Előadó tanterem

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Előadó tanterem - Page 2 Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Serena Davidson Csüt. 10 Dec. 2015, 09:30

//Előzmény: A birtok//

Mostanra már egészen jól voltam, csak még mindig kicsit gyengének éreztem magam a korábbiak után. Feszülten figyeltem, hogy a Professzor mit is mond, noha ez a téma főleg a fiatalságnak volt fontosabb, én pontosan ismertem a témát már. Bár szomorúan láttam, hogy a célközönség egy részét egyáltalán nem érdekelte az, ami itt zajlott. Még meg is fordult a fejemben, hogy odamegyek és felébresztem Mr. Wright-ot, hogy legalább tisztelje meg a professzort annyival, hogy kevésbé látványosan unatkozik, amikor kékes fény jelent meg. Felsikoltottam és ijedtemben próbáltam azonnal lebukni az egyik asztal mögé és onnan meglesni, hogy mik is jelentek meg most itt a helységben. Roppant furcsa lények voltak és még a hideg is kirázott attól, amit mondtak. Veszélyben vagyunk, megmenteni minket, Evolucionisták? Vajon mennyi közük lehet a korábbi támadónkhoz?
- Miféle veszélyben vagyunk és mit, hogyan akarnak segíteni? – kérdeztem végül.
És persze még mindig ott volt egy másik kellemetlen kérdés. Soha senki sem segít önzetlenül senkinek sem, főleg nem egy ilyen helyzetben, az emberi természet már csak ilyen volt. bár ők közel sem tűntek emberinek.
- Mit kérnek a segítségükért cserébe? – kérdeztem még.
Próbáltam figyelni őket, hogy mikor szándékoznak támadni, ha így lenne, akkor próbálok kitérni előlük.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Előadó tanterem - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem - Page 2 Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Jenna Collins Hétf. 14 Dec. 2015, 13:51

~Roxan~

Összehívtak minket, ahova szintén nem elsőként érkeztem, nem tehetek róla, ha akarnék esetleg nem késnék,  tanuljunk egy kis mutáns etikát az igazgatótól, remek, jobb dolgom nem is lenne. Elkezdi a műsort és felvezeti, ha jól értelmeztem, ha vissza élünk az erőnkkel olyanok leszünk mint a bully-k, caha, ahonnan én jövök az normális jelenség, azaz nekem az a normális hogyha azt csinálom, akkor szabad? Legalábbis rá foghatom hogy nekem ez a normális? Tudja hányszor futottam? Az a helyzet ha most haza mennék, kicsit visszaélnék a hatalmammal, szét rúgnék pár s*gget, hacsak nem lázadnának fel az emberek és kezdenének fáklyákkal meg vasvillákkal kergetni, az mondjuk szopi lenne, de szerintem megtudnék lógni, nagyon kéne az a cucc ami emberré tudna visszaváltoztatni, rohadt sz*r így z élet.  
Na mindegy, lényegében eldöntöttem magamban hogy ez egy bullshit és csak azért ülök még itt mert kötelező, mondjuk ha megmondanám hogy ez a téma nekem nagyon nem pálya és kimennék, mi lenne? Kivágnának a suliból? Toleránsabbnak tűnik az öreg annál, igazából az a probléma hogy é nem látok semmit a világban amiért érdemes lenne jónak lenni, a szabályok meg pfff azért írják hogy valaki megszegje, nem? Ehh, készülnék hogy felnyújtsam a kezem és valamilyen ürüggyel elhagyjam a termet, legyen az akár az hogy hív a természet vagy akármi, remélem kiszúr a hátsósorból. Aztán megjelentek valami izzó alakok, és valami veszélyről beszélnek és hogy ők segítenek nekünk túl élni, ingyen és bérmentve mi? Valószínű. Ezt ismerem, jön egy pár bizarr alak, nem soká polgárháború lesz mint a múltkor, és nem tűnnek valami gyengének, ilyen fura érzésem van mióta megjelentek, úgyhogy sajnos én szegény gyönge kis diák megint nem leszek képes megmenteni a napot, sorry.  De azért kivárom a végét, lehet ez nagyobb bulinak ígérkezik mint a másik.


Felszerelés:

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem - Page 2 Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 17 Dec. 2015, 21:25

Gail

Az óra magában lehet, hogy érdekes lesz. Gondoltam én, persze nem mindenki volt így vele. Próbáltam figyelni arra amit a professzor mond de nem tudtam elhesegetni a gondolatát annak, hogy ez az óra olyan mintha egyszerűen rá akar venni minket, vagy előre lebeszélni a rasszizmusról. Kicsit olyan mikor egy megvert, kar törött gyereknek magyarázod, hogy miért ne éljen vissza a pozíciójával... Még érteném is, hogy minek ez az előadás ha mi lettünk volna akik az első másodtpercében az erőnk tudatában lövöldözni kezdtünk volna.. Egy gyenge sóhajjal előre kinyúlok az asztalra, arccal az asztallapon. ~bárcsak előre látnám azt hogy melyik órák lesznek dögunalmasak. Szkippelhetném őket...~
Egy pillanatra valami furcsát érzek. Elsőre azt hiszem, hogy a Professzor figyelt fel rám, hogy elnyúltam az asztalon és egy rossz érzés amikor "tudod, hogy valaki figyel" dolog volt. Amikor felpillantottam viszont nem ez volt a dolog. Fény jelenik meg a teremben aztán meg három lebegő alak. Furcsa erő árad belőlük és világítanak is.
A szavaik zavaróan ismerősek azokhoz amiket a többiek meséltek a tornaterembe berobbanó csapatról. Már leszámítva, hogy ők azt mondták, hogy azok rabolni akartak. Ezek meg nem festenek úgy mint akik, báár. Nem vonnék le következtetést ilyen gyorsan. Még előkaphatnak lángoló pallosokat. Már csak ha magunkból indulok ki valaki fel fogja őket bosszantani hozzá...
Hála az égnek Serena kezdett el beszélni. A kérdése jó szóval várom a választ. Az hogy veszélyben vagyunk, halálosban az elég zavaró történet így a semmiből kiugorva. De ha ekkora esemény történne velünk biztos, hogy már valami elsikította volna már magát a fejemben.
Fészkelődök a székemen. Nem tehetek róla de rossz érzésem van, már jóslás ide vagy oda valahogy azt érzem, hogy vetődj az életedért lesz nem sokára.


Felszerelés:

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem - Page 2 Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Morsus Csüt. 17 Dec. 2015, 21:55

Gail harcot lát, egy szőke lányt a fején a cerebroval és a kiborgot, akit mindenkinél jobban utál és akitől retteg... Taot, ahogy őrültként nevet. A lények rezzenéstelenül figyelik a diákokat. Serena az egyetlen, aki kérdezz tőlük.
- Megvédünk titeket azzal, hogy megsemmisítjük a homo sapiens sapiens fajt. Azért, hogy élhessetek, az emberiségnek halnia kell.
Felelik az Evolucionisták. Látszólag a középső szólal fel és a többi csak némán áll. De nehéz pontosan megmondani, mert a hangját a maszk furcsán torzítja.
- Nem szívességet teszünk nektek. Engem és a testvéreimet erre választották ki az istenek.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem - Page 2 Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 18 Dec. 2015, 10:10

Egyelőre senki sem kérdezett semmit sem, csak én. Pont az egyik leggyávább személy? Még akkor is, ha én voltam a legidősebb a teremben. A legfurcsább az volt mégis, hogy Mr. Wright és Roxan nem szóltak be ezeknek a lényeknek. A korábbi viselkedésük után ez lett volna, amit az ember „elvárt” volna tőlük. Éreztem, hogy a szavaik után elsápadok, elsőre abban sem voltam biztos, hogy jól hallottam azt, amit mondtak, kellett néhány másodperc ahhoz, hogy a sokkon túljussak.
- Felejtsék el! – mondtam éles hangon.
A hangom talán még magasabb is lett a pániktól, mint szerettem volna. Éreztem, hogy megremegek.
- Meg ne próbálják kiirtani az emberiséget! – szólaltam meg újra. – Ilyen módon nem kell a védelmük! Nem ölhetnek meg alig pár száz fő miatt több mint hétmilliárdot! Még egyet sem!
Még önmagamat is meglepett az, hogy milyan eltökélten szóltam ezekhez, nem hittem volna, hogy ilyet merek.
- Az istenük nem tudom, hogy milyen kegyetlen személy lehet. Távozzanak innen és hagyják békén a diákjainkat!
Szólni kell az Angyaloknak, ők talán képesek arra, hogy megállítsák ezt a vérontást, amire ezek készülhetnek.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Előadó tanterem - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem - Page 2 Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Tyranis Pént. 18 Dec. 2015, 10:28

Jonah továbbra is hátulról figyelte az eseményeket, egyelőre egy személy szólalt meg, mindig is akart ilyen határozottságot látni Serena-tól, ha már annyira erős, mint amilyen. És végre nem kellett Roxizé cincogását, vinnyogását sem hallgatnia. Milyen tökéletes álom, már csak az hiányzott belőle, hogy a lányok sztriptizelni kezdjenek neki, ha ez meglett volna, akkor a legjobb álom lett volna ever! Végül a lány kérdésére ezek a micsodák benyögték, hogy mit is akarnak, hogy miért jötték. Jé! Kivételesen nem a mutánsokat akarják kinyírni, hanem az embereket.
- Cool! – mondta.
Már tudta, hogyha felébred milyen pólót kell gyártania: „Szóljatok, ha minden ember meghalt!” feliratút és akkor ennyi, cseszd meg Chuck, Magneto-nak igaza volt!
- És mikor tartjuk az emberi genocide partit? – kérdezte lelkesen.
Az előzők után és abból kifolyólag, hogy mennyire, de mennyire szürreális volt az egész komolyan továbbra sem fordult meg a fejében egy pillanatra sem, hogy ez nem csak álom, hanem a valóság is lehetne.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Előadó tanterem - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem - Page 2 Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 18 Dec. 2015, 21:41

~Gail~
Kellett emlegetnem magamnak a látomást. Harc, csatát kezd vetíteni az agyam, ~kik harcolnak?~ kérdezem magamban, közben egy másik jelenetet látok már ahogy egy szőke hajú nő a cerebróval a fején van. Elsőre azt hittem Serenát látom. De a nő más, más a haja mint az övé. Nem is ismerős és egyértelműen nem is a professzor ...duh... De senki más nem, már amennyire tudom, senki más nem használja, hatja, bármi azt a ketyerét egyébként is. Már kezdeném belelohalni magamat, hogy vajon mi lehet akkor a professzorral amikor a nő melletti alak is képbe kerül. Érzem ahogy meghűlök ahogy meglátom. Ahogy felnevet a fejemben akaratlanul is a füleimhez kapok, hogy befogjam azokat de nem sokat érek el a remegő kezeimmel el. Már a látomás elmúlása után is még mindig hallom ahogy cseng a fülemben a hangja.

- Menjenek el... -kezdek bele elsőre erőtlenebbül, halkan- Nem a mi világunk béliek maguk. Nem szabad beleszólniuk!
Már a végére erőt is sikerül a hangomnak adnom. De mint a kezem úgy a hangom is kicsit remeg, az asztalnak nyomom a kezemet a másikat meg magamhoz szorítom, mintha attól elmúlna a remegés. De egyszerűen ahogy rájuk nézek csak hallom újra meg újra ahogy nevet... És miattuk lesz itt.. Ebben az épületben...Ebben.
- A jelenlétük háborút szít csak. Azzal védenek meg minket ha elmennek és nem avatkoznak az életünkbe bele!
Veszek erőt magamra és beszélek tovább nekik. Remélem értenek a szóból. Remélem, hogy elmennek, elfogadják, hogy nem kell a segítségük.. ~Úr isten, mindjárt össze esek.~

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem - Page 2 Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Jenna Collins Szomb. 19 Dec. 2015, 23:47

~Roxan~

Nem tehetek róla komoly legalább 2 oldalú iskolaundorom van, főleg az ilyennél amikor téríteni próbálnak, jó ezért vagyunk itt, részben, meg ilyenek de na, akkor is. Úgyhogy megpróbálok lógni, konkrétabban kilógni erről a "gyűlésről", ami óra. Már meg van a tervem, hozzá is kezdenék, fel is emeltem a kezem, legalábbis úton volt, amikor megjelentek ilyen bizarr alakok érdekes kisugárzással. Megint jól indul, és elvileg ez a suli menedék, meg véd minket, na ja, látom, nem rég vagyok itt de ez már kapásból a második "idegen látogatás". Igaz, ezek azt állítják nekünk akarnak jót, aha, persze, de valaki rá kérdez mégis hogyan tervezik ezt, amire a válasz, kipusztítják az emberi fajt, hát, végülis az nekem nem annyira fáj, tehát ehhez semlegesen állok, de a szőke csajszi, nem ugrik be neve, fellázad és ellenkezik, hmm, ő nem az a nyugodt fajta? Annak néztem, mondjuk elég rossz bőrben volt, lehet csak valami betegség vagy ilyesmi miatt volt annyira "csöndes". Egyébként úgy látom tényleg vegyes a vélemény ezt a dolgot nézve, van aki mintha még támogatná is, egy punk srác, de a csajok egyből ellenük fordulnak, nem, nem, szegény emberkék, végülis, én se egy embertől kaptam az első rúgást amikor kb a halálomon voltam és épp átváltoztam, ezért is sz*rok én rájuk hogy mi lesz velük. De azért kivárom a műsor végét, azért sejtem mi lesz az, készülök, felmérem merre az ajtó, ha futni kéne, de egyelőre hátradőlök a széken, kicsit lentebb csúszok és a tarkómon összekulcsolom a kezeim.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem - Page 2 Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Morsus Vas. 20 Dec. 2015, 23:41

Jonah egy mentális ébresztés fogadja, egy józanító hang, amitől azonnal érzi, hogy ébren van. Xavier szól hozzá:
~ Mr. Wright szükségem van magára. Ezek a lények többek és erősebbek, mint bármi, amit valaha láttam. Ha bármi történik a maga dolga lesz feltartani őket ameddig a diákok kimenekülnek.
Majd Xavier előregurul.
- A nevem Charles Xavier és ők a tanítványaim, az X-men. Ebben az iskolában én arra tanítom a homo superiort, hogy hogyan uralja és használja az erejét arra, hogy védelmezhesse a mutáns és az emberi fajt. A célunk a közös lét a homo sapienssel, nem az kihalásuk.
A lebegő alakok meredten nézik a félő lányokat, akik távozásra szólítják fel a lényeket.
- Ez akadályozza a túléléseteket. Te szólsz a teljes mutáns faj nevében?
Xavier szinte kerüli az utolsó kérdést, látszik rajta, hogy Magneto szörnyűségeit juttatja eszébe.
- Megkérdezhettem, hogy mik vagytok akkor ti? Honnan jöttetek?
- Mi megfigyeltük a fajotokat az első mutáció óta, pont, ahogy megfigyeltük a homo sapienst előtettek. Az emberiség kiirtása szükségesen veszélybe hozza a bolygót. A fajotoknak fel kell erre készülni. Az emberi atomerőművek összeomlanak, a vízraktárak elfertőződnek, az étel adagok csökkenek. A túlélő emberek fertőzéseket hordathatnak majd. Fel kell készülnötök.
- Mi adja meg nektek a morális jogot, hogy megtegyétek ezt?
Kérdi Xavier aggódó hangon. Gail látja a néhány ezer mutánst egy haldokló bolygón és sötét alakokat, mint Tao és Magneto hatalomért küzdeni.
- Nincs olyan, hogy moralitás. Csak túlélés. Vadásznak rátok. A gyengébb fajok megpróbálnak majd megölni titeket... ezt már tudnotok kéne hisz már megtörtént.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem - Page 2 Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 21 Dec. 2015, 09:28

Nem tűnt úgy, mintha ezek a lények olyan nagyon távozni szerettek volna, de szerencsére legalább Gail ugyanúgy volt a helyzettel, mint én. Nem értettem, hogy mi alapján minket választottak, főleg, hogy Roxan úgy tűnt, hogy teljesen érdektelen és nem is érdekli, hogy mit mondtak ezek a lények. Mr. Wright pedig, inkább nem szeretném tudni, hogy mi zajlik a fejében. De szerencsére már a Professzor is közbeszólt és ő is távozásra szeretné bírni ezeket a lényeket, amik viszont tovább erősködnek.
- A mutánsoknak nincs nemzetük, nincs vezetőjük senki sem fog a nevükben szólni – mondtam.
Persze bizonyára találnánk, aki önként és dalolva elvállalná ezt a feladatot, de szerencsére nem volt ilyen alapvetően.
- Nem, nem fogják kiirtani az embereket! Azzal mindenkit megtesznek, a mutánsokat is. tudják hány mutáns van a bolygón? Pár száz, ha az emberiséget kiirtják, azokat, akik hozzáértően képesek a civilizációt, technológiát fenntartani… nem is beszélve arról, hogy pár száz egyed létezése rövid úton a kihaláshoz vezet. Mi is emberek vagyunk, ha tetszik önöknek, ha nem!
Megráztam a fejemet a további szavaikra.
- Nem fog előfordulni, az emberek és a mutánsok békésen, egymás mellett fognak élni. Majd meglátják.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Előadó tanterem - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem - Page 2 Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Tyranis Hétf. 21 Dec. 2015, 09:42

Sajnos a kérdésére nem kapott választ, ellenben egy csettintést igen Chuck irányából, aminek kevésbé örült. Még az álmában is képes lenne a kopasz elrontani a dicsőségét és a remek álmát. Tartsa fel ő ezeket a lényeket. Elsőre majdnem rákérdezett, hogy Chuck minden maradék esze elment-e ezzel a kijelentéssel, de utána le is esett neki, hogy végül is az ő álma, belőle lehet a legjobb hőst faragni, főleg, hogy neki ezek nem is árthatnak! Arról nem is beszélve, hogy akkor a jutalom is meglesz a lányok táncának képében.
- Számíthat rám kapitány! – szalutált néhány pillanatra.
A kapitány úgyis remekül kijött Chuck igencsak hasonlított az egyik Star Trek sorozat főszereplőjére, csak az járni is tudott. És végre jött a kérdés, hogy ki képviseli a mutánsokat. Úgy tűnt, hogy nem igen volt olyan személy, aki ezt elvállalta volna, így eljött az ő ideje. megköszörülte a torkát, megigazította a nyakkendőjét és közelebb lépett.
- Én képviselem a mutánsokat! – mondta lelkesen annak ellenére, hogy mit mondott Serena.
Ha a többiek próbálják leszólni, vagy nem értik, hogy miért mondta ezt, akkor folytatja.
- Mi az? – kérdezte. – Úgyis én leszek az USA első mutáns elnöke!
A lényekre nézett, majd újra megszólalt, ezzel végül is még az időt is húzta Chuck-nak, szóval nem panaszkodhatott a kopasz.
- Mi lenne a dolgom? – érdeklődött.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Előadó tanterem - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem - Page 2 Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 25 Dec. 2015, 23:01


Hallgatom, csak hallgatom amit válaszolnak. A professzor is közbe szól és neki is választ adnak ami még mindig ugyan az. Szükségesről beszélnek itt meg mi vagyunk megkérdőjelezve, hogy az egész faj nevében beszél-e a Professzor?! Ne szórakozzanak velünk itt mikor ők csinálnak úgy mint akik a Mutánsok nevében cselekednek! Olyan helyzetet teremtenének nekünk amiben ha egymást nem írtanánk ki akkor is, rögtön legalább egy kőkorszakba taszítanának vissza minket. És az a páran amennyien vagyunk többen lehetünk gyerekek mint felnőttek. Semmihes se értünk jóformán. Nem hogy gondoskodni arról, hogy legyen kajánk. És még tudják is, hogy romba döntik az egész rendszert! Kimondják és...és tudják és mégis megtennék nekünk?! Ez baromira nem nekünk tesz jót. Senkinek sem tesz jót. Csak azért mert vannak olyan emberek akik azt híresztelik, hogy félni kell tőlünk még nem teszi mindenki! Ott vannak a szüleim! Ők se félnek tőlem emiatt vagy gyűlölnek mert mutáns vagyok. Csak meg kell mutatnunk nekik, hogy nem mind olyanok vagyunk mint Tao és a hozzá hasonlók. Ahogy nem is minden ember egyforma... Bárcsak megértenék ezt. Remélem nem eltántoríthatatlanok azért. Vége az egésznek ha megteszik. Akkor egyszerűen minden embernek és mutánsnak lehúzzák a rolót.
Jonah felszólalására kapom el a tekintetemet felé és kissé megállok a gondolataimban is miatta. Valami ilyen beköpésére számítottam, hogy fog jönni de most egyáltalán nem segít és most tolerálni se tolerálom el, valahogy kibukik belőlem a dolog egyszerűen...
- Ne hülyülj meg Jonah! Te is elkezded a hülyeségedet az nem fog segíteni!
Nézek rá majd vissza fordulva az idegenek felé már idegesen és gyomorszorulósan is nem csak félve. A remegés a kezemből persze nem távozott, inkább erősödött kissé az újabb látomástól.
- Tudják mit érnek el azzal, hogy "szívességet" tesznek nekünk? Háborút érnek el vele. Ha azt megteszik akkor két fajt irtanak ki, nem egyet.
Fogalmam sincsen persze, hogy miképpen lehetne valóságos ez a látomásom, vagy miféle kifordult torzulása lehet, hogy Tao és Magneto küzd egymással a vezetésért. Amikor Magneto már halott...

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem - Page 2 Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Morsus Szomb. 26 Dec. 2015, 00:43

Jonah szavaira még Xavier is rémülten fordult felé.
- Mr. Wright!
üvölti dühösen majd visszafordul az Evolucionistákra. Azok mind Jonah köré lebegnek.
- Ha te akarsz a mutánsok vezér lenni gyűjtsd őket mind össze, hogy együtt vezetésed alatt túléljék az atom okozta telet, amiből majd kiemelkedik a királyságotok.
Az egyik szélső látja Gail reakcióját és hangja bizalmatlanná válik:
- Miféle vezér kiben nem bízik a népe?
Xavier homloka összeráncolódik, egyértelmű, hogy a mentális erejéhez nyúl. A lény tudatába nyúl majd ordítva zuhan ki a székéből. A szavak, amiket kimond felfoghatatlanok.
- Az örökkévalók tudásához kevés vagy Charles Xavier.
Mondja az egyikük megvetően. A professzor sokkot kapott, habot köp fel és remeg kitágult pupillákkal.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem - Page 2 Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 26 Dec. 2015, 12:09

És a lehető legrosszabb forgatókönyv kezdett kialakulni, hogy Mr. Wright magára vállalta azt, hogy ő fogja összefogni a mutánsokat. A Professzor és Gail is rögtön rászóltak, én inkább a kék lényekre és megremegtem a nukleáris tél hallatán. Miből gondolnák, hogy mi túlélnék egy efféle dolgot? Nem voltunk mindenhatóak, ugyanazok okoztak nekünk gondot, mint az embereknek. És a lények pedig a bizalmat emlegetik. Nem tudom, hogy honnan jöttek, de egy biztos, hogy a bolygó lakóit nem ismerték, egyáltalán nem.
- Soha sem fogtok olyan személy találni ezen a bolygón, akiben mindenki bízik! - mondta. - Még a kitalált istenfigurákban sem!
Ahogyan a Professzor felkiáltott és kiesett a tolókocsiból azonnal próbáltam odasietni hozzá, és óvatosan tartani a fejét hogy ne verje be a padlóba és ne szenvedjen fejsérüléseket. Jelenleg többet nem tudtam tenni érte, csak remélni, hogy a roham hamar véget ér.
- Menjenek, amit maguk akarnak nem kivitelezhető, soha sem állítanak elő olyan mutánst, akiben mindenki bízik. Maguk egy utópiát akarnak, de az csak a könyvekben létezik. Itt soha sem fogják megkapni, amit akarnak... és abban is biztosak lehetnek, hogy egy vadidegenben sem fogunk soha megbízni, sem olyanban, aki az emberek kihalását opciónak találná!

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Előadó tanterem - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem - Page 2 Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Tyranis Szomb. 26 Dec. 2015, 12:51

- Most mi van?! - tette szét a kezét.
Nem értette, hogy mi a gondjuk, valakinek úgyis el kellett vállalnia mindezt, ezek addig úgysem távoznak. És naná, hogy ő volt az, aki erre megfelelő, még akkor is,ha a tudatalattija azt mondja, hogy ne tegye, Gail és Chuck személyében.
- Mindenki tudja, hogy én vagyok a legalkalmasabb erre, okkal vagyok én az X-men vezetője is!
Próbált érvelni, de még Serena is ellene szólt, hogy nem fognak olyat találni, akiben mindenki bízik. Mondjuk ezzel vitatkozni nem tudott, tényleg így volt. Csak figyelte, hogy Chuck eldől és rohamot kapott. Jonah megcsóválta a fejét, felült az egyik asztalra és mintegy duzzogva fűzte össze a karjait a mellkasa előtt.
- Ha maguknak semmi sem jó, akkor feladom - mondta. - Sok sikert a megvalósíthatatlan álmok kergetéséhez. HESS!
Úgy számolt vele, hogy elég jól tudja irányítani az álmot, bár nem teljesen, de talán sikerül elküldenie a lényeket, amiket a többieknek eddig nem sikerült megtenniük. De hát a többiek nem is ő voltak! Szóval, ha nekik nem is sikerült, akkor majd neki fog és talán még valkűröket is ide tud varázsolni magának...

felszerelés:

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Előadó tanterem - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem - Page 2 Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Ammon Einarson Vas. 27 Dec. 2015, 19:26


Nézem ahogy ellebegnek Jonahoz azok a lények és...és... és isten igazából sikítanám, hogy takarodjanak a közeléből de nem jön hang ki a számon erre a lépésükre megmukkantam. A szavaikra.. vezér meg nép. Ezek azt sem tudják miről beszélnek. Ezeknek minden mindegy csak ide jöttek minket kiírtani mert azt hiszik, hogy ez jó vagy mert ezt monta nekik bármi. ezt látták..?! A professzora kapom rá a tekintetemet ahogyan össze esik, Serena odarohant a professzorhoz, oda akarnék én is rohanni hozzá, hogy segítsek de félek hogy nem működne a lábam hozzá így az "örökkévalók" felé fordulok vissza, ahogy referáltak magukra és csak egyet érteni tudok Serena szavaival. Nem tudom, hogy mi ütött Jonah-ba vagy csak nekem ilyen minden a látomásaim miatt.
- Menjenek el. Foglalkozzanak a saját világuk problémáival és oldják azokat meg! Mi pedig megfogjuk oldalni a sajátjainkat. Ha ilyen nagy a tudásuk akkor igazán tudhatnák, vagy láthatnák azt is, hogy nem - hallgatok el hírtelen - nem szabad beleszólniuk a mi dolgunkba.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem - Page 2 Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Morsus Vas. 10 Jan. 2016, 21:44

Xavier lassan ébredezett. Feltolta magát a földről.
- Kérlek titeket. Figyeljetek rám. Hiszem, hogy az álmom lehetséges és a mutáns és ember tud majd békében együtt él...
A lebegő alakok félbeszakítják.
- Nem. Az álmod lehetetlen. Már több kiirtásotokra kész terv és fegyver létezik. te és a diákjaid nem tudjátok vezetni a mutánsokat. Még egymásra sem tudtok hallgatni.
Kák villámok fedték be az alakokat és egy villanással eltűntek.
- NE! NE! Várjatok!
Üvöltötte Xavier, de nem figyeltek rá. Csalódottan lehajtotta a fejét.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem - Page 2 Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 11 Jan. 2016, 12:49

- Az emberek egymást is kiirtanák és arra ugyanúgy megvannak a fegyvereik - mondtam.
Bármennyire nem tetszett a válasz, így volt. Elég volt csak megnézni, hogy mit csinálnak az emberek a közel-keleten, vagy éppen az atomkísérletek, még Koreától is, az oroszok, illetve még megannyi dolgot lehetett volna sorolni. Így továbbra is úgy véltem, hogy helytelen volt a megállapítása ezeknek a lényeknek és nem látták a valóságot. Csak, amit akartak. Fanatistának tűntek, olyanok voltak, mint pár éve az Iszlám Állam, akik a teljes világot fenyegették. Úgy tűnt, hogy legalább a Professzor jól van, mert közben teljesen magához tért és még próbált is a lényekkel beszélni. Akik végül el is tűntek. Csak abban reménykedtem, hogy nem ahhoz a társasághoz fognak menni, akik a börtönben vannak, vagy megszöktek, mert ha ő közülük valaki, a vezető elvállalja, mert megfélemlítette a többieket, akkor nagyon, de nagyon rosszul fogunk járni. Talán hiba volt az, hogy Mr. Wright-ot nem engedtük erre a feladatra. Vagy, ha megtalálják és újra megrontják az apámat.
- Mi lesz, ha Tao-t megtalálják? - kérdeztem. - Ő bizonyára igent mond... talán tényleg igent kellett volna mondanunk időhúzás szempontjából...
Nem örültem annak, hogy ezt kimondtam, de aggódtam, hogyha valakit találnak, akit a céljaikra használhatnak, akkor mindenki meghal a bolygón.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Előadó tanterem - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem - Page 2 Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Tyranis Hétf. 11 Jan. 2016, 13:13

Jonah roppant mód duzzogva ült továbbra is a padon, már nem szólt semmit, ahogyan Chuck még megpróbálta kikönyörögni azt, hogy higgyenek neki. A saját módszere sokkal jobb volt, de úgy tűnt, hogy annak pedig pont Gail miatt nem akartak hinni. Pocsék egy álom volt ez, annyi biztos. Serena szavai után még meg is tapsolta a többieket.
- Ahogyan a másik punkhajú mondja - felelte. - Majd remek dolga lesz a világnak hála Gail-nek!
Nem tagadhatta, hogy iszonyúan dühös volt a barátnőjére amiatt, ami történt.
- Majd esetleg megköszönöm, ha véletlenül túléltük azt, hogy Taoék lemészárolnak minket!
Nah meg a földet, mert azoknak az sem számított, ha valaki mutáns, vagy ember. Felkapta a holmiját, majd elindult kifelé a teremből, mit sem törődve azzal, hogy esetleg még mindig le vannak fagyva, legalább addig sem beszél egyik sem. Arra ügyel azonban, ha valamelyik mozgó le akarná ütni, vagy behúzni neki, akkor az elől kitérjen és jégpáncélt húzzon.
- Úgyis untam az etika órát, hót felesleges - mondta. - És ez az iskola is! Most megyek, összepakolok és távozok. Nem akarok meghalni egyesek miatt... és meg ne próbáljon a fejembe nyúlni!
Ezt még Chuck-nak címezte. Ezzel, ha nem akadályozzák, akkor feltett szándéka az, hogy visszamegy a szobájába és tényleg nekiáll összepakolni, hogy elhagyja ezt a helyet végre. Az élete veszélyben van, a szülei sem akarhatják, hogy meghaljon.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Előadó tanterem - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem - Page 2 Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 18 Jan. 2016, 12:58


Még hozzánk vetnek egy pár szúró szót mielőtt elmennének. A Professzor még mondja amit akar nekik de ők már nem figyelnek rá. Serena szavaitól megborzongok.
- Ne is mondj ilyent... - motyogom az orrom alá.
Vajon most jól csináltuk vagy ezekkel a szavakkal amiket mondtunk pont azt értük el, hogy bekövetkezzen az amit láttam? De annak akkor se lenne értelme hiszen ahhoz Magnetónak életben kellene lennie és ő halott. Beszélnem kell Serenával. De mielőtt oda mennék hozzá, hogy félre invitáljam Jonahra kapom a tekintetemet.
Hála nekem? Mit hála nekem?! Megtörlöm a kissé könnyes szememet meg egy kevés izzadságot az arcomon.
- Ne aggódj nem kell majd senkinek se megköszönnöd semmit!
Kiabálom utána miközben megy már ki a teremből. Barom! Hülye, hülye, hülye! Mindig csak úgy csinál mintha egy játékban lenne.
- Professzor! Ide kell hívnunk az angyalokat. Védelmet kell kérnünk az iskolának. Két mutánst is meg fognak találni akik bele fognak menni ebbe. Fel kell készülnünk arra, hogy meg tudjuk magunkat védeni. Serena ... - elfordulok felé de elhallgatok egy pillanatra majd megrázom a fejemet és fojtatom - Szeretnék beszélni veled négyszemközt. Fontos lenne.

Felszerelés::

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Előadó tanterem - Page 2 Empty Re: Előadó tanterem

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.