Önkormányzati hivatal (Somerville)

Go down

Önkormányzati hivatal (Somerville) Empty Önkormányzati hivatal (Somerville)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 23 Feb. 2011, 09:50

Somerset önkormányzati hivatala. Ide lehet a polgári fórumokkal fordulni, itt lehet a hivatalos papirokat kérvényezni, megszerezni, és megújítani is a lejártakat.

Az eredeti topic

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Önkormányzati hivatal (Somerville) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Önkormányzati hivatal (Somerville) Empty Re: Önkormányzati hivatal (Somerville)

Témanyitás by Phobia Vas. 26 Feb. 2017, 10:59


Atya/Phobia/Lucy

Miután átveszem az irányítást, és tisztázom a dolgokat, a munkaadóim egy rövid időre lefagynak. Gondolom a dolgok állása kissé megkavarta a tervüket, de részben ez a tájékozatlanságuk miatt történt. A Cinnanon család az elejétől kezdve tudott a dolgok állásáról, a jogosítványtól kezdve a többes személyiségig. Ahogy sejtem, mintha ezek inkább valami külsősök lehetnek, mert eddig a munkaadóim mindent tudtak a mi dolgainkról, de ezzel már nem lehet sokat kezdeni. Már tudják, mi a helyzet, habár ezek szerint Phobiáról még nem tudnak. Ez szerintem maradjon is így. Az őrülete, a vérszomja, a kegyetlensége, és a hihetetlen fájdalomtűrése tökéletessé teszi, hogy az utolsó védelmi vonal legyen. Addig azonban altatásban marad, mint Lucy, bár őt egy ideig nem is fogom felébreszteni. Ahogy a dolgok állnak, nagyon korán elhalálozott volna, az pedig ránk nézve nem túl egészséges.
A munkaadóim váltanak pár mondatot, a nő átad a férfinek egy fegyvert, majd int, hogy kövessem. Én természetesen követem, ügyet se vetve a morgására. Elvégre, ha egy kicsit utánunk nézett volna a dolgok előtt, mindez nem fordult volna elő. Aztán beszállunk a kocsiba, és mialatt a nő hallgatja a híreket, én egy másik dolgon gondolkodom. Beth Larsen, aki megátkozta valahogy a fiamat, ezért pedig nem tudja átvenni az irányítást, és még vissza is kell fognia magát. Ezt a problémát is meg kell majd oldanom a mai után, addig viszont nem fogom Lucyt felkelteni, Phobiának pedig én fogok engedélyt adni, ha szükséges. Még szerencse, hogy én vagyok a legerősebb

_________________
Önkormányzati hivatal (Somerville) EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Önkormányzati hivatal (Somerville) Empty Re: Önkormányzati hivatal (Somerville)

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 28 Feb. 2017, 13:46

Atya csendes elmélkedéssel tölti az utazás idejét, ami a sofőrként szolgáló nő számára is teljesen megfelelő. Az utazás gond nélkül folyik, és végül a páros megérkezik Somerville belvárosába. Az autó a korábban megbeszélt helyen megáll, és a nő a órára pillant.
-Tíz óra tíz. Abban az irányban találod a hivatalt - mutat az utcán tovább. - Sok sikert - teszi még hozzá, aztán kiszáll a kocsiból, és az ellenkező irányba indul sietős léptekkel.
Somerville utcái este tíz után már csendesek. Az autóforgalom szinte elenyésző, néhány járókelő flangál a járdákon, de az önkormányzati hivatal közelében nincsenek zajos kocsmák, kiülős éttermek vagy villogó fényú klubok. Atya gond nélkül eljuthat az épületig felszerelésével és rendelkezésére álló információival együtt, hogy hozzálásson az akcióhoz úgy, ahogy azt a legjobbnak gondolja. Ha követi a nő által adott irányt, akkor Atya az önkormányzati épület főbejáratához ér, ott néhány autó áll a járdaszegély mellett, a bejárati ajtó be van csukva, de a benti fényből ítélve valószínűleg nincs zárva.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Önkormányzati hivatal (Somerville) Empty Re: Önkormányzati hivatal (Somerville)

Témanyitás by Phobia Szer. 01 Márc. 2017, 14:59



Atya/Phobia/Lucy

Az odaút elteltével mindketten kiszállunk az autóból, majd a nő az ellentétes irányba indul. Érdekelne, hogy vajon mit tervezhetnek, de ezen biztosan nem most fogok agyalni. Nekem most a saját feladatomra kell koncentrálnom, mégpedig az adatok feltöltésére.
Az épülethez zavartalanul eljutok, de a bejáratot nem közelítem meg. A kártyám sajnos csak egy gyenge hamisítvány, a bejáratnál pedig biztosan lebuknák, mert a hamis személyazonosságomat nem vitték be a rendszerbe. A legjobb mód a bejutásra minden bizonnyal a tető.
Igyekszem lehetőleg feltűnés nélkül az épület egy olyan falához jutni, ahol rejtve vagyok, vagyis ahol nincs kamera, és nem látnak az utcáról. Ha ez sikerül, akkor még kétszer körbenézek, majd a telekinézisem segítségével felrepíteném magam a tetőre, lehetőleg hangtalanul. Oda feljutva meg fogom keresni a lépcsőházba vezető ajtót, amin be is lépek, ha nyitva van. Ha zárva lenne, akkor megpróbálnám ugyancsak a telekinézisemmel feltörni a zárat. Sikertelenség esetén egy kis savval próbálkoznák, de remélhetőleg erre nem lesz szükség.
Amint bejutok, célba fogom venni a képviselő irodáját, az odautat pedig nyugodtan, céltudatosan teszem meg, mint aki idetartozik. Lucy gondolom a padlót bámulná, remegne, minden nesztől megrémülne, de szerencsére ezt a feladatot nem ő fogja végrehajtani.

_________________
Önkormányzati hivatal (Somerville) EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Önkormányzati hivatal (Somerville) Empty Re: Önkormányzati hivatal (Somerville)

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 02 Márc. 2017, 16:10

Atya az épület körüljárásával kezdi az akciót. Mivel már elég későre jár, csak az utcai lámpák világítják meg az épület környékét, így nem könnyű megállapítani, hogy hol lehetnek biztonsági kamerák. A mai világban már egészen aprók is lehetnek, talán rejtve is vannak - ennek köszönhetően Atyának könnyű dolga van abban, hogy olyan helyet találjon, ahol nem lát kamerát. Ezután néhány percig kell csak várnia, mire az épületszakaszon épp elfogynak a járókelők, és nem sétál arra senki.
A lopakodás szempontjából talán némileg hátrányos, hogy Atya - azaz Lucy - teste erős fényt kezd kibocsájtani, amikor a képességét használja. Atya tehát a tervének megfelelően hangtalanul, ámbár feltűnően világítva emelkedik fel a levegőbe, és száll le a tetőn, ahol a raktárban látott férfi elmondása alapján nem kell tartani a kameráktól. Atya megtalálja a nyugati szárny lépcsőházának ajtaját, ami levezet az épületbe, azonban az ajtó zárva van. High-tech megoldás helyett itt egy komoly lakat lóg a fém ajtón, ám a súlya nem túl nagy. Így mikor Atya a száz kilós telekinetikus erejével nekifeszül, a lakat hangos nyikorgás után megadja magát, és kiszakad a helyéből. Atya így már elindulhat az épületben.
Ahogy Atya elindul a lépcsőn lefelé, a harmadik emeletre jut. A folyosóról több iroda is nyílik, az egyik ajtaja most is nyitva van, beszélgetés és fény szűrődik ki, a folyosó végén pedig két elegáns hivatalnok beszélget vagy jó húsz méterre Atyától, aki most a lépcsőfordulóban áll.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Önkormányzati hivatal (Somerville) Empty Re: Önkormányzati hivatal (Somerville)

Témanyitás by Phobia Hétf. 06 Márc. 2017, 17:09


Atya/Phobia/Lucy

A tetőre feljutás halkan, de látványosan sikeredett. Még nem tapasztaltam ki eléggé a képességemet, ez a fény pedig még gondot fog okozni. Remélhetőleg senki se látta a kis mutatványomat, és nem lesz gond.
Az ajtót, az épület többi részével ellentétben egy hatalmas lakat tartotta zárva, ami könnyedén le is szakadt, bár csendesebb lett volna, ha csak magát a zárat mozgatom meg benne. Akárhogy is, a lakat lekerülése után a lépcsőházban kötök ki, onnan pedig a harmadik emeletre jutok. A fények és zajok alapján dolgoznak ezen a szinten, valamint a kései időpont miatt nem is hiszem, hogy foglalkoznának velem. Ilyenkor már csak a munkaidő letelte jár az emberek fejében, mennének haza, addig meg nyugalmat akarhatnak. A biztonságiak már mások, nekik pont a hozzám hasonlókat kell elkapniuk. Szerencsére ezen a szinten egy sincsen, úgyhogy tovább is tudok állni.
A liftek felé veszem az irányt, hogy el tudjak jutni a megfelelő szintre, a képviselő irodájába. Az odaút alatt nyugodtan haladnák, megfelelő sebességgel, mintha oda tartoznák. Ha a két hivatalnok irányában van a lift, akkor az elhaladásom közben rájuk köszönnék, mint alkalmazott a főnökének. Ha eljutok a megfelelő szintre, akkor elkezdeném a megfelelő ajtót, közben ügyelve a környezetemre, a körülöttem lévőkre, és persze a kamerákra .

_________________
Önkormányzati hivatal (Somerville) EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Önkormányzati hivatal (Somerville) Empty Re: Önkormányzati hivatal (Somerville)

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 07 Márc. 2017, 14:33

Atya a lift felé veszi az irányt, ehhez pedig elhalad a beszélgetők mellett. Rájuk is köszön, azok pedig hangjukban felfedezhető fáradtsággal "hellóznak" vissza, és csak rövid ideig akadnak fent a nő ruházatán. Az ő elegáns öltözékükhöz képest Atya széldzsekije nem annyira illik a helyzethez. A lift ajtaja kinyílik, Atya pedig a második emeletre indul. Beszálláskor talán még észreveheti a megtermett, fekete öltönyös férfit, aki a szintén a lépcsőknél tűnik fel, csak éppen lentről jött, és tovább halad a tetőtér felé, miközben egy adóvevőn diskurál valakivel.
Néhány másodperc múlva Atya leér a másodikra, ahol már nagyobb az élet, mint a harmadikon. Itt az irodák harmadában még dolgoznak, vagy legalábbis ég a villany, és három-négy ember járkál, beszélget a folyosókon. Atya a korábbi útmutatás alapján a keleti szárnyban keresi az irodát. Mivel ennél több információ nem áll a rendelkezésére, kénytelen végignézni az ajtókon lévő plakettekre felírt neveket. Közben a kamerákra is figyel, amiből lát egyet-kettőt, de elbújni előlük nem nagyon lehet a nyílt folyosón. Amikor egy újabb iroda ajtaját figyeli épp Atya, akkor veheti észre, hogy a fekete öltönyös férfi sietős léptekkel érkezik le a lépcsőn, körülnéz a folyosón, majd felé indul el.
-Kisasszony, lenne szíves! - Szól a férfi dörmögő hangon Atya után úgy tíz méterről.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Önkormányzati hivatal (Somerville) Empty Re: Önkormányzati hivatal (Somerville)

Témanyitás by Phobia Szer. 08 Márc. 2017, 11:12


Atya/Phobia/Lucy

A liftig gond nélkül eljutok, a két beszélgető se nagyon figyel rám. Azonban a ruházatom, a pillantásukból, valamint az ő öltözetükből ítélve nagyon nem jó. Itt mindenki elegáns, ahogy minden ilyesfajta helyeken, az én ruhám pedig borzalmasan kilóg a tömegből. Ha mondták volna az elején, hogy mire kell számítanom, akkor másképp öltöztem volna. Habár ez is Lucy hibája, szinte csak szemetet hord, a rendes megjelenés nála valahogy tabu. Ahhoz képest, hogy lány, korántsem törődik a kinézetével, ezt pedig nem foghatja arra, hogy be volt zárva. Ennyi idő alatt igazán beszerezhetett volna pár elegánsabb ruhát, de most már lényegtelen. Majd erről a munka után gondoskodom.
A liftajtó záródása előtt észreveszem, hogy egy öltönyös alak halad pont arra, amerről bejöttem, ráadásul még rádión is beszél valakivel. Ez korántsem jó, vagy a fény, vagy a zaj, vagy egy eddig észre nem vett riasztó, de valami biztosan lebuktatott. Egyenlőre mondjuk még nem tudják, hogy én hatoltam be, de a külsőm, és az, hogy eddig nem láttak itt, nagyban növeli a lebukás esélyét. Gyorsnak kell lennem tehát.
A második emelet keleti szárnyában neki is látok az iroda keresésének, a tömeg és a kamerák miatt lehetőleg észrevétlenül. Csak nyugodtan járkálok, az ajtón szereplő nevekre csak rápillantok, amíg meg nem lelem a megfelelő termet. Amint megvan, a lehető leggyorsabban kell végezzek, aztán pedig eltűnni innen.
- Én? - kérdezem teljesen ártatlanul, még körbe is nézek, hogy biztosan hozzám szólt az illető. Persze, jól tudom, hogy hozzám szólt, ami semmi jót nem jelenthet. Gondolom mostanra meglátták a letört lakatot a tetőn, így tudnak a behatolásról. Sejtettem, nem olyan hülyék, hogy egy behatolást, és egy hirtelen felbukkanó, még sose látott, utcai ruházatos lányt ne tudjanak összekötni.
- Segíthetek? - kérdezem, mikor odaér hozzám, de már résen vagyok. Ha minden nyugis, akkor be tudom adni, az "új vagyok itt" dumát, de ennél többet nemigen. Túl sokáig ültem a homályban, sokmindent nem tudok még, de ettől függetlenül még mindig én vagyok a legalkalmasabb.
Ha az öltönyös támadna, akkor a telekinetikus erőmmel vágnám a falhoz, majd ugyanezzel az erővel magamhoz rántanám a rádióját és a fegyverét. Ezt persze szigorúan csak támadás esetén vetném be, amíg él az álca, addig nem.

_________________
Önkormányzati hivatal (Somerville) EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Önkormányzati hivatal (Somerville) Empty Re: Önkormányzati hivatal (Somerville)

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 14 Márc. 2017, 09:33

Az öltönyös, tagbaszakadt férfi lelassít, amikor Atya megáll, és válaszol neki. Odasétál hozzá, és gyanakvó tekintettel méri végig az öltözékét.
-Láthatnám a kártyáját, kisasszony? - Kérdi a férfi nyugodt hangon. - Megmondaná, milyen pozícióban dolgozik?
A két kérdés egyelőre ártatlannak tűnik, legalábbis jobb, mintha rögtön a törött lakatra terelődne a szó. A folyosón néhány ember felfigyel a jelenetre, de nem tulajdonítanak különösebb jelentőséget a dolognak, és mennek a dolgukra. Atya és a biztonsági őr mellett egy beszélgető páros halad el, akik futólag még meg is bámulják az esetet, aztán tovább beszélgetnek arról, hogy az ezek az új arcok mindig tiszteletlenül öltöznek. Az egyik még azt is le merné fogadni, hogy Hatchet új asszisztense lehet ez a "szakadt csaj", mert csak ő lehet olyan rohadék, hogy ilyen későn még gályáztassa itt az embereit az első napjukon.
Ha Atya átadja a kártyát, akkor a férfi vizsgálni kezdi, alaposan megnézegeti, miközben várja a választ a másik kérdésére.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Önkormányzati hivatal (Somerville) Empty Re: Önkormányzati hivatal (Somerville)

Témanyitás by Phobia Szer. 15 Márc. 2017, 18:40


Atya/Phobia/Lucy

- Persze. Azonnal. - felelem, majd átadom a hamisított kártyát. Ha nem hord magánál egy olyan eszközt, amivel meg tudja nézni, hogy benne vagyok-e a rendszerben, akkor a dolog első felével nem lesz gond. Szerencsémre, látszólag még csak gyanakszik, és nem pedig vádol. Még van rá esélyem, hogy sikerrel teljesítsem a feladatomat, mert a kudarc elfogadhatatlan. Ez az egyetlen esélyem arra, hogy feljebb lépjek a ranglétrán, és magam mögött hagyhassam a Lucy által végzett, szánalmas besúgó munkát. Ehhez azonban jól kell keverjem a kártyákat, hiába van belőle gyalázatosan kevés.
- Én Hachet úr új asszisztense vagyok. - felelek a másik kérdésre, egy mellettünk elhaladó párbeszédben hallott név használatával. - Csak pár napja kezdtem. - teszem hozzá, mert így a tájékozatlanságot, és az öltözékemet is meg tudom magyarázni. Persze csak ha sikerül, mert rengeteg buktatója van, amit számba kell vennem. Hachet még itt van, vagy az öltönyös tárcsázza őt, aki aztán megcáfolhatja a sztorimat. Esetleg feltehet pár keresztkérdést, amivel lebuktathat. Azonban én bízom abban, hogy ez a sztori elég hihető ahhoz, hogy továbbjuthassak.
Ha sikerül az átverés, akkor még megvárom a többi esetleges kérdést, vagy utasítást.
Ha viszont támadna, akkor a korább támadásrendszert alkalmaznám ellene, de persze csak akkor, ha ténylegesen támad.


_________________
Önkormányzati hivatal (Somerville) EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Önkormányzati hivatal (Somerville) Empty Re: Önkormányzati hivatal (Somerville)

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 22 Márc. 2017, 14:08

A férfi átveszi a kártyát, és alaposan megnézi, de láthatóan leolvasó készülék nincs nála, és úgy tűnik, nem gyanakodik arra, hogy a kártya hamisítvány lenne. Visszaadja a kártyát Atyának, amin ugyan Lucy arca szerepel, de álnév van feltüntetve rajta.
-Köszönöm, Ms Cobb - válaszol a férfi. - Nem láttot valakit esetleg, aki...
A mondat közepén az adóvevőjéhez nyúl, ami a fülébe van dugva, majd az öltönyére csíptetett mikrofonba válaszol.
-Azt mondtad, éles fény? Nem, itt nem tapasztaltam ilyet. Vettem, megnézem a másik liftnél.
Miután befejezte a diskurálást ismét Atyára pillant.
-További szép estét! És ne hagyja, hogy Hatchet ugráltassa, önnek is véget ér egyszer a munkaideje - teszi még hozzá mosolyogva, aztán elindul a másik lift felé, és távozás közben már ismét az adóvevőn beszélget valakivel.
Ezután Atya magára marad a folyosón, és néhány perc további kutakodás után meg is találja az ajtót, amin a "Filby, J. S. - Kerületi képviselő" felirat áll. Az ajtó természetesen zárva van, a folyosón Atya nem lát feltűnően elhelyezett kamerát, és a legközelebbi álldogáló, beszélgető emberek is jó 15 méterre vannak, elfoglalva a saját dolgukkal.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Önkormányzati hivatal (Somerville) Empty Re: Önkormányzati hivatal (Somerville)

Témanyitás by Phobia Szer. 22 Márc. 2017, 20:56


Atya/Phobia/Lucy

Áldom azt a piszok szerencsémet. Az öltönyös pasas bevette a kamuszövegemet, valamint a kártyát is csak megnézte, nem nézette meg a rendszerben. Gondolom nem érte volna meg neki a felesleges munkát a rendszer ellenőrzésével, de ez nekem kedvez. Eddig simán mennek a dolgok.
- Értettem. Köszönöm, magának is. - mondom mosolyogva, mikor az őr távozik. Jó, hogy legalább ezt letudthattam, de amiket a rádióba mondott, nem tetszettek annyira. Ezek szerint meglátták az általam kibocsájtott fényt, így biztosak abban, hogy valaki betört hozzájuk. Pont ezért gyorsan el kell intéznem a feladatomat, mielőtt még újra összeütközöm velük, és esetleg eszükbe jut jobban leellenőrizni az azonosítómat. A pokolba is!
A képviselő irodáját ezek után zökkenőmentesen el is érem, majd egy rövid terepszemle után biztosra mondhatom, hogy nincsenek kamerák a környéken. Az emberek jelenléte már más tészta, de elég távol vannak tőlem, és nincs más választásom.
Mielőtt még belekezdek, egy gyors pillantást még tennék, hogy biztosra menjek abban, hogy senki se lát. Ha ez megvan, akkor a savat venném elő, amivel aztán óvatosan szétmaratnám a zárat. Zárfeltöréshez nem értek, a telekinézis meg túl feltűnő lenne, ezért marad a sav.
Ha sikerül bejutnom minden gond nélkül, akkor beérve gyorsan körülnéznék, hogy tudjak reagálni az esetleges veszélyekre. Ha nincs gond, akkor rögtön a számítógépet venném célba, amire aztán feltölteném a fájlokat.
Közben persze figyelnék, hogy semmi se lephessen meg.

_________________
Önkormányzati hivatal (Somerville) EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Önkormányzati hivatal (Somerville) Empty Re: Önkormányzati hivatal (Somerville)

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 23 Márc. 2017, 08:48

Atya a sav segítségével hamar be tud jutni a képviselő irodájába. A megbízói nem túloztak, amikor a sav erejéről beszéltek, az anyag pillanatok alatt kimarja a zárat, de még továbbfolyva az ajtó egy részét is eltüntetni sisteregve. Némi kellemetlen szagú gáz keletkezik ugyan, de ettől eltekintve a folyamat gyors, halk és feltűnésmentes. Odabent aztán az egyetlen probléma, hogy így nem tudja maga után becsukni az ajtót Atya, legfeljebb nagyjából behajtani.
Az iroda elég tágas, egy nagy mahagóni asztal van a közepén, egyik oldalán kényelmes irodai bőrszék, a másikon két egyszerűbb karosszék található. A falon több kép is ábrázolja a képviselőt, ahogy magas rangú diplomatákkal, politikusokkal vagy hírességekkel ráz kezet. Néhány irattartó szekrény mellett egy zsúrkocsi is található, amin egy kristályüvegben lötyög némi sárga folyadék. Az asztalon egy kisebb kupac dosszié van felhalmozva egy "Elolvasni" feliratú tartóban, mellette az "Aláírni" feliratúban is hever pár papír. A képviselő laptopja is az asztalon van, körülvéve néhány személyes tárggyal - fénykép a családról, egy Newton-inga, és egy toll kiemelt helyen tartva, amibe belegravírozták, "Mindig előre".
Ha Atya bedugja a laptopba a pendrive-ot, akkor némi búgás után valóban bekapcsolódik a gép, és magától elkezd futni egy parancssor, ami valószínűleg nem mond sokat Atyának. Várakozás közben viszont a hatalmas panoráma ablak másik oldaláról villódzó fényekre lehet figyelmes, ismerős kék-piros fények festik színesre az iroda falának egy részét. Odalent rendőrautók érkeznek, szám szerint kettő, és a biztonságiakkal kezdenek diskurálni.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Önkormányzati hivatal (Somerville) Empty Re: Önkormányzati hivatal (Somerville)

Témanyitás by Phobia Csüt. 23 Márc. 2017, 21:11


Atya/Phobia/Lucy

A sav szerencsére nagyon gyorsan hat, egy kis adag is elég arra, hogy tökéletesen szétmarja a zárat. Rossz hír viszont az, hogy még az ajtó egy részét is szétmarja, de legalább feltűnésmentes és halk az eljárás. Az ajtót mondjuk így nem tudom bezárni, csak behajtani, de ez lényegtelen. Most már ketyeg az óra, gyorsan kell végeznem, mielőtt még valaki felfedezi a károkat.
Az irodába bejutva nem is törődöm annyira a berendezéssel, mindössze csak annyit jegyzek meg magamnak, hogy a képviselő elég nagyképű, és fenn hordja az orrát. Mindenütt csak az ő pofája van, a tolla meg már egy másik történet. Hiba, hogy ennyire elbízza magát, de ha a mai nap sikerül, akkor ez már nem is fog számítani.
A pendrive-ot gyorsan rákapcsolom a gépre, majd az adatok felvitele el is kezdődik. Gondolom eltart pár percig, talán míg várok, megnézhetném, hogy mi van abban az üvegben. Jól esne egy kis whiskey. Tervem azonban azonnal meg is hiúsul, mikor meghallom a rendőrszirénákat kintről. Két rohadt rendőrautó, látszólag a biztonságiak hívták ki őket. Bajos a helyzet, gyorsnak kell lennem.
Amíg a pendrive dolgozik, addig igyekszem elkerülni az ablakot, nehogy meglássanak. Ha jól gondolom, akkor kétesélyes a helyzet. Vagy bejönnek a rendőrök, és elkezdik a biztonságiakkal átkutatni az épületet; akkor csak perceim vannak hátra, a lebukás esélye pedig nagy lenne. Ha viszont nem jönnek be, akkor nagy eséllyel ki tudok jutni az épületből, de a környék már veszélyesebb lenne. Akárhogy is, bajok vannak.
Amint megvan az adatfeltöltés, kikapom a pendrive-ot a gépből, majd azt zsebre vágva elhagynám a szobát. Lehetőleg nyugodtan haladnék a folyosón, mint Miss Cobb, aki itt dolgozik, de már menne haza. Ha a liftekig eljutok zavartalanul, akkor zöld utam van, de még nem hagynám el az épületet. A főbejáraton talán zavartalanul ki tudnák jutni, de a rendőrök biztosan itt akarnának tartani, ami nem lenne nyereséges. Pont ezért azt a kijáratot céloznám meg, amit még a megbízóim ajánlottak, mint bejárat. Csak kamerák vannak arra, de tekintve, hogy ide nem fogok többé visszatérni, így nem aggódok miattuk. A nevemet nem tudják, a külsőmet pedig úgyis meg fogom változtatni a munka utáni napokban, rémes, ahogy ez a lány kinéz. Ez azonban most mellékes, a kijutásra kell figyeljek.
Ha kijutok az ajtón, akkor a rendőrséget elkerülve igyekeznék távol jutni az épülettől, legalább fél órányira el kell távolodjak kezdetnek.
Ha útközben egy biztonsági, kolléga, vagy rendőr megállítana az épületben, akkor tovább játszanám a szerepet, mint Cobb. Azonban ha veszély alakulna ki, meg akarnának támadni, elfogni, vagy hasonló, akkor a telekinézisemet bevetve lökném őket félre, nem éppen gyengéden. Természetesen csak vészhelyzet esetén támadnák.
Csak várnom kell, aztán kijutni innen feltűnésmentesen, és a dolgok rendezése után biztosan beülök egy kocsmába egy potya piára.

_________________
Önkormányzati hivatal (Somerville) EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Önkormányzati hivatal (Somerville) Empty Re: Önkormányzati hivatal (Somerville)

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 27 Márc. 2017, 21:00

Miközben Atya fejben már az akció utáni, jól megérdemelt sörét kortyolgatja, bőven van még min keresztüljutnia. Némi kikémlelés után Atya elhagyja az ablakot, így nem láthatják lentről, hogy valaki van az irodában - igaz, Atya sem látja, hogy mit tesznek a lentiek. Ehelyett türelmetlenül várja a gépnél álldogálva, hogy a pendrive elvégezze a munkáját. A parancssorban fekete alapon fehér szöveg fut, míg végül felugrik egy újabb ablak. Ez már Atya számára és értelmezhető: egyszerű kék töltőcsik indul el, felette pedig pörög a százalékos érték. Mindennel együtt nagyjából két percbe telik, mire a program lefut a számítógépen, ami ezután ki is kapcsolja magát.
Atya, fejben tartva az utasításokat, kiszedi a pendrive-ot a gépből, és elindul kifelé a szobából. A folyosón még nincs nyoma semmi változásnak, de ahogy egy beszélgető páros mellett halad el, egy harmadik alak csatlakozik hozzájuk.
-Hallottátok, hogy itt vannak a zsaruk? - Kérdi a férfi, leginkább pletykáló stílusban.
-Mi történt? Csak nem megint egy névtelen bejelentés bombariadóról? - Kérdez vissza az egyik nő.
-Nem, állítólag betörés volt. Az előbb találkoztam a kávéautomatánál Jasonnel, a recepcióról. Tudod, a kopasz. Szóval azt mondta, a biztonságiak mindenkit ellenőriznek.
-Na már csak ez hiányzott! - Sóhajt fel az eddig csendben figyelő harmadik fél. - Sohasem fogok hazaérni.
Atya eddigre eléri a liftet, amivel eljut a földszintre. A lift az aulában nyílik ki, szemközt a recepción egy kopasz férfi mutogat éppen valamit a pulton egy rendőrnek és egy biztonsági őrnek. Halványan hallod, ahogy folyosókról magyaráz, miközben észreveszed jobb kéz felé a főbejáratot. Egy újabb rendőr és két biztonsági őr, kezükben egy tablettel.
-Ez az összes alkalmazott listája, akik bent vannak az épületben, a belépőkártya lehúzásából látszik, hogy kik dolgoznak még. Harminckét fő, ha ezen kívül van itt valaki, az lesz az emberünk.
Atyának már megvan a terve, bal felé fordulva ahhoz a kijárathoz érhet, ami a parkoló felé nyílik. A korábban kapott információk szerint, itt mágneskártyával nyílik az ajtó, ami nem okoz problémát, valamint kamera van felszerelve. Atya eltökélten nyitja ki az ajtót, amikor is éppen egy szemből érkező rendőrnek ütközik. A rendőr egy pillanatra zavarodottan lép hátra.
-Elnézést, kisasszony! - Szabadkozik a vállas, ázsiai férfi, de nem áll félre az útból. - Megkérném, hogy biztonsági okokból a főbejáraton át hagyja el az épületet, hogy a kollégám regisztrálhassa önt. Csak rutineljárás, de a biztonsági szolgálat azt feltételezi, hogy valaki illetéktelenül tartózkodik az épületben.
A férfi válla mögött Atya láthatja, hogy egy rendőrautó áll a parkolóban, ami mellett valószínűleg ennek a rendőrnek a társa álldogál.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Önkormányzati hivatal (Somerville) Empty Re: Önkormányzati hivatal (Somerville)

Témanyitás by Phobia Kedd 28 Márc. 2017, 18:11



Atya/Phobia/Lucy

A gép piszok lassan dolgozik, még az is fél évbe tellik, hogy megjelenjen a töltőcsík. Pokolba az egésszel, a rendőrség pont nem kellett ide, de ha kijutok innen, akkor már piskóta az egész.
Két perc után fejeződik be az adatok feltöltése, ami után a gép kikapcsolódik, én pedig kiszedem a pendrive-ot, majd elteszem. Ezután ki az ajtón, el a liftig, ahová szerencsére komplikációk nélkül eljutok. Az elcsípett beszélgetés, bár nem sok újjat tudtam meg, megerősítette a gyanúmat, hogy ellenőrzések lesznek.
Leérve még a rendőrök tervét is megtudom, ami csak jobban erősíti bennem a mihamarabbi távozást. A hátsó ajtónál azonban beleütközöm egy rendőrbe, ezzel megpecsételve az estémet.
A kijutás most már biztosan nem fog menni, a rendőr ugyanis a kijárat felé fog terelni, ahol pedig ellenőrzések vannak. A lebukás akkor biztos, más kijárat pedig nincs. Innen nincs kiút, de talán megkockáztathatok egy veszélyes módot.
- Értem. - felelem a rendőr mondandójára, majd megfordulok és elindulok. Ha követ a rendőr, akkor megállok egy pillanatra, majd mint akinek eszébe jutott valami, úgy indulok el a liftekhez. "Azt meg otthagytam." mormolnám közben magam elé. Ha azonban marad a rendőr, akkor egyszerűen odajutok a lifthez.
A lifthez eljutva rögtön a harmadikra mennék, majd a kilépés előtt még körbenéznék, ki van itt. Biztonsági vagy rendőr esetén jóval nehezebb lesz az egész.
Ha biztos a helyzet, akkor a lépcsőház felé venném az irányt, majd onnan ki a tetőre. Nagy eséllyel össze fogok futni egy őrrel a lépcsőházban, vagy a tetőn, de ha nem, akkor kiérve a tető egy hátsó pontjához mennék, onnan pedig a legközelebbi épület tetejére repülnék át, majd egy másikra, majd ha elég távolra kerülnék, akkor egy sikátorba vagy egy biztos helyen szállnék le. Azután taxival egyszerűen lelépnék, lehetőleg távol innen.
Ha viszont mégis összefutok egy őrrel, akkor a pozíciójától függően cselekednék.
Ha a lépcsőházra figyelne, akkor a telekinetikus erőmmel egyszerűen a falhoz vágnám őt, majd magamhoz röptetném a fegyverét. Majd lőnék. Ha a tetőn futnák össze őrrel, akkor a lépcsőház ajtaja mögé lökném az erőmmel, hogy leessen a lépcsőn.
Ha bármikor is veszélybe kerülnék, ezeken kívül, akkor a szokásos sémával támadnék. Ellökném őket, magamhoz röptetném a fegyverüket, majd a saját fegyveremet a kezemben, az övéket pedig a levegőben tartva hátrálnák, közben őket figyelve, visszatartva, támadás esetén lelőve.

_________________
Önkormányzati hivatal (Somerville) EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Önkormányzati hivatal (Somerville) Empty Re: Önkormányzati hivatal (Somerville)

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 29 Márc. 2017, 11:22

Atya higgadtan kezeli a helyzetet, a rendőr nem kíséri őt sehová, mindössze megáll a bejáratnál - vélhetően az összes errefelé távozni vágyó alkalmazottat értesítenie kell a protokollról. Így Atya gond nélkül visszamehet a lifttel a harmadik emeletre, ahol kikémlelve úgy látja, hogy épp senki nem jár a folyosón. Ha el is kezdték az épület átfésülését, itt még nem tartanak. Ezután Atya a lépcsőn feljut a tetőre, éppen oda, ahol bejutott.
Valószínűleg a rendőrök és a biztonságiak is hallották már a jól bevált tippet: a bűnös mindig visszatér a bűntett helyszínére. Ezt tette most Atya is, és valóban társaságra talált a tetőn. Ahogy Atya kinyitja az ajtót, kishíján eltalál egy nőt, aki az utolsó pillanatban lép hátrébb. Aty láthatja, hogy nem csak egy, de rögtön három alak van itt: egy marcona rendőr, egy helyszínelőnő, és egy biztonsági őr. A rendőr rögtön a fegyveréért nyúl, valószínűleg elég egyértelmű számára, hogy senki más nem próbálna a tetőre feljönni, főleg ha az lakattal van általában lezárva, méghozzá kívülről. A helyszínelő, akit az imént Atya majdnem eltrafált az ajtóval, hátrál még pár lépést. A lábánál egy szerszámos táska van, valószínűleg épp azt vizsgálta, hogyan és ki nyitotta ki az ajtót. A biztonsági őr már ismerős lehet Atyának, ő állította meg korábban a folyosón. Akkor elhitte, hogy csak egy újoncról van szó, aki ténfereg a folyosókon, most viszont benne sem maradt kétség a valódi helyzetről. A férfi messzebb áll, a tető szélén, és eddig nyomokat keresett, most viszont feláll, és lassan kezd közelíteni. Ő is a fegyveréért nyúl, bár reflexei nem olyan gyorsak, mint a rendőré.
Atya készült arra, hogy összefut valakivel, ám egyből három alak talán még őt is meglepi. Terve szerint a falnak löki a marcona rendőrt a képességével, majd kicsavarja kezéből a fegyvert. A férfi annyira szorítja a pisztolyt, hogy Atyának komoly erővel kell elvennie azt, és közben a rendőr véletlenül elsüti a fegyvert. A golyó földbe fúródik, így nem okoz kárt senkiben, de a lövés hangja valószínűleg két sarokról is hallatszik. Amíg Atya ezzel az ellenfelével van elfoglalva, nem tud a másik kettőre is koncentrálni, hiszen két vagy három embert kéne leterítenie, mielőtt azok csak elsütik a fegyverüket. A biztonsági őrnek így van ideje elsütnie a fegyverét, de a jó tizenöt méteres távolság, és a rossz látási viszonyok most Atyának kedveznek. A golyó a tetőre vezető ajtóról pattan le. Atya eddigre magához röptette a rendőr pisztolyát, és elsüti azt. A golyó eltalálja a falhoz vágott rendőrt, aki fájdalmas üvöltést hallat.
-Somerset rendőrség, dobja el! - Üvölti a helyszínelő nő egy kicsit talán hangosabban a kelleténél. Ő az, aki a leglassabban reagál, de még ő is előveszi szolgálati fegyverét mostanra, és remegő kézzel próbálja megadásra késztetni Atyát, aki mindössze pár lépésre áll tőle.
A biztonsági őr lassan közelít, és újabb golyót lő a falba, ez már nem sokkal hibázza el Atyát. A rendőr, aki a földre került, alaposan beverte a fejét a falba, most eléggé vérzik, és a lövés ugyan nem ölte meg, de az biztos, hogy nem fog egyhamar problémát okozni.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Önkormányzati hivatal (Somerville) Empty Re: Önkormányzati hivatal (Somerville)

Témanyitás by Phobia Csüt. 30 Márc. 2017, 07:10



Atya/Phobia/Lucy

Ismert mondás, hogy ha meg akarod nevettetni az Istent, csak mond el neki a terved. Én biztos vagyok benne, hogy az a vén kurafi most szakad a röhögéstől, mert a tervem váratlan akadályba ütközött.
A harmadikra simán eljutottam, ahogy a lépcsőházba is, sőt még a tetőre is észrevétlenül feljutottam. A gond csak az, hogy a tetőn hárman is vártak, amiből csak az egyiket sikerült leterítenem, valamint megszereztem a fegyverét is.
Most itt állok az ajtónál, közelemben egy nyomozónő, meszebb a biztonsági, akivel már összefutottam, valamint a fal mellett ott fekszik a kiütött őr, akit meg is lőttem. Szerencsére azonban az elkobzott fegyver most a közelemben van, telekinézisemmel a levegőben tartom, majd rászegezem a fekvőre.
- Maguk dobják el a fegyvert, vagy meghal! - fenyegetőzöm, közben gyorsan előszedem a saját colt1911-esem, amit a nőre szegezek. Kockázatosak a lépéseim, mert talán a nő látszólag fél, a biztonsági nem normális, a falat lövi. Azt hiszi hogy megrémülök ettől? Az egyedüli dolog, ami aggaszt, az az idő, és hogy ez a malőr mennyire zavar bele a dolgokba. Az is lehet, hogy itt már vége mindennek? Lucy biztosan megadná magát, de ő nem én vagyok. Én nem adom fel egykönnyen.
- Ne lőjenek! - kiáltom el magam hirtelem, de ez teljesen akaratlan cselekvés. Meg se szólaltam - Kérem. - és újra. De miért? Lucy nem tudja átvenni az irányítást, képtelen rá! Ő túl gyenge ehhez!
A kezem lassan remegi kezd, én pedig szédülni. De..hogyan? Túl sokáig nem voltam jelen, nem tudom irányítani őt túl sokáig.
Pokolba ezzel a lánnyal....

Lucy

- Ne lőjenek! - kiáltom el magam hirtelen, majd körbenézek. Fegyveresek, tető? Mi folyik itt?? Ho..hol vagyok? Nem a raktárban voltam? Hogy kerülök ide?
Meglátom a kezemben a fegyvert, a remegésemtől alig bírom fogni, szörnyen nehéznek érződik. El is dobom azonnal, majd felteszem a kezemet, és hátrálok pár lépést.
- N...n.ne...ne bántsanak. Kérem. - könyörgök remegve a fegyvereseknek. Nem tudom kik ezek, és miért akarnak lelőni. Mégis mit tettem? Szörnyen félek, nem akarok itt lenni, nem akarom ezt csinálni, nem akarom.
- É..én..nem tudok..semmiről se. N..ne..m én vo..voltam, esküszöm! - magyarázkodom, de nem hiszem, hogy sokat érek vele. Bármit is tettek ők, nem fogják elhinni, hogy nem én voltam.
Miért kell ennek megtörténnie? Miért velem? Miért?

_________________
Önkormányzati hivatal (Somerville) EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Önkormányzati hivatal (Somerville) Empty Re: Önkormányzati hivatal (Somerville)

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 04 Ápr. 2017, 18:08

Amikor Atya a fegyvert a megsebzett, földön fekvő rendőrre fogja, és újabb fegyvert elővéve a helyszínelőt is megcélozza, a biztonsági őr abbahagyja a puffogtatást. A nő továbbra is eléggé kétségbe van esve, és Atya felszólítására hátrál egy lépést, aztán feltartja a fegyverét, és a másik kezét is feljebb emeli.
-Jól van, nem fogok lőni, nyugodjon meg! Maga is tegye le a fegyvert, ne lőjön - szól oda a nő a biztonságinak. A férfi ugyan nem lő újra, de a fegyverét nem engedi le.
Ezután viszont Lucy veszi át az irányítást, ami nem csak Atyát, de a rendőrt és a biztonságit is alaposan összezavarja. Lucy szavai még beleillenek a korábbi sémába, így a rendőrnő lassan lehajol, hogy a földre tegye a fegyverét, a biztonsági őr is kezdi leereszteni a fegyverét. Ám ekkor Lucy eldobja a sajátját, mire a biztonsági újra feltartja az övét, a rendőrnő pedig egy pillanatra zavartan pislog. Végül ő is felveszi a sajátját a földről inkább.
-Nem fog bántódása esni, ha felemeli a kezét. Térdeljen a földre, és a tarkójánál kulcsolja össze az ujjait - utasít a zavarodott rendőrnő, akinek fogalma sincs, mi folyik itt. Közben a biztonsági őr is közelebb ér, és a fegyverét továbbra is Lucyra szegezi.
A rendőrnő a bilincséért nyúl, miközben a biztonsági a fegyverekhez hajol le, hogy mind Lucy, mind a földön fekvő rendőr pisztolyát összeszedhesse, mielőtt Lucy esetleg újra meggondolja magát.
-Tegye, amit mond, és élve megúszhatja - erősít rá a rendőrnő szavaira az őr közben.
Lucy tehát most két pisztollyal néz farkasszemet a tetőn, a földön fekvő rendőr erősen vérzik az alatta képződő tócsából ítélve, maga mögül pedig hallhatja, hogy a lépcsőház lentebbi szintjein több ember kiabál, sikoltozik.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Önkormányzati hivatal (Somerville) Empty Re: Önkormányzati hivatal (Somerville)

Témanyitás by Phobia Kedd 04 Ápr. 2017, 20:26


Lucy/Phobia/Atya

Mégis mi történik? Hogy kerülök egyáltalán ide? Emlékszem, hogy a raktárban minden világos lett, majd egy ajtót láttam, és mikor beléptem rajta, itt termek a tetőn. Mégis mi történt, miért akarnak lelőni?
- K...kérem..n.n.nn.ne lőjön! - mondom remegő hanggal, majd lassan letérdelek felemelt kézzel - N..nem én...esküszöm! - dadogom, közben idegesen, félve ugrál a szemem a rám szegezett fegyvereken. Aztán meglátom a földön fekvő, véres alakot, és rögtön leesik minden.
- Nem én öltem meg! Esküszöm nem én voltam, es..esküszöm! - üvöltöm már sírva - H..hinniük kell nekem...nem én voltam..esküszöm! Kérem...- sírom, de nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy mit műveltem. Hiába könyörgök, úgyse hisznek majd nekem. Bolondnak fognak tartani, ha pedig mégis elhinnék, akkor se változik semmi. Nem tudom őket irányítani, azt se tudom, most hogyan sikerült. Ők veszélyesek...miattuk kerültem bajba. Én csak azt akartam, hogy megvédjenek. Nem akartam embert ölni.
- Esküszöm...nem csináltam semmit se...nem én tettem..kérem..hinnie kell nekem...- könyörgök a rendőrnőnek, ha a közelembe ér.
A félelem és a sokk hatására már képtelen vagyok visszatartani. Hangosan sírni kezdek.

_________________
Önkormányzati hivatal (Somerville) EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Önkormányzati hivatal (Somerville) Empty Re: Önkormányzati hivatal (Somerville)

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 12 Ápr. 2017, 16:42

Lucy kétségbeesett sikoltozása, sírása és értetlen magyarázkodása ugyan kissé felzaklatja a jelenlévőket, de meg nem állítja őket. A biztonsági őr összeszed minden fegyvert a földről, a helyszínelő pedig Lucy mellé lép, és mivel a lány nem áll ellen, megbilincseli őt.
A biztonsági őr ezután rádiójába szól.
-Van egy sérültünk, egy rendőrt meglőttek, ismétlem, egy rendőr meglőttek. A behatolót elfogtuk, de lehetnek társai - közli a legfontosabb információkat, miközben a sérült férfihez lép. Az alak továbbra is erősen vérzik, az őr pedig ellenőrzi, hogy életben van-e még.
Eközben a helyszínelő sorolni kezdi Lucy jogait.
-Jogában áll hallgatni. Ha nem él a jogával, akkor minden, amit mond, felhasználható maga ellen a bíróságon. Jogában áll ügyvédet fogadni. Ha nem tud, akkor...
Ahogy sorolja az unásig ismert jogokat, a lépcső irányából újabb rendőrök érkeznek, verejtékző homlokkal a siettségtől. Néhány perc után Lucy-t végül markos férfiak elvezetik, és a lépcsőn át a parkolóig ráncigálják bilincsekben. Lucy a sírástól talán nehezen lát, de észreveheti az épületben és előtte álldogáló embereket, akik egyszerre félelemmel és megvetéssel figyelik őt. A rendőrautók mögött már egy tévés kocsi is áll, és a kamerák Lucy felé irányulnak, miközben egy riporter próbálja túlkiabálni az éppen érkező mentő szirénáját.
-Mögöttem láthatják az önkormányzati hivatal épületét, ahol pár perccel korábban elfogtak egy terroristát. A nő, aki feltételezhetően mutáns képességeivel hatolt be az épületbe, szintén képességeivel, és egy fegyverrel okozott életveszélyes sérüléseket egy rendőrnek. A rendőrtiszt állapota egyelőre válságos...
A rendőrautó előtt egy férfi átveszi a Lucy-t a helyszínelőtől, és alaposan megmotozza. Előkerül a kapott pendrive, a sav maradéka és a mágneskártya is.
-Na nyomás a hátsó ülésre - adja ki az utasítást a férfi, ahogy kinyitja a rendőrautó ajtaját.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Önkormányzati hivatal (Somerville) Empty Re: Önkormányzati hivatal (Somerville)

Témanyitás by Phobia Csüt. 13 Ápr. 2017, 09:43


Lucy/Phobia/Atya

A földre rogyva sírok, magyarázkodok, könyörgök, de semmi értelme. Miért kell ennek történnie? Miért velem történik ez? Miért van ez mindig? Miért?
- K...kérem. N..nem én v..oltam. Nem én... - könyörgök, miközben megbilincselnek, majd sorolni kezdik a jogaimat. Én már nem is hallom, csak sírva ismétlem ugyanazt - Nem én voltam...nem én..ők tették. Esküszöm. - ismételgetem halkan, remélve, hogy hisznek nekem. De nem fognak. Soha nem hisznek nekem. Soha. De miért?
Miközben levisznek a lépcsőn, erőszakosan, fájdalmasan, addig megbámulnak. Ujjal mutogatnak rám, kigúnyolnak, gyűlölnek. Ezt nem akarom. Nem akarok itt lenni, nem akarok.
- Kérem.. - suttogom.
~ Hiába bőgsz. Rendesen kicsináltál mindegyikünket, tudod? Fater kézben tartotta a dolgokat, de neked küzdened kellett. Mind megszívtuk miattad. ~ hallom Phobia halk, szemrehányó hangját.
- Nem igaz...ti..ti tettétek...nem én...a ti hibátok. - válaszolok halkan, mialatt bedobnak a rendőrautóba. A könnyeim elapadnak, már mozogni sincs erőm. Halkan, szipogva ülök a hátsó ülésen, majd oldalra dőlök.
- Miért teszitek ezt velem? - kérdezem halkan, válasz azonban nem érkezik. Magamra maradtam. Végem van. - K..k..s..se...segí..s..

_________________
Önkormányzati hivatal (Somerville) EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Önkormányzati hivatal (Somerville) Empty Re: Önkormányzati hivatal (Somerville)

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 20 Ápr. 2017, 21:28

Atya és Phobia továbbra sem tudják vagy akarják visszavenni az irányítást, így a szerencsétlenül nyöszörgő Lucyt betessékelik a kocsiba, rázárják az ajtót, és némi várakozás után elviszik a rendőrségre, ahonnan egyhamar biztos nem fog szabadulni. Vélhetően rögtön vádat emelnek ellene, előzetesben tartják, és valószínűleg még óvadék ellenében sem védekezhet szabadlábon. Ez persze még a jövő zenéje, egyelőre Lucy csak annyit tud, hogy jó ideig nem alszik a saját ágyában.

//A kalandnak ezzel vége, kicsit megleptél, hogy saját magadat verted meg, de végül ez is benne van a tudathasadásos pakliban. A folytatásról gondolkodj, és ízlés szerint egyeztess mesélőkkel.//

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Önkormányzati hivatal (Somerville) Empty Re: Önkormányzati hivatal (Somerville)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.