Dokkok, űrkikötő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Dokkok, űrkikötő

Témanyitás by Kaylyn Rix on Vas. 30 Júl. 2017, 15:22

A tengeren van a helyi űrkikötő, ahonnan aztán siklókkal, energiahídon, vagy tengeri járművekkel lehet eljutni a szárazföldre és a városokba.

Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kaylyn Rix
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 392
Hozzászólások régi : 0

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi

nefadar

Vissza az elejére Go down

Re: Dokkok, űrkikötő

Témanyitás by Michael Nikostratos on Kedd 12 Szept. 2017, 17:30

~Qui-Genua Non~

Úgy tűnik tetszik neki az ötletem, mondjuk miért is ne tetszene. Arra, hogy mennyire vagyok jóban a dokkmesterrel mosolyra húzom a számat, és felé fordulok a válaszadás előtt.
- Torugán mindenkinek van egy közös barátja. - feleltem megnyugtatóan, természetesen a kreditre gondolok ez alatt, gondolom a lány is tudja mire értem.
A taxiban beljebb húzódik, hagyja hogy beüljek mellé, és nem kell megkerüljem a gravót, ami szimpatikus gesztus a részéről. Az ilyen apró dolgok sokat elárulnak egy-egy személyről. Odabent kényelmesen hátradőlök, és mikor a lány beszélgetést kezdeményez, akkor felé fordulok, barátságos arckifejezéssel. Nem ez az első, hogy valakit meglep a megjelenésem, és ahogy megfigyeltem, a nők buknak az egzotikumokra. Mégis, valami miatt úgy sejtem, hogy ez a nő nem ilyen indíttatásból kérdez. Valószínűleg a szituáció miatt, illetve amit éreztem az irányából, amikor a férfiról beszélt. Lehet, hogy szerelmes bele?
- Nem olyan rég kezdtünk a vállalkozásunkba, és a maguk által ismert rendszeren kívülről jöttünk. Furán hangozhat, de megnézheti a holoneten hogy igaz amit mondok, tele volt velünk a média. És tényleg tollak, ha gondolja meg is érintheti őket. Még senkivel nem találkoztam a maguk világában, akinek szintén lett volna. - és egész jót tettek a munkának is, nem csak a külsőm, a média visszhang is. Egy ideig mondhatni egzotikumnak számítottunk, sokan pont azért választottak engem a csempészetre, hogy megismerjenek. Persze ezek komolytalan munkák is voltak, de legalább jól fizettek. Valamiből pedig el kellett indulni.

felszerelés:
egyszerű ruházat
közepes energiapajzs
fénykard
valamennyi kredit
komlink

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 749

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen

Témanyitás by Kaylyn Rix on Csüt. 14 Szept. 2017, 00:00

Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász

Játékostárs(ak) neve: Qui-Genua Non

~ Helyszín: Űrkikötő ~
kép:

//Előzmény: Toruga Gyöngye//

Nos igen, tényleg volt itt mindenkinek egy közös barátja, Nar Shaddaa-n pedig mindez hatványozottan is igaz volt. A másik kérdésemre is felelt, az arcomra volt írva, hogy mennyire meglepődtem azon, amit mondott. A csillagködön kívülről érkezett?! Akkor ő volt az egyike azoknak a keveseknek, akik túlélték a zuhanást. Többen még a HoloNet-es médiában is benne voltak, talkshowkban és effélékben, míg mások teljesen az ismeretlenség homályába merültek. Nem is tudom, hogy mit választottam volna a helyükben.
- Nem hittem volna, hogy valamelyikükkel is fogok találkozni – mondtam őszintén. – Önöknek köszönhetjük a háború végét, szépen felbolygatták a politikai állóvizet két évvel ezelőtt.
A felajánlás meglepett, pislogtam néhányat, szerencsére ahhoz elég profi voltam, hogy ne piruljak el.
- Tényleg szabad? – kérdeztem vissza.
Ha megerősítette, akkor óvatosan és nem túl tolakodóan megérintem a haját, majd visszahúzom a kezem.
- Roppant különleges érzés – mosolyodtam el. – Vannak madárszerű lények itt a csillagködben, de egyik sem hasonlít önre. Emlékszik valamire a régi életéből? Úgy emlékszem, hogy az egyik híradásban az szerepelt, hogy minden túlélő az önök hajójáról emlékezetkieséssel tért magához…
Igyekeztem a lehető legóvatosabban kérdezni, valószínűleg milliószor hallotta már ezt a kérdést. A szavaimmal és a testbeszédemmel igyekeztem érzékeltetni, hogyha fájó, vagy zavaró a kérdés, akkor nem feltétlen várok választ tőle rá.

felszerelés:
- komlink – rövid hatótávú kommunikátor (100km-es)
- holoprojector – holonet csatlakozás, hosszú távú kommunikátor, hologram kivetítő
- ruha + a fenti képen látható fejdísz
- némi credit
- sugárpisztoly
- hátán tokban a két tőrkard

Kaylyn Rix
Lil'SW KM

Karakteradatok

nefadar

Témanyitás by Michael Nikostratos on Szer. 20 Szept. 2017, 23:06

~Qui-Genua Non~

Nem ő az egyetlen, akit megleptem a származásommal, és vélhetően nem is az utolsó. Mindemellett örömmel tölt el, hogy a következő felajánlásommal sikerül még jobban meglepnem, mint az előbb - nem kis dolog, és nem sokaknál sikerül, hogy a kezdeti sokkot sikerül fokozzam. Viszont az ilyen kis extrák jót tesznek a hírnévnek, és a careernek.
- Természetesen, nyugodtan érjen hozzájuk. - bólintok, és örülök, hogy látszólag nem vette közeledésnek a korábbiakat. Hagyom, hogy megérintse a hajamat, és közben elgondolkodok rajta, hogy mennyit ártana az üzletnek, ha azt hinné fel akarom szedni. Nem egészséges dolog keverni a magánéletet a munkával. Közben érkeznek az újabb kérdések, mire megvonom a vállam.
- Nem sok mindenre. Tudom, hogy harcos voltam, tudom, hogy az erő honnan származik ezen a helyen, és hogy mi volt a népem feladata, miért voltam harcos én magam is. Viszont ez nem sok, egyedül nem tudom beteljesíteni a születésem adta kötelességem, úgyhogy belenyugodtam a dologba, és csempésznek álltam. Nem akarok többet harcolni. -válaszolok őszintén a nőnek.
- Na és maga? Nem sokan rohangálnak egyszerű acélkardokkal ebben a világban. Biztos önnek is izgalmas a története.

felszerelés:
egyszerű ruházat
közepes energiapajzs
fénykard
valamennyi kredit
komlink

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 749

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen

Témanyitás by Kaylyn Rix on Csüt. 21 Szept. 2017, 00:00

Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász

Játékostárs(ak) neve: Qui-Genua Non

~ Helyszín: Űrkikötő ~
kép:

Ismét meglepett egy kicsit, hogy válaszolt, ráadásul nagyon úgy tűnt, hogy őszintén. A fajomból adódóan roppant empatikus vagyok, mindez igencsak segít a munkámban és ebből tudhattam azt is, hogy őszintének tűnt. A rezdülései és a testbeszéde erről árulkodott. A legtöbben hazugságnál elfejtenek ezekre a részletekre figyelni és így ha ért valaki hozzá, akkor könnyedén át lehet rajtuk látni. Harcos volt, most nem akart az lenni, ehhez elég érdekes szakmát választott. Barátságosan mosolyodtam el a szavai végén, mintha kissé mulatságos lett volna, amit mondott.
- Megértem, tényleg – feleltem őszintén. – Nehéz lehet egyedül, de… elég érdekes szakmát választott úgy, hogy nem akar harcolni. A legjobb tudomásom szerint a csempészeket rendre megtalálja baj.
A végét végig mosolyogva mondtam, hogy látható legyen, nem bántásból, vagy kötekedésből tettem mindezt, hanem számomra mókás megállapítás volt mindez. Munkaköri „ártalom” volt, hogy nem kevés csempészt ismerek. A visszakérdés nem lepett meg, való igaz, hogy sima acélkardokkal nem sokan rohangásznak, mindenki vibropengékkel, fegyverekkel teszi, de azokkal előbb vágok félbe valakit, mintsem elegánsan elmetszhetném a torkukat.
- Nem kifejezetten izgalmas… lényegében hercegnőnek születtem, a szüleim gazdagok, apámat a bizalmasa megölte, anyámat eladta rabszolgának, engem megtartott és a gyilkoláson kívül annak nevelt, aminek egy magamfajta nőt szokás. Mikor befejeződött a képzésem megöltem, majd megszöktem innen a Toruga-ról. A rohadékot senki sem sírta vissza, így nem különösebben került vérdíj a fejemre, aki utánam jött meghalt. Abbamaradtak. Szabadúszó lettem, majd találkoztam Dandemmel, akit keresek. Ő vitt el a Tatooine-i hutthoz, aki engem is alkalmazott. Még mindig neki dolgozok. Röviden ennyi, mint mondtam nem túl izgalmas.
Az egészet könnyedén mondtam, érezhető volt, hogy nem kell sajnálni érte, ez volt, már ó életem van. Néhány pillanatra kinéztem az ablakon, majd vissza.
- A dokkmestert hogy ismerte meg? – kérdeztem.

felszerelés:
- komlink – rövid hatótávú kommunikátor (100km-es)
- holoprojector – holonet csatlakozás, hosszú távú kommunikátor, hologram kivetítő
- ruha + a fenti képen látható fejdísz
- némi credit
- sugárpisztoly
- hátán tokban a két tőrkard

Kaylyn Rix
Lil'SW KM

Karakteradatok