Dokkok

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Re: Dokkok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan on Csüt. 08 Feb. 2018, 00:00

Egy kaland: A Koponya titka

Koponya űrállomás

Résztvevők: Jivi Ako, Ethiriel dan Luthar és DT-B3N / Ben Serrano

Következő körváltás: 2018. február 12. (hétfő)

A társaság szinte egymás szavába vágva próbált beszélni, Ben mindent Jivi-re kent, aki védekezett, közben pedig még Ethiriel is belekezdett abba, hogy válaszoljon. Az arcát beletemette a fickó a kezeibe és olyasmit imitált, mintha a sírás rázná meg a vállát.
- Egy rakás IDIÓTÁVAL vagyok körülvéve! – mondta teátrálisan. – Egy biztos, hogy egyikőtök sem állt sorba, amikor az észt osztották! Vissza az agyarakkal szivi, hogyha annyi eszed sincs, mint egy marék banthatrágyának! Nem kellene mindenkivel tudatni! Esküdni mernék, hogy a csillámpatkányokba több értelem szorult!
A csillámpatkányok mindenki számára ismert szerencsejátékos kellékek. Rendes megszokott nagyobb testű patkányok, amiknek a különlegessége, hogy szó szerint halálra zabálják magukat, amíg ételt látnak, addig esznek, amíg bele nem halnak. Ha ezt megtették, akkor felrobbannak és csillámot szórnak, erre szokott menni a fogadás, hogy melyik robban fel elsőnek, vagy éppen utolsónak.
Ami pedig a gondolatmeneteket illette mindenki hibázott, örültek, hogy túléltek egy olyan dolgot, amibe bele sem hallhattak, ugyanis, ami miatt nem sokkal ezelőtt aggódtak az nem is történhetett volna meg… a fickó pedig mozdult és hiába volt erőhasználó és jobb reflexű Ethiriel a fickó akkora pofont kevert le neki, hogy a talaj is kifutott a lány lába alól, a szája felrepedt és vérezni kezdett. Reagálni sem volt ideje rá. A lánynak a férfi mozgása és mozdulatai semmit sem árultak el, azonban Jivi és Ben számára nagyon is sokat. Semmi felesleges mozdulat, határozott, gyors, meg is ölhette volna a lányt, ha akarja, katona volt a férfi, ráadásul speciális képzésű. Két csoport kap ilyen képzést a csillagködben – már a mandaloriaikon felül – a Birodalmi Halálosztagosok és a Köztársasági Havoc Squad emberei.
- Nem adtam engedélyt ribanc, hogy vigyorogj! – mondta. – Csak azért élsz, mert egy hasonló nagyszájó és beképzelt p*csát már kifiléztem ma reggel! A következőnél beállsz a sorba, csak előtte a srácok elszórakoznak veled!
Ezzel hátrébb lépett, hogy belássa mindhárom illetőt.
- Szóóóval, hogy legalább némi értelemmel feltöltsem az üres agyatokat. Nem szokás egy hangárban puff kilőni a pajzsokat. Miért?! Mert akkor mindent kitép a vákuum, ami nincs rögzítve, nem beszélve arról, hogy ahol csak egy kicsi hiba is van azt is viszi az egész. Egy teljes bázis hazavágható azzal, hogyha ez megtörtént. Látott valaki légmentesen záródó zsilipet? Naná, hogy nem! Azon szokás embereket és a hozzátok hasonló idiótákat reptetni, nem itt! Ha itt mégis leengednénk a pajzsot, akkor először az oxigént kellene kiszívni, hogy itt bent is vákuum legyen.
Ekkor még a saját nyelvén is mondott valamit, valószínűleg újabb szebbnél szebb káromkodásokat.
- Most már mind láthatjátok, hogy mennyire ostobák vagyok. És igen, legalább jól látod, valóban nincs itt keresnivalód, rühelljük a nagyképű ostobákat, akik azt hiszik, hogy mindent jobban tudnak másoknál, de a lábamat nem törölném beléjük. De mivel hapani vagy legalább jó árat kapunk érted a piacon, az ajándékodnál ugyan kevesebbet… ha ti akartok itt keresni valamit – nézett az urakra. – Fogjátok le és hozzátok utánam.

statisztika:
Körök száma: 8. kör / eltelt körök száma: 7
Jivi Ako: 6reag
Ethiriel dan Luthar: 7 reag
DT-B3N / Ben Serrano: 3 reag (4. körben szállt be)

templete nélkül:

A társaság szinte egymás szavába vágva próbált beszélni, Ben mindent Jivi-re kent, aki védekezett, közben pedig még Ethiriel is belekezdett abba, hogy válaszoljon. Az arcát beletemette a fickó a kezeibe és olyasmit imitált, mintha a sírás rázná meg a vállát.
- Egy rakás IDIÓTÁVAL vagyok körülvéve! – mondta teátrálisan. – Egy biztos, hogy egyikőtök sem állt sorba, amikor az észt osztották! Vissza az agyarakkal szivi, hogyha annyi eszed sincs, mint egy marék banthatrágyának! Nem kellene mindenkivel tudatni! Esküdni mernék, hogy a csillámpatkányokba több értelem szorult!
A csillámpatkányok mindenki számára ismert szerencsejátékos kellékek. Rendes megszokott nagyobb testű patkányok, amiknek a különlegessége, hogy szó szerint halálra zabálják magukat, amíg ételt látnak, addig esznek, amíg bele nem halnak. Ha ezt megtették, akkor felrobbannak és csillámot szórnak, erre szokott menni a fogadás, hogy melyik robban fel elsőnek, vagy éppen utolsónak.
Ami pedig a gondolatmeneteket illette mindenki hibázott, örültek, hogy túléltek egy olyan dolgot, amibe bele sem hallhattak, ugyanis, ami miatt nem sokkal ezelőtt aggódtak az nem is történhetett volna meg… a fickó pedig mozdult és hiába volt erőhasználó és jobb reflexű Ethiriel a fickó akkora pofont kevert le neki, hogy a talaj is kifutott a lány lába alól, a szája felrepedt és vérezni kezdett. Reagálni sem volt ideje rá. A lánynak a férfi mozgása és mozdulatai semmit sem árultak el, azonban Jivi és Ben számára nagyon is sokat. Semmi felesleges mozdulat, határozott, gyors, meg is ölhette volna a lányt, ha akarja, katona volt a férfi, ráadásul speciális képzésű. Két csoport kap ilyen képzést a csillagködben – már a mandaloriaikon felül – a Birodalmi Halálosztagosok és a Köztársasági Havoc Squad emberei.
- Nem adtam engedélyt ribanc, hogy vigyorogj! – mondta. – Csak azért élsz, mert egy hasonló nagyszájó és beképzelt p*csát már kifiléztem ma reggel! A következőnél beállsz a sorba, csak előtte a srácok elszórakoznak veled!
Ezzel hátrébb lépett, hogy belássa mindhárom illetőt.
- Szóóóval, hogy legalább némi értelemmel feltöltsem az üres agyatokat. Nem szokás egy hangárban puff kilőni a pajzsokat. Miért?! Mert akkor mindent kitép a vákuum, ami nincs rögzítve, nem beszélve arról, hogy ahol csak egy kicsi hiba is van azt is viszi az egész. Egy teljes bázis hazavágható azzal, hogyha ez megtörtént. Látott valaki légmentesen záródó zsilipet? Naná, hogy nem! Azon szokás embereket és a hozzátok hasonló idiótákat reptetni, nem itt! Ha itt mégis leengednénk a pajzsot, akkor először az oxigént kellene kiszívni, hogy itt bent is vákuum legyen.
Ekkor még a saját nyelvén is mondott valamit, valószínűleg újabb szebbnél szebb káromkodásokat.
- Most már mind láthatjátok, hogy mennyire ostobák vagyok. És igen, legalább jól látod, valóban nincs itt keresnivalód, rühelljük a nagyképű ostobákat, akik azt hiszik, hogy mindent jobban tudnak másoknál, de a lábamat nem törölném beléjük. De mivel hapani vagy legalább jó árat kapunk érted a piacon, az ajándékodnál ugyan kevesebbet… ha ti akartok itt keresni valamit – nézett az urakra. – Fogjátok le és hozzátok utánam.

Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 850
Hozzászólások régi : 0

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi

nefadar

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Michael Nikostratos on Csüt. 08 Feb. 2018, 01:21

~DT-B3N~

A vizsgáztatónk erősen küzdött, hogy megnyerje az univerzum legnagyobb ripacsa címét. Minden esetre nem kommentáltam a teátrális mozdulatait, és a színpadias kifakadását. Az viszont érdekesebb volt, hogy a csaj egyre csak hergelte a férfit. Valóban én is visszaszóltam neki, azonban én ügyeltem rá, hogy ne lépjek túl egy határt, és most jobbnak láttam befogni a számat. Nem csak azért, mert nem akartam hergelni - tetszett, hogy a csajra összpontosul minden figyelem, és szinte már el is felejtette az én hibáimat. Azonban ami következett, az meglepett még engem is. Sokszor láttam a kiképzésünk alatt ezt a mozdulatot, de nem gondoltam, hogy pont itt fogom újra látni. Az a nyers, kegyetlen pofon, amit mintha évezredek alatt csiszoltak volna tökéletesre. Semmi felesleges mozdulat, és egy leheletnyivel se több, se kevesebb erő, mint ami szükséges. A csajnál nagyobb embereket is láttam már a padlón kikötni egy ilyen pofon után. Sőt, ez az a fajta emlék, ami még évek múlva is bizsereg, ha felidézi az ember. Késztetést éreztem, hogy megvakarjam az arcom, de elfojtottam. Ez után befejezte az eligazításunkat, és megkaptuk az első hivatalos parancsunkat. Megvakartam a tarkómat, miközben indultam a csaj felé, hogy teljesítsem azt. Nagyon jól tudtam, hogy hol és hogyan kellene megfogni, hogy ne tudjon izegni mozogni, de az túl árulkodó lett volna. Ha a földön kötött ki, akkor felé álltam, és nyújtottam a kezemet.
- Gyere, mindenkinek jobb lesz ha nem ellenkezel. - nem mintha arra számítottam volna, hogy így tesz. Mindenesetre ha elfogadja a kezemet, akkor felsegítem, és miközben félig már felkelt, próbálom kicsavarni a karját, hogy mögé kerüljek, és folyamatosan feszítve elkapni a tarkójánál egy olyan pozícióban, amiből nem egyszerű kitörni.
Ha nem esett a földre, illetve nem fogadja el a felé nyújtott kezet, akkor a helyzettől függően próbálok hasonlóan nyers, és nem teljesen precíz mozdulatsorral felé kerekedni, illetve arra is számítok, hogy megpróbál rám támadni. Ha így lenne, akkor először védekezek, addig, amíg nem hagy lehetőséget az ellentámadásra, amikor egy hasonlóan határozott és gyors mozdulatsorral próbálom térdre kényszeríteni.

ruha/kinézet:
>- ruha

>- karakter kinézete

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 870

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen

Témanyitás by Adrian Sommerfield on Vas. 11 Feb. 2018, 09:06

Ez a fickó nem egy észlény az már kiderült, a szerepe miatt Jivi sem hagyhatja annyiban ezt a vádaskodást, de a csaj... Komolyan gondolja, hogy lehet, hogy látta a jelenleg legismertebb és leginkább körözött bűnöző banda belsejét belülről és most csak úgy kijelenti, hogy neki nem tetszik és inkább elmegy. És még az ittenieket gondolja naivaknak. A fickó színpadias viselkedése valóban nem volt túl komolyan vehető, de mindenesetre érdekes. A megjegyzésére Jivi kinyitotta a száját és felemelte a mutatóujját mintha mondani akarna valamit, de aztán csak legyintett és bólintott.
-Ez igaz.
~Mert amúgy ha észrevesszük, hogy itt logikai bibi van akkor mi lett volna a teendő? Leülni kockázni és azt mondani, hogy ugyan már mennyi rá az esély? Akkor elégedettebb lenne?~
Eddig a fickó nem volt túl komolyan vehető, de mindenesetre érdekes volt. Az után a pofon után amit a nagyszájú csaj kapott már komolyan vehető és érdekes is. Ilyen profi mozdulatsorra nem sokan képesek a galaxisban. A Havoc Squad, a Mandaloriak vagy a Birodalmiak elit katonái talán. Tényleg veszedelmes helyre keveredtek, hogy ilyen kaliberű figurával találkoztak.
~Nem hiszem, hogy itt kapott volna ilyen kiképzést. Amennyiben tévedek nagyobb a gond mint hittem volna. Viszont akkor kiknek illik egy ilyen mentalitás a világképükbe? Havoc Squand-ból kinézem, a mandaloriaiak főként a sajátjaikkal, de szintén ilyenek, a birodalmiakat nem tudom biztosra. Ez az alak minden esetre érdekes.~
A parancsra ő is a lányhoz lép. Mondjuk ő biztos nem fogja tudni kézen fogni vagy ilyesmi viszont ha ellenkezik akkor ő igyekszik nem az útjába kerülni és ha a fickóra támad akkor hátulról kisebb felugrásból térdhajlaton rúgja.
Adrian Sommerfield
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 752

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan on Hétf. 12 Feb. 2018, 00:00

Koponya űrállomás

Következő körváltás: 2018. február 16. (péntek)

Egyébként annyira nem volt nehéz rájönni, hogy itt a csoportos együttműködést vizsgáztatták, hiszen mielőtt a társaság idekerült akkor mindenki egyénileg volt és nem másokkal. Azt mindenki tudta, akár még laikusként is, ha utána nézett – márpedig bizonyosan megtették, mielőtt elkezdtek beépülni – hogy a Fekete Nap nem sima hagyományos szervezet volt és nem olyan specifikus, hogy csak a Hutt űrben, illetve a mélyűrben, vagy a peremvidékeken ténykedjenek. A Huttok általában betartották, hogy nem mennek a Köztársaság és a Birodalom területére, a Fekete Nap nem ilyen volt, ők mindenhol megtalálhatóak voltak, a huttoknál, a mélyűrben, a Független Rendszerek Szövetségében, a Birodalomban és a Köztársaságban is. A Fekete Nap az egyik legerősebb, ha nem a legerősebb és leghírhedtebb bűnbanda volt a csillagködben. Ha más miatt nem is, MU 2-ben érdemelték ki mindezt a Balmorra-i incidenssel, ahol két szenátor családját mészárolták le, meglógtak a Havoc Squad elől és még egy jedi padawant is elraboltak. Hatalmas vagyonnal és befolyással rendelkeznek, a korrupció szálai, ha minden igaz aktuális kormányzat mélyéig húzódtak. Hogy hol azt nem lehetett tudni, de esélyes, hogy mindenhol. Hírhedek az illegális vállalkozásért, kalózkodásért és csempészésért. A Fekete Nap vezetője alá kilenc vigo (régi tionese nyelven unokaöccs) tartozott. Mindegyikük saját rendszert vagy szektort felügyelt. A szektorok és rendszerek helyzete nem volt ismert, de a csillagköd méreteit ismerve mindezek hatalmas területet öleltek fel. Igazából nem volt olyan, amiben ne utaztak volna. Ezen felül ismertek voltak a bajtársias összetartásért, sokkalta nagyobb összetartása volt a tagoknak, mint a bármelyik másik szervezet. Éppen ez tette őket olyan erőssé és veszélyessé, hogy nem nagyon döfték egymást hátba, bárki rábízta volna másik tagra az életét és igen, fel is áldozták volna azt a másikért, vagy a szervezetért. A huttok, vagy egyéb zsoldos bagázsára mindez nem volt jellemző. Mindezek fényében talán még jobban érthető volt, hogy Ethiriel hozzáállását és mentalitását miért is nem díjazták különösebben.
A lány nem tiltakozott, így a páros, bár különösen Ben letudta fogni, hogy vigyék, ekkor hirtelen hangos robaj támadt a folyosón abból az irányból – a hangárból való kijárattal szemben – ahol egy erkélyszerűség volt. Pillanatokkal később narancssárgás valami száguldott ott végig, majd megszakadt. Ha követték a férfit, akkor végigsétáltak a folyosón, ami igencsak hosszú volt, majd balra fordultak, ahol meg is látták, hogy egy hatalmas kialakított zsilipszerűség volt. Az egyik vége a bázis alapzatát bányászta, a másik pedig az űrbe nyílt és úgy tűnt, hogy a felgyülemlett energiát itt lövellték ki. Amikor éppen nem a kilövellés folyamata zajlott egy energiapajzs szolgált hídként.
ahogyan ez kinéz:

Amint ezen átértek egy újabb folyosó rész jött, de ott nem mentek már messzire, csak annak a végéig, ahol egy ajtót nyitott ki a devaroniai és intett, hogy oda kísérjék be a „hölgyet”. Bent az egész szoba üres volt két dolgot kivéve, egy kihallgatáshoz használatos „szék”, illetve egy kihallgató-droid volt bent, az utóbbi ott lebegett a szék mellett.
a helység:

- Kötözzék fel, aztán kezdjék meg a kihallgatást – mondta. – Tudni akarom, hogy mit akart egy erőhasználó itt, aki ráadásul a viselkedése alapján nem is egy jedi. Én itt maradok, szórakoztat majd, ahogyan sikoltozik, de nem szólok bele.

statisztika:
Körök száma: 9. kör / eltelt körök száma: 8
Jivi Ako: 7 reag
DT-B3N / Ben Serrano: 4 reag (4. körben szállt be)

templete nélkül:

Egyébként annyira nem volt nehéz rájönni, hogy itt a csoportos együttműködést vizsgáztatták, hiszen mielőtt a társaság idekerült akkor mindenki egyénileg volt és nem másokkal. Azt mindenki tudta, akár még laikusként is, ha utána nézett – márpedig bizonyosan megtették, mielőtt elkezdtek beépülni – hogy a Fekete Nap nem sima hagyományos szervezet volt és nem olyan specifikus, hogy csak a Hutt űrben, illetve a mélyűrben, vagy a peremvidékeken ténykedjenek. A Huttok általában betartották, hogy nem mennek a Köztársaság és a Birodalom területére, a Fekete Nap nem ilyen volt, ők mindenhol megtalálhatóak voltak, a huttoknál, a mélyűrben, a Független Rendszerek Szövetségében, a Birodalomban és a Köztársaságban is. A Fekete Nap az egyik legerősebb, ha nem a legerősebb és leghírhedtebb bűnbanda volt a csillagködben. Ha más miatt nem is, MU 2-ben érdemelték ki mindezt a Balmorra-i incidenssel, ahol két szenátor családját mészárolták le, meglógtak a Havoc Squad elől és még egy jedi padawant is elraboltak. Hatalmas vagyonnal és befolyással rendelkeznek, a korrupció szálai, ha minden igaz aktuális kormányzat mélyéig húzódtak. Hogy hol azt nem lehetett tudni, de esélyes, hogy mindenhol. Hírhedek az illegális vállalkozásért, kalózkodásért és csempészésért. A Fekete Nap vezetője alá kilenc vigo (régi tionese nyelven unokaöccs) tartozott. Mindegyikük saját rendszert vagy szektort felügyelt. A szektorok és rendszerek helyzete nem volt ismert, de a csillagköd méreteit ismerve mindezek hatalmas területet öleltek fel. Igazából nem volt olyan, amiben ne utaztak volna. Ezen felül ismertek voltak a bajtársias összetartásért, sokkalta nagyobb összetartása volt a tagoknak, mint a bármelyik másik szervezet. Éppen ez tette őket olyan erőssé és veszélyessé, hogy nem nagyon döfték egymást hátba, bárki rábízta volna másik tagra az életét és igen, fel is áldozták volna azt a másikért, vagy a szervezetért. A huttok, vagy egyéb zsoldos bagázsára mindez nem volt jellemző. Mindezek fényében talán még jobban érthető volt, hogy Ethiriel hozzáállását és mentalitását miért is nem díjazták különösebben.
A lány nem tiltakozott, így a páros, bár különösen Ben letudta fogni, hogy vigyék, ekkor hirtelen hangos robaj támadt a folyosón abból az irányból – a hangárból való kijárattal szemben – ahol egy erkélyszerűség volt. Pillanatokkal később narancssárgás valami száguldott ott végig, majd megszakadt. Ha követték a férfit, akkor végigsétáltak a folyosón, ami igencsak hosszú volt, majd balra fordultak, ahol meg is látták, hogy egy hatalmas kialakított zsilipszerűség volt. Az egyik vége a bázis alapzatát bányászta, a másik pedig az űrbe nyílt és úgy tűnt, hogy a felgyülemlett energiát itt lövellték ki. Amikor éppen nem a kilövellés folyamata zajlott egy energiapajzs szolgált hídként.
ahogyan ez kinéz:

Amint ezen átértek egy újabb folyosó rész jött, de ott nem mentek már messzire, csak annak a végéig, ahol egy ajtót nyitott ki a devaroniai és intett, hogy oda kísérjék be a „hölgyet”. Bent az egész szoba üres volt két dolgot kivéve, egy kihallgatáshoz használatos „szék”, illetve egy kihallgató-droid volt bent, az utóbbi ott lebegett a szék mellett.
a helység:

- Kötözzék fel, aztán kezdjék meg a kihallgatást – mondta. – Tudni akarom, hogy mit akart egy erőhasználó itt, aki ráadásul a viselkedése alapján nem is egy jedi. Én itt maradok, szórakoztat majd, ahogyan sikoltozik, de nem szólok bele.

Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Karakteradatok

nefadar

Témanyitás by Michael Nikostratos on Csüt. 15 Feb. 2018, 20:01

~DT-B3N~

Úgy tűnt, hogy a csaj elfogadta a sorsát, de azért nem lankadt a figyelmem, számítottam rá, hogy bármelyik pillanatban megpróbálhat kitörni, úgyhogy szorosan fogtam, és olyan pozícióban tartottam, amiből nem tud kiszabadulni anélkül, hogy komoly kárt tenne önmagában - amit a legtöbben nem képesek, egyszerűen az agyuk nem engedi, ilyen az életösztön. Persze ügyeltem, hogy ne legyen túl tökéletes se a technikám, nem illett volna a karakteremhez, ha a kiképzésen tanultakat alkalmazom. Inkább úgy adtam elő, mint akit fogtak már meg nem egyszer ilyen technikával, hogy nagyjából tudja, hogy kell csinálni. Így vezettem a vizsgáztatónk után, miközben a kis szőrös továbbra is a közelben volt, de termetéből adódóan nem sokat tett hozzá a helyzethez, inkább biztosítékként volt jelen. A sétánk végén egy kihallgatóterembe érkeztünk, ahol ösztönösen összerezzentem, ahogy átfutottak rajtam a rossz emlékek. Egyből a droidot néztem, látszott rajtam, hogy utálom a kis fajzatot. Amilyen gyorsan csak tudtam, a székhez vittem, és igyekeztem kikötözni, majd hátraléptem.
- Innen a tiéd, haver. Ha kell, a kérdéseket felteszem, de ahhoz - itt a droidra mutattam undorral az arcomon - biztos nem nyúlok hozzá. Sok mindenhez van gyomrom, és ha azt kéri öljem meg, akkor megteszem. De kínozni nem fogom. - néztem a devaroniaira.

ruha/kinézet:
>- ruha

>- karakter kinézete

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
9. szint - 20 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Adrian Sommerfield on Csüt. 15 Feb. 2018, 20:55

Jivi ott ment a nő mellett. Mondjuk nem sokat tehetett volna tényleg ha menekülni akar, de ott ment ezzel is mutatva, hogy ő akar itt valamit keresni. A nőt pedig szépen bekísérik a kihallgatóba. Jivi még nem járt ilyen helyen és nem is akart soha semmilyen formában. Se áldozatként sem kihallgatóként. Márpedig nagyon úgy látszik, hogy azt várják el, hogy kínozza meg a nőt. Az ötletre egy zöld hullám fut végig a bundáján. Nem tagadhatja, hogy nem tetszik neki az ötlet. A fickó pedig akivel érkezett hasonlóképp van ezzel mint ő. Pedig épp rá akarta terhelni. Nem tagadja kicsit haragszik rá mert így a helyzetük elég ciki lesz, hogy egyikük sem tud egy ilyen parancsot teljesíteni. Ő azért igyekszik kicsit jobb magyarázatot adni. Leveszi a kalapját és zavartan forgatja a kezében.
-A helyzet az, hogy én felderítő vagyok meg ilyesmire vagyok alkalmas. Viszont, hogy nőket kínozzak ez ez számomra kicsit problémás.
~Méghozzá tudják, hogy erőhasználó. Talán lecsekkoltak minket? Ha igen akkor lesz mit magyarázkodnom.~
Adrian Sommerfield
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 752

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan on Pént. 16 Feb. 2018, 08:57

Koponya űrállomás

Következő körváltás: 2018. február 20. (kedd)

Mivel Ethiriel továbbra sem állt ellen, így Ben könnyedén az ágyhoz tudta őt kötözni, azonban a kínzást megtagadta, ahogyan Jivi is. A devaronian a szemeit forgatta, azonban most valami más is volt a tekintetében. Mintha tudta volna, hogy kicsoda a páros, vagy a trió, vagy legalább is egy része. Elsőként Jivi felé fordult.
- Mert nő… persze – mondta megvetéssel. – A fénykard sem kellett volna hozzá, hogy tudjam, hogy jedi vagy, eleget voltam a háborúban a társaságukban, hogy messziről kiszagoljam a fajtájukat. Most komolyan mi van manapság az „emberekkel”? Az a p*csa és te is fénykarddal eljönni… Ahhoz láthatóan bénák vagytok, hogy elvegyétek valakitől, pénzetek nincs rá… remek.
Vakargatta meg a szarva tövét.
- A p*csa a társad? – kérdezte. – Bár messze nem úgy viselkedik, mint egy jedi… urdrarr nem lehet… mindegy, majd kiderül, hogy ki fizet ezek után többet értetek, a köztársaság, a birodalom, vagy valamelyik kéjenc…
Azt mindenki tudta, hogy a köztársaság soha sem fizet senkiért, a fickó felröhögött.
- Azaz maradt a birodalom vagy a másik lehetőség, mert ismerjük a köztáraságot.
Ezek után fordult oda Ben irányába és végigmérte.
- A kérdés az, hogy te ki és mi vagy – mondta. – A gyilkolás fekszik… de az, hogy kiverd valakiből a sz*rt is az már nem? Ha a droid zavar az öklödet is használhatod, mivel biztosíthatlak, hogy jó párszor szükség lesz rá. De ha nem megy, akkor szólj és téged hazaküldünk.

statisztika:
Körök száma: 10. kör / eltelt körök száma: 9
Jivi Ako: 8 reag
DT-B3N / Ben Serrano: 5 reag (4. körben szállt be)

templete nélkül:

Mivel Ethiriel továbbra sem állt ellen, így Ben könnyedén az ágyhoz tudta őt kötözni, azonban a kínzást megtagadta, ahogyan Jivi is. A devaronian a szemeit forgatta, azonban most valami más is volt a tekintetében. Mintha tudta volna, hogy kicsoda a páros, vagy a trió, vagy legalább is egy része. Elsőként Jivi felé fordult.
- Mert nő… persze – mondta megvetéssel. – A fénykard sem kellett volna hozzá, hogy tudjam, hogy jedi vagy, eleget voltam a háborúban a társaságukban, hogy messziről kiszagoljam a fajtájukat. Most komolyan mi van manapság az „emberekkel”? Az a p*csa és te is fénykarddal eljönni… Ahhoz láthatóan bénák vagytok, hogy elvegyétek valakitől, pénzetek nincs rá… remek.
Vakargatta meg a szarva tövét.
- A p*csa a társad? – kérdezte. – Bár messze nem úgy viselkedik, mint egy jedi… urdrarr nem lehet… mindegy, majd kiderül, hogy ki fizet ezek után többet értetek, a köztársaság, a birodalom, vagy valamelyik kéjenc…
Azt mindenki tudta, hogy a köztársaság soha sem fizet senkiért, a fickó felröhögött.
- Azaz maradt a birodalom vagy a másik lehetőség, mert ismerjük a köztáraságot.
Ezek után fordult oda Ben irányába és végigmérte.
- A kérdés az, hogy te ki és mi vagy – mondta. – A gyilkolás fekszik… de az, hogy kiverd valakiből a sz*rt is az már nem? Ha a droid zavar az öklödet is használhatod, mivel biztosíthatlak, hogy jó párszor szükség lesz rá. De ha nem megy, akkor szólj és téged hazaküldünk.

Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Karakteradatok

nefadar

Témanyitás by Michael Nikostratos on Pént. 16 Feb. 2018, 09:25

~DT-B3N~

Ahogy számítottam rá, nem tetszett a férfinak, hogy nem vagyunk hajlandóak kínozni. Látszott rajta, hogy nem a türelméről híres, viszont úgy tűnik végre többet tudunk meg róla. Nem szereti a jediket, de nem azért mert ellenük harcolt, hanem azért, mert mellettük. Havoc Squad, ott kaphatta a kiképzését. Viszont a társam láthatóan még ennél az idegesítő devorianinál is balfaszabb, ahogy a csaj is. Elhozták a fénykardjukat magukkal, miközben be akartak épülni. Remek, csak gratulálni tudok. Minden esetre vigyorgok, ahogy leteremtik a jedit, gondolkodok egy csípős megjegyzésen is, de inkább megtartom magamnak. Épp elég, amikor rám terelődik a figyelme, és elkezd engem is leteremteni.
- Figyelj, főnök. Az hogy megölsz valakit, gyors, hirtelen, fájdalommentes. Amit ezek a szarok tesznek veled - intek a fejemmel a droid felé- sokkal rosszabb a halálnál. És nekem is vannak elveim, nem sok, de vannak, és az egyik az, hogy sose használok ilyen szart. - mondom, és a csajhoz lépek közben, miközben erősen mellbe verem.
- És kurvára nem tetszik, hogy ezt kell csináljam, szóval jó lesz ha minél előbb elkezdesz beszélni, picsa. - mondom a csajnak, és belecsimpaszkodok a hajába, húzni kezdem. - Mit akartál itt? Mivel próbálkoztál, te erőhasználó mocskos söpredék. - folytatom, és fél szemmel a jedit nézem, hogy megpróbál-e megállítani. Ha nekem ugrana, akkor igyekszem kitérni, és őt is az asztalra nyomni még miközben viszi a lendülete, nem becsülöm le többé a termete miatt. Ha sikerül, akkor igyekszem egy gyors tarkóra mért ütéssel kiütni, hogy ne okozzon gondot.

ruha/kinézet:
>- ruha

>- karakter kinézete

Michael Nikostratos
9. szint - 20 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan on Kedd 20 Feb. 2018, 00:00

//Szombaton lesz új kör.//

Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Karakteradatok

nefadar

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Today at 09:52

Koponya űrállomás

Következő körváltás: 2018. február 24. (szombat)

- Semmi halálos, vagy olyan, ami maradandó kárt okozna – mondta a fazon. – Egy kis igazságszérum, némi izomgörcsöt okozó és fájdalomérző receptort stimuláló dolog.
Ez alapján igencsak lightos szerekről volt szó, Ben ezeknél csak jócskán durvábbakat ismert, amiket a Halálosztagosok, vagy csak simán a birodalmi kihallgató tisztek használtak. Ben végül is puszta kézzel esett neki Ethiriel-nek, aki a második ütés után már el is vesztette az eszméletét.
- Na ne már – mondta a férfi nyűgösen. – Ez most komoly?
Dühében belerúgott Jivi-be, aki abban a pillanatban vesztette el az eszméletét. Ekkor a férfi komlinkje csipogott, majd megfordult és kiment az ajtó elé. Nem lehetett hallani, hogy miről beszél, de nem is telt el sok idő, alig fél perc, amikor vissza is jött.
- A hölgy veled akar beszélni – mondta. – Kövess!

Bent a férfi nem messzire vezette, egy irodához. Ahova, ha belépett, akkor egy katonás helység volt mindez, íróasztallal, monitorokkal. Az asztal mögött pedig ott ült a nő, aki csak felnézett, akkor szólalt meg, amikor az ajtó becsukódott a férfi mögött és kettesben maradtak.
- Üljön le katona! – mondta parancsolóan. – Mikor küldték, hogy beépüljön? Felesleges meglepődnie, egy hozzáértő látja, hogy magát a Halálosztagosoknál képezték ki. Vilmarh is bizonyosan észrevette, ex Havoc Squad, szakmai ártalom… nos DT-B3N, tudni akarom, hogy a felettesei megszegték-e a közvetlen parancsomat a maga ideküldésével, vagy azelőtt történt még, hogy megkapták az utasításokat.
Bennek nem volt nehéz kitalálnia, hogy mi volt a nő, az arany szemek elárulták, egy urdrarr volt.

Jivi és Ethiriel nem sokkal később fájdalmak közepette – Jivinek az oldala, míg a nőnek az arca – ébredtek fel egy kétágyas cellában. Az egyikőjük az egyik, a másikójuk a másik ágyon feküdt. Annyi bizonyos volt, hogy megpróbálni a fénykardot becsempészni nem volt a legjobb ötlet.

//Jivi és Ethiriel magukhoz térnek a börtön helységben, ha írnak.//

statisztika:
Körök száma: 11. kör / eltelt körök száma: 10
Jivi Ako: 8 reag
DT-B3N / Ben Serrano: 6 reag (4. körben szállt be)

templete nélkül:

- Semmi halálos, vagy olyan, ami maradandó kárt okozna – mondta a fazon. – Egy kis igazságszérum, némi izomgörcsöt okozó és fájdalomérző receptort stimuláló dolog.
Ez alapján igencsak lightos szerekről volt szó, Ben ezeknél csak jócskán durvábbakat ismert, amiket a Halálosztagosok, vagy csak simán a birodalmi kihallgató tisztek használtak. Ben végül is puszta kézzel esett neki Ethiriel-nek, aki a második ütés után már el is vesztette az eszméletét.
- Na ne már – mondta a férfi nyűgösen. – Ez most komoly?
Dühében belerúgott Jivi-be, aki abban a pillanatban vesztette el az eszméletét. Ekkor a férfi komlinkje csipogott, majd megfordult és kiment az ajtó elé. Nem lehetett hallani, hogy miről beszél, de nem is telt el sok idő, alig fél perc, amikor vissza is jött.
- A hölgy veled akar beszélni – mondta. – Kövess!

Bent a férfi nem messzire vezette, egy irodához. Ahova, ha belépett, akkor egy katonás helység volt mindez, íróasztallal, monitorokkal. Az asztal mögött pedig ott ült a nő, aki csak felnézett, akkor szólalt meg, amikor az ajtó becsukódott a férfi mögött és kettesben maradtak.
- Üljön le katona! – mondta parancsolóan. – Mikor küldték, hogy beépüljön? Felesleges meglepődnie, egy hozzáértő látja, hogy magát a Halálosztagosoknál képezték ki. Vilmarh is bizonyosan észrevette, ex Havoc Squad, szakmai ártalom… nos DT-B3N, tudni akarom, hogy a felettesei megszegték-e a közvetlen parancsomat a maga ideküldésével, vagy azelőtt történt még, hogy megkapták az utasításokat.
Bennek nem volt nehéz kitalálnia, hogy mi volt a nő, az arany szemek elárulták, egy urdrarr volt.

Jivi és Ethiriel nem sokkal később fájdalmak közepette – Jivinek az oldala, míg a nőnek az arca – ébredtek fel egy kétágyas cellában. Az egyikőjük az egyik, a másikójuk a másik ágyon feküdt. Annyi bizonyos volt, hogy megpróbálni a fénykardot becsempészni nem volt a legjobb ötlet.

//Jivi és Ethiriel magukhoz térnek a börtön helységben, ha írnak.//

Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Karakteradatok

nefadar