New Jersey-i kompkikötő

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Brian Abrams Szomb. 01 Márc. 2014, 13:01

//Bocsánat, hogy erről elfeledkeztem, kicsit félre értelmeztem azt, amit korábban PM-ben kaptam, többet nem fordul elő. Ez a verzió pedig remélem már megfelelő mértékű.//

Ben ember, a többiekkel pedig sikerül újraszerveződni, ám hamarosan jön a következő sokk: nem csak a HYDRA az ellenségünk. Ben szerint AIM technológiát alkalmaznak, ami blokkolja a képességeket. Ben-nek szerencséje volt, de nem tudom milyen hatása lenne ez az egész Tomas-ra, lehet, hogy a képessége megszünésével, ha lassan is, de holtan esne össze. A helyzet egyre komolyabb fordulatot vett, és kezdtem azt hinni, hogy nem tehetünk semmit, és a kikötő elesik. Az átváltozás sem úgy sikerült, ahogy gondoltam, és inkább tűntem szánalmasnak, mint utolsó bástyának. Ahogy ezek a gondolatok elkezdtek átfutni az agyamon, éreztem, hogy tennem kéne valamit, holott tehetetlen vagyok. Nem voltam benne biztos, hogy a képességblokkolók milyen hatást válthatnak ki a Rulk-ból, és ez minduntalan kíváncsivá tett. Tudni akartam, hol vannak az erőm korlátai, mi az, ami komoly megpróbáltatást jelent számomra. Ben volt a kiképzőnk, és nélküle igazság szerint teljesen el vagyunk veszve, túl hamar dobtak minket a túl mély vízbe, és csak kapálózunk, mint a fuldokló szerencsétlen az óceán közepén. Éreztem, hogy egyre inkább felpaprikázom magam ezeken a gondolatokon, és erre rátett még egy lapáttal, hogy a korábbi átváltozásom sem sikerült. Éreztem azt a mérhetetlen energiát, és adrenalin löketet, amelyet már oly sokszor a baleset óta. Felrémlettek előttem az Angyal Program előtt néhány nappal történt támadás az utcán, mikor épp hazafelé tartottam. Ben foglyul ejtése ekkor jutott el a tudatomig, levágták a kígyó fejét. És sajnos ez közönséges kígyó volt, nem pedig hidra, hogy kettő nő a levágott helyére. Ha egy csapat vezetőjét elkapják, a csapat megbénul, nem véletlenül vannak vezetők és alárendeltek, még akkor is, ha valaki képes magához venni a kezdeményezés jogát, ahogy nálunk Mr. Burton szokta. A gondolat, hogy el fogunk bukni, egyre jobban beitta magát a fejembe, és szét zilált mindent, viszont ekkor kezdtem érezni; az adrenalin löketet, a szívem nagyot dobbant, ahogy a felspilázott állapot elérte, szinte kihallatszott. AIM, HYDRA...végig ez zakatolt a fejemben, ha ezek összefogtak, sokkal nagyobb a baj, mint azt hittük. Shannon és a többiek úgy hitték, képes leszek megoldani, de még egy nyomorult átváltozásra sem voltam képes. És ez a gondolat még tovább dühített. Talán ez volt az, ami átlökött azon a bizonyos párkányon, és elindította a folyamatot. Zihálni kezdtem, mint aki végig sprintelte a maratont. Már az sem volt jó, hogy végre elkezdődött. Sosem tekintettem átokként erre a kis pluszra, de félelmetes volt minden egyes alkalom. Mintha meghalnék, és eltűnnék, helyemet pedig valami más veszi át, valami zabolátlan, ami irányíthatatlan. Dühített a gondolat, hogy hiába próbálom meg kontroll alá vonni, az vagy ideiglenes, vagy el sem éri a célját. Végre! Ha ezúttal sikerrel járok az átváltozásban, nem szólok, csak megyek előre, és megpróbálok különbséget tellni barát és ellenség között, így leszedve Ben-ről az őt éppen elfogni készülő HYDRA-sokat. Remélem, hogy megjelenésemmel magamra vonom majd az ellenség figyelmét, mind az emberekét, mind a robotokét, így Ben el tud slisszlni, míg feltartóztatom a zöld ruhás polyácákat.
Brian Abrams
Brian Abrams
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 38
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Dec. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Brian Abrams
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Tomas Burton Vas. 02 Márc. 2014, 05:22

//Mélységes meghajlások és szabadkozások közepette kérem mindenki elnézését, teljesen az utolsó pillanatra hagyva a posztot elnéztem az időt, ezért nem tudtam időben írni.//

A kelleténél tovább mérlegeltem, és gondolkodtam. A csapatunk ereje nagyban függött a helyzettől is – Brian például a legerősebb kártyánk, de közel sem a hatékonyságáról híres egy düh irányította bestia. Pusztítás tekintetében mégis ez a legjobb megoldás, míg célzott támadásra mi, többiek vagyunk a legmegfelelőbbek. Egyelőre a fedezékünk kitartott, tehát képes voltam tovább gondolkodni, mint amit a helyzet megkívánt, és a fejemben kezdett egy terv kibontakozni.
- Rendben, Brian segítsen Bennek, és tartóztassa fel az ellenséget, amíg mi bevesszük a kikötőt. Utána Éva maradjon a kikötőben, és védje azt, míg egyikünk – itt Shanonra nézek [/color] – visszamegy Benehz és Brianhez, a másik pedig megbújik a kikötő mellett, és fedezékből védi a kikötőt, lehetőleg olyan pozícióból, ahonnan rálát a célpontra, és egyben Benékre is, így akárkinek segíteni tud, ha kell, illetve a többieknek is jelezhet. [/color] – a fejemben lassan megjelent a sziget tervrajza, az alapján, amit eddig láttunk.
- Most viszont minél előbb vegyük be a kikötőt. Mivel nincs nálunk rádió, nem tudunk szólni a SHIELDnek, de aki ez után Benhez megy, feltétlenül tudassa vele, hogy a terv első része – azaz a bevétel – sikeres volt, és épp a biztosítása folyik. Most pedig maga a kikötő. – nézek Évára és Shanonra.
- Három irányból közelítjük meg, Shanon te mész balra, Éva te jobbról, én pedig középen. Folyamatosan fedezzük egymást, és fedezékről fedezékre haladva menjünk. Ne nyissatok tüzet, amíg nem vesznek észre minket, de ne is hagyjátok magatok, vagy a másikat fedezet nélkül, a fegyverek legyenek készenlétben. Lábat célozzatok, az a legkönnyebb és legkevésbé halálos célpont. Gyorsan haladjunk, hogy Ben és Brian a legkevesebb ideig legyen magára hagyva. Van kérdés, vagy ellenjavaslat? – nézek a lányokra. Érzem, hogy nem tökéletes a terv, de jelenleg nem telt tőlem többre. Ha a többiek valamit hozzá akarnak fűzni, akkor még várunk, ha nem, akkor jelzem, hogy induljunk
Tomas Burton
Tomas Burton
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 29.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Eva Carter Vas. 02 Márc. 2014, 17:58

Ahogy ott lapulok, látom amint a kikébzőnek el fogják, vagy valami ilyesmi tőrténik. Valamint, hogy Brian-nak mintha székletrekedése lenne, vagy ahoz hasonló.
~ Csak nehogy fingj a végén, mert akkor, le buksz. - Gondolom magamban, majd a tekintetem Shanonra téved, aki egy ötletet hoz fel, hogy irány a kikötő. Amivel, én egyet is értek, de Tomas ötlete, hogy ő aztán vissza is megy értük. De, most csak, úgy komolyan végignézet már a kiképzőnkön? Emberi formában van, és amúgy is. Talán lehet, hogy van a fegyvereikben is abból a vírus izéből, és használhatják is.
- Nézzétek, én támogatom az ötletet, de nem most, mert most ott van az a két bal...sz, és akkor nem csak a kikébzőnk, de talán még Brian is el veszti a képességét. Tehát szerintem, most kéne lábon lőni a két baromarcut, és utánna foglalkoznánk a kikötővel. - Mondom, bár nem kellett volna mondanom. De, mostmár kimondtam, és nincs visszakodás.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 03 Márc. 2014, 09:15

Résztvevők: Tomas Burton, Szabó Éva, Brian Abrams, Ben Grimm / Lény és Shanon Cole
Következő körváltás: 2014. február 8. (szombat)

Ben hamarosan meg is kapta a választ a rádióból szinte azok után, hogy csak úgy belebeszélt, hogy tudják bent is, hogy mi történik.
- Ha valóban AIM technológia, akkor a hatás átmeneti, hacsak nem fejlesztették tovább. Arra a technológiára az AIM bukása után sokan tették rá a kezüket. De ha abból indulunk ki, hogy tényleg az övék, akkor valahol kell lennie egy szerkezetnek, valakinél, aki képes arra, hogy deaktiválja a blokkolás hatását, utána visszakapja az erejét.
Az egyik ügynök ekkor lépett oda Ben-hez, hogy a kezeit hátrahúzva összebilincselje azokat, csak ebben megzavarta valami, a vörös Hulk, azaz Brian felbukkanása.

A csapatnak Tomas kiosztotta a feladatokat, hogy ki merre menjen, Éva felhívta a figyelmet arra, hogy mi is történet, de eddigre Brian-nak sikerült a megfelelő érzéseket előhívnia magában és ezúttal már valóban megérezte azt, amit az utóbbi időszakban, amióta a sugárzás érte. Érezte, hogy az izmai átrendeződnek, a csontjai is keményebbé, nehezebbé vállnak, az egész teste ellenállóbbá. A bőre kipirosodott és mire sikerült felvennie a hulk alakot, addigra egyvalami volt már csak meg a tudatában. Zúzni! Annyiban sikerült ellenség és barát között különbséget tennie, hogy akik mellett most állt barátok voltak, mindenki más ellenség, Ben túl furcsa és idegen volt az új külsejében ahhoz, hogy mélyebb nyomot hagyhasson.
A többiek elindultak a megfelelő irányban és szerencsére Brian valóban felkeltette a figyelmét az ügynököknek, akik egyből fegyvert is fogtak rá, noha nem húzták meg a ravaszt még. A robotok egyelőre távol voltak és nem fenyegették a Ben és Brian párost.
A többiek mindezt kihasználva a megfelelő pozíciót feltudták venni a kikötőnél, odabent elég nagy mozgás látszott és így kezdetnek alapból tíz ügynököt véltek felfedezni.

//Brian: semmi gond.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
New Jersey-i kompkikötő - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Eva Carter Kedd 04 Márc. 2014, 17:04

Nem kell az ötletem, hisz ha jól látom, Brian sikeresen át változott valami Hulk féle piros valamivé. Addig, talán a többiekkel a kikötő felé haladunk, én pedig közben gondolkodom.
~ Mégis mi a F...om ez az egész? Milyért most vetik be? Mekkora egy hülye is vagyok én. Már eleve azzal, hogy abba az idő őrvénybe, vagy mibe kerültem, már eleve azzal meg változtattam az időt, hogy ide kerültem. - Gondolom magamban, de azért közben az útra is figyelek. De ez azért fura, mert az emlékeim szerint, ekkor még nem vetették be a vírust, csak az egyik küldetés alkalmával. Akkor, mindenki azt hitte, hogy ez csak egy amolyan át meneti dolog féle, és hogy a hatás elmulik hamar, de egy frász karikát, mert a képességek már egyáltalán nem tértek vissza, leg fejebb, annak aki hozzájuk csatlakozott. Azt, már viszont sosem tudjuk meg, hogy volt-e olyan aki meg probálta valaha, hogy meg szerezze az ellenszert. Amint a kikötőhöz érünk, én egyből a fegyveremért nyúlok, és közben az ellenséget figyelem a relytek helyemről. Tízen vannak, ha jól számolom. Most, valamilyért, úgy érzem, hogy meg akarom őket nyomoritani, hogy életük végéig toló kocsiban üljenek, hogy elveszitik, azt amit szeretnek, a mozgás örömét.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 05 Márc. 2014, 12:30

A válasz némileg bíztató, talán idővel magától is elmúlik, de az is lehet, hogy valakinél an egy szerkezet, amivel vissza tudom fordítani a dolgot. Ha ez a szerkezet a robotokban van, akkor nem lesz könnyű dolgom, és egyelőre nem látok elég nagy fejest, akire rábíznának egy ilyen játékszert.
-Keményen szereted, igaz? - Kérdem cukkolva a fegyverest, amikor bilinccsel indul felém, és nagy szerencsém van, hogy Abrams pont ekkor alakul át, és vonja el az őrök figyelmét.
Kihasználom a figyelemelterelést: mielőtt megbilincselhetne az őr, felé fordulok, és összekulcsolt kézzel vágom orrba egy felütéssel. Rögtön megpróbálom elvenni a fegyverét, ha ellenkezne, a térdébe taposok, hogy összerogyjon, és ha még szorongatni akarja a fegyvert, a puskatussal vágom orrba, így végképp elvéve a kedvét a keménykedéstől.
Mivel még mindig őrök és robotok között állok, ha sikerül is az akció, akkor sem leszek sokkal jobb pozícióban, és amennyire olvastam Abrams aktáját, nem épp a mestere a képességének még. Így ha sikerül megszerezni a fegyvert, akkor megpróbálok elfutni a kereszttűzből, igyekszem kikerülni Abrams és a HYDRA robotok közül, nehogy engem találjon meg hamarabb valamelyik. A fegyverrel leadok néhány fedező lövést, de kétlem amúgy is, hogy engem akarnának most elsődlegesen kardélre hányni, Abrams sokkal izgalmasabb. A kérdés csak az: működik-e a robotok képességblokkolója rajta is?

Burton tervére bólint, és elindul balra, hogy arról kerülve kerüljön a kikötő közelébe. Lopakodva halad, négykézlábra ereszkedik, macskaügyességgel suhan a föld közelében, hogy minél kevésbé legyen feltűnő. Próbálja szemmel tartani társai helyzetét is, amennyire rájuk lát, illetve azt, hogy felfigyelnek-e rájuk az őrök, mivel tudja, hogy ők nem annyira jók a lopakodásban. Ha valaki felfigyel társaira vagy rá, és tüzet akarna nyitni, akkor igyekszik a megbeszélt módon hatástalanítani az őrt: láblövés. Ha többen is felfigyelnének valamelyikükre, akkor füstgránátot vet be, amit az őrök és a veszélyeztetett közé dob, ezáltal fedezéket teremtve, és időt adva, hogy újra eltűnhessen szem elől akár ő, akár társai.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Brian Abrams Szer. 05 Márc. 2014, 14:05

A HYDRA-sok közé érkezve, amennyire csak lehetséges, próbálom irányítani a tetteimet, és először a nagyobb, erősebb ellenfelekkel számolok le, azaz, a két nagyobb robottal. A hozzám közelebb esőt a vállánál ragadom(/-nám) meg, majd egy pofon egyszerű mozdulattal összenyomom, behorpasztom a váll részét, remélve, hogy ezzel legalább egy karját lebénítottam, majd szabad kezemmel megragadom a másik karját, és a kettőt egyszerre megpróbálom kiszakítani a helyéről. Ha mindez sikerrel jár, a két karral püfölöm a robotot, addig, míg fel nem adja, illetve harcképtelen nem lesz. Titkon talán élveztem ezt az átalakulásos gamma dolgot, mert így viszonylag büntetlenül élhetem ki szadizmusomat, sőt mi több, mindezt törvényes keretek között a SHIELD kötelékében. Az egyetlen, ami zavart még, hogy mintha kívülről figyelném magam, mintha nem teljesen én lennék. Egyébként csak remélni tudtam, hogy Ben-nek van annyi esze, hogy nem kerül elém, és nem zavarja fel az állóvizet. A világért sem akartam volna ártani neki.
- Megy! - kiáltok kurtán, és ha tudnék, most imádkoznék, hogy Ben értse a célzást. Amíg az egyik robottal vagyok elfoglalva, nem hagyom figyelmen kívül a másikat sem, és amint támadni próbál, megpróbálom elkerülni, majd játszi könnyedséggel próbálok a mellkasába nyúlni, átlendíteném a fejem felett, egyenesen a másik robotra, így összezúzva mind a kettőt.
Brian Abrams
Brian Abrams
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 38
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Dec. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Brian Abrams
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Tomas Burton Szer. 05 Márc. 2014, 17:40

A terv szerint haladunk a kikötő felé, miközben reménykedem, hogy Ben és Brian kitartanak addig, amíg végrehajtjuk a küldetésünket. Brian tökéletes figyelemelterelés Ben mellett, magára is vonja a környező ellenség figyelmét, ezért remélhetőleg gond nélkül közelíthetjük meg a kikötőt. A többiek ügyesen haladnak, ahogy kértem, és én is fedezékről fedezékre, próbálva kihasználni a környezeti adottságokat haladok előre. Ha valaki mégis lebukik, akkor egyből fedezettüzet próbálok nyújtani, amíg tovább tud jutni, és remélhetőleg viszonozza azt, hogy én is haladhassak. Ha nem, akkor a gránátokat mindig a helyzetnek megfelelőt. Tehát ha takarásra van szükség, akkor füst, de ha jobb ötlet az ellenség megvakítása, akkor vakító. Szerencsére elég közel jutunk a célhoz, hogy közelebbről is szemügyre vehessük. Nagyjából tíz embert számolok, de tartok tőle, hogy a takarásban még többen vannak. Mivel szét vagyunk szórva, ezért nem tudunk tovább egyeztetni – ez egy olyan hiba a részemről, amit nem szabadott volna elkövetnem. Ha egy általam ismert katonai egységgel lennék, akkor kézjelekkel kommunikálhatnánk, azonban nem tudom, hogy a társaim ismernek-e ilyeneket. Gondolkodni kezdtem, és az esélyeinket mérlegeltem. Közelebb jutni kockázatos a lebukás nélkül, azonban innen egyből tüzet nyitni talán még nagyobb őrültség lenne – nem csak felfednénk a helyzetünket, de a meglepetés erejét is elveszítenénk, ráadásul félek, hogy társaim nem olyan pontos lövészek révén ez csak hátrányt okozna nekik, míg az ellenségnek nem kell olyan apróságok miatt aggódnia, hogy ne okozzon halálos sérüléseket – sőt, ők direkt ezt akarják elérni. Ha elég közel vagyunk, hogy füsttel fedezzem magunkat, akkor előveszek egy gránátot, és a többiekre nézve próbálok megbizonyosodni arról, hogy felkészültek. Ha ahhoz is megfelelő a távolság, hogy be tudjam dobni a kikötő épületébe, a legnagyobb ellenséges csoporthoz, akkor így teszek, hogy ezzel fedezzük magunkat, miközben megindulunk. Viszont ha úgy vélem, hogy felesleges felkelteni a figyelmet, mert még közelebb tudunk kerülni, vagy a többiek javasolnak valamilyen módon hasonlót, akkor várok, és megpróbálok közelebb kerülni.
Lebukás esetén, vagy ha eldobtam a gránátot, akkor futni kezdek, miközben tüzet nyitok az ellenségre – leginkább térdet célzok, és próbálok a lehető legkevésbé lassítani mozgás közben, csak pont annyira, hogy biztos lövést adhassak le. Azt is megfontolom, hogy puskagránátot lőjek az épület oldalába, ahol nem látok ellenséget, tehát halálos sérülést remélhetőleg nem okozok, mégis talán eltereli az ellenség figyelmét, vagy épp számunkra nyit egy lehetséges behatolási pontot, amire az ellenség nincs felkészülve.
Tomas Burton
Tomas Burton
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 29.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 06 Márc. 2014, 11:24

Résztvevők: Tomas Burton, Szabó Éva, Brian Abrams, Ben Grimm / Lény és Shanon Cole
Következő körváltás: 2014. március 11. (kedd)

Bennek tökéletesen jött a figyelemelterelés és ezt kihasználva le tudta fegyverezni az ellenfelét és megszerezni annak a fegyverét, majd a kialakuló káoszban el tudott futni onnan, fedezékbe, választhatott egy kisebb bódét, illetve a növényzetet, hogy hol is akarja meghúzni magát ebben az esetben. A Hydra ügynökök Brian miatt úgysem vele foglalkoznak. A Hydra ügynökök pedig tüzet nyitottak a hulkra, a lövések mintha szúnyogcsípések lettek volna, úgy pattogtak le Brian bőréről, az energiaalapú fegyverek lövéseit pedig meg sem érezte, teljesen hatástalanok voltak. A robotok viszont már sokkalta keményebb diónak minősültek, a férfi sikeresen megtudta ragadni az egyiket, vagyis ez nem teljesen volt igaz, valamit megragadott, de azt látta, noha Hulkként nem igen értette, hogy miért állt meg a keze úgy húsz centire a tényleges fémrésztől, Brian tudta, hogy energiamező védte a robotot, de Hulkként csak annyi jött le, hogy ez a valami erősebb nála. A robot válaszként gyomron ütötte a vöröst, igencsak erősen, sokkalta erősebben, mint ami kilátszott belőle. A másik pedig éppen Brian háta mögött volt és egy energiacsapással támadta őt, egyenesen a háta közepébe.

A csapat figyelt és egyelőre nem buktak le. Két olyan része volt a kikötőnek, ahol be lehetett jutni az épületbe, a váróba. Roppant sajnálatos módon mind a kettő védve volt. Két-két őr állt a ráccsal elfedett területen és amennyire a hármas tagjai megtudták állapítani a rácsok zárva voltak, így a bejutás sem lehetett olyan könnyű. Mind a négy őr részben fedezékben volt, így tiszta célpont sem nyújtottak. Talán egyedül Burton volt olyan jó lövész, hogy megtudta volna őket lőni, de ő is csak 1-1 személyre látott rá mindkét oldalról, a maradék hat pedig az épületen belül volt üveg és még több fedezék mögött, őket pedig emiatt szinte lehetetlen volt meglőni. Éppen emiatt a füstgránát sem lett volna célravezető, maximum akkor, ha egyszerre rohamozta volna a meg a csapat valamelyik bejáratot, hogy bejusson az épületbe, de ez egyelőre fel sem merült a csapatban és meg sem beszéltek efféle manővert. Közelebb kerülni pedig maximum hat méterre lehetett a kerítések elejétől, odáig tartottak a növények, utána már út következett és vége volt a szigetnek.

Kívülről az épület (ez volt betéve előző oldalon is):
New Jersey-i kompkikötő - Page 2 Gq5l

//Sok piros pont a jutalmatok, hogy máris írtatok.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
New Jersey-i kompkikötő - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Eva Carter Csüt. 06 Márc. 2014, 18:08

Egy fura tetejü épület előtt vagyok, vagy vagyunk, aminek két bejárata is van, és mind a kettőt két, két őr vigyázza. Még, a lábaikat sem tudom célba venni, így szerintem ez az egész fel fegyverkezési hajcihő, tökre értelmetlen volt jó magam részéről, talán ha a közelemben lenne, talán lenne eséjem szerintem. Mindegy, most nem ezen kellene filóznom, hanem inkább azon, hogy mit is kéne most tennem.
~ Szerintem, eleve rossz felől közelitettük meg az útunkat, mert ha a vízbe vetettük volna magunkat, ráadásul egy olyan helyen, amit ezek a ki...ot k...ök nem látnak, és a vízben közelitettük volna meg, fel kapaszkodunk, és mehet a buli. De, nekünk mégis ezt az útat kellet választanunk. - Gondolom magamban, de én is egy jó kora nagy hülye vagyok, mert nem biztros, hogy odáig ki birnám, anélkül, hogy levegőt vegyek, és akkor meg úgy buknánk le. X-MEN es koromban, már használtunk kéz jeleket, így ha Tomas jelez valamit, arra erősen koncentrálok, hogy mi az.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Brian Abrams Pént. 07 Márc. 2014, 20:53

Nem sikerült elérnem a robot vállát. Ez a dolog alapesetben meglepett volna, és hirtelen azt sem tudtam volna, hogy mit tegyek. Ebben az állapotban viszont sokkal inkább dühítő volt, és hiába próbáltam a kezem mindig elakadt egy bizonyos ponton, épp mielőtt elérhettem volna a robot tényleges testét. Számtalan sikertelen kísérlet, ütés, rúgás és egyéb próbálkozás után sem adtam fel, bár szélmalom harcot vívtam a robottal. Körbefordultam, közben megpróbáltam kitérni a közeledő támadás elől, amennyiben észreveszem, és valami tereptárgyat kerestem, oszlopot, vas csövet, láncot, betondarabot, HYDRA-sok által felállított fedezéket, bármit, amit meg tudtam ragadni - jobb híján egy szerencsétlen, közelemben álló ügynököt - amivel a robotnak akartam rontani. Ha sikerül valami hosszú tárgyat találni, akkor baseball játékosokat meghazudtoló mozdulattal próbálom megütni, hogy elrepüljön innen. Ha nem efféle tárgy, vagy nem találtam semmit, akkor egy erőteljes rúgással próbálkozom, hátha a pajzstól függetlenül megérzi, és a vízben köt ki.
Brian Abrams
Brian Abrams
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 38
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Dec. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Brian Abrams
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 09 Márc. 2014, 11:51

Abrams remekül megoldja a figyelemelterelést, így a lefegyerzés után egy bódé mögött találok fedezéket. A többiek után nézek, de nem látom őket a közelben, úgy tűnik, csak Abrams jött segíteni. Ez elég jó hír, mert ha a többiek itt lennének, még több embert veszélyeztetne egy hulk.
-Itt Grimm, Abrams átalakult, egyelőre a megfelelő célpontokkal van elfoglalva, de készenlétbe kéne egy egység, ami ki tudja ütni, ha eldurvulnak a dolgok.
Azt majd ők eldöntik, hogy egy helikopteres egységet akarnak küldeni, vagy csak egy desszantost, vagy tudom is én, a lényeg, hogy nyugtatógáz legyen náluk.
-Mennyi ideig tart általában, míg elmúlik a képességblokkoló sugár hatása? - Kérdem még, aztán a fedezékből kihajolva megnézem, mi a helyzet.
Láthatóan az energiapajzsokkal neki is meggyűlik a baja. Mivel többet nem tudok most tenni, az elcsaklizott puskával próbálom hatástalanítani a többi HYDRA ügynököt, hogy legalább ők ne tegyenek keresztbe már. Mivel fedezékben vagyok, ők pedig nyílt terepen, előnyben vagyok hozzájuk képest, így remélhetőleg gond nélkül tudom őket egyenként lelövöldözni, miközben ők Abramsre figyelnek.

Mivel Shanon szolgált a katonaságnál, megtanulta az ott használatos kézjeleket. Ezzel üzen most Burtonnek. A kézjelek segítségével a közvetkező tervet mutogatja el: ő maga megy a baloldali irányba, villanógránátot használna, lerohanná a két ellenséget, mindezt pedig csendben szeretné megoldani. Valamint azt is elmutogatja, hogy Burton és Éva induljanak a jobboldali irányba, az ottani két őrhöz.
Természetesen nem indul egyből, megvárja, hogy Burton arcán lát-e valami értelmet csillanni, és jóváhagyja-e a tervét, vagy esetleg változtat-e valamit azon. Ettől függően cselekszik majd. Ha Burton rábólint, akkor elindul a bozót legszéléhez, hogy ezzel mindössze hat méterre kerüljön a két fegyverestől. A terve az, hogy a villanógránát elsülése után, macskaszerű képességeit kihasználva villámgyorsan és csendesen rárohan a két elvakított őrre. Közelharci képzését akarja használni, hogy az elsőt ártalmatlanná tegye, mögé kerülve a nyaki ütőér elszorításával mindössze két-három másodperc alatt elájulhat a katona. Eközben még a testét fedezékként is tudja használni, amit aztán a másikra lökhet, ezáltal akadályozva, hogy az közvetlen közelről lőjön rá, ha elmúlt a vaksága. Végezetül tíz tonnás erejét használva akar bevinni egy akkora fejütést a másik, feltehetően eddigre kellően megzavarodott katonára, amitől elájul, de nem hal meg.
//Ezt próbálja meg tehát, ha Burton leokézza a tervet, ha nem, akkor értelemszerűen részletekben változhat a dolog Burton válasza alapján.//

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Tomas Burton Hétf. 10 Márc. 2014, 22:29

Ahogy végignézek az épületen, sajnos nem tudok olyan egyszerű stratégiát használni, ami számomra kényelmes lenne. Maga a kikötő üveg és fémváz, ami a puskagránátot szinte használhatatlanná teszi, mert a robbanás túl szétszórt lenne, nem tudna egy koncentrált helyen hatni, ráadásul simán kinézem a tákolmányból, hogy kiütök bár „gerendát” és összeomlik az egész. A helynek két bejárata van, amit összesen négy őr felügyel fele-fele arányban, az épületen belül nem tudtam, hogy pontosan hány ellenfélre számíthatunk. Shannon kézjelekkel kommunikál felém, miközben próbálom megtervezni a bejutást, és jelzi, hogy neki már van egy ötlete. Ez elég elfogadható, az ő képességeivel két őr nem okozhat gondot a számára, mi pedig gyorsan kiiktathatjuk a másik kettőt, így a bejáratokat letudva, és remélhetőleg nem fognak hátba se lőni. Az a része, hogy mindezt csendben tervezi, kifejezetten tetszik. Jelzem, hogy rendben van, és elindulok Éva felé, akinek közben mutogatom, hogy jöjjön ő is, és közelítsük meg az őröket amennyire lehet. Ez nagyjából hat méter, itt még takarásban vagyunk. Nem akarok lebukni, se magunkra vonni a figyelmet túlzottan, ezért a vakító gránátokat nem piszkálom, a füstből pedig már csak egy maradt, így azt is békén hagyom. Inkább a pisztolyom húzom elő, és fogcsikorgatva biztosítom ki.
- Próbáljuk magunkra vonni a figyelmet, hogy Shannonnak könnyebb dolga legyen. – módosítom végül a véleményem, és súgom oda Évának. Ha mindenki ránk koncentrál, akkor a másik nő árnyékként lopakodhat egyedül, mintegy egyszemélyes kommandós osztagként, és hátba kerülhet az ellenségnek is akár. Ha Éva nem ellenkezik, akkor kihajolok a fedezékemből, és egyből az egyik katona térdére lövök, s utasítom társamat, hogy ő is tegyen így. Ha összeesnek, akkor megpróbálom a tenyerüket is ellőni, hogy ne foghassanak fegyvert, majd fedezék közelébe húzódni, vagy ha ilyet nem találok, viszont lövések érkeznének az ellenség irányából, akkor a gránáttal fedezem magunkat.
Tomas Burton
Tomas Burton
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 29.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 11 Márc. 2014, 10:01

Résztvevők: Tomas Burton, Szabó Éva, Brian Abrams, Ben Grimm / Lény és Shanon Cole
Következő körváltás: 2014. március 16. (varásnap)

Amíg Brian el volt foglalva a géppel, addig Ben megkapta a válaszát.
- Gamma sugárzottak elleni csapat bevetésre készen, ha szükséges lesz – válaszolt a nő. – A blokkoló hatása nem múlik el. Valahol kell lennie egy személynek, aki irányítja a hatást. Manuálisan kell majd deaktiválni a hatást, mert minden bizonnyal a sugár nanobotokat juttatott az ön szervezetébe és azokon át blokkolja. Vagy talán egy EMP is megoldja, de ebben nem lehetünk biztosak, soha sem próbálta ezt senki bevetni az AIM ellen.
Ez nem volt a legjobb hír, révén eddig semmilyen olyan személy nem tűnt ki a szigeten, aki vezetőnek tűnt volna.
Brian még ütlegelte a robotot és csak utána nézett körbe, eddigre azonban megérezte az ütést a hátában, ami a sugár volt. Egyelőre nem volt hatása, csak annyi, mintha megütötték volna és a lendülettől kissé orra bukott volna. Végül sikerül megtartania az egyensúlyát és tereptárgyak után nézett, volt itt oszlop is, illetve fa is, amelyiket szerette volna azt ki tudta tépni. A két robot közben lőtt rá lézerrel, de nem sok hatása volt, ő pedig tényleg megtudta ütni a közelebbit és azt így beleütni baseball játékos szerűen a vízbe. Amikor a másik robot felé fordult érezte meg, hogy kezdett tisztulni az elméje és tudott rendesen gondolkodni, ezzel egy időben egyre nehezebbé kezdett válni a fatörzs, vagy villanypózna a kezében. A másik robot pedig úgy húsz méterre volt tőle ekkor még.

Éva is érti a jeleket és tudja is használni őket, révén az X suliban nem egy katona tanította őket harci órákon. A csapat összetalálkozik és a terv megvan és roppant sajnálatos módon Burton nem volt gondolatolvasó a gránáttal kapcsolatban. Mikor indultak Shanon elhajította a gránátot, amit ugyan nem sikerült a kiépítés miatt bedobni pont az ellenséghez, de a kordonjuk elé igen, a nő pedig el is indult. Burton éppen ekkor hajolt ki, hogy lőjön, a gránát pedig felrobbant. Mezei vakítógránát volt, aminek a neve még mindig csalóka, ugyanis hihetetlen hangos és fülsértő hangrobbanással is jár. Mivel ez ellen nem védekezett senki, a fény elvakította őket, bár ez volt a kisebbik, hihetetlen fájdalmak között rogyott a hármas a földre a robbanásnak hála, aminek köszönhetően fogalmuk sincs arról, hogy hatása volt-e az ellenségen.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
New Jersey-i kompkikötő - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Eva Carter Kedd 11 Márc. 2014, 22:39

Tomas, jelel nekem, hogy menjek oda én oda megyek hozzá, de ovatosan, hogy ne vegyenek észre. Amint oda érek hozzá, Tomas el mondja nekem, hogy magunkra kéne vonnunk a figyelmet, hogy Shanon-nak könyebb dolga legyen. Nekem, nincs semmi ellenvetésem, meg semmi ilyesmi. Tomas ötletére, bólintok, és mikor ő előveszi a fegyverét és én is úgyan így cselekszem, és oldalra dőlve próbálom a másik őr lábát. Amint be fogom az őr lábát, a fegyveremmel, hírtelen egy vakitó fény és egy nagy robbanás következikbe, én pedig becsukom a szemem, a fegyvert el ejtem és autómatikusan a fülemre tapasztom a tenyeremet és a földön kötök ki. Nem tudom, hogy a HYDRA b...ik-ra is hatásal volt e a fény gránát. Na, az b...nabe, ha rájuk nem hatott volna ez a k...va fény gránát.

/Most csak enyit tudtam írni./

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Tomas Burton Csüt. 13 Márc. 2014, 23:29

Évával megbeszéljük a tervet, és kihajolok lőni, amikor hirtelen vakító fényességet látok egy pillanatra, majd teljes sötétség. Már ebből is megtippelném, hogy mi történt, de a fülem csengése elég ahhoz, hogy biztosra mehessek. Ha ez a hydra volt, akkor lebuktunk, és most azt tesznek velünk amit akarnak – ez esetben remélem Shannon nem nézett bele a fénybe. De valamiért valószínűbbnek tartom, hogy a nő dobott el egy gránátot, arra számítva, hogy csak villanni fog – hát persze, első alkalommal elég messzire repítettem, hogy a szabad térben ne igazán érezzük a hatását. Eközben valami nedvességet érzek a tenyerem alatt – először megijedek, hogy a saját vérem az, de ahogy belekarmolok, érzem, hogy csak a harmatos fűre kerültem – tehát elestem. Ez nem feltétlenül rossz, az előző helyzetemből úgy vélem, fizikailag képtelenség lenne átesnem a bozóton, tehát ismét fedezékben vagyok. Ez jó, ezt kihasználva a fülemre szorítom a tenyerem, és magam alá hajtom a fejemet, és várok, hogy elmúljon a gránát hatása. Szinte várom, hogy vér csordogáljon a hallójáratomból, és érzem, ahogy megállíthatatlan könnyfolyamom a taknyommal keveredik, de minden önfegyelmemet felhasználva leveszem az egyik kezem a fülemről, és a fegyverem után tapogatok, hogy előbb legyek harckészült, mint az ellenség, ráadásul fedezni is akarom magam valamivel, ezért ha megtalálom, akkor a hátamra fordulok, és próbálom behatárolni merre lehet az ellenfél. Persze nem fogok vakon lődözni, de ahogy látok valami homályos foltot a könnypatakon át, amit ellenségnek vélhetek – és nem hiszem azt, hogy Éva-  meghúzom a ravaszt.
Tomas Burton
Tomas Burton
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 29.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Brian Abrams Pént. 14 Márc. 2014, 12:56

A robot nem menekülhetett, és még jó ideig ütöttem rajta néhányat, majd körül nézve egy épp megfelelő fém villanyoszlopra esett a választásom, amit játszi könnyedséggel emeltem ki, mintha csak be sem lett volna betonozva, majd lendítettem és ütöttem. A robot gyönyörű ívben repült el, és ha most látták volna ezt, biztos kattognának a fényképezők és tódulnának a sajtósok. Ehelyett egy ütést éreztem a hátam környékén, de különösebb hatása nem volt, kivéve, hogy kibillentett az egyensúlyomból, és előrebuktam, de hihetetlen reflexeimnek hála, sikerült még idejében reakciót indítani az akcióra, és egyik lábamat előrehelyezve megálltam, és visszanyertem az egyensúlyom. A HYDRA emberei folyamatosan lövöldöztek, de ebben az állpoatban, formában, olyan volt, mintha apró kavicskákkal dobálnának. A másik robot következett, mostmár nem állíthattak meg. Vagy mégis? A kezemben tartott oszlop súlya, mintha megnőtt volna, és az elmémet sem fedte le a vörös köd, a düh, ami szokatlan volt.
~ Nem, ez így nem jó, a hatás nem szokott így elmúlni! - fut át az agyamon, míg elmém tiszta, és ekkor jut eszembe az, ami Ben-nel történt. Szóval a HYDRA engem is megpróbált a képességblokkolóval kiütni a nyeregből. Remélhetőleg mellé lőtte. Hiába tiszta most az elmém, a forma miatt nagyon könnyen fel lehet húzni, és mikor kapisgálni kezdtem, mit tettek, illetve, hogy mit akartak, elkezdett felpaprikázni. Ezen felül az, hogy a kezemben tartott oszlop nehéz, hiába próbáltam még inkább megtartani, még tovább szította bennem a tüzet. Gyáva harcmodorukkal, és viselkedésükkel próbáltak meg engem is leszedni, mint Ben-t, megpróbáltak leblokkolni, hogy utána egy gyenge öregembert lőjenek szitává, nagy tehetség, mondhatom. Aljas senkiháziak! Az oszlop súlya teher volt már, semmint áldás, és emiatt is elfutott a méreg, próbáltam rámarkolni, megfogni rendesen, vagy más fogást keresni rajta, hogy egyenletesen oszoljon el a súlypontja, és még tudjam használni, de nem sikerült, ettől pedig még inkább begurultam. Az egyetlen dolog, amit fegyverként használtam, túlnő rajtam és ezt nem tudtam elfogadni. Próbáltam újra felszítani a dühömet a körülményekkel, remélve, hogy így levetkőzhetem a blokkolójuk hatását. Próbáltam az oszloppal a másik robotot ütlegelni, de ezt már nem olyan tervezetten, mint az elődjét, csupán vadállat módjára, ahol éppen érem.
Ha esetleg a képesség blokkoló továbbra is kifejti hatását, és elmém tiszta marad, próbálok minnél messzebb kerülni a darázsfészektől, és fedezéket keresni, valamint ha akkora súlyt még elbírok, Ben-t is magammal rántom, ha tudom, de nem fogom otthagyni.
Brian Abrams
Brian Abrams
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 38
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Dec. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Brian Abrams
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Godlaw / Tao Szomb. 15 Márc. 2014, 11:18

A válasz, amit kapok, nem valami jó hír, az idő nem segít, a vezető, akinél az irányító lehet, talán a kikötőnél van, talán sokkal messzebb. Egyedül az EMI gránát segíthet, de nem nyújt hosszú távú megoldást, mivel egy újabb találat a sugártól megint blokkolhatja a képességeimet. Közben látom, hogy Abrams hasonló gondokkal küzd, és miközben elkezdek valami tervet kiötleni, meghallom a sziget egyik végéből egy gránát hangját. A kikötő felől jött, ezek szerint a csapat többi része már ott van, és harcba bonyolódott. Remélhetőleg hamar sikerül bevenniük a helyet, mert ezekkel a robotokkal nem sokat tudunk itt kezdeni.
Újabb EMI gránátot veszek elő, az adóvevőt kikapcsolom, nehogy kisüssem, és a fedezékemből kiugorva elindulok Abrams felé. Amikor elég közel vagyok, hogy a gránát hatósugarában benne legyünk mind a ketten, és esetleg egyik-másik óriási robot is, akkor aktiválom azt. Remélhetőleg bejön a tipp, amit az adóvevőn át kaptam, és a sugár hatását közömbösíti a gránát, így ismét visszanyerhetjük erőnket.
Ha valóban sikerül, és visszaalakulok, akkor innentől kezdve az elsődleges feladatom, hogy ne találjon el a sugaruk, minden más csak másodlagos.

Shannon akciója nem úgy sült el, ahogy tervezte. Felkészülten várta a bokorban, hogy a robbanás után elinduljon, ám a hanghatással nem számolt, és így a fülsüketítő gránát őt is kiüti. Kezét a fülére tapasztva rogy össze a bozótban, és minden idegszálát megfeszítve próbálja visszanyerni józanságát. A szédülés és a tompa hangok együttese egészen kábává teszi, de szerencsére ennél jobban már nem bír összeesni. Nem tudja, mennyi ideig tarthat a gránát hatása ilyen körülmények között, de folyamatosan próbálja összeszedni magát újabb és újabb kísérleteket téve arra, hogy megtalálja talpával a földet, és legalább guggoló helyzetbe erőltesse magát. Ha végre kezd kitisztulni a feje, tekintetével a társait keresi, és az őrök felé is pillant, hogy lássa, velük mi történt, és elindultak-e valamerre.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 15 Márc. 2014, 13:22

Résztvevők: Tomas Burton, Szabó Éva, Brian Abrams, Ben Grimm / Lény és Shanon Cole
Következő körváltás: 2014. március 20. (csütörtök)

Brian elindult a robot felé, hogy azt is megüsse, minden egyes lépésnél egyre nehezebb lett az az oszlop, amit tartott, próbálta a dühét felhozni, ahogyan azt tenni kell, ahogyan annak sikerülnie kellett, vagyis eddig mindig ezt tette, de most nem sikerült. A dühöt érezte, de azt nem, hogy ettől erősebb lenne. A feje is pillanatról pillanatra erősödött. Már emelte ütésre a kezében levő oszlopot, amikor az kiesett a kezéből, nem bírta már megtartani, a következő pillanatban pedig már a kezei sem voltak vörösek, ő pedig remegett. Hideg volt, hideget érzett, és újra saját maga volt, a saját testében, a nagy vörös sehol sem volt. Így állt lényegében meztelenül – mivel nincs instabil molekulás ruhád, így ami rajtad volt szétszakadt – a havas, latyakos talajon úgy négy-öt méterre a robottól.
Ben eddig várt, újabb gránátot dobott, aminek a robbanásában ők maguk is benne voltak. A robotra nem volt hatással, most csak a pajzsa villant fel, ahogyan levédte a sugarat. Már látott efféle technológiát, az utolsó őrszem is ilyen volt, amivel az Angyalok harcoltak, adaptálódott. Úgy tűnt, hogy a nanobotok is, mert a bőre csak egy pillanatig kezdett kikövesedni mielőtt újra emberi nem lett volna. A robot pedig egyszerre vette egy-egy kezével célba a két férfit és lézerrel tüzelt rájuk.

A csapat tagjai még egy helyen voltak és lassanként, ki tudja, hogy mennyi idő telt el addig, de végre a fájdalom kezdett múlni. Egyelőre ugyan a fájdalom okozta könnyektől még homályosan látott mindenki, de már javult a látásuk. A fájdalom is lassanként múlni kezdett. Mindezeknek köszönhetően felmérhették a környezetet és egymást is. Az biztos volt, hogy az ellenfél is érzékelte, észlelte a robbanást, azonban nem használták ki azt az időt, amíg a hármas kifeküdt a robbanás hatásaitól. Nem jöttek ki támadni, amennyire a csapat feltudta mérni már nem látott a kikötőnél senkit sem, annyira sem, mint előzőleg. Kifele szinte biztosan nem jöttek, az tovább tartott volna, így jobban beáshatták magukat az épületbe. A csapat lényegében ott van, ahol eddig, csak talán annyi könnyítésük, vagy nehézségük van, hogy lehet, hogy megtudják az épületet közelíteni észrevétel nélkül. Vagy éppen az ellenség rájuk lát, míg ők vakok.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
New Jersey-i kompkikötő - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Eva Carter Kedd 18 Márc. 2014, 21:53

A szemem könybe lábadt a fájdalomtól, de aztán el is múlik. Amint kinyitom a szemem, látom az őr helyeket üresen, és ezt arra vélem, hogy kihasználták a dolgot, és be menekültek a helyiségbe.
~ Hogy mennyire szeretem ezt a pillanatott. - Gondolom magamban, szarkasztikusan majd, Tomas-t keresem tekintetemmel. Ha épp felém nézz, szólok hozzá, ha nem akkor meg kopogtatom a vállát, és ha rám figyel, csak akkor szólalok meg.
- Akkor most mit tegyünk? Van B terv? - Kérdezem tőle, mert nekem még egy jó ötletem sincs. Ha van új terve, és azt meg osztja velem, akkor én arra gondolkodás nélkül bolintok, hogy benne vagyok, vagy hasonló. Minden esetre, hogy a fény gránát, így elbánt velünk eléggé érdekes.
~ Vajon észre vettek minket, és azért csinálták az egészet, hogy ment sék a sz...os életüket? - Ezt a kérdést viszont, már magamban teszem fel.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Brian Abrams Szer. 19 Márc. 2014, 13:55

Nem sikerült. Nem ment. Ahogy a tudatom tisztult, a testem olyan ütemben fejlődött egyre visszább, a normális formájába. Éppen lendítettem volna az oszlopot, mikor kiesett a kezemből, és térdre rogytam. A kezeimmel támasztottam meg magam, és iszonyatosan fáztam. Két kezem emberi volt, és ennek eleinte nem is akartam hinni, de egy csatatért kellő közepén voltunk, így megpróbáltam a lehető leggyorsabban összeszedni magam, és valami fedezéket keresni, még mielőtt a HYDRA-sok rám vetnék magukat. Egy robot volt közel hozzám, viszont perpillanat nálam nincs semmi, így jobb híján egy követ kaptam fel - már ha van ott ilyesmi törmelékből, stb - és hajítottam valamerre, remélve, hogy a hang elvonzza majd a buta gép fejét, közben pedig próbáltam valami olyan tárgyat találni, amivel legalább közelharcról felvehetem a harcot. A keresés sokkal nehezebben ment, mint gondoltam. Zúgott a fejem, és hirtelen fogalmam sem volt, hogy hol vagyok, próbáltam összerakni a képet, hogy mi történt pontosan. A zavarodottság csak megnehezítette a dolgomat, minden kétszer, de inkább háromszor annyi ideig tartott, mint egyébként kellett volna neki.

/Tény, hogy nincs, de tudtommal Bruce sem volt mindig teljesen Ádám-kosztűmben minden átváltozás után, neki sem volt mindig instabil molekulás ruhája/
Brian Abrams
Brian Abrams
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 38
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Dec. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Brian Abrams
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Tomas Burton Szer. 19 Márc. 2014, 21:01

A fűben fekve lassan múlni kezd a gránát hatása, bár még mindig cseng a fülem, már nem a migrénhez hasonló fejfájás kínoz. Még mindig könnyfátyol takarja a látásom, de már képes vagyok megfontolt cselekvésre, és nem csak ösztönös reakciókra telik tőlem. Lassan a fedezékhez kúszom – legalábbis a magas valamit a korábban megfelelően takaró növényzetnek veszem – és megpróbálom kitisztítani a látásom. Ha már látok annyira, hogy a körvonalakból be tudjak határolni alakokat, akkor először Évát keresem – Shannon messze van, hozzá úgy se látnék el a saját könnyeimtől – majd megpróbálom felmérni a terepet.
Ellenségnek semmilyen nyomát nem látom, viszont ettől még nem bízom el magam – jelzek Évának, hogy maradjon, majd a szememből próbálom kidörzsölni a könnyeket. Lassan el kell múljon a hatás, ezt meg is várom, majd Shannont keresem a pillantásommal. Ha meglátom a nőt, akkor jelzek neki, hogy minden marad az eddigiekben, de várjon, most mi kezdeményezünk – mivel a nő irányából jött a gránát, a mi oldalunkon talán még meglehet a meglepetés ereje. Ez után Évának is jelzek, hogy kövessen, kissé lemaradva, majd elindulok előre. Próbálok lopakodva haladni, kihasználva mindent, ami takarást biztosít. Ha ellenségbe futok, és én látom meg először, akkor – mint eddig is tervben volt – a lábára lövök. Ha viszont a Hydra lát meg előbb, és tüzelni kezd rám, akkor megpróbálok valamilyen fedezéket találni, ha erre viszont nincs lehetőségem, akkor viszonzom a tüzet – szintén arra törekedve, hogy ne legyen halálos. Célszerű lett volna összevonni magunkat, és egy csapatban haladni, de még mindig megvan az az előnyünk, hogy az ellenség nem tudhatja pontosan hányan vagyunk, így az egyik csapat észrevétlen maradhat, míg a másikra valószínűleg már számítanak.
Tomas Burton
Tomas Burton
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 29.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 20 Márc. 2014, 10:06

Résztvevők: Tomas Burton, Szabó Éva, Brian Abrams, Ben Grimm / Lény és Shanon Cole
Következő körváltás: 2014. március 24. (hétfő)

Briannek sikerült fedezéket találnia és oda eljutni ezáltal elkerülni a lézercsapást is, amit rá mértek. Ben azonban nem volt ilyen szerencsés, őt súrolta a találat és nagyon hosszú idő után először érzett újra fájdalmat. Az oldalán súlyosabb égési seb éktelenkedett a találat után, de szerencséjére métereket is repült ettől és a bokrok között esett le a hóban. A hideg pedig remek volt a fájdalmára és a géptől is távolabb került. Brian viszont még mindig ott volt a közelében, a feje meglepően tiszta volt, így pillanatok alatt sikerült összeszednie, hogy hol van és mi történt eddig. Csak kis kövek voltak itt, így azt felesleges lett volna dobálni. A robot egy pillanatra elnézett arra, amerre ő volt, majd elindult a célpont irányába, a kikötőhöz, ahol a többiek is voltak valószínűleg. Úgy tűnt, hogy emberi formában Brian és Ben nem jelentett már veszélyt rá.

Nem volt fű ott, ahol szeretett volna a Burton fedezékbe menni, de hó volt, amit egy halomra hordtak és így annak a takarásában könnyedén lehetett maradni. Shanonnak jelzett, hogy maradjon, majd a férfi és Éva elindulnak. Szerencsére volt kellően sok hó az úton és annak a szélén, így könnyedén lehetett fedezékben haladni. Mind a ketten könnyedén elérhettek az út széléig, ahol már a tenger következett és a hozzájuk közelebb eső fémfolyosós hídhoz, amin át vezetett az út a benti kompépülethez. Itt láthatták, amit már korábban is, hogy mindkét folyosó vége el volt barikádozva székekkel, asztalokkal és dobozokkal. Az ellenség nem látszott, ellenben egyelőre bemenni sem tudtak a folyosó részre, mert le volt lakatolva és láncolva a bejárat. A lánc szerencsére nem volt túl vastag, két-három centiméter talán.

//Írtam, hogy tél van és legalább 20-30 centis hó a teljes városban, révén a kaland még január végén játszódik.//
//Banner is sokat meztelenkedett a képregényben, ahogyan She-Hulk is kb. minden második számban az. Illetve mivel nem szóltál, hogy 5XL-es gumis derekú macinadrág van rajtad és ebben flangálsz a rendes nadrágod alatt, mint Banner (ez marad meg neki is), így meztelen a karid.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
New Jersey-i kompkikötő - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Eva Carter Pént. 21 Márc. 2014, 00:33

Tomas, jelzi nekem hogy kövessem, amit én zokszó nélkül meg is teszek, és ha jól látom a bejárat felé megyünk. Ám azt veszem észre, hogy el barikádozták magukat. Hát ez baromi jó, egyáltalán nem könnyitik meg az ex mutáns dolgát, és még jól be is ásták magukat. Hiába, a HYDRA csupa gyáva kis selyem fiú, akik inkáb el bújnak, csak, hogy ne kelljen be mocskolniuk a frissen manikürözött és pedikürözött kezüket. Nem azért, de szerintem többet érnénk egy HYDRA öltözékkel, és egy fogolyal, mint ha most értelmetlenül kezdenénk lődözni. Bár, ez csak egy ötlet, ami tutira besülne, mert nem biztos, hogy a csapatban, bárkinek is lenne német nyelv vizsgája, vagy hasonlója. Tehát a tervhez, előbb tudni kéne, hogy valaki tud-e németül közölünk. De, az is nagy pojén lenne, ha kiderülne, hogy fogjokat nem is ejtenek, na ez meg a másik probléma. Mindegy, minden esetre, várom a következő lépést, hogy Tomas mit mond, hogy hogyan továb.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Godlaw / Tao Szomb. 22 Márc. 2014, 10:32

//Elnézést az elmaradásért.//

A nanobotok csak másodpercekre állnak le a szervezetemben, az EMI gránátok nem érnek már semmi, és a robotok sem zavartatják magukat, alkalmazkodtak. Az oda-vissza változás viszont annyira megzavarja az érzékeimet, hogy egy pillanatra magam sem tudom, hogy most biztonságban vagyok-e a lézerrel szemben vagy sem, így végül elég csúnya véget érek. A hóból föltápászkodva fájdalmas nyögést hallatok, aztán egy marék havat nyomok az égett sebre, hogy kitisztítsa az olvadó hó, és lehűtse a sebet.
A fogamat szívva kapcsolom be újra az adóvevőt.
-Itt Ben, a robotok alkalmazkodnak minden külső hatáshoz, az EMI hatástalan ellenük, és a fizikai behatások ellen is elég erős pajzsuk van. Úgy tűnik nem csak engem, hanem Abramset is hatástalanították, sürgős segítségre vagy kivonásra lesz szükség, különben félő, hogy a tanoncok itt hagyják néhány fogukat.
Mivel itt álldogálni nem lenne jó ötlet, elindulok a robotok úti célja felé, intek Abramsnek, hogy kövessen, és megpróbálok egy kis kerülő úton eléjük vágni. Ha ez nem sikerül, mert túl nagy az előnyük velem szemben, akkor csak igyekszem felhívni a többiek figyelmét, hogy nincsenek biztonságban.
-Vigyázzat, felétek mennek! - Felkiáltással próbálom leadni a drótot.

A zúgás végre kezd elmúlni, újra kitisztul Shanon látása, és a fülei is alig csengenek már. Valamit homályosan érzékelt abból, hogy hadonászik neki Burton, de sokat nem fogott fel belőle még. Most viszont látja, hogy a bejárathoz mentek, így ő is megpróbál utánuk indulni azokat a fedezékeket használva, mint ők. Macskaszerű mozgásával egészen a földhöz közel simulva oson végig az úton, hogy ne keltse fel az őrök figyelmét, ha még egyáltalán itt vannak. Ha sikerül odaérnie, és látja, hogy egy lánc állja el az útjukat, felméri, mennyire lehet erős. Ha úgy ítéli meg, hogy tíz tonnás erejével nem jelent a lánc akadályt, akkor felajánlja segítségét.
-El tudom tépni - jegyzi meg halkan, és ha a többiek hozzájárulnak, meg is teszi.
Ha meghallja eközben Ben kiáltását, akkor társaira néz tanácstalanul. Nem számított arra, hogy a Lényt és Abramset is elintézik, pláne ilyen hamar.
-Talán, ha bemennénk az épületbe, oda nem tudnak követni a robotok, mert túl nagyok. Persze így két tűz közé kerülhetünk - súgja a társainak, továbbra is csak akkor, ha meghallotta Ben kiáltozását.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.