Ginny Dwerryhouse

Go down

Ginny Dwerryhouse Empty Ginny Dwerryhouse

Témanyitás by Imamu Theodore Devine Hétf. 24 Aug. 2015, 21:46

Adatok:

Név: Ginny Dwerryhouse
Egyéb név(i): Diversity
Faj: Mutáns
Nem:
Jellem: Művészetszerető, emberszerető és erősen pacifista, ez viszont nem jelenti azt, hogy ha szükséges nem folyamodik erőszakhoz/képesség használathoz.
Személyazonosság: Nyílt;
Születési helye és idő: Texas, Houston; 2000. augusztus. 28.
Kor: 26 év
Család:
- Lucian Boyd (32 év, bátty)
- Eric Boyd (29 év, bátty)
- Kim Boyd (22 év, kishúg)
- Jeremy Boyd (19 év, kisöccs)
- Terry Dwerryhouse (28 év, férj)
- Zoe Dwerryhouse (2 év, kislány)
Foglalkozás: Művész, Tanár, X-men;
Testmagassága: 169 cm
Testsúlya: 58 kg
Szeme színe: Kék
Haja színe: Szőke
Bőre színe: Fehér
Különleges ismertetőjel: Repedések a bőrén; képesség használat közben teljesen különleges;
Egészségi állapot/ betegségek: Egészséges;

Életrajza:
Houston fantasztikus város volt. Imádtam ott élni. Számomra ez a város volt a művészt és a szórakozás fellegvára.
Művészetekből a családon belül sem volt hiány. Az apám színész volt, az anyám középiskolai zenetanár. Már kisgyerekként megtanultam zongorán és gitáron játszani, mindemellett pedig imádtam rajzolni és festeni. Mondhatni mást sem csináltam szabadidőmben, mint ennek a hobbinak éltem. Talán emiatt nem is lett sok barátom, de nem bántam. Úgy véltem, hogy akik vannak és a családom bőven elegendőek.
Tizenöt voltam amikor a mutáns képességem először megjelent. A tükör előtt álltam és csodálkoztam, hogy miért vannak repedések a bőrömön, és, hogy még akkor sem tűntek el, ha megmosakodtam. Az édesanyám nagyon megijedt, és néhány perc múlva, már az apám által vezetett autóban ültem a kórház felé. Vizsgálatokat végeztek rajtam, és úgy derült ki, hogy rendelkezem azzal a bizonyos X-génnel, vagyis olyan mutáns voltam, amiről a tévében is volt szó.
A szüleim be szerettek volna íratni a mutáns suliba, de ez egy évet tolódott, mert a helyet vandálok támadták meg.
Az új iskola érdekes volt. Sokkalta másabb volt, mint bármelyik amelyikbe korábban jártam, vagy amelyikbe a barátaim jártak. Mindenki különleges volt, mindenki mutáns volt, még a tanárok is.
Szerettem ezt a helyet, és szerettem az emberekről rajzot, vagy portrét készíteni. Terryvel is így találkoztam. Végzős volt, és már akkor úgy nézett ki, mint egy félisten. A szárnyai pedig fantasztikusak voltak.
Idővel rengeteget kezdtünk beszélgetni, kiderült róla, hogy ő is Texas államból származik, és lassan már akkor is őt rajzoltam, mikor nem volt a közelemben. A barátnőim előszeretettel cikiztek is emiatt. De a kapcsolatunk valahogy így kezdődött.
Terry Houstonba ment egyetemre és Mechanikát és Repüléstudományt tanult, így pedig ünnepnapokkor és vakációban tudtunk találkozni, aztán nemsokkal ez után a szüleim kiírattak az iskolából a New Yorkban dúló helyzetek miatt, úgyhogy a végzős évemet Houstonban töltöttem, majd a művészeti egyetemet is itt végeztem. A regisztrációs törvény behozatalakor Terryvel úgy döntöttünk, hogy regisztrálunk. Úgy gondoltuk, hogy az egyetem és a nyugodt élet fontosabb, titkon pedig reméltük, hogy azoknak a barátoknak és ismerősöknek akik ugyan ezt nem tették meg semmi bajuk nem lesz.
A harmadik világháború megnehezítette az életünket, bár nem minden oldalát, hisz valamiért abban az időben nagyon sok festményt készítettem, és eladni is sikerült belőlük egy párat.
Mikor az egyetemmel végeztem akkor házasodtam össze Terryvel. Nem volt olyan nagy esküvő amiről mindig is emlékeztem, csak a család és a szűk baráti kör volt ott, de így is nagyon jó volt. Gyönyörű emlék.
Zoe 2024-ben született meg. Kicsivel azután költöztünk át a mutáns suliba, lévén oda jelentkeztem tanárnak, meg úgy gondoltam, hogy mivel nagy eséllyel a kislányom is mutáns lesz, így ott van a legnagyobb biztonságban. Valamint nekem is az a legjobb, ha nevelni tudom a jövő nemzedékét.

Képességei: Képes 3 kör leforgása alatt „levedleni” a bőrét, ami alatt a teste egy teljesen más anyagból áll, ennek a mi léte teljesen véletlenszerű és befolyásolhatatlan. 3-4 kör után visszavedelhet eredeti emberi alakba (ez működik tudatosan), vagy egy újabb véletlenszerű anyagba.
Emberi kinézetnél, mikor a képessége készen áll (vagyis átvedelhet) akkor repedések jelennek meg a bőrén, mintha az ki lenne száradva.
Vedléssel együtt nem csak a bőrét, de a ruháit is levedli, ergo emberi külső újra felvételénél meztelen lesz.

Szakértelmei:
- Angol és francia nyelv;
- X-sulis képzés;
- X-men képzés;
- Művészeti egyetem (pedagógiával)
- Kiválóan rajzol és fest, tud zongorázni, gitározni;

Megjegyzés: Önálló 3 kredites NJK.

Ginny Dwerryhouse Bljl8i5
Ginny Dwerryhouse XJfhIu3
Ginny Dwerryhouse 7ZQpyL7

_________________
Reneszánsz: Imamu Theodore Devine; Ginny Dwerryhouse (Diversity);
X-diák: Damian Adkins (Steg);
Imamu Theodore Devine
Imamu Theodore Devine
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 80
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2645-imamu-theodore-devine https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Ginny Dwerryhouse Empty Re: Ginny Dwerryhouse

Témanyitás by Thorhalla Kedd 25 Aug. 2015, 10:08

Elfogadva.
1600$ kezdőtőkéd van.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ginny Dwerryhouse Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ginny Dwerryhouse Empty Re: Ginny Dwerryhouse

Témanyitás by Imamu Theodore Devine Kedd 25 Aug. 2015, 10:25

Adatlap:

Név: Ginny Dwerryhouse
Lakás/Létesítmény: Salem, Kúria
Foglalkozás: Művész, Tanár, X-men
Munkahely: X-suli
Pénz: 1.600$
Bevétel/hét:1.000$
Eszközök: -
Felszerelés/fegyverek: -
Szövetség: X-men
Törzshely, ahol megtalálható: Kúria, Salem
Ismertebb szövetséges: -
Ismertebb ellenség: -

Xavier Iskola Különleges Tehetségeknek és X-men
- Minden tanár és X-men ingyen lakást kap a kúriában
- Szabadon használhatják a kúria területén levő járműveket
Tanárok/óvónők
- Ők azok, akik a diákokkal, gyerekekkel foglalkoznak, általában jó érzékük van ehhez
- A saját szakterületük tudását, legyen az gyakorlati, vagy szellemi, kétszer olyan gyorsan képesek megtanítani, mint egy hozzá nem értő személy
Művészek
- Zenészek, fotóművészek, táncosok és ehhez hasonló foglalkozást űzők. Nekik eddig nem volt rendszerük, de alapból kapnak a fizetésük mellé heti +100 dollárt, mintegy támogatásként, amit adakozóktól, vagy menedzsertől kapnak
- 1 kreditért vehetnek kisebb művésztermet (akár lakásnak is megfelelhet) és ekkor kiállításokat, előadásokat is tudnak tartani, ezen esetben minden héten +200 dollárt kapnak az alap 100 dolláros támogatáson felül bevétleként
- 3 kreditért már saját múzeumuk, kiállítótermük, vagy hangversenycsarnokuk lehet és itt ekkor heti 3000 dollárt kapnak.

_________________
Reneszánsz: Imamu Theodore Devine; Ginny Dwerryhouse (Diversity);
X-diák: Damian Adkins (Steg);
Imamu Theodore Devine
Imamu Theodore Devine
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 80
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2645-imamu-theodore-devine https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Ginny Dwerryhouse Empty Re: Ginny Dwerryhouse

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.