Sikátor étterem

Go down

Sikátor étterem Empty Sikátor étterem

Témanyitás by Cerebro Szer. 10 Feb. 2016, 12:02

Az étteremnek az adta a nevét, hogy egy része egy hátsó kis utcácskában, sikátorban van. A főbejárat az egyik nagyobb utcáról nyílik. Bent hangulatos asztalok vannak, a sikátorban pedig régies, egyszerű fapadok.
Az ételek felhozatala vegyes, a gyorskajáktól kezdve a rendes éttermi ételekig mindent lehet itt rendelni, kapni.
Sikátor étterem Stouffers-Eastland-Harper%20Woods-c1960s
Sikátor étterem Restaurants-on-stone-street-in-lower-manhattan-extend-into-the-closed-B1E5YY

_________________
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
XMR wikipédia - minden egyhelyen a megszokott wikipédia elrendezés szerint
Fórumon kívüli elérhetőségek - minden más XMR érintettségű oldal, topsite stb
Discord chat szerver - az oldal új chat központja, ahol szinte mindig sokan fenn vagyunk
Tutorialok - az oldal újításainak listája linkekkel, hogy mi hol található
Sith és Jedi archívum - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az Little SW-vel kapcsolatban!
Cerebro
Cerebro
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 1406
Hozzászólások régi : 109
Korábbi szint/kredit : 2.szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Reputation : 5
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Cerebro
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Mindegyik és egyik sem

Vissza az elejére Go down

Sikátor étterem Empty Re: Sikátor étterem

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 13 Feb. 2016, 16:52

Előzmény: Kurama háza
Mindenki szépen útnak is indult és végül én is elindultam harapni valamit a kis segítőmmel karöltve. Nem messze volt a Sikátor étterem így ahoz mentünk el. Talán nem meglepően most elég üres volt az átlaghoz képest, ettől függetlenül nem zavartattam magamat és körbe néztem mielőtt még leültünk volna. Egyrészt hely után is néztem, meg, hogy kik is vannak most itt. Vegyes volt a felhozatal, egy kentaúr, két valkűr pár triád meg a vörös írek voltak kitűnőek a közből. Néztem végül egy két személyes asztalt ahonnan ráláttam a többi itt lévőre is és elkezdtem molyolni az étlappal.
- Nézz valamit te is enni.
Mondom a gyereknek fel se nézve ha még nem kezdte volna el lapozni az étlapot.
Egyenlőre még nem szólt senki szóval legalább nem azonnal futottak bele a szarba, ez már jó hír. Remélem azért ki tudnak deríteni majd valamit hamar amivel már én is fogok tudni foglalkozni esetleg. A Triádosok elég nyugodtnak tűnnek, hogy csak kockázgatnak és kétlem, hogy a görögöknek lenne bármi köze a dologhoz. De üres hassal nem tudok gondolkozni szóval ha jön a pincér akkor rendelek tőle egy menüt és amíg azt elmajszolom biztos kiötlök valamit.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Sikátor étterem Empty Re: Sikátor étterem

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 15 Feb. 2016, 00:01

Résztvevő: Kurama Alusia
Következő körváltás: 2016. február 19. (péntek)

Kurama és a társa, Joe White helyet is foglaltak, az egyik fiatal pincérlány azonnal ott is termett, hogy felvegye a rendelést. A srác csak simán hotdogot rendelt, sok ketchuppal, mustárral és sülthagymával és kólát. Kurama pedig három menüből tudott választani, ebből kettő gyorskaja volt, az egyik ugyanaz volt, mint Joé, a második helyben sütött hamburgeres menü, nem olyan, mint a gyorséttermekben, itt mindent valódi alapanyaggal. A harmadik pedig paradicsomleves, steak, hozzá krumpli, illetve gyümölcssaláta desszertnek. Bármelyiket is rendeli úgy 10 percen belül hozzák ki azt, révén meg kellett csinálni és nem csak melegíteni. Sem az étkezés előtt, sem pedig közben nem zavarják meg Kuramát és a társát, valószínűleg őt mindenki megismerte, így nem is zavarták őket semmiben sem, amíg ettek.
- Mit fogunk csinálni ezek után? - érdeklődött Joe miközben szó szerint zabált.
Végül is korábban azt mondta a nő, hogy majd kaja után választ ad erre és eldönti akkor.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sikátor étterem AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sikátor étterem Empty Re: Sikátor étterem

Témanyitás by Ammon Einarson Szer. 17 Feb. 2016, 22:14


Találok is egy kényelmes pózt a széken és a pincér lány is kisasszézik hozzánk hamar. Végig pörgök a menü lehetőségeket, hot dog, hamburger vagy paradicsomleves és steak.
- Nekem egy hamburgeres menü lesz.
Adom le a rendelést aztán míg várok, hogy kihozzák a kajáinkat lekönyöklök az asztalra és odatámasztom a fejemet a tenyerembe így morfondírozva, hogy melyik jelenlévővel kéne esetleg szóba elegyedni. A kentaúr egyedül volt de nem tudom, hogy mennyire jutnék vele, lehet a valkűrökkel több esélyem lenne beszélni vagy a kockázást látom még lehetőségnek ha engedek beszállni bár akkor már inkább iszok az írekkel.
Közbe ki is ér a kajánk és nekiállok enni. Elég csendes minden azért. Nem zargat meg minket senki sem amíg vártunk a kajára se és akkor se amíg ettünk. Tiszta a kép, hogy tudják ki vagyok. Felnézek Joe-ra aki zabál elég szépen. Felsóhajtok.
- Egyél normálisan.
Mondom neki miközbe befejezem a burgeremet majd hátra dőlök a székemen.
- Elég vegyes a társaság.- jegyzem meg - Egyenlőre én még semmit. Te viszont próbálj meg beszélni azzal kentaúrral, hátha van beszélgetős hangulatában.
Nem gondoltam volna, hogy ennyire vegyes lesz a társaság erre felé meg nem is pattanhatok végig mindegyik csoportosuláson, hogy hé heló mizu. Elég hülyén festene.
Ha esetleg valamelyik kitűnőbb társaság közül elkapom valamelyik tekintetét akkor rámosolygok de egyébként csak csipegetem még ami a tányéromon maradt és kíváncsian várom, hogy mi lesz Joe-val ha beszédbe elegyed a kentaúral.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Sikátor étterem Empty Re: Sikátor étterem

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 19 Feb. 2016, 00:02

Résztvevő: Kurama Alusia
Következő körváltás: 2016. február 23. (kedd)

- Gye há nómá... ezsdek - védekezett teli szájjal Joe.
Úgy tűnt, hogy nem igen tud a srác ennél szebben enni. A végén még hangosan szürcsölve itta meg a kóláját is, ami határozottan egyértelművé tette, hogy nem étterembe való fajta és minimálisan sem igen tud viselkedni. Igaz a többség utcagyerekként tengette a napját a szervezetben, Joe is, így ez annyira azért nem volt meglepő. De legalább a munkáját igyekezett lelkiismeretesen folytatni, csinálni. Amint befejezte a vacsoráját, és Kurama kimondta, hogy mit is kellene tennie, akkor arra nézett, amerre a kentaur volt és láthatóan, hallhatóan nyelt egyet.
- Félek a lovaktól - mondta kissé félve. - De azért megyek, mert a Főnökasszony azt mondta.
Ezzel roppant óvatosan, de el is indult a megfelelő irányba. Közben Kurama próbálta elkapni valakiknek a tekintetét, hátha megszólítja. Egy-két percre volt szüksége és végül is ezt a tettét siker koronázta, mert a Triád tagjai közül az egyik férfi biccentett neki, majd intett és meg is szólalt.
- Látom, hogy be akar szállni, van kedve? - kérdezte. - Nyugodtan megkérdezhette volna, nem kellett volna, hogy így kiessen a szeme Ms. Kurama. Mindig megtisztelő, ha egy szervezet vezetője akar beszállni szerény játszmánkba.


_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sikátor étterem AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sikátor étterem Empty Re: Sikátor étterem

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 19 Feb. 2016, 18:34


- Minden félelmet egyszer le kell győzni. A tiednek most jött el az ideje.
Lelkesítem be a gyereket, bár lehet, hogy nem fog működni a dolog. Remélem azért nem fogja felbőszíteni a kentaúrt, de még mindig jobb, hogy fél tőlük mint, hogy utálná őket. Kissebb az esélye, hogy kötekedni fog vele és hé! Ki tudja, a végén még lehet, hogy el múlik a félelme is.. Talán.
Sokáig nem kellett "nézelődnöm" azt el is kaptam egy tekintetet a Triádosoktól akik közül az egyik utána bőszen fel is hívja magára a figyelmem biccentéssel, intéssel meg végül beszéddel is. Apró mosollyal az arcomon felkelek a székből és átsétálok hozzájuk.
- Az bizony nem ugyan az. Sokkal jobban esik nyerni ha meghívták az embert!
Ülök le egy szabad székre vagy ha nem volt akkor odahúzok egyet.
- Na miben játszotok, zsebpénz vagy cukorka?
Kérdezem meg tőlük utalva, hogy pénzben is játszanak vagy csak az időt töltik el.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Sikátor étterem Empty Re: Sikátor étterem

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 23 Feb. 2016, 00:01

Résztvevő: Kurama Alusia
Következő körváltás: 2016. február 27. (szombat)

Kurama láthatta, hogy a szavai nem igen győzték meg a fiút arról, hogy neki most le kellene győznie a félelmét, de azért ment, mivel mégsem akar nemet mondani a főnöke parancsainak. Ezek után "diszkréten" felhívta a nő a Triád figyelmét magára, akik meg is invitálták, hogy csatlakozzon hozzájuk. Mire odasétált, addigra még egy széket kerítettek oda, hogy a nő is le tudjon ülni. Amint csatlakozott láthatta is, hogy zsetonokkal és igazi pénzzel - amerikai dollár - is játszottak, de valószínű, hogy a zsetonokat is be tudják váltani, mert a Triádnak - kínai maffia - vagyis a maradványának voltak New Yorkban kaszinói, ezek pedig láthatóan onnan származtak.
- Pénzben - erősítették is meg neki mindezt a leülése után.
Öt kocka volt előttük, így egyértelmű volt az, hogy kockapókert játszanak.
- Kockapóker - mondta. - Felteszem, ön nem pénzben akar játszani, hanem információért jött ide. Az is lehetséges.
Az mondta ezt, aki idehívta Kurama-t és át is nyújtotta a kockákat a nőnek.
- Száz dollár a beszálló összeg.

Kockagenerátor: (5 kockával dobj, ha beszállsz és írd le reag aljába, hogy miket dobtál)
http://dobokockaszimulator.teleoldal.hu/

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sikátor étterem AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sikátor étterem Empty Re: Sikátor étterem

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 26 Feb. 2016, 20:01

-KURAMA-
Csak meg indul a gyerek amerre küldtem végül én meg a Triádosokhoz ülök át. Valahol remélem azért, hogy nem lesz baja a gyereknek. De nem gyűlöli a lovakat csak fél tőlük, szóval nem hiszem, hogy fog bajt csinálni. De azért el-el nézegetek felé mindig, hogy rendben van-e még. Csak nem eszik meg mondjuk. A másik asztalhoz mire odaérek már székem is van amire le is ülök hátradőlve. Kocka pókereznek és pénzben de aki eddig is beszélt hozzá teszi, hogy információban is mehet a játék. Ennek igazán örülök, pont amiért jöttem! Benyúlok a farmerdzsekim belsejébe és a belső zsebemből előhalászok egy fekete bőr pénztárcát. Kinyitom és kihalászok belőle öt darab húszast amit leteszek az asztalra.
- Legyen hát, de aztán remélem tudtok is valami érdekeset majd mesélni.
Aztán még odahívok egy pincért hogy kérjek magamnak egy vodka narancsot. Ha a kockákat oda adják, hogy dobjak akkor vagy mondják, hogy dobjak elveszem a kockákat és megrázogatom őket majd dobok is velük végül. Végig vizslatom a kockáimat közben ásítok egyet. Nem rég keltem és ettem is, kicsit szunyókás vagyok. De legalább az időjárás király!

[1] [1] [2] [6] [6]

//bocs levettem a színt mert nagyon olvashatatlan, inkább kiírom, hogy ki ő//

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Sikátor étterem Empty Re: Sikátor étterem

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 27 Feb. 2016, 00:01

Résztvevő: Kurama Alusia
Következő körváltás: 2016. március 2. (szerda)

A Triádosok is dobtak a kockákkal szépen sorban, az első kör végén egy valakinek volt több pontja, mint Kurama-nak, kettőt beelőzött a nő. Közben a rendelt vodkanarancs is megérkezett.
- Az több mindentől függ - mondta a főnök.
Jelenleg a hármas nagyjából együtt játszott Kurama ellen, így több pontot kellett szereznie, mint a hármas 2/3-a ahhoz, hogy információkhoz jusson. Egy nem túl jó két párt sikerült dobnia elsőre a nőnek, de úgy tűnt, hogy ennek ellenére szerencséje van. Az első játékos úgyszintén két párt dobott, de gyengébbeket, mint Kurama, a második játékosnak a főnöknek egy drill, azaz három egyforma jött ki, a harmadiknak viszont semmi, egy darab egy pár. Így első körben sikerült is megvernie a 2/3-ot.
- Miről szeretne elsőként hallani? - kérdezte a főnök.
Ha Kurama válaszol, vagyis kérdez, akkor mondanak információt, ha tudnak, persze elsőre csak felületesen, aztán a kockát nyújtják megint a nő felé, ha még szeretne tovább játszani több információért.

1. játékos: [1] [2] [2] [4] [4] = 13 pont
2. játékos: [3] [3] [3] [5] [6] = 20 pont
3. játékos: [1] [1] [2] [4] [6] = 14 pont
Kurama: [1] [1] [2] [6] [6] =16 pont

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sikátor étterem AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sikátor étterem Empty Re: Sikátor étterem

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 29 Feb. 2016, 11:32

-KURAMA-

Kiér az italom amit el is helyezek magam mellett egy alátéten miután beleittam. A három közül gyorsan lejön, hogy melyik is a főnökük. A többi csak csendben kushad amíg mi beszélünk. Az alap persze, hogy mit is fog elmondani az nem vonatkozik minden kérdésre. Egyszerű, kényes dolgokat nem fognak elmondani.
A kockadobásokat követően meg elég jól sikerült az első köröm így fog válaszolni egy kérdésemre. Kicsit morfondírozok mielőtt feltenném. Most igazán csak az érdekel, hogy mi a helyzet a Cinnamon családdal szóval inkább ebbe kérdezek bele. Biztos tudnak valamit amit meg is osztanak.
- Elég nagy lett a felfordulás a piacon történtek után, lezárás meg minden. Szerintetek miért ölhették meg?
Egyszerű a kérdésem és inkább csak spekulációkat fogok kapni de lehet, hogy valami értelmes is lesz. Tartok tőle, ha csak szimplán megkérdezem, hogy mit tudnak, mi történt ott akkor csak annyit mondanának el amennyit már én is tudok. A felém nyújtott kockákat elveszem miközben iszom tovább az italomat ami kissé kásás lett menet közben. Lehet, hogy inkább pénzbe kéne játszani. Meh, na mindegy az infó most fontosabb. Gurítom végül a kockákat és nézem, hogy mit sikerült dobnom.

[6][6][5][5][3]

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Sikátor étterem Empty Re: Sikátor étterem

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 02 Márc. 2016, 00:00

Résztvevő: Kurama Alusia
Következő körváltás: 2016. március 6. (vasárnap)

A kérdés után valóban nekilátott a "főnök" válaszolni a kérdésre, amit Kurama tett fel neki.
- Ki nem? - tette fel a kérdést. - A "jó öreg" Liam mindenfélével foglalkozott, védelmi pénzek, tárgyalások cégekkel, lefizetések, zsarolások, meg minden efféle ügylet.
Ebből nagyjából Kurama már körbetudta írni, hogy mikkel is foglalkozott és azt is, hogy rengeteg ellensége lehetett, már csak amiatt is, mert azt is tudta, hogy a Don jobb keze volt, azaz a család második embere.
- A legtöbben Nikostratosra tippelnek, arra a kis pattogó mitugrászra, aki a harmadik ember, de nulla befolyása és tekintélye van... talán ezzel azt megszerzi, ha nem csinálják ki érte... - folytatta.
Úgy tűnt, hogy nagyjából ennyit akarnak elsőre elmondani, bár még egy másik is megszólalt.
- Meg a lányával is szar viszonyban van, volt... még össze is balhéztak ma késő délután nyilvánosan.
De egyelőre többet nem mondtak el, csak azt, amire nagyjából Kurama is számított. A következő kört abszolút fölénnyel nyerte, így most jóval több információt fog kapni és merészebben is kérdezhet, mint előzőleg.

1. játékos: [2][2][3][3][6] = 16 pont
2. játékos: [1][1][2][2][2] = 8 pont
3. játékos: [1][2][2][2][3] = 10 pont
Kurama: [6][6][5][5][3] = 24 pont

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sikátor étterem AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sikátor étterem Empty Re: Sikátor étterem

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 05 Márc. 2016, 21:02

-KURAMA-

Az ellenség lista elég hosszúra sikerült, kié nem lenne ennyire hosszú ha ilyen szakmát űzne. Sokaknak biztos jó napot okozott a halál híre de nekem személy szerint csak gondot okozott, remélhetőleg valami jó is ki fog sülni a szituációból.
Hallgatom a kis csapat főnökét, hogy mit tud. Nikostratosra ül a legtöbbek szerint a gyanú. A harmadik ember, nincs tekintélye és hát csak harmadik senki se veszi komolyan. Az már biztos, hogy ezzel feljebb kerül kihalási alapon ha persze nem lesz meglincselve ha tényleg ő volt. Nem volt egy kedvelt figura így nem hiszem, hogy tekintélyt szerezne magának ha ő volt. Inkább csak egy egyirányú jegyet a hulla házba. Az már érdekesebb volt, hogy a lányával is össze balhézott, méghozzá nyilvánosan. Érdekesnek hangzik.
- Meséljetek még a lányáról, miről vitatkozott az apjával? -ha nyilvánosan tették akkor biztosan tudják- És ne hagyjatok ki semmi mást sem amit tudtok róla. -Mosolygok rájuk kedélyesen- Esetleg volt a lányának valami, barátsága?
és felhajtom az italomat. Egyenlőre nem fogom meg a kockákat, hogy dobjak csak hallgatom a válaszukat közben vetek egy pillantást szegény gyerekre akit elküldtem a kentaúrhoz, hogy még megvan-e.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Sikátor étterem Empty Re: Sikátor étterem

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 06 Márc. 2016, 00:01

Résztvevő: Kurama Alusia
Következő körváltás: 2016. március 10. (csütörtök)

A kérdés után rögtön választ is kapott a nő arra, amit feltett.
- Nos azt mindenki tudja, hogy Liam egyedül nevelte a lányát, mert a felesége jó régen meghalt... - kezdte. - És az is köztudott, hogy távol akarta tartani a maffiától, pocsék vicc... szóval a lánynak nem lett volna szabad itt lennie sem, pedig ő jóban van a Cinnamon család Donjának lányával is. Igaz ő sem járatos a maffiában... szóval nem lehetett volna itt, de leengedték a saját emberei, mert karácsony van. Ezen vesztek össze. A lány kiabált és hisztizett, a fickó is felemelte a hangját, pedig nem szokta. Aztán ennyi, a lány hisztizve elindult, nem kifele, a város belsejébe, azóta nem látta senki...
A másik kérdésen elgondolkodtak, összenéztek, valamit beszéltek kínaiul, majd megrázta a vezető a fejét.
- Fogalmunk sincs, de elképzelhető, hogy nem - mondta.
A válasz közben Kurama kinézett Joe-ra, aki most már félve, szinte pánikolva ült az egyik sarokban a lábait felhúzva és azt ölelte át. Ahogyan elkapta Kurama tekintetét megrázta félve a fejét, úgy tűnt, hogy ő közel sem állt olyan jól, mint a nő.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sikátor étterem AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sikátor étterem Empty Re: Sikátor étterem

Témanyitás by Ammon Einarson Szer. 09 Márc. 2016, 21:30

-KURAMA-

- Ki ne akarná távol tartani a családját a vérengző ellenségektől, de ami igaz az igaz elég lehetetlen vállalkozás. - főleg a pozíció amiben üldögélt..
Mi jót nem hoz a karácsony, nem kívánt gyermeki látogatás, halál, eltűnés és viszály. Idén feneketlen a mikulás zsákja úgy fest, tele van minden jóval.
- Enyje, nem illik sugdolózni. -vonom fel a szemöldökömet arra, hogy kínaiul dumálnak egymás között. A választ nem igazán akaródzik elhinnem. Még is milyen válasz az, hogy elképzelhető, hogy nem? Röhejes. Biztos, hogy van valakije. Ha úgy nem is, akkor is legalább mint egy papfigura akinek mindent elmesél. Egy elcseszett alvilági pap de ja, valahogy így biztos...
Ahogy elnéztem Joe felé látom, hogy a srácnak "annyi". Kicsengettek elég rendesen. Ez tényleg be van fosva a lovaktól. Oda intek neki, hogy jöjjön oda hozzám.
- Menj haza. -mondom neki mikor odaér. Ha nem akarna akkor egy szúrós tekintettel ösztönzöm meg, hogy gondolja át még egyszer az ellentmondást.
Felhörpintem a maradék italomat majd megfogom az egyik kockát és elkezdek játszani vele.
- Biztos nem akartok valamit még elmondani? Mondjuk, hogy mi volt ez a nagy susmogásotok?

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Sikátor étterem Empty Re: Sikátor étterem

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 10 Márc. 2016, 00:02

Résztvevő: Kurama Alusia
Következő körváltás: 2016. március 14. (hétfő)

A figyelmeztetésre nem reagáltak a kínaiak, hogy ne sugdolózzanak. Joe odament Kurama-hoz, amikor a nő odaintette magához, a fejét kissé lógatta, hogy nem sikerült amit kértek tőle, de láthatóan tényleg rettegett. Határozottan látszott rajta, hogy megkönnyebbült, amikor a főnöke hazaküldte innen.
- Megyek! - mondta.
Azzal már szinte ott sem volt az étteremben, hanem szó szerint kirohant, hogy minél távolabb kerüljön a kentaurtól. A három Triádos az utolsó kérdésen még összenézett.
- Nem valószínű, hogy voltak, vannak lent a kiscsajnak barátai - mondta végül a főnök. - Egyáltalán nem való ide, felső középosztály, magánsuli, jó tanuló, jókislány...
Vonta meg a vállát, arra, hogy nem akarják-e elmondani, hogy mit suttogtak össze, ismét a főnök.
- Csak annyi, hogy kizárt, hogy a liba tette, az előbb elmondottak alapján, ő jókislány. Szóval mi is Nikostratosra tennénk a pénzünket. Meg az, hogy úgy hallotta Chen - mutat az egyik társára - Hogy a csaj mutáns... de nem feltétlen biztos és valószínűleg nem is lényeges információ.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sikátor étterem AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sikátor étterem Empty Re: Sikátor étterem

Témanyitás by Ammon Einarson Vas. 13 Márc. 2016, 12:23

-KURAMA-

Joe-ank nem kellett kétszer mondani végül, hogy menjen. Rögtön tepert is haza amint mondtam neki, hogy tegyen így. A figyelmem ez után vissza irányult a kínaiakra. Mutáns a kiscsaj, még mindig nem bukkant fel és senkit se ismerhet nagyon idelent.
- Szóval az is valószínű, hogy aki gyilkolt még most bébiszittelhet is.
Nagyon más indokot nem tudok kigondolni így hirtelen, hogy miért nem bukkant elő akárki is a csajjal, hogy kis fejpaskolást kapjon érte... Biztos valahol meg kell lennie a kis csajszinak idelent. Ha megtalálnám akkor még jó is származhatna belőle. Kikotrok pénzt a zsebemből az italomat meg a kajámat, hogy kifizessem és leteszem az asztalra majd felkelek a székből.
- Hát köszönöm a társaságot, igazán élmény volt.
Ezzel ott is hagyom őket, ha csak nem állítanak meg vagy mondanak még valamit ami érdekes és nem viszlátot.
Végül ha semmi nem akadályoz akkor elmegyek a térhez ahol utoljára látták a csajszit. Talán ha meglesz őkelme valami kis infó is ki fog derülni. A többi kölköm úgy is a gyilkosság után nyomoz, szólnak ha találnak valamit. Legalább is ajánlom nekik.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Sikátor étterem Empty Re: Sikátor étterem

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 14 Márc. 2016, 00:00

Résztvevő: Kurama Alusia
Következő körváltás: 2016. március 18. (péntek)

- Esélyes - bólintott a kínai férfi.
Pillanatokkal később a nő úgy dönt, hogy tovább áll és saját maga is nyomozni kezd. Az embereitől egyelőre nem kapott híreket, de valószínűleg azok is befutnak hamarosan. Kurama pár perc alatt kiért az utcákra és megérkezett a gyilkosság színhelyére. A test is még ott volt, ha Kurama megnézte, akkor a következőkre jutott. Távolról azt látta, hogy A végtagjai összelapulva, a test szinte teljesen összeroncsolódott, mintha magasról ejtették volna le, de a tér közepén volt, itt volt a vér is, nem volt honnan leesnie. Az összes végtagja furcsa szögben állt, a testén nyomok látszottak, hogy megkínozták a férfit, az arca, üveges szeme is mind-mind erről árulkodtak. A mellkasa szét volt tépve, a törött bordák is kiálltak belőle kifelé, mintha belülről tört volna ki belőle valami, de most látható volt, mintha kívülről nyúlt volna be valaki és valaminek a kirántása okozta volna mindezt. Az összezúzott, roncsolt test miatt igencsak nehézkes volt elsőre megismerni, de végül mindenkinek sikerült mindezt.
Ha közelebb megy, akkor további információk derülhettek ki, mivel Kurama értett a fegyverekhez, így igencsak valószínű, hogy látott effélét; nem esés roncsolta szét a csontokat és szöveteket, hanem robbanás. A sebeknek nem a szélén, hanem a belső részében volt égett rész. Bemeneti seb nem látszott a robbanás miatt, de az biztos, hogy az egész testében a férfinak apró robbanások tették tönkre a szerveit, ereit, csontjait. Olyanok voltak ezek, mint, amikor zárt kézben petárda robban, vagy kis szűk helyen gránát, csak azzal a különbséggel, hogy úgy látszott ezek belülről robbantak kifelé. Kurama nem tudott, ismert olyan fegyvert, ami ilyesmire képes lett volna, de most mégis ez történt.
Az információk szerint itt látták a lányt utoljára, amikor balhézott az apjával.

//Elég, ha a másik helyszínre írsz!//


_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sikátor étterem AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sikátor étterem Empty Re: Sikátor étterem

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.