Szabadság-szobor

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Szabadság-szobor - Page 2 Empty Re: Szabadság-szobor

Témanyitás by Phobia Hétf. 20 Nov. 2017, 16:40



Svarog válasza után a fickó elég kótyagos szemmel néz rá, valamint a keze is megremeg. Látszólag akármi történhetett vele, komolyan megártott neki.
- Leesni...mi?...- mondja összezavarodva, majd felpillant a szoborra -..onnan? Nem..ne..én..vagyis engem leütött...ez- ezzel a földön fekvő maradványokra mutat a fegyverével. - Nem tudom miért...vagyis tudom, de...- folytatja, közben leengedi a pisztolyát, majd a szabad kezével megdörzsöli a szemeit - Nézze...nem tudom, mit keres itt, de az adósa vagyok. - hálálkodik, majd lassan odasétál a hullához, és megböki a fegyverével.
- Mondott valamit, mielőtt maga...elintézte? - kérdezi.

_________________
Szabadság-szobor - Page 2 EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Szabadság-szobor - Page 2 Empty Re: Szabadság-szobor

Témanyitás by Svarog Pént. 15 Dec. 2017, 16:56


Svarog felemeli a szemöldökét, és újragondolja az eddigi feltételezéseit, igaz sokkal nyugodtabban, mivel a fickó az előbb engedte le a pisztolyát és azt mondta, hogy az adósa.
- Csak erre sétáltam, és hiába vannak szárnyaim, pikkelyeim és szörnypofám, attól még rendes fickó vagyok. Legalábbis szeretem magamat annak tartani - aztán követte a még kótyagos férfit a hullához.
- Kellett volna valamit mondania? - kérdezte. - Amúgy miért érzem azt, hogy sejti miről van szó?
Összefonja a mellkasa előtt a kezét, és úgy mered a pisztolyos férfira. Biztos nem véletlenül járkált erre felfegyverezve éjnek évadján, legalábbis nem esti sétára indult, mint a sárkány.
- Akkor, adósa a válasszal - mondta a férfinak.



A hozzászólást Svarog összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 03 Jan. 2018, 15:06-kor.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Szabadság-szobor - Page 2 Empty Re: Szabadság-szobor

Témanyitás by Phobia Hétf. 18 Dec. 2017, 04:22



A férfi egy másodpercig csendben marad, talán a válaszadáson gondolkodik, vagy csak még mindig kába. Utánna a fegyverét eltéve megszólal.
- Shane Thompson, magánnyomozó. - mutatkozik be, de kezet nem nyújt. Vesz egy mély lélegzetet, majd belekezd.
- Körülbelül négy hónapja egy nő keresett fel, hogy találjam meg a lánya gyilkosát. A lányt...szertartásosan ölték meg, telefestették mindenféle jelekkel, majd kivágták a szívét. - itt egy kicsit megborzong az emléktől - A nyomozásom során felfedeztem, hogy sajnos nem ez az első eset, de eddig a tettes látszólag mindig elrejtette a testeket. Kivéve azt a lányt. Alig egy hónapja sikerült megtaláljam a rejtekhelyét, azonban mikor odaértem, ez fogadott...- ezzel rámutat a élőholt maradványaira - Megölte a fickót, majd elmenekült. Némi keresgélés után rájöttem, hogy nem egy ilyen...kultista van a városban, ami pedig azt jelentheti, hogy valószínűleg több ehhez hasonló lényt idéztek vagy teremtettek. - a mondata végén leguggol a maradványokhoz, és elkezd túrni bennük - Tudják, hogy a nyomukban vagyok, ezért hamis nyomokat hagytak, amik ide vezettek. Egy csapdába.


_________________
Szabadság-szobor - Page 2 EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Szabadság-szobor - Page 2 Empty Re: Szabadság-szobor

Témanyitás by Svarog Szer. 03 Jan. 2018, 15:18

Ó magánnyomozó.
Ó, aki szertartásos gyilkosságok után nyomozz, és az egyik elkövetési helyen. És egy kultusz tagjai a tettesek, akik élőholtakat idéznek.
Mint a régi, pokoli, fájdalmas, gonosz, sötét, izgalmas és szép időkben, amit Dragunov a Bosszú Angyalai és a SHIELD kötelékében töltött, meg persze a Szövetségi Államok hadseregébe.
És persze csapdába csalták. Ezért is megértette, hogy bimbózó ismeretségük hajnalán miért egy pisztolyt fogott a sárkányra.
A magánnyomozó elkezd turkálni a hullákban.
- Nagyon jó, most leírta egy hetemet - motyogja maga alatt. - Mármint nekem is volt már dolgom ilyenekkel. Démonokkal, élőholtakkal, angyalokkal és más ilyen izékkel. Válaszolt a kérdésemre, így az adósa vagyok, szóval segítek a nyomozásba. Mióta leszereltem a SHIELD-től, azóta unatkozom, jó lesz megmozgatna vén izmaimat - vigyorodott el Dragunov, kimutatva hegyes fogait.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Szabadság-szobor - Page 2 Empty Re: Szabadság-szobor

Témanyitás by Phobia Pént. 26 Jan. 2018, 17:00


_________________
Szabadság-szobor - Page 2 EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Szabadság-szobor - Page 2 Empty Re: Szabadság-szobor

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.