Indián túlvilág

Go down

Indián túlvilág Empty Indián túlvilág

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 16 Júl. 2014, 15:00

Az indiánok által tisztelt szellemek túlvilága, kinézetre egyszerű erdők, mezők, folyók szelik át a helyet.
Indián túlvilág 1219104341asd_www.kepfeltoltes.hu_

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Indián túlvilág Empty Re: Indián túlvilág

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 16 Júl. 2014, 15:09

Résztvevő: Waynoka Stevens

A lágy nyári szellő ébreszt fel, hosszan aludhattál, mert minden tagod zsibbad. Medveként fekszel egy idegen helyen, egy mezőn vagy, de nem messze tőled sűrű erdő kezdődik. Különféle állatok szagát érzed a közelből, és egy közeli patak hangját is elhozza a szél. Mindössze annyira emlékszel, hogy ősz égén elvonultál barlangodba, hogy téli álomba kezdj, de arra már nem, hogy miként kerültél ide. Halvány emlékképek derengenek emberekről, egy múzeumról és egy iskoláról, de érthetetlen, hogy mi közöd lehet hozzájuk. Gyomrod nagyot kordul, ahogy rájössz, jó ideje nem ehettél már. Édes bogyókat termő bokrokat is látsz abban az irányban, amerről a patak neszezését is hallod, és egy szarvas bőgése is felhangzik. Az ég még világos, de a nap már jócskán túl van zenitjén, és szemközt halványan feldereng a hold körvonala a tiszta, kék háttéren.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Indián túlvilág Empty Re: Indián túlvilág

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szer. 16 Júl. 2014, 15:57

Mmmm, de nagyot aludtam! Meg kell mozgatnom a tagjaimat, hogy az elmacskásodás kijöjjön belőlük. Hanyatt fordulok a kellemesen lengedező szélben és kapálózok a lábaimmal, kinyújtom, visszahúzom, behajlítom mindet. Megforgatom a fejemet és nézem a vidéket. Tetszik ez a mező, de az erdőt és a patakot is megnézném. Minden készletemet feléltem a téli álom alatt? Majd éhen pusztulok. Vannak bogyók is, finom édesek, de nekem nagyobb táplálék kell. Az a szarvas, ami bőg, megtenné. Vagy halak a patakból.
Megfordulok és négy lábra állok. Megnézem, milyen évszak van. Furcsa lenne, ha túl nagyot aludtam volna, de van itt más furcsaság is. Egy múzeum nagy vízi élőlényekkel, sok ember, akik között ott vagyok és egy iskola. Errefelé nincs ilyen és nem is emlékszem, hogy jártam volna olyan helyen. A Hold fényénél a patak felé indulok. Bekapok egy pár bogyót és a vízbe gázolva majd kicsapok néhány halat, amit jóízűen elfalatozgatok. De jó lesz! Ezek az emlékképek érdekesek, de az éhségem az első.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Indián túlvilág Empty Re: Indián túlvilág

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 17 Júl. 2014, 12:24

Némi bogyó elfogyasztása után a patakhoz indulsz, a szarvasnak már nem látod nyomát, de a patak bővelkedik a halakban. A szél nyári szél felerősödik, ismeretlen szagokat hoz feléd, miközben a parton elfogyasztod a kifogott halakat.
-Békés, nem igaz? – Hallatszik az éles hang a patak partjáról, valamivel feljebb, mint ahol vagy.
Egy holló áll egy sziklán, a nagytestű fekete madár az egyik félredobott halmaradékodat csipegeti le. Közben időről időre felnéz eledeléből, rád pillant, aztán folytatja az evést.
-Itt mindig ilyen – teszi még hozzá. – Kiváló hely a megnyugvásra, a továbblépésre… Mielőtt visszakerülünk a körforgásba. Annyi időt lehet eltölteni, amennyire csak szükség van.
A holló zavaros szavai közben a korábban látott emlékképek ismét előkerülnek, némileg tisztábban, de továbbra sem állnak össze, nem egyértelmű, hogy mi lehet ez a különös látomás. A holló, miután végzett a hal lecsipegetésével, arrébb ugrál, és egy másik haltetemet kezd el lecsupaszítani.
-Mit gondolsz, te meddig maradsz, Waynoka? Neked mennyi idő kell? Hogy is mondhatnám… Hány tél?


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Indián túlvilág Empty Re: Indián túlvilág

Témanyitás by Dr. Zield Jones Csüt. 17 Júl. 2014, 15:07

A hasam üressége kezd elmúlni, ahogy bogyóval csillapítom az éhségemet. Finomak és édesek, nagyon jól esnek. Nyári este van, a szél meleg és sok illatot, szagot hoz. Egy részét ismerem, a többi új. Mi lehet? A karmos mancsaimmal kiütök a vízből egy pár halat és leülök, hogy ügyesen a karmaim közé fogjam őket. Lerágom a húsukat, a maradékot, a szálkás részt, a gerincet eldobom. Óóó, étkezőtársam van!
- Szia holló! Jó étvágyat! - mondom a madárnak, aki azt rágicsálja, amit én már nehezen tudok. Megosztozunk az ételen, neki bőven elég a maradék. Húzkodja a csőrével, tépi, cibálja és a lábával tapossa meg a halat.
- Igen, nagyon békés vidék ez - mondom neki és eszek tovább. A madár furcsa dolgokat kezd beszélni. Nem tudom, van értelme, de furcsák. Mintha valami másra is gondolna, amit nem mond ki. Körforgás? Az évszakok váltakoznak, a gyomrom kiürül, betöltöm, kiürül, betöltöm. Az emberek meghalnak és az állatok is, a szellemük néha visszajár. Ez mindenhol így van.
- Miért mondod ezeket, madár? Az összes mező megél teleket és nyarakat és minden folyó partján táplálkozunk, élünk, meghalunk, nem csak itt.
A halált igyekszem elkerülni. Az embereket, akik puskával jönnek, a bölénycsordákat, amik mennek mindent elsöpörve, a csapatban vadászó ragadozókat, akik még velem is el tudnának bánni. Tudom, hogy egyszer eljön. Mindenkit utolér, csak a legendák lényeit nem, de néha őket is. Hmmm, megint látom, amiket az előbb láttam. Mit jelenthet ez? Vajon köze van hozzá ennek a madárnak? Talán egy isten ő állati alakban? Sosem tudhatjuk. Waynoka? Szép név, édes vizet jelent. Olyat, mint ez a patak.
- Miért szólítasz így? Nem értem, mit kérdezel. Hogyhogy hány tél? Most aludtam át egyet. Remélem, még sok telet megérek.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Indián túlvilág Empty Re: Indián túlvilág

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 21 Júl. 2014, 15:53

A holló először nem válaszol a kérdéseidre, csak felröppen, egyik bokorról a másikra, aztán a sziklás partra, és vissza a halakhoz.
-Úgy tűnik, több mindent felejtettél el, mint általában szoktak – elmélkedik, szinte csak magában. – Ez a mező nem olyan, mint a többi. A mező, a patak, az erdő, minden itt, az én birodalmam. Most hollóként látsz, én pedig téged medvének. De életedben ember voltál, és őseid hagyományait tisztelted. Egy vagyok a hagyományok, a régmúlt idők szellemei közül.
A madár csipeget párat a halból még, aztán ismét arrébb röppen, és fekete szemével téged figyel.
-A halál szelleme vagyok, Waynoka, és a túlvilágé.
Az emlékképek továbbra sem értelmesek, de amikor megemlíti, hogy ember voltál, érzed, hogy igazat mond, sőt, még azt is tudod, milyen érzés embernek lenni, habár nem emlékszel rá, csak tudod, mintha mindig is ott lett volna benned az érzés.
-Te meghaltál, és most a túlvilágon vagy – teszi még hozzá, hogy biztosan felfogd a tényt, amit nehéz megértenie mindenkinek.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Indián túlvilág Empty Re: Indián túlvilág

Témanyitás by Dr. Zield Jones Hétf. 21 Júl. 2014, 23:02

A madár röpködött és elkezdett tisztábban beszélni. Először nem értettem, hogy milyen felejtésről beszélt. Honnan kellene nekem tudnom ezt, amit ő mond félig érthetően? Azt mondja, minden az övé. Ő egy szellem a múltból, akit hollónak látok, én pedig medve vagyok, de ember voltam.
- Tehát erre a körforgásra gondolsz? Azt mondod, vissza kell mennem? Én nem akarok. Jó itt és nem is tudom, hova kellene visszamennem.
Boldog vagyok itt medveként. A holló, a halál, a túlvilági lét szelleme mégis mutat képeket, amik emlékek. Varázslat? Nem értem. Olyan, mintha valóban lettem volna ember és nem éreztem volna bundát magamon, se karmokat, hanem csupasz bőrt és gyenge testet. Ismerős az érzés és attól tartok, hinnem kell neki.
- Holló, mi történik, ha nem megyek vissza? Ez a túlvilág egyáltalán nem rettenetes, sőt idilli. Itt minden állat egy halottnak a szelleme? - kérdezem a madarat és körülnézek. Megijedek attól, hogy a megölt halak is emberek lehettek valaha, mint én. Oltárian ijesztő, amit mond.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Indián túlvilág Empty Re: Indián túlvilág

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 24 Júl. 2014, 11:02

A holló továbbra is ide-oda ugrál és röpköd körülötted.
-Ne aggódj a halak miatt. Mindenki, aki meghal, ide kerül, de a lelkek nem találkoznak. Mindenki a mezőt látja, de nem ugyan azt a mezőt. A halak csak halak, a szarvas csak szarvas, számodra legalábbis. Sajnos viszont akármilyen szép is ez a hely, nem azért van, hogy itt maradj. Csak az a célja, hogy megnyugodj, és továbbléphess. Idővel mindenkinek muszáj.
A holló most egy közeli fa ágára repül fel, valószínűleg jóllakott már a hallal.
-Vannak viszont különleges lelkek, Waynoka. Vannak, akik nem egyszerűen visszakerülnek a körforgásba, és újjászületnek. Ezek a különleges lelkek különleges sorssal rendelkeznek. Teher ez, és közben szerencse is, attól is függ, hogy állsz hozzá. Ez a különlegesség nem választható, a lélek kezdettől fogva ilyen, és az örök körforgást ritkábban éri el, mint más lelkek. Nem mindig kerülik el azt, de időnként kénytelenek.
A holló most lerepül az ágról, és egészen eléd száll le.
-Te is ilyen különleges lélek vagy, Waynoka, és most eljött az idő, hogy ismét kiszakadj a körforgásból. Sajnálom, de neked még nem jött el az idő, hogy újjászülethess egy új testben, és időd sincs sok, amit itt eltölthetsz.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Indián túlvilág Empty Re: Indián túlvilág

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 26 Júl. 2014, 14:35

A holló beszél hozzám, ő az átmeneti hely szelleme, a halálé, a túlvilágé, de ezenközben pontosan úgy viselkedik, mint egy madár is. Szellem a testben, ilyen lenne? Azt mondja, mi ketten vagyunk itt és minden más csak állat, növény vagy élettelen tárgy. Mindenki csak saját magát látja. Az előbb megijedtem, hogy más halottakat ettem meg, de meg akart nyugtatni. Ezúttal attól ijedek meg, hogy el kell hagynom ezt a helyet. Pedig ez idilli, ez számomra az örök vadászmező, amit az indiának szoktak mondani. Megnyugodhatok, de tovább kell lépnem. Hova?
- Hova kell tovább lépnem, holló? Hova mennek a lelkek innen? Az istenekhez?
A madár elrepül és nézek utána. Odabukdácsolok a fához. Nem mászok fel, csak ágaskodok, mintha a bogyóit akarnám lelegelni. Így jobban hallom őt.
Még furcsább dolgokat mond. A legtöbben visszakerülnek a körforgásba és másik testbe költöznek? Ezt nem tudtam. Vagy emberként tudtam volna? Nem tudom, de most nem emlékszem rá. Amit mesél, az nagyon érdekes, de a lényegét nem tudtam még meg megérinteni.
- Ezt nem értem. Nem maradhatok itt, de nem is küldesz vissza egy új testbe? Akkor mi lesz velem?
Időnként tehát kénytelen vagyok elkerülni a körforgást. Kíváncsi vagyok, mit jelent ez. Teher és áldás, ahogy nézzük. Mi lehet ez?

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Indián túlvilág Empty Re: Indián túlvilág

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 05 Aug. 2014, 19:03

A holló hosszan hallgat, csak repked egyik helyről a másikra. Ha egyszerű madár lenne, azt gondolhatnád, élelmet keres, vagy zajt hallott, de tudva, ki ő, valószínűbb, hogy gondolkodik, miképp is fogalmazza meg a sorsodat.
-Igen, igen, itt senki sem maradhat, ezt már mondtam. És nem születhetsz újjá, igen, ez a helyzet. A nagy szellemek komoly feladat elé állítottak. Nem minden különleges lélek kap ennyire nehéz feladatot, de benned… Valamiért nagyon bíznak, Waynoka. Kapni fogsz egy célt, egy feladatot, amit teljesítened kell. Ha nem tudod teljesíteni, ha késlekedsz, vagy rest vagy, a szellemek elveszik a lehetőséget. Talán meg is haragszanak rád. Visszakerülsz persze a körforgásba, különleges maradsz, nem mondanám éppen rossz sorsnak… De sosem jó a szellemekkel rosszban lenni. Én már csak tudom. Ha viszont sikerrel jársz, akkor a szellemek megjutalmaznak. A jutalmadat persze nem tudom, ez a szellemeken és rajtad múlik. Az viszont biztos, hogy a feladatoddal tisztában leszel. A szellemek nagy erőkkel ruháznak fel téged, hogy sikerrel járhass, de ne áltasd magad, így sem lesz könnyű dolgod.
A holló most a levegőbe repül, és köröket kezd leírni feletted.
-Bár emberalakban térsz majd vissza, melléd áll kedvenc szellemed, a medvék ura, és bármikor a barna medve alakját öltheted magadra. A medvék ura meggyőzte a többi állat szellemét is, hogy segítsenek neked. Így bármikor beleköltözhetsz akármilyen állat testébe, és irányíthatod azt, ideig-óráig persze. De a legnagyobb szellem mindközül is a segítségedre siet a szükség percében. Az múló idő szelleme figyelni fog téged, és képes leszel visszaforgatni azt, ami mindenki számára visszafordíthatatlan. Látod hát, mennyi és milyen hatalmas szellem segédkezik majd, és megértheted, hogy a feladatod nehezebb, mint bárki másé, akivel eddig beszéltem. Érted-e, amit elmondtad, Waynoka? – Kérdi a madár, és ismét leszáll eléd a fűbe.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Indián túlvilág Empty Re: Indián túlvilág

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szer. 06 Aug. 2014, 22:22

Én nem tudom, lehet, lassú a felfogásom, de csak egy medve vagyok. Azt mondta, ember voltam, de most nem az vagyok és kicsikét nehezen értem meg ezt a körforgást és benne az én szerepemet. Ez a hollószellem készséges, próbálja érthetően elmagyarázni és úgy látszik, hogy ezzel próbára teszem. Se itt, se új testben. Nagy feladatot kapok? Hmmm. Miért nem mondja el? Olyan, mintha ő sem tudná. Végül is ő csak egy szellem, a túlvilágé, de nála nagyobbak döntöttek rólam.
- Húúú, a nagy szellemek foglalkoznak velem? Ez nagyon izgalmas, de ijesztő is. Te biztosan ismered őket, de én még nem.
A szőrömet borzolja az érzés, hogy a világ irányítóinak a szolgálatába állhatok, mint valaki különleges. Waynoka leszek megint. Meg akarom ismerni, ki volt ez a Waynoka. Szépen tetsző indián név és a holló szerint különleges ember is voltam. A feladat megijeszt. Ha azt mondják, meg kell ölnöm jó embereket vagy állatokat, mit teszek? Megtagadom és hagyom, hogy kínok közé vessenek büntetésből? Egy rosszul tartott állat képébe? Vagy egy beteg emberébe? Vagy ha annyira nehezet kapok, hogy nem fog sikerülni. Célom lesz az életben és felelősségem. Nem ehetem a bokrok gyümölcseit és a kis állatokat, nem alhatok télen, hanem a szellemeket kell szolgálnom. Ez ijesztő. Tetszik és felizgat, mert valami újnak tűnik. Mégis hátborzongató. A holló elkezdett körözni. Most varázsol el?
- Medve leszek, de mégsem... Hallottam róla, hogy voltak ilyen átváltozók az ősi emberek között. Fantasztikusan hangzik mindez. Hát a múló idő szellemét fogom szolgálni. Holló, érzem, hogy ez nagy megtiszteltetés, de megrémiszt. Megsemmisülni nem szeretnék. Azt hiszem, értem. Vállalom, hogy a szellemek közöljék a feladatomat és visszatérjek ember alakjában. Holló, ez az alakom olyan lesz, amilyen a halálom előtt volt?

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Indián túlvilág Empty Re: Indián túlvilág

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 08 Aug. 2014, 18:07

A holló egy ideig csak bámul rád fekete szemivel, mintha azt firtatná, valóban érted-e, amit elmondott neked.
-A halálod előtt egy ember voltál, mikor visszatérsz, már nem leszel az. Ahogy most sem emlékszel az előző életedre, akkor sem fogsz. A személyiséged, a lelked ugyan az, de az emlékeid, a képességeid és a tested nem lesz a régi. Emlékezni fogsz viszont mindarra, ami itt történt veled, amit tőlem hallottál. És sosem fogod elfelejteni a célodat sem. Ennyit megígérhetek.
A holló most ismét a kövek közt ugrál, és felröppen egy magasabb sziklára.
-Már csak az van hátra, hogy elmondjam a feladatodat, utána nem beszélünk többé, amíg újra vissza nem tér a lelked ide. A szellemek ereje legyen veled, Waynoka, hogy segítsenek téged utadon. A feladatod: találd meg a módját, hogy megmenthesd Apokalipszis lovasait az uruk befolyása alól!
A holló szavai idegenül csengenek, de amint elhangzanak, eszedbe jut az életedből, amit tudtál Apokalipszisről és a lovasairól, beleértve azt is, hogy ők végeztek veled. Mielőtt azonban válaszolhatnál a hollónak bármit is, elrepül a madár, téged pedig mérhetetlenül mély álom nyom el.

Mikor felébredsz, egy parkban találod magad, valahol New Yorkban lehetsz, éjszaka van, és egy fa alatt aludtál. Valóban, mindenre emlékszel a túlvilágról: a szellemekre, a feladatodra, a képességeidre és a lovasokra, de előző életedből semmi másra nem. Csak egy név cseng a füledbe, ahogy a holló szólított, Waynoka, bár nem tudod, ki adta ezt a nevet.

Vége

//Az előtörténetedhez írd fel a változásokat, úgy mint:

Megváltozott a fajod, immár természetfeletti vagy.

A Célod: megtalálni a módját, hogy megmenthesd Apokalipszis lovasait az uruk befolyása alól!

Az új képességeid

Medvealak:
Bármikor átalakulhatsz barnamedvévé, ilyenkor semmilyen különleges képességed nincs, ami ne lenne a medvének, beszélni sem tudsz, de emberként gondolkodsz továbbra is.
Megszállás:
Bármikor megszállhatsz egy olyan állatot, amit jól látsz, és nincs messzebb húsz méternél – legyen az akár hangya, cápa vagy oroszlán. Ilyenkor a tested eltűnik, és az állatot te irányítod. Nem veheted rá olyanra az állatot, amibe egyértelműen belehalna, és nem tarthatsz megszállás alatt egy állatot egy óránál tovább. Amikor lejár az idő, vagy életveszélybe sodrod az állatot, azonnal megjelensz az állat mellett. Ha az állat vízben van, te is ott leszel, ha repült, zuhanni kezdesz. Ha pedig a föld alatt, vagy más szilárd anyaggal körülvéve van az állat, amiben nem tudsz anyagiasulni, akkor tőle 3 méteres sugarú gömbben jelensz meg ott, ahol már van erre lehetőség. Ha még így sem tudsz megjelenni úgy, hogy ne legyen a tested valamilyen szilárd anyagban, akkor megjelensz ugyan, de beszorulva abba az anyagba - például földbe, vagy akár betonfalba. Az adott anyag eltűnik onnan, ahol megjelensz, de mozgástered nincs, így ez akár halálos is lehet rád nézve, ha nem figyelsz az egy óra leteltére, vagy rosszkor sodrod veszélybe az állatot szándékosan. Használat után két órán keresztül nem használhatod újra a képességet – akkor is, ha csak egy pillanatra használtad, nem egy egész órára. Intelligens, mágikus, misztikus lényt nem tudsz megszállni vele. A hatás lejárta után az állat néhány percig kába, de utána nem tesz különbséget közted és bármilyen másik ember közt, így egy vadállat akár rád is támadhat, ha mellette maradsz.
Visszajátszás:
Naponta egyszer vissza tudod pörgetni az időt egy perccel. Ilyenkor mindenki más számára ugyanúgy lejátszódik az egy perc, de te emlékszel rá, hogy mi történt, így másképp cselekedhetsz. Játéktechnikailag: a többiek nem csinálnak mást pusztán azért, mert visszaforgott az idő, így csak akkor változtathatnak a cselekedeteiken, ha te is másképp teszel valamit, és ez hatással van rájuk. A napi megkötés nem 24 órát jelent, hanem naptári napot.

Végezetül nem a saját testedbe tértél vissza, így a külsőd nem a régi. Bármilyen külsőt választhatsz, nemtől, kortól, rassztól, stb. függetlenül. Ezt is tüntesd fel az előtörténetednél.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Indián túlvilág Empty Re: Indián túlvilág

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.