Rémálom

Go down

Rémálom Empty Rémálom

Témanyitás by Dumb Hétf. 11 Aug. 2014, 01:30

Név: Casper Vos
Egyéb Nevei: Rémálom, Álom, Vágy, Sárga Király, Fekete Pap, Hastur...
Faj: homo abominum charpatio
Nem: férfi
Jellem: semleges
Születési helye és idő: Z.e. 30 november 9. Maastricht
Foglalkozás: katona, ügynök, szakács, mutatványos
Testmagassága: 184 cm
Testsúlya: 88 kg
Szeme színe: kék
Haja színe: szőke
Bőre színe: fehér kaukázusi
Egészségi állapot/ betegségek: a carpathio altörzs által fertőzött

Nem is emlékszem már azokra a napokra

Akkor még mind tudtuk a víz nedves volt, az ég kék, miközben a föld forog.
Minden egyszerű volt.
Én pedig úgy kapkodtam össze a cuccaimat a régi Ford hátsó ülésére, mint valami fifikás k.rva aki meg akar lépni a kedvenc stricijének a heti lóvéjával.
Szal gyorsan.
Aznap használtam utoljára mágiát, már nem is emlékszem milyen érzés. Megnyugtató...
Évekig még erre sem elékeztem, a név amit viseltem pedig még ma is idegen.
Én vagyok az állom ami verejtékezve riaszt ki az ágyadból, amit feledni akarsz, ami nem ereszt, ami felfal.
Rémálom The-king-in-yellow

Évekig bolyongtam Kelet-Európa és Ázsia környékén, talán tíz évbe is beletelt míg rájöttem, míg megszoktam. Azon a napon valami eltűnt belőlem és évekig csak kerestem. A mágia eltűnt a világból, pont mint az első száz évem rendes emlékei. Ma már csak érzelmek, halvány nyomok az éterbe arról aki voltam és tisztán látom már azt aki lehetek. Mert:
"Van egy álmom"

Mikor elindultam keletnek még csak magamat kerestem és évek múltán már azért dolgoztam, hogy a tökéletességet érjem el. Nem értem volna be kevesebbel, rengeteget adott nekem az új világrend. Nem tudtam elképzelni, hogy a régi életemben milyen kicsinyes voltam és beértem az éjszakákkal. Talán a kapzsiság szól belőlem, de volt egy álmom.
Már tiszta volt előttem a cél mikor a Zsarnok megindította az újjáépítést. Amikor belebotlottam segítségére voltam a helyi HPI erőknek, de nem tudtam még hol a helyem. Csak óvatosan figyeltem az új épülő világot. Indiát a 370-es hajtóvadászat megkezdésekor hagyom el és a Droxig jutok. A különleges technológiájukat kutatom, elvegyülök az új világ gyermekei között, családot alapítok és felnevelek több generációt a folyamat alatt. Meg akarom érteni a világ minden lehetőségét, ez jó kiindulópontnak tűnik.
Rémálom %D1%87%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BA%D0%B81web
Miközben folyik az intergalaktikus térhódítása a birodalomnak a Drox tovább fejlődik a Spear vezetők keze alatt. Maximálisan kihasználjuk a Ősi-Marsi technológia adottságait. Valamit sejtek a Spear vezetőinek meséi mögött. Még sokáig nem jövök rá mi gyanús. Sokat foglalkozok vele, túl sokat és veszélybe kerül a pozícióm előttük. Egy rajtam túlmutató oknál fogva ezzel nem is kell végül foglalkoznom.

Évek kutatása után lelek a Sivary nyomaira és egy rejtélyes alakra, az első lovasra. Találkozásunk után próbára tesz, darabokra tép és felépíti azt aki most vagyok. Rémálmot. Végre kezembe kerül a legnagyobb tudás ami szerezhető, végtelen évek telnek kutatással. Egy régi emlék alapján meglelem az "időkapszulát" amit eltettem magamnak. Nagy kupac szemét, de működésre bírom.
A birodalom rendszereit elemzem még akkor is mikor a Zsarnok eltűnik és mi felkészülünk a napra.
1021-ben áthelyeznek a kontinens nyugati partjára, itt az ideje, hogy teljes erővel beszálljunk a káoszba amit az utolsó ezer évben főztek. A Sivary nép készen áll, hogy igazi ekvivalenciára tanítsa a világot. Együtt, mindenre képesek vagyunk, legyen az egy utópia vagy a végső pusztulás, lassan itt van legyen akármi.
Lesz egy szavam az álmukhoz....

Szakértelmek:
- Katonai és misztikus képzés fiatal korban
- Hobbi szakács és illuzionista, remek táncos
- Klasszikusok nagy kedvelője
- Kiváló sofőr és szerelő
- Remek ember ismerő
- Elfeledett vallások tudósa
- Ősi nyelvek professzora
- Sivary technológia mestere
- Tapasztalt világjáró, túlélő

Képességei:
Vámpír:
- Embertelen fizikum:10tonna erő
- Emberfeletti gyorsaság:80-90 km/h sebesség, villámgyors reflexek, gyorsaság
- Falon járás
- Szentségtelen test: savaknak, ágyúknak és bombáknak való ellenállás
- Erős csontozat
- Állattá alakulás
- Beszéd az állatokkal
- Test alakítás
- Véremlék
- Vérlátás
- Elrejtő lepel
- Tükörkép néküli
- Állandó szemfog
- Csillogó szemek
- Ezüst allergia

Alap lovas előnyök
Rémálom szimbionta két képessége:
Végső illúzió - Minden érzékre ható illúzió projekció, látóhatáron belül. Amit képes kigondolni, azt képes megjeleníteni akár egy vagy több érzékkel elhitetve. (Bár a téglafal csak a képzelete szüleménye az áldozat ha neki rohan érzi a fájdalmat. Amit tud az elméje létrehoz a hatáshoz mérten. Fájdalom, csonkolásnál, zsibbaszt hasonlók. De ez minden érzékkel ugyanígy.)
Abszolút alakmás - Alakváltás méret és anyagkorlátozás nélkül, de a különbségektől függően több időbe is telhet az alak felvétele. ( Egy másik ember alakjának felvétele erőfeszítés nélkül, pillanatokon belül megtörténik. De egy mamut méret felvétele néhány másodpercet is igénybe vehet ahogy lassan felveszi a külsejét pontról pontra. De ha egy Romboló méretű dolog alakjára vágyik az percekbe is kerülhet.)
avatar
Dumb
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 27
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rémálom Empty Re: Rémálom

Témanyitás by Bishop Hétf. 11 Aug. 2014, 18:28

Elfogadva. A kalandod kezdő posztja: itt

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.