Csendes-óceán

Go down

Csendes-óceán Empty Csendes-óceán

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 30 Nov. 2013, 13:06

A Csendes-óceán a Föld legnagyobb óceánja. Északon az Arktisz, délen az Antarktisz, nyugaton Ázsia és Ausztrália, keleten pedig Amerika veszi körül. Az Egyenlítő mentén két, északi és déli félre osztják.

166,24 millió négyzetkilométernyi területével a bolygó felszínének 35%-át, vízzel borított felszínének pedig felét fedi le. Átlagos mélysége 4188 m, legmélyebb pontja (mely a Föld legmélyebb pontja is egyben) a Mariana-árok (11 034 m).


Csendes-óceán 0172

_________________
Csendes-óceán 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Csendes-óceán Empty Re: Csendes-óceán

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 30 Nov. 2013, 13:29

2010. március 23., kedd, 10:00.

Résztvevő: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter).

Hosszú napok teltek el, de a S.H.I.E.L.D. nem lelte a magát Namornak nevező rejtélyes férfit.

Amióta a wyomingi Pegazus Projekttől Fury iderendelt egy kisebb sereget, azóta hajók, tengeralattjárók, búváregységek és repülők kutatnak mindenfelé a Csendes-óceán területén, ami persze – a terület hatalmas kiterjedését tekintve – nem könnyű feladat.

Melissa, Johnny, dr. McCoy, Walter és Fury ugyanabban a S.H.I.E.L.D.-repülőben tartózkodnak, amivel a Pegazus Projekthez is utaztak. Mostanra már egészen megszokhatták a szűkös, de azért kényelmes járművet, hiszen napok óta nem hagyták el. Élelem, víz és alvóhely van elég mindenkinek.

Dr. McCoy szokása szerint a Namorról készült elemzéseket tanulmányozza a táblagépén, Walter és Johnny némán üldögélnek, Fury pedig éppen az adóvevőjén keresztül folytat beszélgetést Danvers ezredessel, aki a Triskelionból felügyeli az akciót.

Csendes-óceán Fury10 – Mint már mondtam, ezredes, teljesen szükségtelen bevonni a Különítményt. Minél kevesebben tudnak erről a lényről, annál jobb. A világnak most épp elég a mutánsok léte okozta pánik, plusz még pár idegen faj, amiről már tudomást szereztek… Hogyne tudnám megoldani, ezredes, de átfésülni a teljes Csendes-óceánt nem egy-- … Erről talán kérdezze dr. Becket! … Hogy érti, hogy szabadon kellett engedniük? Ez teljességgel-- … Igen, igen, jól tudom! Engedélyt kell szereznünk a Cook-szigetek, a Fidzsi-szigetek és az Északi-Mariana-szigetek kormányaitól a kutatáshoz, már így is közel járunk a nemzetközi egyezmények megsértéséhez! Szerencsére legalább Japán és Pápua Új-Guinea nem avatkozott még be…

_________________
Csendes-óceán 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Csendes-óceán Empty Re: Csendes-óceán

Témanyitás by Ko-Rel Szomb. 30 Nov. 2013, 13:54

//Előzmény: Wyoming//

367. nap., Negyvenedik bejegyzés:
”Meglepve néztem a gránátokra s arra azt hiszem, hogy lángszórónak nevezett fegyverre. A gond az volt, hogy azt sem tudtam, hogy miként kellene tartani, nemhogy azt, hogy miként használni. Szerencsére egyelőre nem kellett semmit sem tenni ezekkel.
Napok teltek el a múltban s mi még mindig a repülőn voltunk, dr. McCoy semmire sem jutott az adatokkal, ha dolgozhattam volna rajta magam is bizonyára sikerült volna valamilyen haladást elérni, mert nem tudtam még mindig, hogy mennyire jó genetikus, de magamról igen, hogy az voltam s ezt nem beképzeltségből írom le, hanem a publikációim s más kutatók visszajelzései alapján. Továbbra sem bukkantunk Namor nyomára s már kezdtem azt hinni, hogy nem is fogunk. Mióta ez tartott, szinte le sem mozdultunk a repülőről, azt hiszem, hogy egy életre elegem lett ebből ekkor s többé nem akarok a repülőn utazni. Ezalatt szinte meg sem szólaltam, rossz érzésem volt, hogy Mr. Redbow hollétéről semmit sem tudtam. Végül, mikor az ezredes Danvers ezredessel beszélt felkeltem a helyemről s közelebb mentem dr. McCoy-hoz.
- Mire jutott doktor? – kérdeztem.
Hátha elmond valamit, amiből én is tudok valamit kikövetkeztetni, hogy után rávezessem arra, mire kell anélkül, hogy kimondanám a tényeket, amikről Sharon Carter egészen biztosan nem tudna semmit.”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Csendes-óceán BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Csendes-óceán Empty Re: Csendes-óceán

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 07 Dec. 2013, 16:02

10:05.

Résztvevő: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter).

Míg Fury idegesen győzködi Danverst, dr. McCoy mosolyogva válaszol Melissának.

Csendes-óceán Beast10 – Ó, Carter ügynök! Elnézést, kicsit belemerültem az alanyról… hm, vagyis a Namorról írt jegyzetekbe és tanulmányokba. A vizsgálatok nagy részét dr. Beck vagy más kollégáim végezték, és az ilyesmi nem is igazán a szakterületem… Jó lett volna személyesen konzultálni dr. Stormmal a Namor megtalálását eredményező kutatóexpedíció körülményeiről… mielőtt tragikusan elhunyt volna az Ezüst Utazók támadása alatt. Szörnyű veszteség. Mindenesetre annyit már tudok, hogy az Atlanti-óceán mélyéről „halászták ki” az urat. Ez az első, amit nem értek. Ha az Atlanti-óceán volt a népe lakhelye, miért ide, a Csendes-óceánhoz jött? Felvetettem ezt az ezredesnek is, mire tudja, mit mondott? „Pf, egyik óceán olyan, mint a másik.” Heh… Ha ezt egy tengerbiológus hallaná, bizonyára lenne egy-két keresetlen szava Furyhoz. Egyébként tudta, hogy az expedíción jelen volt dr. Storm neje, dr. Mary Storm is? És… igen, itt azt írják, hogy a tengerfenéken talált atlantiszi romok leginkább az ókori Egyiptomra emlékeztették a régészeinket.

Míg beszélgetnek, a Coulson bőrébe került Johnny is próbál figyelni, Fury pedig végre befejezi a jelentését. Ekkor Walter szólítja meg.


Csendes-óceán Walter10 – Ezredes. Úgy hiszem, mindnyájunkra ráférne egy kiadós fürdés, tisztálkodás, némi friss élelem… Javaslom, tegyünk egy rövid pihenőt az egyik hajónkon, ami részt vesz a kutatásban. Épp alattunk van egy.

Csendes-óceán Beast10 – Támogatom, ezredes!

Csendes-óceán Fury10 – Hrm. Rendben. Pilóta, vigyen le minket. Kicsit kinyújtóztatjuk a végtagjainkat. Ó, Walt, jól ismered Susan és Johnny Stormot, igaz? Úgy tűnik, ők is idejönnek… Danvers szerint hasznukat vehetnénk, és úgy érzi, joguk van befejezni, amit az apjuk elkezdett… hiába mondtam neki, hogy két forrófejű szuperhumán inkább csak rontani fog a helyzeten.

_________________
Csendes-óceán 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Csendes-óceán Empty Re: Csendes-óceán

Témanyitás by Ko-Rel Szomb. 07 Dec. 2013, 17:08

367. nap., Negyvenegyedik bejegyzés:
”Nagy bánatomra Dr. McCoy nem mondott semmi olyan információt, mivel előrébb juthattam volna valahogyan. Így próbáltam az adatokba bele-belelesni a lehető legkevésbé feltűnően, hátha volt benne olyan, mit nem láttam korábban. A tengerbiológiai rész említésén határozottan tudtam, hogy Te miként reagáltál volna, még én is beleborzongtam abba, hogy mit is felelt minderre, noha én még mindig csak másodéves tengerbiológus hallgató voltam, de ez a válasz még az én szememben is eretnekségnek számított. Atlanti-óceánban élt, de most mégis a másikba ment, a Csendesbe.
- Bizonyára lenne – mosolyodtam el halványan. – Valami rémlik nekem doktor. Ugyebár ő Atlantiszi, nem úgy mondják a legendák, hogy Atlantisznak van egy testvérvárosa, vagy birodalma Lemúria néven, aminek itt a Csendes-óceánban kellene lennie?
Minderről is csak miattad tudtam, noha nem tudtam, hogy ilyen lények léteznek-e, mármint Lemúriaiak, de lehetséges, hogy itt vannak még más atlnatisziak, vagy…
- Nem lehet, hogy Attilan-t keresi itt, azt a bizonyos Boltagon-t, akit említett? – érdeklődtem.
Jobb s más nem jutott eszembe hirtelen. Megráztam a fejemet, nem tudtam, hogy ők is ott voltak, az Egyiptomi kultúra sem volt ismerős ezen témában. Végül felkaptam a fejem, mikor mondta az ezredes, hogy leszállunk s még ketten csatlakoznak hozzánk, miatta voltam itt, Dr. Storm miatt, ő ajánlott állást nekem. Furcsa lesz most látni.
- Ha gondolja a leszállás után utána nézhetünk ezeknek az információknak, Lemúriának – vetettem fel Dr. McCoy-nak.”


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Csendes-óceán BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Csendes-óceán Empty Re: Csendes-óceán

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 08 Dec. 2013, 11:12

10:10.

Résztvevő: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter).

Dr. McCoy mosolyogva bólint Melissa szavaira.

Csendes-óceán Beast10 – Látom, Önt is érdeklik az ilyen régi legendák. Igen, amióta tudomásunk van az asgardiakról, hirtelen minden régi mítosz és mese valóságosabbnak tűnik, és nem tudhatjuk, melyiknek lehet némi vagy sok igazságalapja. Az én tippem egyébként, hogy ezt a bizonyos Attilant keresi, de sajnos arról semmilyen jegyzetet nem találtam…

Eközben a gép megközelíti az alattuk haladó S.H.I.E.L.D.-hadihajót, majd a repülő kerek, lebegő platformjára állva mindenki leereszkedhet a fedélzetre. Odalent már várják a kis csapatot: Melissát, Johnnyt, Waltert, Furyt és dr. McCoyt.

– Ezredes, ügynökök, dr. McCoy, Mr. Kovacs… Kérem, kövessenek. Előbb ennének, vagy talán tisztálkodnának…?

Csendes-óceán 0180

_________________
Csendes-óceán 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Csendes-óceán Empty Re: Csendes-óceán

Témanyitás by Ko-Rel Hétf. 09 Dec. 2013, 09:34

367. nap., Negyvenkettedik bejegyzés:
”Bólintottam Dr. McCoy szavaira, azóta pedig még többet tudtunk, mint ebben az időben. Akkoriban nem igen akartam hinni az efféle meséknek, de a következő évek, mik a mi jelenünkig vezettek már megváltoztatták a véleményemet. Legalább egy véleményen voltunk abból, hogy szerinte is Attilan-t kereste. Ha egyszer visszakapom az életemet talán még jó kiindulópont lehet, hogy tudjuk, hogy hol keressük Attilan-t, s talán Danvers ezredes jobban meghallgatja az efféle ötleteket, mint Fury ezredes. Roppant sajnálatomra a doktor nem mondott semmit sem arra, hogy kereshetnénk odalent közösen adatokat s így ismét nem tudtam a jegyzeteibe belenézni, pedig titkon reméltem, hogy lent hozzáférhetek majd keresés közben a már meglévő adatokhoz. Tudod milyen rossz érzés, hogy csak ehhez értek, mivel itt lehetne foglalkozni s a test miatt, amiben vagyok nem tehetem? Az eltűnésed után éreztem magam ennyire tehetetlennek s jelentéktelennek.
Mikor leszálltunk felkeltem a helyemről s kimentem a repülőből, örültem, hogy végre napon lehetek s friss levegőt szívhatok be a tüdőmbe a bentiek helyett. Odalent még megvártam, amíg kiderül, hogy az urak válaszolnának-e előbb, vagy meghagyják nekem mindezt, a lényegen igazából egyik sem változtatott, mert ugyanaz volt a válaszom.
- A tisztálkodásnak jobban örülnék – feleltem.
A gyomrom még mindig remegett s görcsben volt az egész idegesség miatt s mióta itt voltunk alig voltam képes néhány falatot megenni.”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Csendes-óceán BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Csendes-óceán Empty Re: Csendes-óceán

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 14 Dec. 2013, 14:05

10:15.

Résztvevő: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter).

A tiszt mosolyogva vezeti Melissát a hajó zuhanyzórészlege felé – Walter és Johnny is velük tart, míg dr. McCoy és Fury elöl maradnak.

– Erre tessék.


Csendes-óceán Coulso11 – Mi tagadás, egy kiadós zuhany és egy rendes étkezés jól fog esni nekem is.

Csendes-óceán Walter10 – Igen… Úgy érzem, csak az időnket pocsékoljuk itt. Lassan elfogy a türelmem, és inkább visszatérek a szárazföldre. Rengeteg dolgom lenne odahaza.

Hirtelen azonban furcsa jelenség veszi kezdetét…

Gyakorlatilag másodpercek alatt borul be az ég, fekete fellegek lepnek el mindent, és ugyanilyen gyorsan zuhogni kezd az eső. Feltámad a szél is, és vele együtt méretes hullámok kezdik csapkodni a hajót minden oldalról.

– Ez… merőben szokatlan…

Dr. McCoy halálra vált arccal rohan a kis csapathoz.

Csendes-óceán Beast10 – Carter ügynök, Coulson ügynök, Mr. Kovacs! Namor jeladója ismét aktív! Még mindig a víz alatt van… és egyenesen felénk tart!


Csendes-óceán 0185

_________________
Csendes-óceán 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Csendes-óceán Empty Re: Csendes-óceán

Témanyitás by Ko-Rel Szomb. 14 Dec. 2013, 15:12

367. nap., Negyvenharmadik bejegyzés:
”Követtem a tisztet, mikor mutatta az utat s hallgattam Mr. Blaze és Mr. Kovacs beszélgetését. Igen, lehet, hogy tényleg jobban jártunk volna akkor, ha most hazamegy s soha sem történnek meg azok a szerencsétlenségek s nem lesz gonosszá, megannyian életben maradhatnának s nekünk sem kellett volna meghalnunk azon a napon. Akkor torpantam meg, mikor megéreztem az erősebb hullámokat, szinte a semmiből. Kinéztem az egyik hajóablakon, ha már odalent voltunk s az megpillantottam az eget. Fekete, tudtam, hogy a tengeren nagyon hamar alakulnak ki viharok, szinte egyik pillanatról a másikra, természeti fogalmak szerint, de ezt itt én magam is túlzásnak éreztem. Csaknem valamilyen mágia lehetett a dologban? S már az eső is ömlött, tudtam, hogy milyen egy vihar idekint az óceánon, hiszen te is meséltél róla, amikor kint voltatok s elkapott titeket egy vihar, de az, hogy Dr. McCoy berontott a helységbe bebizonyította a tényt, hogy valószínűleg tényleg nem természetes, ami odakint van. Éreztem, hogy lefagyok s képtelen vagyok mozdulni, a fejemben képek jelentek meg, mikről az jutott újra eszembe, mi veletek történhetett. Felrobbant a hajótok, voltak ugyan holtak, de túlélők is, s csak te tűntél el. Most is ugyanez történhet…
- Evakuálnunk kell a hajót – bukott ki belőlem.
Nem tudtam folytatni, s nem tudtam mozdulni sem a régi feltörő emlékek miatt, mik teljesen letaglóztak. Pár napja pedig láttuk, hogy miként törte ki magát gyengén az épületből a Pegazusnál, mennyire könnyű lenne neki most ereje teljében áttörni magát néhány hajón?”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Csendes-óceán BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Csendes-óceán Empty Re: Csendes-óceán

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 22 Dec. 2013, 14:12

10:20.

Résztvevő: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter).

Dr. McCoy bólint Melissa javaslatára, miközben Johnny-Coulson segít a nőnek talpon maradni a hullámok miatt imbolygó fedélzeten.

Csendes-óceán Beast10 – Ezredes! Egyetértek Carter ügynökkel, a vízen nem biztonságos! Hallja, ezredes?

Ekkor már Fury is ott van a kis társaság mellett.

Csendes-óceán Fury10 – Hogyne hallanám, dr. McCoy! Az összes légi egységünket ide vezényeltem! Carter ügynök, Coulson ügynök, maguk ketten visszaszállnak a gépünkre, amivel jöttünk, és magukkal megy Kovacs és dr. McCoy is! És ez most nem vita tárgya, Walt!

Walter, aki láthatóan azért szintén megijedt, csak biccent, amikor hirtelen, nem is olyan messze a hajótól, valami szinte kirobban a víz alól… Még a zuhogó eső okozta kedvezőtlen látási viszonyokban is jól kivehető az alak…

Csendes-óceán Fury10 – A fenébe… Mi kerestük őt, de most ő talált meg minket! Nyilván nem véletlenül bukkant fel pont itt… MINDEN EGYSÉGNEK, TŰZ A CÉLSZEMÉLYRE!!!


Csendes-óceán 0192

_________________
Csendes-óceán 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Csendes-óceán Empty Re: Csendes-óceán

Témanyitás by Ko-Rel Vas. 22 Dec. 2013, 15:11

367. nap., Negyvennegyedik bejegyzés:
”Hálásan kapaszkodtam bele Mr. Blaze-be, mikor próbált megtartani s támogatni, hogy ne essek el, ahogyan hánykolódott a hajó. Szerencsére úgy-ahogy sikerült talpon maradnom s még Dr. McCoy is egyetértett, hogy mennünk kell. Az ezredes parancsára pedig eszem ágában sem volt tiltakozni, hogy menjünk vissza a gépre, amivel jöttünk. Igaz figyelembe véve, hogy Namor képes volt a repülésre nem biztos, hogy olyan nagyon előrébb jártunk ezzel az opcióval, mert bármikor utánunk repülhetett volna, amikor csak akar. De abban egyet kellett értenem, hogy ott legalább addig nagyobb biztonságban lehetünk, amíg esetlegesen a hajó süllyedni kezd.
Pillanatokkal később pedig kitört a vízből s megjelent nem is olyan messze a hajótól a meglepettségemben felsikoltottam, megijedtem, ahogyan ez megtörtént. Kellett legalább fél perc, hogy összeszedjem magam s mozdulni képes legyek. Ekkor valószínűleg már tüzeltek a katonák is, próbáltam megérinteni Mr. Kovacs kezét, hogy magamra vonjam a figyelmét.
- Jöjjön – mondtam.
Ha nem hallani a hangom a lövések miatt ekkor, akkor a fejemmel intek a repülőnk felé, hogy menni kellene. Én is féltem s nem tudtam elrejteni sem az arcomról sem a mozdulataimból mindezt.”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Csendes-óceán BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Csendes-óceán Empty Re: Csendes-óceán

Témanyitás by Ultimate Guru Hétf. 23 Dec. 2013, 14:23

10:25.

Résztvevő: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter).

Walter nem ellenkezik, és követi Melissát, Johnnyt és dr. McCoyt. Szerencsére a repülő pilótája sem tétlenkedik, és már le is eresztette a fedélzetre a lebegő platformot, amelyre ráállva az utasok felemelkedhetnek a gépre.

Hirtelen Walter felkiált.


Csendes-óceán Walter10 – Már késő!!!

És valóban: mielőtt még elérhetnék a platformot, Namor már iszonyatos sebességgel a hajó felé száguld, hiába tüzelnek rá mindennel, amije csak van a S.H.I.E.L.D.-nek.

Ám ekkor egy vöröses-sárgás tűzcsóva csap le Namorra… Johnny Storm, az egykori Fantasztikus Négyes Fáklya nevű tagja épp időben érkezett és csapott le az ellenséges lényre.

Csendes-óceán 0194

Csendes-óceán Beast10 – Most!

Dr. McCoyt követve itt a tökéletes alkalom, hogy mindenki felszálljon a platformra, majd onnan a repülőre.

_________________
Csendes-óceán 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Csendes-óceán Empty Re: Csendes-óceán

Témanyitás by Ko-Rel Hétf. 23 Dec. 2013, 19:21

367. nap., Negyvenötödik bejegyzés:
”Szerencsére úgy döntött, hogy követ s nem kezdett el ellenkezni, hogy maradni akar, én nem lettem volna kellően erélyes ahhoz, hogy itt tartsam s elhúzzam magunk után. Ahhoz Mr. Blaze kellett volna, hogy megtegye. Úgy tűnt, hogy a pilóta is megkapta a parancsot, hogy fel kell velünk szállnia, mert a platform már ereszkedett lefelé, hogy felvigyen minket a gépre. Mikor Mr. Kovacs szavát meghallottam megpördültem a megfelelő irányba, hogy lássam mi közeledig. A végzetünk, néhány pillanat alatt felkészültem arra, hogy ismét megfogunk halni, ezúttal a múltban s ez már végső lesz.
Ám a szerencse mellénk állt Johnny Storm jelent meg s állította meg Namor-t. A tűz úgy tűnt, hogy tényleg roppant hatásos ellene s erre nagyon érzékeny lehet tengeri lény létére. Vajon bármilyen láng s tűz ilyen hatással van rá? Jelenleg úgy tűnt, hogy igen. Dr. McCoy szavaira rezzentem össze s nem is igen szerettem volna tovább itt maradni a hajó fedélzetén, így felszálltam a platformra s reménykedtem benne, hogy onnan a repülőre is megtudom mindezt tenni s most már biztonságban lehetünk.”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Csendes-óceán BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Csendes-óceán Empty Re: Csendes-óceán

Témanyitás by Ultimate Guru Csüt. 26 Dec. 2013, 11:47

10:30.

Résztvevő: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter).

Hála Fáklyának, Melissa, Johnny, Walter és dr. McCoy, de még Fury is el tudják hagyni a hajót, hogy visszatérjenek a repülőre. Eközben már újabb gépek tűntek fel, hogy a hajó legénysége is mihamarabb felszállhasson rájuk, és elhagyhassák a hullámok közt sodródó vízi járművet.

Fáklya eközben nem kíméli Namort: lángoszlopokkal emeli a levegőbe, és minden oldalról tűztámadást intéz ellene.

Csendes-óceán 0195

A repülőről Walter aggódva figyeli a jelenetet, míg Fury parancsokat kezd üvöltözni az adóvevőjébe. Dr. McCoy is Walter mellé lép, és a fiú vállára teszi a kezét.

Csendes-óceán Beast10 – Ön jól ismeri Mr. Stormot, igaz? Ne aggódjon érte, uralja a helyzetet.


Csendes-óceán Walter10 – Úgy véli? Mert innen úgy tűnik, hogy hiába támadja, Namor teste még csak meg sem pörkölődött. Szerintem csupán váratlanul érte Johnny támadása, de pillanatokon belül felülkerekedik rajta… Nem azt mondták, hogy valószínűleg azért merült alá, hogy erőt gyűjtsön? Ha most erősebb, mint korábban, talán a tűz sem árthat neki…

Csendes-óceán Beast10 – Nos… Mond valamit, Mr. Kovacs. Talán… Talán okosabb lenne békén hagyni, legalábbis addig, amíg a természetes élőhelyén, a vízben van… Szólok az ezredesnek!

Eközben a hajóról érdekes módon a legénység több tagja, akik nem fértek el a platformokra, mintha maguktól felemelkednének a levegőbe, a repülők felé… de amikor láthatóvá válik Melissáék mellett Sue Storm, a Láthatatlan Nő, már világos, hogy ő emelte fel az embereket láthatatlan erőtereivel.

Csendes-óceán Sue10 – Elnézést, de ez a gép volt a legközelebb… Muszáj letennem valahol a lábam, hogy könnyebben tudjam menekíteni az embereket. Aztán magyarázatot várok valakitől, hogy mit keres a Csendes-óceán közepén az apám egyik legnagyobb felfedezése, és hogy miért csak pár órája értesültem arról, hogy egyáltalán volt egy ilyen felfedezése!

Sue nem tűnik boldognak…

Csendes-óceán Sue10

_________________
Csendes-óceán 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Csendes-óceán Empty Re: Csendes-óceán

Témanyitás by Ko-Rel Pént. 27 Dec. 2013, 11:49

367. nap., Negyvenhatodik bejegyzés:
”Miként a többiek én is aggóda figyeltem az eseményeket, mik odafent az égben történtek, s roppant sajnálatos módon a Fáklya tényleg nem állt győzelemre Namorral szemben. A parancsokra nem figyeltem, hisz egyiket sem tudtam volna úgysem teljesíteni, de azt örömmel nyugtáztam, hogy megannyi másik repülő is megjelent az égben, s jöttek kimenteni mindenkit a hajókról. Mit meglepetten vettem észre, hogy a mi repülőnkhöz a levegőben lebegni kezdett néhány személy. Pillanatokkal később ugrott be, hogy miért, még azelőtt, hogy Dr. Storm-ot megláttam volna magam mellett megjelenni. Ismertem őt s ő is engem a jelenben, ő vett fel s tiszteltem őt a tudásáért, reméltem, hogy mindez kölcsönös, ha már engem szeretett volna úgyis felvenni s sikerült is neki.
- Doktornő – biccentettem megszokásból.
A szavaira megráztam a fejemet, nem tudtam, hogy miért nem mondták el neki, a családi ügyeit főleg nem s azt sem, hogy miért rajtunk akarja leverni mindezt. Az ezredes részéről úgyszintén nem tudtam a választ.
- Nem tudom, sajnálom – feleltem.”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Csendes-óceán BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Csendes-óceán Empty Re: Csendes-óceán

Témanyitás by Ultimate Guru Pént. 27 Dec. 2013, 18:32

10:35.

Résztvevő: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter).

Sue egy barátságos mosollyal köszönti az ügynököket és dr. McCoyt, Waltert pedig meg is szólítja.

Csendes-óceán Sue10 – Walter. Örülök, hogy újra látlak. Remélem, lesz alkalmunk kicsit beszélgetni, ha lesz egy szusszanásnyi időnk.


Csendes-óceán Walter10 – Hogyne, én is örülök, de… félek, az öcséd túl sokat vállalt Namorral. Talán neki kéne segítened.

Ahogy ezt kimondja, Namor hirtelen felordít, majd egy hatalmas ütéssel a vízbe küldi Fáklyát.

Csendes-óceán 0197

Csendes-óceán Sue10 – JOHNNY!!!

Sue gyorsan befejezi a még éppen lebegő emberek biztonságba helyezését, majd egy erőtérrel megpróbálja minél gyorsabban kiemelni öccsét a vízből – miközben Namor visszazuhan a hullámok közé, és újból nekiindul, de ezúttal a másik irányba, nem a hajó felé.

Csendes-óceán Fury10 – UTÁNA! ÖSSZTŰZ!

Csendes-óceán Beast10 – NE!!! Ezredes, biztosra veszem, hogy legalábbis valamelyest ártott Mr. Storm Namornak, ha nem is túl sokat. Nézze! Már nem minket támad, hanem menekülni próbál! Úgy érzi, fenyegetést jelenthetünk a számára, ami persze nem igaz… Ha Mr. Storm sem tudta legyőzni, mi sem tudjuk, akármivel is támadjuk őt, de ő ezt nem tudja! Azt hiheti, van még olyan emberünk, mint Mr. Storm, ezért távozik… A jeladó ismét aktív, követhetnénk, és megtudhatnánk, hová igyekezett eredetileg!

Csendes-óceán Fury10 – OSTOBASÁG! Ilyen esélyünk nem lesz még egy, egy ilyen fenyegetést nem hagyhatunk szabadon a világban kószálni!

Hirtelen mindkét férfi a legközelebbi személyre, Melissára pillant, tőle várva megerősítést, hogy melyikükkel ért egyet…

_________________
Csendes-óceán 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Csendes-óceán Empty Re: Csendes-óceán

Témanyitás by Ko-Rel Pént. 27 Dec. 2013, 20:30

367. nap., Negyvenhetedik bejegyzés:
”Nem tudtam, hogy mennyire jó ötlet az, hogy most így hirtelen kezd el velünk beszélgetnie Susan, amikor nem messze tőlünk a fivére éppen Namorral harcol. Arra kaptam a fejem, mikor Mr. Storm a víz felé kezdett zuhanni s bele is esett. Nem tudom, hogy mennyire változott az idő az itt létem miatt, de ha semmit, akkor úgy tudtam, hogy rendben lesz s nem lesz semmilyen baja sem, hiszen később is voltak róla hírek. S úgy tűnt, hogy valóban így van, míg őt kiemelték a vízből Namor zuhant bele s kezdett távolodni innen, legalább is amennyire én láttam, ez történt. Hirtelen két ötlet is született, miszerint hagyjuk távozni s kövessük a nyomkövetővel, hátha eljutunk oda mit keresett s az, hogy most kellene elkapni újra. Nekem határozottan Dr. McCoy ötlete tetszett jobban, miszerint hagyjuk s kövessük s nem pedig az ezredesé. Kényelmetlenül akkor kezdtem érezni magam, mikor mindkét férfi egyenesen rám nézett válaszért. Melissa-ként határozottan tudtam, hogy mit feleljek, de jelenleg Carter ügynök testében voltam s nem tudtam, hogy melyikkel nem lenne gyanús a válaszom.
- Én úgy vélem – kezdtem. – Hogy Dr. McCoy ötlete a jobb uram. Úgy nem veszélyeztetjük sem a hajók, repülők épségét, sem pedig mások életét. S hátha meglesz, mit keres és megnyugszik irányunkba.”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Csendes-óceán BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Csendes-óceán Empty Re: Csendes-óceán

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 28 Dec. 2013, 18:06

10:40.

Résztvevő: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter).

Fury pár másodpercig farkasszemet néz Melissával, de a csendet szerencsére megtöri Johnny.


Csendes-óceán Coulso11 – Egyetértek velük, ezredes. Gondolja meg! Egyértelmű, hogy ennek az összecsapásnak csak vesztesei lehetnek!

Végre aztán Fury beadja a derekát, és újból parancsokat kezd el üvöltözni az adóvevőjébe.

Csendes-óceán Fury10 – LEÁLLNI! Ismétlem: LEÁLLNI! Minden egység hagyjon fel a célszemély támadásával! Koncentráljanak a sérültek ellátására és a vízbe zuhantak kimenekítésére! A vízi és víz alatti egységek visszatérnek a kijelölt bázisaikra, a lopakodó üzemmódra képes repülő egységek pedig követik a célszemélyt a mi vezetésünkkel.

Így aztán a S.H.I.E.L.D. egységei leállnak Namor követésével, és – mivel Mephisto semmilyen üzenetet nem küld Melissának – úgy tűnik, ezzel az időutazók helyes döntést hoztak, hogy az idővonal a megfelelő mederben folyjon tovább. Dr. McCoy is fellélegzik, a vihar pedig csitulni látszik, ahogy Namor távolodik. Walter az ügynökök felé biccent.


Csendes-óceán Walter10 – Szép volt. Ha rajtam múlik, én is így döntöttem volna.

Majd Fury mogorván Melissára, Johnnyra és dr. McCoyra pillant.

Csendes-óceán Fury10 – De ha bármi balul sül el, Isten engem úgy segéljen, a saját kezemmel fojtom meg mindhármukat!

Közben a pilóta már át is váltott lopakodó üzemmódra, ám előtte, még az épp záródó platformon, egy lebegő erőtérben megérkezik Johnny Storm is a fedélzetre. Nincs túl jó formában, csuromvizes, és láthatóan az az egy ütés, amit bekapott, elég volt arra, hogy kis híján elveszítse az eszméletét. A nagy erőlködés után Sue is holtfáradtan rogy össze.

Csendes-óceán Fury10 – Ó, igen… A Storm-testvérekről el is feledkeztem. Dr. McCoy, megvizsgálná őket, kérem?

_________________
Csendes-óceán 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Csendes-óceán Empty Re: Csendes-óceán

Témanyitás by Ko-Rel Vas. 29 Dec. 2013, 12:39

367. nap., Negyvennyolcadik bejegyzés:
”Azt a néhány másodpercet sem tudtam kivárni, míg farkasszemet nézet velem az ezredes, szinte az első pillanatban lesütöttem a tekintetemet. Éreztem, hogy még el is pirulok, s szerencsémre Mr. Blaze sietett a segítségemre s ő is ezt az ötletet pártolta. Nem lepődtem meg azon, hogy Mr. Kovacs is s kiadott parancsok után már tényleg nem kellett attól tartani, hogy bárki is próbál Namor-ban kárt tenni. Figyeltem a gépről, hogy miként távolodik s így a vihar is ezt tette. Legalább emiatt nem kellett aggódnunk tovább. A sérült Mr. Storm-ra pillantottam s mellette már a nővére is összeesett a fáradtságtól. Odaléptem, hogy felsegítsem s legalább egy székbe támogassam be, míg Dr. McCoy meg nem vizsgálja őt s az öccsét.
Vártam néhány pillanatot, s percet, míg kiderül, hogy minden rendben van velük s csak utána fordultam az ezredes felé a kérdésemmel.
- Uram, lehet tudni a nyomkövető alapján, hogy Namor merre s hova tarthat? – kérdeztem.”


//Folytatás: Himalája//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Csendes-óceán BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Csendes-óceán Empty Re: Csendes-óceán

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 29 Dec. 2013, 16:02

10:45.

Résztvevő: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter).

Sue kedves mosollyal nyugtázza, hogy Melissa segít neki, míg dr. McCoy Fáklyát ülteti le nővére mellé, hogy megvizsgálja őket. Közben Fury a nyomkövető jeleit figyelve válaszol Melissának.

Csendes-óceán Fury10 – A célszemély tovább halad nyugat felé… Eszeveszett sebességgel. A jel szerint… most jár Tajvan partjainál.

Csendes-óceán Beast10 – A szárazföldre megy…? Érdekes.

Csendes-óceán Sue10 – Ez mind igazán érdekfeszítő, de amíg utazunk… szeretném, ha minket is végre felvilágosítanának, mi is folyik itt. És ne hagyjanak ki semmit!

Fury kelletlenül nekikezd a történetnek, ami a Pegazus Projekt óta történt, amíg a pilóta tovább vezeti a gépet nyugat felé…

… egyenesen a Himalája hegyei közé.

_________________
Csendes-óceán 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Csendes-óceán Empty Re: Csendes-óceán

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.