Hy'lt IV

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Hy'lt IV Empty Hy'lt IV

Témanyitás by Thorhalla Szer. 09 Okt. 2013, 09:30

A Hy'lt IV, avagy más néven a Kis Hy'lt, a Hy'lt rendszer negyedik bolygója, Az Androméda-galaxis külső peremén található, a planéta mezőgazdasági bolygó, csak két nagyobb város található rajta, a többi részén mezőgazdasági termelés folyik. A környező rendszereket látja el a bolygó élelmiszerrel.
Hy'lt IV J22g
Hy'lt IV 98w5
Hy'lt IV Lob7

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Hy'lt IV Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Thorhalla Szer. 09 Okt. 2013, 10:40

Galaxis Védelmezői 9.: Szabadulás
Résztvevők: Zackary Knight / Villám (Kira), Vron / Acél, Pöröly / Dam, Tirzusz Agipon / Reptile, Seleia / Látó és Tk’fj / Kapitány (Tökfej)

A Galaxis Védelmezőinek egy része, illetve az űrlovagok kénytelenek voltak „stoppolni”, igénybe venni egy skrull hajó adta lehetőségeket arra, hogy eljussanak a Hy'lt IV-re, ahol elméletileg az egyik Védelmezőt tartják fogva. Mivel a Védelmezők egy része más feladatra ment, így a csapatból csak Reptile, Pöröly és Seleia mentek a küldetésre, akiket elkísért Villám és Vron is. Mivel a Védelmezők hajói, amik voltak csak kree és shi’ar szabványok voltak, azzal nem mehettek, más mód kellett. Elvileg egy rövid rajtaütésnek tervezték, megvolt az épület, hogy hol tartják fogva Tyr-Xort, megvolt, hogy miként jutnak be és ki. Erre a feladatra bérelték fel Tk’fj-et, hogy ő segít majd ebben.
Tk’fj jobb híján egy kereskedő hajóra jutott fel, ahol alkalmi munkát vállalt, itt találkozott az egyik kapcsolata révén a többiekkel, akik nem kis pénzért bérelték fel, hogy a skrullságát felhasználva juttassa be őket egy kormányzati épületbe, majd segítsen távozni. Mivel fizettek és a férfi mentalitása is olyan volt, hogy ezért simán elárulta a fajtáját elvállalta a feladatot.

A hajó pár perce landolt a Hy'lt IV-en, mindenki tudta már, hogy egy kisebb bolygó ez, máshol talán holdnak nevezték volna, hatalmas mezőgadasági területek voltak rajta, a bolygó 98%-a ezekből állt, a maradék 2% pedig a két város volt, a maga összesen 60 millió lakosával. Szerencsére abban a városban tette ki őket a hajó, ahova menniük kellett. A kormányzati épület a város másik felében volt az űrkikötőhöz képest. Annak ellenére, hogy kicsi világ volt a forgalma nagy, főleg a kereskedők miatt. A csapatnak egyetlen egy problémája volt, tudták, hogy gyorsan kell majd eltűnni, de visszafelé még nem volt hajójuk, amivel távozhattak volna.

Hy'lt IV 00120

Résztvevő: Tyr-Xor (Tyler)

Tyr-Xor már több mint egy éve volt börtönben a skrullok fogságában, de ezen idő alatt nem tudta meg, hogy hol van. Amit eddig látott az a fémfalak voltak, illetve a cellája. Egy éve napfényt sem látott, időnként megkínozták az információkért, amiket akartak, de mindezek összefüggéstelenek voltak. Ha próbált is szökni még a cellából sem jutott ki, az energiamezők, amik a falakat óvták elnyelték a képességéből, a gömbökből adódó energiát és csak erősebbek lettek ettől. Naponta kétszer kapott élelmet, néhány szem bogyót és vizet, de semmi többet. Beszélni lényegében senkivel sem beszélt, nem alacsonyodtak le addig az őrök, hogy egy ilyen izével, ami félig kree és félig ember beszéljenek. A cellában nem volt sok minden, egy ágy, egy wc, illetve egy zuhanyzó. Semmi több. Ajtó sem volt a cellán, se ablakok, az ajtó az energiamezőből formálódott ki, amikor szükséges volt, egyébként egy folyamatosan égő leginkább neonlámpához hasonló valami szolgáltatta a fényeket.
Most ki tudja, hogy mennyi idő elteltével az ajtóban egy skrull jelent meg, aki megszólalt. Több mint egy év után az első szavak, amik nem a sajátjai voltak.
- Eljött az ideje a kivégzésednek korcs. Lódulj! – mondta.

Hy'lt IV 1710911-skrull_marvel_comics_10466266_600_651

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Hy'lt IV Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Tyler Szer. 09 Okt. 2013, 11:14

Egy éve...egy éve vagyok itt, azt hiszem. Az idő összefolyik, ha ilyen sokáig nem szólnak az emberhez. Persze megpróbáltam kijutni, de nem ment. Még sem vagyok túl jó Védelmező tag....néha, rendszertelenül megkínoztak, hogy kiszedjenek belőlem valamit. A kínzások....elég változatosak voltak...és fájdalmasak.
Nem tudom mondtam-e valamit, gyakran voltam magamon kívül és azt sem zárom ki, hogy valami elmetrükköt is bevetettek nálam.
A legrosszabb nem is a fájdalom, nem a kínzás volt....a csend, senki nem szólt hozzám, egy éven keresztül, senki. Ritkán akkor sem beszélgetni óhajtottak velem.
Az ágyon kuporgok, mikor a szokásos módon ajtó nyílik és az egyik skrull lép be....össze rezzenek a szavaira, szinte valahogy már sérti a füleimet a szavak, amiket nem én mondok ki hangosan, hogy ne érezzem egyedül magam....
-Ilyen sokáig húztátok a dolgot....-
Morgom magam elé, majd fel állok az ágyról. Tudtam hogy ha nem cselekszek azonnal a parancsra, akkor jön a kínzás, egy éven keresztül azért kitapasztaltam őket. Eljátszok a gondolattal, hogy egy energia gömböt nyomok a pofájába és szét robbantom a fejét....
Persze így is, úgy is végem...a saját kivégzésemre sétálok ilyen engedelmesen. Mikor váltam ilyenné? Nos nem tudom, de talán már elfogyott az akarat erőm és a reményem hogy valaha is meg tudok szabadulni innen...
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Tökfej Csüt. 10 Okt. 2013, 07:36

Végre egy megfelelő munka. Van itt hajó, meg lesz itt pénz is, csak egy a bibi vele, haza kell érte menni. Ami mondjuk egy szökevénynek nem olyan élvezetes dolog, de hát a mérleg másik nyelvén még mindig a pénz áll. Úgyhogy nem sokat kellett gondolkodni érte.
Egy elég zakkantnak kinéző csapatnak kellene fuvar, hát megadom nekik. Arra azért számíthatnak, hogy elég borsos árat fogok felszámítani nekik. A Legközelebbi dokkba vezetem őket, és megmutatom szépségemet. Igaz kicsit rozsdás, kicsit rozoga, na meg még sárga is, de az enyém. Hy’lt IV nem a legkedvesebb hely a szívemnek, de azonnal oda vettük az irányt. Skrull felségjel alatt utaztunk, és mivel én is skrull lennék, a határon könnyedén átengedtek minket. Egészen Hy’lt csillagrendszer negyedik bolygójáig mentünk, és a legrosszabb emlékeztetett szülőbolygómra.
- Hé ott hátul, ez vicces landolás lesz. – Teszem hozzá, és már a halál isteneihez küldök fohászt, látva a kijelzőkön felvillanó vörös fényeket. Ám szerencsére megússzuk, a légkörben csak egy hajtómű adta meg magát, és a landolásnál is csak a két futómű tört ki. - Minden landolás sikeres landolás ha túléljük – Köpöm hátra, és közben vigyorgok, ez már a sokadik tönkretett hajóm. Ezzel már nem megyünk innen sehova. Úgyhogy kénytelen leszek maradni a csapattal, ha nem akarok megint évekre itt ragadni ezen a sárgolyón.
Legelső feladat eltűnni a szemek elől, hogy el tudjunk jutni a város másik felébe. A szórólapok szerint legalábbis ott találjuk meg célunkat, a város kormányzati épületét. Ez még jól is jöhet nekünk egy kis plusz pénzmagra is szert tehetünk ha ügyesek vagyunk.
- Most hogy a landolást túléltük adok egy tanácsot apuskáim, egy skrull világon vagyunk, ahol minden élőlény amit látunk nagy valószínűséggel fajtársam, bárminek is látszódjon. Szóval elbújni nem igazán lehet, és egy ilyen szedett-vedett bagázst, mint ti pillanatok alatt felfalnának. Úgyhogy ha jól gondolom két út van a városon keresztül, elég muszklisnak néztek ki, szóval át is verekedhetitek magatokat, de én a másik mellett döntenék. Mi szeretünk mindenféle alakban mászkálni, úgyhogy talán egy kis alakítással, ti is el tudjátok magatokat adni változott skrulloknak… Te egy kicsit több álcával – Veregetem meg a vállát a fém testű utasomnak. Nélkülem ezek elpusztulnak itt. Mondjuk lehet hogy velem is… Teszem hozzá saját gondolatomhoz, gondolatban még. És elvigyorodok.


_________________
Néha a hitünk az egyetlen erősségünk, de az átsegíthet mindenen.
Tökfej
Tökfej
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 88
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2013. Mar. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Tökfej
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Kira Sign Csüt. 10 Okt. 2013, 18:58

előzmény itt: Sacrosant

Sikeresen eljutottunk a hajókhoz, amire szégyen bevallani, de a védelmezők nélkül nem juthattunk volna fel. Mind éppségben hagytuk el Sacrosantot.
A Galaxis Védelmezőinek vendégszeretetét élveztük, mikor hirtelen új fordulatot vett a történet. Az egyik védelmezőt egy szkrull kémmel helyettesítették. Sosem kedveltem a szkrullokat, főleg, mivel egy megpróbált annó megenni, de ez most mellékes.
A lényeg az, hogy mentőakciót szerveztek Tyr-Xor megmentésére. Én és Acél is segédkezni akartunk ebben az akcióban. Nem tudom, hogy Acélt mi hajtja, de engem a hála, meg az, hogy imádom a jó kis akciókat. Az majdnem olyan jó, mint szipolyokat vadászni.
Azonban szkrull területre kellett utaznunk a védelmezőért. Pontosabban a Hy'lt IV-re, kellett eljutnunk. Ami egy elég apró kis bolygó. Végül egy szkrull segítségével egy kereskedőhajón jutottunk el az ellenséges bolygóra. Bár nem tudom ki bízott meg benne, de mindegy nem én vagyok a főnök itt.
Mikor megérkezünk a szkrull ellát minket néhány tanáccsal és ajánlja, hogy próbáljuk magunkat szkrullosra maszkírozni.
- Persze, majd leöntjük magunkat zöld festékkel.(szarkasztikusan) Van valami konkrét ötleted arra, miként szkrullosíthatnánk magunkat. Persze csak ha többieknek nincs ellenére, mert én szívesen átverekedem magam a városon is, ha kell. De itt nem az enyém a döntés joga.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Hy'lt IV Sexymechanicbyparkleggy Hy'lt IV Girloffantasybymanofins Hy'lt IV Jinx_by_fazie69-d6o4rki Hy'lt IV Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Hy'lt IV 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Vron Csüt. 10 Okt. 2013, 19:55

Miután a Védelmezők vendégül láttak minket a hajójukon, a csapat űrlovag tagjai felkértek, hogy csatlakozzak hozzájuk egy rajtaütésnél. Rendes esetben már régen visszatértem volna a Galadorra, de most más cél lebeg a szemem előtt. Úgy döntöttem, hogy itt maradok, közel Annihilus útvonalához, hogy tehessek a megállítása érdekében. Egy rajtaütés a Galaxis Védelmezőivel megfelelő indok volt erre. Sorsot hazahívták, hogy tovább csiszolja telepatikus képességeit, Villám viszont itt maradt, és ő is csatlakozott a csapathoz. Rajtunk kívül a két űrlovag Védelmező, Pöröly és Látó, illetve egy Reptile nevű embertelen vesz részt a küldetésben. Az úticél egy kis skrull mezőgazdasági bolygó, a Hy'lt IV, ahol egy Védelmezőt tartanak fogva. A skrullokban az a vér folyik, mint a szipolyokban, nem meglepő, hogy ilyen becstelen módszereket használnak. Sose bízz senkiben, aki fel tudja venni más alakját! Ez egy olyan alapelv, amit gyerekkoromtól kezdve belém neveltek. Ezt kell rögtön a feladat kezdetén megszegnem, amikor kiderül, hogy egy skrull hajón kell megközelítenünk a bolygót. Tény, hogy ez a legegyszerűbb megoldás, és csak egy skrull, a kapitány van az egész hajón, de még így is minden részem tiltakozik az együttműködés ellen. Annyit tudok róla, hogy a Skrull Birodalom helyett a pénzhez hűséges, de ez csak ront azon amit gondolok róla. Ha még a saját fajtájához képest is becstelen, csak árulásra számítok tőle. Az egész út alatt folyamatosan figyelem a kövér alakváltót, nem hagyok neki lehetőséget semmi aljas trükkre.
A landolás nem sikerül valami jól, de éltem már túl rosszabbat is. Nem szólok egy szót sem, amíg le nem teszi a hajót, és azután is csak egy megvető pillantással értékelem a teljesítményét. Amikor kiszállunk, eltüntetem a páncélom. Egy űrlovag vértezete túlságosan feltűnő egy skrull bolygón. További álcázásra viszont nincs szükség. Nem hittem volna, hogy egyszer előny lesz, hogy alakváltókkal állok szemben. Csak arra kell fokozottan ügyelnünk, hogy ne tévesszük szem elől egymást, mert akkor bármelyikünket lecserélhetik. Sokért nem adnám, ha a szkennerem képes lenne a skrullokat is kiszűrni. Már vázolnék is egy stratégiát ennek elkerülésére, ám meghallom a kommunikátorom jelzését. Egy üzenet érkezett. Amikor meglátom, hidegen elmosolyodom. Végre kifizetődik, hogy lefizettem egy pár embert, hogy figyeljék a féreg útját.
- Annihilus ide tart. - mondom a társaimnak.

//Az infó Nefitől származik, nem én találtam ki.//

_________________
Reneszánsz: Vron, Nallo (X-diák)
Apokalipszis Kora: Mutáns-ellenes hadtest (A Múlt Elveszett Napjai)
Eredeti Galaxis Őrzői: Aleph
Gótika: Rettenet
Vron
Vron
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Reptile Pént. 11 Okt. 2013, 22:46

Kicsit kellemetlen tény, hogy Tyr-Xor valójában nem az akinek hittük, vagyis de, csak nem az aki velünk volt... Skrullok, kezdenek engem is zavarni az ilyen húzásaik miatt, de ez most egyenlőre nem fontos. Elméletileg a Hy'lt IV-n tartják fogva a már korábban emlegetettet, ami már bőven Skrull felségterület, ezért kénytelenek voltunk lefizetni egy fajtabelit, akinek a pénz végül is fontosabb volt és hajlandó volt intézkedni a bejuttatásunkkal kapcsolatban, mivel nem igazán állunk jó kapcsolatban velük más mód erre nem is igazán lett volna, legalább is olyan nem, amivel el lehetett volna kerülni a feltűnést, persze egy pillanatra sem bízom meg abban az alakban, aki idáig hozott minket, végül is mi tartja vissza abban, hogy feldobjon minket? Két szemem rajta lesz... Mindenesetre is érkezünk, én pedig csendesen tűröm a problémamentesnek nem nevezhető landolást, majd pedig kiszállva a gépből jobban szemügyre veszem, hogy hol is vagyunk, a többiek beszélgetését pedig egy darabig csendesen hallgatom, nem igazán akarok közbe szólni, mivel nem tudom, hogy mennyire megszokott az, hogy itt mások bőrébe bújva járkáljanak a zöldes lények... Kissé tartok tőle, hogy eléggé feltűnő jelenség leszek ahhoz, hogy ne lehessen miattam nyugodtan haladni és hiába kisebb bolygó ez mint a megszokott, vagyis lakosság terén, ettől függetlenül számban továbbra is rengetegen vannak és nem lenne jó magunkra ugrasztani a helyi őrséget. A pozitívum az, hogy tudjuk, hogy merre kell menni, a negatívum pedig az, hogy az egész város másik oldalán van. Egyenlőre inkább csendesen meghúzódom és figyelem a többieket, ahogyan azt tőlem már megszokhatták a legtöbben, azóta sem lettem a szavak embere, nem különösebben legalább is. Hab a tortára, hogy Annihilus erre tart, remélhetőleg végzünk mielőtt ideér.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Pöröly Vas. 13 Okt. 2013, 05:37

A Védelmezők hajóján ténykedtem, tettem a dolgomat ahogyan eddig is, ellenőriztem minden kis sarkot a hajón, minden kis zugát, hogy biztosan nem volt-e azon képes elrejtőzni egy Szipoly sem... De nem, nem találtam semmit, így viszonylag békésen lehettem, igaz ettől függetlenül biztos ami biztos alapon naponta többször ellenőriztem magukat a védelmezőket, mert sosem lehet tudni, ez pedig még azelőtt volt, hogy újabb személyek érkeztek a hajóra... Űrlovagoknak vallották magukat és minden vonás megvolt rajtuk, de nem lehetett tudni, szinte állandó jelleggel figyeltem őket azt várva, hogy mikor próbálnak valamit cselekedni, vagy felvenni az eredeti alakjukat, de végül ez nem történt meg, legalább is nem velük. Arról a bizonyos Tyr-Xor nevezetű védelmezőről kiderült, hogy beépített Skrull volt. Ennek a ténye, fogalmazhatunk úgy, hogy erőteljesen megbolygatta a lelkivilágomat az agresszív irányba s ha rajtam múlik és nem akadályoznak meg, valószínűleg gondolkodás nélkül vágtam volna neki az egyik falnak a fegyveremmel, hogy végezzek a betolakodóval, melynek mivoltja kísértetiesen hasonlít az általam üldözött démonokra, s a legrosszabb az egészben, hogy nem vettem észre, ennyi erővel pedig az is lehetséges, hogy mégis van Szipoly a védelmezők között és nem tűnt fel eddig! Attól a naptól kezdve mind a mai napig rendszeresebben ellenőriztem mindenkit és nagyjából velük is úgy voltam, mint az idegenekkel, szinte semmi bizalom, szinte, több mint a semmi, de nem jelentős.

Idő közben kiderítették, hogy a valós tag az egyik Skrull bolygón van fogságban. Számomra azóta is titok, hogy miként is voltak képesek szert tenni ezen információkra... De ez most nem számít, mivel hallani akartam annak a bizonyosnak a személyes véleményét a cseréjével kapcsolatban, magam is a segítségemet ajánlottam, igaz a bejutásban ugyan úgy egy zöldbőrű segédkezett, amit nem néztem jó szemmel, nagyon nem, képes a saját fajtáját is elárulni, alakváltó, abban sem vagyok biztos, hogy ő maga Skrull és nem Szipoly, egész úton szemmel tartottam támadásra készen, de végül sikerült probléma nélkül érkeznünk... Majdnem...

A landolásnál magamra öltöm a páncélomat, de végül a hajót leszámítva mindenki megússza probléma nélkül a landolást, leszállván viszont még pár percig magamon hagyom azt, csak amíg alaposabban körülnézek. Végül eltűnik rólam, a fegyverem pedig továbbra is a hátamon pihen, de nagyon viszket a tenyerem... Alakváltókkal vagyok körülvéve és nem tudom hogy melyik lehet az ősi gonoszok egyike, talán mind... Talán az egész Skrull faj csak egy álca.
Pöröly
Pöröly
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 26
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Thorhalla Vas. 13 Okt. 2013, 12:47

Résztvevők: Zackary Knight / Villám (Kira), Vron / Acél, Pöröly / Dam, Tirzusz Agipon / Reptile, Seleia / Látó és Tk’fj / Kapitány (Tökfej)

Maga az eltűnés nem volt olyan fontos, révén nem csak skrullok tartózkodtak a bolygón, ez már abban a pillanatban kiderült, amikor kiszálltak a hajóról. Mindenféle más fajnak a képviselői is jelen voltak kereskedőként, vagy éppen testőrként. A csapat jelentős részét pedig nem is ismerték, egyedül Reptile volt, akit fel lehetett ismerni, mint Védelmező, a többiek csak egy csapat személy.
A skrullok pedig a saját alakjukban vannak – egyébként a saját bolygóikon nem vesznek fel más alakot, hanem csak a sajátjukban mászkálnak, ez mindenki számára közismert tény.

Vron szavai úgy tűnt, hogy valósak voltak, mivel meglehetősen sokan voltak az űrkikötőben, a legtöbben éppen űrhajókra pakoltak fel és igencsak érezni lehetett a feszültséget, hogy valami gond van. elszórt beszélgetésekből tényleg ezt lehetett kiszűrni, amit Vron is mondott, hogy tényleg jön Annihilus serege, a skrull armada próbálja majd feltartóztatni, de a biztonság kedvéért evakuálás is zajlott. Éppen ennek hála igazából senki sem figyelt fel még egy csapat megérkezésére, úgy tűnt, hogy sokan érkeznek azért, hogy segítsék a helyiek menekülését, őket is ennek nézhették.
- Maguk menjenek – szólalt meg Seleia. – Én maradok és kerítek egy hajót magunknak a távozáshoz. Ha megvan csatlakozom magukhoz.

Hy'lt IV 00120

Résztvevő: Tyr-Xor (Tyler)

Tyr-Xor látta, hogy nem ő volt az egyetlen, akit most hoztak ki a cellájából, hanem megannyi másik rabot is. Ezek egy része kree volt, de még shi’ar, skrull, férfi badoon és más fajok tagjai is voltak közöttük. A börtönkopmlexum közös belső udvarára vitték őket, ahol legalább egy tucat hatalmas halom holttest feküdt már kupacokban. Mindegyiken komoly égési nyomok voltak láthatóak, sok felismerhetetlenségig összeégett lézerlövedékkel végeztek velük, és hamarosan meg is látszott, hogy mivel, egy lézerágyú volt a hely közepén felállítva. Egy olyasfajta, amivel még akár jó beállítás mellett kisebb űrhajókat, kompokat is fel lehetett robbantani. A csapatot közel egymáshoz terelték össze, amint ez megtörtént kiadták a tűzparancsot.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Hy'lt IV Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Tyler Hétf. 14 Okt. 2013, 11:08

Nem én vagyok az egyetlen fogoly itt, persze soha nem is feltételeztem ezt. De kicsit meglep, hogy ennyien lettek hirtelen körülöttem. A cellában töltött idő után, zavaró ez a tömeg. Egy udvarra terelnek minket, mint ha vágóhída mennénk...és valóban, itt már kupacban állnak a holtestek, amikkel a lézerágyú végzett.
Nem! Nem fogok itt megdögleni, nem leszek egy a névtelen hullák közt, és nem fogom harc nélkül hagyni, hogy ezek a állatok végezzenek velem. Nem tudom miért, ez a hirtelen élni akarás, az utóbbi időben nem nagyon fűztem még reményt sem a szabadulásomhoz.
Ahogy összeterelnek minket, próbálok a lehető legtávolabb állni a lézerágyútól, s a tenyereimben egy-egy energia gömböt létre hozva, azt elhajítva a lézerágyú felé, majdnem egy időben a tűzparancs kiadásával, és azzal, hogy megpróbálok a holtestek mögé vetődni, és azokat használni fedezékként a léezertűz ellen. Ha az ágyút nem is tudom kiiktatni, talán okozzok annyi zűrzavart, hogy megússzam a lézert és eltudjak rejtőzni a holtestek közt egy időre...
Ha kell annyira befúrom magam közéjük amennyire csak tudom. Ha viszont a dobásom célba talál akkor talán a többi fogoly is csinálna végre valamit. Nagyobb zűrzavar, nagyobb esély a szökésre. Ha nem jön össze, nos legalább megpróbáltam, igaz szánalmasan ér véget az életemet, de nem álltam sorba mint egy engedelmes levágásra ítéltettet állat.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Vron Hétf. 21 Okt. 2013, 20:00

Hamar látom, hogy a kikötőben tartózkodók is értesültek Annihilus közeledtéről, és sokan menekülni készülnek. Ez csak alátámasztja azt, hogy az emberem igazat mondott. A skrullok igyekszenek majd ellenállni neki, de vannak kétségeim az esélyeiket illetően. Akárhogy is, az evakuálás káoszát kihasználhatjuk a Védelmező megmentésére, viszont ez egy kicsit korlátozza a ráfordítható időt. Célszerű lenne végezni, mielőtt a féreg eléri a bolygót. Látó jelzi, hogy hátramarad hajót keresni, én pedig biccentek neki, hogy értettem. Ezután a többiekhez fordulok:
- Szorít minket az idő. Ne késlekedjünk, még át kell kelnünk az egész városon! Reptile, remélem maga készült valami álcával.
Ezután a kövér skrullhoz fordulok, és továbbra is enyhe undorral a hangomban, ellentmondást nem tűrően szólok hozzá.
- Maga játssza a szerepét, mint kereskedő, mi pedig idegen üzletfelei leszünk.
Eszembe jut, hogy kézenfekvő lenne, ha testőröket alakítanánk, de nem vagyok hajlandó egy ilyen féreg szolgájának kiadni magam. Elég, hogy egyáltalán szóba kell állnom vele.


_________________
Reneszánsz: Vron, Nallo (X-diák)
Apokalipszis Kora: Mutáns-ellenes hadtest (A Múlt Elveszett Napjai)
Eredeti Galaxis Őrzői: Aleph
Gótika: Rettenet
Vron
Vron
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Kira Sign Csüt. 24 Okt. 2013, 15:22

Vron kimondja azon kevés azon kevés mondatok egyikét, amit nem szívesen hallanék.
~ Mi van? Remek, nem elég, hogy túszmentésre készülünk egy idegen bolygón, ami tele van undorító Szkullokkal, de még sürgetésünk is van. Hát ez szuper.
Acél már szervezkedni is kezd én pedig levetem páncélom, mivel már ő is megtette ezt korábban. Kevésbé vagyok így feltűnő, azt hiszem. A terv, amivel egyenlőre előáll jónak tűnik. A nő időközben elmegy, hogy hajót szerezzen nekünk.
~ Egy gonddal kevesebb.
Ha mindenki ráint a tervre és megindulunk, én is megyek velük, de egyenlőre nem szólok a dolgokba, inkább majd akkor szólok vagy cselekszem, ha szükséges lesz.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Hy'lt IV Sexymechanicbyparkleggy Hy'lt IV Girloffantasybymanofins Hy'lt IV Jinx_by_fazie69-d6o4rki Hy'lt IV Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Hy'lt IV 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Reptile Kedd 29 Okt. 2013, 08:22

A tömeget elnézve, ahogyan meglehetősen sürgősen pakolnak egyesek a hajóikra, s sokan csak azért érkeznek, hogy segítsenek nekik... Nos, úgy tűnik, hogy valóban igazak a hírek, Annihilus serege erre tart. Talán csak ennek köszönhető, hogy nincs a helyi őrség még a nyakunkon, mert emiatt nem igazán figyelnek ránk, de ez nem lesz örökké így, igazából valószínűleg addig fog tartani, amíg el nem indulunk a túszért. Seleia szavaira bólintok, majd pedig figyelem ahogyan távozik, s végül Vronra emelem a tekintetem.
- Nem állt lehetőségemben ilyen típusú felszerelést magamhoz venni. - Válaszolok viszonylag tömören az űrlovag megszólalására, majd pedig remélhetőleg elindulunk végre, mivel nem kéne sokáig húzni, ha más miatt nem akkor már csak az érkező túlméretezett bogarak miatt nem.
- Ha szükséges akkor maximum elterelésként más útvonalon megyek, hamarabb fognak engem célba venni mint titeket. - Teszem még hozzá az egészhez, majd pedig innentől kezdve a tőlem megszokott csendességgel megyek a társasággal és figyelek, figyelem az itteniek mozgását, hogy milyen veszély fenyegethet és honnan, ilyesmiben van már tapasztalatom mivel testőrként ténykedtem egy jó ideig, tudom, hogy mit kell ilyenek felfedezéséért alaposabban szemügyre venni és megfigyelni. Eléggé valószínűnek látom, hogy a csapattól külön útvonalon fogok mozogni hamarosan.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Pöröly Kedd 29 Okt. 2013, 08:37

Továbbra is meglehetősen idegesít, hogy miféle lényekkel vagyok körülvéve, nem a társaimra gondolok, egyáltalán nem, legalább is nem a legtöbbjükre, bár a legszívesebben őket is és lényegében mindenki mást is ellenőriznék, hogy biztosan azok-e mint aminek mutatják magukat, de vissza kell fognom magam, muszáj vagyok visszafogni magam de így pedig a legszívesebben legalább a pörölyömet a kezembe venném, hogy szükség esetében léphessek, azonban az már túl feltűnő lenne. Olyan érzés ez számomra, mintha meg lennének kötve a kezeim, felettébb kellemetlen, így ez pedig egy meglehetősen finom megfogalmazás az egészre. Akárhogyan is, csendben tűröm, egyenlőre, eléggé viszket a tenyerem, hogy így mondjam, de ki kell bírnom, kibírtam már rosszabbat is, igaz lehet hogy ősi ellenségeink s a galaxis legundorítóbb lényei között lépdelek éppen, de ki kell bírnom. Egy futó pillantást vetek a tömegre, ahogyan feszülten és sietősen pakolnak a hajóikra az érkező ellenség miatt, aminek kivételesen örülök, minél kevesebben vannak itt, annál gyorsabban tudhatjuk le valószínűleg ezt az egészet, igaz ezek csak civilek, legalább is külsőre annak néznek ki, valójából ki tudja, hogy milyen megtévesztés résztvevői. Megengedek magamnak egy sóhajt, picit leadván a felgyülemlett feszültségből, nehéz visszafogni magam és ennyire félre tenni mindent amit eddig belém neveltek.
Pöröly
Pöröly
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 26
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Thorhalla Kedd 29 Okt. 2013, 10:21

Résztvevők: Zackary Knight / Villám (Kira), Vron / Acél, Pöröly / Dam, Tirzusz Agipon / Reptile, Seleia / Látó és Tk’fj / Kapitány (Tökfej)

Reptile itt is tudott még gyorsan keríteni magának álcázást, a földről elég volt felvenni egy nagyobb leplet, amit, ha magára terített, akkor máris nem látták az arcát és nem kellett félnie attól, hogy megismerik.
Tk’fj bólintott, hogy neki megfelel és elindult az úton, amit a skrull mutatott. Hamar kiderült, hogy az álcázás felesleges lenne, mert az égen Annihilus által ismert kisebb vadászgépek tűntek fel és bombázni kezdték a várost. Láthatóan nem volt kifejezett célpontjuk, csak annyi, hogy káoszt és pánikot okozzanak. Több épület robbant fel mindenfelé és már innen messziről is látszott, hogy több robbanás történt a börtönépületben is.
A káosznak és a hirtelen jött támadásnak hála viszont sokan menekülni kezdtek, ami azt jelentette, hogy az utcákon antigrav járműveket szabadon hagytak a helyiek.

Hy'lt IV 00120

Résztvevő: Tyr-Xor (Tyler)

Tyr-Xor próbált a lehető legtávolabb állni a lézerágyútól, ami azért nem volt olyan könnyű, ennek a fegyvernek nagy volt a hatótávja és az egyik skrulltól még kap is egy hatalmasat az arcára, amikor ezzel próbálkozik. Ennek hála a félkree a földre zuhan és az orrából és ajkaiból is dől a vér a szédülésen felül. A szerencséje az volt, hogy legalább az eszméletét nem vesztette el, illetve nem tört el az állkapcsa, vagy a feje nem tört be. A holttestek nagyon távol voltak, legalább hét-nyolc méterre a legközelebbi halom, így a lánynak esélye sem lett volna arra, hogy elérje azt. Azonban mégis megpróbálta lövés hallatszott, valószínűleg a lézerágyú volt az, de a következő pillanatban ahogyan Tyr-Xor vetődött lökéshullám csapta meg és lökte a falhoz, ami miatt elvesztette az eszméletét…
Fogalma sincs, hogy mikor tért magához, mindenhol égett hús szag volt, még maga is több helyen ilyen sebeket szerzett, a lézerágyú helyén egy hatalmas kráter, élőt nem látott, testek mindenfelé, ezek többsége most nem égett volt, hanem darabokban feküdtek mindenfelé. Az ég felől pedig zúgást lehetett hallani és távolról további robbanásokat.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Hy'lt IV Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Vron Pént. 01 Nov. 2013, 11:07

Ahogy haladunk, hamarosan Annihilus gépei tűnnek fel az égen, és bombázni kezdik a várost, rövid úton káoszt teremtve. Rendületlenül haladok előre a csapat élén, tudomást sem véve a körülöttünk fejvesztve rohangáló férgekről, csak arra figyelek, ha esetleg a közelünkben csapódna be egy bomba. Már messziről látom, hogy a börtönépület környékét is robbanások sorozata rázza meg. Lehet, hogy már nem is lesz szükség arra, hogy kiszabadítsuk a fél-kreet, hiszen az állapotok nem kedveznek a foglyok őrzésének. Viszont ha a káoszt kihasználva sikerült megszöknie, akkor közel lehetetlen lesz megtalálni. Nem is beszélve arról az esetről, ha a helyiek, hogy megkönnyítsék a dolgukat, tömegesen kivégzik a foglyaikat Láttam már ilyet.
- Jobb lesz, ha sietünk. A káoszban bármikor eltűnhet az emberünk.
A menekülő skrullok több antigravitációs járművet is hátrahagytak. Amint észreveszem, hogy ez a helyzet, kiadom az utasítást.
- Vigyünk el egy járművet!
Ezzel meg is indulok az egyik felé, ami elég nagynak tűnik ahhoz, hogy mind beférjünk. Amikor odaérek, végignézek a műszerfalon, hogy lássam, hogy el tudom-e vezetni. Ha úgy ítélem meg, hogy igen, beszállok a kormány mögé, ha nem, akkor a kövér skrullnak jelzek, hogy vezessen.

_________________
Reneszánsz: Vron, Nallo (X-diák)
Apokalipszis Kora: Mutáns-ellenes hadtest (A Múlt Elveszett Napjai)
Eredeti Galaxis Őrzői: Aleph
Gótika: Rettenet
Vron
Vron
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Tyler Pént. 01 Nov. 2013, 15:19

A földre köpöm a számból és az ajkamról kicsorduló vért, az ütés nyomán amit kaptam. Szédülök és kettőt látok egy ideig. Nagyobb baj nem ért, kivéve a közelgő kivégzésemet. A hullák túl messze vannak, de meg kell próbálnom azt amit elterveztem. Legalább elmondhatom, hogy megpróbáltam és nem álltam és vártam nyugodtan a kivégzésemet. Ahogy vetődők a testek felé, egy lökéshullámot érzek és robbanást hallok...
...a hús égett bűze csapja meg az orromat, öklendezve ébredek fel. Felébredtem! Mi történhetett itt, életben vagyok pedig tisztán hallottam a lézer lövését...Megpróbálok feltápászkodni, fájdalom önti el a testem néhány helyen, úgy tűnik megégetett a lézer vagy nem is a hajók ágyútüze. Nehezen szedem össze magam, először csak feltérdelek és idő kell míg a szédülésem is elmúlik. Mindenhol holtestek, de ezek darabokban vannak, távolról pedig mintha újabb robbanásokat hallanék. Megtámadták a bolygót? Valószínű. Itt az alkalom a szökésre, az már kérdéses, hogy ilyen állapotban meddig jutok majd el. Fel állok először egy skrull tetem után nézek, vagy a földön maradtak-e épp fegyverek, ha igen akkor felkapom vagy kettőt, mérettől függően, aztán egy valami nagyobb köpeny vagy ruhadarab után nézek amivel eltudom takarni a testemet, ha akad ilyen és nem égett minden el. Aztán körbe nézek merre tudnék eltűnni innen, mielőtt újabb találat érné ezt a helyet. Mivel gőzöm sincs a hely felépítéséről, valószínűleg találomra fogok elindulni valamerre, ha több kijárat is van innen, akkor arrafelé igyekszek amelyik csendesebbnek tűnik.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Kira Sign Kedd 05 Nov. 2013, 19:15

Néhány vadászgép jelenik meg az égen, pont olyanok amik Annhillus seregében is vannak.
~ Ez csak az előőrs jön majd még több is is onnan ahonnan ez jött.
A gép elkezdi bombázni a környéket, az utcán eluralkodik a pánik és a szkrullok fejvesztve menekülnek. Az utcán pedig sorra hagyják ott a lebegő járműveket.
De nem ez az egyetlen dolog ami feltűnik, ahogy a lövedékeket figyelem, lévén nem akarom, hogy minket is eltaláljon egy feltűnik, hogy a börtönépület több bombát is bekapott.
Acél kezébe veszi az irányítást és már fut is az egyik üres jármű felé, én pedig követem, elvégre nekem sincs jobb ötletem most. Ha sokáig várunk végén még eltűnik a tömegben a védelmező akit keresünk.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Hy'lt IV Sexymechanicbyparkleggy Hy'lt IV Girloffantasybymanofins Hy'lt IV Jinx_by_fazie69-d6o4rki Hy'lt IV Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Hy'lt IV 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Reptile Hétf. 11 Nov. 2013, 08:08

Álcát mégiscsak meglepően egyszerű keríteni a felfordulásban, egyszerűen magamra terítek egy leplet a földről, igaz nem pont a legjobb, de a célnak tökéletesen megfelel én pedig nem vagyok az a panaszkodós fajta, legalább is ennyi miatt bőven, nem. Annihilus seregei, legalább is az előőrs meglepően gyorsan ideértek és nekiláttak a város bombázásának, ezzel okozva pánikot a nép sorában, ami kellemetlen és kellemes is egyben, bár kellemetlen igazán csak akkor lehetne, ha akadályoznának, de egyenlőre úgy tűnik, hogy nem ez a helyzet, sőt , rengeteg járművet maguk mögött hagynak, így pedig egyszerű lesz eljutni a börtönig. Vron ki is mondja az egyértelműt, amit szükségtelen bárki által kommentálni, a kiszemelt jármű felé veszem az irányt, azért figyelve az eget, mert nem lenne kellemes, ha egy bomba véletlenül felénk venné az irányt s ha valóban ez a helyzet akkor ugrás közben próbálok mást is magammal rántani, bár nem hiszem, hogy szükséges lesz, jelen állás szerint valószínűleg az épületek a főbb célpontok, így kevés az esélye, hogy pont csak így véletlenül, felénk sodródna egy, de benne van a pakliba, én pedig fel vagyok rá készülve. Amennyiben minden rendben megy egyszerűen beszállok és várom az utat, jobb lesz igyekezni mielőtt az egész sereg ideér.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Pöröly Hétf. 11 Nov. 2013, 08:19

Elindulunk végül... Vagyis... Biztosabban haladunk, mondjuk így a ki tudja, hogy mik között. Továbbra is nehezemre esik elhinni, vagy elfogadni, de inkább elhinni azt, hogy valóban Skrullokkal vagyunk körülvéve, ha pedig tévedek és valóban azok vannak itt, az sem igazán javít a helyzeten, bár a saját planétáikon nem próbálkoznak álcázással, hiszen valóban, minek? De ettől függetlenül túlzottan olyanok mint a szipolyok, nem olyan átkozottul undorító módon elvetemültek, de a szememben eléggé közelednek afelé és annak a ténye, hogy köztünk is ott voltak és a legrosszabb hogy az a bizonyos Skrull akár szipoly is lehetett volna és nem vettem észre! Bármikor amikor a legény aludt megpróbálhatott volna megölni minket! Jobban kell majd figyelnem, jelenleg is rajta tartom a szemeimet a többieken, mint ahogyan minden máson is ami jelenleg él és mozog ami rengeteg, de valahogy megoldom. Természetesen magam is felkapom a tekintetem ahogyan a bombázás kezdetét veszi, de az arcomon nem látni különösebb jelét, tudomásul vettem és egyenlőre van időnk, de sietnünk kell. A felszólalásra szemügyre veszem a kiszemelt járművet, majd pedig kissé hezitálva, de megindulok felé magam is, minél hamarabb eltűnünk innen, annál hamarabb tudom még egyszer leellenőrizni a többiek mivoltát, persze most is megtehetném, de azzal túl sokat kockáztatnék, most még... Lehetséges, hogy a börtön épületében egyszerűbb lesz kivitelezni mindezt.
Pöröly
Pöröly
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 26
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 11 Nov. 2013, 10:12

Résztvevők: Zackary Knight / Villám (Kira), Vron / Acél, Pöröly / Dam, Tirzusz Agipon / Reptile, Seleia / Látó és Tk’fj / Kapitány (Tökfej)

Minden teljesen rendben volt, a csapat könnyedén eltudott kötni egy antigravitációs járművet, egy akkorát, amibe mindenki könnyedén belefért. A járműt könnyű volt vezetni, ha Vron nem tudta volna megoldani, Tk’fj akkor is ott volt, hogy elvezesse mindezt. Körülbelül tíz-tizenöt perc alatt minden akadály nélkül eltudott jutni a csapat a város másik felébe, ahol a börtönkomplexum is volt. A városban végighaladva szinte mindenhol pánikoló skrullokat lehetett látni, sok épület romokban volt, vagy éppen lángolt. A földön holttestek, nemtől és kortól függetlenül, akiket utolért a halál az első támadás után.
Mikor megérkeztek a börtönhöz, ott amit elsőre láttak, hogy az épület megannyi lövést kapott, több helyen égett és füstölt, élő személy pedig a környéken sem volt, a komplexum ajtaja pedig láthatóan nyitva voltak.

Hy'lt IV 00120

Résztvevő: Tyr-Xor (Tyler)

Amikor Tyr-Xor fegyver után nézett szomorúan kellett konstatálnia, hogy semmilyen sem maradt éppen. Valószínűleg ez is közre játszott a testek nagyobb sérülésében, hogy amikor az a robbanás elkapta őket a lézerfegyverek is felrobbantak és még nagyobb energia-kisülést eredményeztek. A leghasználhatóbb fegyver, amit talál egy félig épp lézerpisztoly volt. Használni és lőni vele nem lehetett, de ha jó szögben tartotta, akkor nem látszott az oldalát ért károsodás és az, hogy emiatt használhatatlan. A falakon nem látott semmilyen károsodást, hogy ott ki lehessen menni és ezek legalább húsz méter magasak voltak minden irányban, így a megmászás nem igen volt jó ötlet a menekülést tekintve. Továbbra sem látott senkit, vagy hallott, teljesen egyedül volt. És egyetlen kijáratnak egyelőre az az útvonal tűnt, amin kihozták az udvarra, azaz visszamenni az épületbe és onnan keresni valamilyen kiutat.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Hy'lt IV Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Tyler Kedd 19 Nov. 2013, 16:25

Elmormogok néhány szitkot az orrom alatt. Semmi sem maradt éppen, valószínűleg a fegyverek is bekapcsolódtak a robbanás sorozatba a lézer becsapódás miatt. Némi kutakodás után, közben valamennyire összeszedem magam, egy félig éppen maradt fegyvert választok. Semmire nem jó, de ha jól blöffölök akkor még be is veszik, hogy működő képes a fegyver. A semminél jobb, egy kis esély a menekülésere, ez is több, mint amire az elmúlt napok során számíthattam.
A falak nem sérültek meg, és megmászni még sérüléseim nélkül is eléggé lehetetlen feladat lenne. Egy út maradt az pedig a visszafelé. Így hát óvatosan elindulok, az utat a cellámig megjegyeztem valamennyire, így addig biztos visszatalálok, de nem is kell odáig mennem, elég ha találok egy kifelé vezető, vagy a celláktól kifelé vezető utat. Lassan haladok, próbálok minden zajra figyelni, nehogy azok a mocskok meglepjenek, minden sarkon megállok és kikémlelek óvatosan, s ha biztos a tovább haladásom csak akkor indulok tovább.
Ha esetleg skrullokba botlanék, nem fogok nekik menni ész nélkül. Nem lenne értelme, akkor gyorsan visszafelé sietnék és elrejtőznék valahol, vagy egy olyan helyet keresnék, ahol meglepetésből le tudnék rájuk csapni. Persze ha számbeli fölényben vannak, akkor csak a bujkálás marad, vagy a harc ha nincs más esély. Kaptam egy esélyt az életre hát foggal körömmel ragaszkodni fogok hozzá.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Vron Szer. 20 Nov. 2013, 01:51

Az antigravitációs jármű elég egyszerűnek tűnik, így hát úgy ítélem meg, hogy én is elboldogulok vele. Intek a fejemmel a többieknek, hogy szálljanak be, majd beindítom a hajtóművet. A bombázás és a városban uralkodó káosz ellenére, vagy tán éppen amiatt, sikerül alig negyedóra alatt elnavigálnom a börtönkomplexumhoz. Az utat végig skrull hullák szegélyezik, azok pedig, akik még életben vannak, pánikba esve menekülnek a csapás elől, de persze nincs hová. Gusztustalan férgek, de ez akkor is igazságtalan, még velük szemben is. Annihilusnak bűnhődnie kell azért az értelmetlen pusztításért, amit a világunkra hozott. És azoknak is, akik ideengedték őt.
A börtönkomplexumhoz érve kiszállok a járműből és körülnézek. Innentől kezdve reménykedhetünk, hogy a fél-kree még él és nem jutott még túl messzire innen. Maga az épület elég viharvert állapotban van, foglyok őrzésére nyilvánvalóan nem alkalmas, és ez több problémát is jelent:
- Tyr-Xor könnyedén elmenekülhetett, ha még él, de nem látok más választást, mint hogy bent keressük, mivel ha elhagyta a börtönt, már bárhol lehet. Előbb jut ő vissza a Thanosra, mint hogy mi megtaláljuk. Viszont nagyon óvatosnak kell lennünk, ha bemegyünk. Nem tudhatjuk, hogy milyen valódi gonosztevőket őriztek itt, akik ránk is veszélyesek lehetnek. Mindenki figyeljen a háta mögé is!
Várok egy pillanatot, hogy esetleg valaki hozzáfűzzön valamit, de nem várok ilyesmit.
- Utánam! -adom ki az utasítást, ha nincs senkinek ellenvetése, majd a főkapun belépek a börtönbe.

_________________
Reneszánsz: Vron, Nallo (X-diák)
Apokalipszis Kora: Mutáns-ellenes hadtest (A Múlt Elveszett Napjai)
Eredeti Galaxis Őrzői: Aleph
Gótika: Rettenet
Vron
Vron
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Reptile Csüt. 21 Nov. 2013, 12:15

A haladás meglepő módon problémamentes, közben pedig tökéletes kilátás nyílik a városra, ami tele van hullákkal, mindenfélével, ami miatt kezdem sajnálatosnak érezni a helyzetet, nem tartoznak a Skrullok egyértelműen nem tartoznak a kedvenceim közé, de senkinek sem kívánom a halálát, legalább is egyenlőre nem, nem igazán tettek még a kémkedésen kívül olyasmit ellenem, ami miatt okom lenne oly gyűlöletet érezni irányukba, hogy élvezettel nézzek végig azon, amit Annihilus seregei művelnek, vagy legalább is amit az előőrs tett és tesz is éppen. Mindenesetre is nem tudunk segíteni, néhányakat evakuálhatnánk, de nem ilyen célokkal jöttünk ide s nincs meg hozzá a megfelelő felszerelés, vagyis pontosabban a járművek, így bele kell törődni abba, hogy jelen helyzetben valóban nincs mit tenni. Végül megérkezünk a komplexumhoz, ami szemmel láthatóan igencsak megrongálódott a támadásoknak köszönhetően, egyértelműen, ez pedig eléggé megkönnyíti a dolgunkat, legalább is egyenlőre úgy néz ki, később majd kiderül, hogy valóban ki tudja, hogy mifélék szabadultak el, bár a Skrullokból kinézem, hogy politikai foglyok illetve más fajú rabok vannak itt, akiket ellenségeskedés miatt vetettek csupán csak börtönbe, ami talán egy kicsit túlzottan naiv hozzáállás a részemről, számítok arra, hogy ránk támadhatnak, de ok nélkül nem feltételezem. Egyenlőre némán haladok tovább a csapattal és figyelek, ahogyan eddig is tettem.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Pöröly Csüt. 21 Nov. 2013, 12:22

A járműből kinézve csupán csak halál és pusztulás fogad, ami bármennyire is hangzik bizarrnak és valószínűleg gerinctelennek, esetleg kifejezetten gonosznak talán, de megnyugtat, nem azért, mert halált érdemelnek, bár talán Szipolyok voltak... DE inkább azért nyugtat meg, mert ahogyan rohamosan fogynak a számok, úgy kell egyre kevesebb személy miatt aggódni hogy titokban az ősi ellenségeink közé tartozik, s kezd körvonalazódni bennem annak a gyanúja, hogy Annihilust is ők csalták ide, persze esélyesebb, hogy magától vette erre az irányt, de ténylegesen nem látom lehetetlennek, hogy ebben is az ő kezük van, hiszen mindig csak pusztulást hoztak s most is munkálkodhatnak ők a háttérben, undorító férgek! Érkezés után végignézek a épületen, majd pedig a többieken, de egyenlőre egyikük sem tesz gyanús mozgást, most már viszont nem bírom tovább, feléjük emelem a szkennerem s egyesével alaposan végignézek mindenkit vele, ha a Skrullok bejutottak közénk és nem vettem észre, akkor a Szipolyok is képesek rá, és mi van akkor, ha hatástalan a szkennelés? Bele sem akarok gondolni, ezt az ellenőrzést pedig akár haladás közben is hajlandó vagyok folytatni, amíg végig nem érek mindenkin, persze lehet, hogy az épületben van nagyobb veszélyforrás, de egyenlőre a többiekkel kapcsolatban akarom megnyugtatni magam valamilyen minimális szinten.
Pöröly
Pöröly
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 26
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.