Lynn Jean Carter

Go down

Lynn Jean Carter Empty Lynn Jean Carter

Témanyitás by Eva Carter Csüt. 12 Nov. 2015, 19:50

Teljes név: Lynn Jean Carter
Egyéb neve:
Típus/Faj: mutáns Lupine
Nem: nő
Kora: 4
Születési idő, hely: 2022. 12. 24. New York állam Manhattan SHIELD negyed
Haj: barna
Szem: kék
Bőre színe: fehér
Rokonai:
Apa: Ismeretlen sperma donor nem tudni él e még
Anya: Helena Carter Halott
Nagybátya: John Carter
Nagynénje: Jennifer Carter
Unoka tesói: Allison és John Carter Junior
Gyámjai: Allison Carter és Szabó Éva, de utóbbi halott
Képesége: -
Személyazonosság: Titkos
Foglalkozás: Tanuló
Testmagasság: 158 cm
Testsúly: 55 kg
Különleges ismertetőjel: nincs
Repülési sebesség: nincs
Jellem: ember, mutáns, és állatbarát is egyben.
Életrajz:
Üdv, a nevem Lynn Jean Carter, és itt születtem New Yorkban. Pontosabban, Manhattan ban a SHIELD negyedben, és ott is laktunk anyával. Anya a SHIELD nél dolgozott, mint recepciós de, nem panaszkodhatott. Az édes apámat nem ismerem, amit kicsit bánok, mert a Bőcsiben, másokért néha még az apjuk is eljön értük, míg nálam csak anya van. Néha, meg jelenik a nagybátyám, de az sem ugyan az, ha engem kérdeznek. Állítólag, nem egyszer hívtam már a nagybátyámat apának, nem is értem miért. Amiért, legfeljebb csak egy szelíd korholást kaptam tőle. Anya főnökei, nagyon szigorúak voltak vele, de nem csak ők, mert volt nem egy-két munkatársa, akik úgy érezték, hogy nyugodtan ugráltathatják, hisz ő csak egy recepciós. Nos, itt nem az volt a probléma, hogy a recepciós feladataival kapcsolatban ugráltatták, hanem az, hogy olyat is meg csináltattak vele, ami nem is az ő feladata lett volna eredetileg. De, tisztában voltak vele, hogy anya nagyon akarta ezt a állást. Sokszor szörnyűek az emberek, de ez ellen nem lehet mit tenni. De, nem azért mondom, hogy helyette panaszkodjak, csak mondtam. Eközben, Ally is visszatér Egyiptomból, a sivatag, és múmiák országából. Majd, összebútorozott egy magyar nővel, akit eleinte csak kedvelt, de késöbb már jóval több is lett. Közben, anya már jó előre azon morfondírozott, hogy mi legyen a sorsom, ha vele tőrténik valami. Gondolkozott, hogy hól lennék a legjobb helyen, és nem egyszer a testvére is felmerült, meg Ally ék is. Másnap, el is mentünk Ally ék hez, de ők gondolkodási lehetőséget kértek, amit meg is kaptak anyától. Csak, hetekkel késöbb jelentkeztek a válasszal, ami egy igen lett végül is. Így ők lettek a gyámom, ha anyával lesz valami, de kívánom, hogy ne legyen, csak nem mindig az van, amit mi szeretnénk. A következő évben, Éva, Ally barátnője ott hagyta az angyal programot, mert nem érezte úgy, hogy menne ez neki, és Ally nek is volt egy kis kalandja, egy intézet félében, amit egy kis lábsérüléssel meg is úszott. Majd, rá jópár hónappal késöbb, Ally megkérte a nő kezét, de a nagy öröm, nem tartott túl sokáig, mert aztán Éva meg halt, egy rabló támadásban. Utána, a nagyit is holtan találták, egy lyukkal a fején, de nem a golyó végzett vele, hanem szívroham. A nagyi eseténél, mindenkit ki kérdeztek, még engem is. Bár, még most se értem, hogy én hogy kerültem a képbe, mikor én az idő tájt az óvodában voltam. Végül, még meg se nyugodtunk, és máris jött a harmadik tragédia, anya autó balesetével, ami az életébe került. Én pedig, Ally hez kerültem, aki egy maga lett a gyámom. Engem, a legjobban anya halála rázott meg, hisz végül is őt azért jobban ismertem valamivel, mint a nagyit, vagy Ally barátnőjét. Ally lakásában, nagyon nem tudom magam jól érezni, mert nagyon nyomot ott a hangulat. Nyomot, és gyászos.
Képesség:
- Farkas ember kinézet, karmok és fogak csontok töréséhez elég erősek
- 1 tonnás erő
- Fizikai ellenállás kisebb sebesülések ellen
- Fejlett érzékszervek
- Emberinél sokkal nagyobb gyorsaság
- Lupine képes lehet vissza változni emberré, de nem kötelezően
- Lupine szerezhet másodlagos mutációt
- A lupine felismeri egymást szagról, hangról, kinézetről, ha élőben találkoznak, szinte semmiféle álca nem fedi el őket.
- Szeme, ha farkas alakot ölt barna marad.
De, még nem aktiválódott a képessége.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lynn Jean Carter Empty Re: Lynn Jean Carter

Témanyitás by Thorhalla Pént. 13 Nov. 2015, 09:07

Meglehetősen érett gyerek, hogy ezt felfogja. Ennyi idősek általában azt fogják fel, hogy elaludtak az illetők és alszanak sokáig.
Elfogadva, a képessége a karinak madj egy magánkaland során ébredhetnek fel később.
Vond le a kari árát Évától.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lynn Jean Carter Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.