Előadó tanterem

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Előadó tanterem Empty Előadó tanterem

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 24 Okt. 2013, 05:13

Az épület földszintjén helyezkedik el az előadó. A teremben több sor is van, fokozatosan egyre alacsonyabban a sorok az ajtóhoz közelebb esőkhöz képest. Az egész elrendezésre: két részre van elválasztva a padsorok. Középen vezet le a lépcső az ajtótól a tanári asztalig. A legmélyén egy asztal van mögötte székkel a többi sor felé nézve, ez az előadói asztal. Mögötte a falon fehér vászon van a felszerelt projector számára kicsit magasabban elhelyezve. Ez alatt egy fehér filces tábla van még a falon, az asztal mögött.
Előadó tanterem 00eloado01

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 25 Okt. 2013, 08:31

Végül csak összeszedtem a bátorságomat és elmentem arra a megbeszélésre, amit a japán hölgy tartott. Korosztályba ő volt közelebb hozzám, mintsem a diákok. Hamarosan pedig mi ketten leszünk itt a legidősebbek a Professzoron felül, ha a Miller család és Medúza is elköltözik. Kormival a kezeimben mentem az előadóba, nem akart egyedül maradni, volt egy olyan érzésem, hogy az utóbb időben, mióta a Salem-i állatmenhelyen önkényeskedem és több elaltatás előtt álló cicát hoztam a birtokra a kinti részre ő egyre jobban kezdett féltékenykedni, hogy elhanyagolom. Így most kénytelen voltam őt is hurcolászni magammal. Időnként mindig meglepett, hogy mennyire akaratos tudott lenni, főleg azóta, hogy eljöttünk otthonról. Végül megérkezetem a teremhez és benyitottam.
Igazából meglepett, amit bent láttam, mert csak Sakura volt odabent. Biccentettem neki és elindultam lefelé.
- Jó reggelt – köszöntem. – A diákok hol vannak? Azt hittem, hogy ezt nekik szervezed.
Nem tekintettem magamra annak, hiszen én már egyetemre jártam és jövőre még a 21. születésnapomat is betöltöm, de az meglepett, hogy én értem ide korábban. A diákoknak kellett összeszoknia leginkább és pont ők nincsenek még itt.
- Ugye nem gond, ha Kormi is velem jött, őfelsége éppen féltékenységi rohamot tart a többi cica miatt – mosolyodtam el.

// Egyébként, azt majd vegyétek figyelembe, hogy Serena már nem diák, jócskán nem az. 20 éves azaz min 3 évvel van felettetek. //

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Előadó tanterem 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Sarah Hétf. 28 Okt. 2013, 16:07

Szóval... Külön óra, kivételesen nem örülök neki, egy fontos képen dolgoztam ébredés óta, kivételesen az egyik álomképemet próbáltam felrajzolni amikor a hangosbemondón közölték a tényeket... Csak attól tartok, hogy mire visszatérhetek a munkához addigra elfelejtem, hogy mi is volt az, bár próbáltam leírni minél részletesebben a naplómba és.. Most így belegondolva sétálás közben, nem értem, hogy miért aggódok ezen ennyire, nem szokásom képeket elfelejteni, talán csak kellett valami amire ráfoghatom, hogy miért is nem tetszik a dolog, de a tény az, hogy... Ma egy kissé... Lusta vagyok, vagy talán inkább fáradt, ami talán nem egészen normális dolog ilyenkor. Kíváncsiságból, bár séta közben nehézkesen sikerül megoldanom, de megmérem a cukromat, eredményként pedig eléggé vészesen alacsony, így kénytelen vagyok leerőszakolni két szőlőcukrot a torkomon, bármennyire is gyűlölöm az ízét. Mindenesetre is még egy darabig sétálok, majd pedig észbe kapva szétnézek a folyosón és visszahátrálok a teremig. Óvatosan lesek be az ajtón, magam sem tudom hogy miért, talán csak azért, hogy meglessem kik vannak már itt, de az eredmény, nos, eléggé meglepőnek mondható, talán, mert Sakurán és Serenán kívül nincs itt senki, csak egy macska. Lassú léptekkel veszem végül az irányt le a lépcsőn, közben pedig egy fáradt és eléggé szolid integetéssel köszönök a már említett kettőnek, s amint helyet foglaltam veszem jobban szemügyre a dolgokat, a papírokat, arckifejezéseket... Mást nem nagyon tudok mert igazából nincs mit, ötletem sincs, hogy miért lettünk idehívva, valószínűleg másnak sincs, logikus, nem közölték.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 28 Okt. 2013, 20:32

~ Tanóra - 10-után pár percel; Résztvevők : Serena, Katherine(Sarah), Sakura~

Csak csendben ülögetek az asztalon iés iszom a kávémat miközben várom, hogy megérkezzenek a diákok a hangos bemondón bemondottak után 10-kor mikor is az ajtó ki is nyílik. Meglepetésemre csak Serena lép be rajta.
- Jó reggelt neked is. -teszem le a bögrémet az asztalra. - Fején találtad a szöget, pontosan nekik lenne de még senki se ért ide. De, valószínűleg csak nem sietik el a dolgot.
Válaszolok neki majd leszállok az asztalról. Zsebre dugom a kezeimet és az említett szőrös állatra vezetem a tekintetemet.
- Nem gond. Elég nagy és üres a terem ahhoz, hogy elférjen ő is közöttünk.
Fejezem csak be pont mikor a következő érkező kukucskál be az ajtón majd lép be. Még figyelem egy kicsit Kate-et ahogy egy helyre sétál majd mikor már leülni készül vissza nézek az ajtóra. De semmi, legalábbis most még. Lehet, hogy még be fognak esni később.
- Nah, hát nem lettünk sokan. Mondhatni akár az ebédlőben is ülhetnénk. Na mindegy.


Kate ahogy Sakura-ra néz az arckifejezése enyhén unottnak tűnik de sokkalta közelebb áll ahhoz mint akit nem rég rántottak ki egy mély alvásból. A papírokat illetően akár hogy is nézi, csak egy köteg üres A4-esnek fest.

Vissza ülök az asztalra de most már török ülésbe ülök fel a tetejére, nem igazán izgat a dolog. Pillantást vetek Serena-ra majd Kate-re. Bele túrok a hajamba és megvakarom a halántékomat.
- Na jó, eredetileg azt terveztem, hogy többen lesztek, azért remélem, hogy még ide fog valaki még tévedni közületek. - nézek Kate-re. - De talán így némileg egyszerűbb is lesz, lehet a dolog.
Tartok egy kis csendes szünetet majd csak köhintek egyet és a kezemet is leteszem, abba hagyva a fejvakarást.
- Hát akkor, beszélgessünk egy kicsit a közel múlt eseményeiről. Tudom,- fordulok Serena felé - hogy nem igazán vagy már diáknak számolható de szeretném ha te is válaszolnál majd a kérdéseimre.
Megvárom míg válaszol is Serena majd vissza fordulok, hogy mindkettejüket lássam.
- Mit gondoltok a képességeitekről?
Veszem szimplára az első kérdésemet.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 29 Okt. 2013, 09:02

Megsimogattam Kormi fejét, majd mikor Kate is megérkezett biccentettem neki. Kerestem egy helyet, ahol le tudtam ülni és ott foglaltam helyet, a mellettem levő székre pedig a macskát tettem le. Egyelőre úgy tűnt, hogy Sakura sem engem várt, hanem másokat, akik pedig eddig nem nagyon akartak megérkezni ide. De végül is elkezdtük, a közelmúlt eseményei? Tudtam, hogy mire gondol, bólintottam, hogy felelek majd, féltem, hogy az a rész is szóba kerül, amikor sikerült megállítanom mindent magam körül és amit Hood-dal és apámmal tettem.
- A képességemről? – kérdeztem meglepetten. – Én… én tizennégy éve tudom, hogy van képességem és azóta használom is.
Mindez nekem tényleg nem volt újszerű, és újdonság, csak egy része.
- Csak azt hittem, hogy plüssöket tudok éleszteni, de mint kiderült nem… bármit, amit szeretnék valószínűleg megtörténik – feleltem kissé elpirulva.
Hogy mit gondoltam róla? Soha sem tartottam túl hasznosnak magamat képességeimet illetően addig a pontig, amíg Wandal nem hozta tudomásomra azon a fájdalmas módon, hogy mégiscsak mivel rendelkezem.
- Azt gondolom, hogy a képességem túl nagy hatalommal ruház fel, amihez nem vagyok méltó – feleltem kissé elpirulva. – Félek, hogy ugyanúgy fogok járni, mint a bátyám, hogy beleőrülök ebbe a hatalomba és elvesztem a kontrollt és emberek, mutánsok ellen fogom használni.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Előadó tanterem 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Sarah Kedd 29 Okt. 2013, 23:32

Sakurán... Nem igazán látok semmi szokatlant, vagy olyasmit ami úgy különösebben elárulná a gondolatait, fáradtnak tűnik inkább, talán, de csak talán ez a hirtelen jött program nem az ő ötlete volt, nagyon, de tényleg csak egy nagyon erős talán, alapok nélkül csak találgathatok, a papírokat pedig hiába nézem, csupán csak üres lapok, így már abban sem egészen vagyok biztos, hogy van értelmük, valószínűleg van, de ebbe nem fogok belemenni fölöslegesen. Beszéd közben rám tekint, de ezen részét nem is igazán fogom fel, átlagban elkapnám a tekintetemet, de így éppen eléggé lefoglal az is, hogy odafigyeljek arra amit mond, kell még egy kis idő amíg a szőlőcukor megteszi a hatását, máskülönben valószínűleg furcsállanám egy kicsit a dolgot, vagy... Csak én nem vagyok hozzászokva a normálisabbnak mondható társalgáshoz, ki tudja, valószínűleg a második opció játszik inkább közre, de lényegtelen, a közelmúltra terelődik a szó, majd pedig a mutációra. Serena válaszát hallgatva eléggé hamar egyértelművé válik, hogy ezzel kapcsolatban a nézeteink eléggé eltérőek, s hogy valószínűleg szerencsésnek mondhatom magam, hogy számomra nincsenek ilyen érzések ezzel az egésszel szemben, a családomban senki sem rendelkezik hasonló vonásokkal s nem egy olyan hatalom, melyhez bármiféle méltóságra szükség lenne.
- Én... - Szólalok meg halkan, szinte csak cincogva először, s pár másodperces csend után ugyan, de kissé jobban megemberelve magam, halhatóbban fojtatom.
- Eleinte úgy éreztem, hogy teljesen fölösleges és inkább... Ömm... Teher a ruháim állandó eltűnése miatt, de azóta rájöttem, hogy rengetek perspektívából meg tudom figyelni a mutációmon keresztül a körülöttünk lévő világot és alkothatok vele olyat ami... Egyedi. - Utalok a végén inkább a képekre, s magamat is meglepem azzal, hogy eléggé összeszedetten tudtam válaszolni, igaz lassan és álmosan beszéltem, de nem érzem vészesnek.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Ammon Einarson Szer. 30 Okt. 2013, 23:14

~ Tanóra - 10:10; Résztvevők : Serena, Katherine(Sarah), Sakura~

Serena is helyet foglal miután bólintással jelezte, hogy értett és O.K. a dolog. A kérdésemet pedig fel is tettem amire mind a ketten válaszoltak. Kate nehezebben, vagy inkább félőbben tette de végül ő is kifejtette a saját nézőpontját az egészről és pozitívum, hogy egy jó dolgot is lát benne.
Furcsának tartom, hogy Serena úgy érzi nem érdemli meg de ez csak az én véleményem amit meg is tartok magamnak.
Végig érdeklődően figyeltem az éppen beszélőt és mikor mindketten befejezték biccentettem egyet.
- Sose. Sose gondoljatok úgy a képességetekre, hogy az rossz lenne, nincs hasznotokra, nem érdemlitek meg vagy, hogy bármelyik része is teher lenne.
Kezdek bele és kinyújtom a lábaimat úgy csúszok le az asztal széléhez és végül csak neki dőlve állok előtte.
- Ha nem tetszik benne valami akkor küzdjetek meg vele, hogy olyan legyen ahogy ti akarjátok. Amiben most vagytok nem egy végleges forma. Még neked sem Serena. - nézek a nőre majd vissza Kate felé - A ruháid eltűnése tényleg egy zavaró dolog lehet, ezt el is hiszem. De ez nem kötelezően lesz mindig így. Biztos vagyok benne, hogy el fogod tudni érni azt, hogy a ruháid ne váljanak semmivé mikor átváltozol.
Tartok egy kis szünetet míg megfogom a kávés bögrémet és magam előtt csak tartom egyelőre.
- Azt hiszem mind ketten tudjátok, hogy nekem szárnyaim vannak. Viszont az, hogy nem húzza a hátamat és keseríti meg a hétköznapi dolgaimat azt munkával értem el. Nem volt ez mindig így mint most. És ezért hiszem, hogy neked is menni fog Kate a ruha gondod megoldása.
Bele iszom végül a kávémba közbe a bögrére fókuszálva is. Hagyom, hogy tudjanak gondolkozni azon amit én csak úgy dobálok feléjük.
- Tűztetek ki magatoknak célokat a jövőtökre nézve? Napokra, hónapokra vagy évekre előre, van amit el akartok érni? - teszem fel a kérdéseim majd kis lélegzet vétel után még hozzá fűzök - Nem szeretném ha faggatózásnak tűnne ez az egész, nyugodtan ti is kérdezhettek tőlem bármit, válaszolni fogok.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Serena Davidson Csüt. 31 Okt. 2013, 09:10

Annak ellenére, hogy mit mondott képtelen voltam arra, hogy ne így gondoljak rá. Mennyivel könnyebb volt minden, amikor azt hittem csak, hogy plüss állatokat tudok felébreszteni és nem pedig, hogy bármit. Nem egy végleges forma? Mire leszek még képes, ha most olyanokat tettem, amivel rendelkezni sem lenne szabad?
- Washingtonban… megállítottam az időt. Minden lefagyott legalább egy percre. Senki sem érzékelte, de nekik állt, csak én voltam, aki mozogni volt képes. A szél nem fújt, a levelek, de még a fűszál sem mozdult, ahogyan a támadások, lézerlövések is megakadtak. Majd egy emberi lényből kettőt alkottam… ha ez nem a végső forma, mi lesz belőlem? Ilyen hatalma egy isteni lénynek sincs…
A hangomban némi kétségbeesés volt, még mindig nagyon nehezen dolgoztam fel ezt az egészet. Részben örültem, hogy így könnyebben tudok segíteni másoknak, amikor említette a célt, bólintottam, hogy ez megvolt. De nem tudtam, hogy mennyire fog sikerülni. Hogyan tudnék egyedül megmenteni mindenkit, hogyan érhetném el ezt.
- Már most képes lennék arra, hogy az emberekből mutánst csináljak, vagy épp a mutánsokból embert, ahogyan a bátyám is járt, amikor a Professzor megállította. Még mindig úgy gondolod, hogy nem túl nagy hatalom ez?
A hangomban nem volt semmi gúnyos él, csak bánat és keserűség, a céljaim pedig túl naivak voltak.
- Segíteni szeretnék. Megmenteni mindenkit a bolygón és elérni, hogy ne legyen többé háború és ne akarjon senki sem ártani másnak – feleltem némileg elpirulva. – És remélem egyszer elfogadja mindenki, hogy kinek a lánya vagyok és, hogy én nem tennék soha olyat, mint az apám tett korábban és a testvéreim.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Előadó tanterem 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Sarah Pént. 01 Nov. 2013, 00:08

Csendben figyelek és hallgatok, kezdek nagyon minimálisan felpezsdülni és visszatérni a rendes önmagamhoz, ahogyan a szervezetem feldolgozza a cukrot, meglepő, hogy az kerül a leggyorsabban bedolgozásra, hogy sokszor egy darab csokoládé percek alatt képes megoldani egy rosszullétet cukorhiány esetén, de... Nem számít. Sakura eléggé magabiztosan állítja, hogy egy idő után valahogy képes leszek kiküszöbölni a ruháim eltűnését minden átváltozás alkalmával, igazából erre már most van egy módszer, de továbbra sem vagyok hajlandó ledobni a ruháimat, akármit is mond Jonah, valamilyen szinten neki is igaza van, de nem, de nem is vele kéne most foglalkozni, csak túlzottan könnyedén elkalandozok a gondolataimban. Serena közben kifejti, hogy miért érez úgy a mutációjával kapcsolatban ahogyan, s valamilyen szinten meg tudom érteni a nézőpontját, bár nem egészen, de talán ezt már kifejtettem, nem akarok belegabalyodni, plusz persze a célok...
- Az emberek legalább 60%-a már rég elfelejtette a történteket, a nép szemében te is a hős kategória felé húzol jelenleg, a maradékból 5% örök szkeptikus és 15% nem hallott a mutánsokról és 20% nehezebben tart a tömeggel. - Nem tudtam elmenni amellett amit mondott, tudom, hogy semmi közöm hozzá, de nem akarom szavak nélkül nézni hogy valaki egy ilyen dolgon marja magát, a mutációjába nem szóltam bele de ez... Ez már más, ez pszichológia, az emberek nagy része pedig... Ostobább mint ahogyan gondolnánk, a legtöbb elé ha egy nagyobb ember rak oda valamit ami akár jelentéktelen, azt is kirobbanó örömmel tudják fogadni, pedig az mégiscsak egy jelentéktelen semmi. Az meg hogy valaki nem hallott a mutánsokról, nos egyes kontinenseken biztosan nem, maradjunk ennyiben. Visszatérve Sakura kérdésére.
- Szeretném egyszer elérni, hogy.... Az emberek értékeljék a munkáimat. - Az előzőhöz képest ez már sokkalta félénkebb megszólalás, főleg azért mert magamról beszélni sokszor kellemetlenebb, sokkal kellemetlenebb mint másnak felmondani egy tényszerű statisztikát reakcióként. Kényelmetlenül kicsit fészkelődök a székemen és pár másodpercig kicsit mással foglalkozom, magam sem igazán tudom, hogy mivel, mással, eléggé kellemetlenül érzem magam a történtek miatt, még ha talán nincs is rá okom, valószínűleg nincs.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 04 Nov. 2013, 09:14

~ Tanóra - 10:10; Résztvevők : Serena, Katherine(Sarah), Sakura~

Hallgatom a válaszaikat miközben kortyolgatom a kávémat. Érdekesnek találom azt amit mondanak bár láthatóan Serenát mintha jobban nyomasztaná a képessége mint Kate-et. De az is lehet, hogy ő csak jobban beszél róla.
Kate szeretné ha elfogadnák és értékelnék a munkáit, Serena pedig azt, hogy ne tekintsenek rá úgy mint a családja többi részére. Reális és elérhető vágyak az már biztos. Ahogy abban is biztos vagyok, hogy szívből jön. Az, hogy Serena túl nagy hatalomnak érzi az erejét megértem. Nem kis pályás az már biztos. De melyik képességre nem tudnánk ugyan ezt elmondani, hogy túl nagy. Végül is van egy, nem mindenki rendelkezik vele és könnyedén felül tudnánk kerekedni az embereken.
- Csak akkor túl nagy ha engeded, hogy a fejedre nőjön. És legfőképp, ne aggódj azon, hogy túl sok lenne. Mindanyiunk képessége olyan ami fegyelmet és odafigyelést követel meg.
Fejezem be a bögrémet meg leteszem az asztalra. Mosolyogva fordulok Kate felé ezek után.
-Az jó, az jó! Láttam is pár művedet és gyönyörűek. Biztos vagyok benne, hogy igazi művész lesz belőled. Ha gondolod majd valamikor elviszlek pár jó kis helyre ahonnan gyönyörű a kilátás. - át fordulok Serena felé. - Neked pedig nem hiszem, hogy tartanod kéne bármitől, itt a birtokon senki sem fog másképp tekinteni rád vagy viselkedni veled a családod miatt. Mindannyian tudjuk, hogy te nem vagy olyan. És Kate nem is igaza van. Sokan vannak még akik nem is tudnak a mutánsokról és sokakat nem is érdekel.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 04 Nov. 2013, 10:02

Megráztam a fejemet Kate szavaira, én sokat foglalkoztam emberekkel, nagyon sokat voltam velük, ez nem így ment.
- Ez nem így van – ráztam meg a fejemet. – Én művész vagyok, nap mint nap emberekkel találkoztam, süteményt csináltam nekik, gyerekzsúrokon léptem fel, vagy épp a parkokban mulattattam a bábjaimmal őket. Az emberek nem felejtenek és azt gondolják, amit a társaik. Nem a saját véleményük fontos nekik, hanem az, hogy más mit gondol róluk. Éppen a mutánsok léte jó dolog, de mi van, ha valaki megint az ellenkezőjét kezdi gondolni?
Felsóhajtottam.
- Egyszer kell valakinek eszébe jutnia, hogy a bátyám hasonló képességgel mit művelt a Stark plázánál, vagy Magneto és a lányai előtte. Szerinted mikor kerül elő, hogyha ez kiderül, hogy bizonyára a negyedik gyerek is pontosan olyan, mint a család többi része?
Én a többiekkel ellentétben tudtam, hogy az apám él és azt is, hogy hála nekem már nem olyan, mint akkor, amikor az őrület kerítette hatalmában, de ez efféle dolgok, hogy pont ők voltak azok, akik felhívták a figyelmet a mutánsok veszélyeire és fenyegetésre… és itt voltam én, aki a rokonuk, még akkor is, ha pontosan az ellenkezője voltam nekik.
Bólintottam Sakura szavaira, de még mindig nem éreztem túlságosan meggyőzőnek mindezt. És ott volt még amitől féltem, hogy mi lesz, ha elszabadul a képességem és másoknak ártok vele. Mennyivel egyszerűbb volt minden, amikor még csak a régi én voltam és azt hittem, hogy annyi a képességem, hogy plüssöket élesztgetek gyerekek számára.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Előadó tanterem 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Sarah Pént. 08 Nov. 2013, 03:18

Meglep, őszintén meglep, hogy van aki jobban görcsöl a mutánstémán, mint én, pedig nekem is az elmúlt időkben eléggé... Depresszív hangulatom volt miatta, ha fogalmazhatok így, a folyamatos üldözöttség érzése és egyéb dolgok amiket nem szeretnék most felidézni, nem, azok már elmúltak.
- Annak a valakinek eléggé nagy hatalmúnak kellene lennie. A család pedig már más kérdés, ebbe nem akarok beleszólni. - A családja nem tartozik rám, bár statisztikák sorait hozhatnám most fel, pszichológiai tanulmányokra hivatkozhatnék azzal kapcsolatban, hogy az emberek miért fogadnák el könnyebben, főleg mivel igen, másoknak akarnak megfelelni, jelenleg pedig az elnök hálás az életéért, így könnyedén formálódik a véleményük pozitív irányba, arról már ne is beszéljünk, hogy mi megy állandóan a médiában és persze, tartogathat bármit a jövő, nem feltétlenül csak jót, de nehéz legalább kicsit pozitívan hozzáállni?... Kezdek felébredni, azt hiszem a mai napon a jó kedv felé húzok. Visszaterelem inkább a figyelmem, ezzel már nem tudom hanyadik alkalommal az órára a gondolataim mezejéről. Sakura szavaira elpirulok.
- Köszönöm, nagyon hálás lennék érte. - Egyre könnyebben megy a beszéd, a program pedig eléggé érdekelne is, őszintén szólva még soha sem tudtak elvinni olyan helyre, előadásra vagy hasonlatosra, ami teljes mértékben lekötötte volna a figyelmem, az olyan helyek pedig ahonnan jó rálátás nyílik a tájra, nos, annak sem éppen az a lényege, hogy lekösse az embert, inkább hangulat meghatározás, de éppen gyönyörű tájképeket lehetne formálni a látványból, ki tudja, hogy honnan , vagy hogy miként.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 11 Nov. 2013, 18:37

~ Tanóra - 10:15; Résztvevők : Serena, Katherine(Sarah), Sakura~

Kezdem úgy érezni, hogy Serena-t egyre jobban csak lelököm ezzel a beszélgetéssel a mélybe. Ő legalább még nem volt olyannyira búval b*szott zombi mint a gyerekek többsége. De ki tudja, lehet most már ő is az lesz. De~ azért remélem, hogy nem lesz így.
Kate-re rámosolygok.
- Rendben, majd akkor szakítunk rá időt amikor jó neked.
Válaszolok még a placcal kapcsolatban neki. Meg kell hagyni az igaz ami igaz. Sokat múlik a helyzetünk jelenleg azon, hogy kik mit gondolnak rólunk. De szerencsére a legutolsó esemény igen csak a mi oldalunkra bólintotta a dolgokat. De most nem fogom ezzel rombolni a hangulatot nekik, hogy "hát igen ha valaki alánk akar vágni akkor tud indokot találni" szöveggel. Inkább a pozitív irányba kell vezetnem őket most. Ez lenne a cél is most.
- Az amit teszünk befolyásolja a képet rólunk, igen. Nehezebben nézik el a bal lövéseinket is persze. De ez nem azt jelenti, hogy félnünk vagy tartanunk kéne bármitől is. Legyen az a saját erőnk vagy a politika ereje.
Kicsit elhallgatok, jobbommal bele túrok a hajamba és úgy megvakarom a halántékomat.
- Tudjátok, hogy mi az én képességem? - kérdezem - Bár tudom, hogy a szárnyaimat már biztos láttátok, de a mellett.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 12 Nov. 2013, 08:03

- Nagy hatalmúnak igen, de egyszer már megtették – mondta. – Gyerek vagy még, biztosan nem figyelted a médiát, hogy mi is történt a szuperlényekkel azelőtt, hogy neked jelentkezett volna.
Pillantottam Kate-re a szavaim közben. Hiszen ott volt a legjobb példa, hogy Einar és Thorhalla megmentették a várost először a halkirálytól, utána az apámtól és a Testvériségtől. Az emberek imádták őket, a SHIELD pártolta őket, minden velük volt tele, majd a következő pillanatban börtönben vannak és rájuk is ugyanúgy vadásznak, mint ránk. Én is elég naiv voltam és szerettem volna azt hinni, hogy nem így lesz, de a korábbiak után már féltem attól, hogy mégsem lehet úgy semmi, ahogyan én szeretném, mert a világ sajnos nem úgy működik. Hálás voltam azért, hogy a család kérdésbe nem szeretne belefolyni, az nekem is kényes téma volt és nem tudtam vele mit kezdeni.
Sakura szavaira kénytelen voltam elmosolyodni.
- Azt azt hiszem, hogy akkor Mr. Wright-ra kellene bízni – feleltem kicsit jobb kedvűen. – A politikai erőt. Gondolom mindenki látta nem csak én, hogy az apja mit csinált.
Örültem, hogy nem engem vittek ki oda, hogy mutáns vagyok, hanem őt. A kérdésnél visszanéztem Sakura-ra.
- Mr. Miller-től úgy hallottam, hogy gyógyítani vagy képes és halottakat feltámasztani, igaz ez? – kérdeztem.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Előadó tanterem 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Sarah Csüt. 14 Nov. 2013, 09:05

Arra a mondatra, hogy még gyerek vagyok kissé oldalra biccentem a fejemet.
- Legalább nyolc év különbséggel elfogadható magyarázat lenne. - Teszem hozzá kissé közömbösen, szimpla megállapítás és véleménymegosztás, naiv vagyok, az lehet, ma úgy tűnik ilyen napom van, de három év különbség nem oly számottevő, hogy ezzel érvelni lehessen. Mindenesetre is nem számít. Sakura szavaira bólintok egyet, majd pedig hallgatom a beszélgetést, vagyis ami van belőle, a politikával kapcsolatos megszólalásokat, de hozzáfűzni nem igazán tudok mit, talán tudnék, de úgy döntök inkább, hogy ezeket most megtartom magamnak, mint ahogyan általában szoktam. A mutációval kapcsolatos kérdésre is csak szolidan megrázom nemlegesen a fejem, mivel eddig abban a hitben éltem, hogy a repülést leszámítva más nincs, így ez kissé hirtelen ért, bár nem meglepően... Csak... Egy kicsit, de ez nem olyan, mint amire hirtelen válaszolni sem lehet normálisan. Mindenesetre is úgy néz ki, hogy Serena tudja, vagy legalább is hallotta, aztán ki tudja, hogy mennyire pontosak a hallottak, részemről továbbra is hallgatok és figyelek, még megfordul a fejemben, hogy vajon lesz-e valami értelme azoknak a lapoknak, de már erősen kétlem, talán nem is baj, jobb ez a kötetlen beszélgetés, viszonylag kötetlen beszélgetés, bár nem vagyok benne biztos, hogy mi a különbség a kettő között, vagy hogy jól kategorizáltam-e, de nem is fontos talán... Biztosan nem fontos.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Ammon Einarson Vas. 17 Nov. 2013, 11:13

~ Tanóra - 10:20; Résztvevők : Serena, Katherine(Sarah), Sakura~

- Jolvan, jolvan. Ezen most ne vesszetek össze. Nem arról van szó, hogy egymás felett állnánk ezzel a korkülömbséggel. Csupán annyi, hogy az a pár év különbségünk több tapasztalatot jelent. És ezzel tudunk nektek segíteni.
Csitítgatom őket egy kicsit. Az, hogy mennyire ismerik a képességeim nem lep meg. Hogy Serena hallott róla és, hogy Kate nem tudta a másikat sem túl meglepő.
- Jól hallottad Serena. Képes vagyok más sérüléseit meggyógyítani és a sajátomat is. Bár az igazat megvallva a legnagyobb része ennek az egésznek, hogy fel tudok támasztani egy halottat is akár. Sajnálatos módon... már akadt alkalmam is erre. De a lényeg amire ki akarok jukadni, hogy ez is ugyan olyan óriási hatalom amiért az emberek ölni lennének képesek hiszen a képességem megváltást jelenthetne akár minden bajra. Egy nagy ugrás lenne az orvotudomány számára. Nincsen olyan képességű közöttünk, a világon akinek a képessége túl "kicsi" lenne vagy nem jelentene hatalmat. Ne rágódj ezen, hiszen jó ember vagy te is ahogy itt mindenki.
Mosolygok rá  majd össze csapom a tenyeremet és megdörzsölöm egy kicsit.
- Na jó mit szólnátok ahhoz ha kimásznánk ebből a depressziós beszélgetésből és csinálnánk valami élvezeteset inkább. Én például nagyon szeretek repkedni csak úgy. Isteni a szél érzése a bőrömön a magasban ahogy a kilátás is gyönyörű. És még mind a hárman is tudunk repülni. Mit szóltok? Akartok egy kicsit kikerülni a friss levegőre?

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Serena Davidson Vas. 17 Nov. 2013, 12:56

- Nem úgy értettem – feleltem halkan. – Csak úgy, hogy a te korodban engem nem érdekelt a politika, a legtöbbeket sem szokta, és messziről kerültem mindent, amiben ilyesmi téma került elő és minden ismerősöm is.
De mikor az egész mutáns kérdés előkerült, akkor önkéntelenül is muszáj volt ebben a témában olvasni, hiszen én tudtam, hogy mi vagyok és szerettem volna elkerülni mindent, amivel baj érhetett volna. Így sem voltam nagyon sok mindennel tisztában, de azokat elolvastam, amik ebben a témában érintett szövegek voltak. Mikor Sakura kimondta, hogy tényleg megtette, amit hallottam róla meglepve pillantottam rá. Azt hittem, hogy mindez csak egy igencsak nagy túlzás és csak egy súlyos állapotban levőt mentett meg. Így viszont minden igencsak nagyon megváltozott. Eddig is éreztem tiszteletet iránta, de most főleg, hogy így volt. Bólintottam, ez is tényleg olyan hatalom volt, amiért egyesek öltek volna, igaz a legtöbbségünk képessége ilyesmi volt. Kimenni? Az ötlet tetszett, hiszen a hazahozott cicák is ott voltak, igaz még csak két darab, szerettem az új munkahelyemet és azt, hogy tudtam az állatokon segíteni, még úgy is, hogy hazahoztam, vagyis ide őket. Jobb nekik itt, mint a menhelyen. A kérdésnél zavartan pillantottam Sakura-ra, nem emlékezett, hogy mennyire féltem, amikor repültünk?
- Én félek a magasban – feleltem elpirulva. – És tériszonyom is van. Ti csak repüljetek nyugodtan, én majd a földről, a biztos talajról figyellek titeket.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Előadó tanterem 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Sarah Kedd 19 Nov. 2013, 08:39

Legszívesebben még egyszer oldalra biccenteném a fejemet az összeveszést illetően. Nem igazán érzem úgy, hogy ilyesmi lett volna belőle, vagy lehetett volna belőle, bár lehet, hogy a szavaim a közömbösség jelenléte miatt úgy hatottak, nem tudom, nem vagyok oly gyakorlott az emberekkel való kommunikációban, nem sokakkal beszéltem tartósan, kivéve a magántanárokat és a szüleimet, plusz mostanában néhány embert, de inkább mindig csak távolabbról figyeltem az embereket egymással beszélgetni, abból pedig, bár láttam mozdulatokat és vonásokat de nem igazán raktam még össze egy teljes képet ezzel kapcsolatban, nem minden téren, plusz vannak olyan mozzanatok, amik aprók, de egyszerűen érezni, hogy jelentéssel bírnak de nem értem őket, egyszerűen valami olyasmit fejeznek ki, amivel korábban talán még nem is találkoztam és néha zavar, hogy nem tudom mi az, de talán nem ezen kéne most gondolkodni, majd később. Úgy tűnik, hogy Sakura valóban képes feltámasztani akár egy halottat is, amit kifejezetten lenyűgözőnek találok, s volt is erre példa a szavai alapján, de nem értem, hogy miért...
- Miért sajnos? - Ha megmentette valaki életét annak örülnie kéne, vagy... Nem? Talán nem kellett volna feltennem a kérdést de igazából annyira hirtelen jött, hogy nem gondoltam végig. A repülés ötletén viszont alaposan elgondolkodom. Rajtam van a kabátom, és később a tollak takarnának a naptól, így az a probléma kiküszöbölhető, ugyanakkor nincs rajtam az a speciális ruha és minden el fog tűnni és nem tudok majd vissza alakulni, így maximum abban bízhatok, hogy egy állat alakjában el tudok majd jutni a szobámig, a ruháimat pedig nem sajnálom, a kabátot igen, de azt le fogom venni előtte, plusz a többit ami szükséges a nap ellen, de azokat tanácsosabb még előtte, mik azok?... Kesztyű, szemüveg mindenképpen bár az nem véd de nem lenne jó ezt is eltüntetni.

Végül a hosszú-hosszú másodpercekig tartó mérlegelés után helyeslően bólintok, nem látok különösebb indokot a nemre.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 22 Nov. 2013, 18:14

~ Tanóra - 10:25; Résztvevők : Serena, Katherine(Sarah), Sakura~


Kate-re nézek a kérdésekor, hogy miért is sajnos. Csendben maradok egy kicsit. Nem tudom, hogy mit vagy miképpen is kéne neki most erre válaszolnom. De válaszolnom kéne, már csak azért is mert vérge érdeklődik ő is és nem zárja magát már annyira be a burkába. Bár nem éppen a legjobb téma az már tuti.
- Azért sajnálom, mert egy halál sosem jó. És nem változtattam vele semmit. Mert utána ismét elvesztettem,úgy négy vagy öt évre rá...
Kicsit megköszörülöm a torkomat a végén és a hajamba túrva megvakarom a halántékomat.
Huh teljesen el is felejtettem, hogy Serena-nak problémái vannak a magasban. Átfordulok felé.
- Áh, bocsi. Tökre kiment a fejemből. - mentegetőzök.
A másik oldalon pedig Kate benne van a dologban és Serena is azt mondja, hogy kimehetünk a szabadba legfeljebb ő a földről néz minket. Hát rendben, felőlem jó. Ha őt ez nem zavarja. Bár lehet, hogy csak nem akarja mondani. Mindegy nem zaklatom igazán fel magamat ezen.
- Jolvan akkor menjünk ki. A levegőzés magában se rossz dolog. Sokkal jobb is minthogy idebent kuksolunk.
Össze csapom a tenyeremet, finoman majd össze dörzsölöm őket. El lépek vaz asztaltól és kicsit közelebb megyek hozzájuk.
- Akkor, menjünk ki!
Mondom majd zsebre vágom a kezeimet és lassú léptekkel elindulnék az ajtók felé amikor megtorpanok és vissza dőlök az asztalnak.
- Nem tudjátok, hogy mi lehet a többiekkel? - kérdem.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 23 Nov. 2013, 09:36

Lehajtottam a fejem, mikor Sakura mondta, hogy ismét elveszette azt a személyt, aki egyszer megmentett. Tudtam, hogy milyen volt mindez, először az apámat, kiről kiderült, hogy csak mostohaapám volt, aztán évekkel később a három bátyámat, a sógornőimet, unokaöccsök és húgok, és anya. Bőven elég volt egyetlen egyszer elveszteni őket, nem tudom, hogy miként viseltem volna el azt, ha mindannyian meghalnak újra. Így is annyi mindent vesztettem már, bár lettem volna olyan erős, mint Sakura, aki ilyen jól tartotta magát a veszteségei ellenére is, míg én mindig csak sírtam, még mindig előfordult mindez. Arra, hogy elfelejtette, hogy félek a magasban és a repüléstől kissé félszegen elmosolyodtam.
- Semmi gond – mondtam.
Mikor Kate is belement, hogy kimenjünk letettem Kormit a földre.
- Menj szépen vissza a szobába, vagy járd körbe a házat, de ki ne menj – néztem rá.
A cica meg, mintha értette volna még dorombolt, és nyávogott egyet, végül pedig kirohant a teremből. Ha éhes lesz úgyis visszajön a szobához, hogy adjak neki enni. A többiek kérdésre megráztam a fejemet.
- A kúriában túl nagy csönd van, ebből úgy gondolom, hogy Jonah nincs itt, akkor nem lehetne megmaradni – feleltem az eddigi tapasztalataim alapján. – A többiek pedig szerintem most is a szobáikban ülnek, mint általában.
Igaz ezt pont én mondom, aki ugyanezt szokta csinálni jellemzően, amikor éppen nem dolgozok. Végül ha Sakura elindul kifelé, akkor követem, nem tudtam, hogy hova szeretett volna menni, így ráhagytam a vezetést.
- Egyébként neked hány évesen jelentkezett a képességed? – kérdeztem még.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Előadó tanterem 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Sarah Vas. 01 Dec. 2013, 04:06

A kérésemre a válasz nem egészen az mint amire számítottam, s kissé elgondolkodva terelem a figyelmemet zavartan lefelé, nem tudom, hogy mit kéne reagálnom.
~ Kérjek elnézést vagy... Vagy... Nem kellett volna megkérdezni. ~ Végül inkább úgy döntök hogy csendben maradok és hallgatom amit beszélnek. Végül úgy tűnik, hogy valóban kimegyünk, amire mikor mindenki megteszi az első lépéseit, pár másodperces késéssel ugyan de magam is felállok a székről és indulok meg kifelé, igaz a kérdésre megtorpanok, de végül csak nemlegesen megrázom a fejemet. Én is eléggé sok időt töltök bent a szobámban festegetve ahhoz, hogy fogalmam se legyen a többiekről, legalábbis ahhoz, hogy konkrétumot ne tudjak mondani, mert nagy vonalakban tudom, csak... Csak mégse. Mindenesetre is némán várok amíg elindulunk, kissé eltűnődve azon, hogy talán többet kéne beszélgetnem a többiekkel, talán, ebben az ötletben magam sem vagyok annyira biztos de az elmúlt időben többször is megfordult a fejemben és a gyakorlatok során amúgy is muszáj vagyok. Mindenesetre is ha elindulunk kifelé amolyan sorzáróként követem ama másik kettőt, nem igazán csatlakozok be a beszélgetésbe, nincs rá okom, plusz nem tudom, hogy merre kell menni, így igazából lefelé tekintve követem őket és maximum a sarkukat nézve kullogok, már ha tényleg megyünk, amennyiben egyenlőre maradunk akkor türelmesen várok, mert... Igazából nincs hova rohanni, vagyis nem is az, hogy nincs hova, csak nem is tudom, hogy hol lehet az-az oda, plusz nincs indok a rohanásra, mert... Repülni megyünk, most így belegondolva, egész... Érdekes, nem volt eddig különösebben szokásom a repülés, igazából inkább rovarok formájában figyeltem néha a többieket és próbáltam elkerülni azt a pár kellemetlen alkalmat amikor majdnem leütésre kerültem, de nem csodálom, az emberek félnek a pókoktól, nagyrészt, magam sem kedvelem őket de a szemszögükből egészen érdekes a világ. Ömm... Nem tudom hogy hogyan kerültem ehhez a gondolatmenethez.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Ammon Einarson Kedd 03 Dec. 2013, 11:50

~Tanóra - 10:30; Résztvevők: Serena, Kate(Sarah), Sakura  ~

Nézem ahogy mind a ketten már lehajtott fejjel bánkódnak valamennyire, hogy megkérdezték.
- Nyugi, nyugi. Nincsen semmi baj. Ha baj lett volna a kérdés vagy annyira zavaró akkor egyszerűen nem válaszoltam volna. Emiatt ne érezzétek rosszul magatokat.
Serena Jonah-ra tett megjegyzésén felnevetek.
- Az már igaz. Élénk egy gyerek annyi szent. Mondjuk személy szerint én nem bánom. Legalább valami élet van a falak között. Na, de akkor menjünk is ki.
 Mondom és közben el is indulok már kifelé az ajtón. Nem hiszem, hogy most már bárki más beesne ide így értelme sincs várni idebenn. Kint meg még jó idő van, ki kell használni.
- Úgy 15 voltam - felelem - Igen, körülbelül annyi. De a részletekre már nem nagyon emlékszem. Nem volt semmi különleges, vagy ilyesmi.
Köszörülöm meg a torkomat a végén majd sétálok tovább ki a kert felé. 


A reagotokat már ide kérném: https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2173-kert-birtok#37779

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 03 Dec. 2013, 18:56

Én nem valószínű, hogy elevennek gondoltam, tartottam volna, hanem teljesen másnak, de ezt inkább nem mondtam ki hangosan. Nem bánta, hogy katasztrófává változtatja az iskolát? Eléggé érdekes hozzáállás volt, legalább is így véltem mindezt. Személy szerint én egy kicsit örültem, hogy ma még nem láttam, legalább nyugodtabb volt a reggelem. Meglepve pillantottam Sakura-ra, amikor azt mondta, hogy nem tudja, hogy miként jelentkezett a képessége, mert teljesen átlagos volt.
- Hogy lehetett átlagos? – kérdeztem meglepetten. – A Professzor olyannak írta le mindezt, hogy erős érzelmek hatására jelentkeznek a mutációk és akkor aktivizálódnak. Úgy tudom, hogy a diákok többségének tényleg így volt a Stark plázánál.
Még nekem is, igaz nekem nagyon fiatalon, de mindezt nem tettem hozzá. Követtem őket kifelé és lassanként pedig ki is értünk szabadba.

//Folytatás: Kert, birtok//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Előadó tanterem 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Morsus Szer. 09 Dec. 2015, 22:05

X-men: Kiválasztódás

Xavier egy délutáni órát tart a teljes iskolának. A témája a mutáns etika. Az egész előadása arról szól, hogy a képességeik kihasználása mások kárára nem több, mint amikor egy erősebb ember bántalmaz egy gyengébbet. Mindent megtesz, hogy ne hozza párhuzamba Magnetot vagy Testvériséget. Ekkor A szobában kékes fénnyel megjelenik három lebegő alak. A testük kékesen világít és árad belőlük egy megmagyarázhatatlan erő.
Előadó tanterem 1827055-evol3__2_
Előadó tanterem 2246717-evolutionaries___x_men_14
- Homo Supieror veszélyben vagytok.
Szólal fel a középső furcsa isteni hangon.
- Mi vagyunk az Evolucionisták. Azért jöttünk, hogy biztosítsuk a túléléseteket.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Tyranis Csüt. 10 Dec. 2015, 09:07

//Előzmény: A birtok//

Jonah-t, mint általában most is roppantul érdekelte az, ami az előadóban történt. Mind a többiek, mind pedig a tananyag. Ennek köszönhetően a hátsó sorban feltett lábakkal leginkább békésen hortyogott. Éjszaka úgyis igencsak sokáig játszott az egyik verekedős játékkal a konzolon, mi sem volt alkalmasabb ezek után arra, hogy aludjon, mintsem ez a csapnivalóan unalmas óra. Egy pillanatig sem érdekelte, főleg, mert számára a négerek sem voltak jobbak, mint akik gyapotot szednek, vagy rabszolga módjára inasként vannak tartva, a sárgák pedig kaját készítsenek és gyártsák gyárakban a különböző dolgokat. A fényekre nyitotta ki a szemét, pislognia kellett néhányat és megtörölnie a szemeit, amikor meglátta a kék alakokat.
- Wow, ennyire királyat még soha sem álmodtam! – állapította meg.
Nem is gondolta volna, hogy sikerült ennyire elaludnia, főleg nem, hogy ezekkel az idiótákkal fog. Bár, hogy épp a gyenge, nem gyenge dolgokról beszélt Chuck, a kopasz messiáskomplexuma mind érvényesült, illetve nem is beszélve arról, hogy az Evolucionista is stimmelt, nem volt olyan régen a fickó támadása. Egyelőre nem szólt, érdekelte, hogy a tudatalattija mennyire találja el a többiek jellemét. Aztán cselekednie is felesleges volt, hiszen egy gondolattal szétzúzhatta volna ezeket, vagy erővel ráveszi önmagát arra, hogy felébredjen.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Előadó tanterem CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.