New Orleans

7 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Re: New Orleans

Témanyitás by Aina on Szer. 28 Márc. 2018, 23:30

Szabadjáték: Mágiatanulás
Hátralévő idő: 2 nap - Szellem hívása (varázslat)

Állítólag hasonlít a tudatirányításra, csak egy kicsit egyszerűbb... Legalábbis Arzilla Nővér így jellemezte a szellemek uralását, pedig sem ő, sem én nem értünk ahhoz. Talán Papa Doc tudja hogy kell... de az az is lehet, hogy ez is olyan, amit csak Haitiben ismernek, vagy ott se.
Haiti... Idővel mindig itt lyukadok ki. Tegnap egész ügyesen elkerültem a témát, de ma Arzilla egyenesen rákérdezett és... hát nem nagyon örült a vonakodásomnak. Márpedig Arzilla elégedetlen, akkor hamarosan tenni is fog valamit. Például egyelőre még csak rövidre zárta a beszélgetést, és visszaküldött a szellemekhez.
Ma sem voltam sokkal sikeresebb, mint tegnap. Próbáltam ráerőltetni a lélekre az akaratom, de ellenállt. Amikor már én is kezdtem ideges lenni, egyre nőtt a veszély, hogy a szellem is dühöngeni kezd, és gyorsan vissza kellett küldenem. Aztán végrehajthattam a hosszú békítő ceremóniákat...
Még utána is próbálkoztam más halottakkal, de már nem maradt időm arra, hogy igazi eredményeket érjek el. Talán ha lett volna még egy két órám, összejöhetett volna, de a szellemeket nem illik olyan hosszú időre kölcsön venni. Még senkit sem láttam, aki így járt volna, de ha Baron Samedi vagy Damballah megharagszik, abból csak baj lehet...
Aina
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 187
Hozzászólások régi : 0

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Multi

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Aina on Csüt. 29 Márc. 2018, 21:06

Hátralévő idő: 1 nap - Szellem hívása (varázslat)

Ma reggel Arzilla Nővér egy kicsit megvárakoztatott, de aztán szinte végig velem maradt gyakorlás közben. Egyszerre volt nyomasztó és hasznos... Viszont a hasznos rész az hatalmas volt, tehát összegészében jól jártam.
A szokásos módon most is megidéztem a mai napra eső halottat, aztán megkezdtem vele a szellemi harcomat, az elején kevés sikerrel. Igazából nem csoda, hogy ilyen nehéz volt... Én se hiszem, hogy szívesen huhognék egy elhagyatott házban. Ha Arzilla nem segít, szerintem ma sem lettem volna eredményesebb, mint eddig.
A tanácsaival viszont most végre sikerült tartósan felülkerekednem. Semmi újat nem mondott, de a jelenlétével sokkal nagyobb tempót követelt. Legalább három vagy négyszer annyi 'támadást' indítottam, mint általában. Nem számoltam, de szerintem több, mint tíz szellem nyugalmát zavartam ma meg. Gondolom holnap ezzel majd kéne kezdenem valamit.
Most meg remélem mindenki örül. Van egy ijesztő kísértetünk a közelben. Ha szerencsénk van, senkit nem rémiszt halálra...
Aina
3. szint - 8 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Aina on Pént. 30 Márc. 2018, 21:08

Utolsó nap - Szellem hívása (varázslat)

Nem volt szerencsénk... Az éjszaka közepén heves kopogtatásra ébredtem, és amikor ajtót nyitottam, egy sápadt ember kísértetekről hebegett valamit. Gondolhattam volna hogy ez lesz, sőt gondoltam is, de ettől függetlenül nem tettem semmit... Így viszont nem volt más választásom, mint biztosítani az embert, hogy mindent elrendezünk, semmi oka az aggodalomra, aztán kimentem, és elengedtem a szellemet. Utólag meggondolva egy kis reklámszöveg sem ártott volna, csak éppen nem voltam abban az állapotban, hogy a loák tökéletes hírnökét alakítsam. A baj viszont elhárult, tehát ránk nem lehet panasz. Leszámítva persze, hogy az egészről én tehetek, de ezt nem szoktuk megosztani minden átlagos látogatóval.
A nap folyamán egy kicsit fáradt voltam, a gyakorlásban viszont ez nem zavart meg. Sikeresen be tudtam mutatni mindent, amit tegnap elvégeztem, és Arzilla Nővér is elégedettnek tűnt. Ezután pedig rendet raktunk... Szerencsére Arzilla is besegített, de még így is sok idő volt elmondani azt a sok áldást és imát minden egyes halott felett, akit az utóbbi napokban megzavartam.
Aina
3. szint - 8 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom