Hotel InterContinental

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Hotel InterContinental Empty Hotel InterContinental

Témanyitás by Sandman Szomb. 06 Május 2017, 20:43

Sokcsillagos InterContinental hotel.

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Hotel InterContinental Empty Re: Hotel InterContinental

Témanyitás by Sandman Pént. 12 Május 2017, 12:17

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Egy tucat dühös ember
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Résztvevők:
- Lucy Skatfield
- A marshali hivatal emberei
- Vendégek

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

A három autóból álló konvoj befordult a hátsó mélygarázsba. Közepes sebességgel, a helyszínhez képest gyorsan haladtak a föld alatti komplexum egy távoli szegletébe. Egy harmadik szinten lévő teherlifthez hajtottak, ahol megfordultak, hogy az autók orra abba az irányba nézzen, ahonnan jöttek. Majd a SUV-ból kiszálltak az utasok és bár négyen voltak, egész jól vettek fel körkörös védelmet. A szedánból is kiszálltak hárman és a lifthez léptek. Hívták, majd érkezés után beszálltak és felmentek. A jobb egyben ülő ügynök egyre idegesebb lett. Bár az útjuk végig nyugodt volt, láthatóan zavarta valami. Néhány perc múlva pittyent egyet a telefonja. Megnézte az üznetet, majd kiszálltak az ügynökök és kiszállították Lucy-t is. A teherlifthez mentek, ahova Mel és John Marshallon kívül még hárman kísérték. Közben hallatszott ahogy az autók elhajtanak. Ha eddig nem tesz Lucy semmi kifogásolhatót, megszólal John marshal
- Ne próbálkozz semmivel kislány.
A harmincadik emeleten állt meg a felvonó. Ott egy szervíz folyosóra szálltak ki, ahonnan átsétáltak egy lépcsőházba és még mentek két emeletet. A harminckettediken aztán beléptek a vendég folyosóra. Két civil ruhás férfi ült a folyosón elhelyezett kanapén a 3212-es szobával szemben. Ők azonban egyel tovább sétáltak a 3214-be. Ez egy három hálószobás lakosztály volt, kis előtérrel és egy nagy "nappalival". Ebben kapcsolgatta a tévét egy ügynök, a dohányzóasztalon ott feküdt a géppisztolya.
- Tiszta. Csal mi vagyunk. - nézett fel, nagyon fontos tevékenységéből az érkezőkre. Az előtérből a nappaliba, a nappaliból az egyik hálószobába vezette Mel marshal Lucyt. Ott magukra csukta az ajtót.
- Most itt leszünk háromtól, négy napot. Az időbeli eltolásokra és bizonytalanságra azért van szükség, hogy ne tudják mikor lesz a meghallgatás, a szállítás. Minden véletlenszerű és három, négy opciós. Így garantálhatjuk a legjobban a biztonságod. Én mindig veled leszek és felügyellek. Még mosdóban is. A gardróbban találsz civil ruhát és a bilincsektől is megszabadulunk. Nem hagyhatjuk el a lakosztályt az indulásig, de bármit rendelhetünk. - Mondta azzal elővett egy kulcsot, amivel elkezdte levenni Lucy láncait.

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Hotel InterContinental Empty Re: Hotel InterContinental

Témanyitás by Phobia Szomb. 13 Május 2017, 13:28


Lucy/Phobia/Atya


A kocsiba való beszállás után egy hosszú és zavaros út veszi kezdetét. Nem figyelem, hogy merre megyünk, az viszont szembetűnő, hogy nagyon ügyelnek a biztonságra. Rengeteg fegyveres őr van mindenütt, a lifteknél meg ki is szálnak. Nagyon félnek a támadástól, ez pedig csak mégjobban megrémiszt. Ezek szerint tényleg meg akarnak ölni. De tényleg tényleg. Holtan akarnak látni, megölni, kivégezni, kinyírni, eltenni láb alól, jegelni...meg fognak ölni!
~ Csak nyugodj le. Próbáltak már megölni, és nem jártak sikerrel. ~ nyugtat meg Phobia, de nem nagyon segít. Talán csak annyira, hogy ne kezdjek el rögtön bőgni.
John marshall szavaira csak bólintok, majd a kísérés közben végig lefelé nézek. Aztán annyit gyaloglunk, hogy a szobához elérve már pokolian fájnak a lábaim, valamint a kialvatlanság és a rettegés miatt szörnyű rosszullét tör rám.
Mel marshall ezután elkísér egy szobába a lakásban, a szavaira csak bólogatok. Miután leveszi a bilincseimet, végre megszólalok.
- V...va..n..it..t.t..m..m..mosdó? - kérdezem dadogva, és ha kienged, akkor a mosdóba beérve rögtön belehányok a vécébe.

_________________
Hotel InterContinental EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Hotel InterContinental Empty Re: Hotel InterContinental

Témanyitás by Sandman Kedd 30 Május 2017, 00:49

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Egy tucat dühös ember
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Résztvevők:
- Lucy Skatfield
- A marshali hivatal emberei
- Kirsten Spencer államügyész
- Vendégek

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Mel mutatja neki a mosdó ajtaját, majd utána siet. Tétovázás nélkül kapja el hátulról Lucy haját, hogy azt ne hányja le. Aztán ha kell akarata ellenére is betuszkolja a zuhanyzóba, segít neki levetkőzni és amennyiben máshogy nem megy ő maga mosdatja meg a lányt. Majd segít neki felöltözni, ha még mindig kába és elcsigázott. Ezután ágyba dugja. Ekkor sem maradhat egyedül Lucy. Folyamatosan felügyelet alatt van. Másnap hagyják aludni. Ébredése után egy jelentősebb hidegtál fogadja, majd Mel ügynök akin látszik, hogy keveset aludt de frissen zuhanyzott.
- Vendéged van Lucy. - Mondja kedvesen, leülve a reggeliző vagy talán ebédelő lány mellé. - De megvárja míg befejezed. - Amint végzett Lucy felügyelet mellett felöltözhet valami kényelmesebb ruhába, majd kikísérik az előtérbe, ahol a televízióval szemben lévő kanapén egy nő ül. Mel oda vezeti a lányt a másik nőhöz, miközben látszik, hogy a marshali hivatal emberei több ponton őrt áll a helyiségben. A várakozó nő felállt és kezet nyújtott Lucynak.
- Kirsten Spencer államügyész vagyok kisasszony. Kérem foglaljon helyet, beszélni szeretnék önnel.

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Hotel InterContinental Empty Re: Hotel InterContinental

Témanyitás by Phobia Csüt. 01 Jún. 2017, 12:29



Lucy/Phobia/Atya


A mosdóba bejutásom után rögtön elhányom magam, mert már egyszerűen nem bírom. Rengeteg fegyveres ember van itt, szóval biztosan meg akarnak ölni. El fognak jönni értem, és akkor még az őrök se állhatnak az útjukba, meg fognak ölni. Még ha át is adom Phobiának az irányítást akkor is meghalok. Ha meg akarnak ölni akkor meg is fognak ölni, ez már biztos. Miért én?
A hányásom után a marshal bedug a zuhanyzóba, levetkőztet, majd meg is mos. Nem ellenkezem, nincs is erőm ellenálni, nem is akarok. A fürdés után felöltöztet, majd bedug az ágyba, mint egy beteg, magatehetetlen gyereket. Igazából most pont annak érzem magam, egy ostoba kisgyereknek, aki a maffiával játszadozott, ezért pedig meg akarnak ölni. Bár soha nem szabadultam volna ki az intézetből.
Hiába nem hagynak egyedül egy másodpercre se, azonnal elalszom, ebben pedig szerencsémre semmi se zavar meg. Semmi zaj, minden és mindenki csendes. Végre nem hallom a fenyegetéseket, még Phobia is csendben van. Nyugodtan el tudok aludni, egy pillanatra még azt is elfelejtem, hogy meg fogok halni.
Másnap, mikor felébredek(nem tudom mikor) szörnyen levertnek érzem magam. Nem tudom, mennyit aludhattam, de nem tudtam kipihenni magam. A reggeliből alig megy le valami, főleg az érkezett "vendég" miatt. Ki jöhetett?
Átöltözés után, a nappaliban meglátom az érkezettet, aki Kirsten Spencer néven mutatkozik be. Csak bólintok, leülök vele szembe, majd hirtelen a fejemhez kapok.
~ Ne merd azt hinni, hogy megúszod, te kis cafka! Hamarosan szenvedni fogsz! ~ Atya dühödt hangja okoz fájdalmat, őt pedig most sokkal erősebben érzem, akár át is tudná venni az irányítást, ha akarná. De nem teszi, csak fájdalmat okoz.

_________________
Hotel InterContinental EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Hotel InterContinental Empty Re: Hotel InterContinental

Témanyitás by Sandman Pént. 09 Jún. 2017, 22:42

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Egy tucat dühös ember
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Résztvevők:
- Lucy Skatfield
- A marshali hivatal emberei
- Kirsten Spencer államügyész
- Vendégek

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Kirsten megrökönyödve hőköl hátra Lucy reakcióját látva. Ekkor több ügynök kerül elő szinte a semmiből. Mel marshal pedig odaugrik a lány elő és elkapja a kezeit. Vár néhány másodpercet, hogy hogyan reagál rá, majd megpróbálja Lucy karjait az ölébe húzni és közben a szemébe nézve beszélni hozzá.
- Lucy...Lucy, minden rendben? Tudunk segíteni?


//Mea culpa, helyreállok meg minden Smile//

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Hotel InterContinental Empty Re: Hotel InterContinental

Témanyitás by Phobia Hétf. 12 Jún. 2017, 16:19



Lucy/Atya/Phobia


Szörnyű félelem uralkodik el rajtam Atya szavai hallatán, a fájdalomról nem is beszélve. Attól félek a legjobban, hogy megint átveszi az irányítást, akkor pedig nekem végem. Vékony lécen táncolok, bármikor megölhetnek, elfoghatnak, vagy visszadughatnak a börtönbe.
~ Könyörgök, ne csináld. Nem akarom, meg fognak ölni, kérlek ne tedd ezt velem. Könyörgök, bármit megteszek, kérlek ne csináld. ~ könyörgök gondolatban Atyának, közben pedig végig remegek, és még egy könnycsepp is legördül az arcomon. Ha átveszi az irányítást, vagy ha bárki megtudja ezt, akkor vissza fognak küldeni a börtönbe. Ott...pedig...megölnek.
- M...mi...minden rend..ben, cs..cs..csak..n..n..nagyo..n f..félek... - suttogom magam elé, mert nem akarom, hogy kitudódjon a dolog. A fájdalom azonban nem múlik el, de nem mutatom ki. Lassan megnyugvást színlelek, mintha minden rendben lenne, a remegésemen pedig igyekszem urrá lenni.
- J...jól vagyok.k.


_________________
Hotel InterContinental EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Hotel InterContinental Empty Re: Hotel InterContinental

Témanyitás by Sandman Szer. 14 Jún. 2017, 23:20

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Egy tucat dühös ember
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Résztvevők:
- Lucy Skatfield
- A marshali hivatal emberei
- Kirsten Spencer államügyész
- Vendégek

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Egy pillanatra megáll a levegő a helyiségben. Egy emberként néz Kisten és Mel a távolabb álló Johnra. Közben többen feszült figyelemmel merednek Lucyra és bár senki sem fogja rá a fegyverét, talán rosszabb a tekintetek kereszttüzében ülni most mint egy tűzharc közepén. Lucy szeme sarkából láthatta, vagy ha ő is felé fordult, teliben láthatja ahogy kissé megrázza a fejét, amolyan nemleges válaszként. Aztán Kirsten fordult vissza először és nézett mélyen Lucy szemébe.
- Meg tudunk védeni. Bízz bennem légyszíves. És mondj egy nevet akire tudsz terhelő vallomást tenni, hogy megkezdhessük a párbeszédet. Amikor pedig végzünk, téged megvédünk, őket lecsukjuk, te pedig szabad maradsz.

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Hotel InterContinental Empty Re: Hotel InterContinental

Témanyitás by Phobia Pént. 16 Jún. 2017, 16:48



Lucy/Atya/Phobia

A csend, a néma csend, és a szemek mind megrémítenek. Sokkal jobban félek, mint eddig valaha is, mert most tudom, mi forog kockán. És látom a szemükben, látom, hogy nekem végem van. Ilyen gyorsan, ilyen egyszerűen, csak mert Atya megkínzott. Csak ennyi kellett, hogy végem legyen.
Nem bírom a tekintetüket, szinte megölnek a szemükkel. Én ezt nem bírom, szörnyen félek, mintha fegyvert fognának a fejemhez.
- N...nev...eket? - nyögöm ki, majd hirtelen sírásba török ki.
- É..én nem tudok s..semmit. Sem..mmit. S...sose mondtak neveket, soha. Ő...ők hívtak e...e..engem, d..de soh..a nem mon..mo..mondták meg a n..n...nevüket. Soha. Esküszöm. Soha...én..egy senki vagyok..senki. Nem tudok semmit se...és...a..amikor be...be..beszerveztek...akk..a..akkor is...cs...ak egy c..cím..címet mondtak...nevet nem. - lassan megtörlöm a szemeimet, majd ránézek Kirstenre - Én...én nem akartam ezt. Nem akartam, csak...azt akartam, hogy megvédjenek...hogy n..ne kerüljek vissza a laborba...nem akartam...

_________________
Hotel InterContinental EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Hotel InterContinental Empty Re: Hotel InterContinental

Témanyitás by Sandman Vas. 25 Jún. 2017, 19:55

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Egy tucat dühös ember
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Résztvevők:
- Lucy Skatfield
- A marshali hivatal emberei
- Kirsten Spencer államügyész
- Vendégek

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

- Nem fogsz visszakerülni Lucy... - Kezdett bele Kirsten újra - Csak segítened kell nekünk. Kik hívtak? Milyen laborba?

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Hotel InterContinental Empty Re: Hotel InterContinental

Témanyitás by Phobia Kedd 27 Jún. 2017, 00:10


Lucy/Atya/Phobia


Egyre jobban félek, egyre jobban remegek és félek. Patakokban folynak a könnyeim, a karjaimmal átkarolom saját magam, de ez se segít. Nem akarok meghalni, nem akarok tovább szenvedni, nem akarok újra fogságba esni. Nem bírom tovább. Nem tudok mit tenni, a kérdésekre se tudok felelni. Annyit tehetek, hogy elmondok mindent, amit tudok.
- É..én...engem ki...kiskoromtól f..fogva e..egy laborba...egy laborban voltam. Fogva t..tartottak e..egy laborban, ahol ki..kísérleteztek rajtam. T..több mint t..ti..tíz évig kísérleteztek...kínoztak e..eng..engem. Tíz évig vo..voltam rab...kínoztak m..mi..mi..minden nap...minden percben k..kísérle..kísérelte...kínoztak. Me..meg akartak ölni...felboncolni, mi..mint egy p..p..p..patkányt...kínoztak é..és meg akartak ölni. E..egy férfi me..mentett m..m..meg engem..M..Martin Vonel..ő..mentett meg. E...egy é..évig v..vele voltam, a..aztán ő...ő küldött ide..a maffiához. Ő m..mondta, ho..hogy nekik kell dolgozzak, de...de..nem tudok m..mást. Cs..csak..kém voltam...nem is tudtam, ki..kinek dolgozom. Ők..m..megvédtek...és most...meg fognak..ölni. - a végére már rámtör a bőgés. Hangosan zokogok, mert nem tudok mást mondani nekik, ezért pedig nem fognak segíteni rajtam. Meg fogok halni.
- KÖNYÖRGÖK..NEM TUDOK TÖBBET. ESKÜSZÖM! - bőgöm hangosan.


_________________
Hotel InterContinental EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Hotel InterContinental Empty Re: Hotel InterContinental

Témanyitás by Sandman Szer. 28 Jún. 2017, 00:08

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Egy tucat dühös ember
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Résztvevők:
- Lucy Skatfield
- A marshali hivatal emberei
- Kirsten Spencer államügyész
- Vendégek

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Kirsten megint félre nézett, majd hogy közelebb kerüljön a lányhoz, letérdelt elé a földre és leült a lábaira. Óvatosan közelebb hajolt Lucyhoz és halkabbra fogja.
- Rendben, nincs semmi baj. Mi is meg tudunk védeni. Csak még pár dolgot el kell mesélned. Például arról, hogy kikről és hogyan kémkedtél? Illetve miket tudtál meg?

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Hotel InterContinental Empty Re: Hotel InterContinental

Témanyitás by Phobia Szomb. 01 Júl. 2017, 20:28


Lucy/Atya/Phobia


Remegek, a sírástól nem látok semmit, és szörnyen félek. Nemcsak félek, hanem még utálom is magam, mert elárultam Martin nevét. De ha ezt kérdezték, akkor mégis mit tehettem volna? Nem akarok meghalni, de nem védenek meg ha nem mondok semmit. Mégis, a saját életemet többre tartom az övénél? Hiszen neki köszönhetem, hogy nem haltam meg, és én így hálálom meg? Hogy hátbaszúrom? Nem vagyok jobb se Phobiánál, se Atyánál, akik mellesleg az igazi bűnösök. Én soha se akartam a maffiának dolgozni, de Martin ezt akarta, Phobia meg erőltette. Én soha nem akartam előléptetést, de Atya, akitől segítséget reméltem, ellopta a testemet és szörnyűségeket követett el. És most én fizetem meg az árát.
Fogalmam sincs, meddig sírok, mindössze arra eszmélek fel, hogy Kirsten előttem ül, és felém sugdolózik.
- É..én..- lassan megnyugszom, szipogok párat, megtörlöm a szemem, majd pár másodperc után folytatom. - Én...e..el tudok t..tűnni a s..sö..sötétben, m..m..meg az ár..á..árnyékokban. M..mindig e..elbújtam f..fo..forgalmasabb he..lyeken, a..ahol aztán h..ha..hallgatóztam. Az.. Orvgyilkosok Ligája u..után kellett kémkednem, e..e..ezért e..ezt tettem. D..de cs..csak n..nagyon k..kevés d..dolgot tudtam meg, p..ppéldául, ho..hogy hol..t..ta..t.lá..találkoznak, m..melyik b..bárban, d..d..e s..sose me..ntek kétszer u..ugyanoda. E..eenyit t...tudok. S...se..mmi mást.. - dadogom, majd összébb húzom magam. Most már tényleg végem van, teljesen elárultam a családot. Már semmiképp se élhetem túl. Eleget mondtam ahhoz, hogy megöljenek, de nem eleget ahhoz, hogy megvédjenek tőlük.
- H..hölgyem? T..t..tényleg m..meg..védenek? M..megígéri? - kérdezem halkan, de kétlem, hogy tényleg segítenek. Magamra maradtam.



_________________
Hotel InterContinental EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Hotel InterContinental Empty Re: Hotel InterContinental

Témanyitás by Sandman Szer. 05 Júl. 2017, 21:40

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Egy tucat dühös ember
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Résztvevők:
- Lucy Skatfield
- A marshali hivatal emberei
- Kirsten Spencer államügyész
- Vendégek

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

- Semmi gond Lucy... - Kezdett bele Kirsten, gyakorlatilag szemrebbenés nélkül, miután Phobia részletezte a képességét és elkezdte a porhintést. - ...meg tudunk védeni. Meg is fogunk. De szükség van a segítségedre is. Hol szeretnél például lakni? New Yorkban például már nem lehet. De meleg helyen, hideg helyen? - Vár néhány másodpercet, aztán folytatja a kérdésekkel. - Kiket figyeltél? Kik mentek mindig más helyre?

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Hotel InterContinental Empty Re: Hotel InterContinental

Témanyitás by Phobia Szomb. 08 Júl. 2017, 13:25

Lucy/Atya/Phobia


Miután minden létező dolgot elmondtam kezdek lassan megnyugodni. Ebben Kirsten szavai is közrejátszanak, talán mégse olyan rossz a helyzet. Ha azt csinálom, amit mondanak, akkor elküldenek egy másik helyre, talán kapok új nevet is, és lehet hogy...lesz életem. Túl fogom élni, és soha többé nem kell féljek..soha többé.
Kitörlöm a maradék könnyet a szememből, veszek pár mély levegőt, majd pár másodperc után megszólalok.
Köszönöm. Nagyon köszönöm. V..valami m..meleg helyre. - a feltett kérdésen egy kicsit elgondolkodom, hiszen épp az előbb mondtam el mindent, de azért felelek - C..csak arra f..figyeltem, h..hogy...az Orvgyilkosok Ligáját mikor és ki említi. Aztán k..kihallgattam a beszélgetésüket, amiben csak alig volt valami hasznos dolog. Néha találkozókat beszéltek meg, de mikor később odamentem, ő..ők nem voltak ott, é..és sose találkoztak kétszer ugyanott. A..alig tudtam valamit összeszedni, d..de a család elégedett volt vele. Ezután k..küldtek el az i..ir..irodába. - mesélem, majd egy kicsit kiengedek. Csak egy kicsit, mert még mindig érzem a kés a torkomon, de én akkor se értem az egészet.
Miért akarnak egyáltalán megölni? Abból, amit elárultam rájöttem, hogy csak egy apró porszem vagyok a család gépezetében, semmi több. Alig tudok valamit, se neveket, se helyeket, se számokat, egyszerűen semmit se. Amit meg tudok, az semmiség, még én se értem. Akkor miért? Miért ölnének meg?
~ Erre k@rva egyszerű a válasz, csak nem látod át. Te egy senki vagy, ezért semmit se veszítenek a haláloddal, se ha élsz, akkor a jövőben gondot okozhatsz. Ráadásul most köpted be Martint, ami már egy komoly árulás, de mégis...~ Phobia válasza a fel nem tett kérdésemre tényleg magától értetődik. De mi mégis?
~ Te szart se tudsz, semmi olyat, amivel ezek az öltönyös ceruzák előbbre jutnának. Akkor mégis minek védenek ennyire? Mi a biztosíték arra, hogy tényleg kapsz egy új életet? Az ő szemükben te kevesebbet érsz, szóval...nem kóser. Lehet, hogy át akarnak b@szni téged. ~ ettől viszont tényleg megrémülök. Igaza van, a rendőröknek se érek semmit se. Semmi használhatót nem mondtam nekik, minek tennének értem akármit is?
Ismét összébb húzom magamat, a nyugalmamat pedig ismét félelem váltja fel.

_________________
Hotel InterContinental EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Hotel InterContinental Empty Re: Hotel InterContinental

Témanyitás by Sandman Vas. 16 Júl. 2017, 22:20

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Egy tucat dühös ember
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Résztvevők:
- Lucy Skatfield
- A marshali hivatal emberei
- Kirsten Spencer államügyész
- Vendégek

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

- Rendben Lucy. Milyen család? Kik a tagjai?... - Folytatta a kérdezősködést az államügyész, ugyanazon a kedves hangon amit az ajánlattételkor is használt. - Rendben, meleg hely. Szeretnél az államokban maradni? Vagy legyen más ország? Van valaki akit értesítsünk arról, hogy itt vagy...esetleg, hogy hova fogsz költözni a tárgyalás után?

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Hotel InterContinental Empty Re: Hotel InterContinental

Témanyitás by Phobia Hétf. 17 Júl. 2017, 22:11


Lucy/Phobia/Atya


Nem teljesen, de már sokkal nyugodtabb vagyok, mint korábban. Azzal, hogy minden létező dolgot kiadtam magamból, hogy végre beszélhettem a kínjaimról levette a súlyt a vállamról. Rég nem jártam pszichológusnál, az egyetlen kellemes estémen pedig pont az ilyen beszélgetést akartam elkerülni. Most azonban, a potenciális kivégzésemtől eltekintve, a hangulatom javulófélben van. Még Kirsten is sokkal kedvesebben beszél, bár a kérdéseire ugyancsak nem tudok megfelelő választ adni. Ez pedig megrémít.
-Azt é..én n..nem t..tudom. Cs..csak annyit t..tu..tudok, hogy a..Család, d..de nem t..tudom..kik. - felelem, mire meghallom Phobia hangját.
~ Várjál már, mi van azzal a baromarcúval, aki mindig eljött az infókért? Tudod, az a zseléfejű barom, aki rádhajtott, asszem be is mutatkozott. Valami Marcus volt asszem...Flow vagy Fyw..Flynn! Marcus Flynn, ez annak a parasztnak a neve! ~ mondja a szokásos stílusában, de amit mond, az igencsak hasznos.
- V..volt egy f..férfi, a..aki m..mindig á..átvette az i..in..információkat tőlem a..amit a l..lig..ligáról t..tudtam meg. M..ma..Marcus Flynn a n..ne..neve.- folytatom, reménykedve, hogy ez segít. Hiszen ő jött mindig hozzám, szóval akkor a Családnak dolgozik, vagy legalább is kapcsolatban állhat velük. Remélem hogy így van.
- É..én n..nem t..tudom. H..hol l..lehetnék b..biztonságban? - felelem a másik kérdésre, az utolsó azonban mélyen megüt - Nincs...n..nekem s..senkim sincs. Senki. Senki se. - mondom halkan, mert fáj. Az igazi családomtól elszakítottak, Martint most árultam el, más pedig nincs. Dr. Larsen kedves volt velem, de ő csak a pszichológusom, csak orvosi mértékben érdeklem. Raven pedig...ő nagyon rendes és szimpatikus, de csak egyszer találkoztunk. Az is lehet, hogy már nem is emlékszik rám. Talán jobb is így, hogy nem lett semmi belőle. Csak bajba sodornám őt, esetleg felhasználnák ellenem, vagy ilyesmi. De nem lett semmi, így ő biztonságban van. Talán jobb is így, de...az, hogy senkim sincs rossz érzés. Nagyon rossz.


_________________
Hotel InterContinental EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Hotel InterContinental Empty Re: Hotel InterContinental

Témanyitás by Sandman Csüt. 20 Júl. 2017, 00:00

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Egy tucat dühös ember
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Résztvevők:
- Lucy Skatfield
- A marshali hivatal emberei
- Kirsten Spencer államügyész
- Vendégek

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

- Rendben Lucy. Marcus Flynn. Család és a "Liga". Rendben. Mára ennyi elég lesz. - Mosolyodott el Kirsten. Felállt és eltávolodott a lánytól. - Gondold át, hátha tudsz konkrét helyet, ahova szívesen költöznél. Ahol biztonságban éreznéd magad. - körbenéz és Mel marshalhoz fordult. - Kapjon meg mindent amire szüksége van. Kapjon egy laptopot is, internet eléréssel. - Majd vissza Lucyhoz. - Két nap múlva alkalmunk lesz elhozni a szálláshelyedről több holmidat. Vagy ha valakiben megbízol, akit odaküldenél ő is segíthet. Holnap visszajövök. - Mondja és búcsúzóul még melegen megszorítja Lucy kezét. Aztán bólint, majd távozik.

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Hotel InterContinental Empty Re: Hotel InterContinental

Témanyitás by Phobia Szomb. 22 Júl. 2017, 22:28

Lucy/Phobia/Atya


- K..köszönök mi..mindent é..és s..sajnálom h..hogy n..nem tu..tudtam t..t..többet...mo..mo..mondani. - mondom Kirstennek, aki így a végére nagyon kedvesnek bizonyult. Tényleg rossz érzés, hogy semmit mást nem tudtam elárulni, de ha belepusztulok akkor se tudok többet. Túlzottan kevés voltam a Család működésében, mégis meg akarnak ölni. Pedig tényleg egy senki vagyok a szemükben, róluk is csak két nevet meg pár apró morzsát tudok, és mégis.
A tovabbi dolgokban ismét tanácstalan vagyok, de Kirsten utasításai megnyugtatóak. Egy laptopon utánna tudok nézni a helyeknek, ahol meg tudom magam húzni, bár fogalmam sincs milyen messze ér el a maffia keze. Csak nem utaznak át értem városokat? Vagy igen?
- A l..lakásomba n..nem sze..szeretnék vi..visszamenni. A Ma..maffiavárosban van, d..de nem tu..tudom az u..utat. Mi..mindig odavittek, de h..ha vi..visszamegyek a..akkor me..meg...megölnek..- a végére elcsuklik a hangom, mert megint eszembe jutott a helyzetem súlyossága. Mi van, ha már az épületben vannak? Esetleg bérgyilkosokat küldtek utánnam? Lehet, hogy már itt is vannak és csak a megfelelő pillanatra várnak.
~ Higgadj le a rohadt életbe már! Tele van a hely fegyveresekkel, szóval nyugalom! Előbb rajtuk kellene átjutniuk, és ha sikerülne is nekik...akkor majd én megoldom a gondokat. ~ szólal meg Phobia, és legyen bármilyen szörnyű alak, igaza van. Ide nem juthatnak be, az lehetetlen lenne.

_________________
Hotel InterContinental EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Hotel InterContinental Empty Re: Hotel InterContinental

Témanyitás by Sandman Kedd 25 Júl. 2017, 15:21

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Egy tucat dühös ember
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Résztvevők:
- Lucy Skatfield
- A marshali hivatal emberei
- Vendégek

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

- Rendben Lucy -Vette át a szót Mel marshal az ügyésznő távozása után. - Szeretnél enni vagy inni valamit? Esetleg új ruhákat? Bármit amit szeretnél mond el és ha olyan, beszerezzük. Kedvenc ételed a kedvenc bisztródból?

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Hotel InterContinental Empty Re: Hotel InterContinental

Témanyitás by Phobia Szer. 26 Júl. 2017, 22:21


Lucy/Phobia/Atya


Kirsten távozása után némiképp megkönnyebbülök, mert az otthonomról tartott beszédem következményei megrémítettek. Már attól féltem, hogy hazugnak fog tartani, mert ezt a részletet kihagytam, esetleg tovább kérdez olyanokat, amikről fogalmam sincs. Szerencsére ez azonban nem történik meg, így megnyugodhatok.
- N..nem, k..kö..szönöm. N..nem vagyok é..éhes. Csa...csak azt a l..laptopot sz..sze..szeretn..ném, amit az ü..ügyésznő mo..mondott. - felelem Mel marsal kérdésére. Sose volt nagy étvágyam, most nagyon nincs. Kedvenc helyem sincs, nem kell semmi, mindössze az a laptop, amivel talán megtalálhatom, hova is kellene menjek.
Valahova messze innen, az biztos, talán Amerikát is el kellene hagynom. Talán Európa jó lenne, de nem tudom. Nem ismerek sok helyet, csak ezt a várost, a labort, meg azt a házat, ahol egy évig éltem. Nem tudok sokat...még a laptopot se ismerem. Láttam már, de nem tudom kezelni, majd lehet segítséget kérek hozzá.

_________________
Hotel InterContinental EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Hotel InterContinental Empty Re: Hotel InterContinental

Témanyitás by Sandman Szomb. 05 Aug. 2017, 23:50

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Egy tucat dühös ember
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Résztvevők:
- Lucy Skatfield
- A marshali hivatal emberei
- Vendégek

Telefonon:
- Agent 9
- Recepció

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

- Rendben Lucy. - mondta mosolyogva a marshal és elhagyta a szobát. Néhány perccel később tért vissza. Az étkezőkocsit tolta be maga előtt, amin több szendvics és felvágott zöldség is helyet kapott egy kancsó narancslé és egy kancsó víz és poharak mellett. Az étkezőkocsi alsó polcáról elővett egy kis méretű laptopot, amit kinyitott, bekapcsolt és letett Phobia elé a dohányzóasztalra. Két fegyveres őr pedig elhagyta a pozícióját és elkezdett szendvicsezni.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

- Hotel intercontinentál... - vette fel a telefont a recepciós hölgy. - Rendben asszonyom. Kérem adja meg az érkezése időpontját...van szabad szobánk, tizennyolcadik emeleten, egy ágyas.

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Hotel InterContinental Empty Re: Hotel InterContinental

Témanyitás by Ashley Godwin Vas. 06 Aug. 2017, 01:16

- Tíz percen belül érkeznék, ha megoldható. - válaszolta a telefonba, valamint ha szükséges volt, akkor megadta az adatait, lehetőség szerint hamisakat, ha viszont igazolnia kellett magát, akkor nem próbálkozott ilyennel, hiszen nem voltak hamis iratai. Nagyjából tíz percen belül meg is érkezett a recepcióra, ahol ha nem akadályozta meg semmi, akkor átvette a kulcsát, beiratkozott, és közben folyamatosan körbenézett, hátha észrevesz valami furcsát. Ha minden rendben ment, akkor felment a tizennyolcadik emeletig, átvette a szobáját, és leült az ágyára. Vett egy mély levegőt, majd elkezdett gondolkodni, hogy mi tévő legyen. A hotel hatalmas volt, nem volt arra ideje, hogy az egészet körbeszimatolja. Nagyon féltette Lucyt, és közben még attól is elkezdett tartani, hogy talán nem elég képzett a feladatra, de nem tétovázhatott. Az, hogy mire képes és mire nem, majd eldől később.. most akár tehetetlen, akár nem.. meg kell mentenie őt. Utána majd búslakodhat a saját szerencsétlenségén. Kezdésnek úgy döntött, hogy elkezdi végigjárni a lépcsőházakat, és a folyosókat. Mivel a tizennyolcas emeleten van, így itt kezdi meg először, majd tovább megy a tizenkilencre, aztán a húszasra.. keresve bármi jelet, ami Lucy hollétére adna nyomot.

_________________
Ashley Godwin - énekes, boszorkány; Raven Brightmore - ex-wand-ügynök; Gwendolyn Brightmore - x-diák
Ashley Godwin
Ashley Godwin
2. szint - 6 kredit

Singer
Witch
Hozzászólások száma : 105
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Sep. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Ashley Godwin
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Hotel InterContinental Empty Re: Hotel InterContinental

Témanyitás by Phobia Vas. 06 Aug. 2017, 20:38


Lucy/Phobia/Atya


A marshal rövidesen meghozza a laptopot, valamint egy tucat ételt az őröknek. Nekem semmi étvágyam jelenleg, és talán nem is lesz, amíg ki nem jutok a városból. Sőt, magából az államokból, a tengeren túlra, de talán még ott se leszek biztonságban.
A laptopot eleinte nehezen kezelem, de értek annyira hozzá, hogy rá tudjak keresni pár távoli helyszínre. Valami meleg helyszínre lehetőleg, távol innen, valamint németországtól is. Ki tudja mi lenne, ha véletlenül belefutnák valakibe, aki a rajtam végzett HYDRA kísérletezésben részt vett. Az talán még rosszabb is lenne, mint egy bérgyilkos. Van egyáltalán biztonságos hely?
Perceken keresztül keresek, majd megállok egy pillanatra, végigvenni az itt hagyott dolgokat. Se a város, se a munkám nem fog hiányozni, főleg mert az utóbbi miatt kényszerültem ilyen helyzetbe. Dr. Larsen egészen biztosan hiányozni fog, szerintem senki se értett meg úgy, ahogy ő. Neki köszönhető, hogy ki mertem mozdulni, aminek eredménye az volt, hogy egy kicsit közelebb tudtam kerülni valakihez.
Raven, ő is fog hiányozni, talán a legjobban. Az első, talán az egyetlen ember, akivel jól éreztem magam a városban. Még egy kicsit örülök is, hogy nem találkoztunk többet és nem ismertük meg egymást jobban. Így legalább ő nem keveredik bele ebbe a helyzetbe, és a család se tudja felhasználni őt ellenem.

_________________
Hotel InterContinental EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Hotel InterContinental Empty Re: Hotel InterContinental

Témanyitás by Sandman Csüt. 10 Aug. 2017, 00:40

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Egy tucat dühös ember
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Résztvevők:
- Lucy Skatfield
- A marshali hivatal emberei
- Vendégek
- Agent 9


*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Lucy hol a számítógépen keresgél, hol pedig a gondolataiba merül, miközben Raven elfoglalja a szállását majd elkezdi zarándokútját. Szinte bevonzotta a gondolataival. Az őrök közben békésen étkeztek, Mel pedig leül Lucyval szemben és egy női magazint kezd lapozgatni. Eközben Raven megindul emeletjárására. Ebben az időszakban a lépcsőház és a folyosók alapvetően üresek. Ilyen helyeken nincs nagy nyüzsgés. Felfelé halad és nem lát semmi érdekeset. A harmincegyedik emeletre már nagyon unhatja az egészet, de amikor belép a vendég folyosóra két férfi fordul felé egyből. Az egyikük egy fotelban ült, a másik vele szemben támasztotta a falat. Előbbi kihúzza magát, utóbbi elemelkedik a faltól. Csendben nézik Ravent.


//Raven, ragaszkodom egy felszerelés listához az oldalon szokott módon.//

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Hotel InterContinental Empty Re: Hotel InterContinental

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.