Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

9 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Silver Flame Fegyverbolt  (Jenna lakása) - Page 9 Empty Re: Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

Témanyitás by Michael Nikostratos Csüt. 04 Május 2017, 17:01

A kis színjátékot ráhagyom, biztos csak húzni akarja az agyam vele, de most annyira nem vagyok partner ebben, mint szoktam. Viszont arra hogy cigizhettem volna az erkélyen megint kitér, mire megvonom a vállam.
- Akkor is... más, az erkélyen rágyújtani, mint az utcán. Utána behozom a szagot, befekszem az ágyba és ott is érezni fogod, ilyesmi, nem akarlak kínozni vele. Az otthonod legyen füstmentes övezet, ha már nem szabad. Főleg ha rosszul vagy tőle. - mondom komoran, azt nem teszem hozzá, hogy lehet az én lakásom is az lesz ha hazaköltözik. Vicces lesz, majd mindig átöltözni vagy valami, egy cigi, egy fürdés... valamit ki kell találnom, még az is lehet, hogy nem fogok otthon rágyújtani. Tényleg, én eddig simán cigiztem a lakásban, meg fog pusztulni... lehet hogy átköltözök máshova, ahol nincs ilyen probléma, amúgy se nagyon van gyerekszoba... vagy átépítjük a házat, nem tudom, a nappaliba kirakom a gyereket akkor Jenna meg fog veszni, meg Félix is, huh tényleg, gyerek és rókabiztos lakás kell majd.
Mindegy, végül beleegyezik a sétába, megy átöltözni, mire én is kapok az alkalmon, hogy felvegyek egy nadrágot, csak nem boxerben kéne lemenni. Póló nélkül. Még szerencse hogy van váltáscuccom Jennánál, így minden meg van oldva, tegnapi farmerem jó lesz egy pink floydos pólóval, pulcsi meg nem kell, jó idő van kint. Én ezzel meg is vagyok, már csak rá várok.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Silver Flame Fegyverbolt  (Jenna lakása) - Page 9 Empty Re: Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

Témanyitás by Jenna Collins Csüt. 04 Május 2017, 21:00

Szerinte más az ha az erkélyen gyújt rá, hát nem sokban más, sőt ha kint cigizik mellette az utcán jön rám a füst, jobban érzem de mindegy, ő tudja, nekem tök mindegy hol cigizik amíg nem zárt térben teszi mellettem. Húzok inkább öltözni, nézegetem a ruha kínálatot, közben hallom hogy ő is felkelt úgyhogy mielőtt belemerülök a válogatásba, kiveszem a pólóját és nyújtom hátra a vállam fölött. A négy kiszedett póló közül végül csak nem sikerül kiválasztani hogy melyikhez van inkább kedvem, hiába szuggerálom 5 percig őket egyik sem ugrik az arcomba vagy kiált fel hogy "engem engeem!", úgyhogy kiveszek random egy ötödiket, ez lesz. Mich meg meg fog őrülni ha sokáig tökölök még, úgyhogy kicsit kapkodnék, de ezzel ugye csak hátráltatom magam mint mindig. Végül sikerül felöltözni, top, fekete farmer, és magammal viszek még egy inget, ha hűvösebb lenne, a fürdőbe még beugrok egy gyors csinosításra, de hogy mi a f*sznak, 1 órára megyünk csak ki...már mindegy, elkezdtem, befejezem, pár perc úgyis. Aztán előkapok egy kisebb táskát, tárca, telefon, zsepi, itatókütyü. Félixre még rácsapom a hámját, meg a menő kis kendős nyakörvét, amin csüng a lényeg, a biléta, amin rajta vannak az adataim, plusz benne egy csip, hogyha nagyon elfutna és nem találnám, be tudjam mérni hol lehet. Még rá csapom a pórázt is,derekamra kötöm az inget és át dobom magamon a táskám, indulásra kész vagyok, gondoltam hirtelen, nyitnám is az ajtót...ja, cipő. Sóhajtva hajolok és veszem föl a bordó tornacipőm.
-Na most már tényleg kész vagyok! - jegyzem meg hangosan - Mehetünk?

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Silver Flame Fegyverbolt  (Jenna lakása) - Page 9 Empty Re: Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

Témanyitás by Michael Nikostratos Csüt. 04 Május 2017, 21:27

Jenna ruhaválogatása sose gyors, úgyhogy nem is lábatlankodok, tudom hogy csak lassítanám a folyamatokat. Inkább elfogadom a pólót amikor nyújtja, meg is köszönöm, és már megyek is ki a nappaliba visszaülni a gép elé. Megnézem az e-mailjeim, meg visszaírok pár csoporttársnak az egyetemről, akik valami jegyzet után érdeklődtek, majd felnézek, Jenna már a fürdőben sminkkel. Nem sóhajtok, csak visszafordulok, és ránézek egy hírportálra, hogy mi történik a nagyvilágban amíg végez. Ahogy mindennel megvan felkelek, és mire Félixszel megvan már az ajtóban állok, nyitom is nekik, majd ahogy kiérünk és bezárta a lakást előre engedem a lépcsőn őket, én pedig szorosan a nyomukban megyek lefelé. Számítok rá hogy a róka kaparni fog, hogy haladjunk már, úgyhogy nem lep meg ha a megszokottnál gyorsabb tempót diktálunk, majd a tömbből kiérve megfogom Jenna kezét, és kérdő tekintettel fordulok felé.
- Merre menjünk? - dobom be a kérdést, miközben egyre nagyobb a kényszer hogy rágyújtsak, de nem teszem, majd ha megállunk valami parkban vagy valami, akkor Jennától kicsit távolabb, ahol nem zavarja annyira a füst.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Silver Flame Fegyverbolt  (Jenna lakása) - Page 9 Empty Re: Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

Témanyitás by Jenna Collins Csüt. 04 Május 2017, 22:52

Szóval elindultunk sétálni, a célállomás a szokásos futkározós helyünk volt, a park. Az oda jutással nem is volt nagy gond, Félix szépen megtanulta már hogy az utcán mellettem halad, nem cibál, nem húz ki a járda másik szélére kibuktatva a népet és neki is biztonságosabb, nehogy valaki rá lépjen vagy belerúgjon, utóbbinak ne adja az isten, mert tőlem kapja vissza. Ki értünk a parkba, Mich végre rá tudott gyújtani, mondhatjuk hogy rájött, hogy valóban nem másabb kint cigizni mint nálam, sőt, a szag megmaradt ugyanúgy és az ízt se tudta hirtelen elnyomni semmivel, úgyhogy puszi szünet. Közben rádöbbentem hogy otthon hagytam a szőrmók labdáját, amin nyilván kiborultam, hisz olyan régen pityeregtem már, meg olyan figyelmetlen vagyok, mi lesz majd a gyerekkel....stb.stb.stb. De megnyugtatott a két fiú és megoldottuk a játék krízist, helyettesítettük egy bottal. Közben beszélgettünk sokat, volt benne egy kis hülyéskedés is, meg majdnem pityergés is, szóval minden, de dührohamot nem kaptam szerencsére, Mich kb olyan óvatos mint aki egy aknamező közepén ücsörög. Le tudtunk ülni enni egy állatbarát kajálda teraszán, aztán haza. A maradék időben még bújtunk meg ilyesmik, aztán búcsúztunk.
Másnap neki is álltam kitalálni mi hogy legyen, szóltam Evennek a jövőbeli változásokról, feldobtam a hirdetést, eddig úgy fest sima minden, nem lesz gáz, aztán majd kiderül, az biztos, hogy még legalább egy hónapig, fent fogok tevékenykedni. Addigis szokom a tudatot hogy le kell majd költöznöm, meg Félixet is el kell kezdeni szoktatni, ne érje olyan hirtelen, kölyök kora óta nem járt lent, Mich lakásán meg még soha. Megegyeztünk hogy a hétvégén ott leszünk, megnézzük mennyire szimpatikus neki az új környezet, ha nagyon nem tetszik neki max feljövünk és néha leviszük amíg meg nem szokja, vagyis a végleges költözésig, erősen ajánlott hogy addig megszeresse, ha nem, majd együtt kínlódunk. Bár elég ha csak én kínlódok, az előző heti kis émelygések meg ilyen lájti dolgok, rendes rosszullétté kezdték kinőni magukat, baromira nem vicces.

Szóval hétvége, várjuk hogy értünk jöjjenek, már most érzek egy pici feszültséget...de lehet hogy csak a terhesség szórakozik velem, nem akarom kidekorálni a kocsit.


_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Silver Flame Fegyverbolt  (Jenna lakása) - Page 9 Empty Re: Silver Flame Fegyverbolt (Jenna lakása)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

9 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.