Fagyos Sötétség Kora

19 / 20 oldal Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Re: Fagyos Sötétség Kora

Témanyitás by Szürke Eminenciás on Pént. 07 Feb. 2014, 00:55

~ Karakter: Mihail Krasznaja ; Helyszín: Afrika, független területek ~

Mihail az elmúlt napokat felderítéssel töltötte. Aki megkereste egy ajánlattal, arról nem sokat tudott meg, sőt szinte semmit, a területéről viszont annál többet. A Milícia meggyengült és nem váltotta fel másik szervezet. Ez szabad piacot jelenthet, csak óvatosan kell lecsapni rá, viszont gyorsan is, mert az ilyennek hamar híre megy. Tudta, hogy az emberek nem adták fel és mozgolódik az ellenállás. Ezt tényként megtartotta magának, de nem számolt azzal, hogy az ő kezük volna a dologban. Egy egészséges szerrel kereskedő nagykutyát ugyan minek csalnának oda? Kisebb dolga is nagyobb az ellenállásnak. Persze vigyázni kellett, ezért megfelelő testőrséggel ment. Ez négy képzett, a legjobb vexi fegyverekkel ellátott bizalmas testőrt jelentett, akikkel már korábban is dolgozott. Rajtuk kívül még egy összekötőt vitt. Került, amibe került, megfizette a védelmet.
Utánanézett annak is, hogy más kereskedők is készülnek-e arrafelé a Vexből. Ha igen, akkor végiggondolta, kik azok és mikkel lehet sarokba szorítani őket.
A terv az volt, hogy megvárja az összekötő jelentkezését. Dublőrre nem igazán volt esélye, mert még egy ilyen dagit nehezen lehetett volna találni. Saját összekötőt viszont vitt magával és az első kört rá is bízta. Az összekötő feladata az volt, hogy mindent figyeljen meg és nézzen körül alaposan. Az áruból 20% minta lesz rábízva és a fenini kapcsolatnál is az összeg 20%-ának kell lennie. Ha az első körben nem lesz gond, akkor lehet folytatni a tárgyalást, Falat többi embere pedig a helyi forrásokból addig megpróbál több dolgot megtudni a rejtélyes ajánlattevőről.
A szállodát előre lefoglaltatta, de álnéven, ahogy a repülőtől a szállásig őket fuvarozó kocsit is. A lehetőségek szerint olyan szolgáltatót választott, ami megbízhatónak tűnt a szerzett információk alapján. Ahogy közeledtek, már készítgette a gurulós bőröndöt és a többi csomagot is. Szimpla öltözetben ment, ahogy a többiek is. Napszemüveget csak ő hordott. Rádiós összeköttetésben volt a testőrökkel és az összekötővel már most. Az aktatáskák duplafedelűek voltak és persze alul volt a lényeg, felül a szokásos holmik. Várta, hogy a gép megkapja az engedélyt és földet érjenek.

Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Thorhalla on Pént. 07 Feb. 2014, 12:37

~ Karakter: Ingrid Stephanie Miller; Helyszín: Rocksolid ~
Ingrid mosolyogva csóválta meg a fejét, ahogyan Tubrok kimondta a szavakat. Ez tipikusan az a fajta fejcsóválás volt, hogy a férfiak mindig erre gondolnak és semmi másra. Azonban látható volt, hogy egy cseppet sem zavarta az, hogy erre gondolt és erre utalt a másik, csak ez a nem is igen várt mást típusú nézés és reakció. Az ölelésre a kapott simogatás nagyon jól esett neki, így jó néhány másodpercig maradt még ott a férfihoz bújva mielőtt engedte volna és hagyta volna, hogy ellássák a sebet, ami miatt részben visszajöttek ide. Annak különösen örült, hogy a férfi is úgy érezte, ahogyan ő, hogy nem csak Ingridnek volt fontos Tubrok, de fordítva is pontosan ugyanez volt ez a helyzet. A sebet megnézte jobban a kötözés alatt, szerencsére nem volt vele gond, a fertőzés miatt nem is tartott, maximum amiatt, hogy felszakadhat újra és amennyire látta, tényleg maximum ez a veszély állt fent. Arról nem is beszélve, hogy biztosra vette, hogyha a férfi mozog, akkor ez húzódik neki és fájdalommal is járhat, a többi is, még akkor is, ha azok már egyáltalán nem látszódtak. A szavai közben hirtelen tűnt fel neki, hogy a párja mennyire komoly lett, elsőre le sem esett neki, hogy mi okozta a döbbenetet, de ahogyan Tubrok a szemeibe nézett, akkor értett meg és koppant akkorát, hogy valószínűleg még az univerzum szélén is hallották, ahogyan leeset neki. Hangosan nyögött fel a kellemetlenség miatt, most értette meg, hogy teljesen ösztönösen, akaratlanul mit is mondott ki hangosan, hogy Tyr sok száz éves titkát adta ki csak azért, mert túlságosan is jól érezte magát Tubrok társaságában és nem figyelt arra, hogy mit is mond. Eddig tényleg figyelt, hogy Tiren-t mondjon, de amikor egyszer nem, akkor lényegében kimondta, hogy Tyr Odinson az idős férfi.
< - Már annak sem örült, hogy úgy köszöntöttem és róttam le tiszteletem felé négyszemközt, ahogyan azt a vikingek tették – felelte, majd komolyabb lett a hangja. – Nem akartam elmondani, nem mondtam volna addig el, amíg nem ad rá ő engedélyt. Véletlenül szóltam el magam… >
Annak ellenére, hogy Tubrok intett, hogy felejtse el, úgy érezte, hogy felelnie kell erre a kérdésre. Igen, valóban kicsit rosszul érezte magát miatt, de nem azért, hogy végre beszélhet erről valakinek, hanem azért, hogy egy idős férfi titkát adta ki akaratlanul és Tyr-t hozhatja emiatt kellemetlen helyzetbe. Még úgyis, hogy tudta, hogy nem igen kellett aggódni miatta, az apja is tudott arról szinte biztosan, hogy él, de ő is tudhatta, és így Maniac is, hogy már semmilyen fenyegetést nem jelent és élete hátralevő részét békében töltheti el, és nem kell semmitől sem tartania, hogy még mindig vadászna rá valaki. Elmosolyodott azon, hogy mit is mondott róla Tyr Tubroknak és végül felnevetett rajta.
< - Van egy olyan érzésem, ha nem mond ilyesmiket nekünk, akkor csak elsétálunk egymás mellett – mosolygott. – Nem szeretném kellemetlen, kényelmetlen helyzetbe hozni őt, hogy úgy állítasz be hozzá, hogy véletlenül elszóltam magam. Legyen inkább, hogy átadsz neki egy szót tőlem az „øruggr” szót. Ez ó-északi, azt jelenti, hogy megbízható. Van egy olyan érzésem, hogy ezek után ő maga elmondja majd neked anélkül, hogy bárkinek kellemetlen lenne ez az egész. >
A kérdésre sokatmondóan nézett a férfira, azok után, hogy elmondta neki a képességét meglepődött, hogy ez nem esett le neki. Igaz azok után, hogy most tudta meg, hogy az egyik tanácsadója egy hadisten és ebből következően legalább kétezer éves és nem csak egy idős úriember, nem neheztelt rá.
< - Tudod, van egy képességem, amivel látom a múltat – mosolygott. – Abban a pillanatban, hogy belépett az első este a terembe, tudtam, hogy ki ő. Láttam őt istenként, fénykorában, amikor még mindkét keze megvolt, egy csatabárdot tartott a kezeiben. Ha anya nem írta volna le ilyen pontosan, hogy miként nézhetett ki, akkor is a hiányzó karja beszédes volt. Amit Fenrir harapott le, mert átverte őt mert hiszékenyen elhitte neki, hogy hagyja megkötözni magát, ha Tyr beleteszi a karját a szájába és ő megígérte, hogy nem fogja leharapni azt. Ő is tudta, hogy én ki vagyok, amint meglátott. Ami pedig a megbízhatóságomat illeti… kész voltam neki esküt is tenni azért, hogy megvédem a Rocksolidot, nem fogadta el, azt mondta, hogy nem szükséges, tudja, hogy anélkül is megvédelek titeket. >
Itt gyengéden mosolyodott el az emlékre.
< - Olyan jó volt vele beszélni, a múltam meséinek egyik szereplőjével őseink nyelvén, ó-északi nyelven. Soha sem hittem előtte, hogy találkozhatom valakivel közülük. Azt hittem, hogy ők is mind meghaltak, amikor a többi isten is. Tyr azt mondta, hogy még Loki is lejutott és megmenekült, de őt elvitték utána, más senki. >
Mint kiderült tényleg igaza lett a gránáttal kapcsolatban, hogy direkt így támadta le valaki. A fejét ingatta meg erre, amikor Tubrok is kimondta mindezt.
< - Feltételezem soha sem hallgattad meg a barátaid és tanácsadóid javaslatát, hogy uralkodóként és vezetőként nem elsőként kellene a halálba rohannod – állapította meg megjátszott rosszallással. – És arra sem figyeltél, hogy akkor sem tűnsz gyávának, ha nem az első sorban harcolsz, legelöl mindenki előtt. >
Megjátszva volt, mert érezhette Tubrok, hogy igencsak megbecsüli Ingrid is katonaként, harcosként, hogy a férfi az első sorban küzdött mindig is és ott harcolt és igazából nem is várt, nézett volna ki kevesebbet belőle. A simogatás jól esett neki és még jobban hozzásimult a férfi hátához a szavaira pedig lágyan mosolyodott el, csak épp egy újabb világháborúval fizettek azért, hogy együtt lehessenek, de ez ebben a pillanatban olyan apróságnak tűnt a számára. Hogyan a férfi megcsókolta, némileg elengedte és közelebb húzás ellenére is úgy mozdult, hogy a férfi könnyebben tudja őt csókolni, mert nem volt olyan hajlékony, mint Ingrid. Hasonló szenvedéllyel viszonozta a csókot, amit kapott és közben lovagló ülésben ült bele Tubrok ölébe teljesen hozzásimulva szemből, kezeivel végigsimítva a férfi hátán és oldalán, ahogyan újra átölelte őt. Így mikor a férfi ismét megszólalt már vele szemben volt, ha mindezt engedte a párja. Most már Ingrid is érezte, hogy mennyire fontos Tubroknak, az érintései, mozdulatai elárulták.
< - Nem is engedném, hogy felelőtlen legyél ezek után – suttogta. – A gyermekünknek szüksége lesz az apjára, a Rocksolidnak pedig az uralkodójára. >
Ismét hevesen és szenvedélyesen viszonozta a csókot, a simogatása pedig eközben kezdett csak simogatásból átmenni abba, hogy nekilátott izgatni és ingerelni a partnerét. De eközben arra is ügyelt, hogy Tubrok is ugyanazt érezhesse az érintések és csókok közben, alatt, amit Ingrid is, hogy az érzései mennyire mélyek és őszinték irányába és azt is, hogy tényleg nagyon fontos neki a férfi már most is.

~ Karakter: Aesa Victoria Miller; Helyszín: Spear ~
Talán Aesa is meglepődött, hogy milyen könnyedén sikerült azt a követ megemelnie, jócskán könnyebbnek tűnt, mint aminek eredetileg kinézett. Egyelőre inkább csak a földön húzta odébb, hogy ne gátolja az ajtót, ha azzal sikerült dűlőre jutnia valamikor. Ahogyan a kővel foglalkozott lett ismerős a mérete, nagysága és a külseje maga, hogy a képen ilyesmivel harcolt az egyik hős a sakálfejű ellenséggel szemben. Ahogyan mindezt realizálta már nem vitte túl messzire, talán még neki is szüksége lehet majd ugyanerre a későbbiekben. Ezek után következtek a szobrok, de azok ezúttal csak tényleg vízköpők voltak és nem szolgáltak semmilyen más funkciót. Azonban, amit sikerült meglátnia, hogy egyre több és több víz és folyó motívum jelent meg a falakon a rajzokon. Vagyis ilyeneket fedezett fel, ahogyan nézelődött és kutakodott. De nem csak ennyi volt, hanem több helyről is kezdett a hangok alapján víz jutni a helységbe, noha ennek nem igen látta a nyomát, mert még mindig csak onnan jött a víz, ahonnan korábban is. A falra nézett, ahol kövek zárták el a víz útját, lehet, hogy onnan kellett volna elpakolnia a köveket? Nem, ez túl feleslegesnek tűnt a számára, aminek haszna sem volt. Ismét körbenézett a helységben, amikor furcsa érzés kezdett úrrá lenni rajta, mintha figyelték volna, úgy érezte, hogy nincs egyedül, noha nem látott senkit sem. Igyekezett úgy tenni, mintha nem is érzékelte volna mindezt, de azért figyelt és még mindig gondolkodott.
- Ó! – szaladt ki a száján.
Víz, lótuszvirág. Mostanra sikerült nagyjából előásnia az emlékeiből mindazt, hogy a lótuszvirág mit is szimbolizálhat itt jelenleg. Nem virág volt a lényeg, hanem a lélek, az egyiptomiaknál a reinkarnációt szimbolizálta, az újraszületést. Illetve más kultúrákban is hasonlóan a lelket, felvilágosodást és megújulást jelképezte, főleg a keletiekben, amennyire tudta, de ebben nem volt teljesen biztos. Most már megértette, vagy legalább is közelebb került a megértéshez a számításai szerint. Ő maga volt a lótuszvirág, ami a falakon volt ábrázolva, neki kellett megújulnia, megváltoznia valamilyen átvitt értelemben újra. Ahogyan akkor ebből következett, hogy az ő harca lesz az, ami ott volt a képeken, lehetségesnek találta, hogy a lények a vízköpők is életre fognak kelni, vagyis így fogják szimbolizálni azt, amit kellett. Viszont akkor már csak egyetlen dolga volt, hogy mindez megtörténjen. Legalább is ha jól értelmezte a képeket, akkor úgy lesz. Ő is szeretett enni és inni, mint az anyja, és a nővérei is, annak ellenére, hogy egyáltalán szüksége sem volt erre. Így már csak emiatt sem okozott neki gondot az, amire gondolt, hogy talán úgy kell tennie.
- Próbáljuk meg – mondta leginkább saját magának.
A fegyverét és a felszerelését magához vette, majd úgy ment vissza az egyik vízköpőhöz, arra még mindig figyelt, hogy meglelje azt a személyt, vagy személyeket, ami miatt úgy érezte, hogy nincs egyedül, a földet figyelte, hogy lát-e újabb nyomot, vagy árnyékokban valakit, a porban. Ha odaért a vízhez, ahol az csobogott, akkor a földön végigfolyó csatornába lépett bele a lábaival, majd az egyik kezével belenyúlt a tálba a szabad kezével, hogy vizet merjen belőle és azt emelte a szájához, majd itta meg a kifolyó vizet és nyelte le. Utána még mindig figyel, nehogy ekkor érje támadás és eközben várja a hatást, hogy lesz-e valami erre az ötletére és tettére.

Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 13439
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 31.szint - 125 kredit

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter

http://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar@freemail.hu nefadar

Témanyitás by King Raten Chromixen on Pént. 07 Feb. 2014, 19:34

A férfi szintén inni kezdett, mintha ez lenne a legátlagosabb kocsmai beszélgetés, ami csak megtörtént a történelem folyamán. Mintha nem lett volna szétverve a hely, nem hevert volna mögöttünk egy hulla, és nem lógott volna a hátán egy puska – nálam pedig nem lett volna egy sokkalta hatásosabb, szinte felülmúlhatatlan erejű, misztikus és rejtélyes fegyver. Ja, meg a szék mellett még Sam is nálam volt. Ahogy a csomag eléri a célját, ismét a poharam felé fordítom a tekintetem. Lassan felkortyolom az alján lévő folyadékot, és intek a csaposnak, hogy hozhatja a következőt. A perifériás látásomban figyelem, ahogy ivópartnerem megvizsgálja az anyagot, és pont jókor fordulok ismét felé, hogy láthassam hitetlenkedő pillantását. A meglepetéséből azt szűröm le, hogy itt nem legális a vex árusítása. Ekkor jut eszembe, hogy még mindig nem tudom hol vagyok. Így már sokkal jobb húzásnak tűnik a droggal való fizetés, ráadásul az értéke is bőven a vexi érték felett lehet. Ugyanis ahol nem legális az árusítás, a drogkereskedelem úgy néz ki, hogy a beszállítótól az anyagot vevő dealer lecsap a hozzá érkező cuccból saját magának. Hogy a hiányt pótolja, valami szart kever a cucchoz, amitől a mennyiségét megőrzi, de persze romlik a minősége. Ezt aztán továbbadja a következő dealernek, aki ugyan ezt csinálja. Mire az átlag emberhez eljut, már alig van Vex a csomagban, ellenben televan mindenféle szintetikus szarral, ami rontja a hatást, a minőséget, és így az élményt is. Remélhetőleg eddigre kész a következő italom, és belekortyolhatok, mielőtt a férfihoz szólnék.
- Úgy nézem, az alkalmi melók ex-katonaként kifizetőbbek, mint egy ilyen kis kocsma. Ezt sajnálattal hallom, mindig is egy ilyen helyen képzeltem el magam nyugállományba vonulva. – hátradőlök, és nem mondok semmit a burzsoá megnevezésre. Igazából a székem közelebb áll ehhez a titulushoz, mint én, de ezt nem mondom ki hangosan. Értelmetlen lenne ilyen apróságokkal húzni az időt. Az utolsó kérdésre halkan, és lassan kifújom a levegőt a tüdőmből, és a tagra nézek.
- Azt hittem, már meg se kínálsz. – hajolok a pult fölé, és megvakarom a tarkóm, miközben vigyorgok. Egész jól alakult ez a mai nap eddig.

Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 874

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen

ratenka87

Témanyitás by Bishop on Pént. 07 Feb. 2014, 23:12

~ Karakter: Ralf Shaw; Helyszín: Az Új Ellenállás titkos bázisa ~

A csapos hoz még egy italt szó nélkül, majd valamivel nyugodtabban mint eddig nekilát egyéb teendőinek. Eközben két takarító, egy nő és egy férfi lassan elkezdi összeszedni a szemetet és roncsokat, valamint valamilyen módon rendbe tenni az ivót. Láthatólag kevés ehhez az erőforrásuk, de megteszik amit tudnak. Ha Ralf ismét megissza az italt már érezheti annak hatását a szervezetére, az ő idegrendszere még a védelem nélkül is jóval ellenállóbb az alkohol hatásával szemben, de már sokkal jobb a közérzete.
- Ne akarj nyugállományba vonulni, addig érsz valamit, amíg csinálsz is valami hasznosat. Amint visszavonulsz, csak egy tetves sz.rzsák leszel. Telnek a napok, a semminek. Az ilyen helyek a kapcsolatok miatt kellenek, nem a nyugdíjhoz.
Ralf mosolyára egy rövid biccentéssel válaszol a férfi, majd a zsebéből elővesz egy rövid zöld csőszerű eszközt, aminek a vége visszahajlik. Shaw azonnal felismerheti, egy inhalátor, ami a különféle drogokat légneművé alakítja és nagy nyomással bepumpálja a tüdőbe, a hatás azonnali. A férfi a tárolóból beletölti a port, majd leteszi az üveg szerű, átlátszó tárgyat az asztalra és az inhalátort veszi a szájához. Megnyomja a tetején lévő gombot, mire az inhalátor aktiválódik, a következő pillanatban a Shaw mellett ülő pupillái kitágulnak és az arca is megváltozik, az orrából egy vékony fehér füst csík csap ki. Az inhalátort ezután visszateszi a pultra.
- Most te jössz, tölts szépen magadnak.
Ezzel elfordul, majd a mellettük lévő, a pultra dőlő véres tetemet egy laza mozdulattal a földre rúgja. Ralf gyakorlott tudatmódosító szer használóként tudja, hogy a vexilliumot szinte akárhogy beveheti. Viszont koncentrálnia kell, hogy legyen rá hatása is.

Tubrok is elmosolyodik Ingrid pillantásán, nyilván már várta azt a nőtől, rajta is látszik, hogy kifejezetten örül Ingrid reakciójának. A felismerés után a meglepettség lassan eltűnik a férfi arcáról, majd figyelmesen, még mindig komolyan hallgatja Millert. Végighallgatja az egészet, majd csak a végén reagál és bólint az elhangzottakra.
< "øruggr"? - ismétli meg - Jól ejtem? Igen, tudtam azonnal, hogy meg volt az oka rá, hogy ezt titokban tartsa, de neked elmondja és csak véletlenül árultad el. Nem tudom pontosan hogy működik a képességed, eddig csak apádat említetted, hogy őt látod. Tyr, Udin fia, aki évszázadok óta a Rocksolidot szolgálja... nekem ő nem csak egy életre kelt hatalmas személy, de az istenem is, akinek áldozok. Eddig én is úgy hittem mind meghaltak, most ez megcáfolódott. >
Végül rövid ideig elgondolkodik valamin, majd figyelmét újra Ingidre fordítja.
< - Akkor addig nem árulom el, hogy tudom ki ő, amíg ő el nem mondja. Ami kettőnket illet, nehéz lett volna elsétálni melletted, de Tyr szavai nélkül, talán meg sem fordult volna a fejemben, hogy egy-két alkalomnál többet akarjak. >
Mondja a végén egészen őszintén és érezni a hangján, hogy örül annak, hogy kettejük között úgy tűnik sokkal szorosabb a viszony, mint amilyet eredetileg akart. A fejingatásra és Ingrid szavaira ismét elmosolyodik, szinte leolvasható az arcáról mennyire szórakoztatja Ingrid akadékoskodása és az újabb kis játék.
< - Nem, nem hallgattam rájuk. Nem azaz uralkodó vagyok, aki trónján ülve halálba küldi a katonáit, majd az összes dicsőséget learatja. Szeretek küzdeni, még ha kockázatos is, eddig nem haltam meg. A mostani háborúban pár karcoláson kívül sebet sem szereztem. - fejezi be a kettejük között megszokott hangon, bár azért érezni a hangján, hogy az utolsó részt teljesen komolyan gondolja. >
Tubrok ezután örömmel veszi, hogy Ingrid az ölébe ül, átkulcsolja a derekánál és így magához fogja. A szenvedélyes csók közben egyre akaratosabb simogatással. Kifejezetten elégedett, hogy most Ingrid támadja le őt és kezdi Ingerelni. Az elején még hagyja magát egy kis ideig, majd az ő kezei is Ingrid intimebb pontjaira csúsznak, az egyikkel a fenekénél kezdi finoman a masszírozni, a másikat a toppra csúsztatja. Eközben nyelvével körbe fonja Ingridét, és nem hagyja, hogy hosszú ideig elhúzódjanak. Végül ezt ő teszi meg, majd sokat sejtető tekintettel néz Ingridre.
< - Látod tudsz te ilyen is lenni. - mondja kedvesen. >
Mielőtt Ingrid válaszolhatna fejét kissé oldalra fordítja, közelebb hajol és Ingrid nyakán csókol végig. Számít rá, hogy a szavaira valamilyen rosszálló választ vagy mozdulatot kap, és szinte kíváncsian várja azt. Ha Ingrid hagyja, akkor hátrébb dől az ágyon, majd a nőt is, a lapockájánál fogva húzza maga után, részben magára. Ezután Tubrok újra szenvedélyesen megcsókolja Ingridet, miközben a nyakánál és a tarkójánál valamint az oldalán végigsimít a testén.

Aesa nem lát, hall vagy érzékel magán kívül más mozgást vagy személyt, de az érzés megmarad továbbra is, hogy egyszerűen nincs egyedül. A terem közepén lévő csatorna, a hat oldalággal nagyjából húsz méterre van minden a két oldalt a terem falaitól és így a vízköpőktől is. Ettől függetlenül két lépésben ugyan de Aesa mindent meg tud tenni, amit szeretne. Ahogy iszik a vízből az felfrissíti, nem csak egyszerű víznek, de kristálytiszta, hideg és különösen finom folyadéknak érzi, olyan mintha az élet vize lenne. Hirtelen mintha erősebb, ügyesebb és okosabb is lenne tőle. Ettől ismét magabiztosabbnak érezheti magát, viszont ez nem jelent megoldást az ajtó kinyitására. Saját maga belső érzésein kívül nem változik most se semmi, csak a felkavarodott por ül le lassan a teremben. Amikor belelép a csatornába, akkor annak nem túl nagy szélessége miatt a lábaival elzárja a víz útját, ami így felgyülemlik a teljesen szabályos szikla járatban, ennek hatására azonban nem kifolyik a csatorna tetején, hanem egy kis távon elkezd visszafelé folyni. Amint Aesa kilép a csatornából ez a hatás megszűnik és ismét lefelé folyik a víz, a felfogott mennyiséggel együtt. Ahol az egyik kő elzárja a madárszobor lábánál lévő oldalágat, szintén hasonló folyamat zajlik le, de ott a visszaáramló víz azonnal le is folyik, csak pár pillanatig halad felfelé. Ez is csak azért tűnhet fel most Aesának, mert korábban már látta a folyamatot. Más hatása nincs annak amit csinál, minden teljesen nyugodt, mint eddig, és a felszerelését is könnyen magához veheti.

Mihail felbérelheti a kívánt személyzetet, a négy elit zsoldos, akit felbérelt testőrként az egyik legkorszerűbb, vékony testhez illeszkedő rétegelt páncélzattal és legalább öt kisebb-nagyobb fegyverrel van felszerelve, energiaalapú oldalfegyverektől, a fúrólövedékes karabélyokig a leghatékonyabb, de szolid fegyverek vannak náluk. A Vex állam színeinek megfelelően zöld és arany színű a felszerelésük. Képzettségük és felszereltségük ellenére Falat is tisztában van vele, ha nagyobb erővel akarnak rajtaütni, akkor nem fogják tudni megvédeni, de ha a helyzet nem alakul különösen rosszul, akkor minden gond nélkül ellátják a feladatukat. A gép és a pilóta a költségek közül a legkisebb, gyakorlatilag a várható bevételhez képest teljesen elhanyagolható tényező. Az informátorok szerint még két kisebb vexillium díler van Feninben, de ezek jóval Mihail alatt helyezkednek el az üzleti ranglétrán, tehát nem ellenfelek számára. Viszont az előreküldött összekötő semmilyen eredményt nem tud felmutatni. Ugyan az egyik legjobb ember, akit ajánlottak a munkára, a városban mozogva sem tud új információt szerezni, csak azt, hogy a piac teljesen nyílt és igen sokan vannak akik megvennék a drága árut is, valamint, hogy a Milícia által mozgatott bábszervezetek eltűntek. Ezen kívül még megemlíti azt is, hogy gyanúsan nagy a csend és nem történik semmi, illetve nem lehet tudni semmiről. Az üzleti partnerről továbbra sincs semmilyen konkrétum a szokásos biztosítékokon felül.
A gép megkapja az engedélyt a városba lépésre és a dokkolásra. A leszállás és kipakolás Falat utasításai szerint gond nélkül zajlik le, a járművek is megérkeznek és a kiválasztott luxusszállóig viszik a személyeket. Mivel a nagy mennyiségű anyag szállításához gépek is kellenek, amik megemelik a nagyobb súlyt, különösen diszkréten kezelik a szállítást. Végül Mihail és emberei megérkezhetnek a szállásukra és lepakolhatnak ott. Egyelőre még nincs konkrét időpont megbeszélve az ügyféllel, de Mihailnak van egy kommunikációs csatornája, amivel el tudja érni. Ha a férfi nem csak az elvégzendő dolgokra koncentrál, ő maga is azt érezheti, hogy egyszerűen túl nyugodt minden. A városban a forgalom egészen kicsi a Vex hatalmas áradatához képest, a gyalogosok száma is sokkal kevesebb és az épületek is kisebb, és több hely van köztük, ami tovább növeli a nyugodtság érzetét. Az ablakon kinézve ez a szinte idilli látvány tárul Mihail elé.

Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price Out: Andrew Ramirez, Lev Hudson, Jester, Andrew Ramirez (Ultis) AoA: Kane McTavish, Andrew Ramirez VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3292
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop

surimano1996@gmail.com bisur13

Témanyitás by Thorhalla on Szomb. 08 Feb. 2014, 14:05

< - Jól ejted igen – bólintott. – Kicsit durva hangzása van sokszor az ó északi nyelvnek a sok egymást követő mássalhangzó miatt. >
Igen, azt Ingrid is tudta, hogy Tyr-nek határozottan nyomós oka volt arról, hogy hallgasson erről. Egy pillanatra érezhetően és láthatóan rosszul esett neki, hogy az úgymond hitét és világnézetét becsülte le Tubrok, hogy a nő szerint szerinte csak egy fontos személy Tyr. Nem tudhatta, hogy mennyire nem volt ez igaz és annak ellenére, hogy nem volt kifejezetten vallásos és nem sokat imádkozott felsőbb erőkhöz ugyanúgy istenként tisztelte Tyr-t és a többi halott skandináv istent, talán jobban is, mint a helyiek. Noha soha sem áldozott nekik, de mindig is tisztelte őket és sokat jelentettek neki, hiszen az anyja történetein nőtt fel és számára is tényleg istenek voltak és nem csak mesealakok, főleg azóta, hogy megélte, hogy meghaltak. Szomorú nap volt a számára is.
< - Odin – javította ki a férfit. – Odin Borson, Bor Burison fia. Buri pedig az első volt a skandináv istenek között. És kérlek ne becsüld le, hogy miként tekintek rá, számomra sem csak egy nagy személy, hanem az Ázok egyik hadistene. Lehet, hogy a Zuhanás előtt már senki sem tisztelte őket istenként, mert az egy Isten kiszorított minden más hitet, de anya hozzájuk imádkozott és saját módján apa is tisztelte őket, engem is úgy nevelt anya, hogy ők istenek, még a Zuhanás után és azok után is, hogy mind meghaltak. Lehet, hogy nem áldozok nekik, de több mint ezer éve istenként tisztelem őt és a többieket is. Meggyászoltam és megsirattam őket, amikor Zsarnok végzett velük, azon a napon, amikor az emberiség az istenek fölé nőtt és a halandó szó új jelentést kapott. >
A hangjából érződött egy nagyon kicsit, hogy Tubrok ezzel kicsit megbántotta őt, hogy a hitét és gondolatait talán ennyire sekélyesnek vette, miközben közel sem úgy viszonyult ezekhez a dolgokhoz, mint a HPI-ben megszokott volt. De ahogyan ő maga és Tyr is mondták a férfinak, Ingrid közel sem volt olyan, mint az átlagos Birodalmi polgárok egyike.
< - Apát és a többi UP2-t is mondtam, hogy őket is látom olyannak, mint az átalakítás előtt voltak – mondta. – Ahogyan másokat is, akik mások voltak a Zuhanás előtt, mint most. Ő egykor isten volt, ma ember. A csarnokot, ahol fogadtál első nap is láttam olyannak, mint a viking korban volt. Igaz nem sok olyan személy van, akinél ez lehetséges lenne. >
A következőkre csak elmosolyodott, igen, ő maga is így volt vele pontosan, ha Tyr nem mondja el, hogy milyen is a férfi, akkor ő maga sem tervezett volna tovább csak az itteni napokat nézve és minden gond nélkül manipulálta volna Tubrokbot azért, hogy elérje, amit akar. Pedig tudta, hogy nem lát az egykori isten a jövőbe, de mégis olyannak tűnt az egész.
< - Nálam külön azokat a jellemzőidet mondta el, amiket mintha tudta volna, hogy vonzónak fogok találni benned – mosolyodott el. – Mintha már előre tudta volna, hogy így fogunk járni, hogy ennyire közel kerülünk egymáshoz és szándékosan tette volna, hogy tényleg így is legyen. >
Most már határozottan ez volt az érzése főleg azok után, hogy tudta, hogy Tubroknak mit mondott el. Mosolyogva hallgatta, hogy tényleg igaza volt és nem hallgatott a férfi senkire sem, amikor úgy döntött, hogy harcolni fog és ott fogja megtenni, ahol ő akarta. Meglehetősen emlékeztette egy másik férfira Tubrok ezzel a felfogásával, ezen pedig még inkább elmosolyodott.
< - Ebben olyan vagy, mint apa volt – mondta. – Ő is pont így szeretett harcolni, emberként is mindig az első sorban volt, illetve a vadászgépével is elsőként ment az ellenséges vonalak mögé. >
Azt nem tette hozzá, hogy most is ugyanezt teszi, hiszen U7 vezette az űrben levőket és ő volt mindig legelöl és legelsőként ott mindenhol. Ezért is nem volt tekinthető uralkodónak a Földön, mert egyszerűen nem volt itt érdekeltsége, őt mindig is a harcok vonzották, az első sor, hogy a saját embereit vezethesse és ezt még Zsarnok sem tudta tőle elvenni.
< - Örömmel veszem, hogy ebben a háborúban én okoztam a legsúlyosabb sérüléseidet – nevetett fel némileg megkönnyebbülve. – És azt sem harc közben, hanem szeretkezés alatt.  >
A csók közben, ahogyan Tubrok nekilátott már nem csak simogatni őt, hanem ingerelni is a szíve hevesebben kezdett verni és ettől a légzése is némileg felgyorsult, amit már valószínűleg a férfi is jobban megérezhetett. Miután a férfi magához húzta a derekánál Ingrid teljesen hozzásimult és csak akkor hagyta abba a csókot, amikor a másik húzódott el. Valóban szándékozott valamit visszavágni, de ahogyan a nyakán érezte meg a csókokat vágytól fűtött sóhaj szakadt ki belőle.
< - Ha elmered mondani bárkinek, hogy milyen kedves is tudok lennie… kínok kínjával fizetsz érte! – fenyegette meg játékosan a párját. >
Nem ellenkezett, ahogyan Tubrok lehúzta őt magához az ágyra, hasonló szenvedélyességgel viszonozta a csókot, ahogyan kapta és ő maga is a férfi tarkóján simított végig, illetve mivel egyelőre csak az oldalán, mert ott fért hozzá, majd fordult magukkal, hogy ő kerüljön alulra és így már Tubrok hátát is simogatni kezdte egészen le a fenekéig, amibe most ő viszonozta a korábbit és játékosan belecsípett egyet. Az egyik lábával megtámasztotta magát és a csípőjét, ágyékát a férfiénak tolta, így megemelve a saját alsófelét, hogyha a másik akarta, akkor könnyedén átfoghassa a derekánál, ami még a levegőben volt egy kicsit, de a háta tényleges része már nem és azon is tartotta magát. Végül elhúzódott egy kicsit, megszakítva a csókot.
< - Mivel is büntesselek azért, mert mindig olyan türelmetlen vagy? – kérdezte levegő után való kapkodás közben. >

Egyszerre nem ment a kettő, és még mindig nem látott, érzékelt senkit sem, csak érezte a másik valaminek a jelenlétét. Lehetséges, hogy Átok bácsit érezte volna, ahogyan őt figyelte? Még ezt is elképzelhetőnek találta, hogy ez lehetséges. A víz, ahogyan beleivott nem váltotta ki azt a hatást, amit szeretett volna, nem annak volt a megfelelője, mint amit gondolt, de még így is megtapasztalta a pozitív hatásait. Érezte, hogy ismét nagyobb lett az akaratereje, mint korábban, ahogyan odakint az érzésekkel sikerült megtennie, és még okosabbnak is érezte magát, annál is jobban, mint eredetileg. A víz finom volt és frissítő, ennyire finomnak az egyébként íztelen folyadékot soha sem érezte. Ezek után jöhetett az, hogy beleáll a csatornákba és megnézze, hogy mi lesz az eredménye. Könnyedén eltudta állni azt az egyik résznél és meglátta, hogy visszafelé folyt a víz, amíg benne állt, ha kilépett, akkor rendesen elindult újra. Ezt a hatást sikerült újra elérnie, amikor a madár másik oldalán is megtette mindezt. Úgy tűnt számára, hogy mégis az első ötlete lesz az, ami helyesnek bizonyul, amit könnyűszerrel el is vetett korábban, mert túl időigényesnek vélte és rossz megoldásnak. Akkor mégis azt kellett tennie, hogy úgy tereli el a vizet, hogy az elérjen a lótuszig. Végignézett újra az egész teremben, hogy hol is talál itt olyan köveket a leeső törmelékekből, amivel képes lehet arra, hogy mindezt megtegye. Figyelte az oldalágakat, majd szépen ki kell tapasztalnia, hogy miként és melyikeket kell elzárnia ahhoz, hogy tényleg oda ékezzen meg a víz, ahova kellett neki, hogy mindaz elérjen. Ha a hat ággal számol, akkor 720 különböző lehetősége volt arra, hogy megtalálja a helyes módot arra, hogy a vizet ténylegesen a megfelelő irányba terelje és megkaphassa azt az eredményt, amit kell. Ha nem voltak megfelelő kövek, akkor nagyobb darabokat szándékozott széttörni kisebbekre, majd a legegyszerűbb módon igyekezett elérni azt, hogy a vizet jó irányba terelje, az összes kisebb csatornát próbálta lezárni nem egyesével, hanem úgy, hogy egyszerre legyen lezárva mindegyik és így nézi meg a hatást. Figyeli mindet, hogy miként és hol, hogyan, mennyire folyik visszafelé ilyenkor a víz. A látottakat próbálja majd a folytatáshoz felhasználni, ha erre még szükség lesz. Azt próbálja meg ezek után az eredményből kikövetkeztetni, hogy melyiket kell esetlegesen felengednie, hogy megkapja a legoptimálisabb hatást. A célja természetesen egyszerű volt most is. Csak az optimális hatásra törekedett a legkönnyebb módon, mert mostanra már határozottan úgy vélte, hogy ezek a csatornák a kulcsok a kapu kinyitásához és ezek játsszák a kulcsot. Szóval figyelt és ha rájött, hogy melyik ágat, vagy ágakat kell felengednie a csatornáknál ahhoz, hogy a víz odaérjen a lótuszhoz, akkor azokat fogja újra engedni, hogy áramoljon bennük a víz és várja, hogy mindez milyen eredményt is fog hozni, hogy ismét tévedett-e, vagy pedig most már jól csinálta azt, amit kellett.

Thorhalla
Fórumanyu

Karakteradatok

Témanyitás by Bishop on Szomb. 08 Feb. 2014, 23:49

+18

< - Valóban durva, de ki tudom ejteni. Talán ha több időnk lesz, akkor taníthatnál ó-északi nyelvre. Úgy én is beszélhetnék Tyrrel a saját nyelvén és a Rocksolidnak is lenne egy ősi nyelve. Mit gondolsz? >
A végén feltett kérdés ellenére Tubrok szájából ez leginkább kérésnek hangzik, hogyha Ingridnek nem túl nagy fáradtság és túl hosszú idő, akkor szívesen megtanulná a Zuhanás előtti skandinávok nyelvét. Odin nevének kiejtésére ismét bólint.
< - Odin - ismétli újra, ezúttal is helyesen - Ezek szerint az idők során megváltozott a kiejtés. Majd figyelek rá, de ezt szoktam meg gyerekkorom óta, kell egy kis idő. >
Mikor Ragal látja, hogy a szavai rosszul esnek Ingridnek egy pillanatra elhallgat és kicsit hátrébb húzódik, de az ölelését finoman valamivel szorosabbra fogja, végül a nő szemeibe néz, hogy láthassa minden szava őszinte.
< - Nem akartalak megbántani. Nem vonom kétségbe a hitedet, tudom, hogy te már az időszámítás kezdetekor léteztél és ugyanazokat az értékeket tisztelted. Az előbb támadónak éreztem a szavaid, ezért válaszoltam így. >
Végül ismét elhallgat néhány pillanatra, majd csak a Ingrid képességével kapcsolatban szólal meg újra.
< - Így már el tudom képzelni, kezdem érteni. És ennek van uralható és önálló része is? A látomásokat, a múltat mindig látod, vagy csak ha akarod? - kérdezi továbbra is érdeklődve. >
Tyrrel kapcsolatban nem válaszol csak egy sokat sejtető pillantást vet Ingridre. Mintha tudná, biztos lenne benne, hogy ez így volt kettejük tudta nélkül, de különösen örül, hogy minden így történt végül. Ezután lassan végigméri Ingridet, de még nem tesz semmit. Amikor Ingrid Tubrokot az apjához hasonlítja önkénytelenül is elmosolyodik és ezzel viszonozza Ingrid mosolyát is.
< - Nem tudnék hátul maradni, ott küzdeni, vagy a stratégia felállítása után gondtalanul bevárni tervem sikerét. Gondolom ő is képtelen lett volna rá. Mindig vannak ilyen harcosok. - itt megáll és egy pillanatra lenéz a bekötött sebére Ingrid szavai után - Elviselnék még néhány sebet, de csak ha te adod őket. >
Ezután újra megcsókolja Ingridet, ezúttal lassabban. Egymás karjaiban, ahogy Ingrid szívverése és lélegzetvétele is gyorsul, Tubrok is érzi azt és hasonlóan reagál, illetve folytatja tovább, valamivel gyorsabb mozdulatokkal a nő kényeztetését. A sóhaj után Ragal finoman bele is harap Ingrid nyakába, de csak annyira, hogy tovább fokozza mindkettejük vágyát.
< - Ettől nem kell tartanod. Még ha szeretem is ha kínzol engem. - súgja egészen közelről Ingrid fülébe, miután elhúzódnak. >
Ingrid egy ügyes mozdulattal ismét könnyen tud fordítani kettejük pozícióján és ezáltal alulra kerülhet. Ha végigsimít a csók közben Tubrok tarkóján, érezheti, hogy kellemes bizsergés fut végig a férfi testén. A csípés után Tubrok reflexből előrébb tolja magát és így ágyéka összesimul Ingridével. Halkan fel is nyög, de ezt inkább csak a játék kedvéért. Tubrok még kicsit mozgatja is magát Ingriden, és ingerli is, mintha mindjárt belé hatolna, de egyelőre az alsógatyája még rajta van és akadályozza. Miután elhúzódnak egymástól a kérdésre gonoszul elmosolyodik.
< - Egyszer már türelemre ítéltél, és akkor sokat kellett várnom... >
Ha Ingrid engedi, akkor átkarolja a derekánál és szorosabban magához húzza, majd vágyakozó mozdulatokkal simít végig a hasán, majd az oldalán, mindig kicsit feljebb haladva, amíg el nem éri Ingrid toppját. Azt egy mozdulattal igyekszik levenni róla, vagy legalább feljebb, vagy esetleg lejjebb tolni. Ezután Tubrok Ingridhez hajol, az egyik mellét végigcsókolja, majd a mellbimbóját a szájába véve, nyelvével kezdi tovább ingerelni azt. A másikat pedig a kezével ingerli, hogy még jobb legyen Millernek.

Aesa ahogy végignéz a termen, megvizsgálva a különböző sziklákat és köveket láthatja, hogy a szkarabeusz szobor megmozdítása után a terembe zuhant törmelék között nagyon sok a használható darab. Szinte nem is kell válogatnia, talál kellő méretű letört, vagy elkopott köveket, amik pont megfelelnek a célnak. Ezután elkezdi módszeresen elzárni az oldaljáratokat és így megvizsgálni a következményeket. Sajnos nem tudja egyszerre mind a hat oldalágat elzárni, egymás után az alsó, tehát a folyosó felőli kettőt könnyen elzárhatja, de amint feljebb halad és elzárja a középső ágat, az az ellenkező oldalon lévő eggyel lejjebb lévő ágban - amit éppen eldugaszolt - növeli meg a nyomást, ami kilövi a köveket és ismét szabadon folyik a víz. Ha megpróbálja a másik oldalon is, az eredmény hasonló és mind a két eddig már lezárt ág kidugul, valamint a középső oldalágak is a nyomás miatt egy idő után áttörik saját zárjukat. Ha felülről, tehát a lótusz motívumos szikla ajtó irányából próbálja, a hatás hasonló, csak akkor a fentebb lévő kettő szabadul fel, aminek hatására a víz visszafolyása is megszűnik. Mivel Aesa minden lehetséges megoldást végigpróbál, és az esetleges kizárható lehetőségek, hibák és amiket a próbálgatás közben tanult mind segítik őt. Végül eljut odáig, hogy az alsó kettő és felső kettő oldalágat sikeresen el tudja zárni, és csak a középen lévőkből folyik a víz. Viszont ez így sem elég, a visszafelé folyó vízoszlop éppen nem éri el a lótuszt. Azt már próbálta, hogy a középen lévőket ismét megpróbálja lezárni, legutóbb nem járt sikerrel, akkor is csak elrontotta azt, amit addigra felépített. Így igaz Miller sokat tud haladni, de most valamiért megakad a megoldás megtalálásában. Ennél több lehetőséget hiába próbál ki, nem fog jobb eredményt elérni az oldalágakkal.

Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price Out: Andrew Ramirez, Lev Hudson, Jester, Andrew Ramirez (Ultis) AoA: Kane McTavish, Andrew Ramirez VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez
Bishop
XMR bérenc

Karakteradatok

Témanyitás by Thorhalla on Vas. 09 Feb. 2014, 10:28

+18
< - Mindez már a Zuhanáskor is ősi nyelv volt – mosolyodott el. – Már akkor is legalább háromszáz éve kihalt és csak modernebb változatát használták, bár kettő meglehetősen hasonlított még hozzá. Majd örömmel tanítalak, a többit csak óvatosan majd idővel. >
Utalt arra, hogy neki vigyáznia kell azzal, hogy ilyen tudást átad, de ettől függetlenül tényleg örömmel tette volna mindezt, hogy megtanítja a helyieket erre, hiszen ehhez a területhez ez a nyelv illett, és a Rocksolid népe is elég régóta itt élt, illetve elég sok mindent átvettek főleg hála Tyr-nek ahhoz, hogy ezt a fajta tudást is megismerjék és használhassák. Persze azt nem akarta, hogy egyből minden iskolában kötelezően tanítsák mindezt, az túlságosan is egyértelmű lett volna mindenki számára, noha a HPI-n belül valószínűleg senki sem törődött volna ilyen kis aprósággal, Ingrid attól tartott, hogy ezáltal is Lerontis találhatna rajta újabb fogódzkodót és ezt az örömet annak a patkánynak… vagyis inkább féregnek nem akarta megadni. A patkány sértés lett volna a rágcsálók ezen válfajára nézve. A nevek kiejtésével kapcsolatban annyira nem volt biztos, hogy megváltoztak volna, inkább úgy vélte, hogy szándékosan nem a helyeseket mondta Tyr, hanem kicsit változtatva.
< - Szerintem Tyr direkt változtatott rajtuk, hogy a régiek maradjanak, de mégsem. Így kevésbé derülhetett ki, hogy honnan tudja ezeket, főleg, ha találtatok volna ehhez tartozó leleteket valahol. Egyszerűbb azt mondani, hogy félreolvasta, nem volt biztos benne, mintsem a gyanús, hogy hogyan is tudta ennyire pontosan ezeket egy ezerháromszáz éve holt nyelvből – mondta el a saját véleményét ezzel kapcsolatban. >
A bocsánatkérésre bólintott, annyira nem volt mély megbántás, se semmi komolyabb, hogy ne tegye túl magát rajta szinte pillanatok alatt. A tekintetén és szemein is látszott, hogy nem vette magára olyan nagyon és minden rendben van.
< - Én sem akartam támadó lenni a szavaimmal – felelte végül. >
A képességéhez visszatérve igazából már szerencsére kezdett erre rájönni, hogy miként is működik hála annak, hogy tudatosan is képes volt arra, hogy befolyásolja és irányítsa azt. Így pedig már határozottan örült neki, régen még időnként zavarta is, hogy valamiért vannak ezek, amiket irányítani sem képes de így? Olyan sok lehetőséget biztosított a számára főleg, hogy itt volt és megannyi viking kultúrához kapcsolódó dolgot láthat és tudhat meg ezáltal.
< - Amennyire eddig sikerült kitapasztalnom igen, legalább is a múlttal kapcsolatban, mindig a múlt az, nem látok a jövőbe, mint Átok – bólintott. – Amíg nem jöttem ide csak azt hittem, hogy az élénk fantáziám miatt látom ezeket, mert anyától ezt örököltem. Addig nem tudtam tudatosan használni, apát mindig úgy látom, mint emberként volt és csakis úgy, a többi UP2-t egyszerre UP2-ként és úgy, hogy milyenek voltak emberként. Ez azt hiszem, hogy tudatalatti az ő esetükben. A víziókat, hogy mikor látom őket és hogyan nem tudom befolyásolni, azok jönnek maguktól, amikor nekik úgymond jól esik. De amit itt kitapasztaltam, elő tudom hívni szándékosan is, mint odafent is történt és olyankor tényleg csak a múltat láttam a templomnál. Vagy lent a kincstárban az ékszerrel, amikor láttam, hogy az ősöd átadta a karperecet az asszonyának egy igencsak intim pillanatban, mikor egymás karjaiban voltak, nem hiszem, hogy valaha gondolták volna, hogy azt a pillanatot láthatja valaki és átélheti velük együtt – mosolyodott el. – És velük kapcsolatban, amikor az ősöd visszatért a háborúból és újra együtt lehettek. Ez is szándékos volt, igazából ez a kettő volt az. De volt tegnap két nem szándékos is, az egyiket sikerült irányítanom úgy-ahogyan így, hogy tudtam már a képességem létéről, de a másikat nem, az csak egy pillanat volt és az emlékképet Maniac-el kellett előhivatnom, hogy lássam egyáltalán, amit érzékeltem. És az a kép ijesztő volt.>
Érezhető volt, hogy mindez neki is új még egy kicsit, legalább is a tudatos része, de azért igyekezett úgy magyarázni, hogy Tubrok is megérthesse. Időnként, ha szükséges volt, akkor tartott néhány másodpercnyi szünetet, hogy a férfi megemészthesse azt, amit mondott ezzel kapcsolatban, amikor a karperecet említette, akkor még hozzá tette a hölgy nevét is, hogy a kincstárban kinek a neve szerepelt annál az ékszernél, hogy Tubrok is tudja, hogy kikre vonatkozott mindaz, amit elmondott és elmesélt ezzel kapcsolatban. Igencsak megörült, hogy a férfi szerint is pont úgy történt az egész, ahogyan Ingrid is gondolta és Tyr szándékosan játszott arra, hogy ők ketten érdeklődni kezdjenek egymás iránt. A nő végül bólintott, hogy valóban képtelen lett volna rá az apja.
< - Tényleg nem tudta volna megtenni, mindig annyit várt és vár el az embereitől, mint saját magától. Rabszolgahajcsárnak tartották, mert maximalista – nevetett fel. – Nem hiába volt a világ egyik legjobbja. >
Arra csak mosolygott, hogy Tubrok is ilyen, ahogyan a sérülésekre is. A szavaiból még mindig az jött le, amit a férfi már jócskán tapasztalhatott azóta, hogy együtt vannak és ismerik egymást, hogy Ingrid számár az apja az apja, egy emberi lény és nem úgy tekint rá, mint egy UP2-re és arra pedig büszke volt, hogy azaz apja, aki és tényleg nagyon szerette őt. Ahogyan a saját teste reagálni kezdett a helyzetre érezte, hogy a párjáé is, nem csak az egyre akaratosabb és követelőzőbb simogatásból, de abból is, hogy már ő is kezdte gyorsabban venni a levegőt, ahogyan gyengéden beleharapott Tubrok a nő nyakába Ingrid lágyan nyögött fel tőle, jelezve ezzel is, hogy mennyire tetszett neki mindez. Arra most szavakkal nem reagált, hogy a férfi nem fogja elmondani, hogy tud kedves is lenni, de a másik tarkóján való végigsimításkor megérezte, amit meg akart érezni és ezen elégedetten mosolyodott el, ahogyan a folytatásnál is pont ezt érezte, hogy a férfi máris benne szeretne lenni. Ekkor koncentrált a védekezésre, még nem volt túl régóta terhes, így aggódott amiatt, hogy egy ikertestvér is becsúszhatna, ha nem tenné meg mindezt. A férfi szavaira hasonló gonoszkás mosollyal felelt.
< - Nehogy azt hidd, hogy azzal vége is volt – suttogta. >
Hagyta magát, hogy Tubrok odahúzza őt magához, gyengéden simított ő is végig újra a férfi tarkóján, nyakán és hátán egészen lentre, majd felemelte a kezeit, hogy a férfi levehesse róla a felsőjét, amit így könnyedén meg is tudott tenni. Ahogyan kényeztetni kezdte, Ingrid megérezte a jól megszokott kellemes görcsöt a gyomrában és nagyon kicsit meg is remegett. Tubroknak épp csak elég volt a nő mellbimbóihoz érni, azok máris megkeményedtek az érintése nyomán. Néhány pillanatra lehunyta a szemeit, hogy így élvezze ki a másik kényeztetését miközben már ettől az izgatástól is egyre hangosabb sóhajok hagyták el az ajkait. A kezeivel ő maga is tovább ingerelte és izgatta a férfit, időnként az ujjbegyével simított végig a másik hátán jelezve, hogy milyen jól érzi magát, míg végül a kezével kettejük között simított végig Tubrok mellkasán, hasán, egészen le az alsónadrágig és kívülről az alsónadrágon keresztül kezdte először csak simogatni, majd gyengéden masszírozni a párja férfiasságát. Ha Tubrok ekkor döntene úgy, hogy megszabadulna a fehérneműtől Ingrid gyengéden csap rá a kezére.
< - Türelem – suttogja. – Nem sietünk sehova. >
Néhány igencsak hosszú másodpercig még hagyja és élvezi, hogy a férfi a melleivel játsszon, majd kissé lejjebb csúszik, hogy a fejük egy vonalba kerülhessen, illetve elérhesse a férfit, ha az engedi, akkor újra hosszan és szenvedélyesen csókolja meg őt.

Szerencsére Aesa talált magának köveket, amiket használni tudott, lényegében válogatnia sem kellett, mert mindegyik eléggé megfelelt a célnak, amik itt voltak, hála annak a mutatványának, hogy felemelte a szkarabeusz szobrot és a mennyezet kis híján rászakadt. Így nekilátott annak, hogy végigpróbálja a lehetőségeket, vagyis egy részét, amik alapból optimálisnak tűntek, mert a 720 lehetséges verzión végigmenni még neki is időbe tellett volna, végül jó néhány perc próbálgatás és próbálkozás után eljutott ahhoz, hogy a hat csatornából melyikeket kellene lefednie és elzárnia ahhoz, hogy odaérjen a víz, ahova neki kellett a lótuszhoz. Azonban még így sem volt jó, mert mindig túl nagy lett a nyomás és megtörte a gátat, amit a kislány épített. Most már kezdett ezen sikertelenségek nyomán igencsak frusztrált lenni. Hiszen csak pillanatok kellettek volna ahhoz, hogy sikerüljön, aminek kellett. Ami miatt különösen zavarta nem ez volt, hanem az, hogy még mindig nem jött rá arra, hogy itt éppen milyen érzés kellett volna neki, hogy mindezt áthidalja, mert ez a saját próbája és saját világa itt körülötte. Saját magát fogta tartotta és fogta vissza ebben a helyzetben és ettől lett frusztrált is. A nyomás miatt tudta, hogy mit kellene tennie, még nagyobb és több kő kellett egyes helyekre, hogy nagyobb és erősebb gátat kapjon, hogy azokkal akadályozza meg azt, hogy kitörjenek a gátak és megszakadjon a kör, amit létre akart hozni. Így további nagyobb köveket keresett és ezúttal már pontosan, mérnöki pontossággal szándékozott felépíteni azokat a „gátakat” a megfelelő csatornákban. Ügyelt arra, hogy kellően sok és nagy követ is odavigyen és úgy helyezze el őket, hogy a ránehezedő nyomás se tudja se kilövellni ezt, sem pedig áttörni.
- Márpedig most sikerülni fogsz! – mondta határozottan.
Az anyjától örökölt igencsak szigorú és szúrós tekintettel nézett a kövekre és az általa felépített, így hátha kicsivel is, de jobb hatást fog majd elérni. Ekkor jutott eszébe, hogy az előbb éppen csak nem ért el a víz a lótuszig, volt egy mondás, amit az anyja jegyzeteiből olvasott, hogyha „ha a hegy nem megy Mohamedhez, Mohamed megy a hegyhez”. Mindennek az értelmezését már egészen kicsiként megértette, így igyekezett ennek az előnyét kihasználni. Két lehetősége volt, két gondolat, hogy hova is vihetne vizet, az egyik természetesen Aesa gondolataiban a lótusz volt, hiszen oda kellett eljuttatnia a képek szerint is, a másik pedig az a talapzat, ahonnan a szkarabeusz szobrot vette el és alóla pedig az aranyérmét. Ez csak egy megérzés volt, hogy lehet, hogy a madárszobor elnyeli a vizet és az adhat kellő lökést ahhoz, hogy elérjen a víz a megfelelő helyre. Hiszen a lótuszvirág, madarak és víz volt az, amit először meglátott, így igazából úgy vélte, hogy mindezzel semmit sem veszít. Néhány pillanatig mérlegelt, hogy melyiket is milyen sorrendben kellene megtennie, míg végül arra a következtetésre jutott, hogy elsőként a madarat próbálja meg és annak azt a kis részét feltölteni vízzel, ahonnan elhozta az aranypénzt. Az egyik, igazából a szoborhoz legközelebb eső vízköpőhöz, vagy tálhoz ment, amiben víz volt és a kezébe mert belőle. Ezúttal a korábbi hatás ellenére sem akart belekóstolni ebbe, csak…
Egy pillanatra megtorpant, visszaöntötte a kezéből a vizet oda, ahonnan elvette azt, majd a felsőjét vette le magáról. Az álruha miatt így is eggyel több réteg ruha volt rajta, mint egyébként szokott lenni, így a felsőjét vette le és azt mártogatta bele a vízbe, ezzel többet tud majd elvinni, mint egyébként a kezében és ez jó ötletnek tűnt a számára. Miután, ha sikerült megtennie és a teljes felsője magába szívta a vizet, akkor azzal ment vissza a szoborhoz és abba a kis részbe igyekezett bele csavarni a ruhából a nedvességet, hogy színültig töltse azt. Volt egy olyan érzése, hogy el fogja nyelni ezt a madárszobor, lehet, hogy a gondolata és a feltevése helytelen, de most valamiért mégis úgy érezte, hogy ez jó megoldás lehet, persze ott volt az 50% esély, hogy ismét bakot lő, de most akarta, nagyon akarta, hogy sikerrel járjon ezzel. Koncentrálni kezdett erre, nem reménnyel próbálkozott és nem is kívánsággal, hanem akaraterővel, hogy márpedig működni fog, ahogyan hangosan is kimondta nem sokkal korábban. néhány szívdobbanásnyi időt végül kivárt így, hogy milyen eredménye lesz, ha a szobor tényleg elnyelte a vizet, akkor tovább csavarta belé azt a felsőből, amíg látható eredmény nem születik, vagy nem éri el, amit kell. Ha nem volt hatása, akkor nem várakozott sokáig, mert nem akarta, hogy a csatornákban levő gátjai időközben megadják magukat, így visszasietett a vízhez, hogy ismét belemártsa és ezúttal a vízkifacsarásos módszert a lótuszvirágnál hajtsa végre, remélve, hogy így már a víz tényleg eléri azt, ahogyan szükséges volt a következtetése alapján.

Thorhalla
Fórumanyu

Karakteradatok

Témanyitás by Bishop on Hétf. 10 Feb. 2014, 23:22

+18

Tubrok bólint azzal kapcsolatban, hogy a Zuhanás előtti tudást óvatosan kell majd kezelniük. Ingrid is tisztában van vele, hogy túl gyorsan és túl sok mindent adna át nem csak Tubroknak, annak következményei lennének. A Zuhanás előtti információkkal, a Földön alig pár ember rendelkezik csak és ezért nagyon diszkréten kezelik ezt mindenhol, de ha csak Ragal tud róla, az valószínűleg senkinek nem tűnne fel különösebben, mivel a Rocksolid már így is igen sok vikingkori adattal és tudással rendelkezik.
< - Tudom, nem is kérem, hogy olyat tegyél ami kellemetlen lenne, de szívesen megtanulnám azt a nyelvet. - mondja megértően, de fenntartva a szándékát. >
Tyr-rel kapcsolatban ismét bólint, de látszik a szemein, hogy már korábban ő is gondolt és számolt is ezzel a lehetőséggel, hogy valaki, valamiért megmásította a neveket, még ha nem is a volt isten.
< - Így történhetett, az egész Rocksolid történelmét végigélte, és terelgetett minket, bármikor megváltoztathatta a neveket. Később fogok vele erről beszélni. - ekkor egy pillanatra megáll - Az ó északi nyelv több mint háromezer éves vagy csak ezerháromszáz? >
Kérdezi végül kissé meglepetten, mivel Turbok nem ismeri a Zuhanás előtti időszámítást és így számára különösen nagy lehet a különbség. Ezután örömmel látja, hogy Ingridet nem zavarja különösebben, amit korábban mondott. Finoman végigsimít Ingrid kezén, hogy elfeledtesse Ingriddel az előbbi kis kellemetlenséget. Ragal végig figyelmesen hallgatja Ingridet, amikor ő a képességéről beszél. Néha Ingrid láthatja a férfi arcán, hogy elbizonytalanodik egy-egy résznél, de nem azért, mert nem tudja elképzelni vagy sok lenne neki az információ, sokkal inkább azért mert úgy tűnik Ingrid sem olyan biztos magában a képességével kapcsolatban és ezért néha nem teljesen tisztán köt össze részeket.
< - Értem, akkor csak részben irányítható, de alapvetően látod a múltat valamilyen formában. - amikor a nevet hallja bólint - Snefs úrnő karkötője, az valóban egy szép történet, ők az egyenes ági rokonaim, de már nagyon régen éltek. Ha valami megtetszik a kincstárban, nyugodtan elviheted, van néhány különleges darab. - ajánlja fel végül. >
Amikor Ingrid a két nem is olyan régi látomását említi Turbok láthatóan felfigyel, kissé kiegyenesedik és figyeli Ingridet, hogy akar-e még mondnai valamit ezzel kapcsolatban, ha nem akkor nem túl tolakodó módon rákérdez.
< - És mit láttál azokban a látomásokban, amikor irányítani próbáltad, vagy Maniac-tól megkaptad a képet? Legutóbb, most már tudom, látomást láttál, a kanapén rémültnek tűntél, és elfehéredtél egy pillanatra. >
Összességében Ragal pontosan érti Ingrid képességének a működését, az egészet magát és így már világosabb is neki az, amit Miller elmondott. A végén egy kis féltés is érezhető a hangjában, ahogy a korábbi látomást említi. Kivárja Ingrid válaszát és ha megkapja azt akkor nem csak megérteni, de elképzelni is próbálja maga előtt a képeket.
< - Emberként is nagy harcos és vezér volt, ezt senki nem tagadhatja. De én nem úgy látom, ahogy te, személyként egyelőre nehéz rá úgy gondolnom, mint az apád. - vallja be - Idővel ez változni fog, de nincs egyszerű családod. - mosolyodik el végül, hogy kellemesebbé tegye a hangulatot. >
Miközben egymást ingerlik és kényeztetik, Tubrok is kiélvezi a kis érintéseket és egyéb érzékelhető reakciókat, amiket Ingridtől kap. Minden egyes határozottabb simítás után Ingrid érezheti, hogy Tubroknak is egyre kellemesebb a helyzet, és próbálja őt még jobban felizgatni. Ahogy végigsimít a férfiasságon, majd masszírozni kezdi azt, érzi ahogy megnagyobbodik és megmerevedik a kezeiben. Tubrok valóban ekkor nyúl oda, hogy le vegye magáról az alsónadrágot, mert az már csak akadályozza. A csapás után elhúzza a kezét, és kajánul elmosolyodik, miközben Ingrid szemeibe néz.
< - Már vártam, hogy elkezd. >
Ingrid könnyen lejjebb tud csúszni az ágyon és így egy vonalba kerülni Tubrokkal, majd megcsókolni őt. A csókját Ragal most is szenvedélyesen viszonozza, miközben az oldalán és a csípőjénél kezdi masszírozni a nő testét. Egy idő után lassan alá nyúl és megemeli Ingridet csók közben, hogy a testeik közvetlen közelről is egymáshoz érjenek. Végül újra finoman az ágyra engedi őt, majd a következő alkalommal, mikor levegőt vesz Tubrok ajkaival finoman elszakad Ingridtől.
< - Akarod, hogy még kényeztesselek? - súgja a fülébe. >
Hangjában érezni, hogy most hosszabb ideig szívesen eljátszana Ingriddel, mielőtt egymásban lennének, csak, hogy akkor még jobb legyen. Újra megcsókolja Ingridet, az ajkaitól kezd el lefele haladni, végig a nyakán, a mellkasán, hasán egészen az alhasi részig, miközben a kezeivel, ahogy halad lejjebb ugyanúgy ingerli tovább Ingrid testét, az érzékenyebb pontokon. Lent egyik kezével megfogja Ingrid bugyijának a szélét és gyengén, de érezhetően meghúzza azt. Ha Ingrid engedi, akkor le is húzza róla az alsóneműt, hogy elkezdhesse még jobban kényeztetni.

Aesa könnyen meg tudja tenni, hogy erősebb, nagyobb és precízebben kivitelezett reteszeket, gátakat tud építeni az oldalágakhoz, amik masszív alátámasztással zárják el a kivezetőnyílásokat. Sajnos a víz, mindig találnak magát utat, mind a négy, vagy hat járatnál, csak egy apró rés szükséges, ahol szivárogni kezd a folyadék, majd igen gyorsan az egész gát átszakad. Így Aesa munkája a felépítéshez képest relatívan igen kevés idő alatt romba dől, számára még frusztrálóbb lehet, hogy ez már a sokadik próbálkozása és Ősi-Marsi ismeretei alapján már sejtheti, hogy akármilyen erős zárat is épít, az nem fog kitartani, ha a középső két oldal ág bármelyikét is lezárja. Az akaraterő ezúttal nem segít neki, a víz ugyanúgy mindig találnak valamilyen módot, hogy erősebb legyen nála. Ettől függetlenül a levett felső ruhadarabját használhatja arra, hogy vizet szállítson vele. A hozzá legközelebb lévő vízköpő tálát nem tudja használni, mivel azt egy nagyobb, gömb alakú szikla zárja el, és a víz onnan ki a homokra és a sziklákra ömlik, ahol elfolyik, a második vízköpő azonban megfelelhet számára. A talapzat, ahonnan levette az arany szobrot és kivette alóla az arany pénzt valóban elnyeli a vizet. De nem történik semmi, azért nyeli el a vizet, mert Aesa úgy akarja és ezt ő is érezheti, de ez nincs összeköttetésben a csatorna rendszerrel. Ha több vizet visz oda, azt is elnyeli, eredménytelenül. A lótusznál hasonló módon nem ér el látható hatást, ha vizet locsol a jelképre, az egy pillanatra minden alkalommal zölden felizzik, de ezen kívül nem reagál. Eközben a gátak is teljesen átszakadnak. Ennek következtében most sem ér el eredményt, pedig amikor vízért ment a vízköpőkhöz, elemi módon, belül már érezte, hogy közel jár a megoldáshoz.

Bishop
XMR bérenc

Karakteradatok

Témanyitás by Szürke Eminenciás on Hétf. 10 Feb. 2014, 23:32

Falat nem háborúba ment, de azért egy kisebb öszetűzések ellen alkalmazható csapattal felkészült. Annyit sikerült kiderítenie, hogy komoly erőkkel még nem szállták meg a fenini kábszerpiacot. Két terjesztőről tudtak, de azok csak kisebb dolgokban utaztak. Az viszont aggasztóbb volt, hogy semmi hír balhékról, bandákról. Mint a vihar előtti csend. Az egész hely ezt a benyomást keltette. A Vexben nyüzsgés volt, pezsgett az élet, itt meg csak úgy megállt.
A kicsekkolás a pakolás felügyelet alatt ment, egyelőre gond nélkül.

Falat a szállodában természetesen először egy komoly ebédet rendelt volna magának, de valami nem tetszett neki. Ami az ittenieket talán megnyugtatta, őt nyugtalanította. Mintha valamire készülnének és direkt kiürítették volna a környéket. A magával hozott elemózsiát kezdte majszolni, de az hamar elfogyott. Szólt az összekötőnek, hogy azonnal hívja fel az itteni kapcsolatot. Az első kör az emberéé volt. Ha lekapcsolják, értékes megbízottat és még értékesebb árut veszít el, de a többi megmarad. És ez esetben gondoskodik majd arról is, hogy az itteniek megkapják a kellő büntetést. Egy rendesen nyélbe ütött üzletnek viszont jobban örült volna. És egy adag normális ételnek is. Egy jó nagy adagnak. Nem volt viszont nyugodt, nem bízott az itteni személyzetben. Várta, hogy vége legyen ennek az egésznek és hazahúzhasson, úgyhogy nyüstölte az összekötőt:
- Jeremy, ne totojázz, csörgesd meg azt az ipsét. Ugorjon a majom a vízbe, történjen valami végre!

Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Thorhalla on Kedd. 11 Feb. 2014, 12:46

+18
< - Téged örömmel tanítalak, bármikor, majdnem bármire – erősítette meg azt, amit korábban is mondott. – Feltéve, ha éppen képes leszel a tanulásra koncentrálni öt percnél tovább, mert ha nem, még a következő évezredben sem fogunk semmit sem haladni. >
Mosolyodott el a végén, kiindulva abból, hogy mit tapasztalt azóta, hogy megismerte a férfit ezt a veszélyt tényleg reálisnak látta, hogy úgysem nagyon fog menni. Bár bízott benne, hogy akkorra a kíváncsisága és a tanulási vágy legyőzi a férfiúi ösztöneit, legalább is naponta egy-egy órácskára, vagy egy kicsit több időre, mert akkor már úgy sokkalta könnyebb lenne ez az egész. A visszakérdezésnél még neki is számolnia kellett, mert nem tudta fejből, hogy mi mennyi és merre. Az évszámokat nagyjából tudta Zuhanás előtti számokban, de az átváltás és átszámítások tartottak néhány pillanatig neki. Főleg azért lepte meg a kérdés, mert nem mondott egyáltalán háromezer szót, csak háromszázat. Lehet, hogy a feltöltött tudása nem volt pontos és a kettőt felcserélték? Nem, ezt teljesen kizártnak tartotta, akkor lehet, hogy csak Tubrok értette félre, igazából nem okozott gondot neki, hogy újra el kell ezt a kis részt mondania. A majdnem minden alatt igazából az Árnyék és Fagyhadsereget értette tabunak, azt a kettőt nem igazán hitte, hogy valaha is megfogja rá tanítani, vagy ténylegesen úgy mutatni abból a tudásából valamit, hogy a férfi tanulhasson belőle, azok ketten külön kategóriába tartoztak még nála is.
< - Ezerháromszáz éve tűnt el és vette át a helyét a többi később ismert nyelv, birodalmi időben, ha nem azzal számolok, akkor 4500 év körül lehet – mondta néhány pillanat gondolkodás után. >
Ahogyan a férfi megsimogatta a kezét ő maga is elmosolyodott, hogy jelezze ezzel is, hogy tényleg nincs semmi baj. Mikor mondta a képességét, akkor látta, hogy Tubrok is bizonytalan lett néhány ponton, de már az első pillanatban rájött, hogy nem amiatt, hogy nem érti, hanem tényleg ott így ezzel a férfi, ahol ő maga is. Mindez igazából nem könnyítette meg a helyzetét, de azért mégis úgy érezte, hogy sikerült egy egészen jó képet lefestenie arról, amit szeretett volna. Bólintott, hogy valóban jól vonta le a következetést a férfi és örült, hogy tényleg sikerült jól elmondania azt, amit szeretett volna. Végül kissé zavartan rázta meg a fejét az ajánlatra és felajánlásra, amit kapott.
< - Ah, nem, köszönöm – mondta szabadkozva, remélve, hogy nem sérti meg vele a férfit. – Nem szeretnék ebből gondot és újabb összetűzési pontot Nava-val, azok a te családodé. Majd azonban, ha engeded lejárnék, hogy a képességemet gyakoroljam és legalább tényleg hitelesen tudom majd a picinek elmesélni a Ragal család történelmét. Esetleg lementetem az emlékeimből Maniac-el amit, láttam és akkor még egy videoalbumot is össze lehet tenni belőle, amiből tényleg megtanulhatja ősei történelmét. Valószínűleg még neked és Nava-nak is lenne benne néhány olyan részlet, amiről nem tudtatok, persze, ha csak nem zavaró mindez számodra. >
Mindezen csak hangosan elgondolkodott, de a végén kérdőn pillantott a férfira, hogy neki hogy tetszik ez az ötlet, amit most felvetett. Saját magának tényleg jó gyakorlás lenne és igazán jól megismerhetné a Ragal klánt, családot is ezáltal, főleg, hogy mindez történelem, amit egyébként is nagyon szeretett. Bólintott, hogy valóban látomást látott két napja este a kanapén, ahogyan az eszébe jutott, hogy mit is, kissé újra megborzongott.
< - Az első éjjel is volt egy látomásom, felnőttként voltam jelen New Yorkban, Manhattanben, a Times Square környékén, ott éltünk eredetileg a Zuhanás előtt, szóval lényegében az első otthonom volt. Az egész a saját egykori lakásunkból indult, anyával és apával. Csak ez azért nem lehetett, mert mi már nem voltunk akkor a városban és apa addigra UP2 lett. A következő pillanatban az utcán voltam kint, még téged is láttalak egy pillanatra, illetve egy alakot, aki határozottan Lerontis volt, érdeklődve figyelte az emberek reakcióját. Ott volt az Árnyékhadsereg, árny alakban, de a mozgásukat felismertem, hisz végtére is ők képeztek ki engem is. Az emberek nem látták, hogy mi történik, én igen. Átéltem újra a Zuhanást, ezúttal úgy, ahogyan a városban kellett volna, ha ott lettünk volna. Láttam a Flottát megérkezni Kéz alakban lenyúlva. Ez ugrott be második nap este is, szürkés-zöldes füsttel, illetve Maniac avatarja, pedig nem létesítettem vele akkor kapcsolatot, azaz nem láthattam volna, a nevemet mondta a megszokott fémes hangján, majd szertefoszlott. >
Vett egy mélyebb levegőt, majd folytatta.
< - Tegnap volt kettő is, a második az első folytatása volt úgymond, a másodikat próbáltam irányítani, mintha egy víz alatti csarnokban lettem volna, középen egy kéken izzó koponya, valaki más voltam, más szemével láttam a dolgokat, közeledtem a koponyához. Majd egy hangot hallottam magam mögül és egy fémes kart láttam. „Azaz ereklye hozzám tartozik!” Ez az alak felemelte azt, akinek a képében láttam a dolgokat. Az alak Zsarnok volt, hallottam a hangját és láttam a Kezet, ebben biztos vagyok. Még átvitt értelemben is a koponya Maniac. Amikor megkértem, hogy restaurálja a koponyát és vetítse rá, hogy a tulajdonos hogy nézhetett ki a saját avatarját dobta ki rá. Valaki el akarta venni Maniac-et Zsarnoktól, az irányítást, legalább is szerintem ez lehetett az. Az érdekesebb, hogy miből jutottunk ki ide. >
Néhány pillanatot kivárt, hogy Tubrok ezt feldolgozhassa, amit hallott.
< - Az első látomásból, amit akkor láttam, ahogyan a Rocksolid szobornál néztem a Spear-rel folytatott harc domborművét és feltettem a kérdést Átkot nézve, hogy kit rejt a maszkja. Ezt a képet kaptam viszont, ez volt, amit a másodperc töredékéig sem láttam és kérnem kellett Manaic-et, hogy szedje elő az emlékeimből és merevítse ki – mondta. >
Itt előhalászta a kommunikátorát és holografikusan kivetítette azt a képet, amit látott. A halottakkal, Átokkal a trónon a víz alatti helységben.
< - Amikor a termen kezdtem gondolkodni, hogy hol lehet, akkor jött a második látomás, amit már mondtam – mondta, most is a képet nézte. – Átok határozottan alakváltó, nézz csak rá. Nem tudom, hogy mi a legijesztőbb ezen a monumentális képen, a Rocksolid bukása, vagy az, hogy a Fagyhadsereget is legyőzi Átok? Nem tudom, hogy ez a múlt-e, vagy a jelen, hogy ez a terve, hogy ezt akarja, világhatalmat. Csak annyit, hogy ezek a személyek együtt még találkoztak soha sem. A jövőbe nem látok, így azért gondoltam, hogy ez lehet a terve és a végső célja. >
Megértően mosolyodott el a következő szavakra, tudta, hogy rajta és az anyján kívül más valószínűleg képtelen lesz arra, hogy az egykori Jon Miller-t lássa és ne pedig az UP2-t, aki a férfi 1021 éve volt már.
< - Tudom, hogy nincs egyszerű családom – mondta. – Ha nem fogod tudni őt apámnak látni, akkor sem fogok érte haragudni, hanem megértem majd és elfogadom. >
Ingridet elégedettség töltötte el, ahogyan érezte az érintésekből és a mozdulatokból is, hogy Tubrok is kezdi egyre jobban érezni magát úgy, hogy ismét csak egymással foglalkoznak a mosolyra hasonlóan gonosz mosollyal felelt rá. A hosszan következő csóknál mindvégig tovább izgatta és kényeztette a párját, nem tiltakozott akkor sem, sőt kifejezetten örült, amikor ismét magához húzta a férfi. Ahogyan megkapta a kérdést, hogy szeretné-e, ha a férfi kényeztetné, nem szóval felelt, csak mozdulatokkal és érintésekkel, hogy igencsak örülne ennek. Mivel a férfi eddig is igencsak jól és könnyedén olvasott benne, így eléggé biztosra vette, hogy megértette ezt. Amiatt igencsak boldog volt, hogy mit érzett, hallott ki Tubrok szavaiból, ahhoz képest, hogy tegnap a másik mennyire hamar túl akart lenni az előjátékon most pedig már közel sem. Mivel tegnap jellemzően ő foglalkozott a másikkal, így minden bűntudat nélkül hagyta most, hogy a párja foglalkozzon vele. Mire Tubrok egészen lentre ért, már érezhette Ingriden, hogy a csókok, érintések miatt most ő volt türelmetlen a meg-megfeszülő izmoktól, mozdulatoktól. Nagyon kicsit meg is remegett a nő, ahogyan már a lágyékánál csókolta a férfi. megemelte a csípőjét, hogy a fehérneműtől könnyedén megtudja szabadítani. Mindezek után jó ideig hagyja, hogy Tubrok foglalkozzon vele, ahogyan szeretne, hogy a férfi irányítson, csak amikor már érzi majd, hogy a párja kezd türelmetlen lenni és idő előtt szeretne átugrani a szeretkezésre, akkor veszi majd vissza az irányítást, hogy ezúttal ő kezdhesse majd hasonlóképpen kényeztetni és izgatni a másikat, hogy így hálálja meg a korábbi tőle kapott törődést és figyelmet.

Sem a szigorú nézés, sem semmi más nem segített a kislánynak, aki most már tényleg rájött, hogy mindez nem lesz megoldás. A gát nem fog kitartani, ilyenkor nagyon nem szerette az Ősi-Marsi technológiát és kivitelezést, mert az sohasem akart úgy működni, ahogyan kellett volna neki. Duzzogott egy sort ezzel kapcsolatban, hogy mindez így alakult, de legalább a másik két terve valamilyen szinten eredményt hozott, noha azoknak köze sem volt a megoldáshoz, amit keresett. A víz valóban elnyelődött a madárszobornál, de arra hamar rájött Aesa, hogy ez nem volt összeköttetésben a többi csatornával és így hiába tölti meg vízzel az ugyan el fog fogyni, mert a szobor elnyeli, de nem lesz semmilyen más hatása mindennek. Felvonta az egyik szemöldökét, amikor meglátta azt, hogy a lótuszvirágra kilocsolt víz hatására a véset felizzott zöldes színnel. Körbenézett, hogy volt-e ennek valamilyen hatása, de semmire sem jutott vele. A gátak pedig eddigre teljesen át is szakadtak, végül visszafordult a vízköpőkhöz, mert ott érezte, hogy azoknak lesz köze a megoldáshoz. Így most jobb híján, mivel minden máshol elakadt visszaballagott a vízköpőkhöz. Amíg azokat nézte és figyelte ismét több lehetőség vázolódott fel a lelki szemei előtt, ismét a felmenőinek nézőszempontjából kezdte mérlegelni a dolgokat, hogy mit is kellene tenni ezekkel. Most lényegében kettő volt az, amire le tudta szűkíteni a kört, mert a több nézőpontból néhány rész fedte egymást és ugyanarra a következtésre jutottak, hogy azt kellene tenni. Az egyik még teljesen logikusnak is tűnt a kislány számára, a másiktól pedig kissé félt, hogy mi van ha azt teszi meg és akkor elront mindent, még úgyis, hogy az is teljesen logikus volt, de mind a kettő másik szempontból.
Az első pusztán a logika miatt volt az, a másik pedig a falon levő képekből adta magát. Az első nézet az volt, hogy keressen a vízköpőkön valamilyen titkos rést, nyílást, vagy éppen próbálja meg elzárni a belőlük kifolyó vizet. A másodikhoz ment oda, amelyiknél a felsőjét is bevizezte és ezt próbálta megvizsgálni ekkor. Hogy jobban hozzáférjen igyekezett megmászni azt, hogy felülről tudja megtenni mindezt. Jeleket, rajzolatokat, és efféle dolgokat keresett rajta, hogy vannak-e rajta ilyenek. Ha igen, akkor elsőként azokat próbálta értelmezni, ha nem, akkor megnézte, vagyis igyekezet kitapogatni, hogy ahonnan a víz folyik ki, az mennyire széles vájat, hogy eltudná-e tömni, esetleg a kivett aranypénz pontosan beleillik-e a lény szájába és azt oda be tudja-e tenni és így elzárni azt. Ha nem, akkor a kezével próbálta megtenni, hogy befogja a vízköpő száját. Számított arra, hogy teljesen vizes lesz és nem fog sikerrel járni, de azért megpróbálta. Ha valóban nem ért el semmilyen sikert sem ezzel, sem a befogással, sem azzal, hogy keresett rajta valamilyen útmutatást, ez volt, amire igazából számított is, akkor jöhetett a másik része a tervének, a másik lehetőség, amire sikerült következtetnie. Csak picit tartott attól, mert ha azt tényleg megteszi, akkor lehet, hogy vége lesz az egésznek és ténylegesen elbukott. Végül megrázta a fejét, nem, nem kételkedik magában, hanem megteszi és úgy lesz minden, ahogyan szerette volna, azaz kinyílik az ajtó.
Visszanézett a kőre, amit elvitt az ajtóból, már korábban rájött, amikor odébb tolta, hogy el tudja vinni azt a helyéről és meg is tudja emelni, ha kell. A kő pedig pont olyan volt, mint amivel a sakálfejű lényeket támadták a hősök, és a vízköpők pedig sakálfejű lények voltak. ebből pedig következett azaz egyszerű tény, hogy a kővel kellene kárt tennie azokban a vízköpőkben. Próbálta a követ odavinni a vízköpőkhöz, először csak a legszélsőhöz, amelyiknél a víz is kevésbé folyt, ha ez megsemmisül, akkor sem lenne túl nagy gond, jobban jár, mintha egyszerre próbálná mindegyiket. Vette egy nagyobb levegőt és próbált úgy helyezkedni, hogy könnyedén letudjon sújtani a kővel a vízköpőre, ha megvan ez a felállás, akkor próbálja is ezt a tervét végrehajtani pontosan úgy, ahogyan a képen is látta, hogy ott miként tették a hősök a gonoszokkal szemben.

Thorhalla
Fórumanyu

Karakteradatok

Témanyitás by King Raten Chromixen on Kedd. 11 Feb. 2014, 19:19

Időközben elkészült az újabb italom is, én pedig szinte már gépiesen nyúltam felé. Ahogy megittam, és a gyomromban landolt a pohár tartalma, lassan érezni kezdtem a hatását. Nem voltam még közel se részeg, azonban érezhetően kellemesebben éreztem magam. Nagyjából olyan volt, mintha egy átlag ember a második, vagy harmadik sörén lenne túl. Még bőven ihattam, a küldetés sikerének kockázata nélkül, azonban most nem kértem egyből egy következő kört, inkább a Vexre irányult a tekintetem.
- Fiatal vagyok még a visszavonuláshoz, azonban néha kellemes arra gondolni, hogy egyszer felesleges leszek, és a kutyát se fogom érdekelni. Talán a helyi gyerekeket szórakoztathatom a történeteimmel, amiknek a felére azt fogják mondani, hogy sületlenség, a másikra pedig azt, hogy kitaláció. Az élet pedig békés lesz, monoton és egyhangú, de én pont ezt fogom szeretni benne. – mosolyogtam, és előhalásztam egy cigarettát, amit a közepénél fogva elkezdtem szétbontani. Ahogy a Vex is nálam úgy, volt direkt ezért papírt is hordtam a zsebemben, amit szintén elővettem. Ez után kevertem össze művészi pontossággal elosztva a vexet, és a dohányt, csupán a szememre, és rutinomra bízva a kimérését. A feljavított dohányt rutinosan söpörtem át a papírra, és a közepéről kiindulva szépen végigsodortam, majd bedobtam a számba, és ahogy meggyújtottam, utasítottam a szervezetem, hogy hagyja az anyagot feloldódni. És ha már úgyis megkínáltak, ráadásul úgyis az enyém volt, ha a férfi hagyja, megtekerek még két cigarettát hasonló módon, amit a cigarettás dobozomba teszek későbbre.
- Egyébként Ralf Shaw vagyok. – mutatkozok be a tagnak, miközben lassan kifújom az előtte hosszú időre tüdőmben tartott füstöt.

Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
King Raten Chromixen
9. szint - 20 kredit

Karakteradatok

ratenka87

Témanyitás by Bishop on Kedd. 11 Feb. 2014, 23:01

~ Karakter: Ralf Shaw; Helyszín: Az Új Ellenállás titkos bázisa ~

A Ralf mellett ülő férfi, a hulla fellökése után, jó kedvűen visszafordul az asztalhoz és lazán rátámaszkodik arra, közben hallgatva mit is mond magáról Shaw. Lazán kifújja a levegőt és elteszi az inhalátort. Mielőtt válaszolna még óvatosan kinyújtóztatja a tagjait az asztalnál. Ezután némán megrázza a fejét.
- Látom nem érted, mit akarok itt elmondani neked. Te soha nem fogsz feleslegessé válni, vagy úgy érezni magad mintha öreg lennél, több száz év múlva is tökös fiatalnak fogod maga érezni, egy kis tapasztalattal a hátad mögött. Az emberek nem azért vonulnak vissza mert kedvük van az unokákat mindenféle s.rsággal szórakoztatni, hanem mert vének és nem tudnak normálisan mozogni, fáj mindenik és nem igazán van sok minden az életükben. Eljátszhatod, hogy visszavonulsz, pár évig menni fog, de aztán rájössz, hogy nem te vagy. Furcsa, hogy ezt nekem kell elmondanom.
Tekintetével végig követi Shaw minden mozdulatát, aki eközben gyakorlatának hála tökéletesen el tudja készíteni a vexilliummal dúsított dohányt tartalmazó szálakat. Miután beszívja az első slukkot, a szervezete az utasítás szerint beengedi az anyagot a véráramba. Szinte azonnal sokkal felszabadultabbnak érzi magát, mintha nem is lenne semmilyen teher az életében, érzékei kiélesednek, ahogy a világot mintha szélesebb spektrumban kezdené érzékelni, a hangulatokat, színeket, érzéseket hangokat még inkább. Ez nem halucinogén hatás, csak a pozitív belső változások következményei. A bemutatkozás után a férfi időszámítás előtti időkhöz hasonlóan a karját nyújtja, ahogy korábban Őrület is tette, bár Shaw már tudja, ez nem sima kézfogás, valószínűleg a csuklójánál fogja majd meg. Ez így is történik ha Ralf elfogadja a felé nyújtott kezet.
- Pherol Tandes. - mutatkozik be röviden, majd megemeli a kezében lévő üveget és koccintásra emeli Ha Ralf ezt is elfogadja, akkor moderáltan koccint egyet vele, majd megissza több mint az üveg felét egy huzamban. Más esetben is így tesz, koccintás nélkül, de akkor a kelleténél jobban csapja oda a tárolót a művelet végén.
- Azt azért áruld el nekem Ralf, mi a f.sznak jöttél te ide, a munkások kocsmájába, egy birodalmi ivó helyett? Ha nem akartad az egész helyet csak úgy szétverni? Nem olyannak nézel ki, mint aki materialista ekvivalens elveket vall. Pláne nem olyannak, akinek köze van a Sivaryhoz...
Tandes végül kérdően tekint Shawra, miközben egyik kezében tartott, a pultról elvett fém elemet pöcköli le a többi törmelék közé.

+18

Tubrok szélesen elmosolyodik Ingrid tanulással kapcsolatos megjegyzésén.
< - Akkor majd utána teszed próbára a türelmem, és próbálsz meg valamit a fejembe verni. - mondja komolytalanul - Úgyis csak rád fogok figyelni. >
Miután befejezi, közelebb hajol Ingridhez és megcsókolja őt, egészen röviden, de utána nem húzódik el, hogy közel legyenek egymáshoz. Ingrid fejben könnyen ki tudja számolni a dátumokat, de Tubroknak láthatóan nem világos az egész, valószínűleg tényleg félre értett vagy hallott valamit, ezért akarja tisztázni ezt a kérdést. Végül az elhangzó számokra bólint.
< - Már értem, akkor már csak Tyr és egy maréknyi ember ismeri egyáltalán. De mégsem veszett el ennyi év után sem. >
Az utolsó mondata után néhány pillanatra elgondolkozik, majd figyelmét újra Ingridre tereli és figyeli a nő legapróbb kis mozdulatát is. Az viszont kissé meglepi Tubrokot, hogy Ingrid visszautasítja az ajánlatát, de egyáltalán nem látszik rajta, hogy ez zavarná.
< - Nyugodtan lemehetsz, amikor csak gondolod. Vannak videoanyagok is, de azok érthetően nem olyan közvetlenek. Én örülnék, ha jobban megismerhetnéám az őseim, Navának sem lenne ellenére. Nem zavaró, köszönöm, hogy felajánlod. >
Ragal határozottnak tűnik ezzel kapcsolatban és egyértelműen szeretné, ha Ingrid megtenné, amit mondott, és az is érezhető a hangjában, hogy Ingridnek nem kell engedélyt kérnie ilyenhez. Bár ezt nem mondja ki. Amikor Ingrid a látomásokat részletezi és a képességének leírását is folytatja megint türelmesen és figyelmesen hallgatja őt. A tekintetén látszik, hogy néha furcsának találja a képeket, amiket Miller leír.
< - Véletlen, hogy most több látomás jön elő? - kérdezi az egyik alkalommal, mikor kis időre befejezi Ingrid. >
Ingrid könnyedén elő tudja hívni pár lépésből a korábban már lementett képet, amit a kommunikátor térbeli képként vetít ki. Tubrok óvatosan kinyúl és magához közelebb húzza a képet, amire a rendszer reagál és valóban, késés nélkül arrébb vetíti a képet, mintha a férfi valóban közelebb húzná. Ragal néhány másodpercig tanulmányozza azt, majd Ingridre néz.
< - Különösek ezek a képek, mintha egy rémálom részei lennének. - ekkor megáll egy pillanatra - Biztos vagy benne, hogy csak a múltat és a jelent látod? Átok tényleg világuralomra törhet, senki nem ismeri őt, senki nem tudja ki valójában, ez így logikus, de kétlem, hogy valaha is sikerülne neki. Annál bonyolultabb a világ. >
Tubrok még mozdít a képen, aminek hatására a program a következő képet, azt amelyik Átok arcát ábrázolja az egymásra mosott, festmány szerű arcokból. Ragal ezt is alaposan végigelemzi majd vesz egy nagyobb levegőt és visszacsúsztatja a kivetített képet Ingridhez. Tubrok láthatóan örül annak, hogy Ingridet nem zavarja, ha képtelen az apjára emberként tekinteni és így számára sokkal könnyebb a helyzet.
< - Örülök, hogy nem zavar téged. Igyekszem végiggondolni a helyzetet, de nem tudom képes leszek-e úgy tekinteni rá. A Zuhanás előtti énjére sokkal inkább. >
Egy kedves mosollyal zárja az elmondottakat, majd ekkor húzza magához közelebb Ingridet, hogy végre kettejükkel foglalkozhassanak. Tubrok Ingrid apró mozdulataiból is megérti, szavak nélkül, hogy szeretné, ha Ragal kényeztetné egy ideig. Ennek eleget téve, amikor leér Ingrid ágyékához érintésekkel és simításokkal ingerli még egy ideig, amikor látja, hogy ezúttal Ingrid a türelmetlen. Végül, ahogy Ingrid megemeli a csípőjét egy mozdulattal leveszi róla az alsóneműjét. Először csak az ujjaival ingerli a csiklót Tubrok, majd érezhetően gyakorlott módon a nyelvével folytatja tovább. Nem okoz számára gondot, hogy így is nagy élvezetet nyújtson Ingridnek. Valamikor karjaival kicsit összébb zárja, vagy nyitja Ingrid lábait, vagy az ujjait is használja. Egészen hosszan csinálja, kihasználva minden lehetőséget, hogy örömet okozzon a párjának. Nyelvét egészen előre tolja és eljátszik a másiikal. Egy idő után azonban, mivel Ingrid figyel erre, érezheti, hogy már Tubrok is igen türelmetlen, ez látható is, mivel kicsit feljebb húzódik az ágyon.

Aesa mint legutóbb, amikor a vízköpőket vizsgálta nem talál semmilyen rejtett gombot, mélyedést, titkos jeleket vagy rajzokat, így ezzel nem jár sikerrel. Ügyességének hála könnyen fel tud mászni a több méteres szobor tetejére, aminek szájából egy nagyjából két centiméter ármérőjű mélyedésből folyik a víz. Ennek lezárása a víz nyomásának és a gravitációs erőnek következtében nehézségekbe ütközik. Kővel, ruhadarabbal vagy más odaerősített záró anyaggal, retesszel nem lehet megoldani, mert a nyomás növekedni kezd és így a vízsugár kilöki maga elől a szilárd anyagot. Ha többször próbálkozik, akkor azonban Aesa kezeivel képes lezárni a rést, aminek következtében a víz a többi vízköpőnél erősebben kezd folyni, azonban más hatása ennek nincs. Ahogy várta a művelet közben a vízsugár őt is teljesen eláztatja, valamint nagy ívben a falakat és a földet is vízzel borítja be. Sajnos ennek sincs semmilyen eredménye, nem befolyásolja az ajtó nyílását. Az érme sem illik a nyílásba, tehát az sem jelenthet megoldást.
Ezután Miller úgy dönt, hogy a másik, offenzívabb módszert próbálja meg. A sziklát gond nélkül meg tudja emelni, fejlett izomzata és vázrendszere miatt ez számára nem jelent gondot, ellentétben az átlagos földiekkel szemben, vagy olyan személyekhez képet a Spear-ben, akik nem rendelkeznek beültetésekkel. Megemelve a sziklát készül lesújtani a vízköpőre és ahogy ezt megteszi, a szobor meglepő módon visszahúzódik a falba, így nem tudja eltalálni és elpusztítani, viszont a gömb alakú kő belecsapódik a tálba, és szinte tökéletes módon beleillik abba, lezárva azt. Így a vízköpőből kifolyó víz, nem tud lefolyni a tálban.

Mihail saját napfényes lakosztályának nyugalmából, két testőr kíséretében tudja intézni az ügyeket, közvetlenül kommunikációs csatornán, kivetítőkön és hologramokon keresztül, vagy összekötők által parancsok szerint. Mind a két esetben hasonlóan hatékonyan jár el, csak a módszere más. Jeremy teljesíti a parancsot és kapcsolatba lép a megfelelő személlyel. Az összekötő, akit Falat felbérelt továbbra is jól végzi a dolgát és professzionális, így könnyen meg tudja kezdeni az üzletelést küldött. A vexillium eladása, ilyen mértékben a jól őrzött, személyes átadást eltekintve olyan mint egy tőzsdei üzlet az eladó és a vevők között. A virtuális forgalom megnyílik, aminek hatására az egyelőre még mindig ismeretlen vevő fél csatlakozik a hálózathoz és a hozzá beérkező rendelések Mihailk számára is láthatóak. Látja, hogy a helyi terjesztő, akinek eladja a szert milyen ajánlatokat kap, folyamatosan emelve az egyébként sem alacsony árat. Pénzt teremtenek gyakorlatilag, mivel a különbözetnek az egyes árak között, nincs megtermelt, ipar általi fedezete, de ettől még ugyanolyan értékes. Rip Sure, a Vex egyik tanácstagja, a vexillium üzlethálózat birtokosa így lett a Föld leggazdagabb embere, sokszor emlegetik úgy, hogy annyi pénze van, hogy meg tudná venni az Ismeretlen Birodalmat. Nagyjából egy órán át teljesen rendben folyik az üzlet, ekkor érkezik egy hívás falathoz. Az előre küldött üzletelője az.
- Szükség lenne a többi árura is. Lehetőleg minél gyorsabban.
Hangja érezhetően ideges, gyorsan veszi a levegőt is és szinte a vonalon keresztül is tapintható a feszültség. Ha a kép kivetített, akkor az arcán jól látszik az idegesség. Valami nincs rendben, ez már biztos, de Falat az áru 20%-t gyakorlatilag már eladta.

//Nyugodtan egészítsd ki a környeztet, vagy a körülményeket, módszereket, mivel te tudod milyen hotelt foglaltál stb... ha esetleg nem érzed elég leírónak a reagot. //

Bishop
XMR bérenc

Karakteradatok

Témanyitás by Szürke Eminenciás on Szer. 12 Feb. 2014, 01:29

Falat mérnöki és tervezői agya természetesen a technika felé billentette a döntés mérlegét. Műszaki szemmel jó alaposan meg is vizsgálta az itt fellelhető technikai eszközöket. Nem csak a kivetítőt, amin az összekötő be tudott jelentkezni képpel és ha akart, anélkül is, hanem minden mást is, az utolsó hajszárítóig bezárólag. Amíg az összekötő intézkedett helyette, addig volt erre ideje. Egy szép nagy lakosztályt bérelt ki, amiben az embereinek is van ágy, szekrény és minden egyéb. Mikor mindent átnézett, egy hatalmas, kétszemélyes ágyban terült el. Épp elfért rajta a hájas testével és feje alá tömött néhány párnát, hogy onnan figyelje a kivetítő eseményeit.
Tetszett neki ez az egyszerű pénztermelés, bár látta a kockázatát is. Figyelte a forgalmat, az igényeket, az emelést, az arányokat. Próbálta ezeket terület szerint is megfigyelni, meglátni bennük az előforduló ismétlődéseket, szabályszerűséget. A rendszert kereste és már azon járt az agya, hogy fordítsa ezt az egészet végérvényesen a maga hasznára. Rip Sure példája követendő volt, ha a vagyonra gondolt. Márpedig arra gondolt, azért volt itt.
Egy órán belül elment az első adag. Megtörölhette a kezét, az első feladat teljesítve, semmi nem jött közbe. Hacsak nem manipulálták ezt az egész rendszert, valótlan adatokat mutatva. Az összekötő ideges hangja nyugtalanította, de pánikba ekkor sem esett. Terpeszkedett a kétszemélyes ágyon, amiben fekve eddig nézte az eseményeket és most figyelte Jeremy arcát. Nem szólt, csak nézte. Tudta, hogy az egyik legjobb szakember. Ha sürgeti Mihailt, akkor tényleg gyors intézkedésre van szükség. De miért? Konkurrencia nincs, hova kellene sietni? Megfenyegették? Közbejött valami? A tokás arcból határozott hang tört elő:
- Jeremy, ez nem így megy! Még fel sem fedte magát a barátunk. Nem kapkodunk, csak ésszel. Mi a gond? Tudd, hogy ki a főnököd!
Falat nem félt. Az áru egyötödéből már profitot csiholt. Ha nagy a gáz, távozni fog és intézkedni, de abban nem lesz köszönet. Kíváncsian várta, mit fog kibökni az összekötője.

A hozzászólást Szürke Eminenciás összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 12 Feb. 2014, 16:23-kor.

Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Thorhalla on Szer. 12 Feb. 2014, 12:22

+18
Ingrid lágyan nevetett fel Tubrok mosolyára és szavaira, a fejét rosszallóan csóválta meg, noha egyáltalán nem érzett ilyesmit a férfi iránt. Egyszerűen mulattatta már csak az elképzés is, hogy azt próbálja kivitelezni, hogy bármire is tanítani próbálja a férfit. Az egész olyan abszurdnak tűnt a szemében, főleg, hogy az elmúlt napokban látta, hogy mennyire nehéz másra gondolnia a párjának, mintsem arra, hogy együtt legyenek. Végül megadóan sóhajtott fel és játékosan még a kezeit is maga mellé emelte, mintha tényleg megadná magát.
< - Akkor azt hiszem, hogy csak a köztes öt perces szünetekben leszek kénytelen tanítani téged, vagy valahogyan megfenyegetlek és rád kényszerítem rabszolgahajcsár módjára, hogy tanulj, mert ha nem és nem éred el az aznapra kitűzött célokat, nem leszek újra a tied. Ez kellően hatásos lenne? >
Kérdezte kacéran, a csókot örömmel viszonozta és hozzá is bújt Tubrokhoz, hogy még közelebb érezze őt magához, annak pedig külön örült, hogy a másik sem akart elhúzódni, hanem még így beszélgetés közben is kiélvezték egymás társaságát és közelségét. Feltűnt neki, hogy a férfi tényleg félretett valamit az évszámoknál, de úgy tűnt, hogy a legutolsó magyarázata már világossá tette mindezt. Igazat megvallva a régi Zuhanás előtti évek számításába ő maga is könnyedén beletudott zavarodni, nemhogy egy olyan személy, akinek mindez teljesen idegen volt. Saját maga egyszerűen elszokott tőle az ezer év alatt és gyermekkorában sem volt olyan meghatározó mindez, hogy számítson valamit. Túl kevés ideig élt azzal a számítással ahhoz, hogy igazából jelentősége legyen. Végül azonban bólintott, a maroknyi szót még túl soknak is érezte igazat megvallva.
< - Szerintem már csak négyen vagyunk, akik beszéljük és ismerjük ezt a nyelvet – mondta. – Anya, Tyr, én és apáról tudom, hogy ő ismeri valamennyire. >
Látta, hogy meglepte a párját az, hogy visszautasított azt, hogy válasszon magának ékszert, nem magyarázta meg, de Ingrid úgy érezte, hogy azzal a holtakat sértené meg, ha valamelyikőjük ékszerét venné el, főleg, hogy látja a múltat, tudja, hogy az érintetteknek milyen sokat jelentett mindaz és ezt nem szerette volna megtörni és megsérteni. Azok műkincsek és a műkincseket nem szokás hazavinni, jobb, ha a teljes gyűjtemény egy helyen van. Azon azonban megkönnyebbült, hogy nem sértette meg vele a férfit, hogy azt mondta, amit. Annak viszont örült, hogy szerette volna a másik, ha tényleg megnézi a képességével a tárgyakat és azoknak az emlékeit összegyűjteni. Igen a felvételek azok általában direkt készültek és nem pedig azt tükrözik, amit tényleg kellene nekik.
< - Ez semmiség, ha már valamilyen formában én is a család tagja leszek a pici miatt, szeretném én is megismerni őket – mosolyodott el. – Ezenfelül legalább gyakorlom a képességemet is és szeretek a múltba révedni, kikapcsolódás is, amíg alszol. >
Meglepően hamar fogalmazódott meg a férfiban is a kérdés, ami Ingridben is felmerült már a napokban. A tekinteten látta azt is, hogy furcsállta a másik a képeket.
< - A legtöbbször olyanok a képek, mint egy álomkép, legalább is ha még jól emlékszem arra, hogy milyenek az álomképek – magyarázta. – Elvontak és többértelműek. Egyébként jól gondolod, nem szoktak ilyen sűrűn lenni, az utóbbi évtizedekben nem volt olyan sok, mint az elmúlt néhány napban. Nem tudom, lehetséges, régen ért annyi stressz, mint most, érzelmi kilengések. Máskor jobban szoktam uralni az érzéseimet, mint itt. Meg aztán ugye a belső ellenőrzés is volt. Úgy gondolom, hogy érzelmi hatásúak lehetnek, a Milícia idejében volt még több, amikor ott voltam, de akkor sem ennyi egyszerre. >
Jobban tényleg nem tudta, hogy véletlen-e, vagy sem. Annyira még tényleg nem ismerte a képességét, hogy tudja mindezt. Figyelte Tubrokot, amíg a férfi a képet vizsgálta, és saját maga is visszanézett rá, még mindig tetszett neki ez az epikus ábrázolás és maga a kép is. Bólintott a kérdésre.
< - Nekem nem tűnik rémálomnak – mondta. – Sok rejtélyt ad, az biztos, de művészileg remek kép, gondolkodom, hogy „kiteszem” otthon az egyik falamra. Abban pedig tényleg egészen biztos vagyok, hogy csak a múltat és a jelent látom. Ha többet látnék, tudnom kellett volna, hogy mi lesz a tárgyalás vége, és nem csak a saját egóm miatt kikövetkeztetni, hogy esélyetek sincs – válaszolta a végét kissé komolytalanul. – És akkor tudnom kellett volna azt, hogy mi lenne kettőnkkel. >
Átokra egy pillanatra elgondolkodott.
< - A kérdés, hogy mit tekintünk világuralomnak? – kérdezte. – A Milícián és a HPI-n kívül mindent elfoglalhat könnyedén, ha jól játszik és ezt már tekinthetjük annak. Ne felejtsük el, hogy elviekben ő látja a jövőt, könnyedén tud jól taktikázni ezáltal, én közel sem becsülném le őt. Az ármányokkal harcolók mindig a legveszélyesebbek. Vegyük csak példának okáért korábbról Loki-t. >
Miután a férfi megnézte még az Átokról készült képet is, utána deaktiválta a kommunikátorát és megszűntette a kivetítést is, hogy végre egymással foglalkozzanak. Ahogyan Tubrok csak azért is húzta az időt most ő maga érezhette át azt, ahogyan ő játszott korábban a férfival, amikor mindig elutasította őt. Már a férfi legkisebb érintésétől is libabőrős lett és megborzongott, ahogyan a teste kívánta azt, hogy Tubrok foglalkozzon vele és érintse őt. Kéjesen nyögött fel, ahogyan végül a férfi elkezdett foglalkozni vele és már az első érintések után nedvesedni kezdett. A férfi most szerencséjére megúszta sérülések nélkül, hiszen elég távol volt Ingrid körmeitől, a nő így a takarót és a lepedőt gyűrte és karmolta a gyönyör hatására. Ingrid szándékosan próbálta a testét úgy szabályozni, hogy a lehető legtovább kiélvezhesse ezt és ne élvezzen el közben, de persze ha Tubrok arra játszott, akkor valószínűleg a férfi győzött és elég könnyedén áttudta törni Ingrid akaraterejét ebben. Ha nem, akkor is már a csúcshoz közel járhatott a nő, amikor megérezte, hogy a férfi már kezd türelmetlen lenni, eddigre már az egész testén gyöngyözött több helyen az izadtságának cseppjei attól, ahogyan Tubrok foglalkozott vele, hangosan kapkodta a levegőt és egyre többször hagyta el kéjes nyögdécselés is az ajkát. Végül azonban egy gyors mozdulattal, akármennyire is nehezére esett feljebb húzta magát, hogy a másik befejezze, amit csinál. A lábait maga alá húzva a kezén megtámaszkodva fordult meg lényegében, majd húzódott egészen közel a férfihoz, nem akarta őt kihasználni, így most jött a viszonzás. Ha odaért hozzá, akkor az arcán végigsimít és szenvedélyesen csókolta meg őt, majd húzódott el tőle kissé.
< - Feküdj hátra – suttogta két levegővétel között. >
Ha Tubrok teszi, amit kért, akkor még egyszer lehajolt hozzá és megcsókolta őt ezúttal fura irányból, hiszen nemcsak, hogy felül volt, de a fejével a férfi lábai felé nézett és más részük nem is érhetett még össze. A csók után kezdett el egyre lejjebb haladni, a saját testével pedig így mászott lényegében Tubrok fele négykézláb. Lassan ként haladt a csókokkal és simításokkal végig a mellkason, majd hason is, amíg meg nem érkezett a párja ágyékáig, a nadrágot végtelenül lassan kezdte róla letolni, majd a felszabadult részeken végig csókokkal hintette be a másik férfiasságát. Eddigre a testével valószínűleg már teljesen a férfi felé ért, így ha Tubrok még foglalkozni szeretett volna vele, akkor tudta folytatni. Miután megszabadította az alsónadrágjától a másikat továbbra is lassan, szinte kínozva vette a szájába a férfi férfiasságát, hogy most ő állhasson neki annak, hogy az előbbieket viszonozza a párjának.

Amikor először próbálkozott azzal, hogy bedugaszolja a vízköpőket semmilyen eredménnyel nem járt, ahogyan arra igazából számított is. Csak annyit sikerült elérnie Aesa-nak, hogy tényleg nyakig lett csurom vizes, meg sikerült megállapítania, ha elzár egyet közülük, akkor a többiből erősebben fog folyni a víz, de semmi mást. Most már tényleg frusztráltan készült ekkor agyoncsapni a kővel a vízköpőt és talán a saját legnagyobb meglepetésére, de sikerült megtennie mindezt. Vagyis majdnem sikerült megtennie, a vízköpő azelőtt, hogy elérte volna a kő visszahúzódott a falba és a kővel pedig letudta fedni a tálat és így a víz nem folyt ki belőle. Durcásan nézett az egészre, ez így túlságosan könnyű volt. Már tudta, hogy túlkomplikálta az egészet és láthatóan a falon levő rajzokat tényleg szó szerint kellett venni, amint ott voltak. De most már legalább tudta, hogy miket kellett elzárnia ahhoz, hogy a víz tényleg elérkezzen a lótuszhoz, ahogyan azt kellett tennie. Így viszont már tényleg ott volt a megoldás kapujában és tovább nagyon gondolkodnia sem kellett. Még mindig alig akarta elhinni, hogy a legbugyutábbnak tűnő megoldás volt a ténylegesen jó. Igaz Ősi-Marsi technológia így nem volt olyan nehéz ezt elfogadnia, csak inkább annak a ténye lepte meg, hogy pont az a nézőpont bizonyult jó megoldásnak, amit talán ő maga soha sem gondolt volna. De legalább megállapíthatta, hogy az Áz hadistenek gondolkodási módja megfelelő lehet az ősi-marsi technológia könnyebb megértéséhez és ez egy olyan lecke volt ezáltal, aminek akár még későbbi is a hasznát veheti. Az ajtó felé nézett, majd a kövekre.
- Most már akkor is kifogsz nyílni! – mondta az ajtónak.
Már korábban a próbákkal kiszámolta, hogy az alsó kettő és felső kettő oldalágat sikeresen el tudja zárni, akkor a víz eljuthat a lótuszvirágig. Hiszen az épített gátakkal is sikerült megtennie, csak mire elért volna oda, akkor törte át mindig a víz a gátat és nem jutott el a megfelelő pontig. Most viszont ettől, ha tényleg lezárta őket, akkor nem kellene ettől félnie. A kövekhez ment, hogy keressen olyan megfelelő köveket, amik jók lesznek arra, hogy lezárják a többi tálat. Ha talált ilyeneket, akkor elindult vissza egyesével a többi még olyan vízköpőhöz, amit le kellett zárnia, azaz a maradék háromhoz, ahol megpróbálja eljátszani ugyanazt, amit az elsőnél tett, azaz a kővel ütést indít a sakálfejű vízköpő felé, hogy az visszahúzódjon a falba, majd a kővel lezárni igyekszik a tálat, amibe a víz belefolyt, illetve kifolyt belőle, hogy mindezt megakadályozza ezzel. Így szépen sorban haladni igyekszik ezzel a cselekménnyel mindaddig, amíg végül csak a két középső ág nem maradt, ahonnan a korábbi tapasztalatai és számításai szerint elegendő erősségű víz folyhat ki a csatornába, hogy az leérjen a lótuszvirágig. Ha elért eddig a pontig, hogy az utolsó tálat is lezárja, akkor feszült figyelemmel és izgalommal kezdi figyelni, hogy végre sikerül-e elérnie azt, ami a feladvány volt és ezúttal már önmagától és a feladat megoldásaként izzik-e fel a lótusz a falon. És persze ezzel együtt azt is várta, hogy végre kinyíljon azaz ajtó, ami előtte volt.

Thorhalla
Fórumanyu

Karakteradatok

Témanyitás by Bishop on Csüt. 13 Feb. 2014, 00:36

+18

Tubrok az öt perces szünetekben megpróbált tanulás gondolatára elmosolyodik, majd legvégül tekintete kissé megjátszottan meglepetté válik.
< - Hatásos? - kérdezi még mindig megjátszott meglepettséggel, elgondolkodva, mintha tényleg az esélyeket latolgatná - Arra az öt percre? - mosolyodik el végül szemtelenül. >
Arra, hogy már csak négyen beszélik azt a nyelvet bólint, ezen a reakción látszik, hogy valószínűleg megtisztelve érezné magát, ha Ingrid valóban tanítaná erre az ősi nyelvre, amit a vikingek is használtak, és ő lenne az ötödik. Mivel Ingrid már csak ebből is láthatja, mit érez Tubrok, így nem tartja fontosnak, hogy szavakba is foglalja, csak figyeli Ingridet, hogy valóban látja-e ezt rajta.
< - A család tagja leszel. - javítja ki Ingridet, a biztosabb variációval - Örülök, hogy meg akarod őket ismerni, még ha régen hallottak is. De nem fogok mindig aludni, vagy máshol lenni, főleg a gyerek mellett. >
Biztosítja végül Ingridet, hogy ha szükség lesz rá, akkor ő ott lesz és nem feltétlenül kell olyan sok időt eltöltenie a kincstárban. Mielőtt Ingrid deaktiválná a kommunikátort Tubrok még vet egy pillantást a kivetített képre, majd végighallgatja a nőt, az újabb részletekről a képességével kapcsolatban.
< - Érzelmi alapú is egyben, talán ez magyaráz mindent. Nem lehet, hogy nem azért hibásak, vagy nem tiszták a képek, mert te sem voltál magadban biztos, érzelmileg? >
Megvárja Ingrid válaszát erre, majd a képre visszagondolva idézi fel maga előtt Átok alakját, és Ragal pár másodpercre elgondolkozik azon, amit Ingrid mondott neki. Mint legutóbb, amikor Miller ilyennek látta, magában számba veszi a lehetőségeket, mérlegel, igen jó gyakorlattal majd csak utána válaszol.
< - Lehet, hogy ő a legveszélyesebb, mint Loki volt, de nem a legerősebb. A Spear önmagában, egységesen erős, nem globális szinten. Mindig van egy fejlettebb, egy jobb, erősebb náluk. Mindenkit ugyanazzal a módszerrel nem győzhet le. A Rocksolidot sem tudta legyőzni. - jelenti ki végül határozottan, bár azért érezhető a hangjában, hogy pontosan érti, Ingrid mire is gondolt valójában. >
Tubrok, ahogy érzi minden egyes érintése után, Ingrid egyre hevesebb reakcióit, még több érintéssel kényezteti, percről percre, azon felül, hogy a nyelvével is valamivel nagyobb kéjt okoz neki. Egészen hosszú ideig kihúzza ezt, de nem célja, hogy Ingrid idő előtt elmenjen, főleg, hogy Miller finoman ellen is áll, így most nincs orgazmusa. Miután Ingrid hátrébb húzódik Tubrok elégedett mosollyal az arcán néz rajta végig, szemeiben látszik, hogy már ő is nagyon vágyik rá. Ingrid gond nélkül közelebb tud hozzá húzódni és megcsókolni őt, amit a férfi szenvedélyesen viszonoz, miközben magához húzza őt, és az intimebb részein masszírozni kezdi. Miután elhúzódnak egymástól válaszként az utasításra még egy csókot lehel Ingrid ajkaira, majd végigfekszik az ágyon és kiélvezi a helyzetet. Ahogy Ingrid végigmászik Tubrokon, érezheti, hogy a párja teste néha megfeszül egy-egy pillanatra. Végül, ahogy szájába veszi Ragal férfiasságát, Tubrok megmarkolja a fenekét és folytatja azt, amit már elkezdett korábban, ezúttal ő is lassan, ahogy Ingrid is halad. Így ez a helyzet mind a kettőjük számára ugyanolyan élvezetes. Tubrok az orális kielégítés hatására teljesen megfeszül lent, és időnként jobban megszorítja Ingrid fenekét, jelezve neki, hogy mennyire élvezi a helyzetet. Eközben ő is próbál nagyobb élvezetet okozni a nőnek, gyorsabb nyelvmunkával és mozdulatokkal.

A teremben hat vízköpő van, mindegyik a falakon, az oldalágakkal szemben, ezek közül kettő már le van zárva, egy a benne lévő törmelék miatt, a jobb felső, de ez már akkor így volt, mikor Aesa megérkezett, az alatta lévőt pedig, a jobb középsőt ő maga zárta le, így nem három hanem négy vízköpő van még hátra. A teremben a lezuhant sziklák között könnyen talál öt-hat másikat, ami pontosan illeszkedik a vízköpők táljaiba. Ha akarja mind a hatot le tudja zárni, ezzel az összes víz elfolyik és megnedvesíti a száraz, homokos földes padlózatot. Ezután a csatorna felső és alsó kettő oldalágait is képes elzárni, és valóban a középső két oldalágban megnő a nyomás és sokkal több víz folyik ki. Azonban a felfelé folyó vízoszlop ekkor sem éri el a lótuszt, hiába zárja le mind a négy oldalágat és mind a hat vízköpőt, így egy kicsit csökken a nyomás a várthoz képest. Sajnos így még most sem tud tovább jutni, de már sejtheti, hogy valószínűleg a vízköpőknek is van egy megfelelő lezárási képletük, ahogy a csatornának is. Ez viszont már nem jelenthet nehézséget Aesa számára. Ha időközben figyel másra is érezheti, hogy a vízköpők és még egy ismeretlen helyről árad az érzés, hogy valaki vagy valami figyeli őt. Ez az előbbi mozgások után nem túl meglepő Aesa számára, hiszen a szeme láttára mozdult meg a vízköpő.

Mihail a környezet technológiai felszereltségét vizsgálva többnyire fejlett, új szabványú gépeket talál, létfenntartó berendezések, biztonsági rendszerek elemei, riasztók, órák, különböző számítógépek, terminálok és konzolok, kiszolgáló automaták, kommunikációs eszközök, jelerősítők, elosztók. Ezek mind kis méretű, kompakt és modern készülékek, de főleg luxus céljából lett mindegyik minőségileg kivitelezve és a katonai felszereléssel ellentétben, attól, hogy kényelmesek nem biztos, hogy valójában fejlettebbek vagy hatásosabbak is. Ezt valóban könnyen megteheti, amíg várakozik. Ha igényli, akkor rendelhet a szállodában magának több fogásos menüsort is, amit az alkalmi személyzet egészen az ágyig szállít neki, de csak ha kéri. Van lehetősége arra is, hogy egy kivetített ábra segítségével nyomoz követhessen a rendelések helyét is. A kivetített térképen Falat láthatja maga előtt Fenin alvilági berendezkedését, az alsóbb szinteken vagy a szegényebb negyedekben csomópont szerűen helyezkedik el egy-egy nagyobb terjesztői vagy éppen csempész raktár. Ezek a pontok maguk körül egy nagyobb kör alakú területet látnak el, és néhol egymással is összekapcsolódnak. Akár az áttétes betegségek. Összességében a képlékeny határokkal elválasztott lila rész a város térképen kirajzolja a fogyasztói körzeteket. Ezen kívül ami feltűnő lehet, hogy van egy nagyobb rendelő is, valószínűleg a város gazdagabb negyedének egészen a centrumában. A vexillium drága ugyan, de nincs semmilyen mellékhatása és nem okoz függőséget, ezért nagyon sok gazdag él a szerrel szórakozás céljából. A megjelenő adatok Falat, mint gyakorlott eladó számára teljesen átlagosnak tűnnek, nincs bennük feltűnő rész.
Jeremy arcán leginkább idegesség, türelmetlenség látszik, félelem vagy kétségbeesettség esetleg tanácstalanság nem, így valószínűleg a probléma közel sem akkora. A férfi beletúr a hajába, vesz egy nagy levegőt, majd lassan kifújja és így válaszol.
- A szer nem csak magánszemélyeknek kell, de a rejtélyes vevőnk egy egész kisebb hadseregnek is szállítani akar. Vagy eladjuk neki az összeset, vagy nem vesz semmit, és azonnal akarja az árut. Az a gond, ha nem adjuk neki oda... nem hiszem, hogy ne lenne egy osztagnyi katonájuk ellenünk. Nem hiszem, hogy a városból is kiengednének egyáltalán. Elvenni el tudná. Mi legyen főnök?
Kérdezi végül miután hangosan is átgondolja a helyzetet.

Bishop
XMR bérenc

Karakteradatok

Témanyitás by Thorhalla on Csüt. 13 Feb. 2014, 12:56

+18
< - Hát jó, te kényszeríttettél – mondta megjátszott szigorral. – Majd akkor tanulsz, amikor Greg is, együtt vele. És így garantáltan nem vonhatja el semmi a figyelmedet, mert muszáj lesz a tanulásra fordítanod a figyelmedet, hacsak nem akarod szegény fiút kellemetlen helyzetbe hozni. >
Látta Tubrok reakcióiból, hogy megtisztelve érzi magát emiatt, hogy mindezt megtanulhatná majd Ingridtől. A lágyan simított végig a férfi arcán, majd egy puszit is adott neki, mindezzel is jelezve, hogy értette és látta, hogy mire is gondolt, érzett a másik. Számára pedig ez volt természetes, hogy őt megtanítsa erre, még ha nem is volt éppen túl szabályos és bajba kerülhetett volna emiatt. A picinek mindenképp megtanította volna, így az, hogy az apjának is, az egyenesen következett belőle. A férfi pedig határozottan láthatta, hogy a nő értette, hogy mit szeretett volna és azért kapta tőle azt, amit. Elmosolyodott, amikor a férfi kijavította, hogy nem csak valamilyen formában lesz a család tagja, hanem ténylegesen is így lesz és a férfi így gondolja. Ezen bólintott.
< - Akkor… amikor hivatalosan is a család tagja leszek – javította ki saját magát. >
Utalt ezzel arra, hogy amikor bejelentik, hogy gyermeket vár, legkésőbb pedig akkor, amikor meg is születik a pici. Ő maga sajnos olyan sokat nem tudott majd a családjáról beszélni, sem képeket, videoanyagokat mutatni, hiszen a nagyszülei meghaltak a Zuhanáskor, mind a négy. Noha tudta, hogy ebből kettő nem a vérszerinti volt, hanem csak az anyja örökbefogadott rokonai. Ha meg élnek is, akkor is ott lehetnek valahol a HPI-sek között és soha sem ismernék meg őt, vagy a gyermekeiket, mert az emlékeiket törölték, de amennyire tudta egyikőjük sme élte túl azt az eseményt az új időszámítás legelején.
< - Azért kettőnknek kicsit más, én figyeltem az ő korukban is a Rocksolidot. Így lényegében vehetjük úgy, hogy minden felmenőddel kortárs voltam – feltelte kissé szórakozottan. – Meg most veled is természetesen. >
De tény, hogy azért ilyen intimitással megismerni valakit, valakiket, ahogyan a személyes tárgyaik is beszélhetnek róluk teljesen más volt, mint csak figyelni és hallani róluk. Az a tudás, amit elérhet az már szinte olyan, mintha Maniac-et kérte volna meg, hogy a korábbi adataiból halássza ki azokat, ami ezekre az időkre vonatkozik és egy az egyben vetítse le őket, már ha megvan hozzá Ingrid hozzáférése ezekhez a „történelmi” adatokhoz és történésekhez. Örült a felajánlásnak, hogy próbál majd mindig mellettük lenni, amikor már kell, de azért Ingrid közel sem akarta, hogy a férfi kimerült legyen, hogy mindig figyelne a gyerekre. Elmosolyodott végül.
< - Neked akkor is több időt kell pihenned, mint napi egy óra. És azzal senki sem járna jól, ha kimerült és nyűgös lennél – felelte kedvesen. – Annyira pedig nem vagyok önző, hogy azt kérjem tőled, hogy a saját tűrőképességeden és a határaidon felül maradj ébren és légy velünk csak azért, hogy azt lássam, hogy bírod, miközben nem. >
Ingrid hangjában árnyalatnyi féltés is volt és érezhette Tubrok, hogy tényleg nem várja el tőle, és nem szeretné a nő, ha a férfi többet akarna vállalni, mint amire képes. Nem fog nehezményezni érte egy pillanatra sem, hiszen tudta tökéletesen, hogy Tubrok nem HPI-s és ilyen tekintetben, pihenés, táplálkozás és egyéb hasonló téren nagyobbak az igényei, mint neki. Most sikerült elég hamar erre ráéreznie és nem nézte, gondolta HPI-snak a férfit, mint előző nap többször is megszokásból. A következő kérdésen elgondolkodott, láthatóan, ezúttal tényleg elmerengett a kérdésen, de végül megrázta a fejét.
< - Nem hiszem, amennyire tudom a régi történetekből, amiket anya mesélt mindig is voltak jósok, akik látták a jövő, vagy esetleg a múltat. Szinte egyik mese és történet, legenda sem szól arról, hogy tökéletes képük lett volna. Mindig furcsa festői, mesés, álomszerű, amit értelmezni kellett. Szerintem inkább azért látom úgy, ahogyan, mert így értelmezi az elmém, amit a legjobban feltudok dolgozni és nem az érzelmektől függ. Maximum a gyakorisága. >
Tudta Ingrid is, hogy nem tudta legyőzni a Spear a Rocksolidot, de ott a vezetők nem változtak, az évszázadok alatt csak tapasztaltabbak lettek, ármánnyal pedig bárki megölhető és elpusztítható volt, ezt nagyon jól tudta. Erre már csak bólintott, remélte, hogy Tubroknak lesz igaza és tényleg nem fogják meglátni azt, amit ott látott, hogy Átok mindenkit legyőzött.
Először Ingrid is végtelenül lassan kezdett bele Tubork kényeztetésébe, az ajkaival csak alig-alig érintve a férfi makkját, hogy tovább kínozza őt és a párja minél jobban vágyjon rá, hosszú percekig csak így tett, megvárva, amíg eléri, hogy szinte megőrjítse a partnerét, amikor ezt megérezte csak utána vette tényleg a szájába, hogy rendesen foglalkozzon vele. Közben a kezeit is használta, azzal is hol a férfiasságon, ahol a heréken simított végig, miközben a tegnap már kitapasztalt módon, hogy mit is élvez a férfi a legjobban azokon a módokon kényeztette őt. Az egészet meglehetősen sokáig tette, közben ügyelt arra is, hogy a saját hevessége, amit a férfi ténykedése váltott ki belőle ne befolyásolják és azt csinálhassa és olyan gyorsan, ahogyan ő szerette volna. A kényeztetést addig folytatta, amíg meg nem érezte, hogy a párja a csúcshoz közelít, mert ekkor fejezte be szépen lassítva, amit eddig csinált. Elemelte a fejét végül, a fenekét is elhúzta a párjától és felült Tubrokon. Ha a férfi fel szeretett volna ülni közben, akkor hátranyúlt és lejjebb tolta gyengéden jelezve, hogy ne tegye. Kissé elemelkedett a férfiról, majd a férfiassága fölé helyezkedett és ereszkedni kezdett, a kezével segített rá, hogy a férfi könnyebben tudjon beléhatolni, lényegében felvéve egy fordított lovagló ülést. Néhány pillanatig még kiélvezte ezt, majd hanyatt dőlt végig Tubrok mellkasán, a fejét és felső testét kissé kifordította, hogy közelebb tudjon hajolni a párjához. Az ajkaival kissé oldalról néhány centire állt meg a férfiétól, most is gyorsan kapkodta a levegőt, a forró lélegzetével szinte simogatta a férfi arcát és száját. A saját ajkai közül kidugta egy kicsit a nyelvét és azzal simított, nyalt végig gyorsan és izgatóan a férfi ajkain, direkt nem hajolt annyira közel, hogy könnyű legyen megcsókolni őt, azt még Tubroknak is meg kellett tennie, hogy közelebb hajol hozzá ebben a pozícióban.

Aesa tovább folytatta, amit eddig is tett és hamarosan sikeresen elzárt minden, amit kellett. Azonban még mindig nem jutott semmire, mert a víz ugyanúgy nem ért el a lótuszig, mint eddig. De legalább azzal nem volt már gondja, hogy mik voltak a megfelelő lezárandó oldalágak. A vízköpőkre nézett, már tudta, hogy azoknál is ugyanúgy kellett kirakóznia, mint eddig. Már csak meg kellett szóval találnia a megfelelő sorkombinációt, hogy mi lehet az, amelyiknek hála kellően nagy lesz a nyomás és elér a víz végre valahára oda, ahova kell neki. Így most elsőre akkor levette a kövekről a zárást, hogy ezzel újra előhívja a vízköpőket is, hogy kipróbálhassa majd a variációkat, hogy eljuthasson arra a pontra, ami neki kellett. Természetesen továbbra is figyelt más felé is, hiszen még mindig érezte, hogy figyelik, így most már tudta, érezte, hogy nem csak a vízköpők felől figyelték őt, hanem volt még egy másik hely is, de azt egyelőre nem tudta beazonosítani. Saját maga az ajtót tippelte volna, hogy onnan, de nem lehetett biztos benne. Néhány pillanatig teljesen megmerevedve állt és figyelt a vízköpők majd az ajtó felé, a legapróbb neszre is figyelve, de ha még mindig nem történt semmi sem, akkor visszatért a feladata felé, hogy azzal foglalkozzon. Az megvolt továbbra is, hogy sorrendben kellett ezeket elzárni, csak a sorrend nem volt mindegy. Újra a falra nézett, hogy ott megkeresse a rajzokat, véseteket, hogy azok elárulnak-e számára valamit. Eddig nem így kereste, hogy funkciója is legyen, azt nézte, hogy azon volt-e valamilyen ábrázolás, vagy jel, aminek következtében megtalálja azt, hogy mi lehet a megfelelő sorrend, a képeken elhelyezkedő sakálfejű lények számát nézte, hogy ahol több lehet, az magasabb számot jelenthet, ahol kevesebb, az a kisebbet. Ha ilyen nem volt, akkor ősi-marsi szimbólumokon keresett számomra utaló nyomot, ha ilyet sem látott, akkor az adott vízköpőnél és az előtte levő területen, talapzaton kutatott ilyen után úgy is, hogy elsöpri a homokot az adott rész aljától, hátha oda volt valami bevésve.
Ha semmi ilyesmire nem bukkant egyáltalán, akkor következhetett az a fajta módszer, amit már a megfelelő lezárásnál is alkalmazott, hogy egyesével kezdi lezárni őket és így figyeli jobb híján azt, hogy a víz milyen reakciókat mutat, hogy mikor kezd erősebb lenni a folyás, vagy mikor nem. Először egyesével próbálja végig ebben az esetben a szükséges alsó és felső kettősnél haladva az egészet. Ahol a legerősebb lesz a nyomás és nagyobb a víz folyása azt hagyja majd bent elsőként. Utána következhet az, hogy immáron csak a hiányzóknál fedi le ismét egyesével, majd így haladva módszeresen szépen lassan tovább, amíg végül előbb vagy utóbb meg kell kapni a megfelelő kombinációt, ha tényleg ez volt a feladvány ebből a szempontból. amennyiben szükségessé válik az, hogy a már alapból lezárt részt is újra megnyissa, hogy bevehesse a kombinációk kiszámításába és próbálgatásába, akkor azt is megteszi és onnan is lepakolja a köveket, majd a próbálkozás közben visszateszi. Úgy számolt, hogy ezzel jó néhány percig el fog tartani, ennek ellenére nem sietett, figyelte a legkisebb változásokat nem csak a víznél, a falakon, illetve a földön is, hátha meglát ott valamit. Illetve fülelt is, hátha a helyes kombinációk valamilyen hangot is adnak, mint a régi zárak, ha jól forgatja az ember benne a kulcsot, vagy eltalálja a számot a nem digitálisaknál, hanem a régebbi manuális fajtáknál.

Thorhalla
Fórumanyu

Karakteradatok

Témanyitás by Szürke Eminenciás on Csüt. 13 Feb. 2014, 21:24

A mérnöki szemle során sok jó cuccot talált, de nem volt meggyőződve, hogy a legjobbakat. Minőségiek voltak, kicsik és kényelmesek, de hogy kijátszhatatlanok vagy hosszú távon is megbízhatóak, arra már nem vett volna mérget. A biztonsági rendszer részeit még alaposabban megnézte, hogy tud-e rajtuk fogást találni. Arra volt kíváncsi, hogy a szobában zajló események kiknek a tudomására juthatnak, ezt próbálta visszakövetni. Ha a rendszer elég védett volt, akkor persze Falat nem ment semmire.

Élt a lehetőséggel, hogy a rendzsert meglássa és a megrendelések helyét belője. Látta a szisztéma felépítését. Ahogy ez lenni szokott, kis halak, kis főnökök és a területeik, amik néha össze is kapcsolódtak. Az a bizonyos, tehetősebb rétegből kikerülő megrendelő ragadta meg a figyelmét. Sok kicsi sokra megy, de ha egy nagy még többet akar, arra oda kell figyelni, gondolta. Ő maga is szerette az anyagot és tudta, hogy ez más volt. Nem építette le a szervezetet, sőt még gyógyító hatása is volt. Rák ellen kitűnőnek bizonyult.
Ezt a bizonyos gazdag megrendelőt sejtette az összekötő idegességének hátterében. Ahogy ráripakodott, Jeremy összeszedte magát. Nem félt, csak úgy tűnt, hogy az üzlet sikeressége miatt izgul.
Falat átgondolta az ajánlatot több szemszögből. Ha egy vásárlónak elad mindent és a többiek hoppon maradnak, az jó nagy bevétel, de hosszú távú befektetésnek nem feltétlenül jó. Mindent egy lapra feltenni? Habár amit eddig eladott, annak már híre mehet és jöhetnek a későbbi igények is.
Aztán a rejtőzködés. Egy kisebb sereggel áll kapcsolatban, de nem akarja felfedni magát. Miért bujkál? Csak nem az ellenállás döntött úgy, hogy belekóstol a jóba? Azt titkolni is kell, ha velük üzletel valaki. Ha meg közéjük tartozik, azt még inkább.
Ha a fantom azért szervezte meg az egészet, hogy lenyúlja az anyagot, egy kisebb sereggel már megtehette volna a leszállás után. Nem erőszakkal akarja elvenni. Fizetni akar. Talán azért, hogy legközelebb is kapjon. Akkor fizessen! A kisebb gócpontok meg majd kapnak utánpótlást.
- Nem-nem, akkor már támadott volna. Jeremy, ő az anyagot, mi a lóvét akarjuk azonnal és egyben. A pénzesek centrumában meg nézess utána a megrendelőnek. Tudni akarom, milyen hadseregről van szó!
Falatnak még mindig nem tetszett valami. A továbbiakat a kapott eredményektől tette függővé.

Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Bishop on Pént. 14 Feb. 2014, 00:20

+18

Tubrok is végigsimít Ingrid arcán, miközben elmosolyodik a kapott érintés és puszi után. Néhány másodpercig csak élvezi a kellemes közelséget, majd még mindig nem túl komoly hangon válaszol.
< - Erre már nem lesz szükség. Valahogy megoldjuk, kettesben is tudjunk tanulni, talán odakint. De... az nem jó, ott kint is szeretnéd. - fejezi be végül a kettejük között megszokott hangon. >
A külön javításnak is kifejezetten örül, hogy nem csak ő, de Ingrid is kijavítja, amit mondott. Ezután Ingrid kap még egy finom érintés, simítást, végig az arcán miközben egészen közel hajol hozzá a férfi.
< - Szeretnélek már magam mellett tudni, nem csak kettőnk között. A gyerekünktől függetlenül is. >
Látszik Tubrok reakcióján, hogy Ingrid valószínűleg nagyon boldoggá tudná őt tenni még azzal is, ha mint feleség, vagy ez esetben a hivatalos társa lenne mellette, majdnem minden téren. Erről és Ingrid következő mondatairól Ragalnak egy kellemetlenebb kérdés jut eszébe. Ezt egyelőre nem mondja ki, ha Ingrid nem kérdezi meg, mert nem akarja a mostani kellemes pillanatot kettejük között elrontani. Csak biccent és egy félmosoly most is megjelenik az arcán. Amikor Ingrid érezhetően egy kicsit aggódóan szól, azt Tubrok is azonnal érzi és le tudja olvasni.
< - Nem kell aggódnod miattam. - mondja a valóban megnyugtató, halkabb hangján - Nem akarom magam túlhajtani, de nyugodtan szakíthatok rád, és majd a kicsire is időt, ha kell. Csak ott akarok lenni, ha kellek. >
Hangjából kihallatszik, hogy valóban így gondolja, és nem csak Ingrid megnyugtatásaként mondja. A háború után is az uralkodás, a legerősebb törzsek felett és a folyamatos feszült globális helyzet valószínűleg sokat ki fog venni belőle, még ha jó és erőskezű uralkodó is, ennek ellenére akar a még csak éppen kialakulni kezdő családjára is igen sok időt fordítani. Eddigre már Tubrok is könnyen átlátja a kettőjük közti, biológiai különbségeket, amik majd problémákat okozhatnak, amiket egyszerűen át kell hidalniuk, így most is erre gondol az elmondottak alatt. A jóslatokkal kapcsolatban figyelmesen hallgatja Ingridet, majd végül biccent egyet.
< - Minden jóslat, vagy látomás ilyen, amelyről hallottam ebben igazad van, de eddig úgy gondoltam, a csalás és megtévesztés miatt. Az ilyesmikben eddig nem hittem. Te más vagy, mert ez a képességed, de te vagy a kivétel a többi között. Lehet az utalások sokkal több, pontosabb információt hordoznak, mint a tiszta képek. >
Veti fel végül az ötletet, részben magának is, ahogy ezen gondolkozik. Az előjáték alatt Ingrid könnyen el tudja érni, amit akar. Tubrok valóban alig bírja már ki, hogy a nő rendesen kezelésbe vegye, és ne csak alig érintse ajkaival. Még előrébb is tolja magát egy idő után. Ezután, amikor kölcsönösen kényeztetik egymást orálisan, Ingrid el is tudja húzni az egészet, a megfelelő módon kényeztetve Ragalt. Végül azonban érzi, hogy már nem sok kell, hogy a férfi elélvezzen, ezért lelassít, és elhúzza magát Tubrokról. Mikor elhelyezkedik rajta, a férfi valóban elkezd felülni, de az érintés után ismét visszaereszkedik az ágyon. Ingrid könnyen fel tudja venni a kívánt pózt, mielőtt Tubrok belé hatolna karjaival még megtámasztja a nő csípőjét, hogy véletlenül se csúszhasson ki belőle. Néhányat lök mielőtt és miközben Ingrid végigfekszik a testén, miközben egyik karjával magához fogja őt. Most Ingrid is érezheti, mivel ennyire összeérnek, hogy Tubrok különösen élvezi ezt a helyzetet. Alig bírja ki, mikor Ingrid csak az ajkait érinti, azonnal közelebb hajol, kinyújtja nyelvét, amivel megragadja Ingridét, majd megcsókolja, akaratosan és szenvedélyesen. Csók közben elkezdi magát Ingridben mozgatni, ütemes tolásokkal, és eközben karjával mozgatja is magán őt, hogy még kényelmesebb legyen és egymáshoz súrlódjanak. Most próbálja kitapasztalni, hogy mi jelent ebben a helyzetben a legnagyobb élvezetet mindkettejüknek, így néha finoman változtat kettejük helyzetén. A csókot viszont egész hosszan elnyújtja.

Aesa néhány pillanatra meg se rezdül, mozdulatlanul figyeli a környezetet, de nem vesz észre mozgást vagy jelenlétet saját magán kívül, de még mindig érzi, ugyanonnan, hogy figyelik. Ezután közelebb megy és megvizsgálja a falakat illetve a vízköpőket, további célra vezető jeleket keresve. A vízköpőkön továbbra sincsenek jelek, a falakon pedig a már felfedezetteket láthatja újra, amiket eddig nem tudott értelmezni, de természetesen megpróbálhat újra. Amikor viszont a vízköpők lábainál, pontosabban előttük a homokban kezd jeleket, akkor sikerrel jár, a legtöbb helyen a lerakódott homok, kő és egyéb törmelék olyan vastag, hogy nem tud eljutni a padlózatig, kivéve a bal oldali középső vízköpőnél. Itt egy nagyjából negyven centiméteres háromszög alakú jelet lát, ami a padlózat egyik lapjába van maratva. Természetesen nem tudhatja, hogy a többi vízköpőnél is van-e ilyen vagy ez valóban egy jel, valamint értelmezni is képtelen. Korábban nem látott ilyet és az egyszerű geometriai alakzat túl sok mindent jelenthet és jelezhet, így semminek nincs túl nagy valószínűsége.
Ezután belekezdhet abba, hogy egyesével próbálja végig a lehetséges variációkat. Könnyen megtisztítja az eddig elzárt vízköpők táljait, ami a törmelékkel lezártat kivéve gyorsan megy, majd egyesével megpróbálja mindegyiket megvizsgálni. Látja az egyes lezárásokbál a nyomás emelkedését, másoknál a csökkenést, valamint valóban hall kattanás, csúszás szerű hangokat a falak felől. Pár perc kísérletezés és jó következtetés, megfigyelés segítségével eljuthat a helyes megoldásig. A csatornánál a két folyosó felőli és a másik kettő ajtó felőli oldalágat kell lezárni, és a szabadon hagyott két középső oldalággal, két oldalt a falakon lévő vízköpőt kell lezárni. Így a középső oldalágak elvesztik a nyomásukat, és a gátak már nem sérülnek. A vízoszlop lassan eléri az ajtót. Más megoldás nem lehetséges, csak ez, de ez könnyen kikövetkeztethető. Ahogy vízoszlop visszafolyik az ajtón áthaladó járatban a lótusz zölden felizzik. Ezután a kör alakú ajtó, oldalra kezd el tolódni, gyakorlatilag gördülni. Ezzel szabaddá téve a kör alakú szikla járatot. A szikla mozgásának hangja igen hangos, de nem elviselhetetlen. A kijárat túloldalán egy homokos emelkedő majd a felszín látszik.

Mihail a biztonsági rendszereket ellenőrizve minden rendben találhat, a konkrét hardverek védelme teljes, nyilván a programok és egyéb mechanizmusok is jól védettek, de ennél jobban nem tudja leellenőrizni. Azt tudja, hogy a hotel saját irányítóval, központtal és természetesen védelmi szobával kell, hogy rendelkezzen, és oda kell hogy befussanak a rendszerek adatai. Tehát az egész rendszer csak olyan védett, mint az egyik irányító, ahonnan a belső rendszereket kontrollálják, ezt viszont Falat nem tudja ellenőrizni, csak ha fizikailag is hozzáfér az ilyen rendszerekhez. Jeremy az újabb feladatok hallatán bólint, majd a kezéhez veszi egy másik kommunikátorát és elindul az egyik irányba, ez jól látható a kivetített képen. Még megfordul és szembe néz Falattal, mielőtt munkára indulna.
- Értettem. Adjon egy kevés időt, fél órát, az alatt talán meg tudom szerezni a kellő információt.
Ha engedélyt kap rá, akkor bontja a vonalat és nekiáll teljesíteni a feladatokat. Ezalatt az idő alatt Falat is szabadon tehet akármit, amire csak lehetősége van és intézkedhet kedve és belátása szerint. Nagyjából az idő letelte után azonban Jeremy-től hívás érkezik. Ezúttal már egy másik helyen van, ez látszik a háttérből.
- Meg vannak az információk főnök. A gazdag vevőnk egy bizonyos Vnox, névből ítélve valamilyen nemes lehet, teljesen ártalmatlan, sok a pénze, sokat vesz. A hadsereggel akadtak kisebb gondok, de már a legfontosabbakat tudom. Nem sima zsoldosokról vagy összetoborozott haderő, rendesen felszerelt, profi katonák. Vannak vagy ezren, valahol itt a városban vagy a környéken állomásoznak. A többi információ még bizonytalan. - itt megáll egy pillanatra - A vevő azt kérdezte, nem túl burkoltan, hogy mennyi lenne az ára a diszkréciónknak. Milyen választ adjak?
Teszi fel végül a kérdést, még mindig kissé feszült, de már egyáltalán nem kapkodó hangon az összekötő.

Bishop
XMR bérenc

Karakteradatok

Témanyitás by Thorhalla on Pént. 14 Feb. 2014, 14:30

+18
< - Ez nem igaz! – felelte megjátszott sértettséggel. – Nagyobb az akaraterőm, ellen tudok állni neked. Ékes bizonyítéka volt az első két nap is ennek. Ha tanítalak, akkor tanítalak és nem hagyom, hogy eltereld róla a figyelmemet. Főleg, hogy ott kint te megfagynál. >
A megjátszott sértettség ellenére kiérezhető volt, hogy ő sem gondolta komolyan, bár azt a részt talán mégis, hogyha tanítja, akkor azt komolyan veszi és nem hagyná, hogy csak úgy elszórakozzák. Ezt is kellően jól belenevelték a hosszú élete alatt, ha ilyesmivel foglalkozik, akkor csak arra figyeljen és semmi másra, akkor azaz első, az lehet csak a szeme előtt, nem vonhatja el a figyelmét semmi sem róla. Még az apja kezdte erre oktatni és belenevelni, aminek később is nagy hasznát vette. És saját maga pedig már Greg-nek is kezdte átadni mindezt. Ahogyan Tubrok egészen közel hajolt hozzá és a gyengéd érintéseket megkapta Ingrid tőle a homlokát a férfiénak támasztotta, ezúttal nem csókolta meg őt, csak kiélvezte ezt a roppant belsőséges pillanatot, amiben most voltak, ennyire közel egymáshoz minden tekintetben. Lágyan mosolyodott el a férfi szavaira.
< - Ha minden jól megy, már csak holnap leszünk ellenfelek a tárgyaláson – suttogta. – Utána már csak tőled függ, hogy mikor történhet meg, mi szíved vágya, ígérem, amiben csak tudlak mindig támogatni foglak, és mindig melletted fogok állni mindenben. >
Az ígérete teljesen komoly volt, nem volt hátsó szándék benne, vagy rejtett üzenet, tényleg azt gondolta, amit ekkor ki is mondott hangosan. És nem csak azért mondta, mert tudta és érezte, hogy ezzel mennyire boldoggá tenné a párját, hanem, mert tényleg így gondolta Tubrok boldogságán, illetve örömén felül is. Így talán a számára fontos helyet és annak népét is tudja majd a saját határain belül segíteni és védeni, ahogyan eddig nem volt rá képes. És végre részese lehet annak, ahova tartozik, ahova a lelke és szíve egy része mindig is húzta őt a születése óta. Őt is boldoggá tette az, hogy Tubrok így is számít rá, annak ellenére, hogy a Birodalom legfelsőbb körének a tagja volt. Érezte a kellemetlenséget a férfiban, és azt, hogy nem mondta ki, ami bántja. Volt egy érzése, hogy miért, de a korábbiak után Ingrid nem szerette volna mindezt halogatni.
< - Mi a baj? – kérdezte. >
Őszintén kérdezte, nem szerette volna annyival letudni, hogy a férfi rávágja, hogy semmi és elfelejtődött volna ezáltal egy időre. Bízott benne, hogy rendes választ fog minderre kapni. Bólintott, hogy nem fog aggódni a férfiért ezek után a későbbiekben.
< - Majd remélem nagyjából sikerül mindig ugyanakkor jönnöm időben – mondta. – Akkor könnyebben lehetne úgy időzíteni, hogy addigra aludd és pihend ki magad, hogy én megérkezem és nem lenne kellemetlenség belőle, ha véletlen hajnalban érek csak ide, vagy az éjszaka közepén. >
Még elmosolyodott és hozzásimult a másikhoz, de most sem csókolta meg.
< - Tudom, hogy ott leszel nekünk, ha szükségünk lesz rád – suttogta. >
Kicsit akaratlanul is megkönnyebbült, hogy Tubrok is hallott efféle látomásokról és jóslatokról, ennyire nem követte a környező világot, hogy tudja, hogy az efféle népmesék és egyebek fennmaradtak-e. Igaz a viking mondavilágban is voltak efféle személyek, főleg istennők, a Nornák, akik a múltat, jelent és a jövőt látták, illetve Gullveig, aki több próféciát is jövendölt meg. Szóval róluk tudott, de bizonyosan voltak még csalók is, akik állították, hogy tudják, hogy mit hoz majd a sors és mit a jövő. A férfi szavaira pedig bólintott, ha nem úgy látja Átkot, hogy megannyi kép van összecsúszva, akkor soha sem jött volna rá arra, hogy alakváltó is lehet, illetve az értelmezéssel közelebb jutott, mint hitte volna.
< - Igen, én is hasonlóan vélem – mondta. – Igaz az értelmezésben Manaic segítsége is nagyon sokat segít, hogy van kihez fordulni információkért. De még így sem biztos, hogy jutok valamire velük. >
Ahogyan Tubrok megtámasztotta, az még neki is jól jött, így még könnyebben végre tudta hajtani, amit szeretett volna, már ekkor, ahogyan a férfi lökéseit érezte felnyögött a gyönyörtől, és egyáltalán nem tiltakozott, hogy a másik máris azonnal és szenvedélyesen csókolta meg őt. Hasonlóan viszonozta, hogy még kényelmesebb legyen kettejüknek a helyzet a lábaival megtámasztotta magát Tubrok két oldalán, hogy tényleg ne kelljen amiatt aggódni, hogy a férfi véletlenül kicsúszik belőle, a csípőjét is kissé megemelte és előrébb tolta a csók közben, hogy még mélyebben tudjon beléhatolni a párja és a néhány gyors és apró mozgással próbálta felvenni azt a pozíciót, ami számára is a legkényelmesebb. A csók közben az egyik kezével átkarolta a férfi nyakát és a tarkóját kezdte simogatni, a másikkal az oldalát, vigyázva arra is, hogy ahol bekötözték Tubrokot ne szagassa le a kötést róla. Ha már érzi, hogy sikerült a férfinak is jól elhelyezkedni és megtalálta a megfelelő ritmust is, akkor kezdett el Ingrid is mozogni alkalmazkodva a párjához, hogy a legnagyobb gyönyört tudja neki okozni ezáltal.

Még mindig nem látott és hallott semmit sem, csak az érzés volt meg, hogy még mindig figyelik, ami most már egyre jobban kezdte zavarni. A falakon semmi újat nem talált, ahogyan a vízköpőkön sem, de ahogyan a talapzat elől elsöpörte a homokot már voltak jelek, vagyis annál az egynél, ahol képes volt mindezt elérni. Szinte mindenhol túl sok volt a lepotyogott kő ahhoz, hogy ezt megtudja tenni. Nem mintha értett volna belőle bármit is abból a háromszögből Aesa, amit látott. Ahhoz tudnia kellett volna, hogy mi van a többi helyen, hogy legyen ennek valamilyen értelme, vagy rájöjjön, hogy ez számolás akart-e lenni, vagy micsoda. Kellett volna számára valami, amivel össze tudja hasonlítani, vagy amivel össze tudja vetni, hiszen a megfejtésekhez mindig kellett valami ilyesmi, főleg ha idegen nyelveket, szimbólumokat akartak értelmezni. De mivel most ilyesmije nem volt a kislánynak ismét elakadt ezzel. Mindezek után jött az, hogy végigpróbálja a vízköpőket, hogy milyen sorrendben kellene eltűntetni azokat, hogy megkapja, elérje, amit akar. Valóban úgy történt, ahogyan várta a víznyomás erősödni, vagy épp gyengülni kezdett, illetve a „zár” hangja is igencsak nagy segítségére volt abban, hogy megtegye, amit akar. Pár perccel később pedig végre valahára elérte azt, amit kellett. Ha korábban hallgat arra a megérzésére, hogy a „brutális” és egyszerű módszert alkalmazza a bonyolítás helyett már régen megoldotta volna a gondot. Figyelte, ahogyan a nyomás megszűnt az oldalágakban és középen a víz végre odaért, ahova kellett a lótuszvirághoz. Figyelte, ahogyan a minta ismét felizzott zölden, és végül meghallotta, ahogyan a zárszerkezet is működésbe lépett. A fülét befogta, mert kellően hangos volt, ahogyan az ajtó kinyílt és Aesa átleshetett rajta, hogy mi is van a túloldalán. A homokos emelkedőre pillantott, majd közelebb ment az ajtóhoz és felnézett, ahol látta a kijáratot is. Most szedte össze a felszerelését, az aranypénzt, a szkarabeusz szobor mindkét darabját, magát a szobrot és a letört darabját is. A felsőjéből kicsavarta a vizet és a derekára kötötte azt, majd még a kardot is magához vette. A jobb kezében tartotta a fegyvert, a szobrot és az aranypénzt a balban. Még egyszer végignézett a termen figyelmesen, hátha sikerül kiszúrnia, hogy honnan is figyelték őt eddig, ha nem, akkor végül megpróbál átlépni az ajtón a ki a csarnokból az emelkedős részre. Ha sikerült megtennie, akkor nekilát annak, hogy megmássza az emelkedőt felérjen a kijárathoz. Mint eddig is, most is óvatosan teszi, figyel az esetleges csapdákra, itt a felfelé vezető utón is kutatja annak a helyét, hogy honnan is figyelhették őt, vagy van-e valamilyen titkos ajtó, kijárat. Meg persze a korábbiak miatt a jeleket is, hátha megint lát ősi-marsi betűket, szimbólumokat, esetlegesen instrukciókat, mint az előző helységben, ahol a sakálfejűekkel harcoló jók voltak. Ha lát, akkor azokat igyekszik jó alaposan megnézni, értelmezni, majd ha felér az egész emelkedő tetejére, akkor óvatosan kémlel ki onnan, hogy mi fogadja odafent a továbbiakban.

Thorhalla
Fórumanyu

Karakteradatok

Témanyitás by Szürke Eminenciás on Szomb. 15 Feb. 2014, 03:55

Falat alaposan körülnézett és nem talált rést a pajzson. Nem akadt szarvashiba a rendszerben, legalábbis abban a részében nem, ami itt, egy vendég számára elérhető volt. A központba most nem akart lemenni, de a későbbiekre vonatkozóan tervbe vette.
Figyelte az összekötője tetteit. Rutinos volt már. A Vexben nagyjából mindenkit ismert a szakmában és ha valami mégis hiányzott a képből, megvoltak a forrásai, hogy kiderítse. Mihail egyik legjobb embere volt ez a Jeremy Barnes. Itt meglévő kapcsolatok nélkül, az észjárására és a megfigyelő készségére támaszkodva sok mindent elért. Falat pedig bátran támaszkodott a szaktudására és ezért rábólintott a kérésre:
- Fél óra. Bízom abban, hogy nem okozol csalódást.
A szabadidőt kihasználva Mihail most már lement két emberével az étterem részbe és megpróbált annyit enni fél óra alatt, amennyi csak belé fért. Arra gondolt, hogy ha nem rendeléssel, hanem így oldja meg, akkor nem igazán csalhatják csapdába. Amit bármely más vendég is ehetett, azt környékezte meg. Levest, főtt ételeket és süteményt is tömött magába, ha ez elérhető volt. Szeretett enni és amióta kapta azt a kezelést (amire az agymosás miatt már nem emlékezhet), azóta a szervezete meg is kívánta a nagyfokú energiabevitelt. A költségek pedig bőven megtérnülnek majd, ha minden a terv szerint megy. A másik két testőrre bízta addig a szobát.
Egy pár perccel korábban liftezett vissza a szobájába. Nem volt szokása elkésni, főleg ilyen fontos ügyek esetén. Befeküdt az ágyba, hogy az ebéd után kellemesen terpeszkedjen. A megbeszélt időben az összekötő jelentkezett is. Falat alaposan megnézte, hogy mit lát a háttérben a másik helyszínből.
Ahogy várta, Jeremy megtette, amit lehetett. Mihail meghallgatta és átgondolta a dolgokat. Egy jól felszerelt, titkos magánhadsereg, amit olyan jól tartanak, hogy méregdrága és csúcskategóriás drogokkal is ellátnak. Mire kell ez ebben a halálosan nyugodt országban? Falatban erősödött az érzés, hogy az Ellenállással van dolga. De miért költenének drogra a lázadáshoz alkalmas eszközök beszerzése helyett? Ez a láncszem még hiányzott. Ha valami másról volt szó, akkor viszont az is elképzelhető volt, hogy területfoglalásra készült ez a bizonyos Vnox. Falat ezekbe nem akart belefolyni. Ő élt a lehetőséggel, hogy dílerkedhetett Zsarnok uralma alatt is és elfogadta a megszálló hatalmat. Nem látott esélyt arra, hogy megdőlhetne, ezért inkább megteremtette magának a magas életszínvonalhoz kellő helyzeteket. Ebben pedig sikeres volt. Most is az üzletet szagolta ebben az egészben.
- Pontosan mik voltak ezek a kisebb gondok? Az ára meg... Ha egy ilyen gazdag alakról van szó, akkor nyilván ismer hasonlókat. Három ugyanolyan kaliberű megrendelőnek ajánljon engem, ez az ár. Azt hiszem, elég méltányos és mindketten jól járunk. Mi hallgatunk és begyűjtjük a lét, ő pedig áremelés nélkül viheti el a cuccot egy pár jó szóért cserébe.
Falat ezt látta megoldásnak. Ha beindul a kapcsolatok egymásra épülése, akkor rátelepedhet az itteni piacra. Jó pont lehet, hogy ilyen helyzetben sem él vissza az ügyfél bizalmával, nem emeli az árakat, hanem úriemberként viselkedik. Pedig tud kocsisként is, nyomdafestéket nem tűrő stílusban is nyilatkozni. Ezt most már nehezebb kihozni belőle, mert megtanult uralkodni magán.

Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Bishop on Szomb. 15 Feb. 2014, 19:14

+18

Tubrok továbbra is jót mosolyog Ingrid megjátszott sértettségén és direkt rájátszva, nem törődik vele, sőt úgy tesz mintha neki állna feljebb.
< - Ebben biztos voltam, hogy így gondolod. De legalább ne tennél úgy, mintha nem akarnád ugyanannyira. A kinti helyet is te ajánlottad... >
Direkt nem folytatja tovább, mivel egyáltalán nem gondolja komolyan, ezt a hangjában is érezteti és hagyja, hogy Ingrid gondolja tovább amit mondani akart. Kíváncsian várja a választ, és hogy miként reagál erre Ingrid. Néhány másodpercig elgondolkozik azon, hogy mennyire kellemetlen lenne ez, ha nem csak játék lenne kettejük között. Végül Ingrid közelsége egészen megnyugtatja Tubrokot, ahogy homlokuk összeér ellazul és közelről néz végig Ingrid arcán majd veszik el a nő tekintetében. Tubrok ezután hálásan elmosolyodik Ingrid ígéretére és egy csókot lehel az ajkaira, mikor egészen közel vannak egymáshoz.
< - Köszönöm. Akkor már csak holnap kell kiállnunk egymással. Utána, még ha a kicsit nem is, bejelenthetjük hivatalosan is, hogy ezentúl együtt vagyunk. Ha akarod. - ajánlja fel. >
Tubrok is látja, hogy Ingrid igencsak örül ennek, hogy hogyan tekint rá, ami csak tovább fokozza az elégedettségét. Ezen kívül Ingrid őszinteségének is örül, bár ezt nem mutatja annyira ki. Ez egészen addig tart, amíg Miller vissza nem kérdez, Ragal pár másodpercre elhallgat, majd válaszol.
< - Nincs semmi. Csak az jutott eszembe, ami korábban, hogy ember vagyok és egyszer itt kell hagyjalak. Nem akarom most ezzel elrontani az örömöd. >
A válasza teljesen őszinte, valóban ez juthatott az eszébe és az elmondott ok miatt nem is akart kitérni rá. Tubrok az érkezéssel kapcsolatban, finoman jelzi Ingridnek, egy kézmozdulattal, hogy ez számára mindegy, nem jelent akkora gondot.
< - Érkezhetsz az éjszaka közepén is, ez nekem nem gond. Alszok így is eleget, és szívesen felkelek a kedvedért, másnak is megtettem már. >
Mivel közel vannak egymáshoz a szavai után lassan végigsimít Ingrid arcán, megcirógatva azt, majd finoman végighalad az egyik természetes vörös csíkon. Látszik rajta, hogy minden másodpercét élvezi, amikor csak Ingridhez érhet és vele foglalkozhat. Megerősítésként újra bólint, mikor Ingrid elmondja, hogy tudja, hogy mindig ott lesz ha szükség lesz rá. A jóslatokkal kapcsolatban Ingrid is tudhatja, hogy az emberiséget a Zuhanás után is ugyanúgy foglalkoztatta a mindent irányító erő, a jövő, sors, végzet kérdései, mint azelőtt. A legtöbb lehetőséget, mindenki számára egyértelműen megcáfolta Zsarnok, azonban még ma is van, a Föld minden részen sok olyan ember, aki hisz a különféle  jóslatokban és túlvilági erőkben. Tubrok nem, de az általános tudása kiterjed természetesen erre is.
< - Még csak most tudtad meg, több mint ezer év után, hogy van egy képességed és hogyan működik. Időre lesz szükséged. - mondja biztatólag, továbbra is egy mosollyal az arcán. >
Szeretkezés közben Ingrid könnyen rá tud hangolódni Tubrok mozgására és tovább kényeztetni őt, a kötés is a helyén marad, nem kell igazán foglalkoznia vele. Ragal egy ideig csak élvezi a számára igen kényelmes helyzetet, a csókot és az érintéseket a tarkóján és az oldalán, amik mind tovább fokozzák az élvezetet számára. Végül betámaszt a lábával és határozott, mély lökésekre vált, miközben fokozza a tempót. Az egyik kezével a mellkasánál fogja át Ingridet, magához húzva és segítve őt a mozgásban, a másikkal a testét ingerli és kényezteti, végig egészen a melleitől, le a hasáig és az alhasi részekig. A csókot egy kis időre megszakítja, hogy vegyen pár gyorsabb levegőt, majd újra szenvedélyesen megcsókolja Ingridet. Az egész mozgásán érezheti Ingrid, hogy most sokáig fogja bírni a férfi, éppen ezért magához is fogja őt, hogy Ingrid ne nagyon tudjon lassítani. Ezután Tubrok még gyorsabb ütemre vált és figyel arra, hogy minden egyes lökésnél nagyobb kéjhez juttassa Ingridet, még jobban kielégítve őt.

Aesa az ajtó kinyílása után könnyedén magához tudja venni a felszerelését, a ruháját, fegyverét az érmét és a szobrot is, mivel nem visz túl sok mindent, így még kényelmesen is tud mozogni. Amikor visszanéz a terembe, ugyanazt érzi, amit korábban is, hogy mintha a vízköpők figyelnék őt, hátukkal visszahúzódva a falba, de fejeik még így is kiemelkednek és így ha valóban élők lennének láthatnák őt. A lejtőn elindul felfelé, de a legnagyobb akadály számára nem a lehetséges csapdák vagy egyéb váratlan események, hanem a homok. Ahogy megy előre, minden lépésnél egy kicsit lejjebb süllyed a sárga, forró anyagban. Ha tovább keres olyan pontokat, ahonnan figyelhetik őt nem talál egyet sem, sőt még csak gyanús jel sincs, hogy lenne egy titkos terem, épület, lejáró, folyosó vagy egyéb hely. Úgy tűnik ez valóban csak egy egyszerű kijárat a kirakós megoldása után. De mivel óvatos és lassan halad a homokon is biztonsággal fel tud érni. Mivel eddig egy földalatti teremben volt, ahonnan látta az eget, most jut fel a felszínre. Felérve először kissé elvakítja a szembe sütő fény, de szeme másodpercek alatt hozzászokik az új értékek és kitisztul a látása. Teste ezen kívül nagyobb hőmérséklet változást is jelez, sokkal melegebb van kint, mint a másik a teremben, a teste ehhez is azonnal hozzászokik, de jelzi számára. Felérve egy kisebb domb tetején áll. Körülötte mindenhol, kihalt, száraz sziklasivatag és növényzet nélküli, fekete hegyek, a horizontvonalig nincs nyoma semmilyen életnek. Vele szemben egy kihalt ősi város terül el.

A romok igen tiszták és jó állapotban vannak, nem fedi őket olyan nagy részben homok, kő vagy törmelék, a legkisebb utcák is bejárhatóak. Most Aesa nem érez semmilyen konkrét célt, hogy mit kellene tennie, de a romvároson kívül nincs más a környéken. Valamint az erőd a város felett igen jó állapotban van. Ha Aesa úgy dönt és elindul a város felé, akkor hosszú ideig nem talál ki a kusza, rendezetlen kis utcák hálózatából és nem is igazán tudja hol helyezkedhet el.

Jeremy még bólint a biztatásra, majd kisétál a képből, és a kommunikációs ablak is bezárul. Falat két éttermet is talál a szállodában, viszont annak magas színvonala miatt, mind a kettőben rendelnie kell az ételt. Bár az alkalmazott magasan fejlett biotechnilógiák miatt valószínűleg, ha nem rendel, hanem mindenki számára egységes menüből választ, azt sem biztonságosabb, semmilyen szempontból. Mivel igen sokat fizet az ott tartózkodásáért, annyit ehet, amennyit csak akar. A kiszolgálók szemrebbenés nélkül hoznak számára, annyi fogást, amennyit rendel. Az étel jól elkészített, minőségi alapanyagokból készült, ízletes és friss, Falat kérhet külön ínyencségeket vagy átlagos, mindenhol ismert ételeket is. Az étkezés után pedig visszatérhet saját szobájába, teljesen zavartalanul. A testőrök itt a hotel területén belül, diszkrét felszereléssel, ruházat alá vett páncélzattal és elrejthető fegyverekkel figyelik a biztonságát. Az Új Ellenállással kapcsolatban Falat is tisztában van, az általánosan emlegetett történetekkel, ami szerint az Ellenállás nem a Birodalom rendszerét, hanem Zsarnok módszereit akarja ledönteni. A HPI és az egész Birodalom egyébként teljesen elkülönül a Föld többi részétől, gyakorlatilag közvetlen kapcsolat nincs is, csak a hódító államok képviselik Zsarnok akaratát, valamint a tíz évenkénti ünnepségek során a bolygó köré érkező Flotta. A mindennapokban viszont nem érezhető a hatása, hogy valaki uralja a teljes bolygót, mivel minden terület független. Tehát valószínűleg az Ellenállást is a saját területük, a HPI érdekli és nem az egész világ sorsa.
Mihail Jeremy háta mögötti részen láthat egy sima szürke falat, nem festett színű, hanem természetes fém, aminek az oldalán különböző kábelek és csövek futnak. Mivel a fenini fejlettségi szint magas, így nem látható csak nagyon kevés helyen a falakon kívül vezetett hálózat, tehát Jeremy nyilván egy alapból nem személyi tartózkodásra kijelölt helyen van. Ez sok lehetőséget jelenthet, egy egyszerű föld alatti szint, ami nincs berendezve, vagy egy épület elhagyatottabb része, esetleg biztonsági folyosó vagy terem. Az elhangzottakra Jeremy beletúr a hajába és végigszántja a fejbőrét is.
- Nem tudtam úgy információt szerezni, hogy ne jöjjenek rá, az ő kapcsolataik jobbak. Már tudják, hogy mi tudjuk, mekkora erővel rendelkeznek és még azt is, hogy kutakodtam utánuk. Ez nem jó az üzletnek. És egy felszerelt hadsereg mindig problémát jelent, nem tudjuk még azt sem hol lehetnek, könnyen rajtunk tudnának ütni...
Vallja be a felmerült problémákat az összekötő. Mihail ajánlatát végighallgatja, majd kérdő tekintettel néz vissza a főnökére.
- Főnök, diszkrécióról volt szó, úgy gondolom, hogy ebbe bele érti, hogy hivatalosan mi nem is érintkeztünk vele. Szerintem felesleges azt kérnem, hogy ajánljon még más aktív vevőknek, nem fogja megtenni, bárki is legyen, nem akarja, hogy más tudjon a vételről. Helyette valamilyen más követelmény kellene. Vagy... próbáljam meg és lépjek vele kapcsolatba mindenképpen?
Mivel Jeremy mindig pontosan követi az utasításokat, így az erős kétségei ellenére is ha kell, akkor megteszi amit Falat kér, mert feltételezi, hogy annak nyomós oka van, még ha neki nem is tiszta.
- Ami még ennél is fontosabb. Személyes átadást akar majd. - teszi hozzá komoly hangon, az előző válaszoktól függetlenül.

Bishop
XMR bérenc

Karakteradatok

Témanyitás by Thorhalla on Vas. 16 Feb. 2014, 08:13

+18
Ingrid azon a ponton valóban, ahogyan Tubrok szerette volna továbbgondolta a helyzetet, de már fejben megvolt a válasza, hogy mit is fog mondani neki arra a részre. Szándékosan nem akarta megadni magát, sem pedig úgymond „győzni” hagyni a másikat, egyáltalán nem vallott volna rá, ha megteszi. Sőt már tudta is, hogy mit fog ezenfelül mondani, ami a mostaniak fényében igencsak mókás felvetés volt, főleg, hogy belegondolt, hogy mi is lehetne ebből, ha tényleg ott és akkor kezdenének valami ilyesmibe. Vagy igazából bármi másba, mint amiért odamentek mindannyian.
< - Én csak felvetettem egy javaslatot, igazából kimondtam, amire te is gondoltál – felelte továbbra is sértetten. – Ennyi erővel holnap is felesleges elmenni tárgyalni, mert ha ott sem bírsz ki öt percet, az roppant nagy kellemetlenségeket tud majd szülni. >
Ahogyan ennyire közel voltak ő maga is mosolyogva veszett el a másik tekintetében és minden pillanatot a lehető legjobban kiélvezett, hogy így lehetnek egymáshoz ennyire közel. Nagyon kicsit bólintott, hogy valóban már csak holnap, az azutáni részen pedig elgondolkodott, igazából nem bánta volna, de ha most teszik meg, máris, akkor gyanakodhatnak, hogy valami van a háttérben, és azért sietnek ennyire. Aztán nem tudta, hogy hány nap lesz mire vissza tud jönni és annak fényében, ami eszébe jutott odalent a lövészpályánál a Milíciával kapcsolatban, talán jobb lesz, ha úgy tudják mindezt megtenni, amikor már gyakrabban lesz ideje eljönni. Nem mintha nem olyan időpontot választanának az ijesztgetéssel, amikor nincs itt. Ő maga is pontosan így tett volna.
< - Szerintem mostanra a teljes Rocksolid sejti, vagy tudják – mosolyodott el. – Főleg majd a mai nap után, mert megmernék rá esküdni, hogy lesznek páran, akik próbát tesznek odalent az őröknél, hogy vajon tudnak-e veled beszélni már. És nem azért, hogy tényleg így tegyenek csak, hogy biztosra tudják, hogy még mindig itt vagyok-e. Szerintem várjunk addig, amíg visszajövök először, ha most tennénk abból könnyen rá lehetne jönni, hogy valami van mögötte és azért siettünk ennyire ezzel. Azon felül… >
Néhány pillanatra elakadt a hangja, ahogyan kissé meg is borzongott.
< - Aggódom amiatt, hogy így is túlságosan nagy veszélynek teszlek ki ezzel a kapcsolattal – mondta. – Így jobban örülnék, ha akkor lenne hivatalos, amikor már tudom, hogy miként tudok eljönni hozzád. >
Egy pillanatra bánatosan mosolyodott el, amikor Tubrok kimondta, hogy mi is volt a „baj” és mi volt az a pillanatnyi rosszkedv a részéről. Ingrid sem akart erre gondolni, főleg már csak azért sem, mert amíg a férfi azt mondta, hogy sokáig együtt lehetnek, addig az neki lehet, hogy tényleg az volt, de Ingrid számára az az idő vajmi kevés volt, néhány percnek tűnhetett az egész életéből, hiszen már most százszor olyan idős volt, mint a férfi. A végén, hogy a rossz kedve tényleg elszálljon felnevetett a férfi szavaira, hogy alszik eleget és bármikor felkel érte szívesen.
< - Hidd el nekem a pici mellett örülni fogsz annak a néhány órácskának, amit majd nyugodt alvással tölthetsz el – felelte mosolyogva. – Szóval adok száz napot, hogy meggondold ezt a választ, majd utána újra felteszem a kérdést. >
Addigra a pici is már két egységnyi idős lesz, így már nagyjából tudni fogja a férfi is, hogy mire számíthat a későbbiekben. Legalább is Ingrid így számolt vele, hogy addigra pontosan az ellenkezőjét fogja gondolni és azért fog örülni annak, hogy Ingrid itt van, mert foglalkozik a gyerekkel és ő maga pedig aludhat. A nő pedig nem tudta volna hibáztatni ezért Tubrokot, ha tényleg így alakul majd a helyzet. A simogatásra elmosolyodott és lehunyta a szemét, miközben az arcát direkt hozzásimította a férfi kezéhez, hogy ezzel is jelezze, hogy mennyire tetszik neki ez a törődés is, amit kap tőle. A képességre bólintott, noha nem tudta volna tökéletesen elmagyarázni, hogy mit is érez, amikor használja, hogy olyan érzés, mintha a teste része lenne mindez és mintha mindig is tudta volna, hogy van. Az értelmezés pedig, azt hiába gyakorolta tényleg ezer éve, nem hitte volna, hogy valaha is jobban fog menni annál, ahogyan most. Maximum az irányítást lesz képes idővel tényleg megtanulni, ahhoz pedig tényleg jól jön majd a gyakorlás, amit odalent meg is tehet majd a kincstárban.
< - A várakozás az, amit a legjobban gyűlölök – felelte. – Időnként úgy érzem, hogy apa maximalista vonásának nem örülök, hogy azt is örököltem tőle. Úgy érzem, hogy csak a víziók irányítását kellene megtanulnom, a többi már így is olyan, mintha a részem lenne. >
Szeretkezés közben, ahogyan Tubrok is végül megtámasztotta a lábait, Ingrid a sajátjait felhúzta a férfi oldala mentén addig, amíg képes volt erre, hogy ezáltal is még mélyebbre tudjon benne hatolni a párja. Így remekül jött neki, hogy a férfi az egyik kezével magához szorította őt és ezáltal lényegében megtartotta. A saját mozgását is igyekezett fenntartani, minden egyes lökés után halk nyöszörgés hagyta el az ajkait a csókok közben is, ami így pillanatról pillanatra egyre szenvedélyesebbé és követelőzőbbé vált. A légzése még jobban gyorsult, ahogyan egyre jobban közeledett az orgazmus felé, a simogatása is némileg erősebb lett, a férfi simogatás közben érezhette végig a nő testén ezúttal, ahol végigsimított ott feszültek meg az izmai, így lényegében izomról izomra tudta ezúttal Ingrid testét felfedezni. Hosszú percek múlva már Ingrid is határozottan gyors lett, ahogyan a csípőjét mozgatta, majd Tubrok egyik lökése után feszült meg a teljes teste a kéjtől, ahogyan a csúcsra ért. Ebben a pillanatban a férfi tarkóján levő kezével még jobban magához húzta Tubrokot a csók közben és a másik kezével pedig az őt tartó karba markolt bele, azzal is jelezve önkéntelenül, hogy a férfi még inkább szorítsa őt magához.

Az ajtótótól, ahogyan Aesa visszanézett a kellemetlen érzése még mindig nem múlt el teljesen, hogy azok a valamik figyelik őt és most innen még úgy is tűntek azok a sakálfejű vízköpők, mintha életben lettek volna. Emiatt örült a legjobban talán annak, hogy otthagyhatta végre azt a termet, ahol eddig volt. A felszerelésével a kezében ért fel az egész emelkedő tetejére. Amíg végighaladt a rövidke folyosón hiába nézte és figyelte a falakat semmit sem vélt felfedezni ott. Tényleg csak kijárat volt, a homok miatt pedig nehezen haladt, arra már itt magától is rájött, hogy valószínűleg odakint tényleg valamilyen sivatagos környezetbe érhet majd, ahol meleg van. A lábának még a nadrágon és cipőn felül is forró volt a homok, hiába voltak azok rajta. Szerencsére az esetleges csapdák miatt óvatosan haladt egyébként is felfelé, így a lépteit követő lepergő homokok nem voltak számottevőek, ez nem akadályozta különösebben. Tudta, hogyha rosszul tette volna mindezt, akkor az egész akár le is sodorhatta és maga alá temethette volna őt. De mindez nem történt meg, és hamarosan végre felért, az első, ami fogadta, hogy a nap fénye a szemeibe sütött és a levegő forróságát is megérezte. Mire igazából ezek eljutottak a tudatáig a teste már jelezte, hogy alkalmazkodott is mindehhez, így ettől a pillanattól kezdve egyikkel sem kellett különösebben foglalkoznia, ha lesz változás, azt a szervezete úgyis jelezni fogja újra. Így most nem volt más dolga, hogy körülnézzen és egy csodás látvány nyílt a szemei elé.
- Hű! – szakadt ki belőle ismét.
Tetszett neki, amit látott, noha nem volt olyan szép és lenyűgöző, mint azok a viking dolgok, amiket az anyukája mutatott neki a tanulmányai során, de ez is kellően szép volt, így igencsak lenyűgözte a kislányt. Végignézett onnan az egész városon, ahol volt, úgy tűnt neki, hogy arab, illetve némileg egyiptomi vonások voltak a városon, legalább is azok alapján, amiket az anyukája tanított neki és mutatott. Ez a része a helynek legalább is szép volt, a távolban levő fekete hegyek és egyszerű sziklasivatag már nem volt ennyire barátságos. Életet keresett, de nem látott, valószínűleg nem is fog semmi ilyesmit találni. Néhány pillanatig még kivárt, hátha kap valamilyen konkrét feladatot, vagy ismét megérzést, mint korábban is Átok bácsitól, de erre most hiába várt, mert nem történt meg. Úgy tűnt, hogy szabad kezet kapott, akkor pedig nem volt más hátra, mintsem…
- Előre! – mondta ki.
Ezzel már indult is lefelé a dombról, ahol volt, hogy teljesen közelről, konkrétan az utcákról nézze meg a romos városkát magának és úgy fedezhesse fel azt magának. A felszerelését még mindig a kezében, és magán vitte és így ért be az első utcába. Azt hamar sikerült kitapasztalnia, hogy bárhova be tudott menni az utcák közül, a legkisebbe is. Az egész olyan volt, mint azok a kalandozó felfedezős videojátékok, amiket még ő maga is szeretett. Amire itt igencsak hamar rájött, jó néhány perc után az az volt, hogy eltévedt. Mivel nem látott felfelé, nem voltak táblák, se hasonlók fogalma sem volt, hogy merre járhat és merre kellene mennie. Igazából saját magának célul a várat lőtte be, hiszen az Aesa-nak tetszett, szép nagy volt és azokon a helyeken minden mesében és történetben igencsak jó dolgok szoktak lenni. Most is így vélte, így azért akarta azt megnézni magának. Mikor rájött, hogy nem fog tudni kikeveredni innen, akkor torpant meg az egyik utcán, ahol éppen volt. Körbenézett a romos házaknál, utcán és olyan helyet keresett, ahol könnyedén feltud mászni valamelyik ház oldalán annak a tetejére, hogy onnan nézzen körbe. Igazából titkon reménykedett benne, hogy a házak tetején is lehet közlekedni és úgy mégiscsak könnyebben, és gyorsabban tudna haladni a célja felé. Ha talált ilyen házat, falat, akkor mindezt megteszi, és onnan néz körbe. A lehető leggyorsabb és legkönnyebb utat kereste a szemeivel, amivel eljuthat a vár irányába. Vagy, ha talált olyan utat, hogy így itt a város felett a romok tetején tudná megtenni ezt az utat, neki az is tökéletesen megfelelt.
Amíg ezeket az utakat és lehetőségeket számolta még valami az eszébe jutott, odabent a föld alatt a csarnokban érezte még, hogy a szkarabeusz szoborra még szüksége lehet, noha nem érezte azt, hogy most jött volna el ez a pillanat, de mégis támadt egy ötlete. Ott, ahol volt keresett egy laposabb, simább részt, ahova letudta volna támasztani a szobrot anélkül, hogy attól kellett volna tartania, hogy felborul, vagy leesik a földre. Ha ez megtörtént, akkor hagyta, hogy a nap fénye rávilágítson a szoborra, ha ettől nem történt semmi sem, akkor egy kis homokot szórt rá felülről, hátha történik valami. Igazából tudta, hogy 92% esélye van arra, hogy semmi sem fog, így nem is fűzött sok reményt ahhoz, hogy valamilyen holografikus útmutatás tűnjön elő a szoborból, így ha a gyanúja bekövetkezett, akkor újra felveszi a földről a szobrot és a korábban kinézet útvonalon indul majd tovább előre.

Thorhalla
Fórumanyu

Karakteradatok

Témanyitás by Szürke Eminenciás on Vas. 16 Feb. 2014, 18:24

Amikor Falat kénytelen volt ételt rendelni, akkor ezt megtette. Ha végezni akartak volna vele, nem ez lenne a módja, erre jutott. Mihail bőségesen megebédelt. Gazdagon megrakott levesekkel kezdte, aztán következtek a csirke-, marha- és sertéshúsok salátákkal, különböző köretekkel, majd tortaszeletek, kelt tészták és végül a pudingok, krémek. A Vexben és a világ egyéb tájain is ismert ételek mellett kipróbált néhány helyi különlegességet is. Mindezt pedig alkoholmentes italokkal öblítette le. Annyit falt, hogy még az ő hatalmas testével is jól tudott lakni.
Semmi gond nem volt, a fent maradt testőrök sem jelentettek problémát, amikor Mihail visszatért. A képernyőt nézve egy furcsa házat látott. Semmi díszítés nem volt rajta és csövek mutatkoztak. Ilyet nem használtak a fejlett helyeken, mint Fenin, kivéve, ha nem a lakhatás volt a cél. Falat valamilyen üzemre gondolt elsőre, de ebben nem volt biztos. Lehetett akár valamilyen elhanyagoltabb épületrész is.
Annyi tuti volt, hogy Jeremy mélyre ment a kutakodásban. Ezt el is árulta. Kiderült, hogy Falat szaglászik. Nem aggódott emiatt. Úgy érezte, ha egy hadsereggel üzletel és titokzatoskodás van, akkor joágban áll utánajárni. Ki boltolna csak úgy, gondolkodás nélkül akárkivel? Akik megteszik, hamar bebukhatnak, gondolta Falat. Ezt Jeremy lelkére is kötötte.
- Nyugi! Óvatosak voltunk. Megnéztük, van-e veszély és mondhatod, hogy úgy látjuk, nincs.
Ez utóbbira Falat nem vett volna mérget, de jobbnak látta azt tudatni az üzletféllel, hogy mindent rendben talált. Szerinte sokkal jobb volt biztosat tudni és úgy bizniszelni, mint labilis, feltételezéseken alapuló kapcsolatrendszeren keresztül. Ha kell, ezt majd meg is magyarázza. De tényleg csak akkor, ha szükséges. A túl sok magyarázkodás sem jó.
Az összekötő pontosított: kétoldalú diszkrécióról volt szó. Hát igen, nem ezzel kezdte. Tehát ez az üzlet nem történt meg, Falat sosem hallott Vnoxról, sőt az a legjobb ha nem is járt Feninben. Ez már egy olyan hadsereg és vezető képét vetítette maga elé, amit ellenőriznek és nem örülnének, ha drogügyletet találnának. Mihailnak eszébe jutott a Drox, ami a világ egyik legnagyobb fegyverszállítója volt. Simán szerezhették tőlük a felszerelést, de nem is ez volt a lényeg. Hanem az, hogy mire megy ki a játék?
- Pontosan kell fogalmazni, Jeremy. Így már más a leányzó fekvése. Nos, akkor tehát...
Falat levette egy pillanatra a napszemüvegét és megtörölgette a szemeit. Nyújtózkodott, böfögött egyet és a plafont kezdte nézni, ahogy feje alá dobta a húsos kezeit. Személyes átadás. Mi értelme van ennek? Ha tőrbe akarják csalni, mit akarhatnak? Ő drogkereskedő volt, a Vex egyik fontos embere, szakmájában az egyik legjobb, nagy vagyonnal és árukészlettel. Erre akarták volna rátenni a kezüket? Az nem lesz olyan egyszerű. Mihail a saját kis üzelti birodalmát úgy alakította ki, hogy őt ne lehessen csak úgy eltávolítani onnan. Még az sem működött volna, hogy aláíratnak vele valamit, amiben mindenéről lemond. Ehhez a Vex-beli jogászainak a jóváhagyása és az ő személyes jelenléte is kellett. Mérnökként is ismerhették, főleg akkor, ha utánajártak. A Vex fejlettebb lehetett, mint Fenin és ha valami tiltott, titokban tartandó fejlesztési machinációról volt szó, akkor könnyen elképzelhető volt, hogy rá gondoltak. Így nem jutnak el a legnagyobb kutyákhoz, de talán segítséget kapnak. Jó pénzért és kölcsönös titoktartásért Falat akár ebbe is belement volna. Még akkor is, ha ez az Ellenállás. Ha nem fedik fel magukat és ő nem értesül a céljaikról, akkor nem vehetik elő. Holmi anarchista törekvések meg őt nem zavarják. Lázadjanak, aki ellen akarnak, amíg ő építheti a birodalmát. Egy Vex-kereskedő csak nem olyan kaliberű, hogy a lázadók le akarjanak rá csapni. Az meg a másik, hogy lett volna erre alkalmuk. Falat valami együttműködési ajánlatra gondolt és ezért rövid tűnődés után szólt Jeremy-hez:
- Helyszínt kérek. Megyek és megbeszélem vele, mit ajánlok.
Ha Jeremy megmondta, akkor Falat ellenőriztette a helyet. Ha innen el tudtak érni közlekedési térképet és városismertetőt, akkor innen, ha nem, akkor a recepción kérdeztetett meg mindent az egyik testőrével. Utána pedig a megfelelő járművekkel útnak indult. Az embereinek megmondta, hogy végig figyeljenek. Ha bármi gyanúsat látnak, szólnak neki, ez volt a parancs.

Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Sarah on Hétf. 17 Feb. 2014, 04:14

A támadás kivitelezése sikeres, nagyban köszönhetően a változók egyik bele nem számolt részének, az egyenlőre fertőzés mentes egységnek hála. Következő alkalommal részletesebb számítást kell végrehajtanom egy támadás előtt, így utána számolva ugyanis az adatok nem túlzottan kedvező számokat produkálnak, a százalékos adatok, egyéb számítások ismét eltérnek, túl sok immáron lényegtelen adat. Ezeket hanyagolva sikerül a felidézett képek és az azok alapján meghatározott adatokból egy nagyjából pontos helyet megadni a terület térképén a korábban ért támadással kapcsolatban, mely alapján megkereshetem a forrást, nagy valószínűséggel, jómagam pedig nem húzom az időt, egyenesen a cél felé repülök, hiszen az újra modellezett, funkcióképesebb lábaim egyenlőre nincsenek kész, noha nem sok idő maradt hátra. Repülés közben felmérem az útba eső ellenfeleket, de nem sikerül oly egyedet felfedeznem köztük amelyet kockázat nélkül tudnék kísérleti célpontként használni, továbbá ha lenne ilyen, a felmérések alapján már nem lenne értelme, ugyanis a következtetéseim ellenére egy újabb vizsgálat kimutatja, hogy bármi is generálja a mágnesességet bennük, az nem egy konkrét generátor, ők maguk működnek úgy s képesek befolyásolni azt, valamennyire viszont mindenképpen szükségük van a működéshez, hogy minimálisan egyben tudja tartani őket. Noha képesek szétoszlani és egyéb helyen ismét összeállni, ez pedig valahogy a mágneses mező elméletét is áthúzza, hacsak nem képesek egy kisebb felhő formájában mozogni amit továbbra is egy mágneses mezővel tartanak egyben, ez még megmentheti ami az elméletből maradt. Hamarosan elérem a kiszámolt területet, ahol elsőként nem találok semmit ezért következne a terep átvizsgálása, amire azonban nincs szükség, mielőtt egyáltalán ténylegesen landolhatnék egy látszólag erősebb amorf példány jelenik meg és támad oly módon hogy nem vagyok képes előle eltérni. Azonnali érkező kárjelentésre számítok, de nem ez történik helyette a mozgási energia az ami csökken s így lekényszerülök a földre, valószínűleg tökéletes célpontot nyújtva egy újabb támadásra, amit több mint biztos hogy ez a lény okozott. Egyenlőre két gyors módot látok a kijutásra, a nyúlvány eltávolításán alapszik mind a kettő, az egyik karddal, a másik pedig lövedékkel, a kettőből a kard megoldást szinte azonnal elvetem, tekintve hogy valószínűleg könnyedén nyelné el a csapás energiáját is. Egyenlőre egy apróbb mozdulattal kísérlem meg a fegyvereimet a nyúlvány irányába fordítani és egy pontos lövéssel leválasztani azt a burkolatomról, majd pedig szükség esetén a kiszámolt legoptimálisabb irányban kitérni az esetleges támadás elől és riasztani egyben az útjába eső egységeket. Amennyiben nem vagyok képes ellőni az élősködésre alkalmazott tagot de tudok mozogni, úgy próbálkozom hátrébb kerülni a lénytől biztosabb távra és onnan tüzet nyitni rá, továbbra is számítva egy támadásra. Ha pedig a mozgás semmilyen formátumban nem működik és így az eltérés teljesen kizárásra kerül, a legjobb amit tehetek egy azonnali segélykérés küldése a többi egység irányába egy figyelmeztetéssel együtt. Valószínűleg egy szabad egységnek lennie kell.

x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm

Témanyitás by King Raten Chromixen on Hétf. 17 Feb. 2014, 19:11

- Mi garantálja, hogy nem leszek hasztalan? Bármikor jöhet egy új generáció, fejlettebb, hasznosabb mint én, akik hatékonyabbak nálam. A picsába, hiszen már most is alkalmi munkákat vállalok, és így utazgatok ezen a k-rva planétán, azt se tudva, hogy mennyi pénzem lesz holnap. És mi lesz, ha még többen jutnak ilyen sorra? Ha az átlagember is olyan lesz, mint én, ha már nem leszek elég megvédeni egy k-rva vexíliumrakományt, vagy éppen túl drágának ítélnek, és inkább olcsóbb, megbízhatóbb munkaerőt alkalmaznak. Vagy csak beleunok ebbe az életbe. A korral sokat változik az emberek gondolkodása. Nem mondom, lehet, hogy nem most lesz ez, hanem száz év múlva, vagy kétszáz is eltelik, mire megunom ezt az életet. Hiszen már most is sok szarságot láttam. – válaszolok, furcsán –keserédesen – mosolyogva. Ez után elfogadom a felém nyújtott kezet, és ösztönösen fogom meg a férfi csuklóját, ahogy Őrületnél tettem – ha ez a célja. Bár nem kértem, a kocsmáros már kilökte felém az italt, így koccintani is tudtam a taggal.
- Eltévedtem, és ez volt az első kocsma, amit megtaláltam. Nem ismerem még ki magam ezen a helyen, de biztosíthatlak, hogy nem akartam verekedni, csak inni egyet, és lazítani. Igazából reméltem, hogy egy bizonyos lányba futok, de valószínűleg egy másik helyen iszogat a barátaival. – magyarázom el a szituációt, miközben a Sivarys megjegyzésre, mikor kimondja, egy pillanatra zavart, és kérdő arckifejezést erőltetek az arcomra, mintha nem tudnám, hogy miről beszél, majd egyszerűen elengedem a fülem mellett. Remélhetőleg így olyan hatást keltek benne, mint aki nem tudja, hogy miről beszél, és egyszerűbbnek látja nem felfedni tudatlanságát.
- És te hogy-hogy itt? Gondolom a tiéd a hely, de nem úgy nézel ki, mint aki vénnek érezné magát, vagy nem tudnál rendesen mozogni… és ne haragudj, de nem is kelted egy unoka-szórakoztató kedves kis kocsmatulajnak a látszatát. Sokkal inkább olyan, mintha megragadtál volna egy helyben, és valamiért nem akarnál továbblépni valamin.

King Raten Chromixen
9. szint - 20 kredit

Karakteradatok

ratenka87

Témanyitás by Sponsored content

Sponsored content