Raten lakása > Chromixland

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Raten lakása > Chromixland - Page 3 Empty Re: Raten lakása > Chromixland

Témanyitás by King Raten Chromixen Csüt. 07 Júl. 2016, 22:26

Miután bevágtam a vízbe sejtettem valami büntetésre, de azt hittem hogy egyszerűen kicsit húzni fogja a száját, vagy este kevesebbet enged az ágyban, nem tudom, de nem arra számítottam, hogy kiszáll a medencéből és bezárkózik a fürdőbe. Mikor feltette a kérdést a pandaszemeivel kapcsolatban, akkor megcsóváltam a fejem, és megvontam a vállam.
- Nekem még így is tetszel. - mosolygok, de már késő, száll ki, és meghagyja, hogy kellenek a cuccai, majd felteszi a kérdést, merre a fürdőszoba.
- Jobbra a második ajtó. - válaszolom, és kimászok én is a medencéből, majd a falhoz sétálok, ahol megnyomva egy gombot hívom a portát.
- Szia, Irina Shane csomagját küld fel kérlek a lakosztályba. - mondom egyszerűen miután köszöntem, majd bontom is a vonalat, és kinyitom az egyik szekrényt, ahol fehér köntösök sorakoznak sorban, és kiveszek egyet magamnak, illetve egyet a jegyesemnek. Ezek után visszamegyek a hálóba először, hogy a telefonom is nálam legyen, ha fel kell engednem a londínert, illetve kopogok a fürdőszoba ajtaján.
- Bejöhetek?

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Raten lakása > Chromixland - Page 3 Empty Re: Raten lakása > Chromixland

Témanyitás by Irina Shane Csüt. 07 Júl. 2016, 23:15

Szét folyt az arcom, vagyis a szemem és hiába mondja azt hogy neki így is tetszek, nem baj, ezt orvosolni kell, el kell távolítani. Kiszálltam, kértem a csomagom majd kérdeztem merre a fürdő. A válasz után rögtön megindulok, de nem m futok, nem is mondanám hogy sietek , de azért tempósan megyek befelé. Csukom az ajtót és az lenne az első hogy tükör de tudjuk hogy mit sem ér, telóm nincs nálam.
- Ajj, az isten verje meg. - morgok egyet.
Közben kopognak az ajtón, kérdezi hogy bejöhet e.
-Be, hogyha hozod a telómat is.
Ha a feltételnek eleget tett beléphet és láthatja hogy karba tett kézzel állok a tükör előtt, nem vagyok agresszív de néha úgy betudnám verni a tükröt amikor szükségem lenne rá és semmit se látok abból amit kéne. Nincs erre is valami ékszer vagy amulett vagy bármi? Elég irritáló tud lenni. Ha nem hozta a telóm éppenséggel nem fogom kizavarni, de a fejéhez vágok valamit morgósan. Ha igen kapom is ki a kezéből és nézem magam az előlepi kamera segítségével.

_________________
Főkari: Jenna Collins
X-diák: Sandy Lewis
Gótika: Sue Storm
Out: Nina Walsh
Csatavilág: Átok: Fúria
Ékkövek birodalma: Iriyana Anemone Evergreen
Irina Shane
Irina Shane
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 407
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. May. 29.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raten lakása > Chromixland - Page 3 Empty Re: Raten lakása > Chromixland

Témanyitás by King Raten Chromixen Csüt. 07 Júl. 2016, 23:24

A kopogásra felel, hogy kell a telefonja is, ha ember lennék valószínűleg halkan sóhajtanék egyet, de így hang nélkül fordulok meg, és megyek vissza a hálószobába. Megkeresem a cuccait, és köztük a telefont is, gondolom az van nála amit tőlem kapott, úgyhogy felismerem. Amint ez megvan, indulok is vissza, és kopogás nélkül nyitom az ajtót, majd nyújtom neki a köntöst és a telefont.
- Hozzák a cuccaid. - jelentem ki, és ahogy sejtettem, jelez is a telefon a csuklómon, mire felveszem, de nem adok videó képet.
- Rendben, hozza a medence előtti fürdőszobához. - mondom, majd letéve engedélyezem a lifthasználatot, és becsukom magam mögött az ajtót, nem tudom mennyire akarja magára húzni a köntöst, ha nem, akkor ne stírölje senki a szépség megtestesülését, aki a fürdőszobámban áll.
- Ha kipakolod a cuccaidat valahova - fordulok Irinához amíg felérnek a csomaggal - Akkor meghagyom, hogy szerezzenek be belőlük hogy legyen itt is mindig, és ne kelljen hurcoljad. - dobom fel az ötletet, amivel talán megkönnyíthetem a dolgát, ha megint erre jönne, illetve ha vásárolunk neki elég göncöt, akkor tulajdonképpen csomagok nélkül mozoghat a két lakás között bármikor.
- És a tengerparti házunkba is beszereztetek majd.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Raten lakása > Chromixland - Page 3 Empty Re: Raten lakása > Chromixland

Témanyitás by Irina Shane Csüt. 07 Júl. 2016, 23:50

Bejön és átnyújtja a köntöst amit lendületből az alkaromra dobok és nyúlok a telómért, közben szólt hogy úton a csomagom.
- Rendben.
Aztán nézem amit behozott, ajj ez nem a jó teló, mármint nem a tükörnek használt telóm.
- Nem ez, a másik. - mondom nyugodtan és lépnék ki az ajtón, amikor épp telefonál.
Sikerül ki siklani a karja alatt mielőtt behúzná az ajtót és siettem a hálóba ahol voltunk, valahol ott lesz lehajítva a táskám. Épp a szoba küszöbét léptem át amikor kinyílt a lift ajtó. Aaaazt hisszem időben beértem de lehet hogy volt pár másodperce az érkezőnek látni, mindegy, azért magam után lazán behajtottam az ajtót. Keresem a kis táskám nem látom, az ágyban sincs, hasalok keresztbe és nézek alá, meg van. Úgy hasalva túrom ki a telómat és kapcsolom az előlapi kamerát.
-Fhuristen de szép. - nézem a sötét csíkot ami a szemem aljától az államig végig fut az arcomon, mg az elkent plecsnit . Tévedtem, ez nem olyan mint a hercegnőé, inkább mint a hülye p*csáé aki full sminkben megy strandra, vagy mint aki maratont sírt egy randi után.

_________________
Főkari: Jenna Collins
X-diák: Sandy Lewis
Gótika: Sue Storm
Out: Nina Walsh
Csatavilág: Átok: Fúria
Ékkövek birodalma: Iriyana Anemone Evergreen
Irina Shane
Irina Shane
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 407
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. May. 29.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raten lakása > Chromixland - Page 3 Empty Re: Raten lakása > Chromixland

Témanyitás by King Raten Chromixen Pént. 08 Júl. 2016, 00:01

Nem veszi fel a köntöst csak feldobja a karjára, szinte nem is figyel rám annyira a sminkjére koncentrál, meg hogy hogyan nézhet ki. Imádom ezt a kis nárcisztikus énjét, amikor magával törődik, szerencsére a helyén van az önbizalma. A medencében sem bizonygatta, hogy jaj ő nem szép smink nélkül, nagyon jól tudja hogy az, és nem is titkolja.
Egyszerűen ott hagy a fürdőben, ez már megérdemel egy sóhajt, és kiballagok a lift elé, ahol megvárom ahogy felér a londíner. A lift mellett van egy tálka, ott tartom az aprót ilyen esetekre, fogok is egy ötvendollárost és a kezébe nyomom.
- Köszönöm. - bólintok, és átveszem tőle. Nem azért adok neki ötvenest, hogy nagyzoljak, és nem is azért, mert nem ismerem a pénz értékét. Egyszerűen státuszszimbólumként használom, illetve arra, hogy érezze kitüntetés, hogy erre a szintre hozhatott csomagot. Ahogy lement elindulok Irina után, a hálószobában találom meg az ágyon fetrengve, én pedig leteszem a csomagjait.
- Lady Irina, a csomagjai megérkeztek. - mondom, majd ledobom a köntöst a padlóra, és ledobom magam az ágyra, miközben bekapcsolok egy kis halk zenét, lehetőleg olyat, amiről tudom hogy ismeri és szereti.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Raten lakása > Chromixland - Page 3 Empty Re: Raten lakása > Chromixland

Témanyitás by Irina Shane Pént. 08 Júl. 2016, 00:22

Nézegetem az arcom az ágyon hasalva, különböző hasonlatokat gyártva fejben hogy mire hajaz a legjobban, nem szoktam így járni. Közben , hallottam hogy szólítottak hogy beér a csomagom a szobába, helyes. De nem kelek fel hanem hason fordulok és mászok az ágy végéhez, ha nincs túl messze elácsingózok érte és közelebb húzom a bőröndöt, feltépem a cipzárt, na nem szó szerint, előkotrom belőle a smink leszedős kis csomagot, beállítom a telót hogy lássam magam és gyorsan lekapom a mocskot a fejemről a végén felülök, még körbe ellenőrzöm az arcom, annyira nem egyszerű kamerával, aztán bólintok hogy sikeresen megtisztítottam az arcom. A bőröngöt úgy hagyom, beledobom a tükör pótlóm és max csak rácsapom a tetejét.
- Máris jobb. - fordulok hanyatt kiterülve, a fejemet lelógatva az ágyról - Egy percig se bírom elviselni. - csukom be a szemem is, mint aki megküzdött egy bestiával.
- Várj csak, mit is mondtál? Mit akarsz a cuccaimmal? És tengerparti házunk? -ehhez az illene hogy felpattanok ülésbe és úgy pattogok, de nem akarok.

_________________
Főkari: Jenna Collins
X-diák: Sandy Lewis
Gótika: Sue Storm
Out: Nina Walsh
Csatavilág: Átok: Fúria
Ékkövek birodalma: Iriyana Anemone Evergreen
Irina Shane
Irina Shane
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 407
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. May. 29.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raten lakása > Chromixland - Page 3 Empty Re: Raten lakása > Chromixland

Témanyitás by King Raten Chromixen Pént. 08 Júl. 2016, 20:52

Amíg szól a zene, addig letakarítja az arcát, amit kicsit sajnálok. Nem azért, mert festék nélkül nem nézne ki jól, csak sminkben jobban tetszik, sokkal szebb úgy, a korábbi kapcsolataimban se nagyon láttam nőket festék nélkül. Megszoktam, és megszerettem, ez az igazság, akár mennyire is "mű" meg egyebek, semmivel sem másabb egy jó smink, mint egy dögös ruha. Na jó de, a ruhától jó nézni amikor megszabadul, a sminktől nem. Mindegy is, közben végzett, és kiterül az ágyon, lógatva le a fejét, én pedig a mellein legeltetem a szemem, illetve testének egyéb pontjain. Most jut el hozzá amiről eddig beszéltem, vissza is kérdez.
- Én semmit, majd a személyzetnek adom ki, hogy készítsen egy listát, és vásároljon be belőlük, hogy mindig legyen amikor jössz, és úgy nem kell hurcoljad magaddal. - mondom, a tengerparti házas kérdésre pedig azt hittem nem kell rákérdezni, már eldöntöttük, hogy veszek egyet.
- Hát te mondtad, hogy jobb lenne egy tengerparti ház, mint itt, gondoltam akkor veszek egyet, és ott tudunk majd pihenni ha jössz. - mondom, és lassan mellé fekszem, hogy tudjon cirógatni. - Lehetőleg nem túl távol a városközponttól, hogy ha valami sürgős dolog van, ne kelljen sokáig távol lennem. És te rendezheted be olyanra amilyenre szeretnéd. - adok egy puszit a vállára.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Raten lakása > Chromixland - Page 3 Empty Re: Raten lakása > Chromixland

Témanyitás by Irina Shane Pént. 08 Júl. 2016, 22:56

Lemostam az arcom, tisztábbnak érzem magam, jobb is a közérzetem. Annyira nem szeretek sminkben mászkálni félek hogy eltörlöm vagy valami, látok néha borzadályokat a klubban, kényszert éreznék hogy oda menjek és szóljak hogy szét csúszott az arca, de megsérteni a vendégeket csak nem kéne, inkább vissza vonulok az irodába. Ahogy a cipőfűzők meg nem ilyen dolgok is zavarnak valamiért, a masnik, nem tudom róluk levenni a szemem mint valami rossz gyerek, kényszert éreznék hogy meghúzzam a szárát és kibomoljon. Ezért az ilyen ruhákról és egyebekről is le kellett mondanom mert kis időn belül megőrjítenek.
Miután kiderültem elégedetten esik le hogy miről beszélt Raten az előbb, vissza is kérdezek, hogy tényleg jól emlékszem hogy azt hallottam amit, és igen.
- Rendben. - válaszolom arra hogy majd a személyzet összeszed mindent, ez azt jelenti hogy belenyúlnak a táskámba?
- Vagy össze írom én és elküldöm a listát, hmm? - fordulok hasra, és könyöklök, a vállamra teszem a fejem és úgy nézek rá, mert közben felmászott mellém.
Amikor beszéltük ugyan nem fűzött hozzá semmit hangosan de ezek szerint eldöntötte magában hogy akkor vesz egyet, Végig hallgatom közben nagyokat pislogok rá.
- Csak megjegyeztem hogy lehet(!) - nyomom meg a szót - jobb lenne. De csak akkor ha te is akarod, miattam nem kell, én itt is elvagyok. - rövidtávon, nem egyedül.
A rendezésre így nem reagálok semmit, mindig rám akarja bízni, átalakíthatod, berendezheted, ugyan már, mintha amúgy nem lenne mindegy, ha szép, akkor megfelel.

_________________
Főkari: Jenna Collins
X-diák: Sandy Lewis
Gótika: Sue Storm
Out: Nina Walsh
Csatavilág: Átok: Fúria
Ékkövek birodalma: Iriyana Anemone Evergreen
Irina Shane
Irina Shane
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 407
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. May. 29.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raten lakása > Chromixland - Page 3 Empty Re: Raten lakása > Chromixland

Témanyitás by King Raten Chromixen Pént. 08 Júl. 2016, 23:04

Látszik hogy bele volt mélyedve a sminkjébe, és nem teljesen figyelt rám, miután már a vállamon fekszik válaszolok a kérdésére.
- Nem, úgy gondoltam, hogy kipakolod a cuccaid, úgy használni is könnyebb mint táskából, és a személyzet majd megnézi, és felírja, nem kell nekünk foglalkozni vele. - adom meg a választ. - Így mindig lesz egy szekrényed, ahol megvannak a cuccaid, és azt folyamatosan töltik, hogy sose legyen hiányzó holmid. - mosolygok rá. - Ugyan így arra is gondoltam, hogy vehetnénk neked ruhákat, hogy ne otthonról kelljen hurcoljad bőröndben, hanem lenne itt is egy ruhatárad. - elvégre egyszerűbb venni, mint hurcolni. A házra elcsodálkozik, és nagyokat pislog, ezek szerint ő mégsem volt komoly, azt hihette hogy csak viccelődök, vagy nem tudom.
- Hiszen mondtad, hogy ott jobban éreznéd magad. - most rajtam a csodálkozás sora. - Akkor ott nem lennének emberek a parton, lehetne egy saját kikötőnk, jachtunk, felszerelhetnénk mindennel, és nem kellene mindig bérelni, illetve mások között járkálni. Bármikor kimehetnénk úszni, és a lakás is olyan lenne, amilyennek szeretnéd. - magyarázom az érveimet. Azt nem kell mondanom, hogy bármikor megveszem, ő is tudja nagyon jól.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Raten lakása > Chromixland - Page 3 Empty Re: Raten lakása > Chromixland

Témanyitás by Irina Shane Szomb. 09 Júl. 2016, 00:38

Elutasítja hogy én írjam a listát hiába próbáltam szépen nézni egy kicsit, csak egyszerűen "nem", aztán felvezeti hogy is tervezte, kipakolok és aztán jön magától a többi.
- Úgy is jó. - vonom meg a vállam, közben fojtatja.
Lesz saját szekrényem meg mindeen, amit mindig tölteneek, és kaphatnék sok ruhát hogy itt is legyen egy ruhatáram, hogy ne kelljen hurcoljak semmit, csak magamat kelljen hozni meg a kis retikülöm, fuhuu..
- Ezek szerint sokat leszek itt. - nézek rá várva a megerősítést vagy tagadást egy kis mosollyal az arcomon.
mentegetőztem, vagyis így utólag annak hat még nekem is, mintha tudtam volna hogy úgyis meg lesz a ház de azért most így mentem magam hogy jaj de nem én, nem miattam, nem, nem, mindegy, annyi mondjuk komoly benne hogy tényleg csak akkor ha ő is szeretné azt a házat. Csodálkozik is hogy mi történt az előbb még mellette voltam, le is sütöm a szemem.
- Az igaz. - erősítem meg hogy még mindig úgy gondolom hogy ott jobban érezném magam, majd fél szemmel fellesek rá, beharapva a számat és csak bólogatok a többi érvre - De csak miattam nem kell, csak ha te is...- mászok oda mint valami hízelgő dög és bújok, ölelem meg minden ami kell. Tényleg ennyire a véremben vagy vagy mi?

_________________
Főkari: Jenna Collins
X-diák: Sandy Lewis
Gótika: Sue Storm
Out: Nina Walsh
Csatavilág: Átok: Fúria
Ékkövek birodalma: Iriyana Anemone Evergreen
Irina Shane
Irina Shane
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 407
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. May. 29.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raten lakása > Chromixland - Page 3 Empty Re: Raten lakása > Chromixland

Témanyitás by King Raten Chromixen Szomb. 09 Júl. 2016, 00:49

Elmondom a tervemet a készletével kapcsolatban, mire bólint, hogy neki úgy is jó. Gondoltam is hogy jó lesz, nem kell semmit tennie, ezzel jár a legkevesebb fáradtság, csak a hülyének nem jönne be az ötlet. Arra, hogy feldobom a vásárlást azt hiszi, hogy azért csinálom, mert azt akarom folyton itt legyen. Mondjuk ebben van valami, úgy többet lehetnénk együtt, de nem akarom hogy kényszernek érezze.
- Akkor jössz, amikor szeretnél, ezt te is tudod, én csak kényelmessé szeretném tenni számodra. És tudom, hogy szeretsz vásárolni, úgyhogy kellemest a hasznossal. - vigyorgok, nem hiszem, hogy ezek után elutasítaná a dolgot. Ezek után beszélgetünk a házvásárlásról, mondja hogy nem kell, meg csak akkor ha én is akarom, de ezzel együtt bújik, jelzi, hogy mennyire örülne neki és mennyire jól esne neki. A hirtelen közel kerülésére ösztönösen válaszol a testem, érzem hogy megbökdösöm egy kicsit, és örülnék is neki, ha reagálna rá.
- Szerintem én is örülnék egy kis félrevonulós helynek, ahol nyugodtan kikapcsolhatunk, és figyelhetünk... - nyelek egyet - - Egymásra, és csak egymásra, ahol...- elhallgatok, remélem, hogy itt elkezd cirógatni vagy valami, ha nem, akkor magamhoz vonom hogy megcsókoljam, hátha az elindítja a folyamatot.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Raten lakása > Chromixland - Page 3 Empty Re: Raten lakása > Chromixland

Témanyitás by Irina Shane Szomb. 09 Júl. 2016, 23:09

Akkor majd kipakolok és a személyzet beoson és össze írja, aztán bevásárol. Rakjak ki ilyen kis cetlit például a tusfürdőre hogy nem kell pont ugyan olyat legyen ha nincs? Meg a többire amivel hasonlóan vagyok? Csak a márka legyen ugyanaz, nem mintha a cserélgetés annyira ártana a bőrömnek, ennek már a penge se nagyon árt.
Ha megtöltök itt is egy gardróbot és egy kis szekrényt a cuccaimmal akkor ez már majdnem olyan mintha ide költöznék, csak illik jönnöm hogy ne menjen minden kárba. Erre rá is "kérdezek", de gondoltam hogy ez lesz a válasz, akkor jövök amikor akarok, sejtettem hogy nem fogja rám erőltetni, ha mondjuk nem is jönnék többet, a vásárlásról meg annyit hogy kellemeset a hasznossal, hááát....
- De ugye azt tudod hogy az kb egy egész napos programnak megfelel, ha eljössz velem ne nagyon tervezz utána semmit. - eléggé el tud repülni az idő mire észreveszem.
Valamiért önkéntelenül elkezdtem bújni így a ház témára, menteni akartam magam hogy nem erőltetem de ez eléggé úgy hat mintha megpróbálnám kipuncsolni, hiába van ott hogy ha ő is akarja. Ahogy oda bújtam reagál is rám úgy, közben mondja hogy tényleg jó lenne az a kis zug, kicsit távolabb, ahol tényleg kettesbe lehetünk, közben megcirógatom az oldalát.
- Ühüüüm.
Aztán elharapja a mondatot és közelebb húzna, ennél közelebb hova, viszont én meg közben lendülök egyet hogy a hátára fordítsam és én legyek felül, de egyelőre csak a hasán pihenek és cirógatom a mellkasát egy kicsit, húzom az agyát. Két kézzel a mellkasára támaszkodok és hajolok lassan egy csókért, ha csak meg nem unja az "időhúzást" valamilyen formában.

_________________
Főkari: Jenna Collins
X-diák: Sandy Lewis
Gótika: Sue Storm
Out: Nina Walsh
Csatavilág: Átok: Fúria
Ékkövek birodalma: Iriyana Anemone Evergreen
Irina Shane
Irina Shane
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 407
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. May. 29.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raten lakása > Chromixland - Page 3 Empty Re: Raten lakása > Chromixland

Témanyitás by King Raten Chromixen Vas. 10 Júl. 2016, 00:39

A vásárlásra visszakérdez, hogy mennyire vagyok tisztában vele, hogy az egy teljes napos program, én pedig csak megrántom a vállam.
- Hidd el a sok unalmas tárgyalás és megbeszélés után még izgalmasnak is fog tűnni. - nyugtatom mosolyogva. Majd csak elfoglalom magam valahogy, ha másképp nem, akkor telefonról dolgozok majd vagy valami, akár filmet is nézhetek, meg vannak ötleteim, szóval nem kell engem féltsen.
A bújására reagálok, természetesen veszi a célzást, és kissé megcirógatja az oldalamat, majd hirtelen átfordít úgy, hogy a hátamon feküdjek, ő pedig felül legyen, ösztönösen egy vigyorra húzódik a szám, de még nem kapom meg ami szerintem járna nekem, előtte húzza az agyamat, szokása az ilyen kis játszadozás. Tudom, hogy megéri ha belemegyek, úgyhogy várok még, hajol egy csókért, hajolok én is, legyen meg amit akar, és húzzuk az időt. Érzéki lágy csók helyett most vadul, szinte sürgetően csókolom ettől függetlenül, érezze csak hogy vágyom rá, akarom, közben végigkarmolok a hátán amennyire tudok, cirmizem, karmolom felváltva amíg kell, egyelőre még bírom, de ki tudja meddig...

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Raten lakása > Chromixland - Page 3 Empty Re: Raten lakása > Chromixland

Témanyitás by Irina Shane Kedd 12 Júl. 2016, 23:38

Gondoltam nem árt felkészíteni hogy nem a gyors vásárlós típus vagyok akinek konkrét elképzelése van és képes egyszerűen dönteni. A tárgyalásokhoz képest tán ez izgalmas is lesz, háháát majd meglátod, a legtöbb pasinak ez lehet a válasza amikor úgy dönt elkíséri a párját, aztán szét unják magukat, na meg a türelmetlenek akik siettetnek, remélem nem olyan.
Ha eddig nem is gondolta komolyan már biztos "jóm ötletnek" tartja a házat, ez után amit elkezdtem. De ha már belekezdtem illik befejezni. Egyelőre még a hasán ülök és hajoltam egy csókér, ami azt is elárulja milyen állapotban van, most vadult úgyhogy valszeg nem a türelmes, gyengéd állapotban. Húzom még egy kicsit, már karmol is, akkor én meg cserébe harapok, a szájába vagy a nyelvébe ahol érem. Utána átkúszok a nyakára ahol elidőzök egy kicsit, aztán indulok lefelé lassan, nem tudom mit tenne a hasa tájékán vennék egy vissza kanyart, csalódott lenne biztos úgyhogy ezzel nem nagyon játszok, most legalábbis biztosan nem. Hadd történjen meg amire számít és vágyik. Nem sietem el a dolgot, vagyis siettetem, élvezze csak ki, a szokásos jel után, ami a játék végét jelenti, kúszok vissza és fekszem mellé. Ennyinél nem szoktunk leállni de most remélem elég volt neki egyelőre, közben nézem merre hagyhattuk a poharainkat, illetve még benne van e amit meghagytam, ha egyáltalán hagytam. Most veszem észre hogy kivételesen nem bújtam hozzá, hanem csak mellé feküdtem, fordulok is vissza felé gyorsan mielőtt valami megfordulna a fejében.

_________________
Főkari: Jenna Collins
X-diák: Sandy Lewis
Gótika: Sue Storm
Out: Nina Walsh
Csatavilág: Átok: Fúria
Ékkövek birodalma: Iriyana Anemone Evergreen
Irina Shane
Irina Shane
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 407
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. May. 29.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raten lakása > Chromixland - Page 3 Empty Re: Raten lakása > Chromixland

Témanyitás by King Raten Chromixen Szer. 13 Júl. 2016, 22:02

Egy kis agyhúzás megint, már szinte meg is szoktam, mire lassan elkezd lefelé indulni a testemen, nekem pedig felkúszik az elégedett mosoly az arcomra. Előtte persze harapdált, ahol ért, aztán kicsit a nyakammal is eljátszott, természetesen élvezem ezeket is, de nem ugyan az a két dolog. Mire végre lefelé veszi az irányt, nem tudom hogy meddig bírtam volna még. Ahogy végzett, egyből visszatér a helyére, azaz a mellkasomra, legalábbis ezt várnám, de most valamiért csak mellém fekszik. Kérdőn néznék rá, de látom, hogy a szemével a poharainkat keresi, biztos szomjas, és én is érzem az ürességet, hogy szükségem van a vérre. Közben hirtelen felém fordul, mire mosolyogva nézek rá.
- Hozom már. - suttogom, és visszaindulok a hallba, ahol a poharainkat hagytuk, és a vért. Szerencsére a szolgálók fel voltak készítve Irina érkezésére, mintha megéreztem volna, tudják jól hogy ilyenkor üres kell legyen az emelet addig, amíg én nem jelzek, és akkor is dolguk végeztével távozniuk kell. Mindez azért van, hogy természetesen tudjunk közlekedni, beszélgetni, ne kelljen tartanunk tőle, hogy például megszagolják a valahol felejtett poharunk, és rájönnek hogy vér volt benne, vagy bármi hasonló. Meg is találom közben amit kerestem, és boldogan indulok vissza Irinához a hálóba.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Raten lakása > Chromixland - Page 3 Empty Re: Raten lakása > Chromixland

Témanyitás by Irina Shane Szer. 13 Júl. 2016, 23:25

Hát őőő mondjuk úgy hogy leápoltam és mellé feküdtem utána. Remélem ezt nem úgy rakja össze a házért kaptam be, mert akkor fejre állok. Mindenesetre ez nem volt szép, mármint hogy hátat fordítva lefeküdtem mellé és így semmi, csak nézelődtem, kaja után...De észre veszem magam és fordulok is felé ilyen enyhén kétségbe esett szemekkel mire csak mosolyog, jó akkor nincs gáz, más fajta arcszerkezetre számítottam. Hozzá teszi hogy hozza már és felkel.
-Jaj nem azért. - ugrok fel térdre az ágyon de már megy ki, sóhajtva, engedem le magam a "lábaim közé" ülve és jobb híján várom vissza.
Közben gondolok egyet, gyorsan megunom az ücsörgést és bebújok a takaró alá, összehúzom magam magzatpózba és a nyakig húzott takarót szorongatom közben laposakat pislogok. Hány óra ehet? Átfordulok a hátamra, lustán csukott szemmel, a fejem fölé dobom a karjaim és fordítom a fejem egy óra felé, 1 mp-s csekkolás és lassan vissza engedem a szemhéjam.

_________________
Főkari: Jenna Collins
X-diák: Sandy Lewis
Gótika: Sue Storm
Out: Nina Walsh
Csatavilág: Átok: Fúria
Ékkövek birodalma: Iriyana Anemone Evergreen
Irina Shane
Irina Shane
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 407
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. May. 29.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raten lakása > Chromixland - Page 3 Empty Re: Raten lakása > Chromixland

Témanyitás by King Raten Chromixen Csüt. 14 Júl. 2016, 19:32

Meg akar állítani mielőtt kimennék, de tudom nagyon jól hogy ez milyen fajta megállítás. Mint a háznál, csak udvariasságból mondja hogy ne menjek, közben nagyon is elvárja, és örül neki. Ahogy felpakolok mindennel amivel fel kellett, indulok is vissza szívem választottjához, egyik kezemben a két pohár, másikban az üveg. Viszont ahogy beérek a szobába, úgy tűnik már felkészült az alvásra, ismerem ezt a pózt, ez a kidőltem pozitúra. Leteszem a poharakat az éjjeli szekrényre az üveggel együtt, és óvatosan odaülök az ágyra, és simogatni, cirógatni kezdem a hasát.
- Aludni szeretnél drágám? - teszem fel a kérdést, nem tűnt eddig fáradtnak, vagyis a szokásosnál fáradtabbnak, én voltam az aki hulla fáradt, lehet hogy ezért csinálja, szeretné ha kipihenném magam. Abból viszont nem eszik, amikor mellettem van akkor nyughatatlanabb vagyok, jobban pörgök mint egyedül, hiszen ki akarom használni a vele töltött időt. Keveset látom, és amikor mégis, akkor nem alvással akarok tölteni mindent. Mindegy, ha jelzi hogy aludni akar, akkor megpuszilom, és kimegyek a szobából elintézni egy telefonhívást, le kell mondanom az időpontjaimat így hogy itt van. Ezért is lett volna jó ha előre lebeszéljük.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Raten lakása > Chromixland - Page 3 Empty Re: Raten lakása > Chromixland

Témanyitás by Irina Shane Csüt. 14 Júl. 2016, 21:36

Azt hittem másra gondol majd hogy nem bújtam oda sőt hátat fordítottam, de csak az jött le neki hogy éhes vagyok, vagy szomjas. Úgyhogy felkelt hogy ide hozza a vacsorát, háát igen vacsora az már. Nem tettem nagy erőfeszítést hogy megállítsam, de csak ott volt az. De akkor is kiment, hát rendben van, addig kényelembe helyezem magam az ágyban. Kicsit kínlódok mire megtalálom a kényelmes pozíciót, de végül a hátamon fekszek kinyúlva, még a szememet is becsukom, mire vissza jön. Amikor hallom koppannak a poharak az éjjeli szekrényen kinyitom a fél szemem mosolyogva, de gyorsan vissza csukom. Kapok egy kis pocak simit, nyújtózok is hozzá, közben kérdezi hogy szeretnék e aludni.
- Akár. - közben megfogom a kezét és rántom, próbálom úgy hogy valahogy mellém érkezzem az ágyra és fordulok is be rá, bár közénk került a takaró át teszem rajta a fél lábam és helyezkedek egy kicsit.
- Neked sem ártana pihenni. - fészkelődök a fejemmel - Holnap is biztos sok dolgod lesz. - kezdem cirózni a mellkasát és a hasát - De én itthon foglak várni a nap végén.
Bár azt hogy mit fogok csinálni nap közben, fogalmam sincs, de gondolom nem kell sok napot bírjak egyedül, mondjuk az se olyan sok amit maradok, de 1-2 napot átfogok vészelni valahogy. Kár hogy itt nem lehet macskázni a folyosókon, lenne mint bejárjak, mondjuk a liftezés az necces lenne.


_________________
Főkari: Jenna Collins
X-diák: Sandy Lewis
Gótika: Sue Storm
Out: Nina Walsh
Csatavilág: Átok: Fúria
Ékkövek birodalma: Iriyana Anemone Evergreen
Irina Shane
Irina Shane
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 407
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. May. 29.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raten lakása > Chromixland - Page 3 Empty Re: Raten lakása > Chromixland

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 01 Aug. 2016, 00:04



A Hydra felemelkedése




Győzelem, vagy bukás prológusok


Korszakzáró kaland

Prológus 1. – Németország
2027. augusztus 1. New Yorki idő szerint 00:00
A Hydra fejei ugyan fizikai valójukban nem voltak jelen – egyedül Spartan – de audio-video összeköttetésben mindenki jelen volt, ki technológiát, ki mágiát használva. Az elmúlt napok, hetek során a legnagyobb titokban kiosztották a parancsokat a beépült embereiknek, az egységeiket átcsoportosították, ugyanis eljött a végső pillanat, amiért a II. Világháború óta dolgoztak, hogy újra megkaphassák azt a hatalmat, ami eljött.
- Madame, Messieurs, a mai nap eljön amire olyan hosszú ideje vártunk, ma a Hydra győzedelmeskedik és elfoglalja a méltó helyét a történelemben, ezzel egy időben a mutánsok kora is leáldozott. Goblin már elfoglalt a helyét az Új-Zélandi bázison, onnan fogja irányítani a támadásokat.
Itt elhallgatott, meghagyvaa a náhány pillanatnyi hatásszünetet, majd folytatta.
- New Yorki idő szerint 10:00-kor megkezdjük a támadást szerte a világon – mondta Vörös Koponya. – HAIL HYDRA!
A szavait hangosbemondón közvetítették, a bázison és a többi Hydra által elfoglalt épületkben egyszerre zúgott fel a diadalittas és vízhangzott perceken át:
HAIL HYDRA! HAIL HYDRA! HAIL HYDRA! HAIL HYDRA! HAIL HYDRA!
Folytatása következik a Hydra - Kanada, az álmok hazája kalandrészben.(???)


Prológus 2. – Xavier iskola
2027. augusztus 1. New Yorki idő szerint 10:00
Ahogyan a támadások elindultak szerte a világon több helyről befutottak a jelentések, hogy mutáns csoportokat kezdtek el öldösni halomszámra. Többek között Genosha-ból jelentette mindezt az ott levő X csoport és mihamarabbi segítség kellett oda. Az ENSZ is értesítette az X-eket, hogy kellene több helyre a segítség. Így gyorsan válsághelyzetet tartottak, annyi bizonyos volt, hogy számíthattak itt is támadásra, és csak bízhattak abban, hogy a pajzs kitart. Ám mielőtt még indultak megtették a biztonsági intézkedéseket, az iskola és a birtok alatt levő óvóhelyekre küldték a diákokat, hogy ott kell maradniuk és nem jöhetnek elő, amíg ők vissza nem térnek és Veszély is harci állapotba lépett elő, hogy így óvja az iskolát.
Az X-men pedig Genosha-ba repült, hogy segítsen az ottani mutánsoknak…
Folytatása következik az X-Men – A nem(?) várt támadás kalandrészben.


Prológus 3. – Föld körüli űr
2027. augusztus 1. New Yorki idő szerint 10:00
A Föld körül keringő SWORD űrállomás sem úszta mg a kitörő hatalomátvételt. A SHIELD-ben is igencsak nagyszámban levő Hydra ügynököknek a Csúcs űrállomás feletti hatalom megszerzése volt a legkönnyebb, ugyanis annyit kellett tenniük, hogy hetekkel korábban elhelyeztek a szellőzőben altatógázos egységeket, „bombákat”. Ezeket a kiadott parancskor aktiválták is, mindenki mielőtt felfoghatta volna, hogy mi történt álomba szenderült. A személyzetet ezek után nagyobb termekbe, helységekbe zárták és minden a kijutásokhoz szükséges energiát megvontak, csak a létfenntartást hagyták meg. Ezzel a lépéssel biztosították, hogy a Hydra tervének egyik fő fázisa zavartalanul megtörténjen.
Amint mindent elrendeztek a következő lépés következhetett. A bolygó körüli űrbe – egyelőre nem orbitális pályára, azaz kilövésre még alkalmatlan helyzetbe – egy hatalmas mintegy százötven-kétszáz méter hosszú műhold teleportált, érkezett meg egy másik dimenzióból, hogy ugyanaz a forgatókönyv játszódjék le, mint a Tükörvilágban. A műholdnak két és fél órára volt szüksége ahhoz, hogy a megfelelő pályát felvegye a bolygó körül az optimális hatáshoz.
műhold:
Folytatása következik az A műhold kalandrészben.


Prológus 4. – Norman Osborn irodája
2027. augusztus 1. New Yorki idő szerint 10:00
Norman Osborn elnök éppen nyilvános beszédet mondott az ovális irodából, amit a legtöbb tévé csatorna közvetített, amikor a Hydra hatalomátvétele elkezdődött. Odakintről lövöldözés, robbanások, sikolyok, a káosz hangjai szűrődtek be egyik pillanatról a másikra. A beszédből a férfi még csak néhány mondatot tudott bemondani, amikor az irodába fegyveres, véres páncélos emberek rontottak be. A legtöbb nem is Osbornhoz hű volt, hanem zöld-sárga egyenruhás. Az egyik riporter ebben a pillanatban állt fel és húzott fegyvert, amit az elnökre szegezett. A korábban berontott személyek pedig a többi operatőrre, riporterre fogtak fegyvert.
- A Hydra az üdvözletét küldi ex-elnök úr! – mondta.
Ezzel meghúzta a ravaszt; az élő adásban látszott, ahogyan Osborn agyvelejének egy része a mögötte levő függönyre és üvegre került.
- Az Amerikai Egyesült Államok ettől a pillanattól kezdve a Hydra uralma alatt áll! – mondta. – HAIL HYDRA!
Ezzel az adás megszakadt és egy Hydrás logó játszódott tovább csak a TV készülékeken és streameken.
a tv-s logó:

Prológus 5. – Szerte a világon
2027. augusztus 1. New Yorki idő szerint 10:00-tól
A teljes világon szinte egyszerre állt le az internet percekre, ahogyan a TV csatornák is. A GPS-ek, telefonok, bármi, ami műholddal működött tönkrement. A világ minden tájáról az akadozó betárcsázós interneten át tudtak csak híreket megosztani, illetve vezetékes telefonon, rövidhullámú rádión. Minden kommunikáció szinte megszűnt percekre. Amik voltak, azok lövöldözésről, robbanásokról, harcokról számoltak be. Újságok jelentek meg ezekben a percekben, még akkor is, ha az éjszaka közepén történt mindez. Úgy negyed órával később kezdett helyreállni a kommunikáció és hírek is érkeztek a világ minden tájáról.
- Egy új világrend van születőben, amit a Hydra vezet! Hail Hydra! Ne küzdjenek ellene, a hatalom a mi kezünkben van!
A tévében bevágások, ahogyan szerte a világban a Bosszú Angyalai harcolnak úgyszintén Angyaloknak tűnő, de Hydra jelzésű „hősökkel” és többen alul maradni látszanak. Képek, ahogyan Németország felhúzza az új zászlaját és szerte a világban az elfoglalt, behódolt irodák, hivatalok is megteszik ugyanezt, ugyanazzal a zászlóval.
zászló:
Az utcán rendőrök, csendőrök, katonák, SHIELD ügynökök dobják le a ruhájukat és alatta a Hydra egyenruha látható. Hadseregként vonulnak be a nagyobb országok nagyvárosaiba és jelentik ki az uralmukat, az ellenállókat, a SHIELD ügynökeit válogatás nélkül lőtték agyon és támadták meg.
Raten lakása > Chromixland - Page 3 Ce3
A média hatóságok a képek után már csak propaganda szövegeket játszanak és mutatják be a Hydra-t a világnak. A videómegosztók, közösségi oldalak, keresőoldalak leálltak, csupán három videó játszódott rajtuk újra és újra. Úgy tűnt a Hydra mindent az irányítása alá vont.
a videók:
Folytatása következik az SHIELD – A védekezés és a többi független kalandrészben.

(ide még írok újságos template-t hírekkel, szóval az még jön majd)






A Hydra felemelkedése




Győzelem, vagy bukás - újságok


Korszakzáró kaland


♦ New York Times ♦
Volume 13, Number 10       Brooklyn Heights, New York       2027. agusztus 1.
A SHIELD elbukott, a Hydra győzött?
Reported by Anonymus

Nem képesek megóvni senkit?

A TV-ben, interneten, amíg meg nem szakadtak az adások, mindenki láthatta a világon, hallhatta, hogy mi történt a világ nagyvárosaiban, illetve a mini-államokban is. Az utcán rendőrök, csendőrök, katonák, SHIELD ügynökök dobják le a ruhájukat és alatta a Hydra egyenruha látható. Hadseregként vonulnak be a nagyobb országok nagyvárosaiba és jelentik ki az uralmukat, az ellenállókat, a SHIELD ügynökeit válogatás nélkül lőtték agyon és támadták meg. De ugyanez volt igaz azokra akik mutánsok voltak, egyszerűen tüzet nyitottak rájuk is. De nem csak az embereket lőtték, hanem a boltokat is az utcán, egyszerűen senki sem volt biztonságban. Képes még a SHIELD felülkerekedni?

Amatőr csillagászok megerősítették, hogy a bolygó körül hatalmas villanást véltek felfedezni néhány perccel reggel 10 óra után. A képek alapján egy hatalmas műhold, vagy éppen egy kisebb űrállomást lehet látni, ami a meg nem erősített adatok szerint éppen bolygó körüli pályát igyekszik felvenni. Vajon ezt is a rejtélyes Hydra küldte, vagy valamilyen más helyről érkezett?

Ahogyan a támadások elindultak szerte a világon több helyről befutottak a jelentések, hogy mutáns csoportokat kezdtek el öldösni halomszámra. Többek között Genosha-ból jelentette mindezt az ott levő X csoport és mihamarabbi segítség kellett oda. Az ENSZ is értesítette az X-eket, hogy kellene több helyre a segítség. Az X-men természetesen nem hagyhatta figyelmen kívül a segítségkérést és el is indultak a helyszínre, hogy megmentsék Genosha elnyomott mutánsait..

created by MORBID MEMORIES @ Shadowplay & ATF


VOLUME ONE
2027. augusztus 1.

AZ USA ELNÖKE HALOTT… MEGINT!

by Anonymus
Az írásom valószínűleg igencsak sokakat fog felháborítani, de hát ilyen világot élünk. Ez már megszokott mifelénk, hogy az USA elnökei így járnak… és Osborn előtti elnököt is élőadásban ölték meg! Nem tudom, hogy miféle átok ez rajtuk, de már idejét sem tudom, hogy ki volt az, aki utoljára képes volt letölteni a saját mandátumának idejét. Önök?
Vegyük szépen sorrendbe Bush elnök volt talán az utolsó… utána jött Barack Obama, aki alatt az USA kettőbe szakadt.

Akkoriban volt egyszerre az Amerikai Szövetséges Államok (ugye emlékszünk, hogy „mi” nyertünk és lettünk újra USA. Meg a megszokott USA. Az USA elnöke Obama elnök, akit a saját egyik embere gyilkolt meg, mert Spencer elnök kettősügynöke volt. Aztán egyesült újra az országunk és továbbra is Ozwell Spencer maradt az elnök, akit aztán Fájdalom – a multidimenzionális, vagy realitási, ki tudja… - szupergonosz ölt meg, de őt is megölték aztán.

És akkor elérkeztünk az utolsó elnökválasztáshoz, ahol Luther Eastwood és Norman Osborn szálltak ringbe az elnökségért. Azt tudjuk, hogy ki nyert, Eastwood pedig alelnök… vagyis épp elnök lett. Osborn pedig az elnök, de hát neki is élő adásban röpítettek golyót a fejébe. Sok sikert Eastwood elnök… nem hiszem hogy sokáig lesz hatalmon… ne legyen igazam. Vajon lehet egyszerre New York polgármestere és az USA elnöke? Bár, ha így haladunk USA sem lesz sokáig…
Template by boatkicker


The Pulse
Az igazság a „dicső és becses” Amerika Kapitányról… a Hydra terméke!
This isn’t freedom, this is fear. Ez nem szabadság, ez félelem.
Bármenynire nem tetszik senkinek Amerika Kapitányt mi, a Hydra hoztuk létre. Ha mi nem vagyunk, akkor a szánalmas amerikai polgárokban, a kormányban fel sem merül, hogy valaha is egy hőst, vagy effélét gyártsanak. Ebből is látszik, hogy a Szovjetunió soha sem volt fenyegetés az amcsiknak. Mi adtuk a szert a kormánynak titokban…

A mi kísérletünk volt, csak olcsóbb volt az amerikai tudósokra bízni és az ő kormányukkal létrehozatni a szert. Olyanok tették, akik mindig is a embereink volt-
ak. Belegondoltak, hogy ezáltal a SHIELD, aminek elvileg önöket kellene védenie minket segítettek még ha nem is tudtak róla? Mi voltunk, akik kiválasztották Steven Grant Rogerst arra, hogy ő legyen az alany a Kapitány projectben. Kérdezte valaha bárki is őt, hogy miként szabadult ki a jégbörtönéből? Vajon elmondta, hogy a Hydra egyik elit ügynöke engedte ki és engedte szabadon… mert mindez egy nagyobb terv része volt, amit egyelőre nem fednénk fel.
Hamarosan megtudják, de addig is gondolkodjanak el, hogy biztosan ilyen emberek kezébe akarják helyezni a sorsukat, biztonságukat?! Mi egy mutánsmentes, biztonságos, szuperlényektől mentes jövőt adunk maguknak, ahol nem kell a gyermekeiket félteni! A szívük mélyén pedig tudják a válasz!
Toborzás!
Bárki, aki gyűlöli a mutánsokat és az emberi felsőbbrendűséget hirdeti, azt várjuk a sorainkban. Örömmel látjuk, ha az új világrendbe máris csatlakoznak az emberek, hogy mihamarabb megszerezzük a győzelmet és utána immáron közösen, együttes erővel elpusztíthatjuk a szuperlényeket, akik a mi túlélésünket fenyegetik! Kedves olvasók, mint láthatják és olvashatják, ma új világrend születik, emelkedik ki a romlott világból, éltessék a Hydra-t és csatlakozzanak a soraikba, hogy mihamarabb győzhessünk. HAIL HYDRA!


The Pulse
Mindent, amit a Hydra-ról tudni érdemes manapság
Új világrend épül, csatlakozz még ma! HAIL HYDRA!
egy Hydra ügynök tollából
Sziasztok! A nevem Bob, Hydra ügynök vagyok, engem tettek le ide… khm… akarom „mondani” kértek fel, hogy barátkoztassam meg a közvéleményt a Hydra-val és ismertessem meg velük. Hol is kezdjem? Itt vagyunk mi, a világ úgy állít be minket, mint egy csúnya, gonosz náci szövetkezetet… okés, nácik vagyunk, de ezúttal az árja faj… most is az árja fajért harcolunk. De az most nem a németek, hanem az emberi faj! Nem hagyhatjuk, hogy a mutánsok miatt kihaljunk. Mi az egyszerű terv erre? Hát, azt hiszem, hogy haljanak ki ők, legalább is a főnökök szerint, minket meg meggyőztek és igazuk van, mi vagyunk többen emberek. Így csak akkor kell tőlünk félni, ha mutkó vagy, egyébként már a korábban üldözött rasszokkal sincs bajunk. Ez tök jó, nem?!
A legtöbbünk családja már a II. VH-ban is a Hydra soraiban volt, azt hitték, hogy kiirtottak minket, hehehehehe… khm, tévedtek. Ha levágják egy fejünket, kettő másik nő helyette. Amíg az eszme él a Hydra is él, így sikerült átvészelnünk hetven évet és visszatérnünk teljes erővel! Bárki, aki a mi eszménket vallja örömmel csatlakozhat a sorainkba, a fiatalok kipróbálhatják a CS, CoD és efféle játékokat élesben, mutánsokon! Remek szórakozás lesz, higgyétek el! A fő központunk mint valószínűleg mindenki tudja Hate Monger kancellársága óta Németországban van, az anyaországunk, a Harmadik Birodalom, ami erősebb, mint valaha! Heil Hydra!
Visszatérve az alapkérdéshez, mindenkit megtanítunk, kitanítunk, aki bátor és csatlakozna sorainkba.

Ha szuperhumán vagy misztikus valaki, őket is örömmel látjuk a vezetőink között is több ilyen van, az elitügynökök között is! Higgyétek el, tuti karrier lehetőség van ebben a szervezetben. Jól fizet, ha szeretsz utazni is érdemes benézni, sok más realitást, világot be lehet járni… aú! Hogy ez nem publikus? Upsz! Mindegy, most már benne marad, főleg, mert most indul a hatalomátvétel, és mennem kell! Szóval mire olvassátok már ltáni fogjátok, hogy micsoda szervezet vagyunk, így keressétek fel bármelyik ügynököt és jelentkezzetek. Ne felejtsétek: HAIL HYDRA! Találkozunk később!




A Hydra felemelkedése – Győzelem, vagy bukás



Részvevő: Raten Chromixen

Idő: 2027. augusztus 1. 10:30 perc; Hátralevő idő: T-24 kör

Raten éppen a lakásában volt, amikor a világon elszabadult a pokol. Mivel az övé volt az egyik, ha nem a legmagasabb épület a szigeten, így remekül belátta azt is, hogy odakint a szigetén mi történt. Láthatta a robbanásokat, halhatta a lövéseket az utca szintről. Az emberek pánikolva menekültek, próbáltak elbújni. A TV-ben, intereneten, amíg meg nem szakadtak az adások, ő maga is láthatta, hallhatta, hogy mi történt a világ nagyvárosaiban, illetve a mini-államokban is, mint az övé. Az utcán rendőrök, csendőrök, katonák, SHIELD ügynökök dobják le a ruhájukat és alatta a Hydra egyenruha látható. Hadseregként vonulnak be a nagyobb országok nagyvárosaiba és jelentik ki az uralmukat, az ellenállókat, a SHIELD ügynökeit válogatás nélkül lőtték agyon és támadták meg. De ugyanez volt igaz azokra akik mutánsok voltak, egyszerűen tüzet nyitottak rájuk is. De nem csak az embereket lőtték, hanem a boltokat is az utcán, egyszerűen senki sem volt biztonságban.
Éppen ez a helyzet állt fent, amikor a lift csöngött egyet és kinyílt. Egy általa is ismert magasabb katonai tiszt volt az, aki belépett a lakásba, bármiféle engedély nélkül. Ide sem szólt sem Alex, sem pedig a férfi, hogy jönni fog, pedig köztudott, hogy csak akkor léphetnek be emberek ide a lakásba, ha arra maga a király ad engedélyt – így vettem ki a topic leírásból. Egészen közel ment Ratenhez, talán három-négy lépés választotta csak el, itt állt meg, biccentett, majd megszólalt, a keze a háta mögött volt, mindkettő, ez tőle megszokott volt, ha ideges volt, vagy rossz a helyzet, mindig a háta mögött tördelte azokat,
- A helyzet egyre jobb odalent, mi állunk győzelemre, de önnek ezzel már nem kell törődnie. HAIL HYDRA!
Ezzel előhúzta az egyik kezét, benne egy sima kilenc milliméteressel és így közvetlen közelről Raten mellkasát célozva húzta meg kétszer a ravaszt.

//Nem szándékozom tovább tartani ezt a kis dolgot, mint 3-4, maximum 5 kör, amit a korszakkaland időtartama alatt azaz 24*4 = 96 nap (december elejéig) kellene letudni. Hal végeztünk, már nem foglak tovább zaklatni.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Raten lakása > Chromixland - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Raten lakása > Chromixland - Page 3 Empty Re: Raten lakása > Chromixland

Témanyitás by King Raten Chromixen Pént. 05 Aug. 2016, 23:42

Ritka alkalmak egyike, hogy pihenni tudok, de nem tűnt úgy, hogy hosszú ideig lesz erre lehetőségem. Mint mindig, most is bekapcsoltam a tv-t, de most nem az általános hírműsorok fogadtak. Úgy tűnt, az egész világon teljes offenzívát indított a Hydra, és mindenhol elkezdték átvenni a hatalmat, és a kormányok irányítását. Élőben követhettem az ablakomon keresztül, ahogy ez nálunk is megtörtént. Az ösztöneim azt súgták, hogy menjek el az ablakoktól, bújjak el valahol, de túl büszke voltam. Meghalltak a kommunikációk is, ez zavart a legjobban, nem tudtam Irinát sehogy sem elérni, csak remélhettem, hogy minden rendben van vele. Néztem az ismétlődő adást, ahogy a Hydrát mutatja be, megállíthatatlan erőként, akikkel felesleges ellenkezni. Megcsóváltam a fejem, és megpróbáltam elérni Alexát, szintén sikertelenül. Vagy az ország védelmében segít, vagy odalent van a recepción és védi az épületet, biztosra vettem, hogy nem lustálkodik. Mondjuk az utóbbiért fizetem. Természetesen hülye nem voltam, egy pisztoly nálam volt, felkészültem rá hogy használnom kell majd, de reméltem hogy nem ez lesz a helyzet. Minden megváltozott, amikor hallottam a lift hangját, ahogy kinyílt az ajtó, és kilépett egy katona, valami Rogers vagy Ragurs, nem tudom hogy hívták, de ez is nagy szám, hogy ennyit tudok róla. Egészen közel jött, miközben diplomatikus pókerarcomon halvány mosollyal figyeltem. Az engedélyem nélkül senki nem jöhet fel, ezt mindenki tudja. Valaki átverte a számítógépet.
Szerencsére az álcám elég jóra sikerült, egyszerűen le akart lőni, mire reflexből kitértem a lövés útjából. Közel volt, de nem a fegyverrel támadtam, megpróbáltam közel lendülni, és minden erőmet felhasználva ütni meg a férfi arcát. Úgy gondoltam, több esélyem van ököllel eltalálni, mint golyóval, tekintve hogy nem vagyok túl képzett lövész, a testét pedig nem akartam meglőni, ott viselhet golyóálló ruhát.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Raten lakása > Chromixland - Page 3 Empty Re: Raten lakása > Chromixland

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 07 Aug. 2016, 00:00



A Hydra felemelkedése – Győzelem, vagy bukás



Részvevő: Raten Chromixen


Idő: 2027. augusztus 1. 10:35 perc; Hátralevő idő: T-23 kör

+18
Ratennek valóban jó reflexei voltak, így ki tudott térni a golyók útjából. Igaz az első még súrolta a vállát, de némi égető fájdalmon kívül egyéb kárt nem okozott a vámpírban. Valószínűleg volt már efféle sérülése, így tudhatta, hogy harcon kívül alig egy órán belül már nyoma se fog maradni ennek. Sima egyszerű kilencmilliméteres volt a fegyver és a lőszer, azaz a férfi semmilyen fenyegetést nem jelentetett rá, ezzel nem tudja megölni, vagy megállítani őt. A vámpír ezek utána ugyan volt nála fegyver, de nem azt használta – egyébként helyesen, valóban golyóállóruha volt a támadóján, ha később ellenőrzi, akkor ezt megállapíthatja – hanem pusztakézzel támadt neki. A másiknak talán még lett is volna esélye, ha Raten nem lett volna ennyire gyors és erős. Az ütés pontosan a másik arcát találta el lendületből, teljes erővel, esélyt sem adva a másiknak arra, hogy életben maradjon.
A találat után hallani lehetett, ahogyan az ellenfél arcában minden egyes csont darabokra törik, a szemei kipukkadnak és Raten ökle darabokra zúzza a koponyát is. Az ököl nem állt meg az agyban azt is pépes darabokra szakította, majd szétzúzta a koponya hátsó falát és azon át jött ki a férfi ökle. Az ellenfele pillanatok alatt halt meg, és csak akkor rogyott le a földre, amikor Raten kihúzta a kezét a fejéből. A férfinél semmilyen hovatartozást igazoló papír, vagy irat nem volt, a későbbiekben pedig már nem érte támadás Ratent a lakásában.

//Az, hogy a szigeten mi lesz a helyzet az a műholdra ment csapat eredményétől függ. Akkor végeztünk is itt Smile //

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Raten lakása > Chromixland - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Raten lakása > Chromixland - Page 3 Empty Re: Raten lakása > Chromixland

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 09 Nov. 2016, 00:02



A Hydra felemelkedése – Győzelem, vagy bukás



Részvevő(k): Aki épp ott van

Idő: 2027. augusztus 1. 12:30 perc; Hátralevő idő: -

A városban nagyon sok minden zajlott, hol a Hydra, hol az ellenfeleik, a civileket szolgáló erők kerültek fölénybe. Végül úgy másfél órával az egész kezdete után határozottan látszott, hogy a SHIELD és a kormánypárti erők kerülnek fölénybe.
A cégvezérek, birodalomirányítók, civilek, akik nem álltak ellen igencsak rosszul jártak, mindannyian súlyos, életveszélyes sebekkel végezték és hosszú időre kórházba kerültek. A boltok, cégek, amik nem álltak ellen és nem védekeztek kifosztva végezték és összezúzva, az alkalmazottak többsége összeverve, megölve itt kellett a három hónap ahhoz, hogy ezeket a helyeket újra meg lehessen nyitni, újra pótolni lehessen az alkalmazottakat, akiket elvesztettek, vagy felmondtak.
Akik azonban ellenálltak és felléptek az őket megtámadók ellen a későbbiekben már semmilyen támadás nem érte őket, az ügyeiket intézve tudták a saját cégüket, birodalmukat, házukat visszavenni, és szinte veszteség, illetve károk nélkül megtudták mindezt tenni.
Mintegy másfél órával a káosz kitörése közben, amíg a harcok, az ellenállás és minden egyéb történt, több nagyobb fénycsóva is látszott, hangos süvöltéssel egyetemben, amint a föld felszíne felé tartanak. Valami hatalmas tárgy volt, ahogyan lángolva érte el a légkört és megannyi darabara szakadva a legnagyobb része felrobbant és elégett a légkörben, nagyon kevés része érte csak el a bolygót az Északi Sarknál, Észak Amerika közelében. A hírek és a kommunikáció lassanként visszaállt először a SHIELD negyeddel, majd a teljes világgal, újra működtek a rádiók, a média is, az internet. Mindenhol megjelentek a hírek, hogy a Hydra veszített, a SHIELD és az egyes országok haderői közösen sikeresen visszaszorították és elfogták a Hydra katonák többségét, aki. A puccskísérlet csupán néhány óráig tartott.

//Mivel itt megint sok rész volt, így mindenki a maga részét vegye értelemszerűen.//
//Aki nem írt, ott a bolt/cég sérült, de a 3 hónap alatt helyrehozzák ingyen és bérmentve. Aki elkezdett játszani, de nem játszotta végig az könnyebb sérülést szenvedett, aki nem írt, az súlyos, életveszélyest, de a 3 hónap alatt, azaz így augusztus eleje – november közepe időszakban is meggyógyult.//




A Hydra felemelkedése – Győzelem, vagy bukás

Epilógusok


Résztvevő(k): Akik épp ott vannak


Korszakzáró kaland

Zola emberei – szerte a világon
Zola emberei a támadás napján szétszéledtek szerte a világban, egy igencsak fontos feladat miatt, amit maga Zola bízott rájuk. Szerte a világban el kellett helyezniük egy-egy apró tenyér nagyságú szerkezetet. Mindez egyetlen egy célt szolgált, hogy ezek, miután aktiválva lettek lefedjék a teljes bolygót és egyfajta védelmet nyújtsanak a Hydra realitáson kívüli teleportációi ellen. Csak a Hydra által használt sávokat fogja blokkolni és folyamatosan alkalmazkodni ehhez, amint megérzi, hogy a Hydra technológiáját akarja használni valaki. Még a szerencse is közrejátszott nekik, hiszen odafent sikerült az űrállomást megrongálni olyan szinten, hogy az bezuhant a légkörbe és nem sokkal később az Északi Sark jegébe csapódott, ironikus módon nem messze attól a helytől, ahol Amerika Kapitány is hibernálva feküdt évtizedekig.
Abban a pillanatban, amikor a műhold a légkörbe lépett Zola kint levő emberei aktiválták az eszközöket, néhány pillanatra a szenzorok valami világoskék erőteret láttak megjelenni a bolygó körül, majd mindez eltűnt. Ettől a pillanattól kezdve a Hydra nem volt képes beteleportálni ebbe a világba, csupán audio-vizuális üzenetet küldeni.

Hydra – Új-Zéland
A műhold elpusztulásakor a Hydra főhadiszállás újabb erősítést akart küldeni a földre, főleg, hogy az embereik erősítést kapjanak, ha máshoz nem Németország megtartásához – amit egyébként is sikerült megtenni – de a másik realitásban levő központ azt vette észre, hogy nem képesek teleportálni senkit sem. El vannak vágva a Reneszánsz világtól. Csak rádió és videó üzenetet képesek küldeni, de semmi többet. A Kanadában levő párost azonnal hazarendelték, amikor biztos távolságban voltak az atombunkertől, akkor teleportálták haza őket, úgy, hogy nem sikerült az ottani akció. Néhány nappal később, amikor már rendeződött a helyzet és feltudták mérni, hogy mi lett az övék, mit vesztettek az Új-Zélandi bázis üzenetet kapott a három kívül ragadt fejtől – Zémó bárótól, Vörös Koponyától, illetve Strucker bárótól. Egészen pontosan Hershel volt az, akinek az üzenet szólt.
- Ők az utolsó egység, akik átjutottak Goblin, használja őket megfelelően, mert nem tudjuk, hogy mikor leszünk képes újabbakat küldeni. Addig is ön a taktikai felelős azon a világon, még az ott levő három fej parancsait is felülbírálhatja, ha katonailag szükséges.
Az átküldött katonák előléptek az árnyakból, akiknek a páncélja meglehetősen különbözött a megszokottól.
hydra katonák:

Hydra – Egyéb
Nos ugyan a Hydra elvesztett a tényleges hatalomátvételt, mindez nem jelentette azt, hogy a háborút is elvesztették. Túlságosan régen léteztek ahhoz, hogy csak úgy könnyedén elpusztuljanak. Most is ez történt. Lehetséges, hogy látványosan meggyöngültek, hogy a SHIELD berkein belül a legtöbb személyt sikerült Miller-éknek kipurgálniuk és megtalálják a maradékot, de az igazi hatalmat úgysem a SHIELD jelentette. A többi pozíció sokkalta fontosabb volt, amire a harcok és a támadás tökéletes elterelésként működött. Amíg a támadás folyt és mindenki ezzel volt elfoglalva addig az Y-project emberei szépen beszivárogtak nagyon sok helyre és a vezetőrangban levő személyek helyét átvették úgy, hogy kiiktatták őket. Lehet, hogy nincs kapcsolat a három fő fejjel, lehet, hogy nem tudtak erősítést kapni a főbázisról, ami realitáson kívül ragadt, de itt is bőven voltak embereik.
- Had essenek csak tévedésbe a világ emberei – mosolyodott el Jørgensen az íróasztala mögött. – Had higgyék, hogy legyőzték a Hydra-t… a valóság az, hogy sokkal erősebbek vagyunk, mint valaha!
- Arról nem is beszélve, hogy Németország a mienk és azt soha sem fogják visszafoglalni! Hail Hydra! – helyeselt Spartan.

SHIELD / Bosszú Angyalok
A SHIELD és a BA tagjai meglehetősen jól és felkészülten tudtak fellépni a Hydra ellen. A vezetőség számára már jó ideje nyilvánvaló volt, hogy szerte a világon a cégen belül is rejtőznek Hydra ügynökök, még olyanok is, akik nem is tudnak arról, hogy ők azok. Így kellően sikeresen tudták már a támadás előtt úgy beosztani az embereket, hogy mindent a legjobban lehessen védeni. Szerte a világon az angyalok a Hydra előtt erőivel is felvették a versenyt, sokszor saját maguk klónjaival is. Néhányat ilyen elit ügynököt sikerült is elkapni, a biztonság kedvéért pedig a Rafton történtek miatt nem oda kerültek, hanem a börtöndimenzióba és ott még külön egy „hangyabörtönbe”, dupla védelemmel. A harcok alatt sok ügynök halt meg, még több sérült, de még az Angyalok közül is volt olyan, aki súlyosabb sebeket kapott és hetekbe telhet a felépülés. A győzelem nem adta magát olcsón.
Ami pedig magát a végkifejletet illette, mivel még mindig lehetettek ügynökök a SHIELD-en belül, így komoly belső ellenőrzések indultak, hogy kipurgálják a megmaradtakat a soraikból. Így is a SHIELD elvesztette az ügynökeinek harmadát, így a szervezet a közeljövőben, amíg nem tudja pótolni az elvesztett munkaerőt, valószínűleg csak a legkomolyabb ügyekkel fog foglalkozni, minden más a rendőrségre marad.

X-men
Az X-mennek elég nehéz dolga volt még úgyis, hogy jó ideje Genosha-n ténykedett Hood és Bárd. Végül nehezen ugyan, de sikerült a mészárlás közepette mintegy háromezer mutánst kimenteniük, nőket, gyermekeket, időseket, férfiakat, akiket végül is az ENSZ-nél és az ENSZ tagállamoknál – akik hajlandóak voltak mutánsokat befogadni – elhelyezni őket. Mindebben nagy segítség volt, hogy nem csak az X-ek, de a többi mutáns és szuperhumán iskola is beszállt a megfelelő emberek elhelyezésében. Ők is, akárcsak az X-ek főleg a gyerekeket és azoknak a családját fogadta be, hogyha azok is mutánsok voltak, hogy tanítsák őket, jobb körülményeik legyenek, a felnőtteket, időseket pedig a menekültszállókon támogatták.
A Genoshai kormány természetesen ezt nem akarta annyiban hagyni, megfenyegették az ENSZ-t, ha nem küldik vissza a kimenekített mutánsokat, mindegyiket megölik, akik itt vannak a szigeten. Természetesen nem adták ki a mutánsokat, így a Genoshai kormány napokkal később a következő képet küldte az ENSZ-neka arról a helyről, ahol korábban a mutánsokat tartották…
Necrosha:

Fehér Ház, Washington
Miután a Hydra puccskísérletét leverték a médiát a Fehér Házhoz hívták egy fontos bejelentésre. Talán megdöbbentő volt, hogy nem Luther Eastwood tette ezt, az alelnök, hanem Osborn elnök titkárnője. Mivel kellemes idő volt és a sajtó hatalmas számban érkezett, így Fehér Ház előtt tartották. Hatalmas feszültség és várakozás előzte meg mindezt, senkinek sem volt fogalma arról, hogy délután háromkor milyen bejelentés lesz, a korábbi támadásokon felül. Pontosan három órakor keleti parti idő szerint a Fehér Házból Norman Osborn lépett ki mindenki legnagyobb megdöbbenésre.
- Hölgyeim, uraim, Amerika polgárai! – kezdte. – Minden bizonnyal mindenki látta a tévéadásokat, amikor a Hydra emberei kivégeznek. Nem én voltam, hanem az egyik hűséges testőröm, aki hősi halált halt ezáltal a merényletben. A legmagasabb rendű kitüntetésre javaslom. Ami a támadást illeti megfékeztük, ismét bebizonyítottuk, hogy Amerika erős és egy ilyen aljas támadás sem képes minket megtörni és eltörölni a föld színéről! Most ünnepélyesen fogadom, hogy az USA minden kis szegletéből, akár a SHIELD segítsége nélkül is kiirtjuk a Hydra-t, mintha soha sem léteztek volna!

Az űrben
A három kree csatahajó abba a rendszerbe érkezett meg a hipertérben való utazás után, amelyikben az Arany Azúr is volt, rajta pedig Larua Sylen, akit lassan két éve raboltak el idegenek a Földről. A kree-k egy ismeretlen helyről kapták az információkat, hogy a cirkáló fedélzetén egy embert fognak találni, aki ugyan régóta nincs a bolygón, de ettől függetlenül a legnagyobb védelmi szervezet tagja és katona, így sokat tudhat a bolygó védelméről. A háborúk miatt sokkal több hajtó nem tudtak nélkülözni, ezért ment csak a három ment. Nem mintha egy ellen lett volna az Azúrnak bármi esélye. Amint a közelbe értek kilőtték a cirkáló hajtóművét, hogy az ne is menekülhessen, majd az egyik hajó bevontatta a saját rakterébe. Amint bent volt a kree elit haderő emberei benyomultak az Azúrra, hogy odabent mindenkit megöljenek és elfogják Laura-t.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Raten lakása > Chromixland - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Raten lakása > Chromixland - Page 3 Empty Re: Raten lakása > Chromixland

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.