Kerekasztal Lovagjai

Go down

Kerekasztal Lovagjai Empty Kerekasztal Lovagjai

Témanyitás by Thorhalla Pént. 18 Szept. 2015, 21:07

Tudjátok, hogy elég sok Avalonos szál van és őket érintő kaland, ami az Arthur mondakört érinti és jó pár onnan ismert karakter egyébként is feltűnik. Arthur, Merlin, Mordred, Morgan, Nimue…
Éppen ezért én és ti is úgy gondoltátok a közvélemény-kutatásom során, hogy remek lenne az oldalon összetenni a kerekasztal lovagjait. Így emiatt írom ki ezt a folyamatos kalandot.

Elvárások:
A karakterhez legalább 1 oldalas előtörténet kell, a karakter minden esetben ember fajú legyen, nem lehet semmi más. Esetleg kibernetikus beültetései lehetnek, de ennyi. Az, hogy férfi, nő, átoperáltatott, néger, távolkeleti, indián mindez nem számít. Ez a megalkotó képzeletére van bízva. A foglalkozás bármi lehet, még az is, hogy soha sem hallott az Arthur mondakörről, mert pl. Afrikában lakik egy törzsben.
DE! Elfogadok sima ember karaktert (létező karit) is, aki már elvan készítve az oldalra, nála csak egy számot kérek, hogy hányast szeretne maágnak.

Feladatok:
Nem igazán van, de azért majd ha lehetőség engedi, akkor lenne nekik külön kaland, amire jó lenne, ha eljönnének.

Megalkotás:
Mint fent írtam, legalább 1 oldal legyen, és csakis ember lehet a karakter. Még mágiával sem rendelkezhet.
Az előtörténeteket ebbe a topicba várom a számokkal együtt.

Egyebek:
8 karakter van, azaz 8 számból lehet választani, aztán majd idővel kiderül, hogy ki melyik lovagot kapta.
Ezenfelül egy darab Lady Guinevere nevezőt is várnék, hozzá értelemszerűen csak kaukázusi női karaktert fogadok el, ekkorát még Merlin sem tévedhetett. mrgreen (esetleg egy Izoldát is elfogadok majd, ha lesz Tristan-unk, de előtte is meggyőzhető vagyok, hogy legyen.)

Ők lennének első körben a lovagok:


A hölgyek:


Mivel ingyenes karik, így ha eltűnik valaki, akkor a karaktere bekerül a levesbe és bárki elviheti magának utána.


Röviden, hogy miként lesz ez lehetséges és mi fog történni. Mindenki ismeri a történetet, hogy annak idején Arthur-t legyőzte Mordred és 1000 éves álomba merült, hogy majd felébred, ha Angliának újra szüksége van rá. nos ez az idő eljött.
De még Merlin, amikor még magánál volt úgy ítélte meg, hogy Arthur-nak szüksége lesz a társaira, lovagjaira, feleségére. Így a lovagok lelkét megmentette mielőtt a kelta túlvilágra jutottak volna és időmágiával a mi időnkben különböző személyek testébe zárta, hogy idővel felébredve újra önmaguk legyenek. Az első két személy Guinevere és Izolda voltak, így ők női testbe kerültek, de utána már Merlin gyengült és olyan testekbe zárta a többiek lelkét, amibe tudta. Így lehetséges, hogy sokszínűek legyenek a lovagok minden tekintetben.

Az első kalandok várhatóan a záróvizsgám/képregénybörze után (azaz okt 20-a után indulának). Addig is várom a jelentkezőket.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kerekasztal Lovagjai Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kerekasztal Lovagjai Empty Re: Kerekasztal Lovagjai

Témanyitás by Svarog Pént. 18 Szept. 2015, 21:37

Név:  Jason Weltman
Egyéb név(i): Davis O'connor (írói álnév)
Faj: ember
Nem: férfi
Jellem: Az egykor szép reményeket dédelgető művészlélek mintapéldánya. A floridai kisvárosból fiatalon ment még el, írói ambiciókat dédelgetve. Viszont ezeket hamar letörték a kiadók, és mikor már kiadták az első könyvét, akkor sem érdekelt már sokakat a fantasy, hála a szuperhősök létének.
Azóta egy kicsit unott figura, aki a lelke mélyén még mindig ábrándokat kerget. Másokkal udvarias, igyekszik lovagias lenni.
Személyazonosság: nyílt
Születési helye és idő: 2001. október 7. Clarkville
Kor: 25
Család: 
Foglalkozás: fantasy író amúgy egy moziban büfés
Testmagassága: 170 centiméter
Testsúlya: 80 kg
Szeme színe: barna
Haja színe: vörös
Bőre színe: fehér
Különleges ismertetőjel: A szakállát rendszeresen megnövesztve hordja.
Repülési sebesség: 
Egészségi állapot/ betegségek:


Florida mocsárvidékén született és nőtt fel. A szülővárosának lévő erdőben és mocsárban játszott fiatalként az unokatesóival. Gyakran csatákat játszottak újra, láthatatlan szörnyekkel vívtak meg és kincseket kerestek meg ott.
Később ez a mánia a szerepjátékban csúcsosodott ki, de mellette gondosan tanulmányozta a középkori irodalmat is és regéket. Sok mindent falt a korszak történelméről, és ő maga is próbált ebben a nyelvezetben verseket írni, de nem ment. Hamar átnyergel a prózairodalomra. Gimnáziumba több kisebb regényt is összehozott.
Persze ő lett a fura srác, de ő megtanult annyira beilleszkedni, hogy a többiek ne bántsák. Így főiskoláig kihúzhatta, ahol a csoporttársa kedvelték az életszemléletét.
Több alternatívabb lánynak is bejött az ő trubadúros romantikája, ahogy ő hívta az életstílusát. A főiskolán beiratkozott angol irodalom szakra, mellette sokat olvasott az Arthur mondakör korai zöngéiből.
Gyakran azzal szórakozott, hogy az abban szereplő varázslókat, lovagokat és szörnyeket élettel tölti meg és ez sokat hatott a prózájára is.
Ekkor kezdett el publikálni a fősulis lapba fantasy és horrornovellákat. Az angoltanára a diploma után beajánlotta egy irodalmi ügynök ismerősénél New Yorkban.
Azonban mikor felutazott a városba, kiderült, hogy az ügynökség csődbe ment. Ő egy moziban kezdett el dolgozni jegyszedőként, közben pedig írta a regényeket és a novellákat. Járta a kiadókat. Közben történt pár dolog a városba.
Szuperhősök és mutánsok gyepálták egymást. Démonok csaptak le a gyanútlan emberiségre. Kiderült, hogy léteznek a skandináv istenek. Egy kegyetlen óriáscég vette át a hatalmat a világ felett, és még a harmadik világháború is kitört.
És természetesen az átlagember nem ezekről akart olvasni. Így mikor egy kis kiadó kiadta az első, papírfedeles regényét a „Lángíjat”, az senkit sem érdekelt. Ő viszont hatalmasat csalódott. Már nem írja olyan nagy lelkesedéssel a történeteit és gépiesen végzi a munkáját.
Persze két hetente fellángol, és megír egy rövidebb novellát, vagy belekezd egy nagyobb regénybe. Rendszeresen jár el szerepjátékozni. Gyakran hetekre behúzódik a lakásába esténként, hogy videojátékokkal játsszon.
Jelenleg játékfejlesztő stúdiók körül legyeskedik, hogy hátha valahol munkát kap, mint történetíró, de már abba sincs semmi reménye.
Attól retteg, hogy kiég. A szikrát keresi, ami újra lángra lobbanthatja alkotói kedvét.

És a nyolcast választom.Very Happy


A hozzászólást Svarog összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 21 Szept. 2015, 20:33-kor.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Kerekasztal Lovagjai Empty Re: Kerekasztal Lovagjai

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 19 Szept. 2015, 00:02

Kb egy oldalt kértem előtörinek, ez negyed oldal se nagyon van, így kérlek bővítsd Smile

Még annyi, hogy nem fogok mondani semmit, hogy ki mit kapott, révén kalandkezdésig ki sem húzom, hogy melyik számhoz ki tartozik Smile

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kerekasztal Lovagjai Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kerekasztal Lovagjai Empty Re: Kerekasztal Lovagjai

Témanyitás by Emily Johanson Vas. 20 Szept. 2015, 18:54

Adatok:

Név: Niklaus Blackwood
Faj: ember
Nem: férfi
Jellem: Szarkasztikus, szkeptikus és valahol nagyon mélyen egy zseni.
Személyazonosság: Nyílt;
Születési helye és idő: 1990. november. 10.; Newcastle, Anglia;
Kor: 36 év
Család:
- Elisabeth Blackwood (nővér)
Foglalkozás: Egyetemi tanár, újságíró;
Testmagassága: 183 cm
Testsúlya: 76 kg
Szeme színe: Barna
Haja színe: -
Bőre színe: Fehér
Különleges ismertetőjel: Kopasz; Tetoválások egész sora; Napszemüveg; Idősebbnek néz ki a koránál;
Egészségi állapot/ betegségek: Szeme érzékenyebb a fényre, ezért hord mindig napszemüveget. Láncdohányos.

Életrajza:

Sohasem szerettem a rendőrőrsön való ébredést, pedig igazán hozzászokhattam volna az évek alatt. Gyűlöltem a szürkés-fehér szobát ahol hunyorognom kellett azért, hogy lássak is valamit, de a könnyek hamar utat törve maguknak az egészet úgyis ellehetetlenítették. Az aranyos kis fém karperecekért sem voltam oda soha, fölöslegesek voltak, hisz pillanatok alatt meg tudtam szabadulni tőlük.
Mély levegőket vettem miközben próbáltam feltérképezni a szobát amibe beültettek. A fehér falak és az elmúlt este emlékei kicsit megnehezítették. Azt sikerült kiszúrnom, hogy volt egy kamera a helyiségben, meg a rendőrség varázstükrét is sikerült felfedeznem. Erről jut eszembe, hogy jó volna borotválkozni.
- Niklaus Blackwood. - hallottam meg egy ismerős női hangot az ajtó nyílását követően, és hamarosan a vörös hajú rendőrnő is megjelent és az előttem levő asztal másik felén levő székre le is ült és letette maga elé a kezében behozott vastag aktatömböt, amin valahol bizonyára az én nevem szerepelt.
- Hányadik alkalommal is játsszuk el ezt? - teszem fel a kérdést, közben kikapcsolom a karpereceket amikkel az asztalhoz voltam rögzítve és a csuklómat súrolgatom. Kényelmetlenek ezek a vackok.
- Ezen a héten ez a második, Mr. Blackwood. - felelte a nő, majd egy számomra nagyon is ismerős táskát tett az asztalra, egyenesen elém. Szinte azonnal nyúltam is felé, majd az egyik zsebéből előhalásztam a napszemüvegemet és fel is tettem. A látásom legalább száz százalékos javuláson ment keresztül.
- Ez esetben tényleg el kellene vinnem önt egyet vacsorázni. - szólaltam meg, miközben rágyújtottam. A nő értetlenül nézett egy pillanatra, majd az egyik tenyerébe temette az arcát. Az enyémen csak egy amolyan „Mi van?” kifejezés volt, majd nyugodtan folytattam a pöfékelést.
- Tartsuk meg a szabályokat. Ön Niklaus Blackwood. 1990. november. 10.-én született Newcastleben. Az iskoláit ugyanitt végezte, a befejezés után beállt katonának, majd két év múlva az Oxfordra járt egyetemre. Ugyan ezen az egyetemen tölt be tanári állást, mindemellett különböző napilapokban jelennek meg cikkei. Igaz? - a rövid élettörténetemet olyan gondos érzelemmentes hangon hadarta végig, hogy meghatódtam. Utoljára az önéletrajzomban láttam hasonlót, és arra nem vagyok büszke.
- Pontosan. - jött a válasz részemről egy vállrándítást követően. Közben a nőről a tekintetem lassan a tükörre koncentrálódott. Nem mintha olyan érdekesnek találtam azt, hogy magamat láthattam benne, sokkal jobban érdekelt, hogy ki lehet mögötte. Eddig egy ügyvéd is kellett itt legyen.
- Csak ebben a hónapban nyolc rendőrségi üggyel kapcsolatban hozták be. Ebből hétben nem találták bűnösnek. Gondolom a tegnap esti üggyel kapcsolatban semmit sem tud. - tetszett ez a nő. Mármint igaz, formás volt nem mondom, de jelenleg leginkább a kis játéka tetszett ahogy információt akart kicsalni belőlem. Természetesen megvannak a saját lapjaim, a világ legnagyobb pókerjátszmájában, amit életnek hívnak, mindig kell egy aduász legyen nálam. Vagy öt.
- Az attól függ. Hajlandó ebédelni velem? - könyököltem fel az asztalra és a napszemüvegem felett a szemébe néztem. Az arcomat vizsgálgatta annak érdekében, hogy feltételezem, kiderítse mi a szándékom ezzel. Igazából, semmi. Legfeljebb valami kis kaland maximum vagy hasonló. Nekem is szabad szórakozni, és ő se szent az biztos. Aztán egy pillanatra a tükörre sandított és valamit írt egy papírra.
- Remélem megéri. - tolta elém a kis lapot amin egy cím és egy időpont állt. Kíváncsian tanulmányoztam, majd széles vigyor jelent meg az arcomon. Nem hittem volna, hogy sikerül, vagy, hogy ilyen könnyedén. Nagyon kétségbe lehetnek esve, ha bármilyen apró morzsáért ilyen készségesek. Lehet, hogy többet kellett volna kérnem?
- Gondolom a telefonomat már átkutatták, fölöslegesen. Tudja, nem mai madár vagyok, tisztában vagyok vele, hogy mikre képesek a technológiával, így természetesen olyan helyre rejtem a fontos dolgokat ahol senki más nem kaphatja meg. - pár gomb megnyomásával és némi várakozás után a tegnapi esetről készített képek mind ott voltak a telefon memóriájába. Egy kis másolgatás következett, majd átnyújtottam a nőnek a memóriakártyát. Körülbelül ugyan ebben a pillanatban nyílt is az ajtó és egy ismerős öltönyös fickó lépett be. Az ügyvéd.
- Elnézést asszonyom, de Mr. Blackwood velem jön. A kihallgatásnak vége. - ártatlan képpel álltam fel a székből, vettem magamhoz a táskámat és indultam el a kijárat felé. Még bőven volt dolgom, hisz egy újabb cikk született meg a fejemben, ami után biztos kapkodni fognak az emberek.
- Csak még egy kérdés Mr. Blackwood. Hogy csinálja, hogy mindig ott találjuk a helyszíneken? - az őszinte kíváncsiságot láttam az arcán, és ez nevettetett, nem csak a fejemben, azon kívül is.
- Nevezheti az én „különleges képességemnek”. Igazából, fogalmam sincs, viszont az én szakmámban, ez határozottan pozitívum. - szólaltam meg mikor már én is meguntam a saját nevetésemet hallgatni, és a mondandóm végén kacsintottam a nőre, majd zsebre dugott kézzel távoztam. Alig vártam már, hogy hazaérjek és nyugodalmamban megírhassam a cikkemet. Meg aztán egy ebédre is fel kellett készülnöm, ami kétlem, hogy az elején bármiben is különbözne majd egy kihallgatástól.

Szakértelmei:
- Katonai képzés;
- Írói véna;
- Bűvésztrükkök (kártya trükkök, szabadulási művészet, nyuszi a kalapból, stb.);
- Valahogy mindig jókor van a rossz helyen;

Megjegyzések:
- Erős brit akcentussal beszél;
- Szám: 7;

_________________
Reneszánsz: Emily Johanson;
Küldetés NJK: Thema Adebayo
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Kerekasztal Lovagjai Empty Re: Kerekasztal Lovagjai

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 21 Szept. 2015, 18:33

Remek, elfogadva.
Svarog, ha kiegészíted, akkor elfogadom azt is Smile

Elfogadott karakterek:
Niklaus Blackwood - 7

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kerekasztal Lovagjai Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kerekasztal Lovagjai Empty Re: Kerekasztal Lovagjai

Témanyitás by Svarog Hétf. 21 Szept. 2015, 20:33

Kiegészítettem.Very Happy

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Kerekasztal Lovagjai Empty Re: Kerekasztal Lovagjai

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 21 Szept. 2015, 20:35

Így már remek köszönöm Smile

Elfogadott karakterek:
Niklaus Blackwood - 7
Jason Weltman - 8

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kerekasztal Lovagjai Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kerekasztal Lovagjai Empty Re: Kerekasztal Lovagjai

Témanyitás by Thorhalla Kedd 13 Okt. 2015, 09:13

Egy hét múlva kezem majd a mesélést azoknak, akik addig jöttek, szóval lehet bátran még jelentkezni Smile

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kerekasztal Lovagjai Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kerekasztal Lovagjai Empty Re: Kerekasztal Lovagjai

Témanyitás by Thorhalla Vas. 18 Okt. 2015, 08:44

Kedden kezdem az addig jelentkezőknek majd a magánkalandokat, így még várok továbbiakat is, hajrá ^^

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kerekasztal Lovagjai Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kerekasztal Lovagjai Empty Re: Kerekasztal Lovagjai

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 20 Okt. 2015, 10:13


_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Kerekasztal Lovagjai AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kerekasztal Lovagjai Empty Re: Kerekasztal Lovagjai

Témanyitás by Adrian Sommerfield Pént. 01 Jan. 2016, 22:01

Adatok:

Név: George Turner
Egyéb név: Georgi, Herceg, Miss Anglia, A robot tanerő
Faj: ember
Nem: férfi
Jellem: Mindig kimért és szereti a környezetét kioktatni.
Személyazonosság: Nyílt;
Születési helye és idő: 1992. Január 4.; Manhattan, Amerika;
Kor: 34 év
Család: 
-Dawson Turner(apa)
-Lola Turner(anya)
- Owen Turner(bátyj)
Foglalkozás: Középiskolai tanár
Testmagassága: 178 cm
Testsúlya: 70 kg
Szeme színe: Barna
Haja színe: barna
Bőre színe: Fehér
Különleges ismertetőjel: Karcsú alkatú férfi. Mindig elegánsan öltözik. Tarkóig érő barna haj és rövid barna szakáll az állán.
Egészségi állapot/ betegségek: Gyenge szervezet. Gyakran megbetegszik. 

Életrajza:

Manhattanben született. Az apja fegyverkereskedő volt, az anyja pedig a postán dolgozott. Egy bátyja volt. Az apja kemény nagydarab fickó volt és általában ilyen emberek is vették körbe. A bátyja is magasabb volt nála. Ő a vékony kis alkatával és soványságával mindig kilógott a környezetéből. Ez pedig az iskolába kerülve csak rosszabbodott. A Manhattani suliba járt. Ott ugyanis rászálltak a suli keménylegényei ő pedig nem tudta megvédeni magát. Ezt pedig az apja nem bírta elviselni, hogy neki egy nyámnyila fi legyen. Elcibálta hát a fiát bokszedzésekre ahol szintén megverték George-t. Egy hónapot sem bírt ki. Az önbecsülése teljesen tönkre ment. A bátyja megpróbálta őt megvédeni, de nem volt mindig vele. George pedig ott próbált meg sikereket elérni ahol képes volt rá. Az esze nagyon jó volt és kitűnő jegyeket szerzett. Az apja mégsem volt vele soha megelégedve. Mikor már elég idős volt akkor elment a városból és máshol tanult. A Kaliforniai főiskolára járt. A környezetváltás jót tett neki. Megismert új embereket és hamar lett is egy jó barátja. Alfie. Magas vidéki srác. Olyan volt, mint a bátyja, mert mindig megvédte, de túlzott őszintesége miatt gyakran veszekedtek is. Vagy veszekedtek, vagy pedig együtt röhögtek. Alfie szinte az egyetlen ember volt, aki képes volt George komolytalan oldalát előhozni és ekkor nagyon jól szórakoztak. Elég viharos kapcsolatukból mégis mindketten jól jártak. Alfie-ra ráragadt egy kicsi George nyugalmából és Georg-ra Alfie rátermettségéből. Megtanulta elmondani a véleményét és kiállni az igaza mellett, amire szüksége is volt a jövőben. A közösség tagjává vált. Tanuló csoportokat szervezett és valamennyi pénzért korrepetálta a társait. Ezt az összeget pedig saját magára fordította és igen hamar már nem is volt szüksége a szülei által küldött pénzre. Mikor haza is ment valami ünnepre vagy hasonlóra akkor a hangulat elég feszült volt. Leginkább a bátyjával volt jóban. Azt sosem tudta elfogadni, hogy az anyja sosem állt ki mellette és az apja pedig bár sosem mondta ki, de nem tudott megelégedni vele sohasem. Akár mit is tett az apja szemében mindig csak egy pipogya könyvmoly maradt és minél inkább öregedett annál rosszabb természet lett. Egy idő után George haza sem ment. Az ünnepeket vagy saját magányában, vagy pedig ha elrángatták magukkal, akkor barátokkal töltötte. Azt is megtudta mi érdekli őt a legjobban. A kémia. Volt egy tanára aki mentorállta őt és bevette a kutatásaiba, hogy George egy kis gyakorlatot szerezzen. Ez a tanár nézte át George első munkáit és javította ki őket, hogy publikálhatóak legyenek. Abban a tanárban George egy példaképet talált. Mivel a magyarázáshoz volt még tehetsége ezért magától értetődött, hogy a tanári szakma illik hozzá. Az ismerősök nem nagyon támogatták ebben az ötletében mivel úgy vélték, hogy a diákjai nem vennék őt komolyan. Mégis kitartott a terve mellett és kémia tanárnak tanult. Miután a tanulmányait befejezte akkor a munkahelykeresés maradt hátra. Jó darabig nem is talált egy helyet sem. Az egyetlen célja az volt, hogy ne legyen a munkahelye túl lepukkant és hogy ne kelljen hazamennie Manhattanbe a családjához. Kiváltképp az apjához. Végül hosszas keresés után New Yorkban talált munkahelyet. A Qeens-i főiskolán tanít. Hidegvérével és könnyen fogó tollával hamar elérte, hogy a diákok komolyan vegyék őt. Egyébként barátokat itt már nem talált. A kollégákkal néha összeülnek beszélni de, érzi hogy nem kedvelik őt. Egyetlen témájuk amúgy is a szakma. Másféle beszélgetéseik nincsenek is és George többször is azon kapta őket, hogy mikor valami összejövetelt szerveznek, akkor őt nem hívják meg. Az pedig, hogy a diákokkal valamilyen iskolán kívüli programot megbeszéljen az pedig távol áll tőle. Attól fél, hogy ha jobban megismernék őt akkor odalenne a tiszteletük. Pont ezért inkább a munkába vetette bele magát. Számon tartja a legújabb kutatási eredményeket is és maga is gyakran publikál. A kapcsolatot a szüleivel nem tartja és a bátyjával is csak akkor beszél, mikor az felhívja őt. A régi iskolai cimborák közül csak nagyon kevéssel tartják a kapcsolatot és velük is inkább csak interneten írnak egymásnak és azt is ritkán. Össze nem szoktak kerülni, mert mind szétszóródtak és George nem olyan, hogy utazgat egy találkozás reményében. A kollégákkal nem jön ki jól és a diákokkal is csak annyit foglalkozik, hogy a tanórán leadja nekik az anyagot. 

Szakértelmei:
- Kémikus
- Folyékonyan beszél franciául, angolul, németül, olaszul
- Tisztában van a tudomány jelenlegi állásával
- Ismeri néhány szakmai újság szerkesztőjét
Kerekasztal Lovagjai 2q37nzr

Szám hatodik

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Kerekasztal Lovagjai Empty Re: Kerekasztal Lovagjai

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 02 Jan. 2016, 10:46

Az előtörid alapján akkor nem is igen rázta meg a karidat, hogy közel egy évig semmit sem tudott a családjáról a Bukás után.
Elfogadva, jövő hétre kitalálok vmi kalandot, itt jelzem majd, hogy hol is kezdhetsz.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kerekasztal Lovagjai Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kerekasztal Lovagjai Empty Re: Kerekasztal Lovagjai

Témanyitás by Adrian Sommerfield Kedd 05 Jan. 2016, 12:32

Hát meg nem nagyon rázta, de azért aggódott értük főleg a bátyjáért. Hisz nem egy érzelemmentes őrült.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Kerekasztal Lovagjai Empty Re: Kerekasztal Lovagjai

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 06 Jan. 2016, 00:01


_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Kerekasztal Lovagjai AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kerekasztal Lovagjai Empty Re: Kerekasztal Lovagjai

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 10 Jan. 2016, 00:03

Kiderült karakterek:
George Turner - Sir Gawain (6os szám)

Mivel Emily karija nem jutott el addig, hogy kiderüljön ki a karakter, így 7-es szám újra kérhető.
Ha jövő hét szombatig Svarog nem jelzi, hogy folytatja-e a kalandot, vagy sem, akkor az övé is visszakerül majd.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Kerekasztal Lovagjai AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kerekasztal Lovagjai Empty Re: Kerekasztal Lovagjai

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 20 Jan. 2016, 00:03

Többet is vártam, mint egy hetet...
Szóval Svarog száma is visszakerült, összesen a 6-os ment ki, a többi kérhető.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Kerekasztal Lovagjai AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kerekasztal Lovagjai Empty Re: Kerekasztal Lovagjai

Témanyitás by Ashley Godwin Hétf. 27 Márc. 2017, 19:05

Adatok:

Név: Christopher Morgenstern(-Brightmore)
Egyéb név(i): Chris, öcsi
Faj: ember
Nem: férfi
Jellem: semleges
Személyazonosság: nyílt
Születési helye és idő: Berlin, 2007. 09. 14.
Kor: 20
Család:
- Carwyn Brightmore (42 éves) – apa, (ember) él
- Lena Morgenstern (40 éves) – anya, (ember) él
- - Raven Brightmore (20 éves) – nővér/fél testvér, (mutáns - avaloni/ember hibrid) él
- - Gwendolyn Brightmore (16 éves) – húg/fél testvér, (mutáns - avaloni/ember hibrid) él
Foglalkozás: Fejvadász
Testmagassága: 180 cm
Testsúlya: 69 kg
Szeme színe: zöld
Haja színe: hófehér
Bőre színe: fehér
Különleges ismertetőjel: egy hold tetoválás a hátán, egy-egy csillag tetoválás a csuklóján és a hasán, és egy Nap tetoválás a felkarján
Egészségi állapot/betegségek: cukorbeteg

Életrajza:

Németországban született cirka húsz évvel ezelőtt, ám édesanyja ismeretlen okok miatt nem kívánt tovább az országban maradni, így elköltöztek Edinburghba. A fiú sosem ismerte édesapját, csak a nevét tudhatta meg édesanyjától. Arról, hogy miért nincs a családjával, vagy miért hagyta el őket sosem beszéltek neki. Chris egy fejvadász családból származott, melynek gyökerei főként Németországba voltak visszavezethetők. Rokonai nagy átlagban Amerikába, és más – a fejvadászatot elfogadó – országokban kötöttek ki a fiatalkori kiképzéseik után, hogy folytassák a családi vállalkozást. Mivel tehetséges és sikeres családról beszéltünk, ezért nagy bevételnek örvendhettek, s a nélkülözés sem volt rájuk jellemző. Skócia fővárosa mellett épült egy kúriájuk, ahol a fiú a gyermekkorának nagy részét töltötte. Míg édesanyjától és a magántanáraitól minden elméleti, és tudományos dolgot tanulhatott, addig a nagybátyja és a személyi edzője a fizikai korlátait feszegette. Kitűnő eredményekkel zárta az iskolai vizsgákat, valamint teljesen fogékony volt származásához hűen minden jártasság felé - legyen szó tanulásról, vagy fegyverhasználatról. A 2019-es árvizeknek, és földrengéseknek köszönhetően több rokona – köztük az édesanyja is – életét vesztette, így nagybátyjával együtt elhagyta otthonát és elkezdett utazni a világban, hogy megpróbálják újra összegyűjteni a megmaradt családtagokat. A feladat sikeres volt, ám három évvel később az elhunyt családtagok újra megjelentek a Morgenstern családi konferencián. Chris sírva borult édesanyja nyakába, akit sosem hitt volna, hogy újra láthat. A bonyodalmakat az eset után elrendezték, a család ismét felállt a drámai fordulat ellenére is, s a fiú pedig ismét visszaköltözött édesanyjával Skóciába, ahol tovább folytathatta a kiképzését. Elsajátított egy bizonyos önvédelmet, valamint egy alapszintű szintű fegyver-, és járműhasználatot is tanítottak neki. Az évek folyamán mikor kellően idős lett hozzá, beíratták az Amerikai fejvadászati engedély megszerzéséhez szükséges alaptanfolyamra, amit húsz évesen szintén kitűnő eredményekkel végzett el, és megkaphatta a szövetségi engedélyét. A család örömmel vette az ifjú sikereit, melynek következtében megadták neki a kezdőlökést a karrierjéhez alapfelszerelés és egy kis zsebpénz formájában. Az édesanyja elmesélte neki, hogy az édesapja egy Walesi író, akivel egy részeges éjszakán hozta össze a sors. Elmondta neki azt is, hogy az apja ilyenkor már házas ember volt, valamint az évek folyamán született is két gyermeke. A fiú a hírek hallatán elhatározta, hogy megkeresi a két testvérét, akikről a nevükön kívül szinte semmit sem tudott.

Szakértelmei: Jeleskedik az önvédelemben, így leginkább a védekezésre specializálódott, semmint a támadásra. Stílusa leginkább az aikido módszereiben merül ki. Képes kezelni pisztolyokat, gépfegyvereket, valamint elboldogul a késekkel is dobálás szintjén. Remek(ek) a fizikai ereje, ügyessége, állóképessége, reflexei, ellenállása, és kitartása, persze ezek mind emberi kereteken belül, hiszen nincsenek természetfeletti adottságai. Van jogosítványa motorra, autóra, és a repülőgépekkel is boldogul. Beszélt nyelvei az angol, német (anyanyelvi szinten), valamint az olasz, francia, japán, és a mandarin egy bizonyos társalgási szinten.

Megjegyzés:

Választott szám: 2

Spoiler:

_________________
Ashley Godwin - énekes, boszorkány; Raven Brightmore - ex-wand-ügynök; Gwendolyn Brightmore - x-diák
Ashley Godwin
Ashley Godwin
2. szint - 6 kredit

Singer
Witch
Hozzászólások száma : 105
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Sep. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Ashley Godwin
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Kerekasztal Lovagjai Empty Re: Kerekasztal Lovagjai

Témanyitás by Thorhalla Szer. 29 Márc. 2017, 00:22

Paci mondta, hogy így már jó. Elfogadva, jelentkezz az avalonos szálra, és kövi körben bemeséllek.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kerekasztal Lovagjai Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kerekasztal Lovagjai Empty Re: Kerekasztal Lovagjai

Témanyitás by Mickey Thunder Csüt. 19 Júl. 2018, 20:43

Kerekasztal Lovagjai 250?cb=20090727042355

Adatok:

Név: Hiro Yirumagato
Egyéb név(i): Kicune
Faj: ember
Nem: férfi
Jellem: nyugodt, tisztességtudó, tanulékony, kitartó
Személyazonosság: nyílt
Születési helye és idő: 2004, Osaka
Kor: 25
Család: Apa: Kumi Yirumagato, anya: Sanjanami Akamiato, testvérek: Hidetoshi Yirumagato (öcs)
Foglalkozás: profi szumós
Testmagassága: 190 (cm)
Testsúlya: 180 (kg)
Szeme színe: barna
Haja színe: sötétbarna
Bőre színe: halványsárga (ázsiai)
Különleges ismertetőjel: szumós alkat, tradicionális hajviselet
Egészségi állapot/ betegségek: a speciális étkezésnek és a sok stressznek “hála” túlsúly, ebből eredő enyhe keringési és szívritmuszavar, csontkopás a térdében

Életrajza:
Hiro hagyománytisztelő, tehetős japán családba született. A szülei magas rangú hivatalnokok. Kiskorától fogva tanulta a szokásokat, a vallást (náluk ez a sintoizmus volt) és mindent, ami a japán néppel kapcsolatos volt. Szüleit nagyon tisztelte, jó gyerek volt, egyáltalán nem okozott nagy problémákat. A gyerekkora emellett úgy telt, mint a legtöbb japán gyermeknek. Játék, tanulás és a fejlett technológia gyors megismerése. Amit egy átlag felhasználó tudhat, azt ő már tíz évesen tudta, ebben nem volt különleges. Abban volt inkább kiemelkedő, hogy nagyon jó tanuló volt és nagyon sok minden érdekelte a csillagászattól kezdve az irodalmon át a történelemig és nem csak Japán, hanem az egész világ tekintetében. Rengeteget olvasott, rajzfilmeken, meséken kívül sok tudományos, ismeretterjesztő műsort is nézett és az interneten is búvárkodott mindenféle témában. Barátnőnek egy filozófia iránt érdeklődő lányt választott, akivel nagyon jól megértették egymást. Hiro szeretett a társaságában lenni, mély beszélgetésekkel kezdtek és hamarosan megismerték, milyen az, amikor szavak nélkül, csak egymás jelenlétét élvezték.
Öccse felett mindig védőként jelent meg, ha a nagyobb fiúk bántották, ha beszólogattak neki, Hiro ott volt. Nyugodtan, türelmesen lépett fel és a nagydarab gyerekkel nem sokan akartak szembe szállni. Mégis volt, aki megtette és előfordult, hogy megverték. Ezért is és hogy a sport is része legyen az életének, a szülei szumóra íratták be. Megszerette és felfedezte, hogy tehetséges benne. Stabilan tudott állni és ráérzett, hogy boríthatta fel vagy tolhatta el az ellenfeleit. Már az elején tudta, hogy nem lesz könnyű, még tehetséggel sem, de érdekelte a sport és nagyon szorgalmasan edzett.
Az iskolát kitűnő eredménnyel fejezte be és több kisebb versenyt is megnyert, úgyhogy a sportban utazott. Ahogy hivatalosan is felnőtt lett, az elvárások egyre komolyabbak lettek. A diétában is profivá kellett válnia és lassan az egész élete a szumóról szólt. A sporttársaival töltötték a napokat reggeltől estig, szinte katonai kiképzésnek felelt meg. Előre akart lépni, haladni akart, mindent megtett, hogy győztesen kerüljön ki a versenyzők közül. A profik között már nem volt olyan különleges, még az alkatával sem, de jó eredményeket ért el. Edzője a Kicune becenevet adta neki, ami egy bölcs és intelligens, nagy tudású mitológia lény, ezzel utalt arra, amivel Hiro igazán kiemelkedett a többi sportoló közül. A családra kevesebb ideje maradt, a barátokra is, viszont a sok kitartó edzés miatt mára a harmadszintbe került, ami ebben az életkorban nagyon sokat jelent.
Az élete lett a sport, noha tudja, hogy így nem fog túl sok napot megélni, mert a diéta, a sok stressz, hogy szinte sosem pihenhet, mert ha bukik egy versenyt, mindig kezdheti elölről, nem tesz jót az egészségnek. A rendszeres vizsgálatok miatt pontosan tudja, mennyi túlsúllyal rendelkezik, milyen szívproblémái vannak és milyen állapotban van a térde. Hagyomány, hobbi és hivatás is egyben, amit csinál, komolyan is veszi. Mindennapos lett neki a kamera, az újságírók jelenléte, akik természetesen nem csak vele foglalkoznak, hanem az összes felkészülővel, az edzőkkel és azokkal, akik bármilyen szerepben részt vállalnak a rendezvényeken.
Hiro még mindig Osakában él, hű a városhoz, amelyben felnőtt, a szüleihez, az öccséhez is, támogatja és ha teheti, meglátogatja őket, amennyire ez lehetséges az elfoglaltságai mellett. Barátnője több éve kutatni ment, távolról tartják a kapcsolatot. Hiro szabadidejében a családján kívül a barátokra koncentrál és ha nagy ritkán ráér, tudományos műsorokat, könyveket keres. Hiányzik neki az a rengeteg idő, ami régen a rendelkezésére állt, hogy művelődjön, de elfogadja, mert ő választotta ezt az életutat. A hagyományokat is igyekszik ápolni, de mivel a világ minden tájáról származó tudás, szokás érdekli, sokat magáévá tett azok közül. Például nem vallja teljes mértékben a sintoizmust, de az alapjait még mindig elfogadja, a császárt nem tartja minden felett állónak és falja az európai, amerikai, de még az afrikai kultúrát is. A tisztelet nagyon fontos neki, türelmes szokott lenni mindenkivel szemben. Ha ki kell állni magáért vagy másokért, akkor viszont megteszi. A jakuzákhoz vagy a Kézhez még nem volt szerencséje, de már hallott róla, hogy állítólag a sportág legmagasabb rangú vezetői és az élen járó szumósok az ő támogatásukat élvezik.

Képességei: -

Szakértelmei:
- szumótudás: kiváló egyensúlyérzék, stabilitás, állóképesség, nagy fizikai erő, rúgások, lökések ismerete
- japán hagyományok és sintoizmus mélyen szántó ismerete
- alapos természettudományos és történelmi ismeretek
- magasfokú (világ)irodalmi műveltség
- modern hétköznapi technológiák ismerete

Megjegyzések:
Harcművész
- Harcművész az, aki legalább egy harcművészeti ágat/küzdősportot ismer átfogóan, és képes is alkalmazni azt.
- A harcművészek – ha az általuk használt harcművészeti stílus indokolja – nagy valószínűséggel felülkerekednek közelharci összecsapásokban. (Figyelem! A harcművészet nem egyenlő a küzdősporttal, egy tai chi-t gyakorló harcművész tudása korántsem jelent kellő előnyt egy kommandóssal szemben.)
- Egyéb speciális tulajdonságokkal rendelkezhetnek a harcművészek, melyek az adott harcművészeti ágazattól függenek. Így például egy ninjutsu-t gyakorló harcművész kiválóan lopakodhat, míg egy karate mester átütheti a több centi vastag falapot.

4-es számú versenyző lenne:)
Mickey Thunder
Mickey Thunder
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 180
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2018. Jul. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3801-mickey-thunder#75381 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3802-gyasz-vladislava-cadavru#75411

Vissza az elejére Go down

Kerekasztal Lovagjai Empty Re: Kerekasztal Lovagjai

Témanyitás by Thorhalla Pént. 20 Júl. 2018, 16:14

Elfogadva, akkor hétfőn bemesélem a San Francisco-i szálra Smile

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kerekasztal Lovagjai Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kerekasztal Lovagjai Empty Re: Kerekasztal Lovagjai

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 23 Júl. 2018, 00:00


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kerekasztal Lovagjai Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kerekasztal Lovagjai Empty Re: Kerekasztal Lovagjai

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.