Akkaba Metropolis (Déli-sark)

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) - Page 2 Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Serenity Szer. 13 Júl. 2016, 21:37





Lady Serenity, Halál
Előtörténet
Játék: Halál és Háború, szabadjáték
Társ(ak): Háború -
A tapogatózásomnak hamar meglett az eredménye. Úgy látszik, hogy jó víztömeget kaptam el, ráadásul a jó időben. A megszólításra csak biccentek egyet, hisz én magam nem kell őt megnevezzem. Szánt szándékkal kerestem fel úgy, hogy tudtam kicsoda, csak azt nem, hogy hogyan is néz ki. Viszont most már ezen is túl vagyunk. Legalábbis én ebben a hitben éltem, de valószínűleg leledzik neki egy emberibb formája is és fel is ajánlja, hogy megmutatja. Erre is csak egy bólintással felelek, fölösleges szavakat fecsérelni, és hamarosan teljes Ádám kosztümben láthatom a beszélgetőpartneremet. Ma sok mindenre felkészültem, de egy tök meztelen pasas látványára nem. Sőt a feltétlenül szükséges pillanatig el sem akarok képzelni egyet, erre így áll itt előttem. Tulajdonképp ezt sértésnek is vehetném, bár az sokkal nagyobb, hogy ez a problematika nem fordult meg a fejében az ötlet kiötlése előtt.
- Remélem nem kívánod, hogy én is kövessem a példádat... - ez csak amolyan jellegtelen megjegyzés volt részemről miközben az öltözékem fej részét levettem, hogy az arcom és a hajam látható legyen. A szárnyaimat csonk formában hagyom, egyrészt nekik több hely szükséges, másrészt mindenről nem kell tudnia addig amíg az nem szükséges.
  • Képesség
  • Felszerelés
  • Megj.

  • Credits
Spoiler:
- Tőr x 2
- Többszörösen ellenálló ruha
Template by Kuroya of THQ & GS.
Serenity
Serenity
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 130
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Apr. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3126-golden-maiden https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) - Page 2 Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by King Raten Chromixen Szer. 13 Júl. 2016, 21:51

~A Halál találkozása a Háborúval~


Megtörtént a baj, és megmutattam a teljes valómat, mondjuk nem teljesen így terveztem, mint ahogy sikerült. Miután végigmért, vissza is változom, miközben megjegyzi, hogy remélem tőle nem várok hasonló őszinteséget.
- Bocsáss meg, sajnos nincs ruhám, amit víz formában is magamon tarthatnék, tehát ezzel jár az átalakulásom. - mondom egyszerűen, tárgyilagosan. Közben leveszi a maszkját, mire nevethetnékem támad. Természetesen emlékszem a nőre, aki ide hozott, aki megmutatta nekem ezt a helyet. És Apokalipszisre mondom, most itt áll előttem. Viszont úgy tűnik ő nem ismert fel, én pedig egyelőre nem fogom elmondani, hogy ki vagyok. Vagy az is lehet hogy felismert, de direkt nem tesz rá semmi megjegyzést. Végül intek az ajtóm felé.
- Megtisztelsz társaságoddal, hogy kellemesebb helyen folytassuk ezt a beszélgetést, vagy idekint kívánsz társalogni? - teszem fel a kérdést, és invitálom be szerény hajlékomba. Szerencsére sok minden nem változott attól, hogy Lovas lettem, és az egyik ilyen dolog a rend iránti tiszteletem és megszállotságom, úgyhogy nem félek tőle, hogy rumli lenne bent. A szolgálok mindent tisztán és rendezetten tartanak, ez volt az egyik első parancsom.

Credit:PIERROT

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) - Page 2 Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Serenity Szer. 13 Júl. 2016, 22:11





Lady Serenity, Halál
Előtörténet
Játék: Halál és Háború, szabadjáték
Társ(ak): Háború -
Elnézést kér az akaratlan nudizmusért, viszont addigra én már el is felejtettem az egészet. Van elég dolog ami kitölti a fejemben levő helyet és ezeknek nagy része még le kell ülepedjen, vagy egyszerűen megszűnjön. Ebbe többek közt az is beletartozik, hogy viszolygok attól, hogy egy férfi lakásába lépjek be. Habár a meztelenség után ez már nem kellene zavaarjon, de valahogy nem véletlen, hogy női szolgálókkal veszem körül magam és nem az ellenkező neműekkel. Most viszont kénytelen leszek bemenni, már csak azért is, mert én magam voltam aki lejöttem ide ismerkedés céljából.
- Részemről semmi akadálya. - felelem nyugalmat erőltetve magamra, majd amennyiben mutatja az utat követem. Azt semmiképp sem ajánlom, hogy bármivel is próbálkozzon, mert jelen érzelmi állapotomban biztosan átrendezem a lakosztályát, sőt az enyémet sem sajnálom. Viszont nem ártana lenyugodnom, valami szépre és megnyugtatóra gondolni, mint például a repülésre. Igen, az jó lesz. Meg remélhetőleg valami kellemes beszédtéma is kerül és egy kényelmes kanapé vagy bárminemű ülőgarnitúra. Annak most örülnék.
- Gondoltam nem zavarlak meg egyből, ezét kerestelek fel csak így pár elteltével, hogy legyen időd nyugodtan megszokni némiképp ezt a változást. A gettóból a luxusba. Vagy javíts ki ha tévedek. - igyekszem valami könnyelműbb beszédtémát felhozni, hogy a gondolataimat a valóságba és a jelenbe tereljem vissza.
  • Képesség
  • Felszerelés
  • Megj.

  • Credits
Spoiler:
- Tőr x 2
- Többszörösen ellenálló ruha
Template by Kuroya of THQ & GS.
Serenity
Serenity
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 130
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Apr. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3126-golden-maiden https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) - Page 2 Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by King Raten Chromixen Szer. 13 Júl. 2016, 22:20

~A Halál találkozása a Háborúval~


Elfogadja a meghívásomat, úgyhogy ki is nyitom az ajtót, és természetesen előre engedem, mégis előttem van rangban, ráadásul most már azt is tudom, hogy neki köszönhetem ittlétem. Arra egy pillanatig se gondolok, hogy az előrelépésemet is neki köszönhetném, biztos vagyok benne, hogy nem ez a helyzet. Beérve hellyel kínálom, kényelmes, de nem túl drága bútorokkal van tele a nappali, és kedvére választhat fotel, szék, illetve babzsákfotel közül, amelyik csak szimpatikus, de természetesen kanapé is van. A választásától függően foglalok én is helyet, lehetőleg olyan pozícióban, ahonnan kényelmesen tudunk társalogni. A legyintésemre pedig belép a szobába egy szolgáló, és megkérdezi a nőt, hogy kíván-e fogyasztani valamit. Bár nekem nincsenek ilyen szükségleteim, a lakásomba felhozottakra való tekintettel tartok itthon mindenfélét, amivel megkínálhatom őket.
- Nem volt nagyobb változás, mint az árvaházból az x-suliba kerülni. - vonom meg a vállam. - Alkalmazkodó típus vagyok, és miután gyerekként végig küzdöttem a fiatalkoromat, nem gondolom, hogy a gettóban rosszabb lett volna az életem. Igazából az itteni gettó milliószor jobb, mint New Yorkban bárhol. - mosolygok.

Credit:PIERROT

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) - Page 2 Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Serenity Szer. 13 Júl. 2016, 22:41





Lady Serenity, Halál
Előtörténet
Játék: Halál és Háború, szabadjáték
Társ(ak): Háború -
Hamarosan be is jutunk a lakosztályba, és szerencsére nem kell csalódnom. Nem pakolta tele a teret fölösleges dolgokkal, vagyis a fényűzést ő sem látványban akarja kiélni. Ez nagyban megnyugtató.
A hellyel való kínálást kihasználva ki is nézem magamnak a kanapét és helyet foglalok, az után pedig kiengedem a szárnyaimat, egyrészt megmutatva ezzel őket, másrészt, mert csupán már ennyi is sokban lenyugtat. Legelőször idegenkedtem tőlük, de most már szerves részeimmé váltak, tudati szinten.
- Egy pohár vizet, citrommal. - felelem a szolgálónak, hisz most nincsenek nagy szükségleteim, majd talán később, bár úgy ha a partnerem nem fogyaszt semmit, nem hiszem, hogy sok kedvem lesz hozzá amúgy is. Az árvaház említésére pedig feláll a szőr a hátamon. Azzal én is tisztában vagyok, hogy milyen.
- Az árvaházat meg tudom érteni, a többiről viszont fogalmam sincs. Már egész kiskorom óta az Akkaba klánnal élek. Mondhatni ebbe nőttem bele. - mutatok magamra, mintha mindennek lenne bármi köze is a lovassá válásomhoz. Viszont van a felsoroltak között egy dolog, ami kíváncsisággal tölt el.
- Az X-suli mit fed tulajdonképpen? - teszem fel a kérdést miután kényelmesen hátradőlök. Nem kizárt, hogy hallottam a létesítményről, csupán nem hiszem, hogy ilyen fedőnév alatt. Sőt az is lehet, hogy egyáltalán nem hallottam róla és ez valami szuper titkos dolog.
  • Képesség
  • Felszerelés
  • Megj.

  • Credits
Spoiler:
- Tőr x 2
- Többszörösen ellenálló ruha
Template by Kuroya of THQ & GS.
Serenity
Serenity
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 130
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Apr. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3126-golden-maiden https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) - Page 2 Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by King Raten Chromixen Szer. 13 Júl. 2016, 22:56

~A Halál találkozása a Háborúval~


Nem csak a meghívást, a felkínált frissítőt is elfogadja, méghozzá citromos vizet kér. Vagy lenéz, és nem gondolja hogy többet is nyújthatok, vagy csak visszafogott az ízlése, akármelyik is a helyzet, a szolgáló hozza neki az italt, utasítanom sem kell. Az árvaházat meg tudja érteni, csak nem ő is megjárta? Természetesen nem teszem fel a kérdést, legalábbis nem ilyen direktben. Ahogy a végére érek a mondandómnak, sokat nem kíván hozzáfűzni, de egy kérdést mégis feltesz. Mi az x-suli?
- Xavier iskola különleges gyerekeknek. - adom meg a választ, és ha még így se tudja miről beszélek, akkor kiegészítem. - Odafönt van egy iskola, ahol mutánsokat képeznek ki, de nem arra, amire te gondolsz. Elkorcsosult elveket vallanak, hogy a mutánsoknak be kell illeszkedniük, sőt, segíteniük kell az embereket. Nevetséges végtermékét ennek az eszmének magam láttam, amikor az egyik diák, az előző lovasokat látva úgy gondolta, hogy segíteni fog a tanárnőnek. - felnevetek. - Miután kitörték a nyakát, az a nyomorult még nekiállt a földön kornyikálni, azt hitte hogy ezzel segíthet, és hasznos lehet. Szánalmas volt. És amikor mindezt látva felnevettem, még meg akartak támadni. Már akkor le akartam lépni a lovasokkal, de nem tudtam, túl hamar távoztak. - mesélem el a történetet.

Credit:PIERROT

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) - Page 2 Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Serenity Szer. 13 Júl. 2016, 23:10





Lady Serenity, Halál
Előtörténet
Játék: Halál és Háború, szabadjáték
Társ(ak): Háború -
A frissítőm hamarosan meg is érkezett és már kortyoltam volna belé amikor rájöttem, hogy jobban teszem ha még hanyagolom kicsit. A történet hallatán biztosan kiköptem volna a vizet, mert határozottan nem ezt vártam el, pedig a klántagoktól még hallottam egyet s mást az iskoláról. A szemöldökömet is rángatózni éreztem ha csak erre a történetre gondoltam.
- Ez esetben nem csodálom, hogy le akartál lépni onnan. Akkor még szerencse, hogy valaki megtalált és közénk hozott. - feleltem végül és immáron bele is kortyoltam a vízbe. Ennek az emésztéséhez mindez nem ártott.
- Valahogy a fenti világot sohasem értettem. Az árvaházba mindenki rettegett tőlem. Nem mintha ez zavart volna, csupán nem tudtam felfogni miért teszik. Számomra ugyan olyanok voltak. Aztán elmagyarázták és nagyjából azzal egy időben kerültem ide. Azóta pedig harcolok az életemért és azért, hogy minél előrébb jussak. Nem tudom megérteni, hogy egyesek miért hiszik azt, hogy segítenünk kéne az embereken. A közvetlen környezetünkben egyetlen egy sincs és mégis nagyon jól megvagyunk. Aki akar szerelembe keveredik, aki akar harcol, enni-innivaló van, fedél a fejünk fölött. Aki pedig nem érdemes rá, annak úgysem kell ilyesmin gondolkodnia. Meg úgy amúgy semmin se. - tőr ki belőlem a monológ. Egyszerűen valakivel meg kell osztanom a gondolataimat és olyannal, aki nem "Igen, asszonyom."-al felel bármire amit mondok. Azok rémunalmas beszélgetések, és ezért is redukálom le azokat az abszolút minimumra.
  • Képesség
  • Felszerelés
  • Megj.

  • Credits
Spoiler:
- Tőr x 2
- Többszörösen ellenálló ruha
Template by Kuroya of THQ & GS.
Serenity
Serenity
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 130
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Apr. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3126-golden-maiden https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) - Page 2 Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by King Raten Chromixen Csüt. 14 Júl. 2016, 08:57

~A Halál találkozása a Háborúval~


Meghallgatja a történetem, és látszik rajta, hogy őt is sokkolta az a mérhetetlen hülyeség, ami a suli diákjait jellemzi. Megértem, hiszen engem is kibillentett a lelki egyensúlyomból, viszont mostanra csak nevetek ha az eszembe jut. Megjegyzi, hogy még szerencse, hogy valaki megtalált és közénk hozott, nem tudom, hogy ezt most azért mondja, mert szeretné ha én ismerném el előbb hogy emlékszem rá, vagy tényleg nem rémlik neki a találkozásunk. Pedig azt hittem a zöld hajam maradandó nyomot hagy az emberekben. Miközben ezen gondolkodom, ő folytatja, elmondja a saját álláspontját és valamelyest az életét is, ahogy pedig végzett, bólintok.
- Ez így igaz, viszont a fentiek gyávák. Félnek, hogy háború lesz, félnek fellépni, és elfoglalni jogos helyüket. És persze ott vannak a díszmajmok, akik élvezik a hős szerepét, hogy ajnározzák őket, és ezért szinte semmit sem kell tenniük, csak kimenni, villogtatni pár képességet, egyszer-kétszer megütni valakit akinek van egyénisége és bátorsága, és ennyi. Szánalmas. - mondom, hogy én mit figyeltem meg odafent. Egyszerűen nevetségesek az emberek, és a fenti mutánsok. - Nem képesek küzdeni semmiért, csak élik a nyugodt, unalmas, és szánalmas életüket.

Credit:PIERROT

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) - Page 2 Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Serenity Pént. 15 Júl. 2016, 20:57





Lady Serenity, Halál
Előtörténet
Játék: Halál és Háború, szabadjáték
Társ(ak): Háború -
Kezdek egyre inkább megbizonyosodni abban, hogy a felszínen élők már rég elérték azt a szintet, hogy egy tökéletes és teljes mértékű annihiláció rájuk férne. Még emberi viszonylathoz is képest elkorcsosultak.
- Ahogy eddig tapasztaltam, abból ítélve közel semmit sem mernek tenni, legalábbis a nagy része. Még csak a saját véleménye, vagy igaza mellett sem képes kitartani holmi értelmetlen dolgok miatt, vagy csupán puszta tetszésből. Még akkor se, ha valaki valami olyasmit tesz, ami miatt nálunk biztosan élet-halál harcra mennének, és senki sem mondaná, hogy a túlélőnek ne lett volna igaza. És úgy gondolom, hogy ez így is van rendjén. - az utolsó mondatot csak úgy mellékesen teszem hozzá, hisz biztos vagyok benne, hogy abban velem is egyetért. Viszont ez a téma untat, hisz ennek csak egyetlen megoldása van, amit urunk és istenünk hoz majd el erre a világra, vagy esetleg valaki más és mi majd megharcolunk vele a hatalomért. Ez a természet rendje.
- A beilleszkedéssel hogy haladsz? Azt látom, hogy a berendezkedésen már túl vagy, meg gondolom, hogy mindenki földig hajol már a megjelenésed alkalmával, ezért inkább valami olyasmire gondoltam a kérdés alatt, hogy valami gondba, vagy nehézségbe ütköztél-e? - a könnyed témát a vizem megívása után kezdem el. Teljesen pontosan nem akarok fogalmazni, mert egyrészt nem áll szándékomban inzultálni, másrészt amennyiben nem akar magától beszélni róla, úgy az érzelmi világát nem fogom zaklatni. Annyira nem érdekel, hogy fárasszam magam vele.
  • Képesség
  • Felszerelés
  • Megj.

  • Credits
Spoiler:
- Tőr x 2
- Többszörösen ellenálló ruha
Template by Kuroya of THQ & GS.
Serenity
Serenity
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 130
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Apr. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3126-golden-maiden https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) - Page 2 Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 01 Aug. 2016, 00:12



A Hydra felemelkedése




Győzelem, vagy bukás prológusok


Korszakzáró kaland

Prológus 1. – Németország
2027. augusztus 1. New Yorki idő szerint 00:00
A Hydra fejei ugyan fizikai valójukban nem voltak jelen – egyedül Spartan – de audio-video összeköttetésben mindenki jelen volt, ki technológiát, ki mágiát használva. Az elmúlt napok, hetek során a legnagyobb titokban kiosztották a parancsokat a beépült embereiknek, az egységeiket átcsoportosították, ugyanis eljött a végső pillanat, amiért a II. Világháború óta dolgoztak, hogy újra megkaphassák azt a hatalmat, ami eljött.
- Madame, Messieurs, a mai nap eljön amire olyan hosszú ideje vártunk, ma a Hydra győzedelmeskedik és elfoglalja a méltó helyét a történelemben, ezzel egy időben a mutánsok kora is leáldozott. Goblin már elfoglalt a helyét az Új-Zélandi bázison, onnan fogja irányítani a támadásokat.
Itt elhallgatott, meghagyvaa a náhány pillanatnyi hatásszünetet, majd folytatta.
- New Yorki idő szerint 10:00-kor megkezdjük a támadást szerte a világon – mondta Vörös Koponya. – HAIL HYDRA!
A szavait hangosbemondón közvetítették, a bázison és a többi Hydra által elfoglalt épületkben egyszerre zúgott fel a diadalittas és vízhangzott perceken át:
HAIL HYDRA! HAIL HYDRA! HAIL HYDRA! HAIL HYDRA! HAIL HYDRA!
Folytatása következik a Hydra - Kanada, az álmok hazája kalandrészben.(???)


Prológus 2. – Xavier iskola
2027. augusztus 1. New Yorki idő szerint 10:00
Ahogyan a támadások elindultak szerte a világon több helyről befutottak a jelentések, hogy mutáns csoportokat kezdtek el öldösni halomszámra. Többek között Genosha-ból jelentette mindezt az ott levő X csoport és mihamarabbi segítség kellett oda. Az ENSZ is értesítette az X-eket, hogy kellene több helyre a segítség. Így gyorsan válsághelyzetet tartottak, annyi bizonyos volt, hogy számíthattak itt is támadásra, és csak bízhattak abban, hogy a pajzs kitart. Ám mielőtt még indultak megtették a biztonsági intézkedéseket, az iskola és a birtok alatt levő óvóhelyekre küldték a diákokat, hogy ott kell maradniuk és nem jöhetnek elő, amíg ők vissza nem térnek és Veszély is harci állapotba lépett elő, hogy így óvja az iskolát.
Az X-men pedig Genosha-ba repült, hogy segítsen az ottani mutánsoknak…
Folytatása következik az X-Men – A nem(?) várt támadás kalandrészben.


Prológus 3. – Föld körüli űr
2027. augusztus 1. New Yorki idő szerint 10:00
A Föld körül keringő SWORD űrállomás sem úszta mg a kitörő hatalomátvételt. A SHIELD-ben is igencsak nagyszámban levő Hydra ügynököknek a Csúcs űrállomás feletti hatalom megszerzése volt a legkönnyebb, ugyanis annyit kellett tenniük, hogy hetekkel korábban elhelyeztek a szellőzőben altatógázos egységeket, „bombákat”. Ezeket a kiadott parancskor aktiválták is, mindenki mielőtt felfoghatta volna, hogy mi történt álomba szenderült. A személyzetet ezek után nagyobb termekbe, helységekbe zárták és minden a kijutásokhoz szükséges energiát megvontak, csak a létfenntartást hagyták meg. Ezzel a lépéssel biztosították, hogy a Hydra tervének egyik fő fázisa zavartalanul megtörténjen.
Amint mindent elrendeztek a következő lépés következhetett. A bolygó körüli űrbe – egyelőre nem orbitális pályára, azaz kilövésre még alkalmatlan helyzetbe – egy hatalmas mintegy százötven-kétszáz méter hosszú műhold teleportált, érkezett meg egy másik dimenzióból, hogy ugyanaz a forgatókönyv játszódjék le, mint a Tükörvilágban. A műholdnak két és fél órára volt szüksége ahhoz, hogy a megfelelő pályát felvegye a bolygó körül az optimális hatáshoz.
műhold:
Folytatása következik az A műhold kalandrészben.


Prológus 4. – Norman Osborn irodája
2027. augusztus 1. New Yorki idő szerint 10:00
Norman Osborn elnök éppen nyilvános beszédet mondott az ovális irodából, amit a legtöbb tévé csatorna közvetített, amikor a Hydra hatalomátvétele elkezdődött. Odakintről lövöldözés, robbanások, sikolyok, a káosz hangjai szűrődtek be egyik pillanatról a másikra. A beszédből a férfi még csak néhány mondatot tudott bemondani, amikor az irodába fegyveres, véres páncélos emberek rontottak be. A legtöbb nem is Osbornhoz hű volt, hanem zöld-sárga egyenruhás. Az egyik riporter ebben a pillanatban állt fel és húzott fegyvert, amit az elnökre szegezett. A korábban berontott személyek pedig a többi operatőrre, riporterre fogtak fegyvert.
- A Hydra az üdvözletét küldi ex-elnök úr! – mondta.
Ezzel meghúzta a ravaszt; az élő adásban látszott, ahogyan Osborn agyvelejének egy része a mögötte levő függönyre és üvegre került.
- Az Amerikai Egyesült Államok ettől a pillanattól kezdve a Hydra uralma alatt áll! – mondta. – HAIL HYDRA!
Ezzel az adás megszakadt és egy Hydrás logó játszódott tovább csak a TV készülékeken és streameken.
a tv-s logó:

Prológus 5. – Szerte a világon
2027. augusztus 1. New Yorki idő szerint 10:00-tól
A teljes világon szinte egyszerre állt le az internet percekre, ahogyan a TV csatornák is. A GPS-ek, telefonok, bármi, ami műholddal működött tönkrement. A világ minden tájáról az akadozó betárcsázós interneten át tudtak csak híreket megosztani, illetve vezetékes telefonon, rövidhullámú rádión. Minden kommunikáció szinte megszűnt percekre. Amik voltak, azok lövöldözésről, robbanásokról, harcokról számoltak be. Újságok jelentek meg ezekben a percekben, még akkor is, ha az éjszaka közepén történt mindez. Úgy negyed órával később kezdett helyreállni a kommunikáció és hírek is érkeztek a világ minden tájáról.
- Egy új világrend van születőben, amit a Hydra vezet! Hail Hydra! Ne küzdjenek ellene, a hatalom a mi kezünkben van!
A tévében bevágások, ahogyan szerte a világban a Bosszú Angyalai harcolnak úgyszintén Angyaloknak tűnő, de Hydra jelzésű „hősökkel” és többen alul maradni látszanak. Képek, ahogyan Németország felhúzza az új zászlaját és szerte a világban az elfoglalt, behódolt irodák, hivatalok is megteszik ugyanezt, ugyanazzal a zászlóval.
zászló:
Az utcán rendőrök, csendőrök, katonák, SHIELD ügynökök dobják le a ruhájukat és alatta a Hydra egyenruha látható. Hadseregként vonulnak be a nagyobb országok nagyvárosaiba és jelentik ki az uralmukat, az ellenállókat, a SHIELD ügynökeit válogatás nélkül lőtték agyon és támadták meg.
Akkaba Metropolis (Déli-sark) - Page 2 Ce3
A média hatóságok a képek után már csak propaganda szövegeket játszanak és mutatják be a Hydra-t a világnak. A videómegosztók, közösségi oldalak, keresőoldalak leálltak, csupán három videó játszódott rajtuk újra és újra. Úgy tűnt a Hydra mindent az irányítása alá vont.
a videók:
Folytatása következik az SHIELD – A védekezés és a többi független kalandrészben.

(ide még írok újságos template-t hírekkel, szóval az még jön majd)






A Hydra felemelkedése




Győzelem, vagy bukás - újságok


Korszakzáró kaland


♦ New York Times ♦
Volume 13, Number 10       Brooklyn Heights, New York       2027. agusztus 1.
A SHIELD elbukott, a Hydra győzött?
Reported by Anonymus

Nem képesek megóvni senkit?

A TV-ben, interneten, amíg meg nem szakadtak az adások, mindenki láthatta a világon, hallhatta, hogy mi történt a világ nagyvárosaiban, illetve a mini-államokban is. Az utcán rendőrök, csendőrök, katonák, SHIELD ügynökök dobják le a ruhájukat és alatta a Hydra egyenruha látható. Hadseregként vonulnak be a nagyobb országok nagyvárosaiba és jelentik ki az uralmukat, az ellenállókat, a SHIELD ügynökeit válogatás nélkül lőtték agyon és támadták meg. De ugyanez volt igaz azokra akik mutánsok voltak, egyszerűen tüzet nyitottak rájuk is. De nem csak az embereket lőtték, hanem a boltokat is az utcán, egyszerűen senki sem volt biztonságban. Képes még a SHIELD felülkerekedni?

Amatőr csillagászok megerősítették, hogy a bolygó körül hatalmas villanást véltek felfedezni néhány perccel reggel 10 óra után. A képek alapján egy hatalmas műhold, vagy éppen egy kisebb űrállomást lehet látni, ami a meg nem erősített adatok szerint éppen bolygó körüli pályát igyekszik felvenni. Vajon ezt is a rejtélyes Hydra küldte, vagy valamilyen más helyről érkezett?

Ahogyan a támadások elindultak szerte a világon több helyről befutottak a jelentések, hogy mutáns csoportokat kezdtek el öldösni halomszámra. Többek között Genosha-ból jelentette mindezt az ott levő X csoport és mihamarabbi segítség kellett oda. Az ENSZ is értesítette az X-eket, hogy kellene több helyre a segítség. Az X-men természetesen nem hagyhatta figyelmen kívül a segítségkérést és el is indultak a helyszínre, hogy megmentsék Genosha elnyomott mutánsait..

created by MORBID MEMORIES @ Shadowplay & ATF


VOLUME ONE
2027. augusztus 1.

AZ USA ELNÖKE HALOTT… MEGINT!

by Anonymus
Az írásom valószínűleg igencsak sokakat fog felháborítani, de hát ilyen világot élünk. Ez már megszokott mifelénk, hogy az USA elnökei így járnak… és Osborn előtti elnököt is élőadásban ölték meg! Nem tudom, hogy miféle átok ez rajtuk, de már idejét sem tudom, hogy ki volt az, aki utoljára képes volt letölteni a saját mandátumának idejét. Önök?
Vegyük szépen sorrendbe Bush elnök volt talán az utolsó… utána jött Barack Obama, aki alatt az USA kettőbe szakadt.

Akkoriban volt egyszerre az Amerikai Szövetséges Államok (ugye emlékszünk, hogy „mi” nyertünk és lettünk újra USA. Meg a megszokott USA. Az USA elnöke Obama elnök, akit a saját egyik embere gyilkolt meg, mert Spencer elnök kettősügynöke volt. Aztán egyesült újra az országunk és továbbra is Ozwell Spencer maradt az elnök, akit aztán Fájdalom – a multidimenzionális, vagy realitási, ki tudja… - szupergonosz ölt meg, de őt is megölték aztán.

És akkor elérkeztünk az utolsó elnökválasztáshoz, ahol Luther Eastwood és Norman Osborn szálltak ringbe az elnökségért. Azt tudjuk, hogy ki nyert, Eastwood pedig alelnök… vagyis épp elnök lett. Osborn pedig az elnök, de hát neki is élő adásban röpítettek golyót a fejébe. Sok sikert Eastwood elnök… nem hiszem hogy sokáig lesz hatalmon… ne legyen igazam. Vajon lehet egyszerre New York polgármestere és az USA elnöke? Bár, ha így haladunk USA sem lesz sokáig…
Template by boatkicker


The Pulse
Az igazság a „dicső és becses” Amerika Kapitányról… a Hydra terméke!
This isn’t freedom, this is fear. Ez nem szabadság, ez félelem.
Bármenynire nem tetszik senkinek Amerika Kapitányt mi, a Hydra hoztuk létre. Ha mi nem vagyunk, akkor a szánalmas amerikai polgárokban, a kormányban fel sem merül, hogy valaha is egy hőst, vagy effélét gyártsanak. Ebből is látszik, hogy a Szovjetunió soha sem volt fenyegetés az amcsiknak. Mi adtuk a szert a kormánynak titokban…

A mi kísérletünk volt, csak olcsóbb volt az amerikai tudósokra bízni és az ő kormányukkal létrehozatni a szert. Olyanok tették, akik mindig is a embereink volt-
ak. Belegondoltak, hogy ezáltal a SHIELD, aminek elvileg önöket kellene védenie minket segítettek még ha nem is tudtak róla? Mi voltunk, akik kiválasztották Steven Grant Rogerst arra, hogy ő legyen az alany a Kapitány projectben. Kérdezte valaha bárki is őt, hogy miként szabadult ki a jégbörtönéből? Vajon elmondta, hogy a Hydra egyik elit ügynöke engedte ki és engedte szabadon… mert mindez egy nagyobb terv része volt, amit egyelőre nem fednénk fel.
Hamarosan megtudják, de addig is gondolkodjanak el, hogy biztosan ilyen emberek kezébe akarják helyezni a sorsukat, biztonságukat?! Mi egy mutánsmentes, biztonságos, szuperlényektől mentes jövőt adunk maguknak, ahol nem kell a gyermekeiket félteni! A szívük mélyén pedig tudják a válasz!
Toborzás!
Bárki, aki gyűlöli a mutánsokat és az emberi felsőbbrendűséget hirdeti, azt várjuk a sorainkban. Örömmel látjuk, ha az új világrendbe máris csatlakoznak az emberek, hogy mihamarabb megszerezzük a győzelmet és utána immáron közösen, együttes erővel elpusztíthatjuk a szuperlényeket, akik a mi túlélésünket fenyegetik! Kedves olvasók, mint láthatják és olvashatják, ma új világrend születik, emelkedik ki a romlott világból, éltessék a Hydra-t és csatlakozzanak a soraikba, hogy mihamarabb győzhessünk. HAIL HYDRA!


The Pulse
Mindent, amit a Hydra-ról tudni érdemes manapság
Új világrend épül, csatlakozz még ma! HAIL HYDRA!
egy Hydra ügynök tollából
Sziasztok! A nevem Bob, Hydra ügynök vagyok, engem tettek le ide… khm… akarom „mondani” kértek fel, hogy barátkoztassam meg a közvéleményt a Hydra-val és ismertessem meg velük. Hol is kezdjem? Itt vagyunk mi, a világ úgy állít be minket, mint egy csúnya, gonosz náci szövetkezetet… okés, nácik vagyunk, de ezúttal az árja faj… most is az árja fajért harcolunk. De az most nem a németek, hanem az emberi faj! Nem hagyhatjuk, hogy a mutánsok miatt kihaljunk. Mi az egyszerű terv erre? Hát, azt hiszem, hogy haljanak ki ők, legalább is a főnökök szerint, minket meg meggyőztek és igazuk van, mi vagyunk többen emberek. Így csak akkor kell tőlünk félni, ha mutkó vagy, egyébként már a korábban üldözött rasszokkal sincs bajunk. Ez tök jó, nem?!
A legtöbbünk családja már a II. VH-ban is a Hydra soraiban volt, azt hitték, hogy kiirtottak minket, hehehehehe… khm, tévedtek. Ha levágják egy fejünket, kettő másik nő helyette. Amíg az eszme él a Hydra is él, így sikerült átvészelnünk hetven évet és visszatérnünk teljes erővel! Bárki, aki a mi eszménket vallja örömmel csatlakozhat a sorainkba, a fiatalok kipróbálhatják a CS, CoD és efféle játékokat élesben, mutánsokon! Remek szórakozás lesz, higgyétek el! A fő központunk mint valószínűleg mindenki tudja Hate Monger kancellársága óta Németországban van, az anyaországunk, a Harmadik Birodalom, ami erősebb, mint valaha! Heil Hydra!
Visszatérve az alapkérdéshez, mindenkit megtanítunk, kitanítunk, aki bátor és csatlakozna sorainkba.

Ha szuperhumán vagy misztikus valaki, őket is örömmel látjuk a vezetőink között is több ilyen van, az elitügynökök között is! Higgyétek el, tuti karrier lehetőség van ebben a szervezetben. Jól fizet, ha szeretsz utazni is érdemes benézni, sok más realitást, világot be lehet járni… aú! Hogy ez nem publikus? Upsz! Mindegy, most már benne marad, főleg, mert most indul a hatalomátvétel, és mennem kell! Szóval mire olvassátok már ltáni fogjátok, hogy micsoda szervezet vagyunk, így keressétek fel bármelyik ügynököt és jelentkezzetek. Ne felejtsétek: HAIL HYDRA! Találkozunk később!




A Hydra felemelkedése – Győzelem, vagy bukás



Részvevők: Halál és Háború

Idő: 2027. augusztus 1. 10:30 perc; Hátralevő idő: T-24 kör

A páros nem igazán értesült arról, hogy mi is zajlik a nagyvilágban, révén nem volt itt lent internet – csak saját háló – és tévéadások sem. Igaz ez annyira nem túl meglepő a déli-sarkon. Az azonban igen, hogy a páros beszélgetését hangos robbanások, lövöldözés zaja szakította meg. Ha kinéztek az ablakon a város szélén levő területeken, ahol a gyengébbek, öregek, és gyerekek voltak, azaz a már és még harcra képtelenek. Mielőtt bármit léphetett/cselekedhetett volna a páros Apokalipszis hologramja jelent meg a szobában.
- A városunkat mutánsgyűlölő emberek támadták meg. Öljétek meg az összes behatolót és bizonyítsátok be, hogy méltóak vagytok a rangotokra.
Ezzel a holokép szertefoszlott és a páros újra egyedül maradt a lakosztályban.

//Nem szándékozom tovább tartani ezt a kis dolgot, mint pár kör, amit a korszakkaland időtartama alatt azaz 24*4 = 96 nap (december elejéig) kellene letudni. Remélem senkinél sem fog eddig tartani. Ha végeztünk, már nem fogom tovább zaklatni egyikőtöket sem. Örülnék, ha mind a ketten írnátok ebben a pár körös kis dologban.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Akkaba Metropolis (Déli-sark) - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) - Page 2 Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Serenity Hétf. 01 Aug. 2016, 00:15





Lady Serenity, Halál
Előtörténet
Játék: Halál és Háború, szabadjáték
Társ(ak): Háború -
Csak emlegetnem kellett a nehézséget és gondot, az pedig máris megjelent. Hihetetlen, hogy itt, a világ háta mögött is van olyan aki egyszerűen nem tud nyugton hagyni minket. Azonnal az ablakhoz siettem, hogy megnézzem, egyáltalán mi is az ami történik és bele kell-e avatkozzunk, vagy sem. A robbanások a város szélén voltak, ahol az öregek és a gyerekek voltak. Háborútól engedélyt sem kérve nyitottam ki az ablakot és a ruhám maszk részét fel is vettem. Közben pedig Apokalipszis hologramja is megjelent és kiadta a nyilvánvaló parancsot.
- Igenis, nagyúr! - válaszoltam, még mielőtt eltűnt volna, bár nem tudom, hogy hallotta-e vagy sem, de jelen helyzetben ez érdekelt a legkevésbé.
- Szedj össze annyi katonát amennyit tudsz. A frontvonalon találkozunk. - közöltem Háborúval, majd a szárnyaimat kinyitva és energiát koncentrálva beléjük az ablakon távoztam. Amilyen gyorsan csak lehetett akartam elérni a támadókat és minél hamarabb likvidálni őket. Egyáltalán hogyan merészelik megtámadni a Metropoliszt? Szánalmas emberek.
  • Képesség
  • Felszerelés
  • Megj.

  • Credits
Spoiler:
- Tőr x 2
- Többszörösen ellenálló ruha
Template by Kuroya of THQ & GS.
Serenity
Serenity
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 130
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Apr. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3126-golden-maiden https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) - Page 2 Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by King Raten Chromixen Pént. 05 Aug. 2016, 23:27

~A Halál találkozása a Háborúval~


Mielőtt válaszolhattam volna a nőnek, folytatva a beszédet, hangos robbanásokat hallottunk, egyértelműen kintről jöttek, és mindketten az ablakhoz siettünk. Háború, mintha csak otthon lenne, azonnal kinyitotta az ablakot, és vissza vette a maszkját, takarva arcát. Természetes dolog volt, és egyáltalán nem zavart, én is ezt tettem volna a helyében. Mielőtt viszont cselekedhettünk volna, megjelent urunk hologramja a szobában - eszerint tudták, hogy itt vagyunk, és beszélünk. Ösztönösen féltérdre ereszkedtem a kép előtt, és úgy hallgattam a parancsot, majd bólintottam.
- Igen is, nagyúr. - emelkedtem fel, vendégem pedig máris parancsot adott, amire egyszerűen bólintottam. - Értettem. - adtam tudtára, és kilendültem az ablakon, körbenézve az utcán, hogy mennyi harcra képes mutánst látok. A robbanások felé indultam, és közben, ha bárkivel találkoztam, parancsba adtam hogy kövessen. Nem fogok késlekedni, és keresgélni, amennyi az utamba esik, annyi harcossal megyek. Természetesen futólépésben haladtam.

Credit:PIERROT

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) - Page 2 Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 07 Aug. 2016, 00:00



A Hydra felemelkedése – Győzelem, vagy bukás



Részvevők: Halál és Háború


Idő: 2027. augusztus 1. 10:35 perc; Hátralevő idő: T-23 kör

A páros egyszerre indult el a kijelölt cél felé, a házuk aljában volt lónak kinéző eszköz, amivel közlekedni lehet. Útközben a páros senkivel sem találkozott, így Háború sem tudott senkit sem toborozni. Csak annál a résznél találkoztak más mutánsokkal, aminek a közelében már az ellenség járt. Itt Akkaba klán magas rangú papok, személyek menekítették a gyengébbeket, sérülteket, gyerekeket, időseket. Itt tudta csak háború parancsba adni azt nekik, hogy vonuljanak hadba. Itt már láthatta a páros az Akkaba Klán belső tanácsának tagjait is, itt a klán vezetője szólalt meg, Frederick Slade, a korábbi vezetőnek Judas-nak az öccse, akikről köztudott volt, hogy magának Apokalipszisnek a leszármazottai.
- Maguk a Lovasok – mondta. – Egyedül kell megoldaniuk a dolgot, nem hadsereggel. Akiben ez egyáltalán felmerült méltatlan arra, hogy lovasnak nevezze magát – tömény undor hallatszott a hangjából - Emlékeznek még arra, hogy mit csinált az előző négy lovas Chicagóban?
Itt választ sem várt, egyébként mind a ketten hallottak arról, hogy mi volt ott.
- Akkor menjenek és tegyék a dolgukat! – parancsolta.
A robbanások itt már egészen közel voltak, meg is lehetett látni a nagyjából három és nyolc méter nagyságú robotokat, amik a menekülőket és az épületeket lőtték.
a támadók:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Akkaba Metropolis (Déli-sark) - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) - Page 2 Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Serenity Csüt. 15 Szept. 2016, 20:57





Lady Serenity, Halál
Előtörténet
Játék: Halál és Háború, szabadjáték
Társ(ak): Háború -
Ali hogy elhagytam a helységet észrevettem a lent várakozó valamiket. Leginkább egy lóra hasonlítottak, bár biztos voltam abban, hogy ez talán eléggé lekicsinylő meghatározás lenne számukra. Egyszerűen igyekeztem valami jelzést adni, hogyha az egyik esetleg az enyém lenne, hogy kövessen ahogy tud. Különösebben nem akartam időt pazarolni rá.
Az érkezést követve fejmosást is kaptunk. Fantasztikus, és még azt hittem eddig, hogy itt nem arról szólnak a dolgok, hogy hagyjuk másoknak, hogy megoldják helyettünk a gondjainkat. Arról nem is szólva, hogy elméletileg a parancsainkra hallgatni kellene, hisz lovasok vagyunk, vagy mifenék. Végülis csak egy vállrándítással illetem az egészet, majd egyenesen a frontvonal felé haladok. Amíg csak lehetséges behatolok és amennyiben szükséges elkerülöm a támadásokat. Jó lenne valahogyan próbára tenni az új képességet amit szereztem, és talán már tudom is, hogy hogyan.
  • Képesség
  • Felszerelés
  • Megj.

  • Credits
Spoiler:
- Tőr x 2
- Többszörösen ellenálló ruha
Template by Kuroya of THQ & GS.
Serenity
Serenity
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 130
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Apr. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3126-golden-maiden https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) - Page 2 Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 09 Nov. 2016, 00:01



A Hydra felemelkedése – Győzelem, vagy bukás



Részvevők: Halál és Háború

Idő: 2027. augusztus 1. 12:30 perc; Hátralevő idő: -

A két Lovason látszott, hogy roppant fiatalok még és nem igen voltak kitéve korábban harcoknak. A Hydra katonái viszont profik voltak, mind a ketten súlyosabb sérüléseket szenvedtek és lehet, hogy alulmaradtak volna, ha nem érkezett volna meg a segítség az Akkaba Klán részéről. Mind a két oldalon súlyos veszteségek voltak, már csak azért is, mert egy jó ideig a Hydra folyamatosan erősítést kapott. Végül még magának Apokalipszisnek is be kellett szállnia a küzdelmekbe, hogy a mutánsok győzedelmeskedjenek…
Miközben ezek történtek az égen több nagyobb fénycsóva is látszott még itt lent a Déli-sarkon is, hangos süvöltéssel egyetemben, amint a föld felszíne felé tartanak. Valami hatalmas tárgy volt, ahogyan lángolva érte el a légkört és megannyi darabara szakadva a legnagyobb része felrobbant és elégett a légkörben, nagyon kevés része érte csak el a bolygót az Északi Sarknál, Észak Amerika közelében. A hírek és a kommunikáció lassanként visszaállt először a SHIELD negyeddel, majd a teljes világgal, újra működtek a rádiók, a média is, az internet. Mindenhol megjelentek a hírek, hogy a Hydra veszített, a SHIELD és az egyes országok haderői közösen sikeresen visszaszorították és elfogták a Hydra katonák többségét, aki. A puccskísérlet csupán néhány óráig tartott.
Amint ez megtörtént és a Hydra sem kapott erősítést szépen lassan, igaz nagy veszteségek árán, de végül képesek voltak az ellenséges erőket megtörni és győzelmet aratni. Noha ennek nagy ára volt, az Akkaba Klán mintegy húsz százaléka odaveszett a harcokban.

Vége.
Köszönöm a teljes korszakos és ezen kalandon levő játékot.




A Hydra felemelkedése – Győzelem, vagy bukás

Epilógusok


Résztvevő(k): Akik épp ott vannak


Korszakzáró kaland

Zola emberei – szerte a világon
Zola emberei a támadás napján szétszéledtek szerte a világban, egy igencsak fontos feladat miatt, amit maga Zola bízott rájuk. Szerte a világban el kellett helyezniük egy-egy apró tenyér nagyságú szerkezetet. Mindez egyetlen egy célt szolgált, hogy ezek, miután aktiválva lettek lefedjék a teljes bolygót és egyfajta védelmet nyújtsanak a Hydra realitáson kívüli teleportációi ellen. Csak a Hydra által használt sávokat fogja blokkolni és folyamatosan alkalmazkodni ehhez, amint megérzi, hogy a Hydra technológiáját akarja használni valaki. Még a szerencse is közrejátszott nekik, hiszen odafent sikerült az űrállomást megrongálni olyan szinten, hogy az bezuhant a légkörbe és nem sokkal később az Északi Sark jegébe csapódott, ironikus módon nem messze attól a helytől, ahol Amerika Kapitány is hibernálva feküdt évtizedekig.
Abban a pillanatban, amikor a műhold a légkörbe lépett Zola kint levő emberei aktiválták az eszközöket, néhány pillanatra a szenzorok valami világoskék erőteret láttak megjelenni a bolygó körül, majd mindez eltűnt. Ettől a pillanattól kezdve a Hydra nem volt képes beteleportálni ebbe a világba, csupán audio-vizuális üzenetet küldeni.

Hydra – Új-Zéland
A műhold elpusztulásakor a Hydra főhadiszállás újabb erősítést akart küldeni a földre, főleg, hogy az embereik erősítést kapjanak, ha máshoz nem Németország megtartásához – amit egyébként is sikerült megtenni – de a másik realitásban levő központ azt vette észre, hogy nem képesek teleportálni senkit sem. El vannak vágva a Reneszánsz világtól. Csak rádió és videó üzenetet képesek küldeni, de semmi többet. A Kanadában levő párost azonnal hazarendelték, amikor biztos távolságban voltak az atombunkertől, akkor teleportálták haza őket, úgy, hogy nem sikerült az ottani akció. Néhány nappal később, amikor már rendeződött a helyzet és feltudták mérni, hogy mi lett az övék, mit vesztettek az Új-Zélandi bázis üzenetet kapott a három kívül ragadt fejtől – Zémó bárótól, Vörös Koponyától, illetve Strucker bárótól. Egészen pontosan Hershel volt az, akinek az üzenet szólt.
- Ők az utolsó egység, akik átjutottak Goblin, használja őket megfelelően, mert nem tudjuk, hogy mikor leszünk képes újabbakat küldeni. Addig is ön a taktikai felelős azon a világon, még az ott levő három fej parancsait is felülbírálhatja, ha katonailag szükséges.
Az átküldött katonák előléptek az árnyakból, akiknek a páncélja meglehetősen különbözött a megszokottól.
hydra katonák:

Hydra – Egyéb
Nos ugyan a Hydra elvesztett a tényleges hatalomátvételt, mindez nem jelentette azt, hogy a háborút is elvesztették. Túlságosan régen léteztek ahhoz, hogy csak úgy könnyedén elpusztuljanak. Most is ez történt. Lehetséges, hogy látványosan meggyöngültek, hogy a SHIELD berkein belül a legtöbb személyt sikerült Miller-éknek kipurgálniuk és megtalálják a maradékot, de az igazi hatalmat úgysem a SHIELD jelentette. A többi pozíció sokkalta fontosabb volt, amire a harcok és a támadás tökéletes elterelésként működött. Amíg a támadás folyt és mindenki ezzel volt elfoglalva addig az Y-project emberei szépen beszivárogtak nagyon sok helyre és a vezetőrangban levő személyek helyét átvették úgy, hogy kiiktatták őket. Lehet, hogy nincs kapcsolat a három fő fejjel, lehet, hogy nem tudtak erősítést kapni a főbázisról, ami realitáson kívül ragadt, de itt is bőven voltak embereik.
- Had essenek csak tévedésbe a világ emberei – mosolyodott el Jørgensen az íróasztala mögött. – Had higgyék, hogy legyőzték a Hydra-t… a valóság az, hogy sokkal erősebbek vagyunk, mint valaha!
- Arról nem is beszélve, hogy Németország a mienk és azt soha sem fogják visszafoglalni! Hail Hydra! – helyeselt Spartan.

SHIELD / Bosszú Angyalok
A SHIELD és a BA tagjai meglehetősen jól és felkészülten tudtak fellépni a Hydra ellen. A vezetőség számára már jó ideje nyilvánvaló volt, hogy szerte a világon a cégen belül is rejtőznek Hydra ügynökök, még olyanok is, akik nem is tudnak arról, hogy ők azok. Így kellően sikeresen tudták már a támadás előtt úgy beosztani az embereket, hogy mindent a legjobban lehessen védeni. Szerte a világon az angyalok a Hydra előtt erőivel is felvették a versenyt, sokszor saját maguk klónjaival is. Néhányat ilyen elit ügynököt sikerült is elkapni, a biztonság kedvéért pedig a Rafton történtek miatt nem oda kerültek, hanem a börtöndimenzióba és ott még külön egy „hangyabörtönbe”, dupla védelemmel. A harcok alatt sok ügynök halt meg, még több sérült, de még az Angyalok közül is volt olyan, aki súlyosabb sebeket kapott és hetekbe telhet a felépülés. A győzelem nem adta magát olcsón.
Ami pedig magát a végkifejletet illette, mivel még mindig lehetettek ügynökök a SHIELD-en belül, így komoly belső ellenőrzések indultak, hogy kipurgálják a megmaradtakat a soraikból. Így is a SHIELD elvesztette az ügynökeinek harmadát, így a szervezet a közeljövőben, amíg nem tudja pótolni az elvesztett munkaerőt, valószínűleg csak a legkomolyabb ügyekkel fog foglalkozni, minden más a rendőrségre marad.

X-men
Az X-mennek elég nehéz dolga volt még úgyis, hogy jó ideje Genosha-n ténykedett Hood és Bárd. Végül nehezen ugyan, de sikerült a mészárlás közepette mintegy háromezer mutánst kimenteniük, nőket, gyermekeket, időseket, férfiakat, akiket végül is az ENSZ-nél és az ENSZ tagállamoknál – akik hajlandóak voltak mutánsokat befogadni – elhelyezni őket. Mindebben nagy segítség volt, hogy nem csak az X-ek, de a többi mutáns és szuperhumán iskola is beszállt a megfelelő emberek elhelyezésében. Ők is, akárcsak az X-ek főleg a gyerekeket és azoknak a családját fogadta be, hogyha azok is mutánsok voltak, hogy tanítsák őket, jobb körülményeik legyenek, a felnőtteket, időseket pedig a menekültszállókon támogatták.
A Genoshai kormány természetesen ezt nem akarta annyiban hagyni, megfenyegették az ENSZ-t, ha nem küldik vissza a kimenekített mutánsokat, mindegyiket megölik, akik itt vannak a szigeten. Természetesen nem adták ki a mutánsokat, így a Genoshai kormány napokkal később a következő képet küldte az ENSZ-neka arról a helyről, ahol korábban a mutánsokat tartották…
Necrosha:

Fehér Ház, Washington
Miután a Hydra puccskísérletét leverték a médiát a Fehér Házhoz hívták egy fontos bejelentésre. Talán megdöbbentő volt, hogy nem Luther Eastwood tette ezt, az alelnök, hanem Osborn elnök titkárnője. Mivel kellemes idő volt és a sajtó hatalmas számban érkezett, így Fehér Ház előtt tartották. Hatalmas feszültség és várakozás előzte meg mindezt, senkinek sem volt fogalma arról, hogy délután háromkor milyen bejelentés lesz, a korábbi támadásokon felül. Pontosan három órakor keleti parti idő szerint a Fehér Házból Norman Osborn lépett ki mindenki legnagyobb megdöbbenésre.
- Hölgyeim, uraim, Amerika polgárai! – kezdte. – Minden bizonnyal mindenki látta a tévéadásokat, amikor a Hydra emberei kivégeznek. Nem én voltam, hanem az egyik hűséges testőröm, aki hősi halált halt ezáltal a merényletben. A legmagasabb rendű kitüntetésre javaslom. Ami a támadást illeti megfékeztük, ismét bebizonyítottuk, hogy Amerika erős és egy ilyen aljas támadás sem képes minket megtörni és eltörölni a föld színéről! Most ünnepélyesen fogadom, hogy az USA minden kis szegletéből, akár a SHIELD segítsége nélkül is kiirtjuk a Hydra-t, mintha soha sem léteztek volna!

Az űrben
A három kree csatahajó abba a rendszerbe érkezett meg a hipertérben való utazás után, amelyikben az Arany Azúr is volt, rajta pedig Larua Sylen, akit lassan két éve raboltak el idegenek a Földről. A kree-k egy ismeretlen helyről kapták az információkat, hogy a cirkáló fedélzetén egy embert fognak találni, aki ugyan régóta nincs a bolygón, de ettől függetlenül a legnagyobb védelmi szervezet tagja és katona, így sokat tudhat a bolygó védelméről. A háborúk miatt sokkal több hajtó nem tudtak nélkülözni, ezért ment csak a három ment. Nem mintha egy ellen lett volna az Azúrnak bármi esélye. Amint a közelbe értek kilőtték a cirkáló hajtóművét, hogy az ne is menekülhessen, majd az egyik hajó bevontatta a saját rakterébe. Amint bent volt a kree elit haderő emberei benyomultak az Azúrra, hogy odabent mindenkit megöljenek és elfogják Laura-t.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Akkaba Metropolis (Déli-sark) - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) - Page 2 Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Serenity Kedd 29 Aug. 2017, 04:02





Lady Serenity, Halál
Előtörténet
Játék: Halál és Háború, szabadjáték
Társ(ak): Háború -
A kis kozmikus kiruccanás után, amiről még máig nem tudom, hogy is történhetett meg velem, bezárkóztam. Ez pontosan azt jelentette, hogy szinte senkit sem engedtem be a nekem ajándékozott lakosztályra, csupán azt, akit időközönként szólítottam, hogy töltse fel a hűtőt. Időre volt szükségem, és megfelelő magán térre. Amennyire lehetett a helyet hangszigeteltem/hangszigeteltettem, és minden fényt elzártam. Most semmi szükségem nem volt erre a két dologra, hisz sokkal inkább a magamban lévő démonokkal kellett vitát folytatnom. Ez a néhány hónap, hangos önmagammal való ordításokkal, a berendezési tárgyak gyakorlatilag ripityára törésével járt. De végtére is úgy érzem, hogy megérte. Legalábbis új fényben láttam a dolgokat és új lépések meghozatala bukkant fel bennem. Természetesen ez egyáltalán nem egyszemélyes projekt vagy hasonló, í]y a megfelelő lépéseket meg kell majd tennem és a megfelelő emberekkel kell beszélnem. Az első dolgom mégis az volt, hogy először is, a teljes berendezést fel kellett újítani, hisz nem sok maradt a régiből, majd ki kellett pihennem magam. A saját magammal való harc megviselt a maga módján, és ezen csak az alvás segíthetett, legalábbis fizikai szinten. Mikor minden magam felé irányuló dolgot elvégeztem, akkor nyithattam a külvilág felé.
Magamhoz hívattam valakit, akivel üzenhettem a másik lovastársamért, hogy legyen szíves és látogasson meg a lakosztályomon. Igazán nem nagy kérés ez részemről,
és mégiscsak vele kell megbeszélnem néhány dolgot, ami sokban befolyásolhatja az egymáshoz való viszonyulásunkat is. Fogalmam sincs, hogy mit csinálhatott az elmúlt hónapok alatt és, hogy mik a tervei az elkövetkezendőkre, de ez lehet, hogy ma ki is derül. Amíg pedig azt vártam, hogy megjöjjön, megengedtem magamnak egy tusolást,
majd valami kényelmes és sportos öltözéket vettem magamra. A saját lakosztályomban mégsem fogom kicsípni magam, vagy harciasba öltözni, főleg nem egy másik lovas miatt vagy egy könnyednek ható beszélgetés miatt. Ennyi végtére nekem is kijár.
  • Képesség
  • Felszerelés
  • Megj.

  • Credits
Spoiler:
- Tőr x 2
- Többszörösen ellenálló ruha
Template by Kuroya of THQ & GS.
Serenity
Serenity
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 130
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Apr. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3126-golden-maiden https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) - Page 2 Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by King Raten Chromixen Szer. 30 Aug. 2017, 16:57


Egész mindennaposan teltek a hétköznapok az utóbbi időben. Persze amikor a legutóbb történt bármi izgalmas, akkor elég szánalmas teljesítményt nyújtottunk mint Apokalipszis új lovasai. Épp ezért a legtöbb időmet a kurvázás helyett immáron edzéssel töltöttem. Még többet alakítottam a lakásomban lévő edzőtermen, és a legtöbb időmet itt töltöttem. Na jó, azért maradt idő a kurvákra is, de főleg csak azért, mert a training kimerítő volt, és a testemnek bár alvásra nem, pihenésre igenis szüksége volt, hogy regenerálja magát. Bosszantó dolog. Szívem szerint legalább kétszer ilyen intenzíven fejlesztettem volna a tudásomat, ha tehetem.
Azonban ezek a mindennapok is hoztak néha valami kis változatosságot. Jelen esetben azt, hogy a másik lovastársam, a nő akinek köszönhetően ide került, hívat. Furcsálltam, hiszen az utóbbi időben nem igen találkoztunk. Úgy döntöttem, hogy megadom a módját, és ruhát kerestem magamnak. Nem gyakran hordtam ilyesmit, hiszen a víz alakom mindenre megfelelt, és amikor emberi külsőt öltöttem akkor olyan dolgokat csináltam, amiben a ruha csak hátráltat, de most úgy gondoltam ez illik az alkalomhoz. Úgyhogy felkaptam egy fekete trikót és egy nadrágot - szokatlan volt a viselete és fura - meg egy cipőt, megigazítottam a hajamat, és elindultam felfelé.   

Credit:PIERROT

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) - Page 2 Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Serenity Szomb. 02 Szept. 2017, 02:27





Lady Serenity, Halál
Előtörténet
Játék: Halál és Háború, szabadjáték
Társ(ak): Háború -
Az ablak előtt álltam és vártam. Fogalmam sem volt, hogy mennyi időre van szüksége az elkészüléshez, vagy, hogy egyáltalán megjelenik-e. Igazából semmi sem tartotta vissza attól, hogy egyszerűen figyelmen kívül hagyja a dolgot és azt tegyen amit akar. Azon kívül, hogy mind a ketten egyazon klánnak voltunk a tagjai, és hogy mindketten Apokalipszis lovasai voltunk, semmi olyan nem volt, amitől az egyik a másiknak hűséggel, vagy épp szófogadással tartozna.
Már rég előkészítettem mindent amire ehhez a beszélgetéshez szükségem lehet. Pár térkép kinyomtatva, néhány táblagép amin a különböző hírek voltak betöltve az internetről és nagyjából ennyi. Az ajtónál ácsorgó szolgálónak is kiadtam a megfelelő utasításokat, hogy amennyiben kopognak akkor a jelzésemre megnézze ki az, és ha a meginvitált lovas, akkor engedje be, ha pedig bárki más, akinek alapjáraton nem joga, hogy csak úgy felkeressen, akkor küldje el. Ha pedig az előbbi jönne meg, akkor miután beengedte távozzon.
Hamarosan már hallható volt a kopogás is feltehetőleg, amikor is csupán egy intéssel jeleztem a szolgálónak, hogy végezze a dolgát. Amennyiben Háború lépett be az ajtón, és a szolgáló becsukta az ajtót maga után, már sokkal nyugodtabb voltam. Legalább, ha még kicsi is, de van súlya a szavamnak. Vagy egyszerűen csak a sors nézett le rám mosolyogva.
- Dobd le magad valahova nyugodtan. - mutattam a kényelmes új kanapéra a nappali rész közepén, hisz terveim szerint itt folyna a beszélgetés, és kétlem, hgoy a hálószobában vagy az illemhelyiségen akarna beszélgetést folytatni. Pár pillanatig még erőt gyűjtöttem a város látványából, majd megfordulva egy szokatlan meglepetésben volt részem. Talán azóta, hogy idehoztam a klánunkba ezt a mutánst nem láttam őt emberi alakban, hanem csupán a lovassá válásával járó vízformában. Kicsit úgy érzem,
mintha ez olyan lenne, mintha kiöltözött volna a beszélgetéshez, de ez az érzés hamar tovaillan.
- Megtisztelsz azzal, hogy ezt az "oldaladat" is elém tárod. - utaltam az emberi alakra itt, miközben egy karosszékben helyet foglaltam, még akkor is, ha ő nem foglalt helyet.Közben utasítanom kellett magamat, hogy nem kellene eltérni attól a tárgytól ami miatt idehívattam, ráadásul ilyen hirtelen, előzetes figyelmeztetés vagy bármi nélkül.
- Egyből a közepébe fogok vágni. Milyen célod van, lovasként? - a hangom és az arcom is egyszerre váltott komolyra. Ez egy olyan téma volt, amivel az elmúlt pár hónapban nem egyszer magammal is vitáztam, és érdekelt, hogy ő ez ügyben egyáltalán gondolkodóba esett-e vagy még mindig csak sodródik az árral, és azt várja, hogy valami katalizátorként hatással legyen rá, és kiváltsa az előrehaladását ebben a témában. Ha valóban így van, akkor a mai nap kifejezetten gyümölcsöző lehet mindkettőnk számára.
  • Képesség
  • Felszerelés
  • Megj.

  • Credits
Spoiler:
- Tőr x 2
- Többszörösen ellenálló ruha
Template by Kuroya of THQ & GS.
Serenity
Serenity
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 130
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Apr. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3126-golden-maiden https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) - Page 2 Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by King Raten Chromixen Szomb. 02 Szept. 2017, 02:47


Hamar felértem lovastársamhoz, nem akartam húzni az időt. Limitált ideig lehettem ebben a formában, és nem akartam, hogy a beszélgetésünk közepén változzak vissza, a gyengeség jelét mutatva. Bár ki tudja mit akar, és meddig leszek itt. Ahogy kopogtattam, ki is nyitották az ajtót, és a szolgáló beljebb invitált, mire egy szó nélkül besétáltam. Nem láttam okát, hogy hálálkodjak, hiszen csak a dolgát végezte. A nappaliban pedig egy főhajtással köszöntöttem a Halált. Nem tudom hány férfi fordult már meg ebben a házban, de sejtem, hogy kevés. Urunk egyértelműen igényt jelentett be a nőre, és nem hiszem, hogy lenne, aki dacolni merne a szavával, bármilyen punciról is legyen szó. Aztán ki tudja, hátha valakit ez hoz lázba. Majdnem elmosolyodtam arra gondolva, hogy milyen lenne, ha valami alantas személy gyerekét hordaná ki, miközben mindenki Apokalipszis fiára számít. De sikerült megtartsam a pókerarcot, és a gondolataimat is rendeztem. Mind mutánsok vagyunk, és nem célszerű ilyenekre gondolni úgy, hogy nem tudom tartózkodik-e telepata a közelben. Ahogy leülök, megjegyzi, hogy megtisztelem a megjelenésemmel, mire barátságosan rámosolygok.
- Legutóbb nem volt időm felkészülni, és kissé túl nyíltan mutattam meg neked ezt az oldalamat, ha emlékszel. Gondoltam most célszerűbb lenne ruhában megjelenjek. - kicsit sérti az önérzetemet, hogy látzslag nem emlékszik a csupasz testemre, de ennek nem adom jelét. Aztán feltesz egy kérdést, miért lettem lovas. Megvonom a vállam.
[color=cyan]- Az emberek olyanok mint a birkák, és a köztük élő mutánsok is. Nem képesek önálló döntésekre, önmagukra hagyva csak ártanak maguknak, másoknak a hülyeségükkel. Szükségük van erős vezetőkre, akik meggátolják, hogy az erősek, akikben van potenciál, az ilyen barmok miatt idő előtt meghaljanak. Apokalipszis pont ilyen vezető.

Credit:PIERROT

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) - Page 2 Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Serenity Szer. 06 Szept. 2017, 14:25





Lady Serenity, Halál
Előtörténet
Játék: Halál és Háború, szabadjáték
Társ(ak): Háború -
A korábbi találkozásunk incidensére csak egy bólintással feleltem. Igazából az esetet különösebben nem jegyeztem meg, nincs is értelme, hiszen Apokalipszis kifejezetten kijelentette, hogy igényt tart rám, és nem hiszem, hogy lenne férfi a földön, aki ettől akár csak megpróbálná megfosztani őt.
Ami a kérdésemet illeti, nem igazán kaptam kielégítő választ. Kicsit ráncolom is a homlokomat, hogy vajon Háború értelmezte-e rosszul a kérdést, vagy én nem fejeztem ki elég pontosan, hogy mit is szeretnék. Az sincs kizárva, hogy mind a kettő igaz.
- Értem. Örülök, hogy ilyen tisztelettel viseltetsz az urunk iránt. - szólaltam meg, mintegy kisebb időhúzásként, amik megformálódnak a gondolatok és a szavak a fejemben,
hogy végül sikerüljön eljutni oda, ahova akarok.
- Mit gondolsz, mi az elsődleges dolog, amit el kéne érjünk most, hogy már lovasok vagyunk? - ez egy olyan kérdés ami kapcsán nagyon kíváncsi vagyok a válaszára. Érdekel, hogy mégis milyen sorrendet állított fel a lovasi teendőink között. Számomra most talán a legelső dolog az lenne, hogy tegyünk valamit annak érdekébe, hogy a lovasok száma a megfelelő legyen, hiszen most csak ketten vagyunk, és legideálisabb esetben négyen kellene legyünk. Szükségünk lenne még Éhségre és Pestisre. Azután pedig következhet minden, amire tulajdonképp születtünk.
  • Képesség
  • Felszerelés
  • Megj.

  • Credits
Spoiler:
- Tőr x 2
- Többszörösen ellenálló ruha
Template by Kuroya of THQ & GS.
Serenity
Serenity
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 130
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Apr. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3126-golden-maiden https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) - Page 2 Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by King Raten Chromixen Szer. 04 Okt. 2017, 10:01



Úgy tűnik nem azt a választ kapta, amit várt, ami kicsit meglep. Azt hittem idelent mindenki így gondolkodik, főleg a Lovasok. Nem gondoltam volna, hogy egy társam, ráadásul pont a vezetőnk, másképp gondolkodna. Aztán feltesz még egy kérdést, amit nem igazán tudok hova tenni. Talán lázadni akar?
- Szolgálni Apokalipszist, és megtenni mindent amit parancsba ad. Kételkedés és késlekedés nélkül. - válaszolok őszintén erre a kérdésre, és nagyon remélem, hogy nem fogok olyat hallani, amilyet nem szeretnék. Hülyén venné ki magát, ha elkezdenénk egymással harcolni, de ha lázadni akar, ha valami olyanra venne rá amihez nem szívesen asszisztálnék, akkor képtelen leszek megtenni. Nem hagyhatom, hogy bárkiben megfoganjon a tiszteletlenség, az ellenkezés csírája, mert az csak még több elégedetlen hangot érne el, megronthatna másokat, és magával ránthatja az arra fogékonyakat. Mondjuk nem zavarna, ha kiderülne kik ezek, és megszabadulnánk tőlük - pusztuljon aki gyenge, és könnyen befolyásolható. Nincs szükségünk ilyenekre magunk között.
- Viszont nem teljesen értem, hogy mire akarsz kilyukadni, hogy milyen választ vársz tőlem. - teszem hozzá a válaszomhoz még. A hangom nem hangzik fenyegetően, tényleg lehet, hogy csak félreértés az egész. Remélem.

Credit:PIERROT

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) - Page 2 Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Serenity Csüt. 09 Nov. 2017, 03:32

Lady Serenity - Halál
Apokalipszis Lovasa
HALÁL ÉS HÁBORÚ (szabadjáték)
AKKABA METROPOLISZ, HALÁL LAKOSZTÁJA
Résztvevők: Háború

Lassan már én sem igazán tudtam hova akartam kilyukadni a dolgokkal. Persze jó lett volna, ha megtudtam volna beszélni a másik lovassal azt a problematikát, hogy már jó ideje csak ketten vagyunk, meg hogy talán jó lenne a nyilvánosság felé is kacsingatni. Persze az is lehet, hogy csak én akarok egyszerre sokat, vagy csak a tétlenség zavar.
A második kérdésre adott válasza csak megerősített abban, amit már korábban is észrevettem. A férfi csupán egy eszköz, egy bábú semmi más. Persze hasznos az urunk számára, máskülönben nem tette volna meg lovasának, de bizonyos szempontból gyenge. A vak hit nem jelent hűséget, hiszen az megtörhető, átalakítható és manipulálható. Viszont ezt nem fogom tudni megváltoztatni benne, én biztosan nem.
- Csupán teszteltelek. Mégis csak érdekel, hogy miféle személlyel kell együtt dolgoznom. Apokalipszis Lovasaként a saját társaimat is szemmel kell tartanom. - adok választ a kérdésére. Annak már nem látom értelmét, hogy arról, amiért tulajdonképpen idehívtam, beszélgetést kezdeményezzek, mert sok értelmét nem látom. Remélhetőleg ennyivel be is éri.
- Azt hiszem meg kell kérjelek, hogy hamarabb távozz. - igazából valamiféle könnyed beszélgetést akartam kezdeményezni, de ugyan az a rosszullét tőrt rám, ami pár napja már környékez, és nem szerettem volna, hogy jelen legyen. Azzal jeleztem is a szolgálónak, hogy jöjjön be, majd kísérje ki az urat a lakosztályomból, hogy nyugodtan egyedül maradhassak. Amint ez megtörtént rohantam is a fürdőszoba irányába, hisz éreztem, hogy a gyomrom tartalma a számon keresztül szeretne távozni és eléggé sürgősen. Az is biztos volt, hogy az orvos lesz a következő aki látogatást fog tenni nálam...
Képesség:
Felszerelés:

Serenity
Serenity
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 130
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Apr. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3126-golden-maiden https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) - Page 2 Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 20 Jan. 2019, 00:00



Kree Invázió 7.





Az idő ura 3 – Az újjászülető idő


Epilógus


Résztvevők: Lovasok, Apokalipszis, Akkaba-klán, Végítélet


Epilógus

A következő napokban valószínűleg azok után kutakodott, hogy milyen változások is álltak be a világban. Nagyon furcsa módon semmilyen, legalább is nem volt nyoma ennek. Minden olyan esemény megtörtént, ahol Apokalipszis volt a szereplő, Wakanda uralma, az Örökség vírus, Chicago, a diákok megtámadása itt New Yorkban, minden.

Jelenleg is ő volt a hivatalos vérdíj lista legtetején minden korábban ismert bűnével. Így talán kissé megnyugtatható lehetett a számukra, hogy nem változott meg szinte semmi, vagy semmi a tettük után. igaz, az lehet, hogy az emlékeik is változtak a világ változásával és amiatt van így. Igazából az egyetlen változás néhányaknál a fizikai dolgok voltak, amit már korábban is tapasztaltak.

Egyedül Mickey volt az, aki viszont megtapasztalta, hogy igenis nagy hatással voltak az idővonalra. Ezt pedig az Akkaba Metropoliszba való visszaérkezése után tudta meg. Az Akkaba klán korábban elűzött vezetője Judas Slade visszatért és visszavette a klán vezetését, pedig amit Mickey is tudott a vád ellen felségárulás volt, hogy át akarta venni Apokalipszis szerepét. Vele együtt Mr. Sinister is visszatért.

Ha mindez nem lett volna elég egy új Lovas csoport is megjelent, amit az elején senki sem értett, hogy minek lenne Apokalipszisnek egy másik lovas csoportja, ha már van egy, még ha hiányos is. Mindenre nem sokkal később lett magyarázat, amikor a főtérre kellett mindenkinek mennie, mert Apokalipszis bejelentést tett.

Hosszasan beszélt valakiről, aki évezredek óta felügyeli a ténykedésüket, a háttérből segédkezett, irányította a mutánsokat, titokban vezette az Akkaba Klánt és dicsőítette, építette Apokalipszis kultuszát, mindezt úgy, hogy soha sem kapott egyetlen elismerő, vagy jó szót sem érte. De ennek vége, most már itt az ideje, hogy az árnyakból előlépjen a fényre és nyíltan gyakorolhassa hatalmát.

Itt már a tömeg roppant feszült volt és izgatott, végül pedig Apokalipszis felkonferálta, a királynőjét, a mutánsok istennőjét, Végítéletet. Az érintett nő ekkor sétált elő, hiába volt más a külseje Mickey azonnal megismerhette, hogy ki volt. Csak most nem volt elesett, nem volt könyörgő, kegyetlen, rideg és magabiztos volt. Nephri volt az, akit a múltban otthagytak a haldokló Apokalipszissel, akinek már évezredek óta halottnak kéne lennie…
Akkaba Metropolis (Déli-sark) - Page 2 Rw3roUJ

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Akkaba Metropolis (Déli-sark) - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolis (Déli-sark) - Page 2 Empty Re: Akkaba Metropolis (Déli-sark)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.