Jork városa

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Jork városa Empty Jork városa

Témanyitás by King Raten Chromixen Kedd 01 Szept. 2015, 02:12

Egy fejlett, virágzó város, St'vaan báró neve alatt, a hegyekben építve Virágzik a kereskedelme, de a helyi céhek munkáját is csupa jó hír övezi. Megtalálható itt minden, ami csak szükséges lehet a középkor fantasy világában. Az egész közepén pedig a báró kastélya.

Jork városa P28_3


A hozzászólást King Raten Chromixen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 01 Szept. 2015, 02:27-kor.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Jork városa Empty Re: Jork városa

Témanyitás by King Raten Chromixen Kedd 01 Szept. 2015, 02:16

~Kaland: A báróért mindent! (KM pályázat) Résztvevők: Veresíj / Morsus , Günther Von Blüdheim / Darren Cain, Fúria / Irina Shane, Svagor / Svarog~

~Veresíj~
A férfi egy hírdetőtáblán láthatta a felhívást egy közeli kis faluban, miszerint Stv'aan báró bátor harcosokat, kalandorokat keres, hiszen híre szegődött egy közelgő veszélynek, ami az egész birodalmat fenyegeti. Dok'tharr Dvuhm király meg akarja szerezni a birodalom feletti uralmat, és ezért már el is kezdett híveket toborozni, szörnyű lények, szörnyetegek álltak már be csapatába. Ezen kívül az erdőben is elszaporodtak ezek a lények, egyre inkább írtják az állatvilágot, és felborítják az erdő rendjét, ráadásul egyre veszélyesebbek is ezek a területek. Így nem csak a jutalom, de az is vonzhatja a férfit, hogy így visszaállíthatja újra a rendet az erdőkben, és ráadásul nem kell egyedül belevágjon a feladatba.

~Günther Von Blüdheim~
Günther fellépni érkezett Jork városába, azonban az úton elkerülte a hír, miszerint az előadás elmarad, így erről frissen értesülni csupán a városka lakóitól tudott, mikor útmutatást kért a fellépés helyszínére. Itt értesülhet arról is, hogy a báró csapatot toboroz, és a jutalom jóval nagyobb, mint amit a versenyen kapott volna. Ezen kívül a harcosoknak személyesen ad audenciát a férfi, tehát ezt az alkalmat akár arra is kihasználhatja, hogy fellépjen a báró előtt, vagy csak személyesen lépjen kapcsolatba vele.

~Fúria~
A nő szintén a városban járt, egy bérgyilkos küldetésért járó jutalmat jött felvenni. Azonban a munkaadó nem tudott fizetni, mikor a nő megérkezett, az erősen fogatlan goblin csupán széttárta karjait, és ádáz vigyorra húzta hiányos fogsorú száját.
- Nem t'ok fizetni, embör. A bá'ó mindön pínzt beszöd, hogy felsze-elje a ha'cosait. Ha pínz köll, a kastílyban van ölég. Mönj oszt sze-ezz. - magyarázta a goblin, és elmutatott a kastély irányába. Irina is tudhatta, hogy a báró embereket toboroz, és hogy busásan megfizeti őket. Illetve a harcosoknál drága felszerelés is lehet, bőven többet összelophat a kastélyban, mint amennyi a fizetsége lett volna.

~Svagor~
Svagor természetesen tudott a felhívásról, ahogy mindenki más, az ő érdeklődését azért kelthette fel, mert ez volt a legjobban fizető munka, ráadásul nem is lesz olyan nehéz ha elegen vannak. A báró komoly adókat szabott ki, hogy fizetni tudja majd a zsoldosokat. A sárkányfatty úgy lehetett vele, hogy ha nem is fogadja el a munkát, legalább megfordul a kastélyban, és akár lophat is néhány tárgyat a céh számára, ha a feladat nem is tetszik végül. A kastélyban biztos van néhány értékes, és értékes dolog.


Így vagy úgy, de mindannyian a kastély felé veszitek az irányt. A kapuban, ha megmondjátok miért jöttetek, egy őr beterel titeket egy közös váróba, ahol már több más harcos is bezsúfolódott. Megannyi faj van jelen, főleg harcosok mindannyian, és egyre türelmetlenebb a tömeg, ebből gondolhatjátok, hogy már régóta várnak.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Jork városa Empty Re: Jork városa

Témanyitás by Svarog Kedd 01 Szept. 2015, 10:19

Svagor egy jókora libacombot rágcsálva figyeli a hirdetményt. Akkurátosan keresi a legjobb ajánlatokat, mikor kiszúrja a báró felhívását. A Báró álomfizetséget kínált a munkáért, ami veszélyes lehet.
De a sárkányfatty nem tartotta magának gyávának. A munkája során megtanulta, hogy a jó dolgokért bizony gyakran magán a poklon vezet át az út. Kellett neki a pénz, de nem zavartatta magát.
Lecsupaszította a libacombot, és az egyik kobórkutya elé dobta. A beesett oldalú csikasz rögtön nekiesett. A zsoldos elindult, a kastély felé. A piacon sok paraszt a magas adó miatt panaszkodott, amit valószínűleg a báró azért vetett ki rájuk, hogy az olyanokat, mint ő fizethesse.
~A ti aranyatokból fogok berúgni, parasztok.~
Bölcsen nem szólalt meg. Látta a felé vetett lapos pillantásokat, sokan ijedten néztek rá, már csak a kinézete miatt is. Őt ezt nem érdekelte, az emberek amúgy is érdekes lények voltak, a babonás jobbágyokat és városi polgárokat pedig nagyon is mulatatónak találta.
És ha nem is vállalja el a feladatot, mert túlságosan is sok az ő képességeinek, akkor kifele menet elemelhet pár drága csecsebecsét és az iszákjába süllyeszthet.
A céh örülni fog neki, és bár nem annyit, mint a feladatért járó aranymennyiség, de busás fizettséget nyomhat a markába.
A Báró kastélya előtt egy őr áll.
- Svagor vagyok, és érdekelne az urad feladata.
A katona beengedte erre. Svagor nem lepődött volna meg, hogy ha a kockázatot jelentők listájára vezeti fel a nevét az agyában lévő kis fóliánson.
A kastély egyik termében.harcosokból álló tömeget lát. Úgy fest, hogy a Báró vagy egy kisebb hadsereget küld el a feladatra, vagy ezek közül fogja kiválogatni a küldetésre indulókat. Svagor leül a legközelebbi székre, és a plafont kezdi figyelni.
A többi harcos már régóta várhat, a türelmetlenkedő hangzavarból ítélve. Nem lehetnek valami professzionálisak, hogy ha még egy ilyen is kikezdi az idegeiket. Svagor elgondolkodva dúdolgat magában, és türelmesen vár.
A türelmetlenség csak felbőszíti a harcost. Az igazi harcos olyan mint egy ragadozó, tudnia kell várni. A tekintetével elkezdi keresni azokat akik csöndesen és egykedvűen ülnek a helyükön.
Szóval akik nem várnak, hanem készülnek.


A hozzászólást Svarog összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 22 Nov. 2015, 09:20-kor.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jork városa Empty Re: Jork városa

Témanyitás by Irina Shane Kedd 01 Szept. 2015, 16:07

*Fúria*

Napokban keresett meg egy girnyó hogy eltegyek láb alól egy haragost, hát be kell valljam nem ügy festet mint aki meg tudna fizetni de hitegetett és elém tolt egy kis motivációt. Nem volt túl nehéz dolgom a fickóval, aki habzsolja az élvezeteket azt inkább előbb mint utóbb megtalálja a végzete, ami ezúttal én voltam.
A munka végezve itt az idő hogy megkapjam érte a jussom, fel is ugrottam egy szekérre ami Jork városa felé tartott. A zsákokon pihenve rossz előérzetem támadt, lehet ma engem is utol ér valaki a vérdíjra kiéhezve amit a fejemre tűztek, jöjjön hát, nem adom olyan könnyen a bőröm.
Megérkezte a megbízómhoz, épp hogy megkoppintottam az egyik gerendát hogy felhívjam magamra a figyelmet már botorkált is kifelé a szentem, remélem a zsákocska már az oldaladon csüng csak jól eldugtad. Megállt tisztes távban, ez már nem épp egy biztató jel, majd széttárta karjait és mosolyogva köpködte hogy nem tud fizetni. Ha képes lettem volna lángra robbanni a hirtelen jött dühtől megtörtént volna de helyette kimértem mosolyogtam a maszkom alatt és kissé oldalra döntöttem a fejem és kuncogok.
-Amikor valaki megvezet és még mulat is rajta az nagyon, nagyon tud fájni.-mondom kényesen.
Majd fordulok is ki a helységből de annyit még szánok a kis goblinnak hogy hogy a homlokába állítsak egy dobótőrt.
-De nem nekem.- de arra se méltatom hogy vissza vegyem azt, egyszerűen ott hagyom még azt se várom meg hogy össze rogyik-e vagy mi lesz vele, ez az ajándékom a pimaszságáért.
Felpaprikázott hangulatban indulok meg az utcán, közben innen onnan össze csípve az útirányt ami a báró kastélyához vezet. Nem tetszik ez nekem, már csak azért se mert nagy a lelepleződés esélye, amit nagyon nem szeretnék, de ingyen dolgozni sem szeretek. Túl pénzéhes vagyok és kalandvágyó hogy vissza tántorodjak. Amikor a kapuhoz érek és közlöm hogy a bárót keresem mire egy őr beterel, bár magamtól is oda találtam volna, nem keltek feltűnést, esetleg később.
Szép számmal megjelentek a toborzásra mindenféle szerzet, mindenkit csak úgy vont a busás jutalom, talán én is ezért lehetnék itt, de annyit nem ér hogy vásárra vigyem a bőröm és éppenséggel a türelmemről se vagyok híres. A tömeg hangjából ítélve soká várakozhatnak, nekem nincs erre időm, csak adják ami jár és nem is zavarom tovább a levegőt. Még jó hogy a báróhoz kérettem magam, de itt látszólag semmiféle báró nincs, nem hogy az akié ez a palota. Lefogadom hogy betudom gyűjteni a jussom sőt még egy kis vigasz ráadást is így nem fogok a tömeggel várakozni, felmérem a helyet higgadtan körbejárva hogy kiszúrjak egy szimpatikus, alig őrzött ajtót és hozzá láthassak amiért ide jöttem.



_________________
Főkari: Jenna Collins
X-diák: Sandy Lewis
Gótika: Sue Storm
Out: Nina Walsh
Csatavilág: Átok: Fúria
Ékkövek birodalma: Iriyana Anemone Evergreen
Irina Shane
Irina Shane
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 407
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. May. 29.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jork városa Empty Re: Jork városa

Témanyitás by Morsus Szomb. 05 Szept. 2015, 23:07

Veresíj

A vöröses bőrű férfi szótlanul vonult át a falun. Nyugtalanította a lakott területeket közelsége. Mi van ha egy este a karmazsin démon, mi átokként lakmározik emberségéből felemészti? Nehéz teher nyomta a vállait. Félve nézte a játszadozó gyermekeket, de közben tudta, hogy a világ elromlott. Nehéz megmagyarázni, de egy hónapja más lett a levegő. Mérgek és vér illata szál az égben. Talán ez okozta a szörnyek megjelenését. Napról napra gyakrabban talált erdei vadat lemészárolva, de elfogyasztatlanul. Őzek, amiknek nyakát törték, szívét vették, de húsát hagyták elrohadni. Igaz tiszteletlenség.
A falun átérve a táblán lévő írás akasztja meg az íjászt. Egy felhívás. Nem szereti őket hisz a legtöbbször nem többek, mint egy félő fenevad halálos ítélete vagy háborúzó emberek oktalan vérontásra való propagandája. Ez mégis más volt. Dok'tharr Dvuhm. Veresíj jól ismerte a sötét király nevét. Ha ez a boszorkánykirály sereget gyűjt az nagyobb katasztrófát okozhat. Sóhajtva fogadta el a sorság a férfi. Tudta, hogy a szörnyek azért irtják az erdőt, mert gyülekeznek a gonosz hívására. Hát... akkor Veresíj elviszi hozzá a legnagyobb gonoszt, amit ismer. Az átkot... a sárkány.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Jork városa Empty Re: Jork városa

Témanyitás by Darren Cain Vas. 06 Szept. 2015, 10:44

Günther von Blüdheim, III.

Jó messze volt Jork városa, de az előadás megérte. Nemesi szállás, rengeteg ajándék és természetesen egy (vagy több, nem vagyok válogatós) kedves asszonyka, akik felmelegíthetik az ágyam. A terv tökéletes volt, csak sajnos nem volt előadás. Ez a hír valahogy elkerült engem idejövet és csak a kedves városlakóktól tudtam meg. Első gondolatom, hogy így rögtön az előadás utáni mulatságra ugorhatunk, de aztán vetettem egy pillantás szegény, éhező arany szütyőmre és rájöttem, hogy ez nem fog menni. Nem tehetek róla, hiszen tiszteletlenség úgy megállni egy kocsmában, hogy nem fogyasztod el a bor felét. Egy pillanatra a sötétségbe és elkeseredésbe zárkóztam, de aztán megláttam a fényt. Egy nagyszerű feladat volt, mesébe, dalba, legendába illő. Egy sötét király, Kalandozó csapat. A vidék veszélyben. Szégyen lennék a mesteremnek, ha ilyen nyilvánvaló hősi alkalmat kihagynék. Nem is beszélve arról, hogy még pénzt is ad. Többet mint az előadás, de ez nem meglepő, hiszen tovább is tart. Mindegy is, ideje a kastély felé vennem az irányt. Besétálok azon az ajtón, amit az úr kinyitott a kalandoroknak és megkeresem hol is kell pontosan jelentkezni.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jork városa Empty Re: Jork városa

Témanyitás by King Raten Chromixen Kedd 08 Szept. 2015, 20:04

~Veresíj~

A férfi úgy döntött elfogadja a felhívást. A plakát alján találhatott egy címet is, ahova mennie kellett, a szöveg alapján a környék összes kisebb városából és falujából ide hívják a bátor harcosokat, akik elfogadták a felhívást. A férfinak szerencséje volt, mert ez a cím pont annak a falunak a közelében volt, ahol a felhívást olvasta. Ha úgy dönt, hogy felkeresi a címet, akkor könnyen megtalálhatja, a falu mellett, egy tanyán kell gyülekezniük, és egy szép földút vezetett arrafelé, amit látszott, hogy gyakran használnak, mondhatni ez volt a főút a faluban.
A címhez közeledve már messziről láthatja Jork katonáit, egy kisebb egység volt itt, illetve egy náluk sokkal nagyobb szedett-vetett brigád, a legtöbbjük harcos, vagy nyápic haszonleső. A palotához hasonlóan itt is több faj, illetve nem jelen volt. Mire a férfi odaért, a katonák vezetője is épp a sietve felállított pódiumra lépett, hogy megkezdje beszédét.
- Alantas csőcselék! - szólít meg titeket a férfi. - Azért vagytok itt, mert a báró hülye, de ezt most hagyjuk. A lényeg, hogy amelyikőtök elhozza a máguskirály fejét, az jutalmat kap. Ráadásul annyira hülye a báró, hogy ilyen szarokat is kaptok. - hozat egy zsákot, és a tartalmát egyesével szórják hozzátok a katonák. Kis tokenek, különféle színben és formában, de mindegyikbe bele van vésve a báró címere. - Ezt felmutatva megtehettek dolgokat, kérhettek dolgokat, ez így jó nektek. Használjátok. - mondja, majd befejezi a beszédét, és lelép az emelvényről. Ha Veresíj is szerez ilyen tokent, akkor a sárga korongot kapja.

~Többiek~

A palotában egyre nagyobb volt a zsivaj, és a tömeg is egyre türelmetlenebbé vállt. Ezt az időpontot választotta Stv'aan báró, hogy megjelenjen a szoba egyik falából kiálló erkélyen.

-Emberek! - szólalt meg hangosan, a hangzavar ellenére is hallhatta őt mindenki. - Barátaim. Azért vagytok itt, mert mind vállatokon cipelitek a világ sorsának nehéz terhét. Szeretnétek segíteni abban, hogy megmentsük országunkat a gonosz máguskirálytól. Természetesen önzetlen és nemes cselekedetek nem fog jutalom nélkül maradni. Mindenki, aki segít legyőzni ellenségem gazdagabb lesz, mint valaha is álmodta volna. Azonban nem fogunk mind kivonulni, és nyílt támadást indítani ellene. - miközben a báró beszél, több ajtó is feltárul, és férfiak lépnek be, mindegyiknél egy zsák található, amivel elkezdenek körbejárni. - Kérem mindenki húzzon egyet, hogy meghatározza milyen csapatban lesz. - folytatja Stv'aan, és a szolgálók valóban odalépnek mindenkihez, aki húz, az pedig egy korongot, vagy más formát talál benne, különböző színű és formájú dolgok ezek, az egyetlen ami közös, hogy mindegyikbe bele van vésve a báró címere. Mindannyian egy sárga korongot húztok. - A feladatotok egyszerű lesz. Lopakodjatok be, támadjatok nyíltan, legyetek ügyesek vagy erősek, rátok bízom, de a lényeg, hogy amelyik csapat, vagy amelyik csapat túlélői elhozzák nekem a bizonyítékot Dok'tharr Dvuhm halálára, ez lehetőleg a feje legyen, az mérhetetlen jutalomban részesül. Ezen kívül tartsátok meg a tokeneteket, ez a záloga annak, hogy az én nevemben jártok el. Amíg ez nálatok van, addig bármit megtehettek, és kérhettek, ami a küldetéseteket segíti. Sok szerencsét! - fejezi be a báró, és lép hátra, ahol már nem láthatjátok. Mint ezután kiderül, csak ti húztátok a sárga korongot.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Jork városa Empty Re: Jork városa

Témanyitás by Svarog Kedd 08 Szept. 2015, 21:17

Svagor egykedvűen ült továbbra is, miközben az összegyűlt zsoldosok egyre erősebben adtak hangot a türelmetlenségüknek. A zsivaj magasra szökött.
Kicsit kezdte zavarni a sárkányfattyút, de az továbbra is ott ült, és várt. Közben már arra gondolt, hogy itt hagyja ezt a csürhét, közben elcsen egy ezüsttányért vagy egy értékesebb ékszert valamelyik szobából, még se távozzon fizetség nélkül.
Pont a legjobb pillanatban érkezik meg a báró, és igazítja el őket. Mint egy Dok'tharr Dvuhm nevű gonosz máguskirályt kell megölniük.
Jó, lényegre törő, valamint az is, hogy elhozza a fejét. Aztán egy érmehúzós játék következik, ahol mindenki húz egy tokent, amik különféle színűek és más jelölésekkel rendelkeznek.
Ő egy sárga érmét húzott, ahogy még ketten.
Egy fickó, az öltözéke és a felszerelése alapján bárd és egy fiatal, emberi fajhoz tartozó nő.
- Miféle bolond játékot űz velem a sors - sóhajt fel és megfordul. Elindul a terem kijárata felé. - Szeretném tudni, hogy mire vagytok képesek és azt is, hogy mennyire fogtok akadályoztatni a munkában. Nekem ez a csapatjáték.
És még a vérdíjon is osztoznia kell velük, vagy valahogy elintézni, hogy ők ne kapják meg.
Bárhogy...
Egy nőstény ember és egy piperkőc bárd.
- Jöttök vagy sem? Inkább akarlak titeket a közelembe tudni, mint hogy azon gondolkodjak, hogy mikor szúrtok orvul hátba a semmiből.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jork városa Empty Re: Jork városa

Témanyitás by Irina Shane Kedd 08 Szept. 2015, 22:44

*Fúria*

Épp a megfelelő ajtó keresésén fáradoztam és azt hiszem sikeresen meg is találtam, no lám, sehol egy őr, csak nyitni kell. ám ekkor egy férfi hangja töltötte meg a teret elnyomva a zajongók robaját. Kíváncsivá tett a nagyhangú ember és amúgy is amíg ott peszterkedik nem tudom folytatni a tervem úgyhogy sóhajtva a falnak dőlök. Persze minden szavára morogva valami megjegyzést, sértetten karba is fontam a kezem, remélem rövidre fogja.
-Nem vagyok a barátja.....a saját sorsom is elég súlyos.....teszek az országra.....óha jutalom? - csillan fel a tekintetem, remélem nem kell csalódnom.
Nem nem, hatalmas gazdagságot ígér, eddig tetszik és naná ogy nem indítok szemből támadást, nem vagyok hülye, még ha parancsolnád se tenném. Közben hozzám is oda lép egy szolgáló zsákkal a kezében, a zsákra nézek aztán rá, végül csak kiveszek egy korongot, mit veszíthetek, max meggondolom magam és lelépek közben, ugyaaaan. De a fizetségem nélkül soha, nézegetem unottan a korongot, sárga és bele van vésve egy címer, ha van a teremben márpedig biztos akad egy, felnézek ellenőrzésül arra, igen, határozottan a báró címere. Egyensúlyozom és forgatom a kezemen a tokent, közben hallgatom a nagy urat, szóval a technika nem számít, tehát ér sunyizni, remek. Aztán hirtelen mozdítom a kezem a levegőbe lökve az érmét amit azon percen el is kapok ott helyben, felcsillannak újra szemeim és komisz mosolyra húzódik a szám mint egy vakarcsnak.
-Jól értettem hogy ez egy verseny?- és a győztes mindent visz, így már érdekes, van benne izgalom.
Plusz ez a kis vacak jogot ad, hogy idézzem bármire, hülye lennék egy ilyet eldobni, sőt vissza se adom. Apropó léptem volna előre hogy felkiáltsak az öregnek de addigra lelép, micsoda egy alak, na mindegy. Megfordulok szembe az ajtóval amit az imént kinéztem magamnak és dörzsölgetni kezdem a nemlétező szakállam.
-Aszonta bármire, - vonom meg a vállam, - hát próba cseresznye.- lazán hátra lépek egyet és emelem a lábam hogy berúgjam az ajtót.
De megállítanak a cselekvésben, valami nagyra nőtt gyík lép oda szintén sárga huncutsággal a kezében, hmm csapattárs. Nem túl szemtelen mód végig mérem gőgösen felvont állal, bár a maszkom ebből nem enged sokat látni neki, jó kis pengefogó lesz a szentem. Kíváncsi mire vagyunk képesek és mennyire leszünk az útjában, de édes, tetszik a csapat szelleme.
-Ne aggódj, kicsi gyík, észre sem fogsz venni. - mondom nyájasan, csak ha vége a küldetésnek és már nincs szükség a szolgálataidra.
Adok neki egy kis ízelítőt a gyorsaságomból és pár szapora lépéssel mögé kerülök, számításaim szerint, valamelyik kardjával a kezemben amit kezdek nézegetni mint akit érdekel de igazából ez csak a színjáték része, mielőtt felháborodna vissza dobom neki hogy elkaphassa a markolatát és fordulok a kapu felé indulásra.
A másik férfit pedig nem tudom hova tenni, nem tűnik egy nagy harcos alkatnak, csatába készült ez egyáltalán? De fenn áll a joga hogy meglephet még.
Közben a pikkelyes pöfög nekünk, orvul hátba szúrni, majdnem felnevettem, de kérem, ennyire ismerne? Áh, dehogy, akkor tudná hogy jelentéktelen milyen közel vagy távol vagyok hozzá, de ha jó fiú lesz a végén úgyis megtudja. De már valamivel előrébb járhatok úgyhogy hátra szólok.
-Akkor szedd a lábad, kígyópofa!

_________________
Főkari: Jenna Collins
X-diák: Sandy Lewis
Gótika: Sue Storm
Out: Nina Walsh
Csatavilág: Átok: Fúria
Ékkövek birodalma: Iriyana Anemone Evergreen
Irina Shane
Irina Shane
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 407
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. May. 29.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jork városa Empty Re: Jork városa

Témanyitás by Darren Cain Hétf. 14 Szept. 2015, 22:22

Günther von Blüdheim, III.

Gyorsan a tárgyra tértünk. Valamiért érmehúzással döntöttük el a csapatokat, ami elismerem igazán drámai, de nem tűnik a legjobb stratégiának. De igazából mindegy, nem az én királyságom múlik rajta. Bár ki tudja. Lehet, hogy majd pár év múlva együtt fogok inni Stv'aan "báróval" miközben sír majd nekem, hogy mennyire jó volt bárónak lenni. Vagy mid halottak leszünk. Ki tudja. A csapatom egy barátságos gyíkember és egy még barátságosabb fekete ruhás nő. Hm, nincsen eltökélt pap a csapatban, de hát nem lehet minden tökéletes. Majd útközben összeszedünk egyet.
- Hát így viselkednek a csapattársak? - mondom mosolyogva a már 1 perc után is vitatkozó csapatnak.- Mi lenne, ha bemutatkoznánk? A nevem Günther von Blüdheim, a harmadik. Egy messzi terület régi nemese, mesék tudója, angyal hangú bárd. És bennetek kit tisztelhetek barátaim?- udvariasság a legerősebb fegyver. Persze a mágia, kardok, ostromgépek és hasonló eszközök után. Ha válaszolnak, ha nem, közelebb lépek a sárkány emberhez. - Ha szabad érdeklődnöm, mi a története? Egy kihaló faj utolsó követe? Elátkozott lovag, aki keresi az elveszett szerelmet és/vagy megváltást? - érdeklődök pikkelyes pajtásomtól. Nem hiszem, hogy kiadóst választ ad, de ki tudja. Természetesen a hölgy sem maradhat ki. - És maga gyönyörű hölgy? Miért döntött ilyen veszélyes életmód mellett? Bosszú? Pénz? Szórakozás?

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jork városa Empty Re: Jork városa

Témanyitás by Morsus Hétf. 14 Szept. 2015, 23:13

Veresíj

Mindig zavarta a tömeg az út nyugalma utána zsúfolt kapuban szívesebben marad a háttérben és nézi ahogy a férfi magyarázkodik. Nem tud egyet érteni hisz az élete nagy részét messze tölti az átlag ember életétől. Mikor a zsákot felemeli és elkezdik a tokent osztani ő felemeli a legendás vörös íját és egy nyíllal felajzza azt. Céloz és a lehető legpontosabban kilövi a zsákot a férfi kezéből. Direkt célozz, hogy semmiképen se találjon el mást vagy a férfi karját. Csakis a zsákot. vagy kiszakítja vagy kirántja a kezéből. Majd békésen megindul a tömeg felé remélhetőleg ezzel már nyílást is teremtett magának köztük. ha nem akadályozzák felszed egy aranysárga tokent.
- Hol van ez a boszorkánymester?
Kérdi hidegvérrel.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Jork városa Empty Re: Jork városa

Témanyitás by King Raten Chromixen Kedd 15 Szept. 2015, 18:33

~Veresíj~
Veresíj sikeresen eltalálja a másik férfi zsákját. A nyílvessző végigszalad a vásznon, amiben a tokenek vannak, és ez a két szakadás elég ahhoz, hogy az egész kettéváljon, és kihulljon a földre a megannyi darab. Amikor megindul, Jork katonái fegyvert rántanak, de a parancsnokuk feltartja a kezét, valószínűleg ez menti meg az emberei életét. Sikeresen felveszi az aranysárga korongot, és elmondhatja a kérdésé is, de közben rászegeződnek az éles fegyverek.
- Te szemét korcs, most rögtön kivégeztethetnélek, de hagyom inkább, hogy Dok'thar tegye meg mindezt. A főúton haladva, 5-6 napi járás után eléred az országának határát. Menj, és pusztulj meg! - mondja, és láthatóan nem akar több instrukciót adni. Veresíj elgondolkodhat, hogy miért köti össze a főút a két ellentétes birodalmat, de nyilván van rá magyarázat. Amennyiben elindul, senki nem akadályozza meg, de pár lépés után mellé lép egy furcsa ruhás alak.
- Általában egyedül dolgozom, de ha hagyom, megöleted magad, kölyök. Ne legyél felelőtlen, és öntelt. - mondja a férfi, és ha Veresíj megnézi, láthatja, ahogy eltesz egy aranysárga korongot.

~Többiek~
A csapat hamar összeismerkedik, miközben egy kopaszodó, magas, fekete palástot viselő férfi áll meg a terem bejáratánál, és magas hangon, elég hangosan ahhoz hogy mindenki értse, beszélni kezd.

-Tisztelt hős harcosok! Ha valaki hiányt szenvedne felszerelésben, ételben, italban, az fáradjon át a szomszédos szobában, ahol a báró emberei felszerelést biztosítanak mindenkinek. Amennyiben ezzel végeztek, induljanak nyugodtan szent küldetésükre. Csapatonként egy-egy hintó viszi ki önöket az ország szélére, ahol összeismerkedhetnek a csapatuk másik felével. Ne féljenek, estére már oda is érnek. - mondja, majd mindenki mehet a dolgára. Ha a csapat átmegy a másik terembe, ott valóban találhatnak mindenféle felszerelést, ezek egyszerű, mégis gondosan megmunkált fegyverek, ruházatok és páncélok minden méretben, illetve előre bekészített élelem, és ital, bőrzsákokban. Elég sok szolga van jelen, hogy felsegítsék a hősökre a ruházatokat, illetve kiosszák a kért felszereléseket. Ha itt végeznek, vagy ha be se jönnek, akkor a kastély előtt egy egyszerű lovaskocsi várja őket, a felszálláshoz meg kell mutatniuk a tokenjüket.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Jork városa Empty Re: Jork városa

Témanyitás by Svarog Szer. 16 Szept. 2015, 20:08


~Ne aggódj kicsi gyík, észre sem fogsz venni.~ ismételgette el magában gúnyosan az embernő szavait. Svagor arra gondolt, hogy nem szól neki vissza.
De aztán mégis amikor a nő a háta mögé suhant és kiemelte az egyik kardját a tokjából, és nézegetni kezdte, aztán visszadobta neki.
- Én is attól félek, hogy ilyen képességekkel észre sem foglak venni! Inkább szeretném, hogy ha szem előtt lennél - fordult vele szembe a sárkányfatty. - Kinézem belőled, hogy mikor levágom a mágusfejedelem fejét, akkor te hopp hirtelen hátbaszúrsz egy nyílvesszővel, mágiával vagy tőrrel. Ezek az asszonyok fegyverei nem, sok más mellett?
Aztán kenetteljes hangon a bárd mutatkozott be Günther von Büldhein néven. Elmondta, hogy egy messzi földről jött nemes. Hát, a hangján hallatszott, hogy egy pojáca.
Idegesítő pojáca, aki nem véletlenül jelentkezett erre az emberpróbáló feladatra.
- A nevem Svagor, a sárkányfatty. És a saját népem eladott rabszolgának. Tudod, mert felénk vetődött egy bárd, és én kitéptem a nyelvét és a hátsójába dugtam. Haha, vicces sztori. Ja, és emiatt a kis affér miatt nem kedvelem a magadfajtát, úgy hogy kérlek. Húzd meg magad Harmadik!
Nem tudta, hogy az embereknél ez az elnevezés mit jelölhet, pedig már sok időt töltött köztük. Viszont a névadási szokásaikat nem értette.

- Ja, és ha mersz rólam írni valami gúnyverset, akkor a lantod a torkodba landol! Darabokban! - förmedt rá Svagor, és folytatta az útját.
A kopasz fickó által felkínált felszerelésből ő csak plusz adag ételt, italt. Valamint egy nyílpuskával és egy tegez nyíllal szereli fel magát, hogy ha van, aztán a tokenja felmutatása után felszáll a szekérre.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jork városa Empty Re: Jork városa

Témanyitás by Irina Shane Csüt. 17 Szept. 2015, 23:46

*Fúria*

A megjegyzésem párosult egy kis bemutatóval, talán lehet mégis hagyni kellett volna hogy alábecsüljön, csak az a baj hogy az egóm nem engedte hogy ne villantsak valamit. Nem baj, a másik hatás se rossz ha tart tőlem egy kicsit, csak jobban rajtam tartja majd a hüllő szemeit, de mindennek vannak előnyei és hátrányai. A megjegyzésére csak szét tárom a karjaim, megvonva a vállam.
-Én is sok mindent szeretnék. - végtére is eltalálta a lényeget a továbbiakat illetően, de hogy az asszonyok fegyverei, összefonom a karjaim és kuncogva megrázom a fejem - Tudatlan...
Tovább ragozhattam volna, de elégnek tartottam ennyit megjegyezni, vagy rá jön magától vagy úgy se fogja érteni ha csak körbe nem írom részletesen, ahhoz meg általában nem füllik a fogam.  A dicséretem után fordulnék a kijárat felé indulásra amikor közbe vág a másik leendő "társam", mosolyogva! "Hát így viselkednek a csapattársak?"-itt elkezdett viszketni a tenyerem hogy levágjak neki egy nagy fülest, kezdésnek, irritálnak az ilyen alakok valamiért, de maradjunk csak annyiban hogy drámai lassúsággal felé fordultam kíváncsian oldalra döntve a fejem. Bemutatkozik ahogy egy magafajta szerzethez illik, szívem csücskei. Felvonom a szemöldököm, amiből persze kifelé nem igen látszik semmi, még jó. A harci tudásáról nem derült ki valami sok, vaaagy ezekkel a képességekkel szeretne győztes csatát vívni szörnyek ellen, énekel nekik meg mesét mond, el is ringatja őket vajon? Nem töröm rajta a fejem, egyszerű a posztja, szörny takarmány, ez is kell egy hatékony csapatba, teljesen igaza van. Értékelem az önfeláldozó lelkeket, főleg ha jól végzik a dolgukat. Barátaim? Héka ennyire ne szaladjunk azért előre, "barátom", lazán a fél lábamra engedem át a súlyom csípőre téve a fél kezem. Először a túlméretezett gyíkhoz lép oda csak aztán fordul hozzám, lehet hogy én vagyok eltájolva de nemmm a nőket szokás először...áhh, hagyjuk,  nem fogok emiatt éjjel álmatlanul hánykolódni.
-Egy igazi úriember.... soviniszta neveltetésben, hmm...-jegyzem meg viszonylag halkan, miközben a "sárkányfatty" beszélt, fél füllel figyeltem rá de semmi érdemlegeset nem hallottam, büszke a történetére, hát a hallottak alapján a helyében nem hinném hogy ilyen keményen verném a mellem büszkélkedve vele, de nem fecsérlem rá a szót, így is több energiát szántam rá mint amennyit kiérdemelt. Majd hozzám fordul, miért ezt választottam.
-Ha nem haragszol, - de felőlem, szíved joga nemes "nagyúr" - nem kötöm az orrodra. -mondom halálosan kedves hangsúllyal, majd fordulok az előlépő kopasz férfi felé, akinek egyelőre csak a megjelenése kelthették fel az érdeklődésem biztos voltam benne hogy hasznos információval szolgál - Mellesleg, nem tudhatod mi lapul a maszk alatt. Inkább hagyjuk mézesmázoskodó hazugságokat...- majd sóhajtva hozzá teszem- még véletlen megtalál csúszni a kezem és valaki elveszti a nyelvét.
Majd indulok a szobába amit az előlépő férfi mondott az ellátás érdekében. Ételt nem merek elfogadni, nem kockáztatok meg hogy lebetegedjek pont egy ilyen akció közepette, viszont ha van valami állati vérük, abból magamhoz veszek egy keveset, meg esetleg pár dobókést és egy tegez nyilat, ha megfelelőnek tartom a minőségüket számomra. Majd végre sikerül elindulni kifelé, dobálom a sárga tokenem útközben, amikor a szekerekhez érek felmutatom a kis jelvényemet és helyet foglalok a megfelelő szekérben. Az utat valószínű relaxációs bóbiskolással fogom tölteni, jobb kipihenten érkezni, minden másodperc pihenés számít, na de ha valaki megzavar ebben...

_________________
Főkari: Jenna Collins
X-diák: Sandy Lewis
Gótika: Sue Storm
Out: Nina Walsh
Csatavilág: Átok: Fúria
Ékkövek birodalma: Iriyana Anemone Evergreen
Irina Shane
Irina Shane
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 407
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. May. 29.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jork városa Empty Re: Jork városa

Témanyitás by Morsus Szomb. 19 Szept. 2015, 23:25

Veresíj

A férfi nem fél nincs mitől. Legrosszabb esetben a kardok gyorsan végeznek vele és többé nem hordja majd a sárkány átkát. Még a szíve verése sem gyorsul fel a fenyegetésektől. Majd egy férfi felajánlja, hogy elkíséri őt. Az indián egy pillanatra az útra pillant. Egy út, ami vezet a büszke Báró világos királyságból a setét mágus ében tornyáig. Mennyire kényelmes. Sóhajtott egyet és elrakta a tokent.
- Akkor vezess.
Mondja megadóan a férfinak. Nem lesz felelőtlen. Nem akart társakat, de egy úton mennek miért tagadja meg a férfi jobb kezét? Szótlanul kíséri gyalogosan és méri fel őt. Nincs oka beszélni ha kérdik csak tömör pár szavas válaszokat ad.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Jork városa Empty Re: Jork városa

Témanyitás by Darren Cain Kedd 22 Szept. 2015, 00:15

Günther von Blüdheim, III.

Ilyen ez a bárdi sors. Alig mondtam két mondatot és már kétszer megfenyegettek, hogy ki vágják a nyelvem. Nem sok érzékük van a nagysághoz és a leleményességhez, de hát ez van.
- Nos, mivel nincs lantom, így sajnálatos módon azt is magának kell majd szolgáltatnia.- mondom egy szomorú mosollyal a gyíkarcra pillantva. Kicsit sajnáltam, hiszen az ég nem csak, hogy bűnrondának teremtette szegényt, de még eszet sem adott neki. Néhány lény élete tényleg szomorú. Sajnos a velem utazó úrhölgy sem értékelte a bókomat. Komolyan mit tanítanak manapság? Egy bók. Nem nehéz.
- Hazugság? De hölgyem! Nem tudom mi van a maszk alatt! Hogyan hazudhatnék olyasmiről, amit nem is ismerek! Ameddig kegyed le nem veszi gyönyörű arcát elrejtő maszkját és fedi fel érdes személyiségéhez méltó arcát, addig nem mondhatja rám, hogy hazudok!- mondtam, miközben szívemre tettem a két kezem és párat pislogtam, hogy könnyesebb legyen a szemem. Meg persze le is maradtam egy lépést vagy kettőt. Biztonság és miegymás. A szobából veszek magamhoz étel és italt meg bort, ha van. Ha nincs, akkor megjegyzem, hogy igazán lehetne. Miután kész vagyok akkor a hintó felé indulok, miközben egy apró kicsi dallamot dúdolgatok, ami rám nyugtató hatással van. Remélem a többieket is kicsit megnyugtatja.


_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jork városa Empty Re: Jork városa

Témanyitás by King Raten Chromixen Kedd 22 Szept. 2015, 20:43

~Veresíj~
A férfi újdonsült társa kényelmes, és kellemes társaságnak bizonyul, ugyan olyan szótlan, mint maga Veresíj. Egészen naplementéig sétálnak így, a tag nem szól semmit, de ha az íjász kérdez, akkor természetesen felel. Egyedül arról nem hajlandó mesélni, hogy honnan jött, ha felmerülne ez a kérdés. Estére elérnek egy tanyához, ahol a fura figura - ha eddig nem szólt hozzá - először szólal meg.

- Itt álljunk meg lepihenni, és enni. Semmi értelme túlerőltetnünk magunkat, és éhes is vagyok. - mondja, és már indul is a tanya felé. Ha Veresíj nem tart vele, egyszer még szól neki, aztán hagyja, hadd menjen. Ha viszont mégis a tanya felé veszik az irányt, akkor egy átlagos farmer jelenik meg az ajtóban, mikor már elég közel értek.
- No végre, csak nöm a kirá katonái! Monták hogy gyünnek, ezé' nöm is köllöt adóni a hó'apban. Gyüjjenek, jut elíg. - int, hogy kerüljenek beljebb.

~Többiek~
Miután mindenki megtalálja legalább részben, amit keres. Svarog egy átlagos nyílpuskát, és egy teljes tegez nyilat kap, egyszerű, de hibátlan munkájú a fegyver, látszik, hogy nem olcsó darab. Fúria ugyan ilyen minőségű dobókéseket és nyilakat talál, a dobókések fekete színűek, és fekete festésű bőrtartósort is választhat hozzá, dönthet hogy combra, vagy derékra erősítőset kér, vérből viszont csak hagymás vér van, amit az emberek enni szoktak. Günther találhat bort, bár inkább frissítőként szolgálják fel, azonban ha hajlandó fizetni érte, akkor a szolga szívesen ad neki egy üveggel.
Miután felszállnak a lovaskocsiba, rájönnek, hogy össze vannak zárva egy relatív kis helyen. Beszélgethetnek, aludhatnak, rájuk van bízva mit szeretnének, az út viszont elég hosszú, az utak természetesen rázzák a kocsit, szóval nem a legkényelmesebb utazási eszköz, de a lovaglásnál jobb. Már jócskán benne vannak a délutánban, amikor megáll a kocsi, és hallhatják a kocsis hangját.

- Sárga tokenes csapat?... Mi az, hogy elindultak?... A Fergusson farmnál? Rendben. - ez után a kocsi továbbindul, és nem sokkal naplemente után áll meg újra.
- Nos, megjöttünk bátor kalandorok, innen gyalog kell folytassátok utatok. A csapatotok két további tagja odabent van. - mondja, és kinyitja a kocsi ajtaját, majd egy tanyasi házra mutat, ahol láthatóan ég a lámpa.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Jork városa Empty Re: Jork városa

Témanyitás by Svarog Kedd 29 Szept. 2015, 21:45

A kocsiban esik le Svagornak, hogy bizony az újdonsült társaival egy rohadt kicsi, már-már koporsónyi méretű helyen vannak összezárva.
- Ó, a rohadt életbe - suttogja, de úgy, hogy lehetőleg mind a két társa hallja. Aztán rámutat előbb a bárdra: - Te kussolsz, harmadik.

Aztán a nyugtalanító kisugárzású, maszkos nőre, akinek nem látja az arcát és így az arckifejezését sem.
- Te pedig próbálsz nem tőrt döfni a bordáim közé! - szólt rá a nőre, aztán hátradőlt, és megnézte az íjpuskát, közben a társait figyelte.
Nem tudott aludni, mert az út természetesen annyi kátyúval volt teli, mint amennyi tetve van egy kikötői koldusnak. És ez zavarta. Aztán délutánra hallotta a kocsis hangját, hogy elindult a sárga tokenes csapat, meg valami Fergusson farm.
Svagor rosszat sejtet, és ez akkor vált bizonyosságá, mikor a farmhoz érkezve leszálltak. És a kocsistól megtudta, hogy a farmon még két társuk is várja.
- Ó, nagyon jó! Pont két emberre vagy bármilyen szerzetre volt szükség - morogta a kocsisnak, aztán a "bajtársai" felé intett. - Újabb két ember, aki csak akadályozni fog minket a harcban! Nagyon jó!
Aztán elindult a tanyaépület felé.
- Előbb megnézem ezeket magamnak. Ha újabb bárd lesz, akkor esküszöm megszökök!

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jork városa Empty Re: Jork városa

Témanyitás by Irina Shane Kedd 29 Szept. 2015, 22:46

*Fúria*

A bárd válaszára csak állok mereven és pislogok rá, az utóbbi tevékenységből semmit nem lát ugye csak hogy felé van fordítva a fejem, rá jöttem hogy ő az akivel nem érdemes vitatkozni, úgyhogy csak sóhajtok egyet, majd elindulok az ellátó szoba felé feltartva a kezeim nyitott tenyerekkel.
-Én kérek elnézést!
A fegyverigényemet kellően teljesítették, megfelelő minőség, addig se csak a sajátjaimat hajigálom illetve lövöldözöm el. A "kaja" viszont elszomorít, nincs sima vér, csak ilyen hagymás sült pacsmag, még a szaga is csavarta az orrom, úgy fest ezt magamnak kell majd megoldani, max ha nagyon kopog már a szemem rá fanyalodok kicsit egy bajtársra, csak nem bánja majd. Elfoglaltuk a kocsijainkat, talán először én érkeztem meg és örültem hogy nyugodtan ellehetek de a szép dolgok nem szoktak sokáig tartani, megérkezett a két társam. Nem mintha baj lenne hogy egy ilyen csatába nem egyedül megyek de túl kicsi ez a kocsi hármunknak, bár ha hagynak pihenni az úton akkor békésen meglehetünk egymás mellett. Közben az eddig csak a kezemben pihenő bőr tőrtartókat elkezdem felpakolni a combomra és a derekamra, közben a kis térre hamarosan más is felfigyel, aki nem más mint a gyíkunk. A másik férfit csúnyán gorombán leszólja, tőlem meg mintha tartana de mégis megenged magának egy nem túl kedves hangnemet, nem igazán nyeri el a tetszésemet mit ne mondjak. Mosolyra húzódik a szám a maszk alatt és kuncogok is hozzá.
- Szerencséd hogy kellesz még, hüllő. - mondom kissé lenéző hangnemben.
Majd kényelembe helyezem magam és készülök hogy hunyjak kicsit, legalábbis amíg meg nem állunk. Gondolkodom hogy a zárt kocsiban talán levehetném a maszkom hogy kényelmesebb legyen, de nem biztos hogy a régi vérdíj plakátok miatt és az esetleges ajtó tépés miatt ajánlatos lenne ez nekem, igaz a nap égető sugarainak simogatása a fő indok amiért az arcom takarásban marad. Ha hagytak pihenni, arra ébredtem meg hogy a szekér megállt és a sárga tokenes csapatot keresik, akik már elindulnak, meg valami farm, hm ott a jószágok gondolata mondjuk csábító. Látványosan nem reagáltam azt hihetik még alszok vagy esetleg meghaltam, egészen addig folytatódik ez a mozdulatlanság amíg a kocsis közvetlen hozzánk nem szól. Felkelek és amint kiléptem a kocsiból nyújtózok egyet, közben válaszolok a sárkánfattynak.
- Minket? Eddig nem arról volt szó hogy te harcolsz mi meg nem leszünk láb alatt? -megrázom a fejem- Nem lesz ez így jó, pikkelyes. - a további szavait meg egyszerűen ignorálom, akadt érdekesebb dolog ami leköti a gondolataim illetve majd a figyelmem.
Majd indulok meg az irányba amerre a fény pislákol kifelé az ablakon, szóval két plusz társ, remélem hasznosak lesznek, egészen megnőtt az érdeklődésem irántuk.
Amint felérek normálisan kopogok ha nem várna vagy vett volna minket észre a gazda.

_________________
Főkari: Jenna Collins
X-diák: Sandy Lewis
Gótika: Sue Storm
Out: Nina Walsh
Csatavilág: Átok: Fúria
Ékkövek birodalma: Iriyana Anemone Evergreen
Irina Shane
Irina Shane
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 407
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. May. 29.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jork városa Empty Re: Jork városa

Témanyitás by Darren Cain Kedd 29 Szept. 2015, 23:45

Günther von Blüdheim, III.

Miután a jó Báró emberei, elég biztosan, átvertek a bor árával, jó magam is felülök az elég kicsi szekérre. Így legalább közelről megismerhetem őket. Mindketten alvásra helyezkednek el én pedig nem látom értelmét, hogy zavarjam őket. Előkapom az egyik viszonylag üres tekercsem, pennám és persze tintát. Az utóbbit a lábfejemmel megfogtam, hiszen az út elég rázós volt. Mivel nem volt senki akivel beszéljek így elkezdtem dalokat lejegyezni. Közben halkan, szinte csak magamban dúdolgattam az egyik korábban hallott tengeri nótát. Sajnos a szövege elég sok helyen hiányosan maradt meg a fejemben. A szöveg eme idegesítő hiányát inkább hagyom is és egy másik pergamenre a városba jövet összeszedett nótát kezdem feljegyezni, szintén halk dúdolás kíséretében. Ez sokkal jobban megy, ami megnyugtatóan mutatja hogy még igazán jó bárd vagyok.
Mire megérkeztünk a lovas út végére értünk már elpakoltam. És még ráadásul józan is. Szerencsére gyíkpofa egójából megint kapunk egy adagot. Ilyeneket szoktak kiírni a hősi mesékből.
- Jó uram. Ha ennyire feleslegesnek talál minket minek jön velünk. Innen gyalogolnunk kell. Menjen. Keresse meg egyedül. Győzze le a teljes kastélyt egyedül. Találunk maga helyett mást, garantálom. Ha ennyire zavarjuk, csak menjen.- mondom a hét mennyek erejével hasogató fejemet simogatva. Ilyenkor mindig rájövök mért nem szoktam kijózanodni. Istenek, irgalmazzatok. Közben én is megindulok lassan a farm felé, elővéve egyik boros szütyőmet nagyokat kortyolgatva belőle.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jork városa Empty Re: Jork városa

Témanyitás by King Raten Chromixen Vas. 04 Okt. 2015, 23:27

~Veresíj~
Veresíj úgy döntött, hogy bemegy, odabent pedig a farmer boldog családját találta. Láthatott egy testes menyecskét aki süt-főz, illetve egy rövid, vörös hajú farmerlegényt, aki áhítattal a szemében nézett rájuk. Kaptak enni és inni, ha kértek.  

~Többiek~
Elindultatok a farmerház felé, és háborítatlanul tehettétek meg ezt a csekély pár métert. Odaérve Fúria gond nélkül tudott kopogni, mire halk motoszkálás hallatszott a túloldalról, és végül egy farmer lépett az ajtóhoz.
- Há mán mög is gyütt a csapat másik föle? - nézett rátok boldogan, ahogy kinyitotta az ajtót. Irina érezhette a farmerek jellegzetes szájszagát, ahogy megcsapta az orrát.
- Most hogy mindenki itten vagyon, mondom mit kő mondjak. A báó üzenni, hogy ez az utósó megálló az ószágban. Innön maguk lösznek, oszt uccu neki, csapjanak oda annak a Setét Királynak. Jó irányba halattok, erre tovább kő menni, oszt el se tudjátok tíveszteni. De ma öste egyetek igyatok, ismörjétek meg egymást. Ez itt a menyecském, Bözske. - mutatott a testes asszonyra, aki esetlenül próbált pukedlizni, több-kevesebb sikerrel. - Az oszt mög a fiam, Samu. Írözzétök otthon magatok. - a csapat itt találkozhatott Veresíjjal, és néma társával, akik már az asztalnál ültek. A hallgatag férfi kezében egy átlátszó palackban ital volt, átütő szeszszagát mindenki érezhette a házban, a tapasztaltabbak tudhatták, hogy nem gyenge alkohol lehet az üvegben. Ezen kívül üres poharakat is láthattak előtte az asztalon, valószínűleg a ház tulaja készítette ki őket, csak amíg beengedte a többieket, a férfi már nekilátott egyedül az ivásnak. Egyelőre nem köszön a társaságnak, némán ül, de azért éberen figyel.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Jork városa Empty Re: Jork városa

Témanyitás by Morsus Szomb. 10 Okt. 2015, 23:55

Veresíj nem örvendezett, de nem volt mit tenni. nem szerette mások társaságát mégis msot kénytelen volt a társát követni és nem akart udvariatlannak tűnni. Próbált minden érintéstől elmozdulni és csak csendesen figyelni. Kérdésekre csak tömör egyszavas válaszokat nyögött ki gyorsan.
- Nem, köszönöm.
Mondta az étekre és italra. csak ült és figyelt.
- Milyen messze járunk a célunktól?
Kérdezte a férfit türelmetlenül miközben próbálta nyugton tartani magát.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Jork városa Empty Re: Jork városa

Témanyitás by Svarog Vas. 11 Okt. 2015, 16:13

Svagor a különös emberi nőstény szavaira megáll, és kifújja a levegőt. Inkább nem mondott semmit, úgy érezte, hogy a nőről amúgy is lepatognának a szavai. Inkább kelletlenül félreállt az útjából, és maga elé engedi a folytonosan fecsegő bárdot.
- Nem vagyok annyira bolond, hogy egyedül rontsak neki a sötét királynak. Nem hiszem, de még mind a ketten hasznosak lehettek - mondta.
Egy farmer nyított ajtót nekik, aki emberi mérce szerint is érthetetlenül beszélt, legalábbis Svagornak pár percébe beletellett, hogy rájöjjön, az emberek nyelvén beszélt és nem valami más szavajárásban. Be is mutatja azt a nőstényt, akivel megosztja a házat.
Az még pukedlizik is neki. A sárkányfatty, aki utóljára lépett be a kunyhóba, csak a szemét forgatta, és közben a csapat bent lévő két tagját méri végig. Az egyik egy íjász, a másik egy hallgatag fickó, akinek a kezében egy üvegnyi ital van.
Amiből erős bűz árad. Svagor megáll az ajtó mellett. Ha kérdezik a nevét, akkor bemutatkozik, ha viszont étellel kínálják, akkor ő gorombán visszautasítja. de egyébként a néma fickót méregeti. Az, hogy jó harcos lehet e nem tudja megmondani, de talán a némasága és az, hogy egy erős itallal teli üvegpalackot tart a kezében, jelzi hogy látott már pár dolgot.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jork városa Empty Re: Jork városa

Témanyitás by Irina Shane Kedd 13 Okt. 2015, 12:37

*Fúria*

Mielőtt felbotorkáltunk volna a házhoz a hüllő morgását a ficsúr sem hagyta figyelmen kívül , kissé finomabban de megfogalmazza, lényegében ugyanaz csak én mentem volna vele végig nézni ahogy legyapják, de az sem rossz ötlet hogy egy másik esélyes csapattal lenyomjuk a sötéteket és a hulláját később nézzük meg.
-Nem gondoltam volna hogy ezt mondom de igaza van. - csapok finoman a bárd hátára ahogy elhaladok mellette szapora léptekkel a házhoz.
Bekopogtam de bár másra hagytam volna ezt a megtisztelő feladatot ugyanis gazduram lehelete majdnem levett a lábamról, és még hozzá az a hangerő meg dialektus amiben beszélt, asszem imádni fogom az emberünk, hátráltam is egyből párat. Iszkiri be a házba és minél messzebb állok tőle annál jobb lesz mielőtt elvesztem a türelmem, bent éreztem ez étel és a tömény alkohol szagát, ami abból az üvegből párolgott amin egyik új társunk pihentette a mancsát. Közben a gazda bemutatta a családot és elmondta a lényeget, jól vagyunk, viszont rossz hír, igényt kell jeleznem a gazda felé ami közvetlen kapcsolatot jelen amit kerülni akartam. Bár ha segítségemre tud lenni úgyis megtudják mind, azért félre hívom mégse így ordítva tárgyaljuk már meg.
-Gazduram egy szóra! - emelem az egyik kezem majd a kis ház egyik szegletébe lépek és intem magamhoz, ha oda jött bele is kezdek - Sajnos van egy olyan nyavalyám hogy nem fogyaszthatok akármit, konkrétan semmi olyat aminek nem volt anyja. - itt hajolok kicsit közelebb mazochista módon és mondom kicsit halkabban és lassabban, talán fenyegető is lett ez a hangnem akaratlanul is - Megköszönném ha feltudnának áldozni egy jószágot és megkaphatnám a vérét, csak úgy tisztán, nyersen.
Ha ennek nem látja semmi akadályát bólintok majd vissza tévedek a többiekhez az asztalhoz és itt megvárom hogy elém kerüljön a kívánt italom. Addig is leszedem magamról a kés kisebb kardot és az ijjat a tegezzel, de nem rakom őket messzire, majd kényelmesen helyet foglalok. Gondolkodom levegyem e a maszkot vagy sem de előbb utóbb le kell, inni ezen keresztül sajnos szinte lehetetlenség így most vagy soha, hátra lököm a csukját és lekapom a maszkom azt már az asztalra rakva, vagy helyesebben dobva, majd hátra dőlök a támlának azzal a kis sunyi mosolyommal ami oly megszokott azoknak akik jól ismernek és így nem túl szégyenlős módon végigmérem a társaim, főleg az újakat. Aztán mégis megszólalok.
-Ha már csapatba kényszerültünk, jó lenne tudni ki miben jeleskedik, nem igaz? -nézek körbe véleményeket várva, feldobtam a kérdést de nem én fogok válaszolni először, remélem valami tovább viszi, nemes barátunk remélem nem hagy cserben és most is olyan beszédes mint a palotában volt.

_________________
Főkari: Jenna Collins
X-diák: Sandy Lewis
Gótika: Sue Storm
Out: Nina Walsh
Csatavilág: Átok: Fúria
Ékkövek birodalma: Iriyana Anemone Evergreen
Irina Shane
Irina Shane
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 407
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. May. 29.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jork városa Empty Re: Jork városa

Témanyitás by Darren Cain Szer. 14 Okt. 2015, 00:38

Günther von Blüdheim, III.

Természetesen a gyíkpofa fajtájához méltóan rögtön visszahúzódik. Csak megrázom a fájó fejem és belépek a házba. Közbe a gyönyörű, ámbár eléggé jeges, hölgy szelíden hátba vág. Tudtam, hogy valahogy megtöröm vele a jeget. De erről gyorsan elfelejtkezek erről, hiszen megcsapja az orrom a másik csapattársunk italának a szaga. Nem aprózza el, az biztos. Jó magam gyorsan megragadom az első alkohol is italt és az úri neveltetésemhez méltóan kezdem vedelni a, remélhetőleg, finom nedűt. Közben hallgatom, a többiek miről beszélnek. Sajnos gyorsan felmérem, hogy nem fogom jobban élvezni a csapat két új tagjának társaságát, mint a jelenlegiekét. Mind a ketten néma komoly nagyon tűnődő igazi harcosok. Nem tudom, hogy hova tűnt a szórakozás a vidékről, de már mindegy. Közben enni is neki látok, mert hát miért ne? Ha már levágta az állatokat, akkor már mindegy nekik. Minek vesszenek kárba? Közben a csapat egyetlen női tagja visszahúzza a csuklyáját.
- Ha, megmondtam, hogy gyönyörű arc rejlik a maszk alatt!- kiáltom fel két falat közt. Egy igen érdekes kérdést is föltesz. Ki mihez ért. A kocsi utat csendben végig ültük, erre most itt a beszéljük ki a titkainkat.
- Angyali hangom képes megtéveszteni a bárgyú embereket és a karddal sem bánok annyira rosszul.- mondom a kérdés után szinte rögtön. Ezután, figyelmen kívül hagyva a többiek unalmas válaszát, rögtön visszafordulok a hölgyhöz és kicsit halkan kérdezem- És ön mit tud? Természetesen a szívrabláson kívül?-


_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jork városa Empty Re: Jork városa

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.