Above hotel

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Above hotel Empty Above hotel

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 15 Okt. 2014, 09:37

Egy négycsillagos hotel az északi rész parkosabb területén. A szállodához, ami a tengerparton volt megtalálható tartozott saját tengerpart, vizi és sprotolási lehetőségekhez fedett és nyitott pályák is.
Above hotel 10507569-large

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Above hotel AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Above hotel Empty Re: Above hotel

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 15 Okt. 2014, 10:57

A Hydra felemelkedése 6: Versenyfutás
Résztvevők: Mallory Walsh, Tariq Kudrjawizki, dr. Erwin Vayne / Pókember, Alex Fisher, Colona Walding, és Jack Gammer
Következő körváltás: 2014. október 18. (szombat) (3 naponta)

Staten Island északi része az AIM titkosszolgálatának és a SHIELD-nek az ügynökei is ezt a címet derítették ki közösen, hogy a férfi, aki a gyermeknek az apja volt, aki miatt 39 személy halt meg Chromix-land-en a Thomas Zamzinger nevet viselte. Természetesen hamis név volt, hamis adatokkal, nem ez volt az egyetlen hamis adat róla, legalább fél tucat másik személyazonosságot tudtak előhúzni tőle. Lényegében mindenki körözte, aki csak képes volt minderre. Egy volt csak biztos, hogy a férfi gazdag volt minden személyazonosságában és esélyes, hogy a férfi egy alakváltó mutáns. Jelenleg egy fiatal laza srác alakjában volt a legutolsó adatok szerint és John Smith néven szállt meg az Above hotelben.
Above hotel James_Hudson_Jr._(Earth-1610)_001
Egy kisebb csoportnyi egységet állt bevetésre készen. A WREC-et a SHIELD értesítette, személyesen Jon Miller a Madeline-nal való utolsó egyeztetés címében, így az ő részükről Tariq és Walsh volt jelen, az AIM is küldött egy személyt, ő pókember jelmezben jelent meg, a valódi nevét el sem mondta. A SHIELD Jack Gammer ügynököt küldte, aki legutübb a San Francisco-i szektás gyilkosságokat számolta fel, Chromixen pedig a testőrsége parancsnokát, Alex-et. Colona pedig politikai és független megfigyelőként volt jelen. Egy magasabb rangú SHIELD ügynök koordinálta kívülről az akciót. Jelenleg úgy kétsaroknyira egy megfigyelőszobának kialakított lakásban volt a csapat akcióra készen. A veszélyre mindenkinek a figyelmét felhívták, hogy a férfi veszélyes és a civileket is jó lenne sérülésmentesen kihozni a hotelből. A társaság most érkezett meg, így még a felkészülés és az összebeszélése a tervnek hátra volt.

//És egy kérés a végére, mindenki spoiler tag-be tegye be a reagja végébe, hogy milyen felszerelés/tárgyak vannak.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Above hotel AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Above hotel Empty Re: Above hotel

Témanyitás by Albert Shear Szer. 15 Okt. 2014, 22:46

Tariq és Mallory a páncélozott céges autóval érkeztek a bázisállomásként funkcionáló lakás címére. A kocsiból való kiszállás után Mallory egy fekete bőr válltáskát vett magához, mígTariq pedig egy aktatáskát vett ki a hátsó ülésről. Az autót zárták és felmentek a megfelelő emeletre. Útközben csendben voltak mind a ketten. Meglepődtek amikor megtudták, hogy több hírszerző ügynökséggel együtt dolgoznak együtt.  Bekopogtak és remélték, hogy időben érkeztek. Ha ajtót nyitottak, az előrébb álló Tariq szólalt meg.
-
Charlie vagyok. A WREC-től jöttünk. - Mutatkozik be az ajtónállónak, ha beengedik belép. Ha nem akkor igazolja magát a céges igazolványával és reménykedik, hogy így már szabad utat kap az ideiglenes műveleti központba.
-
Üdv mindenkinek. Charlie vagyok. Operatív segítő. - Mutatkozik be a helyiségben tartózkodóknak, majd keres egy üres asztalt, hogy letehesse aktatáskáját. Mallory is igazolja magát ha szükséges, de egyelőre nem beszél. Csak amikor már bent van mutatkozik be a bentieknek.
-
Delta, örvendek. - Mosolyog körbe és követi Tariqot. A férfi egy üres asztalra vagy székre teszi és kinyitja, majd arrébb áll és gombolkozni kezd. Megszabadul a felső ruházatától, miközben Mallory is fehérneműig vetkőzik derékon felül mindeközben. Kicsit gyorsabban megy neki, mint társának, így előbb tudja kivenni a méretre szabott, rejtve, ruha alatt hordható, soft insert golyóálló mellényt. Gyorsan magára is kanyarítja. Tariq is felölti a sajátját, majd mindketten elkezdenek felöltözni. A nő "félúton" kioldja az övét és félig kihúzza a bujtatókból. Felcsatol egy kydex késtokot, majd visszahúzza. Így a háta közepére került. Ezt követően befejezte a felöltözést. Tariq közben magára applikált egy hónaljtokot és elővett egy behajtott tusos PDW-t. Ellenőrizte a fegyvert, majd még három tárat. Ezt követően az övére tűzött bal oldalra két műanyag karabély tártartót. Belehelyezte a tárakat, majd a harmadikat a fegyverbe tette. Ezután társa oldaltáskájából kivette a pisztolyát műanyag tokba helyezte, amit jobb oldalára tűzött az övében. Felvette a zakóját, felcsatolta a PDW-t, majd ellenőrizte az outfitjét. Felvette a hosszú kabátját, ami így már minden fegyverét elrejtette, hála az egyedi szabásnak. Mallory bal oldalára kettő, egy-egy pisztolytárat befogadó műanyag tokot erősített az övére, bal oldalra. Jobb oldalára pedig a maroklőfegyverét. Végül a helyére került a kése is a műanyag tokjában. Majd felvette a zakóját és ő is ellenőrizte külsejét. A laza szabású zakója elrejtette fegyvereit.
A közel két perces átöltözéses és felkészülési folyamat után, Tariq bezárta az aktatáskát és megkereste a vezető ügynököt.
-
Készen állunk. - jelezte Tariq és várt a taktikai eligazításra. Ő maga grafit szürke öltönyt, mélykék inggel és fekete, hosszú felöltővel viselt. Az elegáns ruháját fekete bőrcipő egészítette ki. Mallory sötétkék farmert, bordó blúzt, szürke női zakót vett fel mára. Lapos talpú, kényelmes hatású, drapp sportcipővel egészítette ki ruházatát.

Felszerelés:

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Above hotel Empty Re: Above hotel

Témanyitás by Auaritia Csüt. 16 Okt. 2014, 15:18


Colona Walding

Mr. Eastwood személyesen még nem kért bocsánatot a bunkerben történektől tőlem. Nem tudom, hogy vajon nem akar, vagy csak nincs rá ideje. Zavar, meglehetősen. Egy politikus fiatalon megy el és öregen jön meg, azért ez egy előléptetéssel minimum egy bocsánatkéréssel járna. Az a lényeg, hogy legalább megvan még a munkám. Margaret majdnem kiröhögött amikor meglátott. Jó hogy nem mutogatott rám és fogta a hasát...
Most egy újabb ügyben érdekelt az önkormányzat. Egy gyilkost kell kézre keríteni, hogy jól hangozzon egy politikust is a helyszínre küldtek, jómagamat, hogy elmondhassák az önkormányzat maga kísérte figyelemmel az eseményeket. Az alkalomra egy szürke kosztüm felsőt egy hozzáillő szoknyával vettem fel. A magassarkúm fekete volt persze, az öreg hajam kár lenne befesteni, inkább nevetséges lenne mint szép ezért  szimplán csak kiengedve, kicsit ugyan belőve hordom. Az arcomon egy erősebb smink próbálja ízlésesen eltüntetni az öregkor jeleit.
Egy önkormányzati autóval benne sofőrrel érkeztem a helyszínre. Valami lakásféle, ahol figyelemmel kísérhetem az eseményeket.
Az autómból kiszállva villogattam az engedélyeimet és belépőkártyámat, majd beléptem a lakásba.

- Üdvözlöm, Colona Walding, önkormányzat. Nyilván szóltak, hogy jövök.

Végiggondoltam, hogy az eligazítás során mit mondtak mire figyeljek és mit várnak tőlem. Megint hoztam persze a szokásos jegyzetfüzetem és tollacskám.
Az utóbbi események arra késztettek, hogy hozzak magammal egy kisebb fegvyert. Persze ezt megmutattam az ellenőrzés során bejövetkor.


Felszerelés:

_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Above hotel Empty Re: Above hotel

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Csüt. 16 Okt. 2014, 21:22

Sok idő eltelt azóta, hogy visszaértünk Chromix-landről. Azóta több szervezet együttes munkájával sikerült megtalálnunk a gyerek apját. Természetesen egy veszélyes alakváltó mutáns, mert nem lehet semmi sem túl egyszerű. Úgy döntöttem a magam kezébe veszem a dolgokat, mert ezt jól kell csinálni. Nem hoztam AIM-es katonát és megmondtam a tanácsnak, hogy az egyik különleges kísérletem fogja elintézni a helyzetet. Egy éles helyzetbeli tesztnek hívtam, de biztos megfogják látni, hogy ez az új Pókember az AIM és a tudomány fontos katonája és segítője lesz. Hálón lengve közelítettem meg a helyet, de eggyel alatti emeleten mentem be egy ablakon.  
- Üdv. Pókember. Dr. Vayne szólt az érkezésemről.- mondom az ajtón állónak, a hangtorzítómon keresztül. Remélem megkapták, mert én bizony szóltam nekik. Még üdvözlök mindenkit hasonlóan röviden, ahogy bemegyek a szobába. A teljes csapatra várás közben, még elgondolkodok a lehetőségeinken. John Smith néven millió+1 ember van, és a mostani leírása is elég átlagos. Nem beszélve a feltételezett alakváltásáról. Bár a civilek élete fontos, de bármilyen evakuációnál elég nagy a kockázata a célpont eltűnésének. Gyorsan és észrevétlen kell lecsapnunk. Az egyetlen nyom az anyagi helyzete, de ez se mond sokat egy négy csillagos hotelben. Feladatunk beazonosítani, elkapni és jól kinézni közben.

Felszerelés:

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Above hotel Empty Re: Above hotel

Témanyitás by Jack Gammer Pént. 17 Okt. 2014, 19:07

Jack Gammer Naplója - Versenyfutás - 1. Bejegyzés - Dátum: 2025. október 15.

Azt hiszem, van mit bepótolnom írás terén, hiszen amíg nem voltam aktív SHIELD ügynök és irodai munkára voltam kárhoztatva, nem sok bejegyzés született, konkrétan semennyi. Mostanában viszont, hűha, beindult a szekér rendesen. Még be se fejeztem rendesen a san franciscói küldetésem dokumentálását, már új akcióról kell írnom, le ne maradjak megint. Alig pár hónap telt el a szektával való csatározás óta, mondhatnám egész nyugisan. Többé nem kerültem vissza a passzív keretbe. Ugyebár én magam kérvényeztem anno, hogy vonjanak vissza a terepmunkáról, mert kezdtem elveszíteni a realitásérzékemet a sok kavarás után, ami néhány éve történt. Ennek hála az égnek nyoma sem volt már. Ismét tökéletesen tisztában voltam a valósággal, amennyire az ilyesmi után lehettem. Talán mindvégig csak az kellett, hogy ismét érezzem azt a pezsgést, amely egy akciót jellemez. Talán az eltelt idő volt az oka. Talán csak végre végleg leküzdöttem a démonaimat. Akárhogy is, teljes kapacitással visszatértem a terepre. A legutóbbi küldetésem óta nem kaptam hasonló volumenű feladatot. Jó is, ugyanis voltak dolgok, amiket le kellett tisztáznom azzal a küldetéssel kapcsolatban, de erről majd azokban a bejegyzésekben mesélek. Miközben takarítottam, kisebb munkákat kaptam csak. Egy SHIELD ügynök nem menthet meg minden nap egy egész várost egy gyilkos szekta tevékenysége alól. Néha csak biztonsági őr szerepét tölti be, esetleg testőrként tevékenykedik, nyomozgat kisebb ügyekben, rendfenntartóként dolgozik, vagy szimplán csak várja a következő küldetést, miközben polírozza a saját képességeit. Velem is ez volt, mióta visszatértem a jó öreg New Yorkba. Jó érzés volt itthon lenni, nem is vágytam el egy darabig. Érdekes volt egy küldetésnyit a nyugati parton tevékenykedni, de mint tudjuk, mindenhol jó, de a legjobb otthon. És ez a Nagy Almára különösen igaz. Mocskos egy hely volt, de én így szerettem. És kulimunka sem tarthatott örökké, egy őszi reggelen behívtak eligazításra, méghozzá egy eléggé komoly ügyben.

Egy magasabb rangú SHIELD ügynök tartotta az eligazítást, sejtettem, hogy valami komolyabb dolog miatt hívott, ugyanis nem csapatjátékról volt szó, megint egyedül akart a vezetőség a farkasok elé vetni. Illetve volt csapatom, csak megint egy vegyes felvágottat akartak a nyakamba sózni, nem a jól megszokott SHIELD alakulataim közül valamelyiket. Staten Island északi részére kellett mennem, egy Above hotel nevű négycsillagos szállodához. Remek kis helynek tűnt, a sziget északi részén volt, egy parkosabb területen, volt saját tengerpartja és sportközpontja is. Sajnos nem nyaralni küldtek oda, hanem egy letartóztatásban kellett segédkeznem. Egy alakváltót kerestünk, aki több személyazonossággal is rendelkezett, Thomas Zamzinger, John Smith, ahogy tetszik. Ő volt a fickó, aki a Chromix-landen kitörő halálos vírus, és az abból következő 39 haláleset mögött állt. A vírust kifejlesztő orosz tudósnak még mindig nem volt semmi nyoma. Ezzel szemben a vírushordozó gyermek apja megvolt, ő volt ez a fickó, aki szándékosan odaküldte a vírust a szigetre. A nyom forró volt, már csak el kellett fogni az ipsét, lehetőleg élve. Nagyjából minden nagyobb szervezet körözte a fickót. SHIELD, WREC, AIM és természetesen az érintett ország, Chromix-land is elküldte a maga emberét, sőt, még valami politikust is kiutaltak mellénk. Őszintén szólva, nem örültem neki túlságosan, hogy megint egy teljesen ismeretlen csapattal kellett dolgoznom, ráadásul egy eléggé fontos ügyön. Természetesen ennek nem adtam hangot, résztelesen áttanulmányoztam az idevezető ügy részleteit, majd amikor eljött az idő, elhagytam az eligazító termet. Felszerelkeztem a bevetésre, összeszedtem mindent, amit csak egy belvárosi elfogáshoz szükségesnek találtam. Azt mondták a részletesebben felszerelésről majd a helyszínen gondoskodnak, így csak a szokásos cuccaimat szedtem össze. Magamra öltöttem a SHIELD egyenruhámat, amely már párszor megmentette az életemet egy-egy zűrösebb szituban. Ugyanez igaz volt a pisztolyomra és a gépfegyveremre is, mindkét szolgálati fegyveremnek többször is hasznát vettem már. Megfelelő mennyiségű lőszert is szereztem hozzájuk. Elméletileg nem kellett nagy tűzpárbajra számítani, sima elfogó akció volt, gyakorlatilag sose lehetett elég felkészült az ember. Egy kisebb táskába még bepakoltam ezt-azt, aminek úgy gondoltam hasznát vehetem még az akció során, majd mikor megvoltam a felszerelkezéssel, elindultam. Kivittek a helyszínre, egyelőre még nem a hotelhez, hanem úgy kétsaroknyira attól, ahol egy megfigyelőszobának kialakított lakásban vártam az akció kezdetét az újdonsült csapattársaimmal.

Megint egy elég furcsa csapatot kaptam. Ezek a WREC-esek például kaptak tőlem egy képzeletbeli szemöldökfelvonást. Charlie és Delta? Hirtelen ilyen titkos lett mindenkinek a neve? Mert hogy biztos nem így hívták őket, az fix. Mindegy. Engem aztán nem érdekelt, hogy hívják magukat, amíg nem akadályoznak a parancsaim végrehajtásában. Azt, hogy itt a helyszínen kezdtek el felszerelkezni, öltözködni, felkészülni, már inkább nem is minősíteném. Ha nekik ez így volt kényelmes, legyen. Én minden esetre már így érkeztem a helyszínre, hiszen nem tudhattam, milyen sürgősen kell elkezdenünk a bevetést. Szerencsére nem siettünk sehova. Akkor valamelyikünk teljes felszerelésben, valamelyikünk pedig fehérneműben indult volna a küldetésre. Ennyit erről a kettőről. Itt volt még ez a Colona Walding nevezetű is. Hogy egy politikusnak miféle hasznát vehettük egy ilyen akció során, na az már tényleg sok volt egy magamfajtának a felfogáshoz. Biztos remek ingyen reklám az irodának, de fogalmam se volt miben segíthetett nekünk a bevetésen. A szememben csak annyit ért el a jelenlétével, hogy túl közel volt a tűzhöz, és csak addig fogja élvezni, amíg meg nem égeti magát. De a legjobb még csak most jön. Kaptunk egy jelmezest is, a barátságos és közkedvelt Pókembert, az AIM jóvoltából. Ez már tényleg több volt a soknál. Egy ilyen komoly akcióra küldtek egy bohóc alakulatot. Legszívesebben csak fogtam volna a fejem ennyi furcsa figura láttán, de szokás szerint türtőztettem magam. Nem is jártattam a szám, csak álltam a sarokban, és minden megérkező felé csak pár szót mondtam.
- Jack Gammer, SHIELD ügynök, nagyon örvendek.
Aztán megint csönd, megint egy érkező, megint ismétlés. Aki igényelte és engedte, azzal kezet is fogtam, azért nem akartam paraszt lenni. Aki még nálam is régebben volt ott, vagy körülbelül velem egy időben érkezett, és aki többször hallgathatta a bemutatkozásomat, az már a végére meg is tanulhatta fantasztikusan bonyolult nevemet. Én gyorsan eszembe véstem mindenkiért, nem azért mert nagyon érdekeltek volna, de a normális csapatmunkához elengedhetetlen volt, hogy tudjam ki kicsoda. Nem tetszett ez a gyülekezet, nagyon nem. Nem is azért mert unszimpatikusak lettek volna. Még csak nem is volt a legnagyobb baj, hogy nem ismertem a többiek képességeit. Egyszerűen úgy láttam túl sok helyről érkeztünk, túl sok érdek ütközött egyszerre. Hiába nevezték együttműködésnek a szervezetek, mindenkinek ugyanaz volt a parancsa. Elfogni a fickót élve, őrizetbe venni és lehetőleg visszajuttatni a bázisra kihallgatásra. Persze, a parancsom úgy szólt, hogy működjek együtt a csapat többi tagjával. De azért azt hozzátette a parancsnok is, hogy nem lenne rossz, ha a SHIELD tenné rá először a kezét a gyanúsítottra. Ezúttal nem ígérkezett egyszerűnek ez a csapatmunka dolog.

Egyelőre nem volt mit tenni, csak álltam és vártam. A felszerelésemet már többször is ellenőriztem, minden rendben volt, mint mindig. Felőlem bármikor indulhattunk volna, persze a helyszínen való eligazítás még hátravolt. Szerencsére a SHIELD irányította az akciót, még ha távolról is, ez kicsit megnyugtatott. Csöndben vártam, hogy elmondják az elfogási tervet. Egyelőre csak a célszemélyt ismertük, azt hogy veszélyes és hogy a civileket nem kéne belekeverni, tehát még csak az alap dolgokat. A részletes terv megbeszélés még hátra volt, türelmesen vártam hát. A köszönésen kívül nem szóltam senkihez, nem igazán volt kedvem barátkozni, pláne nem ilyen furcsa alakokkal. Tényleg nem tetszett, hogy nem egy jól bevált osztag tagjaként küldtek ki ide, hanem ezzel a járkáló PR reklám kampánnyal. Egy egymásnak teljesen ismeretlen csapat eredt egy alakváltó nyomába. Féltem tőle, hogy ennek így nem lehet jó vége. De nem volt mit tenni, megvoltak a parancsaim, azok követésébe pedig jó voltam. Legalább olyan jó voltam a megszegésükben is, persze csak bizonyos keretek között, de reméltem, hogy erre most nem volt szükség. Nem terveztem hagyni, hogy egy bénázó csapat megállítson a küldetésem teljesítésében. Szerencsére még mindig előfordulhatott, hogy korán ítéltem az első benyomás alapján és végső soron egy olajozott gépezet lesz ebből is. Minden kezdet nehéz. Nem írtam le teljesen a csapatot, legalábbis egyelőre, azzal bőven ráértem a küldetés alatt is. Nem tűntek túl bizalomgerjesztőnek, de hé, a látszat gyakran csalóka lehet. Papíron egy profi alakulattal volt dolgom, ha ez a terepen is megmutatkozik, akkor elégedett leszek. Ha meg nem, akkor semmi leszek túlzottan meglepve. Egyelőre tehát semleges érzésekkel vártam a helyszíni eligazítást.


Felszerelés:

_________________
Reneszánsz:
Jack Gammer - SHIELD ügynök
Arnold Braun - HYDRA katona
Rachel Burrows - X-diák
Doktor Julius Amadeus Chaos - a Ravencroft intézet egy őrültje

Gótika:
Jack Gammer - rendőrhadnagy
Jack Gammer
Jack Gammer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 71
Korábbi szint/kredit : 1.szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3.szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Mar. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Jack Gammer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Above hotel Empty Re: Above hotel

Témanyitás by Alex Fisher Szomb. 18 Okt. 2014, 00:32

Miután a Chromixlandi akció véget ért - azt nem mondom, hogy túl sikeresen - nem sok időm volt pihenni. Először a páncélom kellett bevethető állapotba hozzam, na persze még mindig egy kalap szar volt, de legalább már nem fulladtam meg, ha lezártam a sisakom - gratulálok ismét, Alex, te vagy a mérnökök netovábbja. Az információink alapján az Above hotelben szállt meg az a szemétláda, aki miatt majdnem kipusztult a sziget, és alig vártam a találkozást - szívesen megmasszíroztam volna a nyakcsigolyáit. Sajnos viszont Staten Islanden tartózkodott a tetű, és akármennyire is hangoztatta Raten hogy milyen hatalmas, meg hogy ő a király - az USA ezt le se szarta. Ettől függetlenül részt vehettem a csapatban, aminek a feladata volt elfogni a férfit. Értesüléseink szerint egy alakváltó mutáns, jelenleg John Smith néven fut - remélhetőleg nem előlünk. Azonban ennek még nem jött el az ideje, előbb találkoznom kellett a csapattal, és a környéken volt a gyülekező. Nem akartam feltűnést kelteni, ezért civilben jöttem, Raten autójával parkolva le az épületnél. Mindene ez a kocsi, ha bármi baja lesz megöl, és elég nehéz volt rávennem, hogy adja ide. Mélyet sóhajtva szálltam ki, vettem el az anyósülésről a táskának álcázott páncélt, és indultam meg az épület felé. Ha megállítottak, akkor közöltem hogy ki vagyok, és honnan jöttem - elméletileg az ország intézte a dolgaimat, tudták hogy jövök.

Ha felérek a szobába, kissé megigazítom a ruhámat, és úgy nézek körbe a többieken. A ruházat alatt feszül rajtam a többszörösen ellenálló öltözék, amihez Raten ragaszkodott, hogy hordjak, ha nem vagyok a páncélban. "Ki tudja, ki akar megtámadni, sőt, New Yorkban bármikor bármi balul sülhet el. Nem szeretném, ha feleslegesen pénzeltem volna a páncélod, mert te meghalsz"
- Üdv mindenkinek, Alex Fisher, Chromix-landből. - mutatkozok be a köszönés mellé, majd a falhoz állok, és várom az utasításokat. Nem ismerek senkit, nem akarok beszélgetést se kezdeményezni, egyelőre pihi van.

ruházat/kinézet:
Alex Fisher
Alex Fisher
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 36
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jun. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Above hotel Empty Re: Above hotel

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 18 Okt. 2014, 09:55

Résztvevők: Mallory Walsh, Tariq Kudrjawizki, dr. Erwin Vayne / Pókember, Alex Fisher, Colona Walding, és Jack Gammer
Következő körváltás: 2014. október 21. (kedd)

Az ajtóban mindenkitől kértek igazolványt, hogy tényleg meggyőződhessenek arról, hogy ki-kicsoda. Odabent a lakás egy kisebb darab volt, egy és egy fél szobából állt összesen és teljesen át volt alakítva megfigyelő helységhez. SHIELD-es felszerelések voltak itt, lehallgató készülékek, kamerák képei, amik a drone-k képét mutatták, jellemzően itt most a szálloda és környékén levők képei voltak láthatóak. Mindenből a mai piacon legmodernebb darabok voltak megtalálhatóak. Négy ügynök volt idebent a mostani műszakban, a többiek egy része nem volt jelen, ketten pedig a félszobában aludtak. A nappali közepén volt egy asztal és körülötte székek, így oda lehetett pakolni. Mallory és Tariq teljesen nyugodtan át tudnak öltözni, ha akarták volna, akkor még a mosdót is igénybe vehették volna mindehhez. Colona fegyverét az ügynökök elkérték, amikor bejött, révén idebent úgysem lesz rá szüksége, őt nem szándékoztak kiküldeni a tűzvonalba. Amint mindenki megékezett a vezető ügynök, egy negyvenes évei elején járó, halántéknál már őszülő átlagos külsejű barna hajú, barna szemű férfi volt. kimenve az utcára legalább két tucat ilyen személybe ütközik az ember.
- Üdvözlöm önöket! – mondta. – Joe Craker ügynök vagyok, én felügyelem a mai akciót. Bizonyára mind észrevették, hogy ez most nemzetközi akció. Ketten a WREC-től érkeztek a SHIELD és WREC közös együttműködésének köszönhetően, Pókember az AIM felsőtanács kérésére van itt, míg Ms. Fisher lényegében Chromix-land védelméért felel, ahogyan Mr. Chromixen-éért is. Mr. Gammer pedig a SHIELD részéről. Önök mindannyian profik, így a közös munka remélhetőleg nem fog gondot okozni.
Colona-t szándékosan hagyta ki, látható volt a férfin, hogy nála csak annyit tudott volna mondani, hogy a púp a csapat hátán.
- Arról már bizonyára mindannyian értesültek, hogy a célszemély alakváltó, így az ügynél különösen körültekintően kell eljárnunk – folytatta. – Éppen ezért a megszokott rajtaütési tervek nem kivitelezhetőek, mert egyszerűen alakot vált és eltűnik. Több tervet is kidolgoztunk, azonban ezekkel egyelőre nem akarok befolyásolni senkit, érdekelne, hogy önök minként oldanák meg az ügyet, hogy aztán az önöknek legmegfelelőbb tervet kaphassák meg. Amit ehhez nem árt tudni a tetőről megközelíthető a szálloda, van tűzlépcső, ahogyan három bejárata is az épületnek. Mr. Zamzinger pedig a mai napon délután egykor két befektetőt, egy nőt és egy férfit fog fogadni tárgyalás miatt. A szálloda 5 szintes, a célpont pedig a 3. emeleten lakik a szint közepén közel egy lifthez, a folyosók két végén pedig még lépcsőházak is találhatóak, a lift pedig mindig a szint közepén halad. A feladatot önöknek kell megoldani, ötüknek. Mivel Miss Bürokrácia nem fog terepre menni.


A hozzászólást Madame Hydra összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 21 Okt. 2014, 09:30-kor.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Above hotel AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Above hotel Empty Re: Above hotel

Témanyitás by Albert Shear Kedd 21 Okt. 2014, 01:26

Tariq és Mallory csendben figyeli a többi társukat. Kicsit furcsállják a SHIELD ügynök egyenruháját és a pizsamás hősön. Az előbbiről tudták, hogy funkcionálisan is hasznos, de a pókember jelmezről nem voltak információik. Továbbá tisztában voltak Gammer legendás szakértelmével, ezért nem aggódtak. Jó kezekben lesznek. Amikor azonban kiderült, hogy nekik kell mindent megtervezni, Mallory csak a szemeit forgatta, Tariq pedig azon gondolkozott, hogy megfizetik-e neki ezt az akciót vagy csak szórakozásból kell-e orálisan kielégítenie a sorsot?! Mivel sokáig néma csend telepedett a szobára, már ami a tervezést illeti, ő ragadta magához a szót.
-
A meglátásom szerint három módszer jöhet szóba. A trükkös. Amennyiben eddig nem találkozott a tárgyaló partnereivel, lekapcsolhatjuk őket mielőtt belépnek a hotelbe. Aztán kicserélnénk a mieinkre. Azokat beengedi. Ők lefoglalják a célpontot, amíg a többiek felfejlődnek és lerohanják a szobát. Elkapjuk, irány a SHIELD. Kész. Van a gyors megoldás. Bemegyünk most. Ki civilben, ki egyenruhában. Megszálljuk az emeletet. Lerohanjuk, lefogjuk. Kihozzuk, csomagtartóba vele és irány a SHIELD. Kész. Lehet egy erős megoldás. Megvárjuk a találkozót. Majd az után rohanjuk le, hogy megkezdték a tárgyalást. Mindenkit letartóztatunk, kocsiba velük és irány a SHIELD. Kész. Ha tudjuk épp melyik szobában tartózkodik, biztos vagyok benne, hogy megfogtuk. A legjobb az lenne, ha észrevétlenül be tudnánk fújni egy olyan vegyi anyaggal, amit műholdról vagy drónról nyomon lehet követni. De ha ilyenjük nincs, akkor remélem elég intelligens a drónok szoftvere, hogy tudjon egy alakot követni. Valamint remélem, hogy képes a hőérzékelésre. Állandó összeköttetéssel a központtal elkaphatjuk ha menekül vagy átváltozik. Megjegyzem a ruháin csak nem tud változtatni. Maga a kivitelezés már egyszerűbb. Bemegyünk. A portán jelvényt villantunk. Mármint akinek van. Kérünk egy mester és egy lift kulcsot. Embereink felmennek a másodikig lifttel. Ott kiszállnak, zárolják a felvonót. A két lépcsőházban előre nyomulnak. Irány a folyosó. Zárni kell a kijáratokat. Irány a célpont szobája. Mesterkulccsal ajtó nyit...bezsákol, kocsiba vele, irány a SHIELD. Én így csinálnám.

Felszerelés::

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Above hotel Empty Re: Above hotel

Témanyitás by Alex Fisher Kedd 21 Okt. 2014, 01:58

A szobában beszélni kezd egy idősebb férfi, miután mindenki megérkezett – ebből arra következtetek, hogy ő vezeti az akciót. Feltűnik azonban, hogy két társunk nevét – a férfi és a nő – nem mondja el az eligazítónk. Valószínűleg titkos, vagy valami ilyesmi lehet a háttérben – mindegy, gondolom csak „hé te izé”-vel dolgozok, amíg valaki nem szólítja meg őket – jó lenne figyelni, és elkapni ezt a pillanatot, hogy társíthassak valamilyen megszólítást hozzájuk. Félek, hogy lekéstem a bemutatkozásuk, valamit csak mondtak a többieknek, legalább egy kódnevet…
Mindegy is, koncentráljunk a feladatra. A férfi vázolja a helyzetet, bár nem hiszem, hogy van itt olyan, aki nincs tisztában a tényekkel, amiket már tudunk – mégis, jobb egy kis memóriafrissítés. Miután ez megtörtént, csöndben várunk, mindenki a másiktól vár ötletet – őszinte leszek, én nem vagyok túl jó asztali munkás, nem szerettem soha tervezni. Én terepmunkás vagyok, mondják meg mi a dolgom, és a tőlem telhető legjobb módon megteszem. Végül mégis megszólal az egyik – szintén idősebb – férfi, pont az, akinek nem tudom a nevét. Csöndben végighallgatom, majd bólintok, és megszólalok.
- Az ötletei elég egyszerűek ahhoz, hogy akár sikerüljenek is, de azért nem ártana biztosíték. Én még zárolnám is az egész környéket, az akció idejére se ki, se be senki, gondolom a SHIELDnek megvan az ehhez szükséges erőforrása. Így ha mégis beüt a gebasz, nehezebben menekül a tag előlünk, nem tud eltűnni a tömegben, ilyesmi. Elnézést a hülye kérdésért, de inkább, mint a tudatlanság. A férfi csak humanoid alakot tud felölteni? Nem lenne kényelmes, ha szárnyaló sas képében repülne ki az ablakon, vagy patkányként tűnne el a szemünk elől. Továbbá kéne valaki a tetőre, miközben mi „jelvényt villantunk” a portán, nem lenne szerencsés, ha már rég meglépne, mire mi felérünk. Ezt akár vállalni is tudom, a páncélommal. – nagyjából ennyit tudok hirtelen hozzátenni a tervezéshez, el is hallgatok, és várom hogy lehurrogjanak, vagy megfontolják a szavaimat.
Alex Fisher
Alex Fisher
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 36
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jun. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Above hotel Empty Re: Above hotel

Témanyitás by Jack Gammer Kedd 21 Okt. 2014, 02:29

Jack Gammer Naplója - Versenyfutás - 2. Bejegyzés - Dátum: 2025. október 15.

Ez volt az első bevetésem a san franciscói szektás mizéria óta. Elrepült néhány hónap, amelyeket a képességeim csiszolásával és alja munkával elvégzésével tölthettem, de azok az idők véget értek. Eljött a nap, amikor ismét rendkívül fontos megbízáshoz utaltak ki. Aminek különösen örültem, hogy most nem kellett átrepülnöm a fél országon, hazai terepen dolgozhattam, New Yorkban. Mocskos volt, romlott volt, veszélyes volt, de az én városom, én pontosan így szerettem. Mintha az egész világegyetem központja lett volna. És nem csak a földi eseményeké, de a kozmikus dolgok is itt landoltak, az asgardi dolgok is szerettek erre érkezni, sőt, még démon inváziónk is volt a közelmúltban. A hot-dogért jár ide mindenki, én mondom. Ebben a csodálatos városban várt rám a következő megbízásom. Már korán reggel, amint megérkeztem a SHIELD központba, behívtak eligazításra. Ismét egyedüli SHIELD ügynökként kellett dolgoznom, ez egyrészről több mozgásteret engedett nekem, másrészről megint számomra idegen csapattársakat sóztak rám. Ezúttal nem nyomozni kellett, azt már elvégezték korábban mások, a mostani feladat az elfogás volt. Ráakadtak az egyik férfira, aki felelős volt a Chromix-landen kitörő vírusért és az abból adódó halálesetekért. A fickóra minden létező szervezet vadászott, akinek megvolt hozzá a forrása, így nem csoda, hogy az álcája ellenére a nyomára akadtak. De ne kisebbítsük az érdemeit, egy jó darabig sikerült a radar alatt maradnia. Persze hamis névvel, hamis adatokkal, egy fél tucat gazdag személyazonossággal és alakváltó képességgel ez nem is tűnt olyan nehéz feladatnak. Az elfogása azonban annál inkább. Áttanulmányoztam, amit az ügyről eddig tudni lehetett, hogy képben legyek a fickó tevékenységével kapcsolatban, majd felszerelkeztem és elvitettem magam a helyszínre. A célszemély egy Above nevű négycsillagos hotelban bujkált, a Staten Island északi részén. De egyelőre az utam nem a szállodába vezetett, hanem a helyszíni eligazításra, amely a hoteltől úgy két saroknyira lévő megfigyelőszobának kialakított lakásban volt esedékes.

Már az ajtóban igazoltatás volt, természetesen nem ellenkeztem, szépen megmutattam minden SHIELD-es iratomat, majd beléptem a „bázisra”. A másfél szobás lakás teljesen át lett alakítva megfigyelő helyiségnek. Az egész tele volt ismerős SHIELD felszerelésekkel, lehallgató készülékek és kamerák adásai, élőben a drone-októl is, természetesen minden csatornán a szállodát és környékét tartották megfigyelés alatt. Modern kis felszerelés volt, de már megszoktam, hogy a szervezet sosem adta alább ennél. Megszámolni se tudnám már hány ilyen helyiségben jártam már, nem csak SHIELD-es, de rendőri pályám alatt is. És nem csak az akcióhős szerepében, sokszor volt az enyém a megtisztelő megfigyelő szerepköre is. A többi bent tartózkodó SHIELD ügynöknek kollegálisan biccentettem, nem láttam ismerős arcokat, de megnyugtatott, hogy akármilyen összevont akció is volt ez, végső soron még mindig mi dirigáltunk. A nappali közepén helyet is foglaltam az asztalnál, leültem az egyik székre is vártam. Szép lassan megérkezett az egész csapat, mindenkit tömören üdvözöltem és be is mutatkoztam, nehogy még itt illetlennek találjanak újdonsült munkatársaim. Ezen kívül azonban nem kezdeményeztem beszélgetést, csak csöndben vártam és figyeltem a ténykedésüket. Fura figurák voltak, nem tagadom, és nem feltétlenül a jó értelemben. Charlie és Delta, a WREC-től, akik a helyszínen öltöztek át és szerelkeztek fel. Annyiban legalább jó volt a dolog, hogy felmérhettem a készleteiket. Profiknak tűntek, reméltem a terepen is tudják hasznosítani azt a módszerességet, amit a felszerelkezés közben alkalmaztak. Colona Walding, az önkormányzattól, aki egyértelműen csak azért volt itt, hogy a média előtt majd jól learathassa a babérokat az irodája. Ezen kívül más hasznát nem igen láttam és ez se mi hasznunk volt. Ha én vezettem volna a műveletet, valószínűleg be se engedtem volna ide. Pókember az AIM jóvoltából, csodálatos, egy őrült maszkos bohócot is a nyakunkba sóztak. És itt volt még a megtámadott ország királya jóvoltából a testőrsége parancsnoka, Alex Fisher. Voltak fenntartásaim a csapatot illetően, de nem akartam az első benyomás alapján ítélkezni. Az is benne volt a pakliban, hogy fölöslegesen aggódtam és egy olajozott gépezet volt itt kialakulóban. Egyelőre azonban megtartottam magam abban a hitben, hogy egyik alakra se bíztam volna rá az életem, vagy a küldetés sikerét, vagy igazából bármit.

Megérkezett a csapat minden tagja, elkezdődött az eligazítás. Az akció parancsnoka ugyanaz a SHIELD ügynök volt, aki korábban engem is beavatott a dolgokba, Joe Cracker ügynök. A férfinek elég átlagos kinézete volt, negyvenes évei elején járt, halántékánál már őszült, barna haj, barna szem, semmi szemkötő vagy vicces bajusz. Nem ismertem, ma találkoztam vele először, de bíztam benne, hogy megfelelően koordinálja majd az akciót. Kezdésnek felsorolta a csapat tagjait, ezzel én már fejben megvoltam, szóval nem is pazarolok rá több szót. Magamban kicsit elmosolyodtam az együttműködés részen, hiszen tudtam, mit jelentett, legalábbis a számomra. Dolgozzunk együtt, teljesítsük a küldetés, de ha lehet, a végén a SHIELD kezében kössön ki a célszemély. Tisztában voltam a parancsaimmal és igyekeztem eleget is tenni nekik. Ami egy ilyen összeverbuvált csapattal elég érdekes menetnek bizonyult. A következőkön kicsit meglepődtem, hiszen nem azonnal utasításokat kaptunk, hanem csak információkat, ami alapján nekünk kellett vázolni az elképzeléseinket. Végül is belegondolva érthető volt a dolog. Egy SHIELD akciónál feküdtek volna a tiszta parancsok, de egy ilyen vegyes felvágottnál szükség volt részletes egyeztetésekre. Azonnal hozzá is láttam a saját elképzeléseim megformálásának, miközben hallgattam a plusz információkat. A fickó elfogása volt a cél, civilekre vigyázni, veszélyes figura volt, ezek mind tiszta sor, persze sosem lehet eléggé hangsúlyozni az ilyet. A tetőről is megközelíthető volt a szálloda, volt tűzlépcső, illetve három bejárat is. Behatolási pontunk tehát volt bőven, sajnos ezzel együtt a célszemélynek menekülési lehetőségek is. A célpont két befektetőt várt délután egykor, egy nőt és egy férfit várt valamiféle tárgyalás miatt. Ez jó alkalmat kínált volna az akcióra. Maga a szálloda 5 szintes volt, a célpont pont közép tájt, a 3. emeleten lakott, a szint közepe felé, közel a lifthez. A épületen belül a szintek közepén futó lifttel, illetve a szintek szélén haladó lépcsőkön lehetett közlekedni. Elgondolkodva szemléltem az időközben asztalra kipakolt információkat és igyekeztem a legjobb tervet megformálni magamban, amit közkinccsé tehettem.

Vártam egy darabig, de senki nem ragadta magához a szót. Így a nagy csönd közepette már éppen megköszörültem volna a torkomat, jelezve, hogy kezdem én, mikor megelőztek, méghozzá Charlie volt az. Türelmesen hátradőltem hát és hallgattam a mondanivalóját. Rendkívül értelmes dolgokat mondott, nem kevés olyan apróságot is, amelyet jómagam is szóvá akartam tenni. Azon kaptam magam, hogy egyes részeknél még kicsiket bólintottam is. Mégis, voltak az elképzeléseiben hiányosságok. Az elképzelések jók voltak, de túlzottan leegyszerűsítette a dolgokat. Kezdésnek minden esetre nem volt rossz. Mikor végzett, elismerő arcot vágtam, majd ahogy azt előtte is terveztem, már majdnem megköszörültem a torkomat kicsit, jelezve, hogy én jönnék, de megint megelőztek. Alex tette hozzá a maga aprócska ötleteit, illetve inkább megjegyzéseit az elhangzottakhoz. Ezekre inkább már csak fintorogni támadt volna kedvem, de inkább nem tettem, hiszen ezekbe is volt logika, de az előző felszólaló jobban tetszett. Mikor második csapattársam is végzett, már tényleg nem húztam az időt, keményen megköszörültem végre a torkomat, hogy én jövök.
- Akkor át is venném a szót, ha másnak nincs ellene kifogása. Nagyon jó elképzelések hangzottak el, párat támogatok is, de párhoz lenne hozzáfűznivalóm is.
A bevezető után kicsit körbepillantottam. Sajnáltam, hogy nem én szólalhattam fel először, még véletlenül sem akartam, hogy esetleg kötözködésnek véljék a szavaimat, pusztán a saját elképzeléseimet próbáltam hozzátenni az amúgy remekül felvázolt forgatókönyvekhez.
- Először is, mielőtt bármiféle tervvel foglalkoznánk, ezt az alakváltó trükköt ki kell iktatnunk valahogy. Kezdjük azzal, hogy szögezzük le, senki sem akciózik egyedül, mindig mindenhol minimum két ember van. A csapattársak pedig le sem veszik egymásról a szemüket. Nem szabad szétszakadnunk, ugyanis ha egyikünket kiiktatja a célszemély, könnyű szerrel felveheti a személyazonosságát, beépülhet az akcióba és idővel köddé válhat. Tehát ha külön is válunk, senki nem mehet egyedül sehová, én ezt javasolnám. A célszemély követésére talán nem lesz szükség gázra, egyszerű nyomkövető is megtenné valahol a testén. Vagy a bőre alatt. Esetleg ha van szobaszerviz, az ebédjébe belecsempészhetünk valami ilyesmit. De ha csak érintkezve tudjuk rátenni, az se olyan nagy baj. Ha egyszer elég közel tudunk hozzá férkőzni, onnantól már megcsíptük. Azonban ez a közel férkőzés bizony nem lesz olyan egyszerű. Olvastam a fickó aktáját, veszélyes elem, ráadásul profin tud eltűnni. Ezt a letámadós stratégiát egyáltalán nem támogatom. Ha elkezdünk lezárogatni, masírozgatni, jelvényeket villantgatni, akkor azonnal szagot fog és eltűnik. Lezárhatjuk a környéket, de a tapasztalatai, képességei és a szakértelmei által könnyű szerrel átlóghat a biztonsági ellenőrzéseinken és bottal üthetjük a nyomát. Egyetlen esélyünk lesz elkapni, ezért javaslom, éljünk is vele és ne pisztolyokat lobogtatva lovagoljunk be a városba, erőszakkal, hanem szép csöndben, okosan, taktikusan.
Itt vettem néhány lélegzetvételnyi szünetet, hagytam, a nézőközönség is megeméssze a hallottakat. Egyszerűen nem tartottam hatásos elképzelésnek a bemasírozást. És tudtam, hogy a parancsnok se. Különben nem itt tervezgettünk volna, hanem már rég a szállodában meneteltünk volna. De a fickó értette a dolgát, ha bármikor gyanút fog, akkor el fog tűnni és akkor megint kereshetik hónapokig. Nem, ezt nem hagyhattuk. Itt volt az esély elfogni ezt a bűnözőt, olyan megoldást kellett választanunk, ami biztosan működött.
- Én is ebben a tárgyalásban látom a legnagyobb lehetőséget. Az első ötlet már elhangzott, a tárgyalópartnerek helyére épülhetnének be a mi embereink. Ehhez azonban mindent tudnunk kell a tárgyalás mibenlétéről. Természetesen az eredeti tárgyalópartnereket le kell szerelnünk. És mondanom se kell, a trükk csak akkor működik, a célszemély még nem találkozott az érintettekkel. Kockázatos terv, de talán ez járna a legkevesebb feltűnéssel. De ehhez igencsak alapos hírszerzés kell. Személy szerint rizikósnak tartom, és csak akkor próbálnám meg, ha tényleg mindent tudunk erről a tárgyalásról és biztosan kivitelezhető lenne a csere. A másik ötlet talán kevésbé kockázatos, ha nincsenek megfelelő információink az elsőhöz, akkor inkább ezt javasolnám. Megvárjuk a tárgyalás időpontját és amíg a célszemélyünk el van foglalva a vendégeivel, mi behatolunk, közelébe férkőzünk és körbekerítjük. Nem felszerelkezve és fegyverrel a kézben, hanem inkognitóban, vendégnek álcázva magunkat hatolnánk be az épületbe. Így mire rájön, mi történt, már rá is törtük az ajtót, bilincset kattintottunk a csuklójára és zsákot húztunk a fejére. Ez a bekerítés azonban nem tudom mennyire kivitelezhető 5 emberrel. Mint említettem, veszélyes lenne bárkinek egyedül megközelítenie a célszemélyt. Mégis, talán ez lenne a legbiztonságosabb és legkevésbé feltűnő módszer. Sok minden függ a rendelkezésünkre álló információktól és erőforrásoktól. Egyelőre ennyit szerettem volna hozzáfűzni.
Sok újat nem is mondtam, sajnos, vagy szerencsére, de már minden elképzelésem elhangzott Charlie szájából. A tárgyalás volt a legjobb esélyünk, ez világos. Vagy belülről, vagy kívülről, de az volt a legjobb alkalom az elfogás kivitelezésére. Amiben nem értettem egyet, de nagyon, az a „fejjel megyünk a falnak taktika”. Volt egy olyan érzésem, hogy a célszemélyünk volt annyira óvatos, hogy a hotel környékét szemmel tartotta és bármikor készen állt a menekülésre. Nem szabadott okot adnunk rá, hogy gyanakodjon. Mindennek úgy kellett zajlania a szálloda környékén, mint egy normális napon. Jelvényeket és fegyvereket lobogtató SHIELD ügynökök bőven elég ok lettek volna, hogy a fickó felszívódjon. És képes lett volna rá, ebben biztos vagyok. Ha nem sikerül a közvetlen közelébe férkőznünk addigra, mire elkezd gyanakodni az ottlétünket illetően, akkor bukhatjuk a küldetést. Rendkívül óvatosnak kellett lennünk, csendesnek, észrevétlennek, átlagosnak, nem akartuk kiugratni a nyulat a fészkéből. Legalábbis én szívesebben vettem volna, ha a nyúl megvár minket az odújában, ahol simán bezsákolhatjuk. Persze ez csak az én meglátásom volt, nem feltétlenül a helyes meglátás.

Összefoglalva, Charlie csupa okosságot mondott, főleg a tárgyalás időpontjának kiaknázását illetően. Sok mindent elmondott, amit jómagam is terveztem, alig pár pillanattal előtte. Mégis, találtam olyan pontokat, ahol úgy éreztem, ki kell egészítenem az elhangzottakat. Alex lelkesedését is díjaztam, de az ő meglátásával már nem nagyon értettem egyet. De az alakváltással kapcsolatos kérdés üde színfoltja volt a megszólalásának. Valóban érdekes lett volna, ha egy fickó helyett egy madárra vagy emlősre vadásztunk volna. Mégis, úgy emlékszem az aktában fel volt tüntetve, hogy humanoid alakokra korlátozódott az alakváltó képesség, így ezt inkább egy viccként könyveltem el. A senki sem akciózik egyedül szabályt nagyon fontosnak tartottam az alakváltó képesség miatt. Ugyanígy a nyomkövetést is, ami valóban megkönnyítette volna a dolgunkat. Nyomkövető chip, vagy gáz, vagy csak egy ráállított megfigyelőeszköz, bármi, ami segített nekünk beazonosítani, miután megtaláltuk. És a legfontosabb pont, az akció alacsony profilon tartása. A bemasírozós ötleteket szívem szerint már most azonnal elvetettem volna. Biztos voltam benne, hogy a célszemély a veszély első és legapróbb jelére készen állt, hogy teljesen eltűnjön a radarról. Vagy tárgyalópartnernek, vagy vendégnek álcázva kellett a szoba közelébe férkőznünk és rajta ütnünk, lehetőleg pont a tárgyalás közepette, amikor a figyelme másfelé irányítódott. Kevés emberünk volt, de megoldható feladatnak ígérkezett, papíron legalábbis. Ennyi hozzáfűznivalóm volt a dolgokhoz egyelőre, további információk és reakciók hiányában ennyire telt. Ismét hátradőltem a székemben és türelmesen vártam, hogy a többiek is felszólaljanak. Illetve hogy majd a végén a parancsnok kiegészítse az elképzeléseinket, kiválassza a rájuk illő legmegfelelőbb tervet és elindulhasson az akció. Charlie egyelőre hozta azt, amit egy profitól elvártam, én is próbáltam hozzátenni a magamét, most a többieken volt a sor. Talán mégsem volt ez egy olyan rossz csapat, sőt, majd kiderül. De ha más nem is, a küldetés minden esetre izgalmasnak ígérkezett, ez teljesen biztos.


// Bocsánat ha kicsit kusza lett, de elég nehéz úgy reagot írni, hogy időközben még bele kell írnom két felbukkanó másikat is. //

_________________
Reneszánsz:
Jack Gammer - SHIELD ügynök
Arnold Braun - HYDRA katona
Rachel Burrows - X-diák
Doktor Julius Amadeus Chaos - a Ravencroft intézet egy őrültje

Gótika:
Jack Gammer - rendőrhadnagy
Jack Gammer
Jack Gammer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 71
Korábbi szint/kredit : 1.szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3.szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Mar. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Jack Gammer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Above hotel Empty Re: Above hotel

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Kedd 21 Okt. 2014, 05:52

Mindenki megérkezett és elkezdtük a dolgokat. Tetszett a profik megszólítás, mert tökéletesen illik rám. Már két darab tűzharcban voltam és ebből egyszer 75 évet ugrottam vissza a múltba, egyszer pedig majdnem zombi lettem.  Tehát, igen, szerintem profinak mondhatom magam. Viccet félretéve, tetszik a SHIELD ügynök hozzáállása a titkárnőhöz. Biztos olvasta aktában, hogy mennyire hasznos. Mondjuk most egy kicsit öregebbnek tűnik, de mindegy, biztos rosszul emlékszem. Cracker ügynök kért tőlünk terveket, nyilván, hogy felmérjen minket. Utolsónak szólalok fel, mert a többiek képzettebbek ebben. Sok jó ötlet hangzik el a néhány rossz mellett. Ahhoz képest, hogy a rajtaütést kizártuk az elején, mégis elhangzik kétszer, de Mr. Gammer elmondta, hogy mért nem működik. A maszk alatt elismerően bólogatok, Sherill után őszintén kezdtem kétkedni az ügynökök rátermettségében, de ez a terv tetszett.
-Egyetértek Mr. Gammer-rel, a rajtaütés, lezárás, jelvény villogtatás halva született ötlet. A veszélyt, hogy a célpont beépül az akcióba könnyen kikerülhetjük jelszóval, jelzéssel vagy a célpont, esetleg az akció részvevőinek benyom-követőzésével. Személy szerint én a tárgyalás ideje alatt fognám el a célpontot. Akkor a legsebezhetőbb és feltételezem tudjuk hol van. Ha elég titkos, akkor még kevesen is lesznek a szobában. Szerintem ez a legjobb ötletünk.

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Above hotel Empty Re: Above hotel

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 21 Okt. 2014, 09:43

Résztvevők: Mallory Walsh, Tariq Kudrjawizki, dr. Erwin Vayne / Pókember, Alex Fisher, Colona Walding, és Jack Gammer
Következő körváltás: 2014. október 24. (péntek)

- Láttunk már olyan alakváltót, aki képes a ruhát is létrehozni magán és azt is így váltogatni az új alakkal – mondta az ügynök. – Jelen esetben nem tudjuk azt, hogy erről van-e szó. A drone rendszer képes addig követni, amíg szabad levegőn van és a föld felszíne felett, ha bemegy épületbe, vagy a föld alá, akkor nem tudjuk már ott követni, és akkor sem, ha elhagyja a város területét, márpedig ide egészen közel van New Jersey határa. A különleges izotóp pedig megoldható, csak időigényes mire kapunk egyet.
Craker Alex szavai után a nő felé fordult és megcsóválta a fejét.
- 99% esély van arra, hogy állati alakot is képes felvenni – mondta.
Gammer is belekezdett a beszédbe, az teljesen köztudott volt, hogy létezett képességblokkolás, de ezek tárgyak voltak, amiket fel kellett csatolni a személyre. Ezenfelül a bevetett módszer a SHIELD és a rendőrség köreiben a nyugtatószeres, kábító lövedékek, amiket használni lehet, hogy bódult állapotba kerüljön a mutáns, képességhasználó. Ha a képessége aktív volt, amihez koncentrálnia kellett, akkor ilyen állapotban már nem volt azt képes megtenni. Craker bólintott Gammer szavaira, ahogyan az ügynök is Charlie első ötletét vitte tovább, hogy lekellene kapcsolni a két érkező személyt és nekik kiadni magukat és így bejutni. Végül Pókember szavai után az ügynök is ismét megszólalt.
- Létszámban úgy gondolkodjanak, hogy önök a csapat, nem lesznek többen – mondta. – Ez egy titkos akció, nincs erősítés, ha valaki bajba került, akkor csak magára, illetve egymásra számíthat. Az ENSZ külön kérése volt, hogy ne legyen nagydobra verve az ügy és a lehető legcsöndesebben legyen elintézve minimális fővel. A civilek sem tudhatják meg, hogy történik valami, mert csak pánikot keltene és az ENSZ nem akar effélét.
Látható volt, hogy ő maga is máshogyan oldaná meg, de a SHIELD-et az ENSZ pénzeli és kénytelenek úgy tenni, ahogyan azok mondják.
- Ami a tárgyalás témája, a legjobb tudomásunk szerint a célpont be akar fektetni egy a nyugati parton nemrég létrejött és nagyobb hírnévre szertevő cégbe. A cég neve a Roxxon, biológiai és genetikai kutatásokkal foglalkoznak, lényegében nagyban hasonló a lefedettségük, mint az AIM-nek. Pénzügyi kimutatások, tervek, amikkel készülnek és kevésbé titkosak lesznek a tárgyalás témája. Valószínűleg ezekről kimutatások lesznek a két személynél, róluk megvannak a képek is, amennyiben szükségesnek érzik, akkor már a reptéren lekapcsolják őket fél órán belül, hogy önök átvehessék a helyüket a hozott adatokat pedig megkapja a bemenő két személy, hogy felkészülhessen a tárgyalásig.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Above hotel AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Above hotel Empty Re: Above hotel

Témanyitás by Auaritia Kedd 21 Okt. 2014, 16:57


Colona Walding


- Kérem uraim, hölgyeim.

Vágok közbe udvariatlanúl.

- Mr.Cracker kihagyott a felsoroltak névsorából, bizonyára véletlenül.
Vetettem rá egy gúnyos mosolyt.

- Miss Colona Walding vagyok, az önkormányzattól. Az én munkám lesz szemmel kísérni az akciót és beszámolót készíteni róla, hiszem, hogy érzik, hogy talán az én vállamra nehezedik szinte a legnagyobb teher, de ne sajnáljanak, megteszem, ami tőlem telik, a maximumot hozom majd.
Mindehhez hozzátartozik, hogy a munkájukat és a hatékonyságukat is figyelni fogom. Remélem megértik, hogy ilyen vészterhes időkben kevés hibát ejthetünk .
Ne értsék félre, ha hibáznak nem lesz semmi következménye, csupán egy megjegyzés lesz itt a noteszomban.Köszönöm


Mosolygok a többiekre kényszeredetten. Majd visszaadom a szót. Közben  körbenézek és megnézem kiket látok. Egy ismerős arc valami T betűs valaki, együtt voltunk a bunkerben. Bezzeg ő még mindig ugyanúgy néz ki. Vele van valamilyen nőci is, fiatal és szép bőre van. Már most utálom. Aztán van itt egy másik csaj, meg egy maszkos gyerek,akitől elájul lassan a fél város, de szerintem csak egy szélhámos, aztán meg még egy pacák, sohase láttam, nem érdekes. Csodás! Biztos értik a dolgukat.
Mikor a vezetőnk elmondja, hogy a feladatot a csapatnak kell kigondolni előveszem a noteszem és jegyzetelni kezdek. Minden oldal tetejére más nevet írok fel, sorban ahogy hallom.
Minden tag véleményét  és hozzászólását főbb szavakban kiírom, majd a végén értékelem.  Lehetőleg ne lássa senki, úgy csinálom. Az értékelés 1-5-ig megy, a megjegyzések hasznossága alapján. Hogy melyik hasznos és butaság? Ezt onnét tudom, hogy hogyan reagál rá Joe Cracker ügynök...

_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Above hotel Empty Re: Above hotel

Témanyitás by Alex Fisher Kedd 21 Okt. 2014, 18:17

Amikor a nő, aki eddig senkit sem érdekelt megszólalt, felvontam a szemöldököm. Ő lenne hát Miss Bürökrácia. Már az első mondata után felpofoznám, de szépen mosolyogva végighallgatom, majd nyájasan megszólítom.
- Kérem ne értsen félre, tisztelem az öregasszonyokat, de maga mégis miről beszél? A legnagyobb teher? Bü... - itt komolyan vissza kell fognom magam, hogy ne csússzon ki a számból a "bürokrata ribanc" megszólítás, inkább köhögésnek álcázom az elkezdett szót, és folytatom.
- Maga azért van itt, mert valamelyik fejes már eléggé unja ahhoz, hogy önnel szórakozzon, és adtak önnek egy munkát, ami abból áll, hogy csöndben figyel, és jegyzetel, nem pedig a munkánkat akadályozza, ha nem tévedek. Tehát legyen szíves visszavenni az arcából, mert nem hiszem, hogy én vagyok az egyetlen akit zavar, de biztosítom, hogy a legszeszélyesebb igen. És mint Chromix-land küldöttét, kurvára leszarom, hogy hányszor írja le kisbetűvel a nevem abba a kis füzetkébe, amit a középkor óta nem használnak - gyerekkori ajándék? Amúgy nyugodtan rajzoljon le, és tépjen össze. - teszem helyre gyorsan, majd visszafordulok az akció vezetőjéhez.
- Elnézését kérem a kiakadásomért, csak nem bírom a nagypofájú senkiket, akik hátráltatják azokat, akik szeretnének haladni a feladattal. Egyébként azt mondta, hogy az egyik tag nő, igaz? Ha megfelelően tudnak álcázni, akkor eljátszhatom a szerepét, és a páncélomat is magamnál tarthatom, jelenlegi formájában, táskának álcázva. Ígérem, a helyzetre való tekintettel mostantól visszafogom a dühkirohanásaim. - teszem hozzá még biztosítékként, hiszen tudom, hogy nem voltam túl profi az előbb. Bürokrata ribanc.
Alex Fisher
Alex Fisher
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 36
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jun. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Above hotel Empty Re: Above hotel

Témanyitás by Albert Shear Szer. 22 Okt. 2014, 01:02

- A felesleges kiakadások is hátráltatnak. - Veti oda Mallory félvállról, de a mások két nőre rá sem néz. Mielőtt bármi reakció érkezett volna a három nő verbális cicaharcához, Tariq gyorsan köhintett egyet.
-
No de hölgyeim. Tervezünk. - Próbálja ő rövidre zárni a vitát, mielőtt valamelyik illetékesnek ilyen piszlicsáré ügyekkel kéne foglalkoznia. Végighordozza tekintetét a jelenlévőkön. Összeráncolja szemöldökét, majd folytatja a tényleges munkát. - Lenne egy javaslatom. Craker ügynök. Adja ki az utasítást a két érkező védőőrizetbe vételére. Se telefon, se egyéb kommunikációs forma. Az irataikat, felszerelésüket vegyék át és hozzák ide. Én nem bíznék meg a WREC-esekben. Ezért szereznék civil ruhát Gammer ügynöknek és ő lenne a férfi. Viszont Delta itt a legalkalmasabb a nő szerepére. Mialatt ketten bemennek, pókember biztosítja a tetőt. Missz Fisher, Missz Walding és én belépünk az épületbe. Még mindig feddésben. Missz Walding a városvezetés nevében és egy fontos terrorelhárító akció okán elkéri a liftkulcsot. Ezalatt az idő alatt felmegyünk Missz Fisherrel a lépcsőn. Missz Walding követ minket lifttel. Gammer ügynök amint tudja lábon lövi, Delta vállon a célpontot. Amint ez megvolt, pókember behatol a tetőn vagy az ablakon át. A sérültet lefogja hálóval, bebábozza. Én és Gammer ügynök felkapjuk és az időközben megérkező lifthez megyünk. Levisszük a foglyot a bejárathoz. Közben ön Craker ügynök értesíti a rendőrséget, hogy urai a hotelben a helyzetnek. Mi bedobjuk a kocsiba a foglyot. Missz Fisher biztosítja a helyszínt pókemberrel. Majd Missz Fisher és Missz Walding megpróbálják elkérni a biztonsági felvételeket, hogy ne maradjon nyoma az akciónak. Ha kell, akkor a SHIELD-nek meg kéne támogatnia ezt a műveletet. Az egész maximum tíz perc. Gyorsan és hatékonyan kell működni.

Felszerelés:

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Above hotel Empty Re: Above hotel

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Csüt. 23 Okt. 2014, 21:25

Megszólal a bürokrácia és wow, eddig azt hittem én nem értem a 21. századi szociális helyzeteket. Hogy nem tudhatja egy ember, hogy mennyire utálja itt mindenki? Mindegy, ez csak egy kis fenn akadás, meg egy tenyérbe temetett arc. A tervezés folyamatosan rohan tovább, megállás nélkül. Cracker ügynök további információkat oszt meg. Ebből a számomra leginkább figyelem felkeltő az AIM-mel egy területet lefedő Roxxon. Rögtön az emlékeim közt kezdek kutatni, hátha van valami fontos dolog, amit ez a cég fejlesztett ki. Ha semmi sincs, akkor kapcsolatba lépek MODOK-kal, hátha ő tud valamit.
- MODOK, tudsz egy gyors összefoglalót adni a Roxxon cég tevékenységéről?-miután ez megvan, végig hallgatom amit a WREC-es szakember mond, és egyet kell értenem vele. Az én ötletem több embert igényelt volna, így ez marad talán a legjobb döntés. A beöltözésre kiválasztott személyekkel is egyetértek.
- Miss Fisher, ha megbocsájt, de egy ilyen gyors akciónál minden másodperc számít. Ha reagálni kell, nem várhatjuk meg, amíg újra felveszi a páncélját. - mondom a nőnek. Különben is túl nagy ütőerő egy páncél, még ha ilyen primitív is, ahhoz, hogy ne ő legyen a biztosítékunk.

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Above hotel Empty Re: Above hotel

Témanyitás by Jack Gammer Pént. 24 Okt. 2014, 07:19

Jack Gammer Naplója - Versenyfutás - 3. Bejegyzés - Dátum: 2025. október 15.

Még el sem kezdődött az akció, már elszabadultak az indulatok. Remek kezdés, mondhatom. Innentől már csak felfelé mehettünk. Pár hónap már eltelt a San Franciscóban lezajlott szektás események óta, azóta mondhatjuk, a polcra kerültem. Edzés, képességfejlesztés és kulimunka, ez jutott nekem ezekben a hetekben. Nem bántam, mert volt mit átgondolnom a nyugati partról visszatérve, ráadásul többé nem fenyegetett az íróasztali munka szele, így elvoltam. A türelem meg is hozta a gyümölcsét, egy őszi reggel különleges eligazításra invitáltak. Ismét egy nagy dobás állt előttem, egy fontos feladat, egy lényeges küldetés, egy nívós akció. Már az eligazításon tudtam, hogy ez nagy fogás lesz. A feladat elfogás volt, a célpont a Chromix-landen kitört vírus és az abból adódó halálesetek mögött álló személy volt. Hiába nyomozott utána minden elképzelhető ügynökség, a fél tucat gazdag személyazonossága és az alakváltó mutáns képessége segítségével sikerült rejtve maradnia a radarokról. Ezek az idők azonban véget értek. Egy több szervezet által összerakott csapat tagjaként, egyedüli SHIELD ügynökként kaptam az az elfogási parancsot. Felszerelkeztem az akcióhoz, magamhoz véve az alapfelszerelésemet, majd kivittek a küldetés helyszínéhez. A fickó egy Above nevű négycsillagos hotelben bujkált a Staten Island északi részén. De egyelőre nem ott raktak ki, hanem kétsaroknyira a szállodától, ugyanis egy megfigyelőszobának kialakított lakásban volt esedékes a helyszíni eligazítás. Az ajtóban igazoltam magam, bent pedig a szokásos látvány fogadott. SHIELD-es felszerelések tömkelege, a legmodernebb felszerelések, csupa kamerakép, drone-os adás, lehallgató készülékek és hasonlók. Bár a küldetés egy együttműködés keretei között zajlott, a megfigyelést és az irányítást továbbra is a SHIELD tartotta a kezében, ez némiképpen megnyugtatott. Röviden köszöntöttem a megfigyeléssel megbízott SHIELD ügynöktársakat, majd elhelyezkedtem a nappali közepén elhelyezett asztal egyik székébe és vártam. Minden ott lévő és később érkező csapattársat ugyanazzal a rövid bemutatkozással és esetleges kézfogással üdvözöltem. Szó, ami szó, nem voltam lenyűgözve a bandától. Az első benyomás pedig egyes embereknél javult, egyes embereknél pedig romlott az eleje óta. Pedig nem is történt azóta olyan sok minden.

Lássuk gyorsan sorjában a csapattársakat. Charlie és Delta, a WREC-től. Ízig-vérig profinak tűntek. A helyszíni felszerelkezésüket is végignézhettem, a felszerelésük is rendben volt. A nő gyilkos nyugalommal viselkedett, a férfi pedig remekül hozzájárult a tervezési folyamathoz. Eddig ők tették rám a legjobb benyomást. Persze megvoltak a maguk furcsaságai, de őszintén, ebben a bandában kinek nem? Legjobbtól a legrosszabbig. Colona Walding, az önkormányzattól, a kötelező aktakukac, a tintanyaló, a politikus, akit mindenki utálni fog, többek között én is, teljes joggal. De erről picit később majd. Az AIM jóvoltából kaptunk egy maskarás fickót, egy Pókembert. Az érintett célpont országból pedig a helyi király testőrségének parancsnoka, egy heves vérmérsékletű hölgy. Így öten kellett volna elfognunk ezt a veszélyes elemet. És persze a civilekre is vigyáznunk kellett volna, de egyelőre ez tűnt az egyik legkisebb problémánknak. Egyelőre attól tartottam, hogy a csapattagok még időt előtt péppé verik egymást. Pedig egész nyugisan indult ez a megbeszélés. Miután mindenki megérkezett és a csapat összeállt, a parancsnokunk is előkerült, aki kívülről koordinálta az akciót és aki az eligazítást is tartotta nekem reggel. Joe Cracker ügynök, negyvenes évei elején járó, halántékánál már őszülő, barna hajú, barna szemű, teljesen átlagos külsejű fickó volt a vezetőnk. Nem nagyon ismertem az ügynök tevékenységét, képességeit és szakértelmét, de bíztam benne, hogy kézben tudja majd tartani ezt az igen csak robbanékonynak ígérkező csapatot. Természetesen elhangzott, hogy fontos az együttműködés, de én tudtam, ahogy valószínűleg mindenki más is, hogy minden egyes szervezet elsősorban magának akarta ezt a fickót megkaparintani kihallgatásra. Szóval ez egyszerre volt egy csapatjáték és egy verseny is. Tehát a helyzet nem volt éppenséggel egyszerű. És ez még csak a körülményeket jellemezte, pedig maga az akció sem tűnt sétagaloppnak. Eleinte nem is kaptunk végleges tervet, inkább ránk lett bízva, hogy az elképzeléseink alapján majd megkapjuk a legmegfelelőbbet. Üdvözöltem az ötletet, hiszen elég változatos társaság jött össze, a közös ötletelés csak segíthetett rajtunk, legalábbis ezt hittem. Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar kitör majd az első vita. Illetve de, mégis, pont erre számítottam. Kaptunk még pár kiegészítő információt is. A szállodán több belépési pont is volt, a tetőről is megközelíthető volt, akadt tűzlépcső is, illetve három bejárat. Lehetetlennek tűnt minden menekülő utat számon tartani ekkora csapattal, de ez volt a parancs, ezzel kellett dolgoznunk. A célszemélynek délután egykor tárgyalása volt két befektetővel, ez már első hallásra is rengeteg lehetőséggel kecsegtetett. 5 szintes épülettel volt dolgunk, a fickó a 3. szint közepén lakott, természetesen a legtöbb útvonallal rendelkező helyen. Menekülés esetén használhatta a szintek közepén futó liftet, illetve a széleken futó lépcsőházakat is. Rengeteg felmerülő lehetőség volt, ideje volt hát mindenkinek összedobni az ötleteit, hogy valami használható süljön ki belőle. Legalábbis így indult. Hogy mi lett a beszélgetésből, az már egy teljesen más kérdés.

Elkezdődött a tervezgetés. Már az elején mondani akartam az elképzeléseimet, de ketten is megelőztek. Öregszem, úgy tűnik, hát ez van. Beszédének több pontja megjelent az enyémben is, remek ötleteket mondott. Természetesen leginkább a tárgyalás kihasználásával értettem egyet és a nyomkövetés is jó gondolat volt. A jelvény villantgató, hangoskodó, bemasírozós módszerek azonban már nem tetszettek. Sajnos Alex is hasonló területen próbált elindulni. Le akarta záratni az egész környéket. Ez valóban megnehezítette volna a célszemély elillanását, de megoldott ő már nehezebb dolgokat is, bizonyosan átjutott volna a biztonsági intézkedéseinken. Mikor a többiek befejezték, gyorsan hangot is adtam saját gondolataimnak. Örültem volna, ha sikerül úgy szervezni az akciót, hogy senki se legyen egyedül. Ez ugyanis kizárta volna annak az esélyét, hogy egyikünket likvidálja az alakváltó, a helyébe lépjen és az akcióba beépülve később elillanjon. Sajnálatos módon úgy tűnt, ehhez túl kevesen leszünk, de azért megemlítettem. A letámadós stratégiákat gyorsan elvetettem. Szinte biztos voltam benne, ha a fickó megneszelt volna bármit az elfogó akcióból, azon nyomban köddé vált volna. Tapasztalt volt ilyen téren, megvoltak a képességei hozzá, szakértelme is volt elég, biztosan megoldotta volna. Akkor pedig bottal üthettük volna a nyomát. Könnyedén lenullázhattunk volna több hónapnyi kemény munkát, ha így fejjel mentünk volna a falnak. Nem, ezt okosan kellett csinálnunk. Természetesen a tárgyalást tartottam a legjobb lehetőségünknek. Vagy beépüléses módszerrel, vagy az időpont kihasználásával, de az volt a legmegfelelőbb alkalom. Pókember később egyetértett az ötleteimmel. A maszkos bohóc még mindig zavart egy kicsit, de legalább volt esze, ez is valami. Az ötletek tehát elhangzottak, értékelésre kerültek és a gép hamarosan kidobta a választ.

Illetve nem gép, természetesen nem volt itt semmi ilyesfajta gép, Joe Cracker ügynök válaszolt az ötletbörzénkre szépen sorjában. Először is kiderült, hogy az alakváltónk veszélyesebb, mint eddig hittük. Állati alak, ruhaváltoztatás, bármi lehetett még itt, ami megnehezítette a dolgainkat. A fickó követése sem volt olyan egyszerű sajnos. A drone rendszer tökéletesen működött az utcán, de ki lehetett játszani. Az épületben, a föld alatt, a város területén kívül vakok voltunk, ezekre a területekre nem engedhettük a célszemélyt. Ha átjutott volna New Jerseybe, onnantól vége, biztosan elvesztettük és kezdhettünk volna mindent elölről. A képességblokkolás viszont működhetett a megfelelő felszereléssel, ha az alakváltást sikerült volna kiiktatnunk, onnantól kezdve nem lehetett túl nagy gond az elfogás. A feltételezésem helytálló volt, mi voltunk az egész csapat, mi öten. Titkos akció, semmi erősítés, az ENSZ külön kérvényezte az ügy csendes és diszkrét megoldását, lehetőleg bármiféle pánik elkerülésével. Nekik is szívesen megmondtam volna hová menjenek ezzel a PR maszlagukkal, a legfőbb az lett volna, hogy elkapjuk ezt a fickót, bármilyen elképzelhető és mozgósítható eszközzel. Sajnos a parancs az még mindig parancs volt, amihez általában tartottam is magamat. Joe Cracker ügynökön is láttam, hogy egyet értett velem, de ő sem akart semmi olyat mondani, amit később megbánhat. A tárgyalással kapcsolatos részleteknél ismét füleltem. A szavaiból azt vettem ki, hogy az ötletben nagyon is volt ráció, a célpont nem találkozott a két tárgyalópartnerrel, ergo simán kiadhattuk magunkat nekik. A tárgyalás témája bizony igencsak érdekes volt. A fickó be akart fektetni egy új, a nyugati parton létrejött és nagyobb hírnévre tevő cégbe. A cég neve Roxxon volt, biológiai és genetikai kutatásokkal foglalkoztak, hasonlított a kutatási területük az AIM-hez. A tárgyalás témája valószínűleg pénzügyi kimutatások, tervek, szerződések lettek volna. Minden adott volt, hogy lekapcsoljuk ezeket az emberkéket és átvegyük a helyüket. Eljött az idő még egy környi ötletelésre. Meg kell hagyni, ez már jóval csípősebbre sikerült, mint az előző.

Ezúttal nem siettem a felszólalással, szépen hátradőltem és hagytam, hogy hömpölyögjenek az események a maguk tempójában. Most elsőnek a kis politikusunk szólalt meg. Nem tudtam, hogy vicces, amit mond, szomorú, vagy egy kicsit mindkettő. Ez tényleg azt hitte, hogy őt itt valami különleges feladattal bízták meg és nem csak valami kirakatfigura volt az önkormányzattól. És még fenyegetőzött is, hogy aki nem végzi jól a munkáját, belekerül valami noteszba. Hát ez marhajó volt, esküszöm, majdnem elnevettem magam, pedig küldetés közbe nagyon nem szokásom. Oké, kicsit muszáj volt eltakarnom a számat a kezemmel, úgy tettem mintha megtörölgettem volna a szám feletti részt, pedig valójában vigyorogtam, mint a vadalma. Rég láttam ekkora idiótát, de tényleg. Tudtam, hogy ebből durva szóváltás fog kerekedni és nem is tévedtem. Alex azonnal nekiesett a nőnek, elég szókimondóan. Tudtam, hogy a csapaton belüli széthúzás rossz, de ez túlságosan szórakoztató volt, hogy közbeszóljak. Biztos voltam benne, hogy Joe Cracker ügynök majd leállítja a hölgyeket, ha úgy érzi, túlfeszítették a húrt. Nem az én dolgom volt rendet tenni. Pláne nem úgy, hogy ilyen jól szórakoztam rajtuk. Azt viszont nem tartottam jó ötletnek, hogy Alex legyen a beépített ember, túlságosan hever vérmérsékletű volt egy ilyen kaliberű akcióhoz. Ismét jött Charlie és ismét remek dolgokat mondott, kezdtem megkedvelni a fickót. Egyetértettem a két tárgyalni érkező emberke leszerelésében, sőt, még a helyettesek választásában is. Delta tényleg alkalmasnak tűnt egy ilyen beépülős akcióhoz, nekem pedig volt is tapasztalatom ilyen téren, még a rendőri éveimből. Plusz, szerettem magam a frontvonalra helyezni, mindig az akció közepébe. Rá is fáztam sokszor, de valamiből élni kellett. Onnantól kezdve azonban elszabadult a WREC ügynök fantáziája. Megint jött az a rész, amikor jelvénylobogtatás van. Nem, ezt nem szabad. Semmivel nem szabad gyanút kelteni. Ezzel a résszel ismét csak nem értettem egyet a férfival. Pókember közben úgy tűnt a saját adatbázisából kérvényezett információkat, ő ebben a körben nem igazán folyt bele. Beszédes kis társaság volt, annyi szent, de csak elfogytak. Eljött hát az én időm.

Türelmesen végigtekintettem mindenkin, úgy tűnt, mindenki végzett, szóval ismét előrébb hajoltam, ha kellett torkot is köszörültem, és hozzá láttam a saját kis monológom előadásához.
- Nos, ismét remek gondolatok hangzottak el, had adjam én is hozzá a saját részemet. Kezdetnek mindenki nyugodjon szépen le. Egy csapat vagyunk, viselkedjünk is úgy. Tudom, nehéz lesz, de próbáljuk meg. Cracker ügynök, kérem, intézkedjen pár dologban. Amint megérkezik a két tárgyalópartner, azonnal kapcsolják le őket. A felszerelésüket kobozzák el és szállítsák ide. Sőt, ha lehetséges kérdezzék is ki őket a tárgyalás részleteiről, biztos, ami biztos, tudjunk csak meg minél többet a témáról. Ha senkinek nincs ellenére, én jelentkeznék erre a beépülős akcióra. És egyet értek Charlie-val, Delta elég higgadtnak tűnik egy ilyen feladathoz, őt szeretném magam mellett tudni. Elnézést, Miss Fisher, de egy ilyen kirohanás odabent végzetes lehet. Minimális felszereléssel megyünk be. Kommunikátor és egy-egy fegyver nyugtatólövedékekkel, amik kiüthetik az áldozatot, de legalábbis a képességeit likvidálják. Bármi egyéb túl feltűnő lenne, talán már ez is sok lesz. Fel kell készülnünk rá, hogy átkutat minket. A fegyvert még indokolhatjuk önvédelemmel, de a kommunikátort nem. Talán azt is le kell hagynunk, ha nem tudjuk eléggé elrejteni magunkon. És készen kell lennünk, hogy puszta kézzel is le tudjuk szerelni az áldozatot. Vagy ha megoldható, akkor adjanak egy képességblokkoló karperecet, azt be tudom csempészni a karomon, és a megfelelő pillanatban rá tudom kattintani a célszemélyre. Akárhogy is, olyan felszereléssel kell bemennünk, ami nem kelt benne gyanút, bármennyire vizsgál is át minket. Mindennek klappolnia kell, ha azt akarjuk hogy bekapja a horgot. A lényeg a feltűnés mentesség. És éppen itt jön a gond, nem szabad feltűnést keltenünk. Ez az egész beszambázunk és kijelentjük, hogy terrorelhárítás van, ez nem működik most. Ha be akarnak jönni és segíteni, akkor vendégnek álcázzák magukat, vagy ott dolgozónak, bármi jó, csak ne verjék nagy dobra hogy mi történik. Pókember biztosíthatja a tetőt, ha szükségét érezzük, de továbbra is úgy érzem, senkinek se kéne egyedül mennie. És a megbeszélt jelszavak ötletét támogatom, de ne csak egy legyen, beszéljünk meg legalább 5-6 darabot, a biztonság kedvéért, ha valamelyik a célszemély tudomására jutna. Ha bejutottak az épületbe, csöndben és feltűnés nélkül, jöjjenek a szobához. Jelzünk maguknak, ha az áldozat szállításra készen van. Ha esetleg lebukunk, maguk még mindig elkaphatják, próbáljanak lezárni mindenki járatot a szintről, lépcsőt, liftet, tűzlépcsőt, mindent. A nyomaink eltüntetésével majd utána foglalkozhatunk, ha nem kell azon aggódnunk, hogy feltűnik a célszemélynek a tevékenységünk. Utána törlünk mindent, beadunk valami mesét, és kész. De amíg a fickó nincs a zsákban, nem merülhet fel a szálloda területén egy pillanatra sem, hogy bármiféle akció zajlik, senkiben. Ha bármit megneszel a célszemély, el fog tűnni, ezt garantálom. Ne adjunk neki rá okot. Bemegyünk inkognitóban, elintézzük, takarítunk és távozunk csöndben. Ezek az én elképzeléseim.
Miután végeztem a mondandómmal, ismét hátradőltem, jelezve, hogy készen voltam. Nagyjából összefoglaltam mik tetszettek az eddigiekből és mik nem. Szép kis beszédet vágtam le, de hát hozzá kellett járulnom a tervezési folyamathoz. Meglepően jó javaslatok hangzottak el, örültem, hogy nem kellett mindent egyedül csinálnom és volt szakszerű segítségem. Bár volt egy olyan érzésem, hogy egyesek inkább hátráltatni fogják az akciót, mint elősegíteni.

Folytatódott hát a megbeszélés, de kellett is ez. Vegyes társaság voltunk, eltérő véleményekkel, nehéz volt megtalálni a közös hangot, el is csattant az első kisebb vita. Az első volt és bizonyosan nem az utolsó. Úgy éreztem a kis politikusunk még sok ideget fog megpengetni, mire végzünk. De a többiek rendben voltak. Pókember okosakat mondott, csak az a hülye maszk zavart, hogy nem láthattam az arcát. Alex heves volt, de ha eljön az ideje, úgy éreztem helyt fog állni. Charlie és Delta pedig tökéletesen segédkeztek eddig, reméltem, hogy így is marad. A férfi a tervezésben, a nő pedig a beépülésben lehetett nagy hasznomra. Ha lekapcsolják a két tárgyalópartnert, akkor utána át kell majd lényegülnünk az ő szerepükbe. Még nem tudtam mennyi felszerelést engedhettünk meg magunknak, ezt a többiek hozzászólásai alapján akartam végleg eldönteni. De abban továbbra is biztos voltam, hogy amíg a fickó nem feküdt bilincsben az autónkban, addig nem szabadott semmilyen feltűnést keltünk. A legkisebb apróság is elindíthatta a menekülési ösztöneit, amivel ilyen sokáig elkerülte az őt üldöző szervezetek figyelmét. Bizonyára nem véletlenül tartott eddig a lokalizálása. Nem szabadott elveszítenünk, nem engedhettem, ezért fokozott óvatosságra intettem mindenkit. Meg lehetett ezt oldani felhajtás nélkül. Elvégre a kékvérű banda is ezt akarta, és mint tudjuk, az ő parancsuk szent. Hűha, de rühellem a politikusokat, azt a mindenit. Ránk meg maradt a munka nehéz része, hogy aztán learassák babérjainkat. De hát ez voltam én, világéletemben utcai frontharcos voltam, sőt mi több, minden pillanatát élveztem. Ez most se volt másképpen. Izgalmas kis akciónak ígérkezett ez.

_________________
Reneszánsz:
Jack Gammer - SHIELD ügynök
Arnold Braun - HYDRA katona
Rachel Burrows - X-diák
Doktor Julius Amadeus Chaos - a Ravencroft intézet egy őrültje

Gótika:
Jack Gammer - rendőrhadnagy
Jack Gammer
Jack Gammer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 71
Korábbi szint/kredit : 1.szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3.szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Mar. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Jack Gammer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Above hotel Empty Re: Above hotel

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 24 Okt. 2014, 10:16

Résztvevők: Mallory Walsh, Tariq Kudrjawizki, dr. Erwin Vayne / Pókember, Alex Fisher, Colona Walding, és Jack Gammer
Következő körváltás: 2014. október 27. (hétfő)

Craker-re nem volt hatással a gúnyos mosoly, teljesen fapofával nézett Colona-ra.
- Maga nem számít az ügy szempontjából, így kihagytam. Ha pedig még egyszer megszakítja az eligazítást kivezettetem és az egyik emberem visszaviszi a SHIELD negyedbe, vagy a Polgármesteri hivatalba – mondta ridegen.
A folytatásnál a férfi összeráncolta a homlokát.
- Úgy tűnik hölgyem ön nem értette meg a titkos akció fogalmát. Az ügyről nem ír semmit senkinek még önmagának sem, ha megtenné sem láthatná senki sem. Ez az akció titkos, ami itt történt nem történik meg hivatalosan.
Mindenki tudhatja egyébként, hogy mit jelent egy ilyen akció. Nem készül róla jelentés sem csak a legfelsőbb köröknek, és ha nem csinálnak hatalmas baklövést, akkor soha sem kérik rajtuk számon, hogy mit tettek itt. Colona pedig nem szólhatna bele semmibe, révén nem az ENSZ hivatalos küldötte, efféle „fenyegetéseket” csak ő tehetne. Amint ezek után Colona elővette a jegyzettömbjét az egyik szolgálatban levő SHIELD ügynök lépett oda és nemes egyszerűséggel kivette a nő kezéből a tollat és a füzetet, majd nemes egyszerűséggel kidobta az egyik szemetesbe, majd ezek után visszatért a munkájához. A férfi nem reagált Alex kifakadására, azonban Tariq szavaira bólintott és egy intéssel jelezte az egyik ügynökének, hogy értesítse a kintieket. Halkan lehetett hallani, ahogyan a férfi a rádióba szól, hogy tegyék azt, hogy kapcsolják le ott a párost.
- Ms. Walding nem megy sehova ebből a szobából Charlie, maximum a SHIELD negyedbe, vagy vissza az irodájába – mondta nyugodtan a férfi. – Nem engedem ki a terepre, már az itteni jelenléte is az akciót veszélyezteti, nemhogy odakint. Civil ruháink vannak, készültünk erre mindenkinek.
Ezen idő alatt MODOK válaszolt Erwin kérdésére és a férfi telefonján, vagy tablatén egy nagyobb akta jelent meg. Az adatok szerint pár éve alapult meg a cég, először csak kisvállalkozás gyanánt, három fő, három tudós volt, akik létrehozták. A korábbi Loki féle AIM-ból dezertált személyek, akik közül ketten mutánsok, egy harmadik személy szuperhumán volt. Manapság is ők alkotják a vezetőséget, jellemzően genetikai kutatásokkal foglalkozik a cég, feltett szándéka újra replikálni és mindenkihez eljuttatni az AIM időkből ismert regeneráló szérumot, hogy ezzel gyógyítsanak mindenféle manapság ismert betegséget, többek közt főleg a rákot és az AIDS-t 100%-os hatékonysággal. Ezenfelül nyugati-parti egyetemeknek tanuló tudományos szakon tanuló diákoknak adnak ösztöndíjakat. Jelenlegi legnagyobb projectjük, hogy miként tudnák a háziállatok génszerkezetét módosítani arra, hogy átváltozzon a színük, ha ők, vagy a gazdájuk beteg és ezzel is hamarabb kiszűrhetőek lehetnének a betegségek. A cégnél jelenleg 120 fő dolgozik és Los Angelesben van a központjuk. Craker Gammer szavai után szólalt meg ismét, a kint levő ügynök pedig továbbította a reptéren levőknek azokat a dolgokat, amiket még Gammer is hozzátett ehhez.
- Hiába vagyunk az USA-ban a szállodába nem szabad éles fegyvert bevinni, így saját magam is Gammer ügynök javaslatát pártolom, hogy nyugtatólövedékkel menjenek be, mintsem rendes fegyverrel – mondta.
Így egyelőre elkezdett körvonalazódni egy terv és ehhez a fontos dolgok, tárgyi felszerelések hamarosan lefoglalódnak a reptéren és áthozzák őket ide, hogy jobban fel lehessen készülni.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Above hotel AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Above hotel Empty Re: Above hotel

Témanyitás by Albert Shear Pént. 24 Okt. 2014, 11:02

Tariq egy darabig morfondírozott. Nem tetszett neki a két ügynök. Eddig teljes egészében abban a hitben élt, hogy ha nem is teljes az információ megosztás, mégis van együttműködés. Ezzel szemben nem az eligazításon, hanem a tervezéskor derülnek ki olyan újabb és egyre meglepőbb információk, amelyekről illet volna értesítenie a SHIELDnek a többi résztvevőt is.
-
Hogy-hogy nem vihetünk be éles fegyvert? Maguk a SHIELD, nem? Mi pedig egy veszélyes terrorista elfogására készülünk. Emiatt azt sem értem, miért nem lehet a hotel igazgatóját megkeresni és együttműködésre kérni vagy legalább figyelmeztetni. Hacsak nincsenek olyan információik, amiket eddig nem osztottak meg velünk. Mert voltam már pár állami és szupranacionális vagy szövetségi eligazításon, de eddig csak itt kell azt éreznem, hogy az információkat harapófogóval kell megszerezni az eligazító tiszttől. Már elnézést. - Vár néhány másodpercet, majd folytatja. - Továbbá meg kell kérdeznem, hogy ha tudjuk, hogy jelenleg a szobájában van. És gyorsan és csendben kell dolgoznunk, akkor miért tervezzük túl a műveletet? Odamegyünk, felmegyünk az emeletre. Rátörünk, szabadon megsorozzuk a nyugtatóval. Bezsákoljuk. A számlájára írják az ajtó kárt. És kijövünk. Nem válunk szét, nem jelszavazunk, nem szórakozunk. Csak dolgozunk.


Felszerelés:

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Above hotel Empty Re: Above hotel

Témanyitás by Auaritia Pént. 24 Okt. 2014, 13:46


Colona Walding

Az egyik ügynök nekem esett, nem igazán tetszett neki az előbbi kis mondandóm. Persze csak mosolyogtam magamban és hűvösen vártam a végét. Nem szóltam semmit, hogy is szólhatnék, politikusként elsődleges a hallgatás. Miután mindenki kiszórakozta magát elkezdődött a tervezés. Persze rögtön kikapták a kezemből a jegyzetfüzetem.
Nem értettem a helyzetet, de elfogadtam. Ezek szerint félreértelmeztem a feladatomat.
Letörték a szarvaimat egy mosollyal nyugtáztam a "vezetőnk" mondatait. Egy kicsit sem tartottam tőle, lehet hogy itt ő valaki, de a való világban senki sem fogja tudni, hogy valaha is létezett, csak egy semmi egy nagy nulla.
Persze sértődötten vonulok hátra, tudván, hogy csúfosan leszerepeltem.
Leülök egy székre és hallgatok.
Közben a rám mosolyodó lenéző arcok mint tövisek vájnak az egómba.
Ciki....


_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Above hotel Empty Re: Above hotel

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Hétf. 27 Okt. 2014, 01:02

MODOK gyorsan válaszol a cég teljes profiljával. Gyógyítás meg ilyenek. Nem tűnnek nagyon olyanoknak, mint akik üzletelnének egy tömeggyilkossal, de ki tudja. Egyik cég sem tűnik annak. Na jó, talán Oscorp. Ha benne lennének valami mocsokban, MODOK valószínűleg tudna róla. Ha kiváltak a Loki-AIMből, akkor van esély, hogy idealisták és tényleg nem tudnak a férfi múltjáról. Talán ha szólnánk nekik, még együtt is működnének. De ez kockázatos lenne, valószínűleg nélkülük is megy, és esetleg még később fel is használhatjuk ezt a kis foltot ellenük, ha esetleg szükség lesz rá. A többiek folytatják a szóváltást, és felmerül néhány jó kérdés. Például, ha mindent megtehetünk, miért nem használhatunk éles lőfegyvert. Nem mintha szükséges lenne a küldetéshez, egyszerűen megoldható, akár még lövések nélkül is. De mindegy, ezek már nem annyira fontosak. A terv nagy része megvan. Két tégla, meglepetés Pók, háló, és visszük. Nem kell ezt annyira túlbonyolítani.

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Above hotel Empty Re: Above hotel

Témanyitás by Jack Gammer Hétf. 27 Okt. 2014, 01:34

Jack Gammer Naplója - Versenyfutás - 4. Bejegyzés - Dátum: 2025. október 15.

A terv kezdett alakot ölteni. Vegyes csapat volt és kényes szituáció, ehhez egyértelműen kellett a hosszú szervező munka. Pláne miután hallottam egyesek elképzeléseit, néhány emberben eléggé helyre kell rakni a dolgokat. Ismét New York-ban voltam, a San Francisco-ban tett kirándulás után jó volt pár hónapig itthon akciózni. Eddig csak edzésre és kisebb feladatokra utaltak be, de most jött a következő nagy dobás. Egy őszi reggelen behívtak eligazításra, egyedüli SHIELD ügynökként kaptam ismét feladatot. Végre megtalálták a fickót, aki a Chromix-landet sújtó vírusfertőzés és a 39 haláleset mögött állt. Az embert, akit körülbelül minden nagyon szervezet üldözött. Nem csoda hogy ilyen sokáig keresték, a férfi egy alakváltó mutáns volt, fél tucat gazdag személyazonossággal. Egy vegyes csapat tagjaként kellett elfognom ezt a veszélyes elemet, lehetőleg bármiféle civil sérülés nélkül. Átnéztem az idevezető ügy részleteit, majd felszerelkeztem és a kíséretemmel elindultam a helyszín felé. A célpont egy Above nevű négycsillagos hotelben szállt meg a Staten Island északi részén. Jelenleg nem oda vittek, hanem úgy kétsaroknyira egy megfigyelőszobának kialakított lakásba, ahol a helyszíni eligazítás volt esedékes. Be csak igazoltatás után engedtek mindenkit, de a beérve már sokkal nyugodtabbnak éreztem magam. SHIELD felszerelések, lehallgatók, kameraképek, droneképek, a legmodernebb felszerelés, megfigyelő SHIELD ügynökök, SHIELD parancsnok. Lehetett ez akármilyen együttműködés, mégiscsak a SHIELD kezében volt az irányítás, ennek nagyon örültem. Az ügynöktársakat köszöntöttem, majd letelepedtem a nappali közepén lévő asztalhoz, hátradőltem a székemben és vártam. A felbukkanó csapattársakat tömören üdvözöltem, bemutatkoztam, de nem elegyedtem tartalmas beszélgetésekbe. Az eligazításig maradt időt az újdonsült csapattársaim felmérésével töltöttem. Charlie és Delta a WREC-től. Higgadtak, szakszerűek, profiknak tűntek. A felszerelésüket is szemügyre vehettem, ott se találtam semmi problémát. Jelenleg bennük láttam a legtöbb lehetőséget. Az AIM-től jött egy jelmezes figura, Pókember, na ez nem tetszett, nem voltam oda a maskarásokért. Az érintett országból a királyi testőrség parancsnoka, Alex jött, egy enyhén szólva is heves vérmérsékletű hölgy. Plusz kaptunk még egy politikust, Colona Walding személyében, akit aztán az akcióban már tényleg nem tudtam hová tenni, de ezzel nem én voltam az egyetlen. Enyhén szólva sem voltam lenyűgözve az összeállítástól. Sokkal jobban éreztem volna magam, ha egy összeszokott és sokat próbált SHIELD alakulattal küldenek ebbe az akcióba. A küldetés inkább tűnt valami politikai játszmának, hogy a végén ki tud majd villogni azzal, hogy elfogta ezt a veszélyes terroristát. Nekem meg lett hagyva az elején, hogy lehetőleg a SHIELD legyen az és ehhez igyekeztem tartani is magamat, csapatmunka ide vagy oda. Az első benyomásom tehát nem volt éppen a legjobb a csapatot illetően, de hé, legalább már csak kellemesen csalódhattam, ez is valami.

Miután minden csapattag megérkezett, elkezdődhetett a helyszíni közös eligazítás. Az eligazítást ugyanaz tartotta, aki reggel is felvilágosított, az akció kijelölt parancsnoka, Joe Cracker, egy SHIELD ügynök. Negyvenes évei elején járó, halántékánál már őszülő, átlagos külsejű, barna hajú, barna szemű fickó volt, semmi különleges, bíztam benne, hogy érette a dolgát, különben az akció halálra volt ítélve. Gyorsan felsorolta az akció résztvevőit, új információ nem hangzott el számomra, eddigre már mindenkit listáztam magamban. Kész tervet nem kaptunk, inkább az elképzeléseinket akarta hallani a parancsnok, hogy azokhoz kiválassza a legmegfelelőbb ötletet. Néhány ráadás információt is kaptunk a szállodáról. A célszemély az 5 emeletes épület 3. emeletén székelt, annak is a közepén, természetesen pont ott, ahol a legtöbb kijutási lehetősége volt. Lift a szintek közepén, két belső lépcső a szintek végein, kívül tűzlépcső, a tető, három bejárat, túl sok volt a kijutási pont, ennyi emberrel nem tudtuk hatásosan lefedni. De felmerült egy érdekes lehetőség. A célpont délután egykor tárgyalásra készült két befektetővel, egy nővel és egy férfival. Ez értelemszerűen a legjobb esélyünknek tűnt a cselekvésre, akár belülről, akár kívülről. A tervezgetés első köre sikerült a legproduktívabban. Charlie kezdte, aki hellyel-közzel az én elképzeléseim közül is vázolt néhányat. A tárgyalás kihasználása szinte egyértelmű lehetőségnek tűnt, vagy így vagy úgy, ebben egyet értettünk. A célpont követése is fontos momentum lehetett, ha szem elől tévesztettük volna. De itt merült fel a berontásos, jelvénylobogtatásos, agresszív módszer is, amit viszont nagyon nem támogattam. Túl zajos volt, ráadásul a célszemélyünk a veszély első jelére köddé válhatott, akkor pedig bottal üthettük a nyomát. Sajnos Alex is inkább a hangosabb módszert emlegette, a környék lezárását. Ezzel aligha vezetett volna eredményre, a célszemély képességei, szaktudása és tapasztalata bizonyára elég lett volna ahhoz, hogy valamilyen úton- módon átcsusszanjon a biztonsági zárlaton, arról nem is beszélve, hogy ez borzasztóan feltűnő módszer lett volna. Végre hozzám jutott el a szó, már hamarabb is felszólaltam volna, de a két újdonsült kolléga megelőzött, őket türelmesen kivártam majd vázoltam az én elképzeléseimet. Gyorsan kikötöttem, hogy bár kevesen voltunk, én személy szerint senkit sem engedtem volna egyedül az akció során, ahogy egy alakváltót kellett elkapnunk. Ha valaki egyedül ment volna, azt könnyen elintézhette, átvehette a helyét, beépülhetett az akcióba és később eltűnhetett. Ezt nem kockáztathattuk, minimum párokban kellett mozognunk. A követő berendezés beszerzését viszont én is támogattam. És természetesen én is a tárgyalásban láttam a legnagyobb lehetőséget. Ha lehetséges volt a tárgyalópartnerek helyettesítése, akkor bentről, ha ez nem volt kivitelezhető, akkor az időpontot kihasználva kívülről kellett kihasználnunk ezt a lehetőséget. A hangosabb, erőszakosabb, zajosabb akcióterveket azonnal elvetettem, ezt szép csöndben kellett csinálnunk. Pókember is egyetértett, halkan kellett csinálnunk, sőt, még egy jó ötletet is hozzátett az akcióhoz, a jelszavak használatát. Az egész termékeny első kör tehát lezárult, a Cracker ügynökre hárult ezen ötletek értékelésének feladata.

A parancsnok hozzá is kezdett a második körhöz. Az alakváltó veszélyesebb lehetett, mint elsőre gondoltunk, hiszen a képességei magába foglalhatták a ruhák változtatását és az állati alakok felvételét. A drone rendszer pedig csak az utcát tudta követni, az épületekben, a föld alatt, vagy a városon kívül vakok voltunk. Más szavakkal, ha átjutna a közelben lévő New Jersey-be vezető határon, vége van, semmi esélyünk nem lenne előkeríteni. Kellett szereznünk valamit, amit rá tehettünk, ha a közelében voltunk. Vagy nyomkövetőt, vagy képességblokkolót, bármit, ami megkönnyítheti a követését, ha az első próbálkozásunk kudarcot vallana. Mi öten voltunk a csapat, semmi erősítés. Az ENSZ külön kérvényezte a csöndes és diszkrét lerendezését az ügynek. Egyrészről persze, nem kellett a pánik. Másrészről elmehettek a politikusok a francba. A terrorista elfogása elsődleges prioritást kellene, hogy élvezzen, minden bevethető eszközzel az elfogásán kéne dolgozni. Ha az akció minimális büdzséje miatt elszökik a fickó, na akkor aztán nézhet mindenki. A tárgyalás témája viszont igencsak érdekes volt. A célpont be akart fektetni egy új, nyugati parti cégbe, ami mostanában jött létre és máris nagy hírnévre tett szert. Egy Roxxon nevű cégről volt szó, biológiai és genetikai kutatásokkal foglalkoztak, hasonló lefedettségük volt, mint az AIM-nek. Ezekhez a témákhoz nem nagyon értettem, de szerencsére a tárgyalás nem is erről szólt lényegében. Pénzügyi kimutatások, tervek, szerződések, ilyesmikről lehetett szó, ezekkel elboldogultam, amennyire kellett. A két személyt ismertük és elméletileg volt rá módunk, hogy kivonjuk őket az egyenletből és átvegyük a helyüket. Nagyjából ennyit mondott nekünk a parancsnok, de az igazán jó rész csak ezután következett. A politikusunk úgy érezte, neki most feltétlenül el kell kezdenie beszélni. Nehéz volt megállni nevetés nélkül, hiszen körülbelül tudtam mi lesz majd a nagy szavak hatása a parancsnokra, de élvezetes volt végignézni magát a folyamatot. A kis önkormányzati képviselő úgy elvolt szállva magától, mintha bármi más oka lett volna az ittlétének, mint a PR tevékenység, hogy elmondhassák, hogy itt volt és hogy az irodájának is csurranjon-cseppenjen valami az ügyből. Ülhetett volna csöndben a sarokban, ugyanaz lett volna az eredmény, mintha pattog, semmit, de semmit nem tudott hozzátenni az akcióhoz. De ha csöndben maradt volna, kevesebb ember agyára megy, abba meg mi a poén? Sikerült elrejtenem a mosolyomat és alig vártam a keménykedő szavak, a burkolt fenyegetések és fontoskodás következményeit. És hamarosan jöttek és, de még mennyire. Alex keményen nekiesett a nőnek, nagyjából hangot adott annak, amit mindenki más is gondolt, csak nem a legjobb formában. Ezek után nem tudom, hogy gondolta, hogy ő lesz a favorit a beépülős akcióhoz. A terepen egy ilyen végzetes lehet. Charlie jött, ismét hozzátette a gondolatait a tervezési folyamathoz. Egyet értettünk abban, hogy én és Delta lennénk a legjobb választás a beépülésre. De itt meg is álltam. Megint túl hangos, túl zajos, túl feltűnő ötletekkel bombázott minket, amik egy ilyen akcióban nem fértek el. Plusz, egyéni akció is szerepelt a tervében, azokat sem támogattam. A politikusnak pedig aztán semmi keresnivalója nem volt az akció közelében, nem hogy a helyszínén. Pókember adatokat gyűjtögetett a saját rendszerükből, egyelőre nem kapcsolódott vissza a tervezésbe, de azért reméltem, hogy később megosztja velünk az újdonságait. Mindenki megvolt, végre én jöhettem, magamhoz is ragadtam a szót ismét, ezúttal egy kicsit hosszabb időre. Cracker ügynöktől kértem egy pár dolgot. Először is, a két tárgyalópartner azonnali lekapcsolását, esetleges kikérdezését, a felszerelésük lefoglalását és helyszínre szállítását. Én és Delta tökéletesen alkalmasak voltunk a helyük átvételére. De a bevitt felszerelésben már nem voltam biztos. A kommunikációs eszközök és a fegyverek is lebuktathattak minket, akár éles lőszerrel, akár nyugtatóval voltak felszerelve, de mégis botorság lett volna fegyvertelenül beszambázni. A csapatnak valamiért nehezére esett megérteni, hogy nem szabad feltűnést keltenünk, ezért ezt ismét hangsúlyoztam. Azt javasoltam, ha már valahogy be akartak menni és biztosítani a terepet, álcázzák magukat vendégnek vagy dolgozónak, akkor nem keltenek feltűnést. Ezt a két védelmi vonalat tudtuk felhúzni észrevétlenül az alakváltó és a szabadság közé, ennek elégnek kellett lennie, legalábbis szerintem. Ennyit tudtam hozzátenni utolsóként az ötletelés második köréhez, ismét a parancsnokon volt a sor.

Úgy éreztem a produktivitásunk egyre csökkent minden egyes körrel. Végül is már megvolt az ötletünk, a kivitelezés egyelőre nem rajtunk múlott, a beépüléshez kellettek a cuccok. Persze senkinek sem ártottunk a további tervezgetéssel, de kezdtem úgy érezni, hogy ugyanazokat a köröket futottuk le újra és újra és újra. De ez nem zavart, amíg nézhettem, ahogy Cracker ügynök a földbe alázta a kis tisztségviselőnket. Rendesen a helyére lett téve a hölgyike, szívem szerint megtapsoltam volna a parancsnokot, de az nem lett volna túlságosan illendő. A hölgyike csöndben leült, úgy tűnik végre értett a szóból. Biztos az botránkoztatta meg, hogy kidobták a szemetesbe a kis noteszét. Így belegondolva, lehet nekem se kéne ilyesmiről írnom. Na mindegy. Tegyünk úgy, mintha a naplóm egy titkos SHIELD akta lenne, általában úgyis körülbelül úgy tárolom. De azért jobb, ha nem híresztelem ezt az apróságot. Cracker ügynök kiadta a parancsokat a két tárgyalófél elfogásához, így arra már csak várnunk kellett. Közben viszont Charlie botránkozott meg azon az apróságon, hogy nem vihettünk be éles fegyvert. Fogalmam se volt minek neki éles fegyver egy elfogási akcióhoz, de abba biztos voltam, hogy neki is problémái voltak a titkos akció fogalmának feldolgozásával. A hotel igazgatójának aztán semmi köze nem volt ehhez az ügyhöz, még csak az kellett volna, hogy a szálloda dolgozói tudjanak erről az egészről és szétkürtöljék a vendégeknek is. És megint jött ez a rátörjük az ajtót megközelítés, amit már többször is megmagyaráztam miért nem működik, de úgy tűnik nem volt világos. Megráztam egy kicsit a fejemet, jelezve nemtetszésemet, majd ismét felszólaltam.
- Elnézést, hogy közbeszólok, de úgy látom az egész csapatnak meg kellene magyarázni, mit is jelent a titkos akció. Nézzék, én is annyit tudok, mint önök, de elég egyértelműnek tűnik, hogy a fejesek nem akarják nagydobra verni ezt az egészet. Ez azt jelenti, hogy nincsenek beavatott alkalmazottak, nincsenek éles fegyverek, nincsen nyílt konfliktus, nincsen jelvényvillogtatás, nincsen területlezárás. Az pedig csak hab a tortán, hogy ha végigvonulnánk egyenruhában a szálloda előterén, akkor garantálom maguknak, mire felérnénk a célszemély szobájába, már rég eltűnt onnan. Ez a fickó profi. Maguk szerint hogy maradt észrevétlen hónapokig? A legkisebb apróság is beindíthatja a menekülési reflexeit. Örülnék neki, ha mindannyian tisztában lennének vele, milyen küldetésre megyünk, vagy inkább maradjanak itt. Nem hiányzik, hogy maguk miatt kitörjön a botrány. Pókember, látom ön lekért néhány információt. Esetleg megoszthatná velünk is őket. És ne jöjjön a titkos maszlaggal, mert a beépüléshez minden segítségre szükségünk lesz. Elnézést Cracker ügynök, hogy átvettem a fegyelmező szerepet, de a többiekkel ellentétben én átlátom a helyzet komolyságát. És most térjünk vissza a tervhez. Mire megjönnek a tárgyaláshoz szükséges iratok, fel kellene szerelkeznünk. Szükségünk lenne valami képesség blokkoló szerkezetre, esetleg karperecre, amit magamon hordva is be tudok juttatni. Kommunikátor és kábító lövedékkel felszerelt fegyver, ez a kettő jutott még eszembe, de talán túl veszélyes. Ha átkutat minket, rájuk akadhat, akkor pedig gyanút foghat. Vagy nagyon jól kell rejtenünk őket. A fegyver még magyarázható, kell az önvédelem, az talán még belefér nála is, de nem akarom elijeszteni. Részemről ennyi, minél kevesebb felszerelést viszünk be, annál kevésbé leszünk gyanúsak, talán már ez is sok.. Bemegyünk, megpróbáljuk leszerelni, de legalábbis megbénítani, nyomkövetőt tenni rá vagy hatástalanítani a képességeit. A többiek pedig vendégnek álcázva követhetnek minket, szintén minél kevesebb cuccal. Ha rajtunk át is jut, maguknak nem szabad elengedniük, tartsanak minket szemmel a szobáig, utána zárjanak le minket kivezető utat. Ha megvan, onnantól a kiszállítást, adattörlést, ilyesmiket majd megoldjuk később. Egyelőre a fő, hogy csöndben és feltűnés nélkül bezsákoljuk a fickót. És ha ezt a tervet kivitelezzük, akkor szerintem sikerülhet megcsípni.
Megint hosszasan beszéltem, de most három része is volt a mondandómnak. Először is, próbáltam megértetni a csapattal, mit jelentett a titkos akció, mert eddig nagyon nem úgy viselkedtek, mint akik tisztában vannak a fogalom jelentésével. Másodszor, utáltam ha a csapatban valaki titkolózik, szóval nagyon is sarkaltam a maskarás pókfazont, hogy ossza csak meg az információkat, amiket erről a vállalatról szerzett, az ál tárgyaláshoz fontosak lehettek. Harmadszor pedig összefoglaltam az eddigi elképzeléseinket. Úgy éreztem, ha lebukás nélkül bejutunk a szobába, onnan már elintézhetjük a fickót, fegyverrel, trükkökkel, vagy azok nélkül is, persze jobb lett volna azokkal, de talán túl gyanúsak lettek volna. Vagy ha mi nem, akkor az utánunk érkező, vendégeknek álcázott erősítés körbekeríthette a szobát, elzárva a menekülési útvonalakat. Ez már két elfogási terv volt egyben, egy fő és egy biztosíték, esetleg még egy vész terv elfért volna, de érzésem szerint lassan megvoltunk a tervezés szakaszával. Persze még mindig előkerülhetett új téma, ahhoz is szívesen hozzáfűztem a magamét, de amúgy már csak várnunk kellett a felszerelésre. Az biztos hogy nem lettem népszerűbb a kis fejmosásommal, de meglátásom szerint a többiek egyelőre tényleg nem viselkedtek a helyzethez méltóan. Hiányzott belőlük az óvatosság, az átgondoltság, a fegyelmezettség. Én se voltam ezen tulajdonságok mintaképe, de meglátásom szerint én átláttam, mivel álltunk szemben. Egy csöndes és diszkrét akciót kellett levezényelnünk, amibe nem fértek bele hibák.

Ennyi volt hát a harmadik kör. Örültem volna, ha a többiek is felfogják végre az akció természetét. Azért kellett így túlbonyolítani, mert igen is bonyolult helyzet volt. Úgy kellett elfognunk egy alakváltó mutánst, hogy senki ne sejtsen semmit. És fegyverestül rárontani baromira nem a megfelelő módszer volt ehhez. Ha most kibiztosított stukkerokkal átmasíroztunk volna a hotelba, a következő történt volna. Először is, kitört volna a pánik. Másodszor, egy üres szobát találtunk volna jó esetben, rossz esetben valami meglepetést, mondjuk egy bombát. Harmadszor, kirúgtak volna mindannyiunkat a francba, amiért ilyen elképesztően amatőr és ostoba munkát végeztünk. Ennyi. Ezért kellett túlbonyolítani. Már kezdtem volna reménykedni ebben a csapatban, de megint visszaestünk a kezdeti szintre, hogy hiába volt profi banda, senkiben nem bízhattam rá az életemet vagy az akció sikerességét. Nem volt jó ez a bizalmatlanság, de szükséges volt. Az én munkaköröm nem éppen olyan, hogy bármilyen jött-mentben maradéktalanul megbízzak. És eddig senki nem bizonyított a szobában levők közül. Csak remélni tudtam, hogy ez hamarosan megváltozik. Hiába kezdett formálódni a terv, ha a csapattársaim képtelenek voltak végrehajtani azt, akkor csúfos kudarcra voltunk ítéltetve. Ezt azért megpróbáltam elkerülni. De sajnos nem csak rajtam múlott a dolog, én csak a saját részemet tudtam legjobb tudásom szerint teljesíteni, a többihez csapatmunka kellett, ami eddig sajnos nem kecsegtetett túl sok jóval.

_________________
Reneszánsz:
Jack Gammer - SHIELD ügynök
Arnold Braun - HYDRA katona
Rachel Burrows - X-diák
Doktor Julius Amadeus Chaos - a Ravencroft intézet egy őrültje

Gótika:
Jack Gammer - rendőrhadnagy
Jack Gammer
Jack Gammer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 71
Korábbi szint/kredit : 1.szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3.szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Mar. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Jack Gammer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Above hotel Empty Re: Above hotel

Témanyitás by Alex Fisher Hétf. 27 Okt. 2014, 04:00

Miután kiosztottam a kis ribancot, hátradőltem a székben, és hagytam, hogy a többiek folytassák a tervezést. Nem igazán tudtam a továbbiakban építő jelleggel hozzászólni, és már így is leszóltak, hogy hátráltattam a tervezést, ezért innentől úgy döntöttem, hogy csak csöndben fogok figyelni, és várni, hogy végre eldöntsék mi legyen. Ha Chromix-landben lennénk, már rég végeztünk volna a dologgal. Teljes lezárás, percek alatt észrevétlenül megoldható - senki se ki, se be, az épület körül öt méteres körzetben minden lezárva, csatornarendszerben emberek, minden luknál ahol egy patkány átfér, álljon három fegyveres őr. Addig lezárás alatt van a terep, amíg nincs meg akit keresünk, ha kell, akkor egyesével rakunk mindenkire képességblokkolót, sőt, pár unatkozó mesterlövész még a galambokat is lelőheti a szálloda környékén. Tekintve, hogy hányan vannak a szállodában, maximum egy óra alatt átnézünk mindenkit, és az ilyen bürokrata ribancok, mint ez a Walding szépen gyűrűzik az összes állatot, ami nagyobb mint egy kullancs. Ha nincs meg az emberünk, akkor pedig az alapzatig romboljuk az épületet.
- Amúgy én csak azt nem értem, ha a férfi mutáns, és olyan rohadt fontos és veszélyes ember, akkor miért nincs itt 1-2 Őrszem, ami kilóméterekről kiszagolná? És miért ilyen mocskosmód titkos ez a küldetés? Ha nemzetközi körözőlistán van, és minden nemzet ahol már megfordult keresi, akkor biztos nem haragudna meg senki, ha elkapnánk. Támogatnom kell a férfit, valami itt rohadtul bűzlik. - szólaltam meg végül, csak mert annyira unalmas volt csöndben lenni.
Alex Fisher
Alex Fisher
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 36
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jun. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Above hotel Empty Re: Above hotel

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 27 Okt. 2014, 08:15

Résztvevők: Mallory Walsh, Tariq Kudrjawizki, dr. Erwin Vayne / Pókember, Alex Fisher, Colona Walding, és Jack Gammer
Következő körváltás: 2014. október 30. (csütörtök)

A férfi felsóhajtott azon, hogy Tariq kifakadt.
- Ez az akció, ha lezajlik sem zajlott se soha sem – mondta. – Ha felmegy az internetre és rákeres a cégre is meglátja a leírást, hogy egyetlen egy hotelükben sem engedik meg, hogy bárki bevigyen fegyvert. Ha nem tetszik, akkor lehet másik holtelt keresni. Attól, hogy mi vagyunk a SHIELD a szabályok ránk is vonatkoznak és az ENSZ utasításai is. Csöndben, feltűnés mentesen, anélkül, hogy pánikot okoznánk. Az, hogy bemegyünk, rátörjük az ajtót valakire és lövöldözni kezdünk, lezáratva a terrorizmus veszély miatt hotelt érthető okokból nem opció Charlie. Az akció titokban zajlik és nem nyilvánosan, a civilek semmit sem tudhatnak meg belőle. Ha csak rá kellene törni az ajtót, ahogyan ön is javasolta néhány egyenruhás ügynök már régen megtette volna. De a felsőbb körökben önöket kérték a munkára. Ezenfelül diszkréció, maradjon ez a feladat jeligéje.
A felsőbb köröknél érezhető volt a hangsúlyában, hogy nem SHIELD-es felsőbb körökre gondol, hanem azon túliakra. Ahogyan Gammer beszélni kezdett az ügynök bólintott neki, hogy nyugodtan tegye meg, hiszen ő maga is ugyanúgy gondolkodott erről, mint Gammer, így nem volt oka nem hagyni, hogy Jack is elmondja, amit akarna, a szavai után megszólalt.
- Képesség blokkolót tudunk adni, karperec, illetve nyakörv formájában. Ez úgy hat, hogyha ráteszik a célszemélyre. Álcázott nyugtatófegyver is megoldható, óra, vagy hasonló tárgy formájában, ami kézfogás, vagy fizikai kontaktus esetében megszúrja az áldozatot.
Magyarázta Craker, hogy milyen lehetőségek vannak. Alex szavaira Craker felé fordult.
- Nem tudom, hogy merre járt az utóbbi időben hölgyem, de a SHIELD-nek nincsenek őrszemei, csak a kormánynak. Azonfelül, hogy az ENSZ miért ragaszkodott ahhoz, hogy ez így történjen nem tudom. Erről talán Ms. Waldingot kellene megkérdezni, hogy politikailag miért fontos ez így.
Nézett a nőre, hogy még ha neki sem mondtak semmit, akkor is a politika az ő asztala volt.
- Az iratok tíz percen belül megérkeznek a reptérről – szólalt meg az egyik ügynök, aki a monitoroknál ült.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Above hotel AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Above hotel Empty Re: Above hotel

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.