Utcák

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Tyler on Vas. 02 Feb. 2020, 18:51

Vadászat a vörös pecsétre

Nem volt igazán célja azzal, hogy éppen a kínai negyedben lófrált. Nem rég tért vissza, és most nem várta senki, semmiféle útmutatással. Magára volt hagyva, és nem igazán tudta, hogy mihez kezdjen jelenleg. Igen, talán kezdhette volna a fiával, de elég zavaros volt az egész, és csak úgy nem állíthat be a x-menhez, hogy helló én vagyok Tyler, igaz nem az eredeti testében, de ugyan már, higgyetek nekem és amúgy a fiam is itt van. Valakit találnia is kellett volna, aki megtanítaná normálisan használni a mágiáját. Sok ez egyszerre, úgy hogy úgy döntött, sétál egyet egyet és megpróbálja kiszellőztetni a fejét. A negyedben kötött ki, ahol meglepően sokfelé érzékelt misztikus erőket.
-Sajnálom, nem figyeltem, jól van?-
Annyira belemerült a gondolatiba, hogy belerúgott a földön fekvő férfiba, de az nem is reagált erre. Toporgott egy kis ideig fölötte, majd indult tovább a sikátorban. Vele szemben, egy túrázáshoz öltözött fickó, gyalogolt, automatikusan lehúzódott, hogy kikerülje a férfit. Az furcsa módon elkezdett mosolyogni, ahogy egyre közelebb értek egymáshoz.
-Honnan tudja ki vagyok? Ki maga?-
A férfi felé tartja a kezét, tenyere a férfi feje felé mutat, rajta az egyetlen pecséttel, amit ismer. Hátrál pár lépést. Honnan tudja a fickó, hogy kicsoda valójában, ebben a testben senkinek nem kellene felismernie.
-Ne jöjjön közelebb, ha nem akar egy lyukat a fejébe. Magyarázatot, most!-
Csattan fel idegesen, figyelve a férfi mozdulatait, tartva a távolságot tőle. Miután kétszer is meghalt már, nem szeretne egy harmadik alkalmat is összeszedni, nem lehet elég óvatos.
Tyler
Tyler
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 930
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Sandman on Vas. 09 Feb. 2020, 00:13

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

- Emberek az utcákon
- Tyler Jackson
- Jeff Hewer

- Jaj, kérem ne bántson. Egy cigány jósnő vagyok romániából...- A férfi feltette a két kezét mintegy védekezően. Tesz pár lépést hátra még aggódó arccal, majd szélesen elmosolyodik. - Ha megöl, meghal. Életet életért. Ilyen az egyensúly. - finoman leengedi a kezeit. Közben végig  férfi szemébe néz. - Együnk egy leveset barátom, van ön számára egy ereklyém...ott a sarkon meg van egy étterem. - Mondja, majd ellép a Tyler keze mellett és elindul abba az irányba, amerre a hajléktalan feküdt. Még mindig ott bűzlött. A sarkon túl pedig tényleg volt egy étterem, ahova Hewer beül és máris kér két levest, ott pedig várja Tylert miközben fizet is. Ha a férfi eddig nem ölte meg és még utána is jön, akkor ránéz mosolyogva. - Hewer vagyok. Érdekli a története a szovjet birodalomnak?

Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 758
Hozzászólások régi : 0

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Témanyitás by Tyler on Csüt. 13 Feb. 2020, 17:37

A férfi láthatóan rá sem bagózik a fenyegetésére, sőt nyugodtan közli, hogy ha rátámad valószínűleg meg is öli. Jelen állapotában, valószínűleg egy jól képzett tinédzser is elbánna vele. Leereszti a kezeit, felsóhajt és a férfi után indul, vissza felé ahonnan jött. Mire utol éri a férfit, már az asztalnál ül, két gőzölgő tányér leves társaságában. Leül vele szemben, de leveshez nem nyúl, a tenyerét, rajta a pecsétekkel, azért a férfi felé tartja. Biztos ami biztos alapon.
Lenne azért a férfihoz jó pá kérdése, milyen ereklyét akar rásózni, hogy találta meg, honnan tudja, hogy kicsoda valójában. De egyenlőre le tesz róla, az előző kérdésére sem kapott érdemleges választ.
-Hewer....nem mondanám, hogy örülök a találkozásnak. Persze nagyon érdekel....-
Jegyzi meg kicsit sem szarkasztikusan, csak biccent egyet a férfinak, bár biztos nem épp az engedélyére vár, hogy folytathassa a sztoriját. Türelmesen végighallgatja a mondanivalóját, és van egy olyan érzése, hogy már megint belekeveredik éppen valamibe, ami minden lesz csak épp nem biztonságos. Mennyire hiányzik neki a mutáns képessége, most csak beleolvadna a betonba és itt sem lenne...
Tyler
Tyler
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 930
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: