Felhőváros

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Felhőváros Empty Felhőváros

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 15 Júl. 2017, 09:59

Az általános topic; ide tartozik a város körüli légkör is többek között, vagy az olyan játékok, aminek nincs külön topicja.
Felhőváros LyqHkUv

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felhőváros 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felhőváros Empty Re: Felhőváros

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 21 Júl. 2018, 00:03



Hidegháború – Kétségek





Bespin, Felhőváros


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov, Jivi Ako és Caryeth Zh'ald



Következő körváltás: 2018. július 25. (szerda)

Felhőváros QbWUoYg


Videón itt nézhető meg a kaland felvezető!
(zenével+mozgó szöveggel, ugyanaz, mint a képen)
Felhőváros AwBkgMm


Felhőváros QbWUoYg


Helyi Idő: 13:50 BHI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Felhőváros, kormányzati negyed
Feladat: Tárgyaláson rábírni a vezetőket, hogy folytassák a kitermelést
Köztársasági erők: Heiwanna Miin Klodov | Jivi Ako
kormányzati negyed:

Elégedetlenség, káosz, bizalmatlanság. Az utóbbi hetekben ez jellemezte Baspin felhővárosait; az egész bolygót. Az ipari szektor sztrájkja magával hozta azt, hogy mindenki más is sztrájkba kezdett. Lényegében már csak a droidok dolgoztak a Felhővárosban, de nem működhetett minden automatizálva. Ha teljesen leáll az ipar, akkor hónapokig tarthat mire minden újra helyreáll.

Éppen ezért, mivel a sima küldöttek már megbuktak a tárgyalásokon, a Szenátus a Jedi Rendet kérte meg, hogy próbáljanak ők valamilyen megoldást találni. Ennek fényében egy három fős delegáció érkezett a bolygóra. Mindez két padawanból, illetve egy külsős diplomatából – Miin-ből – állt. A megérkezés utána a hármas két csoportba vált, Miin és Jivi mentek a tárgyalást folytatni, míg Caryeth a városban történt dolgoknak jár utána mindezen idő alatt.

Az elválás után egy járművel vitték fel a párost az egyik magasabb épület tetejére, ahol már az előzetes értesítések alapján az a személy várta őket, akiről adatot kaptak. Egy gand fajba tartozó férfi, Nir Vuutu, aki a helyi bányászszakszervezet vezetője volt. Azonnal látszott, hogy nyakra erősíthető fordítógépe volt, révén a gandok nem tudják a közös nyelvet beszélni és kell ilyen gépet használniuk, vagy droidot. Nos, droid itt nem volt.

Nir azonnal beinvitálta a párost az épületbe, amihez csak végig kellett menni a platformon a leszállótól. Gyönyörű, világos, elég gazdagnak kinéző nappaliba érkezett a páros. Itt bent már volt droid, aki azonnal meg is kérdezte, hogy hozhat-e nekik valamit, a házigazda pedig a kanapéhoz kísérte Jivit és Miin-t.
- Örülök, hogy itt vannak, remélem a tárgyalások sikeresek lesznek. Jó lenne ennek az ügynek a végére pontot tenni végre – mondta.
Felhőváros WKnOUL5


Felhőváros QbWUoYg


Helyi Idő: 13:50 BHI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Felhőváros, utcák
Feladat: Utánajárni az erőszakhullámnak, szabotázsoknak
Köztársasági erők: Caryeth Zh'ald
Város utcái:

Elégedetlenség, káosz, bizalmatlanság. Az utóbbi hetekben ez jellemezte Baspin felhővárosait; az egész bolygót. Az ipari szektor sztrájkja magával hozta azt, hogy mindenki más is sztrájkba kezdett. Lényegében már csak a droidok dolgoztak a Felhővárosban, de nem működhetett minden automatizálva. Ha teljesen leáll az ipar, akkor hónapokig tarthat mire minden újra helyreáll.

Éppen ezért, mivel a sima küldöttek már megbuktak a tárgyalásokon, a Szenátus a Jedi Rendet kérte meg, hogy próbáljanak ők valamilyen megoldást találni. Ennek fényében egy három fős delegáció érkezett a bolygóra. Mindez két padawanból, illetve egy külsős diplomatából – Miin-ből – állt. A megérkezés utána a hármas két csoportba vált, Miin és Jivi mentek a tárgyalást folytatni, míg Caryeth a városban történt dolgoknak jár utána mindezen idő alatt.

Caryeth első útja a lányt a Felhőváros kórházába vitte, hogy megnézze a sérülteket és őket faggassa ki a balesetek és szabotázsok nyomán. Mindezt teljesen könnyedén megtudta tenni, előre értesítették is a kórházat, így már egy orvosdroid várta is őt, amikor leszállt a jármű a kórház tetején, ami hozta.

A droid azonnal tájékoztatta, hogy itt négy sérültet kezelnek, ennyien szorultak még kórházi kezelésre. Három férfi és egy nő voltak a sérültek. Hármójuknak végtagot kellett pótolni, míg a negyedik személynek – egy férfinak – súlyos fejsérülése volt, ő még mindig eszméletlen és egy bacta tartályban volt. De a másik három beteg magánál van és lehet velük beszélni.

- Kivel szeretne elsőként beszélni? – kérdezte a droid.
A válasz után pedig megfelelő személyhez kíséri a Caryeth-et.
Felhőváros GAR2dHO


Felhőváros QbWUoYg


Felszereléslistát írjatok!
A kommunikációhoz nyugodtan nyissatok itt egy topicot Bespin HoloNet, vagy hasonló címen és ott akár egy-két soros üzeneteket is küldhet a 2 szál egymásnak akármikor szabad cselekedetként. Vagy egymásnak, ha épp nincs együtt a két karakter. Csak úgy, mint reneszánszos üzenőfalon. Smile

statisztika:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felhőváros 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felhőváros Empty Re: Felhőváros

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szomb. 21 Júl. 2018, 01:02

Jivi egy újabb nehéz feladatot kapott. Ettől legalább annyira félt mint az előzőtől amikor be kellett épülnie egy csapat bűnöző közé. Pedig a feladatköre majdnem itt is ugyan az csak kevesebb alakoskodással. Eredetileg ott sem kellett volna akcióba és veszélybe kerülnie csak a szavait használnia. Reméli most majd sikerül is neki és most majd nem fog szégyent hozni a mesterére. Igyekezett minden információt összeszedni amire szüksége lehet. Mind az aktuális történésekről, mind a helyi szokásokról. Út közben meditációval igyekezett az elméjét megnyugtatni és lelkiekben felkészülni a tárgyalásokra. Szívesen helyet cserélt volna a másik padawan-al, de a mestere valamiért, azt szerette volna ha ő most diplomata lesz. A társa egy humanoid lány volt. Mikor kettesben maradtak Jivi tisztelettudón megszólította.
-Őszinte leszek ez az első alkalom, hogy élesben ilyen tárgyalós szituációba kerültem. Talán kicsit ideges is vagyok. Remélem számíthatok majd a segítségére.
Feltételezi, hogy nála talán több tapasztalata volt a lánynak. Egy épülethez viszik őket aminek a legfelsőbb emeletén volt találkozójuk. Miközben felvitték őket Jivi aközben is magában mantrázott.
~Nincs érzelem, béke van
Nincs tudatlanság, tudás van
Nincs szenvedély egyensúly van
Nincs halál, Erő van~
Mint mindig ez a kis szöveg most is megnyugtatta. Mikor találkoztak a helyi céhek vezetőjével akkor a helyi szokásoknak megfelelően köszöntötte.
-Üdvözlöm. Jivi Ako padawan volnék a Jedi rendtől.
Beljebb lépve egy igencsak fényűző nappaliban találhatták magukat. A droid ajánlatára Jivi magára nyugalmat erőltetve, de le is csapott. Előbb a lányt hagyta, hogy válaszoljon majd után ő szólalt meg.
-Egy édes gyümölcslevet elfogadnék köszönöm.
Mikor leültek akkor a gand szavaira ő is bólintott.
-A mi célunk az, hogy mindkét félnek megfelelő egyezségre juthassunk. Ha jól tudom a problémák gyökere az, hogy a munkásoknak problémáik volnának a helyi közbiztonsággal. Ezt kérem kifejtené nekünk, hogy konkrétan mit jelent? Engem megmagyarázhatatlan bányabalesetekről tájékoztattak.

Felszerelés:

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Felhőváros Empty Re: Felhőváros

Témanyitás by Caryeth Zh'ald Kedd 24 Júl. 2018, 11:09

Felhőváros 0yu0KXD

Eljött végül az első mester nélküli küldetés ideje, legalábbis a trauma óta. Caryeth nagyon izgatott volt ezzel kapcsolatban, bár a Béke Ünnepén megejtett kikapcsolódása sokat segített neki a gátlásainak leküzdésén. A feladata a Bespinre irányította egy másik jedi padawannal - akihez még nem volt szerencséje - valamint egy rég nem látott ismerőssel. Miin segített nekik külsős diplomata szerepében, aminek nagyon örült. Egyrészt azért, mert láthatta végre, hogy a bajtársának semmi baja már, másrészt mert azzal is tisztában volt, hogy egy megbízható társat kapott a lány személyében. Közös útjuk azonban nem tartott sokáig, ugyanis a diathim egy teljesen más feladatot kapott a mesterétől, ami sokkal inkább illik hozzá, mint a diplomácia. Felhőváros kórházába irányítják, hogy ott nézhesse meg a szabotázsok elszenvedőit, valamint ha lehetséges, akkor kikérdezze őket. A droid már az épület előtt várta, hogy bekísérje őt és tájékoztassa az alap tudnivalókkal. Négy sérült volt még a kórházban, ezek közül egy pedig még eszméletlen állapotban volt.
- Először a nővel szeretnék beszélni, ha lehetséges. - közölte tömören a kérését, majd megvárta, míg a beteghez kísérik. Sajnálja őket nagyon, hiszen nem a saját hibájukból vannak itt, a művégtagok pedig sohasem lesznek olyanok, mint a régiek. Egyszerűen nem tudja elfogadni őket a jedi, hiszen a pótvégtagokat nem járja át az erő, elképzelni sem tudja, mi lenne, ha neki is ilyenekkel kellene élnie. Ameddig a nőhöz ér, egy-két kérdést még feltesz a droid számára, hogy ezzel is tudjon haladni az ügy. - Mikor történt a baleset és mióta vannak itt a sérültek? Összesen hány személyt érintett a szabotázs, hány személyt kellett ellátni? - fontosnak tartja, hogy ezekkel tisztában legyen mielőtt a nőhöz ér, hiszen a droid minden bizonnyal objektívebben tud információkat közölni, mint egy élő egyén.

Felszerelés:

_________________
Caryeth Zh'ald - jedi padawan; Aira'ewir'uorre - sötét papnő tanonc; Reiko Xalrich - mandalóriai fejvadász; Sol Au’Berran - szürke jedi, vezér
Caryeth Zh'ald
Caryeth Zh'ald
1. szint - 4 kredit

Diathim
Jedi
Healer
Hozzászólások száma : 69
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Aug. 03.

Karakteradatok
Főkarakter: Ashley Godwin
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Felhőváros Empty Re: Felhőváros

Témanyitás by Shadow Kedd 24 Júl. 2018, 21:35

Heiwanna Miin Klodov

Útközben informálódtam hírekből, rendelkezésre álló adatokból a helyzetről ami Bespinen uralkodott, hogy kicsit felkészüljek a feladatra, ami előttem áll. Főleg, hogy az itt töltött idő alatt bár volt rá példa nem is egyszer, hogy diplomata ként viselkedtem, és úgy próbáltam meggyőzni a másik felet, de ez most más volt, hiszen úgy is érkeztem meg, hogy ezt a feladat kört fogom betölteni, így már hivatalosan is képviselni fogom ott a Köztársaságot. Ennek fényében az út jó részét tanulással töltöttem, hogy képben legyek az aktuális helyzettel kapcsolatban.
Ahogy megérkeztem, már kiöltözve csatlakozom a két padawanhoz, akiket illedelmesen köszöntök is, majd beszélgetek kicsit velük, hogylétük felől érdeklődve, míg Caryeth esetében kitérek arra, hogy remélem, hogy felépült rendesen azóta. Az útközben kicsit még tanulmányoztam az adatokat, majd minden jót kivántam Caryethnek a saját küldetéséhez, a szétválás előtt, majd beszálltam a járműbe, ami a találkozó helyére szállított minket. Közben kedvesen a padawanra mosolyogtam.
- Nyugodtan tegeződhetünk, ha gondolod – szólalok meg csendes, nyugodt hangon. – Tudom, milyen az első alkalom, de a lényeg a nyugodtság és a békesség. Hidd el, a Jedik képzése elég jó alap a diplomáciához – egy kedves mosollyal nézek rá. – Ne aggódj, segítek amennyit csak tudok, hogy könnyebben haladjon eme találkozó. Remélem, hogy a másik fél is nyitott lesz és megegyezés születik. – teszem hozzá, majd mikor megérkezünk, akkor kiszállok és megindulok a minket fogadó Gand férfi felé, és fejet hajtok.
- Üdvözlöm, és Köszönjük, hogy fogad minket. A nevem Heiwanna Miin Klodov. – lágyan elmosolyodok, miután nyugalommal hangomban köszöntem, és bemutatkoztam, majd megköszönöm a beinvitálást, majd a droidra nézek.
- Ha lehetséges, akkor édesebb gyümölcs levet kérnék, köszönöm. – ezután helyet foglalok, és a Gang férfire nézek, majd a padawanra, mikor beszélni kezd.
- Ha jól tudom, a balesetek mellett megnőtek az erőszakos esetek is, esetleg nem tud olyan eseményről előtte, ami ezt kiválthatta, vagy gyanúsan csak egybe esik vele? – teszem fel a kérdésem, miután a padawan feltette a sajátját. Úgy az elején jó lett volna látni, hogy az erőszakos cselekedet és a balesetek összefüggnek, ok-okozat ként, vagy két független dolog.

”Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Felhőváros Empty Re: Felhőváros

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 25 Júl. 2018, 00:01



Hidegháború – Kétségek





Bespin, Felhőváros


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov, Jivi Ako és Caryeth Zh'ald



Következő körváltás: 2018. július 29. (vasárnap)

Felhőváros QbWUoYg


Helyi Idő: 13:55 BHI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Felhőváros, kormányzati negyed
Feladat: Tárgyaláson rábírni a vezetőket, hogy folytassák a kitermelést
Köztársasági erők: Heiwanna Miin Klodov | Jivi Aco
kormányzati negyed:

A beérkezés után Jivi és Miin is egy-egy édes gyümölcslevet kért, amit pillanatokon belül meg is kapotak. Ezek után neki is látott annak, hogy felvázolja, hogy miért vannak itt. Nir bólogatott közben, hogy egyetért és valóban őt magát is erről tájékoztatták, hogy emiatt érkezett a padawan és Miin.
- Valóban olyan események történtek, amiknek nem lett volna szabad megtörténnie – kezdte. – Előző nap, vagy épp vizsgáltkor tökéletesen működő gépek meghibásodása következett be, hol robbanásként, hol reaktor olvadáskor. A javítódroidok tönkrementek, vagy éppen programozásuknak ellentétesen kezdtek viselkedni. Az, hogy a gépekben hatalmas károk keletkeztek a dolog egyik oldala csak. A másik az élő munkaerő…

A szavaiból kiderült, hogy nem csak droidokat foglalkoztatnak, igaz ennek mivoltáról Miin és Jivi is tudott, hiszen saját maguk is pont a dolgozók biztonsága és sztrájkja miatt voltak ott.
- Az első esetek nagyjából három-négy hónapja történtek, az utolsók két hete. Eddig az összes kórházban mintegy százötven beteget kellett ezekből kifolyólag ellátni, rajtuk kívül mintegy százan haltak meg. Így láthatják, hogy nagyok a veszteségek és megérthetik, hogy miét is félnek a munkások dolgozni, amíg nincs megoldás és nem találják meg a felelősöket.

A férfi ezek után Miin-re pillantott, aki az erőszakos cselekményekre kérdezett rá.
- Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de mindenki feszült emiatt és ilyen esetekben többször mennek ölre az emberek egymással. De az, hogy valaki külön provokálná őket… arra egyelőre nem találtunk semmilyen ürügyet. Mivel nem tudnak dolgozni, vagy épp sérültek isznak, a részeg emberek pedig gyakran agresszívak. Gondolom ebből érti, hogy mire is akarok kilyukadni, nem tudom.

Felhőváros QbWUoYg


Helyi Idő: 13:55 BHI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Felhőváros, utcák
Feladat: Utánajárni az erőszakhullámnak, szabotázsoknak
Köztársasági erők: Caryeth Zh'ald
Város utcái:

Mivel Caryeth úgy döntött, hogy a nőhöz menne elsőként, így a droid arra indult el. A haladás közben végig szép összképű, nyugtató hatású fehérszínű falú, padlójú és plafonú folyosókon haladtak tovább. Már ahol volt folyosó, sok helyen csak plafontól padlóig érő üvegfal volt, ahonnan a városba, vagy épp kertekre, illetve a felhőkre lehetett látni. Az egész hely szinte sugárzott a nyugalomtól és biztonságérzettől. Azoktól, amikre a betegnek szüksége van.

Azon a folyosón, ahol most voltak végigsétáltak, majd a folyosó végén beszálltak egy turbóliftbe. Két szinttel lejjebb kellett menni ahhoz a részhez, ahol a nő feküdt. Ezen a folyosón kezdett válaszolni a droid.
- Úgy tudom, hogy több baleset is történt egymástól függetlenül, ezt a sérültek számából és bekerülésükből tudom – mondta. – Volt magában a kitermelő állomásokon is, illetve a finomítóban is. pontos adatokkal ezekről orvosdroid révén nem tudok szolgálni. Az első esetek nagyjából három-négy hónapja történtek, az utolsók két hete. Eddig az összes kórházban mintegy százötven beteget kellett ezekből kifolyólag ellátni.

Beérve a helységbe egy nagyobb inkább lakosztálynak tűnő helység volt a kórterem. Csak egy ágy volt benne, sok növény, kisebb fák is, egy nagyobb erkély is tartozott a helyhez, illetve egy fürdő is. Az erkélyen egy fiatalnak tűnő zabraknő ücsörgött antigravitációs tolókocsiban. Amikor észlelte, hogy jöttek valakik, akkor bejött. Az egyik lába hiányzott térd alatt, de nem tűnt letörtnek, jó hangulatban volt.
- Üdvözlöm Jedi mester – tippelte a ruha alapján. – Nevae Dora vagyok. Minek köszönhetem a látogatását?
Felhőváros Tumblr_p06w1mtfRx1ucvqs9o2_500


Felhőváros QbWUoYg


A kommunikációhoz nyugodtan nyissatok itt egy topicot Bespin HoloNet, vagy hasonló címen és ott akár egy-két soros üzeneteket is küldhet a 2 szál egymásnak akármikor szabad cselekedetként. Vagy egymásnak, ha épp nincs együtt a két karakter. Csak úgy, mint reneszánszos üzenőfalon. Smile

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felhőváros 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felhőváros Empty Re: Felhőváros

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szer. 25 Júl. 2018, 13:35

A nő akivel együtt kell majd Jivi-nek az itteni problémát megoldania nagyon kedvesnek tűnik. Kicsit megnyugtatja a padavan-t. Megérkezve mindketten édes gyümölcslevet kérnek és el is kezdik a helyzet megismerését. A padavan igyekszik megfontoltnak lenni és úgy mérlegelni az elhangzottakat.
-Ha jól értelmezem a szavait ezek a meghibásodások igencsak gyanúsak. Származik valakinek haszna abból, hogy leáll itt a termelés?
~Mármint a köztársaság ellenségein kívül. Bár az egy elég nyilvánvaló lehetőség lenne. Üzleti ellenfelek is tehetik ezt. Az viszont egyelőre bizonyosnak tűnik, hogy valakik állnak a történtek mögött és mindenre elszántak lehetnek, hogy gyilkosságra is hajlandóak.~
-Ezen kívül megértem a munkásokat akik féltik az életüket. Ilyen körülmények között senki nem akarhat dolgozni ha félti az életét.
Az erőszakos esetek hallatán Jivi szintén csak néz maga elé. Érthetőnek gondolja elméletben, de ő nem lepődne meg rajta ha volnának olyan felgyújtó elemek amikre még nem találtak nyomot.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Felhőváros Empty Re: Felhőváros

Témanyitás by Shadow Szomb. 28 Júl. 2018, 15:55

Heiwanna Miin Klodov

Figyelmesen hallgatom a férfit, miközben válaszol a kérdéseinkre is a helyzet összefoglalása mellett. Nem tűnik olyannak, mint ami véletlenek egybe esése lenne, ahhoz túl sok minden történik túl rövid idő alatt, és bár ok-okozatban, amit a férfi mond, az is lehet, hogy csak az incidensek mellékhatása az agresszió, de nem tudtam kizárni azt se, hogy lehet akár a kiváltója is, majd az incidensek, csak felerősítették ezt.
- Igen, megértem... – bólintok lassan, miközben folytatom nyugodt hangon - …érthető a reakció az eseményekre, ahogy ez fokozza a helyzet súlyosbodását. Azonban jó lenne, ha kitudnánk deríteni, hogy az első meghibásodások, balesetek környékén, vagy előtte volt e valami ami így utólag nézve figyelmeztető jel, kiváltó esemény lehetett. Új munkások érkezése, valamiféle érdekellentét, vagy bármilyen olyan esemény, ami utalhatott erre vagy épp kiválthatta mindezt. – Egy pár pillanatig elhallgattam, míg beleittam az innivalóba, majd leraktam az asztalra.
- Ahogy említette sok a veszteségük, és nem csak anyagi, hanem ami fontosabb, életek és bizalom terén is. Szeretném, ha a lehető legtöbb információt a rendelkezésünkre tudná bocsájtani a balesetet megelőző időszakról is, főleg, hogy már amiket felsorolt azok se írhatók fel, véletlen, esetleg véletlen mulasztás, vagy épp hozzá nem értés szálájára, így valaminek kellett történnie az első baleset előtt, vagy épp annál. – hangom végig nyugodt marad, és a fértfit figyelem annak reakciói végett. Még nem érzem szükségességét, hogy a frissen szerzett tudásom kamatoztassam, így csak a velünk szemben ülő testbeszédéből próbálok jobban következtetni, hiszen a fordító miatt, kicsit nehéz lenne arra, hogy hogyan is formálja a szavakat.
A mellettem ülő padawanra is figyelek közben, hogy mennyire nyugodt, türelmes. Ha kell akkor megpróbáljam kicsit nyugtatni, oldani, hiszen az első alkalom talán a legnehezebb, bár a diplomácia, pont olyan, hogy később se lesz könnyebb sokkal, esetleg csak segít abban, hogy jobban nyugodtak maradjunk közben.

”Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Felhőváros Empty Re: Felhőváros

Témanyitás by Caryeth Zh'ald Szomb. 28 Júl. 2018, 20:21

Felhőváros 0yu0KXD

A droid elvezette a kívánt személyhez és eközben még az információkat is bőségesen megosztotta a padawannal. Elégedetten és figyelmesen hallgatta, ahogyan a nő részlege felé haladtak. Ezekre az adatokra inkább csak bólogatásokkal reagált, ugyanis nem volt semmiféle különösebb hozzászólása a dolgokhoz. A sérülthez érkezve az mesternek tekintette Caryethet, aki ezt a tévedést gyorsan ki is javította.
- Elnézést, de félreérti a helyzetet. Én még csak jedi padawan vagyok. - közölte a szomorú hírt, de talán ez nem jelent olyan sokat a betegnek. - Remélem nem zavarom, a szabotázsokkal kapcsolatban nyomozok, ehhez kérném az Ön segítségét. Meg tudná velem osztani az Ön által ismert körülményeket, esetleges hasznos információkat? Nagyban segítene abban, hogy minél előbb pontot tehessünk az ügy végére és megakadályozzuk, hogy másokkal is ez történhessen. - kéri fel a nőt az együttműködésre a lehető legilledelmesebb módon, majd közelebb sétál hozzá - persze nem teljesen közel - és újfent elkezd figyelni, minden egyes szóra, minden egyes hasznosítható tényre.


Felszerelés:

_________________
Caryeth Zh'ald - jedi padawan; Aira'ewir'uorre - sötét papnő tanonc; Reiko Xalrich - mandalóriai fejvadász; Sol Au’Berran - szürke jedi, vezér
Caryeth Zh'ald
Caryeth Zh'ald
1. szint - 4 kredit

Diathim
Jedi
Healer
Hozzászólások száma : 69
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Aug. 03.

Karakteradatok
Főkarakter: Ashley Godwin
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Felhőváros Empty Re: Felhőváros

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 29 Júl. 2018, 00:01



Hidegháború – Kétségek





Bespin, Felhőváros


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov, Jivi Ako és Caryeth Zh'ald



Következő körváltás: 2018. augusztus 2. (csütörtök)

Felhőváros QbWUoYg


Helyi Idő: 14:00 BHI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Felhőváros, kormányzati negyed
Feladat: Tárgyaláson rábírni a vezetőket, hogy folytassák a kitermelést
Köztársasági erők: Heiwanna Miin Klodov | Jivi Aco
kormányzati negyed:

Az érdekellentétre, vagy, hogy másnak haszna lenne ebből a férfi megrázta a fejét.
- Ilyen bizonyosan nincs, maga a Köztársaság a felelős a kitermelésekért. A várososok lakosainak 99%-a gázkitermelések helyén, illetve a későbbi finomítások, javítások, stb. területén dolgozik. Ha leállnak a gyárak, akkor Bespin lehúzhatja a rolót. A maradék 1% adminisztrátorok, boltosok, egészségügyi ellátó személyzet és külvilági kaszinó tulajdonosok. A Bespinen nem lenne élet, ha nem bányásznák a tibanna gázt. Azt bizonyára tudják, hogy a Bespin a teljes Köztársaságot ellátja tibanna gázzal. Mind gáz formátumban, folyékony finomított állapotban, vagy karbonfagyasztva.

A férfi szavaiból mind Jivi, mind Miin könnyedén megkapták a megerősítést, amitől mind a ketten tartottak, hogy lehetséges, hogy a köztársaságon kívülről jött személyek okozhatják a szabotázsokat. Maga a bolygó a lehető legtávolabb esett a birodalmi űrtől, a csillagköd „keleti” részének szélén volt, soha sem jutottak el eddig az impek. A további dolgokon elgondolkodott a férfi.

- Konkrétan senki semmit sem jelentett sehonnan, hogy gyanús tevékenység folyt volna az egész kezdete előtt. Ami az adatokat illeti ott a terminál – mutatott a szobában levőre. – Nyugodtan használhatják adatok lekérésére.

Miin kinyúlt az Erőbe, hogy próbálja a frissen szerzett képességét, a férfi ideges volt, nem amiatt, hogy bármi terhelőt találhat rá a páros, hanem az egész helyzet miatt feszült. Ez igazából érthető volt, segítőkész volt, mert tényleg szerette volna, hogyha ez az egész megoldódik. Úgy tűnt, hogy Vuutu teljesen őszinte volt eddig a párossal.

Ha a páros valamelyik tagja odament a terminálhoz, akkor rendszergazdai hozzáférés volt, így bármihez hozzáférhettek, amihez akartak az üggyel kapcsolatban.

Felhőváros QbWUoYg


Helyi Idő: 14:00 BHI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Felhőváros, utcák
Feladat: Utánajárni az erőszakhullámnak, szabotázsoknak
Köztársasági erők: Caryeth Zh'ald
Város utcái:

Ahogyan Caryeth megkérte a nőt, hogy mondja el a mi történt akkor elfintorodott és a jó kedve is tovarepült. Láthatóan felzaklatta a kérdés.
- Muszáj megint? Már elmondtam a szakszervezetisnek, a biztosítónak és a nyomozóknak is – fakadt ki.

Néhány pillanatra a kezeibe temette az arcát és megmasszírozta a halántékát, az arca továbbra is gondterhelt volt, jó pár másodpercig vonakodott a válasszal, végül pedig felsóhajtott. De nem akart a lányra nézni, a tolószékével elfordult, hogy a hátát mutassa a padawannak és a droidnak. Ha Caryeth próbált vele szembe kerülni, akkor a nő addig forgott mindig a hátát mutatva, hogy a jedi elunja.

- Nem volt semmi furcsa aznap, reggel felkeltem, ugyanúgy ugyanazon az úton elmentem a gyárba. Nem a kitermelői, hanem a finomítói részlegen dolgozom. Ebéd szünetig minden rendben volt, ebéd után mentem vissza, amikor azt vettem észre, hogy az egyik cső szivárog, csöpög belőle valami. Negyed-fél standard órával korábban semmi sem volt ott, mert ott dolgoztam. Odamentem megnézni, nem nyúltam hozzá. Hanem igyekeztem volna eljutni a legközelebb kommunikációs terminálhoz, hogy jelentsem. Alig értem el pár métert az egész felrobbant. Én azonnal elvesztettem az eszméletemet, így nem emlékszem többre. Már itt tértem magamhoz.

Caryeth anélkül is érezte, hogy a nő mennyire zaklatott és milyen nehéz volt erről beszélnie, hogy az Erőbe kinyúlt volna. Valószínűleg még mindig kisebb sokkos állapotban lehet, vagy pedig az elvesztett végtag miatt abban a pszichológiai fázisban van, amikor éppen mindenre és mindenkire dühös.

Felhőváros QbWUoYg


A kommunikációhoz nyugodtan nyissatok itt egy topicot Bespin HoloNet, vagy hasonló címen és ott akár egy-két soros üzeneteket is küldhet a 2 szál egymásnak akármikor szabad cselekedetként. Vagy egymásnak, ha épp nincs együtt a két karakter. Csak úgy, mint reneszánszos üzenőfalon. Smile

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felhőváros 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felhőváros Empty Re: Felhőváros

Témanyitás by Adrian Sommerfield Kedd 31 Júl. 2018, 21:53

Jivi természetesen elvégezte a házi feladatát és pontosan tisztában van vele, hogy Bespin milyen fontos a köztársaság számára. A férfi szavai pedig nem nagyon nyugtatják meg. Továbbra is rossz megérzései vannak. És úgy sejti a nőnek is aki vele érkezett mert hasonló kérdéseket tesz fel, mint amik Jivi fejében megfordultak. A fő problémát az okozta, hogy igencsak távol álltak a birodalmiaktól. Szóval vagy valami profik lehetnek itt vagy, ami valószínűbb Jivi szerint egy harmadik fél akinek valami haszna származhat ebből. A padavan nem tűnik idegesnek. A problémára koncentrál és próbál nemcsak válaszokat hanem kérdéseket is keresni. Ezen kívül ezt az egész ügyet a saját értékrendjében elhelyezni és annak megfelelő megoldást kitalálni. A terminált ha szerette volna akkor rábízta volna a lányra. Ha nem akkor ment volna ő csak. Olyasmiknek nézett volna utána, hogy korábban vagy a közelmúltban történt-e valami gyanús az üzemben.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Felhőváros Empty Re: Felhőváros

Témanyitás by Caryeth Zh'ald Szer. 01 Aug. 2018, 13:49

Felhőváros 0yu0KXD

Nagyon kellemetlenül érezte magát, hogy ilyen állapotba hozta a nőt. Első alkalommal megpróbált még szembekerülni vele, de miután egyértelművé tette számára, hogy nem kíván így beszélni, feladta a próbálkozást. Nem szeret ilyen helyzetekbe hozni másokat, talán az ő stílusa volt túl közvetlen, vagy túl hamar tért rá a témára... akárhogyis ő rontotta el és nem a sérültet kell emiatt hibáztatni. Figyelmesen hallgatta végig a nő történetét, majd miután végzett, megszólalt. - Elnézést kérek a kellemetlenségekért. Köszönöm, hogy a szörnyűségek ellenére is elmesélte nekem még egyszer az eseményeket. Nem is szeretném tovább zavarni. Még egyszer köszönöm az együttműködését. A mielőbbi jobbulást kívánom Önnek! - azzal elhagyta a termet - valószínűleg a droiddal együtt - majd a következő napirendi pontra tért. - Kérem, vezessen most a másik két beteghez, a férfiakhoz. - kérése után pedig - amennyiben semmi probléma nem merül fel - követi a droidot a megfelelő irányba. Reménykedik abban, hogy a másik két szemtanút nem fogja ilyen mértékben felzaklatni, igyekszik majd sokkal visszafogottabban kezelni a helyzetet. Ezt úgy tűnik még neki is nagyon gyakorolnia kell, ami talán valamilyen szinten megérthető, hiszen az első egyedüli feladata az új mestere nélkül.

Felszerelés:

_________________
Caryeth Zh'ald - jedi padawan; Aira'ewir'uorre - sötét papnő tanonc; Reiko Xalrich - mandalóriai fejvadász; Sol Au’Berran - szürke jedi, vezér
Caryeth Zh'ald
Caryeth Zh'ald
1. szint - 4 kredit

Diathim
Jedi
Healer
Hozzászólások száma : 69
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Aug. 03.

Karakteradatok
Főkarakter: Ashley Godwin
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Felhőváros Empty Re: Felhőváros

Témanyitás by Shadow Szer. 01 Aug. 2018, 21:44

Heiwanna Miin Klodov

A válaszokat megkapjuk, ráadásul az igazat mondja a velünk szemben ülő, ahogy ez érezhető is volt. A helyzet nem volt épp olyannak mondható, ami a bolygó számára jó lett volna, és talán az is kizárható ennek alapján, hogy nem helyiek műve, hanem külsösök tették, akiknek haszna származhat, mind a bolygó, mind a Köztársaság veszteségéből.
- Esetleg nem volt vitás helyzet olyan bolygóval, ahol folyhat némi gázbányászat, és esetleg így akarnak jobb helyzetbe kerülni? – teszem fel a kérdést, majd elmosolyodok
- Tisztában vagyok vele, hogy mások még csak minimális szinten se tudnak termelni elégséges mennyiséget, de ha lenne ilyen, akkor szeretném, ha elmondaná – beszélek nyugodt hangon, majd felállok és a terminálhoz sétálok lassan keresni, de jobban a férfira figyelek, hogy mit is válaszol, és csak aztán keresgélek, az események közt.
Kicsit elgondolkozva nézem a balesetek előtti eseményeket, hiszen csak a közelmúltból kiindulva mi is feltűnés mentesen jutottunk be a birodalomhoz. Főleg az érkező hajókat nézegetem, majd fordulok a férfi felé.
- Ha nem jelentették az sajnos nem jelenti azt, hogy nem is történt semmi. Esetleg nem volt olyan hajó, ami a tervezettnél korábban érkezett, vagy szokatlanabb személyzettel? – teszek fel egy pár kérdést, miközben olyan érkezésekre is keresek, hogy esetleg valaki műszaki hibával kért e leszállást, vagy hasonló indokkal. Akár korábban is lehetett a szabotázs, és csak később aktiválódott a vírus. Azonban valahogy úgy érzem, hogy sok adat jöhet, amit átnézni se lenne kevés idő. A férfi emlékezete most a gyorsabb elérhető információ elsőre.
- Mennyire szokták ellenőrizni az ideérkezőket? – kérdezek rá nyugodt hangon, kicsit elgondolkozva. Bármilyen olyan dolog jól jöhet ami segít abban, hogy szűkíthessem a kereséseket.

”Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Felhőváros Empty Re: Felhőváros

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 02 Aug. 2018, 00:01



Hidegháború – Kétségek





Bespin, Felhőváros


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov, Jivi Ako és Caryeth Zh'ald



Következő körváltás: 2018. augusztus 6. (hétfő)

Felhőváros QbWUoYg


Helyi Idő: 14:05 BHI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Felhőváros, kormányzati negyed
Feladat: Tárgyaláson rábírni a vezetőket, hogy folytassák a kitermelést
Köztársasági erők: Heiwanna Miin Klodov | Jivi Aco
kormányzati negyed:

Jivi egyelőre a gondolataiba mélyedt, mert Miin láthatóan a terminált is igénybe akarta venni. A nő szavaira a férfi szomorkásan mosolyodott el.
- Látom nem nagyon van otthon ebben a témában – mondta. – Amiről ön beszél az lázadás és azok a bolygók megpróbálnának elszakadni a Köztársaságtól. Igen, ahogyan mondta a többi bolygó együttesen sincs a közelében sincs annak a terméshozamnak, amit a Bespin produkál. Mindenki tudja, hogyha Bespin leáll, heteken belül leáll a közlekedés, a kereskedelem, a teljes flotta, a katonák energiacellák nélkül maradnak. Át kéne térni a jócskán drágább koaxkiumra. Az infláció megugrana, teljes Köztársaság gazdasága összeroppanna. A gondok miatt már így is minden jócskán drágább. Ön szerint köztársasági bolygók kockáztatnák ezt némi extra profitért, ami az infláció miatt semmit sem ér?

Azt láthatta Miin, hogy itt jócskán nagyobb a biztonság, mint amelyik akciót ők végrehajtották. Minden hajót ellenőriznek induláskor és érkezéskor is. A gáz fontosság miatt nagyszámú a katonai jelenlét. Miin azt is láthatta, hogy naponta több száz, ha nem több ezer hajó érkezik ide, ebben eléggé esélytelen volt személyként valamit találni. Droid juthatott volna vele valamire, de egy elő személy nem. Az ezen irányú kérdésre a férfi úgy nézett Miin-re, mintha a nő hülyének nézné és nem akarja elhinni.

- Erről a köztársasági hadsereget kérdezze, nem az én dolgom és hozzáférésem sincs efféle adatokhoz. De úgy tudom, hogy megszokott standard köztársasági módon. Már a civileket. A többit nem tudom.

Felhőváros QbWUoYg


Helyi Idő: 14:05 BHI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Felhőváros, utcák
Feladat: Utánajárni az erőszakhullámnak, szabotázsoknak
Köztársasági erők: Caryeth Zh'ald
Város utcái:

A nőve való beszélgetés után Caryeth úgy döntött, hogy a két férfit fogja meglátogatni. A droid bólintott és a kórház egy másik szárnyába, illetve másik emeletére kísérte a padawant. Útközben elmondta, hogy a két férfi egy twi’lek testvérpár, az egyikőjüknek a lekkuja roncsolódott és a helyett kell majd protézis, a másiknak pedig az egyik kezén az ujjai és a kézfeje roncsolódott. Neki új ujjakat kell kapnia.

Az előzőek fényében most már a mentális állapotot is mondta, illetve elnézést kért, hogy a hölgy esetében az ellenségességre nem hívta fel a figyelmet. Az uraknál ennél nem kellett tartani, mind a ketten jól viselték fizikailag és szellemileg is a dolgot, ott nem kell majd a lánynak az elutasítástól tartania. Ezt abból tudta a droid leszűrni, hogy a felügyelőknek is sokkal készségesebben beszéltek, mint a nő.

Ez a szoba is hasonlóan fehér volt, mint a kórház, vagy a másik szoba. Itt is volt ablak, bár ez a belvárosra nézett és nem a messzeségbe. Itt két ágy volt betéve, illetve még edzőfelszerelés is látszott az egyik sarokban. A két férfi éppen holofilmeket nézett a kanapén, valamilyen vígjátékot. Mind a ketten narancssárga bőrszínűek. Az egyiknek a feje volt bekötve, illetve a sérült lekku csonkja. A másik férfinak a karja volt felkötve. A film közben mind a ketten jó kedvűen beszélgettek és hallható volt, hogy még egymás leszakadt testrészeivel is ugratták a másikat, hogy így legalább menőbbek lesznek a nők társaságában.

Határozottan más volt itt a hangulat, mint a magányos nőnél. Azonban a két fiatal férfi egyelőre még nem vették észre a beérkező párost, így Caryeth-en múlt, hogy mikor fogja megszólítani őket.

Felhőváros QbWUoYg


A kommunikációhoz nyugodtan nyissatok itt egy topicot Bespin HoloNet, vagy hasonló címen és ott akár egy-két soros üzeneteket is küldhet a 2 szál egymásnak akármikor szabad cselekedetként. Vagy egymásnak, ha épp nincs együtt a két karakter. Csak úgy, mint reneszánszos üzenőfalon. Smile

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felhőváros 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felhőváros Empty Re: Felhőváros

Témanyitás by Caryeth Zh'ald Szomb. 04 Aug. 2018, 13:23

Felhőváros 0yu0KXD

Nagy örömmel hallotta, hogy a férfiak személyisége és hangulata is sokkalta együttműködőbbekké teszi őket, mint a korábbi nőt. Nincsenek rossz gondolatai a zabrakról, teljesen megérti, hogy miért lett hirtelen ennyire zaklatott és azt is, hogy lehetett volna ő maga is sokkalta tapintatosabb, de igyekszik ezt a hibát majd nem elkövetni még egyszer. Ahogyan belépett és felmérte a helyzetet, igyekezett eszerint nem túlzottan zaklatóan fellépni. - Elnézést szeretnék kérni a zavarásért. A nevem Caryeth Zh'ald, jedi padawan. A hogylétük felől szeretnék érdeklődni. - mutatkozik be nyugodtan és kedves mosollyal az arcán, hátha ez is enyhíti a kihallgatás kellemetlen körülményeit. Amint végighallgatja mindkét férfi mondanivalóját, megpróbál továbblépni a következő pontra. - Úgy tudom, mostanában nagyon sok baleset történik a bolygón és ezt szeretné a köztársaság és a jedi rend megakadályozni. Nem szeretnénk, hogy másoknak is baja essen, ezért meg szeretném Önöket kérni, hogy mondjanak el mindent, amivel tudnának segíteni a munkánkban. Akár a baleset napjáról, akár sokkal korábban történt különös, vagy fontosnak tűnő eseményekről. Minden apró információval életet menthetnek, vagy felgyorsíthatják azt, hogy minél előbb pontot tehessünk az ügy végére. - fejezi be a szónoklati beszédét, ami talán valamivel jobb lett, mint az előző, bár még ki kell ezt tapasztalnia rendesen. Messze nincs olyan szinten, mint a mestere és ez jelenleg nagyon bántja... de csak rajta múlik a fejlődés.
Felszerelés:

_________________
Caryeth Zh'ald - jedi padawan; Aira'ewir'uorre - sötét papnő tanonc; Reiko Xalrich - mandalóriai fejvadász; Sol Au’Berran - szürke jedi, vezér
Caryeth Zh'ald
Caryeth Zh'ald
1. szint - 4 kredit

Diathim
Jedi
Healer
Hozzászólások száma : 69
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Aug. 03.

Karakteradatok
Főkarakter: Ashley Godwin
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Felhőváros Empty Re: Felhőváros

Témanyitás by Shadow Szomb. 04 Aug. 2018, 13:55

Heiwanna Miin Klodov

Hallgatom a férfi szavait, majd a kedves mosoly egy kis időre eltűnik az arcomról és kissé szomorkásan nézek ki az ablakon.
- Nem élek itt olyan régóta, és ezért olyat is feltételezek, ami az önök szép csillagködjén kívül nem elképzelhetetlen, ha egy másik hatalom, pénzel egy másik szövetséghez tartozó bolygót csak azért, hogy ezzel gazdaságilag és katonailag gyengítse. Ez a világ ilyen téren sokkalta békésebb… - mondom nyugodt, komoly hangon, majd az adatokra nézek vissza, amiből rengeteg van, és sóhajtok egyet. Időnk nincs kézzel átnézni mindezt, droidok kellenének hozzá, de erre majd később kerítenem kell ha más nem katonáktól egységeket.
- Köszönöm, azt hiszem, erről is majd beszélnék a helyi parancsnokukkal. – mondom a férfinak, majd visszatérek az asztalhoz.
- A jelen véleményem, hogy külsősök okozzák a bajt, és nem is köztársaságon belülről. Hiszek önnek, hogy nem belső akció, és ebben ön csak megerősített teljesen. Abban igaza van, hogy a kereskedést nem látom át olyan mély szinten, mint mondjuk ön, aki ezzel foglalkozik, de nem is ezért vagyok itt, hogy értsem rendesen. Látom, és érzem, hogy őszinte és a helyiekért aggódik, amit becsülök önbe. – mosolyodok el egy kicsit, majd az italból iszok egy kicsit, mielőtt folytatnám.
- Épp ezért, szeretnék beszélni a helyi haderő parancsnokával is, hogy a gyárak, bányák, és droid raktárak védelmét megerősítsük, ahogy a kórház és lakó területekét is. Szeretném, ha éreznék a védelmet, és a nagyobb biztonságot azok akik azért vannak itt, hogy dolgozzanak és kevesebb esélyt kapjanak azok akik ha még itt vannak, akkor csak károkat akarnak okozni. Emellett így talán jobban garantálható lenne, hogy a megjavított és a működő droidokhoz se férhessen hozzá senki illetéktelen. Emellett több járőrt és ellenőrző pontot felállítani, hogy a gyanusan viselkedőket ki lehessen szórni könnyebben – beszélek kissé hosszasan, nyugodtan, megfontoltan a férfira nézve közben végig.
- Remélem, hogy így a termelés megindulhat jobban, míg az adatokat elemzik, hogy lássuk mi is történt, ráadásul a fokozott védelemnek köszönhetően, ha valahol mégis rendellenesség lesz, akkor frissebb információink lehetnek, ahogy kik jártak arra. – folytatom nyugodt hangon, majd sóhajtok egyet – Tudom, ez kényelmetlenséggel és több ellenőrzéssel fog járni, de nagyon örülnék, ha ebben ön tudna segíteni, hogy az itt élők, és dolgozók ezt könnyebben el tudják fogadni, és megértsék, hogy ez az ő védelmük érdekében lenne, és nem akarja senki se korlátozni őket, csak a védelmüket jobban garantálni. – hangom kedves és nyugodt, ahogy beszélek.
- Ön mit szólna mind ehhez? Esetleg lenne valami amivel nem ért egyet, vagy úgy gondolja, hogy kimarad? Ön jobban ismeri a bolygót és a helyzetet, ami jobban növelné még a biztonság érzetét az itt élőknek, és biztosíthatom róla, hogy mindent elkövetek, hogy a lehető leggyorsabban meg is valósuljon. Ahogy említette Bespin eléggé fontos és nem csak a helyieknek, de a köztársaság számára is. – fejezem be végül, majd nyugodtan ülve a férfival szemben várok, figyelve a reakcióit, lassan kinyúlva felé az erőben. Nem akarom ez úton befolyásolni, csak tudni szeretném, hogy mit érez ezzel kapcsolatban.

”Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Felhőváros Empty Re: Felhőváros

Témanyitás by Adrian Sommerfield Vas. 05 Aug. 2018, 16:27

Jivi csak hallgat. Talán egy kicsit túl sokat is. A nő a terminálhoz lép és utánanéz pár dolognak. Mint kiderül róla a csillagködön kívülről jött. Ez érdekes. Jivi szívesen elbeszélgetne vele, de ez most nem a legjobb alkalom. Mikor visszatért akkor kifejti azokat a dolgokat amiktől Jivi is fél csak a padavan megtartotta magának. Nemcsak azért mert nem látta értelmét, kifejteni a gyanút hanem azért is mert belegondolni is rossz, hogy ide eljutott és ilyen gondokat okozhatott egy köztársasági érdekeket figyelembe nem vevő hatalom. Jivi valószínűleg ha nem ilyen komoly dolgokról lenne szó akkor az égig magasztalná a lányt amiért ilyen jól tud beszélni és tudja megfogalmazni, ami neki is eszébe jutott csak nem tudta miképp fogalmazza meg. Biztonságra van szükség, hogy a munkásokat könnyebben és nyugodtabb szívvel küldhessék vissza dolgozni mert ezek az állapotok nem működhetnek. A jövőben Jivi biztos megosztja majd a nővel az elismerését. A padavan társa pedig, aki most nincs velük remélhetőleg szintén közelebb jut a probléma gyökeréhez. Ő továbbra is csak hallgat és figyel.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Felhőváros Empty Re: Felhőváros

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 06 Aug. 2018, 00:00



Hidegháború – Kétségek





Bespin, Felhőváros


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov, Jivi Ako és Caryeth Zh'ald



Következő körváltás: 2018. augusztus 10. (péntek)

Felhőváros QbWUoYg


Helyi Idő: 14:10 BHI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Felhőváros, kormányzati negyed
Feladat: Tárgyaláson rábírni a vezetőket, hogy folytassák a kitermelést
Köztársasági erők: Heiwanna Miin Klodov | Jivi Aco
kormányzati negyed:

Ahogyan Miin a csillagködön kívülről beszélt a férfi arcán felismerés látszódott.
- Ó! Ön az egyik, aki a Fellegvár csillagával érkezett! – mondta. – Megtiszteltetés önnel találkozni, nagy rajongója vagyok a csoportjuknak.

Ekkor megköszörülte a torkát, mint aki rájött, hogy ebben a helyzetben mindez nem túl helyénvaló. Bólintott is a nőnek, hogy érti, hogy mire gondol. A kérésre megvakart a férfi a tarkóját. Közben pedig látszott, hogy megkönnyebbült, hogy hisznek neki és nem vádolják. Valószínűleg mások megtehették már.
- Erről nem velem kell beszélni – mondta. – Én csak a szakszervezet vezetője vagyok. Ehhez a Báró Adminisztrátorral, vagy pedig a Köztársasági haderő itt állomásozó parancsnokával kell, hogy beszéljenek. Én kis hal vagyok ahhoz, hogy bármelyiket is csak úgy hívhassam.

Itt kissé széttette a kezét, hogy sajnos ezt a párosnak magának kell majd megoldania. Mindezek után végighallgatta azt, amit Miin és esetleg Jivi mondott, hogy milyen óvintézkedéseket szeretne. A férfi lelkesen bólogatott, láthatóan elnyerte a tetszését mindaz, amit szeretnének a küldöttek, mindez pedig tényleg elég biztos stabilitási pont lenne, amit a munkások is belátnának.

Amint Miin befejezte a mondandóját, kissé megköszörülte a torkát.
- Mindez nagyon szépen hangzik – kezdte. – Ha sikerül mindezt megvalósítani, akkor garantálhatom, hogy minden dolgozó azonnal felveszi a munkát. Engem meggyőztek, más kérdés, hogy a parancsnokot, vagy Báró Adminisztrátort is sikerül-e minderről.

Felhőváros QbWUoYg


Helyi Idő: 14:10 BHI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Felhőváros, utcák
Feladat: Utánajárni az erőszakhullámnak, szabotázsoknak
Köztársasági erők: Caryeth Zh'ald
Város utcái:

Beérkezve a terembe Caryeth nem várt túl sokat és megszólította a kért férfit. Azok meglepve fordultak meg, látszott rajtuk, hogy lenyűgözte őket a fiatal nő látványa. Valószínűleg megszokhatta már a lány ezt, hogy gyakran kapja ezt az arckifejezést a férfiaktól.
- Helló! – köszönt az a férfi, akinek a lekkuja sérült. – Zod vagyok, ő az öcsém, Zel.

A két fiatal férfi összenézett azok után, hogy a padawan elmondta, hogy mit is akar. A végén Zel könyökölte oldalba a bátyját.
- Hát Zod-ot kidobta a nője, ez eléggé szokatlan esemény – nevetett fel.

A rövid komolytalanság után mind a ketten elkezdtek gondolkodni, hogy eszükbe jut-e valami. Arra nem reagáltak, hogy a jedik és a köztársaság mit akar tenni. Úgy nagyjából fél perc múlva szólaltak meg.
- Semmilyen gyanús dolgot nem láttam. Minden ugyanolyan volt, mint máskor. Senki se volt beteg, a túlórák ugyanolyanok. Egy ideje nem voltak új arcok sem…

Ezt Zod mondta, Zel bólintott, hogy ezzel teljesen egyetért. Néhány pillanattal később ő is megszólalt.
- De miért minket kérdez? – kérdezte érdeklődve, nem támadólag. – Mi csak munkások vagyunk… az üzemvezető és műszakvezető dolga az, hogy megbizonyosodjon arról, hogy mi biztonságban dolgozzunk. A gépek javítása a droidok dolga, nem emberek végzik. Ha meg akar tudni valamit, akkor a gyárakban kellene körbenéznie szerintem… bár nem értek efféléhez, maximum holosorozatokat láttam nyomozást.

Ekkor ismét Zod szólalt meg.
- Egyébként nem hiszem, hogy a mi ügyünknek közel lenne ahhoz, ami szanaszét történik – mondta. – A mi ügyünket egyszerű balesetnek könyvelték el, jelezték is a droidoknak a munkaállomásunknál, hogy gondok vannak a szupravezetővel. De máshol is, így még nem ért oda a droid, hogy kijavítsa, mi úgy gondoltuk még az aznapot kibírja… de túlhevült és berobbant. Igazából ez a mi hibánk volt, hogy nem vártunk egy, vagy két órát a javításig… csak hát nem akartunk túlórázni. Így utólag belegondolva lehet, hogy jobban jártunk volna.

Felhőváros QbWUoYg


A kommunikációhoz nyugodtan nyissatok itt egy topicot Bespin HoloNet, vagy hasonló címen és ott akár egy-két soros üzeneteket is küldhet a 2 szál egymásnak akármikor szabad cselekedetként. Vagy egymásnak, ha épp nincs együtt a két karakter. Csak úgy, mint reneszánszos üzenőfalon. Smile

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felhőváros 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felhőváros Empty Re: Felhőváros

Témanyitás by Adrian Sommerfield Csüt. 09 Aug. 2018, 18:53

Úgy látszik nem csak Jivi az, akinek felkeltette az érdeklődését a tény, hogy a lány onnan érkezett hozzájuk ahonnan utoljára a császár érkezett. Csak a szeme mosolyog a férfire, aki véletlenül elragadtatta magát. Ő már csak igazán megérti az ilyesmit. Amit felvetett a nő az úgy tűnik megoldhatónak látszik. Bár még egy kört menniük kell úgy tűnik. Ez persze sejthető volt. Meg is lepte volna Jivit ha a gand férfi meg tudta volna ezt is oldani.
- Megértjük és semmi gond. Biztos vagyok benne, hogy meg tudjuk oldani.
Biccentett a nő felé. Jivi szinte biztos benne, hogy a köztársasági haderő parancsnoka fogadja majd őket. A jedik ugyanis fontos helyet foglalnak el a katonák közt is még akkor is ha csak padavanok. Ez a helyzet pedig a kis kushiban úgy érzi megfelelő ahhoz, hogy ezt majd kihasználják. A nő további ötletére ami amúgy Jivi-ben is felmerült csak ő nem tudta miképp adja elő tetszik a gand férfinek. Ez megnyugtatja Jivit. A másik aggodalmára a kis kushiban elég magabiztosan bölcselkedik.
-A céljaink közösek. Nekik sem hinném, hogy érdekük a termelés leállása. Sőt... A mi feladatunk az, hogy ezt elmagyarázzuk és megoldjuk a problémát.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Felhőváros Empty Re: Felhőváros

Témanyitás by Caryeth Zh'ald Csüt. 09 Aug. 2018, 20:30

Felhőváros 0yu0KXD

A két férfi megcsodálta a diathim látványát, ám ezt a nő már megszokhatta, hiszen az összes eddigi férfi reakció hasonló volt a megjelenésekor. Az erőhasználók bár a valódi alakját látják, ám őket is gyakran ámulatba ejti az angyalok szépsége, egyszerű személyekre pedig ez még erősebben hathat. Ahogyan elkezdtek lazán beszélni mindenféle dologról, Caryeth valamilyen szinten megnyugodott. Nem volt olyan feszült a hangulat, mint az előző betegnél, így sokkal jobban el tudta magát engedni. A dolgok, amiket mondtak neki, nem vezették semmivel sem előrébb, igazából minden úgy zajlott, ahogy annak zajlani is kellett volna. Egyszerű véletlennek tűnt az egész, amelyet ilyen alacsony beosztású munkások, mint ők nem érthetnek. Mindenesetre ő megpróbálta, viszont mivel nem járt sikerrel, eljött az idő, hogy újabb információszerzési lehetőséget keressen magának. - Köszönöm szépen a segítségüket. Remélem, mielőbb felépülnek... minden jót kívánok! - azzal kisétált a droiddal együtt a szobából és a kijárat felé vette az irányt. Megköszönte az útba vezetést, majd a következő célállomás felé vette az irányt. A leglogikusabb hely a nyomozásra maga a helyszín lenne, ahogyan a twi'lek férfiak is mondták. Ott talán tud majd beszélni a műszakvezetővel, esetleg egy illetékes főnökkel, vagy valamilyen hozzáértőbb személlyel. Talán a droidok is találtak valamiféle rendellenességet a javítások közben, ami azért nagyban előre lendítené végül a nyomozást.
Felszerelés:

_________________
Caryeth Zh'ald - jedi padawan; Aira'ewir'uorre - sötét papnő tanonc; Reiko Xalrich - mandalóriai fejvadász; Sol Au’Berran - szürke jedi, vezér
Caryeth Zh'ald
Caryeth Zh'ald
1. szint - 4 kredit

Diathim
Jedi
Healer
Hozzászólások száma : 69
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Aug. 03.

Karakteradatok
Főkarakter: Ashley Godwin
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Felhőváros Empty Re: Felhőváros

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 10 Aug. 2018, 00:00

//Mivel túl későn is írtatok meg kevesen, nekem meg egész du/este migrénem volt, így most nem lesz kör.. Kedden lesz körváltás.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felhőváros 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felhőváros Empty Re: Felhőváros

Témanyitás by Shadow Hétf. 13 Aug. 2018, 14:21

Heiwanna Miin Klodov

Halványan elmosolyodok a férfi reakciójára, de hagyom, hogy befejezze, mert ez most nekünk segíthet, hogy jobban megbízzon bennünk és értékelje a segítségünket. Ahogy látszik a testbeszédén, értékeli, hogy hiszünk neki, ahogy azt is, hogy segíteni akarunk, bár nem ő az akit még győzködnünk kell, mert neki tetszenek ezek a dolgok, ami talán könnyíti is a dolgunkat. Talán, de csak talán, a másik személyekkel se lesz sokkal nehezebb dolgunk, bár az tény, hogy a katonákkal még úgy ahogy sikerülni fog talán könnyedén zöldágra vergődnünk, hiszen, ők csak parancsot követnek, a Köztársaság szolgálatában. Igaz, ez számukra jelent többlet munkát elsőre, és nem a többi itt élőnek, de még az Adminisztrátort is fel kell keresnünk, hogy mindez kivitelezhető legyen.
Közben a velem érkező padawan is megtalálja a nyelvét, és beszélgetni kezd, aminek örülök, mert így színesebb a beszélgetés is, miközben oldottabb is. Iszogatok az italomból, majd lerakom az asztalra ahogy a pohár kiürül.
- Remélem, hogy a termelés visszaállása elégséges érv lesz, azért a többlet feladatért, ami ezzel fog járni, de az a kezünkbe adja az adukat, hogy a munkások ezért cserébe hajlandók lennének felvenni a munkát és elkezdhet a helyzet megoldódni. – mondom nyugodt hangon.
- Ha másról nem szeretne esetleg még velünk beszélni, akkor ha megbocsájt megszerveznénk a találkozót a haderő parancsnokával, hogy minél előbb tudjanak intézkedni és megteremteni a feltételeit a munka biztonságos folytatásának. – teljes nyugalommal beszélek, és ha nincs semmi más, akkor felállok, majd a haderő parancsnokával megpróbálom felvenni a kapcsolatot, hogy most tud e minket fogadni, hogy a bolygón kialakult helyzet megoldásáról beszélhessünk.
Amennyiben sikerül, akkor illendően köszönöm meg, hogy fogadott minket és elmondta amit tudott, majd el is köszönök a férfitől, ha nincs még kérdése a padawannak. Ha szeretne későbbiekben velem beszélni a férfi, akkor megígérem neki, hogy lesz rá lehetősége. Távozás közben Jivire nézek.
- Lehet meg kellene kérdeznünk Caryeth-et, hogy ő jutott e valamire. – hangom csendes, ahogy elgondolkozok. – Ha a Parancsnokot meggyőzzük, és látjuk mit tud biztosítani a nagyobb biztonsághoz, akkor az Adminisztrátor elé nem csupán ötlettel és felvetéssel állhatunk, hanem tényekkel, hogy mit tudtunk elintézni és biztosítani, ha ő is rábólint. – sóhajtok egy nagyot, mielőtt folytatnám.
- Azonban ne feledjük, hogy ez sajnos csak idő nyerés, míg nem találjuk meg, hogy ki vagy épp kik a felelősei ennek, és ha bekövetkezik egy újabb baleset, amiben lesznek áldozatok, akkor mi is felelősök leszünk, mert mi győztük meg őket, hogy vegyék fel újra a munkát, ezért fontos, hogy megelőzzük az ilyen eseményeket a jövőben is. – fejezem be végül a kis monológomat, kicsit elgondolkozva. Kicsit gondterhelt képest vágok, egy rövid ideig, ahogy a gondolatok cikáznak a fejemben, majd rendezem a gondolataim is, és nyugodt, kedves képet vágva haladok a célunk felé.

”Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Felhőváros Empty Re: Felhőváros

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 14 Aug. 2018, 00:16



Hidegháború – Kétségek





Bespin, Felhőváros


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov, Jivi Ako és Caryeth Zh'ald



Következő körváltás: 2018. augusztus 18. (szombat)

Felhőváros QbWUoYg
Felhőváros GQ9lxCp

Helyi Idő: 14:15 BHI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Felhőváros, kormányzati negyed
Feladat: Tárgyaláson rábírni a vezetőket, hogy folytassák a kitermelést
Köztársasági erők: Heiwanna Miin Klodov | Jivi Aco
Egyéb információk:



Jivi valóban jól gondolta, hogy a jedik tényleg különlegesek a katonák között. Noha ő nem harcolt velük, de hallotta sokszor, hogy a katonák többsége szerette, ha volt jedi is harctéren velük, mert sokat dobott a morálon. Éppen ezért bizakodhatott azon is, hogy ezt tényleg kihasználhatták.

A férfi pedig tényleg roppant hálás volt azért, hogy segítenek egyezségre jutni és láthatóan a Köztársaság tényleg tesz azért, hogy a munkások biztonságban legyenek és újra folyatni tudják a munkát, ami mindenki érdeke, hiszen e nélkül családok is csődbe mehetnek. Miin kérdésére megcsóválta a fejét, nem akart mást. Nem is tudott most már, csak akkor majd, ha a páros beszélt a parancsnokkal.

Hogy biztosra menjenek fel is tudták hívni a parancsnokot, akit Mohray Branap-nak hívtak. Néhány pillanat alatt sikerül elintézni, hogy a férfi fogadja őket akár néhány percen belül és a koordinátákat is megadta a párosnak. Szerencsére a hely közel volt, így perceken belül tényleg ott lehet lenni.

A szakszervezet vezetője ezek után nem akart már semmit, hagyta, hogy a páros távozzon, akik vissza is tudtak menni az erkélyhez tartozó platformon levő járműhöz. Ha ott megadták, hogy hova akarnak menni, akkor át is vitték a nem olyan messze levő kormányzati épülethez. Ennek úgyszintén a tetején szálltak le.

Egy protokoll droid volt az, ami már kijött eléjük és köszöntötte őket, majd kérte meg a párost, hogy kövessék. Tető alatti – azaz a legfelső szint – emeletre mentek le lifttel, ott pedig az egyik legnagyobb irodába mentek be. Branap már itt várt rájuk.
- Üdvözlöm önöket! – köszönt. – Branap tábornok vagyok, kérem foglaljanak helyet.

Felhőváros QbWUoYg
Felhőváros 0yu0KXD

Helyi Idő: 14:15 BHI, 202.3 MU; Első nap
Helyszín: Felhőváros, utcák
Feladat: Utánajárni az erőszakhullámnak, szabotázsoknak
Köztársasági erők: Caryeth Zh'ald
Egyéb információk:



Caryeth miután megtudta a dolgokat a testvérektől, ami sajnos nem volt túl sok, mert nem tudtak sokat, így úgy döntött, hogy ideje tovább haladni a nyomozásban. A legcélszerűbb az volt, hogyha a legközelebbi olyan gyárba/platformra ment el, ahol történt is valami.

Mindezt pedig megtudta tenni, mert a datapadján kapott efféle adatokat mielőtt idejött. Odakint a kórház előtt már tudott járművet foglalni, leinteni, amit egy droid vezetett. Ha megmondta neki, hogy hova akar menni, akkor el is indult a jármű.

A droid a város szélén túlra vitte ki Caryeth-et, ahol a lebegő gáz platformok voltak. Ezek segítségével nyerték ki a gázokat a légkörből. Ahhoz a részhez vitte őt, ahol a nagy kör alakú épület is volt. Itt ennek a platformnak a szélén szállt le, nem messze a bejárattól.

A bejáratból kettő volt, az egyik egy nagyobb, láthatóan hajóknak levő magas és széles kétszárnyas ajtó volt. Illetve a másik egy pici, megszokott élőlényeknek megfelelő méretekkel. Ez előtt két fegyveres és páncélos helyi őr álldogált, az ajtó két oldalán. Akik, hacsak a padawan nem igazolja magát, akkor be sem engedik. Ha megteszi és megmondja, hogy kivel akar beszélni, akkor oda is kíséri az egyik.

Felhőváros QbWUoYg

Bocsánat a rövid, de lényegre törőbb reagok miatt a megszokott hosszasabb kifejtéssel szemben, de már sokkal rosszabb lett a kezem és baromira szenvedek vele Neutral

A kommunikációhoz nyugodtan nyissatok itt egy topicot Bespin HoloNet, vagy hasonló címen és ott akár egy-két soros üzeneteket is küldhet a 2 szál egymásnak akármikor szabad cselekedetként. Vagy egymásnak, ha épp nincs együtt a két karakter. Csak úgy, mint reneszánszos üzenőfalon. Smile

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felhőváros 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felhőváros Empty Re: Felhőváros

Témanyitás by Shadow Kedd 14 Aug. 2018, 09:03

Heiwanna Miin Klodov

Az utunk nem volt hosszú és a protokoll droidot követve hamar el is jutottunk az egy szinttel lentebb lévő irodába, ahol már várt is minket a Katonai vezetők parancsnoka Mohray Branap tábornok. Ahogy nyugodt léptekkel haladtam a tábornok felé, végig mértem az idősebb férfit nem túl feltűnően, majd egy kedves mosoly kíséretében fogadtam az üdvözlését.
- Tiszteletem Branap tábornok úr – hajtok felé fejet, majd ránézve fogadom. – Heiwanna Miin Klodov vagyok – majd a padawan felé mutatok - a fiatal Jedi mellettem pedig, Jivi Aco. Köszönjük, hogy fogadni tudott minket ilyen rövid időn belül. – kedves nyugodt hangon beszélek, megtartva a kellő tiszteletet. Nem akartam az időt húzni nagyon, hogy ha nem volt szükséges, hiszen ahogy tapasztaltam sok katona nem nagyon szerette az időhúzást.
- Ha nem bánja, akkor az érkezésünk tárgyára térnék Tábornok úr… - kezdek bele, tartva egy kis szünetet, hogy ha szeretne akkor reagálhasson is. - … A Bespin-en jelenleg fennálló helyzettel kapcsolatban érkeztünk, hogy megoldást találjunk, és így a munka folytatódhasson. Beszéltünk Nir Vuutuval, a helyzetről és a történésekről, és ennek megfelelően a helyzet egyik megoldásának a lehetőségéről, amihez az ön és emberei segítségére is szükségünk lenne. – ahogy beszélek úgy figyelem a tábornok reakcióit is, és a testbeszédét. Most kulcsfontosságú lesz, hogy a kis gesztusokat is meglássam, mert valahogy nem hiszem, hogy egy tábornok arca olyan sok érzelmet elmondana, ha ő azt nem nagyon akarja. Én is kihúzva tartom magam, egyenes tartással, és bár egy lágy kedves mosoly ott ül az arcomon, azért a komolyabb nyugalom, az ami inkább meghatározó most.
- Szeretnénk felvetni egy javaslatot, amit kérnénk, hogy gondoljon át. Ha a hadsereg megtudná erősíteni, a droid raktárak, bányák, gyárak, vezérlők védelmét, ezen felül ellenőrző pontokat tudnának felállítani, hogy az esetleg gyanús vagy oda nem illő személyeket hamarabb ki lehessen szűrni, ezáltal növelve a létesítmények és az ott dolgozók biztonságát, meggátolva, vagy megelőzve, de minden esetre megnehezítve a szabotázs lehetőségét, akkor a munkások a nagyobb biztonság miatt, felvennék a munkát azonnal és a jelenlegi krízis megoldódhatna. – eléggé diplomatikusan próbálok fogalmazni, hiszen Branap tábornok teljes együttműködésére lenne szükségünk - Bár eddig ha jól tudjuk az akciók főleg a termelést érintették, szeretnék javaslatot tenni a kereskedelmi részek biztonságának növelésére is. – az erőben is próbálom fürkészni kicsit a férfit, ha az arca, vagy mozdulatai nem lennének túl árulkodók.
- Kérem, gondolja át ezt, hogy mennyire lehetne ezt kivitelezni, hogy ezáltal a munkások biztonságát növelve újra felvegyék a munkát, miközben folyhat mellette a vizsgálat, hogy ki vagy kik voltak a tettesek, akik ennyi bajt okoztak. – hangom nyugodt marad végig. Nem számítok egyszerű „menetre”, hiszen a katonai vezetők többsége nem rajon azért, ha egy pacifista civil diplomata szeretne „beleszólni” abba amihez nem ért, csak kívülről látja. Épp ezért is érdekel talán a véleménye jobban is, mint gondolhatja, mert akkor össze lehet hozni lassan a dolgokat, de még akkor is ott lesz még egy kérdőjel a Báró Adminisztrátor személyében, de ez majd csak a következő lépés lesz. Most még kár lenne azon agyalni, mert most a jelen az ami fontos. Talán a padawan támogatása az ami még segíthet ebben a helyzetben, de remélem, hogy a tábornok ha nem is mutatja ki, de legalább egy kis lelkesedéssel áll neki a dolognak.

”Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Felhőváros Empty Re: Felhőváros

Témanyitás by Adrian Sommerfield Csüt. 16 Aug. 2018, 02:50

A helyzeten amit tudtak és kellett átbeszélték. Találtak egy megoldást a lány pedig felkereste a helyi köztársaságiak parancsnokát aki fogadta is őket. Így távoztak Nir úrtól. Jivi azért felvetette, hogy ha történt valami akkor értesítse majd őket. Az út során a lány megjegyzésére elővette a datapadját.
-Írok neki egy üzenetet és megkérdem.
Majd meg is teszi amit mondott. A lány további mondataira ő is kicsit elkomorul.
-Tudom. Ezért is lenne jó ha Caryeth mihamarabb találna valamit, hogy kik állnak-e mögött és sikerülne megoldani. Ártatlanok sínylik meg ezt és csak sejthetjük, hogy miért. Ami biztos, hogy ezek nagyon rossz emberek.
Mire megérkeznek ő is visszaveszi a nyugodt arcát. Egy protokoll droid vezetésével a legfelső emeletre mentek egy olyan irodába, ami már a méreteivel is mutatta, hogy aki birtokolja az magas rangú személy. Első és második ránézésre is a tábornok egy tapasztalt és remélhetőleg bölcs személy akiből már kiveszett a fiatalokra jellemző hevesség. Jivi reméli, hogy az idősebbekre jellemző makacsság viszont nem jelent meg. A lány ragadja magához a szót amit lehet, hogy neki kéne magánál tartania végül is ő itt a jedi és egy köztársasági tiszttel beszélnek. Ennek ellenére nem mutatja jelét, hogy ezt nem így kéne. Még csak arra volna szükség, hogy úgy nézzenek ki mint akik, azt sem tudják mit csinálnak.
-Üdvözlet tábornok úr.
A továbbiakban szótlanul ül az ujjait maga előtt összekulcsolva és bólogat az elhangzottakra. Csak kevés kiegészítést tesz.
-Egy padawan társam jelenleg is nyomoz az ügyben míg beszélünk és addig nem is tervezünk távozni míg a problémák meg nem oldódnak. Ön is tisztában van vele, hogy Bespin mennyire fontos a köztársaság számára.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Felhőváros Empty Re: Felhőváros

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.