Jayden Wynor

Go down

Jayden Wynor Empty Jayden Wynor

Témanyitás by Jayden Wynor Szomb. 03 Május 2014, 18:37

Adatok:

Név: Jayden Wynor
Egyéb név: Jay
Faj: Ember (alfaj: mágiahasználó)
Nem: Férfi
Jellem: Semleges
Személyazonosság: Nyílt
Születési helye és idő: Liverpool, Anglia - 1990. 10. 09.
Kor: 34 év
Család: Apja: Stephen Wynor (Wynor Művek alapítója) - 53 éves korában elhunyt; Anyja: Anora Blake (ápolónő) - Jelenleg Európában él; Bátyja: Wyatt Wynor (ügyvéd, és a Wynor Művek igazgatótanácsának egykori tagja) - 32 éves korában elhunyt; Húga: Kath Wynor (esküvőszervező) - Jelenleg Európában él
Foglalkozás: Wynor Művek vezérigazgatója
Testmagassága: 174 cm
Testsúlya: 78 kg
Szeme színe: Barna
Haja színe: Fekete
Bőre színe: Fehér
Különleges ismertetőjel: A nyilvánosság előtt mindig elegáns ruhákban mozog.
Repülési sebesség: Nincs
Egészségi állapot/ betegségek: Egészséges

Életrajza:
Az ablakon besütő nap kellemesen simogatta az arcomat, és egy pillanatra még azt is elfelejtettem, hogy repülőn ülök, pedig alapvetően utálok repülni. A repülés gondolatára egy újabb kép villan belém, a zuhanásé. Pedig már igazán megszokhattam volna az érzést, hiszen két éve már, hogy először elmentem abba a thaiföldi iskolába. Két év, és teljesen más lettem. Persze, egy olyan világban, amiben ma élünk, ez egyáltalán nem csoda. Harmincöt éves vagyok, mégsem tudom, mit hoz majd a holnap. Hiszen azt sem terveztem, hogy kómába esek, és ezzel évek esnek ki az életemből.
De talán a legjobb lenne, ha az elején kezdeném. Angliában születtem, Liverpool-ban, azonban hamar elköltöztünk onnan, édesapám Amerikában akart új életet kezdeni, és ez össze is jött neki. Gazdag családba születtem, így nem jelentett gondot a szüleimnek letelepedni New York városában és új életet kezdeni. Apám itt alapította meg a gyógyszervállalatot, mely a családi céggé nőtte ki magát, tovább gyarapítva ezzel a vagyont. De pénztárcája tartalma mellett családja is növekedett, hisz pár évvel utánam egy húgom is született. Így már három gyerekről gondoskodtak, és nagyszerűen csinálták. Megadtak mindent, amit csak tudtak, és erejükön felül szerettek bennünket, igyekeztek mindenben támogatni minket. Nem csoda hát, hogy annyira fájt apámnak az, mikor a bátyám közölte vele, nem akar részt venni a cég vezetésében, annak ellenére, hogy tagja volt a vezetési tanácsnak. Apám úgy érezte, fia elfordult tőle, és ez azért van, mert ő elrontott valamit. Az alkoholban kereste megnyugvását, anyám pedig nem tudta nézni, ahogy szépen lassan tönkreteszi magát, ezért elváltak, anyám pedig visszament a húgommal Angliába. Az igazi katasztrófa akkor jött, mikor én már huszonnyolc éves lettem. Mindaddig minden rendben ment, tanultam, bulikra jártam, és csajoztam... mint mindenki akkor. Csakhogy aztán a dolgok kezdtek szépen lassan elromlani. A bátyám, mondván, hogy ő másképp akar segíteni az embereken, nem a gyógyszerekkel, ügyvédi pályára lépett és sikeresnek is bizonyult a jog terén. Jóllehet apámnak fájt a konfliktus, sosem zárta ki őt az igazgatótanácsból. De mivel már nem tudott rá támaszkodni, én lettem a helyettese, engem kezdett tanítgatni, hogyan is vezessem a céget, csakhogy a körülmények egyre rosszabbodtak. A közhangulat romlott, visszajött a regisztrációs törvény, és az AIM is felvirágzott. Apa pedig egyre borúlátóbb lett, már semmi jót nem jósolt a cégnek. Ezért küldött el egy üzleti tárgyalásra Liverpool-ba, amikor a várost elérték a cunamik. Apám az életét vesztette a katasztrófában, így már igazgatóként tértem haza utamról. Az én vállamba szakadt mindaz, amit ő intézett, és át kellett vennem a teljes vállalat irányítását. Egy évig egész jól ment minden, úgy tűnt, hogy a városba beköszöntött a béke, és így az embereknek jobban jött a segítség, mint bármikor. Alapítványoknak adtam pénzt, jótékonysági estekre jártam, és a cég is elkezdett szépen felvirágozni, mialatt újjáépítették a várost. Csakhogy aztán jött a világháború. Az uralkodó hangulatok rémisztővé váltak a városban, és mindenki gyanakodva tekintett a másikra, még én is, pedig nekem sosem volt problémám a mutánsokkal. Ebben az évben kezdtem érdeklődni az ismeretlen, emberfeletti erők iránt. Akkor még nem sejtettem, hogy mennyire megváltozhat az életem, ha jobban beleásom magam a dologba. Ezután viszont minden felgyorsult. Egy éjszaka nem voltam elég éber, és néhány mutáns rám támadt. Nem sokra emlékszem, csak arra, hogy pénzt akartak, utcai tolvajok voltak, akik eszerint alkalmazták képességeiket. Esélyem sem volt ellenük, a sötétség pedig hamar elmémre borult. Nekem csak néhány pillanatnak tűnt, míg ott maradt, mint később kiderült, két éven át kómában feküdtem. Ezalatt az idő alatt anyám hazajött, úgy érezte, egyszerre anyai és ápolónői kötelessége gondoskodni rólam, ő volt az, aki nem hagyta, hogy az orvosok lemondjanak rólam, még akkor sem, mikor már a főorvos is egyértelműen megtette. A bátyám hazatért Kanadából az engem ért támadás után, és ekkor fel is ébredt benne a felelősségérzet. Tanácsban betöltött posztját arra használta fel, hogy átvegye a helyemet, míg én kórházban vagyok, hogy a cég ne kerüljön a csőd szélére vezető nélkül. Nem akarta, hogy külsős kerüljön az igazgatói székbe. Jól is csinálta, sikerült elérnie, hogy a vállalat fennmaradhasson, még a krízishelyzet közepette is. Vagy talán pont a háború okozhatta a gyógyszerek nagy fellendülését? Nem lényeg, csak az számított, hogy minden helyrejönni látszott. Leszámítva engem, akinek az állapota egyre kilátástalanabbá vált a kóma miatt. Aztán egyszer csak magamhoz tértem. Csodának titulálták az orvosok... talán az is volt. Én mégsem annak mondom. Éreztem valamit... egy testemen végigfutó borzongást. Valami különös energiát éreztem a közelemben, valamit, ami visszahívott. Nem tudtam megmagyarázni, mi történt, mit is érezhettem, és ez még sokáig így is maradt. Csodával határos felépülésemet követően még 2023-ban elhagytam az országot. Utazgatni kezdtem a világ körül, és kutattam. Válaszok után. Bár apám sosem volt érdekelt az okkult dolgokban, én a megszállottjává váltam a témának. Úgy éreztem, ami miatt élek, az valami különleges. Valami természetfeletti. Valami, amire nem tudtam magyarázatot találni, mindaddig, míg tudomást nem szereztem olyan iskolák létezéséről, melyek választ adhatnak. Létesítmények a világban, melyeket csakugyan átjár a természetfeletti. Beleástam magam a kutatásba, számomra nem volt már kérdéses többé a mágia létezése. Utam végül Thaiföldre vezetett, Raggadorr székhelyére. Mindent meg akartam tudni, mind róla, mind pedig a helyről, ahol megkezdtem a tanulást. Belemélyedtem a mágia elsajátításába, melynek során mentorom, a bölcs, és birkatürelmű Casyr oktatott. Már amikor beléptem arra helyre, tudtam, jó helyen járok. Megint azt a furcsa bizsergést éreztem. Éreztem a mágikus közelséget. Az ott töltött hónapok pedig teljesen mássá tettek. Kitartóbbá váltam, a hitem pedig erősebbé. A mágiával pedig egy olyan világ nyílt meg számomra, melynek addig létezését nem akartam elismerni, pedig pontosan tudtam addig is, mennyi őrült esemény történt már a világban, körülöttünk. Hallottam a démonokról New York-ban, de a testvérem biztosított afelől, hogy minden rendben lesz. Anyámat és a húgomat már biztonságban tudta, ők visszamentek Liverpool-ba, miután felébredtem, Wyatt pedig nem akarta, hogy hazamenjek abba a káoszba. Aztán a démonok eltűntek, én pedig azt hittem fellélegezhetek, de nem így volt. Mikor New York városát újabb támadás érte, ezúttal a HYDRA által, egy robbanás rázta meg a Wynor Művek székházát. Néhány terrorista, akik vélhetően éreztetni akarták, kik a főnökök. Wyatt életét már nem tudták megmenteni az orvosok.
Így aztán bármennyire nem akartam, hazahív a kötelesség. Magam mögött kell hagynom az iskolát, míg rendbe nem hozok mindent otthon. Az újjáépítés már elkezdődött, a visszatérésemről is tud a tanács. Mielőtt eljövök az iskolából, hogy felszálljak a gépre, Casyr még elmondja, rengeteget változtam, és erre nagyon büszke. Nekem nem is kell ennél több. Mikor Thaiföldre mentem, gyenge voltam, és türelmetlen. Most már más vagyok, fejlődtem... és változtatni akarok. Szeretnék a pénzemmel és a tapasztalataimmal a város javára lenni, mert hiszem, hogy még a legmélyebbnek tűnő sötétségből is létezik felébredés. Úgy, ahogy én is felébredtem.


Képességei: Mágikus képességekkel bír:
Kötés: Az ige után a célpontra mutatva egy kék misztikus energia szorítja meg, ami aztán a levegőbe emeli és fogva tartja. Ez erős koncentrációt igényel, főleg, ha a mágus mozgatja is a testet, ezért egyszerre csak egy személyt képes ezzel megbéklyózni, vagy épp egyetlen tárgyat a levegőbe emelni a segítségével (ez 100 kg súlyig lehetséges). A fogva tartó kötelek a koncentráció fennmaradásával tartanak ki, amint az összpontosítást megzavarják, a varázslat meggyengül, és hamar semmivé is válik. Emberi maximummal, illetve afeletti erővel már könnyedén kiszabadulhat az ellenfél a béklyókból, a kötelek fenntartása ezalatt ismét koncentráció erejétől függ.
Gyógyítás: Miután elsuttogta a megfelelő varázsigét, a mágusnak a sérült felületre kell tennie a kezét, melynek következtében tenyeréből fehér fény sugárzik a felületre, melyet a gyógyított kellemes melegnek érezhet. Mivel az adottsága még nem kiforrott, és rengeteg gyakorlást igényel az erősítése, egyelőre csak kisebb zúzódások, karcolások, esetleg vágások begyógyítására képes. Vágások esetén, ha a bőr mélyen sérült, esetlegesen a heg megmaradhat a regeneráció után is. Végig szükséges fenntartania a koncentrációját a gyógyítás ideje alatt, melynek hosszúsága a sérülés mértékétől függ. Kisebb horzsolás, zúzódás vagy karcolás gyógyítása öt perc alatt lehetséges, míg a vágások hosszabb idő, tíz akár tizenöt perc is lehet. Csontforrasztás négy-öt órába is beletelhet, a sérülés mértékével megegyezőn.

Szakértelmei: Cégvezetésének köszönhetően jó üzleti érzékkel és retorikai képességekkel rendelkezik.

Privát előtörténet véleményezést kérsz: Nem

Megjegyzések: Nem lett egy nagy durranás, de azért próbálkoztam. ^^


A hozzászólást Jayden Wynor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 03 Május 2014, 19:10-kor.
Jayden Wynor
Jayden Wynor
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 5
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. May. 03.
Tartózkodási hely : New York City

Karakteradatok
Főkarakter: Jayden Wynor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jayden Wynor Empty Re: Jayden Wynor

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 03 Május 2014, 18:49

Remek előtöri lett, annak ellenére, hogy nem NY-ban voltál is belevetted a dolgokat. Elfogadva.
4300$ kezdőtőkéd van.

Mágiákhoz csak egy kis kiegészítés:
100k súlyt tudsz megemelni az első képességgel, illetve emberi maximummal és a feletti erővel (akik könnyedén kitudnak nyitni ~ 400kg súlyt) már meglehetősen könnyedén ki tudnak szabadulni a béklyóból, alatta a karid koncentrációjától függ, hogy meddig tartod fent.
Ami a regent illeti, végig kell koncentrálni vele és így van a gyógyítási skála: A horzsolt, vágott, zúzott sérülések 5-20 perc alatt gyógyulnak a mennyiségtől függően. A horzsolások és zúzódások az 5 perc, a vágások a 15-20 perc. Repedt és tört csontok, 4-5 óra a mennyiségtől és a fokától függően. (1 kört 5 percnek szoktunk számolni, hogy tudd mihez viszonyítani ezt.)

Még egy adatlapot írj, és mehetsz is játszani.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jayden Wynor Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jayden Wynor Empty Re: Jayden Wynor

Témanyitás by Jayden Wynor Szomb. 03 Május 2014, 19:28

Adatlap:

Név: Jayden Wynor
Lakás/Létesítmény: Lakás: Queens
NJK: Nincs
Foglalkozás: Vezérigazgató
Munkahely: Wynor Művek
Pénz: 4300 $
Bevétel/hét: ???
Eszközök: Nincs
Felszerelés/fegyverek: Nincs
Vállalat: A Wynor Művek gyógyszervállalat (Manhattan)
Szövetség: Nincs
Törzshely, ahol megtalálható: Wynor Művek székháza
Ismertebb szövetséges: Castyr - mentora
Ismertebb ellenség: Nincs

Felhasznált kreditek: 4 kr. --> Saját kúria Queens területén (2kr.) + Waynor Művek (2kr.)
Fennmaradó kreditek: 0 kr.


A hozzászólást Jayden Wynor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 03 Május 2014, 19:38-kor.
Jayden Wynor
Jayden Wynor
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 5
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. May. 03.
Tartózkodási hely : New York City

Karakteradatok
Főkarakter: Jayden Wynor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jayden Wynor Empty Re: Jayden Wynor

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 03 Május 2014, 19:34

Egy apróság, üzletemberként fele ára van az épületeknek, azaz 2 kredit a céged és 2 kredit a kúria, csak, hogy pontosak legyünk Smile

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jayden Wynor Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jayden Wynor Empty Re: Jayden Wynor

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.