Akkaba Metropolis (Déli-sark)

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) Empty Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 23 Jún. 2016, 22:03

A második számú város, az első NJ-ben pusztult el, de még egy teljesen ugyanolyat húztak fel a Déli-sarkon az egyik a tudósok által egyelőre fel nem fedezett jégfedte kráterban.
Akkaba Metropolis (Déli-sark) Latest_2
Akkaba Metropolis (Déli-sark) 2011558-akkabametropolis
Akkaba Metropolis (Déli-sark) 39f26566c730151a1b489819b5f9a03bc9411b4e_r

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Akkaba Metropolis (Déli-sark) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Thorhalla Vas. 03 Júl. 2016, 00:00




Az új lovas... neve Halál
Akkaba Metropolis; az Antarktisz jege alatt


Résztvevő: Serenity / Golden Maiden


Serenity-t az előkelő negyedbe hívták, ott is a tudományos kerületbe. Korábban ezen a helyen még nem járt, itt csak a magas rangú személyek laktak és dolgoztak, az egyszerű klántagok nem tehették be a lábukat ide. A pontos címet megkapta, ahogyan az időpontot is. Semmilyen más megjegyezést nem, csak ez az utasítás, hogy legyen ott. Egy magasabb épület földszintjére kellett menni, ahol már egy külső mutációkkal rendelkező alak várta.
a tudós:
- Üdvözlöm Lady Serenity, professzor Agalm vagyok - köszöntötte. - Kérem fáradjon velem.
Már a megszólítás is szokatlan lehetett, soha sem hívták így még a lányt. Ha követte a férfit, akkor az egyik emeletre mentek fel, ahol egy modern laboratóriumba, mindenfelé gépek, több helyen vér is, végtagdarabok. Középen egy fémasztal, amit igazából műtétre is lehetne használni, de valószínűleg nem arra van, hiszen béklyók és lekötözésre alkalmas szíjak voltak hozzáerősítve. A férfi egy fehér orvosi köpenyt vett fel és a lányra nézett.
- Vegye le a ruháját, és feküdjön az asztalra!
Ez nem kérés volt a férfitól, hanem egyértelműen ellentmondást nem tűrő parancs.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Akkaba Metropolis (Déli-sark) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Serenity Vas. 03 Júl. 2016, 01:03





Golden Maiden
 Előtörténet
Játék: Az új lovas... neve HALÁL
Társ(ak): -
A korábbi kis magánakciómból visszatérve, minden ment a szokásos kerékvágásban. A sráccal azóta sem beszéltem, az ide hozatalért pedig amúgy se kaptam vállveregetést, nem is vártam el senkitől. Éppen ezért okozott nem kis meglepetést az, hogy hívattak. Mármint nem maga az, hogy meg kellett jelennem valahol, hanem sokkalta inkább az, hogy hol. Az előkelő negyed egy olyan hely, ahová akárki nem sétál csak be úgy. Ha bármikor megpróbáltam volna, akkor biztosan a fejemet veszik érte, és most mégis itt vagyok. Mindent megtettem azért, hogy minél pontosabban tájékozódjak ezen az ismeretlen helyen és időben odaérjek a megadott helyszínre.
A fogadtatás meglepő volt. Mármint nem a professzor külleme, vagy bármi ehhez kapcsolódó volt, úgymond zavarba ejtő, hanem a beszédstílus amit választott velem szemben. Azok száma akik a keresztnevemen szólítottak, a nulla és nulla intervallum között terjedt. Nem fektettem hangsúlyt arra, hogy barátokat szerezzek, az valahogy nem volt az én asztalom.
- Üdvözlöm, professzor. Értékelem a megszólítást, de nem emlékszem, hogy kiérdemeltem volna. - válaszoltam, megtartva az illedelmes hangnemet, hisz biztosan megfelelő oka van annak, hogy ilyen helyen él és dolgozik, és nem a két szép szeméért kapta mindezt. Végül is követem. Már maga a kíváncsiság is fúrja az oldalamat, hogy miért küldtek ide, és hogy miért van ilyen fogadóbizottság. Nem úgy tapasztaltam, hogy csak úgy "megviccelnének" bárkit is, pláne úgy, amilyen módon idehívtak és foglalkoznak itt velem. A labor láttán mégis némi nehéz érzések futnak át rajtam. Agalm professzor határozottan nem a tisztaságról híres, habár ez még nem jelentheti azt, hogy nem végez professzionális munkát. Egy takarítónő biztosan ráférne erre a helyre, bár kétlem, hogy ezért vagyok itt.
Az általa kiadott parancs, bár váratlanul ér, de egy bólintás kíséretében végrehajtom azt. Különösebben nem zavar, hogy meztelenül kell járnom. A testem egy fegyver és azt akár ruha nélkül is képes vagyok annak használni, és ha kell megvédeni magam. Az asztalhoz lépve mély levegőt veszek és nyelek egyet. Nem a félelem miatt, sokkal inkább amolyan felkészülésként, hogy a testhőmhöz képest hideg felületre kell feküdnöm.
- El tud látni bővebb magyarázattal az ittlétem okáról, professzor? - teszem fel a kérdést, továbbra is megtartva a tisztességes hangnemet és stílust, miközben felfekszem az asztalra. Bármit is akar velem csinálni, egy minimális magyarázatnak azért mindenképp örülnék.
  • Képesség
  • Felszerelés
  • Megj.

  • Credits
Energiamanipuláció. Mutációjának elsődleges megnyilvánulási formája teljes mértékben fizikai, ugyanis már születésétől kezdve az agya helyett, egy miniatűr csillag található. A csillag által generált kozmikus energiát pedig különböző módon képes felhasználni (nem egyszerre, külön-külön, a váltáshoz koncentráció szükséges):
- 750kg erő kifejtése
- 100 km/h-ás repülés/futás
- energiamező generálása, 1 tonnás erőnek áll ellen, vagy 2-3 pisztolygolyónak megszűnés előtt (folyamatos koncentrációt igényel)
- a regenerációt az emberi maximum kétszeresére növelni (koncentrációval)
- Tőr x 2
Template by Kuroya of THQ & GS.
Serenity
Serenity
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 130
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Apr. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3126-golden-maiden https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 04 Júl. 2016, 00:00




Az új lovas... kinek neve Halál
Akkaba Metropolis; az Antarktisz jege alatt


Résztvevő: Serenity / Golden Maiden


A lány tette, amit a doktor mondott neki, így már a ruhái nélkül feküdt fel az asztalra. Az valóban hidegebb volt, mint a bőre, így először roppant kellemetlen volt az egész. Feltette a kérdést, de egyelőre nem adott a másik rá választ.
- Hasra feküdjön! - hangzott a következő utasítás.
Ha Serenity megtette, akkor a férfi a fémpántokkal rögzíteni kezdte a kezeit, majd a lábait, a fejét - az arca lefelé nézett a padlóra egy arcnak kivágott helyen - derekát, csípőjét. Amint végzett, azok után szólalt csak meg.
- Nem kell tudnia, hogy mi az eljárás - mondta. - Ha túléli akkor úgyis tudni fogja. Ha nem... akkor meg nincs is miről beszélni.
A lány tudta, hogy mindez igencsak bevett szokás Apokalipszis köreiben, és a klánban is, hogy az erős megmarad a gyenge elhullik és így van rendjén. Így kikötözve csak annyit látott, hogy valamit matat távolabb a férfi, az egyik szekrényhez ment oda, majd visszatért a lány mögé. Már nem mondott semmit sem, a következő pillanatban a lány kegyetlen fájdalmat érzett, ahogyan a férfi teljes erőből pontosan a gerincébe szúrt valamit, a gerincvelő roppanását is lehetett hallani, majd azt érezte, hogy a mellei között valami kibukkan és a fémlapnak koppan, amin feküdt.
Akkaba Metropolis (Déli-sark) Death%20seed

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Akkaba Metropolis (Déli-sark) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Serenity Hétf. 04 Júl. 2016, 00:18





Golden Maiden
 Előtörténet
Játék: Az új lovas... neve HALÁL
Társ(ak): -
Az igazat megvallva, nem lepett meg az, hogy továbbra is a sötétben hagytak tapogatózni. Éppen ezért is nem kérdeztem semmi direkt dolgot, és annyival is megelégedtem volna ha azt mondja, hogy ez egy parancs, vagy, hogy titkosított információ. Ezért is volt, hogy a kéréseit különösebb megkérdőjelezés nélkül teljesítettem. A fémpántokért pedig némiképp hálás is voltam, legalább puszta ösztönből sem tudok majd olyat tenni amit esetleg megbánnék utólag, már ha megbánnék.
- Értettem. Köszönöm. - válaszolom a férfinak, közben pedig amennyire a helyzetem engedi szemmel tartom. Nem mintha bármi mást is tudnék tenni a jelenlegi, eléggé kiszolgáltatott helyzetben.
Visszatértekor, nem is tudom, hogy mire számítottam, hisz azt mégsem vártam el, hogy azt mondja, hogy "ez cseppet sem fog fájni, csak egy szúrást fog érezni". Attól nagyon de szörnyen nagyon messze volt amit éreztem. A klánnál eltöltött évek alatt szereztem már különféle sérüléseket, fájdalmat is éreztem sokat. A mostani mindeniket felülmúlta.
Üvöltöttem, és amíg lehetett, addig minden izmomat igyekeztem megfeszíteni, amolyan természetes reagálási módon, bár arra számítottam, hogy ezt a kontrollt is hamar elvesztem a testem felett, lévén ez a professzor, vagy micsoda, a gerincembe döfte, bármi is legyen az és olyannyira, hogy az a testemen teljes egészében áthaladt. Levegő után kapkodtam, közben viaskodtam az elmémet elöntő fájdalomtenger ellen. Legszívesebben széttéptem volna mindent, a fémpántokat, az asztalt, még magát a férfit is. Pusztán személyes okból, mindössze a fájdalom nagysága miatt. Nem tudom, hogy mi akar ez az egész lenni, és nem is tetszik, de le fogom győzni. Eddig is életben maradtam, mert én voltam az erősebb, és most sem lesz ez másként.
  • Képesség
  • Felszerelés
  • Megj.

  • Credits
Energiamanipuláció. Mutációjának elsődleges megnyilvánulási formája teljes mértékben fizikai, ugyanis már születésétől kezdve az agya helyett, egy miniatűr csillag található. A csillag által generált kozmikus energiát pedig különböző módon képes felhasználni (nem egyszerre, külön-külön, a váltáshoz koncentráció szükséges):
- 750kg erő kifejtése
- 100 km/h-ás repülés/futás
- energiamező generálása, 1 tonnás erőnek áll ellen, vagy 2-3 pisztolygolyónak megszűnés előtt (folyamatos koncentrációt igényel)
- a regenerációt az emberi maximum kétszeresére növelni (koncentrációval)
- Tőr x 2
Template by Kuroya of THQ & GS.
Serenity
Serenity
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 130
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Apr. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3126-golden-maiden https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 05 Júl. 2016, 00:02




Az új lovas... kinek neve Halál
Akkaba Metropolis
az Antarktisz jege alatt


Résztvevő: Serenity / Golden Maiden


A fájdalomtól Serenity próbált volna vergődni, de a szíjak szorosan tartották és semennyire sem volt képes megtenni. A szájából akaratlanul is nagy mennyiségű vér tört elő sugárban. A tüdőt ugyan a beszúrás helye miatt nem érhette sérülés, de az oda vezető ereket minden bizonnyal. Ahogyan a sikolyok miatt még levegőt is vett volna a vér a tüdejébe is bekerült, így még a saját vérében fulladozni is kezdett. A vergődés közepette nagyon picit érezhette, hogy csak a válla és a karjai mozognak a mellkasától lejjebb képtelen volt. A padló, amit látott már csupa vér volt és az egész kezdett homályosodni, ahogyan egyre kevésbé kapott levegőt. Az utolsó, amit hallott még mielőtt minden teljesen fekete lett, hogy hosszú sípoló hangot hall, olyat, mint amikor valakinek leáll a szíve...
... számára csak egy pillanat telt el, amikor magához tért, egy ágyon feküdt, a háta és mindene még mindig sajogott, de most legalább érezte a lábait, derekát és mindenét. Igaz olyan erősen fájt, mint amikor a doktor beleszúrta azt a valamit a hátába. Így elsőre amit látott a puha ágyat, fehér orvosi falakat, az illatok is olyanok voltak, mint egy kórházban. Egyelőre senki sem jött oda hozzá, nem szólította meg, úgy tűnt, hogy nem tűnt fel senkinek, hogy felébredt volna.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Akkaba Metropolis (Déli-sark) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Serenity Kedd 05 Júl. 2016, 21:49





Golden Maiden
 Előtörténet
Játék: Az új lovas... kinek neve HALÁL
Társ(ak): -
Ha a hatalmas fájdalom és a szíjak nem lettek volna elegek, a számból kitörő vér, még azért bejött. Hamarosan pedig már a tüdőmbe is vér került, így a kínlódás mellé, még a fuldoklás is beköszönt. Az meg már csak a hab volt a tortán, hogy a mellkasomtól lefelé nem éreztem semmit, bár azt nem tudtam eldönteni, hogy ez a fájdalomtól, a fuldoklástól, vagy a belém döfött akármitől van-e. Egyszerűen nem voltam abban a helyzetben, hogy erről most vitát nyissak magammal. Aztán már éreztem, hogy közeledik a végkifejlet, először homályos látás, majd szépen lassan kifakult és elsötétedett minden amit csak láttam. A zárópont pedig a sípoló hang volt. Nem is emlékeztem, hogy bármit tettek volna rám, amivel a szívverésemet mérik, de ez most már mindegy is volt.
Az ébredés nem volt kevésbé fájdalommentes. Teljes mértékben éreztem a testem minden porcikáját, beleértve a testem alsó részét is. Egy fájdalomcsillapítót igazán adhattak volna. Kinyitva a szememet egy kórház szerű helyen találtam magam. Az előbbihez képest határozott előrelépés, és kétlem, hogy ez a mennyország lenne. Amennyire a fájdalomtól lehet igyekszem megvizsgálni, előbb a kezeimet és karjaimat, majd a testem többi részét. Egy ilyen beavatkozás után jobb megnézni, hogy mindenem megvan-e, bár attól még a vesémet vagy a májamat kiszedhették a helyéről.
Amennyiben minden rendben van, először a felüléssel és majd állással próbálkozom, de ha ez nem használ akkor valamivel megpróbálom felhívni magamra a figyelmet. Mondjuk földhöz vágok valamit a közelemben levő tárgyakból, vagy nem tudom.
  • Képesség
  • Felszerelés
  • Megj.

  • Credits
Energiamanipuláció. Mutációjának elsődleges megnyilvánulási formája teljes mértékben fizikai, ugyanis már születésétől kezdve az agya helyett, egy miniatűr csillag található. A csillag által generált kozmikus energiát pedig különböző módon képes felhasználni (nem egyszerre, külön-külön, a váltáshoz koncentráció szükséges):
- 750kg erő kifejtése
- 100 km/h-ás repülés/futás
- energiamező generálása, 1 tonnás erőnek áll ellen, vagy 2-3 pisztolygolyónak megszűnés előtt (folyamatos koncentrációt igényel)
- a regenerációt az emberi maximum kétszeresére növelni (koncentrációval)
- Tőr x 2
Template by Kuroya of THQ & GS.
Serenity
Serenity
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 130
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Apr. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3126-golden-maiden https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 06 Júl. 2016, 10:36




Az új lovas... kinek neve Halál
Akkaba Metropolis
az Antarktisz jege alatt


Résztvevő: Serenity / Golden Maiden Halál


Serenity nekilátott annak, hogy megvizsgálja magát, a felülés után az első dolog, amit észrevett, hogy többé nem kaukázusi színű volt a bőre, hanem szürke. Hasonló árnyalatú, mint Apokalipszisnek. Ha a haját is megnézte, az ősz színű és nem szőke. A lábai is hasonlóan szürkében pompáztak, akárcsak a hasa és valószínűleg a teljes bőre mindenhol. Sikerült felkelnie, de kissé gyengének érezte még magát, a háta, a lapockáinál rendellenesen húzódtak és fájtak. Ha odanyúlt, akkor két nagyobb csonkot, legalább fél-fél métereseket érzett ott. Amint hozzájuk ért azok kinyíltak, szárnyak voltak, vagyis annak a váza, de tollak, vagy bármi más, amivel repülni lehetett nem voltak ott. Egyelőre semmilyen más változást nem érzett, vett észre magán. A veséi és egyéb szervei nem lettek kioperálva. Nem is kellett sokat várnia, mert egy-két másodperccel később Agalm lépett be a helységbe.
- Látom már fel is ébredt, nagyszerű-nagyszerű - dörzsölte össze a kezeit. - Hogy érzi magát?
Megvárta a választ, majd utána folytatta is, ha esetleg ekkor megkapta a kérdést, hogy mit tett a lánnyal, arra sem felel.
- Az eddigi életét felejtse, mostantól nem Serenity-nek, vagy a "Golden Maiden" a neve, az aki egykor volt már nem létezik... Ettől a pillanattól ön nem más, mint Halál, Apokalipszis Lovasainak vezetője.
Ezzel mélyen meghajolt tisztelettel Halál irányába.
- A hátán bizonyára észrevette a repülését segíti, gyrosabbá teszi, a saját maga által termelt energiát tudja oda át irányítani, így hatékonyabb a repülés és gyorsabb is lesz tőle. Ezenfelül kapott egy újabb képességet. Képes a saját testéből robbanást előidézni, akár sorozatosan, vagy hosszabb ideig gyűjtve az energiákat, ekkor nagyobb robbanást tud létrehozni. Ez magának nem árt, de rövid időre a regenerációja felgyorsul utána, ha mégis sérülne, akkor azokat a károkat rendbe hozza.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Akkaba Metropolis (Déli-sark) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Serenity Szer. 06 Júl. 2016, 12:19





Lady Serenity, Halál
 Előtörténet
Játék: Az új lovas... kinek neve HALÁL
Társ(ak): -
Sikerült felülni, ez elég nagy haladásnak volt mondható a fájdalom mellett, de remélhetőleg mindez csitulni fog. Ezenfelül az első dolog amit észrevettem az a külső elváltozás volt. Szürke színű bőr és ősz haj. Habár cseppet sem érzem úgy, mintha megvénültem volna, talán csak mellékhatása annak, ami történt velem. Bármi is legyen az.
Végül a két lábra állás is sikerül, habár nagy szellemi erőbe kerül, hogy a gyengeség érzését leküzdjem, az új fájdalom érzetről ami a hátamból jön nem is beszélve. Megpróbáltam kitapogatni a kezemmel azt a pontot ahonnan a fájdalom jött, de egy teljesen más dologba ütköztem, valamibe ami eddig nem volt ott. Valami kinövés lehetett, és amikor hozzáértem akkor "szárnyaim" nőttek, bár inkább hasonlított valami csontvázra, mint aktuális szárnyakra, hisz semmi sem volt, ami a repülést biztosíthatta volna.
- Pillanatnyi gyengeség és fájdalom. - felelem érzelemmentes hangon. Igazából szívesen behúznék neki egyet, csak úgy, kölcsön visszaadása alapon, de most ahhoz még gyenge vagyok, és különben is, ő az aki információval láthat el erről az egészről.
- Ez sok mindent megmagyaráz. - szólalok meg, miután a pillanatnyi meglepetésem elmúlt és már az sem zavart különösebben, hogy meghajolt előttem. Apokalipszis Lovasa lettem. Ezért határozottan megérte átmenni a viszontagságokon, és így már azt is értem, hogy miért volt a nagy titkolózás és miegymás.
- Feltételezem nem lenne tanácsos, ha mindezt most rögtön kipróbálnám. - akaratlanul is vigyor kúszik az arcomra. Biztosan sokat segítene a felépülésemen egy gyors demonstráció, de azzal csak ezt a helyet tenném tönkre, majd inkább szabad téren, ott repülni is sokkal kellemesebb.
- Még van valami, vagy elmehetek? - érdeklődöm a professzortól miközben próbálom akár gondolati úton, akár érintéssel elérni, hogy a szárnyak az eredeti csonk formájukba menjenek vissza, amennyiben nem lehet, úgy csupán egy vállrándítással nyugtázom azt, hogy meg kell tanuljak együtt élni ezzel.
  • Képesség
  • Felszerelés
  • Megj.

  • Credits
Energiamanipuláció. Mutációjának elsődleges megnyilvánulási formája teljes mértékben fizikai, ugyanis már születésétől kezdve az agya helyett, egy miniatűr csillag található. A csillag által generált kozmikus energiát pedig különböző módon képes felhasználni (nem egyszerre, külön-külön, a váltáshoz koncentráció szükséges):
- 750kg erő kifejtése
- 100 km/h-ás repülés/futás
- energiamező generálása, 1 tonnás erőnek áll ellen, vagy 2-3 pisztolygolyónak megszűnés előtt (folyamatos koncentrációt igényel)
- a regenerációt az emberi maximum kétszeresére növelni (koncentrációval)
- Tőr x 2
Template by Kuroya of THQ & GS.
Serenity
Serenity
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 130
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Apr. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3126-golden-maiden https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 06 Júl. 2016, 17:36




Az új lovas... kinek neve Halál
Akkaba Metropolis
az Antarktisz jege alatt


Résztvevő: Halál


Arra Halál nagyon gyorsan rájött, hogy a szárnyak egy gondolat alatt visszahúzódtak "csonkká" és ugyanezen módszerrel tudta kiengedni is azt. A tudós pedig tisztelettel válaszolt a kérdésére.
- Használhatná, bár javasolnám, hogy pihenjen egy-két napig még előtte, mielőtt teszteli az új erejét - javasolta. - Csak a biztonság kedvéért.
A következő kérdésre megcsóválta a fejét a férfi, majd hangosan is válaszolt.
- Már nincs semmi, nyugodtan távozhat, ha akar. Odakint várja önt egy szolgáló, aki elkíséri az új szállására. És még egy dolog! Ha eddig szedett fogamzásgátlót, akkor hagyjon fel vele azonnali hatállyal... számítson rá, hogy az istenünk bármikor felkeresheti önt utódnemzés céljából, hogy a legerősebb vérvonal öröklődjön tovább. Bizonyára tudja, hogy az előző Pestis is szült gyermeket urunknak.
Így, ha Halál elindult, akkor egy fiatal lány várta kint valóban, aki el is vitte őt a legelőkelőbb környékre, Apokalipszis palotájának szomszédságába, az egyik magasabb épületbe. Egy teljes szintet kapott Halál magának, egy komplett lakosztályt, több üres helységet, hogy saját maga tudja majd berendezni azokat a helységeket. Ezek után, ha a nő nem akart mást, akkor magára is hagyta őt és csendben távozott.

Vége.
Még beírom a dolgokat az adatlapra és használd egészséggel Halált.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Akkaba Metropolis (Déli-sark) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 08 Júl. 2016, 00:00




A második lovas... kinek neve Háború
Akkaba Metropolis
az Antarktisz jege alatt


Résztvevő: Ralf Shaw


Ralfot az előkelő negyedbe hívták, ott is a tudományos kerületbe. Korábban ezen a helyen még nem járt, itt csak a magas rangú személyek laktak és dolgoztak, az egyszerű klántagok nem tehették be a lábukat ide, ezt megtudta. Golden-t napok óta nem látta, egészen pontosan azóta, hogy a lány elhozta őt ide. A pontos címet megkapta, ahogyan az időpontot is. Semmilyen más megjegyezést nem, csak ez az utasítás, hogy legyen ott. Egy magasabb épület földszintjére kellett menni, ahol már egy külső mutációkkal rendelkező alak, határozottan tudós várta.
a tudós:
- Üdvözlöm Mr Shaw, professzor Agalm vagyok - köszöntötte. - Kérem fáradjon velem.
Már a megszólítás is szokatlan lehetett, soha sem hívták így még a lányt. Ha követte a férfit, akkor az egyik emeletre mentek fel, ahol egy modern laboratóriumba, mindenfelé gépek, több helyen vér is, végtagdarabok. Középen egy fémasztal, amit igazából műtétre is lehetne használni, de valószínűleg nem arra van, hiszen béklyók és lekötözésre alkalmas szíjak voltak hozzáerősítve. A férfi egy fehér orvosi köpenyt vett fel és a fiúra nézett.
- Vegye le a ruháját, és feküdjön az asztalra!
Ez nem kérés volt a férfitól, hanem egyértelműen ellentmondást nem tűrő parancs. Ralf azt már megtanulhatta azt, amióta itt volt, hogy hierarchikus rendszer van az Akkaba klánban. A magas rangon levők megtehetnek bármit, mert kivívták a rangot, ahol vannak. A feljebbjutás pedig úgy volt lehetséges, hogy be kellett bizonyítani, hogy erős, vagy méltó arra a címre, pozícióra az aktuális személy. Aki nem engedelmeskedett, azt volt, hogy egyszerűen megölték, mert megtehették. Ennek ellenére a rendszer tökéletesen működött, immáron évezredek óta, ezt az egyik rövid történelemórán már elmondták a fiúnak a megérkezése után, mikor beavatták, hogy mi is azaz Akkaba klán.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Akkaba Metropolis (Déli-sark) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by King Raten Chromixen Pént. 08 Júl. 2016, 17:42

~A MÁSODIK LOVAS... KINEK NEVE HÁBORÚ ~


Megérte a csajjal jönni, imádtam ezt az új helyet. Egyszerűen mesés volt az egész élet is, és végre Apokalipszis közelében lehettem, már ha ez közelségnek számít. Próbáltam beilleszkedni, ami nem volt nehéz, bár kicsit kegyetlen volt ez a világ, gyorsan alkalmazkodtam. A gyenge nem méltó az életre, még mindig nem értettem száz százalékosan egyet ezzel az elvvel, de kezdtem magamévá tenni, fiatal tudatom könnyedén befolyásolható volt. Korábbi érveim és elveim kezdtek elhalványulni, ahogy formált ez az új élet.
Aztán egy napon az előkelő negyedbe hívtak, olyan részére a városnak, ahol még sosem jártam, hisz nem engedtek volna be egy olyan senkit, mint engem. A szőke nő, aki idehozott már aznap eltűnt, hogy bekerültem erre a helyre, és azóta nem is találkoztam vele, bár most jól az orra alá dörgöltem volna a dolgot. Természetesen azonnal eleget tettem a parancsnak, és indultam is, nem akartam megváratni senkit.
A helyszínre érve egy olyan alak fogadott, akit még sosem láttam, és egyből miszterezett. Miszter! Mintha lennék valaki.
- Üdvözlöm, professzor Agalm. - válaszoltam egy kis fejhajtással, megadva a neki járó tiszteletet. Bár úgy beszélt velem, mintha lennék valaki, nem vert át, nagyon jól tudtam, hogy én egy porszem vagyok egy olyanhoz képest, aki itt lakik, és dolgozik. Némán követtem az emeletre, ahol egy labornak kinéző részre kísért, ahol felkapott egy köpenyt, majd a nem túl bizalomgerjesztő asztalra parancsolt, ruhátlanul. A régi énem tiltakozott volna, esetleg elsüt egy poént, de itt nem mertem ilyenekkel próbálkozni. Nem akartam most letesztelni, hogy melyikünk az erősebb, a professzor vagy én, és arra se láttam okot, hogy meg akarjon ölni, úgyhogy adni se akartam neki erre semmilyen indítékot. Ledobtam a ruháimat, és visszakérdeztem.
- Hassal, vagy háttal?

Credit:PIERROT

Köszönöm a játékot!

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 09 Júl. 2016, 00:00




A második lovas... kinek neve Háború
Akkaba Metropolis
az Antarktisz jege alatt


Résztvevő: Ralf Shaw


Noha Ralf nem tudhatta és valószínűleg nem is fogja megtudni, de a lehető legjobb döntést hozta, amikor nem állt le tiltakozni, vagy poénkodni a helyzeten. A férfi közben kesztyűket vett fel és úgy felelt a fiúnak, hogy nem fordult hátra.
- Hátra feküdjön - adta a választ.
Ralf elsőre hidegnek érezte az asztalt, révén a bőre jócskán melegebb volt, mint a hideg fémlap. Amint már felfeküdt, akkor lépett oda a férfi, majd rögzítette Ralf lábait, combjait, karjait, felsőtestét és a fejét is az asztalhoz, valamilyen fémszerű anyaggal, ami fémessége ellenére picit ruganyos is volt. Ezek után visszament az asztalhoz és egy orvosi szettet hozott ide. Szerencsére semmilyen extra dolog nem volt rajta, néhány fogó, kampó, injekciós tű és szike. Egy tál is volt ott, benne több különböző színű folyadék infúziós zacskókban. Ezeket egy infúziós állványra fel is akasztotta, majd orvosi szemmel nézett végig a fiún. Az Ralfnak is egyértelmű lett egyből, hogy a vénáit, ereit nézi, végül a kulcscsontnál levőt nézte ki magának a férfi. Egy vastagabb tűt vett elő, amivel a kanülöket/branülöket is be szokták szúrni. Ezt a helyet lefertőtlenítette, a vatta a folyadékkal is roppant hideg volt. Ezek után a tűt emelte oda és szúrt be érzéstelenítő nélkül a kulcscsont fölé és onnan a csont alá az érbe vezette azt. Roppant fájdalmas volt, de szerencsére jól volt rögzítve a Ralf, így nem tudott mocorogni sem. Amint bent volt a branül, hozzácsatlakoztatta a folyadékokhoz és azok egyszerre kezdtek bejutni Ralf véráramába. Az egész egyszerre volt forró, perzselő, máskor jeges marású hihetetlen fájdalommal járó. A fiú érezte azt, ahogyan az egész szétáradt a szervezetében és kezdett mindene fájni kibírhatatlanul.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Akkaba Metropolis (Déli-sark) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by King Raten Chromixen Szomb. 09 Júl. 2016, 00:32

~A MÁSODIK LOVAS... KINEK NEVE HÁBORÚ ~


Megkaptam a választ, háttal feküdjek fel, és az igazat megvallva kicsit meg is nyugodtam. Egyrészt így látni fogom legalább hogy mi történik, másrészt féltem, hogy a csípőm alatt kellemetlen érzés lenne a fémmel érintkezni, és a seggem talán toleránsabb lesz ezen téren. Felfekszem az asztalra, és ú különféle infúziós zacskókat hoz ide, meg egy asztalt, amin többféle eszköz is látható, valószínűleg rutinműtétekhez használt dolgok. Kezdem azt gondolni, hogy kísérletezni akar rajtam, és ezen az se segít, hogy elkezd kiszíjazni. Remélem, hogy nem fog most előjönni valami fura fétisem amiről még nem tudtam, elég kínos lenne ebben a szituációban, és megmagyarázni se feltétlenül tudnám. Főleg, hogy utána elkezd méregetni, bár látszik rajta, hogy szakmai szemmel néz, és nem a meztelen férfit látja, csupán a testem pontjait, mintha az ereim keresné. Végül talál egy pontot, a kulcscsontomnál, és belém is tolja a tűt, illetve az infúzióhoz a csövet. Fájdalmas, de eldöntöttem, hogy nem leszek gyenge, és nem adom meg magam a fájdalomnak. Bár felszisszenek, és kissé megfeszülnek az izmaim, tűröm a dolgot, és nézem amit a doktor csinál. Arra számítok, hogy valamelyik folyadékot kiválasztja, vagy egyenként adja be mindet, de nem, egyszerre kapom az egész adagot. Amikben nem tudom mi volt, de ennél rosszabb élményem nem volt, hiába nőttem fel árvaházban. Forró, majd jeges, csíp és mar, egyre jobban terjed szét és egyre inkább fáj mindenem. Próbálom összeszorítani a számat, és hiába feszülök meg amennyire a testem engedi, minden akaratommal azon vagyok, hogy ne ordítsak, miközben az orvosra nézek.

Credit:PIERROT

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Thorhalla Vas. 10 Júl. 2016, 00:03




A második lovas... kinek neve Háború
Akkaba Metropolis
az Antarktisz jege alatt


Résztvevő: Ralf Shaw


Ralf egy ideig hősiesen tartotta magát, de utána már önkéntelenül is kiszakadt belőle az üvöltés. Az, hogy ezt nem lett volna szabad megtennie, vagy sem, egyelőre nem tudta, mert amit még látott Agalm arcán abból nem derült ki. A fájdalom mellett kezdte kissé furcsán érezni magát. Fuldokolni kezdett, mintha a tüdeje vízzel telt volna meg és a levegőt már képtelen volt belélegezni, a fémszalagok, amik lekötözve tartották mintha már nem tartották volna meg. Éppen ezért jobban tudott ficánkolni, láthatta, hogy az egész bőre áttetsző lett, szürkés, mintha nem is bőrből, húsból és csontokból lettek volna. Ekkor vesztette el az eszméletét...
Mikor felébredt egy tartályban volt, az arca előtt egy "maszk" és mindenhol csövek kacskaringóztak benne. Most is abból a szürkés anyagból állt, mint korábban, és láthatta, hogy a teljes teste az. A szervei, nemi szervei eltűntek, az egész teste víz volt. A rendszer, amint megérezte, hogy Ralf felébredt kinyitotta a tartályt és így kiléphetett a fiú belőle. Ha bent is marad, vagy ha kilép, akkor is pillanatokon belül Agalm megérkezik és mélyen meghajolt előle.
- Hogy érzi magát... nagyúr? - kérdezte, és a végén még hozzátett valamit. - Háború!

Külső:
Spoiler:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Akkaba Metropolis (Déli-sark) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by King Raten Chromixen Vas. 10 Júl. 2016, 00:55

~A MÁSODIK LOVAS... KINEK NEVE HÁBORÚ ~


Bár egy ideig tudtam tartani magam, végül csak kiszökött az ordítás a torkomon, egyenesen az orvosra nézve ordítottam bele a képébe, amíg tudtam. Mert egy idő után elkezdtem fuldokolni, olyan volt mintha a tüdőm tele lenne vérrel, nem tudtam lélegezni, hiába próbáltam. A fájdalom fátylán keresztül láttam a bőrömet, ami áttetsző volt, szürkés, és mintha már a fémszalagok se tartottak volna úgy, olyan volt mintha nem is a saját testem lenne, teljesen megváltozott. Lehet, hogy a fájdalom szülte illúziók jelentek meg előttem, mielőtt minden elsötétült volna.
Felébredve egy tartályban találtam magam, hirtelen pattantak ki a szemeim, szinte még mindig átéltem az egész helyzetet, de már nem éreztem a fájdalmat, ura voltam a testemnek is. Egyből körbenéztem, egy tartályszerű dologban voltam, és valami furcsa dolgot éreztem a szám előtt. A tartály ajtaja kinyílt, én pedig kiléphettem belőle, és szemügyre vettem magam. Egyből feltűnt, hogy továbbra sincs rajtam ruha, viszont nincs is mit takarjon. Kimeredett tekintettel tapogattam, kerestem férfiasságom forrását, eközben lépett be a férfi, én pedig dühtől viharló szemekkel néztem rá.
- Mi történt? - próbáltam feltenni a kérdést végül, ha a testem képes volt rá, és a maszkon keresztül tudtam beszélni. Igyekeztem, hogy higgadnak tűnjön a hangom, és megfékezni az ösztönös gyilkolási kényszerem. Előbb tudnom kell mi ez az egész, és ő az egyetlen információ forrásom jelen helyzetemben.

Credit:PIERROT

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 11 Júl. 2016, 00:00




A második lovas... kinek neve Háború
Akkaba Metropolis
az Antarktisz jege alatt


Résztvevő: Ralf Shaw


Valóban Ralf teljesen ura volt a testének, sőt talán ezt méginkább sajátjának érezte, mint a korábbi hús és vér külsőt. Tökéletesen tudott beszélni is Ralf, a hangja ugyan kissé más lett, mint volt, most már inkább férfiasnak, mélyebbnek hatott, mintsem a korábbi kamaszos hang.
- Urunk, istenünk, En Sabah Nur, akit te Apokalipszisként ismerhet kiválasztotta magát, hogy az egyik lovasa legyen - mondta. - Parancsba adta, hogy anélkül, hogy bármit elmondok a folyamatról hajtsam végre önön, ha túléli, akkor méltó arra, hogy Lovasként őt szolgálja.
Itt kivárt néhány pillanatot, majd folytatta.
- Mesterségesen idéztük elő a mutációja fejlődését, lényegében éveket gyorsítottam rajta, hogy elérje a végleges formáját. Persze picit alakítani is kellett rajta, hogy méltó legyen egy Lovasnak, de alapvetően az, hogy ön teljesen vízformát öltsön abba nem volt beleszólásom. Azonban, hogy ez a víz mérgező is legyen, az már a saját kezem munkája.
Nem nagyképűen, vagy arrogánsan mondta, hanem csak tárgyilagosan.
- Mostantól nincs szüksége alvásra, evésre, ivásra - tette még hozzá. - Azonban a sima vízzel vigyázzon, az meg is ölheti önt.
Itt befejezte és érdeklődve nézett a Ralfra, hogy van-e még kérdése és akar-e valamit tudni.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Akkaba Metropolis (Déli-sark) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by King Raten Chromixen Hétf. 11 Júl. 2016, 10:35

~A MÁSODIK LOVAS... KINEK NEVE HÁBORÚ ~


Sikerült mozgatnom a végtagjaimat, teljesen normálisan, sőt, még könnyebben mozogtam mint egykori testemben, a hangom viszont furának, idegennek hatott. Sokkal mélyebb tónusú volt, mint egykoron. A férfi elmondja mi történt, maga Apokalipszis választott ki, hogy legyek a lovasa, hihetetlen kitüntetés volt az ilyen. Viszont nem tévedtem, tényleg kísérlet volt, senki sem tudta hogy túlélem vagy sem, de ez számukra - számunkra - nem is számított. Ha belehaltam volna, akkor egyszerűen tovább lépnek, mondván nem voltam méltó a hatalomra, és az életem semmit sem ért. Viszont éltem, túléltem, kiválasztódtam. Közben tovább magyaráz, bár ez felvet néhány kérdést, és mikor végez, bólintok hogy értem, azonban jelzem, hogy lenne néhány kérdésem.
- Köszönöm. - mondom először is, hogy tudja, hálás vagyok azért amit tett, és nem vagyok egy arrogáns pöcs. - Viszont lenne kérdésem. A korábbi erőm használatakor a saját testemből kivont vizet mindig pótolnom kellett, ez ebben az új formában hogyan működik, hiszen egyszerű vízivást már nem használhatok, mint mondta, az akár halálos is lehet. - teszem fel a kérdést, a többire nem biztos, hogy válaszolni tudna. Pedig érdekelne, hogy mennyivel vagyok erősebb, mivel tudok többet, azon kívül, hogy víz vagyok és mérgezek, hiszen azt mondta hogy a mutációm fejlődött, elérte végleges formáját. Kíváncsi vagyok, hogy tudok-e valami újat, de azt hiszem ezt magam kell teszteljem majd.

Credit:PIERROT

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 13 Júl. 2016, 00:00




A második lovas... kinek neve Háború
Akkaba Metropolis
az Antarktisz jege alatt


Résztvevő: Ralf Shaw


Agalm szinte azonnal felelt is Ralf kérdésére.
- Most már magától fogja teremteni a vizet, amit ellő – mondta. – Ez nem a szervezetéből vonódik ki, hanem a levegő páratartalmát használva, vagy a közelben levő vizet, így ezzel nem kell fáradnia. Amit sérüléskor veszít az a kellemetlenebb. A szervezete, akárcsak emberként regenerálódik. Ugyanolyan gyorsan, mint akkor. Így ha például lézerrel lyukat lőnek magába, akkor ugyan egyből összeforr a seb, de ön kisebb lesz, mert betölti a lyukat. Az eredeti méretét pár nap, vagy akár egy hét alatt éri el újra az elvesztett mennyiségtől függően.
Magyarázta el, majd néhány másodperccel később még egy meghajlás után szólalt meg.
- Ha nincs semmi kérdése már, nyugodtan távozhat, ha akar. Odakint várja önt egy szolgáló, aki elkíséri az új szállására. Ha volt korábban olyan személy, akit kinézett magának, akkor nyugodtan válogasson közülük, tarthat most már háremet is akár… - bíztatta egy kicsit a fiút Agalm.
Így, ha Háború elindult, akkor egy fiatal lány várta kint valóban, aki el is vitte őt a legelőkelőbb környékre, Apokalipszis palotájának szomszédságába, az egyik magasabb épületbe. Egy teljes szintet kapott Háború magának, egy komplett lakosztályt, több üres helységet, hogy saját maga tudja majd berendezni azokat a helységeket. Ezek után, ha a férfi nem akart mást, akkor magára is hagyta őt és csendben távozott. Illetve a lány, aki hozta még elárulta, hogy az eggyel e feletti emeletet Halál kapta.

Vége.
Még beírom a dolgokat az adatlapra és használd egészséggel Háborút.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Akkaba Metropolis (Déli-sark) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Serenity Szer. 13 Júl. 2016, 17:00





Lady Serenity, Halál
 Előtörténet
Játék: Halál és Háború, szabadjáték
Társ(ak): Háború -
Az új lakásba való beköltözés zökkenő mentes volt. Szolgáló akadt bőségesen, akik futva teljesítették minden egyes elvárásomat a berendezéseket illetően, habár az is igaz, hogy nem volt valami sok dolguk, hisz a lehető legszimplább dolgok jöttek számításba. Ha valaki hirtelen kap sok mindent, akkor hajlamos hanyagolni a nagyzolást, főleg a saját magán terében. Arra lesz idő később is, ha úgy tartja kedvem. Az új képességeimmel elég hamar sikerült megbarátkoznom, sőt, kifejezetten megszerettem a repülést. Eddig is képes voltam rá, és akkor is érdekes volt, de most kifejezetten oda vagyok érte. Talán a gyorsaság miatt, vagy a szárnyak miatt, esetleg az is lehet, hogy amiatt, ahogyan mások figyelemmel követnek akár csak a puszta titulusom miatt, de ez mindegy is.
Az egyetlen amivel még nem tudtam teljesen dűlőre jutni az annak a ténye, amit a professzor mondott. Apokalipszis bármikor felkereshet gyermek nemzés céljából. Az elején dühített ez a dolog, és teljesen hidegnek és távolinak hatott, hisz soha sem gondoltam magamra nőként, asszonyként főleg nem, most pedig ez az egész az ölembe csöppen. Természetesen ez a lehető legnagyobb megtiszteltetés amiben részesíthetnek, és semmiképp sem áll szándékomban visszautasítani a dolgot, de akkor is furcsa. Főleg, hogy egyre több időt töltök a küllemem értékelésével, mintha tetszeni próbálnék. Nevetségesen érzem magam.
Ezért is döntöttem amellett, hogy repkedek kicsit. Valamint volt egy másik dolog, amit egyszerűen nem hagyhattam figyelmen kívül. Pár napja értesültem arról, hogy az én lakosztályom alatti emeletbe beköltözött valaki. Egészen pontosan Háború, Apokalipszis második lovasa. Már rögvest vettem volna a bátorságot, hogy meglátogassam, de úgy döntöttem, hogy hagyom még a dolgot, egyszer tudjon nyugodtan berendezkedni és szokjon hozzá az új környezethez, meg saját magához. Bizonyára ő is ki kellett álljon egy próbát ahogy én, így nem kizárt, hogy kellett némi idő, hogy megismerje önmagát. Ez így természetes.
A látogatást a repülés utánra ütemeztem. Olyan időpontot akartam választani amikor épp visszatér a lakosztályába, remélhetőleg egyedül nem pedig valami hárem társaságában. Egyszerűen csak meg kell várjam az ajtaja mellett, vagy a liftnél. A létezésemről biztosan informálták, ahogy mindenki mást is, és feltehetőleg arról is, hogy a felette levő emeleten lakom. Arról fogalmam sincs, hogy a kinézetemről van-e bármilyen információja, nekem az övéről nincs. Jobb így, minthogy mástól tudjam meg. Egy kis ismerkedés pedig senkinek sem árt.

  • Képesség
  • Felszerelés
  • Megj.

  • Credits
Spoiler:
- Tőr x 2
- Többszörösen ellenálló ruha
Template by Kuroya of THQ & GS.


A hozzászólást Serenity összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 13 Júl. 2016, 17:42-kor.
Serenity
Serenity
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 130
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Apr. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3126-golden-maiden https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by King Raten Chromixen Szer. 13 Júl. 2016, 17:30

~A Halál találkozása a Háborúval~


Az átváltozás óta meglepően könnyebb lett az életem. Mindig is vágytam rá, de igazából sosem álmodtam ilyen fényűzésről, és azt kell mondanom, hogy tetszett. Ez a hely volt az otthonom, most már igazán annak tekintettem, ez volt az ahol tiszteltek, és féltek tőlem. Imádtam az új erőm, és az, hogy nem kellett aludnom, ennem és innom, meglepő változatosság volt. Mondjuk néha unalmassá vált, de ezt az űrt is ki tudtam tölteni. A lakosztályomat úgy rendeztem be ahogy akartam, és ennek megfelelően cselekedtem is, a szolgálók lesték minden kívánságom, és csakhamar átváltozott az egyik szoba egy hellyé, ahol az erőmet gyakorolhattam, fejlődhettem. Nem volt egy x-sulis Veszélyterem, de abból amink volt, egész korrektül kihoztuk a legtöbbet. Véletlenszerű célpontok, lesújtó kardok és pisztolyok, minden volt itt, amivel megfelelően gyakorolhattam, és fejlődhettem. A reflexeimen, az állóképességemen, és a célzásomon is volt mit csiszolni. Azonban ezek az edzések után gyakran kellett pihennem, hiszen sokat kivett belőlem, és csak így tudtam újra feltöltődni. Hamar észrevettem, hogy egy állandó térfogatom van, és a kilőtt víz ezt csökkenti, szóval minél inkább használom az erőm, annál inkább lecsökken a méretem. Érdekes felfedezés volt.
De nem csak az edzésből állt az élet, mint a professzor megjegyezte, tarthattam háremet, és éltem is a lehetőséggel. Ez itt Akkaba, és ha megláttam valamit, elvettem, legyen ez bármi, akár nő is. Persze ahhoz, hogy élni tudjak a nők nyújtotta élményekkel, fel kellett vennem az emberi formámat, ami fárasztó volt, fárasztóbb mint maga a szex, de ettől nem veszített a csábítása. Főleg, hogy fiatalon nem sokat voltam még nővel. Az árvaházban ugye még gyerek voltam, az x-suliban tilos volt, és a való életben nem nagyon találtam magamnak párt, nem beszéltem a nők nyelvét. Itt minden egyszerűbb volt.
Ezen kívül gyakran sétáltam is, segített új lányokat találni, illetve elűzni az unalmat. Pont egy ilyenből értem haza, amikor meglátogatott valaki.

Credit:PIERROT

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Serenity Szer. 13 Júl. 2016, 17:43





Lady Serenity, Halál
Előtörténet
Játék: Halál és Háború, szabadjáték
Társ(ak): Háború -
A várakozás tovább tartott, mint gondoltam. Már-már kezdtem felidegesíteni magam, és egyszerűen hagyni az egészet a francba, pedig csak öt perc telt el. Azt hiszem az utóbbi időben kissé feszült vagyok, de ez nem számít, hisz hamarosan érkezett is az, akire vártam. Határozottan nem szolgáló volt, hisz akkor az orra eddig már a padlót súrolta volna, csak azért, hogy véletlenül se tudjon szemkontaktust létesíteni velem. Ami azt illeti, nem is számítottam arra, amit láttam. Egy mozgó víztömeg. Még ha talán ismertem volna azt aki ezelőtt volt, akkor se tudnám megmondani, hogy ez igenis ő az. Érkeztére mégis apró mosoly húzódik az arcomra, bár ez az azt fedő maszk miatt nem látszik. Jó pont a ruhának amit kaptam a rangommal.
-Üdv. Azt hiszem még nem találkoztunk. - szólaltam meg, meg sem várva, hogy esetleg figyelmet akar-e fordítani rám, avagy sem. Valakinek kezdeményezni kell, és ezt a jogot nem fogom átadni jelen helyzetben senkinek. Viszont a helyemet nem hagyom el. Finoman nekidőlve állok a falnak keresztbe tett kezekkel. Kíváncsi vagyok a reakciójára, a viselkedésére, magára a beszédmódjára.Ha egy csapatban lesz velem, akkor meg kell ismernem, amennyire csak lehet. Biztosan nem véletlenül választották ki, és úgy tűnik eddig, hogy a rangját meg is érdemli. Az már más kérdés, hogy képes-e megtartani azt.
  • Képesség
  • Felszerelés
  • Megj.

  • Credits
Spoiler:
- Tőr x 2
- Többszörösen ellenálló ruha
Template by Kuroya of THQ & GS.
Serenity
Serenity
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 130
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Apr. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3126-golden-maiden https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by King Raten Chromixen Szer. 13 Júl. 2016, 21:00

~A Halál találkozása a Háborúval~


A lakosztályomhoz tartottam, de nemes egyszerűséggel megállítottak. Ha lett volna, akkor felvonom a szemöldököm, hogy mégis ki ő, aki ennyire bátor. Lehet, hogy egy kihívó? Elkezdem felmérni, nem tudom hogy a kinézete a mutációból jött vagy csak azt takarja, nehéz bármit megmondani róla, hogy mire lehet képes. Viszont Lovas vagyok, nem fogok támadni miközben beszél, megvárom, hogy ő kezdeményezzen. Elég laza a testtartása, vagy ennyire lebecsül, vagy nem harcolni jött. Megszólal, megállapítja hogy még nem találkoztunk. Hát, tényleg nem.
- Tényleg nem. - adok neki igazat egyszerűen, és úgy döntök, hogy én is lazább testtartást veszek fel. Odasétálok én is a falhoz, és lazán nekidőlök, ha nem folytatja, akkor intek, hogy gyerünk, mondja mi a gondja, kérem. Ő keresett meg engem, és állta el az utamat, nem nekem kell kezdeményeznem, és legfőképp bemutatkoznom. Szóval várok még egy kicsit, de ha nem beszél, akkor egyszerűen el fogok sétálni mellette. Vagy megtámadom, még nem döntöttem el. Valószínű hogy inkább az utóbbi, elvégre zavar a jelenléte, és fel is tartott ok nélkül. Mondjuk az, hogy a hangja alapján nő, elgondolkodtat. Lehet, hogy azért jött, hogy bejusson a lakosztályomba? Mert ilyen ruhában az nem fog menni.

Credit:PIERROT

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Serenity Szer. 13 Júl. 2016, 21:12





Lady Serenity, Halál
Előtörténet
Játék: Halál és Háború, szabadjáték
Társ(ak): Háború -
Érdekes a reakciója. Fölöslegesen nem fecséreli a szót, bár ez lehet az állapotának is a hátulütője, bár nem úgy hangzik, mintha gondja lenne a beszéddel, valamint felveszi ugyan azt a testtartást, ami nálam van. Az, hogy nem támadott meg, azt jelenti, hogy nem egy teljes izomaggyal van dolgom, bár ez az ő esetében ahogy elnézem fizikai képtelenség is lenne.
- Gondoltam engedek a kíváncsiságomnak és megnézem, hogy ki is az alsó szomszédom. - szólalok meg néhány pillanatnyi csend után. Különben is eléggé ködösen fogalmaztam, így ha esetleg valakinek a kihívója lenne, akkor se tudna meg sokat, meg ha valaki olyannal van dolgom aki bennfentesebb, az hamar rájöhet, hogy ki is vagyok valójában, ha már kinézetből nem volt tiszta. Erről jut eszembe, hogy eléggé furcsa, hogy nem mutatnak meg minket hatalmas kijelzőkön meg ilyesmi, csak azért, hogy mindenki tudja, hogy kitől kell rettegni és kinek a talpát kell nyalni. Amíg rájuk nem taposunk.
- A kis madarak azt suttogták, hogy Apokalipszisnek új lovasa lett. - folytattam nem is várva sokat, hisz kíváncsi vagyok, hogy milyen reakciót vált ki belőle az ilyen apró kis puhatolózás. Ilyen semminek tűnő beszélgetések alatt is ki lehet ismerni a másik személy gyengéit.
  • Képesség
  • Felszerelés
  • Megj.

  • Credits
Spoiler:
- Tőr x 2
- Többszörösen ellenálló ruha
Template by Kuroya of THQ & GS.
Serenity
Serenity
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 130
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Apr. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3126-golden-maiden https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by King Raten Chromixen Szer. 13 Júl. 2016, 21:23

~A Halál találkozása a Háborúval~


Vártam egy kicsit, meg is lett az eredménye, vagy én nyertem a csendkirályt, vagy csak egyszerűen megunta, hogy nézzük egymást, de végül csak kiderült, hogy ki is ő. Jött megnézni ki az alsó szomszédja, ez elég beszédes. Elnyomom az ösztönt, hogy drámaian felnézzek a fenti lakosztályra, és elengedjek egy halk Ó-t. Egyszerűen meghajtom a fejem előtte.
- Lady Death.- köszöntöm a nőt, így már tényleg érdekel, hogy kit rejt a ruha, hogyan is néz ki urunk gyermekének leendő anyja. Elvégre nem titok, hogy az előző nő is szült neki, valószínűleg ettől is akar majd egyet. Talán ennek jobb sorsa is lesz.
- Mi lenne, ha megmutatnánk egymásnak a valódi alakunkat? Mégis csak közvetlenebb úgy a beszéd. - teszem fel a kérdést, és ha belemegy, akkor hajlandó vagyok az első lenni, aki így tesz, és utasítom a testem, hogy öltsön fizikai formát, és jelenjek meg teljes testi valómban. Túlságosan is teljes testeiben, elfelejtettem, hogy nincs rajtam ruha, hiszen víz formában nem is tudnám hordani, illetve az átalakulásommal nem lesz rajtam. Szóval most ott állok seggpucéran, a lakosztályom előtt, egy idegen nővel, aki valószínűleg nem nézi jó szemmel mindezt, ráadásul papíron erősebb is nálam. Felkészülök a támadására.

Credit:PIERROT

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.