Gyengélkedő

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Re: Gyengélkedő

Témanyitás by Sakura on Csüt. 20 Júl. 2017, 20:17

Ammon Einarson

Teljesen a maci válaszála válva nem is vettem észle a nyíló ajtót csupán a kéldést hallottam meg és  foldultam az ajtó felé hiltelen. A macimat magamhoz öleltem lögtön. Csendben, talán túlságosan is csendben figyeltem csak a beélkező nénit a nyuszival és ajnálatával a kezében.
- A nyuszi úl biztos nem tud segíteni, nem elég okos hozzá. A maci se tudja.
Leültetem a macit magam mellé, lenézek a kezemle mintha valami hiányozna. A homlokomon még mindig élzem a puszi helyét kicsit. Nem tudom eldönteni, hogy most mit is álmodtam vagy az igazi volt minden? Hiszen ilyent biztos nem tudnék én kitalálni. Hisz se a bácsit se a nénit nem láttam még sosem se a helyet. Az a hely elég ijesztő is volt.
A kérlésle bólogatok, hogy jól vagyok de nem tudom, hogy kéldezzek-e vagy sem az álmomlól majd eszembe jut.
Miélt nem az oviba vagyok? Jó kéldés, hiszen még annak az időnek kéne lennie. És ez a szoba sem tetszik nekem. Nem olyan ijesztő mint ami anyu szellem szobája volt hanem másféle. Molfondílozok tovább magamban. Egyszelűen kitudom delíteni! Hiszen ha az igazi dolog akkol biztosan tudja Sweety néni is. És akkol ezzel nem is álulom el magamamat, nem ám! Fel is nézek lá hatálozottan, eltökélten, hogy én most ezt megkéldezem tőle.
- Sweety néni tudja mi az az asztlál sík?
Ez majd mindent eldönt, ha csak álmodtam akkol biztosan csak valami kitaláció lesz ez. De ha nem, akkol tényleg találkoztam anyuval? Boldog is vagyok ha igen de nem is. Hiszen akkol miélt nincs velem?

Sötét jövő: Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1237
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter

mosato@gmx.com

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Sweety Love on Kedd 25 Júl. 2017, 20:34

Sweety elmosolyodott, lám a gyerkőccel máris sikerült felvenni a kapcsolatot. Ez mindig örömmel töltötte el, pedig fiatalabb és szertelenebb éveiben soha nem gondolta volna, hogy a gyermekek segítése lesz az ő végső szenvedélye. Azok a zavolátlan idők.. egészen más szenvedélyeknek engedtek teret. Jó volt emlékezni ugyan, de jobb volt itt, a jelenben, ezzel a különös gyermekkel, aki természetes kedvességgel és nyitottsággal fogadta. A fiúcska nemcsak pozitívan reagált rá, de beszélgetni is kezdett. Úabb jó jel, amit Sweety szeretett volna megragadn, így hát beleegyezően, de kicsit mégis panaszkodva helyeselt.
- Ó igen.. a nyuszikkal ez a gond. Nem túl okosak, inkább csak bújósak.. de ha még a maci sem tudja... akkor fontos dolog lehet. - régen megfigyelte már, egyes gyermekek mennyire élvezik, ha a felnőttek a hangjukkal játszanak, vagy kicsit talán el is túlozzák a reakciókat. Végül még talán egy beszélgetés is játékká válik ő pedig szívesen megy bele ilyen játékokba, ha a kisfiú is vevő rá. A könnyed bolondozást egy meglepően felnőttes kérdés rúgja fel. Sweety kék szemei a fiúra néznek. A vidámság még ott csillog bennük, miközben elméje már egészen más gondolatok felé halad. A kérdés biztosan nem véletlen. A gyermekek meglepően egyenesek, főleg ha valami nagyon érdekli vagy aggasztja őket.
- Asztrális sík? Hol hallottál ilyen bonyolult szót? - Ez nem olyasmi, amit egy ovisnak tudni kellene. Sőt, nem olyasmi, amit neki magának tudnia kellene.. már ha nem csatlakozott volna a csapathoz itt, s csöppent volna bele egy egészen más világba, mint korábban "egyszerű" emberként. Vajon emiatt kell-e aggódnia? A kis rosszcsont milyen beszélgetést csíphetett el?

2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 164
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi

Témanyitás by Sakura on Szer. 26 Júl. 2017, 20:58

Ammon Einarson

Ölülök, hogy nem kell a nyuszival megbeszélnem ezt. Nem tudna segíteni most, nem hiszem, hogy tudna bálmikol is az igazat megvallva. A macimat leteszem az ölembe közben végig Sweety nénit nézve, hát csak leengedtem a kezemet a macival benne szóval nem volt nagy művészet, hogy letegyem az ölembe amiélt elkellett volna foldulnom tőle.
Hiába a kéldésem fulcsasága ami lehetett nem csinált úgy Sweety néni mintha valami losszat kéldeztem volna, végig a szemébe is néztem ahogy kéldeztem és a válaszla válva is így teszek. Reménykedek, hogy kapok választ melt tudni akalom, hogy Sweety néni tudja vagy nem, hogy mi az. A kéldésén meghökkenek, elkalandozik a tekintetem a szobában ahogyan gondolkozom és kicsit el is foldulok Sweety néni felől majd csak vissza foldulok felé de nem nézve a szemébe válaszolok.
- Olvastam. - Válaszolom tömölen, mál mál felnőttes hatálozottsággal. Megplóbálva legalább is de nem tudom, hogy azt hogyan is kell. Pelsze nem olvastam hanem a bácsi mondta de nem tudom, hogy ezt elálulhatom e Sweety néninek.
Egy pillanatra felnézek Sweety nénile majd leszögezem vissza a macimla az ölemben a tekintetemet. Vajon elmondhatom neki? Nem fog meghalagudni lám? Biztos meg fognak halagudni. De lehet, hogy nem, de nem biztos, csak lehet. Pál pillanala csak elcsendesedve teljesen eszembe jut valami ami mál az előbb is eszembe jutott, amikol felébledtem mál.
- Miélt vagyok ebben a szobában? - kéldezem. Mál az előbb is feltűnt, hogy ez nem az ahol elaludtam - Valami losszat csináltam? - kéldezem aggódva.

11. szint - 25 kredit

Karakteradatok

mosato@gmx.com

Témanyitás by Sweety Love on Szer. 09 Aug. 2017, 22:33

Sweety figyelte a kicsit. Kiültek volna az iménti gondolatai az arcára? Vagy a tekintetében látta meg a gondok árnyait a gyermek? Ezért ez a visszavonulás? Sweety ismét felöltötte a mosolyát, és hagyta, hagy találjon indokot a gyermek maga. Kicsi, óvatos, gyámoltalan jószág ült ebben a nagy és csendes szobában, így ő maga nem szerette volna a félelmeit tetézni. A bizalmát szerette volna megnyerni, hogy rá is épp úgy vigyázhasson, mint a többiekre. Ahhoz pedig óvatosnak kellett most lennie. És nem csupán az asztrál sík kérdésében... Ez a gyerkőc éles elmével volt megáldva, így ha elhallgat dolgokat, ahogyan most is, biztos rá fog jönni, hacsak nem használja ki a gyermekek gondolatfűzésének jellemzőit.
- Ó, hát olvastad? -kacagot fel könnyedén. Egy pillanatig nem hitte, hogy ez lenne a háttérben, de hagy gondolja így a kis Ammon.
- Tudtam, hogy az én ovisaim a legokosabbak. - jókedvvel kacsintott Ammonra. Óvatos próbált lenni, mert valahogy sejtette, hogy bajba keveredhet a gyerkőc, ha túl korán, túl sokat tud meg erről. Ugyanakkor az is veszedelmes lehet, ha figyelmen kívül hagyja a kérdést. Akármennyire Ammon dolga ez, be kell majd avatnia valakit, aki ért ahhoz, hogy megvédje. De mégsem hagyhatja egészen válaszok nélkül...
- Úgy mondják, hogy az álmok világához kapcsolódik, de az álmok a legtöbbször csak álmok. Volt egy idő, amikor az én kicsi Gloriám sem aludt jól. Sajnos ez olyasmi, amiről én sem tudok sokat. Az én erőm másban áll. - Szinte koncentráció sem kellett hozzá, hogy az eddigi szőke haja lila árnyalatot öltsön, majd kéket... Az alakváltás ezen könnyed formája már-már ösztönszerűvé vált számára, és tökéletes bemutató módszerré. Talán oldja majd a gyermek gátlásait is.
- Nem csináltál semmi rosszat, ne félj. Tudod, ez egy pihenőszoba. Ha valaki rosszul lesz, vagy ha valakinek egy kis csend kell, akkor hozzák ide. Itt sosincs egészen egyedül, mert vannak bácsik és nénik, akik figyelnek rá. Nem kell sokáig itt maradnod, ne félj. Ha jobban érzed magad, majd beszélek a bácsikkal és nénikkel. Megkérdezem majd, mikor jöhetsz az oviba. -mosolygott rá.
-De szerintem azzal kicsit várhatunk még. Most biztos sok a dolguk. Inkább halljam, mit szeretsz csinálni?

2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 164
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi

Témanyitás by Sakura on Csüt. 10 Aug. 2017, 10:56

Ammon Einarson

Nem hazuttol meg Sweety néni engem és elhiszi, hogy olvastam valahol ezt a szót és biztos csak ezélt kéldeztem meg tőle most. Megnyugodva mosolygok vissza a nénile, hogy teljesen biza kijátszottam. Fel is kuncogok a dícséletle. Aztán pedig figyelmesen hallgatom amit mesél, hogy álomhoz taltozik az amit kéldeztem és hogy ez csak álom a legtöbbszöl. Hmm, nem tudom. Nem hiszem, hogy csak állmodtam. A színe Sweety néni hajának megváltozik, kétszel is, ámulva nézem a színváltásokat.
Azt nagyon is nagyon ölömmel hallom, hogy nem csináltam semmi losszat, nem azélt vagyok nem az oviban hanem itt. Pihenő szoba? Nem élzem magam losszul, sőt pihentnek élzem magamat és semmi lossz élzés sincs szóval csak csend kellett nekem? Vajon azélt melt tudták, hogy egy nagy segítséget kellett nyújtanom?
- Semmi losszam nincs. Teljesen jól vagyok.
Jelentem ki aztán a kéldésén elgondolkozom, hogy mit is szeletek csinálni. Van pál dolog de pillanatnyi gondolkozás után el is kezdem mondani amiket szeletek.
- Szeletek játszani a játékaimmal, és a többiekkel is néha. Szeletek bújócskázni is, meg lajzolni és, és enni is finomakat nagyon szeletek.
Lemélem nem kell sokat majd itt maladnom ebben a pihenő szobában. Nem olyan mint az ovi, az ovit sokkal jobban szeletem, ott vannak a játékaim is és a, minden. Sokkalta kellemesebb az ilat is. De vajon Sweety néni ismeli az anyukámat? Nem vagyok bajban azt mondta, de nem tudom, hogy bajba kelülök e ha megkéldezem hiszen senki se beszélt lóla nekem sosem. Elősen elgondolkozva meglagadom magamhoz a macimat vissza. A szemébe nézek majd fel vissza Sweety nénile.

11. szint - 25 kredit

Karakteradatok

mosato@gmx.com