Piac

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Piac - Page 4 Empty Re: Piac

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szomb. 24 Okt. 2015, 00:17

A ninja megrázta a fejét mire Sam fel is röhögött.
-Rendben megnyugtattál.
Majd odavezette ahova kellett. Azt, hogy itt menyire be vannak rezelve a Kéztől nem tudta magában hova tenni. Örült mert a tagja volt, de pont ezért kicsit durva is volt mert ha valamit elcseszik akkor durva szenvedések várhatnak rá. De most nincs ezzel idő törődni keres egy szimpi árust. Talált is valami kocka fickót. Meg is lepte, hogy itt árusként ilyet lát. A hasonló fickókat úgy tudja elképzelni, hogy egy nagy gép mögött élet nélkül egy kis kockás ingeben. A vicceskedésen Sam felröhögött. Tetszik neki a fickó ezt elhatározta.
-Rendben a név Samuel McShuibhne. Helyi vagyok mármint úgy értem Bronx-i nem tervezek másutt autókázni. És ha lehet akkor ne nagyon bukjak le vele. Így mennyibe kerülne?
~Tuti, hogy a srác Star Trek rajongó. Le merném fogadni.~

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 4 Empty Re: Piac

Témanyitás by Patrick H. Brandt Szomb. 24 Okt. 2015, 01:11

Patrick nem sok örömmel, kelletlenül követi a két férfit. Zsebeibe dugott kezeivel kissé felnyomja a vállait és behúzza a nyakát. Néha még csosszant is. Közben azon pörög az agya, hogy mennyivel rosszabb helyzetben volt már párszor. Például Kairóban, amikor a lezárt metró alagútban vonszolták végig összeverve és megkötözve. Pedig akkor csak cigit kért. Mondjuk mivel nem kapott kiütött két orosz maffiózót, akikről tudták, hogy a ruszki hírszerzésnek dolgoznak. Akkor meg kellett őket győznie, hogy a kongói maffia át akarja venni a területüket. Nehéz volt de kijátszották őket és végül felfedték a helyi rendőrségbe épült orosz spicliket. Nincsenek érzelmei más nemzetekkel szemben. Csak a ruszkikat gyűlöli.
Gondolataiból már egy középvezetőnél ébredt. Szipogott kettőt, mint egy jó kokainista, majd körbenézett. Kicsit Marokkóban érezte magát. ~
Mindig az afrikai sztorik ~ Futott át az agyán, majd még kettőt szipogott és nekikezdett suttyóként.
-
JF vagyok. Mint az elnök. Tudja, akit lelőttek. Szóval az van, hogy maguknak lehet egy kis gondjuk. De ha kapok egy kis...támogatást, érti, akkor elmondhatom, hogyan háríthatják el.

_________________
~ Élj tisztán, harcolj mocskosul. ~ A test amiben élsz, nem a tiéd. Amikor hatással vagyunk egymásra, akkor már a miénk. ~  
Patrick H. Brandt
Patrick H. Brandt
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 42
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jan. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 4 Empty Re: Piac

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 25 Okt. 2015, 00:00

Résztvevők: Jenna Collins, Michael Nikostratos, Patrick H. Brandt, Samuel McShuibhne, Edward Cahal O'Grady és Timofei Produnov / MIO
Következő körváltás: 2015. október 29. (csütörtök)

Patrick meg is érkezett Dis emberéhez, a bemutatkozáshoz bólintott.
- A Stratos elég lesz megszólításnak – mondta.
Láthatóan nem tetszett a férfinak, hogy Patrick akart feltételeket szabni az ügyben. Beleszívott a szivarjába, majd lassan fújta ki a füstöt, mintha csak gondolkodott volna. lehet, hogy éppen azon törte a fejét, hogy elküldje-e a néger férfit, hogy majd elintézik házon belül, vagy sem. Végül úgy tíz-tizenöt másodperccel később megszólalt.
- Mit akar az információért cserébe? – kérdezte. – Pénzt, drogot, fegyvert, információt?
Türelmesen pillantott fel Patrcikra a válaszra várva.

Cahal próbálkozott, szerencsére az ellenfél kellően közel jött, így eltudta kapni a derekánál és lerántani a szürke bőrű illetőt. Az a karjával védte az esést, noha jól nem tudta korrigálni, mert Cahal zavarta. Sikerült úgy ráfognia is és rámásznia, ahogyan akarta. Most érezhette az ír, hogy a férfi mutáns lehet, mert olyan erős, acélszerű volt a bőre, amivel még nem igen találkozott korábban. Ennek ellenére sikerült lefogni, a férfi próbált hátrafelé nyúlkálni és megragadni Cahalt, hogy lerántsa magáról, vagy épp lerúgja, egyelőre nem túl nagy sikerrel. Cahal van felül és sikerül úgy tartania egyelőre ellenfelét, hogy az csak éppen eléri az oldalát és ugyan ütögeti, de az nem fájdalmas, inkább csak kellemetlen.

Timofei haladt a piac szélén és nekiment valakinek. A másik illető is földre esett és hangosan anyázva kiáltott Timofei után, hogy figyeljen jobban és legalább bocsánatot kérhetne. De őt mindez nem érdekelte, hanem haladt tovább. Mivel kijáratot keresett, így valószínűleg a falak felé haladt. Jó pár perc séta után megérkezett a falakhoz, határozottan föld alatt volt, mivel vastag föld/sziklafalba ütközött. Semmit sem látott rajta, se kijáratot, se abban levő lakásokat, se semmit. Nézelődött egy ideje, amikor egy férfihangot hallott.
- Elnézést, látom, hogy keres valamit – szólt a hang. – Talán tudok segíteni, eltévedt?

Michael szavaira a nő elővett egy hordozható kommunikátor szerűséget és kivetített rajta holografikusan egy férfi képet, a kép alapján egyértelmű volt, hogy miért Fürtöske az illető.
- Azt, hogy jelenleg hol van nem tudom – mondta. – De a görögök bizonyára igen, egyedül úgysem fogják hagyni, hogy bent sétáljon. A kísérő, akit kap bizonyosan oda fogja vezetni. Még engem sem hagynak egyedül bent sétálni, így oda fog találni. Ha kell hivatkozzon arra, hogy én küldtem, ha nem hiszik, tegye hozzá, hogy „titán”. Ezek után tudni fogják, hogy tényleg.
Ezek után, ha elindul Michael, akkor pontosan tudja, hogy hova is kell mennie, ahova néhány perc múlva meg is érkezik. Látja azt, hogy szinte mindenhol őrök vannak, megállítják, visszafordítják, vagy éppen bekísérik a személyeket. Látott olyan helyet is, ahol többen várakoznak, hogy meghallgassák miért akarnak oda menni, de olyat is, ahol kevesen. Bármelyikhez megy oda, őt is megállítják és nem akarják beengedni.

Jenna és a kísérője felmentek az emeltre, ahol Jenna be is csöngetett a házba. Onnan hamarosan hallani is lehetett, hogy kiszóltak, hogy szabad. Ha a nőnek nem volt kifogása, akkor a ninja nyitotta ki az ajtót számára és ha szükséges volt, mert a nő azt akarta, hogy ő menjen be előre, akkor így tett, hogy felmérje a terepet. Ebben az esetben pillanatokkal később intett, hogy biztonságos bent. Ha nem, akkor Jenna az ajtó nyitása után egy 20as évekbeli berendezésű placcot talált, ám mégis elég sok természetes dolog is volt bent, növények, UV fény, ami a napot hivatott helyettesíteni. A kis róka elégedetten, nyugodtan, békésen morgott egyet, és Jenna is megérezte, hogy miért. Bentről egy határozottan lupine illata jött ki, a szag alapján egy alfa hím. Bent a nappaliban egy kanapán ült a fickó félmeztelenül, rövid vörös haja volt, farmerban volt és mezítláb. Mellette az ágyon egy nagyon csinos nő volt hozzábújva, hosszú fekete hajjal, érzéki ajkakkal, jó alakkal. Egy másik, egy szőke hajú a férfi lábainál ült és a feje a férfi combján. Ők is bundások voltak, és még Jenna is hihetetlen állatias, ösztönös vonzalmat érzett a férfi irányába, olyat, ami csak a saját fajtájuk között fordul elő.
- Nocsak, nocsak – mondta mély morgó hangon, ahogyan végignézett Jenna-n. – Foglalj helyet, miben lehetek egy ilyen gyönyörű hölgy segítségére?

Sam leadta, hogy miket is szeretne, a fickó pedig sorban írta fel, hogy mit is akar.
- Rendben, akkor New York állam – mondta.
Ezt is írta fel egy lapra, leginkább egy adatlapra hasonlított, amit számítógépen is ki szoktak tölteni, de itt lent valószínűleg nem igen volt internet, mert a telefonoknak sem volt térereje. Amint megvolt az, hogy kitöltötte a fickó a kitöltött lapot Sam felé nyújtotta.
- 250$ lesz – mondta. – Csak el kell menned a két társamhoz a lappal, ők csinálják majd a fényképet és nyomtatják ki a jogsit. Náluk kell fizetni is.
Ezzel megmondta a címet is, a ninja bólintott, hogy tudja, hogy hol van. Ha Sam megy vele, akkor egy alacsonyabb házhoz sétálnak oda a semleges negyedben. Ha bekopognak az ajtón, akkor egy alacsony kopaszodó és egy öltönyös magasabb férfi nyitott ajtót.
- Üdv – köszönt az öltönyös. – Miben segíthetünk?

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Piac - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 4 Empty Re: Piac

Témanyitás by Timofei Vas. 25 Okt. 2015, 11:18

Csak megyek és megyek és megyek és megyek és ütközöm. Belerohanok valakibe, akit fel is lökök, de nem nagyon zavar, csak megyek tovább. Az illető, akit fellöktem jól hallhatóan eléggé mocskosan szól utánam, de nem nagyon érdekel ez se, sőt nem is lenne ajánlatos szóba elegyedni vele. Ha beszélnék vele, abból vita kerekedhetne, amiből pedig verekedés, amivel pedig megszegném az életben hagyásom egyik feltételét, hogy ne csináljak semmi őrültséget. Tehát egy szó mint száz, megyek tovább. Nem is tudom, hogy mennyi ideje mehetek, amikor egy falhoz érkezem. Föld/kő fal, ami bebizonyítja, hogy tényleg a föld alatt vagyok. Kellemetlen, mert semmi kijáratot nem találtam eddig, és ez itt is igaz. Nehézkes lesz itt a kijutás, ha arra kerül a sor. Ekkor azonban megszólít egy ember, a hangjából ítélve férfi lehet.
- Elnézést, látom, hogy keres valamit. – szól a hang. – Talán tudok segíteni, eltévedt?
Nos, ez egy eléggé kiértékelendő helyzet. Nem kéne vele beszélgetnem, mivel akkor fenn áll az esélye annak, hogy a történések eljutnak a Füstölő Mesterig, aki nem fog örülni annak, hogy kijáratokat, meg ehhez hasonló dolgokat keresek. Viszont, ha nem kérdezek meg semmit se, akkor nem jutok sehová, mert már így is el vagyok akadva rendesen. Talán pár dolgot azért megkérdezhetek, de azért nem árt az óvatosság. A fickó felé fordulok, majd megszólítom.
- Köszönöm a kérdését, tényleg eltévedtem. - mondom, majd a kezemet a fickó vállára teszem - Magát az ég küldte. - ez egy kicsit hülye szöveg, de elég lesz arra, hogy 10s-ig a fickón tartsam a kezem, hogy elég nanorobotot juttassak át belé - Információkra van szükségem a helyről. Merre van a kijárat? Hol is vagyunk pontosan? Van-e itt központi áramellátó, esetleg generátor, vagy hasonló? - kérdezem és ha a nanorobotok átjutottak, akkor a fickó reakciója alapján döntöm el, hogy megölöm, vagy sem. Ha gyanít valamit, vagy keménykedni kezd, akkor azonnal megölöm. Ha viszont készségesen válaszol, akkor az információk megadása után ölném meg, hogy ne maradjon bizonyíték. Persze a halála után a nanorobotok szétkapnák magukat, hogy nyomuk se maradjon.

_________________
Piac - Page 4 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 4 Empty Re: Piac

Témanyitás by Adrian Sommerfield Vas. 25 Okt. 2015, 16:47

-Ja az.
Az ár végül is nem olyan rossz. Megengedheti magának és ha jól dolgozik akkor többet is akár. Már várja is a következő beszámolót. Sok mindenről be fog számolni ezt már előre el is döntötte.
-Oki. Na csá.
Ezzel a ninja vezetésével el is mentek egy házba és ott találkozott is két fickóval.
-Szevasztok. Már beszéltem a haverotokkal. Egy jogsi kéne itt a lap amit kitöltött.
Ezzel át is adja.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 4 Empty Re: Piac

Témanyitás by Jenna Collins Hétf. 26 Okt. 2015, 13:59

Szóval oda értünk, bementünk a lépcsőházba és már az ajtó előtt állok, rossz előérzettel, hülye remélhetőleg tévképzetekkel. A kísérő szerencsére jó fej volt és nem hagyott itt a búsba, hálás vagyok, nagyon hálás, komolyan. Végül rászánom magam és megnyomom a csengőt, nem soká hallani is a választ, szabad. A ninja udvariasan nyitja is az ajtót majd nézek rá nagy szemekkel, asszem értette hogy mire gondolok és előre ment, ellenőrizte nekem a terepet, végülis neki nincs sok veszteni valója, nem? Azt ömm jelezte minden rendben, úgyhogy be is léptem a helyre, így nem tudom megmondani milyen, de nem valami modern berendezésű a hely, de ez csak mellékes infó, maga a szoba kellemes is lenne a növényekkel meg a lámpákkal...., egy baromi zavaró tényező van, egy alfa szaga, ráadásul egy hím, rég lehetett hogy ilyennel találkoztam utoljára (és tán először), de valahogy nem szerettem volna akkor a közelében lenni, hiába nyomott az a b*zeráns ösztön én annál inkább akartam messzebb tudni magam, szerintem ez most is előfog jönni. Helyesebben, már most, tartok a találkozástól valamiért, bár elvileg még kölyöknek számítanék az ilyen mutánsok közt, legalábbis olyasmi, nem tudom hogy megy ez egészen sajnos, ilyenkor sajnos. Végül rá szánom magam, talán a kíváncsiság vezérel, nem tudom, de mintha a róka, azaz az állati és az emberi "mivoltom" harcolna egymással, ész vagy ösztön, általában az elsőnek sikerül valahogy győzni de ez itt más azokhoz a dolgokhoz képest, ez erősebb.
Szóval az emberünk, hmm alfánk "elé" léptem a nappalijába, hát nem úgy fest mint aki vendéget várt a két olvadozó nővel, egy farmerben terpesztve a kanapén, pár másodperc se amíg végig vezettem a tekintetem rajtuk majd valamiért úgy érzem hogy nem szabad a szemébe néznek, így vagy a feje mellett nézek el vagy lefelé szegezem a tekintetem. Volt egy olyan érzés hogy valamiért mintha elkezdtem volna utálni vagy irigykedtem volna arra a két nőre, nem a kinézetük miatt hanem mert ömm talán szívesen lettem volna a helyükben de, neeem, nem nem. El kell tűnnöm innen mert nem bírom a fickó jelenlétét tiszta fejjel. Éreztem ahogy végig mért két megszólalás közt, alap embereknél ez az a típus akivel nem jövök ki és nem bírjuk egymást, de itt, hát neki van egy olyan "kisugárzása" rám nézve, mint bundásra hogy...na mindegy kellemetlen itt lenni., szabadulni akarok és lassan járnak a kerekek úgyhogy szerintem fel is dobom az első ötletet ami az eszembe jut.
-Ööö, nem fontos, azt hiszem rosszkor zavarok...-nyelek egyet lehetőleg nem túl feltűnően és már készülök az ajtó felé - esetleg majd máskor...-tudom bunkón félbehagytam a mondatot de érteni fogja, amúgy is mintha kicsit kezdett volna kihagyni az önuralmam, és most lehetőleg fordulok az ajtóhoz mint terveztem és ha minden jól megy ki is jutok rajta. Az ajtón belül még viszonylag nyugodtan haladva de a lépcsőházban már elég sietősre véve a figurát egészen amíg ki nem érek és el nem hagytam az épületet legalább egy sarokkal ahol megállok egy cigiszünetre.
Ha jól éreztem a két nő is hozzám hasonló volt, azt hiszem nem szeretnék a sorsukra jutni, bármit is nyomjon itt nekem ez a...hülye ösztönnek nevezett érzés, bár félő hogyha tovább maradok és a pasi is "úgy" viselkedik, márpedig szerintem úgy viselkedett volna, vagy legalábbis valószínű, 10 perc, se, és én is dörgölőztem volna mint az a két szelídített házi cica, kösssz ezt kihagynám, ezért is "menekültem" el, már ha tudtam, ha nem akkor tovább kell izmozzon az ember az állattal a fejemben, olyan mintha ülnének egy asztalnál és szkandereznének egyszer az egyik nyomja a másikat egyszer a másik és így, így ingáznak vagy hogy mondjam, fhuu. A kis dögnek bezzeg tetszett a környezet, biztos maradt volna még, de nem viszem vissza, nem akarok oda vissza menni, valahol mélyen lehet, de ott mélyen nem csak a lakásba vágynék hanem valamivel, pontosabban jóval közelebb hozzá, utálom a rohadt ösztönöket.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 4 Empty Re: Piac

Témanyitás by Edward Cahal O'Grady Szer. 28 Okt. 2015, 11:29

Nem egészen érti, hogyan került fölülre. Tökéletesen elégedett lett volna, ha ő kerül alulra. Néhány szorítást onnan könnyebben végre tudna hajtani. Most azonban agyának egy távoli zugában elbizonytalanodott. Az ellenfelében olyan erőt érzett amit nem indokolt a testalkata. Az villan át az agyán, hogy ez az előnye is lehet. Így talán sosem kellett igazán technikából küzdenie, szemben a harcművészekkel. Most azonban nem volt ideje gondolkodni, mert az az életébe is kerülhetett volna. Inkább a cselekvés útjára lép. Mindkét tenyerével a másik férfi homlokára csap, majd előre tolja a kezeit. Tervei szerint bele akar nyúlni ellenfele szemébe, majd egy hirtelen mozdulattal hátra akarja rántani a másik férfi fejét. Remélhetőleg sikerül eltörnie a másik nyakát, megroppantani a csigolyáját, de legalább kinyomni a szemeit. Közben próbál arra vigyázni, hogy ne kapjon ártóan fájdalmas ütést vagy kerüljön előnytelen helyzetbe.
Edward Cahal O'Grady
Edward Cahal O'Grady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 136
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2015. Sep. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 4 Empty Re: Piac

Témanyitás by Michael Nikostratos Szer. 28 Okt. 2015, 18:43

Mikor megkérem, hogy írja körül az illetőt, egyszerűbb megoldást választ, és képet mutat róla. Természetesen ez is járható út. Megnézem a képet, és elcsodálkozok azon, mégis hogyan lehet életképes egy illető ilyen kinézettel. Elég az arcára néznem, és máris meg akarom ütni...
- Köszönöm, Szellem. Nem fog csalódni. - köszönök el mosolyogva, és elindulok az említettek területe felé, miközben memorizálom a szavait. A házból kilépve felteszem a kalapom, és megigazítom a ruházatom. Alig pár perc séta, amíg elérek a területük határára, és ott a lehető legkisebb sorba állok be. hogy minél előbb sorra kerüljek, hiszen utálok sorban állni. Ha oda jutok, hogy elmondjam miért jöttem, mosolyogva lépek előre.
- Michael Nikostratos vagyok, a Szellem küldött. Fürtöske tartozik neki, de nem fizet, ezen kívül meglopta Ernestot is. Nem akarok bajt, csak a srácot keresem, hogy rendezze mindkét számláját. - összegzem az ügyet. Ők is tudják mit jelent, ha valamelyik ház tagja gondot okoz, nem hiszem, hogy akadékoskodnának. Remélhetőleg kapok egy kísérőt, ha viszont húzzák a szájukat, és nem akarnak beengedni, akkor bedobom a Szellem kódszavát is. Ajánlom nekik, hogy több gondjuk ne legyen. Nem engedem, hogy elhajtsanak, mindenképp én akarok bemenni a sráchoz, és magam akarom intézni az ügyet.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 4 Empty Re: Piac

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 29 Okt. 2015, 00:00

Résztvevők: Jenna Collins, Michael Nikostratos, Patrick H. Brandt, Samuel McShuibhne, Edward Cahal O'Grady és Timofei Produnov / MIO
Következő körváltás: 2015. november 2. (hétfő)

Cahal-nak igencsak sikerült meglepnie az ellenfelét azzal, hogy homlokon csapta két tenyérrel. Erre egyáltalán nem számított, de az ír férfi pontosan ezt a pillanatot tudta kihasználni és az ellenfele szemei felé kapni. Arra a szürke bőrű időben kapcsolt, a szemeit le tudta még hunyni, de azt már nem tudta kivitelezni, hogy Cahal ne ránthassa oldalra a fejét úgy, hogy kitörje azt. Az ír meglepve tapasztalhatta, hogy másnak ezzel könnyedén eltörte volna a nyakát, de a fickónál nagy ellenállást tapasztalt, de a megszokott roppanást nem, csak egy kis kattanást. De úgy tűnt, hogy ez is elég volt, mert egyből elernyedt az ellenfél és teljes testtel zuhant rá Cahal-ra, levegőt még tudott venni és kétségbeesetten pislogni is, de mozogni már nem volt képes.

Timofei elindul a férfi irányába, aki amint ezt a másik megteszi azonnal hátrébb lép. Mindig annyit, amennyit Timofei tenne. Láthatóan nem igen akar a közelébe kerülni, neki jobb ez a tíz-tizenkét lépés távolság. A kérdésekre összehúzta a szemét, láthatóan nagyon nem tetszett neki az, amit hallott.
- Tudnia kell, hogy hol van a kijárat, hiszen valahogyan bejött ide – mondta gyanakodva.
Közben valószínűleg addig hátráltak, hogy egy szélesebb utcához értek, ahol már többen mászkáltak és a párosra is többen ránéztek, főleg, hogy a hátráló férfi arcán olyan furcsa tekintetet lehetett látni.
- A legjobb azt hiszem az lesz, ha szólok a Kéz embereinek, vagy a Cinnamon családnak…
Ezzel továbbra is hátrált.

Michael nemsokára megérkezett a görögök határához, ahol nem is késlekedett sokat, hanem a kérdés után rögtön mondta, hogy miért is jött. Ahogyan számított rá és sejtette a görögök valóban húzták a szájukat, de pillanatok alatt rájött, hogy nem azért, mert nem hittek neki, hanem valami egészen más volt a háttérben.
- Lassan sorszámot kell huzatunk azokra, akik Fürtöske miatt jönnek – morgott az egyik.
- Kövessen, elviszem Dis emberéhez, vele egyeztethet erről – mondta egy fekete hajú sötétebb bőrű tetovált alak, aki még ott volt.
Dis-t Michael is ismerte hallomásból, a görögök egyik fejese volt, aki mindenfélével üzletelt, még lelkekkel is állítólag, bárhogyan is értik a pletykák mindezt. Ha a fiatal férfi követte a másikat, akkor pár sarok után az egyik saroképületbe fordultak be, ott pedig az egyik irodához mentek. Odabent az irodában egy öltönyös határozottan maffiózónak kinéző alak ült egy asztal mögött, és egy nagydarab néger (Patrick) voltak még bent.
- Még egy Fürtöske? – kérdezte a fickó.
- Igen főnök – mondta, aki kísérte a Michael-t.
- Rendben… szóval Nikostratos. Azok után, hogy görög neve van, elég sokára keveredett el hozzánk. Magának mi a baja ami fürtösünkkel?

Jenna végül is úgy döntött, hogy nem zavarna ennek hangot is adott.
- Nem zavarsz – mondta Johnny.
Ennek ellenére a nő megfordult és kisietett. Még nem érte el a lépcsőket, amikor valaki megragadta a kezét. Az érintés forró volt, nem erotikus hangvételben, csak nagyon-nagyon meleg kéz. Ha hátrafordult, akkor meglátta a férfit, de most már volt rajta egy fekete garbó is, úgy tűnt, hogy magára kapta és roppant gyors volt.
- Mint mondtam nem zavarsz, a hölgyek a védelmemet élvezik, semmi több – mondta. – De ha feszélyez az zárt hely, akkor beszélhetünk kint is.
Az előző érdekfeszítő végignézés helyett most már csak inkább közöny, lenézés és némi megvetés volt a férfiban, hogy az előbbi csinos nőstény helyett egy rongynak nézi csak a nőt a kirohanásért és semmilyen érdeklődés nincs már benne iránta. Ha Jenna mégis menne ezek után is, akkor a férfi fenyegetően mordul fel.
- Mond, hogy miért jöttél! – hangzik morogva a parancs.

Sam átnyújtotta a papírt, amit az alacsonyabb illető vett át és nézett meg. Bólintott és kinyitotta az ajtót.
- Oké, jöjjenek be – invitálta be Sam-et és a kísérőjét.
Ha a férfi bement, akkor láthatta, hogy csomó számítógépük van, nyomtatók és egyéb modern technikai berendezések. Egy saját kis generátort is látott, olyasmit, ami a TV-ben van, hogy a szuperpáncélok használják.
- Akkor egy jogsi – mondta az öltönyös. – Álljon oda a fehér ponyva elé.
Mutatott a falhoz, ahol egy kis rész meg volt világítva, hogy fényképezni lehessen. Ha beállt oda Sam, akkor pillanatokon belül villant is a vaku.
- Kellene egy cím, hamis lehetőleg, ami az igazolványra megy.
Amint ez megvolt, akkor még egy aláírás kellett rá, ami megy az igazolványra. Majd amint ez is megvolt, el is kezdték kinyomtatni.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Piac - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 4 Empty Re: Piac

Témanyitás by Jenna Collins Csüt. 29 Okt. 2015, 00:38

Előrukkoltam a zavarok kártyával és fel is dobtam, amire válaszolt is azzal hogy nem zavarom, de akkor már az ajtó felé vettem az irányzékot és nem tudtam volna megállni így már az ajtón túl is voltam úton kifelé. Már a lépcsőt értem volna amikor egy meleg tenyeret éreztem a karomon, elkapott b*szki. Másnak ilyenkor egy határozott rántással szoktam reagálni, nála valahogy nem játszottam volna ezt be hanem egyből megálltam és egy rövid hatás szünet után, vagyis az ő "magyarázata" után fordultam vissza, ekkor vettem észre hogy van rajta felső ruházat és magamon is észre vettem valamit, mintha kicsit összementem volna, nem szó szerint hanem, mintha összehúztam volna magam. A két nő a védelme alatt áll és ennyi, jó, ránézésre nem úgy tűnt és amúgy sincs hozzá közöm egyébként, de jó tudni, a másik meg, jap, eléggé feszélyez a kis zárt tér, főként akkor ha egy hozzá hasonló is bent tartózkodik. Óvatosan emeltem fel rá a tekintetem, valahol örülök hogy nem úgy méreget mint az előbb de zavar is az önbecsülésem miatt, nehezen veszem egy idegentől hogy lenéz, de biztos ez a falkás dolog ami a bundás mutánsok közt megy, vannak ilyen "szabályok", lehet keményen megsértettem egy ilyet. Akkor most a másodperc töredéke alatt rakunk össze egy normális választ a fejemben amivel mentek egy picit a helyzeten, magamra haragítani azért nem akarok, de lehet hogy már sikerült, nem vártam volna hogy utánam jön és elkap.
-Igen, jobb lenne kint. -nem mutatom az ellenállás legkisebb véletlen jelét sem, úgyhogy remélem elenged és valami alkalmasabb helyre visz, báááár ott se lesz egyszerűbb, de meg van a stratégiám nem nézek rá, csak ha nagyon muszáj valamiért, az orromat meg tudom kikapcsolni de rá gyújtani rá tudok majd, remélem. Aztán a neheze.
-És elnézést az előbbiért...-folytatnám hogy nem igazán kerültem még ilyen szituba és megijedtem és hirtelen cselekedtem ezért menekültem el, de ezt így egyelőre kihagyom, max ha esetleg rá kérdez, akkor is normálisabban megfogalmazva, de szerintem nem ez fogja érdekelni. Na, most hogy sikerült gondoskodnom a megfelelő hangulatról és viszonyról beszélgethetünk.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 4 Empty Re: Piac

Témanyitás by Michael Nikostratos Csüt. 29 Okt. 2015, 00:58

Valóban húzták a szájukat, ám meglepő módon nem azért, amire számítottam. A morgásra csak megvontam a vállam.
- Ha szeretnétek, ezt a problémát is megoldhatjuk, hogy én legyek az utolsó aki nála jár. -mondom, kissé pimasznak érezhetik hogy az emberük életével viccelődök, de ha ennyi gondot okozott a tag, akkor ez a minimum. Végül egy sötétbőrü tetovált alak lép elő, és ajánlja fel, hogy elvisz Dis emberéhez. A név hallatán reméltem, hogy láthatom a híres Dis-t, sokat hallottam már róla, és gondoltam már rá, hogy megnézem magamnak, és csalódást okozott, hogy csak egy emberéhez visznek. Út közben beszélgetést kezdeményezek.
- Szép tetoválások. Jelentésük is van, vagy csak divatos kiegészítőként hordod? - teszem fel a kérdést, hogy valamivel teljen az idő.
Végül beértünk egy irodába, ahol egy öltönyös tag ült, na végre valaki aki hasonló ruházatot hord, mint szerény önmagam. Ezen kívül egy nagydarab néger is jelen volt.
- Sok a gond a gyerekkel, és nem ismer határokat. Tartozik a Szellemnek, úgy tűnik nem akar fizetni, mert ő maga küldött, ráadásul Ernestot is meglopta. Ezt a két számlát kívánom kiegyenlíteni. - mondom, és bár nem kínáltak hellyel, ha van szabad ülőalkalmatosság, akkor leülök, ezek után pedig a kalapomat is leveszem. - A nevem pedig véletlen egybeesés. Nem ismertem apámat, New Yorkba érkezésemkor pedig a Cinnamon család karolt fel. Nem láttam okát, hogy a Görögöket keressem ezek után. - mosolygok. Valószínűleg tudják jól, hogy a Cinnamon ház harmadik embere vagyok.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 4 Empty Re: Piac

Témanyitás by Timofei Csüt. 29 Okt. 2015, 08:23

Kellemetlen a helyzetem már megint. A fickó nemhogy nem jött a közelembe, és így nem bírtam bele nanorobotokat küldeni, hanem még a kérdésekre se válaszolt. Jó, mondjuk a kérdéseim eléggé gyanúsak lehettek, de azért pár válasszal kisegíthetett volna. Sajnos időközben a fickó kihátrál egy szélesebb utcára, ahol a járókelők megbámulnak minket, főleg a fickó arckifejezését. Remek, most már eléggé húzós a szituáció, innen nem fogok egyhamar kijutni, vagy max a testem jut ki hullazsákban.
- A legjobb azt hiszem az lesz, ha szólok a Kéz embereinek, vagy a Cinnamon családnak… - mondja, közben pedig egyre jobban hátrál. Ha nem csinálok valamit, akkor hamar végem van, és még elfutni sem bírok. Talán egy dologgal még megpróbálkozhatok.
- Félreérti a helyzetet. Engem akaratomon kívül hurcoltak el ide és feltett szándékomban áll kijutni innen. - mondom neki, és amennyire ostoba embernek tűnik, be is fogja venni. Ha esetleg mégse, akkor még tudok egy kicsit könnyíteni a helyzetemen. Közel megyek hozzá, úgy hogy amit mondok neki, azt csak ő hallja - Ha segít nekem és diszkrét marad, akkor azt megfizetem. - remélem ez majd beválik, mert ha szólna a Kéznek meg a Cinnamon családnak, akkor nekem rövidesen annyi lenne, legyenek ők akárkik is.

_________________
Piac - Page 4 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 4 Empty Re: Piac

Témanyitás by Adrian Sommerfield Csüt. 29 Okt. 2015, 15:49

Rendben végül behívták Sam-et és a ninját. Sam szétnézve rá is csodálkozott az ottani felszereltségen és megbizonyosodott, hogy jól sejtette.
-Ejha srácok. Ezeken gondolom nem laggol a Super Mario mi? Höhöhö.
Röhög fel. A kérésre odaáll a ponyva elé és nemsokára villan a vaku. Sam azért ettől pislog párat.
-Azt a rohadt. Digitálisan nem lehetett volna megoldani?
Az ötletre, hogy hamis cím legyen megadva Sam szeme felcsillant.
~Ez egész jó ötlet. És el sem kaphatnak miatta. Ezek a srácok aztán tényleg tudnak. Úgy látszik itt lent tombol a törvénykerülés.~
-Rendben akkor legyen mondjuk a Quincy street kilences. Így hasra ütésre.
Még alá is írja és már nyomtatják is a cuccost.
-Ez egész laza. De kajak bírom ezt a helyet. Azért le nem költöznék, de meg kell hagyni, hogy király kis hely. Bár mikor érkeztem akkor találkoztam egy farokkal aki azt hitte kemény, de el lett intézve az ügy.
Azt, hogy miképp lett elintézve az ügy azt inkább kihagyja a történetből. Az kicsit rontaná a megítélését.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 4 Empty Re: Piac

Témanyitás by Edward Cahal O'Grady Vas. 01 Nov. 2015, 19:08

Ha nem is minden erejét, de komoly izommunkát fektet ellenfele minél előbbi eliminálásában. Mégis kevésnek érzi. Hiába tesz meg mindent ami egy átlag embert megölhetné, mégse ér ilyen célt. Az első másodpercekben ezt fel sem fogja. Nem gyilkolni akart, de a túlélésre játszott és muszáj volt olyan technikát alkalmaznia ami a másik életét kioltja a sajátját pedig megvédi. Aztán jött a felismerés. ~ Még él. ~ fut át gyorsan az agyán és ismét beindulnak az izmai. Kezeit előre feszíti és tervei szerint könyökeivel löki el magától vagy magáról ellenfele egyelőre ernyedt testét. Ha az marad. Ha talál helyet, akkor a jobb lábát is kettejük közé akarja ékelni, hogy térdével is rásegítsen és mintegy meggyorsítsa a folyamatot. Azért csak az egyik lábát használja erre, mert a másikkal a földre akar kitámasztani, hogy amikor már eltávolodott tőle ellenfele teste, egyből álló helyzetbe pattanjon. Ezt követően pedig jobbos támadóállást akar felvenni, hátha lábra próbál állni az ellenfele. Azonban ha mozogni kezd, akkor Cahal elkezd a kötél felé hátrálni, de nem akar elmenekülni. Csak elővigyázatos.
Edward Cahal O'Grady
Edward Cahal O'Grady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 136
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2015. Sep. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 4 Empty Re: Piac

Témanyitás by Patrick H. Brandt Vas. 01 Nov. 2015, 19:36

Patrick a tárgyalás ezen pontján egyik lábáról a másikra kezdi helyezni a súlyt. Mintha nem lenne hozzászokva ilyen szintű tárgyalásokhoz. Csak meresztgeti a szemeit a bőségkosár előtt. Mint aki nem is gondolt fizetségül drogra, információra vagy fegyverre. Aztán mint aki észreveszi magát komolyabb arckifejezést vesz magára és gyorsan pulóvere zsebébe dugja a kezeit. Lejjebb nyújtja a ruhaneműt, mintha kihúzná magát, pedig ennél magasabb már nem lehet. Elvileg. A kezei lefoglalása azonban csak felerősítették a súlyáthelyezését. Így kicsit úgy nézhetett ki kívülről mint egy hátsó soros vokalista a Junior M.A.F.I.A.-ban Biggie Smalls mögött. Erre nem nagyon jött már rá. Néhány másodpercet vár mielőtt megszólalna.
-
Vett egy nőtt. Mármint Fürtöske. Aki után fél tucat kéket küldtek. Persze itt mindenki érinthetetlen istenség. De bajt hozhat a fejetekre odafönt. Én felismerem a nőt. Ha ő az akit keresnek, én frankón meg tudom mondani. Ezért az infóért pénzt kérek.


Felszerelés:

_________________
~ Élj tisztán, harcolj mocskosul. ~ A test amiben élsz, nem a tiéd. Amikor hatással vagyunk egymásra, akkor már a miénk. ~  
Patrick H. Brandt
Patrick H. Brandt
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 42
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jan. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 4 Empty Re: Piac

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 02 Nov. 2015, 00:00

Résztvevők: Jenna Collins, Michael Nikostratos, Patrick H. Brandt, Samuel McShuibhne, Edward Cahal O'Grady és Timofei Produnov / MIO
Következő körváltás: 2015. november 6. (péntek)

Michael szavaira az egyik görög, aki kísérte őt hangosan felröhögött.
- Aha, persze… valaki kissé sokra tartja magát – mondta.
A kérdésre, a tetoválásokkal kapcsolatban bólintott.
- Mindnek jelentése van – felelte. – Minden sikeres küldetés és feladat után egy-egy újabb került fel annak emlékére. És a tieid? Bár a Wantedet tudom, a SHIELD-et megtámadni, laza…
Már bent az irodában Michael beszélni kezdett Patrick jelenlétben. Az ott ülő fickó a homlokát ráncolta.
- Gyerekkel, még ha csak szleng is, nagyobb tiszteletet érdemel egy olyan pólyástól, mint maga Mr. Nikostratos. Attól, hogy jelenleg Szellem küldte és, hogy olyan pozícióban van, ahol még nem azt jelenti, hogy tiszteletlenül beszélhet… jót tett volna magának, ha egyszer-kétszer jól pofán csapja az apja és tiszteletre tanítja. Bár igaz, ha érdekelte volna őt maga, akkor elmegy önért…
Még akarta volna folytatni, de csak megrázta a fejét.
- Rendben, akkor elbeszélgetünk Fürtöskével. Még valami?
Mindkét férfinak teljesen nyilvánvaló lehetett, hogy nem akarták idegenek kezébe adni a saját emberüket. Ezek után fordult oda Patrickhoz, aki ekkor szólalt meg, bólintott a férfinak.
- A hatóságokkal valóban nem a legjobb összetűzésbe kerülni, ki tudja, hogy a Liga kit kent meg azóta – értett egyet. – Rendben, bőségesen megfizetjük az információt, attól függően, hogy mennyit kér. Ha pedig Junior kinyögi még, hogy mit akar, akkor el is viszem Fürtöskéhez.

Cahal lerúgta magáról az ellenfelét, aki továbbra sem mozdult, arra sem volt képes, hogy feladja a versenyt. Kivárt egy kicsit a bíró, majd odasétált a ring közepére és elkezdett rászámolni a földön fekvőre.
- 10… 9… 8…
Továbbra sem történt semmi, a másik nem mozdult.
- …7… 6… 5… 4… 3… 2… 1… vége! A győztes ismét Cahal!
Az emberek tapsoltak nagy lelkesen, közben a bíró odafordult hozzá, a ring széléről egy üveg ásványvizet is benyújtottak a férfinak, ahogyan egy törölközőt is.
- Újabb ellenfél, vagy ennyi volt? – kérdezte a bíró.

Timofei továbbra is azt hajtogatta, amit. A szavaira többen felröhögtek az utcán. Láthatóan senkit sem érdekelt az, amit mondott, csak jót mulatott rajta. A férfi továbbra is gyanakvó volt, nem engedte meg, hogy Timofei közelebb menjen hozzá. De nem ő volt az egyetlen, láthatta, hogyha nem muszáj az emberek nem mennek egymás közelébe, amíg megtudják tenni.
- Ennél még az ősöreg első generációs antik Nokiám is használható – hallott egy unott hangot a háta mögül. – Szabaduljatok meg tőle.
- Lekapcsol! – mondta egy fiatalabb hang.
Ez volt az utolsó, amit Timofei hallott, az összes nanobotja egy pillanat alatt lekapcsolt. A következő, mikor bármit is észlelt az volt, hogy mindene fáj, össze volt verve az emberi teste igencsak, az emberi test fázott, eső hullott rá, egy sikátorban volt összeázva, a saját vizeletében, ürülékében feküdt, de élt… New York külvárosában Red Rose-ban tért magához legalább egy héttel később ahhoz képest, mint amikor a kínai negyedben elkapták. Arra, amit látott emlékezett, de nem tudta, hogy hogyan került oda, vagy pedig ide, ahol most volt.
(Akkor Te végeztél ezzel, ha tovább lent maradsz, akkor fix h nem éled túl a dolgot, ezért meséltelek ki.)

Jenna szavaira a férfi bólintott, hogy jobb a nőnek itt kint. Így mezit láb, ahogyan volt elindult le a lépcsőn és intett a nőnek, hogy kövesse. Ha Jenna ment, akkor a ninja is ment vele fedezve őt. Johnny egészen a kapuig ment, majd kilökve azt kilépett a lépcsőházból várva, hogy Jenna is kövesse. Ez a rész itt, ahol a fickó háza is volt viszonylag csöndesebb környék, kis utcákkal, kevés járókellőkkel. Gyenge „szelet” lehetett érezni, ahogyan a levegőforgatás működött, máris nem érezte annyira nyomasztónak a dolgokat Jenna sem, mint odabent a zárt téren.
- Bocsánatkérés elfogadva, de csak azért, mert láthatóan fogalmad sincs arról, hogy ki és mi vagy – morogta a fickó.
Mindezt sem leszólásnak szánta, csak ténymegállapításnak.
- Szóval bizonyára nem azért jöttél, hogy a Bronxi parkokban és erdőkben levő falkához* csatlakozz. Arról pedig kevesen tudnak, hogy mivel szoktam még foglalkozni. Tehát valószínűleg vagy a Cinnamon család, vagy a Kéz küldött…
(* az ő területükön ment át Jenna a Tükörvilágon, amikor a kaszinóhoz igyekezett.)

Sam első kérdésére a páros nem felelt a digitálisággal kapcsolatban már igen.
- Úgy volt, csak mintha láthatja ez a város nem igen épp a modern technológiáról híres – mondta az alacsony.
- Vigyáznunk kell, nehogy túlterheljük a hálózatot, így rendes világosságot sem lehet csinálni itt – tette hozzá az öltönyös. – Azért is kell a vaku.
Mind a ketten összenéztek az utcára, amit Sam mondott.
- Maga nem is New Yorki, akkor tudná, hogy a legtöbb utca szám alapú. Legyen a 87. utca inkább, az reálisabb. Remélem nem arra lakik – nézett fel az öltönyös.
Ha ez megfelelt Sam-nek, akkor e szerint lett kinyomtatva, még a chip is rákerült a nyomtatásnál.
- Ezzel nem fog tudni vásárolni, még parkolóhelyet sem, de ha nem akarja a hatóság azonosítani a chipet, akkor nem lesz semmi baj – vakarta meg a fejét az alacsony. – És akkor kétszáz ötven dollár.
Ha megkapták a pénzt, akkor át is nyújtják a kártyát Sam-nek.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Piac - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 4 Empty Re: Piac

Témanyitás by Michael Nikostratos Hétf. 02 Nov. 2015, 00:21

A tag felnevetett, mikor mondtam, hogy elintézem Fürtöskét. Úgy tűnik, hogy nem tisztelnek eléggé ahhoz, hogy átengedjenek, ez amolyan - ha bántod a fiút, az apja lép a farkadra dolog, mi se engednénk, hogy valami kis külsős senki tegye el az egyik emberünk, tök mindegy mennyi szart kavart. Becsület, meg ilyenek.
A tetoválásokra meglepő módon válaszol, és vissza is kérdez, nocsak, ebből még egy rendes beszélgetés is lehet.
- Az első tetoválásom még a lázadó korszakban született. Ne bélyegezzen meg senki, az én testem, azt csinálok vele amit akarok, tudod. Nem érdekeltek a társadalmi normák, lázadni akartam, felszabadítónak éreztem a tintát a bőrömön. A nyakamon is így jelentek meg a dolgok, figyelemfelkeltés, amolyan nem vagyok én egy szürke senki, én én vagyok felkiáltás. Fiatal voltam, és bohó, ez még a család előtt volt. Az arcom is ezért lett kifestve. Egy millió dolláros pofi, akartam hogy tükrözze a személyiségem, hogy köpök a SHIELDre, meg a status quo-ra. Ha bevisznek hullaként, akkor ez legyen az első amit meglát a sok konzervatív egyenruhás pöcs. Még a síron túlról is szembeköpöm ezt a társadalmi rendszert, ezt a bélyegzést. Vagyis azt hittem, hogy majd ezt jelenti, de mára inkább egy torz képe a lelkemnek, és egy átgondolatlan cselekedet. - vigyorgok, kissé hosszúra sikerült a monológ, de gondolom megérti. Lázadok, bassz@meg, ez a lényeg.
Az irodában úgy beszélnek velem, mint egy szellemi fogyatékossal, Fürtöske meg olyan, mintha valami istenség lenne. Komolyan, én eddig csak a szart hallottam felőle, és a határon is úgy tűnt, hogy ilyen fajta, nem értem miért kellene tiszteljem. Ránézésre is egy tipikus csőbuzi, akit önvédelemből ütnék meg ahogy meglátom. Már csak amiatt ahogy kinéz.
- Az, hogy a Szellem küldött, és hogy milyen pozícióban vagyok, úgy vélem elég kellene legyen, hogy én is tiszteletet érdemeljek, amit szintén nem kapok meg. Fürtöske számomra jelenleg csupán egy feladat, felőlem bármeddig csókolgathatja a talpát, én azért jöttem, hogy rendezve legyen a számla. Vagy a Görögök, vagy ő maga, de valaki törlesszen. Apám pedig örülhet, hogy nem találkoztam vele... és ha nem hagy el az az alkoholista senkiházi, akkor lehet, hogy tanított volna illemre - így viszont ez lett a hagyatéka annak az anyaszomorító szarházinak. - válaszolok higgadtsággal a hangomban, de a szemeimen látszódhat a harag. Nem tűröm, hogy kioktassanak, és sértegessenek. Nekem mindegy, hogy kitől kapom meg Fürtöske tartozását, Szellem nem kérte külön, hogy baja legyen, ő csak a pénzt kívánta.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 4 Empty Re: Piac

Témanyitás by Edward Cahal O'Grady Hétf. 02 Nov. 2015, 01:02

Cahal még egy darabig nézte ellenfelét ahogy rászámolnak. Csak most kezdett azon gondolkozni hogy ki volt ez a srác. Vagy az előző. Sportból nyomorított meg egy és ölt meg egy másik embert. Nagyon remélte, hogy legalább az első meccsel komolyat kaszáltak. A másodikra már kisebb lehetett rá a szorzó, mert látták már mire képes. Kivéve ha a második ellenfele volt a favorit. Ez utóbbiban azért reménykedett. Ahogy nézte a kiszámolt fiút, majd a közönséget, kicsit elborzadt. Nézte a törülközőt majd az üveget. Utóbbit vette át először jobbjával. Bal kézzel nyitotta majd a felét a fejére és a testére locsolta. A maradék egy részét lehúzta, majd visszazárta a palackot. Átvette a törülközőt szabad baljával és elkezdte letörölni magáról a vizet a verítéket és a vért. Csak most kezdi realizálni fájdalmait, ami főleg a becsapódástól lehet. Átmozgatja a hátát, majd a törülközőt teátrálisan a közönség soraiba dobja.
-
Nem bohóc vagyok. Mára befejeztem. - jelenti ki ellentmondást nem tűrően miközben szemével azt az ismerősét keresi aki remélhetőleg a fogadásokat intézte. Ha megtalálja az irányában hagyja el a ringet s megpróbál az emberek között átvágva hozzájutni. Ha nem találja meg, egyszerűen az öltözők felé indul.
Edward Cahal O'Grady
Edward Cahal O'Grady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 136
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2015. Sep. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 4 Empty Re: Piac

Témanyitás by Patrick H. Brandt Hétf. 02 Nov. 2015, 15:00

Patrick nagyokat "kamillázik" az újonnan érkezőn. Most a szerepe szerint sem kell véka alá rejtenie a véleményét és az érzéseit, ezért engedi az arcára ülni a döbbenetet. Ha az érkező tényleg komoly vagy komolyan vett személy lenne, akkor nem a suhanccal együtt hallgatnák meg. Ráadásul Patrick nem hallotta ahogy hellyel kínálták volna az egyébként megjelenésében tényleg rossz fiús férfit. ~ Ha most nem ölik meg, akkor tényleg fontos lehet. Vagy túl jelentéktelen. ~ Fut át a gondolat az agyán, majd tesz egy lépést oldalra. Egy részről így jelzi, hogy elhatárolódna a másik férfitól, más részről nem akarja hogy vér fröccsenjen a ruhájára. Aztán mielőtt elfelejtődne az ő ügye, gyorsan közbevág.
-
Én csak akkor kérek pénzt főnök, ha a megvett nő az akit kereshetnek. Akkor is elég egy százas, tökre...nem vagyok én izé... kapzsi vagy tiszteletlen...

Felszerelés:

_________________
~ Élj tisztán, harcolj mocskosul. ~ A test amiben élsz, nem a tiéd. Amikor hatással vagyunk egymásra, akkor már a miénk. ~  
Patrick H. Brandt
Patrick H. Brandt
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 42
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jan. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 4 Empty Re: Piac

Témanyitás by Jenna Collins Hétf. 02 Nov. 2015, 17:26

Végül ajánlott egy nekem is kedvező tárgyalási formát, beszélhetünk szabad téren is, persze hogy támogattam az ötletet. Néztem hogy vissza megy még valamiért vagy mi lesz de nem, így ahogy volt elindult kifelé, vagyis még lefelé a lépcsőn, kissé oldalra billentettem a fejem és épp az a kérdés ugrott volna be hogy ~nem fázik mezítláb?, de visszafordult és intett hogy kövessem, ekkor vettem észre magam és indultam meg. Azért hátra pillantottam a kísérőmre, ő is jön, nem tudom hogyha ellenállok és bántani készült volna a pasi vajon közbe lépett volna, hmm, inkább nem tesztelem. Követtem Johnny-t egészen az utcára, körbe néztem, nem valami nagy az ember forgalom de utcán? Jó, egy ilyen házban hova máshova mentünk volna szabad levegőre, mindegy, ő tudja. Az viszont tetszik hogy mozog a levegő, máris jobb a közérzetem. Út közben elnézést is kértem a kirohanásért, amit kint megállva elfogadott mert.... khm attól még hogy nem úgy viselkedek ahogy "kéne", még nem azt jelenti hogy "nem tudom mi és ki vagyok". Vannak emberek akik úgy lázadnak hogy állat módjára viselkednek, na én meg úgy hogy ember módjára.....nem, szimplán embernek lettem nevelve, emberi környezetben és ahhoz mérten viselkedek, nem túl sűrűn találkozok és főleg nem barátkozok más bundásokkal, nem direkt, ez van. Az alapokat mondjuk tényleg nem lenne rossz tudni, legalább a "számító", erősebb egyedekkel szemben hogy ne ugorjon nekem ha esetleg egy kevésbé türelmes fajtába botlok, de ennek nem most van az ideje. De nem szólok rá semmit, lehet hogy egy fél szemforgatásféle akaratlanul is elhagyta az arcom de reméljük nem vette észre vagy figyelmen kívül hagyja. Aztán térünk is a miért jöttem kérdésre, megvárom amíg végig mondja, arra hogy valszeg nem a falkához akarok csatlakozni megerősítésként megrázom a fejem, amikor először hallottam róluk, akkor is annyit hogy ilyen bundik bandáznak a parkban mint én, gondolkodtam hogy belépek legalább annyira hogy megnézzem egyáltalán fekszik e az ilyesmi, de inkább elvetettem. Szóval vissza térve, tovább viszi a gondolat menetet és ki is lyukadunk a tényálláshoz.
-Az utóbbi, ahogy a kísérőmön is látszik. - vetek egy gyors pillantást a ninja kísérőre, aztán kezdem is hogy miért jöttem, a mesedélutánt kihagyom, amúgy se hinném hogy érdekes hogy kerültem a Kézhez és "milyen feladataim vannak", szóval - Egy bizonyos ügyről kéne többet megtudni, - emelem fel rá a tekintetem végül - azért küldtek hátha segíthetsz.
Egyelőre ennyit, ha úgy dönt megfordul és vissza sétál a kényelmes lakásába azzal hogy nem.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 4 Empty Re: Piac

Témanyitás by Adrian Sommerfield Kedd 03 Nov. 2015, 19:18

A vicceskedés úgy látszik nem jött be a srácoknak. Sőt elég uncsi és hivatalos alakok állapította meg Sam róluk.
-Ja az feltűnt.
Hogyne tűnt volna fel még egy nyomtatójuk sincs. A házszámot Sam jól félremondta. Nem is érti maga sem, hogy mégis miket beszél néha. Adrian az ilyen mondatai után szokta neki mindig mondani, hogy le kéne szokni elszívja az agyát. Most nem mondják csak szimplán azt, hogy nem NewYorki. Márpedig az. Született NewYorki és ezen kicsit meg is sértődik.
-Nem. Nem ott lakom.
Arra pedig, hogy nem fog tudni kocsit venni Sam szeme először elkerekedett majd megnyugtatta magát, hogy dehogynem. Persze nem zsír újat, de valami haver csak ismer valakit akinek olcsón van furgonja. Bár még gyűjtöget egy kicsit rá. A pénzt oda adja és ha más nincs akkor le is lép.
-Kösz. Na csá.
Ezek után a ninjához fordul.
-Okés haver mehetünk kifelé innen. Vagy felfelé vagy hogy van ez.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 4 Empty Re: Piac

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 06 Nov. 2015, 00:00

Résztvevők: Jenna Collins, Michael Nikostratos, Patrick H. Brandt, Samuel McShuibhne és Edward Cahal O'Grady
Következő körváltás: 2015. november 10. (kedd)

Patrick és Michael: Folytatás itt.

Cahal: Folytatás itt.

Jenna: Folytatás itt.

Sam: Folytatás itt.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Piac - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Piac - Page 4 Empty Re: Piac

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.