Oroszország -Moszkva

Go down

Oroszország -Moszkva Empty Oroszország -Moszkva

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Hétf. 01 Jún. 2015, 23:08

Oroszország fővárosa.

Oroszország -Moszkva M1

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Oroszország -Moszkva Empty Re: Oroszország -Moszkva

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Hétf. 01 Jún. 2015, 23:57


Hosszútávú megbízás
Résztvevők: Stag Cormac

Nyári este volt Moszkvában. Azon kevés esték egyike az éveben, amikor kellemes hőmérséklet uralkodott a vidéken. Pólóban is kényelmesen lehetett sétálni. Staget az egyik nagyobb bűncsalád feje hívatta magához. Már dolgozott neki, és megbízhatóan fizetett. Az üzenetben semmi konkrét nem volt, a szokáshoz híven. Felesleges tárgyi bizonyíték lenne. Az épület szokásos önamga volt. Kívülről olyan hely, ahova véletlenül sem akarnál bemenni, belülről viszont egész otthonos. Már amennyire egy ilyen hely otthonos lehet. Bent már várták őt.
- Fekete tigris... Van egy nagy problémánk.- kezdte a főnök.- Nem először hallod ezt, tudom. De most egy igazán megbízható és profi ember kell. Mint tudod, az a kib@szott Liga úgy nyom minket mint egy kiéhezett katona a prostit. Vissza kell szorítanunk. De egyedül nem megy. - láthatóan ideges volt és nem hirtelen gondolta ki a tervét.-Viszont nem is vagyunk egyedül. Amerikában, pontosabban New Yorkban is próbálják visszafojtani. Azt akarom, hogy segíts nekik. Vidd a szeretetünk üzenetét nekik. Hogy aztán, amikor sikerül visszaverni, az adósaink legyenek.- közben mosolyra húzódott a szája -Mit szólsz? Elfogadod?

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Oroszország -Moszkva Empty Re: Oroszország -Moszkva

Témanyitás by Stag Cormac Szer. 03 Jún. 2015, 17:48

*Egy kellemes nyáris este Moszkvában, nagyjából olyan ritka volt mint egy fekete jegesmedve. Erre a helyre inkább a rohadt hideg időjárás jellemző. Bár az ittenieknek teljesen mindegy. Láttam már olyan oroszt aki a hideget észre sem véve, rövidnadrágban és strandpapucsban nyugodtan szívta cigarettáját. Mindenesetre örültem, hogy kivételesen nem fagytam meg. Éppen az egyik orosz maffiózóhoz igyekeztem a munkaruhámban. Meglehetősen jól jött az új munka ugyanis a legutóbbi költekezésnek hála, nem maradt egy árva vasam se. Igyekeztem úgy megközelíteni az épületet, hogy senki se lásson meg. Mikor az ajtóhoz léptem nagyot sóhajtottam, kihúztam magam, majd besétáltam.*
~Na és a köszönés hol marad? ~
*Sok dolgot tanultam az évek során. Az első és legfontosabb, hogy a megjegyzéseimet jobb ha megtartom magamnak.*
~Amerika? Pont Amerika? ~
*Hiába rühellem azt a helyet kénytelen voltam elfogadni ezt a küldetést. Bár ami az illeti egy pillanat erejéig az is megfordult a fejemben, hogy éhen haljak. Ennek ellenére mikor elhangzik az "Elfogadod?" kérdés, csak biccentek egyet, annak jeléül, hogy igen.*
- De előtte szeretném hallani a részleteket.
Stag Cormac
Stag Cormac
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 5
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. May. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Stag Cormac
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Oroszország -Moszkva Empty Re: Oroszország -Moszkva

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Szomb. 13 Jún. 2015, 00:39


Hosszútávú megbízás
Résztvevők: Stag Cormac

- Természetesen.- mondja a főnök. - Gondolom nem kell mondanom, hogy milyen isten szintű lények vannak arra. Képzeld csak el, hogy ki lehet az alvilágban. Kellenünk nekünk azok a szövetségesek. Még a kib@szott liga nélkül is kéne. Arról nem is beszélve, hogy milyen sok ideje bírják a folyamatos ostromot. A liga nem tud az alvilággal mit kezdeni. - itt megállt egy pillanatra, hogy mélyet szívjon a cigarettájából.
- Arról, hogy mit kéne tenned. Egyszerű. Figyelj. Hallgass. Beszélj okosan és tömören. Szerezz barátokat. Tudd meg, hogy állják ennyire a sarat. Ami hasznos információd van, továbbítsd nekünk. Ha jól csinálod, akkor főnix madárként fog feltámadni a maffia, te pedig olyan jutalmat kapsz, hogy egy életre elég lesz. Na mit szólsz?- kérdezte a beszéde végén. Az arcáról látszott, hogy szinte biztos volt Stag válaszában.


_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Oroszország -Moszkva Empty Re: Oroszország -Moszkva

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.