Centralia (Pennsylvania)

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Centralia (Pennsylvania) Empty Centralia (Pennsylvania)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 22 Május 2014, 00:02

Egykori szellemváros, többek között ez a hely ihlette a Silent Hill sorozatot/filmeket is. Régen egy bánya égett a mélyben, ami 2035 körül kialudt, majd 2040 körül kezdett a hely újra benépesedni. Mára újra 500 lakosa van a helynek, többek között egy nagyobb szanatórium és elmegyógyintézet is működik a város határában. Ezeknek a lakói a populáció 90%-t tették ki.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Centralia (Pennsylvania) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Centralia (Pennsylvania) Empty Re: Centralia (Pennsylvania)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 22 Május 2014, 10:15

2048. február 16. vasárnap – Centralia, Amerikai Szövetséges Államok
Résztvevő: ifj. Tell Vilmos / Energy és Theodore Rainwood / John Doe

Február közepe volt, ennek ellenére egy igencsak meleg napja volt az évnek, és a hónapnak. Egy irreálisan meleg hőhullám söpört végig a keleti parton és a kicsit beljebb levő államokon, a hó elolvadt mindenhol és a folyók áradni kezdek. Jelenleg is a hőmérő 16°C fokot mutatott, ami ilyenkor tényleg meglehetősen furcsa volt, főleg azóta, hogy a globális klíma rendeződni látszott az utóbbi időkben és a nyaranta elbukkanó extrém meleg, illetve telente az extrém hideg is kezdett visszaállni a megszokott 1990-es években megszokottra. Legalább is a meteorológusok ezt az időt mondták.

Energy és haverjai éppen egy koncetrtől tartottak hazafelé, amikor a buszuk Centralia határában lerobbant az egykori szellemváros határában. A városon a koncertre menet is áthajtottak, nagyon kevés lakos volt itt, a levegőben időnként még mindig volt a bányaégésből visszamaradt anyag is, ezért kevesen költöztek ide. Az állam inkább egy szanatóriumot és elmegyógyintézetet költöztetett ide, ahol a bentlakók a város lakosságának 90%-t tették ki. A busz ezekhez közel robbant le, ami kellemetlen volt, mert majdnem 1,5km-rel odébb a városka másik végében volt az egyetlen működő benzinkút a motel szomszédságában. Emberek csak a város két szélén keleten és délen éltek. A hely még különleges volt arról is, hogy a levegőbe került korábbi gázok zavart okoztak, így sem a fejbe épített telefonok, sem pedig a mobilok nem működtek itt, csak a rendes régi vonalasak. Az sofőr dühösen szállt ki a buszból és csapott az oldalára káromkodva.
- Rendben, kérem menjen két személlyel vissza a kórházakhoz telefonálni autómentőért. Maguk hárman pedig a benzinkútra – mondta.
Eddigre már fél négy körült volt az idő, így kezdett sötétedni.

Theo mint mindig a saját szobájában ücsörgött lekapcsolt lámpa mellett. Kora délután a megszokott terápiás foglalkozáson kellett részt vennie több társával együtt, nemrég hozták csak vissza a szobájába. Hamarosan pedig feltűnt a kedvenc negyvenes évei végén járó kissé duci ápolónője. Ő mindig kedves volt a fiúval, minden nap hozott neki egy-egy süteményt is és plusz még egyet kapott, ha a fiú jól viselkedett.
- Szia John! – köszönt. – Hogy érzed magad ma?
Érdeklődött, a szokásos műanyagpohárban nyújtotta át a gyógyszereket a fiúnak és papírpohárban a vizet, amivel lenyelheti azokat. Ha mindezt megtette, akkor megkapta azt az egy csokis, vagy olyan süteményt, amit nagyon szeretett.
- Odakint már kezd sötétebb lenni, de kellemesen meleg van – kezdte. – Lenne kedved egy kicsit sétálni és kimenni a kertbe?

Egy térkép a városhoz:
Centralia (Pennsylvania) Mjbjl


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 22 Május 2014, 14:28-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Centralia (Pennsylvania) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Centralia (Pennsylvania) Empty Re: Centralia (Pennsylvania)

Témanyitás by Bio Csüt. 22 Május 2014, 11:27

A csoportterápia után, visszakísértek a szobámba, ahol nyugodtan folytathattam a napi rutinomat. A félhomály jóleső leple alatt, ültem az ágyamon és azzal foglaltam el magamat, hogy előre-hátra dülöngélve, kellemesen hintáztam. Elképesztően jó mókának tartottam, lévén a szobámban semmi furcsaság nem volt található, hála istennek. Mindennap minden ugyan olyan volt, mint előző napon, amely olyan csodálatos megnyugvással töltött el, hogy nem is kellett semmitől tartanom, amíg a szobámban voltam. Bezzeg, amikor kiléptem a szobámból, annyi mindenbe tudott belefutni az ember. Múltkor például valaki kint felejtette a folyosón azt a négykerekű asztalt, amelyen mindenféle flakonok meg nyeles rongy van. A folyosón, annak idején sosem láttam ilyesmi asztalt, hát nem is volt meglepő, hogy furcsa késztetést éreztem, hogy eltüntessem a folyosóról. Egyszerűen nem volt odavaló, rontotta a képet és akár veszélyes is lehetett volna. Aztán eszembe jutott, hogy mi van akkor, ha Ők hozták ide a kocsit, hogy engem megfigyelhessenek róla?! Pillanatok alatt biztosra mentem, hogy az az asztal csakis az Ő művük lehetett. Biztosan Ők rakták oda, ezért visszafordultam a szobámba, hogy ne láthassanak az asztal segítségével. Ott, az ágyamon és külvilágra nyíló aprócska ablakon kívül más úgysincs. Biztos voltam benne, hogy jól tettem, hogy nem mentem ki az asztal miatt, ugyanis napokkal később, hallottam a nővértől, hogy áthelyezték egy másik műszakba a takarítónőt, aki otthagyta az asztalt. Hehe, diadalmaskodtam és megszabadítottam magamat egy ügynöküktől. Gondolataimból és kellemes hintázásomból az ajtó nyílása rántott vissza a rideg valóságba. Felnéztem, hogy most vajon ki akar kémkedni utánam? Ki az, aki az életemre akar törni? De kellemesen kellett csalódnom. Nem kellett félnem, hiszen Miria nővér volt az. Ő nem akart soha bántani, sőt talán kedvelt is. Ő hozta mindig a gyógyszert és mindig ugyan abban az időpontban érkezett. 
- Jó napot! Jól vagyok. 
Köszöntöttem és válaszoltam egykedvűen, majd megvártam, amíg a pohárkába kiadagolja a bogyókat és átnyújtja. Egy darabig néztem az orvosságot. Ugyan az a szín, ugyan az a forma és ugyan az a mennyiség is. Felpillantottam a nővérre. Bólintani szokott, mielőtt beveszem. Most is bólint és én beszedem a gyógyszert, az átnyújtott vizespohár tartalmát felhajtom és lenyelem a bogyóimat. A következő kérdése meglep. Az udvarra kimenni mindig veszélyes. De ha itt van Miria nővér, akkor nem kell félnem semmitől. Régen voltam az udvaron, a tél beköszöntével megváltozott a levegő hőmérséklete és nem lehetett, csak úgy kint lenni. A doktor nem akarta, hogy valamelyikünk megfázzon, így nem is lehetett kimenni. De most, hogy a nővér kérdezte meg, valószínű, hogy kilehet menni. A gyógyszerek kezdtek hatni, így kicsit bágyadtan, de mosolyogva bólintottam. 
- Jó lenne ... a mókusok is biztosan szaladgálnak. 
Nem is tudom mikor, de egyszer láttam mókusokat a kertben. Ha jól emlékszem, pont a nővér társaságában sétáltam. De ez már régen volt, hosszú ideje nem láttam mókust. Az ilyenkor előkerülő csokis sütemény mosolyt csalt az arcomra. Csillogó szemekkel vettem át. Ugyan az a forma és illat. A csokidarabokat lassan megszámoltam a tetején és ... egy hiányzott. Hiányzott egy darabka csoki. A süteményt visszanyújtottam. 
- Adjuk oda a mókusoknak, biztosan éhesek és örülnének egy kis sütinek. 
Azt nem mondhattam, hogy gyanús a sütemény. Elszomorítottam volna Miria nővért.

_________________
Reneszánsz: Charles "Bio" Crafton / főkarakter
Végtelen Háború Világa: Theodore Rainwood / John Doe
Bio
Bio
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 36
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Otthon

Karakteradatok
Főkarakter: Bio
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Centralia (Pennsylvania) Empty Re: Centralia (Pennsylvania)

Témanyitás by Michael Nikostratos Csüt. 22 Május 2014, 14:55

Unottan néztem a tájat, kezemben egy már majdnem üres whiskysüveggel. Tommyk ötlete volt, hogy béreljünk egy buszt, így nem kellett az ittas vezetést kockáztassuk, ami valljuk be, nem egy hülye ötlet. Természetesen a VIP-ben ültük végig a koncertet, más helyre nem is mennék, és a busz is elég partybusz lett. Prostik táncoltak a srácoknak érzékien, de nekem valahogy most nem volt hozzá hangulatom. Inkább csak ültem, bámultam kifelé, kortyolgattam a whiskyt, és hallgattam a zenét. Erősen gondolkodtam azon is, hogy dobok egy szundit, de nem akartam tovább rontani a party hangulatán, ráadásul meg akartam hagyni magamnak az esélyt, hogy becsatlakozzak, amikor kellő állapotra ittam magam. Az üvegben alig volt már egy deci, miközben a tartalma megváltozott, és energiaital lett belőle. Nem sok, de azért ez is valami. Megittam gyorsan, pont, amikor –a tábla szerint – Centraliába érkeztünk. Nem ismertem a helyet, de hallottam, hogy kevesen lakják – tovább nem is érdekelt a története. Szóval szép egyenletes tempóval gurult a buszunk, amikor egyszer csak pöfékelt kettőt, ugyan ennyi rándulással, majd megállt.
- Mi történt? – kérdeztem a sofőrtől, aki elmagyarázta, hogy lefulladtunk, majd lepattant a buszról, és dühösen csapott az oldalára. Megkért, hogy menjek el telefonálni, mire mélyet sóhajtottam.
- Tommy, és… ő… Angel? Légy szíves. És Tom! Hozz inni! – intettem legjobb barátomnak, és az egyik szőke nagymellűnek. Három pasi elég buzis lenne, de így tűrhető az arány. Két oldalról átkaroltuk a prostit, és így indultunk meg a kórház felé, Angel kezében egy telitöltött pezsgőspohár, míg Tommynál az üveg és tartalma, nálam pedig whisky.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Centralia (Pennsylvania) Empty Re: Centralia (Pennsylvania)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 23 Május 2014, 12:10

2048. február 16. vasárnap – Centralia, Amerikai Szövetséges Államok
Résztvevő: ifj. Tell Vilmos / Energy és Theodore Rainwood / John Doe

Nem látszott a nővéren, hogy elszomorította volna, hogy a fiú visszaadta a süteményt, csak óvatosan tette le, hogy ne törje össze és bólintott.
- Rendben van, menjünk ki és adjuk a mókusoknak – mondta. – Csak hozom a kabátodat és a cipődet.
Nem kellett messzire mennie és ezért pár pillanat alatt vissza is jött, ugyanaz a cipő és kabát, amit mindig hordott a fiú. Ha ellenőrizte minden ugyanolyan volt rajtuk, mint legutóbb még a sarat is lepucolták, nehogy megzavarja Theo-t. Ha szükséges volt, akkor Miria még segített is felvenni őket. A cipő nem fűzős volt, hanem tépőzáras, nehogy a betegek kárt tehessenek magukban azzal, hogy a fűzőt kiszedik és felakasztják magukat vele. Ha Theo készen volt Miria nővér kézen fogta, hogy így kísérje le őt, mintha még mindig csak kisfiú lenne a fiatal férfi. A haladás közben a süteményt újra odanyújtotta neki.
- Törd össze akkor – kérte kedvesen. – Így egyben túl nagy a mókusoknak.
A páros hamarosan ki is ért a parkba, ahol nem volt hó, a fű kizöldellt és a fák rügyei is nagyok lettek. A fák kissé távolabb voltak, arra látta Theo a mókust korábban, most azonban valami más történt egy barna nyuszi ugrált ki a füves részre a bokrokból.

William kérése után a haverja és a szőke nő is odament és vitték az italt is. Az utat könnyedén tudták megtenni hátrafelé azt az alig száz métert, amit kellett. Igaz a részegség miatt időnként erősen göröngyösnek tűnt az út, és furcsán nem egyenesnek, de sikerült ezt leküzdeni. A két kórház, mind az elmegyógyintézet, mind a szanatórium – függőségeket kezeltek ott – igencsak modern épületnek volt mondható, messze kiríttak a környék épületei közül. Mind kettő hatalmas kúriának nézett ki a szanatórium négy szintes volt, a másik pedig hat. Csak az elmegyógyintézetnek volt az utca felé eső kertje, a másiknak nem, az egy kis elülső kert, alig öt-hat méteres után az ajtó kezdődött. Mindkét helyen égtek a lámpák már, a hármas pedig az elmegyógyintézetnél sikeresen kiszúrt egy fiatal férfit és egy nővért a nagy kertben, ahogyan most érkeztek ki oda.
- Vajon ha oda megyünk – kérdezte Tommy és a szanatóriumra bökött. – Minket is bezárnak elvonóra?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Centralia (Pennsylvania) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Centralia (Pennsylvania) Empty Re: Centralia (Pennsylvania)

Témanyitás by Bio Pént. 23 Május 2014, 18:58

Lassan előkerül a cipőm és a kabátom is. Belebújok a cipőmbe, majd a nővér segítségével magamra veszem a kabátomat és már indulunk is a Kert felé. Útközben, ezer örömmel töröm ketté a sütit, ezzel ugyanis, az utánam settenkedők tervét hiúsítom meg. Aprócska darabokra töröm a süteményt, a mókusok számára, minden bizonnyal teljes mértékben rágható és nyelhető méretűvé változtatom. Még egy olyan fogatlan mókus is könnyű szerrel le tudná nyelni, mint amilyen az a bácsi volt, aki az én szobám mellett lakott. Egyszer, talán kétszer láttam a bácsit, aki fogatlanul vigyorgott rám. Nem kedveltem, rossz érzésem volt vele kapcsolatban. Végül kiérünk a kertbe és elindulunk arra, amerre a mókusokat láttam. A hó elolvadt és finom, friss fű illata szállt a levegőben, amit a kellemes szél hozott magával.
- Keressünk mókust! Keressünk mókust! 
Kiáltom el magam lelkendezve, amikor megpillantom az ismerős fát, aminek a tövében kiszúrtam múltkor az aprócska rágcsálókat. csuda egy dolog lenne mókust etetni csokis süteménnyel, biztosan örülnének neki, ha ehetnének egy-két falatot a kémsütiből. Eltudnám viselni a képüket, ahogyan én helyettem, egy mókusról érkeznének be az adatok. Ezen a tréfán elmosolyodok és lelkendezve kezdek futni a bokor felé, ahonnan ... 
Hirtelen kiugrik egy nyuszi. A barna tapsifüles, vidáman pislog rám a nagy szemeivel és közben jár az orra. De ez nem mókus. EZ nem mókus! EZ NEM MÓKUS! 
- Elzavartad a mókust! 
Mondom a nyuszinak és a darabokra tört kémsüteményt,felé hajítom. Egye meg ez a csúnya nyúl a kémsüteményt. Hová lettek akkor a mókusok? Elbújtak? Elmentek? Vagy ez a nyúl kergette el őket, hogy a helyükre állva, elvehesse a kémsüteményt? Ki tudja mi az igazság, az is lehet, hogy a nyuszi ... igen, a nyulat Ők küldték. A nyúl azért ugrott ki, hogy a közelembe férkőzzön. Amilyen gyorsan csak tudok, az ellentétes irányba fordulok, amerre a kapu és a kerítés van, majd elkezdek szaladni. A nyúl nem érhet utol. A nyúl nem kaphat el és nem tudhat meg rólam semmi. A nyúl elkergette a mókusokat és engem is majdnem rászedett. Amikor azonban a kapu közelébe érek, azzal se foglalkozom, hogy a nővér már biztos szomorú mert... A kapuban idegenek állnak. Hirtelen fékezem le, amikor megpillantom a három idegent. Messze vannak, de határozottan itt vannak. A következő pillanatban a fenekemre esek és kézzel lábbal tolom magam vissza az épület felé. Idegenek. Idegenek! 
- Ők küldték... ők küldték őket! Kémek, ők küldték a nyulat, hogy ide csaljanak...
Hebegem, miközben próbálok felkelni a földről és felkészülni az ellentétes irányba való futásra.

_________________
Reneszánsz: Charles "Bio" Crafton / főkarakter
Végtelen Háború Világa: Theodore Rainwood / John Doe
Bio
Bio
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 36
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Otthon

Karakteradatok
Főkarakter: Bio
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Centralia (Pennsylvania) Empty Re: Centralia (Pennsylvania)

Témanyitás by Michael Nikostratos Hétf. 26 Május 2014, 14:20

A prostit közrefogva sétálunk hát, ami nem volt túl jó ötlet. Én még egész jól lettem volna, de Angel és Tommy nem voltak ilyen könnyed állapotban, ezért gyakran kezdtek eldőlni, vagy csak megbotlottak a saját lábukban. Én se voltam a helyzet magaslatán, de azért még tudtam járni – viszont az egyensúlyérzékem eléggé csapnivaló lett, ezért egy alkalommal el se tudtam őket kapni, esés közben viszont magamra rántottam a prostit – micsoda úriember vagyok.
- Nem is rossz… – nevettem, miközben a nő hálásan nyakon csókolt, mielőtt feltápászkodtunk volna. Komolyabb sérülések nélkül érkeztünk meg a kórházakhoz. Új építésűnek tűntek, flancos kis kerttel meg mindennel – nem érdekelt.
- Ugyan, ahhoz lesz egy-két szavunk. – válaszoltam Tomnak, miközben az egyik – valószínűleg mentális problémákkal küzdő – beteg egészen kiakad. Szinte várom, hogy Angel belém markol, és közelebb húzódik – valószínűleg feszélyezi az őrület ilyen nyílt megnyilvánulása, a nők már csak ilyenek. Tekintetemmel az ápolót keresem, remélem, hogy nem egyedül szökött ki a tag. Ha meglátom a nővért, vidáman kurjantok az irányába.
–Adjisten! Egy telefont keresnénk, lerobbant buszunk miatt. – foglalom össze ittlétünk okát, majd a kezemben lévő üvegre nézek – ha út közben nem tört el – és tartalmát vizsgálom.
- És egy közeli italboltot is. – teszem hozzá.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Centralia (Pennsylvania) Empty Re: Centralia (Pennsylvania)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 27 Május 2014, 12:26

2048. február 16. vasárnap – Centralia, Amerikai Szövetséges Államok
Résztvevő: ifj. Tell Vilmos / Energy és Theodore Rainwood / John Doe

Angel valóban közelebb húzta magához mind a két fiút, nagyjából pont akkor, amikor a fiú ezt várta tőle. Megérkeztek az ajtóhoz is, ahol bekiabáltak a nővérnek és a fiúnak. Ahogyan Theo dobálni kezdte a nyulat az riadtan rohant el vissza a bokrok és a fák közé. És ekkor jött a kiáltás, a nővér már éppen válaszolt volna a kintieknek, amikor Theo rohanni kezdett.
- A főépületben van egy vezetékes – mondta még. – Menjenek be oda.
A kapu nyitva volt, így könnyedén betudott a három részeg tántorogni. Már éppen indult volna a nő Theo után, amikor mindenki megtorpant. Még a fiú is rohanás közben, ahogyan a részegek is. valamit megéreztek, hirtelen mindenkit a hideg rázta ki, valami volt itt. nem voltak egyedül, a gonosz volt itt. eddig is félhomályos állapotok voltak, de most néhány másodperc alatt teljesen besötétedett. A lámpák fénye is eltűnt a sötétségben, a sötét szürke, már-már fekete füstszerű valami mindent belepett, alig lehetett ellátni egy méteres távolságba. Azonban valami mégis kivehető volt, női kacagás, mindenki feje felől. Ha arra néztek ezt látták egy őrült tekintetű nő nézett le rájuk és csak nevetett.
Centralia (Pennsylvania) Selene_shadow_form
Nem ez volt a legrosszabb, a sötétben sietős lépések, kaparások, prüszkölés, fújtatás hallatszott, mintha milliónyi élőlény lett volna ott.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Centralia (Pennsylvania) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Centralia (Pennsylvania) Empty Re: Centralia (Pennsylvania)

Témanyitás by Bio Kedd 27 Május 2014, 17:03

A nővér válaszolt az idegeneknek, ez azt jelenti, hogy az idegenekkel van. Tehát segít nekik, vagyis velük van. Ezért akart lehozni a kertbe, mert tudta, hogy érkezni fognak hamarosan és le kell vinnie engemet a kertbe. Tehát velük van! Kezdettől fogva azért volt velem kedves, hogy ezen a napon besétáljak a csapdájukba és ezekkel az eszeveszett őrültekkel össze hozzon a sors. Futottam. vagyis futni akartam, mert valami sokkalta borzalmasabb történt, mint egyszerűen csak a kémek hálójába akadni. Hirtelen sötét lett és a hideg futkosott a hátamon. Kaparászó, őrült hangok lepték el az udvart és ez sem volt elég. Egy nőszemély tűnt föl, aki csak kacagott és kacagott. Ők nagyon sok minden, aljas húzásra képesek. Például lefizették a nővért is, hogy segítsen nekik. Még arra is képesek voltak, hogy három kémet fizessenek meg, hogy engem felkutassanak és vissza vigyenek abba a borzalmas helyre. De ezt a nőt, még sehol sem láttam. Ettől függetlenül, próbálok visszaemlékezni, hátha ismerős lesz az arca. Persze az is lehet, hogy ez a nő veszélyesebb és gonoszabb, mint Ők és a kertben tartózkodó négy bérencük. Bár semmi kedvem újra átélni és bizonytalan vagyok a dolgomban, lehúzom jobbomról a kesztyűt és a próba-szerencse alapján, a nő felé nyújtom a kezemet. 
- Ments meg a kémektől!! Ezek bántani akarnak, kérlek ments meg!    
Úgy sincs menekvés, ha ez a nő gonoszabb, mint a négy bérenc, akkor végem. De, ha ez a nő gyengébb, mint a négy kém, akkor is végem van. Elegem van az Intézetből, elegem van a kezelésekből. Szabadságot akarok, szabadságot! 
- Szabadság! 
Ha pedig a nő megérinti a kezemet, talán kiderül, hogy mit szándékozik itt tenni. Vagy mit tett. Nem tudom, de valahogy el kell tűnnöm ebből az Intézetből. Ha pedig kiderül a nő szándéka és habozik még mindig, hát még megvan az utolsó lehetőségem. Futni innen, jó messzire.

_________________
Reneszánsz: Charles "Bio" Crafton / főkarakter
Végtelen Háború Világa: Theodore Rainwood / John Doe
Bio
Bio
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 36
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Otthon

Karakteradatok
Főkarakter: Bio
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Centralia (Pennsylvania) Empty Re: Centralia (Pennsylvania)

Témanyitás by Michael Nikostratos Pént. 30 Május 2014, 11:41

A kis k-rva, tényleg fél, és magához húz. Nem baj, átkarolom, Tomas karját odébb lökve, és kicsit megsimogatom a derekát. A beteg közben teljesen bekattan, valami kémekről ordibál, meg egy nyúlról. Mi ez, hidegháborús Alice Csodaországban? A nővérke azért tudtunkra adja, hogy van bent egy vezetékes, amiért hálásan biccentek, és megindulok, magammal húzva Angelt. Remélhetőleg Tommy is jön.
Ahogy viszont beérünk a kapun, hirtelen jeges félelem fut át az egész testemen. Érzem, hogy kiráz a hideg, minden egyes szőrszálam az égnek áll, és ösztönösen megfeszültek az izmaim – nem úgy, hogy fájdalmat okozzak Angelnek, nem húztam magamhoz erősebben, csak feszült lettem. Hirtelen sötétség borított be mindent, kialudtak a lámpák, és a félhomály is éjszakába csapott át. Ekkor hallottuk azt a förtelmes kacajt, amire felkaptam a fejem, és egy őrült nőt láttam fent nevetni, és nevetni, és nevetni…
- Befelé! – szinte egyből kijózanodtam, és megindultam az épület felé. Először még gyerek nem érdekelt, dögöljön meg ha akar, úgyis őrült. Viszont a lelkiismeretemmel is küzdöttem, ezért ha nem volt túl messze a tag, akkor felkaptam rohanás közben, és erősen szorítottam, hogy ne vergődhessen ki a kezeim közül. Egyelőre a legfontosabb bejutni az épületbe.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Centralia (Pennsylvania) Empty Re: Centralia (Pennsylvania)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 30 Május 2014, 12:45

2048. február 16. vasárnap – Centralia, Amerikai Szövetséges Államok
Résztvevő: ifj. Tell Vilmos / Energy és Theodore Rainwood / John Doe

- Szabad leszel – mondta a nő.
Vilmos és társai, ahogyan a nővér is futni kezdett az épület felé, egyedül Theo volt, aki nem, mert ő még mindig a furcsa nővel beszélgetett. Kellően közel volt a fiú, így Vilmos feltudta kapni, de a beteg súlya miatt lassabb volt, mint Angel és Tomas. Az előttük levő hármas könnyedén beért az épületbe, amikor a Theo és Vilmos páros is odaért volna hirtelen a feketeség fizikai eredetű lett és elzárta az utat az ajtótól. Ott volt az épület néhány pillanatig, de utána már egyáltalán nem lehetett látni. Eltűnt. Feketeség vette körbe a párost, majd az egész világosodni kezdett. A nő kacagása már nem volt hallható és a korábbi kellemesen meleg februári nap is hidegbe csapott át. A sötétség szürke ködös állapotba ment át, most már nagyjából öt-hat méterre lehetett látni, a zöld növények, a füvek elszáradtak, a levegő fullasztó volt, olyan szaga volt, mint amikor kályhában ég valami, az égből hamu hullott alá. Az elmegyógyintézet előtt álltak bokáig hamuban, de az épület közel sem volt olyan modern és felújított, mint percekkel ezelőtt. Ez az előző épület volt, amit lebontottak és aminek a helyére az új épült fel. Az üvegek többsége betört, a hely romos és elhagyatott, a falak több helyen beroggyantak és az ablakok sok helyen beszögellve deszkákkal. A kerítés, ami eddig szépen festett fekete volt, most rozsdásan, félig elrohadva látszott. A hamuban semmilyen nyom nem látszott, csak Theo és Vilmos voltak itt.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Centralia (Pennsylvania) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Centralia (Pennsylvania) Empty Re: Centralia (Pennsylvania)

Témanyitás by Bio Vas. 01 Jún. 2014, 01:32

A nőci szavai teljesen bizalomgerjesztőek. Azt állítja, sőt ígéri, hogy szabad leszek. Azonban valami olyasmi történik, amire egyáltalán nem számítottam. A Kémek egyike magával ragad és megpróbál visszarángatni az épületbe, amely nagy szerencsémre, vagy éppen szerencsétlenségemre nem sikerül neki teljességben. Ugyanis, valami különös oknál fogva, egy teljesen más kertbe kerülünk, ami sötét és lepukkant. Lassan megrázom bódult fejemet, igyekszem a gyógyszer hatása alól szabadulni, azonban nem igazán megy. Itt vagyok egy totál ismeretlen putri kellős közepén egy fickóval, akit még csak nem is ismerek. Sovány ábrázatom felé fordítom s karikás szemeimmel, kíváncsian pillantok rá. Még a fejemet is oldalra döntöm, úgy próbálok rájönni, hogy mégis mi történhetett, majd megszólalok. 
- Te valódi vagy? Ugyan azt látod, amit én? Biztos, hogy létezel? Hol vagyunk és miként kerültünk ide? 
Zúdítom rá kérdéseimet, miközben magam is próbálok ezekre választ adni. Egyedül azonban nem megy. Ráadásul nem akarok itt lenni. Miért kellett nekem kijönni a kertbe? Miért nem lehetek a szobámba. Jut eszembe. Mi van, ha ez az egész csak képzelgés és nincs is? Mi van akkor, ha megőrültem?? Várjunk! Megvan a megoldás! Mielőtt lejöttem a kertbe, bevettem a gyógyszert. Akkor ezt csak képzelem és ez a fickó sincs itt. Leülök hát a földre, átkarolom a lábaimat és elkezdek hintázni. A hintázás jó, megnyugtat és szórakoztat, ráadásul, ha látja, hogy nem vagyok veszélyes, akkor nem akar majd jelentést írni rólam. De még az is lehet, hogy kiderül, hogy nincs is itt. Ez az! Miközben hintázok, elkezdek magam elé motyogni. 
- Ez képzelgés. Ez képzelgés. Ne félj John, minden rendben lesz John. Nincs itt, nincs itt. 
Felpillantok és szomorúan kell konstatálnom, hogy még mindig látom. 
- Te ki vagy? Mit csinálsz az én fejemben? Ismerlek? Te is előlük menekülsz? Téged is üldöznek és azért jöttél, hogy segíts nekem? 
Bombázom újabb kérdésekkel. Valamit mondania kell és remélem, valami biztatót fog mondani.

_________________
Reneszánsz: Charles "Bio" Crafton / főkarakter
Végtelen Háború Világa: Theodore Rainwood / John Doe
Bio
Bio
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 36
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Otthon

Karakteradatok
Főkarakter: Bio
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Centralia (Pennsylvania) Empty Re: Centralia (Pennsylvania)

Témanyitás by Michael Nikostratos Hétf. 02 Jún. 2014, 14:56

Felkapom a beteget, aki meglepő módon nem is nagyon ellenkezik, ezért tudok vele futni. Szerencsére még mindig jó kondiban vagyok, tehát nem jelent túl nagy problémát, mégis lassabb vagyok mint a többiek, akik velem nem törődve futnak be. Rohanok én is, de nem érem el az ajtót, a sötétség elzárja az utat, aztán eltűnik minden, és csak a fekete, üres semmi marad. Érzem, hogy feszül a hólyagom, de visszatartom. Ekkor elmúlik a minket körbeölelő óriási árnyék burkolása, de nem túl bizalomgerjesztő a táj ami felváltja. Szürke köd borít be mindent, és teljesen megváltozott az egész helyszín, a korábban modern épület romos és lezüllött, és ez az egész környezetünkre igaz. Olyan, mintha egy pillanat alatt elhalt volna minden, eltűntek volna a színek, az egész olyan, mint egy vers, ahol egyik versszakról a másikra hirtelen felváltja a nyarat a tél. Közben az őrült kérdezgetni kezd, ráadásul elég ijesztő módon vizsgál. Le is teszem gyorsan.
- Még jó, hogy nem egy filozófust kérdeztél. - nevetek fel a kérdésein, és megcsóválom a fejem. Tényleg. Mi ez az egész? Elaludtam a buszon, és ez csak egy rossz álom?
A tag közben leül, és hintázni kezd, hát igen, tényleg dilis. Attól nem félek, hogy rám támad, jobb erőben vagyok, simán elbírnék vele. Inkább az üvegre pillantok, ha még mindig nálam van, és lehúzom a sliccem. Kieresztem magamból feszülő hólyagom tartalmát, mert félő, hogy még egy ilyen sötét-izé és eleresztem. Amikor végeztem, koncentrálok, és energiaitallá változtatok mindent amit előbb csorgattam ki magamból, sőt, ha volt még whiskey az üvegben, akkor természetesen azt is. Ez után jóízűen kortyolok bele, de hamar rájövök, hogy milyen bunkónak tűnhetek.
- Kérsz? –nyújtom a gyerek felé. A kérdéseivel nem törődök, úgyis zakkant, mondhatnék bármit neki.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Centralia (Pennsylvania) Empty Re: Centralia (Pennsylvania)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 03 Jún. 2014, 10:37

2048. február 16. vasárnap – Centralia, Amerikai Szövetséges Államok
Résztvevő: ifj. Tell Vilmos / Energy és Theodore Rainwood / John Doe

Vilmosnál nála volt még az üveg, így könnyedén végre tudta hajtani az egyébként nem túl illedelmes műveletet, majd pedig a saját vizeletét energiaitallá változtatta. Egyelőre még mindig néma csönd volt itt csak a hamu hullt továbbra is az égből, most már a levegő is egyre fullasztóbb kezdett lenni, ami kaparta a két fiatal férfi torkát. Így pár perc után egyre érezhetőbb volt, hogy nehéz levegőt venni és ez fájdalmassá is kezdett válni. Az energiaital jól jött Vilmos számára meg az egész hely, a részegsége mintha csak a múlté lett volna, egy kis macskajajtól szenvedett, de ezt leszámítva teljesen józannak érezte magát. továbbra is minden teljesen csöndes volt, mindaddig, amíg odabentről a házból, vagyis a hatalmas kúriából – a méretei megegyeznek a mostani két szárnyas és kétszintes elmegyógyintézettel – nyikorgást lehetett hallani. Nem a fém, hanem a fa gerendák, vagy éppenséggel a parketta a talaj nyikorgott, de igencsak hangosan, hogy beszögelt ablakok ellenére is. ami még hirtelen feltűnhetett a két férfinak, hogy az eddig teljesen érintetlen hamuban nyomok voltak már. Emberi nyomok, mintha valaki, vagy valakik körbejárták volna őket, de semmit sem láttak korábban. Az egyik nyom az épület felől jött, másik pedig az utca felől. Mindkét nyom különbözött, az egyik mintha valamilyen gyerek méret, vagy nagyon kis lábú felnőtté lett volna a másik pedig jócskán 40es lábméret feletti.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Centralia (Pennsylvania) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Centralia (Pennsylvania) Empty Re: Centralia (Pennsylvania)

Témanyitás by Reptile Hétf. 09 Jún. 2014, 18:16

//előzmény: Brooklyni központi bank //

A szárnyas távozik, bár ezt szinte csak a szemem sarkából látom, mivel teljes mértékben értékét vesztette, nincs benne semmi, ami kutatási szempontból értékesnek mondható lenne, ezért számomra sem érdekelt, hogy merre mozoghat, az a kevés pedig amennyit érzékelek a távozásából számomra pont elég, egyszerű gyenge de megfelelő vizuális megerősítés, nem kelti fel az érdeklődésem, hogy konkrétan felé is fordítsam a figyelmem. Mivel valahogy el kell érnem a reptérre leintek egy taxit, azonban az már nem jut el odáig, hogy legalább előttem parkolhasson. Sikolyokat hallok magam mögül és valamiért úgy érzékelem, mintha az idő kicsit lassabban telne. Hűvösen tekintek be az ajtókon keresztül arra a kevésre ami ebből a szögből látható, de így is könnyű kiszúrni a bent üvöltöző alakot valamiféle szerkezettel, valószínűleg bombával az oldalán. Néhányaknak, az ostobább fajtából ilyenkor az lenne az első gondolata, hogy tenniük kell valamit, meg kell próbálniuk megállítani... Nekem nem, logikusan jobb döntés távol maradni, vagy azonnal távozni, valamint miért állítanék meg egy öngyilkos támadást jelenleg? Nincs rá okom, teljes mértékben ellent mondana bármiféle épelméjű logikával és bár személy szerint semmiféle problémám sincs magukkal a kanadaiakkal, de hidegen hagy a hamis határozó egyik legnagyobb hírnökének, avagy a banknak a sorsa és másoké is akik bent vannak, ugyanis több mint biztos az, hogy egyikőjük sem képvisel sem értéket, sem pedig bármi mást ami a tudományt előre mozdíthatná vagy egy jobb, tisztán látóbb társadalmat hozhatna létre. Így szinte hidegvérrel nézem végig azt a pár másodperces eseményt, az egyetlen ami jobban érint az maga a lökéshullám és a pillanatnyi fájdalom mely egy meghatározatlan felületnek való ütközésből származik, ezt pedig már csak sötétség követi.

Lassan térek magamhoz valahol a földön, asztalon vagy ágyon, ennek meghatározásának érdekében csak egy aprót mozdítok az egyik karomon oldalra néhány tisztulásra szánt másodperc után, s csak ezt követően nyitom ki a szemeimet. Két kezemmel lassan tolom fel magam ülő helyzetbe miközben lassan végignézek a szobán, alaposan felmérve az állapotát... Ami nem mondható jónak, semmilyen körülmények között sem. A maradék négy kezemmel sietősebb tempóban tapogatom végig a testem nagyobb felületeit sérüléseket keresve melyeket esetleg nem érzékelek, amint pedig meggyőződöm a fizikai állapotomról nem telik sokba, hogy két lábra állva tekintsek végig a másik személyen aki itt van és akinek a jelenlétét már korábban felfogtam, csupán nem volt annyira fontos, hogy foglalkozzak vele, ahogyan pedig analitikusan végig nézek rajta...
~ Mutáns, démon, esetleg valamiféle állati kísérlet eredménye, minimális eséllyel Kree hibrid... Az első a legesélyesebb. ~ Ezen a ponton vesztem el az érdeklődésemet is a mivoltával kapcsolatban, később még hasznos lehet néhány x-gén, jelenleg is hasznát venném egynek, azonban nincs meg egyenlőre a megfelelő felszerelés arra, hogy azt kivonhassam a szervezetből és kétlem hogy a leányzó rendelkezne regeneratív génekkel, legalább is ha a megfigyelésekre hagyatkozok, azok pedig igencsak ritkán tévednek. Pozitívum, hogy apokalipszisnél lesznek mutánsok akikből válogatni lehet, igaz az efféle génekből készült dolgok nem számítanak ritkaságnak és megfelelő forrással nem nehéz kivitelezni őket, nekem viszont jelentős mennyiségre lesz belőle szükségem. De ez nem lényeges most. Miután első ránézésre minden információt levettem külsőleg amit lehetett, hidegen fordulok el és lépek az ablakhoz, majd pedig lesek ki azon, hogy szemügyre vegyem mi lehet odakint. Segíteni pedig majd segít magának, nincs szükség semmiféle beavatkozásra, hiszen csak fekszik... Segíts magadon az élet is megsegít. Érdekes mondás, azt leszámítva, hogy a második fele hamis. Az élet sosem segít, hiszen az nehezen megmászható akadályok sorozata melyben fent kell tartani a haladást.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Centralia (Pennsylvania) Empty Re: Centralia (Pennsylvania)

Témanyitás by Night Hétf. 09 Jún. 2014, 20:48

előzmény itt: Brooklyn körponti bank

Bethel el is indulunk, de mielőtt elég messze érnénk az épülettől sikoltozás hangja csapja meg a fülemet, mikor hátranézek egy ordítozó örültet pillantok meg, aki magára szerelt egy bombát.
~ Na ez is jól kezdődik.
Alig fogom fel mi történt, a bomba máris robban és a vártnál nagyobb volt a lökéshulláma ami nekivágott egy kocsinak,és ezek után se kép se hang.

Nem tudom mennyi idő telhetett el a robbanás óta. Mikor kezdtem magamhoz térni, akaratlanul is a fejemhez kapom a kezem, hogy nyugtassam a bőröm és hogy felmérjem, megsérültem -e valamennyire. Mikor végre kinyitom a szemem, nem fogad valami vidám látvány. Egy lerobbant házban vagyok és nem egyedül, bár Bethnek is mellettem kellene lennie lehet hgy most alakot váltott, hogy észrevétlenül eltűnhessünk, fogalmam sincs.
Mivel nem tudom, hogy ki az ismeretlen külsejű póknő, így amikor kissé összeszedtem magam feltápászkodom és megszólítom az ablaknál álló nőt.
- Te vagy az Beth? Vagy az a nő, akit a banknál láttam?
Teszem fel a kérdést végül, megtörve a csendet.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Centralia (Pennsylvania) Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Centralia (Pennsylvania) D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Centralia (Pennsylvania) Indian_girl_by_welximak-d628caj Centralia (Pennsylvania) Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Centralia (Pennsylvania) Empty Re: Centralia (Pennsylvania)

Témanyitás by Michael Nikostratos Pént. 13 Jún. 2014, 08:59

Lassan kortyolgatom a monstert, ami lágyan simogatja a torkom, és a gyomromba jutva egyből dolgozni kezd. Hamar elmúlik a részegségem, talán túlságosan is hamar, de a hely jellegéből adódóan nem csodálkozom ezen az apróságon. Kicsit fáj a fejem, meg talán fáradtabbnak is érzem magam – átlagos másnaposság érzése, szinte megszokott állapot, amit leginkább még több alkohollal szoktam orvosolni, most viszont nem akarom leinni magam. Túl stresszes hozzá ez a szitu, jó lenne ha tudnék gondolkodni.
Ha a gyerek nem kér, vagy nem reagál, akkor megvonom a vállam, és megiszom a maradékot is, egy húzásra. Ez után nézek körbe alaposabban, és próbálok nem figyelni a nyikorgó hangra, amitől feláll a szőr a hátamon – inkább a lábnyomokkal kezdek törődni.
- Olyan, mintha Tomyék lennének… – gondolkodom hangosan, a nyomokat tanulmányozva. Az egyik mintha egy női lábméret lenne, a másik pedig határozottan egy felnőtt férfié. Nem mintha profi nyomolvasó lennék, ez inkább csak egy tipp.
- TOMY! HALLOTOK?! – ordítom a lábnyomoknak.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Centralia (Pennsylvania) Empty Re: Centralia (Pennsylvania)

Témanyitás by Bio Kedd 17 Jún. 2014, 09:09

Bizar látvány tárult elém, amint újdonsült barátom éppen belevizelt egy üvegbe, majd felkínálta azt. Hanyag mozdulattal ráztam meg a fejemet, miközben hintáztattam magamat, eme borzalmas helyen, ahol szinte semmi sem ugyan az, ami volt. Egy dolog azonban biztos. A nővér magamra hagyott, egy idegennel. Soha, de soha többet nem fogadok el tőle semmit. Ilyet nem lehet csinálni egy beteggel. Amikor megpillantom, ebben a különös szürke hóban az aprócska lábnyomokat, valami furcsa történik bennem. Azt hisze, olyan meghökkentő a látvány, hogy visszazökkenek a normális vágányba. Legalábbis, olyan állapotba, ami normálisnak mondható. Picit megrázom a fejemet, hogy próbáljam a kábulatot kirázni a fejemből, amelyet a gyógyszer és a rohamom maradványai okoznak. Majd jobbomat, újdonsült ápolóm felé nyújtom. 
- Kérlek, segíts fel! 
Szólítom föl, s bár kérlelő a megfogalmazás, mégis érezhető valami furcsa a hangomban. Burkolt szándékom, hogy, amikor megfogja a kezemet, remélhetőleg sikerül, valamiféle víziót kisajtolni. Nem ismerem ezt a férfit, így ha a múltját látnám, kiderülne a szándéka, ha a jövőjét, akkor pedig lenne némi fogalmam arról, hogy mi is készül itt. S bár jelenleg még kénytelen vagyok, normálisan használni a képességemet, azért reménykedem, hogy sikerül valamiféle eredményt produkálnom. Legalábbis jó lenne, most, ebben az áldatlan kísérteties sötétségben, kifürkészni a jövő titkait...

_________________
Reneszánsz: Charles "Bio" Crafton / főkarakter
Végtelen Háború Világa: Theodore Rainwood / John Doe
Bio
Bio
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 36
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Otthon

Karakteradatok
Főkarakter: Bio
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Centralia (Pennsylvania) Empty Re: Centralia (Pennsylvania)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 17 Jún. 2014, 11:35

2048. február 16. vasárnap – Centralia, Amerikai Szövetséges Államok
Résztvevő: ifj. Tell Vilmos / Energy, Theodore Rainwood / John Doe, Nikoletta Blue és Nathaniel Orrin / Pók

Vilmos elüvöltötte magát, de nem kapott választ egyelőre a többiektől. A hely valóban meglepő módon jót tett Theo-val, mert a tudata tisztult és nem érezte magában a gyógyszerek okozta kábultságot sem. Így vagy úgy, de megtudja érinteni az újdonsült társát és látni, hogy mi volt vele. Képek villantak Theo tudatába, Vilmosék buliztak, koncerten voltak, ittak, nőztek, drogoztak, majd újra és újra ugyanez. Buszon ültek hazafelé, de a busz lerobbant, őket a sofőr elküldte, hogy telefonáljanak segítségért. Ekkor jöttek oda a kórházhoz, ahol Theo is élt és úgy kerültek erre a helyre, ahol most voltak. Ami a jövőt illette, csak szürkeséget látott a fiatal férfi, semmi mást.
Ekkor mindkét fiatal férfi meghallotta, hogy valaki kibiztosította a fegyverét. Ha a hang irányába fordultak, ami a kapunál volt egy fiatal nőt pillanthattak meg.
Centralia (Pennsylvania) Sasha_bordeaux_by_olivernome-d4a9808
- Maguk élnek? Komolyan életben vannak? – kérdezte hitetlenkedve.

Odafent a házban a páros teljesen összeszedte magát, fizikai sérülése senkinek sem volt, teljesen jól érezték magukat, Nikol kérdésére egyelőre nem felelt Pók semmit. Idebent minden romos volt, pusztuló állapotban, a fákat szétrágta a szú, a vasat megrágta a rozsda. Minden olyan volt, mintha legalább húsz-harminc éve nem lett volna erre senki sem. Odakintről ekkor egy üvöltést lehetett hallani, egy férfihang valamilyen Tommy-t keresett. Ha kinéztek az ablakon a deszkák között, akkor két férfit láthattak meg a ház előtt egymás közelében, eléggé értetlenkedve a hellyel kapcsolatban. Majd nem sokkal később egy nő is feltűnt a kapuban. Kint minden szürke volt, mintha köd lett volna, nem igen lehetett messzire ellátni az égből pedig valamilyen szürkés anyag szállt alá és a kinti kertszerűséget is ez lepte be teljesen. A magasságból pedig a páros megállapíthatta, hogy emeleten vannak jelenleg.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Centralia (Pennsylvania) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Centralia (Pennsylvania) Empty Re: Centralia (Pennsylvania)

Témanyitás by Bio Szer. 18 Jún. 2014, 10:07

Amikor megérintettem Vilmost, elmémet betöltötték a képek. Egy darabig, nem tudtam, hogy a múltat vagy a jövőt láttam, de amikor feltűnt múltjából az a jelenet, amikor a kórházhoz értek megértettem, hogy a múltjából láttam pillanatokat. Néhány pillanatig tartott csak, amíg a képek megannyi sokaságban villogva váltogatták egymást elmémben, azonban ez idő alatt, tisztán láthatta Vilmos, hogy szemeim felakadnak. Amikor vége a látomások sorozatának, tekintetem kitisztul és kicsit másképpen pillantok Vilmosra. 
- Mit csinálsz olyankor, amikor a nőket szorongatod? 
Kérdeztem teljesen ártatlanul és tudatlanul a dologról, amit láttam a múltjában, hiszen sosem volt részem ilyesmiben. érdekes dolgokat láttam a múltjában, amelyeket még sosem próbáltam. Aztán ábrázatom ismét megváltozik, a szürkeséget, amit láttam ... Nem tudom értelmezni. Szinte semmit sem láttam a jövőjéből, ez aggasztó. De legalább nem zavart össze, hogy melyik idővonalat is látom és megtudtam állapítani, hogy nem volt ellenséges a szándéka, amikor ideérkezett. 
- Vigyázz magadra, a jövőd ködös és értelmezhetetlen... 
Még mondanék valamit, amikor egy női hangot hallok, valami furcsa kattanás után. Amikor oda fordulok, egy nőt látok. Kérdésének értelmén, kissé elcsodálkozom. Némi nemű gondolkodás után, pislogva csípem meg az alkaromat. Mivel fáj és kipirosodik a bőr az alkaromon, nyugodtan adom meg a választ a nő kérdésére. 
- Én, élek. 
Ezután rúgom bokán Vilmost, gyermeki mosollyal arcomon és olyan ártatlan ábrázattal, amilyet csak tudok produkálni. Legújabb ápolóm és őrzőm reakciójából ítélve, határozott hangon jelentem ki az ismeretlen nőnek. 
- Ő is. S te ki vagy?

_________________
Reneszánsz: Charles "Bio" Crafton / főkarakter
Végtelen Háború Világa: Theodore Rainwood / John Doe
Bio
Bio
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 36
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 38
Tartózkodási hely : Otthon

Karakteradatok
Főkarakter: Bio
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Centralia (Pennsylvania) Empty Re: Centralia (Pennsylvania)

Témanyitás by Reptile Szer. 18 Jún. 2014, 11:41

Ama nőszemély magához tér, a beszéde pedig hamarosan valóban kizárja a démon lehetőséget, a maradékra még van esély, de az állati kísérletnek is kifejezetten alacsonnyá vált a valószínűsége, teljesen biztos vagyok benne, hogy teljesen átlagos mutáns, szavai pedig nem váltanának ki belőlem reakciót, ha nem nézne nőnek. Egyik szemöldököm felvonva fordulok felé, majd nézek végig magamon, ismét, mint ahogyan az elmúlt időben is tettem, végigtekintve a rengeteg nyomon, melyek örökké jelképezni fogják életem valószínűleg legnagyobb veszteségét, a tudatomat pedig ezen pár röpke pillanatra szabályosan elönti a harag, kezeim ökölbe szorulnak s lassan ismét fájdalmas kísérletek gondolatai kezdenek el mozogni a fejemben, ám végül mielőtt itt helyben valamilyen meggondolatlan, logikátlan lépést tennék elhúzom a tekintetem és pár nagyobb levegővel viszonylag gyorsan megnyugszom. Végül úgy néz ki, hogy nem válaszolok, minden jel arra mutat, hogy nem vak, nekem pedig nincs nőies alkatom, majd észreveszi a különbséget, bárkit is keressen, inkább vissza terelem a figyelmem a külvilágra ahonnan ordítást is halok, odakint pedig nem kell nyomozónak lenni, hogy feltűnjön a két látszólag egyenlően zavart alak. Logikusnak tűnik, hogy ugyan úgy, vagy hasonló módon kerülhettek ide, ahol mi is vagyunk, csupán máshová a térben, igaz kérdéses, hogy hol is lehetünk, mivel ahogyan elnézem valamilyen talán szenes anyag hullhat az égből, érdekes. Még egy pár másodpercig elgondolkodva tekintek a ködre mely a kinti tér jelentős részét uralja, majd pedig elfordulok az ablaktól és a szobából kifelé veszem az irányt. Az ajtót körültekintően nyitom ki és ellenőrzöm, hogy van-e amire külön figyelni kéne, bármiféle veszélyforrás, ha pedig nincs akkor nyugodtan folytatom tovább a sétát, kivételesen nem a kutatásaim gondolkodva, mivel nincs értelme most azokon gondolkodni, jelen helyzetben kivételesen vannak más dolgok amikre inkább figyelek, mint például lehetséges csapdák, ezeket kutatom a tekintetemmel a legtipikusabb pontokon főleg. El kell jutnom ahhoz a társasághoz, nem a két alakhoz, a nőhöz, mivel a viselkedésüket korábban elnézve arra a megállapításra jutottam, hogy a háromból ő lehet aki a legjobban, vagy akár bármiféle formában tud arról, hogy mi történt és hol vagyunk.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Centralia (Pennsylvania) Empty Re: Centralia (Pennsylvania)

Témanyitás by Night Pént. 20 Jún. 2014, 10:08

A pókszerű lény reakciójából ítélve a válasz nem, nem ő Beth. Kissé idegesnek tűnik, így egy mentőmondatot dobok be miközben feltápászkodom.
- Bocs, csak a társnőm képes volt bármilyen női vagy férfi alakot felvenni.
Mondom, majd nem is szólok többet ha ő sem, és egy másik ablakhoz megyek, hogy kilessek a deszkával nem borított réseken át.
Több dolog is feltűnik odakinn az egyik az, hogy mintha hamuszürke lenne minden akkora a köd, a másik pedig a két férfi és a fegyveres nő, akik kissé lenti szögben látszódnak így valószínű, hogy mi emeleten lehetünk.
A Pók alakú figura megindul kifele én pedig tisztes távolságból követem, gondolom a társasághoz megy odalent, vagy ha nem én akkor is odaközelítek, ha pedig baj lenne és ellenségesek, akkor az illúzióim segíthetnek eltűnni innen. De remélem erre nem lesz szükség és megtudhatjuk végre mi a fene történt és hogy kerültünk ide.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Centralia (Pennsylvania) Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Centralia (Pennsylvania) D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Centralia (Pennsylvania) Indian_girl_by_welximak-d628caj Centralia (Pennsylvania) Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Centralia (Pennsylvania) Empty Re: Centralia (Pennsylvania)

Témanyitás by Michael Nikostratos Kedd 24 Jún. 2014, 15:34

Megfogja a kezem a srác, és valami durva flashbackje lehet, mert fennakadnak a szemei, és kicsit transzba kerül. Biztos az ilyen rohamok miatt zárták intézetbe. Azonban hamar visszatér a valóságba, mire megkönnyebbülten sóhajtok - tehát nem tartanak sokáig a trippjei. Akkor nem aggódok annyira.
- Mikor mit csinálok? - kérdezem értetlenkedve. Nem tudom miről beszél, de kezdek kételkedni a beszámíthatóságában. Lehet, hogy jobb lenne itt hagyni, mielőtt bekattan, és nekem támad? Még pampog valamit a jövőmről, majd egy kattanást hallunk. Odafordulva egy egész jó buszkát látok, katonai cuccban, rövid hajjal, meg minden. Elég vad. Mocorogni kezdek odalent, ahogy gondolatok és képek villannak át az agyamon, hogy mi mindent tudnék kezdeni a csajszival, de ekkor a kisgyerek bokán rúg. Meglepetten nézek rá, annyira ledöbbent ez a fajta viselkedés, hogy még felpofozni is elfelejtem.
- Hogy érted, hogy élünk-e? Miért, szerinted mik vagyunk? Holografikusan kivetített 3 dimenziós képek, amiket poénból nyomatnak valamelyik ablakból? Egyáltalán mi a péló ez a hely, és mi történt? - fakadok ki most már. Tényleg nem értek semmit, és ez kurvára zavar.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Centralia (Pennsylvania) Empty Re: Centralia (Pennsylvania)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 25 Jún. 2014, 09:56

2048. február 16. vasárnap – Centralia, Amerikai Szövetséges Államok
Résztvevő: ifj. Tell Vilmos / Energy, Theodore Rainwood / John Doe, Nikoletta Blue és Nathaniel Orrin / Pók

A lány azok után, hogy látta az emberi reakciókat kissé lejjebb engedte a fegyverét, már jobban megvolt nyugodva, de még mindig nem volt teljesen az. Idegesen nézett bele az utcán levő ködbe, majd beljebb lépett a kertbe.
- Vannak erre nagyon furcsa izék – mondta. – Pár hónapja kerültünk ide, egy bevetésről, Afrikából. A társaimat megölték a ködben rejtőző valamik. Amik főleg a sötétségben másznak elő. A nyomaikat már most is itt hagyták.
Bökött a két férfi körül megjelent nyomokra a hamuban. Nyelt egyet, majd Theo-ra nézett.
- Alana vagyok, Alana Smith százados – mutatkozott be. – EU, Nagy Britannia, Brit királyi légierő, SAS, második ezred, negyedik század.
Ismét körbenézett.
- Fogalmam sincs, hogy hol van a hol és arról sem, hogy mi ez a hely. Maguknak, mikor kerültek ide? – kérdezte.
A házból ekkor zongoraszó hangzott fel.

Odafent Pók és Nikol úgy döntöttek, hogy leindulnak az emeletről és megpróbálnak csatlakozni a kint levő személyekhez. Abból a szobából kijutottak, ahol most voltak, egy folyosóra értek, semmi sem volt itt, csak ugyanazok a romok és egyéb dolgok, mint a szobában. A lépcső ennek a végén volt, ahova minden gond nélkül elértek, majd azon lemenve meglátszott a hatalmas nappali. Mikor kifordultak a sarokról, hogy leérjenek a nappali közepén nem messze a bedeszkázott ajtó előtt egy zongora volt, egy fiatal nő ült előtte, mellette valami furcsa alak állt. A nő pedig elkezdett zongorázni, amint a páros alatt megnyikordult az egyik deszka, de egyik alak sem nézett hátra.
Centralia (Pennsylvania) The_piano_lesson_by_exphrasis-d7nq03g

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Centralia (Pennsylvania) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Centralia (Pennsylvania) Empty Re: Centralia (Pennsylvania)

Témanyitás by Reptile Csüt. 26 Jún. 2014, 04:44

A szavakra megtorpanok és egy pár másodpercre hátra tekintek a kék bundás nőszemélyre. Van egy olyan érzésem, hogy némaságomat és a viselkedésem félreértette, noha ennek a ténye jelentéktelen, ahogyan előre fordítom a tekintetem az egyik kezemmel intek, hogy ne idegesítse magát a témával, már csak a jövőbeli félreértések elkerülése végett. Kétlem, hogy tisztában lenne vele, hogy miért nem szólok egy szót sem, nem hiszem, hogy oly annyira megfigyelt volna, mint én amikor először felmértem, de idő kérdése, hogy észrevegye, így ebből nem adódhatnak problémák, maximum kommunikációs problémák, ami bizonyos helyzetekben gondokat okozhat, de majd kiderül, hogy valóban sor fog-e ezekre a gondokra kerülni, mivel szituáció függők. Mivel nem látok szemmel látható csapdákat viszonylag nyugodtabban haladok tovább, le a lépcsőn egy hatalmas nappali fogad, aminek a közepén nem nehéz kiszúrni a két személyt. Noha megtorpanok, a padló pont nyikorogni kezd alattam, vagy alattunk, de úgy tűnik, hogy ez nem kelti fel a figyelmüket. Érdeklődve nézek végig rajtuk, főleg az idősebbnek tűnő alakon az agancsokkal, vagy legalább is azokhoz hasonlító formákkal. Kíváncsi vagyok, hogy van-e egyáltalán feje, mert ha nincs az nem biztos, hogy jó jel nekünk, de egyenlőre akármennyire is hat furcsának a helyzet nem érzem különösebben fenyegetve magam. Analitikusan figyelem őket és hogy mit csinálnak és nem mozdulok. Egyenlőre nem akarom felhívni magunkra a figyelmet, annyi információt próbálok megállapítani abból amit látok amennyi lehetséges ebből a helyzetből, a legapróbb részletekig elmegyek csak emiatt, aztán majd kiderül, hogy ezek alapján döntésre tudok-e jutni a következő lépéssel kapcsolatban.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Centralia (Pennsylvania) Empty Re: Centralia (Pennsylvania)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.