Fenn-Lee

Go down

Fenn-Lee Empty Fenn-Lee

Témanyitás by Eva Carter Csüt. 28 Május 2015, 18:06

Kinézet: Fenn-Lee 34ys70w_th Fenn-Lee 214xeo6_th
Név: Fenn-Lee
Egyéb név (i):
Faj: Kree
Nem: nő
Jellem: jó
Személyazonosság: ismert
Születési helye és idő: 2029. 05. 20. Androméda-galaxis, Kree birodalom, Kree-Las bolygón.
Kor: 19
Család:
Apa: Bru-Lee, él
Anya: Kor-Lee, él
Testvér: Na-Lee, él
Testvére felesége: Kam-Lee, él
Unokahúg: Fell-Lee, él
Foglalkozás: Énekesnő
Testmagassága: 172 cm
Testsúlya: 65 kg
Szeme színe: Kék
Haja színe: fekete
Bőre színe:
Különleges ismertetőjel:
Repülési sebesség: -
Egészségi állapot/ betegségek: Egészséges

Életrajza:
Üdv, a nevem: Fenn-Lee, és a Kree-Las bolygón születtem meg, a Lee család második gyermeke ként. A szüleim, mindig is nagyon elfoglaltak voltak, főleg a Kree-Skrull háborúban, amikor is még csak közeledtek egymás felé. Szüleink, egymás mellet harcoltak, majd az egyik ütközet kellős közepén, olyat tett, amit anya sosem felejt el. Apa, egy halott Skrull fülét vágta le a tőrével, és azzal kérte meg a kezét. Rá, hónapokkal késöbb, pedig már meg volt a bátyám, Na-Lee. Akkoriban, tombolt a háború, így apa tudós barátainál helyezték el a bátyámat. A háború után, anya egy Kree misszionárius csoporthoz csatlakozik, hogy segítse honfitársait, ahogyan csak tudja. Apa, pedig a hadseregnél maradt, mint kiképző tiszt. Jó pár híres Kree katonát képzett már ki, csak egy idő után, már nagyon hiányzott neki anya, így meg beszéltek egy találkozót, egy hotelban, révén a kiképző táborban, úgy nem lehetnek együt. És, ezen az estén fogantam meg én. Na, ekkor már javában járt egy Kam-Rog nevű Kree lánnyal, akibe aztán rendesen bele is zúgott. Anya, ezt nem nézte jó szemmel, és nem is egy ilyen lányt képzelt a fia mellé, de kénytelen volt elfogadni, a fia választottját. Miután megszülettem, anya ott hagyta a misszionárius csoportot, hogy engem neveljen. Míg, mások a gyermekeiket, Kree mesékkel szórakoztatták, addig engem anya, a Kree-Skrull háborús kalandjaikkal szórakoztatott. A kedvencem, mindig is a leánykérős rész volt, és mindig a szülinapomon, este azt mesélte el nekem. Színte, sosem untam azt a történtetett. Aztán, közelgett a nap, mikor is katonai suliba küldtek. A katonai suli, egy teljesen más világ volt számomra, és pont ezért vártam annyira, hogy ott lehessek. Az első nap, összeismerkedek egy Zu-Wan nevű Kree vel, akit nagyon meg kedvelek. A kiképzőnk, egy nagyképű beképzelt bunkó, és ráadásként egy seggfej, aki már az első napon ki pécézett magának, onnantól kezdve, hogy megtudta, hogy kinek is vagyok a lánya. Apa, és a kiképzőm régen jó barátok voltak, csak aztán minden megváltozott, miután a fickó megkérte szintén valakinek a kezét, de az nem et mondott, és ettől minden meg változott. Rögtön, az első napomon egyből tíz kőrfutással kezdhettem, míg a többiek nek, csak elég volt a nyolc. Bár, Zu-Wan nak is csak nyolc kőrt kellet futnia, de velem együt futotta le a tízet. A nap végére, már teljesen lefáradtam, és már alig vártam, hogy haza mehessek. Csak hogy, volt egy kis bökkenő, méghozzá az, hogy a suli bentlakásos volt, így mások történeteit kellett hallgatnom, anyué helyet. De, már annyira nem is igényeltem a dolgot, mert úgy éreztem, hogy már kinőttem belőle. Míg, én a suliban voltam, közben anya is visszatért a munkához, és minden percét a tudománynak szentelte, hogy elvonja a figyelmét, rólam. Most, hogy a katonai suliba járok, így apát is eléggé sokat látom, de azt érzem, hogy annak jóbban örülnék, ha Anya is köztünk lenne, és nem egy laborban. A szülők, ismét egy szálódába mentek, hogy együt lehessenek. És, pont abba, ahol én is fogantam, csak most egy másik szobában kötöttek ki. A leg keményebb napjaim, mindig a szülinapomon szoktak lenni, mert olyankor, a kiképzőm, mindig mindenből duplát kér tőlem. Dupla kőr, dupla annyi fekvőtámasz satöbbi, satöbbi. Bár, mondjuk, annak örülök, hogy nem egyedül csinálom, hanem Zu-Wan is velem csinálja, de ezt is csak azért, hogy ne legyek egyedül. A katonai suli után, még két-három évig, szolgálok a seregben, mint katona, és közben jó pár bevetésre küldtek minket. De, ezek is inkább csak amolyan gyakorlatok voltak. Miután, leszereltem, a Kree-Lar ra mentem, ami ekkor még létezett. Zu-Wan tól, már nagyon sokszor hallottam, hogy szép hangom van, és meg kéne próbálkoznom a zene iparral. Anyáék, persze ellenezték, mert ők úgy gondolták, hogy a zenélésből, nem lehet megélni, és maradnom kéne a seregnél, vagy másban kéne gondolkodnom. Végig hallgattam őket, de már döntöttem, és erről az elhatározásról, nem tudnak le beszélni. Tehát, a Kree-Lar on vagyok, és anya öcsénél húzom meg magam, és közben kantinokban, kocsmákban, és bárokban énekelgetek. Az egyik alkalommal, miután végzek az énekléssel, egy Kree nő jön hozzám, és bemutatkozik, és a kezembe nyom egy névjegy kártyát. Mikor megnézem a kártyát, akkor látom, hogy a nő egy ügynökség nek a tagja. Boldog voltam, hogy felfedezett végre valaki. Az nap este, egy szemhunyás nyit sem aludtam, mert ennyire izgatott voltam. Másnap, egyből az ügynökséghez sietek, ahol a nő már várt rám. Az irodájában, hosszan beszélgetünk, majd leszerződök az ügynökséghez, és a nő meg ígérte, hogy pár év, és én is olyan sztár leszek, mint azok a Kreek, akik már híresek, és ide tartoznak ehez az ügynökséghez. A híresség hez vezető út, nagyon döcögött eleinte, de aztán már kezdtek be indulni a dolgok, fellépések, interjúk, meg, még ami ezzel jár. A tizen kilencedik szülinapomra, meg leptem magam, egy tűz piros sport légi járművel. Az egyik koncertre, meg hívtam az egész családomat, még Zu-Want is, de ő akkor pont nem ért rá. Késöbb, az okot is megtudtam, hogy a barátnője családjával találkozott az nap, és ezért nem ért rá. A hírtől, kicsit magamba roskadok, de ennél többet nem tudok tenni, így csak barátok maradunk vele. Hamar túlteszem magam a dolgon, de nem dörgölöm az orra alá a dolgot. Az előbbinél, csak a jóval későbbi incidensnél lepődtem meg, de nagyon, mikor is meg tudtam, hogy már nincs Kree-Lar. Rá, pár héttel később, egy emlék koncertet adtam pár másik Kree énekessel, és együttessel kar öltve.

Képesség:
Hüvelykujjukat képesek teljesen behajlítani, ami átér kézfejük másik oldalára. Kisujjukkal ugyan erre képesek. Szemük jobb és pontosabb a térlátásuk, mint az emberé. Képes bármilyen környezetei adottságokhoz alkalmazkodni. Alapvetően 1,5 tonnát képes felemelni.

Szakértelmei:
- Remek katona
- híres énekesnő
- A Kree nyelvet Anya nyelvi szinten beszéli
- A Shi’art, és a Skrullt, felsőfokon beszéli
Remélem, hogy ennyi elég lesz.


A hozzászólást Szabó Éva összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 28 Május 2015, 22:35-kor.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Fenn-Lee Empty Re: Fenn-Lee

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 28 Május 2015, 18:13

Rendben, bár egy-két kisebb javítás kell.
A kék bőr igazából annyira nem különleges ismertető jel, ha kaukázusi, azaz rózsaszín lenne az lenne a fura a kree-k körében.
1,2 tonna súlyt tud csak emelni a kree, 3x akkora ereje, ellenállása van, mint egy embernek, ami ~ 400kg, így jön ki az 1200.

- Az angolt, pedig csak középfokon. - ez nem tudom, hogy miként jön.
Nincs az előtöriben, és a kree-k lenézik a majmokat, khm embereket. Állatnak tartják őket, nem fog megtanulni ezen a nyelven, főleg azért sem, mert van fordítógépük, ami valós időben fordít, így maximálisan fölösleges.

Ennyit javíts.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Fenn-Lee Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Fenn-Lee Empty Re: Fenn-Lee

Témanyitás by Eva Carter Csüt. 28 Május 2015, 18:27

Javítottam, remélem, hogy így már jobb lesz.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Fenn-Lee Empty Re: Fenn-Lee

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 28 Május 2015, 18:29

Maradhat a 1,5... Így már jó, és tudom is, hogy hova foglak bemesélni, amint Sakura írt Aiannal, Tao-hoz és hozzá, ha Neked megfelel Smile

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Fenn-Lee Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Fenn-Lee Empty Re: Fenn-Lee

Témanyitás by Eva Carter Csüt. 28 Május 2015, 18:37

Igen, meg felel. Smile

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Fenn-Lee Empty Re: Fenn-Lee

Témanyitás by Thorhalla Vas. 31 Május 2015, 13:22


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Fenn-Lee Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Fenn-Lee Empty Re: Fenn-Lee

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.