Japán - Tokió

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Japán - Tokió

Témanyitás by Godlaw / Tao on Kedd 05 Nov. 2013, 11:21

Tokió nyüzsgő, zsúfolt városa.

Godlaw / Tao
Moderátor

Hozzászólások száma : 2541
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter

Vissza az elejére Go down

Re: Japán - Tokió

Témanyitás by Godlaw / Tao on Kedd 05 Nov. 2013, 11:33

Zuhogó esőre ébredsz az éjszaka közepén. A sikátor, ahol álomra hajtottad a fejed, nem szolgál fedéllel az eső elől, ami pillanatok alatt áztatja át a fekhelyül szolgáló kartonlapokat és a ruháidat. A szűk mellékutca kihalt, de pár saroknyi távolságból autók tompa hangját hozza a szél, és a neonreklámok fénye még idáig is elszűrődik.
A szél és az eső lassan teljesen felébreszt, mikor egy nőt látsz keresztülsétálni a sikátoron. A hideg ellenére miniszoknyát visel, épp csak takarja a fenekét, felül prémes kabátot hord, egyik kezében esernyőt visz, másikban a okostelefonját fogja, vállán márkás retikül lóg. Egy pillanatra ő is észrevesz téged, szeme sarkából feléd néz, majd ügyet sem vetve rád tovább sétál. Valószínűleg mocskos külsőd és lakhelyed miatt a korodat már figyelembe sem vette, egyszerűen elkönyvelt csövesnek.

Godlaw / Tao
Moderátor

Karakteradatok

Témanyitás by Akusha on Kedd 05 Nov. 2013, 16:01

Esik. Zaj van és fények törik meg álmát, igy felkel a helyéről.Autók hangját hozza be a szél és teljessen elázott szinte mindene.  Egy nő sétált el a helye mellett és rá nézett, de  nem tőrődött vele különösebben. Kicsit zavarta a dolog és egy chh kiséretében ált fel, karjával lesöpörte a vizet az arcáról és ridegen meredt a lányra majd utánna kiáltott.
- Áh! Szóval  csak egy kiskölyköt látsz, hogy igy elsétálsz mellettem nőszemély! Milyen illetlen! Nem elég, hogy az eső fel keltett, de te még el is haladsz itt és még csak egy BAU- t se nyögsz ki! Ugye tudod, mi jár ezért?!
A nő mögé sétáll 2 méterre és végigméri, majd megnyalja a szája szélét, megroppantja újait és előveszi a konyhakését a poloja alól, majd megforgatja újai közt és megvakarja vele a fejét. Majd démoniasan elmosolyodott.
- Azt hiszem rosz sikátort választottál! Tudni akarod mért? Mert meghalsz, mindjárt! Hamarosan caffatokban fogsz heverni a mocsokban és a kivájt sziveden fogok táncolni!!
Akusha
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 9
Hozzászólások régi : 0

Karakteradatok
Főkarakter: Akusha

Témanyitás by Godlaw / Tao on Vas. 10 Nov. 2013, 16:38

A méltatlankodásodra a nő először nem figyel fel, továbbra is a telefonján pötyög, ám amikor elindulsz felé, hogy beérd őt, már aggódva pillant hátra a válla fölött, és meggyorsítja lépteit. Mikor aztán megvillan a késed, futni kezd a sikátorban, a sarokhoz érve élesen balra fordul, épp arra, amerről az autók zaja és a reklámok fénye szüremlik be. Kezében a telefonját nyomkodja továbbra is, de ezúttal egyértelmű indokkal.
-Rendőrség? - Kiáltja a telefonba futás közben, zihálva. A sarkon túl már te is látod a főutat, az autókat, és az utcát, ahol a hajnali órákban már kezdenek szállingózni az emberek.
-Segítség! - Sikítja a nő.

Godlaw / Tao
Moderátor

Karakteradatok

Témanyitás by Akusha on Vas. 10 Nov. 2013, 17:39

A csaj elrohant ki a sikátorból, majd rendőrségért kiabált, majd egy Segitség is elhagyja a száját. A fiú megragadta a karjánál fogva és a falnak nyomta, elcsapva kezéből a mobilt. Közel hajol hozzá  és kicsit megfejelte, figyelve hogy nem e jár arra valaki az autókon kivül, hisz sokan mozognak majd errefelé.
- Ne csapj zajt édes! Kérsz egy kis öntözést? Az esőn kivűl? - majd szorosabban megmarkolta a lány kezét, végül visszaráncigálta a sikátorba, rálépett a mobilra, ami egy reccsenéssel eltört, olyannyira szoritotta a lány csuklóját, hogy nem keringett a vére rendesen és el lilult.
- A rendőrség nem sokat tud segiteni rajtad, max ha hivnak hozzád egy hullaszállitót, vagy valami hasónlót. Csak tudnám, mért kell ennyit sikitoznod, még nem is bántottalak! De ha továbbra is ellenkezel, a falra foglak felkenni! Ne vedd fenyegetésnek, ez egy igéret. És az igéreteimet, mindig betartom!
Akusha
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 9

Karakteradatok
Főkarakter: Akusha

Témanyitás by Godlaw / Tao on Hétf. 11 Nov. 2013, 20:56

// Kérlek, ne azt írd le, hogy mi történt, ez a mesélő dolga, csak azt írd le, amit tenni szeretnél, én pedig megmondom, mi sikerült, mi nem. //

Ahhoz, hogy megragadd a karját, először utol kell érned, szerencsére mivel ő magas sarkúban menekül, helyzeti előnyöd van. Pár méter után beéred, és kiütöd a kezéből a telefont, majd a csuklóját elkapva a falhoz próbálod nyomni. Ekkor azonban meglepetésedre egy lendületes pofon talál el téged, a nő nyitott tenyérrel vágott a füledre, miközben te csak az egyik kezének lefogásával foglalkoztál. Egyik műkörme alaposan felszántja az arcodat, és végül a szemedbe is belekap, mielőtt letörne az ujjáról. Elejted a késedet, és kissé megszédülsz a fület és szemet ért találat miatt, ő pedig ezt kihasználva kitépi magát a szorításodból - testi erőd nem elég ahhoz, hogy a nálad 30 centivel magasabb, és 10-15 kilóval nehezebb (átlagos testalkatú) nőt lefoghasd egy kézzel. Mire elmúlik a füled csengése, és sikerül kinyitnod a fájó szemedet, a nő ismét futásnak ered a sarok felé, ami már csak 10-15 méterre van tőle.
-Segítség! Rendőrség! Segítsenek! - Sikítja ismét, de a sikátor végén senkit nem látsz, aki hallhatná a kiáltásokat.

Godlaw / Tao
Moderátor

Karakteradatok

Témanyitás by Godlaw / Tao on Pént. 11 Aug. 2017, 15:23

Résztvevő: Suzuya Kutsuki
Helyszín: Miyatsuka Elmegyógyintézet, Toshima sziget, a Tokió-öböltől délre
Idő: 20:50

A Miyatsuka Elmegyógyintézet az apró (kevesebb, mint egy mérföld átmérőjű) Toshima szigeten található - de csak azok számára, akik tudják, mit keresnek. Az intézet inkább titkos komplexum, mint általános kórház. Főképp veszélyes őrültekkel, gyógyíthatatlan, nehezen kezelhető páciensekkel van tele, és külön részleget tartanak fenn a bűnelkövetőknek. Emiatt érthető, hogy az épület különösen védett helyen van, a szigeten található Miyatsuka hegy oldalába, belsejébe építették. A sziget északi oldalán lévő kikötő az egyetlen módja, hogy megközelítsék vagy elhagyják a helyet, és a helyi áramlatok, valamint a hideg tenger miatt nem sok esélye van annak, aki úszva próbálna megszökni innen. Ilyen körülmények közt talán túlzónak mondható a komoly fegyveres erő, ami őrzi az elmegyógyintézetet, mind kívül, mind belül.
Az esti lámpaoltás ideje kilenc óra, előtte fél órával már mindenkit visszaterelnek a zárkájába, és névsorolvasás kezdődik. Kilenkor aztán leoltják a villanyt, és aki zajongással vagy a rend bontásával próbálkozik, az általában pórul jár. Az őr végigjárja a cellákat, kezében a névsorral, és mindenki hangosan kiáltja a "JELEN"-t, ha nem akar bajt magának.
-Mitsushi!
-Jelen!
-Yamamoto!
-Jelen!
-Tazaki!
-Jelen! - válaszolja a szobatársad, aki már az ágyában fekszik. Felöltözve hever a takarón, és kezében egy noteszt fog, amibe írkál valamit. Csak nem rég kerültél vele egy zárkába, miután a korábbi lakótársadat áthelyezték, így nem sikerült jól kiismerned. Hallgatag fickó, és nem sok vizet zavar, de ennél többre még nem jöttél rá.
A szobátok elég szűkös, két egyszerű ágy van benne, egy vécécsésze és egy csap. Ezen kívül semmilyen luxusban nincs részetek, de személyes holmitok lehet. Behozhattok könyveket a könyvtárból, kedvetekre írhattok, olvashattok, akár még sakkozhattok is, ha kölcsönöztök táblát a szabadidős helyiségből. Bár az épület önmagában nem egy kellemes hely, te nem a bűnözőkkel együtt, a déli szárnyban vagy elszállásolva. Ezen az oldalon sincsenek ablakok, mivel az épület a hegy oldalába épült, de sokkal több lehetőségetek van eltölteni az időt.
-Suzuya! - Hangzik fel az őr következő kiáltása.

Godlaw / Tao
Moderátor

Karakteradatok

Témanyitás by Ványa on Szomb. 12 Aug. 2017, 21:14

Suzuya Kutsuki

- Jelen! - kiáltom kifelé, miközben az ágyamon ülök, kezemben a noteszemmel. A Jóslatokkal, a Próféciáimmal, az Ostobán Összehordott Zagyvaságaimmal. Mindig leírom őket, a mostanit is leírtam, majdnem teleírtam.
- Jelvényesek jönnek...ketten jönnek...akarnak valamit...akarnak valamit...jelvényesek, kettő is...engem akarnak...futniuk kell majd...hegyes fogak...nem, nem, nem, nem az kell...kudarc...kudarcot vallanak...menekülniük kell...futniuk...valaki jön...ismerik, nem ismerik, de futnak...Benny, talán ő az....a WL-ből hiányzik valami...Benny...jelvényesek... - suttogom magam elé folytatólagosan, nyugodtan, hol elakadva. Mindig ezt teszem, muszáj elmondanom, hiszen én LÁTTAM ezt. Tudom, hogy el fognak jönni. Tudom és el kell mondanom. Hangosan nem lehet, az őrök nem szeretik a szörnyeteg hablatyolását. A régi lakótársam se szerette, de ő már a múlt. Én most egy új helyen vagyok, de az ágyam melletti fal pont olyan, mint korábban. Tele a jóslataimmal.
- Kísérlet....drog...adj be magadnak...eljönnek majd....akkor se hiszik el...én látom...tudom...hallom...hallom a hangokat...látom a képeket...láthatják, mégse hiszik... - suttogom tovább, és tovább - Tazaki...Ta..za..Ki...Ki?... - tekintetem ekkor a kiismerhetetlen szobatársamra vetül. A maszkomat viselve nem láthatja a fogaimat, egy egyszerű orvosi maszk pedig nem rémisztő. Nem az.
- Tazaki, aki most is ír; nem beszél, üvölt vagy sír. Ki lop, ki gyilkol sírdogálva; Tazaki vahj' miért jött az őrültek házába? - kérdezem tőle versben, hangosabban, de elég halkan, hogy csak ő hallhassa.

You saving us, you saving us."
Ványa
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 54

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Multi

Témanyitás by Godlaw / Tao on Kedd 15 Aug. 2017, 11:09

Az őr továbbsétál az ajtó előtt, amin csak egy keskeny kukucskálón keresztül néz be, majd újabb neveket sorolva halad végig a folyosón. Tazaki nem igazán zavartatja magát a motyogoásod miatt. Csak pár napja van itt, de valószínűleg már elég volt, hogy megszokja a stílusodat. Amikor aztán a nevét kezded ismételgetni, és hozzá is szólsz konkrétan, akkor kitekint a notesze mögül.
-Miért jön akárki az őrültek házába? Ha az orvosokat kérdezed, azért, hogy meggyógyuljanak. Ha az őröket kérdezed, azért, mert más nem tudja elviselni őket. Ha az őrülteket kérdezed... Azért, mert mindenki más őrült! - Fejezi be vigyorogva, és felül az ágyon. - Azért vagyok itt, mert meggyilkoltam öt embert. Azért vagyok itt, mert valaki rám kente a gyilkosságokat. Azért vagyok itt, mert apám a Yakuza tiszteletreméltó tagja. Azért vagyok itt, mert hülyeségeket beszélek össze-vissza - magyarázza sokat mondóan. - De akármelyik is igaz, nem leszek itt sokáig. Még ma este elmegyek innen - folytatja egészen lehalkítva a hangját. - Elrepülök innen, mint egy madár, itt hagyom a őrültek házát, de magammal viszem az őrültséget.
A lelkes magyarázat után visszadől az ágyra, kezét a feje alá téve a plafont nézi, és lábát lóbálja.
-Miért, te mit csinálsz itt?

Godlaw / Tao
Moderátor

Karakteradatok

Témanyitás by Ványa on Csüt. 17 Aug. 2017, 11:40

Suzuya Kutsuki

Tazaki válaszol, érthetetlenül, de válaszol. Itt senkiből se lehet egyenes választ kisajtolni, történetből meg mindig több van. Ő tette, nem ő tette, rákenték, nem kenték, tényleg őrült, vagy nem őrült. Nem számít egy másodpercre sem, igazat szólott Tazaki. Itt mindenki más az őrült, nem az őrült az őrült.
- Hibás kérdés, ugyanazt csinálom, amit kint csináltam. Látok, hallok, rajzolok, írok. Olyan képeket látok, amik meg fognak történni. Olyan szavakat hallok, amiket mondani fognak. Olyan dolgokat rajzolok, amiket sose láttam, de látva lesznek. Olyan eseményeket írok le, amik még meg se történtek. De mind meg fog történni. Talán nem itt, talán nem velünk, de én sose tévedek, mindig igazak a jóslataim. - ezzel az ágyam melletti falra felrakott rajzokra, és a kezemben tartott füzetre mutatok - Hogy miért itt csinálom? Mert megosztottam a tudásom másokkal. - ezzel leveszem a maszkomat, megmutatva a borotvaéles fogaimat - De ők csak egy szörnyet látnak.

You saving us, you saving us."
Ványa
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 54

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Multi

Témanyitás by Sponsored content

Sponsored content