A világ jövője (A Kígyó Csókja)

1 / 8 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) Empty A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 26 Márc. 2014, 08:17

A Reneszánsz világ egyik lehetséges alternatív jövője 2045-ben.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A világ jövője (A Kígyó Csókja) AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 26 Márc. 2014, 08:27

Résztvevők: Albert Shear, Jonathan Holmes, Teddy és Auaritia
Következő körváltás: 2014. március 29. (szombat)

A fények lassanként múltak, még Auaritia is magához tért a fájdalom a hasában elmúlt, nem volt sebe sem már. A többiek is, Albert, Holmes és Teddy is egymás mellett álltak, akárcsak a nő. Az előbbi pillanatban még hideg vette őket körbe, ahogyan a téli napon kint voltak az utcán, de most hirtelen melegük lett, már akinek a melegebb öltözetük miatt. Az első, amit meghallottak egy hatalmas üvöltés volt az ég irányából. Ha felnéztek több sárkány is repült el az égen, illetve néhány furcsa vadászgépnek tűnő gépezet. Amit sikerült realizálniuk, hogy sima földes talajon álltak, nem volt hó körülöttük, a levegő kellemesnek volt mondható. A fiú nem volt sehol, ahogyan a páncélos sem, ami Teddy-t cipelte, Lionheart és a gonosz Kapitány sem. Amint a szemük teljesen hozzászokott a mostani viszonyokhoz már, azaz nem voltak elvakulva a fényektől vehették észre, hogy egy folyosó partján állnak. Nem messze tőlük egy híd, amit megismertek mindannyian, a George Washington híd volt, ami elválasztotta New Jersey-t New Yorktól. Úgy tűnt, hogy ők a Jersey oldalon vannak, mivel itt nem igen volt semmi, ellenben másik oldalon, ott ahol Manhattan-nek kellett volna állnia valami egészen mást láttak meg.
A világ jövője (A Kígyó Csókja) 32992.attach
A város egyszerre nézett ki úgy, mintha a középkorból szalasztották volna, mégis sokkalta fejlettebb technológiával épülhetett, mint amit a csapat ismert otthon. Egyetlen egy dolog volt biztos egyelőre, nem otthon voltak már, hanem valahol teljesen máshol.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A világ jövője (A Kígyó Csókja) AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Auaritia Csüt. 27 Márc. 2014, 08:06



A feketeség megszűnt körülöttem, meleget éreztem. Na most vagy otthon vagyok vagy beraktak egy sütőbe. Jajj ne már, most komolyan meghaltam és otthon vagyok? A franc....várjunk csak. Ekkor kezeimmel a földet fogom, valahogy úgy érzem, van itt egy fűcsomó, hát ez nemigen nyílik az alvilágban. Aztán meghallottam, különös üvöltéseket, igen akkor biztos, hogy a pokolban vagyok. Kinyitottam a szemem és vártam, hogy egy csapat démon fog röhögni, de nem. A fény túl sok volt emberi szememnek, ezért nem láttam még tisztán.
Sárkányok voltak, meg repülők. Úristen, így megváltozott volna, mióta utoljára itt jártam. De várjunk csak, nem ez nem a pokol. Itt vannak a többiek. Ők csak nem haltak meg...
Hmm, meg ez a híd, igen ez a híd New Jersey-nél. De hol van Jersey? És a másik kérdés, mi van New York helyén? Most a jövőben vagy múltban vagyunk? De mivel ilyen vadászrepülőgép szerűségek ciházták az eget, kétlem, hogy a múltban. És most? Merre, hogyan tovább? Mephisto szakállára ugye akkor én...s megfogtam az arcom, a mellem, és nyugtáztam, hogy nem öregedtem meg. Bár amúgy nem öregednék elvileg kívülről ,de ki tudja itt mi történhetett....
Megnézem mit csinálnak a többiek. Feltápászkodom és leporolom magam. Most veszem csak észre, hogy eltűnt a sebem. Te jó ég....


_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Albert Shear Csüt. 27 Márc. 2014, 15:33

Albert egyre gyorsabban ébred a révületből. Bár az imént még feküdt, most már álló helyzetben találja magát. A békés jerseyi égbolt helyett viszont egy egészen más látvány tárult elé. Mármint amint hozzászokott a szeme a fényhez. Mert kellett neki néhány másodperc, hogy megszokja a szeme újra a természetes fényt. Aztán körbetekint, hogy felmérje a terepet. Az első ami feltűnik neki az ég színe és a rajta cikázó gépek és...sárkányok?! Kissé elcsodálkozik. Nem csak kikerültek a városból...de...~ Másik dimenzió. Már megint. És nem Avalon... ~ reflexszerűen nyúl a kardjáért. Nem találja. Körbetekint most maga körül a földön és megnézi kik vannak itt. A nőt sem és a másik férfit sem ismeri fel. Teddyt viszont igen. Egy szökelléssel megpróbál mellette teremni és egy jól irányzott taposó mozdulattal a földhöz szándékszik szögezni a plüsst.
-
Hol vagyunk te rohadék?! És jobb kérdés, hogy mikor?!

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Teddy Szomb. 29 Márc. 2014, 02:23

Folyamatosan sétálok a fény felé, mint az egyetlen megoldás felé hogy végre megölhessem azt az ó de oly de nagyon hű de módon gyűlölt személyt kinek még mindig nem mondták meg nekem hogy ki ő pedig érdekelne is meg nem is valamilyen módon... Ömm... Gyűlölöm, az a lényeg. A fény lassan elvakít, bár ezzel nem foglalkozom, csak menetelek tovább, legalább is azt hiszem, hogy menetelek, a fények viszont lassan múlni kezdenek, elém pedig egy teljesen új látkép nyílik és mint kiderült egy ideje csak egy helyben állok. Vérszomjas tekintettel bámulok a messzeségbe, fel sem fogván a változást, csupán akkor változik meg a tekintetem amikor az ég felől ordítást hallok, bár a vörös fények lassan halnak el, az arcomon csodálkozás jelei jelennek meg ahogyan feltekintek az égre, majd pedig az előttem lévő városra vissza. Annyi új dolog talál el hirtelen, hogy képesek elterelni a figyelmem a korábban történtek miatti dühömről és így szép lassan akaratuk ellenére is vissza húznak a valóság valóságosabb oldalára a nem annyira de továbbra is tökéletesen valóságos oldaláról. Eltart még egy ideig, de végül ismét mosoly ül az arcomra a látképtől, igaz jobban tetszene ha az épületekről vér csordogálna, de valamiért most ez is megteszi, az egészben pedig csak egy ismerős pont van, egy híd, de fogalmam sincs, hogy miért... Talán láttam már? Próbálom előkeresni az elmémből, hogy miért lehet ismerős de akárhogyan áskálódom nem találok semmit, ami azt illeti nem valami fejvesztett kutatáson megyek éppen keresztül, igazából pár másodperc után megunom és úgy döntök hogy inkább megnézem közelebbről, de mielőtt lépnék egyet valahogy nem úgy mozdulnak a dolgok mint ahogyan kellene nekik és a következő pillanatban az eget bámulom rajta talán néhány sárkánnyal és otromba módon belezavar a képbe egy utálatos felsőtest egy ismerősen utálatos hanggal. Bár az arcomon harag jelenik meg, a hozzám intézett kérdések hatására ismét elmosolyodom, ami hamar vigyorgásba megy át, nagyjából két másodperc kérdése az egész folyamat. Valahogy még az is sikerül mellé hogy ez az egész mosolygásos ügylet kicsit a gonoszabb arckifejezések irányába húzzon.
- Heh... Heheh.... Heheheheheh... HEHEHEHEHEHEHEHEHEHEEEEEE!... - Röhögök fel hangosan szinte a semmiből és meglehetősen galád módon, majd pedig amilyen hirtelen jött ez az egész, olyan módon múlik is el és torkollik a röhögés aktuálisan értelmes szavakba.
- HEHEHEhonnan tudjam?! A te hibád ami történt, megint tönkretettél mindent! - Idegesen markolom a lábfejét miközben beszélek, ki tudja, hogy miért, majd pedig a semmiből... Megpróbálok a vállára teleportálni, ami pedig ezt követi, minden eddigi emberek ellen elkövetett személyes támadásom legdurvább és legkönyörtelenebbike... Egy íves mozdulattal húzom hátra a fejem..
- MACI FEJELÉS! HRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁUHR! - És ezzel ha eddig eljutottam kegyetlen módon megfejelem a fültövét... Nem menekülhet végtelen haragom elől, MRUHAHAHA!

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by A Misztikus Pókember Szomb. 29 Márc. 2014, 03:41

A három mágia egyesül és én nem látom előre a hatását. A világ fordul, kissé bele is szédülök, a fejemet fogva kerülök át. Felnézek az elém nyíló tájra, ismerős de mégsem. Más mint, ahogy az ígéret földjét képzeltem, de ez nem is egy túlvilág. Ettől még úgy érzem, mintha a pokol lángjai perzselnék a bőröm, sokkal melegebb van mint az előbb volt. A kabátomtól azonnal megválok, de nem is várok sokat a következő mozzanattal. Velem van még a jelmezes és két olyan, akik a mások oldal harcosai, a nőt már láttam mire képes, a medve kétségeket ébreszt bennem. Megvetem mind a két lábam, majd rajzolni kezdem a jól ismert jeleket, magamban mormogva az igét. A kabátomnak adok egy kis élt, és egy új formát, egészen kardosat, lehetőleg vívót. Új szerzeményem kezembe is kapom, majd a gyanúsan démoni hölgyre szegezem, tartva a távolságot.
- Sajnálom hölgyem, szeretnék meggyőződni szándéka tisztaságáról. - fogom a kelleténél kicsit irodalmibbra. Fél szememet ugyan még a mellettem zajló eseményekre vonom. Oldalra is nézek, megnézve a hidat, sárkányokat, repülőket magamnak. Nem tudom hol lehetünk, vagy miért, csak azt, hogy a mágia okozta, az is fogja rendbe tenni. Reménykedve, hogy a medve mégis tud valamit, bár ez csak hiú ábránd, azért tartom a helyzetet.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 29 Márc. 2014, 08:08

Résztvevők: Albert Shear, Jonathan Holmes, Teddy és Auaritia
Következő körváltás: 2014. április 1. (kedd)

Auaritia még mindig a környezetet figyelni és alig akar hinni a szemének, Albert azonban gyorsabban reagált és egy hirtelen mozdulat után egyszerűen rálépett a plüssmedvére és tőle kéri számon azt, ami történt. Teddy-nek egyáltalán nem volt ismerős ez a hely, soha sem látta ilyen formában, bár a Washington hidat még ő is megismeri, hogy ez választja el Manhattan-t és New Jersey-t egymástól. Sikerült Albert vállára teleportálnia, majd pedig lefejelnie a férfit, ami neki okozott volna fájdalmat, mert érezte, hogy a ruha, ami a kapitányon van igencsak ellenálló valami. Holmes, amíg a többiek egymással, illetve a tájjal vannak elfoglalva addig sikeresen létrehozta azt a kardot, amit szeretett volna és rátudta fogni Auaritia-ra. Ami lassanként leesik a társaságnak, hogy nem kellene nagyon egy helyben maradnia, a SHIELD a saját világukban rendelkezett mágiaügyi osztállyal, a WAND-dal – ez nem titkos, így mindenki tud róla – így lehetséges, hogy itt is volt valami hasonló és akkor pedig már tudják, hogy itt voltak.
A távolban az egyik gép, ami elméletileg a város felett repült és párhuzamosan haladt a csapat jelenlegi helyzetéhez képest mindenki számára láthatóan változtatott 90 fokos szögben irányt és nagy sebességgel kezdett a társaság pozíciója felé repülni. A közelben, ha a csapat körbenéz nem igen volt semmi, az egyik oldalon, keletre a Hudson folyó, úgy fél kilométerre tőlük a híd északi irányban. Délre tovább a folyópart volt látható, füves területtel, fedezél nélkül. Nyugati irányban voltak fák, erdős rész, a korábbi autóút, és a távolban pedig korábbi város maradványai is láthatóak voltak.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A világ jövője (A Kígyó Csókja) AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Albert Shear Szomb. 29 Márc. 2014, 16:32

Albert nem igazán törődött a távoli környezetével. Ezért nem hogy a különböző rendfenntartókra nem gondol épp, de még az eget sem fürkészi. Lévén a taposással és a mackó vallatásával van elfoglalva. Nem tud meg azonban tőle semmi hasznosat. Ráadásul eltűnik egy pillanatra a szeme elől. Sajnálatára azonban nem örökre. A fülébe hasít a felismerés, hogy Teddy a vállára teleportált. Ráadásul elkezdte püfölni a saját fejével. Ez inkább hatott komikusnak, mint hatásosnak. Még Albert is elmosolyodott, miközben a másik párosra terelődött a figyelme. Nem igazán tetszett neki, hogy a számára ismeretlenek harcra készek. Főleg azért, mert egyiküket sem ismerte és korábban is túlságosan lekötötte a harc ahhoz, hogy megállapítsa ki-kivel van. Ezért inkább szétválasztaná őket és kooperációra próbálná rábírni a szemrevaló nőszemélyt, meg a semmiből fegyvert teremtő férfit...~ Mindkettő előnyös tulajdonság. ~ Megpróbálja lekapni válláról a fejelgető medvét és hozzávágni Holmes-hoz.
-
Több udvariasságot a hölggyel szemben!

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Auaritia Vas. 30 Márc. 2014, 13:13



Még továbbra is a tájat fürkészem, de most már nagyjából lecsillapodott a kíváncsiságom. Megnézem kik is "kalandor" társaim.
Hmm...a medvécske még mindig itt van és ahogy látom az ábrázatán, még továbbra sem érintette meg az értelem lángja, dehát ha valaki hát ő biztos tudja hol vagyunk. Hisz úgy tette az agyát a Kapitány vállán.
Itt a kopasz ipse is...meg a szótlan lovagom.
Az emberi reakcióidő megint kezdetét vette. A kopsz ürge gyorsan a mackóka hasába lépett. Egy gyors mosoly jelent meg a számon, ám hamar véget ért, amikor láttam, hogy az az átkozott kis mitugrász hirtelen a vállán találta magát. Mivel én is tudni akartam hol vagyunk,meg jó móka volt, már mentem is volna a medvét leszerelni, ám hirtelen egy penge szegeződött nekem.
Mégis honnan a fenéből lett ennek ilyen cucca és egy kardja? Az előbb még nem volt....hmm, határozottan elronthattam valamit a nézelődés közben. Már jön is a kérdés:

-Sajnálom hölgyem, szeretnék meggyőződni szándéka tisztaságáról.

Ohh, ez tényleg egy igazi lovag. Micsoda költői kérdés...mindegyik értelemben. Persze, én aztán a tiszta szándék egyik nagy alapköve vagyok. Most mit válaszoljak neki? Én vagyok az akinek szinte soha sincs tiszta szándéka? Koszos szándékú vagyok. Miközben ezen agyalok, hirtelen egy védő beszéd érkezik hozzám. Arra kérik a lovagot, hogy legyen udvarias. Tetszik nekem ez a kék szemű pasi, olyan jólelkű. Rá is kacsintottam.
Válaszoltam a kardos fickónak:

- Az biztos szívem, hogyha az ellenségetek lennék, tuti nem itt lennék, hanem mögötted abban a nagy házacskában. És pont ugyanazt tenném, amire láthatóan 5 perc múlva sor kerül. Levadásznám a behatolókat. Egyébként a medvét kéne kicsit kibeleznünk. Mert ő biztos tudja mi merre van. A kapitány vállán is ő lubickolt. Hisz láttátok...

Remélem ennyi elég számukra a bizonygatásból, hogy nem én vagyok az ellenség, sajnos. Tisztára úgysem tudom mosni magam előttük, elvégre nem angyalka vagyok...



_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Teddy Vas. 30 Márc. 2014, 14:27

Tökéletesen kivitelezett fejelésem nem hozza be a kívánt hatást, bár nem érzem, de a megakadásból és a hangokból ítélve nem volt benne elég erő, elszántság és ami a legfontosabb... Nem volt benne elég... Gyűlölet...
- HÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ..... - Húzom ismét hátra a fejem, ezúttal minden haragot és gyűlöletet amit a kapitány iránt érzek összegyűjtve és valahogy a fejembe koncentrálva, nem tudom hogyan de tudom hogy tökéletesen megcsináltam, mert mégis hogy máshogy működhetne egy ilyen dolog ha nem tökéletesen?
- HÁÁRHUÁÁÁÁ! - Ezzel pedig ismét fejelek... ÉS SEMMI! Kérdőn biccentem oldalra a fejemet és így nézek pár másodpercig mielőtt megszólalok.
- Miért nem fekszel már a földön kínok között szenvedve?!... Csalsz... CSALSZCSALSZCSALSZCSA.... Hmm? - Már emeltem a kezem hogy azzal próbálkozzak a fültő ütlegelésével, de a nem is oly messze lévő történések képesek voltak felkelteni az érdeklődésem annyira hogy a másik páros felé fordítsam a tekintetem. Egy darabig érdeklődve nézem a dolgot e aztán valahogy semmi érdekes nem történik, hiába várom izgatottan, hogy mikor lesz a nőszemély ismét leszúrva, semmi... És semmi... Még mindig semmi aztán pedig még mindig életben van és nem értem, hogy miért, ahogyan azt sem érte hogy a kapitány miért van még életben, meg kellett volna halnia a kegyetlen és háríthatatlan, iszonyatosan bonyolult egy mozdulatos mozdulatsorozatomtól.. De már legalább tudom, hogy csal. Hirtelen annyira unalmassá vált minden, vérontásban reménykedtem erre pedig csak így állnak, annyira uncsi, hogy még az ellen sincs hirtelen kedvem unatkozni ha megpróbál eldobni az óh oly módon gyűlölt örök ellenségem, már ha el tud kapni, ugyanis végül az unott arckifejezésből mégiscsak vissza váltok mosolyra a belezés szó hallatára. Megpróbálok a nő fejére teleportálni, egyenesen a feje búbjára és azon helyet foglalni a tőlem megszokott gyerekesen barátságos mosolyommal, mert legalább mondott valami érdekeset. Ha már a levegőben vagyok... Akkor is ugyan ezzel próbálkozok, maximum ha mellé megy akkor megpróbálok megkapaszkodni a vállában vagy a hajában.
- Belezés? Kit? Hogyan? Mikor? Lassan hogy minél fájdalmasabb legyen, ugye?... Én is akarooooom!.... - A sok kérdés utána az első konkrét kijelentés ezzel kapcsolatban, meglehetősen sóvárgó hangnemben, azután a sok pusztulás és halál után amit ma láttam.. Még többet akarok, sokkal többet! Az nem jut el a tudatomig hogy én lennék az egész célpontja, vagy csak nem érdekel? Ömm... Fele-fele! Ki akarok belezni valakit, oly annyira hogy képes vagyok lehunyt szemekkel és mosolyogva annyira elgondolkodni ezen hogy egy jó ideig magam mögött hagyom a valóság ezen részét, fantáziálok, az arcomra pedig kiül az örömteli élvezet amit okoz.
- Heheheeee.... - Nevetek még mellé valóban úgy mint aki nincs teljesen itt, halkan és elnyújtottan. Az sem tűnt fel hogy valami közeledik felénk, egyszerűen csak látni akarom a kiszemelt célpontból kiforduló beleket, mmm... Gyönyörű látvány már így előre is a fejemben.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by A Misztikus Pókember Vas. 30 Márc. 2014, 19:44

Felkapom a fejem a mozgás láttán. Végigkövetem a repülőt, ami egyenesen felénk tart, egyértelmű, hogy értünk jött. Nem itt kellett volna megállnunk, tisztázni a viszonyokat, de már megint elkéstem ezzel. Ma már nem először fordul elő. Elrévedésemből arcomba csapódó plüss zavar fel. Arra nézek, hát engem udvariasságból nem kell kioktatni. Leplezve zavarom feljebb emelem a kardom, és nyugodt hangon válaszolok.
- A hölgy egy démon. Ismerem az illemet köszönöm, de jobb ha mással is törődik.
Eddig csak nem túl hősies volt szememben a Kapitány, most már ellenszenves. De ő most a leginkább vezető és szuperereje van a szám ellen. A nő szavai nem hatnak rám, elsőnek szúrna hátba, ha az lenne jó neki. A fején megjelenő medve, ha ott terem kardom lapjával csapom könnyedén arrébb, hadd repüljön. Magamhoz ragadom a szót és a fáék felé intek.
- Gyorsan, húzódjunk fedezékbe. Észrevettek és már ott jönnek.
Több magyarázatot nem fűzök hozzá, ha nem értik elsőre a gépre mutatok. Elindulok az erdők felé, futva, amíg lehet. Nem a legdicsőbb, de a legbölcsebb választás, amit tehetek. Elfogatni már nem akarom magam, de ha eljön, akkor azzal is szembenézek.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 31 Márc. 2014, 10:49

Résztvevők: Albert Shear, Jonathan Holmes, Teddy és Auaritia
Következő körváltás: 2014. április 3. (csütörtök)

Teddy-nek egyelőre nem volt ideje arra, hogy odateleportáljon Albert fejére, mert a férfi megragadta és hozzáhajította Holmes-hoz, akinek az arcába csapódik. Csak innen tud visszamenni oda, ahova eredetileg akart menni, de ezt könnyedén megtudta tenni és megjelent az eldobás után újra Albert-en, ezúttal a feje búbján. Bár itt nem fog tudni könnyedén fennmaradni abban az esetben, ha a férfi elindul majd, mert le fog esni. Holmes volt az egyetlen, aki nem óhajtotta bevárni az érkező repülőt, hanem futva indult az erdőség felé, amit könnyedén meg is tudott tenni. Ahogyan haladt mozgást látott a fák közül, majd pillanattokkal később egy vöröses hajú nőt pillanthatott meg fegyverekkel a kezében, egy hangosat füttyentett, hogy felhívja magára Albert, Teddy és Auaritia figyelmét is. Ha a hang irányába néznek, akkor ők is meglátták a hölgyet.
a hölgy:
- Erre, mozgás! – kiáltott rájuk rideg hangon. – Hacsak nem akarják bevárni, hogy LeFay emberei megérkezzenek!
Ha a többiek elindulnak, akkor még azok előtt megtudnak érkezni a fák menedékébe, hogy a repülő megérkezne, eközben Holmes beért a fedezékbe, a sűrű bokrok és fák közé és eltud ott rejtőzni. Ha nem megy mindenki, hanem van olyan, aki be akarja várni a gépet, akkor az lassítani és ereszkedni kezdett, amint a célterület közelébe ért.

//Auaritia: nem látod Albert arcát, maszkban van, nézd meg az adatlapján, hogy milyen is ő jelmezben.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A világ jövője (A Kígyó Csókja) AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Albert Shear Hétf. 31 Márc. 2014, 14:46

Amíg a kardozós, pattogós alak ezer felé tud és akar figyelni, addig Albert a lokális gondokra fordítja a figyelmet. ~ Szóval démon. Oké. Akkor egyszerűsítsük le. ~ Fut át a gondolat az agyán, miközben ő is arra tekint amerre a férfi. Közben érzi a fején a medvét, de épp őt sem tartja különösebben kártékonynak. Igaz, kicsit most kezd átrendeződni a fejében a prioritás, de Teddy helye az utolsó marad. Mint egy kavics a cipőben.
-
Akkor ne fuss el. Inkább öld meg előbb. Vagy ne fenyegesd. - hadarja gyorsan, majd próbálja rövid úton elkapni a plüssmedvét. Mindezt az után, hogy az erdei nő feléjük kiált. Aztán dinamikusan próbál felzárkózni és maga is elbújni a fák között. Amit kicsit viccesnek tart és avaloninak. Pedig a repülőgép és a távoli város látképe eléggé egyértelműen a modernitás képét mutatja. ~ Egyszer kerülnénk olyan világba, ahol nem szívok. ~

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by A Misztikus Pókember Szer. 02 Ápr. 2014, 00:22

A szavakkal már nem törődök, nincs most itt az ideje, és voltam már rosszabb helyzetben is. Elmélázom, hogy akkor mi lett a vége a Védelmezőkkel. Elveszem a kardom és amíg még lehet futva indulok az erdősség felé.
~ Az én fegyverem a szó, nem a kard és a halált sem osztom úgy két kézzel, mint mások.
Hátra pillantva a repülő még messzebb van. Már látom is a naplóm bejegyzésének a címét, Holmes ma megszökött. Közelebb látok mozgást is a fák között, megtorpanok, de csak egy pillanatra, indulok is tovább. Ilyen gyorsak nem lehetnek, ez valami más lesz. Megpillantom a fegyveres nőt és már tudom, hogy jó helyen járok, a helyi ellenállókba futottam éppen bele. Kardom és kabátom szélét markolva lököm be magam a bozótba, összeszedve a maradék információkat. Morgana az úrnő, előle futottam. Kifújom magam, amíg a többiekre várok.
- Holmes. - mutatkozok be udvariasan a nőnek, választ remélve. Nem lankad a figyelmem, lehet tévedek és mégsem velünk vannak. Átmeneti bizalmat építem először. Ha a gép közelebb ér elbújok a bokroknál és várok. A segítség már itt van, ki kell használni.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Teddy Pént. 04 Ápr. 2014, 01:12

Dobás, teleportálás és egyéb apróságok mielőtt helyet foglalok a kapitány fején érdeklődve továbbra is a belezés irányába, ám hosszasan nem érkezik különösebb válasz úgyhogy egy darabig unottan nyújtogatom a lábaimat miközben hátradőlök és a kezeimmel kezdem el támasztani magam egyértelműen unott arckifejezéssel. Ölésről beszélnek egy röpke mondat erejéig még de annyira semmilyen ez az egész hogy hirtelen még az sem tudja feldobni a hangulatomat, még egy másodpercre sem... Pár tizedmásodpercre igen, de egy másodpercre már nem, ami esetemben igencsak nagy szó. Végül úgy néz ki hogy csak történik valami, pont amikor meg akartam volna jegyezni hogy uncsi, érdeklődve terelem a tekintetem a közeledő objektum felé, majd pedig a hang irányába ami arra figyelmeztet hogy LeFay emberei jönnek, nekem meg valahonnan ismerős ez a név... Nem is kell sokat gondolkodnom, hogy honnan, szélesen vigyorodom el ahogyan a nőre tekintek, majd pedig felállva a kapitány fején a repülő valami felé kezdek el integetni barátságosan, majd rövidesen le is vetem magam az ellenségem fejéről és ha csak nem vagyok megzavarva akkor tompítatlanul arccal üdvözlöm a földet, csak hogy megvárhassam amíg a gép le nem ereszkedik, hogy ismét integethessek neki. Amennyiben úgy alakulna, hogy a kapitány meggátol a távozásomban a fejéről és esetleg elindul velem a kezében a fák felé...
- Hé! TEGYÉL LE! - Ezzel pedig bele is harapok a kezébe, már ha elérem, bár másodpercek kérdése és realizálom amit már el is felejtettem, hogy csal, és megpróbálok egyszerűen a földre vagy valahova a levegőbe kiteleportálni a kezei közül, nem vagyok benne biztos hogy miért de úgy érzem hogy meg tudom csinálni. Ha ez sikerül, ugyan olyan barátságosan várok arra a valamire ami közeledik, nem tudom mi az de sokkal érdekesebbnek tűnik mint a társaság eddigi része, ahogyan utánuk tekintek az arcomra még így is átmeneti pár másodperces unalom ül ki, igaz már nem biztos, hogy látom őket de a legutóbbi ismert irányuk még megvan, ez az unott arc pedig csak addig tart amíg vissza nem tekintek a dologra. Ideje újabb barátokra lelni, izgatottan várom hogy mi lesz, annyira nem izgatottan, hogy pattogjak egy helyben, de már látom magam előtt hogy mennyi szép dolgot tudnánk csinálni közösen, játszanánk és nevetnénk és kegyetlenül mészárolnánk és mivel tud repülni repülnénk... Várjunk csak... Nincs szükségem másra a repüléshez.
- Shúúúúú... - Indulok el boldogan pattogva egy véletlenszerű irányba, csak nem az erdő felé, a két kezemet magam elé emelve és még magam is elhiszem, hogy éppen repülök, csak nagyon alacsonyan és furcsa mozgással, ami a gépet illeti már el is felejtettem, de valószínűleg észreveszem ha olyan közel ér... De azért nem biztos.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Auaritia Pént. 04 Ápr. 2014, 09:00



A medve elrepült, s a bokrok közül némi mozgolódást hallottam. Közben a maszkos alak mondta, hogy öljön meg ez a valaki, mintsem hogy elfutna. Szép kis pálfordulás. De miért mond ilyeneket? Ennyire lerí rólam ,hogy démon vagyok? Nahát....
Mosolyomat a fák közül érkező nő törte le. Láthatóan, "kicsit" nem normális cuccba volt. De a haja jól ápoltnak tűnt, tehát erre is fordít időt. Vajon mit akarhat tőlünk? Jajj ez a pasi, az a neve, hogy Holmes. Mégis milyen Holmes? Sherlock? Legalább már tudom a nevét. Bemutatkozik,  egyem a máját. A nő hozzánk szól:

- Erre, mozgás!  Hacsak nem akarják bevárni, hogy LeFay emberei megérkezzenek!

A bokrok közé invitál és ha ott elbújunk, akkor talán nem vesznek észre a repülők. Leegyszerűsítve szerintem nem halunk meg úgyhogy futi-futi. Kapkodom az egyik lábam a másik után és kívánom, hogy még idejében beérjek a sűrűbe. A vöröskének biztos van valami tuti világmegváltó terve.


_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 04 Ápr. 2014, 09:26

Résztvevők: Albert Shear, Jonathan Holmes, Teddy és Auaritia
Következő körváltás: 2014. április 7. (hétfő)

Holmes érkezett meg elsőként a fedezékbe, a bemutatkozásra a nő nem nézett rá, a többieket figyelte, hogy jönnek-e, de azért válaszolt a férfinak.
- Miller – mutatkozott be ő is röviden egy családnévvel.
A nevet már a beérkező Albert és Auaritia is hallotta. Teddy nem tartott velük, hanem elkezdett másfelé pattogni. Egy villanás látszott kissé távolabb és egy csoport igencsak modern egyenruhás – leginkább a SHIELD egyenruhára hasonlító felszerelés, csak sokkal modernebb – alak jelent meg ott, ahol pillanatokkal korábban a többiek voltak. Egyedül a fegyverük nem stimmelt, archaikusnak, középkorinak tűntek, bár volt rajtuk jó néhány igencsak modern elem. Nem kellett olyan sok, hogy kiszúrják a csapatot a fák között. De eddigre a nő sem tétlenkedett. Ami mindenkinek feltűnhetett, hogy három aranyszínű jelölés volt a testén, egyik a homlokán, egy a mellkasa alatt és egy köldöke magasságában, a mellkasa alattihoz nyúlt és egy sárgás gömb vette körbe a társaságot. Mintha egy holografikus panel lett volna megannyi matematikai számítás jelent meg végig ennek a felületén, ennek ellenére Holmes megborzongott, ez mágia volt a technológián felül. A Miller-nek bemutatkozott fiatal nő néhány rúnát, asgardi rúnát rajzolt az égbe, a számok a gömbben felizzottak, majd egy villanás következett. A teleportálással járó kellemetlen szédülés és hányinger mindenkit néhány pillanatra elfogott. Az előbbi hideg idővel ellentétben most forróság tört rá mindenkire, egy magaslaton álltak, odalent egy város terült a lábaik elé.
- Egy mágiahasználó, egy démon, egy plüss medve és Kapitány – mondta a nő, még mindig kissé rideg és távolságtartó hangon. – A nevelőapám örülni fog maguknak, ahogyan Roma is, noha két nappal azelőttre vártuk magukat. Negyed évszázadot hagytak ki a világ történelméből, jelenleg a „Reneszánsz” világ jövőjében vannak.
A világ jövője (A Kígyó Csókja) Bone_city_by_mrainbowwj-d7csqh2

Teddy elkezdett pattogni az egyik irányba, a korábban látott katonák pedig játszi könnyedséggel vették körbe őt. A távolabb állók íjakat szegeztek rájuk, míg a közelebb levők kardot, vagy épp buzogányt. Ha most próbált a plüss teleportálni, akkor nem sikerült neki.
- Fel a kezekkel! – szólt rá az egyik parancsoló hangnemben. – Feküdjön le a földre!

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A világ jövője (A Kígyó Csókja) AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by A Misztikus Pókember Vas. 06 Ápr. 2014, 17:33

A válasz nem lep meg, elég híres ahhoz ez a név, hogy rögtön a mi világunkhoz kössem. Nem vetem el, hogy az ezredes családjának tagja, minden mindennel összefügg. Analitikus szemmel vizsgálom a felrajzolt rúnákat és a technológiát. Ez valami egész más, mint amit eddig tapasztaltam, a távoli fegyveresek is ezt a képet festik elém. Technológia és mágia különös ötvözete ad alapot ennek a világnak. A gyors felfedezésem igazolja a mágikus bizsergés amit érzek. Gyorsan leküzdöm a teleportáció kellemetlenségeit, elengedve egy pillanatra a kezemben lévő kardot, majd utána kapva mielőtt földet érne. Levetem magamról a felesleges ruhát és homlokomról letörlöm a gyöngyöző izzadtságot. Az elhangzó információ szinte mellkason üt.
~ Hát ide vitt minket a mágikus robbanás, a jövőbe.
Kívülről továbbra is magabiztosságot kell sugároznom magamból, hogy hitelesnek tűnjek. Éveket vártak a visszatérésünkre, talán fontosak vagyunk valamilyen nagyobb kép darabjaként, meg kell felelni a szerepnek. Ha nem bánja senki, lassú léptekkel indulok el a város felé.
- Kérem nézze el a késésünket, nekünk csak egy pillanat telt el. - kezdem nem olyan formálisan, mint szeretném - Megtudhatnánk a nevelőapja nevét és, hogy miért vártak ránk, ha ez nem titkos?
Már biztos, hogy nem vagyunk rossz oldalon. Körüljárom a helyzetet, megtudom amit lehet, tervet kovácsolok, ez működni fog.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Teddy Vas. 06 Ápr. 2014, 22:43

Egy darabig nem fogom fel különösebben a környezetet ami körül vesz, én most repülök, kicsit érdekesen, kicsit lassan, de repülök, lelki szemeim előtt szinte látom ahogyan bundámba belekap a hatalmas szél mely próbál visszafogni... És úgy látszik hogy megy is neki, ezt a problémát el kell hárítanom, úgyhogy örömtelien fel is jegyzem a listámra.
~ Megölni a szelet... ~ Szélesebbre nyúlik a vigyor az arcomon ahogyan ez a gondolat átsuhan a fejemen, ezután eszmélek csak rá, hogy pár furcsa ember körbevett, úgy látszik, hogy hirtelen nem csak én tudok repülni, mosolyogva nézek fel rájuk pattogás közben, ahogyan pedig az egyik megszólal játékosan ugrok egy aprót előre, érkezés után egy pár pillanatig magamhoz szorítom a kezeimet majd pedig lendületesen emelem azokat a levegőbe, még egy kis terpeszbe is beállok tudtomon kívül az egész mellé, a következő szóra pedig ugyan így lendületesen vetem előre magam és hasalok el a földön, boldogan nevetgélve, kifejezetten élvezem a játékot.
- Most én, most én! Teddy mondja ugrik! - Szólalok fel továbbra is örömteli hangon és a földön fekve kíváncsian felfelé tekintve. Amúgy hogy érkeztem máris le a földre? Ja tényleg, nem repültem valami magasan, ezért volt ennyire könnyű megoldani a földre fekvést is, bár magasabbról leesve valószínűleg érdekesebb lett volna, de nem baj, ha tényleg ugrálni kezdenek az minden apró " így is lehetett volna " dologért azonnal kárpótol, ha pedig nem ugranak... Ha nem ugranak megsértenek, ha pedig megsértenek akkor sértetten fogok nézni, ha sértetten fogok nézni akkor meg fogok sértődni... Ha megsértődök akkor csalódott leszek, ha csalódott leszek akkor dühös, ha pedig dühös akkor ők meghalnak, mind meghalnak kivétel nélkül... Nem akarják hogy dühös legyek mert őket is eléri kegyetlen haragom és nem hiszem hogy ők csalnak... Bár ha most nem ugranak akkor már csalnak, akkor ők is csalnak? Kezdem nem szeretni őket, de azért szeretem őket csak mégsem, ha csalni kezdenek ők is akkor könyörögni fognak a halálért.... Addig is jó kedvem van és egy barátságos vigyorral az arcomon várom, hogy a játéknak eleget téve cselekedjenek.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 07 Ápr. 2014, 10:04

Résztvevők: Albert Shear, Jonathan Holmes, Teddy és Auaritia
Következő körváltás: 2014. április 10. (csütörtök)

Teddy továbbra is ugrálta a katonák felé a körbevevés után hallhatta, hogy azok kibiztosították a fegyvereket. Ahogyan felcsapta a kezeit és nem pedig szépen lassan emelte, ahogyan az szükséges lett volna, a katonák egyszerre nyitottak tüzet rá. Már az első energialövedék telibe talált a plüssmedvét. Teddy-ből semmi sem maradt, egy pillanat alatt vált semmivé a szívével együtt.

A nő intett a fejével, hogy a többiek kövessék és elindult lefelé a magaslatról a város irányába. Miközben haladtak, akkor válaszolt Holmes kérdéseire. A haladás közben megannyi másik személyt is látni lehetett már a városon kívül is. Az égen itt is vadászgépek haladtak járőrözve, de sárkányok itt nem voltak. Az emberek ruházata itt is modernebb, mint azt a csapat megszokhatta a saját világában. Meglehetősen sok fekete bőrű embert lehetett látni, a távolban pedig gazellákat és zebrákat, ahogyan a síkságon, vagyis a szavannán békésen legelésztek.
- A nevelőapám neve Victor Montano – mondta Miller. – Azért vártunk magukra ennyit, hogy visszaküldhessük az időben önöket, haza a saját idejükbe. És azért, hogy megváltoztassák a múltat, hogy ne történhessen meg az, ami most történt. Ne kerülhessen uralomra Morgan és bármennyire is rossz hallani, nem halhat meg azon a napon Mordred. A robbanás, amit okoztak átformálta a világot és minden korábbinál nagyobb hatalmat adott Morgannak, eleget ahhoz, hogy leigázza ezt a világot és a multiverzum számos másik realitását.
Várt néhány pillanatot, majd folytatta.
- Jelenleg az egykori Wakanda területén vagyunk, Afrikában. Itt él a Britannia Hadtest maradéka és az X-men, mindenki, akiket LeFay nem volt képes agymosni és így a maga oldalára állítani.

//Teddy-t úgy 3-4 kör múlva visszamesélem majd.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A világ jövője (A Kígyó Csókja) AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Auaritia Hétf. 07 Ápr. 2014, 10:41



A nő bemutatkozott, Miller...Miller ez a név is ismerős nekem. Szinte biztos, hogy tudom honnan...
A régebbi helyünkre most sok katona érkezett, akik kezében már nevetségesen réginek tűnő, nomád fegyverek voltak. Persze biztos vagyok benne, hogy ez csak látszat.
A plüssmackó odébb hánykolódott, jobb is , hogy nem tart velünk. Még időben beértünk a bokrokba. Egy sárgás fényű globusz jelent meg körülöttünk, melyeken számok cikáztak.
A nő értette a dolgát....és most látom csak, hogy a testén három különböző pont található, és ezek asgardi rúnák. Úgy bámultam, mint Pisti a moziban. Szám ugyan nem volt tátva, de szemeim kikerekedtek. Egy pillanat múlva, már nem azon a helyen voltunk, ahol előbb. Teleportáltunk, és igen valóban olyan érzés, mint amilyennek mondják. A hasamban kavarogtak az "érzések" és a fejem egy hangyányit szédült.
Eztán a nő tovább beszélt hozzánk:

- Egy mágiahasználó, egy démon, egy plüss medve és Kapitány. A nevelőapám örülni fog maguknak, ahogyan Roma is, noha két nappal ezelőttre vártuk magukat. Negyed évszázadot hagytak ki a világ történelméből, jelenleg a „Reneszánsz” világ jövőjében vannak.

Volt mit megemészteni kedveskéim. Első kérdéském. Honnét tudják hogy jövünk? Honnét tudják kik vagyunk? És vajon neki ez a természetes hajszíne? Olyan szép vörös haja van....na jó elkalandoztam. Szóval, ezek szerint egy negyed évszázaddal öregebb lettem....klassz. Jövőben vagyunk? Hmm, másképp képzeltem egy kicsit el.
Mindenesetre már tudom hogyan varázsolt kardot magának ez a valaki. Jobb lesz vigyázni vele, mágiahasználó.

A táj egyébként nem volt csúnya, sőt egész idilli. A Kapitány, mert ezt mondta rá Miller, kérdéseket tett fel, melyre válaszok érkeztek.
Időközben elindultunk a város felé.

-A nevelőapám neve Victor Montano . Azért vártunk magukra ennyit, hogy visszaküldhessük az időben önöket, haza a saját idejükbe. És azért, hogy megváltoztassák a múltat, hogy ne történhessen meg az, ami most történt. Ne kerülhessen uralomra Morgan és bármennyire is rossz hallani, nem halhat meg azon a napon Mordred. A robbanás, amit okoztak átformálta a világot és minden korábbinál nagyobb hatalmat adott Morgannak, eleget ahhoz, hogy leigázza ezt a világot és a multiverzum számos másik realitását.

Szegények azért vártak ennyit, hogy aztán visszaküldhessenek? Jajj egyem a szívüket. Persze nyilván azt várja hogy hőst játszunk, én biztos hogy nem fogok............Várjunk csak. Ha megmentem a világot, az végül is önzetlen jó cselekedet. Áhhh és így közelebb jutnék a kard megtalálásához. Ragyogó, az izgalomtól nem vettem észre, de felnevettem.
Talán nem hallotta senki sem.

- Jelenleg az egykori Wakanda területén vagyunk, Afrikában. Itt él a Britannia Hadtest maradéka és az X-men, mindenki, akiket LeFay nem volt képes agymosni és így a maga oldalára állítani.

Csodás, megmentjük a világot. Hajrá!!! Megkérdeztem:

- És pontosan mit vársz tőlünk? Vagy van valami konkrét terv? Hogyhogy csak a nevelőapád? Az igazi már hallott?

Nézek rá kérdőn.


_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Albert Shear Csüt. 10 Ápr. 2014, 00:29

Albert szó nélkül követi a nőt, meg az egész csapatot. Egyelőre úgy néz ki, hogy jól döntöttek. Azonban hosszan elmélkedik azon, hogy szeretne végre egyszer, csak egyetlen egyszer egy olyan világba kerülni, ahol a jófiúk uralkodnak és a rosszak a föld mélyén rohadnak. Azon már ritkán moralizált, hogy egy-egy oldal "jósága" csak nézőpont kérdése. Azon sem tűnődött sohasem, hogy a középkori fegyverek és ereklyék, mennyire befolyásolják józan ítélőképességét vagy természetet. Vajon a mindig hűvös és profi, számító testőr és zsoldos végül vérszomjas vadember lesz? Ez az opció nem túl valószínű. Viszont a világ, valamint az öltözet lehet rá ilyen hatással. Mikor eleget hallott, végül megszólalt.
-
Akkor most nézzük jól értem-e. Ugrottunk az időben huszonöt évet. Ahol Morgana sikeresen uralma alá hajtott néhány világot. Az én hibámból. Természetesen a SHIELD vezérének egyik porontya az ellenállás hőse, kiemelt terepügynöke. Akit az a Victor Montano nevelt, aki a saját apját lesitteltette és onnantól érzelmi szál maximum azokhoz az egyéjszakásokhoz kötötte, akik ellopták a kedvenc óráját? Nem kell megmagyaráznia, elég ha igent vagy nemet mond.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by A Misztikus Pókember Csüt. 10 Ápr. 2014, 00:55

A kilátáson és a városon legeltetem a szemem, miközben lefelé sétálunk. A többiek rám hagyják a kezdeményezést, aminek eleget is teszek. Kezd összeállni a kép, bár még vannak fehér foltok a térképen. Jól elébe vágtunk az eseményeknek és már azt is elmondta a nő, hogy mi a tervük velünk, ennek örülök és bizalmat szavazok nekik. Ők állnak a jó oldalon, szemben Morgana fölénybe került seregeivel. Minden arra utal, hogy legutóbb sikerült teljesen mellé nyúlni. Mindazonáltal a helyzet még nekem is furcsa, idegen galaxisokban már voltam, időt csak most utaztam először, de tudom kezelni.
- Minden világos. - tisztázom magam részéről a dolgokat. Most kellene tovább építgetnem a várat, de ilyenkor valami mindig közbe jön. A démonnőre éles pillantást vetek, legutóbb ehhez hasonlómegjegyzésekből jelentős konfliktus jött létre. Több figyelmet nem szentelek neki, ha nem zavarja tovább a köreimet. Amire vártam eddig az is bekövetkezik, a jelmezes Kapitány eleget hallott. Nem tűnt eddig sem túl bőbeszédűnek, most eredt meg csak a nyelve. Most én vonulok hátrébb és húzódok félre, utat engedve a társalgásra, figyelve hallgatva mindent. Elgondolkozok mibe is keveredtem megint egy délelőtti kávézásból.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 10 Ápr. 2014, 10:08

Résztvevők: Albert Shear, Jonathan Holmes, Teddy és Auaritia
Következő körváltás: 2014. április 13. (vasárnap)

Ahogyan haladt lefelé a csapat és Auaritia eszébe jutott, hogy honnan volt ismerős a Miller név. A SHIELD vezetőjét, a Bosszú Angyalok korábbi vezetőjét hívták így, ahogyan a felesége pedig a SHIELD egyik alosztályának a WAND-nak volt a vezetője, illetve híres írónő. Az is köztudott volt, hogy van egy kislányuk, aki ha a 25 év igaz volt, akkor olyan idős lenne, mint az a fiatal nő, aki itt állt előttük. Amikor megszólalt a démon, a fiatal nő egy pillanatra megtorpant és hátranézett a nőre. Olyan szúrós tekintetet nem nagyon lehetett látni, mint amivel Miller nézett. Még Holmes-ban és Albertben is ijedtséget ébresztett, és Auaritia önkéntelenül is lépett hátra kettőt. Ez tipikusan az a nézés volt, hogyha tekintettel ölni lehetne, akkor Auaritia már halott lenne. Albert pedig már látta ezt a tekintet korábban, Mrs. Miller-től, amikor kétszer találkozott a nővel. Ezek után fordult meg és indult el újra csak.
- Roppant vicces – jegyezte meg hihetetlenül ridegen a korábbi halk nevetésre. – Az apám és az anyám is életben van, ahogyan minden korábbi Bosszú Angyal, de Morgan és emberei legyőzték őket, ma őt szolgálják a bűbája hatására. Anyám New York bukása előtt bízott Victorra, hogy menekítsen ki engem és a húgomat, és igen Kapitány, ő az – biztosította a férfit. – Sokat mesélt önről.
Időközben a csoport leért a magaslatról és a város határába ért, a város körüli falak igencsak masszívnak és monumentálisnak tűntek, legalább harminc méter magasak voltak, itt már még több fegyveres volt látható, ahogyan őrködtek.
- Terv van, csak nehezebb kivitelezni – mondta továbbra is ridegen. – A legjobb esélyünk az, hogy bejussunk Morgan, vagyis inkább a lányának tróntermébe az egykori New Yorkban és… majd később visszatérünk rá. Azzal számoljanak, hogy ez a világ már közel sem az, amit ismernek.
Ezalatt áthaladt a csapat az egyik kapun és odabent megláthatta a várost, amit fentről is láttak. Most már látták, hogy televolt a város emberekkel, mutánsokkal, nagyon soknak volt külső jegye is, talán meglepő volt, de angolul beszéltek itt.
- Van valami, amit már most tudni akarnak mielőtt beérünk a palotához?

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A világ jövője (A Kígyó Csókja) AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Auaritia Pént. 11 Ápr. 2014, 21:15



Elhangzott kérdésem. Eztán megtorpant a vöröshajú nő hátranézett. Hmm....célt találtam. Úgy szeretem ezt, ezeket a szúrós tekinteteket. Ilyenkor megállapítom, igen még mindig fomában vagyok. De várjunk csak mintha ez meg akarna ölni? Oh ne, hátra is léptem egyet, inkább kettőt....az a biztosabb. Ez igen, ritkán láttam már ilyen tettre kész szemeket. A nő aztán elmesélte azt amit kérdeztem, de hát igazából kit érdekelt a válasz. Kiszűrtem a lényeget és tovább haladtam a többiekkel.
A Kapitány nevű pasas is kérdezett, s ekkor megfelelő választ kapott. Milyen jól értesült, be kell valljam másik énjét jobban kedveltem, azt amelyik megszorította a torkom.....
Elhangzott az elképzelés a tervről. Tehát be kell jutnunk valami palotába ami Morgan lányáé volt.....New Yorkba? Hát igen, valóban nem is teszek fel kérdéseket, mert valószínűleg minden kérdésem még kettőt szülne. Majd megtudok mindent a maga idejében.
A városban igencsak sok mutánsot láttunk. Néhány egész vicces pofa volt.

- Nekem lenne egy kérdésem Milly, ha nem haragszol. Mond csak, lehet itt valahol wc-zni? Vagy ti már kiizzadjátok?

Ugyanis hívott a természet. Nem tudom miért talán az utazás? Ki tudja, pedig nem ittam sok folyadékot....


_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 8 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.