Isac Newman

Go down

Isac Newman Empty Isac Newman

Témanyitás by Malacus Kedd 27 Okt. 2015, 17:30

Név: Isac Newman
Egyéb név(i): Fagy, Fagy Alkimista
Faj: Mutáns
Nem: férfi
Jellem: Az embereket a cselekedeteik alapján ítéli meg. Aki gátolja őt, az az ellensége és nem jó, ha az ellensége vagy.
Személyazonosság: nyílt
Születési helye és idő: ZU. 1014. 10. 12. Európai Szövetséges Únió.
Kor: 7 (24)
Család: Normann Newman (apa, meghalt)
Foglalkozás: Rendőr
Testmagassága:185 (cm)
Testsúlya: 95(kg)
Szeme színe: Zöld
Haja színe: Barna és hosszú
Bőre színe: Fehér
Különleges ismertetőjel: Nincs
Repülési sebesség: ---
Egészségi állapot/ betegségek: Egészséges mind fizikailag, mind mentálisan

Életrajza:
Isac egy átlagos családba született, már amennyire átlagosnak lehet mondani. Az apja egy rendőr volt, az anyját viszont nem ismerte, és az apja mindig más történetet mondott el róla (meghalt, elváltak, elváltak és azután halt meg, az anyád egy szajha volt, stb)
Isac viszonylag nyugodtan nőt fel, és az apja nyomdokaiba akart lépni és ez lassacskán meg is valósult.

Gyerekkorában egészen nyolc éves koráig minden rendben ment, azonban az egyik napon, amikor a fiú hazament, otthon azt vette észre, hogy a házban található víz (kancsó, virágos váza) elkezdte őt követni. Elején nagyon megrémült, de rövidesen rájött, hogy egy hatalmas áldás részese lett. Irányította a vizet. Nem akarta elmondani az apjának, mert félt attól, hogy ebből valami baj keveredhetne, ezért titokban, a pincében fejlesztgette a képességét. Elsőként megtanulta uralni a képességét, hogy a víz csak akkor jöjjön hozzá, amikor az ő akarja, majd később már mozgatni is kezdte. Fél évvel később már különböző alakzatokat, formákat is létre tudott hozni az általa irányított vízből, és ki is bírta lőni, így még fegyvernek is tudta használni. Rá megint fél évvel rájött, hogy képes előidézni a víz különböző formáit, mint a jég és a gőz. Mire 18 éves lett, már képes volt tudatosan, nagy mennyiségű vizet is megmozdítani, felforralni, megfagyasztani, vagy éppen magas nyomással kilőni. Nagyon örült neki és tudta, hogy itt az ideje megmutatni a világnak az erejét. Azonban amikor az apjának el akarta mondani, megtudta, hogy az apja szolgálat közben elhunyt. Aznap bosszút esküdött és évekkel később be is tartotta azt.

Bosszú
Megtaláltam őt, az apám gyilkosát. Nem egy év kemény munka és a rendőrségbe való belépés előnyeinek köszönhetően megtaláltam őt. Ma pedig végezni fogok vele. A tettes lakott területen kívül tartózkodott, egy nagyobb termőföldön. Természetesen valami "totál legálisat" művelhetett, de ez engem kicsit se érdekelt. Követtem, majd felkaptam a maszkomat és elindultam befelé. A földet egy kerítés vette körül, és a kapunál két fickó álldogált. Amikor közel mentem, észrevettek, de aznap eléggé esőzött, ami pedig az én javamra vált. Az egyiket megfagyasztottam a másik pedig elevenen főtt meg. Ezek után beindultam a földön lévő épület felé. Természetesen azonnal kiszúrtak, de nem igazán zavartak. Elsőnek két fegyveres lépett ki, de az egyik pocsolya teljes tartalmát magas nyomáson kilőttem felé. A magas nyomású víz még az acélt is átvágja és pont így volt a fickó fejével is. A haverja rögtön támadott volna, de egy kis vízzel befagyasztottam a fegyverét, majd miközben meglepődve állt, odamentem és kitörtem a nyakát.
A házhoz érve észrevettem, hogy elreteszelték az egészet és volt bent pár nehézfiú, de már tudtam, hogy mit kell tennem. Kerestem és találtam is egy víztározót és a benne lévő összes vizet kiszedtem belőle, majd a házhoz mozgattam. A bentiek biztosan összecsinálták magukat, de én még rájuk is kiáltottam.
- Azt hiszitek van ellem esélyetek? Ellenem, a Fagy Alkimista ellen? - kiabáltam. Nos, a Fagy név eléggé találó volt, bár nem tudom, hogy az Alkimista honnan jött. Ami ezek után történt, az egy kicsit nagy és hideg volt, de mindet sikeresen megöltem. Ezek után persze azonnal leléptem és mivel vízzel ölték meg őket és én az erőmet titokban tartottam, így nem tudták meg, hogy én voltam. De nem is nagyon zavarta a hatóságot, mert mint kiderült egy eléggé bűnös előéletű illetőről volt szó. Páran még azt is mondták, hogy "akárki is tette, jól tette." Hát persze, hogy jól tette.

Általában egy egyszerű rendfenntartónak néz ki, de amint felveszi a maszkot, ő lesz a Fagy Alkimista, aki egy szuperhősködő izé.

Képessége: Vízmanipuláció, a víz összes halmazállapotával
Vízmozgatás: Akár 500l vizet és képes megmozgatni és felgyorsítani kedve szerint.
Forrás/fagyás: Képes kb 500l vizet felforralni (gőz) vagy éppen lefagyasztani (jég). Ezeket is tudja mozgatni, de a gőz hamar elpárolog, a jeget pedig lassan bírja mozgatni, így abból inkább fegyvereket készít. A víz hőmérsékletének a változtatása -50 fok és +105 fok között mozog.
Vízkinyerés: Vizet képes magához vonzani és irányítani 300m-es körzetben. A jeget és a gőzt is vízzé tudja alakítani, valamint a víztartalmú folyadékokat is tudja manipulálni(pl: vizezett sör). Ebbe beletartozik a magas páratartalomból kinyerhető víz is.
Emberi víztartalom:Mivel az emberben is van sejtszinten víz, így 30m-es körzetben képes az emberi testfolyadékokat is manipulálni, de kiszívni nem. (de ha megfagyasztja, vagy felforralja, vagy éppen mozgatja, az ugyanúgy halálos tud lenni)
Vérpengék: Képes a testen kívül került vért manipulálni, ugyanúgy mint a vizet. (mert az ember 70%-a víz)

Megjegyzések:
Ha valami hiba van, akkor az pm-be küld el. Very Happy

_________________
A múltban elkövetett hibák magvai a jelenben szökkennek szárba.



Meg kell bocsájtanunk az ellenségeinknek, de csak miután felkötötték őket. "Heinrich Heine"

Ha az emberek látják, hogy Isten vérezni kezd, akkor nem hisznek benne. És akkor véres lesz a víz.
Malacus
Malacus
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 93
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 12.
Tartózkodási hely : nem tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Isac Newman Empty Re: Isac Newman

Témanyitás by Bishop Vas. 01 Nov. 2015, 18:02

A karakter elfogadva! Gondolkozhatsz a terveiden. Very Happy

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.