Rumble Aréna

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Rumble Aréna Empty Rumble Aréna

Témanyitás by Morsus Szer. 09 Szept. 2015, 00:13

Helyszín:
Az Aréna kereken ötven méter átmérőjű, narancssárga homokkal fedett terület, amit egy fakó sötét kék derengő kupola fed le.

Battle Mojo 3: Rumble!
A kupola körül egy végtelenek tűnő üléssorhadsereg gyűlik össze. Előttük pedig Mojo lebeg.
Rumble Aréna 2657747-mojo_annihilators_earthfall_1
- Hölgyeim és férgeim! Ez a Battle Mojo Rumble!
A tömeg őrjöngve ünnepli a sárga szörnyet.
- Nem rég tévét néztem, ahogy a világunkban azt a törvény elő írja. Mit láttam? Egy emberi műsort. Egy pankrációnak nevezett dolgot, aminek az egyik eseménye egy "Royal Rumble" volt. Már a név vonzott érthető okokból - a közönség kacarászik a mondatán. - Ezek a pankrátorok egyesével berohantak egy ringbe, aminek a felső kötelén kellett kidobálniuk egymást. Olyan vicces volt! Ezért ez évben mi is rendezzünk egy ilyet, de hagyjuk az ostoba ringet és tegyük véressé!
Az égen megjelenik az elrabolt hősök holografikus képe. Mind egy sötét szobában vannak és nem tudnak mozdulni vagy szólni. Előttük is feltűnik Mojo.
- Üdv korcsok! Íme a Battle Mojo 3: Rumble! Ti elletettek "kérve" a saját világjaitokból, hogy részt vegyetek egy véres csatán. Egyesével beküldelek titeket az arénába, amiből a végén csak egy távozhat élve. Hogy addig kivel szövetkeztek, kit árultok el és hogyan élitek túl az csakis rajtattok múlik. Persze, tudom mire gondoltok... "minek harcolni? Összefogunk sokan és kitörünk." Ez a harmadik Battle Mojo, még soha nem fogtatok össze. Mindig lesz egy, aki megöli a többit és győz. A kérdés, hogy lesz e annyi eszed, hogy te legyél az?
A kép eltűnik és a résztvevők csak az arénát látják, ami még üres.
Mojo pedig lebegve a közönségére néz.
- Nos drágáim... hogy egy klasszikust idézzek...



Szabályok:
A jelentkezők akkor írhatnak, ha már bekerültek addig csak nézhetik a csatát ahogy a userek olvashatják azt. Ez előnyt jelent, mert tudják mi történt eddig az arénában. Ha valaki sorra került azt itt írom! Minden harmadik körben új szereplő lép be a csatába. Minden NEGYEDIK nap lesz körváltás, hacsak nincs valami technikai gond, ha korábban van reag és tudok akkor korábban váltok kört. MINDEN belépőnek minden posztja elején szerepelnie kell ezeknek az információknak:
Sorszám. Név (link az előtörténethez)
Sérülések: ameddig nincs semmi addig ne írj oda semmit.
Körök: Hány kör óta van a harcban.
Skalpok: Hány fő halt meg a keze által. Én írom, hogy ki-kivel végzett.
Felszerelés: Mint mindig írd milyen ruha van nálad és milyen dolgokkal jöttél be az arénába.

Első érkező!
Az aréna közepén kékes teleport fényben manifesztálódik a Reneszánsz síkjáról a vérszívó Irina Shane!

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Rumble Aréna Empty Re: Rumble Aréna

Témanyitás by Irina Shane Szer. 09 Szept. 2015, 01:00

1. Irina Shane
Sérülések: -
Körök: 0
Skalpok: -
Felszerelés: boncasztalról lett "lelopva" így teljesen meztelen szerencsétlen

Legalább a koncert jó volt, kár hogy a végén egy harapós idegenbe gabalyodtam és elsötétült a kép.
Valami kékes fény világítja át a szemhéjam, nem tart sokáig szerencsére, de fura érzésem van. Mintha...figyelnének és a torkom, porzik, mintha másnapos lennék, vízeeet! Végül megemberelem magam az oldalamra gurulok és feltámaszkodok, közben kinyitom a szemem.  Egy bazi homokkal teli placc közepén találom magam, na remek ugye ez csak egy rém álom, köszörülöm a torkom és nézelődök értetlen. Hol a fenében vagyok? Lenézek tűnik fel hogy a fehér bőröm nagyon el üt a narancssárga homoktól, egy szál alsó sincs rajtam. Jó, ez kicsit perverz és ijesztő, magamat ölelve nézek körbe, teljesen egyedül vagyok?
-Hahó! -kiáltom el magam félénken rekedtesen.
Valószínűleg nem érkezik válasz és ha tényleg nem akkor felkelek, talán úgy jobban látok. Így talán láthatom hogy ez egy teljesen lezárt hely, homok földdel, mint egy cica alom, egy ajtót sem látok, hogy tettek be ide? És minek?
Nos, lehet hogy van ajtó csak innen nem látom, talán körbe kéne járni a helyet. Így is teszek, az egyik falhoz sétálok és a kezemet húzva rajta kezdek körbe menni, istenem ölni tudnék egy pohár bármiért csak folyadék lenne....jó azért nem bármi, de megpusztulok. Valaki?! És valami ruha se ártana....


A hozzászólást Irina Shane összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 09 Szept. 2015, 18:55-kor.

_________________
Főkari: Jenna Collins
X-diák: Sandy Lewis
Gótika: Sue Storm
Out: Nina Walsh
Csatavilág: Átok: Fúria
Ékkövek birodalma: Iriyana Anemone Evergreen
Irina Shane
Irina Shane
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 407
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. May. 29.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rumble Aréna Empty Re: Rumble Aréna

Témanyitás by Morsus Szer. 09 Szept. 2015, 01:06

Iri egyedül sétálva szédeleg. Nem tudja mi történik és nagyon nem érzi jól magát. Hihetetlenül szomjas és sajnos még meztelen is. Gyengén megindul a falhoz, ami valami energia fal lehet, amit kicsit sem tud elmozdítani vagy lökni. Bármit tesz az csak egy szolid kék fényfal.

Új játékos!
A lánytól a legtávolabb falból kisétál egy magas fiú a kezében egy sisakkal és az ujján két furcsán fénylő gyűrűvel.
Michael Nikostratos (Gótika)

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Rumble Aréna Empty Re: Rumble Aréna

Témanyitás by Irina Shane Szer. 09 Szept. 2015, 01:32

1. Irina Shane
Sérülések: -
Körök: 1
Skalpok: -
Felszerelés: boncasztalról lett "lelopva" így teljesen meztelen szerencsétlen

Nagyon nem vagyok jó passzban, nagyon nem adom ezt a fajta poént, nagyon mérges leszek...és akkor...jobb híján elsírom magam, bühüü. Mennyit ittam? Bedrogoztak? Lehet hogy egy parkban vagyok befilmezve. A ruha miatt aggódok mert közszemérem sértés miatt rám hívják a jardot. Nem akarok bent éjszakázni, haza akarok menni. Közben elértem a falhoz, hát ez ilyen nem tudom mi ez de érintésre elég rá jönni hogy ebben ajtó nem nagyon lesz, ciki. Ajj, szomjan fogok itt pusztulni, mért pont homok? Valaki gúnyolódik, sivatag haha, no víz haha, szenvedj haha, hogy akadna keresztbe a torkodon...Öklömmel csapok a falra majd dőlök neki neki lemondóan nézve a földet.
Majd lépteket hallok meg a homokban, még is csak van itt ajtó a fenébe is. Kapom fel a tekintetem, elég távol van de... akkor hogy hallhattam így a lépéseit? Furcsa, nem visszhangzik a hely, valami illat is megcsapta az orromat, elég jó, erősebbnek érzem a száradtságot is a torkomban hirtelen. De ekkor kapok észbe ez egy srác és neki van ruhája, de nekem? Kapom a kezeim hogy takarhassam magam és pislogok rá nagy szemekkel, ahogy közeledik úgy erősödik az a kellemes illat is, mintha futna össze a nyál a számban. Ha jól látom egy sisak van nála és fura fény világít a kezéről, talán gyűrűk. Vajon bántani fog? Hátrálnék de megállít a fal, ilyenkor a torkomban szokott döbögni a szívem de most csak porzik erőteljesen, különös. Remélem tartja tőlem a biztos távot.


A hozzászólást Irina Shane összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 09 Szept. 2015, 18:56-kor.

_________________
Főkari: Jenna Collins
X-diák: Sandy Lewis
Gótika: Sue Storm
Out: Nina Walsh
Csatavilág: Átok: Fúria
Ékkövek birodalma: Iriyana Anemone Evergreen
Irina Shane
Irina Shane
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 407
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. May. 29.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rumble Aréna Empty Re: Rumble Aréna

Témanyitás by Michael Nikostratos Szer. 09 Szept. 2015, 06:43

2. Michael Nikostratos
Sérülések: -
Körök: 0
Skalpok: -
Felszerelés: Átlagos ruházat, pink floyd póló, sötét farmer, Árész sisakja, Villám gyűrű, Újraformázó gyűrű

Egyszer csak egy sötét szobában ébredek. Para, mert hirtelen nem tudom mi van, aztán megjelenik egy pasas, és elmondja mi van. Tehát élhetek, csak ölnöm kell, eddig nem gáz. Nem hiszem, hogy apám lenne olyan jó arc, és értem jönne ha kell, szóval ezt most magamnak kell megoldanom. Végignézem, ahogy bemegy az első versenyző. Meztelen, dögös csaj, k-rva dögös, a második embernek rohadt nagy mázlija lesz. Vajon ha én lennénk, mit csinálnék? Ha megmentem az életét leszop? Megérne annyit a szenvedés, meg a kockázat? k-rva dögös a csaj, de a végén úgyis meg kell ölnöm, és erre ő is rájönne egy idő után. Tuti nem szopna le a kis k-rva, de még egy patront se engedne meg a halála előtt, elkezdene pánikolni, meg minden. Közben szólítanak, én vagyok a következő. Sajnálom kiscsibém, pedig szép pár lehettünk volna, az izmos, meg a ribanc. Mosolyogva sétálok be az aréna közepére, a csaj meg az aréna faláig hátrál. Ugyan kicsim, a távolság semmit nem ér.
- Ne félj tőlem, kiscsibém. - mondom, és felveszem a sisakom. Amint eltűntem, megpróbálok közel kerülni hozzá, és hátulról megragadni, az egyik kezemmel benyúlva a két lába közé, a másikkal pedig megtámasztani, hogy emelni tudjam.
- AKKOR LEGYEN EGY KIS PANKRÁCIÓ! - kiáltom ha sikerül, és megpróbálom elhajítani amilyen messzire csak tudom. Műsor kell a népnek, és még csak ketten vagyunk, úgy érzem lesznek itt nagyágyúk, tehát nem tervezem ellőni az összes patronom már a legelején. A csajjal túl könnyen elbírnék, ezért játszok inkább vele egy kicsit.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Rumble Aréna Empty Re: Rumble Aréna

Témanyitás by Morsus Szer. 09 Szept. 2015, 17:59

2. Kör
2 résztvevő: Irina Shane (Reneszánsz), Michael Nikostratos (Gótika)

Irina látja a férfit közeledni, az magabiztos arroganciával mosolyog rá. Lassan felvesz egy régi görög falanx harcos sisakot és eltűnik. A lány érzi, hogy megragadják a lábait majd hallja a férfi hangját utána pedig messze az aréna közepe felé repül. Ott landol és a könyöke pokolian fák. Talán csak zúzódás, mert mozgatni még bírja. De a fakó bőrén... nincs véraláfutás. Ez Nikosnak is azonnal feltűnik. A nő nem látja a férfit és a fájdalomtól nem is tud koncentrálni. Szomjas... a férfi pedig.. édesnek tűnt. Ehetőnek... akaratlanul újra és újra nyalja az ajkait, amik kicserepesedtek.

Még 2 kör a következő érkezőig!

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Rumble Aréna Empty Re: Rumble Aréna

Témanyitás by Irina Shane Szer. 09 Szept. 2015, 19:33

1. Irina Shane
Sérülések: -
Körök: 2
Skalpok: -
Felszerelés: boncasztalról lett "lelopva" így teljesen meztelen szerencsétlen

Nem tetszik ez a mosoly, lapulok a falhoz, eltakarom az arcom az ujjaim közt leskelődve.
-Ne gyere közelebb! Kérlek! - kérem elhaló hangon, mire felteszi a fejére a sisakot ami nála van és eltűnik....
Neneneneneneneneeeee ez nem tetszik, Kapkodom a fejem rettegve, hova lett? Érzem az illatát még itt van, meg a lépteit is hallom közeledni, de hol? Mikor lenézek látom meg a lábai nyomait magam előtt, o.óó. Érzem a fogását a lábaimon és hogy felkaptak és repülök, közben hallom a kiáltását. A földet érés nem volt túl kellemes, a játszótéren hazugság hogy a homok felfog, ez nagyon fájt. Jaaaj, vetek egy pillantást a könyökömre, folt sehol, hogy hogy? Ajj éhes vagyok vagy szomjas, nem tudom, egyre szörnyűbb ez is, de az a srác. Miért csábít ennyire az illata. De nincs idő bámészkodni, hallom a lépteit, szemem a homokra szegezem, de minek úgy se tudok mit tenni ellene.
-Nem tudom mi folyik itt, de bármit megteszek, feladom, csak ne bánts! - (átalakulta/aludta az eligazítást... ) nézek az irányba ahonnan hallom a lépése hangjait.
Várjunk csak, szegezem a homokra a tekintetem, a lábnyomait hátha látom, lehet nem bírom sokáig de jobb mint itt várni, figyelmen kívül hagyja a kéréseim úgyis, minek is töröm maga. Felkelek  és elkezdek szaladni nagyban kikerülve őt, a pálya másik fele a cél.

_________________
Főkari: Jenna Collins
X-diák: Sandy Lewis
Gótika: Sue Storm
Out: Nina Walsh
Csatavilág: Átok: Fúria
Ékkövek birodalma: Iriyana Anemone Evergreen
Irina Shane
Irina Shane
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 407
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. May. 29.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rumble Aréna Empty Re: Rumble Aréna

Témanyitás by Michael Nikostratos Szer. 09 Szept. 2015, 23:41

2. Michael Nikostratos
Sérülések: -
Körök: 1
Skalpok: -
Felszerelés: Átlagos ruházat, pink floyd póló, sötét farmer, Árész sisakja, Villám gyűrű, Újraformázó gyűrű

Sikerül megragadnom a kis prostit, és odébb hajítanom, nem sikerül ott megfognom ahol szerettem volna, ehelyett a combjára kulcsoltam az ujjaimat. Szép ívben repül, és vágódik a földre, várom hogy szépen vérezni kezd, meg ilyenek, de még csak folt se jelenik meg a bőrén, se horzsolás, semmi. Tehát nem egy átlagos kiscsaj, tud valamit, amit nem néztem ki belőle. Lehet, hogy egyszerűbb lett volna egyből végezni vele, amíg meg volt rá az esélyem, nem kellett volna itt szórakozzak. Könyörögni kezd az életéért, megtesz bármit, én pedig el is hinném. Sőt, el is hiszem, biztosra veszem, hogy ha megvédeném, akkor meghálálná, úgy és annyiszor, ahogy én azt kérem. De sajnos most ez nem lehetőség, a túlélésem a tét, és nem vállalhatok felesleges kockázatokat. A másik, hogy amúgy is meg kellene ölnöm a végén, és ezt valószínűleg ő is tudja. Kihasználna, lehet hogy tényleg le is szopna, meg bevállalna pár patront, de a vége úgyis az lenne, hogy vagy én vagy ő. Egyszerűbb most kiiktatni.
Még mindig sisakkal a fejemen emelem fel a gyűrűs kezemet, és próbálok villámot lőni a nőre, olyan erőset és pontosat, amilyet tudásom enged. Ha eltalálom, nem hagyom abba, hanem folyamatosan támadás alatt tartom, amíg tudom, de ekkor már közelíteni kezdek felé. remélhetőleg a villám elég lesz ellene.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Rumble Aréna Empty Re: Rumble Aréna

Témanyitás by Morsus Csüt. 10 Szept. 2015, 00:18

3. Kör
2 résztvevő: Irina Shane (Reneszánsz), Michael Nikostratos (Gótika)

Iri bölcsen a homokban tett lépéseket követi. Ez alapján nagy ívben menekül Michael elől, akinek a kékes gyűrűjéből egy villám csapa nő után. A lövés majdnem telibe találja a nőt. Kicsivel alá a földet robbantja fel. A robbanástól Irina pár méterrel arrébb csapódik be. Agyrázkódása van és égési sérülései. Mozdulna tovább, de újabb villám találja el és a falnak löki. Másodfokú égési sérülések vannak a teste bal oldalán végig. A karja használhatatlan és a remeg még az elektromos töltéstől. Irina tudja, hogy már sokkot kellett volna kapnia, de a fájdalmat leszámítva mintha a seb nem is akadályozná a létezésben... mintha nem enne élőlény. Mozdulni sem tud, de Michael új dolgot észlel közben. A fal egyik részén egy ember magasságú szám jelent meg pontosan a földnél kezdve. 7...6...

Még 1 kör a következő érkezőig!

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Rumble Aréna Empty Re: Rumble Aréna

Témanyitás by Irina Shane Csüt. 10 Szept. 2015, 00:34

1. Irina Shane
Sérülések: agyrázkódás, égési sérülések - másodfokú a bal oldalán végig
Körök: 3
Skalpok: -
Felszerelés: boncasztalról lett "lelopva" így teljesen meztelen szerencsétlen

Futni kezdtem, jó tervnek tűnt, de besült. Ha kicsit lassabb lettem volna pont kontyon kap a csapás de így csak megreptetett....au, nem csak megreptetett kicsit meg is pörkölt. Semmi baj, fel kelni, áh mégse még egy kis repülés, de most az utamba került a fal, szóval így érez flappy bird. Nyögök fel, lemarta a fél oldalam basszus, tápászkodnék fel de a karom is meghalt, és remeg, kisült, ütögetem a másikkal. Leszedálták a fél oldalam és még mozgok, nagyon fáj, de megy, nem kéne ettől kidőlnöm, vagy a villám úgy felpörgetett hogy...nem, ez más, ilyet sorozatban láttam hogy úúúú várjunk várjunk. Megharapott a srác a koncerten, kapok a nyakamhoz, a nyelvemmel leellenőrzöm a szemfogaim, hosszúak! Vámpír vagyok?! Mi a...? Szóval ezért nem zihálok a sprint miatt, voltam gyors és éltem ezt túl, hmm, ezt hamarabb is mondhatták volna. Tesztelem az erőkorlátaim, de csak óvatosan, nem tudom mennyire vagyok halandó. Talpra, talpra! Erőltetem magam, morogva. Nem közelít, néz valami számokat a falon, gyorsan összeszedem magam amíg lehet és tudom.

_________________
Főkari: Jenna Collins
X-diák: Sandy Lewis
Gótika: Sue Storm
Out: Nina Walsh
Csatavilág: Átok: Fúria
Ékkövek birodalma: Iriyana Anemone Evergreen
Irina Shane
Irina Shane
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 407
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. May. 29.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rumble Aréna Empty Re: Rumble Aréna

Témanyitás by Michael Nikostratos Csüt. 10 Szept. 2015, 00:43

3. Michael Nikostratos
Sérülések: -
Körök: 2
Skalpok: -
Felszerelés: Átlagos ruházat, pink floyd póló, sötét farmer, Árész sisakja, Villám gyűrű, Újraformázó gyűrű

A támadásom részben sikeres volt, azaz nem találtam el ugyan közvetlenül, de ettől függetlenül sikerült pár métert repítenem a nőn. Mielőtt megmozdulhatna, már érkezik is a következő támadásom, ami egészen a falig taszítja a szőke kis ribancot. Mégis mi a pélót hitt? Árész gyermeke vagyok, egy félisten, ő meg akármit tudhat, amitől nem sérült a karja, az lópéló hozzám képest. Ráadásul itt vannak ezek a gyűrűk, hatalmasabb vagyok bárkinél, akit felvonultathatnak itt. Ha csak nem egy igazi isten jön, nincs mitől tartsak.
Közben elbambultam, és a csaj a fogait vizsgálja, tényleg, valami fura bennük. Na ne Rágcsáljon gyutacsot, lehugyozom a bokám, hát ez egy vámpír, geci. New Yorkban volt egy pár ilyen, emlékszem rájuk, bár akkor nem tartózkodtam a városban, azért hallottam ezekről a vérszívókról. Na, akkor adjunk neki még elektromosságot, úgy tűnt az használt. Miközben próbál felkelni, megpróbálom újra eltalálni a támadásommal, és kivégezni, mielőtt lejárna a számláló. Nem tudom mit jelent a visszaszámlálás, de jó lenne addigra végezni.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Rumble Aréna Empty Re: Rumble Aréna

Témanyitás by Morsus Csüt. 10 Szept. 2015, 00:55

4. Kör
2 résztvevő: Irina Shane (Reneszánsz), Michael Nikostratos (Gótika)

Shane lassan felfedi mi is ő megerőlteti a testét, hogy újra járjon egy kicsit nehéz, hogy a sérült részek megtartsák, de mire sikerül újabb villám kapja el, de msot nincs hova repülni. A falnak szorítja a villám és folyamatosan lövi. A nő mégis él. Sikolt, ahogy a bőre leolvad, a vére felforrósodik és a húsa elszenesedik. A nő majdnem az utolsó pillanatig magánál van és átéli a fájdalmat. A végén már csak elfeketedett csontok esnek szét, de a sikoltás még akkor is hallatszik egy kicsit.

Első skalp: Michael Nikostratos (Gótika)
Első áldozat: Irina Shane (Reneszánsz)

Új játékos!
A falon, ahol a számok mentek lassan eléri az egyest, majd kékes fényben kilép egy gyémántbőrű lány, shieldes egyenruhában. Michnek ez csak egy ismeretlen katonai szervezet egyenruhája. A lány az üres arénába érkezik, ahol egy villám szétrobbantotta a nőt, aki még egy pillanatig sikoltott csontokként is. A villámteremtőjét viszont nem látja...
Jinx (Reneszánsz)


_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Rumble Aréna Empty Re: Rumble Aréna

Témanyitás by Michael Nikostratos Csüt. 10 Szept. 2015, 01:25

3. Michael Nikostratos
Sérülések: -
Körök: 3
Skalpok: Irina Shane (Reneszánsz)
Felszerelés: Átlagos ruházat, pink floyd póló, sötét farmer, Árész sisakja, Villám gyűrű, Újraformázó gyűrű

A támadásom ezúttal eltalálja, de most nincs hova repüljön, ezért tudom tartani folyamatosan az áramsugarat. Sikítani kezd, miközben olvad a bőre, és szép lassan elszenesedik a húsa, majd elfeketedett, enyhén füstölgő csontok hullanak a földre ott, ahol előbb még a nő állt. A sikítása még visszhangzik, de addigra már lekaptam a sisakom, és széttárt karokkal körbefordultam, mint a római gladiátorok, és így éltetem magam.
- ÉN VAGYOK ÁRÉSZ FIA! ÉN VAGYOK MICHAEL NIKOSTRATOS! MINDENKI ÍGY JÁR AKI EGY GÖRÖG FÉLISTENNEL KEZD! - ordítom teli torokból, az adrenalintól fűtve, majd ahogy belép a következő ellenfelem, felkapom a sisakomat. Nagyobb műsor lenne, ha látnának, de nem akarok még kockáztatni, azt se tudom mire képes az új ellenfelem. Így is elég támadási felületet hagytam neki, ha nem használta ki, akkor most én jövök. Még nem tudom mivel támadjak, de valószínűleg lesz időm kitervelni. Egyelőre várok, hogy villantson valamit, és tudjam, hogyan lenne érdekes kezdeni. Felőlem meg is telhet az aréna, a láthatatlanságomnak hála meg tudok bújni, és hagyhatom, hogy kinyírják egymást. A lehetőségek adottak, ideje élni velük.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Rumble Aréna Empty Re: Rumble Aréna

Témanyitás by Morsus Pént. 11 Szept. 2015, 17:18

5. Kör
2 résztvevő: Michael Nikostratos (Gótika), Jinx (Reneszánsz)

Mivel Jinx nem lát ellenséget és nem hallotta/látta a kupolán kívüli tömeg rajongását így leveti a gyémántformáját hisz az csak rövid ideig tudja egyszerre használni és jobb lesz tartalékolnia. Kb pont egy háromszögben (ezt persze csak Mich tudja lemérni szemmel) a kupola egyik falán megjelenik egy emberméretű szám, ami lassan változik. 7...6...5...

Még 2 kör a következő érkezőig!

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Rumble Aréna Empty Re: Rumble Aréna

Témanyitás by Michael Nikostratos Pént. 11 Szept. 2015, 18:21

2. Michael Nikostratos
Sérülések: -
Körök: 4
Skalpok: Irina Shane (Reneszánsz)
Felszerelés: Átlagos ruházat, pink floyd póló, sötét farmer, Árész sisakja, Villám gyűrű, Újraformázó gyűrű

A következő ellenfelem egy nő, aki flegmán sétál be, látszik, hogy nem tudja ki vagyok, és mire vállalkozott. Úgy tűnik, nem figyelte az eseményeket, mert az üres arénát látva leveti a páncélnak tűnő valamit, ami beborította az egész testét, és féltem, hogy gondot fog okozni. Erre a fajta arroganciára és nagyképűségre csak egyféleképpen válaszolhatok. Megpróbálok megiramodni teljes erőből, és képen boxolni a nőt, olyan erősen, ahogy csak bírom. Fura, hogy ezen a csajon van ruha, azt hittem minden nő pucér lesz, ha sikerül képen találjam, és nem döglik bele, akkor megpróbálom letépni róla a ruhát, hogy adjak egy kis műsort a népnek. Ha csak nincs valami szuperereje, akkor az ütésem amúgy is szét kéne verje a fejét, egy kibaszott robotot is szétkaptam, nehogy már egy ember kibírja.
Amennyiben  sikeresen tépem le róla a ruhát, akkor felemelem a testét, és szépen körbemutatom, mielőtt megpróbálnám eltörni a gerincét, ezzel befejezve a küzdelmet, remélhetőleg épp időben, mielőtt még bejönne a következő ellenfelem. Ha viszont csodával határos módon nem találok, vagy sikeresen túléli, akkor lehetőség szerint folytatom a támadásokat, próbálom sarokba szorítani, hogy ne tudjon reagálni és visszatámadni.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Rumble Aréna Empty Re: Rumble Aréna

Témanyitás by Kira Sign Pént. 11 Szept. 2015, 19:33

/ legközelebb várjátok meg a 4 kört pls ha nem írok, kb észlelni se észleltem még hogy írnom kéne/

3. Gina Sign( Jinx)
Sérülések: -
Körök: 1
Skalpok:-
Felszerelés: shield egyenruha(golyóálló felszerelés) dessert eagle, normál ruházat a shield-esek alatt.

Még mázlim, hogy ez a bolond a lőtérről kért engem "kölcsön," mikor épp nekiálltam volna gyakorolni. A lényeg, hogy ez egy csak egy maradhat játék. Ez esetben pedig nem én leszek az aki egyhamar kiesik. A szívem vadul kezdett verni, mikor a környezetem változni kezdett és az arénába kerültem.
Az első meccs már lement és hamar kiderült, hogy az ellenfelem nem egy könnyű falat lessz. Megtévesztem a láthatatlan srácot azzal, hoyg levetem gyémánt bőröm és kivárom, míg ő azt hiszi én arrogancia játékot játszom, addig én igazából csak figyelem a lépteit a homokban, ahogy csak megmozdul, már láthatom melyik lábnyomon is áll ő. kapásból oda kezdek el lőni a dessert eagle-emmel. Mivel láttam, a monitoron míg várakoztunk, hogy milyen magas és nagyjából mire képes így előnyben vagyok. A mellkasi magasságban céloztam többször, majd mikor esetlegesen közelebb ért hozzám, újra felvettem gyémánt alakomat. Először az öklömet keményítve meg vágtam oda ahol a jelek szerint a férfi feje volt. A célom az volt, hogy jól fejbe vágjam, megszédítsem és leverjem róla a sisakot. A homokban láthattam a lépteit a magasságát pedig ki tudtam kalkulálni ehhez a művelethez.
Addig ütök míg le nem verem azt róla, ha sikerült, akkor azonnal a kezeire markolok rá, hogy szétroppantsam azokat és magam felett 500kilós erővel készültem röppályára állítani a srácot.
Ha pedig mind ez sikerült lelkendezve kiáltom miközben magamhoz veszem és felteszem a férfi sisakját magamra.
- Na ki dörög(Rumble) most?!

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Rumble Aréna Sexymechanicbyparkleggy Rumble Aréna Girloffantasybymanofins Rumble Aréna Jinx_by_fazie69-d6o4rki Rumble Aréna Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Rumble Aréna 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rumble Aréna Empty Re: Rumble Aréna

Témanyitás by Morsus Pént. 11 Szept. 2015, 20:38

6. Kör
2 résztvevő: Michael Nikostratos (Gótika), Jinx (Reneszánsz)

Mich megiramodik és Jinx kb a fel csapó homoktól mérten mellmagasságba céloz a lövésével. A férfi átkozott gyors és a lány kb-ra tudja hova is lő. Nikos teljes erejéből arcon üti a lányt, aki ekkor éppen a gyémánt formát veszi fel. Az ütéstől a "bőréből" szilánkok hullanak ki és a falnak koppant. Nem picit megszédült. A ruháját megragadja a férfi és tépni kezdi. Jinx nem tudja hova csak próbál ütni főleg fej magasságába, de csak a levegőt találja el. A homokra vér hullik. A fiú nem érzi az adrenalintól, hogy egy golyó súrolta a bordáinál a bal oldalát és egy a jobb felkarjába fúródott. Az első már gyógyul, de a kettes még gondot okozhat mikor a férfi megérzi. A falon a felirat már 4...3...

Még 1 kör a következő érkezőig!

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Rumble Aréna Empty Re: Rumble Aréna

Témanyitás by Michael Nikostratos Pént. 11 Szept. 2015, 20:53

2. Michael Nikostratos
Sérülések: bordát súrolt golyó, felkarba állt golyó
Körök: 5
Skalpok: Irina Shane (Reneszánsz)
Felszerelés: Átlagos ruházat, pink floyd póló, sötét farmer, Árész sisakja, Villám gyűrű, Újraformázó gyűrű

Ahogy megiramodok, elkezdi visszavenni a gyémánt formáját, és mire odaérek, már részben át is alakult. Látom, ahogy szilánkok hullanak az arcából, és közben még lövöldözik is a kis k-rva. A falnak csapódik, én pedig követem, most tetszik ez az ütlegelés, de előbb le kell tépjem a ruháit a műsor kedvéért. A tömeg, a nézők akarata az első. A szerencsétlen ütni próbál, ami röhejesen néz ki, mintha esetlenül kapálódzna. Szánalmas, meg se érdemli a kiemelt figyelmemet. Szánalmas, szinte már túl könnyű, meg is unom hamar. Olyan ellenfelet akarok, akivel megéri harcolni.
Megpróbálok hátraugrani, és magára hagyni a kismellű prostit, de már ugrás közben felé mutatok az ujjaimmal. Lőni próbálok, kilőni az elektromosságot, amivel kivégeztem az előző ribancot is. Most nem tervezem, hogy túl sokat adjak bele, nem érdemli meg. Ennél még az előző szőke picsa is érdekesebb volt, az legalább sikoltozott meg könyörgött. Ez meg csak kapálódzik a homokban mint egy retardált hal. Úgy tervezem, hogy elég elektromosságot bocsájtok ki, amivel megölhetem, nagyjából már talán kezdek ráérezni a gyűrű erejére. Nem akarok túl sokat használni, nem tudom hányan vagyunk, és hány ellenfelet kell még kivégezzek. A legszebb az egészben, hogy a nyomorultnál még fegyver is van. Mennyire vicces lenne, ha az elektromosság elrobbantaná a golyókat amik a tárban vannak.


A hozzászólást Michael Nikostratos összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 11 Szept. 2015, 22:35-kor.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Rumble Aréna Empty Re: Rumble Aréna

Témanyitás by Kira Sign Pént. 11 Szept. 2015, 21:11

3. Gina Sign( Jinx)
Sérülések: arcokról lepotyogott szilánk(bőrrétegek)
Körök: 2
Skalpok:-
Felszerelés: shield egyenruha(golyóálló felszerelés) dessert eagle, normál ruházat a shield-esek alatt.

Csak a hangokból tudhatom, hogy eltaláltam a férfit, bár a jelek szerint nem túl jó helyen találtam el, amiért a következő amit érzek, hogy fejbe ver és hogy a bőrrétegek, amelyek most gyémántos szerkezetűek, szilánkokként potyognak le az arcomról. A falnak vágódom és megszédülök.
- mindenségit ez nagyobbat üt, mint én.
Vonom le a következtetést, majd látom, hogy a ruháim tépődnek, de ez jelenleg nem érdekel, csak boxolom a levegőt eredménytelenül, majd beugrik egy ötlet, hogy hogyan kaphatnám el. Ahogy valamelyik ruhám, hogy kezd szakadni, akkor a szakadó ruhadarab felé nyúlok egy kicsit a levegőben és igyekszem megragadni az ellenfelemet, és a másik kezemmel az arcom védem, amíg ez nem sikerül, de ha sikerült elkapnom, akkor amilyen magasra csak tudom felemelem azt a tagot és magam elé sózok a másik kezemmel egy hatalmasat. Akármit is találjon el ez az ütés, az fájdalmas lessz egyszer biztos. Ha pedig nem bírom elkapni, vagy nem is érintettem, akkor rúgok egyet a porba,hogy az kissé felkavarodjon ha meglátom a kirajzolódó alakot akkor felé előre, de mégis kissé oldalra ugrok és közben előre két oldalra lendítem ki súlyos vált copfjaimat, azok súlyával is elég nagyokat tudok ám ütni és elég hosszúak, hoyg elérjék a férfit és ha még rá is tekerednek, az még jobban sülhet el az én számomra. Lévén azok is gyémánttá váltak és tudok rajtuk teljes erővel lendíteni, meg láncnak sem utolsóak szerintem. Akárcsak ha meglátom, hogy hol adtam le ütést a hajammal már akkor megtudhatom, hogy merre van a férfi. Bár nem tudom mire készülhet ezért igyekszem mozgásban maradni végig az elugrás pillanatától számítva, hogy ne végezzem úgy mint az előző csaj. Ha sikerült megláncolni copfjaimmal a férfit, akkor leadok jó pár ütést a megláncolt felület felé pár centivel, hogy magam ne üssem de a láthatatlan csávót igen. Persze ha sikerül elkapni akkor nem fogom kibírni, hogy ne nyögjem be.
- Most megvagy te rohadék!

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Rumble Aréna Sexymechanicbyparkleggy Rumble Aréna Girloffantasybymanofins Rumble Aréna Jinx_by_fazie69-d6o4rki Rumble Aréna Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Rumble Aréna 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rumble Aréna Empty Re: Rumble Aréna

Témanyitás by Morsus Szomb. 12 Szept. 2015, 20:36

7. Kör
2 résztvevő: Michael Nikostratos (Gótika), Jinx (Reneszánsz)

Jinx támadása sikertelen, mert Michael pont ekkor ellép tőle. Hiába a por keverése és az ütések a férfi nincs sehol. Ekkor csap olyan másfél méterről az égben majdnem két és fél méterről egy villám a testébe. A gyémánt forma védi őt, de mást nem. A ruhája, aminek a felső részét is is megszaggatta a láthatatlan alak lassan elkezd meggyulladni. Bár a lányra ez nem hat ezt Mich nem látja a tűztől ameddig Jinx nem kezd el mozogni. A lány lépés előpnmyben van és hátrányban is, mert már csak egy körig van gyémánt formája utána a villámok megsütik. Ellenben csak ő látja Mich mögött, hogy a számok lementek. 2...1...

4. játékos!
A számok eltűntek és egy kékes teleportfényből kirepül egy szakadt börtönruhás mexikói fiú. Messze lát egy gyémántbőrű lányt, akinek a ruházata felső része szétment és most mindene kezd meggyulladni ahogy a semmiből villámok csapnak bele.
Killbane (Outsiders)

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Rumble Aréna Empty Re: Rumble Aréna

Témanyitás by Kira Sign Hétf. 14 Szept. 2015, 20:33

3. Gina Sign( Jinx)
Sérülések: arcról lepergett gyémánt/bőrrétegek
Körök: 2
Skalpok:-
Felszerelés: shield egyenruha(golyóálló felszerelés) dessert eagle, normál ruházat a shield-esek alatt.

Egy villám csap belém és csak annak köszönhetem, hogy nem sültem meg, hogy élő emberi gyémánttömb vagyok. Ennek köszönhetően azonban a ruháim lángra kapnak. Ami rossz, de az jó volt benne, hogy nem égettek és ezt az előttem valahol lézengő láthatatlan alak nem tudhatta. Ez volt az előnyöm és a hátrányom. Tudom, hogy nincs sok időm cselekedni lévén hamarosan a testem visszaváltozik kristályos szerkezetűről normálisra és akkor a saját ruháim miatt fogok elégni, még ha a villám forrását meg is szüntetem.
Ezen pedig az sem segít sokat, hogy egy újabb ellenfél lépett a harc színterére, akit viszont egyelőre még csak én láttam.
Ám pont a megjelenése adott remek ötletet.
- Nézd csak! Új versenyző lépett a ringbe haver!
Mondom és remélve hogy megzavarom oda lendítem súlyos copfomat ahonnan a villám csapott miközben a porba rúgok ismét, hogy azt felkavarjam és láthatóvá váljon az ellenfelem, főleg, hogy célzottan abba az irányba rúgtam, ahonnan a villám érkezett. ha sikerült meglátnom a homokfelhőben, akkor letépem magamról az égő ruháimat és azzal lasszózom meg a férfit, hogy őt égesse ezután, engem nem zavar a pucérság, főleg nem gyémántként. Ha sikerült megpróbáltam még meg is kötni rajta az égő ruhadarabokat, majd oldalra gurultam, hogy minden maradék égő dolog elaludjon rólam és hogy a villámok távjából kiérjek, ha még tartanának egyáltalán. Igyekeztem arra gurulni ahol nemrég átváltoztam ugyanis ott ejtettem el az eagle-emet és az most is ott hevert a homokban Nem volt sok időm és esélyem már sok mindenre, főleg ha nem sikerült minden abból amit elterveztem. minden esetre ha a fegyver nálam van, akkor ha látható az ellenfelem akkor először őt próbálom meg lepuffantani, de hagyok pár töltényt az újonnan érkezettnek is, hogy  ezek után belé is lőjek párat. Ha viszont nem látható az ellenfelem akkor először az új játékost puffantom le, közben ügyelve arra, hogy mozgásban maradjak és elkerüljem az esetleges újabb villámokat.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Rumble Aréna Sexymechanicbyparkleggy Rumble Aréna Girloffantasybymanofins Rumble Aréna Jinx_by_fazie69-d6o4rki Rumble Aréna Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Rumble Aréna 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rumble Aréna Empty Re: Rumble Aréna

Témanyitás by Michael Nikostratos Hétf. 14 Szept. 2015, 21:37

2. Michael Nikostratos
Sérülések: bordát súrolt golyó, felkarba állt golyó
Körök: 6
Skalpok: Irina Shane (Reneszánsz)
Felszerelés: Átlagos ruházat, pink floyd póló, sötét farmer, Árész sisakja, Villám gyűrű, Újraformázó gyűrű

Az ellenségem támadni próbál, de ekkor már rég nem vagyok ott. Szánalmas, ahogy ismét püfölni kezdi a levegőt. Indítom a villámaim, amik kigyújtják a ruháit, de hangot nem ad, hogy fájna neki. Bazdmeg, csillog villog a teste, majd biztos hatni fog rá a villám. Szép volt Michael, ülj le egyes. A fegyvereit se sikerül kisüssem, ami miatt csalódott vagyok, de ez van. Ha leverem, elvehetném tőle a pisztolyokat, de az nem elég férfias, meg amúgy se tudok lőni. Maradok az ökleimnél és a gyűrűknél. A csaj ordít, hogy bejött egy új ember, na nem mondod kiscsibém, és akkor mi van? Úgyse lát. Inkább hátrálok, miközben gondolkodok. Hagyhatom, hogy egymásnak essenek, és én meghúzódhatok a háttérben, de az olyan gyáva és szánalmas lenne. Nem, ehelyett egy jó ötlet jutott az eszembe. Megpróbálom az átformázó gyűrűmmel a csaj haját formázni, a dagadt faszi valami zöld páncélt teremtett, de annak nem volt fantáziája. Én óriási vörös péniszt akarok a csaj tarkójából növeszteni a copfja helyett, meg akarom alázni, érezze magát szarul, amiért ilyen egy kutya. Plusz így legalább kiderül hogy hat a szupererők meg az emberek ellen.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Rumble Aréna Empty Re: Rumble Aréna

Témanyitás by Morsus Hétf. 14 Szept. 2015, 22:35

8. Kör
3 résztvevő: Michael Nikostratos (Gótika), Jinx (Reneszánsz), Killbane (Outsiders)

Michael elkezd hátrálni és nem ő tovább, de ezt Jinx másként látja, hisz pont a port keverte fel, hogy támadhasson mikor a villámok elállnak. leszaggatja az égő részét a ruháinak így szinte teljesen meztelenül marad az arénába. A lány katonás rutinnal ugrik féltérdre a leszakadt ruháiból kitépi az egyik pisztolyát és mivel Mich teljesen visszavonult így az égben álló Killbanet célozza be. Lőni próbál, de a még picit vöröses pisztoly hatalmasat robban hátra lökve a lányt. Annak a copfja viszont darabokra hullik és a kezei szétrepedtek. A fegyvert felhevítette a villám és lövéskor a lőpor nem kilökte a golyót hanem berobbantotta. Ez az utolsó köre gyémántként utána emberként lesz kénytelen szembekerülni velük. Mich kifújja magát és a karja megremeg. Érzi a sebet és a vért is látja, a fájdalom pokoli, de a nagyobb baj, hogy a bőr kezd bezárulni és hátul nincs kimeneti seb... A férfi mostantól koncentrálhat, hogy ne kezdjen üvölteni a fájdalomtól. Jinx pedig meglátja a homokba zuhant vér cseppeket, amik bebarnítják a homokot. Már tudja hol van. Az egyik falon, most megint tökéletes egyenlő távra a páros és Killbane-től egy szám. 7...6...5...

Még 2 kör a következő érkezőig!

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Rumble Aréna Empty Re: Rumble Aréna

Témanyitás by Kira Sign Hétf. 14 Szept. 2015, 22:55

3. Gina Sign( Jinx)
Sérülések: arcokról lepotyogott szilánk(bőrrétegek), levágott/ letört haj, megrepedt gyémántkezek/ bőr repedései a kézen
Körök: 3
Skalpok:-
Felszerelés: szétszakadozott égő ruházat amit eldobott és egy berobbant desert eagle, ami max ütlegelésre használható már

Ruhát tép, fegyvert elővesz, célra tart és... Bumm.
~ Mi a p*csa
A fegyver ahelyett, hogy elsült volna berobbant és engem hátralökött a copfjaim nagyobb része letörtek és a karjaim megrepedtek ahogy a visszaható erő csak felém irányult.
~ Mázlim volt, hogy gyémántként robbant be ez emberként két kar minuszt jelentet volna.
Próbálom összeszedni magam és feltápászkodni miközben figyelem a környezetet, hoyggykis barnás foltot a homokban, majd az egyre nagyobb lessz.
- Most megvagy te rohadék!
Kiáltom dühösen és rávetem magamat Michaelre. A gyémánt súlya már ahhoz elég, hoyg ledöntse akármelyik férfit a lábáról. Főleg ha magam alá szorítom a felsőtestét karjait, és ezek után kezdem el teli erőből sorozatba pofozni a képét. Ahogy megérzem a sisakot azt le is veszem azt, és a saját fejemre teszem trófeaként, nem fogom és tovább roncsolni a drága kezeimet, viszont az utolsó csepp lelket is kiverem abból a rohadékból. Vagy egyszerűbben csak egy határozottat 500 kilós rántással kitöröm a nyakát. Még azelőtt, hogy visszaváltoznék.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Rumble Aréna Sexymechanicbyparkleggy Rumble Aréna Girloffantasybymanofins Rumble Aréna Jinx_by_fazie69-d6o4rki Rumble Aréna Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Rumble Aréna 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rumble Aréna Empty Re: Rumble Aréna

Témanyitás by Morsus Csüt. 17 Szept. 2015, 19:41

9. Kör
3 résztvevő: Michael Nikostratos (Gótika), Jinx (Reneszánsz), Killbane (Outsiders)

Jinx egy nagy ugrással ökleli fel Michet. Kb pont a mellkasára ül rá ezzel lenyomva a férfit a földre és ütlegelni kezdi a fejét. Érzi, hogy valami keményet talált el és pár ütése után vére festi be az ökleit és a fejet felfedve a sisakot. Mikor végre megindul a férfi torkát keresni addigra alakul vissza emberé. A kezei pokolian fájnak a bőr az arcán és minkét karján könyökig felszakadt.
Michaelt feldöntötte a gyémánt lány. Az ütései elsőre a sisakot érik, ami olyan, mint egy harangban lenni miközben kongatják. A feje dübörög és szédeleg tőle még kapkodni se tud a lány után miatta. Párhuzamosan az egyik ütés eléri az orrát, ami kilóg a maszkból. Ennek a vére felfedi a sisakot és arcát.
Killbane még nem lépett semmit így a teste kékes fénybe borul és megszólal Mojo hangja.
- Sajnálom kedves nézők. reméltem egy nagyszerű showt kaptok, de úgy fest ez a pacifista semmit sem akar tenni!
Erre Killbane szétrobban, és egy négy méteres körben teríti be vérrel és béllel a homokot.
- Továbbá még se unatkozzatok! Jöhet a következő játékos!
A számok a falon felgyorsulnak. Egy zölden világító fiú sétál be.

Áldozatok: Irina Shane (Reneszánsz) és Killbane (Outsiders)

5. játékos!
Vipra utoljára még a suliból szökött meg. Majd ide került. Végig nézte az egészet és most belép az arénába. Egy nagyon véres és sérült lány fog valami láthatatlant, amin még ül is. Egy "sarokban" pedig ott van Killbane maradványa, pont, ahogy látta szétrobbanni.
Vipra (Outsiders)

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Rumble Aréna Empty Re: Rumble Aréna

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.