Közép Amerika (AIM Birodalom)

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Közép Amerika (AIM Birodalom) - Page 3 Empty Re: Közép Amerika (AIM Birodalom)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 16 Márc. 2016, 00:01

2048. március 2. hétfő – Mexikóváros, AIM Birodalom
Résztvevők: Tatjana Éva Dragunov és Tamara Vera Sylen

A beszélgetés után Vera úgy dönt, hogy otthagyja a lányt és megy megcsinálni, amiért eredetileg is elindult. A földszinten nem talált olyasmi állomást, amit keresett, ellenben az alagsorban igen. Szerencsére roppant egyszerű volt használni, igazából csak újra be kellett indítani, amit Vera úgy megtudott tenni, hogy korábban nem is látott efféle dolgot. Ahogyan bekapcsolta egy energialökés hátralökte, de ettől semmilyen baja nem lett. Még látta, hogy energiacsapás táncolt végig a falakon, vezetékeken, azt tudhatta a lány, hogy ennek nem igen kellett volna így történnie. Amint ez elült az épület remegése is abbamaradt, majd a fények újra felkapcsoltak rendesen, ahogyan azoknak kellett. Már minden működött, a liftek, berendezések és minden. Mire visszaért az emeletre, ahol Tatjana-t hagyta a lány már nem volt ott... Hiába is kereste az épületen belül már sehol sem találta őt. Arra később sem találtak magyarázatot a kiérkező szakemberek sem, hogy mi okozta ezt a furcsa energiaingadozást, sem pedig azt, hogy mitől ment el egyáltalán az.

//Mivel Éva eltűnt, így befejeztem gyorsan. Ha gondolod, akkor most már megejethetjük, amikor az eredeti Vera hazajön, mert úgyis azt szeretted volna. Éva újra a Limbo-ba került.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Közép Amerika (AIM Birodalom) - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Közép Amerika (AIM Birodalom) - Page 3 Empty Re: Közép Amerika (AIM Birodalom)

Témanyitás by Laura Slyen Szer. 30 Márc. 2016, 14:00

Földszenten nem találtam meg amit kerestem, csak az alagsorban. Viszonylag egyszerűnek tűnt a használata, pedig én ilyet még sohasem láttam. Bekapcsoltam, mire valami energialöket hátralökött.
~ Mi a fene?
A falakon, csöveken szinte szikrázott az energia.
~ Nem hiszem, hogy ennek így kellene működnie.
Abba maradt a szikrázás, ahogy az épület remegése is, és a fények is felkapcsolódtak rendesen.
Amikor kimentem ellenőriztem, hogy működik -e a lift de nem mentem fel vele a lakásunkig. Előbb megálltam azon az emeleten, ahol Tatjanát hagytam, de ő mire odaértem eltűnt. kerestem emeletekkel lejjebb és feljebb, de nem találtam sehol. Az illatát se éreztem, amit követhettem volna. Visszatértem az új családomhoz és tanakodtunk, hogy mi lehetett ez. Azonban később se találtak választ erre a kérdésre, ami kicsit idegesített, mivel kíváncsi voltam, mi történhetett.

// Szeretném megejteni. Oda írjak még vele? vagy mi legyen?//

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Közép Amerika (AIM Birodalom) - Page 3 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Közép Amerika (AIM Birodalom) - Page 3 5000_Thanks_by_Mallemagic Közép Amerika (AIM Birodalom) - Page 3 Mudch0 Közép Amerika (AIM Birodalom) - Page 3 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Közép Amerika (AIM Birodalom) - Page 3 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Közép Amerika (AIM Birodalom) - Page 3 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Közép Amerika (AIM Birodalom) - Page 3 Empty Re: Közép Amerika (AIM Birodalom)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 31 Márc. 2016, 00:01

//Akkor ezzel vége, írj mind2 karihoz az előtörihez bővítést, amivel beérjük az április 30-at, h eddig mit csináltak. És akkor úgy folytatjuk h a másik Vera megérkezik ide.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Közép Amerika (AIM Birodalom) - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Közép Amerika (AIM Birodalom) - Page 3 Empty Re: Közép Amerika (AIM Birodalom)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.