Las Vegas

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Re: Las Vegas

Témanyitás by Thorhalla on Hétf. 11 Aug. 2014, 09:05

Résztvevő: Crimson Kestrel és Lar’syee Eleina / Harcimadár

Kestrel szavaira ugyanaz a férfi felelt, mint aki eddig.
< - Nem kell aggódnia a legtöbb teszt és vizsgálat bioszkenneléssel zajlik, csak egyhez kell majd vért vennünk öntől – nyugtatta meg a férfit. >
Mindezen vizsgálatok Kestrel számára sem voltak idegenek, megszokott módszerek, így nem kellett semmilyen homoszexualitásos dologtól tartania. A vizsgálat annyi volt, hogy egy gép előtt megállt az pedig végigpásztázta és készen is volt az egész. Már bent a szobában nem kérdezett rá a férfi arra, hogy miért ez a név. Úgy tűnt, hogy tudja, hogy ez katonai rang lehetett, vagy pedig a választott név, amit Kestrel magára aggatott az akadémiáról való kikerülés után. A válaszokat jegyezte az ügynök, egészen addig bármiféle megakadás nélkül, amíg a shi’ar el nem ért addig a pontig, hogy ugorjon. A férfi egyébként egy középkorú egyén volt, őszülő halántékkal, a haja barna, a szemei is, az orra kissé furán állt, mintha el lett volna korábban törve és rosszul forrt össze. Az arcán több helyen szarkalábak és apró ráncok, amik most a homlokráncolásnak hála erősebben látszottak.
< - Ugorjon? – kérdezte gyanakodva. >
Aztán vett egy mélyebb levegőt és a következő mondat után fújta ki.
< - Kitől kapná az újabb parancsot? – kérdezte. >
Látható volt a férfin, hogy valamelyest megkönnyebbült, hogy az Attilan-it mondta Kestrel, beleszólt a rádióba, hogy „hívják ide… most”. Hogy kit és miért arra nem kapott Kestrel választ.
< - Ezek szerint Lord Gladiátor és a korábbi Birodalmi Gárda oldalán áll, ez nagyban segíti az ön dolgát – mondta. >
A következő kérdésre meglepetten nézett a férfi, de ettől még felelt.
< - Igen vannak – mondta. – Magánnyomozók, vagy pedig fejvadászok. >
Mindkettő ismert volt a tanulmányai révén a shi’ar-nak, ő maga is tanult ilyesmiről, még a név is egyezett.
< - Nem, valóban nem követett el bűnt, csak a bolygó körül karantén van a kree hadüzenet miatt, hivatalosan Lady Melissa közbenjárása nélkül egyetlen idegen személy sem léphetne a bolygóra. Ön pedig lássuk be igencsak furcsa módon érkezett. >
Ekkor kopogtattak az ajtón, a férfi kiszólt, hogy bejöhetnek. Az ajtó kinyílt és egy shi’ar nő lépett be rajta teljes harci díszben. Kestrel felismerte, egy Harcimadár volt az, a Halálhozó osztályból.

//Előzmény: Bálterem//

Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 13571
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 32.szint - 130 kredit

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter

http://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar@freemail.hu nefadar

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Crimson Kestrel on Hétf. 11 Aug. 2014, 19:38

< - Ugorjon? – kérdezte gyanakodva. >
- Igen, ugorjak. - Mondom magabiztosan, elvégre teljesen így történt. - A pilóta közölte, hogy elértük a kijelölt koordinátákat. - Teszem hozzá még segítőkészen az összes magyarázatot, melyet nyújtani tudok. Parancsot kaptam, teljesítettem! Mit nem ért ezen?! ...A megalázásom lenne esetleg a célja? Így vallatnak errefelé?
< - Kitől kapná az újabb parancsot? – kérdezte. >
Igen! Meg akar alázni a primitív főemlőse! Van mersze!!! Nyugalmat erőltetek a gondolataimba, ha a saját hangomat használnám nem kizárt hogy remegne, ezzel tovább rontva a helyzetem, de a fordítógép remélhetőleg nem tolmácsolja. - Nos, ugye normális körülmények közt - az egyik részt jobban megnyomva hogy biztosan érezze a kérdése fölöslegességét, de mégse valljam be egyenesen az elfogadhatatlant - a rajparancsnokomtól, nem elérhetősége esetén a küldetést vezető parancsnoktól, ennek hiányában a saját hadászati ágam rangidősétől, ennek hiányában bármelyik más ágazat rangidősétől... - Feltéve hogy elfogadom hogy a Birodalom érdekeit tartja szem előtt, mely... közgazdászok, politológusok, filozófusok és szerzetesek seregeinek okoz folyamatosan fejtörést a katonaságot nem is számítva. Ha nem fogadnám el... istenek mentsenek attól, hogy egyáltalán felmerüljön bennem, de leginkább attól, hogy valóban tévelyedett akarjon feladatot bízni rám!

< - Ezek szerint Lord Gladiátor és a korábbi Birodalmi Gárda oldalán áll, ez nagyban segíti az ön dolgát – mondta. >
Vajon süket és félkegyelmű a fickó, vagy csak ennyire azt akarja hallani, ami neki egyszerűsíti a dolgát? A Birodalom oldalán állok. Hogy jelenleg a személyes érzelmeim által preferált oldal vezetője a legjobbnak tűnő választás a Birodalom számára, csak kellemes véletlen egybeesés. Maradjon is így sokáig. Vagy méginkább nem sokáig, záruljon győzelmével mihamarabb ez az őrület! De azért örülök neki, hogy örül annak amit belelát a válaszomba, és hogy ez mindkettőnket segít. Jó számomra pozitív fejleményről hallani. És legalább felhagyott a megalázásommal, diplomácia ide, túlélés oda, nem bírtam volna már nagyon sokáig, és... akkor... meghalok.

Nem tudom, hogy a gúnyos válaszom, a javuló helyzetemre utaló megjegyzése, vagy a közelgő halál gondolata nyugtatott le, de tény, hogy használt. Egészen eddig. Az új belépő több téren korbácsol fel egyszerre, mint szeretném. Egyértelműen fajtársam, kétséget kizáróan párzásra alkalmas korú, és határozottan az esetem, amit öltözete csak még jobban kiemel. A páncélzata sokkal inkább harcra lett tervezve, mint az enyém. Fegyvere van, míg nekem nincs. A kiképzése sokkal alaposabban közelharc-orientált mint az enyém, ráadásul magasabb rangú is. És szabadon mozog egy idegen bolygón feltehetően szövetségesként a Birodalmat vagy Attilant képviselve, tehát a korkülönbség mellett minden bizonnyal csatatéri tapasztalatunk közt is jelentős eltérés van. Ha harcra kerülne a sor, pillanatok alatt nyerne... Totálisan az esetem! Nyugi kis kakas, nyugi kis kakas, nyugi. Bármikor rád tudja kényszeríteni az akaratát, nem kell most rögtön kiprovokálni, ha már idehozták, biztos lesz még rá kellően sok alkalom. És hiába gondolod végig hogy a széket behúztad magad alá amikor leültél - tehát mozdítható - a hozzávágása nem javítaná a győzelmi esélyeimet érezhetően. De ha tovább fészkelődsz, legalább már nem kell holoreklámokkal tudtára juttatni hogy potenciális veszélyforrásként tekintesz rá... Végül is, az a szép bók, ami igaz!
- <Warbird.> - köszöntöm biccentéssel, egy szóval elismerve mindent, ami eddig átfutott az agyamon. Azaz majdnem mindent, a többit pedig magától kitalálja úgyis. Egy pillanat... a páncélzata alapján azonosítottam be... rólam mit mond az enyém? Sose láttam még ilyet. De mi van, ha ő igen? A valószínűségét hogy azonnal a halálomhoz vezetne minimálisra saccolom, ami elfogadható ahhoz képest, hogy valamilyen információval szolgálhat esetleg, ha viszonozza a köszöntésem.

1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 78
Hozzászólások régi : 0

Karakteradatok
Főkarakter: Crimson Kestrel

Témanyitás by Thorhalla on Kedd 12 Aug. 2014, 10:16

Résztvevők: Crimson Kestrel és Lar’syee Eleina / Harcimadár

Ahogyan Kestrel válaszolt a feltett kérdésekre a férfi arca többször is megrándult. Látható volt rajta, hogy nem tudja eldönteni, hogy a férfi szándékosan ennyire ostoba, titkol valamit, vagy csak nemes egyszerűséggel őt akarja felidegesíteni. Esetleg mindhárom. Végül vett egy mély levegőt és azt fújta ki, majd már sokkalta nyugodtabb hangon szólalt meg újra.
< - Akkor úgy teszem fel a kérdést, a parancsnokai a Földön tartózkodnak, vagy a bolygón kívül? – kérdezte. >
Végül is a további válaszoktól a megérkező Harcimadár mentette meg, mivel az ügynök nem tett már fel további kérdéseket és nem zaklatta vele a férfit.
- Elmehet, foglalkozom vele én – mondta a nő a páncélosnak.
Az bólintott és kiment a helységből becsukva maga mögött az ajtót. A nő leült a székre és a kezeit az asztalra tette összekulcsolva maga előtt.

< - Lar’syee Eleina vagyok, a beosztásomat és rangomat már megismerte – mondta. – Ha minden igaz maga egy felderítő Kestrel. >
Megvárta, amíg kap megerősítést, vagy cáfolatot.
< - A bolygó, ahova került a Tejútrendszerben található, a Föld bolygó, de a páncélja bizonyára tájékoztatta már – mondta. – Mint tapasztalta az emberek roppant primitívek és idegesítőek tudnak lenni, azonban ha nem felel a kérdéseikre, akkor könnyedén kiteszik a bolygóról önt. A kree hadüzenet óta nem rajongnak az idegenekért a bolygón, mindenkiben kémet és bérgyilkost látnak. >

Thorhalla
Fórumanyu

Karakteradatok

Témanyitás by Crimson Kestrel on Kedd 12 Aug. 2014, 21:08

< - Akkor úgy teszem fel a kérdést, a parancsnokai a Földön tartózkodnak, vagy a bolygón kívül? – kérdezte. >
Létezik hogy a fickó nem még nagyobb szégyenbe akar hozni, hanem a fordítógépben van hiba, és valamit félretolmácsolt? Még szép hogy nincsenek itt a parancsnokaim, még ebben a lepukkant galaxisban sincsenek, nem hogy ezen a primitív és általuk megmérgezett szemétroncs bolygón! Naná, ha lenne módom rá, miért ne léptem volna kapcsolatba már rég velük?! Akkor nem állna fenn ez az áldatlan állapot!

Na, végre javul a helyzet, Harcimadár fog vallatni. Legyek segítőkész vagy kényszerítsem erőszak alkalmazására? ...Önkontroll Kestrel, önkontroll! Ne keverd a kötelességet a szórakozással! Ha tényleg átadott a fickó egy fajtársamnak, akkor lesz még idő valószínűleg közelebbről megismerni. És ehhez a leggyorsabban vezető út az, ha segítek neki hamar letudni a hivatalos ügyeit. Aztán jöhet a kellemes.
< – Vércse. – > Javítom ki. < – Az út előtt léptettek elő az akadémián kadétból soron kívül, majd rögtön ide küldtek. Pontosabban a hajóra, ahol ez az öltözék az ülésem alatt volt. – > Így is kínosan sokat említek neki, az üzenetet jobb lesz kihagyni. < – Hogy ugrás jön, a pilóta közölte interkomon. Bár be kell valljam, az egész hirtelen eseménysorozatból ez a rész még tetszett is.– > Teszem még hozzá. Bőven eleget ahhoz, hogy értsen mindent. A szégyenem. A dühöm. És hogy távol kell tartania a szürke fickótól, ha bármelyikünknek jót akar.

< - És módfelett udvariatlanok is tudnak lenni ezek az emberek! Kétszer közöltem vele rangnevem, ő az övét egyszer se! – > A kérdéseire is majdnem teszek pár keresetlen megjegyzést, de inkább mégse. < –A Kree-t hogyan sikerült magukra haragítaniuk ennek a népnek? Nem nézném ki az emberekből hogy bármi keresnivalójuk lenne mások galaxisában, a Kree számára pedig csak akkor nem porszemek, ha a jelenlegi uralkodó személyes bosszújáról lenne szó valami régi sérelem miatt...– > Kestrel, Kestrel, nem vagy te okos, ne játszd az eszed, mert ha átlát rajtad, csak a saját hármas prioritásod nehezíted. Bár a kérdésre a válasz valóban érdekelne. < –A páncélom alapján végül is lehetnék kém, gyilkoláshoz viszont fegyverre lenne szükségem, lehetőség szerint egy vadászgépre. Bár nem zavar, ha annyira nem ismer minket hogy erre magától rájöjjön. Már azzal is meglepett, hogy egyáltalán beszéli a nyelvünket. – >

1. szint - 4 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Thorhalla on Szer. 13 Aug. 2014, 11:59

Még az ügynökkel kapcsolatban Kestrel tudhatja, hogy nem lehet a páncéllal és a fordítógéppel hiba, az univerzális és tökéletes. Ezenfelül az emberek nyelve meglehetősen primitívnek hangzott ahhoz, hogy ne ezzel legyen a gond. Harcimadár végig figyelmesen hallgatta azt, amit mondott Kestrel arról, hogy mi is történt. Bólintott, hogy ő maga érti az egészet és nincsenek olyan akadékoskodó kérdései, mint az embereknek volt.
< - Az emberek már csak ilyenek – mondta. – Nem hiába utálja őket kozmikus körökben minden másik faj. >
Erről a konfliktusról a férfi nem tudott semmit sem, ennyire nem voltak a tanulmányai mélyre szántóak, mélyrehatóak. A nő elmosolyodott és bólintott.
< - Amennyire megtudtam volt pár éve egy incidens, ami a teljes relaitást érintette és a világunk szétcsúszott, létrehozva magának egy alternatív realitást. Abban a világban több ember megölte a jelenlegi Kree császári pár egyetlen gyermekét, ott az embertelenek trónörökösét. A legtöbb személy a realitásban erre nem emlékszik, hogy mi volt abban az időben. Kevesen igen, a császári pár köztük van és meg akarják torolni az arcátlanságot. >
Alternatív realitások a shi’aroknak nem voltak ismeretlenek, a M’Kraan kristály miatt sem, amit ők őriztek, azzal a kristállyal lehetett a multiverzum központjába jutni. A shi’aroknak teljesen elfogadott volt ez az elmélet és tudták, hogy megannyi másik realitás van odakint még ezen felül.
< - A SWORD ügynökök megannyi idegen nyelvet tanulnak a kapcsolatfelvételek miatt – mondta. – Ezek szerint felderíteni küldték ide… >
Az arcán pillanatnyi nyugtalanság látszott meg.
< - Csak épp feladata nincsen még, hogy mit, hogyan és miért. Van elképzelése, hogy mit is akarhattak öntől egészen pontosan az ugráson felül? >

Thorhalla
Fórumanyu

Karakteradatok

Témanyitás by Crimson Kestrel on Szer. 13 Aug. 2014, 21:48

Thorhalla írta:< Ezek szerint felderíteni küldték ide… >
Az arcán pillanatnyi nyugtalanság látszott meg.
< - Csak épp feladata nincsen még, hogy mit, hogyan és miért. Van elképzelése, hogy mit is akarhattak öntől egészen pontosan az ugráson felül? >
Továbbra se hiszem, hogy mindent el kéne neki mondani, de hogy kémnek tart, zavar. Nem vagyok benne biztos, hogy miért, de határozottan...
< – Hacsak nem gondolták úgy, hogy jobban be tudok illeszkedni az emberek közé kiképzés nélkül, mint a hivatásos kémek – amit személyes sértésnek vennék – akkor szerintem valahol máshol keresendő a rejtély megoldása. – > Kezdem. Persze, én mint kém, amikor nem egyszer gondoltam a teljes vadászó életmódra, civilizáció minden jelét kerülve. Gondolom ezt elkerülendő dobtak le a szemetek egy sivatag kellős közepébe... < – Ha nem tud bármi a Birodalmunk számára érdekesről a városban, persze nem kell elmondania - > Úgyse mondaná el. Viszont... Birodalmunk, vagy Birodalmam, esetleg Birodalmuk? Hányadán is állunk a dolgoknak? Kérdés prioritása kellő információ hiányában nem elégséges a jelenlegi téma eltérítésére. < – akkor kénytelen vagyok arra gondolni, hogy nem a város, vagy talán nem is a bolygó az érdekes. Nem túlzott beképzeltségemben tartom magam ennyire fontosnak, de például lehet hogy a jelenlétem lett volna kellemetlen az akadémián, és ezért gyorsan egy jó messzi szőnyeg alá söpörtek, amíg mondjuk valamilyen átvizsgálás tart... Nem mintha bármi hatalmas szégyellnivalóm lenne, de talán az iskola profiljába nem teljesen fér bele a teljes életrajzom, és így átmenetileg jó messze akartak tudni. Vagy... még akár teszt, vagy büntetés is lehet! Kizárná ezeket a lehetőségeket? – > Nem hiszem, hogy csak úgy kizárhatná, elvégre egy nem programozott és teljesen gyakorlatlan "kém" parancs nélküli bevetése csak szociális felderítést eredményez, vagy ezen eljárásokét... < – De ha megengedi hogy félbeszakítsam ezt a gondolatmenetet, pár szóval többet mondana magáról, hogy miért van itt, és miért dolgozik együtt az emberekkel? Kérdezd csak Kestrel... Beszéltesd! Félre ne értsen, hálásnak vagyok azért hogy az ön társaságát élvezhetem az előző vallatóm helyett, de nem tűnik a találkozásunk olyan valószínűnek. – > ...Sorsot emlegetni bororság lenne, nem egy kilenc éves tojófióka, és a harcimadarakat amúgy se a humoruk, vagy romantikus érzelmeik alapján választják ki...

1. szint - 4 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Thorhalla on Pént. 15 Aug. 2014, 09:57

A nőn nem látszott az a fajta idegesség, mint a férfin korábban, csak egy tekintetet kapott Kestrel tőle, amiből tökéletesen leolvasható volt, hogy kezdi unni az időhúzást és azt, hogy madárnak nézik.
< - Ezen a porfészken semmi sincs Attilan-t kivéve, ami érdekes lehetne bármelyik birodalom számára is – mondta. – És az is csak amiatt, mert a nekünk megszokott technológia van rajta. >
A folytatásnál is csak türelmesen várta ki a kérdéseket, csak a tekintete sűrűsödött, láthatóan nagyon nem volt hozzászokva ahhoz, hogy így váratják és nem felelnek a kérdéseire, főleg úgy, hogy ő nem is volt az ellenség, hanem valószínűleg Kestrel párját fogta az ügyben. Végül vett egy mélyebb levegőt és felsóhajtott.
< - A Galaxis védelmezőinek tagja vagyok és jelenleg Lord Gladiátor parancsának értelmében vagyok ezen a bolygón – mondta. – A Védelmezőknek van pár ember tagja is, többek között egy X-men, a kölcsönös szövetség és együttműködés céljából. >
A Galaxis Védelmezőiről Kestrel is hallott, intergalaktikus szuperlények csapata, akik az Univerzumban szuper hősködnek és védik az ártatlanokat, harcolnak a gonosz lényekkel, stb. Gladiátor is a tagja ennek a csoportnak és valóban a pletykák szerint két ember is volt ott. Egy diplomata és egy technikusszerűség. Ennek fényében pedig tényleg teljesen reálisnak tűnt az, hogy miért is van itt. noha nem esett a profiljába a Harcimadaraknak a diplomácia a kényes politikai helyzet kikényszeríthette mindezt.
< - Mikor kezd el válaszolni a kérdéseimre? – kérdezte végül. – Nem szívesen turkálnék egy fajtársam fejében információkért, de ha kényszerít rá Kestrel megteszem. >

Thorhalla
Fórumanyu

Karakteradatok

Témanyitás by Crimson Kestrel on Pént. 15 Aug. 2014, 17:20

Már ez is mindenféle összeesküvőnek tart. Csodás. Miért nem lehet elhinni, hogy valaki rosszkor van rossz helyen?!
- ...Mert nem ez a dolga.
Utálom, amikor saját magamat oktatom ki mint valami öreg mester.
Legyen, megalázom magam. Még jobban.

< - Fogalmam sincs mi alapján választana ki engem felderítő küldetésre bárki. Vannak dolgok amihez van tehetségem vagy érzékem. Itt becslésem szerint egyiknek se veszem hasznát, amíg kellően meg nem tanulom az emberek technológiáját kezelni és módosítani. Amihez különösebben nem fűlik a fogam, és az értelmét akkor se igazán látom, akkor inkább mennék Attilanra. Ha a környékén dobtak volna le, akkor rögtön oda megyek, de a főkapun át. És higgye el nekem, én örülnék neki a leginkább, ha meglenne a feladatom. Vércse vagyok! A küldetések amikre felkészítettek nem könnyűek, de legalább mindig tisztán definiáltak! Konvoj kísérés, ellenséges jármű földrekényszerítése/megsemmisítése vagy csapásmérés földi egységek számára nehezen elérhető vagy túl jól bevédett objektumok ellen. De ahogy ön is bizonyára tudja, mindegyiket az ehhez biztosított járművel! Felderítéshez nagyon ritkán, és maximum mint légi felderítés van közünk, de persze ellenséges légtérben! Melyben – ha megenged egy kis dicsekvést, ha nem – jó vagyok! Az akadémián a rajomban a legjobbak egyike voltam! Csak azért nem A legjobb, mert a kiképzőim úgy vélték, néha túl nagy kockázatot vállalok néha, és ezért lepontoztak. Mondja meg maga nekem, miért akarhatna bárki egy ilyen frissen – és különösmód soron kívül – lediplomáztatott Vércsét egy ilyen bolygón, ha nem valami személyes okból?! Rokonom nincs, a bolygómon megismert barátaim és ellenségeim pedig hogyan rendelkeznének olyan erőforrásokkal, hogy egy ilyen kis kiruccanásra küldjenek bármilyen okból is?! Higgye el, én is marhára szívesen tudnám meg, hogy mi a francot keresek itt! - > Az utolsó szavakat már szinte ordítom, és míg az elején normálisan ültem, a végén már a kezem az asztalon, súlypontom mélyen, mintha harcra készülnék.
Harcimadár ellen.
Lehet, hogy jól esne egy vereség most. Mindenféle perverziót és hormontúladagolástól eltekintve is, üdítően hatna. Harc. Tiszta céllal. Egyszerű eszközökkel. Nem bekötött szemmel repülés.
És az egyetlen „nyomom” sokkal nagyobb eséllyel egy rossz vicc, vagy félrevezetés.

Kifújom a tüdőmben rekedt levegőt. Ellazítom az izmaimat. Visszateszem a seggem a helyére.
...ha ez a nő tényleg az, aki, akkor rendelkezik talán mind megfelelő erőforrásokkal és diszkrécióval... Míg ha nem, akkor úgyis mindegy...
Nyugodj le. Gondold át...
Zsákutca. Most már vagy elmondod neki, vagy megszerzi magának, és az csak rossz lesz..

< - Egy ötlet esetleg. Ha képes nyom nélkül hozzáférni Shi'ar adatbázisokhoz, keressen rá a vér szerinti hozzátartozóimra. Valószínűleg időpocsékolás, de hátha mégse. Vérmintájuk már van hozzá. Több mondanivalóm nincs. Ha frusztrálja az inkompetenciám az ittlétem kérdésében, menjünk le az emberek gyakorlóterébe, és vezesse le. Sőt! Lekötelezne vele! Ha úgy véli rejtegetek valami relevánsat még, ott kiverheti belőlem! Megy a felvevés, nem? Beleegyezésemmel teszi! Vagy itt belemászhat az elmébe, hogy lássa a sok kérdőjelet, amit az utóbbi órákban feltettem magamnak. - > Összeroskadok. és már-már vágyakozva nézek a Harcimadárra. Nem azért, mint a beszélgetés elején, és nem oda, hanem a szemeibe, amíg el nem veszi a tekintetét. Az enyém ellen most biztos nem fog nyerni.
< - Nos, indulhatunk? - >

1. szint - 4 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Thorhalla on Szomb. 16 Aug. 2014, 10:01

Lar’syee szótlanul és teljesen nyugodtan tűrte és hallgatta, hogy Kestrel miként akad ki a beszéd közben. Azonban arra, hogy a férfi áthelyezte a súlypontját és ugrani készült a nő is ugyanígy tett, alig észrevehetően ő is így tett, hogy bármikor ugorhasson, vagy éppen kitérhessen egy esetleges támadás elől. Az egész végén bólintott.
< - Annyit elég lett volna mondania, hogy alvóügynöknek küldték és nem kapott egyelőre közvetlen parancsot, csak annyit, hogy érkezzen meg – mondta a nő. >
Ahogyan utána beleegyezett Kestrel, hogy belenézhet a fejébe a nő a kezét a halántékhoz emelte és koncentrálni kezdett. Úgy két perccel később vette el a kezét onnan.
- Az igazat mondja – mondta angolul.
Az már Kestrelnek is feltűnhetett, hogy a nő is eléggé paranoid módon viselkedik, noha ennek látványos jeleit nem mutatta, de túlságosan is nagy az óvatossága egy fajtárssal szemben, bár azzal, hogy Gladiátor oldalán áll és, hogy még két másik uralkodó is volt az Impériumban így talán lehet, hogy annyira mégsem volt az.
< - Indulhatunk, át kell mennünk New Yorkba a SWORD főbázisára, hogy nyilvántartásba vegyék – mondta. – Mivel a teleportáció igencsak limitált ezen a sárkupacon, így járművel fogunk menni. Úgy másfél óra lesz. >
Felállt a helyéről és elindult kifelé, intve Kestrelnek, hogy kövesse. Visszamentek a magas épület tetejére, ahol egy vadászgépre hasonlító jármű várta őket. Ha Kestrel is beszáll a gép úgy másfél órával később a SHIELD negyedben landolt New Yorkban.

//Folytatás: SWORD főépülete//
(Elég, ha oda írsz, de ha szeretnél lehet mind2 helyre.)

Thorhalla
Fórumanyu

Karakteradatok

Témanyitás by Crimson Kestrel on Szomb. 16 Aug. 2014, 21:23

< - Annyit elég lett volna mondania, hogy alvóügynöknek küldték és nem kapott egyelőre közvetlen parancsot, csak annyit, hogy érkezzen meg – >
Amikor a nő ezt mondja, sok minden fut át a fejemen, de a többsége az, hogy az emberiség és ez a tyúk is teljesen flúgosak. Némi jóindulattal elképzelhető, hogy csak túl rég óta van itt. Mióta jó az, ha valaki azt állítja magáról hogy kém?! Ráadásul úgy, hogy ez hazugság! És ezzel kellett volna mindenkit megnyugtatnom?! Az én katasztrófális lódítási képességeimmel? Komolyan?! Ideje jobban félni ettől a pipitől, ha ilyen kacifántosan gyönyörűen őrült gondolatmenetekre képes, és mégis ideküldték. Valami másban nagyon jó lehet. Vajon a gyilkolás, vagy a túlélés az? Akarok olyan helyzetbe kerülni, ahol ez kiderülhet? Persze az is lehet, hogy csak meg akartak szabadulni tőle, mint tőlem is...

1. szint - 4 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Sponsored content

Sponsored content

2 / 2 oldal Previous  1, 2