Necropolis (Wakanda)

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Necropolis (Wakanda) Empty Necropolis (Wakanda)

Témanyitás by Morsus Szomb. 27 Szept. 2014, 01:52

Azt mondták Wakanda meghódíthatatlan. Ezért Apokalipszis lebombázta az országot. Nem adott nekik esélyt. Egyszerűen elsöpörte őket a föld felszínéről. Mára a romok közé beúszott az óceán és a folyók sora. Necropolisnak hívták a halott királyok városát, mára így hívják az egész völgyet. A holtak otthona. Az egész közepén áll, mint egy gyilkos kés, mint kegyelemből döftek oda, a becsapódott Attilan, az embertelenek fejlett városának romja. A bolygó két legfejlettebb kultúrájának maradványai.
Necropolis (Wakanda) 3101920-xmen13201

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Necropolis (Wakanda) Empty Re: Necropolis (Wakanda)

Témanyitás by Morsus Szomb. 27 Szept. 2014, 02:49

Fordulás Előzmény

A romok közé épülő harmadik birodalom mutáns és egyéb nem emberi koncentrációs táborba landol a misztikus nagyúr. Rorschach a sötét világban a Führer jobb kezeként emlegették. Ember létére ő volt a legkegyetlenebb és legembertelenebb náci valaha. Ebben a világban szerencséjére megtalálta a valamikori Fájdalom nevű mágus raktárát és ereklyéit.
Necropolis (Wakanda) Norn_%28Earth-4290001%29_from_New_Avengers_Vol_1_20_0001
Sötét Rorschach írta:A legfőbb mágus. Telepatikus, mentális erők hála agamotto szemének. Levitáció köpenyével repülés. Nubi botjával telenetika energia pajzsok. Agamotto kristálya, teleportáló eszköz. Farallah Rettegett Ökle, mindent áthasító karmos kesztyű. Erő Medálja, harcművészeti tudtást nyújt neki. Elhunyt istenek sisakja, látja ki milyen mágiával rendelkezik. Sámán táskája, ebben misztikus porok vannak főleg gyógyítóak.
/Elhunyt istenek sisakja és Nubi botja csak AoA-n létezik a többi az ereklye vagy az alfaj varázslatok között megtalálható/
Harcosai sorakoznak mellette.
Necropolis (Wakanda) 536723-thor_hulk
Donar írta:Misztikusan kiforgatott Thor, viharisten, Viharóriássá alakult. A Mjolnir hordozója. Ellenállása 4-es, ereje 4-es, regenje 2-es. Kvázi csak egy őrjöngő tudatlan szörny.
Necropolis (Wakanda) Gwendolyne_Stacy_%28Clone%29_%28Earth-616%29_as_Carnage
Lidérc írta:Szimbióta-ember hibrid. Sziszegő szörnyeteg, nincs szilárd teste.
Necropolis (Wakanda) Edward_Munn_01
Gaz írta:Növényember. Mivel nincs hús.vér része, bármit sebeznek meg rajta könnyedén visszanő neki.Képes fás, szilárd csápokat-indákat kiengedni magából.
Necropolis (Wakanda) Thunderbolts_Vol_1_154_Textless
Gyom írta:Növényember. Képes virágok szerint mérgező, allergén polleneket árasztani. Sokkal közelebb áll a bokor, virág, moszat fajtákhoz, mint a fákhoz, nem úgy, mint a társa. Nem képes kommunikálni.
Necropolis (Wakanda) 150847-178046-skullbuster
Halálfej írta:Martalóc vezér, az ő martalócai teszik ki Rorschach hadseregét. Kibernetikus jobb kar, (5 tonnás erő), belső szervek és szemek. Szuperlátás, immunitás a mérgekre és túléli oxigén nélkül.
- Jelentést.
Parancsolta Rorschach. Az Emberi Lovasok lehajtották a fejüket. Halálfej szólalt fel.
- Ezer mutánst és egyebet tartunk itt. Háromszázzal végeztünk már.
- Helyes. És a gépek?
- Az Őrszemek, amiket Utopia alatt találtunk fejlesztve és bővítve lettek. Már alkalmazom őket.
Az őrtornyokon a martalóc kiborgok sétálnak és figyelik a környéket. Pár lent van a rabok között és játékból rugdossák őket.
Necropolis (Wakanda) Portrait_incredibleNecropolis (Wakanda) Deadpool_and_the_Reavers
A mutánsok remegnek, ahogy az őrszem végig sétál mellette és vérvörös szemeivel a lelkükbe tekint.
- Haladj.
Parancsolja a gép.
Necropolis (Wakanda) 666949-sentinals_mutantx
- Hurm
Morogja Rorschach.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Necropolis (Wakanda) Empty Re: Necropolis (Wakanda)

Témanyitás by Morsus Szer. 08 Okt. 2014, 23:21

FORDULÁS Einar, Szellemlovas

A bosszútól fűtött két lélek más-más okokból kerültek ide.
Einar látva evilági szeremét meghalni tudta, hogy Hela keze van benne. mivel ő nem szólíthatta más világ halálát így útra kelt, hogy megkeresse azt kiért Halla életét adta. Útja során fegyvere ide hozta. Nem tudja miért, de érezte, hogy van itt valaki, vagy valami. Mikor a romos kontinensen repült végig messziről érezte a holtak városát. Most a völgyet ölelő sziklák között lebegve nézi azt. Érzi a mágiát és a szentségtelen sötétséget és még valamit... valami nagyon közelit.
A lovas hetekig száguldott. Mindenen át. nem számított bűnös. nem volt oly bűnt, mint, amit érzett. Ennél szörnyűbb, sötétebb dolgot még nem látott. Annyi lélek, amit meg kellett bosszulni, annyi bűn és oly romlása a mágiának, amit még maga a lovasdémon sem látott még ebben a sötét és bukott világban sem. A motor megáll a hegyoldalon és a lovas végig pásztázza a várost. Castle vére megfagy a pokoltűz ellenére. Haláltáborok. Valaki népirtásra kész táborokat emelt...
A motoros ekkor érzi meg Einart és az őt. Két misztikus lény. Mindkettőnek a lángjai fellobbannak. Lovasnak a testét és Eianrnak a pörölyén, ahogy érzékelik egymást. Mindketten más sík teremtményei. Einar látja a démont, ami tüzeli az ember szellemét. "Zarathos". A lovas pedig érzi az isteni mivoltát a lebegő alaknak.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Necropolis (Wakanda) Empty Re: Necropolis (Wakanda)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 09 Okt. 2014, 10:02

Ennél még az is jobb lett volna, ha saját világomban pusztulok azzal együtt mintsem ezt érezni. Egyszer elvesztettem őt s nem kívántam még egyszer. Egy újabb világ, egy újabb Midgard nélküle. Keserűségemben s fájdalmamban üvölteni tudtam volna, hisz még e világi nővérét, Hela-t se tudtam szólítani, hogy jelenjen meg előttem s válaszokat követeljek tőle azért, mit tett. Ki volt, kiért életét adta, s hol lehetett az a személy. Ebben a világban nem tűnt úgy, mintha az atyja befolyása alatt lett volna, oly volt, mint mielőtt Loki megrontotta elméjét. Végignéztem a tájon, oly messze volt e terület az otthonos Skandináv területektől, nem értettem, hogy mért pont e hely volt mit a pörölyöm úgy érzett, hogy erre választ lelnék. Megborzongtam mikor megréztem a mágiát, mi e helyet átjárta, s valami megrontotta. Valami közelg. Lepillantottam a földre s megláttam a motoros alakot, a város s az, hogy mi e hely nem érdekelt, a halandók sem, csupán két személy, az ki most élt s Thorhalla, hogy újra élhessen. Lesajnáló pillantással mértem fel az alakot, szánalmas, még ha nem is halandó, csalással szerzett hatalmat, korcs démon. Muspelheim mocska. Nem kívántam vele foglalkozni, csupán annyira, hogy ne támadjon hátba, ezektől még az agyatlan harc is kitelt. Figyelmem majdnem teljesen visszafordítottam a városra s a környékre, azt fürkésztem keresve azt, hogy miért vagyok itt. közben próbálom a démont szemmel tartani, s ha támadna, akkor kitérni előle. Ha ezzel nem kell fáradnom, közelebb repülök arra, merről érzem közeledni azt, mi miatt itt lehetek. Közben mindvégig a környéket pásztázom, hogy ne érhessen semmiféle meglepetés.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Necropolis (Wakanda) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Necropolis (Wakanda) Empty Re: Necropolis (Wakanda)

Témanyitás by Dr. Zield Jones Csüt. 09 Okt. 2014, 15:29

Szellemlovas
FrankenCastle megismerkedett az új képességeivel és rögtön munkához látott. Kereste a bűnt, annak forrását, hogy üldözze és megbosszulja. A legnagyobb bűnösökkel akarta kezdeni, akik világokat igáztak le nyereségvágyból és öltek, aláztak gond nélkül. Apokalipszis már halott volt, a volt szolgái és a visszatért felesége lettek volna a célpontok. De! Érzett valamit, sokkalta nagyobb bűnt. Olyat, amihez foghatót még nem. Közel volt az a lélek, aki minden vétek hordozója volt. A motor felbőgött és vad vágtába kezdett, hogy elérje.
Hetek óta úton volt, kitartóan haladt a bűnös felé, aki először közelinek tűnt. Az utcai tolvajok, olcsó bérgyilkosok, de még a maffia fejei mellett is elhaladt. Nagyobb feladata volt, az elsődleges cél az eredendő vétkes megbüntetése lett, aki mellett ezek csak patkányok voltak. Mintha maga a bűn személyesült volna meg borzasztó töménységben. Vágni lehetett, a mágiát is, ami ehhez kötődött. Hatalmas és gonosz lényt kellett keresnie. A hegyoldalon farolt a motorral és végignézett a tájon. Ha tudott volna, sírt volna, de már rég megkeményedett annyira, hogy ezt ne tegye. Ismét haláltáborok.
~Sosem tanul a világ? Egyik háború a másik után és még Apokalipszis rémálomszerű birodalma után is ezt csinálják? Hány szenvedő lehet itt és hányan halhattak meg? Milliók?
Meglátta az isteni erejűnek látszó alakot, az égő pörölyű férfit. A mágiák találkoztak, mindketten lángoltak és nézték egymást. A másik elfordította tekintetét. Bízott magában, nem érdekelte a motoros a büszke harcost. A Szellemlovas a férfiba nézett, a bűneibe, de egyértelmű volt, hogy a férfi nem ide tartozott még most sem. Valami a városhoz hozta, akárcsak őt.
- Ember! Én a bűnösöknek hoztam ítéletet, te mit hoztál? Lehetséges, hogy a céljaink összeérnek.
A Szellemlovas is kész volt, hogy ha a másik támadni kezdene, elhajtson. Nem vele akart harcolni. A várost figyelte a másik szemével, kereste, hol kezdje, hol hatoljon be, melyik részén van a főbűnös és mit tud tenni. A veterán képzettségével próbálta felmérni a biztonsági rendszert, személyzetet is, hogy kikerülje vagy kiiktassa.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Necropolis (Wakanda) Empty Re: Necropolis (Wakanda)

Témanyitás by Morsus Szer. 05 Nov. 2014, 21:56

Szellemlovas sokkal lassabban és biztosabban halad ameddig Einarban van némi hanyagság, egy isten büszkeségével repül a cél felé. Az őrszemek és martalócok jók, de nem katonák. Nincsen igazán jó kiképzésük. A sorok között látják, ahogy a mutánsokat verik és pár helyen a mutánsok a saját társaik csontjait viszik egy árokba önteni. Megtorlónak Vietnám jut eszébe az a kegyetlenség, ahogy pár társa bánt a vietkongokkal. Hasonlóan itt is pár kiborgon végtagok lógnak díszként és heccből rugdossák vagy tapossák a védtelen lényeket. Einar még sosem látott ilyen kegyetlenséget, ilyen szintű könyörtelenséget.
Az egyik teremig megy Einar, a lovas követi. Ott több alak van láncokon és egy inkubátorban. A láncon térdelve a földön Sif úrnő, mellette Szürke Eminenciás, Amazon, Pusztulás és egy inkubátor, amiben valamik vannak. Felettük végig egy energiagenerátor van, ami lebénítja őket.
- Guten tag.
Szólal meg a páros mögött egy hang és Rorschach és a lovasai állnak ott.
- Tetszik a gyűjteményem? Úgy hívjuk őket, hogy a főfogás. Kérlek, álljatok sorba.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Necropolis (Wakanda) Empty Re: Necropolis (Wakanda)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 06 Nov. 2014, 10:39

Ember, megvetően fordultam vissza a kutya felé s mértem végig. Még ha nem is volt már ember, akkor is halandóból lett az, ami.
- Nekünk nincs közös ügyünk halandó! – szóltam megvetően.
Ezzel nem is törődtem a féreggel tovább, csak haladtam előre. Hanyag tekintettel mértem végig azt, mi itt folyt. Nem különösebben érdekelt, hogy a halandók mit is művelnek itt, engem az érdekelt, miért ide jöttem, eleget törődtem a halandókkal, ennek vége, még akkor is, ha ily kegyetlenséget még a trolloktól s Muspelheim démonaitól sem láttam életem során. Az erő, mi ide hozott egy csarnokig vitt, hol miután beléptem már megláttam, hogy ki miatt vagyok e helyen.
< - Lady Sif?! – kérdeztem meglepetten. >
Hát érte, az anyjáért adta életét s őt hozta ki Hela-tól, vagy épp Valhallából. Miért? Ez volt az igazi kérdés, hogy miért dobta el érte az életét, mikoron élhetett volna még tovább. A halandó köszönésére felé fordultam s megláttam őt is, atyámat. Miféle kifordult átkozott világ volt ez, hol atyám így végezte?
- Ereszd el őt! – mutattam a pöröllyel Lady Sif-re. – Most!
Az utolsó mondatot már mennydörögtem, a többi személy, ki itt volt nem érdekelt, csupán úrnőm, ki egyben párom édesanyja.

//Ha még sincs ott Thor, akkor szólj és javítok.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Necropolis (Wakanda) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Necropolis (Wakanda) Empty Re: Necropolis (Wakanda)

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 08 Nov. 2014, 14:43

A Szellemlovas megközelítette az épületet. Egyedül, mert a másik nem állt szóba vele, csak elutasította és hanyagul elrepült. FrankenCastle nem érzett benne olyan mennyiségű bűnt, ami meghaladta volna a bent történőt. Talán nem is létezett annál nagyobb bűnhalmaz, mint amit onnan bentről érzett. Egyedül is hajlandó volt körülnézni.
Olyan őröket látott, akiket a hűségük miatt tartottak, nem a szakértelmük miatt. Nem katonák voltak, egyszerűbb alattvalók, akik úgy bántak a mutánsokkal, a rabokkal, mint a kutyákkal. Castle Vietnamban látott ilyesmit. Apokalipszis még sehol nem volt, amikor a vietkongokkal szórakozásból kegyetlenkedtek a katonák előrevetítve, hogy milyen kor jön. A Nagy Szürke utáni időkben még mindig nem volt vége ennek. 
~Mindig jönnek újabb és újabb diktátorok, háborús bűnösök, Frank Castle, a Szellemlovas pedig el fog jönni értük, hogy véget vessen gyomorforgató tetteiknek, gondolkozott magában
Nem volt komoly védelem, ami megállítota volna Einart, az úttörőt és Szellemlovast, aki követte. Ismeretleneket látott és olyat is, aki ott volt a Figyelő holttesténél. A zöld bőrű nőt ismerte onnan. Ártatlannak tűnt akkor is, nem sok vizet zavart. Azt az inkubátort nézte, amiben valamikk, ismeretlen testek voltak. Közelebbről akarta megnézni, hogy értse, pontosan, miről volt szó.
A német köszönés rossz emlékeket idézett benne. Emlékezett még a második világháborúról tanultakra és ez pontosan olyan volt, mint egy náci haláltábor. A Sif úrnőért harcolni kívánó férfire nézett egy pillanatra. Próbált rájönni, mi volt a kapcsolat, ismerhetett-e olyat, akihez ennyire közel állt Lady Sif.
- Ember! Égbe kiáltó bűnöket követtek el. Mi a célod? Mit teszel ezekkel a lényekkel?
Szellemlovas még nem lendült támadásba. Meg akarta érteni, milyen veszéllyel kellett szembe szállnia és hogy mi lesz ezeknek a sorsuk. Ha már átmosta az agyukat az ismeretlen német, akkor ezekből is ellenfél válik. Készen állt arra, hogy fedezékbe ugorjon és a láncokkal égesse a lényt visszatámadásként, de ezt csak akkor tette meg, ha őt támadták.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Necropolis (Wakanda) Empty Re: Necropolis (Wakanda)

Témanyitás by Morsus Szomb. 08 Nov. 2014, 18:38

Donar, akit Einar csak Thorként ismert, most fújtató óriásként állt a mestere mellett. Tekintette üres volt, mint egy láncát feszegető vadkutya, várta, hogy végre támadhasson. A mágus ridegen lebegett a föld felett pár centivel.
- Hurm.
Morogta csendesen.
- Egy démon avatár és egy halott világ istene. Nem sok érdekesség van bennetek.
- Akkor hadd öljük meg őket végre!
Üvöltötte a vörös szimbióta-lény és a társai szinte mind megfeszültek.
- Iiiigen...
Mondta a faember. Rorschach hanyagul legyintett.
- Hurm. Legyen. Játszatok velük, mit érdekel engem ezeknek a sorsa.
Intése után a földből indák tekeredtek a páros lábaira, a vörös-fekete lény Einarra ugrott ameddig Donar kalapácsával készült betörni Szellemlovas koponyáját.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Necropolis (Wakanda) Empty Re: Necropolis (Wakanda)

Témanyitás by Thorhalla Vas. 09 Nov. 2014, 11:13

Dühösen s megvetően szemléltem a halandót s azokat, kik velük voltak. Egyedül atyám volt az, kinek ottlétét nem értettem, noha e világ eléggé más volt, mint a sajátom, de az, hogy valaki mást szolgáljon. Hacsak nem valamilyen aljas mágiával, vagy egyéb képességgel bírta rá e halandó s átkozta el. A szavak, miket szóltak lesújtók, még egy újabb bizonyíték, hogy mért is gyűlöltem s vetettem meg a halandókat. Ezek nem voltak képesek másra, csak arra, hogy pusztítsanak s gyilkoljanak.
< - Szánalmas halandók! – sziszegtem. >
Megszorítottam a pörölyöm s amint a lábamra tekeredtek az indák s utána hagytam, hogy a mágikus lángok körbeöleljék testem, elpusztítva, s elégetve az indákat is, ha képesek voltak rá. ha kiszabadultam, hagytam, míg a lény egészen közel ér hozzám, utána szabad kezemmel próbáltam megragadni s kissé eltolni magamtól, mialatt a lángokkal őt is próbáltam belepni teljes egészében. Ha sikerült, ha nem, a fegyveres kezemmel célba veszem a fejét s nyakát, s azon a részen próbálom teljes erőmből megütni, leszakítani a nyakáról a fejét s szétloccsantani azt az ütés erejével.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Necropolis (Wakanda) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Necropolis (Wakanda) Empty Re: Necropolis (Wakanda)

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 11 Nov. 2014, 11:20

Szellemlovast felháborította a bűnös lélek fellengzőssége. Annyi vétek után azzal mert foglalkozni, hogy lekicsinyelte az érkezőket.
~Mindjárt megmutatom én neked, hogy mennyire vagyok érdekes. Egy halott világ istene? Ez mit jelent? Ezért olyan büszke és lenéző, akivel találkoztam - gondolkozott magában
A fegyverét készen tartotta, mert az indulatok kezdtek erősödni. A náci nagyon erősen tudott hatni a szolgáira. A kalapácsos megtámadta őt, nagyot lendítve. A Szellemlovas megpróbált elugrani és a tüzes láncával megcsapni a férfit, körbetekerni, hogy égesse, lángoltassa a pörölyt tartó kart. Ha sikerült, el is akarta dobni, kifelé az ajtón vagy ablakon keresztül.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Necropolis (Wakanda) Empty Re: Necropolis (Wakanda)

Témanyitás by Morsus Pént. 14 Nov. 2014, 02:11

A szimbiótás lényt a lángok perzselik, ahogy az indákat is.
- ÁÁÁÁÁ! Arról nem volt szó, hogy ez lángol!
Üvölti szenvedve a lény, miközben Einar ellöki magától a semmivé foszló csápokat és egy hatalmas csapással betöri a szörnyeteg fejét. Az lassan porrá válva zuhan a lába elé. Majd Einar fulladozni kezd. Pollenek marják a torkát. Nem érezte, hogy a torz növénylény megtámadta. A mérgező anyagoktól kapkodja a levegőt. Szellemlovas elugrik majd a lánca körbe öleli az óriást és a tűztől üvölt egyet.
- Én...
Mondja egy pillanatra kijózanodva a kék óriás, majd újra vicsorítani kezd.
- DONAR ZÚZ!
Üvöltése után megragadja a láncot és ő dobja el Szellemlovast neki a generátornak, ami fel robbanva kiüti őt. A láncok elengedik a rabokat és az inkubátor füstöt áraszt.
- Idióta!
Üvöltik a többiek, de késő.
Szürke Eminenciás és Amazon ébrednek fel először, senkit se ismernek fel ezekből a személyekből. Csak a támadóikat, a rejtélyes neonázi szuperlényeket. Ahogy mozdulnak Amazon érzi, hogy a baba rúg egyet.
Sif, az egyszerű halandók ruhájában is az istennő kiemelkedik. Mind magassága, izmai és megjelenése miatt. Nem ismeri a halandókat, tudta, hogy Thor tetemét valaki megrontotta nem rég, ezért is akart visszatérni, amit Hallának hála megtehetett. A fiú, Einarra hasonlít és bár a halandókból csak támadóit ismeri fel arcról mégis azonnal tudja ki a gonosz és mit érdemel.
Egy apró gyenge ember riad fel. Senkit se ismer csak a furcsa lényeket, akik elkapták benyugtatózták majd elverték és kiláncolták. Ez dühíti és az jó... mert Sárga Hulk ekkor felébred és ő zúzni fog, akivé már át is alakult!
Bamfok már majdnem megszöktek és eljutottak egy furcsa törzsszerű közösséghez. Jól érezték magukat. romboltak, játszottak, ettek, ittak... erre elkapták őket megint és bezárták őket. Ezek a gonosz fura valamik (Rorschach és a Lovasai). Most mind a hetvene újra szabadok!
A teremsarkában a sötét két lámpa kezd el világítani. Doom jelentést kap. A rendszerek újra online vannak. Már látja is az arrogáns nácikat, akik elkapták, főleg azt a Donart, aki villámával kiütötte. Hibás memoria fájlai vannak utána. Az egyetlen, aki ismerős neki az Sif, mert Thorhalla és a testét elpusztító Varázslónő is emlegették őket így volt róla mentett vizuális adata. Ám a sérült fájlokból kiderül, hogy látta az elrablása utána helyszínt. Wakanda, a Necropolis, ami most valamiért romokban van. A képek és hanganyag alapján valaki koncentrációs táborrá alakította ezt a valamikori szenthelyet.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Necropolis (Wakanda) Empty Re: Necropolis (Wakanda)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 14 Nov. 2014, 10:40

~ Einar ~
Kegyetlen, ragadozó mosolyra húztam ajkaim, mikor az indák eltűntek a tűz hatására s a nekem ugró lény sem bírta a tüzet. Az ütésem nyomán pedig a szánalmas lény porként omlott össze. Szánalmas, hogy csupán eddig bírta, de mit is várhattunk volna, ha egy isten az ellenfele. Azonban mikor lépni akartam tovább hirtelen nem kaptam levegőt s köhögnöm kellett. Szabad kezemmel a torkomhoz kaptam, miként levegő után próbáltam kapkodni, tekintetem egyből a fa lényre tévedt, hát ez is képes virágport, vagy mérget a levegőbe juttatni. Olybá tűnt, hogy ily alattomos támadással élt ellenem. Niffleheimbe vele, ha még arra is képtelen, hogy dicstelenségen kívül máshogyan próbálkozzon ellenem. Próbáltam néhány pillanatra koncentrálni, s nem megindulni irányába, hogy lassan végezzem ki, ezen idő alatt nem vettem levegőt, s a koncentráció után a pöröly segítségével igyekeztem néhány szívdobbanásnyi időre teljesen tűzformát ölteni, hogy megtisztítsam véremet s tüdőmet az alattomos támadástól. Mikor ennek vége lesz a tűzformát egy nagyobb robbanás s kitörés formájában próbálom eltűntetni magamról s a robbanás erejével megtisztítani a levegőt a helységben. Ha sikerült, ha nem ellököm magam a földtől s teljes erőből vetem magam a falényre s próbálom megütni a törzsét a fejénél. Közben végig figyelek a többi támadásra s ha még más is ellenem törne próbálom elkerülni mindazt.


~ Sif ~
Az utolsó emléke az volt, hogy szembetalálkozott ezekkel, emlékezett arra is, hogy látta megrontva és átváltoztatva a szerelmét, az okokat nem tudta, ahogyan arra sem, hogy miért is támadt fel, vagy éppen ki által. Miután felkelt a földről végignézett azokon, akik itt voltak, végig mindenhol halandók, egyelten egyvalakin akadt meg a szeme azokból, akik segítettek nekik, Einar. Legalább is s fiatal férfi – hozzá képest fiatal – rá hasonlított, de emlékezett még a halálára. Hel-re! Hát teljesen kifordult ez a világ? Mégis tudta, hogy kik vannak vele és kik ellene, tudta, hogy Thor-t meg kell menteni és visszafordítani az átkot, ehhez azonban az kellett, hogy senki se maradjon talpon csak a varázsló. Körbenézett, hogy merre is találhat fegyvereket, vagy bármit, amit annak használhat, ha nem volt más, akkor fogta a láncokat, amin eddig volt, próbálta kitépni a falból a másik végét, majd a kezei és lábai részén levőket, hogy így használhassa mindezt. Ha megvolt, akkor egyenesen Donar, vagy Thor felé indult futva hátulról.
< - Sajnálom szerelmem – mondta. >
A lendület után próbált a férfi hátára felugrani, majd a láncot a most éppen viharóriás nyakára hurkolni és meghúzni az erősen. Nem úgy igyekszik ezt tenni, hogy kitörje a férfi nyakát, csak annyira, hogy fojtogatni tudja, miközben próbál úgy helyezkedni a férfi vállánál, hátánál, hogyha Donar érte nyúl, hogy elkapja azt ne tudja megtenni, ellenben saját maga addig legyen képes fojtani a másikat, hogy az elveszítse az eszméletét.


(Mint kiderült ő is az enyém lol…)


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 18 Nov. 2014, 10:50-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Necropolis (Wakanda) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Necropolis (Wakanda) Empty Re: Necropolis (Wakanda)

Témanyitás by Auaritia Vas. 16 Nov. 2014, 18:48

Amazon

Felébredek, fogalmam sincs vajon hol lehetek. Előbb még nem itt voltam az biztos. Előttem vadidegenek, csak ez a vámpírférfi ismerős.
Meghaltunk, esetleg egy alternatív jövőbe-múltba csöppentünk? Mégis mi ez az egész? Nem értem. És mik ezek a furcsa lények. Egy biztos, nem a barátaink, a babám rúg is egyet, hogy erre figyelmeztessen. Oh gyermekem, igen látszik, hogy van benned szufla, már anyád hasában is csak verekedni tudsz, remélem fiú lesz, hogy dicsőséget hozzon rám. Hát mit tehetnék fiam? Harcolni fogok érted, közben, ha meghalsz, csakis magadnak köszönheted, ha erős vagy túléled.
Majd felugrom és nekivetem magam a lényeknek, persze az vámpír férfihoz közel maradok, hátha segít...


_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Necropolis (Wakanda) Empty Re: Necropolis (Wakanda)

Témanyitás by Laura Slyen Hétf. 17 Nov. 2014, 22:05

70 szempár egyszerre nyílik, fuldokolva ébred a hetven kis bamf, kik hamar felfogják hol is vannak épen és mérgesen emlékeznek vissza miként is kerültek ide.
Főleg amint meglátják gyomot, kinek mérgétől bénulva ragadták el őket a kolóniától, melyhez annyira csatlakozni akartak, ahol nyugodtan tehették amikhez kedvük szottyant. Most viszont a frissen ébredt hetven Bamf, mint egy sereg ugrál ki az inkubátorból.
- Bamf!
Kiáltják mind egy csatakiáltásként. Hármasával ragadják meg egymás kezét és szaporán teleportálni kezdenek, de a hármasokból egyszerre mindig csak egy viszi a többit. Ha Sötét Rorschach még a helyszínen van, akkor 5 csapatnyian rá teleportálnak először és igyekeznek megfosztani minden ereklyéétől, hogy képtelen legyen bármiféle erővel vagy trükkel is ártani nekik, majd karmolászni kezdik a testét ahol érik. A többi bamf közben célba veszi a többi ellenfelet, és mindezt igyekeznek minél gyorsabban tenni, mivel tudják, hogy gyom mérgei nem játékszerek, mint legutóbb megtanulták. Akiket nem ismernek fel, azokat nem támadják, mivel látni, hogy az ellenségek ellen küzdenek.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Necropolis (Wakanda) He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Necropolis (Wakanda) 5000_Thanks_by_Mallemagic Necropolis (Wakanda) Mudch0 Necropolis (Wakanda) Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Necropolis (Wakanda) Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Necropolis (Wakanda) __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Necropolis (Wakanda) Empty Re: Necropolis (Wakanda)

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 18 Nov. 2014, 10:58

Szellemlovas
Castle most már láthatta, hogy a férfi, akivel együtt érkezett, valóban isteni erőkkel bírt. Úgy megégette a növényembert, hogy az csak sikított és hüledezett. A válaszcsapás, az utolsó támadás is megvolt a lény részéről, valami spórával, porral fuldokoltatni kezdte az asgardit, aki ismerte Sifet.
A Szellemlovas nem járt ilyen jól. Az első ütést kikerülte, nem lett szétverve a koponyája. Elugrott, hogy a láncával megégesse a bűnös óriást. Annak ereje hatalmas volt és elkapta őt, a láncnál fogva dobta el. A fájdalom nem állította meg és visszatámadásával kiütötte a feltámadt Megtorlót. Utolsó emléke az ájulás előtt egy nagy robbanás lett. Ha majd magához tér, emlékezni fog, kit akar először megbüntetni...

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Necropolis (Wakanda) Empty Re: Necropolis (Wakanda)

Témanyitás by Szürke Eminenciás Kedd 18 Nov. 2014, 16:44

Szürke Eminenciás
A Szürke Eminenciás úgy érezte, legalább annyit aludt vagy volt kába, amennyit élt eddig. Óriási kábulatból tért magához. Szemeit kinyitva körülnézett és az érzékeit is használta. Megismerte a támadóit és a neki kijelölt útitársat, a túlságosan agresszív Amazont, akivel együtt rabolták el egy ismeretlen sivatagból, miután a jövőből visszakerültek. 
~Hol lehetek most és mi ez a hely? Kaptam egy lehetőséget, élnem kell vele. Ez az asszony mellettem gyermeket vár és mellém került. Nem érzem azt, hogy segítenem kellene rajta. A jövőben azt mondták, jobb lesz, ha megszokjuk egymást. Nem sikerült és a jövő megváltoztatható - gondolkodott magában.
A kiemelkedő istennőt alaposan megnézte és az asgardi szavakból már tudta, hogy hova valósi. A Varázslónő udvarában, ahol ő a Belső Kör tagja volt, sokat használták ezt a nyelvet és istenítették ezt a kultúrát. 
Volt egy ájult, aki a szerkezetnek csapódott. Neki köszönhették ébredésüket. Egy másik férfi, nagy erejűnek látszó fuldokolt. A bamfok úgy ugráltak ki, mint a frissen született majmok. A vámpír zavarónak látta őket. Az ellenséget is megzavarhatták, ezt kellett kihasználnia. Nem akart harcolni, hanem menekült volna el erről a rettenetes helyről, amíg a többiek aprították egymást. A Sokaság nevű vámpírképességet alkalmazta, hogy apró kolibrikké változva kirepüljön azzal a hihetetlen sebességgel, amivel ezek az állatok rendelkeztek. A kijutás volt az ő célja.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Necropolis (Wakanda) Empty Re: Necropolis (Wakanda)

Témanyitás by Morsus Szer. 19 Nov. 2014, 23:27

'Hősök": Einar, Sif, Szellemlovas (eszméletlen), Sárga Hulk (eszméletlen), Dooombot (még nem kapcsolt be), 70 Bamf, Szürke Eminenciás, Amazon
Ellenségeik: Donar (eszméletlen), Gaz (haldoklik), Gyom, Halálfej, két őrszem
A káosz kitört. Donar hátára Sif ugrott és fojtani kezdte volt szerelmét a láncával. Einar minden erejét összegyűjtve lángra lobban, amiben segíti az, hogy a falényekre Bamfok sokasága támad és Amazon is nekik ront. A tűzisten így nyert előnyével Belecsap a faemberbe, aki lángolva zuhan térdre. A kiborg Halálfej belelő Sárga Hulkba a helyén tartva azt. Amazon felborítja a másik növény embert. A tető ekkor szakad fel. Két hatalmas őrszem robot kezd lőni a csapat. Sifet akkor találják hátba amikor már sikeresen a földre kényszerítette a másika asgardit. A férfi eszméletlen így az úrnő törődhet a robotokkal. Az egyik robot Eianrra lő, de az a pörölyével hárítja a lövést. Eminenciás kirepül az épületből és egy lövés mellé csapódik be, amitől vissza zuhan a földre emberi formában. A vállán égési sérülésekkel.

Pusztulás a káoszban kirepül mikor a Hajó megjelenik az égen. Rorschach érdeklődve néz.
- Hurm.
Mondja a mágus mikor kiveti magát belőle egy seregnyi mutáns. Mind elkezdik lőni a többi őrszemet és az új Apokalipszis elsőként landolt a mágus előtt.
Necropolis (Wakanda) 90119-51392-armageddon
Mellé érkezik Max, aki neki rohan a mágusnak, de az telenetikával elkapja és félre söpri. Forge lézerekkel bombázza a hajóról, amiket a pajzsai hárítanak. Jeb dobolása végre kezdi megtörni a mágus pajzsait. Rorschach egyre jobban összehúzza magát majd egy marék port szór a mutáns felé, aki fulladozva ezer ragyával gennyesedve meghal. Judas Morsus jelenik meg előtte és a realitást robbantja fel a férfi előtt. Sötét Rorschach bucskázva zuhan hátra és az alakváltó erejével Holocaust rátekeredik a karjaira, hogy a többiek tudják támadni addig. Judas Slade addig próbálja koncentrálva elnyomnia mágus mentális hatásait, de az orrából már vér folyik.


Külső csata résztvevői: Rorschach és ellene Nagy Atya, Holocaust, Max Power, Judas Morsus
A táborban: Vagy kétszáz különböző törzs mutánsai az őrszemek és martalócok ellen.
Égben: A hajón Apokalipszis (nem látható), Judas Slade, Forge (mindketten láthatóak, a hajó kapujában) és Pusztulás (repül el)

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Necropolis (Wakanda) Empty Re: Necropolis (Wakanda)

Témanyitás by Dr. Zield Jones Csüt. 20 Nov. 2014, 09:44

Nagy Atya
A medvemutáns csatlakozhatott volt ura seregéhez. Látta az öreg, megtört Apokalipszist szemtől szemben. A kozmikus erő kivette belőle a legnagyobb energiákat. Mily érdekes, hogy a medvemutáns pont csak nagyobb erőt kapott a robbanás szelétől és elfeledte múltját, En Sabah Nur pedig legyengült. A fia lett az erősebb és mindig az erősebb éli túl. A Nagy Atya megvizsgálta a helyszínt, amit kivetítettek. A mészárlás ellen nem tiltakozott, ilyen kegyetlen és ellenük dolgozó lényeket nem kellett megkímélni. Sinister tűnt el, ő mindig más utakon járt. A medvemutáns kérdezősködött, nem kapott választ. Abban az őrültben nem bízott. Még azt is elképzelte, hogy Rorschachal volt a tudós.
A Hajóval elérték céljukat és a megjelölt helyen kiugrottak. A Nagy Atya figyelt, nehogy hátbaszúrja valaki, nehogy elárulják. Volt a Főpapok, Lovasok között olyan, akiről ezt feltételezte. A támadásokat sorra hárította az idegen mágus. Az ereje óriási volt. Mégis gyengült, Jeb áldozatával és Morsus robbantásával lehetőséget kaptak. A Nagy Atya le akart számolni a gonosztevővel, aki gyűlöletet keltett mindenfelé. Mikor Holocaust lefogta Rorschachot, a medvemutáns odaugrott, hogy megnézzte, hol volt a legsebezhetőbb az idegen. A karmos kezeket akarta először levágni, aztán a torkát áthasítani. Ki akarta belezni ezt az idegent és utána megkaparintani az ereklyéit, legalább egyet közülük. Az erőből sosem volt elég. A törzsét hagyta a martalócok ellen menni és a rabokat kiszabadítani.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Necropolis (Wakanda) Empty Re: Necropolis (Wakanda)

Témanyitás by Szürke Eminenciás Csüt. 20 Nov. 2014, 09:55

Szürke Eminenciás
A vámpírnak sikerült elhagynia a csata színhelyét. Azt hitte. Kint is folytatódott a háború, az érkezőkkel őrszem robotok is jöttek és a Hajó, rajta a halott Apkalipszis egykori embereivel. A Szürke Eminenciás gyorsasága ellenére is belerepült egy lövés légterébe. A válla megsérült, táplálkoznia kellett, hogy ezt helyreállítsa a szervezete. Nem is tudta, mikor juthatott utoljára vérhez. Pusztulás volt az, akivel még mindig egy oldalon állt. Az egykori Lovasok és a Főpapok, törzsvezérek összefogásából megsejtette, hogy itt komoly együttműködés volt. Ez pedig folytatódhatott később is. A Varázslónő seregéből senkit nem látott, fennált a veszély, hogy később ellene fordulnak és a szolgái ellen. A vámpír nem akart újra fogságba esni, hogy Holocaust hallgassa ki és vallassa Stephanie Miller birodalmáról. Megpróbálta az egyik őrt megtámadni és kiszívni a vérét, hogy nagyobb ereje legyen és meginduljon a gyógyulás gyorsulása, aztán Pusztuláshoz akart csatlakozni, hogy vele együtt repüljön el.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Necropolis (Wakanda) Empty Re: Necropolis (Wakanda)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 20 Nov. 2014, 11:28

~ Einar Thorson ~
Einarnak sikerült tűzzé változnia néhány pillanatra kihasználva azt, hogy mások is megtámadták azt, aki őt támadta. Ekkor a tüdeje is nagyjából kitisztult és már jobban kapott levegőt a falány pedig lángolva omlott a földre. Szánalmasnak tartotta, hogy ennyire nem volt kihívás az ellenfél, akivel könnyedén elboldogult volna a halandók segítsége nélkül is. látta, hogy az e világi atyja a földre került, mert Lady Sif elintézte őt, majd a robotokra kapta a fejét. Hála annak, hogy Attilan-on élt jó sokáig Melissa mellett ismerte a modern világ vívmányait, ha használni nem is volt képes azokat, akkor is. Az egyik őrszem még rá is támadott, ám ösztönös mozdulattal védte ki a pöröllyel a támadást. Nem is igen várta meg, hogy újabb támadás történhessen, a fegyverét megpörgette, majd repülni kezdett az őrszem felé, olyan szögből, hogy csak a vele szemben levő legyen képes rá támadni, a másik ne lásson rá. A felé irányuló támadásokra még mindig figyel, próbál kitérni, ha ismét lézer jön szembe, akkor azt a pöröllyel félreütni. Ha pedig megérkezik az őrszem fejének magasságába, akkor teljes erőből a fegyverrel azt próbálja meg szétzúzni a lendülettel együtt, amit a repülésből nyert.


~ Lady Sif ~
Sikerült megtennie, amit szeretett volna, érezte, hogy a láncok és a fojtogatás hatására Thor eszméletlen lesz és összecsuklik alatta. Most már csak meg kellett találnia majd a módot arra, hogy újra önmagává tegye a párját és megtörje az átkot. Utána jöhetett az unokája, akit meg kellett mentenie, hiszen ezért volt itt, a leánya ezért áldozta az életét. Már éppen mozdult volna tovább, amikor a hátába becsapódott a lövedék és a földre zuhant. Sif felnyögött a fájdalomtól, majd ekkor már, ha eddig nem tépte le magáról a láncokat, akkor most megtette. Az egyiket felcsavarta a bal kezére, kézfejére, hogy ütéshez majd ezt is használhassa, a jobb kezében levőt pedig fegyverként szándékozott használni. Az egyik őrszemet vette célba, amelyik közelebb volt hozzá. Megfeszítette az izmait, majd a törmelékeken át kezdett rohanni a gépmonstrum felé. Ha támad rá valaki, akkor azt a lánccal próbálta félresöpörni, vagy ha lövedék jött felé, egyszerűen kitérni előle. ha elég közel ért az őrszemhez, akkor próbált felugrani rá, akár a lánccal megkapaszkodva és úgy segíteni a feljutásban. A nyakig, fejig próbált felmenni, ha sikerült, akkor próbálja feltépni a fém burkolatot és leszakítani a robot fejét a helyéről, vagy legalább is súlyos sérülést okozni neki, hogy ne mozduljon többé.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Necropolis (Wakanda) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Necropolis (Wakanda) Empty Re: Necropolis (Wakanda)

Témanyitás by Morsus Hétf. 08 Dec. 2014, 18:30

Eminenciás kirepült és elkapott egy őrt mikor megitta az ereje visszatért, de rögtön érezte ahogy megragadja a nyakát Gyom hátulról és leemeli a haldokló katonáról.
- Még nem végeztünk szörnyecske!
Morogja a növénylény.

A két őrszemet a két asgardi támadja meg. Sif úrnő a vállára érve a gépnek feltépi a nyakánál a monstrumot és a fejét a távolba dobja üvöltve. Einar száguldva repül neki a másik gyilkos robotnak és egyetlen hatalmas robbanással tünteti el annak a fejét. Így a társaság azonnal kiér bele a csatába, ahol az új Apokalipszis és elitje támadják a mágust, Sötét Rorschachot.

Ahogy Waynoka megtámadja az alak szellemé válik és a mutánsra már lőni kezd Halálfej. A föld finoman megremeg majd az égen Pusztulás kacagva repül körbe egy ében rést. A lassan táguló lyukon a Varázslónő/Köpeny ugrik ki magával hozva Cukorembert, Vetlandát és tíz legjobb valkűrjét. A kiborg harcos azonnal feléjük fordítja a fegyverét, de Köpeny egyetlen hanyag mozdulattal millió darabra tépi a csápjaival a neo-nácit. Holocaust arcán mosoly jelenik meg, ahogy látja maga mellett az új seregét: Einar, Sif, Varázslónő/Köpeny, Nagy Atya, Max Power, Judas Morsus, Pusztulás, Vetlanda, Cukorember és a felébredt Szellemlovas, akit vonz a bosszú a kegyetlen tábor tervezője ellen.
A háttérben a martalóc, őrszem sereget lassan felemésztette a mutáns/valkűr haderő, nem messze a házban mindenki magához tért: Hulk, Bamfok, Amazon. A terhes anya azt is látja, hogy a kék asgardi óriás nyöszörögve kezdi kinyitni a szemeit...
- Hurm... úgy fest a korcsok összefogtak. A fajtátok mindig is összetartó volt. Tudjátok mielőtt felépítettem a tábort... kicsit körbe néztem. Átjártam a lelke síkját és tudjátok mit találtam? Hogy itt még a hősök lelke is romlott. A gépezetek mivel küzdötök. Két ember építette az X-men segítségével. De ti is segítettek. Az asztrál síkon hagyott emlék foszlányaitok, céljaitok, mind-mind kellett, hogy építsek két még jobb őrszemet. A Bástyákat!
A földből kiemelkedik a két hatalmas tíz méter magas gyilkos robot, amikről minden csapás legyen mágikus vagy kozmikus egyszerűen lepattan.
Necropolis (Wakanda) 1722182-wildc_a_t_s_x_men_the_dark_age_by_mat_broome
Necropolis (Wakanda) 1722183-wildc_a_t_s_x_men_the_dark_age_by_richard_bennet
- Kár erőltetnetek magatokat. Uru és adamantium ötvözet, apokalipszisi energiaforrásokkal és maguk az X-menek tervezték a programjukat, hogy mindenkit letudjanak gyűrni közületek. Ezek a gépek jobban ismernek titeket, mint ti valaha is fogjátok. Elbuktattok.
A két gép a kezeit emelve hatalmas erejű lézert és pokoltüzet lő a tömegre.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Necropolis (Wakanda) Empty Re: Necropolis (Wakanda)

Témanyitás by Dr. Zield Jones Hétf. 08 Dec. 2014, 22:45

Nagy Atya
A medvemutáns csapásai már nem értek célba. Az ellenség ördögi hatalommal rendelkezett és anyagtalanná vált, hogy a gyilkos karomcsapások elől elmeneküljön. Szolgája, a halálfejes harcos tüzet nyitott, mire a medvemutáns megpróbált elugrani és kettévágni az alakot, Halálfejet. A földrengésre megtorpant, megzavarta az érzékeit a jelenség és foglalkoznia kellett azzal, mi fog még ezek után következni.
~A felszínen is van elegendő erő, amit le kell győznünk. Mi jön még? Az alvilág is erősíti Rorschahot?~gondolkozott magában.
A válasz nem a föld alól jött. Az égre felnézve meglátta a sereg következő részét. A jelekből, Holocaust nézéséből észrevette, hogy a hátborzongatóan visszataszító jelenség és nevetésével kísérve a Varázslónő, seregével együtt mellette állt. Óriási erőt képviseltek így és nagyszerű érzés volt a medvemutánsnak azok közé tartozni, akik régen is uralták a világot. Erővel. Tiszta erővel. A múlt felvillant emlékei miatt viszont enyhén rossz volt a szájíze és arra gondolt, hogy őt az X-Men küldte. Ez most az összefogás pillanata volt és ha az emberi ellenálláshoz, az X-Menhez is eljutott a hír valahogyan, nekik is itt lett volna a helyük. Hiányzott még más is, ennek pedig a medvemutáns hangot adott:
- Hol lógatja a lábát ilyenkor Jonah és Kane egykori Főpap? Megint a saját utukat járják, fügét mutatva mindennek, aminek van értelme?
Jonahról tudta, hogy mindig az kellett neki, ami tilos volt vagy nem népszerű. A vilgot megmenteni fontos dolog, mindenki érdeke - így a lilahajú telepatának pont ezzel kellett dacolnia. A Nagy Atya nem lepődött volna meg, ha Jonah felbukkant volna Rorschach főemberei között. Kane pedig furcsa alak volt, a kék villám becsapódása óta még furcsább.
~Miért nincsen itt az X-Men és az Ellenállás? Hol késnek seregeik, melyek mindig készek voltak Apokalipszis orra alá borsot törni? A világunk léte forog a kockán és ez a világ az ő világuk is! Honnan származik Rorschach hatalma? Ekkora hatalom egy kézben, csodálatos és egyben veszélyes, a legveszélyesebb. A lelkek síkját is megbontotta, a Figyelő szeme felboríthatta az egyensúlyt. Nem csak mi láttunk emlékeket és képeket. Most ellenünk fordul mindenünk!~
Egy rövid pillanatig nézhette csak szótlanul a robotokat, mert lőni kezdtek. Rorschach kétségbeejtő szavainak nem hitt a medvemutáns. Galactus óriási fenyegetés volt, világok elpusztítója és őt is legyőzték együttes erőkkel. A hit hidat épített a reménytelenség felett és most is erre volt szükség. Igyekezett elugrani a lövések elől és amit tudott, dobálni kezdett a robotok felé. Az ő szerepe a nyers erővel csak az lehetett, hogy elterelje a figyelmet. Ha kellett, a földből vájt ki nagy darabokat, hogy azokat hajigálja a pusztító robotok felé. Ha több szintről indult a támadás, nem lehettek képesek egyszerre mindenkivel foglalkozni. Ezen közben megpróbálta kikerülni a robotokat és egyenesen a vezetőjük felé támadni, Rorschachot megkörnyékezni, hogy elpusztítsa. Kereste a megoldást, hogy neki volt X-Menként eszébe juthatott-e valami erről a projektről és ismerhette-e a robotok gyenge pontjait. A látomásban nem látott ilyeneket, de kutatott, hátha volt valami, ami felszínre jöhetett.

Szellemlovas
A fal tövében eszmélt fel az életbe immáron sokadszorra visszaküldött háborús veterán, az egykori Megtorló, FrankenCastle, ma Szellemlovas. Gyorsan felmérte a helyzetet. A bűnös lelke jelen voltak, egyre többen érkeztek. Meglátta a régi apokalipszis vezetést egy helyen és noha nem ismerte fel mindet, az erejük és a bűneik magukért beszéltek. Nagy bűnösök álltak ki a legnagyobb bűnösök ellen. Szellemlovasnak most is olyan döntést kellett hoznia, mint már sokszor. Gyilkolnia kellett, hogy a további gyilkolást megakadályozza. A robotokban nem érzett tudatot, lelket, mely ismerhette volna a bűn fogalmát. Azok programozott gépek voltak és semennyire sem sajnálta őket. Amivel támadtak, azt ő is ismerte. Megpróbált először félrehúzódni és a koponyás, Szellemlovas alakjában a robotok pokoltüzét próbálta meg irányítani és köréjük vonnai körbevéve, elkerítve őket, hogy elzárja a harctértől a két gyilkológépet. Ha ez nem ment, akkor saját maga próbált pokoltüzet kibocsátani és azzal létrehozni a falat, hogy elzárja a robotokat. Nem ők voltak a fontosak, hanem a gazdájuk...

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Necropolis (Wakanda) Empty Re: Necropolis (Wakanda)

Témanyitás by Laura Slyen Hétf. 08 Dec. 2014, 23:05

// Bocsi, hogy az előzőnél kihagytam ezt a szálat, de kárpótlásul igyekeztem hosszabb reagot írni.  Embarassed //

~Bamfok~

A csata megkezdődött az ellenfelek hullanak és valami tűzzel hadonászó alak felgyújtja az ellenséget és kis híján minket és a kicsi Bamfokat is, akik még idejében ugráltak el a hamarosan lángokban álló áldozattól.
Akik eddig hátul voltak bamfok(kb 35an) időközben elindultak a  kijárat felé követve a nemrég kiröppent koilibri sereget. Ahogy kiérnek meglátják a haldokló őrnél a vámpírt, majd gyomot, aki azt elkapta. Nem is haboztak tovább a bamfok, közelebb lopakodtak a lényhez, majd egy hangos...
- Roham!
Kíséretében lepik el gyom testét, akár a patkányok. Gyorsan másznak rajta, tépik, harapják őt ahol érik. Majd ha látják, hogy az ellenségük ismét mérgezni próbálná őket, akkor befogják kicsiny szájukat és elteleportálnak egymásba kapaszkodva, hogy csak 2-3 teleportálás vesszen el ne pedig 35.

Eközben odabenn:
Lassan úgy tűnt mindenki felkelt és a csatában jól állunk, már éppen örömtáncot járt volna a bent maradt bamf csapat, mikor egyszer csak egy 10 méteres fémszörny emelkedik ki a földből.
A bennt maradt 35 bamf arcáról egyszerre konyul le a mosoly és kezdtek el idegesek lenni, remegni. Főleg a szavak hallatára. A bamfok ismét felveszik hármas alakzataikat és a lézeres támadás elől, ki ki elugrál, aki pedig nagyobb eséllyel van veszélyben az elteleportál. A lényeg az, hogy ezek után a kis bamfok igyekszenek elbújni, és várják a fejleményeket, hogy ismét beszálljanak a harcba, ha úgy alakul, vagy ha nem éppen úgy, akkor lelépjenek arra amerre a társaik korábban, már távoztak.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Necropolis (Wakanda) He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Necropolis (Wakanda) 5000_Thanks_by_Mallemagic Necropolis (Wakanda) Mudch0 Necropolis (Wakanda) Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Necropolis (Wakanda) Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Necropolis (Wakanda) __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Necropolis (Wakanda) Empty Re: Necropolis (Wakanda)

Témanyitás by Auaritia Szer. 10 Dec. 2014, 11:23

Amazon

Nem egyedűl harcolok, megjegyzem nem igen tudom most megállapítani, hogy ki van velem és ki van ellenem. Ebben a kavalkádban csak egy biztos van, a növényembernek pusztulnia kell.
Neki is iramodik a társaság, a melettem lévő vámpír pedig eltűnt e szemem elől. A növényembert sikerűlt egy kicsit megdöntenem, ám a helyzeten nem sokat segített.
Az égen seregek valamint a mágus, akinek elrablásunkat köszönhetük.
Kicsit a háttérbe próbállok húzodni ám valami leterít és a földre zuhanok. Elájultam? Egy ilyen kicsi ütéstől?
Az biztos, hogy amikor felébredtem, az ami élt már nem élt, és sok elpusztult dolog közt találtam magam. Igen, valószínű elájultam. A gyermekem jól van? Remélem.
Az égen Pusztulást fedezem fel, gyűlölöm őt és az anyját is. De nem kell sokáig várnom, egy résből ki is jön az összes szemét. Köztük a drága Varázslónő. Mit keresnek ezek itt? Kinek az oldalán állnak?
Minden esetre a babám megint rúg eggyett. S a távolban látom, hogy az asgardi kezdi a szemét nyitni...
Visszavetem magam a harcba. Oda megyek ahol valkűröket látok és velük együtt próbállok meg harcolni a kis alattvalók ellen. Apropó, valkűrök? Ezek is biztos azzal a sötét lekű nővel érkezhettek. Mindegy mostmár, haroclok az ellen ami megtámad.
Kicsikém légy erős!

_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Necropolis (Wakanda) Empty Re: Necropolis (Wakanda)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.