Banglades, Dél-Ázsia

Go down

Banglades, Dél-Ázsia Empty Banglades, Dél-Ázsia

Témanyitás by Danny Long on Vas. 01 Szept. 2013, 23:05

Kis, szegény dél-ázsiai ország, jelenleg a Független Államok Közösségének tagja.

Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Banglades, Dél-Ázsia Empty Re: Banglades, Dél-Ázsia

Témanyitás by Danny Long on Vas. 01 Szept. 2013, 23:49

Ahogy kinyitom a szemem, a barlang ugyanolyan, mint a robbanás előtt. Az az első gondolatom, hogy meghaltam, de ez nem tűnik túl valószínűnek. Nem hinném, hogy a túlvilág pont ugyanolyan, mint az élet. Az öltönyöm ugyanúgy rajtam, a fegyvereim nálam, és még a robbanásban néhány sérülést is szereztem, amik fájnak. Nem értem, hogy mi történhetett, de itt nem maradhatok, az biztos. Lehet, hogy csak egy kis időt nyertem, és újabb robbanás következik. Felpattanok hát, és megindulok kifelé. Nem is ütközöm semmi ellenállásba, és kiérve sem látok senkit. A barlang környékén található sziklákra is óvatosan, minél inkább rejtőzködve felmászom ellenfelem után kutatva, de nem találok senkit és semmit. Ezek szerint meglépett volna? Vajon tudja, hogy még élek? Akárhogy is, jobb lesz, ha nem maradok itt túl sokáig. A sziklák között elindulok a falu felé. Gyorsan haladok, ugyanakkor igyekszem minél rosszabb célpontot nyújtani. Minden gond nélkül le is jutok, a legapróbb jelét sem veszem észre annak, hogy bárki követne. Ahogy végül leérek, újabb furcsaságot tapasztalok. A falu teljesen más, mint eddig, a házak, az emberek teljesen idegenek. Ahogy belépek a faluba, az emberek megbámulnak, és sokan a házaikba menekülnek. Ennek nem így kéne lennie, ez a falu volt Crimson egyik kedvenc búvóhelye, és mint tanítványát, engem is ismernek itt. Valami nagyon nem stimmel, de még nem tudom, hogy micsoda. Mindenesetre elindulok arrafelé, ahol elvileg az öreg Naag háza áll. Ő az egyetlen a faluban, aki egy kicsit tud angolul. Crimson nagyjából tudott bengáliul, de én csak az öreggel tudtam kommunikálni, remélem őt megtalálom.

Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Sarah on Hétf. 02 Szept. 2013, 20:05

Teleportálás, semlegesen érint, nem úgy mint az utána következő, már megszokottnak mondható hányinger, ami belead egy egészen kevéske élvezetet, de hamar tovaszáll, jómagam pedig egy kisebb faluhoz hasonlító hústanyán találom magam és az ebédnek valóak fel is sorakoztak s csak rám várnak hogy elkapjam őket... Bámészkodók. Szélesen elvigyorodok ahogyan végignézek a választékon, kölykök és nőstények, mindkettőnek omlósabb húsa van, a legtöbbnek legalább is, a gondolattól pedig kicsordul a nyál a számból.
- Mrhhhehe... RÁÁGH! - Ordítok rá artikulálatlanul a közelben lévőkre, már akik azóta még nem szedték fel a sátorfájukat, majd pedig kinézek magamnak egy nagyjából középkorú nőt és azt kezdem el üldözni, néha megbotolván s párat négykézláb szökkenve mint valami állat... Még a teleportálásnak köszönhetően. Már érzem a vér ízét a számban és a fülemben már csengenek az édes halálsikolyok és könyörgések, de még nem kaptam el, még nem de hamarosan megvan... És bár még csak most érkeztem, az emberhús gondolatától már azt is elfelejtettem, hogy egy bizonyost megkeresni küldtek ide, s még hozzá eszközt is kaptam, melyet hosszú percekig magyaráztak mire felfogtam, hogy miként is működik.. Avagy ha hangot ad ki akkor megtaláltam akit meg kellett, de ez most nekem kevésbé fontos, ha jelez sem valószínű hogy észreveszem a vadászat hevében s nem is gondolkodok rajta, idő kérdése hogy itt végezzek és talán észbe kapva megtaláljam, s akkor már talán megeszem őt is... Igen, IGEN!

x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Síkok:

Témanyitás by Danny Long on Szer. 04 Szept. 2013, 22:35

Megindulok arra, amerre eddig az öreg háza áll (vagy állt), de nem jutok sokáig, mivel embertelen ordításra leszek figyelmes. Amikor megfordulok, egy rettenetes torzszülöttel találom szemben magam. Ehhez a lényhez képest én teljesen átlagosnak számítanék bárhol a világon. Azt is nehezemre esik megállapítani, hogy egyáltalán szerves lény vagy gép. A testét gusztustalan kinövések torzítják el, és ha ez még nem lenne elég, csavarok, fémlapok és csövek is lógnak ki belőle. Sose láttam még csak hasonlót se. A mozgása egy vadászó ragadozóé, a falusiak pedig nem lehetnek más, mint könnyű préda. Bármilyen más helyzetben egy fejlövéssel elintézném, de a furcsaságok sora ma már olyan hosszú, hogy nem tudom kiverni a fejemből, hogy összefüggés lehet köztük. És ha ez a lény valamilyen módon segíthet rájönnöm, hogy mi áll a háttérben, akkor hiba lenne ilyen hamar végezni vele. Így hát előveszek két pisztolyt, már csak a biztonság kedvéért is, és én is hallatok egy állati üvöltést. Persze az enyém inkább egy majom rikoltása, mint egy ragadozó ordítása, de pont jó lesz arra, hogy magamra vonjam a torzszülött figyelmét. Ezután kísérletet teszek az emberi kommunikációra is. Az eddigiek alapján nem vagyok meggyőződve róla, hogy képes rá, de egy próbát megér.
- Mi vagy te, és hogy kerülsz ide?
Ha rohamozni, vagy bármiféle módon támadni kezd, egyszerűen csak kitérek - nem hiszem, hogy gondot jelenthet - és igyekszem jobban megfigyelni a mozgását és a viselkedését. Ha valami nagyon félresikerül, és sarokba szorulnék, nem késlekedem becélozni a jobb kezemben tartott fegyverrel a szívét (legalábbis ahol lennie kéne), a ballal pedig a fejét, és lőni.

Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Sarah on Szomb. 07 Szept. 2013, 14:19

18+

Még képes vagyok rávetni magamat a kiszemelt prédámra, földre lökve s odaszorítva azt. A nyál bőséges mennyiségben ömlik a számból ahogyan egyik kezemmel a fejét szinte beleverve a földbe szorítom le, hogy ne mozgolódhasson, s keresem a tökéletes pontot, amellyel a leggyorsabban kivéreztethetném ha elharapnám, s könnyű lenne elfogyasztani, bár jobban szeretem, ha az ebéd sikolyokat hallat miközben elfogyasztom, de most ez is megteszi. A prédámnak azonban átmeneti szerencséje van, ugyanis egy másik üvöltés magára vonja a figyelmem, amire groteszk módon vigyorogva tekintek annak irányába s veszem szemügyre a majomféle alakot, igaz nem nézek egyenesen rá, kissé felé s a levegőben jár a kissé üveges tekintetem, de érezhetően őt fürkészem. Ebből a helyzetből egy jókora lendületet véve harapok bele végül a leterített nő nyakába és tépek ki belőle egy teleszájnyi adagot, amelyet úgy habzsolok be s erőszakolom le a saját torkomon, mint valami kiéheztetett vadállat ami hetek óta nem evett, ilyen mértékben pedig egy perc sincs talán, amíg szépen lassan áteszem magam a nyakán oly szinten, hogy képes vagyok a fejét a kezemmel elválasztani a testtől s a hajánál markolva azt emelem fel, majd magasodok én is és fordulok a bundás irányába, továbbra is markolván a fejet a hajánál fogva.
- Mégh... Ritka zsákmány... Még... - Hörgöm ahogyan teszek pár lépést közelebb, de megtorpanok ahogyan a kezemen lévő felszerelés megszólal, s előkotorván véletlenszerűen ennek az indokát, még szélesebbre húzódik a véres vigyor a képemen, s ezzel sem tűnik normálisabbnak, nem is az a célja. Felemelem a kezemet a majomszabású irányába, csak hogy kissé még hangosabban szólhasson a ketyere a kezemen, amit elég hamar megunok és addig nyomkodom rajta a dolgokat amíg végül el nem hallgat. A testtartásom közben kissé megváltozik, emberibbé válik, s folytatom tovább az utamat a kiszemelt felé, ezúttal viszont nem annyira fenyegetően, továbbra is állatiasan, de inkább kíváncsian.
- Énh... Énh vagyok a szörny amitől a szüleid féltettek. - Jelentem be vicsorogva, kissé fenyegetően ha már közel értem.
- Nem számíth a hogyan, tégedh... Tégedh kereslek, keresnek, a HYDRA. Azth akarják hogy csatlakozz, ezért vagyokh itt. - Beszéd közben bőven fröcsög ki a számból a vér, s a válaszra várva a fejet kezdem el vizsgálgatni amire ráfagyott a terror és még mindig folyik belőle a vér, bár fél szememmel a szőröset figyelem, ha nem támad akkor a szabad kezemmel egyszerűen próbálok minél több kicsorgó vért összegyűjteni és meginni.

Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Danny Long on Szomb. 07 Szept. 2013, 19:01

Nem tudom megakadályozni, hogy gyilkolásba kezdjen, de sikerül az első áldozat után elvonnom a figyelmét. Fura lenne, hogy ha én prédikálnék bárkinek az emberi élet értékéről, de a fölösleges gyilkolástól undorodom. Vannak határok, amiket nem szabad túllépni, már csak professzionális szempontból sem. De nem is az az egyetlen ok, hogy minél több az áldozat, annál több a nyom. Egy bérgyilkos sokakat öl meg pályafutása során, de mindannyiuk halálának volt valami célja. valamilyen szintű tiszteletre van szükség az áldozatokkal szemben, amit az ilyen szörnyeteg hallásból sem ismernek.
Hamar megbizonyosodom róla, hogy érti, amit mondok, és tud beszélni, még ha nem is valami kulturáltan. Ahogy közeledik felém, látom, hogy nem akar támadni, de a fenyegetés nem marad el. Halvány, fanyar mosollyal nyugtázom, hogy az üres ijesztgetése mennyire messze van attól, hogy az elevenembe találjon. Az én szüleim egészen más fajta szörnyetegektől féltettek. Az ő ábrázatuk sokkal emberibb volt, bár a lelkük talán nem.
Amikor meghallom a csipogást, az első reakcióm az, hogy egy nagy ugrással egy kisebb ház tetején termek, távolabb kerülve a lénytől, mivel a hang alapján arra következtetek, hogy bomba van nála. Ám a mozdulataiból és a hangerő változásából felismerem, hogy inkább valami érzékelő lehet, amit az én keresésemre állítottak be. Erre valamiféle magyarázatot szolgáltat az, amit mond, de újabb kérdéseket vet fel. Annyi legalább biztos, hogy nem azért jött, hogy megöljön, viszont innentől kezdve nyilvánvaló, hogy engem keresett. Ez a HYDRA talán valami szervezet vagy csoport lehet, de ötletem sincs, hogy pontosan kik ezek. Ők lehetnek a felelősök a robbantásért? Vagy talán ők mentettek meg valahogy? Mindenesetre ez a lény, akit értem küldtek nem valami bizalomgerjesztő. Tudom, hogy az lenne a leglogikusabb lépés, hogy egyszerűen lelövöm a szörnyet és meglépek, de túl sok a megválaszolatlan kérdés, amikhez az egyetlen nyomom ez a torzszülött. Így hát továbbra is védekező pozícióban, a kunyhó tetejéről kiáltok le neki, miközben undorodva nézem, hogy a leharapott fejből issza a vért.
- Mi ez a HYDRA, és miért keresnek engem?
Az az egyik ötletem, hogy a szolgáltatásaimra van szükségük, ami érthető is, de ez nem a legjobb módja az ajánlattételnek. Vagy -mivel azt mondta, hogy azt akarják, hogy csatlakozzak, nem hogy öljek meg valakit- talán valami bérgyilkosokat tömörítő csoport lehet, de ha ez így van, nem igazán professzionális módszerekkel dolgoznak.

Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Lady Gaia-Vell on Vas. 08 Szept. 2013, 08:58

Résztvevők: Daniel Long / Bérmajom és George Ethan / Mr. Smiley

Mielőtt Smiley válaszolhatott volna a kérdésre valaki közbeszólt a tárgyalásba.
- Smiley vissza! – hallatszott egy mély és határozott hang az egyik épület felől. – Nem az volt a feladatod, hogy embereket ölj, hanem beszélj az úriemberrel. Főleg, hogy tudod, hogy nincs sok időnk!
Eddig arrafelé senki sem volt, de most egy páncélos férfi lépett elő, akinek az arca a sisakja miatt nem is látszott. Smiley felismerte, az egyik speciális Hydra ügynök volt a páncélja alapján, ennyi ideje már ott volt velük, hogy felismerje a páncél adta jogokat, előnyöket.
Banglades, Dél-Ázsia Kraken_(Hydra_Agent)_(Earth-616)
- Üdvözöljük a Reneszánsz realitásban Mr. – köszöntötte. – Elnézést Smiley-ért, időnként elragadtatja magát. A HYDRA egy szervezet, ami az egész világot körbefogja, mindenhol ott vagyunk és a világ a mienk, a vezetőink uralják ezt a helyet, amit persze jó néhányan nem hajlandóak elfogadni. Figyeltük a munkásságát ott, ahonnan származik, lenyűgöző. Örömmel vennénk, ha nekünk dolgozna, esetleg később csatlakozna is a szervezethez. De el kell innen mennünk.
Néhány pillanatra elhallgatott, hogy Bérmajom feldolgozhassa a hallottakat.
- Van egy szervezet a világunkban, magukat ARMOR-nak nevezik, akik figyelik és érzékelik a dimenziók és a realitások közötti utazásokat, maga is egy ilyenben vett részt. Akik más világból érkeznek bebörtönzik őket. Smiley is egy ilyen volt, akit úgyszintén kimentettünk, amikor épp nem borul el az agya igencsak jó munkatárs. Ezek hamarosan itt lesznek.

Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Banglades, Dél-Ázsia TumrecL
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2290

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar http://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran http://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Témanyitás by Sarah on Vas. 08 Szept. 2013, 23:42

Vigyorogva figyelem ahogyan a majomszabású a hangok miatt felmenekül az egyik épület tetejére, merészebbnek hittem a korábbi hanghallatásának köszönhetően, ezek szerint rosszul mértem fel a lehetséges áldozatomat, de nem baj, még nem lakmározhatok belőle... Még... Miközben kérdez kiiszom a vért a kezemből, majd pedig válaszolnék, de ahogyan szóra nyitom a számat elveszik tőlem a beszéd lehetőségét, amit nem igazán bánok, de a parancsra elhúzott mosollyal fordulok a hang irányába, majd pedig realizálván hogy egy felettem állóval van dolgom, hűséges állat módjára húzódom hátrébb a majomtó.
- Rossz szokások. - Jegyzem meg meglepően nyugodtan, majd pedig miközben hallgatom, hogy mit beszélgetnek szép lassan elkezdem felfalni a trófeámat, legalább is annak az arcát, egészen a fogakig, de csak az egyik oldalt eszem meg, s még a szemét kezdem csipegetni, de valahogy elmegy a türelmem, a legszívesebben vadásznék még, de már nem tehetem meg, így jobb híján amint meguntam a megcsonkolt játékszeremet, nemes egyszerűséggel eldobom és egy groteszk vigyorral figyelem a történéseket, igaz nem nézek senkire sem, maximum a körvonalaikat követi a tekintetem amíg kénytelen vagyok azt áthúzni rajtuk. Egyenlőre nem szólalok meg többet, csak néha okvetlenül hangot adok az örömömnek halk, beteges, kissé nevetéshez hasonló hangokkal, melyek mégsem mondhatóak nevetésnek, mert csak egy hang amit több másodperces néma csend követ. Már csak a szám széléről és az arcomról törlöm és nyalogatom a vért, táplálkozás és tisztálkodás egyben.

Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Danny Long on Hétf. 09 Szept. 2013, 01:06

A torzszülöttnek nincs ideje válaszolni, mivel egy újabb alak jelenik meg. Egész testét zöld páncél borítja, sisakjától nem látom az arcát. Határozottan ráparancsol a lényre, aki engedelmeskedik neki. Smiley?! Komolyan Smileynak hívják ezt a valamit? Micsoda torz névválasztás ez? Legalább ez a zöldpáncélos alak képes megrendszabályozni egy kicsit, és értelmesen kommunikálni.Tőle talán választ kaphatok a kérdéseimre. Leugrom hát a kunyhó tetejéről, és kicsit közelebb megyek, persze még mindig készen egy támadás fogadására. Azonban amit mond, nem egészen olyan, amire számítottam.
- Na álljunk csak meg! Mi az, hogy üdvözöl a realitásban? Nem akarja azt mondani, hogy egy másik világba kerültem, ugye?!
Bármennyire nem akarom elhinni, ha végiggondolom, minden egybevág. Meg kellett volna halnom a robbanásban, ehelyett átkerültem egy másik világba. Ezért lehet annyira másmilyen a falu is. A további szavai csak megerősítenek ebben a hitben. Akármennyire gyomorszájon vág a felismerés, muszáj koncentrálnom. Lesz még időm végiggondolni mindent, de most az életem lehet a tét.
Őszintén szólva semmi kedvem valami kétes szervezet segítségét elfogadni, akik ilyeneket alkalmaznak, mint ez a Smiley, de a másik verzió még kevésbé biztató. Ennek a HYDRA-nak és ARMOR-nak a szerepe ebben a világban egyáltalán nem tiszta számomra, de remélhetőleg erre hamarosan választ kapok. Most az a legfontosabb, hogy ne rabként vigyenek el innen. A HYDRA úgy látszik, partnerként tekint rám, és ez viszonylagos biztonságérzetet ad, még ha maga a szervezet eddig nem valami bizalomgerjesztő. Na de egy bérgyilkos ne legyen finnyás! Így hát meghozom a döntést.
- Vezessen! -mondom a férfinak. - Csak ezt a... lényt tartsa tőlem távol, mert ha hozzám ér, nem fogom kétszer átgondolni, hogy megöljem-e!
Az utóbbi mondatnál Smiley felé bökök a fejemmel.

Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Lady Gaia-Vell on Hétf. 09 Szept. 2013, 09:14

- De pontosan, azt akartam mondani – felelte az alak.
Egyelőre semmilyen agresszivitást nem mutatott, arra sem utaltak a mozdulatai, hogy támadni szeretne. Bérmajom semmilyen fegyvert nem látott nála, hacsak nem a páncélba voltak azok elrejtve. Mialatt a két férfi beszélt Smiley nekilátott annak, hogy megegye az áldozatát.
- Rendben van – mondta. – Jöjjön egy kicsit közelebb. Meg kell érintenie, hogy a teleportálás sikeres legyen.
A karját nyújtotta Bérmajom felé, tudta ő is, hogy ez így működik a saját világában is hasonlóképp volt. Ha megtette és hozzáért a férfi karjához az a kezét tette Smiley fejére és a megszokott villanás következett.
A teleportálás után egy fém helységben találta magát a páros a páncélossal együtt, a szobában volt egy asztal és három szék. Smiley sajnálatára az áldozata már nem volt itt, de ő felismerte  a tárgyalóhelységet, már volt itt korábban.
- Foglaljon helyet – mutatott a páncélos Bérmajomnak az egyik székre. – Feltételezem roppant sok kérdése van, most itt van az idő és a lehetőség arra, hogy feltegye őket. Az ARMOR és a SHIELD itt nem tud a nyomunkra akadni és tudunk nyugodtan üzletről is beszélni.

Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Karakteradatok

nefadar http://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran http://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Témanyitás by Sarah on Kedd 10 Szept. 2013, 03:26

Nyugodtan eleszegetem magamnak a zsákmányomat, egésze addig amíg az ölés nem kerül szóba, amire vigyorogva a majomszabású felé kapom a tekintetem.
- Egy próbáth..... Megér.... - Hörgöm állat módjára, majd pedig vissza térek a fogyasztáshoz. Nem tartok a lénytől, minél jobban megsebesít, annál jobban vágja maga alatt a fát, nem mintha az első után nem esnék veszett módjára neki, mert onnantól kezdve nem több egy egyszerű húszsáknál ami csak arra vár hogy belemárthassam a fogaimat és lakmározhassak belőle, a legtöbben így sem többek annál... Számomra lényegében két fajta préda, avagy húszsák létezik, az amit gondolkodás nélkül levadászhatok és az, amelynél indok kell rá. Figyelmes leszek a fejem érintésére, de úgy igazán nem érdekel, egészen addig amíg egy villanás kíséretében az ebédem el nem tűnik előlem. Emberinek nehezen mondható hangokat hallatva marok bele a mellkasomba, felröhögve a végén a fájdalom adta gyönyörtől, ahogyan körbenézek az új helyen ahova kerültem, bár számomra nem is igazán új ez, jártam már itt, felismerem, igen. A saját véremet nyalogatva kezdek el járkálni a teremben, görnyedten, hallgatózva, de nem egészen itt. Ahogyan a kissé üveges tekintetemmel a tiszta falakat nézem, az elmém egy kicsit odébb jár, de annyi még pont van itt, hogy felfogjam, hogy a másik kettő mit beszél, ám ennél jobban nem foglalkozok velük, egyszerűen véletlenszerűen sétálgatok és vadászatokon gondolkodom, néha túlzottan megrágva az ujjamat és azon is kiserkentve a vért, ami csak erősebb rágásra kényszerít. Néha ahogyan valami érdekeshez érek a gondolataimban halkan felröhögök, de messze nem jelentősen, azon gondolkodom, hogy miként végeznék Apokalipszissel és a kölykével, egyszer el fog jönni az a nap, a legdicsőbb prédám lesz, a húsából hónapokig is el fogok élni.

Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Danny Long on Szer. 11 Szept. 2013, 00:00

Rövid vonakodás után odalépek a páncélos férfihoz, és megérintve őt, hagyom, hogy elteleportáljon. A villanás után egy fém helységben találom magam. Gyorsan, már csak rutinból is, feltérképezem a helyiséget, de nem találok semmi gyanúsat. egyszerű tárgyalóteremnek tűnik. Mikor hellyel kínál, és biztosít róla, hogy a SHIELD és az ARMOR nem talál meg itt. Rengeteg kérdés tolong bennem, de amikor leülök, várok pár pillanatot mielőtt elkezdeném feltenni őket, hagyok magamnak egy kis időt megnyugodni. Közben a torzszülött, akit számomra kissé érthetetlen módon a páncélos szintén behozott a tárgyalóterembe, láthatólag kiszakadt a valóságból. Undorodva nézem, ahogy kínozza magát, majd állati hörgésekkel, a saját vérét nyalogatva elkezd körbejárni a teremben.
- Jó munkatárs? Nem keveri össze valakivel? - kérdezem epésen a páncélost. - Hozzá fog tenni valamit a tárgyaláshoz, vagy csak azért van itt, hogy megzavarjon?
Igazából akármi is a válasz, a lényegen nem sokat változtat, a feleletre váró kérdések ugyanazok. Kényelmesen elhelyezkedem hát a székben, és felteszem az első kérdést.
- Először is, hogy kerültem ide? Egy robbantásos merényletet hajtottak végre ellenem, ráadásul sikerrel. Nem akarok panaszkodni, de halottnak kéne lennem. Tisztában vagyok vele, hogy a világok közti utazás lehetséges, de erről a módjáról még nem hallottam. Azt mondta, hogy figyelték a tevékenységemet a saját világomban. Talán a maguk keze van abban, hogy most itt vagyok? Az önök műve lenne a robbantás is?
Ötletem sincs, hogy hogy tevékenykedhetnének világok között, de ha megfigyelni képesek voltak, nem tudom hol a határ. Akár küldhetnek is embereket egyik világból a másikba. És hozhatnak is át onnan ide...

Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Lady Gaia-Vell on Szer. 11 Szept. 2013, 08:31

- Smiley távozhat, készülődj9n, hamarosan új munka lesz. Legyen kész mire eljutunk oda.
A fejével még intett, hogy a férfi távozzon. Ha megtette, csak akkor néz vissza újra Bérmajom felé. Mindezek után szólalt csak meg ismét.
– Erről nincs ötletem, hogy miként került ide, csak azaz egy biztos, hogy nem maga az egyetlen a realitásából, aki itt kötött ki – mondta. – Lehetett baleset, valamilyen robbanással járó, egy kísérlet, valamilyen természetfeletti, vagy éppen mutáns, vagy isteni erő beavatkozása. De ahogyan ön mondja az a robbantásos merénylet bizonyára az volt. Hogy közünk? Nem, de amióta ön ott úgy döntött, hogy beáll a jófiúkhoz és segít az Angyaloknak, nagyon sok ellensége lett, több mint előtte. A teljes alvilágot sikerült magára haragítania. Mi csak figyelünk, nem avatkozunk más világok dolgaiba.
Néhány pillanatra elhallgatott, megvárva, hogy Bérmajom feldolgozhassa azt, amit hallott, és csak utána folytatta.
- Szerencsénkre ön ide került, és mi előbb értünk oda magához. Az „ijedtség” után, kér esetleg valami frissítő, esetleg reggelit mielőtt nekiállunk komolyabban beszélgetni?

Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Karakteradatok

Témanyitás by Danny Long on Vas. 15 Szept. 2013, 23:41

Azonnal kevésbé lesz kellemetlen a tárgyalás légköre, amint a páncélos férfi elküldi Smiley-t. Így végre teljesen az új információknak tudom szentelni a figyelmemet. Tehát azt állítja, hogy az érkezésemhez semmi köze, és eddig nincs is igazán okom azt feltételezni, hogy hazudik. Ennél fontosabb kérdések is vannak. Amikor azt mondja, hogy "beálltam a jófiúkhoz" egy rövid, nevetésszerű horkantást hallatok. Kicsit erős fogalmazás, de könnyen lehet, hogy bizonyos erőknek így jött le. Mintha lett volna választásom... Na de most már mindegy. Az utolsó kérdésére így válaszolok:
- Egy pohár víz jól esne.
Ha valaki olyan régóta van a szakmában, mint én, lehetetlen, hogy ilyenkor ne jusson eszébe, hogy meg akarják mérgezni, de gyorsan elvetem az ötletet. A profik paranoiája sokszor hasznos, de tudni kell, hogy mikor nem érdemes hallgatni rá. Ezúttal senki nem nyerne a megmérgezésemmel semmit. Étvágyam viszont egyáltalán nincs, a realitásutazás és Smiley vérengzése nem nagyon segített. Amikor megkapom a vizet, még nem engedem át a beszélgetés irányítását a páncélosnak.
- Mielőtt tárgyalni kezdenénk az esetleges alkalmazásomról, kérem meséljen nekem egy kicsit erről a HYDRA-ról! Mivel azt szűrtem le a szavaiból, hogy hosszabb távú munkaviszonyban gondolkodnak, azt hiszem, ez indokolt kérés.

Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Lady Gaia-Vell on Hétf. 16 Szept. 2013, 10:10

Résztvevő: Daniel Long / Bérmajom

Bérmajom kérése után hamarosan be is hoznak egy üveg ásványvizet a férfinak. Ha megnézi, akkor megtudja állapítani, hogy nem látszik rajta olyan hely, ahol belefecskendeztek volna mérget az üvegbe. A vele szemben ülő páncélos alak bólintott.
- Természetesen – mondta. – A Hydra egy második világháború óta működő leginkább okkultista szervezet. Hosszú ideje munkálkodunk a háttérben, most jött el néhány hónapja az, hogy színre lépjünk, mindenhol ott vannak az embereink, mindent tudunk, hogy mi zajlik a világban. A világ jelenlegi vezetői alkalmatlanok arra, hogy a bolygót fenntartsák és megfelelő életkörülményeket teremtsenek rajta. Bármennyire is úgy látszik nincs béke, kész csoda volt, hogy a Harmadik Világháború nem irtotta ki a teljes bolygót. Ha a Hydra megszerzi a hatalmat a világ felett, ahogyan annak megkellett volna történnie nagyon-nagyon régen megszűnnek a társadalmi korlátok, nem lesz ellenségeskedés, háborúskodás. De mindez eléréséhez szükségünk van hozzáérő emberekre és az utunk még rögös és hosszú, hiszen mindenki meg akarja mindezt akadályozni, mert a hatalmuk jobban érdekli őket a saját hatalmuk. Nem köntörfalazok, maga értelmes személy, hamar rájönnek, hogy éppen ezért tartanak minket terroristának és bűnözőknek.
Megvárta, amíg Bérmajom feldolgozza a hallottakat és utána folytatta.
- Valóban hosszú távra terveznénk önnel, a képességeivel igen magasra juthatna közöttünk.

Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Karakteradatok

Témanyitás by Danny Long on Hétf. 16 Szept. 2013, 23:15

Egy biccentéssel megköszönöm az üveg vizet, és azonnal kibontom, majd beleiszom. Nincs értelme nagyon nézegetni, ha valami érthetetlen oknál fogva mégis meg akarnának mérgezni, nyilván nem úgy tennék, hogy szabad érzékszervekkel észrevehető legyen. Miután megnedvesítettem a torkomat, újra a páncélosra figyelek. Mire végez, elég sok minden világossá válik. Bár nem mondta ki, de mivel ők a "gonoszok", a terroristák, nyilván a németek oldalán álltak, már ha a világháború úgy zajlott le, mint az én világomban. Tehát igazak az okkultista nácikról szóló legendák... Azonban ahogy lefesti a céljaikat, az megmosolyogtató. A társadalmi igazságosság és a béke élharcosai, akik olyanokat alkalmaznak, mint Smiley, vagy akár én? Kissé epésen mondom meg neki a véleményem a hallottakról:
- Ha tényleg értelmes személynek tart, kérem kezeljen úgy! Bérgyilkos vagyok, a legjobb a szakmában, ne higgye, hogy igazságról és békéről szóló mesékkel kell megnyernie! Csak annyit áruljon el nekem, hogy elég maguknak a világuralom, vagy a zsidók még mindig terítéken vannak? Néhány munka után feltűnik majd, hogy minden igazság és béke nevében levadászott célpontnak bergre végződik a neve? Abból, hogy alkalmazni akarnak, arra következtetek, hogy nem nyergeltek át a mutánsokra. Tisztázzunk valamit! Majdhogynem bárkinek dolgozom, aki megfizet, és nincs kétségem afelől, hogy maguknál ezzel nem lenne gond, de nem veszek részt népirtásban.

Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Lady Gaia-Vell on Kedd 17 Szept. 2013, 08:57

Egyelőre semmilyen hatása nem volt az ásványvíznek azon felül, hogy Bérmajom szomját csillapította, semmilyen mérgezésre utaló jel egyelőre nem mutatkozott. A férfi szavaira a páncélos felevetett egy kicsit.
- Akkoriban a zsidók pénzére volt szüksége a Führernek, semmi más oka nem volt a népirtásnak. Ezúttal azonban biztos anyagi hátterünk van, így nincs szükség ilyesmire. Biztosíthatom, ha zsidó kerül a listára, az teljesen véletlen lesz. Nem lesz népirtás, nem terveztünk efféle dolgot. Ahogyan a főnökeim mondani szokták, a Hydra fejei, nem romokon és holtakon akarnak „uralkodni”, hanem egy létező világon. Amennyiben kétségei vannak afelől, hogy milyen világot szándékozunk elhozni, az első munkája után elvihetjük abba az országba, hogy körbenézzen, ahol jelenleg egy hozzánk hűséges vezető vezeti azt.
Itt ismét elhallgatott, hogy megvárja a választ, majd, ha Bérmajom itt már pozitívabban veszi a csatlakozás lehetőségét, akkor szólal meg újra.
- Az első feladatnál, amire önt és a társait felkérjük, nem is emberölés lenne a feladat, hanem valaminek az ellopása. Remélem még ez is belefér a profiljába félmillió amerikai dollárért cserébe.

Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Karakteradatok

Témanyitás by Danny Long on Kedd 17 Szept. 2013, 21:31

Meglepően jól veszi a kritikámat a páncélos, és a válasza is megnyugtató. Nem igazán látok más lehetőséget, minthogy nekik dolgozzak, tehát a tárgyalás végeredménye már a legelején eldőlt, de persze az alkupozícióját ilyenkor sem adja fel az ember. Ugyanakkor ahhoz a kevés elvemhez, amim maradt, tartani akarom magam. Szerencsére úgy tűnik, hogy ebben az esetben végül nem lesz arra szükség, hogy feladjam őket. Válaszra vár, de még nem akarom elárulni, hogy csak egy lehetőséget látok magam előtt, még ha könnyen lehet, hogy tudja is ezt.
- Hallgatom az ajánlatát. -felelem pókerarccal.
Amikor elmondja, hogy milyen feladatot, és mennyi pénzt szán nekem, már nem látom értelmét annak, hogy ne fejezzem ki elégedettségem. Nem a megszokott feladat, de ennyi pénzért nem is gondolkodom azon, hogy elvállaljam-e. Elmosolyodom, és kimondom az utolsó szót.
- Vállalom, de csak egyszeri munkaként. A továbbiakról majd akkor tárgyaljunk, ha az első munka után kölcsönösen elégedettek vagyunk egymással!
Most még nem ismerem annyira ezt a világot, hogy tudjam, hogy milyen lehetőségeim vannak a HYDRÁnak való munkán és az ARMOR börtönén túl, de még hiba lenne egy végleges elköteleződés. Attól a legkevésbé sem tartok , hogy ők ne lennének elégedettek a munkámmal, de az udvariasság azt diktálja, hogy így fogalmazzak.
- Azt az országot szívesen megnézném. Őszintén kíváncsi vagyok a módszereikre. - teszem még hozzá.

Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Lady Gaia-Vell on Csüt. 19 Szept. 2013, 09:06

- Rendben van, azonnal intézkedem, az egyik ügynökünk.
Bérmajom egy kényelmes, de apró szobát kapott, ha pedig most szerette volna megnézni Wakandát, akkor a következő néhány napban minderre lehetősége is volt, mert elvitték oda, hogy meglássa azt a helyet. Úgy két hete tartózkodott itt, amikor New Yorkba vitték, hogy találkozhasson azokkal, akikkel együtt fog most dolgozni.

Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Karakteradatok

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére