A Szentély

Go down

A Szentély Empty A Szentély

Témanyitás by Bryde ikrek Vas. 20 Szept. 2015, 07:21

Egy védett és rejtett hely a hegyekbe, nagyjából akkora mint egy kisebb falu. Minden ázsiai stílusú, a házaktól kezdve az utakig. Helyet kap itt számos kisebb lakóház, egy kis park, fegyver és élelemraktárak és a Mester háza. Számos út vezet ki a helyről, többek között alagutak, amiket figyelnek, hogy senki kívülálló ne tudjon bejutni.
Bryde ikrek
Bryde ikrek
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 135
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 19.
Tartózkodási hely : Valahol

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Multi
Síkok:

http://fusrodah.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

A Szentély Empty Re: A Szentély

Témanyitás by Morsus Vas. 20 Szept. 2015, 22:09

A Mester behívatja egy tévéterembe az ikreket. Kint egy négy öltönyös áll egy nagyon poros fekete autóval. Az első lép a kapuhoz, ami mögött rejtőzik a kamera.
A Szentély 3204273-atlas00208
- Nézzétek őket. Elnyomom mocskok. hamis igét hirdető erők. Ránk találtak. Tudtam, hogy ez lesz. Menjetek ki és intézzétek el őket, de élve fogjátok el mind a négyet még megakarom tudni hogyan jutottak el ide.
Parancsolja a Mester nehezen suttogott szavakkal.
- Menjetek a felső járaton pont a kapu melletti falon jöttök ki és ott rajtuk üthettek.
Mondja gyengén. Mikor kimennek az első rendőr kezdi észrevenni a kamerát. Mire a járaton kiérnek már mind négy a fegyverét fogja. A vezetőjük parancsol nekik.
< - Jó. Kénytelenek leszünk betörni. >*

*Ezt kínaiul (pontosabban mandarinul) mondja.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A Szentély Empty Re: A Szentély

Témanyitás by Bryde ikrek Hétf. 21 Szept. 2015, 14:40

Daniel

Korántsem szeretem azt, amikor megzavarnak olvasás közben, az ilyenért általában ölök. Ez esetben azonban maga a Mester hivatott minket, szóval a ténfergésnek vége, ha a Mester szól, cselekedni kell. Felrázom a kanapén fekvő húgomat, majd közlöm vele a dolgokat:
- Ébresztő! A Mester hivatott minket. - jelentem ki, majd amint kikászálódott az ágyból, azonnal a Mester háza felé vesszük az irányt és ott egyenesen a tévészobába terelnek minket. Ott a Mester vár minket kissé meggyötört arccal és ha a Mesternek nincs jó kedve, akkor valószínűleg senkinek se lesz az.
- Nézzétek őket. Elnyomom mocskok. hamis igét hirdető erők. Ránk találtak. Tudtam, hogy ez lesz. Menjetek ki és intézzétek el őket, de élve fogjátok el mind a négyet még megakarom tudni hogyan jutottak el ide. - parancsolja a Mester nehezen suttogott szavakkal. Amint ránézek a képernyőre, rögtön megértem a helyzetet. Négy fegyveres illető nem sok jól jelent és a Mesternek igaza van abban, hogy meg kell tudnunk, hogy mégis hogyan találtak meg minket. Rábólintok a feladatra, majd a Mester újabb tanácsokkal lát el.
- Menjetek a felső járaton pont a kapu melletti falon jöttök ki és ott rajtuk üthettek. - mondja, én pedig rábólintok és a nővéremmel egyetemben a járat felé vesszük az irányt.
Rövidesen ki is érünk a kapu mellé, szerencsére még nem láttak meg minket, így miénk a meglepetés ereje. Azt viszont észreveszem, hogy mind a négyen előkapták a fegyvereiket és látszólag be akarnak törni. Csak nyugodtan, a kaput nem lehet holmi pisztolyokkal tönkretenni, de jobb, ha most támadunk. Lizre nézek, majd ő bólint egyet. Pontosan tudjuk, hogy mit kell csinálni.
Elizabeth ekkor a fegyveresek irányába sikolt, amitől el kell hogy ejtsék a fegyverüket, vagy legalább is a fülükhöz kell hogy kapjanak. Ember legyen a talpán, aki kibírja az ő hangját, mármint rajtam kívül, mert rám a tesvéri kötelék miatt nem hat. A zavartságukkal szerzett pár pillanat alatt kell cselekdenem, szóval azonnal odarohanok és a két távolabbit veszem célba. Először az egyiket fogom gyomron rúgni, majd a másiknak az oldalába fogok rúgni. Ezután a gyomron rúgottnak le fogok osztani egy jobb egyenest, majd a másiknak visszakézből egy hasonló ütést fogok adni. Amíg kicsit szédelegnek, felkapom a fegyvereiket (mert kétlem hogy ezek után még a kezükben lenne, de ha mégis akkor meg kirúgom a kezükből) és mindkettőt lábon fogom lőni. Ezután már nem lesz nehéz a földön tartani őket.


Elizabeth
A tesóm kiabálva ráz fel a pihenésemből, mert állítólag a Mester látni akar minket. Szó ami szó, a Mesternek nem lehet nemet mondani, szóval a bátyám nyomában a Mester háza felé indulok, ahol a tévéterembe terelnek minket. Ott a Mester vár minket kissé meggyötört arccal és ez semmi jót nem jelent.
- Nézzétek őket. Elnyomom mocskok. hamis igét hirdető erők. Ránk találtak. Tudtam, hogy ez lesz. Menjetek ki és intézzétek el őket, de élve fogjátok el mind a négyet még megakarom tudni hogyan jutottak el ide. - parancsolja a Mester nehezen suttogott szavakkal. Amint ránézek a képernyőre, rögtön megértem a helyzetet. Négy fegyveres illető nem sok jól jelent és a Mesternek igaza van abban, hogy meg kell tudnunk, hogy mégis hogyan találtak meg minket. A bátyámmal egyetemben rábólintok a feladatra.
- Menjetek a felső járaton pont a kapu melletti falon jöttök ki és ott rajtuk üthettek. - mondja, majd Daniellel az átjáró felé igyekszünk. Odaérve Dan kiszúrja, hogy a négy fegyveres éppen be akarja törni a kaput, bár ennek a sikeressége egyenlő a nullával. A bátyám rám néz, én pedig már tudom is, hogy mit kell tennem. Rábólintok, majd a fegyveresek felé sikoltok, amitől biztosan meg fognak egy rövid időre bénulni, vagy legalább is elejtik a fegyvereiket. A sikoly egészen addig tart, amíg Dan elég közel ér a távolabbi kettőhöz és megtámadja őket éne pedig a közelebbi kettővel teszem ugyanezt. Odarohanva hozzájuk, az egyiket lendületből pofán fogom rúgni, a másiknak pedig a féltve őrzött kincseit fogom célbavenni egy rúgással. Ezután a pofánrúgottnak ki fogok osztani egy újabb pofánrúgást, amitől feltehetőleg elejti a fegyverét, ha eddig nem tette, majd a tökönrúgott is kap egy kemény képenrúgást. Ezután az elejtett fegyvereket felkapom és rájuk fogom szegezni és ha esetleg ellenállnak, akkor kapnak egy-egy láblövést.

Felszerelés:
Bryde ikrek
Bryde ikrek
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 135
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 19.
Tartózkodási hely : Valahol

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Multi
Síkok:

http://fusrodah.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

A Szentély Empty Re: A Szentély

Témanyitás by Morsus Vas. 27 Szept. 2015, 18:28

A testvérek gépies rutinnal mozognak egyszerre. A sikoltása a lánynak teljesen lefegyverzi a rendőröket. Mind a négy elejti a fegyverét és dülöngélve a fülét fogja. Ekkor a két testvér pár gyomor és érzékenyebb helyeken csapja meg őket. A megszerzett fegyverekkel lábra céloznak, de a fegyver még nem olyan egyszerű. Elizabeth első lövése a férfi lába mellé megy. A másik férfit lábon találja pontosan sípcsonton. Az hangosan üvölt fel a kíntól. Daniel lövései sikeresek, de nehéz kivennie mennyire, mert mindkét férfi rögtön odakap és csak az ujjaik közötti vérből látni, hogy talált. Még a sértetlen rendőr is emeli a kezét megadóan.
A többi hívő kiérkezik és elvéve a másik két pisztolyt megkötözik a férfiakat majd bevonszolják őket.
Egy szobába viszik a férfiakat miközben az öreg besétál oda és egy pillanatra a testvérekre néz.
- Szép munkát végeztettek gyermekeim. Büszke vagyok rátok.
Bezárja maga utána szoba ajtaját és percekig csak üvöltéseket és sikoltásokat hallani majd olyan negyed óra után nyílik az ajtó és behívatják a testvérpárt. Mind a négy rendőr kapott pár pofont. Az arcuk véres és lila. A legszélső férfi van a legrosszabb állapotban, mindkét lábát széttörték és a testén égés foltok vannak.
- Utolsó esély hadnagy úr - mondja a Mester a főrendőrnek. - Mondja meg honnan tudnak rólunk és a társa nem szenved tovább.
- Beteg szörnyeteg.
Mondja vicsorogva a férfi. Mester lassan Elizabethre néz.
- Gyermekem, végezz vele.
Mutat a súlyosan sérült férfira és az eddig bátor hadnagy pánikolva könyörög.
- Ne! Kérlek, ne!

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A Szentély Empty Re: A Szentély

Témanyitás by Bryde ikrek Vas. 27 Szept. 2015, 18:51

Daniel
Őszinte örömömre, a tervünk szokás szerint tökéletesen beválik, még a két lövést is sikerült tökéletesen leadnom, bár hogy mennyire találtam el őket, azt nem tudom pontosan, de a lényeg, hogy mi győztünk. Szerintem még nagyon vagányul is nézett ki az egész. Elizabethre nézek, aki látszólag hasonló eredményeket ért el, bár látszólag csak az egyiket sikerült meglőnie, de a lényeg, hogy neki is sikerült. Rövidesen ki is érkeznek a többiek és megkötözve beviszik a betolakodókat a Mester házához.
- Szép munkát végeztettek gyermekeim. Büszke vagyok rátok. - mondja a Mester, miután átadtuk a foglyokat. A teljesítményünkkel szörnyen elégedett vagyok, hiszen a Mester dicséreténél nincs jobb jutalom. Ezután bezárják az ajtót, majd hamarosan kiabálásokat lehet belülről hallani.
- Ez majd megtanítja őket arra, hogy ne menjenek oda, ahová nem kaptak meghívást. - mondom, majd elégedetten elmosolyodom.
Úgy negyed óra múlva behívnak minket és a látvány kissé arcon csap. Megértem, hogy vallatni kell őket, de ez azért enyhe túlzás, a foglyok látszólag szörnyen megsérültek. Nem értem, hiszen a Mester képes lett volna szimplán az elméjüket megkínozni, de látszólag a brutalitás nem megy ki a divatból. Ami sajnálatos, az az, hogy a hadnagy, aki a betolakodókat vezette, látszólag nem tört meg eléggé és nem árulja el, hogy hogyan találtak meg minket. A legnagyobb gyomrost mégis az viszi be, amikor a Mester arra kéri Lizt, hogy végezzen az egyik fogollyal. Szinte elfehéredek, amikor ránézek és látom, hogy ő is így van vele.

Elizabeth
Hála a csapatjátékunknak, sikerült a behatolókat elkapni, bár a fegyverlövésekkel nem jártam olyan sikerrel, mint a bátyus, de mivel a másik megadja magát, így nincs túl sok gond. Daniel is látszólag tökéletesen elintézte az ő ellenfeleit, szóval fantasztikus. Rövidesen ki is érkeznek a többiek és megkötözve beviszik a betolakodókat a Mester házához.
- Szép munkát végeztettek gyermekeim. Büszke vagyok rátok. - mondja a Mester, miután átadtuk a foglyokat. A teljesítményünkkel szörnyen elégedett vagyok, hiszen a Mester dicséreténél nincs jobb jutalom. Ezután bezárják az ajtót, majd hamarosan kiabálásokat lehet belülről hallani. Daniel ekkor tesz egy megjegyzést, amivel egyetértek.
- Ostoba emberek. Képesek az oroszlán képébe röhögni, de rögtön megbánják, amikor az visszaharap.
Úgy negyed óra múlva behívnak minket és a látvány kissé arcon csap. Megértem, hogy vallatni kell őket, de ez azért enyhe túlzás, a foglyok látszólag szörnyen megsérültek. Nem értem, hiszen a Mester képes lett volna szimplán az elméjüket megkínozni, de látszólag a brutalitás nem megy ki a divatból. Ami sajnálatos, az az, hogy a hadnagy, aki a betolakodókat vezette, látszólag nem tört meg eléggé és nem árulja el, hogy hogyan találtak meg minket. Ezután viszont egy szörnyű dolgot mond a Mester: arra kér, hogy öljem meg az egyiküket. Szinte halálra vált arccal nézek a tesómra, de látom, hogy itt még ő se bír segíteni, ő is ugyanígy le van döbbenve. Gyilkolni? Ezelőtt még soha sem gyilkoltam és nem is állt szándékomban. Akkor most miért?
- Biztosan szükség van erre, Mester? - kérdezem a Mestertől, de ennyi erővel magam is egy oroszlán képébe röhöghetnék.
Bryde ikrek
Bryde ikrek
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 135
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 19.
Tartózkodási hely : Valahol

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Multi
Síkok:

http://fusrodah.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

A Szentély Empty Re: A Szentély

Témanyitás by Morsus Hétf. 05 Okt. 2015, 14:54

A Mester kedvesen a lányra néz. Keze remegve, de féltően végig simítja az arcát.
- Őket nem lehet megtéríteni. A kormány hazugságai elvették önállóságukat és hitüket. Idővel kénytelen leszel vért ontani. Ha nem ma hát máskor. Ám az egyikőtöknek meg kell mutatni ezeknek a rémeknek, hogy miféle erőt képviselünk.
A férfi lassan Daniel felé fordult.
A véresre vert alak csak vérbuborékokat tudott felköpni szavak helyett. A főnökük pedig könnyezve nézte Elisabethet.
- A "mesteretek" csak egy hazug! Ő A...
A szavait nem bírta befejezni, mert az egyik katona pofán rúgta.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A Szentély Empty Re: A Szentély

Témanyitás by Bryde ikrek Hétf. 05 Okt. 2015, 19:22

Elizabeth
Piszkosul mázlistának érzem magam. A Mester szerencsémre nem képelt fel azonnal, vagy vágott durva szavakat hozzám, mert hezitáltam. Sőt, ehelyett végigsimítja az arcomat kedvesen, majd mondja.
- Őket nem lehet megtéríteni. A kormány hazugságai elvették önállóságukat és hitüket. Idővel kénytelen leszel vért ontani. Ha nem ma hát máskor. Ám az egyikőtöknek meg kell mutatni ezeknek a rémeknek, hogy miféle erőt képviselünk. - mondja, és sajnos igaza van. Ha most nem teszem meg, akkor később még nehezebb lesz, és lehet, hogy akkor a bátyó élete lenne a tét. Nem szabad hezitálnom, meg kell mutatnom a Mesternek, hogy én nem vagyok puhány. Ránézek Danielre, aki viszonozza a nézésemet és láthatólag ő is ugyanerre gondol. Az összevert ember úgyis haldoklik, ezzel már csak neki teszek jót, még akkor is, ha egy tetves emberről van szó.
- A "mesteretek" csak egy hazug! Ő A... - mondaná az emberek vezetője, de az egyik katona pofán rúgja erőből, így elhallgat. Nekem pedig meg kell tennem, amit meg kell tennem. Odalépek a halálraítélthez, majd megragadom a torkát és addig szorítom, amíg vagy el nem törik a nyakat, vagy meg nem fullad. Nem szabad hezitálnom, de érzem, hogy egy könnycsepp végigfolyik az arcomon.

Daniel
Ezer szerencse, hogy a Mester látszólag kegyes hangulatában van, ugyanis ahelyett, hogy felképelte volna Lizt, inkább megsimogatta és megnyugtatta. Érdekes.
- Őket nem lehet megtéríteni. A kormány hazugságai elvették önállóságukat és hitüket. Idővel kénytelen leszel vért ontani. Ha nem ma hát máskor. Ám az egyikőtöknek meg kell mutatni ezeknek a rémeknek, hogy miféle erőt képviselünk - mondja a Mester és sajnos igaza van. Nem szabad egyikünknek sem hezitálni, ha az emberek életéről van szó. Már nem vagyunk gyerekek. Liz rám néz, én pedig visszanézek rá. Ő is tudja, hogy mit kell tenni.
- A "mesteretek" csak egy hazug! Ő A... - kezdené el az egyikük, de egy rúgástól azonnal meggondolta magát. Liz pedig odalép a hullajelölthöz és elkezdi fojtogatni. Remélem gyorsan túl lesz rajta. Már nem vagyunk gyerekek.
Bryde ikrek
Bryde ikrek
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 135
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 19.
Tartózkodási hely : Valahol

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Multi
Síkok:

http://fusrodah.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

A Szentély Empty Re: A Szentély

Témanyitás by Morsus Vas. 11 Okt. 2015, 00:12

A lány végig érzi az ér lüktetését a keze alatt, ahogy az erősödik majd lassan gyengül és egy roppanás után leáll. Elizabeth arca könnyes. Jobban, mint ő felfoghatta volna. A Mester a férfira néz.
- Elég... Elmondok mindent.
Mondja keserűen sírva a vezető.
- Menjetek ki.
Kéri a Mester és mikor Elizabeth elsétál mellette megsimogatja az arcát.
- Büszke vagyok rád szépségem. Tudtam, hogy jó gyermekeket választottam.
Mondja örömtelien a duónak. Mikor kiérnek az ajtó bezárul és alig hallani valamit bentről. A páros a kinti folyosón marad kettesben.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A Szentély Empty Re: A Szentély

Témanyitás by Bryde ikrek Vas. 11 Okt. 2015, 12:51

Daniel
Megtette. Meg tudta tenni. Büszke vagyok rá, még akkor is, hogy egy ember megöléséről volt szó. Hezitált, én is ezt tettem volna, de utána megtette. Látom, hogy könnyes az arca, ami érthető, mert még ezelőtt nem kellett ilyet tennie. A fickó belehalt a szorításába, és most a vezetőjük sírva nyögi ki a választ.
- Elég... Elmondok mindent. - mondja sírva a vezető, a Mester pedig kiparancsol minket. Én csak bólintok és elindulok kifele menet, de amikor Elizabeth elhalad a Mester előtt, az megsimogatja az arcát.
- Büszke vagyok rád szépségem. Tudtam, hogy jó gyermekeket választottam. - mondja, ezzel pedig látszólag enyhített a hangulaton. Miután kimegyünk, az ajtó bezárul mögöttünk, én pedig Elizabeth vállára teszem a kezemet.
- Nehéz lehetett. - mondom halkan - Büszke vagyok rád, hogy meg tudtad tenni.
- Egy ember volt...és én megöltem. - mondja halkan, mire én a szemébe nézek.
- Figyelj. Meg kellett tenned és mindkettőnknek meg kell majd tennie a jövőben, ki tudja hányszor. Az az ember rossz volt és nem érdemelt kegyelmet. A Mester is mondta, hogy nem lehet őket megtéríteni. Megérdemelte a halált, ahogyan még rengeteg ember is. De mi ezt a nagyobbik jóért tesszük. Magunkért, és a többi mutánsért, meg azokért az emberekért, akiket még meg lehet menteni a kárhozattól. Csak azoknak kell meghalniuk, akik erre rászolgáltak. - mondom neki, és látszólag sikerült meggyőznöm. Átölel, mire én a fülébe súgom. - Ezt az áldozatot meg kell hoznunk.

Elizabeth
Megöltem. Én öltem meg. Éreztem a pulzusát, miközben lassan elhalt. Én öltem meg. Elengedem a halott fickó nyakát, majd hallom, hogy a vezetőjük beadja a derekát.
- Elég... Elmondok mindent. - mondja sírva a vezetőjük, majd a Mester kiparancsol minket. Miközben elhaladok a Mester mellett, ő megsimogatja az arcomat.
- Büszke vagyok rád szépségem. Tudtam, hogy jó gyermekeket választottam. - a dicsérete egy kicsit enyhít a fájdalmon, de ez nem elég. Megöltem egy embert. Kiérve, az ajtók bezárulnak mögöttem, és érzem, hogy bátyó a vállamra teszi a kezét.
- Nehéz lehetett. - mondja halkan - Büszke vagyok rád, hogy meg tudtad tenni.
- Egy ember volt...és én megöltem. - mondom halkan, miközben a sírás kerülget, mire ő a szemembe néz.
- Figyelj. Meg kellett tenned és mindkettőnknek meg kell majd tennie a jövőben, ki tudja hányszor. Az az ember rossz volt és nem érdemelt kegyelmet. A Mester is mondta, hogy nem lehet őket megtéríteni. Megérdemelte a halált, ahogyan még rengeteg ember is. De mi ezt a nagyobbik jóért tesszük. Magunkért, és a többi mutánsért, meg azokért az emberekért, akiket még meg lehet menteni a kárhozattól. Csak azoknak kell meghalniuk, akik erre rászolgáltak. - mondja nekem, és igaza van. Átölelem, mire a fülembe súg valamit. - Ezt az áldozatot meg kell hoznunk.
Bryde ikrek
Bryde ikrek
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 135
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 19.
Tartózkodási hely : Valahol

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Multi
Síkok:

http://fusrodah.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

A Szentély Empty Re: A Szentély

Témanyitás by Morsus Csüt. 15 Okt. 2015, 21:13

Hosszú percek akár egy negyed óra is eltelik mire az ajtó újra kitárul. Az idős mester békésen sétál ki véres kezeit törölgetve egy rongyba, nem látni mi volt bent, de a katonák lépteivel véres lábnyomokat hagynak maguk után a tiszta padlókon.
- Hosszú küzdelem volt, de a hitetlenek végre meglátták a fényt. Szent küldetésem van számotokra. Szavamat és az Istenünk szavát kell elvinnetek Amerikába.
Mondja az öreg.
- A hitetlenek megadták az információt, amire szükségünk volt végre. Eme fertő ország szívében van egy poshad láp, amiben egy törzs él. Ti lesztek a hírnökeim hozzájuk. Elmondjátok, hogy szeretnék szövetséget velük és, hogy mi... képviseljük.
Bár a férfi kimond egy nevet a páros nem tudja felfogni. az agyukban egy egy üres folt érzik, hogy ha ott lesznek akkor tudják újra kimondani, de addig mintha egy álmot próbálnának megragadni ébredés után.
- Tegyetek büszkévé.
Mondja majd egy intéssel elküldi őket pakolni.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A Szentély Empty Re: A Szentély

Témanyitás by Bryde ikrek Pént. 16 Okt. 2015, 13:56

Daniel
Hosszú, és nyomasztó percek telnek el, fogalmam sincs, hogy mi történhet odabent, de a lényeg, hogy a hitetlen emberek végre beszélnek és elmondják a Mesternek az, amit ő akar. Ha képes lennék már a húsrombolásra is, akkor egy pillanat alatt rá tudtam volna venni őket a beszédre, de az még odébb van. A képességemnek fejlődnie kell. Látom, hogy Liz teljesen megnyugodott és végre elfogadta magában a dolgokat. Annak az embernek pusztulnia kellett, és én se csináltam volna jobban. Úgy negyed óra múlva kinyílik az ajtó és a Mester lép ki rajta, a véres kezét pedig egy rongyba törölgeti.
- Hosszú küzdelem volt, de a hitetlenek végre meglátták a fényt. Szent küldetésem van számotokra. Szavamat és az Istenünk szavát kell elvinnetek Amerikába. - mondja a Mester, és én megnyugodom. Azután öröm fog el, mert a Mester végre megbíz minket egy küldetéssel, ráadásul egyenesen Amerikába kell elmennünk. Öröm az ürömben.
- A hitetlenek megadták az információt, amire szükségünk volt végre. Eme fertő ország szívében van egy poshad láp, amiben egy törzs él. Ti lesztek a hírnökeim hozzájuk. Elmondjátok, hogy szeretnék szövetséget velük és, hogy mi... képviseljük. - mondja a Mester, de közben egy fura érzés fog el. A Mester kimondott egy nevet, de nem jut eszembe, hogy ez milyen név is volt. Tudom, de mégse vagyok képes előhívni, bár lehet, hogy ez a Mester műve, nehogy esetleg a név kitudódjon. Ő aztán mindenre gondol. - Tegyetek büszkévé. - mondja a Mester, majd egy intéssel elküld minket pakolni. Gyorsan visszamegyünk a házunkhoz, majd összepakoljuk a szükséges felszereléseket és egy kis fegyvert is. Szükség lehet rá.
Felszerelés Daniel:

Elizabeth
Hosszú percek telnek el, amióta kiküldött minket a Mester. Persze, ez jó, mert végre végig tudom magamban gondolni a dolgokat. Amit bátyó mondott, az maga az igazság, és nekem ezt el kell fogadnom. Nem vagyok már gyerek, és nem szabad szégyent hoznom a Mesterre se. Ha újra ölni kell, akkor megteszem, de csak azt ölöm meg, aki ezt megérdemli. Kb negyed óra múlva nyílik ki az ajtó és a Mester lép ki rajta véres kézzel, amiről éppen most törölgeti le a vért. Vajon mit művelhettek odabent?
-Hosszú küzdelem volt, de a hitetlenek végre meglátták a fényt. Szent küldetésem van számotokra. Szavamat és az Istenünk szavát kell elvinnetek Amerikába - mondja a Mester, és én nem hiszek a fülemnek. Végre. Végre valahára. A Mester egy megbízást ad nekünk, ráadásul egyenesen Amerikába. Hihetetlen. - A hitetlenek megadták az információt, amire szükségünk volt végre. Eme fertő ország szívében van egy poshad láp, amiben egy törzs él. Ti lesztek a hírnökeim hozzájuk. Elmondjátok, hogy szeretnék szövetséget velük és, hogy mi... képviseljük. - mondja a Mester, de a nevet nem igazán értem. Mármint tudom és értettem, de mégse. Valamiért nem tudom előhívni az agyamban, de gondolom bátyó biztosan jobban értette, mint én. - Tegyetek büszkévé - mondja a Mester, mire mindketten meghajlunk előtte és elindulunk pakolni. Kell pár cucc, meg talán egy fegyver is, de azt találhatok a helyszínen is, és mi amúgy is két lábon járó fegyverek vagyunk.
Bryde ikrek
Bryde ikrek
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 135
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 19.
Tartózkodási hely : Valahol

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Multi
Síkok:

http://fusrodah.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

A Szentély Empty Re: A Szentély

Témanyitás by Morsus Vas. 01 Nov. 2015, 20:17

Mikor a páros bepakolt két katona várja őket a szobájukon kívül. Onnan a kertbe kísérik őket és kocsiba szállnak. Már csak annak az ablakából látják az egyik erkélyen állva a Mestert. Az öreg mentoruk rezzenéstelen komor arccal nézi, ahogy a kocsi lassan megindul kifelé. Mikor teljesen kiérnek a területről egy hepe-hupás út végén egy elhagyatott reptérre érkeznek. Ez a romos és nagyon rossz állapotban lévő hely szinte teljesen kihalt. Pár elégé szakadt ruhás férfi várja itt a párost, akik egy so-so állapotban lévő szállító repülőre kísérik őket. Ez a repülő valószínűleg magántulajdonban és állatokat szokott szállítani- pár ketrec is van rajta. Ezzel repül el a repülő át az óceánon majd leszáll egy Kaliforniai magánreptéren, ahol a pilóták egy szép köteg pénzt adnak át. Egy órával később indul újra repülő. Addig a párosnak van lehetősége kinyújtózni és végre kicsit megmozgatni magukat mire újra indulna a repülő. Négy órával később megérkeznek Mississippi államába. Itt egy kisbusz fogadja őket, ami elviszi a párost félútig majd kiteszik őket az úron. A távolban látnak három magányos autót.

Folytatás:
https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2897-valahol-mississippi#58582

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A Szentély Empty Re: A Szentély

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.