Emily Emerald

Go down

Emily Emerald Empty Emily Emerald

Témanyitás by Phobia Csüt. 08 Szept. 2016, 06:26

Név: Emily Emerald
Egyéb név: Kid
Faj: mutáns
Nem: nő
Jellem: Megfontolt, csendes, személyiség, aki szívesen olvas szabadidejében, de gyakran támadnak őrült ötletei. Nehezen bízik meg másokban, főleg, ha azok emberek.
Személyazonosság: nyílt
Születési helye és idő: 2010.április 23. ; Texas
Kor: 17
Család: Az igazi szüleit sose ismerte.
Nevelőszülők: Bill és Samantha Emerald
Foglalkozás: tanuló
Testmagassága: 165cm
Testsúlya: 54kg
Szeme színe: zöld
Haja színe: Vörösesbarna, vállig érő
Bőre színe: fehér
Különleges ismertetőjel: A hajában két vörös és egy rózsaszín csatot hord.
Repülési sebesség: (csak ha képesség)
Egészségi állapot/ betegségek: Mániája a szimmetria és igyekszik majdnem mindent így kialakítani, ami néha durva méreteket ölt. A túlzott szimmetria vagy a hatalmas rendetlenség képes kizökkenteni, összezavarni.

Életrajza:

Sosem ismertem az igazi szüleimet vagy az igazi otthonomat, csakis foszlányokban maradt meg valami. Egy hinta, egy rongybaba, három darab csat és egy párbeszéd édesanyámmal, ami valószínűleg az utolsó volt. Öt éves lehettem, a konyhaajtóban álltam és az idegen alakokat figyeltem, akik az anyukámmal beszéltek. "Most menj ki egy kicsit játszani az udvarra." mondta nekem, majd a hajamba tűzte a csatokat és megölelt. "Menj el a folyóhoz, számolj el pontosan ötször ötvenig és addig ne is gyere vissza." súgta a fülembe, majd elengedett, én pedig jó kislány módjára engedelmeskedtem. A következő dolog, amire emlékszem, azok a lángok voltak, amik felemésztették az otthonomat és a családomat, valamint egy kerékcsikorgás vagy sikítás. Sosem tudtam megmondani, melyik.
Évekig árvaházban ültem, csendben, némán, esténként pedig álmatlanul feküdtem az ágyban és csak az járt a fejemben, hogy vajon mikor jön értem apu és anyu. Minél idősebb lettem, annál kevésbé hittem, hogy ez valaha meg fog történni, míg végül nyolc éves koromban örökbefogadtak és újra lett családom. A régi emlékek megfakultak, majd pár dolgot leszámítva el is tűntek.

- Most már tényleg mond el, minek rángattál el ide! - morgott Lilly, bár nem látszott rajta, hogy haragudna. Amióta az új iskolámba kerültem, ő mindig mellettem állt és elfogadta a hülyeségeimet, vagy épp pont időben állított le. Ezért és még sok másért is szerettem bele és tudtam, hogy joga van tudni az egészről. Miután becibáltam az iskola lezárt részének a szertárába, bele is kezdtem.
- Figyelj, Lilly. Van valami amit el kell mondanom, de először is tudd, hogy mindennél jobban szeretlek.
- Én is szeretlek, de bökd már ki végre, hogy miről van szó. - sürgetett, mire én vettem egy mély levegőt és belekezdtem.
- Szóval...tegnap este sétáltam a városban, mikor egy nagydarab fickó megragadott és berángatott a sikátorba, ahol a befogta a számat és elkezdte letépni a ruháimat.
- Te jó ég, szegénykém. - sápadt el Em és szorosan átölelt, mire én nagy nehezen kijutottam a szorításából.
- Igen, meg akart erőszakolni, bla bla bla, de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy kiütöttem. - mondtam, mire ő összehúzta a szemöldökét.
- Te? Te, a könyvmoly? Te, aki eddig egy önvédelemórára se jöttél el és még gázsprayt se hordasz? Hogy? - hitetlenkedett.
- Hát, az úgy volt, hogy rémületemben csapkodtam a fejét, majd mikor rátenyerelten a falra, valami furát éreztem és mikor újra ütöttem az öklöm már kőből volt. Képzelheted, azonnal kifeküdt. - meséltem, majd az arckifejezését látva rátenyereltem a falra, majd megmutattam neki az immár beton öklömet. A reakciója azonban nagyon meglepett. Elmondta, hogy a bátyjával egy mutáns végzett és ő ezért az összes fajtámbélit gyűlöli. Megmondta, hogy az irántam érzett szeretete miatt senkinek sem fog beszélni, de a kapcsolatunknak nem lát már jövőt, és szakított velem.
Ezek után hónapokig be se akartam menni az iskolába, majd miután a szüleim felfedezték az adottságomat, pár nappal rá felbukkant pár illető egy bizonyos mutánsgimiből, amire jobb híján rábólintottam. Akkor lehettem 16 éves és akkor kezdődött az új életem.



Képességei: Anyagelszívás: Amihez hozzá ér fel tudja venni az anyagát, szigorúan csak nem szerves anyagoknak, a folyamat legalább 1 kört vesz igénybe és 1-2 körig tudja megtartani. Egyelőre a testének csak egy kis felületén (tenyér nagyság) tudja használni.

Szakértelmei: sakk, parkour
Privát előtörténet véleményezést kérsz: Igen

Megjegyzések:


A hozzászólást Phobia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 08 Szept. 2016, 14:10-kor.

_________________
Emily Emerald EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Emily Emerald Empty Re: Emily Emerald

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 08 Szept. 2016, 08:57

Elfogadva, bár a képesség így pontos, ahogyan priviben küldtem:
Amihez hozzá ér fel tudja venni az anyagát, szigorúan csak nem szerves anyagoknak, a folyamat legalább 1 kört vesz igénybe és 1-2 körig tudja megtartani. Egyelőre a testének csak egy kis felületén (tenyér nagyság) tudja használni.
A 3 körig tudja használni első szint, a diákok 0. szintűek, azért csak 1-2 kör.

Írj órarendet, csinálhatsz szobát is. A korszakkaland ideje alatt azonban egyelőre csak az óvóhelyen játszhatnak a diákok, vagy ha gondolod, itt betudlak mesélni az X-eknek és diákoknak szóló kalandba.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Emily Emerald Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Emily Emerald Empty Re: Emily Emerald

Témanyitás by Phobia Csüt. 08 Szept. 2016, 14:24

Kötelezőek:
- Világtörténelem (ókortól napjainkig)
- Biológia és kémia
- Fizika
- Matematika
- Irodalom és nyelvtan
- Képességfejlesztés és használat
- Veszélytermi órák
- Idegen nyelv ( orosz)

Választott órák:
- Mechanika és elektronika
- Hackelés és informatika
- Hogyan használd az ottnoni dolgokat fegyverként
- Önvédelem

Klubok:
- Boksz klub
- Kreatív önmegvalósítás

Hétfő:
06: óra: Ébresztő
07 óra: Reggeli
08-10 óra: Matematika (elmélet)
010-12 óra: Biológia és kémia
12-14 óra: Mechanika és elektronika
14-16 óra: Képességfejlesztés és használat
16-17 óra: Egy óra pihenőidő/szabadfoglalkozás
17-19 óra: Boksz klub
19:30: Vacsora
19:30-22 óra: Szabadfoglalkozás
22 óra: Takarodó

Kedd:
06: óra: Ébresztő
07 óra: Reggeli
08-10 óra: Orosz nyelv
10-12 óra: --
12-14 óra: Fizika
14-16 óra: Matematika (gyakorlat)
16-17 óra: Egy óra pihenőidő/szabadfoglalkozás
17-19 óra: ----
19:30: Vacsora
19:30-22 óra: Szabadfoglalkozás
22 óra: Takarodó

Szerda:
06: óra: Ébresztő
07 óra: Reggeli
08-10 óra: Világtörténelem (ókortól napjainkig)
10-12 óra: ---
12-14 óra: Képességfejlesztés és használat
14-16 óra: ---
16-17 óra: Egy óra pihenőidő/szabadfoglalkozás
17-19 óra: ----
19:30: Vacsora
19:30-22 óra: Szabadfoglalkozás
22 óra: Takarodó

Csütörtök:
06: óra: Ébresztő
07 óra: Reggeli
08-10 óra: Irodalom és nyelvtan
10-12 óra: ----
12-14 óra: Számítógép hackelés és informatika
14-16 óra: Hogyan használd az otthoni dolgokat fegyverként
16-17 óra: Egy óra pihenőidő/szabadfoglalkozás
17-19 óra: ---
19:30: Vacsora
19:30-22 óra: Szabadfoglalkozás
22 óra: Takarodó

Péntek:
06: óra: Ébresztő
07 óra: Reggeli
08-10 óra: Képességfejlesztés és használat
10-12 óra: ----
12-14 óra: ----
14-16 óra: Önvédelem 
16-17 óra: Egy óra pihenőidő/szabadfoglalkozás
17-19 óra: ----
19:30: Vacsora
19:30-24 óra: Szabadfoglalkozás
24 óra: Takarodó

Szombat: (nem kötelező órák)
12-14 óra: Képességfejlesztés és használat
15-17 óra: ----

Vasárnap: (nem kötelező órák)
10-12 óra: Képességfejlesztés és használat
12-13 óra: Ebéd
13-15 óra: Képességfejlesztés és használat
15-17 óra: ----


[A korszakkalandra benevezek Smile )

_________________
Emily Emerald EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Emily Emerald Empty Re: Emily Emerald

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.