Asgard földjei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Asgard földjei

Témanyitás by Thorhalla on Szer. 23 Feb. 2011, 16:02

Az eredeti helyszín

Asgard végtelen mezői, hegyei, folyói... Gyönyörű, a halandók kártékony kezeitől mentes világ ez, melyben az egekig magasodnak a hegyek, a fű lágyan leng az esti fuvallatban, és az eget éjjelente emberi szem által sosem látott csillagok és bolygók borítják. Valóban isteni hely, méltó hely Asgard harcos isteneinek.

Az eredeti helyszín

Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 13565
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 32.szint - 130 kredit

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter

http://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar@freemail.hu nefadar

Vissza az elejére Go down

Re: Asgard földjei

Témanyitás by Thorhalla on Vas. 27 Feb. 2011, 14:59

#2 2010-04-14 12:49:20
Tao
A villámok ezúttal nem segítettek, a barlang pedig nem tűnt túlságosan megerősítettnek, inkább mágiára gyanakszom ezügyben. Mászni kezdek hát a többiek után, és aki Alyra felől kérdez, csak fejemet ingatva jelzem, hogy ő már nem jöhet velünk. Túl sok veszteség, nem így kellett volna történnie, Einar csapdába küldött minket, mégha nem is tudta. Nem mondom, hogy csak az ő hibája, elvállaltuk a feladatot, de meggondolatlan volt, amikor egy olyan csapatot küldött el, akik nem ismerik ezt a világot, és még magukra is alig tudnak vigyázni. Ha nem lett volna a Mjölnir, talán már halottak lennénk. Istenek fegyvere, vajon miért választott ki engem? Miért gondolja, hogy méltó vagyok a viselésére, ha aztán mégsem teszi amit... Várjunk csak, hát persze! A mágia miatt nem omlott be a barlang. Talán ugyan ilyen mágia miatt nem tudtam kiteleportálni a kastélyból. Jó, ez jó gondolatmenet, elvonja a figyelmem a fájdalomról, ami újra és újra belémnyilal mászás közben, ahogy a sérült részek a földhöz dörsölődnek, vagy egyáltalán csak mozgatom a megégett bőrfelületet. A dögszag miatt van egy olyan érzésem, hogy a seb elfertőződése is előfordulhat, így ki kell majd mosni alaposan. Végre felérünk a meredek hágón, hosszú volt az út, és nem követtek, ezek szerint a villámok nagyobb hatást értek el, mint elsőre gondoltam. Mikor mindenki felért, ismét a Mjölnirre tekintek.
-Odabenn valamiért nem tudtam kiteleportálni, teszek még egy utolsó próbát, hátha innen már haza tudunk jutni - kifújum magam, és már fájó, fáradt, sebesült kezemmel újra megszorítom a fegyver markolatát, hogy biztos kézzel megpörgethessem. - Jól van, gyerünk, ne hagyj cserben!
Egy pillanatra még elgondolkozom, hogy Leif nem velünk volt, sőt, ő fogott el minket, de úgy tűnik, változtak a dolgok, amíg a trónteremben voltunk Lokival. Lényeg a lényeg, mindenkit megpróbálok elteleportálni abba a városba, ahova először érkeztünk Asgardon.

#3 2010-04-15 22:07:04
Tyler
//Előzmény:Loki kastélya//

-A...jó...büdös...életbe....-
Lihegem, kilógó nyelvel. Kész rémálom volt mire sikerült felérnünk azon a meredek úton. Lorna vágása már teljesen jól begyógyult, Zyro viszont enyhén megpörkölődött állapotban van. Mellé lépdelek ha netalán támogatni kellene. Egyenlőre jó állapotban volt, szerencsére. Elkomorulok mikor Alyrát említi.
-Kaal, és Alyra is....Einar nem fog örülni...-
Suttogom csendben magam elé. Tudom jól, hogy nem Einar tehet erről az egészről, de azért van némi tüske bennem az irányában. De sajnos a történteken már nem tudok változtatni. Remélem Zyro képes elteleportálni minket, különben ítélet időig bolyonghatunk itt. Belegondolni is rossz, hogy annyi ideig szívjuk ezt a büdös levegőt.

#4 2010-04-15 22:39:51
Henry White
//Előzmény:Loki kastélya//

Tompán érzékelem, hogy már nem a kastélyban vagyunk, s azt is hogy valaki átveszi a cipelésem. De csak üveges tekintettel meredek magam elé. A sérüléseimet alig érzem, pedig tudom, hogy vannak köztük súlyosak is. Egyszerűen csak nem érdekel. A szemeim előtt, csak Kaal halálát látom, újra s újra lepereg előttem, ahogy Vutha lángjai felemésztik a testét. Megszakítás nélkül. Újra és újra, egyre mélyebbre süllyedek az öntudatlanságba.

#5 2010-04-16 01:03:14
Shadow
Leif amit jelez, az egyértelmű, de reménykedtem, hogy talán mégis tud segíteni, de nem. Így kell másznom. Pokoli fájdalmam kezd lenni, s ez csak rosszabbodik amíg végül sikerül felérnem, hol elterülök lihegve, reszketve a fájdalomtól. Az egész felső testemben erős a fájdalom, s így minden bizonnyal, csak hátráltatni fogom a többieket, ha nem történik valami csodaféle. Lassan talpra küzdöm magam, miközben vissza nézek le arra amerre a barlang szája is van. Atyámra gondolok, majd Freyr felé indulok meg lassan, hogy mellé rogyva figyeljem a fiút, majd pedig a szárnyamra néztem. Lassan és óvatosan próbálom megnézni milyen állapotban van a szárnyam, a lehető legkevesebb mozgatással, mert igen könnyen olyan szintre jutok most, hogy felüvöltsek. Ha van a közelben valami bot, meg kötözésre alkalmas anyag, akkor próbálom rögzíteni a szárnyam vagy a nem megy, akkor megkérem Freydist, vagy Leifet, amelyikük éppen rá ér, hogy segítsen. Mindketten eég erősek, hogy lefogjanak, míg a többiek nem, akik most itt vannak.

#6 2010-04-16 08:54:11
Serena Davidson
//Előzmény: Loki kastélya//

A sebem nagyjából begyógyult, így legalább az nem hátráltatott a mászásban, még szerencse, mert így is zihálva vettem a levegőt, ahogyan felértünk. Nem mindennapi mászástudomány kellett előadni, mire felértünk. Olvastam a Földön, hogy egyesek mennyire szeretik az emberek a hegymászást, mint sportot. Soha sem akarok hegymászó lenni ezek után! Az biztos teljesen. Zyro csak a fejét csóválta, amikor Alyra-ról kérdeztem, hát ő is? Hárman haltak meg ezen kastély falai között, igazán nem volt, jó arány ahhoz képest, hogy hányan jöttünk. Einar ki fog borulni, nem is kicsit. Főleg, hogy ő ilyesmire nem is számított. Végül is ki számolt, hogy egy ilyen helyre fogunk kerülni? Néhány utolsó sziklára kellett még felhúznom magam, majd végül fenn voltam. Lihegve dőltem hanyatt néhány másodpercre a földön, amikor meghallottam Manó szavait, oké! Nem csak én gondoltam ugyanerre.
- Dave-t se hagyd ki – mondtam.
Néhány másodperc pihenés után felküzdöttem magam talpra, noha minden tagom reszketett és fájt a mászástól és végtelenül kimerült voltam. Zyro, hogy odabent nem tudta használni, de remélhetőleg most már menni fog a használata. Csodás! Akkor lássuk, lássuk!
- Hajrá pubi! – morogtam.
Végül csak visszahuppantam a földre és onnan vártam, hogy sikerül-e, amit akar, vagy pedig nem.

//Folytatás: Thor palotája//

#7 2010-04-16 09:22:45
Thorhalla
Végül mindenki felért azon a hegyes részen, amit meg kellett mászni. Mindenki kimerült és fáradt az út végére, mert igazán megterhelő volt számukra ez a mászás. Shywa-nak Victoria segített a mászásban, inkább csak tolta maga előtt a lányt, hogy az tudjon haladni, mert Leif Freyr-t cipelte, míg Freydis sérült volt és amiatt nem tudott volna a lánynak segíteni. Ahogyan a társaság felért láthatta, ha lenéztek, hogy senki sem követte őket odalentről, hanem hagyták őket megszökni. Idefent újra próbálkozott Zyro azzal, hogy teleportálja a társaságot és ezúttal, hogy már nem voltak a kastély falain belül, amit valószínűleg mágia védett tudta használni a pörölyt. Néhány pörgetés után villámok csaptak le az égből bele a társaság tagjaiba és ezek után mindenki Thor palotájának egyik belső kertjében találta magát.

Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 13565
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 32.szint - 130 kredit

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter

http://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar@freemail.hu nefadar

Vissza az elejére Go down