Washington

6 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Washington - Page 6 Empty Re: Washington

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 29 Dec. 2011, 13:08

A csatát varázslatos módon sikerül megnyerni, és Fájdalom végül epikus és látványos halált hal, miközben a hősök kész serege áll már vele szemben. Az apámra nézek ismét.
-Apa! - Lépek most már oda hozzá, és megölelem őt. Hosszan és erősen szorítom magamhoz.

Miután Fájdalom fájdalmas halált halt, a srác rohan le, aki a fiamnak mondja magát, és ami azt illeti, úgy tűnik, mintha lehetne benne igazság. Serena, aki a jövőből jött, már mondja is, hogy mi a helyzet. Ko-Rel és Tyler? Ko-Rel és én? Kezd egy kicsit eldurvulni ez a dolog.
-Öhm... - Kezdenék bele, mikor megjelenik Zack, csak kicsit mégsem ugyan az a Zack. Lassan összerakom azért a dolgokat. A srác feltűnően örül nekem.
-Szervusz... Fiam - kezdek bele nehézkesen.
-Zyro - segítem ki, mivel másik világban élt, ahol én meg sem születtem, nem is látt még soha. Különös érzés, hogy idegen vagy az apám számára.
-Zyro. Ko-Rel és én... Mi vagyunk a szüleid, igaz?
Elengedem az ölelésből, és hátrébb lépek egyet, majd bólintok a kérdésére. Amikor valamilyen ügynökök közelítenek felénk, felvont szemöldökkel nézek rájuk.
-Ne aggódj, csak visszavisznek minket egy biztonságos helyre. Szóval két hét, mi? Azt hiszem, lesz időnk egy kicsit megismerkedni - mondom neki, és bármennyire is idegen a fiú, elmosolyodom. A legfurcsább az egészben, hogy a srác alig fiatalabb, mint én.
-Igen, azt hiszem, lesz.
Yusufot veszem észre, aki szintén rosszul fogadja a beérkező egyenruhásokat.
-Ők barátok! - Szólok neki. - Nincs szükség harcra.

-Menjünk!

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Washington - Page 6 Empty Re: Washington

Témanyitás by Quentine Constantine Csüt. 29 Dec. 2011, 14:09

Miután roppant giccses és nyálas módon sikerül megzavarnunk Fájdalmat, és tönkretenni az amulettjét, már csak idő és szerencse kérdése, hogy felrobbantsa magát. Kellően gusztustalan, ahogy az égett hús szaga a levegőben terjeng, és a csöpögő eső oltja el. Hát nem így szeretnék meghalni, az tuti. Akárhogy is, legalább megszabadítottunk egy másik világot ettől a fickótól, és megvédtük ezt a világot tőle. Ki tudja, talán előbb vagy utóbb a miénkbe is belepofátlankodott volna, jobb előbb végezni vele, mint később.
Mindenki bazi boldog, hogy találkozhat a szüleivel, aki meg nem találkozott velük, az repes az örömtől. Bennem valahogy nem tombol a vágy, hogy találkozhassam itt is a lumpen apámmal, aki elfelejt szólni, hogy ő az apám, vagy az anyámmal, aki összefeküdt Mephistóval. Igazából az egyetlen hasznos dolog az lenne, ha megkeresném magamat, hátha itt is megszülettem, és kicsit besegítek egy-két jó tippel.
Az egyenruhások, akik felém indulnak, jó indulattal sem nevezhetőek bizalomgerjesztőnek, de az egyik fejéből hamar rájövök, hogy ezek itt a jófiúk, így velük tartok, hogy elvigyenek valahová. Két hét egy tök idegen világban, ahol rajtam kívül mindenki rohadtul boldog, mert találkozhat a szüleivel. Remélem ebben a világban is létezik xanax...

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Washington - Page 6 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Washington - Page 6 Empty Re: Washington

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 29 Dec. 2011, 14:21

A gyermekre pillantottam a szemem sarkából, a lányról nem tűnt úgy, mintha kívülálló lenne, s mi igaz az ottani énemről, minden bizonnyal az atyja nyakába borul elsőként. Így mikor a halandók is mind elindultak megismerni e világi őseiket a hátrahúzódó fiú után léptem, hogy én is takarásban legyek s őt se lássák meg. A szolgája Bard nevet említette, érdekes, vajon miért nem Fonn, vagy Asvald, mint minek itt neveztük el a fiainkat?
< - Már vége a küzdelemnek Bard – szóltam. – Most engeded végre, hogy megismerhesselek? – érdeklődtem. >

Halla-t kerestem, de már megint eltűnt valahova, mikor indulhattam volna megkeresni egy fiú lépett elém. Zavartan néztem rá, hegyes fülek, furcsa külső. Atyám nevére, ugye nem valaki más az anyja, mint a kedvesem, ha igen, nem akartam végighallgatni a vitatkozást, hogy mással feküdtem össze s megszegtem az egyezségünket. Némileg megkönnyebbültem, mikor Laaksonen-t nevezte atyjának.
< - Nem vagyok felség – mondtam. – Csupán fél évig uralkodtam atyám helyett, még csak herceg vagyok. Sajnálom gyermek, de az atyád ebben a világban száműzetésben halt meg… >
Egy fiatal leány lépett oda még hozzám mosolyogva ekkor.

< - Atyám, Freydis vagyok, az idősebbik gyermeketek. >
Közben a katonákra pillantott, akik lassan körbevették őket.


Victoria a földön nyekkent miután visszaváltozott galambból emberré. Felvette a földről a pajzsát és a jelmezének sisak részét is lehajtotta. Körbenézett, az apját nem látta, de a kedvenc nagybátyját és az anyját igen. Még Rogers-t is, meglepődött, hogy itt már ennyire korán felébresztették. A két Maximoff felé igyekezett, kissé kínosan, amikor Stephanie Smith-t is meglátta. Itt nem tudta, hogy az apja felesége, de azt tudta, hogy kicsoda. Az apja sokat mesélt róla, akkor ez a találkozás lehet, hogy kínos lesz.
- Sziasztok – köszönt az anyjáéknak, amikor megállt előttük. – Victoria vagyok, Victoria Miller, a lányod a saját világomban, te pedig Pietro a kedvenc nagybátyám vagy…
A számára megszokott látvány fogadta ekkor, a SHIELD ügynökök, neki megszokott, hiszen közöttük nőtt fel.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Washington - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Washington - Page 6 Empty Re: Washington

Témanyitás by Sarah Csüt. 29 Dec. 2011, 21:30

Végül bukni látszik minden, azonban az utolsó pillanatban valami balul sül el a trükközése közben, és egy meglehetősen látványos halált hal.
~ Hát ennyit erről. ~S ezzel a többiek felé fordulok, szivesen mondanám hogy " Anyám ez űber király volt! " de inkább nem teszem, főleg azért nem mert ebből a harcból abszolult nem sikerült kivenni a részem, mert konkrétan semmit sem csináltam, max csak próbálkoztam. Végig nézem a nagy családi találkozókat, mindenki boldog, satöbbi, de jobban szétnézvén sajnos meg kell hogy állapítsam, az én muterom vagy faterom sehol sincsen, legalább is nem a láthatáron belül. A személyes bemutatkozást pedig inkább kihagyom, és csak csendesen követem a többieket ha megyünk végre valamerre a Shield embereivel. Bemutatkozni maximum akkor fogok ha nagyon érdeklődik valaki.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Washington - Page 6 Empty Re: Washington

Témanyitás by Morsus Pént. 30 Dec. 2011, 20:27

Bard levéve a sisakot felfedte arcát és anyjára pillantott.
< - Eljő annak is az ideje. Most a nővéremmel foglalkozz, szüksége van rád. Jobban, mint bárkinek... én... tudok várni még egy kicsit. >
Mondta arcán egy kis gonosz mosollyal, ami anyai ágán oly jellemző volt.Majd fütyült egyet, de a nő hangot nem hallott. Mégis a Madárijesztő nevű halandó odajött hozzá.
< - Tessék egy csoki, a kedvencem. Ízleni fog - adja oda a nőnek. - Ne félj, megtaláljuk egymást. >
Ezzel a kard teremtette ködben eltűnik a romok árnyékában hűséges társával.

Kapitány már kérdezne Madártól amikor meghallja Zyro eredetét és akaratlanul is újra Árnykapitányá változik.
- Ko-rel és te?
Kérdezi Taot, mikor a kreet meghallja ösztönösen ránéz.
- Itt csak én kérdezhetek fia... Zam?
Még jobban meglepődik.
- A kis Zam! - csattan fel örömtelien. - Anyád olyan büszke lesz, ha... hol van a fiam?
Kérdi, de Madárijesztő már eltűnt addigra.


Lyron látva a fiát örömtelien átkarolja.
- Namor! Fiam!
Arcán ritkán látott boldogság jelenik meg.
- Micsoda erő. Fiam... haza kell jönnöd velem!


- Mind hazajöttök.
Mondja a Kapitány.
- Először beviszünk titeket a shieldhez és ellátjuk a sérüléseiteket aztán kérésetek szerint elviszünk titeket a szüleitekhez.


/Mindenkinek ott folytatódik, ahol szeretné, aki akarja a részleteket még megtervezni vagy kijátszani az írjon a shieldhez és írja a reagja végébe külön, hogy km-re vár./

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Washington - Page 6 Empty Re: Washington

Témanyitás by Ko-Rel Vas. 01 Jan. 2012, 14:38

Apára nézve megláttam azt az arckifejezést, amit olyan ritkán lehet nála látni, és amit általában csak valóban a családja lát tőle. Összeszorult a szívem, hogy nekem pedig még mindig el kell hallgatom, hogy ki vagyok valójában, miközben egy másik világból érkezett bátyám pedig… Felsóhajtottam, vajon engem is így fogadna, ha megtudná, hogy ki vagyok? Elfordítottam a fejemet, mielőtt, még valakinek feltűnik, hogy miként figyelem őket és még valami olyasmire gondol, amire nem kellene. Így inkább a levegőbe emelkedtem és a tengerig meg sem álltam, gyorsabban érek haza, mint a repülőkkel és egy kis magány amúgy sem ártott meg.

//Folytatás: Szirén lakása > Pegazus főépület//


Már éppen szólt volna vissza a Novának, hogy ilyen hangon vele nem beszélhet, mert rangban jócskán felette áll és a másik, hogy egy majomtól amúgy sem elfogadható ez a hangnem, amikor úgy tűnt, hogy a Nova felismerte. A kicsi Zam? Ez meglehetősen úgy hangzott a Vádló számára, mintha a férfi ismerte volna. 2023 környékén voltak ezen a világon, akkor ő még jócskán kisgyerek volt. Az anyja csaknem elhozta erre a világra?
- Ezek szerint ismeri az anyámat – bólintott. – Örülnék, ha el tudna vinni hozzá.
Kivételesen nem parancsolva mondta, azaz próbálta visszafogni magát, hogy megszokásból ne vegye át itt a parancsnokságot.

//Folytatás: SHIELD főépület//


Gorgon meglepetten nézett a sógorára, majd pedig a megjelent felnőtt férfira. A fiú határozottan nem úgy nézett ki, mintha félig embertelen lett volna, valahogyan a férfi hiányolta belőle a saját húga lágy vonásait. Meg túl idős is volt ahhoz, hogy kettejüké legyen.
- Remélem rokon ez nem azt akarja jelenteni, hogy itt ebben a világban is van egy fiad, akiről senki sem tud? – kérdezte a megszokott mély morgó hangján.
És közben megnyomva a senki szót, leginkább Melissa-ra utalva vele.


Namor örömmel viszonozta az apja ölelését, régen látta már, és amikor a saját világában Lyron meghalt, még csak elbúcsúzni sem volt ideje a királytól. Személyesen legalább is, hiszen saját maga az X-mennel volt, amikor a király egy csatában elesett. A rokon szónál Lord Gorgonra sandított, ezek szerint itt nemcsakhogy korábban ébredtek fel az embertelenek legalább negyed évszázaddal, de akkor az apja feleségül is vette a szerelmét, ami odahaza soha sem történhetett meg. Eléggé más világ volt ez, mint amiből érkezett.
- Nem óhajtok galibát okozni a megjelenésemmel. A saját világomban ekkor még nem volt tisztázott a kilétem és nem tudtak a létezésemről, nemhogy elfogadott volna a Vének tanácsa jogos trónörökösnek – egy pillanatra újra Lord Gorgonra nézett. – Ezek szerint ön és Lady Melissa összeházasodtak?

//Folytatás: Tárgyalók//


Washington - Page 6 00120

És bocs, hogy Gorgonnal itt írtam, de ide jobban passzolt. Ó, és lehet, hogy úgy vesszük, hogy most kapja Lyron az üzit, hogy menjen vissza a SHIELD-hez, mert egy Örök Birodalmi ügyük van (Kalli a tárgyalókban). Akár Namor-t is viheti, vagy hazaviszik őt Gorgon-ék… így rád bízom, hogy merre menjünk. És megvárom magamnál, hogy Te írj a másik helyszínre előbb. ^^

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Washington - Page 6 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Washington - Page 6 Empty Re: Washington

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 02 Jan. 2012, 11:51

Az egyik párbeszédet még sikerült elkapnom, amikor az Amerika Kapitány ruhás lány bemutatkozott Wandának. A Miller név szinte mellkason vágott és így a lány felé fordultam. Valóban felismertem rajta Jon vonásait; ott soha sem tudtam visszamenni hozzá. Pont a Csatabolygó után választott el minket Thor, ott meghaltam a számára, soha sem látott viszont. De hogy pont ez a boszorkány?! Persze csinos és minden férfi a nyálát csorgatja utána, de akkor is! Féltékeny vagyok? Egy ilyen nőre? Hihetetlen. A többiekhez léptem, hogy elinduljunk visszafelé, majd otthon beugrom a férjemhez a kórházba, utána pedig végre hazamegyek Ingridhez és Doreen-hez. Doreen! Szegény lány mióta volt a kislányommal.

//Folytatás: Steph és Jon lakása > Pegazus főépület//



Thorhalla bólintott a fiának, hogy rendben van, majd visszatért a férjéhez és a másik világból érkezett lányához. A kimerültsége miatt most kivételesen nem a saját mágiával készült visszamenni New Yorkba, hanem hagyta, hogy Einar vigye őket vissza. Eközben Wanda és Pietro igencsak hihetetlenül fogadták a lányt, aki velük jött, a többiek pedig már vissza is indultak a gépekhez révén, hogy itt már nem sűrűn kellett semmit sem biztosítani. Ahogyan mindenki végül megérkezett, hogy elinduljon a csapat és aki a SHIELD-hez menne, Einar megpörgette a Mjölnir-t, mire az égből egy villám csapott a földön levők közé és a villanás után immáron mindenki már a SHIELD főépületénél találta magát.

//Folytatás: SHIELD főépület//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Washington - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Washington - Page 6 Empty Re: Washington

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 02 Jan. 2012, 12:38

A kapitány úgy tűnik, annyira nem repes az örömtől, hogy van egy fiam egy alternatív világból, ahol összejöttem Ko-Rellel.
-Nem erről van szó, igazából nem én, hanem...
-Igazából az anyám csak rövid ideig élt együtt az apámmal, később, a halála után, Tylerrel élt együtt, az ő gyerekük Ethan - mutatok Ethan felé, miközben a férfinak magyarázok, aki kicsit mérgesnek tűnik, de aztán elvonja a figyelmét mindenféle más dolog.
-Igen, hát Zam is az anyám gyereke, de az még korábban volt.

A halálom után? Hát ez elég bizarrul hangzik. Na jó, ez csak valami párhuzamos világ, nem élhetek mindenhol örökké, nemde bár? Viszont van egy fiam, aki ránézésre egész jó fej lehet, és... Hát kék!
-Na menjünk, majd otthon folytatjuk a magyarázkodást.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Washington - Page 6 Empty Re: Washington

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 29 Márc. 2012, 12:04

//Előzmény: Kúria: Főbejárat//

Azokat a szerencsétleneket már hazaküldtem, még éppen időben mielőtt bármelyik is cseveghetett volna arról, hogy hazaengedtem a szupergonoszok egy részét Washingtonból. Csak az hiányzott volna, hogyha elfecsegik mindezt. Utána otthonról figyeltem tovább, hogy mi is történik a világban, s csak egyszer kell néhány napra lankadnia a figyelmemnek s a káosz elszabadul Midgardon. S dühítő, mert nem a saját káoszom, hanem azé, ki magát istennek meri nevezni, de arra képtelen, hogy a saját háza táján rendet tartson. Lehetséges, hogy újfent el kéne látogatnom En Sabah Nur-hoz s elbeszélgetnem vele. Azt mondotta, hogy ő uralja Midgardot s mégis két másik Apokalipszis keletkezett igencsak rövid időn belül. Szánalmas! Arra képtelen, hogy megoldja a saját gondját s újabb „istenek” teremnek mellette, kik ellene törnek. Vajh hogy volt képes mindeddig trónon maradni? Igazán remek kérdések voltak. Férjem már tudta, hogy ki is a leány, ki megérkezett s nagybátyáimnak is bemutatkozott. Szóval egy másik világban Michael s én s képes voltam férjemnek tett eskümet megszegni csak azért, hogy gyermekkel ajándékozzam meg őt. Letagadhattam volna s senki meg nem mondta volna, hogy nem Fenrir s Thena gyermeke, leszámítva, hogy nem farkasnak nézett ki. Fivéremet továbbra is szemmel tartottam, hiszen nem lehetett nem szemet hunyni a tény felett, hogy a Hydra szövetségese, kik engem nem vesznek be soraikba, mert átverném őket, de fivéremet igen. Mintha nem Loki vére lenne ő maga is! S nem az első szülötte! Hamarosan, csak tudjam meg, hogy azok a halandó férgek merre rejtőznek s a haragomat fogják megismerni s bánni fogják a napot is mind, hogy megszülettek! Uralkodók voltak a felmenőim, mindkét ágról s magam is az voltam, nem pedig egy kígyó, mint a semmirekellő fivérem! Majd csak rájön, hogy mennyire átverik s kihasználják, de nem lesz kegyelem számára, ezért az árulásáért az életével fizet, mint az a csótány atyánk is tette. S már tudtam is, hogy miként óhajtom megtenni azt, hogy a Hydra elbukjon. Az illúziókat figyeltem a tróntermemben s a tervem végre összeállni látszott. A Kőszív nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, úgy vélem, hogy ideje lesz kiiktatni a telepatáját s rajta keresztül tényleg irányítani őt s a klubját. Csak bábok a sakktáblán, de ezúttal tényleg azzá vállnak végérvényestül. Újra ugyanabba a csapdába esik, mibe évekkel korábban is. még mindig naiv s semmirekellő, ki nem ismeri fel, hogy mikor használják ki. Azonban új játékosok is feltűntek, kikben már sokkal több lehetőség volt s ezt ki kellett használni. Matsumoto, s kezdetnek még ott volt az USA új vezetője is, Norman Osborn. Hirtelen tűnt fel a semmiből s valószínűleg rendelkezik oly háttérrel, mire szükségem van. Így ideje volt végre felkeresni őt s megkörnyékezni, most, hogy minden bizonnyal remekül érzi magát az elnöki trónusán.

Washington, ismételten újraépült mióta utoljára itt voltam. Meglepő s roppant szórakoztató, hogy hány halandó féreg hal meg ezen a helyen minden egyes alkalommal, mikor erre járok. Gúnyos mosolyra húztam ajakaimat, atyám legyőzése s a szakadás a téridőben. Majd Obama halála s az a lény, s végül Fájdalom. Vajon mi fog ezen a napon történni? Mert teljesen nyugodtan nem fog semmi sem, ebben biztos lehettem. Felvettem a halandó alakomat, melyet üzleti tárgyalásokkor szoktam használni, a milliomosok s gazdagok, előkelők körében mozgó Wiedler-t, ebben a testben egyszerű lesz hozzá bejutni s beszélni vele. Nyugodtan sétáltam be az épületbe. Ismert személy, így gyanút sem kelthetett, néhány ügyes s egyszerű trükkel jutottam el egészen a titkárnőig, kinek az elméjében nem volt nehéz elültetni, hogy mára már megbeszéltük telefonon a tárgyalást s csak ő volt oly naiv s buta, hogy elfelejtette. S ettől kezdve immáron szabad utam volt az irodába. Mint régen, most is úgy nézett ki a hely, mint mielőtt lerombolták. Halandók… mintha nem lett volna kellően baljóslatú ezen hely, de ők minden alkalommal ugyanúgy építették újra. Mikor már eben voltam s a titkárnő távozott s egyedül maradtam bent elindultam Osborn felé.
- Üdvözlöm Mr. Osborn – mondtam. – Barbara Wiedler vagyok, már igen sokat hallottam önről. A megbízóm küldött, hogy beszéljek önnel s kezdjek tárgyalásokat önnel egy esetleg kölcsönös együttműködésről s megállapodásról kettejük között…

Az éppen használt test:
Washington - Page 6 Halando2

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Washington - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Washington - Page 6 Empty Re: Washington

Témanyitás by Morsus Csüt. 10 Május 2012, 18:11

Osborn az ablakon nézett ki az ovális szobában amikor a nő besétált. Elegánsan elhúzta a függönyöket a nő szavai után majd megfordult és arcán megcsillant valami őrület
- Kérem Lokidottir hercegnő vagy királynő hagyjuk a formalitásokat. Foglaljon helyett.
Mutatott a szék felé az alak. Ha Halla rákérdezne honnan tudja:
- Felvételeket tanulmányoztam magáról, mimika, modor, alkalmazott szavak és ismert kapcsolatok.Persze még így is átverne, ha nem vártam volna önt. Szinte minden nagy hatalmú embert meglátogatott idővel így logikusnak véltem, hogy engem is felkeres majd. Kávét vagy teát? Elnézést, ha tudtam volna, hogy jön rendeltem volna igazi sört.
Ezzel beült az elnöki székbe és az asztalra könyökölt.
- Mégis miben lehet a segítségére úrnőm?

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Washington - Page 6 Empty Re: Washington

Témanyitás by Thorhalla Pént. 11 Május 2012, 12:57

Az ablaknál állt s mikor megfordult az a beteges s őrült tekintet igazán szimpatikus volt, mit láttam. Kérdőn vontam fel a szemöldökömet, mikor a nevemen s rangomon nevezetett, noha az arcomon semmilyen jelét nem adtam a meglepődésemnek. Valószínűleg csak ráhibádzott minderre, vagy pedig már számított a jelenlétemre, s arra, hogy felkeresem.
- Honnan? – kérdeztem.
Közben közelebb sétáltam s leültem a székre, figyeltem minden mozdulatát s szavát. Ajkaimat mosolyra húztam, hát igaz volt minden róla, mit sikerült megszereznem információt. Intelligens s ügyel a részletekre. Nos igen, igaza van, ha akartam volna átverhetném, de nem az volt a célom, hogy kijátsszam s a végtelenségig átverjem, nem, ezúttal nem az volt. Ezúttal üzleti okokból érkeztem hozzá s ehhez nem volt szükség a túl hosszú ideig tartó átverés, addig kellett csak, hogy beérjek idáig.
- Roppant figyelmes Mr. Osborn – feleltem. – Valóban ő vagyok, s remélem elnézi nekem, hogy nem valódi alakomban érkeztem önhöz, de azt mégsem tehettem meg.
Körbenéztem az irodában s a kérdésére egyelőre nem feleltem egyből.
- Ez a negyedik alkalom, hogy ebben az épületben járok – mondtam. – Először, mikor atyám egy klónja nevezte ki mindezt a palotájának s változtatta át. Az épület jelentős része romokban végezte azután a nap után. Másodjára, mikor Mr. Obama elhunyt, akkor is romokba dőlt, s végül Fájdalom eljövetelekor, s akkor is tudjuk, hogy mi lett a vége. Bízom benne, hogy most egyben marad az épület. Egy pohár bor is megteszi, köszönöm.
Osborn-ra emeltem a tekintetemet s mélyen a szemébe néztem.
- Ön úgy tűnt számomra, hogy nem igazán kedveli s nem szereti, ha mások mondják meg, hogy mit tegyen. S nem követné szívesen mások parancsát, kik megszabnák, hogy miként vezesse az USA-t. S ezen személyek nem szívlelik az oly jellemű s akaratú személyeket, mint mi is vagyunk. Az érdekeink s ellenségeink közösek Mr. Osborn, ebből bizonyára már ön is sejti, hogy miért is kerestem fel ezen a napon – húztam gonosz mosolyra ajkaimat az utolsó szó után.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Washington - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Washington - Page 6 Empty Re: Washington

Témanyitás by Morsus Vas. 13 Május 2012, 18:34

Osborn önt magának egy kis forró teát a szavak közben és két kocka cukrot ejt a bögrébe. Majd kiskanállal kezdi kavargatnia gőzölgő italt.
- Tán céljaink hasonlóak, de nem látom pontosan az okát, hogy maga itt legyen. Szövetséget akar? Figyelmeztet, vagy segítségemet kéri az ellenségeivel szemben?
Kérdezi majd finoman bele kóstol a teába.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Washington - Page 6 Empty Re: Washington

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 14 Május 2012, 10:36

Halványan elmosolyodtam s kissé oldalra biccentettem a fejemet, szóval futjuk még a megszokott köröket, miket elvárnak tőlünk. Végül felsóhajtottam s hátradőltem a székben, miben ültem. Még engem is elgondolkodtatott, mit kérdezett. Igazából nem tartott mindez sokáig csak ha ő húzta az időt, nekem is megkellett tennem, mintha meggondolnám, hogy mit is mondott valójában. Pedig már igencsak régen tudtam, hogy mit is fogok felelni.
- Legyen mindhárom, Mr. Osborn, de fordított sorrendben – feleltem. – Segítség igen, s cserébe én is segítek, révén ellenségeink jelentős része közös. Figyelmeztetés, ó igen, van egy oly érzésem, hogy jócskán többet tudok magánál – húztam ajkaimat gúnyos mosolyra. – S jelentős részét az információimnak igencsak örömmel fogadná, hogy ez az épület s az ön széke is még nagyon sokáig meg maradjon. S szövetség az előző kettő pont, ha tényleg segítünk egymásnak már igencsak alapot ad erre, ön nem így véli?
S eljött az ideje annak, hogy egy roppant kellemetlen tényezőtől megszabaduljak, nem szokásom sokáig tűrni, hogy valaki annak tartja magát, ami én vagyok. S Apokalipszis ily személy volt.
- A legnagyobb gondja önnek jelenleg úgy vélem, hogy Apokalipszis – mondtam unottan. – Mit tud arról, hogy jelenleg milyen terveket szövöget, merre van a bázisa s kikkel, mikkel veszi körbe magát?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Washington - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Washington - Page 6 Empty Re: Washington

Témanyitás by Morsus Vas. 20 Május 2012, 00:17

Osborn gondolkodni kezd.
- Nos ez ígéretes. Apokalipszis, igen. Egy dolog egy bűnöző, aki sereget gyűjt, de egy sereg, ami az országomban van... kockázatos. És igaza van. Ön többet tud nálam. De tudok egy valamit, amiért szerintem ön eladná minden titkát nekem. Üzletet ajánlok. Egy titkos szövetséget. A Föld legbefolyásosabb személyei egy csapatban. Azt tennénk, amit ön már elkezdett. Átformálnánk a világot a saját képünkre. Maga elmond mindent Apokalipszisről és én megmondom magának mi is lenne a célja a mi kis csoportunknak. Jó kezdett?

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Washington - Page 6 Empty Re: Washington

Témanyitás by Thorhalla Vas. 20 Május 2012, 11:35

Felvontam a szemöldökömet a halandó szavaira, úgy tűnt, hát mégis megérte eljönnöm erre a helyre s erre a találkozóra, mert igencsak jövedelmezőnek tűnt. Mit sem számított, hogy drága istenkomplexusban tengődő En Sabah Nur-t éppen most döföm hátba, még mindig ott volt az oldalán az avatárom, kitől megtudhattam, mit tudni óhajtottam. Egy titkos szövetség, gúnyos mosolyra húztam ajkaimat, olybá tűnt, hogy Osborn igencsak jól elvégzett mindent, mit meg kellett tennie. Legalább valaki, ki elismeri, hogy mit is vittem végre s mire vagyok képes. Azonban volt még valami, mi nem hagyhatott nyugodni.
- Remek kezdet Mr. Osborn – mondtam. – De…
Igen, ott volt az a bizonyos, de. Mit muszáj volt feltenni s minek megválaszolása nélkül nem volt oly hatalom miért bármit is elárultam volna ennek. Nem ez volt az első titkos szövetség, miről hallottam s minek tagja voltam, mégsem működött semmi sem oly jól, mint a Hydra. S még egy semmirekellő társaságra nem volt igényem, nekem oly kellett, kikkel tényleg kezdeni is lehetett valamit.
- Mitől lenne ez különb s használhatóbb, mint a Pokoltűz Klub? – kérdeztem. – Elviekben Midgard legbefolyásosabb személyeivel van tele, mégis mind oly amatőr s hasznavehetetlen sakkbábú s kártyalap, hogyha rájuk fújnék elég lenne, hogy romokba dőljenek. Ha rendes indokot képes adni nekem Mr. Osborn, akkor megkapja az információkat s természetesen benne vagyok az ajánlatában is.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Washington - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Washington - Page 6 Empty Re: Washington

Témanyitás by Morsus Csüt. 24 Május 2012, 22:19

Osborn elmosolyodik.
- Máris rátudtam venni, hogy jobban szimpatizáljon velem, mint a Hydrával, Apokalipszissel és a Pokoltűz Klubbal. Megjegyzem az utóbbinak én is a tagja vagyok. Ők a vagyonról beszélnek. Én nem. Ez hatalomról szól. Mi nem kényelmesebb életet akarunk, hanem világunkat tökéletessé tenni. A titok? Elmondok előlegbe annyit, hogy ezzel képesek vagyunk megtenni csak azzal, hogy gondolunk rá.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Washington - Page 6 Empty Re: Washington

Témanyitás by Thorhalla Pént. 25 Május 2012, 11:29

- Én a Belső kör hozzá nem értését említettem s nem a nyilvános részét – fűztem még hozzá. – S ön roppant szemtelen is Mr. Osborn.
A hangomban ezúttal nem volt lenézés sem neheztelés csak egyetlen dicséret volt. Régen érdemelte ki ezt bárki is tőlem, de ez a halandó igencsak megdolgozott ezért s roppantul tudta, hogy miként kell velem beszélni s mivel keltheti fel az érdeklődésemet. Felvontam a szemöldökömet, mikor kiejtette az ajkain, hogy miről is beszélt. Egy tárgy, mi gondolatok útján teljesíti, mit akarunk.
- Érdekes – állapítottam meg.
Két ily tárgyról volt tudomásom, a Végtelen gyémántok, mikhez szerencsém is volt s mint kiderült az egyik mindvégig ott volt karnyújtásnyira tőlem, de a férjem titkon őrizte, mint a többi társa is, mit végül a világ pusztulása előtt Thanos megszerzett magának. Mostanra eltűntek s nem volt azoknak tulajdonában, de ha erről lenne szó, akkor már a titán itt lihegne nyakunkban s nem lenne nyugtunk tőle. Így ezt kizártam, hogy erről lenne szó. Maradt hát…
- A Kozmikus kocka – mosolyodtam el gúnyosan. – Rendben van Mr. Osborn.
Az asztalára helyeztem a kezem s az egyik ujjam begyével egy rúnát rajzoltam fel rá s egy illúziótérkép jelent meg arról a helyről, hol Apokalipszis kastélya s a föld mélyén a városa leledzik.
- Ez Cape May – szóltam. – Egy felső kastély az álca, de alatta egy egész város terül el, hol Apokalipszis hívei élnek. Mára összegyűjtötte minden lovasát s ő maga is visszanyerte eredeti alakját s nem gyermek csupán. Manapság is úgy véli, hogy teljes Midgard az övé csak még nem szólt erről senkinek, naiv – tettem hozzá megvetően. – Minden mozgását s tettét nyomon tudom követni, van odabent egy emberem, ki tájékoztat mindenről, akár a saját tudtán kívül is.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Washington - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Washington - Page 6 Empty Re: Washington

Témanyitás by Morsus Kedd 29 Május 2012, 21:58

Osborn büszkén a teájába iszik.
- Tudtam, hogy a közös vállalkozásunk sikeres lesz.
Mondja a férfi nagy örömmel és büszkeséggel. A csészéjét finoman az asztalra helyezi. Hátra fordul a kamerákhoz.
- Köszönöm, most minden információt megkapta. Apokalipszissel végezni kell. Talán itt az ideje, hogy a Miller vezette SHIELDet a halálba küldjem.
Mosolyog a férfi örömteljesen.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Washington - Page 6 Empty Re: Washington

Témanyitás by Thorhalla Szer. 30 Május 2012, 09:51

Bólintottam a szavaira, igen En Sabah Nur-nak valóban pusztulnia kellett, bár előtte még fel óhajtottam használni őt s embereit a fivérem ellen. Arra tökéletes volt, hogy abba vesszenek, hogy egymást próbálják megölni. Felvontam a szemöldökömet a következő szavakra, szóval őt is holtan akarja látni, érdekes, bár jogos volt a részéről. Szóval felismerte, hogy Jonathan mily komoly fenyegetést jelent s mennyire veszélyes. De szinte biztosan alulbecsüli. Neki még én sem nagyon tudtam hazudni, pedig kevés halandó volt, kik átláttak rajtam, s ő egy volt közülük, hála Einar emlékeinek úgy ismert, mint kevesen. S ez hatalmas fegyver volt a kezében, mit nem egyszer már ki is használt.
- Ők tán nehezeb ellenfelek, mint Apokalipszis – mondtam. – Miller veszélyes, veszélyesebb, mint hinné, akárcsak a többiek, kiket az Angyalok közé sorolhatunk. Már az ön elődje is holtan kívánta őket, de tenni sem tudott ellenük semmit sem. Csal egy háborút ért el Asgard s a Szövetséges Államok között. S hazaárulónak bélyegezte meg őket, de a történelem s a nép őket igazolta, hogy Midgardért tették, mit tettek s nem kívánnak háborúzni... Egy ily háború kevés lesz ellenük Mr. Osborn.
Őket jómagam ismertem s én tudtam volna megölni könnyedén, bárki más a Kilenc Világon nem volt elég felkészült hozzá, s ez az az információ volt, mit soha sem adok ki a karmaim közül. Ez a tudás hatalom, s nem is apró. Lassan pedig itt végeztünk, már nem volt oly sok dolog hátra, mit a mai napon megbeszélhettünk volna, az első lépés a tényleges szövetség irányába. Keresztbe tettem lábaimat, miközben kényelmesen hátradőltem a székben. Nem csak ennyiről volt szó, mit mondott, hisz ez így túl kevés volt, túl apró, megszerezni a Kockát s uralni. Ehhez ketten kevesen voltunk s biztosra vettem, hogy ő maga is így gondolta. Hisz mely gonosz kezd bele úgy bármely munkába, hogy nem biztosítja mindazt? Mi sokkal, de sokkal többet veszthetünk egy-egy ily lépés során, mint, mit ellenlábasaink hisznek. S azok, kik ellenünk ténykednek.
- Most ön következik, várom a részleteket a szövetségről s arról, hogy kiket gondolt még tagoknak.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Washington - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Washington - Page 6 Empty Re: Washington

Témanyitás by Morsus Csüt. 31 Május 2012, 19:14

Osborn nem felel a Milleres dologra, de az arcán van egy önelégült mosoly, mint aki most kapott még pár új ötletet. Majd a szövetségre bólint egyet.
- Hát persze. Mindketten tudunk a hydráról és a pokoltűz klub mutánsairól. A két szervezet más célokkal, de ugyanazzal a módszerrel dolgozik. A gondjuk a befolyás. Ezek az emberek nem vezetők. Mi azok vagyunk. Ezek mind azt hiszik, hogy a világot elég pici lökésekkel operálni, olyan aprók lettek a hosszútávú terveik, hogy még ön se élné meg a siker napját. Én nagyobb méretekben gondolkozom, és nem vagyok Apokalipszis. Tudom, hogy egy ember nem tudja uralni az egész világot. De mit szólna mondjuk... négyhez.
Arcán gonosz mosoly jelenik meg.
- Ismerek két személy kelet Európában, akiket biztosan érdekelne a mi kis Cabal-unk.


/De a játékosok egy hamar nem tudják meg kik is azok Razz/

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Washington - Page 6 Empty Re: Washington

Témanyitás by Thorhalla Pént. 01 Jún. 2012, 09:50

A SHIELD-et s Jonathant érintő kérdéshez nem volt mit hozzáfűznöm már, az ajkain megjelenő mosolyból elég sok minden következett. S végre visszatértünk oda is, mi engem érdekelt. Bólintottam Osborn szavaira, ebben igaza volt, hogy azok mennyire lassú s tehetségtelen alakok voltak, nos igen. Még a Kőszív is magát vezetőnek tartotta, de még a saját háza táján sem volt képes rendet tartani s elérni azt, mit kellett volna. Ezért nem lett sosem a Pokoltűz klub belső köre hatalmi tényező, csak saját magát ingatta ezen elképzelésbe. S a HYDRA, ugyan, atyám sem volt vezető a legidősebb fivérem sem az. Hogy is lehetne, ha évezredeket töltött alvással a Marmora tenger mélyén? Gúnyos mosolyt engedtem meg magamnak a kijelentésére.
- Pedig még jó pár évezredig szándékozom életben lenni – jegyeztem meg gúnyosan.
S valóban úgy volt, miként Osborn is látta, hogy túlságosan lassúak s elkényelmesedtek, pedig nem voltak halhatatlanok, csak törékeny halandó férgek, míg mi, legalább is én valóban vezető s királynő. Felvontam a szemöldököm a számra s kissé közelebb hajoltam Osborn-hoz.
- Négy? – kérdeztem.
Ketten kevesen voltunk, ezt magam is beláttam s lettek volna ötleteim nekem is, hogy kiket lehetne még elcsábítani ezen szövetségbe. Kelet-Európa, érdekes, arrafelé bennem is felmerült egy személy.
- Kikre gondolt? – érdeklődtem s a válasz után ismét mosoly jelent meg az ajkaimon. – Nagyszerű választás Mr. Osborn. S akkor én távozok, hamarosan úgyis találkozunk.
Ezzel már fel is keltem a helyemről s kisétáltam az irodából, utána az épületből s egy villanás után már teljesen új helyre is értem.

//Folytatás: Akkaba Metroplisz//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Washington - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Washington - Page 6 Empty Re: Washington

Témanyitás by Sandman Szomb. 15 Szept. 2012, 12:36

- Szörnyű. - Csukja össze Luther a Washington Post hasábjait tartalmazó, széles papírját. A terebélyes Lincoln Town Car megállt a drága bérlakásoknak helyt adó, modernizált, Viktória korabeli épület előtt. Az ajtón álló odalépne a kocsi ajtajához, de az anyósülésen ülő testőr megelőzte. Luther egy barátságos mosolyt ereszt meg, mind a két férfi felé, majd hóna alatt az újsággal elindult az épület felé. Beszállt a meleg, fa burkolatú liftbe és a saját szintjére ment. A lakásába lépve gyorsan lerúgta a cipőit és az étkezőjébe sietett. Miközben a frissen bekapcsolt kávéfőző csendben szuszogott, bekapcsolta a tévéit. Hat széles képernyőn jelentek meg a legkülönfélébb hírcsatornák. Egy részükön időjárás jelentés, másikon a New York-i helyzet képei virítottak.
- Hol van ilyenkor a dicső elnökünk? Se egy nyilatkozat, se néhány jó vagy biztató szó...ez kellett neked Amerika.
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Washington - Page 6 Empty Re: Washington

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 15 Szept. 2012, 15:28

Résztvevő: Luther Eastwood

Luther éppen a TV nézéssel volt elfoglalva, az elnök valóban nem szólalt fel a NY-i üggyel kapcsolatban, minden bizonnyal elegendőnek vélte, hogy a nemzeti gárda vigyázta a város széleit, hogy a démonok ne jöhessenek ki a városon túlra, illetve a SHIELD egész magabiztosan tartotta magát és ők is kézben tartották az ügyet. Az ország egyetlen másik részét sem fenyegette semmilyen veszély. Az időjárás jelentésnél szárazságról volt szó, ami főleg a középső államokat sújtotta. Miamiban éppen egy Carlos névre keresztelt hurrikán pusztított és három halálos áldozatot követelt. A következő napokra pedig még mindig meleget jósoltak az őszi idő ellenére, mintha a nyár nem akart volna múlni.
Ezt az időjárás jelentő éppen el tudta mondani, amikor csöngettek az ajtón. Amennyiben volt kamera az ajtóhoz és azon át nézett ki, vagy pedig személyesen ment megnézni, hogy ki is zavarta meg egy hölgyet látott meg. Az arc és név egyből beugrott neki Anne Hallowey volt az, Osborn elnök titkárnője.
Washington - Page 6 Titkrn

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Washington - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Washington - Page 6 Empty Re: Washington

Témanyitás by Sandman Szomb. 15 Szept. 2012, 19:07

Luthert most főleg a new york-i események érdekelték, így inkább az újságjához tért vissza, miközben bele-bele kortyolt a kávéjába. A csöngetésre nem kapta fel egyből a tekintetét. Inkább az asztalon fekvő univerzális távirányító felé nyúlt és az egyik televízió képét a bejárati kamerára kapcsolta. Amikor fél szemmel a képre pislantott, megállt egy pillanatra minden mozdulata. Felemelte jobb szemöldökét és lassan felemelkedett a székéből. Visszakapcsolta a tévét a hírcsatornára, majd elindult az ajtó felé. Felhúzta a cipőjét. Amikor eléri a kétszárnyú fa ajtót, belenyúl a zsebébe. Kiveszi a telefonját és beüti a biztonságiak "vendég" hívókódját. Így nem törnek rá, de tudják, hogy nincs egyedül. Ráadásul aktiválják a belső kamera rendszert. Miután vissza csúsztatja a készüléket a zsebébe, megnyomja az ajtó elektromos zárját nyitó gombot és lenyomja a kilincset. Az ajtót szélesre tárja s felemelt bal szemöldökkel méri végig a nőt.
- Üdvözlöm. Miben segíthetek?
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Washington - Page 6 Empty Re: Washington

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 15 Szept. 2012, 19:17

Résztvevő: Luther Eastwood

Ahogyan az ajtó kinyílt a nő úgy lépett, hogy Luther láthassa őt.
- Üdvözlöm alelnök úr – mondta. – Anne Hallowey vagyok az elnök titkárnője. Ő küldött önhöz, hogy beszéljek magával. Mr. Osborn roppantul sajnálja, hogy nem tudott személyesen eljönni önhöz, vagy fogadni önt, de a New Yorki események miatt nagyon elfoglalt. Részben emiatt küldött engem. Ha megengedi.
Ezzel az ajtó felé egy aktát nyújt Luther felé, elég volt csak ránézni a papírra, azon egy megszokott fehérházi pecsét volt és a borítéka pedig New Yorki megbízatás volt ráírva.
- Örülnék, ha most átnézné és mihamarabb döntene ebben. Az aktában csak vázolva van, ami miatt jöttem a többi részletet személyesen kell átadnom önnek, De… - itt megköszörülte a torkát. – Muszáj erről a folyosón beszélnünk?
Érdeklődött kissé kényelmetlenül, valószínűleg nem ilyesmihez volt hozzászokva.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Washington - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Washington - Page 6 Empty Re: Washington

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.