Stark pláza

2 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Stark pláza - Page 2 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Amara Szer. 22 Feb. 2012, 06:01

Marcus Bennett és Steve Smith

A páros ketté válik és Steve míg megindul előre a sötétben addig Marcus hátul marad Tyraval. Steve óvatosan halad a folyosón, ami minden bizonnyal a hátsó vészkijárathoz vezető folyosó. Marcus nem hall nagyon mást, mint ahogy Steve halad előre, majd az a rossz érzés fogja el, ami hamar meg is nyilvánul abban, hogy valaki hátulról elkapja igen tekintélyes erővel és befogja a száját, s mielőtt felfoghatná mi is történik szúrást érez a nyakán, majd minden elsötétül. Steve ebből se nem hall se nem lát semmit, mert ahhoz már túl messze van Marcustól, hogy eme sötétben láthassa és ha véletlen még alakokat ki is tud venni akkor is mivel a támadó Marcus mögött áll így egy személy körvonalait láthatja, de nagyon nehezen kivehetően.
- Vajon biztos ez volt a legjobb döntésed? – szólal meg egy mély hang a sötétből… valahol Steve előtt lehet a hang gazdája – Minden bizonnyal így tanítják a rendőr suliban is, igaz? – egy öngyújtó gyullad meg Steve előtt úgy 10 méterre és láthatóvá válik egy idősebb öltönyös férfi ahogy a szivarját gyújtja meg. a folyosó közepén áll és a egy lány alakja vehető ki aki egy elsősegély dobozt szorongat a kezében, s elég idegesen lengedezik mögötte a macska farka, de amennyire kivehető elég emberi a lány a macska farkát és a fényben néha látható macska füleit leszámítva és ismerős is lehet a képről.
- Mester – hallható a lány csendes hangja, mire a férfi int csak neki és az öngyújtó lángja mielőtt kialudna látszik, hogy a lány elrugaszkodásra készül, s a fény kialszik. Steve csak annyit érez, hogy valami irdatlan sebességgel húz el mellette és a huzatból ítélve nem golyó volt, hanem jóval nagyobb. Talán pont a lány lett volna.
- Nem kell félni… ellátja a lányt… ez is a dolga… - mondja csendesen a férfi, akinek a helye az izzó szivarvég miatt sejthető.

//bocsi a várakozásért//

_________________
Reneszánsz: Amara Hinytia & Leroos
Amara
Amara
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 99
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Attilan

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

vuthadarastrix

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 2 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Steve Smith Szer. 22 Feb. 2012, 11:32

Steve előrehalad, nem tudja mi történt Marcusszal.
Marcus hátul várakozik és unottan dobol az ujjával a padlón, majd idegeskedve pislog bele a sötétségbe... de hirtelen megragadják hátulról. Mielőtt bármit mondhatna, elsötétül előtte a világ, de azért annyi még átsuhan az agyán a sötétség előtt, hogy a k-rva életbe...
Steve megy tovább előre, semmit sem sejt a mögötte történő eseményekből, de túl a nagy csend.
Megáll.
Habozva szétnéz.
Ekkor egy öngyújtó villan fel a semmiben és egy öltönyös alak jelenik meg, meg egy lány, aki a fényben ismerősnek tűnik, mintha Tyra fényképén lett volna.
A fickó magyaráz valamit, Steve csak morog, mint egy kutya és fegyvere csöve végig a férfin és a lányon ugrál.
Az öngyújtó kialszik, valami sebesen közeledik és ő reflexszerűen lő, akár eltalálja a valamit, akár nem.
Kiderült, hogy a lány volt az... ha eltalálta, pórul járt... a lány. Ő nem. Lassan jársz, tovább élsz.
Ha Tyra ezért bosszankodna később, érthető módon, hiszen barátja lehet, hát majd lecsitítja... előbb megyünk/lövünk, aztán szabadkozunk.
- Ki a franc maga? Mi a francot akar? - és közben arasznyiról arasznyira halad előre, fegyverének csöve idegesen rángatózik a sötétben. A reflexei időközben még jobban kiélesedtek, immár a sötétséget is megszokta, minden apró neszre figyel és a háta mögé is próbál, nehogy meglepetés érje. - Marcus! Gyere ide! - kiáltja, de baljósan hosszú, mély, nyomott csend a válasz. - Mit csinált Marcusszal? - üvölti magából kikelve Steve. Kedve lenne belelőni a sötétségbe, hátha eltalálja a férfit, a rohadékot, de valószínűleg semmire nem menne vele. Eszébe jutott valami... lehet Sam bácsi az? Te jó ég! Csaknem! Ő nem ilyen ütődött, mint ez a barom.
Steve Smith
Steve Smith
Bannolt

Hozzászólások száma : 78
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Steve Smith
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 2 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Amara Csüt. 23 Feb. 2012, 17:26

Marcus Bennett és Steve Smith

Mire Steve lőtt addigra a lány már el is suhant mellette talán még a lába se érte addig a talajt, közben a sötétben az alak nyugodtan pöfékel úgy fest nem igazán zavartatja magát.
- Ki vagyok? Valaki aki szeret a háttérben maradni és nem kikotyogni a kilétét mindenkinek… Mit akarok? Fogalmazzunk úgy, hogy lezárni egy ügyet… és több hidegvér…- a férfi hangja halál nyugodt. – Jelentést… - adja ki a parancsot, mire az előző lány hangja hallható.
- Csak megtámadta, de azon kívül, hogy elverte nem bántotta jobban, a nyaka sértetlen.
- Csak üzenni akart nekem, kedves bátyám, hogy ha akar talál rá módszert, hogy jobban kínozzon – szólal meg egy másik lány hang egyenesen Steve feje fölül – És én nem is gondolnék arra, hogy teszek hirtelen mozdulatot azzal a pisztollyal… - érezhetően, hogy a második rész Stevenek szól… A villany felkapcsolódik a folyosón hirtelen erősnek tűnő fénnyel árasztva azt el. Amint Steve hozzászokik a fényhez, láthatja az alakot teljesen beöltözve úgy guggolni a plafonon, mintha az lenne a világ legtermészetesebb dolga. A ruházat alatt nem lehet tudni, hogy ki is lapul, hiszen még az arcát is teljesen elfedi a ruha, csak egy vörös szempár látszik ki. Steve ha hátra néz, akkor láthatja, ahogy a másik lány ott térdel a földön fekvő Tyra és Marcus közt és a sérült lány sebeit látja el. Közben a plafonon lévő lány a plafonhoz érint a mancsait és lefelé kezd lógni, majd talajt ér Steve előtt könnyedén. Talán egy karnyújtásnyira lehet.

_________________
Reneszánsz: Amara Hinytia & Leroos
Amara
Amara
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 99
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Attilan

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

vuthadarastrix

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 2 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Steve Smith Csüt. 23 Feb. 2012, 21:21

Az egész jelenet Steve szemei előtt zajlott le és nem érti ki ez a férfi előtte. Továbbra se tudja mit akar igazából és, hogy mi céllal van itt, de biztos köze van Tyrához. Különben miért lenne itt?
A lányt nem találta el és a lány már Tyránál sürög-forog, a férfi pedig magyarázott neki ügy lezárásról.
- Maga se rendelkezne kellő hidegvérrel, ha csak úgy felbukkannak előtte. Miért intézte el Marcust? - veti oda emelt hangon. - Vagy ki volt, aki ártott neki? Mi ez az egész? - aztán megszólal még valaki, egészen közelről, ő megkeresve a hangforrását felnézett és még egy lányt látott.
- Marcusnak tényleg igaza volt... kiszabadult a fél állatkert - morogta. - Komolyan, mintha a Nyolcadik utas a Halált nézném újra... tisztára olyan... plafonon lóg - motyogja meglepetten, de a fegyver csöve most határozottan a plafonon lévőre irányul, ha elég közel vannak egymáshoz, talán még az illető orra hegyét is megérinti a fegyver csöve.
De a falon lévő is egy lány és biztos ő is macska, leugrott és ott állt Steve előtt.
- Mi a franc van itt? - kérdi cseppet sem barátságosan. - Gondolom nem jó pofizásból látja el Marcust is... biztos kér valamit cserébe... bökje ki! - és a lány válla felett célba veszi a fegyverrel az alakot. Nem lő, de a fegyvercső igen fenyegetően mered a nyugodtan álldogáló férfire.
Steve Smith
Steve Smith
Bannolt

Hozzászólások száma : 78
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Steve Smith
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 2 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Amara Csüt. 23 Feb. 2012, 23:56

Marcus Bennett és Steve Smith

A férfi nyugodt képpel hallgatja Steve szavait majd elmosolyodik.
- Néztem már szembe rosszabbal is, mint egy pisztoly a sok év alatt… és ha csak 5 dollárt kapnék minden alkalommal, akkor abból is milliárdos lennék... – Majd odébb lép és elnéz Steve és a lány párosa mellett Marcus felé. – Az ön előtt álló adott neki altatót… lesz egy kis fejfájása s ez minden. Hogy mi történik itt? Ha jól tudom rablás és hogy mit vél most látni és hallani az nem befolyásol semmit. Ön elkapta a rablókat, két tizenéves suhancot… A vezérük sajnos kórházi ellátásra szorul így őt egyenlőre nem tudta letartóztatni. – mélyet szív a szivarjába, majd kiveszi a szájából – Mi ez az egész? az ő érdekében – bök Tyra felé – jobb ha nem tud mindent. – De a többit esetleg az ön előtt álló lány elmondja… ne kérdezze a nevét… nem mondhatja meg. – ezzel megfordul. Steve előtt álló lányt úgy fest nem igazán zavarj a pisztoly… hidegség van egyedül a szemében, majd kis lépést tesz oldalra a lány és fejével tolja félre a pisztoly csövét.
- Belecsöppent egy már sok évtizede, de inkább évszázada tartó konfliktusba. Tyranak az élete hasonló, mint az enyém, vagy az övé – bök fejével a lány felé aki Tyrat és Marcust ápolja. Az egyedüli különbség, hogy engem fiatalon vett maga mellé a gazdám és tanított meg harcolni… túlélni… engedelmesen teljesíteni azt mi feladatom… Mi jut eszébe ha azt mondom vámpír? – a lány hangja halálosan nyugodt, miközben felemeli a kezét és Steve pisztoly tartó kezét megfogja és a padló felé irányítja a pisztollyal együtt.
- Erre nincs szüksége… Ha nem ad rá okot, akkor nem esik baja. – közben Steve láthatja ahogy az öltönyös férfi lassan megindul a vészkijárat felé teljes nyugalommal.

_________________
Reneszánsz: Amara Hinytia & Leroos
Amara
Amara
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 99
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Attilan

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

vuthadarastrix

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 2 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Steve Smith Pént. 24 Feb. 2012, 12:10

Steve csak döbbenten hallgatja a dolgokat.
Ezek tényleg ilyen hülyék?
- Jó, lehet nem ön és társai intézték el Marcust, ezt elismerem, de nyilván nem piknikezni jöttek ide! - vágja rá felháborodottan.
Meghallgatta a férfi és a lány szavait is és, ha a lány vámpír lenne és például esetleg hipnotizálni próbálja... amitől nem biztos, hogy lehet, mert nem tudja, hogy a vámpír tud-e hipnotizálni... de, ha mégis hipnotizálás forogna fent kockán, megpróbál ellenállni és a küldetésére koncentrálni.
Ha meg ez nem volt ilyen hipno trükk, akkor szerencséje volt.
- Fehér Tigris, mi? - veti oda. - Talán mégis többet tudok, mint hinnék és talán nem ártana csakúgy félre söpörni az útból. Most fogjak önökkel kezet, mert nem tettek el láb alól azért, mert belerondítottam a dologba? Hurrá! Adjuk át a Tisztességes, Segítőkész Ember díjat önnek! Vagy inkább mégis csak belevehet a buliva és lezárjuk Marcusszal... Tyra érdekében - nyomja meg az utolsó két szót.
- Nem önökért... csak Tyráért - és figyeli a lányt félszemmel és másik félszemmel a kijárat felé haladó férfit.
- A kis béna vezért tényleg nem kaptam el, mert megsebesült, de eleget hallottam erről a Fehér Tigrisről.
Steve Smith
Steve Smith
Bannolt

Hozzászólások száma : 78
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Steve Smith
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 2 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Amara Hétf. 27 Feb. 2012, 02:53

Marcus Bennett és Steve Smith

Hiába nem látszik a közvetlen Steve előtt álló lány arca, azért a hideg szemekben megcsillanó szomorúságot nem lehet nem észrevenni, mikor a „Fehér Tigrist” említi, s még a mögötte lévő lány is felnéz, aki Tyrat ápolta. Az ő arca félelmet és bánatot mutat.
- Semmit nem tud… - morogja csendesen a lány Steve előtt - …vagy már reszketne és menekülne… el messze, el a környékről.. a városból, de még az országból is és akkor is azt érezné, hogy nincs biztonságban. – a lány vár, míg nem hallja, hogy nyílik a vészkijárat majd becsukódik jelezve, hogy a férfi elment. Csak ekkor lép félre és sétál a falhoz, majd neki dől és tekintetét a két lányra fordítja.
- Fehér Tigris. – suttogja – csupán néhány évvel ezelőtt mikor meghallottam, hogy a városba érkezett ahol épp laktam akkor boldog lettem, hiszen tudtam, hogy hamarosan látni fogok a bátyámat. Most egyet jelent azzal, hogy rettegek, mikor fosztja meg az élettől és „ajándékozza meg” az örökléttel azt akiről tudja közel áll hozzám. Így ők ketten is célpontok, akár csak minden vadász és azok akik segítik őket. – bök a fejével a két lány felé. – Azonban pár hónapja eme „játéka”, hogy kínozzon új fordulatot kezdett, mikor csapdába csalt és vadászból, vad lettem… egy az éjszaka lényei közül… egy a vámpírok közül… - kényszerűen felnevet - …és azt hiszi, eleget tud ezek után is? Tudom az örökélet milyen jól hangzik… nincs idő, se öregedés… se gyerek.. se éhség.. de van helyette vérszomj… mint valami elcsépelt alsó kategóriás rémtörténet. – sóhajt egy nagyot, majd a folyosón lévő takarítószer raktár felé mutat – De ez mind mellékes magának… ami fontos az a két elkövető akik a szekrényben vannak és lehet Tyra számára hős aki iderohant, hogy megmentse. – majd leereszti a kezét és vár.

_________________
Reneszánsz: Amara Hinytia & Leroos
Amara
Amara
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 99
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Attilan

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

vuthadarastrix

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 2 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Steve Smith Hétf. 27 Feb. 2012, 12:15

A férfi kisétált.
- El nem hiszem! Csakúgy kisétált! - mérgelődik Steve. - Hé, jöjjön vissza! - kiáltja, de úgy tűnik nem jött vissza.
A lány odalépett hozzá és mesélni kezdett hosszan, ő még mindig nem teszi el a fegyverét, de azért most már nem tartja úgy, meg nem görcsöl. Úgy tűnik, nem lesz itt már probléma, de, ha mégis történne valami, akkor időben próbál majd reagálni.
A mese érdekes, talán szép is, á azt azért nem, a másiknak biztos szomorú... Marcus tuti enne alatta popcornt.
Ezen Steve elvigyorodott és utána tovább hallgatta.
- Bocs, nem magán vigyorogtam, hanem Marcuson, eszembe jutott mit csinálna most... mikor tér magához? - mérgelődik, mert nem szeretné, ha Marcus sokáig fetrengene itt.
- Ami pedig Fehér Tigris haverját illeti, igazán sajnálom madárka, de MI ÉPPEN EZÉRT VAGYUNK! Hogy elkapjuk őket! Szeretem a hivatásom, akár csak Marcus. Kis srác korunk óta azért hajtunk, hogy az ilyen seggfejeket EGYSZER S MINDENKORRA ELTÖRÖLJÜK A FÖLD SZÍNÉRŐL! - üvölti a végén dühösen. - Hogy miért? Nem volt gyerekszobám. De nem is érdekel. Brooklynban nőttünk fel, az egyik legveszélyesebb környéken és láttuk amit láttunk és megfogadtuk, hogy mi egyrészt nem leszünk olyanok és aki ilyen, azt rács mögé vágjuk... vagy kinyírjuk, ha mást már nem lehet tenni.
- És higgye csak el, de nekem is fontos itt valaki - bök fejével Tyra felé. - Nem szeretném, ha rettegésben élne, de azt se, ha ön, vagy a társai... hogy miért? Ja, mert rendes vagyok minden hátsó szándék nélkül? Jé! Még vannak ilyenek a világon! Nem haltak ki. Szóval dugjuk össze a fejünket és kenjük el a száját... senki se lehet nyugodtan a csúcson, mindenkinek van gyenge pontja, sebezhető része... legyen az ember, macska, vámpír, más természetfeletti lény. Ezt még nem tanulta meg? A vámpír témához meg annyit, hogy ez mind szép és jó, de nem ez a fontos a vámpírnál, nem a vérszomj. Én már láttam vámpírt a Halál után vágyakozni, mert unta, sőt utálta az öröklétet. De hagyjuk - legyint.

//remélem most már gyakrabban leszel, szeretném befejezni.//
Steve Smith
Steve Smith
Bannolt

Hozzászólások száma : 78
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Steve Smith
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 2 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Amara Hétf. 27 Feb. 2012, 19:11

Marcus Bennett és Steve Smith

A lány hallgatja amit mond Steve, majd Marcus felé néz. Előhúzza a mobilját egy kis tokból, s félre húzza a száját, s aztán elrakja a mobilját.
- Pillanatok kérdése, hogy megához térjen. – feleli a lány nyugodt hangon, majd a másik lányra néz és biccent neki, aki nemes egyszerűséggel felkel és megindul a vészkijárat felé el Steve és a másik lány mellett.
- Nem fog rettegni… sokáig már nem… megtanul együtt élni vele és előnyére kovácsolni. És ha tényleg segíteni akar, akkor a jelentésnél is felejtse el a vámpír témát… ne kerüljön szem elé vele és akkor neki is tud segíteni. Mint ahogy most is… Minden jót… s hosszú életet! – Lassú léptekkel megindul a lány a vészkijárat felé, míg kintről szirénázás hallható, s Marcus is kezd magához térni egy kellemet fejfájás kíséretében… Tyra felől is némi nyöszörgés hallható, ami jelzi, hogy magához tér.

//Bocsánatod kérem, csak volt egy kis be nem kalkulált zúr, de már megoldódott//

_________________
Reneszánsz: Amara Hinytia & Leroos
Amara
Amara
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 99
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Attilan

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

vuthadarastrix

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 2 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Steve Smith Hétf. 27 Feb. 2012, 20:19

A lány intézkedett és hamarosan szállingózni is kezdenek a kijárat felé.
Először az egyik, majd a vámpír, de még oda bökött pár mondatott Stevenek.
- Oké-oké, nem teszem bele a jelentésbe... de akkor ennyi? Nem akarja elintézni a nagy kutyát? Vagyis bocsánat... nagy macskát. Nem akarják eltenni láb alól, móresre tanítani? Mi megtudnánk tenni! Térjen észhez! Kell a segítség és közösen megoldjuk! - de, mintha süket füleknek beszélne, a vámpír lány is kisétál.
Marcus ébredezik.
- Hű.... azt a rohadt életbe! - fogja a fejét, ahogy feltápászkodik. - Mi a fene? Már megint berúgtam? De nem is vagyok az a piás fajta. Eléggé fáj... mi történt?
- Leütöttek, vagy ilyesmi - közli nemes egyszerűséggel Steve, majd oda megy hozzá és kezét nyújtja, Marcus megfogja és Steve felhúzza a földről.
- Miről maradtam le? - kérdezte Marcus.
Steve elkezd beszámolni neki, Marcus csodálkozva néz rá.
- Jól vagy, haver?
- Ja, ez történt, nekem elhiheted.
- És csakúgy kisétáltak?
- Ja.
- Mekkora barmok! Gyertek vissza, hé! - Marcus kirohan az ajtón, persze miután kinyitotta, vagy feltépte, de valószínűleg kint már senkit nem fog találni. Ha így van, csalódottan visszasétál, legyintve és fejét fogja, majd közli. - Elmentek.
- Ja... aha. Hé, Tyra, jól vagy? Persze hülye kérdés, biztos nem, de azért remélem már jobban vagy - néz a lányra Steve és leguggol mellé, segít, ha kell neki.
Marcus is oda sétál és fejét fogdossa továbbra is.
Mindketten hallják a szirénákat és várnak.

//oké, semmi baj, csak rákérdeztem mivan. örülök, hogy minden rendben.//
Steve Smith
Steve Smith
Bannolt

Hozzászólások száma : 78
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Steve Smith
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 2 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Amara Hétf. 27 Feb. 2012, 23:24

Marcus Bennett és Steve Smith

Steve szavai látszólag süket fülékre találnak, ahogy Marcus hiába ruhan banda után… Tyra erőtlenül kapaszkodik bele Steve nyakába és próbál úgy talpon marad amint sikerül neki. De érezheti Steve a lány súlyának jórészét ahogy kapaszkodik. Nem nehéz a lány és talán még ölbe is tudná kapni. A szirénák közelednek egyre jobban, miközben Tyra csendesen súg oda Stevenek reszkető hangon.
- Azt hittem végem… azt hittem… - Tyranak folynak a könnyei - … hogyan vált ilyenné? Hogyan lett belőle ilyen szörnyeteg? – a szirénákat közben még közelebbről lehet hallani és kis idő múlva fékcsikorgást és ajtónyitódásokat. Már nincsenek messze a kollégák. Tyra a levegőbe szagol lassan.
- Itt jártak ők is… megint ők mentettek meg… - suttogja csendesen inkább csak úgy maga elé.

_________________
Reneszánsz: Amara Hinytia & Leroos
Amara
Amara
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 99
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Attilan

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

vuthadarastrix

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 2 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Steve Smith Kedd 28 Feb. 2012, 12:06

- Hű, te kis sózsák! - mondja tréfásan Steve, ahogy érzi a lány a súlyát, persze korántsem olyan nehéz, ezért is volt tréfás hangvitelű.
Tyra kezd magához térni is, Marcus szintén.
- Fú. vazze... az asszony mit fog szólni!
- Mit szólna? Nem sikerült. De legalább megvagy. Azt nem tudom, hogy fenyegetett-e téged, vagy minket életveszély, de talán jobb is, hogy így alakult.
- Ja, hát erre gondolok... jó, hogy nem patkoltam el. Meg te se - mosolyog őszintén talán először Marcus Stevere... najónem, csak a mostani kaland során először. Sokat tréfálkoznak, baromkodnak, de tudnak ilyenek is lenni egymással... őszinték, rendesek, satöbbi, mint két igazi/igaz barát.
Steve bólint és hallgatja Tyrát, közben tovább tartja. Lefékeztek az autók, hamarosan itt lesznek.
- Mondták is, hogy ne vegyem bele őket a jelentésbe, ha jót akarok... én próbáltam rávenni őket, hogy kenjük el a szájukat, de semmi - sóhajtott Steve és Tyrát szemlélte.
Milyen jól néz ki!
Steve Smith
Steve Smith
Bannolt

Hozzászólások száma : 78
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Steve Smith
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 2 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Amara Kedd 28 Feb. 2012, 17:47

Marcus Bennett és Steve Smith

Tyra halkan sóhajt, s léptek zaját lehet hallani.
- Testvér testvér marad, tegyen akármit is. – suttogja, de nem folytatja, mert egy rendőr jelenik meg hatod magában ajtóban mely Sam bácsi boltjából vezetett erre a folyosóra.
- Rendőrség fel a… - kezd bele de igen hamar abba is hagyja mikor meglátja a Steve – Marcus párost és a lányt Steve nyakában ellátott sebekkel – Mi történt itt Fiúk? Ki a lány? Kell neki segítség? És hol vannak a betörők? Egy férfi jelentette, hogy látta, ahogy fiatalok behatolnak a hátsó ajtó. – mondja nagyon levegővételnyi időt se hagyva a kollégáinak. – És a főnök meg üzeni, hogy a ha megint valamit nagyon elszúrtatok akkor addig akarja a képes feleteket látni míg leadjátok a jelvényetek és a fegyveretek… - kicsit elhallgat a rendőr - …pontosítok ezt üvöltötte utánunk – javítja magát miközben még vagy öten érkeznek közben, s a figyelem központjába kerül a kis trió, miközben Tyra megpróbál a saját lábain nagyon kapaszkodás nélkül megállni, hogy Steve jobban tudjon esetleg a kollégáival foglalkozni.

_________________
Reneszánsz: Amara Hinytia & Leroos
Amara
Amara
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 99
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Attilan

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

vuthadarastrix

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 2 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Steve Smith Kedd 28 Feb. 2012, 19:43

Navégre, megjöttek! Gondolja Steve, kárhogy nem érkeztek meg hamarabb. Végignéz a betévedőkön, aztán meghallgatja a szó áradatot és megvárja, míg becsődül a maradék rendőr sereg is.
- Esküszöm, mint egy jó kis vígjátékban... annyian tudtok jönni! De pont a balhé után - elengedi Tyrát, ha már a lány képes stabilan állni.
Marcus is közelebb lép a kollégákhoz.
- A főnöknek üzenem, hogy bekaphatja - mondja röviden és velősen Steve, lehet erős kijelentés, de nem érdekli. - Több folyik itt annál srácok, amit ti láttok. De csak annyit mondhatok, hogy igen, volt pár fiatal betörő, de már kereket oldtak... azon az ajtón távoztak... és már biztos eltűntek... ennél többet mi sem tudunk. Ezt a lányt pedig itt találtuk leütve... Marcus is belefutott valakibe és mire ideértem, már nem voltak sehol. Ennyi - magyarázott Steve.
- Így volt... akkorát ütött, hogy majd beszakad a fejem! - panaszkodott Marcus és mindketten a többi rendőrre néztek.
Steve magában arra gondolt, hogy miután pihentek egy rövidet, megkeresi a vámpír lányt... nem adja fel.
Steve Smith
Steve Smith
Bannolt

Hozzászólások száma : 78
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Steve Smith
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 2 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Amara Csüt. 01 Márc. 2012, 03:05

Marcus Bennett és Steve Smith

A kis rendőr csapat pislogva figyeli Steve kirohanását, majd legyintene.
- Fékezd a nyelved Smith and találjatok ki valami jobb mesét arra, hogy elbaltáztátok ezt a feladatot is… Gyerünk fiúk.. takaríthatunk utánuk – mondja az egyik és a rendőr csapat megindul visszafelé nyomokat összeszedni. Tyra csak áll és vár majd a falnak támaszkodik.
- Talán jobb is így… - mondja csendesen, majd erőt gyűjtve ellöki magát a faltól Steve felé – Köszönöm a segítséget – majd megtapogatja a zsebét – A mobilom kérem – mondja nyugodt hangon, miközben Steve szemébe néz. – A számom nem adom meg, hiszen már tudják – ha megkapta a mobilját, akkor „véletlen egyensúlyát vesztve Stevenek dől egy kicsit, de Steve érezheti, hogy nem neki esett a lány, mint várható lett volna, inkább odabújt.
- Remélem nem lesz túl nagy gondjuk, s tudom a nyomozás lezárásáig nem hagyom el a várost – mondja egy enyhe mosoly kíséretében és megindul kifelé a mobilt a zsebébe csúsztatva. Ha Steve és Marcus megpróbálnak a lány után menni, akkor a többi rendőrbe botlanak, akik faggatni kezdik őket, hogy mit is láttak pontosan.

//Kaland zárás//

Míg Steve és Marcus képtelenek átjutni kollégáikon addig Tyra kiér a Plázából és a parkoló felé ballag… Egy limuzin áll meg mellette és leereszkedik az ablak. Nem látni ki van benne, de Tyra megáll és anélkül, hogy odanéznek megszólal.
- Nem szívesen de megtettem remélem ez elég, hogy békén hagyd a bandát… - vicsorog Tyra.
- Igen… Egyenlőre elég – hallható egy mély hang a limuzinból – De ez nem jelenti azt, hogy szabad vagy Tyra… Ha kell újra megkereslek, hogy még nagyobb fájdalmat okozzak a húgomnak… - ezzel az ablak felemelkedik és Tyra reszketve, vicsorogva nézi…
- Aljas féreg – sziszegi maga elé, majd elbotorkál a motorjához, s elhajt. Mire Steve kiérhet már hűlt helye van, s nincs is ideje keresni, hiszen a főnöknek be kell számolnia a történtekről.

_________________
Reneszánsz: Amara Hinytia & Leroos
Amara
Amara
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 99
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Attilan

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

vuthadarastrix

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 2 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Steve Smith Csüt. 01 Márc. 2012, 14:00

A rendőrtársak közönyös hangon közlik vele, hogy nyugi van és legközelebb jobb mesét találjanak ki.
- Pedig kábé ez a helyzet, fiúk - mondja morogva Steve, de ő is legyint.
Tyra neki esik, de aztán kiderül, mégse annyira esett neki és picit odabújt hozzá. Ha fáradt is volt Steve Smith, most azért ez az ölelés feltöltötte és pici forróság is lobbant benne egy rövid időre, de miután a lány elmászott tőle, már újra a régi volt.
A mobilt pedig Marcus odaadta.
- Oh, bocsánat, csak tudja, a nyomozás miatt... ott találtam kint - szabadkozott Marcus és nézte, ahogy a lány távozott.
Marcus Stevehez lépett.
- Heheheheeeee... azér csíp a csaj téged, mi, haver? - vigyorog kajánul, széles vigyorral, aztán letörli arcáról a vigyort és ad egy pacsit Stevenek, aki viszonozza. - Vicceltem... legalább ennyi jó dolog történt.
- Ja... kösz, hogy segítettél azért, jó, hogy itt voltál, haver. Most meg jön a rossz ráadás, a főnök... ha be is adnánk a vámpír sztorit, akkor is ordítana egy sort és nem érdekelné... mindegy, megyünk a vágóhídra.
- Ja... tényleg leakarod zárni az ügyet? Mármint tűzön-vízen át végigviszed?
- Azt kéne... akár kirúgnak most minket, akár nem. Majd fű alatt osonunk, ha megfosztanak az állásunktól és a baráti kapcsolatokra támaszkodunk - mondta Steve. - Együtt hajtunk...
- ... együtt halunk.
- Rossz fiúk örökké - fejezik be ketten és elmosolyodnak, majd napszemüveget felveszik és a kérdezősködő kollégák hadával mit sem törődve, megpróbálnak kimenni... bár biztos kell válaszolniuk, így rövidre fogják a dolgot, aztán elhajtanak a helyszínről, Tyrát pedig már nem találták ott.

//jó kaland volt, kösz Very Happy. jól meséltél, remélem velem se volt probléma és remélem lesz folytatása Very Happy Cool. kösz mindent.//
Steve Smith
Steve Smith
Bannolt

Hozzászólások száma : 78
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Steve Smith
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 2 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 15 Márc. 2012, 10:12

Résztvevők: Kevin Fuller / York Tábornok, Vipra Phertelmer, Steve Smith, Marcus Burnett, Carl Verrens és Alexander Hartdegen / Hobogár

Kora este volt, már sötét volt az utcákon ez igaz volt a Stark-pláza környékére is, mint mindig most is hatalmas tömeg volt erre. A két rendőr éppen hazafelé tartott volna, hogy jelentést tegyenek a Főnöknek a rablás ügyében, Carl vásárolt a saját boltjához. Vipa csak lófrált, Hobogár, mint általában az élet értelmén merengett és Kevin valószínűleg megszokott napi őrjáratát tartotta, hiszen már késő volt az ügyvédi irodában már végzett.
A hat férfi a saját dolgával volt elfoglalva, amikor erre tévedtek még egyikőjük sem gondolta, hogy valamibe belekeveredhetnek. Márpedig most a sors maga szólt közbe. Először nem is nekik tűnt fel, ami történt, az emberek kezdtek meglepetten kiabálni, hogy az égen, ahol felhő sem volt villámokat láttak. Amikor felnéztek ők is meglátták a hófehér villámokat, amik az égen cikáztak, egyre és egyre közelebb a földhöz. Csupán a hat férfit találták el, nem futhattak el előle, a fény volt az utolsó, amit láttak. A következő pillanatban a szokásos rosszullét és hányinger fogta el őket, és egy furcsa modern laborban találták magukat.
Stark pláza - Page 2 Scenic-white-lightning-colour-black-size-19973-39851_medium


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Stark pláza - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 2 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Thorhalla Szer. 16 Jan. 2013, 08:55

Résztvevő: Jet Li Tao

Négy hónap telt el azóta, hogy Tao hazakerült ebbe a világba. Egészen eddig a SHIELD-nél volt és most végre újra a saját kezébe vehette az élete irányítását és visszatér oda, ahonnét nagyjából eltűnt korábban. Hiszen körülbelül akkor rabolta el Sinister, amikor ő és Nikita elhagyták a kúriát és az X-ment, hogy AIMville-be induljanak. Így utoljára a férfi a várost teljesen romokban látta, de most? Annak ellenére, hogy a démonok még mindig uralták a város egyes részeit itt Brooklynban ennek semmi jele sem volt. Az emberek az utcán sétáltak, nyüzsgött az élet, az épületek még talán soha sem voltak annyira szépek és újak, mint manapság. Már tudta, hogy az újraépítések miatt volt ez, amik 2019 és 20 között zajlottak, amikor a Köd eltűnt. Mostanra valószínűleg már a teljes történelemmel tisztában volt, ami eltűnése óta zajlott.
A SHIELD autója a Stark Pláza közelében tette ki a férfit, hiszen innen már nem volt messze az X-men bázisa sem és úgy vélték, hogy végre sétálna is egy kicsit a városban a férfi, illetve jó hely volt ez arra is, hogy a holoövét. Ahogyan Tao kiszállt az autó megfordult és elhajtott, magára hagyva immáron a hazatérőt a hideg és havas délutáni nyüzsgésben.

Stark pláza - Page 2 00120

Résztvevő: Mr. Smiley

Mr. Smiley immáron négy hónapja volt ebben a realitásban. A világ történéseivel ő is tisztában volt, hogy miként és miben tért el ez a hely attól, ahol ő is élt korábban. Az utóbbi két hónap igencsak kellemetlen volt számára, a hideg és a havazás volt a legzavaróbb, illetve talán, hogy nem volt hozzászokva ahhoz, hogy ilyen körülmények között éljen. Hogy csatornákban, koldulva, gyilkolva. Máskor is gyilkolt persze, de akkor nem azért, hogy élelemhez jusson, hanem a rangjáért. Ez teljesen más élet volt, mint amit megszokott. Most nem volt parancsa, útmutatása, saját magának egyedül kellett boldogulnia. Most is csípős hideg volt, a sikátorokban meghúzódva. Rá kellett jönnie, hogy nem maradhat sokáig egy helyen, mert gyanús külseje és esetleges viselkedése miatt hamar a nyakára hívják a szerveket és a SHIELD emberei felszereltek voltak és még le tudták volna őt is kapcsolni. A másik zavaró tényező, hogy a világ számára alulfejlett volt, erre nem igen volt olyan energia, amivel magát feltudta volna tölteni és azt használni.
Két napja ráadásul fájdalmai voltak, igencsak erősek, először azok a részei fájtak, ahol a kibernetikus beültetései voltak, mostanra pedig mindene. Emiatt mozogni is alig tudott és folyamatosan az ájulás környékezte.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Stark pláza - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 2 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 16 Jan. 2013, 17:44

A Stark pláza olyan emlékeket idéz fel bennem, melyeket alig pár hónaposnak érzek, mégis tudom, hogy évek teltek el azóta, hogy a viharos napon az épület tetején álltunk. A kocsiban ülve a holoprojektort állítgatom az övemen, véglegesítem az elképzelésemet arról, hogy miként fogok kinézni mostanában. Úgy döntöttem, hogy maradok az ázsiai külsőnél, a gesztusaim miatt feltűnő lehetne. Apám mindig azt mondta, hogy a brazil vér nem ütközött ki rajtam annyira, mint anyámé, én viszont úgy gondolom, hogy most már mindenek előtt amerikai vagyok, úgy viselkedem, úgy beszélek, és úgy is öltözködöm. ebből kiindulva pedig igazából mindegy, hogy milyen a külsőm.
Stark pláza - Page 2 250px-Modern_Mandarin_www.kepfeltoltes.hu_
A kocsiból kiszállva megköszönöm a fuvart, aztán elindulok a plázába. Útközben a tárcámat ellenőrzöm, a SHIELD készpénzként folyósította nekem a munkanélküli segélyemet az elmúlt négy hónapra, bejelentettek, mint munkanélkülit, és úgy tűnik, magukat jelölték meg jelenlegi lakhelyként. Így most 3200 ropogós dollárral a tárcámban sétálok be egy kávézóba, és rendelek zöld teát. Mint kiderül, itt elvitelre adják, úgyhogy a papírpohárral a kezemben sétálgatok egy kicsit a plázában.
Szoknom kell még a nagy tömeget, az új külsőmet és az idő múlását. A boltok kirakatát nézegetem, és azon gondolkodom, ha mindenkinek lenne egy holoöve, becsődölne az ruhaipar.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 2 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Sarah Pént. 18 Jan. 2013, 08:20

Mindenképpen hasznosan töltöttem az itteni idő eddigi részét, amikor képes voltam rá, információt gyűjtöttem, tájékozódtam, s ami a legfontosabb, az itteni Apokalipszist kerestem, de természetesen eddig nem jártam sikerrel, bár a világ ismeretének köszönhetően a számok kimutatták, hogy csupán csak elenyésző százalékkal rendelkező esély van a megtalálására, így ez nem lepett meg, inkább számítottam rá. Kénytelen voltam új életmódra szokni, amely egyszerűbbé teszi a kutatási folyamatot, csatornákat és sikátorokat választottam az otthonomként, vándoroltam ezek között, s nem kevés emberrel végeztem már élelemért, igaz ez szokatlan, hiszen nincs oly hatalmas szükségem effélékre, legalább is a rendszernek nincsenek erről feljegyzései, viszont más furcsa változások is vannak, érzékelem a kinti hőmérsékletet, s nem csak egy számként szerepel, így pedig hosszú évek óta először mondom azt valamire, hogy kellemetlen, de ennél jobban nem foglalkozok a hideggel, még ha nem is tudom mire vélni és az ellenőrzések sem mutatnak használható eredményt az ok megfejtésének céljából. Ami viszont rosszabb, az néhány nappal ezelőtt kezdődött, fájdalom, eleinte csak a megmaradt, gyenge, emberi részekkel volt gond, mostanra viszont minden részem ezt a kínzó hibaüzenetet küldi, oly szinten, hogy a parancsok nem képesek eljutni szinte sehova sem a géptestben... Tehát képtelen vagyok mozogni, s a fájdalomtól valami más is mozog, mintha valami tudomást akarna adni a létezéséről, viszont ahányszor érzékelem, jön vele egy kisebb áramütés is s azzal eléggé gyorsan el is múlik. Mindemellett pedig még ott van az, hogy a test mindenképpen fel akarja adni a hibák miatt, idő terén nem igazán lehet kiszámolni sem, hogy meddig bírom még működésben tartani, de minden lehetséges módszerrel és programmal igyekszem megtalálni a megoldást, minél gyorsabban.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 2 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Thorhalla Pént. 18 Jan. 2013, 16:05

Résztvevő: Jet Li Tao

Tao sétálgatott a plázában, ez is sokkal jobb állapotban volt, mint amikor utoljára itt járt. Akkor éppen még katasztrófák sújtották a teljes várost a Bukáskor. Ennek itt sem volt nyoma, az emberek teljesen nyugodtan sétálgattak, nevetgéltek, vásároltak, mintha a város fele egyáltalán nem lett volna démoni uralom alatt. A boltok tömve voltak árukkal, semmi sem utalt nyomorúságra, se semmire. Ez a világ képes volt tökéletesen kiheverni a katasztrófákat. Tao számára még az is furcsa lehetett noha elmondták már, hogy a mutánsok teljesen egyenjogúak. Több olyan személy és gyerek mellett is elhaladt, akikről fizikailag is látszott, hogy mutánsok, mégsem érte most őket semmilyen atrocitás.
Ahogyan éppen a ruhákról gondolkodik érzi, hogy valaki nekimegy hátulról teljes erővel, ennek hála a teája is kiesik a kezéből.
- Bocs öreg – mondta egy húszas évei elején járó szőke srác, majd ment tovább.
Tao láthatta, hogy a fiú épp ekkor csúsztatta a saját zsebébe Tao tárcáját.

Stark pláza - Page 2 00120

Résztvevő: Mr. Smiley

Smiley az egyik sötét sikátorban ült, vagy feküdt, nem tudott mozogni. Joggal érezhette, hogy a halálán van ekkor. Azonban érezte, hogy nem az emberi test adja fel a dolgot, ahol fémek voltak a szervezetében a férfi egyre erősebb fájdalmat és nyomást érzett. Az első, amit észrevett és hatalmas megkönnyebbülés volt, amikor a megérezte, hogy a két karja levált a helyéről, azon a részen, ahol a kibernetikus beültetések voltak. Ezek helyén a fájdalom helyett valami kellemes bizsergető érzést érzett. Ha lenézett rájuk először csak a csonka karokat látta, ahogyan annak lennie kellett, majd a csonkok változni és mozogni kezdtek. Groteszk látványt nyújtottak, ám mégis bizsergető és kellemes érzés volt a többi fájdalom mellett. Kissé fájdalmasan érezte itt, ahogyan a csontok nőni kezdtek és lassanként a két csonk helyére élő igazi kéz kezdett kinőni, olyan, mint amitől régen megfosztották őt az orvosok.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Stark pláza - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 2 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Sarah Pént. 18 Jan. 2013, 23:14

Fokozódik a nyomás, amivel nő a fájdalom is, fokozván a problémákat, bár ez még mindig kizárható tényező, azt a részét leszámítva, hogy ez gátolhat a mozgásban, ami viszont ebben az állapotban annyira nem tűnik lényegesnek, ha a rendszerek összeesnek, akkor nem számít, hogy képes vagyok-e járni vagy sem. Az egyik pillanatban aztán... Megérzem, ahogyan leválnak a karjaim, s erről információ is érkezik szövegben a szemeim elé, miszerint: " Karok súlyosan sérültek, nem találhatóak, pótlás szükséges. ". Viszont erre magamtól is képes vagyok rájönni, mivel mint említettem, éreztem, így magára is vonta a figyelmemet, hogy mi történhetett, hiszen a fájdalom megszűnt a karjaimban, a helyét pedig átvette valami furcsa... Bizsergés, ami kellemesebbé teszi a helyzetet, de ettől függetlenül még a többi részen ott van a folyamatos kín. Viszont az új végtagok amiket látok, számomra valahonnan nagyon ismerősek, s ahogyan derengeni kezd, hogy talán honnan, újabb áramütés, ám ezúttal nem elég, elsőre az a kevés, így egy nagyobb adag jön, ami megteszi a hatását, legalább is egészen addig, amíg ismételten a kezekre nem tekintek, ekkor pedig kezdődik az egész körforgás előröl, ami nem biztos, hogy a legjobb ebben a helyzetben, sőt, biztosan nem a legjobb, de nem lehet mit tenni ellene, egyenlőre, ahhoz hogy bármit is megpróbálhassak, szükséges lenne előbb az egyéb problémákkal számolni, így erre próbálok továbbra is koncentrálni.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 2 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 20 Jan. 2013, 13:13

A látvány befogadása nehezemre esik, az emberek és mutánsok úgy sétálnak egymás mellett, mintha semmi különbség nem lenne köztük. A világ végre tényleg olyan, amilyennek elképzeltem évekkel ezelőtt - amilyennek Magneto és Xavier képzelte még korábban. Hosszasan elidőzik a tekintetem az emberek arcán, kíváncsi vagyok, milyen kifejezés jelenik meg rajta, amikor egy-egy feltűnő mutáns sétál el mellettük, de a legtöbbeknél semmit sem lehet látni, és az a kevés, aki észreveszi a különbséget, az is csak megmosolyogja, vagy kissé elcsodálkozik rajta. Mintha csak egy különös hajszínű fiatal lázadó menne végig a plázán, nem pedig egy pikkelyes bőrű mutáns. Csodálatos!
Amikor valaki hátulról nekem ütközik, kissé morcosan fordulok meg, főleg mert a teám is kiömlött. Mikor aztán észreveszem, hogy a tolvaj a tárcámat teszi zsebre, rögtön utána lépek, és igyekszem megragadni a karját jó erősen, hogy ne menekülhessen el. Ha mégis erőlködik, akkor a képességemet is bevetem, hogy ne csusszanhasson ki semmiképp sem a kezem közül. Ha nem érem el sem a karját, sem más részét, ahol megragadhatnám, akkor futni kezdek, hogy gyorsan beérjem, nem akarom, hogy meglógjon előlem a tömegben.
-Megállj, tolvaj! - Kiáltok hozzá, hátha valaki segítőkész módon megpróbálja megállítani a tolvajt.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 2 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 21 Jan. 2013, 12:43

Résztvevő: Jet Li Tao

Vannak olyan dolgok, amikben az emberek nem változnak, ilyen az, ha valakit kirabolnak, vagy veszély fenyegeti őket, akkor hirtelen senki sem lát és nem hall semmit. Tao most is ezzel találkozott, a legtöbben csak ránéztek a kiáltása után, majd folytatták tovább a sétát és a vásárlást, mit sem törődve azzal, hogy mi történt. Néhányan inkább még félre is álltak a srác útjából mintsem megállították volna őt, ezeknek az arcán értetlenség és némi félelem volt. ahogyan Tao futni kezdett a srác után az is futásba kezdett. Szerencsére később kapcsolt csak, így Tao hozzá tudott érni, a fiú persze nem hagyta magát, és ezért a mutáns a képességét használta, hogy elszívja a srác mozgási energiáit, azonban semmi sem történt, a srác kirántotta a pulóverét a férfi karjából és mivel valószínűleg Tao megdöbbent egy kissé így esélye is volt néhány lépésnyi előnyt szereznie és rohant tovább a tömeg felé, hogy abban elvegyülhessen.

Stark pláza - Page 2 00120

Résztvevő: Mr. Smiley

Néhány pillanattal később Smiley hatalmas reccsenést, fémes reccsenést hallott a koponyája irányából. Ismét érezte a nyomást és a terjeszkedést, amit az előbb, ezúttal a lábai és a feje környékéről. A mellkasán levő – egyik képen láttam – hatalmas fémdarab leesett a földre, a szervezete nemes egyszerűséggel kilökte magából mindezt. A fémfej alatt fémes ízt kezdett a szájában érezni, kissé édeskés és sóst, a saját vérének ízét. Ha próbálta az új kajait mozgatni, akkor mindez sikerült. Azonban néhány pillanattal később minden sötét lett, a fájdalom megmaradt, a tudatánál volt, azonban Smiley nem látott semmit sem. Ekkor a program valószínűleg jelezte volna, hogy a mechanikus szemekkel gond van, de az üzenet félbeszakad, mintha ezzel is gondok lennének. Ezeknek a történéseknek „hála” Smiley már semmit sem képes a hidegen és a fájdalom kívül a külvilágból érzékelni.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Stark pláza - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 2 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 22 Jan. 2013, 18:35

Az emberek nem valami segítőkészek, úgy tűnik, hogy ez nem változott a távollétem alatt sem. Mindenesetre elkapom a srácot, ám az olyan könnyen rántja ki magát a szorításomból, mintha csak egy kislánytól vett volna el egy cukrot.
A pillanatnyi megdöbbenés után rohanni kezdek, hogy minél előbb utolérjem a fiút, és közben szöget üt a fejembe a gondolat, hogy miért nem hatott a képességem a srácon. Talán a képessége blokkolja az enyémet? Vagy a környéken egy másik mutáns?
Akárhogy is, ilyenkor elég hasznos, hogy a fizikai adottságaimra és képzettségemre is támaszkodhatok. Felgyorsítok, és jobban figyelek a mozgásomra, hogy könnyebben elsuhanhassak az emberek közt. Valamiért gyanítom, hogy a képességemet még mindig blokkolhatja az, aki az előbb is tette, így inkább igyekszem elkerülni az ütközéseket.
A fő célom szemmel tartani a srácot, az állóképességem elég jó, hogy ne fáradjak ki egy kis fogócskától, akár akkor sem, ha eléggé elnyúlik, vagy eldurvul. Így igyekszem közel maradni, és ha utol tudom érni, ezúttal nagyobb elszántsággal próbálom megállítani. Megpróbálom ledönteni a lábáról egy vetődéssel, vagy ha ennél is közelebb kerülök, akkor - lévén, hátulról közelítek - elkapni a nyakát, és szorító fogásban elérni, hogy néhány másodperc alatt elaludjon.
Közben újra és újra felkiáltok a biztonság kedvéért, úgy mint: tolvaj, ne hagyják meglógni, állítsák meg, biztonságiak. Nem tudom, lesz-e hatása, de ha csak félreállnak az útból, mint eddig, már az is segít, hisz nehezebben tévesztem szem elől.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Stark pláza - Page 2 Empty Re: Stark pláza

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.