Supernatural / Odaát

Go down

Supernatural / Odaát Empty Supernatural / Odaát

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 14 Dec. 2015, 15:26

Akkor pár szót ejtenék a világról. Aki ismeri a sorozatot a 3.évad után játszunk a 4.évad alatt, azaz megvolt a Pokol kapujának nyitása, és már az angyalok is feltűntek, bár a legtöbben nem hiszik el még mindig a létezésüket.
2008 szeptemberében járunk majd USA területén. A világ technológiai fejlettsége tökéletesen megegyezik azzal, ami akkor volt, az emberek totálisan átlagosan élnek a 99.9%-uknak fogalmuk sincs a természetfeletti dolgokról, mert aki általában találkozik vele az belehal, vagy pedig vadász lesz. úgy fél évvel korábban (a nyitáskor) a világon szerte megmagyarázhatatlan természeti katasztrófák voltak mindenfelé, csak a Vadászok, természetfeletti lények tudták, hogy miért.
Azonban, aki természetfelettit ismeri tudja, hogy a pokol kapuja megnyílt, majd bezárták, de a Pokolból rengeteg démon jött fel a világra. Az Angyalokban nem hisznek a természetfeletti lények, sem a vadászok, mert ha lenne Isten és angyalok, akkor nem hagynák a sok katasztrófát.
Igazából röviden ennyi, amit a világról tudni kell.

Karakterek/fajok/stb.:
Nem szabok gátat, hogy ki mit szeretne hozni, pár megkötésem azonban van azzal kapcsolatban, hogy mit nem lehet.
Próféta – mivel ezekből mindig csak 1db van, így 1db ilyen karaktert engedek
Leviathán – egyet sem, ők a 7.évadban jöttek, itt még a Purgatóriumról sem hallottak az emberek se senki
Neves karik – szóval sorozatban ismert karik nem
Arkangyalok – mivel ők a neves angyalok, mint Lucifer (najó ő a Sátán is), Gábriel, Mihály, Uriel stb, ők már tényleg túl tápak és tényleges személyek, így nem
Istenek – igen ilyenek is felbukkantak, szóval isteneket nem, de félistent engedek
Eve – minden szörnyek szülőanyja, ő is csak 6.évad és Purgatórium, így nem
Alfák – fajuk első tagja, ilyet sem lehet, mert mindegyik foglalt a sori szerint
Lovasok – értelemszerűen nem
Jefferson Starships – a leghülyébb fajnév ever, nope, ők is csak 6.évadban Eve eljövetele után lettek kitenyésztve
Khan-worn – ők is Eve-hez köthetők
Főnix – ők pedig kihaltak

Ez így eléggé hosszú listának tűnik, hogy mit nem, de megnyugtatok mindenkit, hogy legalább 5-6x ennyi faj közül lehet választani, főleg, hogy alfajok is vannak.
Ezeket nem sorolnám fel / fordítanám le, mert hosszúak és sok van, adok linkeket, lehet válogatni. Ha valakinek nem jó az angolja, akkor szóljon, hogy mi tetszett neki és leírom magyarul, hogy az micsoda, mit tud.
http://supernatural.wikia.com/wiki/Category:Creatures?sort=alphabetical&display=exhibition
http://supernatural.wikia.com/wiki/Monster
http://www.listal.com/list/creatures-of-supernatural


Előtörik és hasonló, fél-1 oldal szokásos hossz, azért legyen benne, hogy mihez ért a karakter, Vadász esetében hol találkozott természetfelettivel, miért lett vadász, milyen álnevei, személyazonossága, kapcsolatai vannak, hogy a feladatát végezhesse. Démonnál, hogy milyen démon, közdémon, X-road démon (itt ekkor még Crowley a főnök, szóval őt kell megjelölni annak), milyen gazdatestet preferál megszállni ha van, amit szeret (pl csak vörös nők, vagy épp csak néger férfiak stb.). szörnyek esetében hogyan lettek azok, hol harapták, fertőzték meg, hogyan kerülte el a vadászokat, hogyan él azóta, hogy szörnyeteg lett. Szellem esetén megvan-e még a csontváza, vagy valamilyen fontos tárgy tőle, hol kísért milyen fajta. Boszorkányoknál, hogy milyen varázslatokkal rendelkeznek
Ilyeneket Smile És itt természetesen már az elején kérek felszereléslistát.

Nem muszáj NY-ban lenni, sőt örülnék, ha az országban minél jobban szét lennétek szórva, a sorozatban is folyton utaznak és nem igen van ugyanazon helyen a sorozat. Főleg azért is, mert külön-külön kalandot kapnátok attól függően, hogy mik vagytok.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Supernatural / Odaát Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Supernatural / Odaát Empty Re: Supernatural / Odaát

Témanyitás by Michael Nikostratos Hétf. 14 Dec. 2015, 17:41

Jelentkeznék is ^.^

Karakter neve: Rochel
Faj: Angyal
Kor: Kortalan


Rochel, mint a legtöbb angyal, lenézi az embereket, alávalónak tartja, mégis szórakoztatják őt Isten ezen halandó teremtményei. Gabrielhez hasonlóan szeret az emberek kárára viccelődni, és Gabrielhez hasonlóan képes illúziók teremtésére. Amikor Lucifert letaszították, Rochel szánalommal, és szomorúan nézte a másik angyal bukását. Persze sose állt mellé, ezért ő maga nem is bukott, viszont tudta, hogy Gabrielnek mennyire fájt testvérének sorsa, és árulása. Gabriel volt a testvérek közül mindig a békítő, aki próbált Michael és Lucifer közé állni, csillapítani őket. A háborúban is így volt, bár Michael mellett foglalt végül helyet, ő próbált a békés végeredményre törekedni, és az alatta lévő angyalok, köztük Rochel is ebben a szellemiségben harcolt. A bukás után békés idők következtek a menny lakói számára, azonban Istennek nyoma veszett. Hű teremtményei nem tudták, hogy merre lehet a Teremtő, és hogy miért nem szólt hozzájuk. Ez rosszabb volt bárminél, a megszokott esszencia, a magasztosság hiánya, ami eltűnt a mennyből sokak idegzetét kikezdte, ilyen volt Michael is. Rochelnek nem tetszett amit látott, és ahogy Gabriel, úgy ő is, és több másik angyal is a Földre távozott. Nem szakította meg a kapcsolatát teljesen a Mennyel, viszont nem is szívesen válaszol a hívásukra. Jelenleg Gabrielt keresi, miután megtudta hogy Lucifer újra szabad, tudja, hogy az angyal számára ez nehéz időszak lehet. Szeretné megtalálni, és mellé állni, az újonnan kibontakozó harcban, mint békítők. Nem akar sem Michael, sem Lucifer pártjára állni.

Képességek:
Emberfeletti erő, telekinézis, teleportálás, láthatatlanság (amíg nem száll meg egy testet), gyógyítás, ördögűzés, képes látni bizonyos, az emberek számára láthatatlan lényeket és dolgokat (enochi írás, hellhoundok, stb), képes beszélni más angyalokkal bármilyen messze is vannak azok, képes bármilyen másik ember hangját utánozni, képes hihetetlenül erős fehér fényt teremteni, illetve a természetes hangja átlagos emberek számára közel elviselhetetlen.
Ezen kívül Gabriel tanítványaként képes illúziók teremtésére (de nem olyan erősen mint Gabriel, ő csak illúziót teremt, és nem realitást manipulál)
Ezen kívül ismeri az enochi rúnákat, és az ezekkel alkotható mágiákat.
Ezen kívül az angyal közel halhatatlan, csak speciális fegyverekkel lehet őket megölni (pl: Arkangyal kard, a Colt, stb)

Jelenlegi kinézet:
Supernatural / Odaát Latest?cb=20140221173550

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Supernatural / Odaát Empty Re: Supernatural / Odaát

Témanyitás by Thorhalla Kedd 15 Dec. 2015, 00:03

A se... khm. Tollas barátunk elfogadva.

Karakterek:
Rochel (angyal, Las Vegas)

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Supernatural / Odaát Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Supernatural / Odaát Empty Re: Supernatural / Odaát

Témanyitás by Verayla Vas. 20 Dec. 2015, 23:03

Karakter neve: mostani: Gina Carter
Faj: Djinn
Kor: 35 de 25nek néz ki

előtörténet:
Átlagos gyermekkor kissé különc családban. Apa folyton dolgozott, anyát láttam többet, tipikus bla bla sztori, ami a szülőket illeti. Én visszahúzódóbb voltam kislányként ennyit elég tudni, igazi kis nyugalom szigete, de ahogy a pohárba is csepeg a víz úgy ki is borul egyszer és akkor mindenki meneküljön amerre lát. Nos kb ennyit rólam és a gyerekkoromról. Tiniként változott meg az életem, de akkor aztán gyökeresen. Furcsa gondolatokat hallottam  fejemben és a testem remegett, mint egy drogosnak akinek elvonási tünetei vannak. Nos apa ekkor töltötte velem a legtöbb időt egyhuzamban egész élete alatt. Kiderült, hogy nem vagyunk emberek, viszont emberekből táplálkozunk. Mondjuk, úgy, hogy nem nagyon tetszett eleinte a dolog és később se nagyon így én válogattam áldozataim közül. Hogy ne érezzek bűntudatot vagy nem végeztem áldozatommal(ezt csak akkor tehettem meg, ha álmában vettem vérét valakinek, nehogy lelepleződjem) vagy pedig bűnözők vérén éltem, megszabadítva a világot egy pár mocskos alaktól.
Persze ez szálka volt apám szemében, de nem érdekelt, nem akartam élősködőnek érezni magam azzal, hogy ártatlanokat is elejtek.
Persze az életmódom cseppet se érdekelt volna egy vadászt sem, így mikor apám elkapták én felszívódtam otthonról, épphogy csak elköszönve anyámtól. Külsőt váltottam és utaztam is tovább. Hiába vadásztam csak rosszfiúkat és szereztem mindig papírokat meg alibit, egy idő után mindig túl közel merészkedtek hozzám a vadászok, ami kiváltképp idegesítő volt, annak ellenére, hogy az ő esetükben is azért megrendeztem a halál körülményeit, hogy ne tűnjön fel, semmi se ami visszavezethető lenne hozzám, vagy akár felfedné, hogy léteznek természetfelettiek.
Mondjuk úgy, hogy vadászt még nem öltem tudtommal, de egynek a társává váltam, az élet különös iróniája ez. Rendőrként is dolgozott mikor épp az egyik általa megfigyelt rossz fiút tettem hidegre. Nem látott konkrétan, csak az eredményt és távolabb a láthatáron engem. Persze le akart lőni, meg hasonlókkal próbálkozott, de szerencsére az én fajomnak több kell, hogy kipurcanjon. Elméjébe olvasva rájöttem, hogy vadász így nem hagyhattam csak így itt főleg, hogy látta az álcám, és nem akartam újat csinálni még. Megfogtam a karját, és csak annyira mérgeztem meg, hogy egy kis ideig ne nagyon ficánkoljon, de később mint akinek kutya baja mehessen tovább. Felvilágosítottam róla, hogy csak bűnözőket ölök és , hogy ne nagyon piszkáljon, mert eddig nem öltem vadászt, de ha veszélyes rám nem fogok habozni.
A sors iróniája az volt, hogy több esetben is összefutottak útjaink, ő pedig nem örült, hogy gyártom neki a plusz papírmunkát és az elítéletlen bűnözőket. De azt már szerette, mikor a segítségére voltam néhány eltűnt személy felkutatásában, akiket az el rablóiktól megmentettem véletlenül. Így lettünk végül társak. Tökéletes alibi volt, és a férfi bár vadász volt rájött, hogy több haszna van belőlem, mint kára, én meg egy idő után megtanultam újra bízni valakiben, persze ez nem jelentette azt, hogy a többi vadászban megbíztam volna, sőt kerültem őket, mint mókus az erdőtüzet, de úgy tűnt társam titokban tartotta igazi létem így mivel mellette tevékenykedtem nem voltam gyanús nekik. Én a rendőr asszisztense, aki a nyomozásokat segítette és ha eldurvultak a dolgok, akkor a gonosztevőket is elintézhettem. Mivel sokszor volt ilyen, nem nagyon volt olyan, hogy éhen maradtam volna. Persze ilyenkor egyedül mentem be és minden gazfickót elintéztem ilyenkor, persze társamnak sose volt gyomra végignézni a dolgot így visszafogni se kellett magam, és mint asszisztens erősen fejlődtem a nyomok éltüntetése terén is, persze csak azokból amit magam után hagytam.
Már egy éve vagyok Damien társa és eddig csak ritkán találkoztunk természetfelettivel, de mikor megnyilt a pokol kapuja volt egy kis sz*rkavarás és a végén már néhány démon legyőzésében is a segítségére voltam. Legtöbbször csak önvédelemből harcoltam, de volt, hogy társam húztam ki a sz*rból lévén ő volt az emberi énemhez az alibim, nem akartam csak így elúszni hagyni. Szóval lényeg az, hogy már azokat a szörnyeket is együtt intéztük el akik bajt kevertek vagy nem mentek el innen.(Kicsit területi harcnak tűnhetett, de én ha előbb találtam meg őket, akkor elküldtem őket jelezve, hogy ne legyünk egy helyen, mert feltűnő lehet az embereknek. Ha nem mentek el akkor volt, hogy társammal kaptuk el őket, lévén ő nem volt a békés módszerek híve én voltam aki figyelmeztette őket, mielőtt társam tudomást szerezhetett volna róluk és utánuk ment. Szörny elleni harcokba én nagyon nem avatkoztam bele, de néha ha mondjuk ellenem irányult vagy társamra nézve túl veszélyes volt a dolog akkor követtem őt és besegítettem ha kellett. Settle térségén belül mozogtunk javarészt és úgy tűnt még nem jött el az ideje, hogy tovább kelljen állnom.

képességek:
erősségek:
-Alternatív valóság- Az ember elméjében hamis valóságot képes létrehozni ahol újra átélheti emlékeit, félelmeit, örömeit. Ez a valóság akkor jön létre ha  djinn megérinti áldozatát.
-mérgező érintés- megmérgezhetnek bárkit érintéssel, ők döntik el, hogy ez azonnali halált okoz, vagy csupán bénít míg táplálkoznak az áldozat véréből.
- emberfeletti erő, gyosaság, fürgeség/reflex és érzékek
- közel sebezhetetlenség
- halhatatlanság: öregedésbe nem hallhatnak bele
- alakváltás: képes emberi alakokat  felvenni, hogy elrejtse az igazit.
- telepátia: képes emberi elmékben olvasni, hoyg megtanulhassa azok félelmeit örömeit.


gyengeségek/hátrányok:
- véren él, időnként kénytelen vért inni, mint a vámpírok. A testük táplálkozás közben leveti az álcát, a testük tele van tetoválásokkal, és a szemük kéken izzik táplálkozáskor.
Kétféle képen megölhetőek, de egyik se könnyű.


külső:
álca: Supernatural / Odaát Prologue_by_mialepson-d666a4b
igazi:
Supernatural / Odaát Tumblr_mnju7jOI251rp8t6jo1_500

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Verayla x-diák: Sona
Supernatural / Odaát 253-52 Supernatural / Odaát Arcade_sona___3_by_sntp-d5meyer
Verayla
Verayla
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 76
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Supernatural / Odaát Empty Re: Supernatural / Odaát

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 21 Dec. 2015, 09:07

Elfogadva.

Karakterek:
Rochel (angyal, Las Vegas)
Gina Carter (djinn, Seattle)

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Supernatural / Odaát Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Supernatural / Odaát Empty Re: Supernatural / Odaát

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.