Los Angeles

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Los Angeles

Témanyitás by Bishop on Kedd 18 Aug. 2015, 20:22

Az USA második legnépesebb városa, területileg a legnagyobb város és egyben a nyugati part legnagyobb városa. Los Angeles megye központja.

Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price Out: Andrew Ramirez, Lev Hudson, Jester, Andrew Ramirez (Ultis) AoA: Kane McTavish, Andrew Ramirez VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3356
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter

surimano1996@gmail.com bisur13

Vissza az elejére Go down

Re: Los Angeles

Témanyitás by Bishop on Kedd 18 Aug. 2015, 21:06

Bosszú Angyalai kaland

Az egészen nagy létszámú Bosszú Angyal csapat egy villanás, teleportálás után érkezik meg Los Angeles SHIELD központjába. Egy kör alakú teremben találják magukat, aminek a szélén már SHIELD egyenruhások sorakoznak és hamarosan az itteni hely egyik vezetője, egy százados lép eléjük és köszönti őket, őszinte tisztelgéssel.
- Miller ezredes! Megtiszteltetés önöket látni uram! - mondja nem kis megkönnyebbüléssel, hogy ekkora segítséget kaptak - Engedélyével részletesebben is ismertetném a helyzetet.
Ha Jonathan erre engedélyt ad, akkor a százados sétálva indul el a létesítmény monitorozója felé és közben beszámol mindenről, amit tud.
- A munkálatokat a terroristák éjszaka kezdhették meg, senkinek nem volt gyanús, hogy nem hivatalos szerv építené az emelvényt. Szemtanúk szerint nagyon gyorsan épült fel az egész hely, emberfeletti gyorsaságról számoltak be. Először a város rendőrkapitánysága kapott bejelentéseket, hogy fegyverek illetve túszok vannak az emelvényen, holtnak látszó egyenruhások társaságában. Mire minket is riasztottak, a terrorveszély miatt, már állt a védőpajzs. A civileket eltávolítottuk, barikádokkal körbezártuk a parkot. A védőpajzs, amennyire a műszereink és helikoptereink érzékelni tudták kocka alakú, és a földfelszín alatt is folytatódik. További információk nélkül nem mertünk hozzáérni. Szerencsére a Bank of America épületében nincsenek civilek, véletlenül ma ürítették ki, hogy tűzügyi felmérést végezzenek. A túszok között van az állam kormányzója is. A terroristák eddig nem jelezték, hogy tárgyalni akarnának, várnak.
Mire mindezt végigmondja, meg is érkeznek a helyi vezérlőbe. Minden jelenlévő ügynök azt várja, hogy az Angyalok adjanak valamilyen parancsot, hogy mit is kellene pontosan tenniük.

Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price Out: Andrew Ramirez, Lev Hudson, Jester, Andrew Ramirez (Ultis) AoA: Kane McTavish, Andrew Ramirez VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez
Bishop
XMR bérenc

Karakteradatok

Témanyitás by Thorhalla on Szer. 19 Aug. 2015, 12:38

//Előzmény: Tárgyalók//

A megérkezés után máris fogadták őket, Jon is tisztelgett a százados felé, majd a férfi szavai után szólalt meg.
- Pihenjen százados és folytassa – adta meg az engedélyt.
A vezérlőbe való megérkezés után, és addig is a százados ellátta őket információval, közben pedig Jon már mérlegelt is, hogy mik lehetnek a megfelelő lépések és miket kellene tenni.
- A lezárt területet nagyobbítsák meg, legalább két sarok távolsággal mindkét irányban. A levegőben a közelben nem akarok egyetlen repülőautót, motort, vagy helikoptert látni. Túl könnyű célpontok lehetnek. A Los Angelesi kirendeltségünk programozói segítsenek KEP-nek és a két Novának, hogy feltörhessék a pajzs biztonsági kódjait és deaktiválják mindazt. Az ügynökök segítsenek az evakuálásban, az épületek megfelelő szintjeire, ahonnan rálátni a parkra küldjenek mesterlövészeket.
A többiekhez – Angyalok – fordult utána.
- Mindenki kezdje el felvenni a helyét és várja, hogy a pajzs megszűnjön, utána tudják a dolgukat.
Ezzel mindenki el is indult a korábban megbeszélt ponthoz, KEP a legközelebb majd a két Novával. Az érzékelőivel nekilátott annak, hogy energiaforrást keressen, vagy bármit bentről, amire fel lehet csatlakozni, hogy a feltörést megkezdhesse. Jon Miller pedig egyelőre maradt a helyi vezérlőben, hogy amíg a pajzsot fel nem törik, addig innen folytassa a koordinálást és utána csatlakozzon a saját csapatához.

Karakterek: dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Einar Thorson , Gunnhild Morsus / Valkűr, Wanda Maximoff / Skarlát Boszorkány, Lionheart / Helena Telma Kenward, Pietro Maximoff / Higanyszál, KEP

Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 13746
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla

http://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar@freemail.hu nefadar

Témanyitás by Ko-Rel on Szer. 19 Aug. 2015, 12:53

A teleportálás után Doria és Ko is figyelemmel hallgatták azt, amit a százados elmondott. Amint Miller is kiosztotta a parancsokat, mind a két nő nekilátott annak, hogy a saját feladatát teljesítse. Doria kissé távolabb ment, hiszen a repülő csapat tagja volt, így nem kellett egyelőre közvetlen közelben maradnia, Ko-nak viszont igencsak közel kellett, hogy jusson a védőpajzshoz. Egy olyan helyet igyekezett a parkban kiválasztani, amire nem lehetett annyira rálátni arról a részről, ahol a terroristák álltak. Ha ezt sikerül kivitelezni, akkor utasította a páncélját arra, hogy keressen bent energiaforrást, illetve olyan hálózatot, amit odabent használhattak. Ha ez megvolt és volt ilyen, akkor annak a feltörését kezdette meg a páncéllal. Ha nem volt ilyen, akkor a pajzs rezgésszámát nézve próbált a páncéllal olyan ellenrezgésszámot kerestetni, amivel neutralizálni lehet azt. Legvégső esetben a pajzs energián próbált visszajutni egészen az energiaforrásig, hogy a fölött lehessen átvenni az irányítást, illetve kikapcsolni azt, akárcsak néhány percig, hogy bejussanak.

Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1256
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit

Karakteradatok
Főkari/multi: Multi

nefadar@freemail.hu nefadar

Témanyitás by Serena Davidson on Szer. 19 Aug. 2015, 13:07

A teleportálás után én is figyelemmel kísértem azt, hogy mit is mondott az ügynök. Időnként még mindig nem tudok lepődni azon, hogy az amerikaiak többsége mennyire buta. Ebből határozottan rémlett, hogy miért is szerettem azt, amikor az X-ment a világ többi részén képviseltem. Nem észrevenni, hogy valami úgy épül itt, hogy az nem legális. Persze, amikor apró szabálysértés van, akkor azonnal ott teremnek a hatóságok és a média, és világraszóló perpatvart csinálnak. Ha terroristák csinálnak valamit, akkor semmi sem történik. Üdvözlünk mindenkit az Amerikai Egyesült Államokban…
- Pajzsról tudni valamit azon kívül, hogy még nem vizsgálták meg jobban? – kérdeztem a századost.
Nem mintha reménykedtem volna, hogy valamit sikerült kitalálni. Nem tetszett ez az egész, túl gyanús volt. Mindazonáltal bólintottam Miller-nek, hogy vegyük fel a helyünket, ha a többiek is így tettek. Mivel a két Kapitány fogja vezetni a csapatot, így a két férfira néztem, hogy merre is akarják a pozíciót felvenni, ha ezt megteszik, akkor követem őket, és úgy helyezkedem, ahogyan ők parancsolják.

Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1278
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Morsus on Szer. 26 Aug. 2015, 23:05

Kane beáll KEP mellé és lekezdi a feltörést. Spar kicsit nyugtalanul nézelődik. Kapitány áll meg mellette és a vállára teszi a kezét.
- Tudom fiam, nem vagyunk a ismeretlenre készülve. Új ellenséget mindig nehéz elfogadni.
- Ha te mondod, Majom Kap... heh Kapitány - próbál tiszteltebb tudóbb lenni. - Már voltam holt és használták a testemet... ez a "nekromancia"... idegesít.
- Üdv a klubban pubi.
Mondja Logan és rágyújt, ha minden meg van akkor a többiekkel együtt csatlakozik a saját csapatához.

Jelenlévők: Kane, Amerika Kapitány, Rozsomák, Hórusz, Spar-theen, Tabula Rasa
Uton: Lyron Király

Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3217
Hozzászólások régi : 7460
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus

http://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Témanyitás by Bishop on Vas. 27 Dec. 2015, 23:49

A százados Amelia kérdésére felel, amint lehetősége adódik.
- Azon felül amit elmondtam, tudjuk, hogy füsttel érintkezve láthatóvá válik a pajzs egy része, ezzel a módszerrel derítettük fel a fizikai határait.
Ezután Jonathan kiosztja a parancsokat a már beosztott csapatoknak. A százados gondoskodik róla, hogy a lezárás területét növeljék és a kért mesterlövészek is a helyükön legyenek, azonnal neki is látnak az egységek a mozgásnak. A csapatok repülve, vagy Amelia által teleportálva érkezhetnek meg a helyszínre, de a helyi SHIELD repülő autókkal is a helyszínre viheti őket. Miller a terve szerint a vezérlőben marad és onnan figyelheti a helyzetet. A helyszínre érkezve mindenki láthatja a parkot, amin belül jól látható az emelvény, rajta a terroristák és a túszok. A park körül mindenhol rendőrautók és SHIELD-es járművek állnak, néhol kordon is húzódik, villognak a kék-vörös fények, láthatóan nagy a készültség. Ha a parancs szerint járnak el, már most felveszik a csapatok a helyzetüket, a föld alatt, a felszínen és a levegőben. KEP, Ko-Rel és Kane nekiáll feltörni a védőpajzsot. Ez nem sikerül. Nem találnak rendszert, amire rá lehetne csatlakozni. Ko-Rel követi vissza az erőforrást, ami az egyik élőholt testének belseje, pontosabban a nagydarabénak, amelynek az arcára rá van varrva még egy arc maszkként. A védőpajzs energiája belőle árad, valószínűleg mágikus. Ameddig a pajzs áll, nem tudják felvenni a helyzetüket. A mesterlövészek időközben elfoglalják helyeiket és az ügynökök is távolodni kezdenek, az angyalokra bízva a munkát, kitolva a karantént. Más utat kell találni a pajzs hatástalanítására. Amennyiben Stephanie vizsgálja meg a pajzsot, érzi hogy azt egy nagyon erős mágus hozhatta csak létre.

Bishop
XMR bérenc

Karakteradatok

Témanyitás by Ko-Rel on Hétf. 28 Dec. 2015, 21:00

Doria egyelőre várakozott, amíg a többiek próbálták tenni, amivel megbízták őket.
Ko próbálkozott azzal, amit parancsba kapott, hogy felcsatlakozzon a Nova páncélja a helyi hálózatra, ami a pajzsot okozza, de nem volt ilyesmi itt, erre hamar rá kellett jönnie. Azonban az jó ötletnek tűnt, hogy az energiát is visszakövesse, a páncél nem igen tudta azonosítani, így biztos volt, hogy nem természetben előforduló energia szolgáltatta mindazt. Akkor pedig egy dolog maradt, hogy mágikus.
- Valószínűleg mágikus eredetű a pajzs - mondta ki hangosan is.
Kellett még egy kis idő, hogy meglegyen az is, hogy melyikből származik mindez, amint ez megvolt, akkor azt is mondta.
- Ő az - mutatott a nagydarabra. - Belőle árad az energia, valószínűleg ő tarthatja fent ezt.
Mivel valószínűleg mágikus volt a pajzs, így Steph-re és Wandára nézett, ők voltak azok, akik értettek a mágiahasználathoz, illetve Valkűr. Kíváncsi volt, hogy megerősítik-e, amit mondott és ha igen, akkor van-e ötletük arra, hogy miként is lehetne áttörni a pajzsot. Személy szerint nem volt járatos a mágiában és ezek ellen nagyon azt sem tudta, hogy mit is kéne tenni.

Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1256
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Serena Davidson on Hétf. 28 Dec. 2015, 21:10

Bólintottam a férfi szavaira, szóval nem tudtak sok mindent, de legalább volt egy jó ötletük, hogy miként mérjék fel a pajzs nagyságát. Kreatív. Egyelőre a pajzs mivel fent volt, így várakoznunk kellett, figyeltem, akik annak a feltörésével foglalkodtak, majd végül a homlokomat ráncoltam össze, ahogyan Ko kimondta, hogy mágikus. Ez így messze nem a mi feladatkörünk volt, legalább is a többségé, annyit tudtam, hogy csak óvatosan lehetett bánni vele, mert ha nem vigyázunk a mágia felrobbanása nagyon nagy gondokat tud okozni. Akár szakadást is a realitás szövetében, ami pedig igencsak kellemetlen tudott lenni. Bíztam benne, hogy Stephanie tud vele valamit kezdeni és nem fogunk arra szorulni, hogy Thorhalla-t iderángassuk újra, mert a végén még minket is felrobbant a várossal együtt.
- A többség már járt így - néztem a kree férfira.
Én is a Főnixszel, de most más volt a gondunk, így azzal foglalkoztam.
- Tudtok vele valamit kezdeni? - érdeklődtem.
Ha elektromos, vagy efféle lett volna, akkor csak beledöftem volna a kardom, hogy zárlatot okozzon, vagyis megpróbáltam volna, de így eszem ágában sem volt semmilyen robbanást kockáztatni, ami a teljes várost eltörölhette volna a föld színéről.

Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1278
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Thorhalla on Hétf. 28 Dec. 2015, 21:32

Jon egyelőre maradt, hogy onnan koordinálja a munkálatokat, amíg a pajzs fent van, utána szándékozott a többiek után menni. A többiek pedig közben odakint felvették a helyüket, már amennyire tudták a pajzs miatt és azért, mert az még mindig állt. Az hamar kiderült, hogy nem számítógépes program, vagy efféle energia tartotta fent a pajzsot. Ko szavait KEP is megerősítette, hogy nem érez semmilyen hálózatot, a nő szavai után pedig Steph neki is látott annak, hogy ellenőrizze, hogy tényleg mágikus lehet-e, hamarosan meg is állapította, hogy valóban így van.
- Valóban nagy erejű mágia alkotja - mondta. - Hallától, vagy Amora-tól láttam ilyet, esetleg Mrs. Moore-tól. És ez nem jelent jót...
- Akkor viszont Morgan is képes ilyesmire, ha ők is... - felelte Lionheart is.
Steph elgondolkodott néhány másodpercet.
- Wanda, a képességeddel próbáld meg semlegesíteni, eloszlatni - mondta. - Addig kipróbálok valamit.
Koncentrálni kezdett, hogy Agamotto szemével megnézze a bent levő "élőholtak" lelkiállapotát. Ha ezt ellenőrizte, akkor a szem segítségével nekilát a illúziót teremteni, amin megmutatkozik az, hogy mi is történt ezen a helyen korábban, így mindenki számára látható legyen a többi Angyalnak is.
Ezalatt Wanda pedig koncentrálni kezdett, hogy a képességével semlegesítse a pajzsot, úgy formálja a realitást, mintha az ott sem lenne, vagy nem lett volna soha sem.

Karakterek: dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Einar Thorson , Gunnhild Morsus / Valkűr, Wanda Maximoff / Skarlát Boszorkány, Lionheart / Helena Telma Kenward, Pietro Maximoff / Higanyszál, KEP

//Gunny és Logan: folytatás: Brooklyn feletti ég//

Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 13746
Hozzászólások régi : 7452
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit

Karakteradatok

http://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar@freemail.hu nefadar