Sasculara (Fekete Szem Galaxis)

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Re: Sasculara (Fekete Szem Galaxis)

Témanyitás by Bíbor Kísértet on Szomb. 17 Jún. 2017, 17:42

Yalvis agya mint valami szerves komputer, úgy számolta ki a robbanás paramétereit. Szinte fénysebességgel tárolta el a különböző műveletek részeredményeit, és használta fel őket újra.
Közben halkan fütyürészett, és lekapott egy tabletet, és látta, hogy távolról is lehet túlnyomást időzíteni. Elmosolyodott, mikor végre kiszámolta az eredményt.
- Jobb helyzetben vagyunk, mint gondoltam - mondta a kree-nek. - 10 perc elég, hogy meglegyen a túlnyomás. Két szelep van, amit bombaként használhatunk.
Folytatja a fütyürészést, ami egy sziríuszi bölcsődal, aztán átvált a xandari himnusz pörgősebb verziójára, miközben tesz és vesz.- Ha ezeket megnyitjuk, miközben a csövekben bentmarad a maradék gáz. Nos, az nem csak robbanást okoz, hanem az épület úgy durran ki, mint egy napon maradt paradinnye.
Ökölbe szorítja a kezét, és szétnyitja illusztrálandó ezt.
- Kóstold meg egyszer, nagyon finom. Csak ne hagyd kint a napon. A szétröppenő héjdarabok ölni tudnak. Mint a repeszek.
Megnézi az adatokat.
- A következő szelephez öt perc séta van, tíz perc míg, robban. Időzítsünk, vagy majd távrobbantsunk? Csak gondoltam megkérdezem, én szívem szerint távrobbantást csinálnék. Ez a falanxos banda nem olyan okos, hogy kikapcsolják szerintem.
Aztán rásandít a kree-re.
- Figyelj, még valami. Engem azért küldtek a bolygóra, hogy... létfontosságú adatokat mentsek ki - mondja Shrirnek, közben odalép a terminálhoz, és próbál valami információt keresni, hogy ezekhez hogyan juthatna hozzá. Elég szépen körbeírta az adatlopás szót. - Csak azt hittem szabadon fogok itt mozogni, figyelj, ha szemet hunysz felette, akkor jövök neked egyel, na?

Rozsda (Zoé)

Nem senyvedek a hús izzadtságszagú börtönében, a testemet információk alkotják. Ha nem is borulsz le előttem, akkor legalább add meg tiszteletet, jó?
Bíbor Kísértet
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 107
Hozzászólások régi : 0

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by dr. Erwin Vayne on Hétf. 19 Jún. 2017, 21:26

Jelenlegi kinézete

~G’hhhzz~

- Ó, van Skrull verziója is? Majd megnézem. A kree-t meguntam. Annyira gyengék és sokat kell velük foglalkozni! Még egy napra sem hagyhatod őket magukra, rögtön rohannak meghalni a Legfelsőbb Intelligenciáért. Igazán idegesítő. Mintha valami nagyon hülye, értelmileg visszamaradt állatkával kellene foglalkozni.-
válaszolom neki. Persze csak viccelődve. Játszom egy kicsit magamat. Semmi komoly, csak kicsit próbálom húzni az idegeit. Tudja, hogyha ezért rám lő, akkor nyertem az elme párbajt. Amit nem hagyhat. Vagy de és most rögtön lelő. Igazából mindkettő elképzelhető végkifejlet.  
Közben ahogy kinézek megérkezett a Phalanx. Az nem jó. Határozottan nem jó. Hirtelen a küldetés sokkal nagyobb probléma lett, mint amennyit megért. De mindegy, már itt vagyunk és ahogy La-Renn mondta, nem igazán tudunk elmenni ameddig kint vannak. A felvetésére vállat vonok.
- Akár meg is nézhetjük. Ha nem tudunk ezekkel a széfekkel mit kezdeni talán a legjobb választásunk.- nem tudom ki írta ezeket a jeleket és idegesít, hogy nem tudom. De most már nem tudunk mást csinálni.- Ha nem tudunk mit kezdeni a jelekkel, akkor menjünk tovább. Nincs értelme itt álldogálni és nézegetni ki a fejünkből.

Felszerelés:

Felszerelés:
- Egy tőr, ami tökéletes a csendes munkára, belevésve „Az igazi ellenség az aki a szemed előtt van” kree nyelven. G’hhhzz imádja az eltúlzott drámaisága és az álbölcs jellege miatt.
- Egy pisztoly, ami végszükség esetére van ott
- Testpáncél (mint a felső képen) ami közepes erejű lövéseket bír ki.
- Egy kommunikátor/univerzális fordító

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
Kalandmester

Hozzászólások száma : 352

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain

Témanyitás by Thorhalla on Kedd. 20 Jún. 2017, 09:07

Galaxis Védelmezői 17.: A fűszer

Résztvevők: Yalvis Trewero / Bíbor Kísértet, G'hhhzz és Srir Gur

Következő körváltás: 2017. június 24. (szombat)

” Az információ szabad akar lenni, de mindenütt láncra verik.”
- McKenzie Wark: Hackerkiáltvány

~ Fővárosnál ~
Valószínűleg megkönnyebbülhetett Srir, amikor Yalvis mondta, hogy megtudja tenni, amit a kree szeretett volna. A foxiainak pedig voltak további kérdései a robbantás módjával kapcsolatban, hogy az távolsági legyen-e, vagy időzítős. Mindkettőt be tudta állítani, hogy úgy legyen. Yalvis nem biztos, hogy talál adatokat, mert attól függ, hogy mit is akar keresni. Ebben a rendszerben főleg a növény feldolgozásával kapcsolatos dolgokat talál, mikor mennyit gyűjtöttek be, a bolygó melyik részéről, hogyan és mikor dolgozták fel, illetve hova szállították. Melyik bolygóra, melyik cégnek, milyen és melyik hajóval. Pénzügyi adatokat nem talál. Ezenfelül benne van a dolgozók névsora az aktáikkal együtt, rendelésigények gépekre, alkatrészekre, ellátmányokra.
Ezen adatok keresését persze Srir leállíthatja, ha úgy érzi, hogy fogy az idő, ha enged mindent végignézni, akkor nagyjából öt perc telt el és lassan kifogynak az időből. Komlinken pedig a páros kap üzenetet Bétától.
- Mi készen vagyunk uram! – ennyi volt az üzenet.

~ Bolygó másik fele ~
- A skrullok meg minden első bokornál lebuknak alakváltás közben – riposztolt a nő.
Esze ágában sem volt harciasan fellépni egy ilyen beszólásért, valószínűleg pont valami effélét várt. Mivel a skrullnak sem volt jobb ötlete, így belement abba, hogy nézzék meg világítóeszközzel azt, hogy mi is lehet a benti sötét helységben. A nő el is indult a háló kijárata irányába, persze mindvégig szemmel tartva a skrullt.
- Maga vezet, fogalmam sincs, hogy melyik dokkban parkolt – mondta. – Mielőtt felhozná… nálam nincs semmilyen világító eszköz. Egy itt kölcsön vett, a fővárosban… siklóval jöttem át a bolygó másik feléről.
Ha G'hhhzz belement mindebbe, akkor a páros meg is érkezhetett a hangárba, ahol a skrull gépe állt.
- Ide nem találtam volna – mondta a kree. – A kastély pont másik végében parkoltam le.

template nélkül:

” Az információ szabad akar lenni, de mindenütt láncra verik.”
- McKenzie Wark: Hackerkiáltvány

~ Fővárosnál ~
Valószínűleg megkönnyebbülhetett Srir, amikor Yalvis mondta, hogy megtudja tenni, amit a kree szeretett volna. A foxiainak pedig voltak további kérdései a robbantás módjával kapcsolatban, hogy az távolsági legyen-e, vagy időzítős. Mindkettőt be tudta állítani, hogy úgy legyen. Yalvis nem biztos, hogy talál adatokat, mert attól függ, hogy mit is akar keresni. Ebben a rendszerben főleg a növény feldolgozásával kapcsolatos dolgokat talál, mikor mennyit gyűjtöttek be, a bolygó melyik részéről, hogyan és mikor dolgozták fel, illetve hova szállították. Melyik bolygóra, melyik cégnek, milyen és melyik hajóval. Pénzügyi adatokat nem talál. Ezenfelül benne van a dolgozók névsora az aktáikkal együtt, rendelésigények gépekre, alkatrészekre, ellátmányokra.
Ezen adatok keresését persze Srir leállíthatja, ha úgy érzi, hogy fogy az idő, ha enged mindent végignézni, akkor nagyjából öt perc telt el és lassan kifogynak az időből. Komlinken pedig a páros kap üzenetet Bétától.
- Mi készen vagyunk uram! – ennyi volt az üzenet.

~ Bolygó másik fele ~
- A skrullok meg minden első bokornál lebuknak alakváltás közben – riposztolt a nő.
Esze ágában sem volt harciasan fellépni egy ilyen beszólásért, valószínűleg pont valami effélét várt. Mivel a skrullnak sem volt jobb ötlete, így belement abba, hogy nézzék meg világítóeszközzel azt, hogy mi is lehet a benti sötét helységben. A nő el is indult a háló kijárata irányába, persze mindvégig szemmel tartva a skrullt.
- Maga vezet, fogalmam sincs, hogy melyik dokkban parkolt – mondta. – Mielőtt felhozná… nálam nincs semmilyen világító eszköz. Egy itt kölcsön vett, a fővárosban… siklóval jöttem át a bolygó másik feléről.
Ha G'hhhzz belement mindebbe, akkor a páros meg is érkezhetett a hangárba, ahol a skrull gépe állt.
- Ide nem találtam volna – mondta a kree. – A kastély pont másik végében parkoltam le.

Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 13447
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 31.szint - 125 kredit

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter

http://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar@freemail.hu nefadar

Témanyitás by Adrian Sommerfield on Csüt. 22 Jún. 2017, 02:56

A foxiai nagyon elemében volt. A katona viszont leginkább csak figyelni tudta a fütyörésző kis valamit. A jó hírek hallatán bólintott. El is várta. Kellemetlen lett volna ha ennyit vesződnek aztán nem is biztos, hogy fel tudják robbantani. A foxiai dicséretet érdemelne csak nem kapja meg. Annyit kap, hogy a kree nem szól rá amiért eltért a tárgytól. A kapott kérdésre és javaslatra a kree is bólint.
-Legyen akkor távrobbantás.
A hangja nem morcos. Akár még vidámnak is nevezheti az aki elég időt töltött kree-k társaságában. A közlegény hangulatát tökéletesnek lehet nevezni ahhoz, hogy a foxiai előadja a saját feladatát. Srir lojális, de a saját hazája iránt. Egy külső cég érdekei nem túl fontosak neki. Viszont van feladat ami fontos számára.
-Nem érdekel. Nem akadályozlak meg viszont ne most kutass adatok után. Támadás alatt vagyunk és sietnünk kell.
Ha a foxiai értett a szóból akkor mehetnek a következő terembe. Ha nincsenek még készen mikor az üzenet érkezik akkor Srir jelenti a helyzetüket.
-Mi is mindjárt megvagyunk. Helyzetjelentést! Mi történik kint?
Adrian Sommerfield
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 486

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter

Témanyitás by A Kártyák Mestere on Szomb. 24 Jún. 2017, 00:02

//Szerdán lesz új kör.//

Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A Kártyák Mestere
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 1789

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla

nefadar@freemail.hu nefadar

Témanyitás by Sponsored content

Sponsored content