Coney Island-i múzeum

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Coney Island-i múzeum - Page 6 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Teddy Vas. 08 Jún. 2014, 02:19

többiek máshol:

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 6 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Sarah Vas. 08 Jún. 2014, 02:41

többiek a romok alatt:

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 6 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Eva Carter Vas. 08 Jún. 2014, 19:24

többiek máshol:

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 6 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Night Hétf. 09 Jún. 2014, 13:40

[u]többiek máshol[/u]:

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Coney Island-i múzeum - Page 6 Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Coney Island-i múzeum - Page 6 D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Coney Island-i múzeum - Page 6 Indian_girl_by_welximak-d628caj Coney Island-i múzeum - Page 6 Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 6 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 10 Jún. 2014, 20:06

A második robbanás, amit már én okozok, nagyobbra sikerül, mint terveztem, még én is megsérülök, és ezúttal már olyan messzire repülök, mint Háború. De szerencsére elszívtam ebből is némi energiát, így ezzel most rögtön be is gyógyítom a sérüléseimet, már amennyire elengedő ez a mennyiség. A jelenlegi helyzetemből belátok az épületbe, de a romok közt csak két alakot látok, mindkettő eszméletlen, már láttam őket korábban is. Háborúra pillantok, aki a földön fekszik, egyelőre eszméletlen. Odabent nem látom Frostot, sem a másik felnőttet, aki az egész robbanást okozta. Kétlem, hogy az utóbbi még élne, vagy hamar magához térne, de ez elmondható Háborúról is, és egyedül nem néznék szembe Frosttal, ha nem muszáj.
-Gyere ide, készülj! – Szólok a nem túl messze várakozó társunknak, aki elteleportál majd minket, de mielőtt elmennénk, még van egy kis elintéznivalóm.
Kifújom magam, eddigre a regenerációm elvileg végbement, és ismét gond nélkül tudok mozogni. Emberfeletti gyorsaságomat és erőmet vetem latba, hogy némileg kielégítsem a nagyúr parancsát, ha már megzavartak abban, hogy megfelelően eljárjunk.
Visszaugrom az ablakon keresztül a terembe, ahol nem messze a két eszméletlen fiú fekszik, és bármiféle hezitálás nélkül megragadom őket. Fél tonnás erőmmel nem okozhat gondot a két kamasz, akiket hónom alá csapok, vagy a vállamra fektetek, attól függ, mennyire testesek, és megpróbálok olyan gyorsan távozni a betört ablakon keresztül, ahogy bejöttem. Nem szívesen állok meg, de ha másik mutánst pillantok meg, aki rám támad, akkor az egyik fiút hozzávágom, és a másikat viszem csak. Nem hiszem, hogy a túszokkal a kezemben rám támadnának, de jobb felkészülni. Amennyiben viszont nem támad rám senki, akkor igyekszem kijutni a két fiúval, nem különösebben érdekel a testi épségük vagy a kényelmük, szóval ha nehezen jutnék ki az ablakon, akár előre is hajítom őket, hogy odakint ismét felmarkoljam a testüket. Ha gond nélkül meg tudom ezt tenni, akkor minden bizonnyal már nem okozhat gondot Háború és a segédünk mellé érni. Nem is húznám tovább az időt ezután, egy biccentéssel jelzem, hogy mehetünk.
Nem szívesen hagyom itt a diákokat, de a rengeteg rom és a megsérült épület már túl sok menekülési lehetőséget nyújt számukra, arról nem is beszélve, hogy Frost telepátiája ellen nincs elegendő védelmem, ha engem megbénít, Háború is veszélybe kerül, és az egész akció befuccsol. Ráadásul a diákok is ezer helyre elbújhattak mostanra, Frost pedig még segíthet is nekik bujkálni


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 6 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Mich Szer. 11 Jún. 2014, 17:38

Romok alatt:

_________________
_____Sidonie________Küklopsz____
Coney Island-i múzeum - Page 6 Rspic__1__www.kepfeltoltes.hu_Coney Island-i múzeum - Page 6 Rspic_www.kepfeltoltes.hu_
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 6 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by King Raten Chromixen Csüt. 12 Jún. 2014, 00:46

Lassan összeszedem magam, és körbenézek a teremben. Tony a falnál összeroskadva, Majompofa még használja az eszét, a csajszi meg pátyolgat valami kölyköt. És én ezekkel próbáltam csapatot alkotni? Lassan megrázom a fejem, végignézek még egyszer a többieken, majd elhúzom a számat.
- Kabbe gyíkok, én leléptem. – közlöm, és az ajtó felé indulok. Hektornak intek azért, hogy jöjjön, ha akar, de az se nagyon érdekel, ha ott marad. Elindulok visszafelé, ránézek a vérző hajú csajra, de nem megyek oda segíteni neki. Inkább végignézek a folyosón, és meglátom a személyzeti kijáratot. Hátrafordulok, de végül nem szólok a többieknek. Ha Tony nem támad nekem, akkor szóltam volna. De így nem. Inkább kihúzom magam, és dölyfösen elindulok, egyedül. A lényeg, hogy én életben maradjak. Ha Gori velem jön, az jó – az ereje és az állatias ösztönei segítségemre lehetnek. Az én eszemmel, és az ő erejével tuti túlélnénk. De ha egyedül kell mennem, akkor egyedül oldom meg. Nem kétséges, hogy túl fogom élni, maximum Apo lesz a pótapám. Annyira az se lehet szar mint a halál.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 6 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Danny Long Csüt. 12 Jún. 2014, 01:00

Többiek máshol:

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 6 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Darren Cain Csüt. 12 Jún. 2014, 01:09

Szerencsére a többség is úgy gondolja, hogy gáz van és menni kell. Ha valaki int, hogy menjünk akkor én azzal maximálisan egyetértve követem őt. Ha nem mozdul senki, akkor megszólalok.
-Gyerünk srácok, menjünk- és ezzel elindulok. Ha meglátom Akalit vérző fejjel feküdni a folyosón, akkor rögtön odasietek hozzá. Ellenőrzöm életben van-e. Hihetetlen, hogy ezt ilyen természetesen csinálom. Ha életben van, akkor óvatosan felemelem és a vállamra veszem, ahova egy kézzel fogom tartani. Én vagyok a legerősebb a társaságból így ez természetesen az én feladatom. Bár érzem a túlélő ösztönt, de szerintem még el tudom nyomni. Még egy ideig biztosan hordom majd a plusz terhet, ameddig nem találkozunk egy lovassal, addig biztos. Akkor meg nem akarok belegondolni, hogy mi lesz. El kell kerülnünk őket mindenáron. Ha esetleg eggyel is összetalálkozunk, akkor az ott gyakorlatilag a vég a csapat többségének. Ezt el kell kerülni. Minden érzékszervemmel figyelek, hátha hallok majd valami lépés hangot vagy érzek valamilyen szagot. Mármint, ha már kitisztult a friss hullák szaga az orromból. Ó istenem, hogy gondolhatok ilyet? Azok az emberek meghaltak bent én meg a szaglásom miatt aggódok. Nem való gyereknek ez a kirándulás.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 6 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 12 Jún. 2014, 09:49

Résztvevők: Ralf Shaw, Szabó Éva, Hektor Burroughs, Akali Amikwa / Vörös Fülemüle, Alicia Havana, Gulyás Csilla, Sidonie Svehlová, Antoine Alanian, Allen Black, Chen Zu, Jet Li Tao / Halál és Olaf Svenson / Háború

Tao a robbanás után felkapta a két eszméletlen diákot, majd a teleportálós mutáns, aki hozta őket, a két fiút és a két lovast visszateleportálta a Metropoliszba, éppen időben, mert a távolban már a SHIELD emberei látszottak.
(Folyatás majd az epilógusban, ha a többi kaland is a végéhez ért)

A törmelékek alatt Csilla ellenőrizte Allen pulzusát, gyenge volt, de volt a fiúnak, azonban eszméletlen volt továbbra is és nem sikerült felébreszteni sem.
- Megpróbálom felnyomni a törmeléket – vicsorogta a fájdalomtól.
Sidonie szavaira nem reagált, lehet, hogy nem is fogta fel, hogy mit mondott a lány. Térdelőszerű állásba helyezkedett és próbálta a hátát megfeszíteni és így felfelé tolni azt a nagy darabot, ami a lányok felett volt. pillanatok múlva látható lett, hogy honnan volt az a sok vér, Gunnhild szinte kettőbe volt vágva a törmelékeknek hála és két fémrúd is átszúrta a testét. Folyamatosan ömlött belőle a vér, de a szervezete regenerált is. fájdalmasan sikoltott és üvöltött fel, de végül csak ledobta magukról a törmeléket. Zihálva fáradtan omlott vissza a földre ezek után. A lányok ezek után már látták a távolban a közeledő SHIELD erőket és Frost nyúlt le hozzájuk a törmelékek széléről, hogy kisegítse őket.
- Gyertek, óvatosan – nyújtotta a kezét.

Valamivel távolabb a teremben volt elsősegélycsomag, így azt Alicia megtalálta, eközben Ralf elindult végig a rövid folyosón a személyzeti kijárat felé és Chen is arra mutatott.
- Ott a kijárat – mutatott a háta mögé.
És valóban, amikor erre a szűk folyosóra bejött a csapat a biztonsági őrök pihenőjéből balra ott volt a személyzeti bejáró. Alain és Hektor is elindult, hogy kimenjen újra a múzeumba, hogy Akali-t összeszedje. Emiatt már senki sem látta, hogy mi történt a mosdókban.

Éva továbbra sem mozdult az mosdóból annak ellenére sem, hogy látta a bejövő vizet. Pillanatokkal később a teljes ajtót kintről becsapta valami, hihetetlen mennyiségű víz ömlött be a lányt az ereje falhoz csapta, és elvesztette az eszméletét…

A SHIELD és a mentők ekkora érkeztek meg. Amint Ralf éppen nyitotta volna ki az ajtót a hátsóbejáratét fegyveres ügynökök rontottak be, így emiatt Hektor és Alain sem jutottak el Akali-hoz, mert az ügynökök kiterelték őket, ők pedig nem sokkal később hozták az eszméletlen lányt is. A törmelékek alól eddigre elől kiszedték a sérült lányokat és Allan-t, Gunny pedig immáron mindenki előtt tépte ki magából a testét átfúró több centis vasrudakat. Ekkora Éva, Wayonka és John nem voltak meg. Évát úgy húsz perccel később találták meg, eddigre a diákokat hazavitték az iskolába a sérülteket pedig kórházba, ahova nem sokkal később Éva is került.

//Minden más majd a kalandok végén epilógusban, sajnálom, hogy így alakult, igazából teljesen mást terveztem, de abban nem volt benne, hogy a csapat fele öngyilkos akcióban kirohan a lovasokhoz, Tao-val sem kellett volna az én elképzeléseim szerint a csapatnak találkoznia.//

Következmények:
John és Wayonka meghaltak, ha fel szeretnének támadni, akkor Tao-val egyeztessenek és az NJK szabályoknak megfelelően meg kell venni a karit.
Csilla, eltört a kulcscsontja és a jobb karja (ő még aznap hazajutott a kórházból)
Sidione, a lábát műteni kellett a töréssel, de rendbe jön (1 hetet töltött bent a műtét miatt, utána még egy hét fekvőgipsz, és 6 hét járó, azaz most vették le a gipszet és nyár végén szedik ki a csavarokat belőle)
Akali, súlyosabb fejsérülése volt, mint gondolta, semmire sem emlékszik a kalandból és azóta is vannak kisebb-nagyobb gondjai a rövidtávú emlékezetével
Allen, mind a 2 lábát elvesztette térd alatt, ha akarja kibernetikus beültetésekkel pótolták, ezen esetben a 16 pontot költsd el (ő 1 hónapig volt kórházban)
Éva, hosszú ideig volt a víz alatt, a mentősök és a kórház személyzete jó egy órán át küzdött a lány életétéért. Súlyos neurológiai következményei lettek és szerencséje, hogy csak ekkora agykárosodást szerzett. Az izmai folyamatosan görcsben vannak fájdalommal járó állapot, emiatt semmilyen finom műveletet nem tud végezni a kezeivel, a lábaival menni nem tud, így tolókocsiba kényszerült. Illetve koncentrációs zavarok is felléptek, így a képességét sokkalta nehezebben képes használni életre hátralevő részében. (az elmúlt 2 hónapot bent töltötte, ebből 3 hetet kómában, a többit rehabilitációval)

Ezeken felül mindenkitől kérek egy 2 hónapos bővítést, hogy április közepe – június közepe intervallumról, azaz kaland idejétől felzárkózva mostanig. Egy megkötésem van, mindenkinek kötelező volt pszichiáterhez járnia.


//Folytatás: SHIELD főépület//
//Folytatás: Akkaba Metropolisz//


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 14 Júl. 2014, 23:33-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Coney Island-i múzeum - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 6 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Thorhalla Kedd 24 Jún. 2014, 12:08

A Hydra felemelkedése 4: Néha a kígyó is alszik epilógusok

Epilógus 1. – Ismeretlen helyszín
Az Árnyak tanácsa sikeresen megmenekült és el tudott menekülni a bázisuk elfoglalása után. De voltak még bázisaik, az egyik ilyenre húzódtak vissza, hogy a sebeiket nyalogassák és felkészüljenek. Nem akarták ennyiben hagyni a dolgot, hogy ily csúfosan vesztették el a területüket és mindent, amit ott elértek. Noha sikeresen megsemmisítettek minden adatot úgy, hogy ne lehessen helyreállítani, de azért voltak veszteségeik, akik kint estek le. A tanács tagjai, akik közül senki sem hullt el, mert végig biztos helyen voltak most az új bázisuk tanácstermében ültek össze.
- Ezt nem tűrhetjük el szó nélkül – szólalt fel egy férfi.
- Valóban, gyűjtsétek össze minden emberünket, a Hydra megfizet azért, amit tett!

Epilógus 2. – San Francisco
Az Álmodó, legalább is ezt a nevet kapta a Dél-Amerikában az X-men által megtalált Celestial. Sokáig úgy tűnt, hogy teljesen inaktív és alszik, ám az egyik napról a másikra eltűnt. Nem ment messzire, csak annyira tűnt el, hogy nem sokkal később feltűnjön San Franciscóban. Oda ereszkedett le az égből, azóta tudósok, kutatók vizsgálják, de az Álmodó újra álomba merült és ismét mozdulatlan, inaktív lett. Két nappal a Celestial városba érkezése után kezdődtek az első rituális gyilkosságok, egy Celestial hívő szekta tagjai követték el, akik fel akarták ébreszteni az entitást. Magukat pedig Alvóknak nevezték el.

Epilógus 3. – Washington, Fehér ház
Apokalipszis lovasainak támadása után, illetve a Sherrill-i események miatt különleges sajtótájékoztatót hívott össze Norman Osborn az USA elnöke. Mélységes együttérzését nyilvánította ki a Sherrill-i események miatt, hogy ideáig fajultak az ügyek, hogy nem volt más lehetőség, mintsem lebombázni a kisvárost. De nem ez volt a fő tárgya a sajtótájékoztatónak.
- Biztonságos Amerikát ígértem a megválasztásomkor az állampolgároknak. Egy újabb lépést teszünk azért, hogy mindazt elmondhassuk, hogy erre is nagy lépéseket tettünk! Ezennel szeretném bemutatni minden állampolgárnak azt, hogy mi fogja a védelmüket szolgálni. Az őrszemek legújabb generációja, a MARK IV-es! Az összes korábbi őrszem pozitív tulajdonsága egyesül ezekben a gépekben. Most már sokkal nagyobb biztonságban lehetnek, hiszen ezek is ott lesznek a közelben, hogy megvédjék önöket! Ugyanez vonatkozik a Xavier iskolára is, öt őrszemet bocsátunk a rendelkezésükre, hogy megvédhessük a különösen nagy veszélynek mutáns gyermekeket, hogy az ország jövője biztosítva legyen.
Őrszemek 1
Őrszemek 2

Epilógus 4. – Cabal tanácskozás
A Cabal titkos tanácskozásán most is mint általában minden, mind a négy résztvevő jelen volt. A téma főleg Apokalipszis és a Hydra volt, mint általában mindig. Közel sem kecsegtetett jól a résztvevőknek az, hogy feladta az Asgard elleni haditerveit a mutánsisten. Mindenki tudta, hogy ezek után először az USA fog következni és az X-men, mert a gyermek oda került, aki miatt háborút indított volna Asgard ellen.
- Ott vannak az őrszemek, nem sokkal ezelőtt úgyis arról szólt Mr. Osborn, hogy megvédhetik Amerika népét. Apokalipszis köztudottan gyűlöli az embereket s őket is kiirtaná. Egy megelőző csapással bizonyíthatná, hogy országa biztonságban van, még mielőtt ő teszi mindezt s megöli magát.
Osborn elgondolkodott, ő is tudta, hogy nem sok választása van, mintsem ezt tenni.
- Az Angyalok az őrszemekkel együtt megteszik, amit kell – jelentette ki.

Epilógus 5. – AIMville, New York
Egy tudományos konferencia volt AIMville-ben, ahol igencsak sokan megjelentek, már csak azért is, mert a cég egy hatalmas bejelentésre készült. Maga Johanne Jones Tao is, az AIMville Corporation vezérigazgatója is itt volt és ő készült a bejelentésre.
- Tisztelt hölgyek és urak! Ezennel szeretnék egy fontos bejelentést tenni. Mindenki emlékszik a 2019 májusában történt eseményekre, amikor a Loki Laufeyson vezette AIM majdnem kiirtotta a világot. Ghost nagyúrról pedig kiderült, hogy soha sem volt gonosz, csak felhasználták. Azóta mindenki rettegi az AIM nevét, de! Mi itt az AIMville-nél mindig is azon dolgoztunk, hogy elfeledtessük önökkel a katasztrófákat, amiket Loki okozott. Mára a világ elég érett, hogy elfogadja azt, ami jön. Az AIM eddig is működött, újraalapult évekkel ezelőtt, titokban dolgozva AIMville mögött, közös munkatársakkal, az önök és az emberiség megsegítésére. Ma azonban egy újabb lépést teszünk meg, a vezetőség egyhangúan döntött úgy, hogy nyilvánosságra lépjünk és létrehozzunk egy új országot, ahol a tudomány és az emberiség segítése az elsődleges. Mától az AIM és az AIMville Corporation egy és ugyanaz, a mai naptól, amire az ENSZ is áldását adta AIM Birodalom néven vonul be a köztudatba. AIMville elszakad New Yorktól, mától önálló városállam vagyunk a város szívében. A Birodalom fővárosa és területe a Karib-szigetvilágra terjed ki és minden AIMville-s gyár, telep, ami szerte a világon van konzulátusként is funkcionál tovább. Az országunk fővárosa Barbuda szigete, illetve az itteni AIMville is ugyanilyen funkciót lát el. Minden dolgozónk és családja állampolgárságot kap, így örömmel jelentem be, hogy az országunk lakossága 6.234.562 főt számlál.
A szavait leginkább néma csend és döbbenet fogadta a sajtótól, az AIMville munkatársai felállva tapsoltak.
- Az országot a Felső tanács fogja irányítani, melynek a tagjai:
Az A.I.M. Felső tanács legfelsőbb vezetője – Johanne Jones Tao
A tudományok minisztere – Philip Ryan
Az egészségügyi miniszter – Dr. Bryant Strongholl
Közigazgatási miniszter – Veronica M. Averie
Oktatási miniszter – Ghost nagyúr
Védelmi miniszter – dr. Erwin Vayne
Az államtitkár, avagy az Állam minisztere – dr. Zield Jones
- Hölgyeim és uraim, egy új korszak kezdődik!


Epilógus 6. – Japán negyed, New York
Japán negyed, a Kéz tulajdonában van már igencsak régen, itt él Matsumoto is, a Kéz jelenlegi vezetője, aki korábban kiesett a Hydra köreiből és a volt emberüket, az AIMville-t, AIM-et és mára az AIM Birodalmat vezető Johanne Jones-t vették fel a helyére. Azóta nem igen volt lehetősége Matsumoto-nak arra, hogy újra megszilárdítsa a hatalmát. Eddig. Nem sokkal korábban Thorhalla egyik embere kereste fel a férfit, hogy az istennő eljön majd hozzá, emlékeztetve arra a japánt, hogy a férfinak van egy adóssága a nő felé. Igazából szerencsésnek mondhatta magát, nem azt akarta az istennő behajtani. Thorhalla egy Pokoltűz Klub jellel ellátott aktát tett le a férfi elé.
- Ezen pillanattól kezdve ön a Belső Kör Fekete futója – szólt az istennő. – S New Yorknak szüksége van valakire, ki összefogja a maffiát. Mától ön a város Kingpinje, a feladata, hogy a nemrég kitört maffia háborúnak, s természetesen az is, hogy információkkal lásson el mindarról, mi a városban történik.

Epilógus 7. – X-men bázis és iskola, Salem Center
A múzeumban történtek után úgy döntött Serena és Gabe, hogy a legjobb az lesz, hogyha az iskola elköltözik mielőtt atrocitás érné őket hála annak, hogy sokmillió dolláros kárt okoztak a diákok a támadás során. Az újságok egy része rájuk kente a dolgokat őket befeketítve. Osborn készségesen küldött öt őrszemet az iskola védelmére, ezekkel a szavakkal, hogy a fiatalság igencsak fontos. A Price és Wright család megvásárolta a korábbi Xavier birtokot Salem Center határában és készségesen az iskola rendelkezésére bocsátották. Stephanie Miller, Wanda Maximoff, Harcimadár és Jonah Wright segítségével, az erejüket felhasználva az egész iskolát birtokostul, épületekkel mindennel a régi Xavier birtokra teleportálták. Brooklyn-ban a korábbi kúria helyén egy hatalmas park jelent meg azok után, hogy az iskola eltűnt onnan.
És még volt egy eredménye a történteknek, Osborn „ajándékától”, amit az iskola, a tanárok és az ott tanulók védelmére küldött attól nem lehetett megszabadulni. Noha az iskola területére és a légterébe sem tudtak bejönni a védőmágia miatt, de magasan jól látható helyen az öt új típusú őrszem ott lebegett a birtok négy sarkán és közepén.

Epilógus 8. – Akkaba Metropolisz, New Jersey
A lovasok visszatértek a Metropoliszba, Tao pedig a két zsákmányolt diákot vitte Apokalipszis elé. Amint letette őket érezte magát furcsán.
- Ez meg mégis mit jelentsen? – kérdezte a mutánsisten.
Amikor Tao lenézett látta meg, hogy nem két diákot tett le ura elé, hanem két nagyobb törmelékdarabot. Üres kézzel tértek vissza a diákvadászatból. Valamilyen oknál fogva a két lovas végül is megúszta büntetés nélkül, de Apokalipszisnek volt egy kijelentése mindezek után:
- Ettől a pillanattól kezdve a háború nem Asgardiak az ellen folyik, hanem az X-men ellen.

Epilógus 9. – Sherrill romjai, New York állam
A bombázások és a hely felégetése után a helyből nem sok maradt, az ott élőket mind egy szálig halottnak nyilvánították. Az ügyet visszavette az amerikai kormány a SHIELD-től, révén szó sem volt itt terrorizmusról, ez nem tartozott rájuk. A helyből lényegében semmi sem maradt, közel háromezer-ötszáz fő halt meg itt, vagy az élőholtak, vagy pedig a bombázások miatt. Egyetlen ép ház sem maradt meg, a tűz pedig mindenkit elhamvasztott, ez állt a hivatalos jelentésekben is. Hajnalodott, a speciális védőöltözetben levő szakemberek éppen a helyet vizsgálták át, hogy tényleg minden odaveszett-e. Jócskán távolabb voltak már mindentől, amikor az egyik épület romjai alatt mocorgás támadt, senki sem észlelte, a kövek megmozdultak és végül a törmelékek és deszkák alól ez kéz nyúlt ki és görcsösen ragadta meg az egyik nagyobb deszkát.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Coney Island-i múzeum - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 6 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.