Avalon

Go down

Avalon Empty Avalon

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 09 Jan. 2017, 17:02

Másvilág (Otherworld), avagy Avalon szigete, egy a Földdel párhuzamos dimenzió, ami pontosan úgy néz ki, mint Nagy Britannia. Ezen a helyen található manapság Arthur király sírja is és minden olyan mítikus dolog, amit annak idején az Arthur mondakörből ismerni lehet. Avalon az otthona a tündéreknek és egyéb mítikus lényeknek, mik egykor Albionban megtalálhatóak voltak. Ebben a dimenzióban él Merlin is a legendák szerint, akárcsak a Tó Hölgye és minden kelta istenség.

Avalon Otherworld

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Avalon Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Avalon Empty Re: Avalon

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 14 Jan. 2017, 10:43

- Rendben, Liz!
Nem akartam tiszteletlen lenni és rögtön becézgetni. Tisztelem annyira, hogy ha ő így kéri, így hívom. Tetszik neki, hogy hasonlóan gondolkodunk, úgy látom. Büszke nő, büszke katona, harcos. Ő sem bújna el, ha így járna.
- Az enyém is jó fegyver. Ha a mágikus részét aktiválom, a fémet is átvágja. De anélkül is jó. Az energia itt sokkal fejlettebb, lehet, hogy jól jönne nekem is egy hasonló.
Megnézem, hogy Liz fegyvere olyan volt-e, hogy a sugarat előhívta és elzárta vagy más típusú. Nem félek az újítástól. A fegyvereket mindig fejleszteni kell és itt nem kalapálnak, hanem gyártják. Ha még mágikus erőt is szereznék rá, még jobb lehetne. Egy jó tiani fegyver! Vagy avaloni.
- Pegazus, gyere!
Megveregetem a fehér lovam hátát, mellé állok és mehetünk. Remélem, most nem fogok hányni. Nem akarok. Megpróbálok erős maradni. Az előbb úgyis sok kijött. Körbenézek és úgy látom, ez egy valóra vált álom. Igyekszek mindent felidézni, amit tudok a helyről. Nem turistaként jöttem, komolyabb céllal, de egy picit azért időznék a nézelődéssel. Utána Liz mutathatja az utat és Pegazussal is mehetünk, ha még messze van. Ez esetben felülök és őt is felsegítem.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Avalon Empty Re: Avalon

Témanyitás by Thorhalla Vas. 15 Jan. 2017, 00:00



2048. május 6., szerda




Csillagfény citadella, Avalon


Részvevő: John Whitman / Kék Lovag

Liz fegyvere jelenleg az oldalára volt akasztva, így John könnyedén megtudta nézni. Ha a világában volt Csillagok háborúja film, akkor leginkább a fénykardra hasonlított működését illetően, egy gombot kellett lenyomni a markolaton ahhoz, hogy a penge megjelenjen és valószínűleg ugyanezzel lehetett deaktiválni is a fegyvert.
- Ha éppen lesz egy kis szusszanásnyi időnk, akkor szerzek magának is egyet – ígérte. – Ez is tudja ugyanazt, bár szerencsére nem kell mágia hozzá.
A teleportálás után szerencsére nem kellett sokat menni, már a Citadella egyik nagyobb erkélyére érkeztek meg. A Pegazusnak itt sajnos kint kellett maradnia a hatalmas márványerkélyen, mert be nem mehetett. Ami John-nak eszébe juthat, hogy ez Avalon központja, itt él többek közt Merlin és teljes Avalon irányítása innen zajlik. Ez a bázisa a Britannia hadtestnek is és egy Nexus forrás is található benne, amin át elérhető egyrészt a Multiverzum középpontja, másrészt a többi realitás is.
trónterem:
Belépve a trónterembe gyönyörű látvány fogadta a férfit. A helység tele volt élettel, nagyon sok ember és tündér volt odabent. Sokan „megszokott” kora középkori ruhákban, emberek jelenkoriban, voltak itt egyenruhások is, illetve olyanok, akiknek a ruházata leginkább a szuperhősökére hasonlított. A háttérben élő zene szólt, keltára hasonlító. Liz megállt a terem szélén és körbenézett a helységben, keresve valakit, úgy fél perc múlva rámutatott a trónszékhez közel álló magas, hosszú fekete hajú és fehér ruhás nőre. Őt John is megismerhette, Lady Roma volt, a saját világukban is létezett és pont ugyanígy nézett ki.
Lady Roma:
- Ő ott Lady Roma – mondta. – Vele kell beszélnie az ügyében.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Avalon Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Avalon Empty Re: Avalon

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 21 Jan. 2017, 08:41

Ez a kard pont olyan, mint abban a réges-régi filmben a jedi-lovagoké. Nálunk is használtak valami hasonlót, de nem pont ilyet.
- Köszönöm!
Még jobb fegyverem lesz. Az előzőt sem hagynám el. Lehet, hogy ki kéne tanulnom a kétkardos harcot. Az nem egyszerű. Ismertem a vilkágunkban olyan lovagot, ki így küzdött. Évekig tanulta.
A lovamat hagyom, hogy újra eltűnjön. Itt nem vagyunk veszélyben. Az erkélyről már hamar beérünk. Megtisztelő és döbbenetes, hogy ide kerltem. Gyönyörű az épület! Ha arra gondolok, hogy Merlinnel is összefuthatok, katona létemre megborzongok. Ő olyan hatalmat képvisel, amiről még a vezetőnk is csak álmodott. A Britannia Hadtest is felettünk áll, sokkal erősebb, hatalmasabb az én világom királyi testőrségénél. Kihúzom magam és állok a feladat elé.
- Ez a rész érintetlen, ugye? Nem ezen át ment a gonosz mágus?
Ha mégis, helyreállíthatták azóta. Nem hiszem, hogy eddig eljutott. Ilyen hatalommal szemben ki állna meg? A tisztelet környez, ahogy itt járok.
A nagy terem csodálatos, díszekkel teli és népekkel teli. Körbe nézek és mosoly ül ki az arcomra. Hosszú idő után az első. Mulatság van! Én nem szállok be, nem azért jöttem. Fontos dolgom van és nem baj, ha mások nem tudják. Mulassanak csak, nem kell mindenkinek velem foglakoznia!
- Lady Roma, fogadja legmélyebb hódolatomat! - köszöntöm a nőt, akit ismerek a mi világunkból.
Letérdelek és sisakomat leveszem, fejemet meghajtom, utána nézek fel rá.
- Ön ugyanolyan méltóságteljes és gyönyörű, akár az én világomban. Mondja, mit tehetek?

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Avalon Empty Re: Avalon

Témanyitás by Thorhalla Vas. 22 Jan. 2017, 00:00



2048. május 6., szerda




Csillagfény citadella, Avalon


Részvevő: John Whitman / Kék Lovag

A Pegazus, miután engedték eltűnt, vissza is tért a saját dimenziójába. A kérdésen meglepődött Liz és felvonta a szemöldökét.
- Egy merénylőcsapat jött át, nem sötétmágus – mondta. – Nem itt, a citadella másik szárnyában vannak a térkapuk.
John ezek után indult el Roma irányába, ahova Liz elirányította. Annyira nem volt most bál, csupán egy nap az uralkodói csarnokban. Senki sem táncolt, inkább beszélgettek. Ahogyan a fiatal férfi elhaladt közöttük főleg politika, üzlet, diplomácia volt az, ami a beszélgetések közepette szóba került. Bár volt, aki tényleg beszélt arról, hogy az este folyamán lesz bál, most nem volt ilyen. Közben az embereket, elfeket és egyéb lényeket kerülgetve megérkezett a trónhoz, ahol Roma éppen egy férfival beszélgetett. A képek alapján megismerhette, hogy a 40-es éveinek közepén járó barnahajú férfi nem volt más, mint a legendás Arthur király. Ahogyan John közelebb ért a nő elfordult tőle.
- Bocsásson meg pár percre felség – mondta.
A férfi csak bólintott, a nő pedig lelépdelt a lépcsőn oda John-hoz.
- Köszönöm – mosolyodott el a bókra. – Ha minden igaz, ön a Kék Lovag.
Ha kap megerősítést minderre, akkor folytatja.
- Először is örülnék, ha beavatna minden részletbe, hogy mik előzték meg a támadást, ott mi történt s itt a támadásnál is. Minden apró részlet fontos lehet.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Avalon Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Avalon Empty Re: Avalon

Témanyitás by Dr. Zield Jones Vas. 22 Jan. 2017, 11:15

- Igen, de először az én világomba ment át a sötétmágus. Utána érkeztek az orvgyilkosok. Ha nem innen, az jó.
Hamar túl teszem magam ezen a kérdésen. Liz azt mondja, még messze vagyunk a térkaputól. Avalonban azért óriási hatalom van, ide bizonyosan nem egyszerű eljutni. Igaz, a mi világunkról is ezt hittük. Mindig van egy nagyobb hatalom, idő kérdése, mikor jön el.
Ez az ünnepség nem is annyira ünnepség, csak jól érzik magukat az emberek és egyéb lények. Érdekes hallgatni őket. Rám is átragad a jó hangulat, pedig az előbb még az életemért menekültem.
Ő? A legenda itt van, él és akivel beszélget, azzal kell nekem is beszélnem! Megdöbbentő, hogy miket látok, amióta átestem azon a kapun.
- Így van, John Whitman, a Kék Lovag, szolgálatára!
Párszor a háta mögé nézek, a királyra. Hű! Nem akarok tiszteletlen lenni, figyelmem újra Lady Romáé.
- Rendben.
Egy picit várok, átgondolom, hogy mi lehet még fontos.
- Még az én világommal kezdem. Kaptunk egy jelzést, hogy a palota védelmét egy ismeretlen erő akarja áttörni. Mágusokkal mentünk oda a lovagi testülettel, ami nálunk a királyi testőrség. Apám volt a vezetője és a testvéreimmel együtt ott szolgáltunk, különböző színekben.
Egy pillanatra megállok. Liz elmondta, mi volt azóta, ígya múlt idő áll, de azt még nem tudom, mi van a családommal és ez aggaszt. Folytatom, nem leszek türelmetlen. Maga Lady Roma áll előttem, tisztelettel beszélek vele.
- Egy narancsságra gömb állt az égen. A lovainkkal oda repültünk, de villámok csapódtak ki, megtizedeltek minket. Csak mi, Whitmanék maradtunk. Egy arc jelent meg a gömbben és azt mondta, új kézbe kerül a hatalom. A királyunkat zsarnoknak nevezte és azt mondta, minket megöl. Akkor láttam meg egész sok Földet a szájában, mikor kinyitotta. Összekötötte valahogyan a világokat. Támadásba lendültünk, vágtuk az energiahullámokat, amiken át kellett törni. Haladtunk, nem volt reménytelen a küzdelem. Nem tudom, a mágusaink mit csináltak közben, lehet, hogy ők gyengítették meg. Erősítés is jött, az ország többi részéből. A gömb kezdett bezárulni, de előtte még azt mondta az arc, hogy "Nem végeztünk, lovagok" Fújt egy nagyot és csak én tudtam kikerülni. Nem akartam elengedni az ellenséget, nem akartam hagyni, hogy elmeneküljön. Belovagoltam a résen, ami még volt. Belülről láttam, hogy a sok Föld olyan volt, mint egy fogsor, összekapcsolva, szorosan. Mind más volt, de hasonló. Robbanás történt és már ezen a világon ébredtem Tian utcáin. Még izzott a kardom és velem volt a lovam. Utólag derült ki, hogy belső vérzésem is volt a külső sebeken kívül. Rákot is diagnosztizáltak. Egy Zhuge Meili nevű nagyon jószívű gyógyító kezelt ki nagyjából és tengeralattjáróval jöhettem el a szigetéről a fővárosba. Ott kaptam regeneráló szérumot, ami teljesen meggyógyított. A tanácsnak is elmondtam mindezt. Egy Wang nevű, papi ruhába öltözött ember, gondolom szerzetes kísért engem. És egy android, egy női kinézetű android. Kaptam egy szobát ott és azt mondták, szólni fognak, ha tudnak valamit. Aludtam egy nagyot, kiadósat ettem és elmentem a helyi múzeumbe a késői középkor kiállítására. Néztem a fegyvereket, pár korabeli ruhát fel is próbáltam. Csodálatos volt! Ettem is a múzeum éttermében. Utána megjelent Liz...Elizabeth Iveagh...
Az úrnő előtt nem illendő így szólítanom. Nem lett volna az. A lovagnőre nézek, utána vissza Romára.
- Azt mondta, menni kell, mert vadásznak rám. Megjelentek és nem is volt kérdés. Rakétavetőjük is volt, nem csak közelharci fegyver. Pegazussal tudtunk elmenekülni, a hölgy hárította a lövéseket és teleportált.
Megállok, lenézek a cipőmre. A gyomrom görcsbe áll egy gondolattól.
- Kihagytam, hogy beszéltem Zhuge Meilivel, miután a tanácsnál végeztem. Elmondtam neki, hol vagyok és megbeszéltük, hogy jövő héten feljön a városba, akkor találkozunk.
Arra gondolni, hogy a gyógyító maga volt az ördög és eljátszotta, hogy segítene, ijesztő. Nem, annak semmi értelme nem lett volna. Ha átjöttek ugyanoda, ahova én és őt találták, megzsarolhatták, hogy mondja el. Ez valószínűbb. Mi lehet vele? Már érte is aggódom.
- Mondja, a családom életben van? Megmenekültek? Nagy vonalakban már hallottam, hogy puccs volt, de hogy zajlott pontosan és most mi van ott? Mit tehetek?
Reményt várok, úgy szól a hangom, de arra is felkészültem, hogy én lettem az utolsó Whitman. Ha így van, nem nyugszom, amíg a mágust le nem fejezem egyszer.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Avalon Empty Re: Avalon

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 23 Jan. 2017, 00:02



2048. május 6., szerda




Csillagfény citadella, Avalon


Részvevő: John Whitman / Kék Lovag

 - Itt biztosan tudom, hogy egyetlen támadás volt, az pedig az orvgyilkosok megérkezte – mondta. – Előtte senki sem jött, vagy távozott innen.
Nem tudta Liz, hogy ez megnyugtatta-e John-t, vagy sem, de azért elmondta. A férfi a megérkezése után máris kérdéseket Roma-tól, amire válaszolni is kezdett. Az istennő végig teljes figyelemmel hallgatta, értően bólintva párszor, ezáltal bíztatva is a férfit, hogy nyugodtan beszéljen. Amikor John az ide kerüléséhez ért, akkor megállította.
- Érdekes – mondta a nő. – Két valakiről tudok, akik realitások között haladtak azért, hogy világokat igázzanak le s taszítsanak rabságba. Az egyik Fájdalom, de ő életét vesztette mi világunk hőseinek segítségével a multiverzum úgymond fővilágán. A másik pedig… elméletileg ő is halott. Marvel. Aki próbálta a multiverzumot leigázni és megsemmisíteni, több realitást teljesen el is pusztított. De ő darabokban van, vannak követői kik próbálják összetenni, de tudom, hogy messze vannak a sikertől. A renegát Britannia Hadtest tagjai pedig nem bírnak ekkora hatalommal…
Aggodalommal teli hangon hallgatott el.
- Kérem folytassa – felelte.
Így hallgatta tovább ezek után, közben néhány pillanatra átnézett John vállai felett arra, ahol Liz is volt.
- Miss Zhuge-t biztonságba helyezzük, ne legyen semmi baja, mert önnel találkozott Kék Lovag – biztosította. – Ami a családját illeti úgy tudom, hogy fogságba estek a saját világán. A Lovagok többsége halott, de mivel kizáródott s bezárult a kapu, így nem tudok ennél pontosabbat. Sajnálom. Elsőként ki kellene valahogyan deríteni, hogy ki támadta meg önöket s mi okból. A saját világát ön ismeri a legjobban, mit s hogyan kellene tenni ennek érdekében?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Avalon Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Avalon Empty Re: Avalon

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 24 Jan. 2017, 20:19

Megnyugtató, hogy nem maradtam le semmiről. Lady Roma olyan türelmes, mint amilyennek a végtelen életáeket képzelzük. Remélem, hogy örökké élni fog, amint élt nagyon régóta, nagyon régen óta. Amit mond, arra nagyon is figyelek.
- Fájdalom. Beszélő név.
Nem ismerem. Talán más lehetett a neve, ha minket is elért. A Brittania Hadtestben akadtak renegát tagok? Döbbenetes. Nincs nagy hatalmuk, ez jó. Zugehével kapcsolatban csak jót mond. Nem áruló.
- Élnek! Hála mindenek istenének.
A lovagok többsége halott, én vagyok a kivétel és még talán néhányan. Nekem kéne tudnom ezt? Ki lehetett a gonosz mágus?
- Nem ismertem fel. Nagyon gonosz lehet, hogy világokat kapcsolna össze és pusztítana el. Ha kegyed tudna bármit segíteni, bármit megtennék. A lekötelezettje vagyok.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Avalon Empty Re: Avalon

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 30 Jan. 2017, 06:51



2048. május 6., szerda




Csillagfény citadella, Avalon


Részvevő: John Whitman / Kék Lovag

- Igen, elég beszédes s ironikus főleg, hogyha megtudja, hogy kicsoda ő valójában – mondta. – Zacharias Morsus, főmágus Apokalipszis világából származó énje.
Morsus neve ismerős volt és be is ugorhat Johnnak, hogy ő volt a Tiani tanács vezetője az a nagyon idős aggastyán. Elmosolyodott nagyon halványan, amikor John megörült annak, hogy életben vannak.
- Nem tudom, hogy meddig tarthatja őket életben, ezért kell sietnünk – figyelmeztette a férfit. – Nem szeretném letörni mindezzel, csak…
Itt együttérzően pillantott a fiatalra.
- Szóval nem ismerné fel – gondolkodott el. – Van valamilyen ismertetőjele, vagy bármilyen vonás, amin elindulhatunk? Hatalmas segítség lenne, hogyha valamilyen módon letudnánk szűkíteni a kört a kereséssel kapcsolatban, mintsem teljes mértékben vakon tapogatóznánk.
Reménykedve nézett továbbra is John-ra, majd még egyszer ezzel kapcsolatban megszólalt.
- Szemszín, bőrszín, akár a haja, vagy öltözéke is sokat segíthet – tette hozzá.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Avalon Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Avalon Empty Re: Avalon

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 04 Feb. 2017, 09:02

Zacharias Morsus! Ő vezeti a tiani tanácsot, nagyon öreg és bölcs, jó indulatú. Egy másik világban belőlem is van egy gonosz verzió? Rossz belegondolni.
- Apokalipszist mi is ismertük. Ha legalább olyan gonosz, a világa milyen lehet? Mindegy is, jó, hogy legyőzték Fájdalmat.
Lady Roma nagyon együttérző. A legnagyobb tiszteletem az övé. Hű, ha ezt elmesélhetem, hogy találkoztam vele! Csak legyen kinek elmesélni, találjam meg a családomat!
- Nem igazán tudom elmondani, de ha látnám azt az arcot újra, felismerném.
Próbálom megerőltetni magam picit. A művészek sokkal jobbak az ilyen leírásokban. Vagy a rendőrségen a rajzolók. Na jó, lássuk csak...
- Csak arcot láttam. Haja nem volt, nem láttam lelógó tincseket. Se bajuszt, se szakállat. A fogazata teljesen szabályos volt, hibátlan. Az kötötte össze ugye a világokat, de egyszerre fogak is voltak. Nem tudom máshogy elmagyarázni. Fehérek és rendes formájúak, maga a fogsor is. A szemei...a szemei narancssárgán világítottak, mint a gömb. Nagyon mély hangja volt. Azt hiszem, ennyit tudok mondani.
Elég furcsa forma volt az, amiben láttam az illetőt. Nem is az volt a lényeg, hogy jól megnézzem, hanem, hogy legyőzzük, együtt. Próbálkozok, de több most nem megy. Azt sem tudom megmondani, hogyan kezdjünk hozzá. Sokat vesztettem a tudásomból, ahogyan ide átjöttem. A mágia nagy része elveszett. Eszembe jut még egy aggasztó gondolat.
- A tiani tanácsban ugye nem fordulhat elő, ami Morsus mesterrel történt Apokalipszis világában? Nagyon kedvesek voltak, biztosítottak, hogy segítenek és hogy ha nem akarok nekik ártani, akkor ők sem nekem. Ugye nem tudnak arról, hogy köztük lenne bárki, aki hasonlókat akar?
Mert ha igen, mindent tudtak. Én bízom bennük, csalódás lenne, ha megtudnám, hogy áruló van közöttük. Lehetséges, de akkor nagyon nem vettem észre valamit. Tisztességes embereknek láttam őket, Fenget is, Zhugét is, aki biztonságban lesz.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Avalon Empty Re: Avalon

Témanyitás by Thorhalla Kedd 07 Feb. 2017, 08:42



2048. május 6., szerda




Csillagfény citadella, Avalon


Részvevő: John Whitman / Kék Lovag

- Amennyire tudjuk az emberek kihalófajt képviselnek ott – mondta. – Hierarchikus rendszer szerint élnek arra a mutánsok, az erősek papok és harcosok lesznek, akik bármit megtehetnek…
Adott választ röviden a kérdésre, nem akarta függőben hagyni, ha már felmerült, de érezhető volt, hogy inkább a fontosabb dolgokkal foglalkozna. John pedig így is tett, visszatért témában oda, amit kért Roma. A nő figyelmesen hallgatta végig, hogy mit is mondott a fiatal férfi. Az elején semmilyen felismerés nem csillant a szemeiben, de amikor a narancssárgás szemet említette John ott már igen. Ám mielőtt mondhatott volna valamit ezzel kapcsolatban a kérdés kizökkentette.
- Nem, nem kell aggódnia – mondta. – Zacharias Morsus szinte minden világban jó jellemű, csak olyanokban nem, ami a negatív változata a világoknak, de ott mi magunk is gonoszak vagyunk. A tanács többi tagja sem űz sötét praktikákat, csupán Tian védelmében beszéltek és az ott élőkért aggódnak.
Remélte, hogy sikerült ezzel megnyugtatnia a fiatal férfit, ha így volt, akkor folytatta.
- Amit mondott… a narancs szem ismerős – kezdte. – Egy mágikus világnak az irányítójáról, császáráról van szó. Cesare Floki Hyrrokkin-Morsus a neve, ő kellően kegyetlen és nagyhatalmú ahhoz, hogy effélét véghezvigyen. Így néz ki.
Ezzel pár rúnát rajzolt el a levegőbe és egy fiatalnak tűnő férfi képe jelent meg a levegőben.
Cesare:


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Avalon Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Avalon Empty Re: Avalon

Témanyitás by Dr. Zield Jones Pént. 10 Feb. 2017, 22:26

Én szeretem a mutánsokat is, semmi bajom velük, de ne uralkodjanak! Mi sem uralkodunk felettük. Nem szeretném azt a világot, az bizonyos.
Elmondom, amit tudok. Nem sok, ezért Lady Roma csak a szemeknél figyel fel. Megnyugtató, hogy a tanács felől nem kell agódnom. Ennek a nagy hatalmú nőnek el tudom hinni, amit mond. Kíváncsian várom, kit ismert fel a narancssárga szemekkel. Arra is gondoltam, hogy csak átmenetileg világítottak úgy és akkor nem jutottunk előre.
- Egy másik mágikus világ! Ennek a Cesare-nak mi köze van Morsushoz? Zacharias Morsushoz?
Gondolom, az ittenihez semmi. Érdekes név, minden van benne, a világ minden tájáról van benne egy pici. Mintha úgy vette volna fel, hogy mindent akarna és végül nem érte be a saját világával. A képet látva meg feszülök.
- Ő az. Kérem, mondja meg, mit tehetek? Milyen hadsereget indíthatunk ellene? Ott akarok lenni - mondom határozottan, mert addig nem nyugszom, amíg ezzel a lénnyel nem számolunk le.
Az árulókkal sem bánunk kegyesen, ilyen gyilkosokkal egyáltalán nem. Nem élhet. A családom nincs biztonságban, amíg ez a mágus él.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Avalon Empty Re: Avalon

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 13 Feb. 2017, 00:01



2048. május 6., szerda




Csillagfény citadella, Avalon


Részvevő: John Whitman / Kék Lovag

- Ennek a világnak a Morsusaihoz semmi köze sincs annak a Morsusnak, aki Cesare apja – mondta. – Ez lényeges? Talán maga pontosan ugyanolyan, mint bármelyik másik világ John Whitman-ja?
Tette fel a némileg szigorú és oktatói kérdést, ahogyan John hangjából némi bizalmatlanságot fedezett fel. A következő kérdésre szomorkásan rázta meg a fejét a nő.
- Sajnálom, mi nem fogunk hadsereget indítani – mondta. – A saját világunkat kell védenünk a Rákuniverzum ellen. Ha rájön, hogy innen indult a támadás, megtámadja a mi világunkat is, még egy ekkora ellenféllel nem bírunk el, bőven elég nekünk a Rákuniverzum császára. Sajnálom, de ezt önnek magának kell megoldania, egyedül e világi segítség nélkül, különben még a multiverzum is súlyos károkat szenved az akciója nyomán és realitások pusztulnak el a cselekedetei miatt.
Látszott rajta, hogy felkészült arra, hogyha John tiltakozna, akkor tovább beszéljen, de ha ez nem történik meg, akkor is megszólal.
- Abban tudok segíteni, hogy elmondok mindent Cesare-ről, amit tudunk, de többet nem tehetek a világom és a multiverzum érdekében. Sajnálom.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Avalon Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Avalon Empty Re: Avalon

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 18 Feb. 2017, 07:53

Hogy másik világ Morsusához mi köze van, az pedig egyáltalán nem visz engem előre, mivel másik vilgoket nem is ismerek a sajátomon kívül. Még ezt sem ismerem, Avalont pedig csak legendákból. Jó itt egyébként, de tudom, hogy nem maradhatok.
- Rákuniverzum? Rák, mint a betegség?
Nekem volt olyanom, nemrég gyógyítottak ki belőle. Egy univerzum, ami úgy akar terjeszkedni és Avalon is fél tőle, az nagyon rosszul hangzik. Én megértem Lady Romát, hogy védi a világát. A mi világunk is erős! Meg kell tudnia védeni magát. Az aggaszt, hogy én mit tehetek.
- Annak nem szabad megtörténnie - biztosítom az úrnőt, hogy én sem ezt akarom.
- Rendben, azt köszönettel veszem, ha leírja Cesaret!
Közben a szemeimen láthatja, hogy folyamatosan gondolkozom, honnan tudok segítséget kérni majd. Bármelyik világon előállok ezzel, ugyanezt fogják mondani. Miért kockáztassák a világukat egy másikért. Nem! Kell lennie olyan világnak, ami felfogja, hogy előbb-utóbb őt is elérné a sötét mágus. H Lady Roma befejezte, akkor kérdezem meg.
- Van olyan világ, amit a Rákuniverzum még nem támadott meg?

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Avalon Empty Re: Avalon

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 20 Feb. 2017, 09:51



2048. május 6., szerda




Csillagfény citadella, Avalon


Részvevő: John Whitman / Kék Lovag

 - Igen, pont olyan – mondta Roma. – Egy undorító burjánzó univerzum. Az ottani uralkodó Lord Aian megölte az összes ott levő halálistenséget, majd az Ősöregeket engedte rá az univerzumra. Ezek rákos fekélyként fészkelték be magukat a realitásba s ugyan örök életet adtak az ott élőknek, de az Ősöregek az életenergiákon élősködnek és abból élnek. Ezen „szimbiózis” megváltoztatja az ott élőket...
Itt egy picit láthatóan is megborzongott.
- S a mi világunkkal is ezt kívánja tenni – tette még hozzá.
Ott láthatóan megnyugodott a nő, amikor kiderült, hogy John nem akarja kényszeríteni, hogy küldjön haderőt.
- Menjünk le az archívumba, ott vannak az adatok Cesare-ról – ajánlotta fel.
Ha John követte, akkor kimentek a trónteremből és egy lifttel mentek le alacsonyabban levő részhez. Itt egy hatalmas csarnokba érkeztek, ami a könyvtár és archívum volt.
az archívum:
Roma a központi terminálhoz ment és itt gépelte be Cesare nevét, majd a rendszer holografikusan dobta ki az adatokat, amiket tudott a hódítóról, így ezt John is könnyedén tudta elolvasni.
Az adatok:
Kód:
Név: Cesare Floki Hyrrokkin-Morsus
Szülők: Thorhalla Hyrrokkin és Zacharias Morsus (elhunyt)
Személyazonosság: két lehetséges opció, Gunnhild Morsus alternatív alakja, vagy egy teljesen különálló entitás
Ismert adatok: nagyjából a harmincas évei közepén jár, a hatalma nagyobb, mint Reneszánsz világbéli Thorhalla Lokidottir-é, vagy az Apokalipszis világbeli Stephanie Miller-é. Cesare isten, és azokból is különleges. Olyan hatalmas mágikus erőt képvisel az esszenciája, hogy elpusztíthatatlan, így lényegében a császár semmilyen módon nem megölhető. 20 éves kora elején a hatalmával igázta le a saját realitását, azóta is a shi’ar anyavilágon van a Mágikus birodalom székhelye. Minden mágiahasználót megöletett a realitásban saját magán és az anyján kívül, a telapatákat pedig megfigyelés tartja.
Megjegyzés: az Exiles csapat ott járta előtt a császár nem mutatta jelét a realitások közötti hódításokban rejlő érdekeltségben.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Avalon Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Avalon Empty Re: Avalon

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 25 Feb. 2017, 06:32

Hátborzongató ebbe belegondolni.
- Az Ősöregek nélkül jó lehetne egy világ, ahmiben senki nem hal meg. Ezeket nem lehet el űzni?
Nem ismerem őket, az én világomban csak nagyon idős embereket hívtunk így. Ez valami más lehet. A halálistenségek megöléséhez valami elképesztő hatalom kellhet. Katona vagyok, de ez engem i megijeszt. Világokat meghódítani és a szenvedésbe lökni? Nem engedhetem, megértem Lady Romát, hogy ő sem engedheti. Én is ezt tenném a helyében. Követem, ahogy a könyvtárba hív. Csodálatos ez a világ, szívesen töltenék itt több időt, ha még lenne. Sürgetnek a dolgaim.
- Azt a mindenit! Itt minden világról vannak információk, ugye? Bámulatos!
Lenyűgöző a helyiség mérete is. Arra gondolok, mi mindent lehet innen meg tudni. Még katonaként is érdekes, nem kelle tudósnak lenni hozzá. Meg nézem, amit az úrnő elő hív.
Thorhalla. Őt ismerem a múltból. Ellentmondásos személyiség volt, hol megmentett embereket, hol ártott nekik. Mintha kettő lett volna belőle, a mi világunkban. Az ottani Morsus meghalt.
- Gunnhild dicső és hősies harcosnő volt, ahogy én ismerem. Róla mit tudunk még?
Ha alternatív alak, egész más is lehet és egész más világról is beszélünk. Egy hatalmas lény, egy isten. Mit teehetek ellene? Elpusztíthatatlan. Sóhajtok, mikor ezt olvasom. A madárszerű lények világába fészkelte be magát. Az jó hír, hogy megölette a mágiahasználókat. Azért jó hír, mert ezek szerint fél tőlük, azaz van ellene esélyem. Telepaták, aha.
- Exiles csapat! Ők kik? Együtt működhettek vele? Vagy van esélyem a segítségüket kérni?
Jó lenne.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Avalon Empty Re: Avalon

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 27 Feb. 2017, 08:23



2048. május 6., szerda




Csillagfény citadella, Avalon


Részvevő: John Whitman / Kék Lovag

A nő megrázta a fejét mindarra, hogy jó lenne egy világ halál nélkül.
- Annyira nem. A halál a világ része, a megújulás folyamatának egy része – mondta a nő. – Az, hogy nem halnak meg, nem jelent örök fiatalságot. Öregszenek minden azzal járó nyűggel, de nem nyugodhat a lelkük soha sem… Amennyire tudom a realitások közötti térben élnek. Azokból a régiókból nincs sok feljegyzésünk, tudásunk.
Hamarosan leérkezek a könyvtárba, ami igencsak elnyerte John tetszését.
- Azok az információk, amiket a Britannia hadtest tagjai osztottak meg velünk – bólintott.
A felvetésre, amikor Gunnhildet emlegette a férfi, akkor elgondolkodott.
- Gunnhild a legtöbb világban időutazó, a mienkben nem létezik, ott nem tűnt fel, ezért gyanítják, hogy az ő férfi alternatív énje lehet – mondta. – De a legtöbb világban Gunnhild az Zacharias Morsus fiának, Michael-nek és Thorhallának a gyermeke. Ez is azt bizonyítja, hogy Cesare lehet, hogy teljesen külön entitás.
Roma hagyta természetesen, hogy végigolvassa a férfi a dolgokat, majd az utolsó kérdésre rögtön felelt az Exiles-el kapcsolatban.
- Az Exiles? – kérdezett vissza. – Nem, ők az Időbrókereknek dolgoznak, olyan személyek, akik meghaltak a saját realitásukban, de az Időbrókerek visszahozták őket. Nekik kell dolgozniuk, ha túlélik a munkákat hazatérhetnek. Realitásról realitásra utaznak több csoport van, mindig kapnak egy feladatot, amivel a realitásban keletkezett hibát kell kijavítaniuk. Egy ilyen csapattal találkozott a császár. És nem maradnak ott, ha sikerül a feladatuk, ha nem, egy idő után elteleportálódnak a következő világba és így tovább. Ők a „jófiúk” elvileg, bár a módszereik sokszor nem ezt tükrözik, de teljes mértékben kizárható, hogy segítették. Sajnálom, ha ezek az információk nem segítettek semmit sem.
Szabadkozott.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Avalon Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Avalon Empty Re: Avalon

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 25 Márc. 2017, 07:14

Én egyszerű halandó vagyok, nem tudós, nem mindent látó nagy hatalmú. Gondoltam, jó lehet, hogy nem kell a végső elmúlástól tartani. Lady Romát nem kérdőjelezem meg, el hiszem, hogy pontosan látja, mi jó és mi nem. Tisztelettel hallgatom, akkor is, amikor a könyvtárról és Gunnhildről beszél. Elolvasom, ami érdekel ezzel kapcsolatban. Lady Roma végtelenül türelmes és pedig végtelenül hálás vagyok, hogy találkozhattam vele és hogy segítséget kapok tőle. Ez olyan, amit majd az unokáimnak is mesélek, ha a katonaélet meg engedi, hogy majd lássam őket.
- Ezek picit megfoghatatlan dolgok számomra, de próbálom meg érteni. Cesare valahogy kihasználta őket vagy el vette az erejüket és úgy indulhatott el, hogy meghódítsa a világokat, ha jól értem. Mivel a realitásoknak nem tesz jót a munkája, előbb vagy utóbb az Időbrókerek is be fognak avatkozni, nem?
Nem igaz, hogy semmit nem segítettek az információk. Még több kell. Gunnhildről, a shi'ar birodalomról és az Exilesról is akarok olvasni. Ha mindenen túl vagyok, akkor csapok az oldalamra.
- Lady Roma! Hálásan köszönöm a segítségét és remélem, hogy egy napon tudhatom viszonozni valahogyan! A tiani vezetőséggel meg oszthatom mindezt? Mint mágiahasználók, talán segíthetnek Cesare ellen.
Ezt szeretném. Utána pedig ha van rá lehetőségem és nyitnak nekem kaput, akkor megyek is vissza Tianba. Sürget az idő.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Avalon Empty Re: Avalon

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 27 Márc. 2017, 00:04



2048. május 6., szerda




Csillagfény citadella, Avalon


Részvevő: John Whitman / Kék Lovag

 - Sajnálom, felteszem soha sem gondolta azt korábban, hogy ilyen ügyekbe fog belekeveredni – mondta. – Elhiszem, hogy picit bonyolult, főleg, hogy ilyen sok minden idegen dolgot hall egyszerre.
Néhány pillanatig hallgatott és gondolkodott azon, amit John mondott neki, a végén azonban megcsóválta a fejét.
- Nem hiszem – felelte. – Elég sok személy van minden világban, aki képes lehet realitások között. Nem csak mágikus képességekkel lehet, vagy bármilyen más erővel, tárgy is adhat erre hatalmat, vagy éppen gépezetek, esetleg már létező és fennálló kapukkal, vagy ha megtalálja valaki a Nexust.
Magyarázta, hogy miért is nem kellett feltétlen az Exiles segítsége ehhez.
Sok adatot sajnos nem talált John, mert csak felületes adatok voltak, egy megjegyzést is talált, hogy további információkat az adott személy saját realtiásában találhat. Itt csak vázlatok voltak és azok, amik ebben a világbeli személyről szóltak. Mivel itt nem létezik Gunnhild, így kevés volt az adat. Az Exiles-ről is csak az általános információk. A következő kérdésre szinte azonnal felelt.
- Nem tudom, ezt tőlük kell megkérdezni, de sajnos nem hiszem, hogy tudnának, ők nem harcosok, békések és a saját birodalmukat, Tiant tartják fenn és békében, nagyon sokan várnak arra, hogy gyengüljenek és megtámadhassák őket. Egy helyet tudok csak, akik talán segíthetnek…  hozza fel 2076-ot a tanácsnak.
Ezek után ugyan nem örültek annak, hogy ismét ki akar menni terepre John, ahol megtámadhatják könnyedén, de mivel nem volt rab, így megnyitották a térkaput neki egyenesen a Lebegő városba.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Avalon Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Avalon Empty Re: Avalon

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.